Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"SKARABEUSZ"
Autor Wiadomość
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 17 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 2:30 pm   "SKARABEUSZ"

Szukam informacji na temat sali Skarabeusz przy Krzyżowej?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Mar 23, 2009 3:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 2:38 pm   

Edyta miala tam wesele:
Edyta napisał/a:
Co do samej sali "Skarabeusz", to bardzo mi się podobała. ?licznie była ubrana (wystrój był w cenie), kelnerzy bardzo dbali o komfort gości i czystość na stołach!!


Edyta napisał/a:
Cista i tort były wliczone w cenę (przypominam : Skarabeusz - 120zł/os.)


Spalinka bedzie miala ...
Spalinka napisał/a:

Skarabeusz to jest to. Duza sala do 200 osob wiec nasze 75 bedzie miec DUZO miejsca. Pan bardzo rzeczowy mily niezbyt drogo (130 zl) i co bardzo wazne co do poprawin jak dla nas ze placimy za tyle osob ile przyjdzie a nie 75% calego wesela bez wzgledu ile osob przyjdzie. I to co najwzniejsze maja rzutnik i wielki ekran do ktorego maja podlaczonego laptopa - to nas powalilo (jakas prezentacja czy nawet fragmenty z kosciola przed oczepinami lub pokazane z kamery z budynku jak podjerzdzamu pod sale).
NAPRAWDE POLECAM


a J.ustyna sale odwiedzila :)
J.ustyna napisał/a:

* Skarabeusz: Bardzo łana sala, cena przystępna, jasno określone ilości wagowe dań, mięs itp. Ładne przestronne toalety. Generalnie bardzo nam się podobała, gdyby nie brak tarasu i niezbyt ciekawa okolica (ślub w lipcu)
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 2:44 pm   

szczako napisał/a:
Edyta miala tam wesele:

A konkretniej jej siostra. :wink: I żeby od razu uniknąć pytań i rozczarowania - Edyta nie udziela się już na forum.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Spalinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 8:13 pm   

no i juz po. Pan mial mala wpadke bo mowilismy ze chcemy poprawiny a on zamowil komonie bo to maj ale wyszedl z tego w miare - komunia ciut krucej a poprawiny od 19 wiec jakos to przezylismy. Poza tym sala ZARABISTA :lol: Podobno pyszne jedzonko (tak sie bawilam ze jadlam tylko cieple dania a te byly super), pozadna obsluga, mili ochroniarze i co wazne dla niektorych naszych gosci palenie nie na dworzu tylko w przedsionku przed sala ale do sali nic nie docieralo bo klima i szczelne drzwi. No i rzutnik - nasza prezenatcja poszla ciut nie tak jak chcelismy ale goscie nie zauwarzyli za to zabawe mieli przednia.

NAPRAWDE POLECAM
_________________
Najszczesliwszy dzien 27 maj 2006
 
 
 
Misiamo 

Wiek: 46
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 12, 2006 6:57 pm   

My też tam mieliśmy wesele. Sala jest bardzo ładna, przestronna i zadbana. Toalety duże i czyste. Właściciel miły i konkretny. Zapłaciliśmy 128 zł za osobę, choć w chwili obecnej koszt wynosi 130 zł.
Wybraliśmy tę salę z kilku powodów:
1. duża, ładna, czysta, nie ma podziału na część do jedzenia i część do tańczenia, nie ma żadnych słupów na środku sali
2. nie ma schodów (ważne, bo mieliśmy osobę niepełnosprawną)
3. klimatyzacja - ślub w lipcu
4. konkretny właściciel - dostaliśmy rozpiskę z menu, w którym jasno było określone jakie dania i w jakiej ilości będą podane, kawa, herbata bez ograniczeń
5. dekoracja w cenie, ładne oswietlenie, dobre nagłośnienie
6. duży ekran, na którym można wyswietlać prezentacje
7. blisko z Łagiewnik

Minusy to brak parkingu (zaparkują max. 3 samochody), brak ogrodu.

Istnieje możliwość zabrania pozostałego jedzenia po weselu. I tu, niestety, pojawił się mały niesamak. Nie wiemy czy przez zapomnienie czy specjalnie, w każdym razie nie wydano nam kilku potraw, które na pewno zostały, np. żurek, jedna cała warstwa tortu.
Dlatego jeśli chcecie zrobić poprawiny poza tym lokalem, to musicie przypilnować obsługę.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 12, 2006 10:47 pm   

Nie wiem, ale może to normalne, że zup nie wydają. Nam w "Borynie" nie wydali i jakoś mnie to nie zdziwiło, bo i dla nas wziąć to trudniej niż mięsa.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 12, 2006 11:52 pm   

www.skarabeusz.pl
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
Ostatnio zmieniony przez dzarusia Sob Sie 12, 2006 11:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Misiamo 

Wiek: 46
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 9:51 pm   

kryszka napisał/a:
Nie wiem, ale może to normalne, że zup nie wydają.

Nie, to nie jest normalne. Tym bardziej, że kucharz opowiadał, ze na wcześniejszym weselu też zostało dużo żurku i że rodzice młodych go zabrali. My tez byliśmy przygotowani na tą ewentualność - mój ojciec przywiózł kilkanaście pojemników z przykrywkami.
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sie 24, 2006 7:15 pm   

Cześć! Tak czytam Wasze komentarze i sie zastanawiam nad tym Skarabeuszem, właścicielem jest mój znajomy.....z jednej strony to dobrze z drugiej troszkę niezrecznie.....aczkolwiek nigdy nie byliśmy z moim narzyczonym w tej sali i sie tak zastanawiamy czy tam nie zrobic swojego wesela w przyszym roku.......jak mozecie to powiedzcie czy duzo było poustawiane tego jedzenia na stołach czy raczej więcej łokci gości niż potraw........i ogólnie czy smaczne było to jedzenie....bo jest to dla nas ważne? ..............dzięki za odpowiedzi z góry
_________________


 
 
 
eir 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Sie 2006
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 9:41 pm   

Bylam tam na weselu, co prawda juz ponad dwa lata temu, ale pamietam, ze jedzenie bylo dobre i bylo go sporo. Sala naprawde ladna i dobrze urzadzona, ale na tym weselu, na ktorym tam bylam, moim zdaniem bylo nieproporcjonalnie malo osob do wielkosci sali. Bylo ich okolo 80-ciu, wiec bylo troche ,,pustawo". Ale jesli chcesz zaprosic wiecej osob, to goraco Skarabeusza polecam.
 
 
Anisthea 


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 1:56 am   

ja w skarabeuszu miałam studniówkę... było bardzo sympatycznie, jedzonko pyszne i całkiem sporo go było... dodatkowym atutem jest projektor multimedialny, na którym mogą być wyświetlane różne rzeczy (np. zdjęcia itp.itd)... kolejny plus- własciciel może włączyć muzykę w czasie, gdy orkiestra będzie jadła (wystarczy wcześniej przygotować płytkę z kawałkami, lub wcześniej dowiedzieć się o spis piosenek)... kucharz i kelnerzy bardzo mili i szybko reagujący na każdą prośbę (kawa, herbata, zastawa, itp. itd.)... sala jest naprawdę duża, więc proponowałabym większą ilość osób (około 120 było na studniówce i było dużo miejsca przy stołach i na parkiecie do tańczenia), sala posiada dodatkowe mniejsze pomieszczenie, które można potraktować jako składzić na alkohol czy prezenty.
ogólne wrażenie: bardzo pozytywne :)
_________________
 
 
 
Misiamo 

Wiek: 46
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 7:45 am   

Jedzenia było bardzo dużo, do tego bardzo ładnie i elegancko podane. Goście mówili, że było pyszne. Ja sama niestety tego niesprawdziłam, bo na weselu nic nie zjadłam. Dopiero na poprawinach zjadłam szaszłyka i pyszne krokiety.
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:12 am   

cZESC!
Dziekuje Wam bardzoi dziewczynki za odpowiedzi, jestem wam bardzo wdzieczna...........
_________________


 
 
 
gosias7r 

Dołączyła: 05 Maj 2006
Posty: 12
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 12:47 pm   

Byłam na weselu w Skarabeuszu w tym roku i moje spostrzeżenia są nieco inne.
Jedzenie wcale nie było dobre, miałam wrażenie ze jest odgrzane z poprzedniego wesela
Poza tym wcale nie było go dużo, wręcz przeciwnie.
Plusem tej sali jest jej przestronność i schludne toalety.
Minusem marne jedzenie i parking na 3 samochody!!!
 
 
Misiamo 

Wiek: 46
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 8:41 am   

W sobotę byłam na weselu w Skarabeuszu, tym razem jako gość :)
Wreszcie sobie mogłam pojeść i powiem, że jedzenie było pyszne. Rosołek, schabowy, surówki, barszczyk czerwony, krokiety, makowiec, tort śmietankowy - tych potraw spróbowałam i wszystko było rewelacyjne. Nie sposób było wszystkiego spróbować. Jedzenia było bardzo dużo. Wszystko ładnie podane. Kelnerzy bez zarzutu. Naprawdę bylismy zadowoleni.
Gosias7r, może Młodzi zrezygnowali z jakichś posiłków dlatego jedzenia było mało??

Na sali było czysto, toalety też czyste i przestronne. Para Młoda wykorzystała rzutnik i mogliśmy obejrzeć sobie ich zdjecia z okresu narzeczeństwa.
Mnie i mojemu mężowi ta sala bardzo sie podoba.
Ostatnio zmieniony przez Misiamo Sro Lis 08, 2006 9:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 11:13 am   Skarabeusz

Dziewczyny:)
prosze o wasze opinie o tej sali.
Moze bawilyscie sie tam na weselu a moze same tam mialyscie wesele?
Ja mam te sale juz zarezerwowana:)

130 zl osoba. Przemila obsluga. Zapewniaja ze niczego gosciom nie zabraknie- zoabczymy jak to bedzie w praktyce:>
Sala wydaje sie piekna. Super oswietlenie. mozna zapalic tylko taki kinkiety na scianach i plonoca lampiony przy suficie , daje to niesamowita atmosfere!
Sala podobno pomiesci 200 osob. Umnie ma byc ok 100 wiec sadze ze miejsce bedzie do zabawy:) No i rzutnik:> mamy zamiar z narzecoznym przygotowac niespodizanke podczas przyjecia:)
Okolica? no coz faktycznie nieciekawa...ale teren ogrodzony wiec nie powinno to chyba stanowic problemu:)

Jakie wy macie wrazenia o tej sali?
_________________
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 11:51 am   

Misiamo napisał/a:
W sobotę byłam na weselu w Skarabeuszu, tym razem jako gość :)
Wreszcie sobie mogłam pojeść i powiem, że jedzenie było pyszne. Rosołek, schabowy, surówki, barszczyk czerwony, krokiety, lody, makowiec, tort śmietankowy - tych potraw spróbowałam i wszystko było rewelacyjne. Nie sposób było wszystkiego spróbować. Jedzenia było bardzo dużo. Wszystko ładnie podane. Kelnerzy bez zarzutu. Naprawdę bylismy zadowoleni.
Gosias7r, może Młodzi zrezygnowali z jakichś posiłków dlatego jedzenia było mało??

Na sali było czysto, toalety też czyste i przestronne. Para Młoda wykorzystała rzutnik i mogliśmy obejrzeć sobie ich zdjecia z okresu narzeczeństwa.
Mnie i mojemu mężowi ta sala bardzo sie podoba.


o rety! jak fajnie cos takiego przeczytac:)
mam tam wesele w kwietniu 2007:)
nigdy tam nie bylam na zadnym weselu ani nic nie slyszlam na ten temat od znajomych:)
dobrze ze takie forum istnieje!!:)
Mam nadzieje ze ja tez bede zadowolona i nie bede zalowala wyboru tej sali:)
_________________
 
 
 
Misiamo 

Wiek: 46
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 9:54 am   

Dostaje maile z pytaniami nt. Skarabeusza. Pozwolę sobie wkleić moje przemyślenia:

Ja i mój mąż mamy jak najbardziej pozytywne odczucia co do Skarabeusza. Sala jest ładna zadbana, toalety duże i czyste. Trochę doskwierało to, że nie było gdzie wyjść na zewnątrz.
Co do jedzenia to my płaciliśmy 128 zł od osoby - taka była cena gdy zawieraliśmy umowę. W tej cenie kosztem kilku sałatek mieliśmy lody. Kucharz jest bardzo sympatyczny i można z nim wszystko dogadać. Sałatki majonezowe w tym upalnym lipcu w ogóle nie schodziły, więc on zaproponował nam byśmy w ich miejsce wsadzili lody. Jeśli chodzi o same lody to początkowo stwierdziliśmy, że ich nie chcemy, bo 6 zł za osobę to jest bardzo dużo. Na swoim weselu nic nie jadłam, ale na weselu kolegi spróbowałam lodów i powiem szczerze, że ... to były po prostu lody. Bez rewelacji. To były lody +bita śmietana + trochę owoców. Moje zdanie na temat lodów jest takie, że jeśli bardzo chcecie, to możecie wziąć ale to nic specjalnego...
Co do innych potraw to były naprawdę pyszne: najpierw rosół, potem ziemniaczki schab/de volay/roladki surówki - już tymi daniami można się dobrze najeść. Potem pyszny barszczyk z pycha krokietem. Zjadłam też makowca i potem bardzo dobry tort śmietankowy i byłam pełna! Nic więcej nie byłam w stanie przełknąć. Myślę, że o ilość jedzenia nie ma się co obawiać. Nikt głodny z wesela nie wyjdzie. W naszym odczuciu jedzenia było tyle, że nic więcej nie było trzeba.
Acha, tort był bardzo dobry. Z tym, że nasz był zupełnie inny (dekoracja) od tortu naszego kolegi.
Obsługa kilka razy zmieniała talerze i sztućce i była bez zarzutu.
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 11:52 pm   

wesele w skarabeuszu mial moj brat, wszystkim gosicom bardzo sie tam podobalo. sala jest sliczna, "przedsionek" (czy tez korytarz gdzie mozna posiedziec) i toalety czyste. jedzonko pyszne, i tyle go bylo, ze cala rodzina z tydzien to jedlismy, a przewiezc musielismy przyczepka (taka mala;))
ten rzutnik to nie dla wszystkich taki fajny byl - moj brat wybral zdjecia, na ktorych i ja widnialam, i to te nie najlepsze;)
minus to okolica, rzeczywiscie nie ma za bardzo gdzie wyjsc. u nas na szczesie bylo tak zimno tego dnia, ze nikt o tym nie myslal, wiec jakos to przeszlo. ale ja tam swojego wesela z tego wlasnie powodu nie zrobie:(
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 2:01 pm   

ja tez bede miała tam wesele - i z waszych opinii wychodzi na to ze powinnam byc spokojna - dziekuje:)
_________________


Buziaki Gość
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 5:24 pm   

ja tez mam tam wesele...fajnie cos takiego czytac .....dzięki!! :D :D:):)
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 5:49 pm   

Soseczko ja poza tym słyszałam od kilku moich znajomych, że w skarabeuszu jest wszystko dogarne zawsze. A najbardziej utwierdziła mnie w wyborze wypowiedz mojego wujka, który również ma salę weselną i bardzo skrytykował skarabeusza - a jesli on tak mowi to jest zupelnie odwrotnie. Dzisiaj tez moja sasiadka powiedziala ze byla tam na sylwestrze i tez było super!!! Wiec badzmy dobrej mysli :)
_________________


Buziaki Gość
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 6:13 pm   

ja do tej pory takze slyszalam same dobre opinie oprocz okolicy ale to nie jest najwazniejsze wazne ze w srodku jest ok.super!!na pewno będzie wszystko dobrze :D
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 6:23 pm   

a co najwazniejsze jest tam sprawna klimatyzacja - bylam w sierpniu ogladac sale juz przygotowana na samo wesele w czasie najwiekszych upalow a na sali byo w sam raz - a nawet troszke chlodno jak tam siedzialam tak bez ruchu :p
_________________


Buziaki Gość
 
 
adriana 
Firma

Wiek: 44
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 35
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 6:45 pm   

Witam.
Jeśli mogę wam coś doradzić to jest do dobra sala: ale ma pewne minuski.
w ubieglym roku organizowalam tam wesele jednym z moich klientów.
Wszystko było ok , ale nie podobało mi się to,( odbywało się to w lipcu 2006)że wychodząc na powietrze nie można za głośno się zachowywać.
Jest tam dwóch Panów, którzy pilnują tzw.porządku i tłumaczyli się tym, że obok ich placu ( a jest ok kilka metrów) mieszkają ludzie i skarżą się na ich gości, że jest za głośno.
nie można więc powiedzieć, że jest tam kameralny klimat.
powiem nawet tyle, że kliku gościom musieliśmy tłumaczyć (kulturalnie) dlaczego trzeba się zachowywać odpowiednio.
A wiecie jak to jest gdy procenty niektórym panom szybciutko uderzą do główki.
Zabawa na sali jest wy

[ Dodano: Pią Lut 02, 2007 6:47 pm ]
Zabawa na sali jest wyśmienita tak samo jak jedzenie, ale przemyślcie sobie co dla was jest najważniejsze i.. powodzenia.
Adriana Kowalska
Konsultant ślubny
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 8:03 pm   

adriana napisał/a:

Zabawa na sali jest wyśmienita tak samo jak jedzenie, ale przemyślcie sobie co dla was jest najważniejsze i.. powodzenia.
Adriana Kowalska
Konsultant ślubny

Najważniejsza jest dla mnie właśnie wyśmienita zabawa i jedzenie - w końcu wiekszosc jesli jest dobra zabawa jest na sali :)
_________________


Buziaki Gość
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 10:03 pm   

czesc Adriana,dzieki za ostrzezenie.moglabys powiedziec jaka jest tam ochrona jak sie Ci panowie zachowuja czy sa bezczelni czy raczej mili bo jak u mnie np bedzie taka sytuacja ze goscie beda na zewnatrz a tamci wyleca albo beda jacys niemili to nie wiem co im zrobie,zreszta u mnie na weselu bedzie duzo mlodych ludzi aby nie bylo jakis niemilych sytuacji wiesz o co chodzi??ale i tak najwazniejsze aby goscie wybawili sie na sali i obiedli dobrym jedzonkiem:D pozdrawiam

Szpilka:co do klimatyzacji to tez jestem bardzo z tego zadowolona bo mam weselicho w srodku lata wiec moga byc upaly a na sali i tak bedzie odpowiednia temperatura. :)
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
kasia24 

Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 39
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 10:14 pm   

soseczka napisał/a:
czesc Adriana,dzieki za ostrzezenie.moglabys powiedziec jaka jest tam ochrona jak sie Ci panowie zachowuja czy sa bezczelni czy raczej mili bo jak u mnie np bedzie taka sytuacja ze goscie beda na zewnatrz a tamci wyleca albo beda jacys niemili to nie wiem co im zrobie,zreszta u mnie na weselu bedzie duzo mlodych ludzi aby nie bylo jakis niemilych sytuacji wiesz o co chodzi??

W Skarabeuszu byłam 2 razy na weselu i mam mieszne uczucia. Szczególnie jesli chodzi o panów ochroniarzy.
Moim zdaniem są dla gości dość niemili. Paru gości chciało wyjść na zewnątrz a oni, że nie wolno, bo ludzie z bloku na przeciwko się skarżą. W końcu ich puścili ale tylko trójkami :o
Także orkiestra się bardzo skarżyła, że nawet na moment nie mogła na ten parking wjechać, żeby tylko sprzęt wyładować, bo im ochroniarze zabronili. No i musieli te ciężary spory kawałek tachać :?
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 9:48 am   

Z tego co wiem w takich sytuacjach wystarczy zwrócić się do właściciela, który odpowiednio zareaguje. Jak oglądaliśmy salę, to byliśmy w Skarabeuszu i właściciel powiedział, że mają ochronę ze względu na nieciekawą okolicę. Mówił, że juz nie raz dzieki ochroniarzom udało się uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, ale niestety czasami postepują niewłaściwie względem gości, ale to wystarczy się do niego zwrócić a on to załatwi. Więc ja nie widze problemu...
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
kasia24 

Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 39
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 10:16 am   

jpuasz napisał/a:
Mówił, że juz nie raz dzieki ochroniarzom udało się uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, ale niestety czasami postepują niewłaściwie względem gości, ale to wystarczy się do niego zwrócić a on to załatwi. Więc ja nie widze problemu...

Hmm.. no cóż.
Myślę, że para młoda w dniu ślubu ma już dość stresów i nie powinna się już zajmować takimi sprawami jak nieuprzejmi ochroniarze :!:
Nawet jeśli sprawa po chwili się wyjaśni to i tak u gości pozostaje niesmak i niemiłe wspomnienie, tak jak u mnie na przykład :(
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 10:20 am   

Może i tak - ja tam na weselu nie byłam. Ale myslę, że piekna sala rekompensuje to wszystko :) I mówiąc szczerze jeśli chodzi akurat o Skarabeusza, to wolałabym mieć tą salę z ochroniarzami takimi jacy są, niż bez nich :] Przez wzgląd na okolicę oczywiście.
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 11:38 am   

zgadzam sie :) liczy sie sala, smaczne jedzenie i dobra zabawa! ja mam tam wesele juz za 2 miesiace :) i nie sadze zeby bylo tak gorąco zeby chlodzic sie na powietrzu ;)
_________________
 
 
 
adriana 
Firma

Wiek: 44
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 35
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 8:51 pm   

Witam
Panowie ochroniarze są dość mili. Nie było sytuacji na tyle awaryjnych aby musili interewniować siłowo , ale nie podobało sie gościom,że nie mogą zachowywać sie swobodnie.Tam na prawde nie ma gdzie wychodzić na zewnątrz.
w korytarzu jest miejsce dla osób palących, ale nie wszyscy mają ochotę przebywać w "dymku". a też nie jestes wstanie całą noc spędzic na sali więc wychodzisznawet jeżeli jest to zima czy tym bardziej lato.
tylko tyle trzeba mieć nauwadze.
Sala ma swój klimat, jedzenie super. Naprawdę interesujaca.
Dokonajcie wyboru i super się bawcie.
Pozdrawiam
Adriana Kowalska[/fade]
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 09, 2007 11:30 am   

dla nas minusem był brak parkingu, noi nieciekawa okolica...... :-?
_________________


 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 09, 2007 11:49 am   

adriana napisał/a:
wychodzisznawet jeżeli jest to zima czy tym bardziej lato.

lato? no zgodzę się ale zima?
bylam na weselu teraz w pazdzenriku i do glowy mi nie przyszlo wychodzić na ten ziąb :)
sala jest klimatyzowana i nie sadze zeby bylo za gorąco czy za duszno...
a ci co wychodzić chcą wyjdą ostatecznie przed salą jest malenki parking i bedzie gdzie tam stanać i zapalić ;) wiec nie wydaje mi sie to problematyczne :)

Bylam na weselu kiedys w lato w upaly gdzie w nocy bylo 30 stopni a sala byla sala gimnastyczna gdzie nie bylo nawet otwartego okna wiec..w takiej sytuacji faktycznie ludzie wychodzili na boisko zeby zlapac troche powietrza! ale to chyba skrajny przypadek...

[ Dodano: Pon Lut 19, 2007 1:00 pm ]
Dziewczynki mam pytanie zwlaszcza do tych ktore w skarabeuszu byly i sie bawily :)

Chcialabym miec ustawione stoly w literke E.
Czy ktoras z was tak miala?
Ile osob siedzi przy stole mlodych? kojarze ze albo 16 albo 18 ale jakos nie moge sobie dokladnie przypomniec...i czy przy stole mlodych ale miedzy nóżkami E tez sa jakies miejsca? pamietacie?
_________________
 
 
 
Ines 

Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 5:45 pm   

Soseczka, najbardziej to mnie interesuje opinia na temat sali, a w tym temacie będziesz zorientowana :]


Posty zostały wydzielone i przeniesione tutaj z wątku powitalnego Ines
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Nie Mar 18, 2007 8:59 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 5:52 pm   

oczywiscie w tym temacie jestem zorientowana :) oto link do tematu o sali skarabeusz http://www.forum.wesele-l...ight=skarabeusz
generalnie sala cieszy się dobrymi opiniami.ja jestem jak narazie zadowolona z wyboru sali,bylam tam w srodku i jest SUPER!! o wiele lepiej sala prezentuje sie na zywo niz na zdjeciu, duzo miejsca do tanczenia i wogole wystroj jest bardzo ladny i przytulny. jedynym minusem jak juz zapewne wiesz to jest okolica i parking ale caly budynek jest strzezony wiec okolica nie robi wiekszego problemu dla nas nasi rodzice juz zamowili parking obok sali i spokojnie wszystkie samochody sie pomieszcza. jak masz jeszcze jakies pytania to pisz smialo.. pozdrawiam
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
Ostatnio zmieniony przez soseczka Nie Mar 18, 2007 5:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ines 

Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 6:00 pm   

Jak najbardziej zgadzam się z Twoją opinią i rzeczywiście sala robi duuuużo lepsze wrażenie na żywo niż na zdjęciach umieszczonych na stronie www. A na temat Skarabeusza przeczytałam chyba już wszystko na forum :lol: Dla mnie jedynym zmartwieniem jest brak możliwości wyjścia na zewnątrz :roll: Poza tym same pozytywy ;) Mam nadzięję, że uspokoję się czytając Twoją relację po weselu :lol:
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 2:23 pm   

Soseneczko prosze napisz jak dogadaliscie sie co do parkingu?? duzo sobie zazyczyli??
_________________


Buziaki Gość
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 9:47 pm   

Ines ja takze mam nadzieje,ze po weselu bede mogla napisac same dobre rzeczy o tej sali :)
Szpilko,ten parking zalatwily nasze mamy.on nie jest na terenie skarabeusza tylko gdzies obok.nie jestem pewna dokladnie ile zaplacimy ale wydaje mi sie ze 5zl od samochodu.wszystko mozna sie dogadac z wlascicielem parkingu.pozdrawiam
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
rubia_1 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 30, 2007 8:54 am   

Ja mam tam wesele w przyszłym roku w lipcu. :) Z opini wioskuję że dobrze wybrałam. Oby.
 
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 30, 2007 9:30 am   

To chyba muszę się wziąć za załatwianie tego parkingu i to jak najszybciej :) Dzięki Soseneczko :)
_________________


Buziaki Gość
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 9:58 am   

Jestem juz po weselu w skarabeuszu i z czystym sumieniem moge polecic ten lokal.
Jedzienie pyszne, obsluga bardzo sprawna, masa pysznosci na stolach, piekne dekoracje, no nie moge znalezc nic do czego moglabym sie przyczepic.
Jedzenia naprawde starcza i zostaje masa!
A tort? Marzenie :buja w oblokach: jak ja za slodyczami nie jestem tak swoj kawalek torcika wciagnelam caly :) Pychota!
Wszystko jest tak jak nalezy :) Jak weszlismy na sale goscie juz ustawieni byli z szampanem, mamy czekaly z chlebem i sola a szampan na nas juz czekal :)
_________________
 
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 10:32 am   

Madziu a jak goście zareagowali na okolicę??
_________________


Buziaki Gość
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 10:56 am   

nie bylo mnie przy tym, bo jako Mlodzi przyjechalismy ostatni, wiec min nie widzialam :) Ale sala naprawde robi wrazenie i nie ma sie co przejmować blokiem przed... :razz:
_________________
 
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 9:53 am   

A ja chyba zaczynam panikowac zaczynam bac sie ze zle ze wybralam te sale na sierpien.. nie wiem juz sama .. ale boje sie ze cos nie wypali..
_________________


Buziaki Gość
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 10:05 am   

Zupelnie nie rozumiem o co chodzi
?
_________________
 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 10:25 pm   

szpilka - sala jest ogromna, jest przed nia przedsionek i maly placyk przed. na pewno kazdy znajdzie sobie miejsce. zreszta goscie powinni cala noc szalec na parkiecie a nie na spacery chodzic;)
 
 
adamm 

Wiek: 45
Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 3:13 pm   

Witam wszystkich,

Tak sobie czytamy i czytamy z żoną :) te opinie i musimy dodać, że już dwukrotnie gościliśmy w Skarabeuszu na weselach i oprócz super jedzenia i ekstra klimatu sali, nie mieliśmy żadnych problemów z ochroną (to są zresztą dwaj faceci po 50 lat każdy , na oko, bardzo grzeczni i weseli), a to że gości próbujących swych wokalnych (nie)umiejętności w środku nocy na ulicy prosili o spokój wydało nam się o tyle normalne co wręcz oczywiste. Sala w parkiecie (żadnych wykładzin PCV, czy kafelków, klima działa), fajna obsługa, cóż parking mógł by być trochę większy ale taksówką wracaliśmy za 11 zł, fajniejszej sali w okolicach centrum miasta NIE MA. POLECAMY
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 14, 2007 10:33 pm   

witam wszystkich. wlasnie jestem po swoim weselu ktore odbylo sie w sali skarabeusz. musze przyznac ze jestem bardzo zadowolona z wyboru.jedyna rzecz ktora nas zaniepokoila w trakcie wesela to byla klimatyzacja,na poczatku zabawy wszystko bylo ok ale po jakis 2 godz klimatyzacja przestala dzialac.po wielu prosbach i skargach od gosci wlasciciel niestety nic z tym nie zrobil wiec od razu uprzedzam aby przed weselem porozmawiac o tym z wlascicielem. jesli chodzi o jedzienie i caloksztalt to wszystko bylo super! gorąco polecam ... :) Pozdrawiam
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl