Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Tratoria
Autor Wiadomość
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 11:12 am   Tratoria

Nie wiem czy ktos o niej pisał, ale powstała nowa sala na ul. Trktorowej nazywa się Tratoria, z zewnątrz wygląda fajnie, duży parking ogrodzony siatką, łatwy dojazd, no i sala jest po remoncie, co obserwowałamw drodze dopracy przez ostatnie miesiące.

Przejeźdżam każdego dnia rano obok niej, tylko ciagle zapominam o niej napisać.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 4:52 pm   Re: Tratoria

KasiaK napisał/a:
Nie wiem czy ktos o niej pisał, ale powstała nowa sala na ul. Trktorowej nazywa się Tratoria, z zewnątrz wygląda fajnie, duży parking ogrodzony siatką, łatwy dojazd, no i sala jest po remoncie, co obserwowałamw drodze dopracy przez ostatnie miesiące.

Przejeźdżam każdego dnia rano obok niej, tylko ciagle zapominam o niej napisać.


kasiak czy piszesz może o tej sali co wyglądem przypomina karczmę, tu naprzeciwko stacji benzynowej??
ja juz tez od dłuższego czasu obserwuje prace remontowe w tym miejscu i wiem ze juz ruszyła pełna parą :)

Szukamy sali jak najbliżej domu no i w tym tygodniu się tam wybieramy, wybadam co i jak i wszystko powiem jak na spowiedzi :lol:

Ale jeżeli mówisz o innej sali to napisz gdzie dokładanie bo nazwa raczej mi nic nie mówi, a ulica Traktorowa to byłoby chyba najbliższe dla nas rozwiązanie :lol:
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 20, 2005 8:51 am   

Tak Anik to jest ta sala na przeciwko stacji tej żółtej. To jest między Rojna a Rabieńską, gdzieś równo po środku.

Chyba w zeszłą sobotę widziałam tam weselicho jak przejeźdżałam
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 20, 2005 9:14 am   

O ile się nie myle to ją właśnie odnawiają albo odnowili już
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 20, 2005 9:22 am   

Odnowili, skoro sa juz wesela
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 20, 2005 12:35 pm   

Tam zmienił się właściciel

I robili wszystko od nowa, ale boje się że tam będzie panował klimat typowo biesiadny :|
Ale tak jak obiecałam pójde tam w tym tygodniu :lol:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Gru 20, 2005 1:07 pm   

Napiszcie koniecznie, jak będziecie cos konkretnego wiedzieć - nie słyszałam zupełnie o tej sali... Ma może jakąś stronę www?
_________________
chez alma |
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Gru 24, 2005 1:05 pm   

Drogie Panie
Tak jak obiecałam byłam w tej karczmie i dowiedziałam się jak następuje:
1. sala jest max na 70 osób
2. koszty są ustalane indywidualnie z każdym, nawet nie chcial mi facet powiedzieć nic w przybliżeniu, bo to zależy od menu wystroju i tysiąca innych rzeczy
3. jeśli chodzi o wygląd to nic szczególnego, sala w kwadracie dół wykończony kamieniami, stoły drewniane
4. ogólna atmosfera nie zaciekawa, nawet firanek nie ma w oknach, a szatnia jest na końcu sali, tak więc zeby sie rozebrac trzeba przejsz przez całą sale w ubraniu
5. no i to co najważniejsze to nie wiem czy jest tam ktoś kto ma choć troche pojęcia jak się prowadzi taką knajpe

Moja ogólna ocena: BEZNADZIEJNIE

To jest ostatnia sala na której chciałabym mieć wesele :?
Strasznie sie zawiodłam, no ale to tylko moje zdanie..
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 24, 2005 1:10 pm   

Dla mnie ta sala ma jeszcze jeden minus jest zdecydowanie za blisko ulicy żeby chociaż jakimyś iglakami było zasłonięte to by było lepiej i te parkingi wkoło. Także położenie ma nie za ciekawe
 
 
angi23 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 12:03 pm   

Byliśmy na obiedzie w tej restauracji i bardzo delikatnie mówiąc jedzonko jest nieciekawe.
Zamówiliśmy jakieś spaghetti i tortellini, jako że kuchnia włoska to moja ulubiona :) I muszę powiedziec, że bardzo się zawiedliśmy. Sosy przyrządzone z koncentratu rozcieńczonego wodą , nie przyprawione... ech byłam potwornie głodna ale nie byłam w stanie zjesc nawet połowy dania. Może kuchnia polska smakuje tam lepiej ale my już nie będziemy jej wypróbowywac :)
 
 
 
jack 

Wiek: 43
Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 2:06 pm   tratoria

Pozdrawiam wszystkich którzy wogóle biorą pod uwagę sale przy tak ruchliwej ulicy jaką jest Traktorowa- którą bez mała jeżdże codziennie po kilka razy. Wyobrażam sobie zbawienny wpływ wyścia z sali by złapać trochę świeżego powietrza --he he/.no powiedzmy sobie restauracje mabardzo nieciekawą lokalizację po zatym w środku tęz nie za specjalinie. a jak słyszę teraz o niedobrej kuchni to już sam nie wiem. Stanowcze NIE!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl