Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"W DOBRYM STYLU" w Aleksandrowie Łódzkim
Autor Wiadomość
brandi 

Dołączyła: 04 Maj 2006
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 8:15 pm   "W DOBRYM STYLU" w Aleksandrowie Łódzkim

Miło mi wszystkich powitać!!!! :P

Mam pytanko czy ktoś może bawił się w restauracji "W dobrym stylu" w Aleksandrowie i może się podzielić swoją opinią?? :?:
Buziaczki :D
Sylwi
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lip 31, 2013 9:06 am, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
TUSKA 

Dołączyła: 05 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 3:08 pm   

My mamy zamówioną salę w Aleksandrowie-"W dobrym stylu". Czy ktoś był może tam ostatnio na weselu? Sala przygotowana jest do 180 osób ale jak jest z częścią w której się tańczy?
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 4:49 pm   

nie bylam ale slyszalam ogolna dobra opinie... ale slyszalam od kolegi kolegi kolegi takze niech nikt nie wypytuje mnie o zadne szczegoly :)
 
 
TUSKA 

Dołączyła: 05 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 5:37 pm   

ok. o nic więcej nie pytam! :P
 
 
brandi 

Dołączyła: 04 Maj 2006
Posty: 13
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:24 pm   

My także mamy tam wesele 04.08.07 :D .... A wy na kiedy macie rezerwacje?


Sylwia
 
 
 
Agucha 

Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 14
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 1:54 pm   

ja już tam zaklepałam termin, mam nadzieję, że będzie oka. nie słyszałam opinii o weselach, ale kilkoro moich znajomych miało tam komunie i chrzciny, byli baaardzo zadowoleni. chwalili obsługę, bardzo dużą ilość smacznego jedzenia i układowy charakter właściciela.
_________________
Aga
 
 
 
gosias7r 

Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 12
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 9:09 am   

Czy macie jakieś namiary, nr telefonu, adres restauracji " W dobrym Stylu"
Na ile osób jest ta sala? Napiszcie coś więcej.
 
 
brandi 

Dołączyła: 04 Maj 2006
Posty: 13
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 1:43 pm   

Witam!

Ja mam kilka fotek więc jak ktoś sobie życzy to mogę przesłać e-mailem i kontakt także prześlę. Sala ma być odnawiana jeszcze w tym roku i powiększany ogródek, ale mimo wszystko na dzień dzisiajszy jest bardzo przytulnie i różowo..... :P Sala taneczna myślę że na około 120 osób...


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez brandi Czw Wrz 14, 2006 1:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
gosias7r 

Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 12
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 2:16 pm   w dobrym stylu

To ja poproszę o zdjęcia i namiar na własciciela
gosias7r@gazeta.pl
Brandi napisz coś więcej o menu, zastawie i wszystkich twoich spostrzeżeniach związanych z tą salą.
Pozdrawiam
 
 
wilka 

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Gru 16, 2006 4:56 pm   

My też zarezerwowaliśmy tam salę. Chociaż pewnym małym minusem jest malutki parking tuż przed salą. Nieco większym problemem jest brak wentylacji chociaż właściciel obiecał, że na wiosnę zajmie się tym tematem...i bardzo skrycie na to liczymy!
 
 
brandi 

Dołączyła: 04 Maj 2006
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 3:40 pm   

Tak, parking jest mały ale mam nadzieję ,że będzie można parkować naprzeciwko restauracji, wieczorkiem nie powinno być tak dużego ruchu. Ja osobiście czekam na ogród, który to ma być robiony także na wiosnę. Czas pokaże. :)

Pozdrawiam
 
 
 
Agucha 

Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 14
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Wto Sty 02, 2007 11:04 am   

parking przed restauracją jest niewielki, ale po drugiej stronie ulicy jest mnóstwo miejsca. co do menu to byliśmy bardzo mile zaskoczeni, bardzo duży wybór, otwarci są także na nasze propozycje. oczywiście można tam dostać menu przykładowe. wiecie, tak zachwalam, bo w końcu już termin zaklepany:-) teraz dopiero się zacznie całe urwanie głowy, załatwianie papierków, dj, foto itp itd....
_________________
Aga
 
 
 
wilka 

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 03, 2007 9:36 pm   

Oj doskonale wiem co to znaczy!Choć u nas jeszcze jest w miarę spokojnie! Choć znalezienie sali powodowalo male niepewności!
Mam więc nadzieję, że ta sala się sprawdzi! A widzę, że coraz więcej osob sie na nia decyduje!
 
 
marza25 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 11:01 am   Restauracja "W dobrym stylu" w Aleksandrowie Łódzk

Restauracja "W dobrym stylu" w Aleksandrowie Łódzkim- co myslicie o tej sali?

Ja ja ogladalam i bardzo mi sie podobala ale ma 2 minusy
1) ma maly parking
2) nie ma hotelu a to w moim przypadku podstawa poniewaz na moim weselu bedzie sporo gosci z poza Łodzi.

Ale sale naprawde polecam. Moze z zewnatrz nie wyglada za ladnie ale w srodku jest bardzo ladna. Cena to 130zl bez porawin a z poprawinami 180.
Dla zainteresowanych podaje strone www.alemiasto.pl/index.ph...er_wdobrymstylu

tylko taka strone udalo mi sie znalesc

Pozdrawiam
_________________
marza25
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 5:01 pm   

tez ogladalam ta sale. dla mnie minus to sala do tanczenia - oddzielnie zupelnie i nie ma parkietu:( parkingu strzezonego tez brak. glowna sala rezcywiscie ladna i cena przystepna...
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 02, 2007 11:23 am   

marza25 - taki temat już istniał, więc Twój post został włączony do starego tematu. Przeczytaj opinie powyżej, a na przyszłość korzystaj proszę najpierw z wyszukiwarki.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
marza25 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Mar 02, 2007 3:01 pm   

Sorki. Bede pamietac na przyszlosc
_________________
marza25
 
 
wilka 

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 3:30 pm   

Brandi, czy byłaś może ostatnio na tej sali? Ciekwa jestem czy ogródek został skończony?
 
 
Ikaa 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Kwi 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 1:39 pm   

Rozmawiałam przez telefon z właścicielem i powiedział, że ogród jest zrobiony. Czy ktoś ma może zdjęcia tej sali, bo chyba nie maja swojej strony internetowej. Chcieliśmy tam pojechać ale mają dziś dużą imprezę i nie mają czasu.
 
 
mada 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Wrz 2006
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 10:54 pm   

Sala ze stołami ogromna,ładna-robi wrażenie. Natomiast jakoś nie mogę uwierzyć, że na sali do tańczenia zmieści się 120 osób. :roll:
_________________
Pozdrawiam
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:00 pm   

bo sie nie zmieści:) no chyba, że beda stali obok siebie bez ruszania kończynami:)

bylam tam na weselu w lutym. jedzonko i ogolna oprawa super. jak dla mnie minus ze orkierstra nie widzi młodych. instaluje sie z boku obok barku. jak komu nie przeszkadza to polecam gorąco!!!

aha wesele bylo na 100 osob. stoly ustawione w literke c i jeszce duzzzzo miejsca.
Moja opinia, to opinia gościa (zadowolonego)
Polecam:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:02 pm   

A mam Cię :twisted:

gdzieś ty sie podziewała??
_________________

 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 11:18 pm   

aaaa no wlasnie

podgladam i owszem lubie poczytac ale jakos mniej rozmowna sie zrobilam:)
starosc mnie dopad maz, dzieci, gary i kariera zawodowa hihi:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Agucha 

Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 14
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 5:00 pm   już po :)

No ja już po wszystkim, czyli już jestem mężatką:)
co do dobrego stylu, jeśli chcecie info jak się sprawdziła, piszcie na maila, chętnie podzielę się wrażeniami:)
pozdrawiam
_________________
Aga
 
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 5:33 pm   

Agucha, ja bardzo bardzo bym prosiła o informacje o tej sali, koszta, ilość osob ile sie bawiło, menu jakie mieliscie itd, jednym słowem wszystko i moze jakies zdjecia :)

Pozdrawiam
 
 
 
wilka 

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 9:01 pm   

AGUCHA, GORACE GRATULACJE DLA ME?ATKI !! !
Jeśli możesz to prześlij mi informacje o sali na mój adres wil-tusia@wp.pl
Musimy, juz powoli ustalić menu i inne sprawy zwiazane z salą więc informacje od Ciebie będą dla nas baaardzo cenne. Albo podaj proszę swój adres email. :)
 
 
Agucha 

Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 14
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 9:02 am   

dziewczyny już w zasadzie nie bywam na forum, więc wszelkie pytania proszę na maila. pozdrawiam :wink:
_________________
Aga
 
 
 
wilka 

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 19, 2007 5:39 pm   

Agucha, niestety nie moge znależć na forum Twojego adresu! Tak więc bardzo proszę podaj swój na forum albo prześlij mi pustą wiadomośc na mój adres wil-tusia@wp.pl
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 9:21 am   mam fotki :)

postaram się dołączyć :)

W DOBRYM STYLU 1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1346 raz(y) 21.74 KB

W DOBRYM STYL 2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1127 raz(y) 35.76 KB

 
 
 
brandi 

Dołączyła: 04 Maj 2006
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 8:21 am   

oooo gratulacje dla AGUCHY , ja też nie mogę odnaleź Twojego e-maila może wilki Ty dostałaś jakieś info od aguchy. Ja jeszcze nie byłam na sali ale mam pojechać w czerwcu by już podpytać co z menu i tortem itp. Z tego co wiem to remontu jeszcze nie było a klimatyzaji też nie będzie....... szkoda bo nigdy nie wiadomo na jaką pogodę się trafi :(
 
 
 
Ikaa 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Kwi 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 1:39 pm   

Ja mam adres do Aguchy (myśle ze nic sie nie stanie jak podam zainteresowanym?:) mam tez zdjecia sali jak chcecie to piszcie na priv to podam. Wlaściciel obiecywal ze w tym roku zalozy klimatyzacje, wiec mam nadzieje ze tak bedzie bo mam tam wesele za rok :) ogrodek jest, malutki, ale jest. Ma byc tam wiecej stolow, parasole itd. Mówil tez o remoncie, czyli wymianie podlogi w tej czesci sali gdzie sa stoly.
_________________
Nasz Dzień to 14 czerwca 2008
 
 
brandi 

Dołączyła: 04 Maj 2006
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 01, 2007 9:33 am   

ikaaa gdybym mogła prosić o aktualne fotki , czy juz ustalałaś menu??? a jak wygląda sprawa z pomieszczeniem na przechowanie alkocholu itp. bo powiem szczerze że to mi umknęło... :roll:
 
 
 
Ikaa 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Kwi 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 01, 2007 6:26 pm   

załączam fotki zrobione w dniu podpisania umowy:)

[ Dodano: Pią Cze 01, 2007 7:36 pm ]
jeszcze jedno zdjecie

w dobrym stylu.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1223 raz(y) 98.32 KB

jadalna W Dobrym Stylu.jpg
część jadalna sali
Pobierz Plik ściągnięto 1047 raz(y) 99.89 KB

taneczna W dobrym Stylu.jpg
część taneczna
Pobierz Plik ściągnięto 1036 raz(y) 86.02 KB

taneczna W Dobrym Stylu2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1063 raz(y) 90.91 KB

_________________
Nasz Dzień to 14 czerwca 2008
 
 
Agucha 

Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 14
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Pon Cze 04, 2007 1:06 pm   

witajcie :smile: nie wiem o co chodzi z tym moim mailem, powinien isę wyświetlać. w każdym razie zainteresowanym podaję: szklaneczka32@interia.pl. pozdrawki :lol:
_________________
Aga
 
 
 
wilka 

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 6:03 pm   

Brandi, czy Ty masz może jeszcze w czerwcu?
 
 
elfiona 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 5
Skąd: łódź
  Wysłany: Sro Cze 06, 2007 5:08 pm   

ja właśnie szukam sali. szczerze mówiąc szukałam w oklolicach łodzi a jestem z aleksandrowa i dopiero teraz mi się przypomniało ze coś słyszałam o tej sali. powiedzcie mi prosze czy jedzenie podają dobre
_________________
11.10.2008 nasz dzień....hmm...
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 6:09 pm   

jesli szukasz w okolicy Aleksandrowa to my mamy na Grunwaldzie sala VIVAT nam sie bardzo spodobała
 
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 6:10 pm   

Witam :smile: byłam w tamtym tygodniu przed weselem,sala ładna,własciciel chyba sympatyczny i ugodowy(rozmawiałam z nim chwilke,więc naprawde nie wiem jak jest jak przechodzi się do konkretów)koszt wesela z poprawinami to 160zł+ w to wliczony jest stół staropolski ,cena super!!,minus nie ma parkietu do tańczenia,....aha....i o gródek jest bardzo mały ,były tylko 2 stoliczki
_________________
 
 
wilka 

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 1:48 pm   

Aness-nie martw się brakiem parkietu na tej sali, miałam tam wesele w czerwcu br. i muszę przyznać, że podłoga w pełni się sprawdziła! Nikt się nie ślizgał nie narzekał a tańczących były bardzo dużo. Co do ogródka to u nas były 3 spore drewniane stoliki (każdy w komplecie z 2 ławkami) oraz (o ile dobrze pamiętam) okrągłe ale sztuk już nie podam. Porozmawiaj z właścicielem, bo tam ma być zwiększony ogródek więc i stolików pewnie może być więcej. :-)
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 25, 2007 5:24 pm   

Witam mam pytanko: Aness czy w tą cenę 160 zł wliczone są napoje, ciasta i tort czy we własnym zakresie? Pozdrawiam
 
 
 
brandi 

Dołączyła: 04 Maj 2006
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2007 3:18 pm   

Słuchajcie ja miałam wesele 4 sierpnia i wszystko się udało. Jedzonko smaczne , posiłki podawane gorące a stół wiejski rewelacyjny. Kelnerzy prócz pierwszego dania obsługiwali sprawnie i zwinnie, na stołach dekoracja wedle mego życzenia a przystawek było wystarczająco dużo. Tort super , ja nawet nie zdążyłam zasmakować gdyż nie mieiliśmy czasu!! ale goście zachwalali. Sala jadalna duża , przestrzenna nikt się o siebie nie ocierał i nie było czuć duchoty.
Sala taneczna sprawdziła się w 100% idealna na 100 osób. My dokupilismy dekoracje z helem w sali tanecznej i wyglądało to bajkowo a dzieci miały radochę.. :lol: Cała reszta była w cenie.
Z tego co wiem to napoje , ciasta, tort , stół wiejski jest w cenie a dzieci do lat 10 są gratis. My ustalaliśmy to rok temu więc może coś się zmieniło.
Minusem sali jest brak klimatyzacji ale my sobie i z tym poradziliśmy przywożąc własne przenośnie klimatyzatory. Goroąco polecam salę mimo iż właściciel nie zdążył zamontować luster, powiększyć ogródka i zamontować klimatyzacji!!! Wszystko wyglądało ślicznie, ogródek mały ale przytulny, palące się świece i uroczy skalniak. Całe wesele było poprostu bajką i ile bym dała by przeżyć to jeszcze raz..... :P
Jeśli ktoś będzie miał pytanka to proszę o e-mai chętnie odpiszę.

Sylwia :)
_________________
hmmm 4 sierpnia 2007
 
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 5:01 pm   

hej martusiaaaaaaaaa :D niestety nie wiem czy w te cene sa wliczone napoje :( ale w przyszla sobote bede jeszcze raz ogladać(już będzie podjenta ostateczna decyzja odnosnie sali) to dopytam sie szczegółow i poinformuje.....
aha ...nie ma wolnych terminów na sierpień,wrzesień,pązdziernik 2008(był tylko 18.10.08 ale to byly dane sprzed 2 tygodni)


Dodano: Nie Wrz 02, 2007 10:53 am[/i] ][/size]
[quote="marza25"]Restauracja "W dobrym stylu" w Aleksandrowie Łódzkim- co myslicie o tej sali?

Ja ja ogladalam i bardzo mi sie podobala ale ma 2 minusy
1) ma maly parking
2) nie ma hotelu a to w moim przypadku podstawa poniewaz na moim weselu bedzie sporo gosci z poza Łodzi.

Ale sale naprawde polecam. Moze z zewnatrz nie wyglada za ladnie ale w srodku jest bardzo ladna. Cena to 130zl bez porawin a z poprawinami 180.
Dla zainteresowanych podaje strone www.alemiasto.pl/index.ph...er_wdobrymstylu


Bylam wczoraj dopytać się o szczegóły na 2008 i włascieciel potwierdzil ze 160 zl to cena wesela z poprawinami ze stolem staropolskim,z tortem,napoje bez ograniczeń ,5 ciepłych potraw...więc skąd te 180zł?szersze menu?????...aha.....brandi pisala że dzieci do 10 lat miała gratis,niestety teraz dzieci do 15 lat liczone są jako połowa stawki,
w przyszłym roku ma być klimatyzacja
ja narazi nie moge się zdecydowac Czy "w dobrym stylu"czy "Victoria",tez w Aleksandrowie
_________________
Ostatnio zmieniony przez aness Nie Wrz 02, 2007 11:15 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Ikaa 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Kwi 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 9:22 am   

Mamy wesele 14 czerwca "W dobrym Stylu". Niestety klimatyzacji w tym roku nie bedzie :zalamany:
_________________
Nasz Dzień to 14 czerwca 2008
 
 
Ag-pat 

Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 3:56 pm   

Mam pytanka do osób które już miały przyjęcia weselne W Dobrym Stylu:
1) czy można zabierać jedzenie które pozostanie?
2) czy dają oni jakieś swoje pojemniki czy trzeba samemu sie na to przygotować aby zabrać jedzenie?
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 7:48 pm   

byłam dzisiaj obejrzec salę :) :):):) jest niesamowita ostatnio bawilam sie tam na weselu w 2007 i musze powiedziec ze od tego czasu sporo sie zmienilo i jeszcze ma sie zmienic :) Pan był bardzo miły, odpowiedział wyczerpująco na wszytskie moje "upierdliwe" pytania :) :):) i jutro jedziemy podpisac umowe i wplacic zaliczke :) 10% całej zaplanowanej sumy :) :):) :P
_________________
 
 
i3utch 


Wiek: 41
Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 32
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 7:59 pm   

A ja byłem jeszcze raz dzisiaj Kochanie, i niestety przez nie działającą drukarkę muszę jechać jeszcze raz. Jeżeli ktoś chce zobaczyć mamy jedno (na razie) zdjęcie sali. Jutro zrobimy więcej :)
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 8:50 pm   

no wiec jak widac moj luby dolaczyl i bardzo wczul sie w przygotowania :)
_________________
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 10:50 pm   

A ja byłam tam na weselu w minioną sobotę. Ogólnie mówiąc myślałam że sala bedzie mniejsza, a w rzeczywistosci jest naprawdę spora.
_________________

 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 11:33 pm   

jak zrobia jeszce sale do tanczenia tak pieknie jak ta w czesci jadalnej..to bedzie jeszce fajniej:)
_________________
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 11:55 pm   

A kiedy mają zrobić ta sale do tańczenia " tak ładnie"?
W sumie ta sala do tańczenia jst troszke oddalona od tej do siedzenia i zauważyłam że przez nie za dobra jest akustyka. Ale sala naprawde prezentuje sie ładnie:-)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl