Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fantazja
Autor Wiadomość
leminka 


Wiek: 46
Dołączyła: 19 Cze 2004
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 06, 2004 9:28 pm   Fantazja

galionka napisał/a:
Ja miałam w Fantazji na ul. Kolumny dlaczego ta...poprostu ta mi się najbardziej podobała z obejrzanych.


Galionka,
Powiedz proszę trochę wiecej na temat twojego wesela a bardziej jego organizacji...
Razem z moim Miskiem zdecydowalismy sie wlasnie na duzą sale w Fantazji i trochę się bojej samej organizacji wesela, ze sie z tym nie uporam :cry: Czy trzeba wykazac duzo samoinicjatywy czy raczej walscicel stara sie pomoc w organizacji? Jak wypadło jedzenie? I wszystko, wszystko co możesz tylko napisać, plssss :kwiat:

Bede Ci bardo wdzieczna za pomoc. Nasze wesele juz za 2 m-ce wiec czasu juz tak wcale duzo nie zostalo a ja mam straszna pustke w glowie :(

Dziewczyny, jeżeli tylko znacie jakieś opinie na temat tej sali napiszcie prosze

LEMINKA
_________________
Wielki Dzień 18.09.2004r

Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lip 18, 2012 6:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 14, 2004 10:26 am   

W zasadzie niczym nie zajmujesz się na sali, wszystkiego pilnuje właściciel i obsługa wesela.
Ewentualnie ustalają w trakcie wesela kiedy ma być podany tort...
Jedzenie było rewelacyjne i przystrojenie stołów również.
Jedynie co do Ciebie należy to menu ustalane z organizatorem, i kasa...o resztę nie musisz się martwić - oni wiedzą co i kiedy....jak tylko dojedziesz na salę to właściciel przywita WAS chlebem i solą.

Powodzenia :lol:
 
 
leminka 


Wiek: 46
Dołączyła: 19 Cze 2004
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 14, 2004 1:10 pm   

Dzieki Galionka! :)
Mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz, czyli sie uda :mrgreen:

LEMINKA
_________________
Wielki Dzień 18.09.2004r

 
 
 
monika25 

Dołączyła: 25 Wrz 2004
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2004 6:34 pm   Fantazja

polecam salę na wesele Fantazja na Kolumny 296. jest super!!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2004 11:29 pm   

Dużo pisałyśmy o "Fantazji" również w temacie "Sale weselne w Łodzi i okolicach".
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Wrz 05, 2005 8:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 3:51 pm   

Jak uważacie - czy ta sala nie jest za mała na imprezę na 100 osób? :D
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 4:07 pm   

Bajeczko, ale tam mają 3 sale, jedna jest na 140 osób, druga na 60-80, trzecia malutka - wg mnie na 30 góra. No i ta największa - która bardzo, bardzo mi się pdodobała (ale my wyprawialiśmy mniejsze wesele) to na pewno na 100 osób się nadaje. Jest duża, przestronna...
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 4:57 pm   

just_Kate napisał/a:
Bajeczko, ale tam mają 3 sale, jedna jest na 140 osób, druga na 60-80, trzecia malutka - wg mnie na 30 góra. No i ta największa - która bardzo, bardzo mi się pdodobała (ale my wyprawialiśmy mniejsze wesele) to na pewno na 100 osób się nadaje. Jest duża, przestronna...


Just Kate
nie widzialam najmniejszej sali, ale mysle ze widziala ta na wg Ciebie 60-80 osob. Ja wiem oni tak mowia i tak sie reklamuja. ale bylam tam ogladac ta sale przed weselem przygotowanym na 60 osob i zdecydoawnie nie polecam. Jak dla mnie tam sie dobrze moze bawic max 40 osob. nie wyobrazam sobie, gdzie goscie beda tanczyc, rozstawienie stołów jest dla mnie nie do zaakceptowania. zwlaszcza stół dla mlodej pary, ktory jest ustawiony pod sciana i wszyscy musza wstac, zeby para mloda albo swiadek z samego konca mogl wyjsc.

A jesli chodzi o najwieksza sale to calkowicie sie zgadzam. 100 osob bedzie sie tam swietnie bawilo i ta sale moge spokojnie polecic.

[ Dodano: Sro Kwi 06, 2005 5:59 pm ]
Jeszcze a propo tej sredniej sali to wiem ze sa tam organizowane zabawy sylwestrowe i tylko na max 40 osob. wiec nie rozumiem czym sie rozni sylwester od wesela. bo na jednym jak i drugim ludzie przychodza sie pobawic.
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 07, 2005 8:20 am   

To ja napiszę czym się różni Sylwester od wesela :mrgreen:
Na Sylwestra na sali chodzą ludzie którzy lubią tańczyć i jak gra orkiestra wszyscy wstają i tańczą, na weselu nie wszyscy tańczą część gości jest po prostu zadowolona że widzi rodzinę z daleka i chce się z nimi nagadać. Inni nie mają już takiej kondyncji ;)
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 07, 2005 10:21 am   

Byłam w Fantazji na dużej sali podczas wesela na 120 osób. Czasami mieliśmy mało miejsca do tańca, ale tylko w momentach gdy goście poczuli "nagły zryw". Między stołami było wystarczająco dużo miejsca.
Ja osobiście planuje na tej sali wesele na 90-100 osób i myślę,że będzie w sam raz.
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 07, 2005 10:53 am   

gambi napisał/a:

Just Kate
nie widzialam najmniejszej sali, ale mysle ze widziala ta na wg Ciebie 60-80 osob. Ja wiem oni tak mowia i tak sie reklamuja. ale bylam tam ogladac ta sale przed weselem przygotowanym na 60 osob i zdecydoawnie nie polecam. Jak dla mnie tam sie dobrze moze bawic max 40 osob. nie wyobrazam sobie, gdzie goscie beda tanczyc, rozstawienie stołów jest dla mnie nie do zaakceptowania. zwlaszcza stół dla mlodej pary, ktory jest ustawiony pod sciana i wszyscy musza wstac, zeby para mloda albo swiadek z samego konca mogl wyjsc.


No ja akurat tej średniej jako jedynej nie widziałam, bo pan nam z góry powiedział, że tam już na ten rok nie ma wolnych. Więc tylko ze zdjęć i opowieści ją znam. :) Więc pewnie masz rację.
Wiem jedynie, że byłam rozczarowana propozycją właściciela żebyśmy wesele na 50 osób zrobili w małej 'kawiarence' przy hotelu. Jak któraś z was tam była to wie, że to malutka salka i taka mało weselna. :?
Ale ta sala na 140 osób jest wg mnie fantastyczna. Ewela - gratuluję wyboru. :graba:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 07, 2005 8:29 pm   

Widziałam sale do której wchodzi sie tak z lewej strony, dość duża była i taką w osobnym budyneczku z grillem. Nie wiedzialam, że jest jeszcze jakas trzecia.

I w ten sposób nie wiem czy widzialam ta najwieksza i srednia czy srednia i małą. :? Pan powiedział, że wynajmują ją na imprezy od 90 osób wzwyż.......
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 9:21 am   

Ja mam zarezerwowaną salę tą średnią w Fantazji. Teraz jak o tym myślę to chyba zrobiliśmy błąd, że ciasno to nic bo moja rodzinka zbyt liczna nie jest więc z tym damy radę :lol: ale pojawił się inny problem. Salę wybierałam jak jeszcze wogóle nie umiałam tańczyć a teraz przygotowujemy układ taneczy - walc wiedeński i nie wiem czy tam wogóle jest możliwe wirowanie w tańcu bo z tego co pamiętam po środku sali jest słup :evil:
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 3:30 pm   

Niecały miesiąc temu byłam na weselu w "Fantazji".
Nie miałam pojęcia, że tam są 3 sale (dopiero Wy mnie uświadomiłyście :wink: ), ale ponieważ wesele było na ok. 100 osób, więc myślę, że była to ta największa.
Podobało mi się - wszystko - wygląd sali (ciepłe kolory ścian, ładne oświetlenie), dekoracje, wygląd stołów i nakryć, obsługa też na medal. Stół wiejski (a właściwie wóz :wink: ) był :graba: . Jedzenie dobre i dużo. Miejsca na parkiecie spokojnie wystarczało dla tańczących.
Jedyne co może trochę się niektórym nie podobać to słupy odgradzające część ze stołami od parkietu dla tańczących. I że daleko od centrum miasta. Ale bez przesady. :wink:

Ale ja jako gość jestem zadowolona z tej sali i mogę każdemu z czystym sercem polecić.
_________________
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 3:44 pm   

Kot napisał/a:
bo z tego co pamiętam po środku sali jest słup :evil:


wydaje mi sie, ze na tej sredniej sali nie ma zadnych kolumn posrodku, takze spokojnie mozna tanczyc układ :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 9:55 am   

Dzięki Asiek!
Miło słyszeć tyle dobrego o swojej wybranej i wymarzonej sali! :)
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 9:57 am   

muszę się tam za jakiś czas wybrac i zerknąć na ta naszą salkę jak tam są stoły ustawione przed weselem i ile tam jest miejsca do tańczenia

jak tam ostatnio byłam to w tej mojej średniej akurat był remont :(
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 04, 2005 10:47 am   

gambi napisał/a:
Kot napisał/a:
bo z tego co pamiętam po środku sali jest słup :evil:


wydaje mi sie, ze na tej sredniej sali nie ma zadnych kolumn posrodku, takze spokojnie mozna tanczyc układ :wink:


Są Gambi kolumny pośrodku.I to dosyć szerokie zobacz tylko:



Kot napisał/a:
muszę się tam za jakiś czas wybrac i zerknąć na ta naszą salkę jak tam są stoły ustawione przed weselem i ile tam jest miejsca do tańczenia





Kot-ku na zdjęciach widać jak ustawiają stoły.Raczej inaczej się nie da bo po pierwsze są słupy a poza tym dalej już jest parkiet.
Sprawdzałaś czy zmieścisz się za swoim układem tanecznym?
Na ile Ty wogóle osób masz wesele?Napisane jest że to sala od 45 do 65 osób ale jak dla mnie na te 65 osób to zdecydowanie jest za mała.
Widziałam film z wesela na tej sali (na przesłuchaniu zespołu Time) i powiem Ci że niestety dosyć ciasno tam było w tańcu.Dlatego się nie zdecydowałam na tą salę choć podoba mi się z wyglądu.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 8:31 am   

Licząc łacznie zaproszeni goście + para młoda + nasi rodzice + kamerzysta + DJ wychodzi 60 osób.

Ale to chyba nie możliwe by wszyscy przyszli :roll: Dopiero na początku października będziemy mieli orientację kto przyjdzie a kto nie.

Stoły można też inaczej ustawić. Byłam i oglądałam tą salę z innym ustawieniem ale było chyba jeszcze gorsze niż to :roll: a układ się dostosuje do wielkości parkietu :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 8:20 pm   

Kot napisał/a:
a układ się dostosuje do wielkości parkietu :30:


I o to chodzi - nie pietrzyc trudności :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 8:12 am   

Heh no właśnie :wink: zresztą już za późno na żale :30:
słup jest nie da się zaprzeczyć i to pośrodku hmmm ale jestem już na takim etapie że po prostu usadzę za mnim gości, których lubię najmniej i tyle :lol:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 9:57 pm   

Kot napisał/a:
Heh no właśnie :wink: zresztą już za późno na żale :30:
słup jest nie da się zaprzeczyć i to pośrodku hmmm ale jestem już na takim etapie że po prostu usadzę za mnim gości, których lubię najmniej i tyle :lol:


:lol: dobry pomysł...na mojej sali są schody to tam usadzę niektóre osoby :lol:
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 8:47 pm   

Kotku,bawiłam się na tej sali.Było dosyć ciasno tylko na początku,bo wszyscy naraz tańczyli,a potem było już naprawdę ok.
Ten słup to rzeczywiście kiepska ozdoba,ale przeżyjesz!
Najważniejsza jest dobra zabawa,a taka na pewno u Ciebie będzie!!
Pozdrawiam cieplutko!
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 12:18 pm   

Byłam w Fantazji na weselu, i według mnie nie było tak źle, słup mieliśmy po prawej stronie stołu, ale np. my widzieliśmy parkiet... gorzej z tymi osobami, które siedziały po drugiej stronie :(
_________________

 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 11:30 am   

Byliśmy wczoraj uregulować należność za wesele i ustalić menu. Właściciel sali zaskoczył mnie niesamowicie. Dotąd wydawało mi się, że trudno się z nim dogadać, że nie słucha co się do niego mówi bo sam wie lepiej....

Wczoraj zmieniłam zdanie diametralnie, ponieważ w chwili obecnej mamy mniejszą liczbę gości co do których obecności na weselu mamy 100% pewność niż wymagane minimum na sali troszkę się denerwowałam. Myślała, że będziemy musieli i tak dopłacić za te 5 dodatkowych osób a to jest kwota 700 złotych :roll: ale nic bardziej mylnego. Zapłaciliśmy za rzeczywistą liczbę i nie było ani słowa protestu :wink: .

Wszystkiego słuchał spokojnie, jaki kolor dekoracji stołów, jaki przebieg uroczystości. Wszystko szło jak po maśle. Dodatkowo ponieważ w trakcie uroczystości planujemy pokazanie gościom filmiku z naszej sesji zdjęciowej tej narzeczeńskiej nie ma problemu z pożyczeniem potrzebnego do tego celu sprzętem a więc rzutnikiem multimedialnym i ekranem i nic za to dodatkowo nie płacimy :30:

A ldodatkowo nasza liczba gości pozwala nam na inne ustawienie stołów! Także nikt nie będzie siedział za żadnym filarem a i miejsca na parkiecie bedzie dużo :wink:

Normalnie kamień spadł mi z serca :graba: Nie żałuję swojego wyboru :graba:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 8:30 pm   

No widzisz, a tak się bałaś na naszym pierwszym spotkaniu a skończyło się dobrze :mrgreen:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 9:56 am   

Pan z Fantazji jest super o czym może zaświadczyć cała rodzina Mefiu :) Wszystkie komunie i 18-stki były tam własnie robione, i nikt nigdy nie narzekał :) Tyle że jak do tej pory nieco Nam sie objadły dania, bo zawsze są te same :) No ale przy weselu to żaden problem, w końcu ma sie je raz w życiu :)
_________________

 
 
 
Gallathea 

Wiek: 45
Dołączyła: 29 Wrz 2005
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 2:00 pm   

Właśnie w te sobotę bylam w Fantazji na weselu. Słyszałam wiele dobrych opinii o tej sali i sama też chciałam w niej zorganizować przyjęcie weselne, ale niestety nie mielismy wymaganej liczby gości. Po sobotnim weselu jestem naprawdę pod wrażeniem i wszystkim mogę polecic te salę. Obsługa bez zarzutu, jedzenie pyszne i naprawdę sporo. Jak tylko goście wracali do stolika po kawałku tanecznym, zawsze mieli czyste talerzyki, a panie kelnerki już chodziły z kawą i herbatą. Rozdawanie posiłków przebiegało sprawnie, nikomu niczego nie zabrakło.
Właściciel wierdzi że sala jest od 90-140 osób. Jednak jak dla mnie to 100 osób to jest maximum. Więcej raczej będzie miało problem pomiescić się na parkiecie.
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 4:10 pm   

Byliśmy ostatnio oglądać Fantazję i szczerze mówiąć nie podobała nam się. Szczególnie rozstawienie stołów, kolumny i ściany przy parkiecie ( późny gierek) oraz usadzenie młodych za filarem, ale za to bardzo ładne wnętrze części "jadalnej". J

ak zaczęłam pana wypytywać z mojej karteczki o wszystkie szczegóły przez was sugerowne to zapytał czy nie pisze przewodnika po salach weselnych bo już kiedyś tacy byli i o to samo pytali :D Może to któraś z Was ?? ?
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 25, 2005 1:19 pm   

Mnie też nie :?

Powiem szczerze, że trudno mi zrozumieć porównywanie jej z takimi np. Boryną czy Solarisem (tuż za rogiem).
_________________
chez alma |
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 9:49 am   

Ja będę chwalić swoją Fantazję :mrgreen:

Miałam wesele na tzw. średniej sali i była ona akurat odpowiednia do naszych potrzeb, ponieważ zaznaczam mieliśmy małe wesele.

Właściciel i cały personel Fantazji bardzo pozytywnie nas zaskoczyli. Spełnili wszystkie nasze prośby i pomysły zarówno co do przebiegu uroczystości (zmienili godzinę podania tortu, ustawienia stołów (ustawiliśmy je zupełnie po swojemu) oraz menu.
Czasem spotykam się z opiniami, że jak się już podpisze umowę i zapłaci pieniążki to już wogóle nikt się z nie liczy z tym co i jak chce para młoda. Tu wręcz odwrotnie, trudne były pierwsze rozmowy, podczas których właściciel zachowywał się jakby nic kompletnie nie musiał mówić o lokalu bo wszyscy i tak wiedz, że Fantazja jest the best :lol:
Jedzenia były ogromne ilości i niesamowcie smacznego :30: W pakiecie jest też pokój dla nowożeńców gratis.

Poza wszystkim podobało nam się bardzo uroczytse powitanie przez właściciela restauracji. Dostaliśmy w prezencie fantastyczny puchar - wazon z dedykacją dla nas, z naszymi imionami i datą ślubu . To była niesamowicie miła niespodzianka i piękna pamiątka :30:


Gdybym jeszcze raz miała organizować właśny ślub i wesele to na pewno zostałabym przy Fantazji.
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 29, 2006 8:19 pm   

Hmmm widzę, że na temat Fantazji ucichło... Ale mam pytanko. Czy ktoś coś wie na temat tych nowo budowanych sal i noclegów?? Podobno są budowane dwie sale na 80 osób i pokoje dla 100 osób. Czy ktoś coś wie na ten temat?? Z góry dzięki za wszelkie informacje...
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Spontana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 5:12 pm   

Czy może ktos zarezerwował jakis termin w przyszłym roku w "Chacie góralskiej" w Fantazji? Jestem bardzo ciekawa jak wypadają tam wesela.
Pozdrawiam
 
 
Róża 

Wiek: 44
Dołączyła: 04 Gru 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 1:54 pm   

Witam,

Ja mam zarezerwowany termin w średniej sali w Fantazji na 9.06.07r. :lol:
Będzie max 40 osób więc myslę, że miejsca wystarczy.

Sala jest na prawde ładna. :ok: Właściciel faktycznie dziwnie rozmawia. Tak jakby nie musiał nic mówić. Ale chyba jakos sie dogadamy.

Troche mam stracha czy to sie wszystko uda czy nie bedzie jakiejś wpadki. :?

Pozdrawiam wszyskie pary z 9.06. :wedding: :jumpingmrgreen:
_________________
Róża
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 3:21 pm   

Spontana napisał/a:
Czy może ktos zarezerwował jakis termin w przyszłym roku w "Chacie góralskiej" w Fantazji? Jestem bardzo ciekawa jak wypadają tam wesela.
Pozdrawiam


Ja byłam na weselu w tej Chacie ale 2 lata temu.
Miejsca do tańczenia jest mało, ale zawsze można między stołami :)
Superowy jest grill o pólnocy :)
_________________

 
 
 
Spontana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 1:36 pm   

Mischelle, na ile osób było to wesele? I czy bardzo uciążliwy był fakt toalet na zwnątrz?
Z góry dziękuję za informację.
Pozdrawiam :razz:
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 15, 2007 5:57 pm   

Około 50-60 osób i fakt toalet na zewnątrz wogóle nie był uciążliwy.
Może dlatego, że było naprawdę gorąco i wszyscy w pewnym momencie przenieśli się na zewnątrz - do wodospadów :) (są piękne :) ) a Młodzi nawet tańczyli na mostku :)
_________________

 
 
 
Lusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Sty 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 4:37 pm   

Pozdrawiam Was wszystkich
:)

[ Dodano: Sro Sty 17, 2007 4:38 pm ]
mam zarezerwowany termin na 30 sierpnia 2008 w fantazji i teraz czytam wasze opinie
 
 
 
anecik 

Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 20, 2007 12:46 pm   

Ja też wybrałam fantazję :)

średnią salę na 27.10.07r. wygląda ładnie właściciel wygląda na takiego, który wie co mówi
mam nadzieję że wszytko będzie ok. Tylko się zastanwiam teraz czy tam jest w ogóle stół wiejski, zapomniałam spytać :)
_________________
anecik
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 20, 2007 1:20 pm   

W Chacie Góralskiej był ja tam byłam :)
_________________

 
 
 
anecik 

Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 20, 2007 4:48 pm   

myślałam, że mają 3 sale nie wiem nic o chacie góralskiej :( ale brzmi fajnie
_________________
anecik
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 20, 2007 5:12 pm   

Anecik - to jest ta chatka w ogrodzie :)
_________________

 
 
 
anecik 

Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 7:20 pm   

podoba mi się chatka ale już zarezerwowałam średnią salę :( a jest już za późno na zmianę decyzji ale dziwi mnie że właściciel nawet o niej nie wspomniał chociaż on chyba wychodzi z założenia, że każdy kto przekroczy próg fantazji wie o niej wszystko i nic już nie musi dodawać :wink:
_________________
anecik
 
 
kasia24 

Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 39
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 10:28 pm   

Ja byłam na weselu w Fantazji w zeszłym roku na dużej sali. Ta część w której są stoły całkiem ładna (chociaż niektórzy goście byli tak usadzeni, że nie widzieli państwa młodych) ale sala do tańczenia moim zdaniem brzydka, wystrój a la głęboki PRL.
Poza tym dość mała, na 100 gości max.
Nie podobał mi się też właściciel, który non stop "nawijał" przez mikrofon, udawał wodzireja ale wcale mu to nie wychodziło, nie mogłam tego słuchać. No i na każdym wewselu mówi to samo, chyba się na pamięć nauczył :)
 
 
Spontana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 12:58 pm   

Mischelle a masz jakieś zdjęcia z wesela na którym byłaś w tej chacie?
Prrrosze, prrrosze poszukaj :)
_________________

 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 1:43 pm   

Mam zdjęcia, ale nie w chacie :(
Mam tylko dwa zdjęcia robione na mostku gdzie są wszyscy znajomi Młodej Pary.
_________________

 
 
 
Spontana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 4:09 pm   

BUUUU :(
Szkoda ale dziękuję za fatygę :)
_________________

 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 4:18 pm   

Ale widać za to te piękne wodospady :) Jakbyś chciała to mogę udostępnić :)
_________________

 
 
 
Spontana 

Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 8:06 am   

To jednak poproszę :razz:
_________________

 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 2:36 pm   

Wodospady


PICT0212.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1316 raz(y) 66.38 KB

_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl