Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Oprawa muzyczna w kościele
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 4:35 pm   Oprawa muzyczna w kościele

Proponuję tu wymieniać opinie na temat oprawy muzycznej ślubu kościelnego : skrzypce, śpiewacy, chóry, organiści, itd.

Pozdrawiam! :D
_________________
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 4:42 pm   

Jeśli dobrze kojarzę to trochę o tym już pisałyśmy.

Ja miałam skrzypaczkę, ślicznie zagrała Ave Maria-120zł.

Co do organisty to wolę się nie wypowiadać......wziął 50zł.- i nie zagrał tego co chciałam na wstępie... :(
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 7:02 pm   

bylam na slubie, na ktorym spiewal zawodowy chor!!!

powiem wam ze az w klatce piersiowej podnosilo

cos pieknego!!



ja osobiscie chcialabym miec i skrzypce i spiewaczke!! :christmas:
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 7:30 pm   

Nienawidzę skrzypiec i piejących śpiewaczek! Jakoś mnie to nie rusza. 8)

I na pewno u mnie nie będzie Ave Maria, bo przypomina mi to pieśń pogrzebową. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 10:00 pm   

A ja potrzebuję namiary na dobrą skrzypaczkę lub przystojnego skrzypka (żart). :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 11:58 pm   

Nam pan z orkiestry zapeopnował wykonanie Ave Maryia na saksofonie. Jeszce nie wiem co na to ksiądz. To sie jeszce zobaczy ale śpiewaczek to chyba tez nie chce:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2004 9:45 am   

kryszka napisał/a:

I na pewno u mnie nie będzie Ave Maria, bo przypomina mi to pieśń pogrzebową. :roll:


Kryszka są dwie wersje Ave Maria.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2004 12:07 am   

A ta druga jest weselsza i żywsza? Bo ja zawsze słyszałam taką strasznie smutną. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 12, 2004 10:27 am   

Nie jestem w stanie teraz Ci powiedzieć...ale skrzypaczka nam zagrałą 2 i wybraliśmy jedną.
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 6:34 pm   

Podobnie jak Mi, poszukuje namiarow na skrzypaczke badz skrzypka, ktory zagralby na naszym slubie. Czy mozecie kogos polecic?

Galionka, u Ciebie grala skrzypaczka, mozesz podac jakis kontakt?

Czekam na wiadomosci na priv.

Pozdrawiam serdecznie, :girl :
Ania
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 6:40 pm   

Ja też miałam skrzypaczkę (akompaniował jej na organach mąż, bo organista kościelny zapowiedział, że "nie podoła" :wink: ), ale namiary miałam na jakimś karteluszku i w czasie przeprowadzki przepadł. :(
Szkoda, bo chętnie bym poleciła.
_________________
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 6:44 pm   

Asiek, jaka szkoda... :cryingtomato:

Czekam na dalszy odzew od pozostalych :)
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 6:48 pm   

anna.b napisał/a:
Asiek, jaka szkoda... :cryingtomato:


Aniu, nie płacz :glaszcze: , bo mi się serce kraje. :cry: :wink:
_________________
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 8:11 pm   

Juz mi troche lepiej, Asiek... :girl :
W kazdym razie nie trace nadziei :spoko:
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 9:02 pm   

olenka napisał/a:
Nam pan z orkiestry zapeopnował wykonanie Ave Maryia na saksofonie. Jeszce nie wiem co na to ksiądz. To sie jeszce zobaczy ale śpiewaczek to chyba tez nie chce:)

Czy mogłabyś podać namiary na tego gościa bo moja koleżanka szuka pana który gra na trąbce.
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 10:54 am   

anna.b napisał/a:

Galionka, u Ciebie grala skrzypaczka, mozesz podac jakis kontakt?

Czekam na wiadomosci na priv.


Wysłałam... :graba:
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Wto Mar 23, 2004 2:28 pm   

Problemu z tym nie mam - zaśpiewają mi moi przyjaciele, z którymi spiewam. co do końcówki - to mam nadzieję na trąbkę :D a jak nie to inną pieśń w wykonaniu kogoś z zespołu. No i obowiązkowo marsz = najlepiej zagrany przez naszego aranżera - jest bezkonkurencyjny!!
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 10, 2004 6:23 pm   

Mam namiary na skrzypka, jeśli ktoś je chce, niech da mi znać :lol:
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 12:29 pm   

Mogę podać namiar na moją skrzypaczkę, pani jest z ogłoszenia z Gratki ale byłam jej posłuchać na jednym ślubie i bardzo mi się podobała. Pani zajmuje sie oprawa muzyczna takich uroczystosci i ma bardzo duży repertuar.

Renata Serwa 211 45 38, 608 551 559, 602 521 559

Za dwa utwory 140zł, zac dojazd poza Łódź 20zł, jak więcej utworów np. 4 to chyba była cena 160zł, a jak za granie podczas składaniea życzeń to chyba +150zł (tu nie jestem pewna)

w każdym razie można do niej zadzwonić i ona poda kiedy gra i gdzie na jakimś slubie i można jej posłuchać
 
 
Mia 


Wiek: 45
Dołączyła: 25 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Sie 25, 2004 12:38 pm   

dzięki, będę dzwoniła. Mam nadzieję, że w Kościele nie będą stroili fochów, bo ustroić nic mi nie pozwolili...:(
_________________
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 12:42 pm   

Ja pytałam naszego księdza czy nie będzie widział przeszkód żeby była skrzypaczka i powiedział że nie ma problemu, tylko żeby mu potwierdzić żeby powiedział organiście żeby sobie w paradę nie wchodzili, zresztą ta pani też może zagrać z organistą w tle, ale to już trzeba z nią rozmawiać.
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 1:41 pm   

A ja mam jeszcze taką radę, żebyś porozmawiała z organistą - oni mają z reguły takie osoby. Może nawet Ci powie kiedy przyjść i posłuchać, może być dobrze i możliwe że taniej.
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 1:50 pm   

Pipi ma rację, jeśli masz ślub w jakimś większym kościele to może uda się znaleźć właśnie kogoś w ten sposób. My mamy ślub w małym kościółku pod Łodzią, tu jest tylko kilka ślubów w ciągu roku i raczej nie mają takich kontaktów, więc musiałam szukac sama.
 
 
artnow 


Wiek: 44
Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 9:54 am   

A ja bede mial nietypowo - zespół 2 gitary elektryczne, gitara basowa, klawisz, perkusja i bongosy - na pewno nie bedzie smutno ;-)

A beda mi grali przyjaciele z parafialnego zespolu muzycznego Ad Dei Gloriam.

I co Wy na to ?? ?

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 11:26 am   

Przyjaciele w takich sytuacjach sprawdzają się znakomicie
 
 
artnow 


Wiek: 44
Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 11:36 am   

Najbardziej sie ciesze z tego ze to bedzie baaardzo duzy szok.
Bo generalnie zespol mozna powiedziec grajacy cos z pogranicza chrzescijanskiego rocka.
Nikt z gosci prawie o tym nie wie - wiec bedzie spore zaskoczenie.

Slub bedzie z mocnym uderzeniem - ja zawsze lubie mocne wejscia ;-)

Swoja droga fajnie wyglada rozstawiona perkusja w kosciele :hm:
_________________
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Wrz 08, 2004 3:32 pm   

A co na to Wasz ksiądz?
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Wrz 14, 2004 11:05 am   

A ja mam pytanie do tych co mieli skrzypaczkę na ślubie, u nas zamówilismy 2 utwory, jeden to na pewno będzie Ave Maria a co do drugiego to nie mam pojęcia, może mi doradzicie jakiś ładny utwór, i kiedy najlepiej je grać, podczas komunii i na koniec czy na początku?
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Wrz 14, 2004 12:25 pm   

Polecam Arię na strunie G J.S. Bach
Largo G.F. Handel
Serenada F. Schubert

:D
_________________

 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Wrz 14, 2004 12:30 pm   

Dzięki Kati, no cóz tłuczek ze mnie bo ja się na tym nie znam, podam te utwory mojej skrzypaczce żeby mi zanuciła to może mi się coś skojarzy, a jak uważasz kiedy te utwory najlepiej zagrać, mam ślub z mszą więc na dwa utwory jest sporo czasu ale nie wiem gdzie je umiejscowić :roll:
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Wrz 14, 2004 12:44 pm   

to popularne melodie i na pewno kojarzysz ze słyszenia :)
Co do miejsca - podoba mi się jak jeden z nich jest grany już po przysiędze, jak młodzi klęczą... a drugi :roll: hmmm nie wiem :wink: Nie pamiętam gdzie jest "dziura" w mszy (jak są takie ciche modlitwy księdza - wierni na ogół tego nie słyszą, a w tym czasie grają np. organy - może tu mogłabyś wstawić skrzypce :)
_________________

 
 
 
Amelka 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2004
Posty: 9
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 1:49 pm   

Gdybym była z Łodzi to chętnie bym wam pomogła, bo sama gram na ślubach :) Jeśli chodzi o Ave Maria to proponuję ta '2G?" WERSJ? :30: czyli Ave Maria Schuberta,z tego względu że Ave Maria Bacha {1sza wersja} jest rzeczywiście troche smętna a w wykonaniu na skrzypcach to super smętna :D !! !
 
 
agusia :) 

Wiek: 44
Dołączyła: 03 Wrz 2004
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 2:00 pm   

ostatno bylismy na slubie gdzie w kosciele nie bylo organisty! zapowiadalo sie dziwnie do momentu rozpoczecia ...ten sam zespol ktory jak sie okazalo gral pozniej na weselu gral rowniez w kosciele ! sluchajcie efekt....SUPER! kamerzysta kompletnie nie musial niczego zmieniac ! po za ave maria przepieknie zaspiewana byly melodie i piosenki znane lub mniej nadajaca sie na super love story! pierwszy raz slyszelismy w momencie nakladania sobie obraczek jak cichutenko z tylu szla myzyka ...only you!
naprawde niezapomniane az zal sciska ze my nie wpadlismy na cos takiego...............ale moze ktoras z WAS podchwyci pomysl....a naprawde warto:)
_________________
a tu sa nasze zdjecia slubne:)

http://community.webshots.com/user/agusiam
 
 
Amelka 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2004
Posty: 9
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 2:02 pm   

serenada Schuberta jest rzeczywiście ładna ale była używana jako podkład do filmu a dokładnie do starej telenoweli więc na własnym ślubie bałabym sie że którejś ciotce sie z jakaś Izaurą np. skojarzy :christmas:

Aria Bacha jest bardzo dobra pod warunkeim że jest duże wesele i duzo ludzi przyjmuje komunie, bo ten utwór jest dość długi.

Osobiście polecam:
---Ave Maria - F.Schubert
---Ave Maria - Bach-Gounod {ta nudniejsza ale ma swoich zwolenników}
---Ave Maria - Caccini {moim zdaniem HICIOR,krótkie i piekne,najładniej brzmi na trąbce, saksofonie,po prostu na instrumentach dętych}

Ja gram jeszcze jeden kawałek na wejście ale zaznaczam że to jest wyciskacz łez!!!! Nazywaja na to pieśń amerykańska, bo często jest wykonywane w kościołach w USA.Niestety nie znam słów bo zawsze gram i nikt wtedy nie spiewa, ale w polskiej wersji chyba zaczyna sie "zanim świt zbudzi nas" czy jakos tak.Profesjonalny muzyk na pewno zorientuje sie o jaki utwór chodzi.
Najlepszy efekt jest wtedy, gdy gram to na wejście.Cichutko ustawione organy,trabka lub skrzypce graja melodie, wolny utwór,młodzi wchodzą, a wszystkie babki odwracaja się i...... chlip...chlip.... :christmas:
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 2:04 pm   

No więc rozmawiałam z ta nasza skrzypaczką i powiedziałm jej że zdajemy się całkowicie na nią, wybrała nam 2 utwory na początku i podczas komunii, podczas komunii będzie Ave Maria Schuberta, a na początku coś jakiś marsz ale nie wiem czyj.

co mnie zaciekawiło pani oststnio grała na ślubie Beatelsów Yesterday, fajnie jakby u nas mogła to zagrać, ale z naszym księdzem nie przeszedłby taki utwór więc nie będziemy ryzykować.
 
 
Amelka 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2004
Posty: 9
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 2:35 pm   

No to fajnie Aniu, ja tez bym wybrała Ave Maria Schuberta, mam nadzieje że Ci sie spodoba! :D
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 2:37 pm   

Dzięki, też mam taka nadzieję. Boję się tylko że jak usłyszę pierwsze nuty to mi łezka poleci ze wzruszenia, bo oststnio to ja się strasznie wrażliwa zrobiłam :lol:
 
 
aniam 


Dołączyła: 13 Wrz 2004
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 3:17 pm   Muzyka w Kościele

Witajcie. Jestem muzykiem i gram na slubach. Jestem wiolonczelistka i razem z gitarzysta robimy cala Msze, tzn. wykonujemy wszystkie utwory. W repertuarze mamy nie tylko kawalki muzyki powaznej, ale rowniez piekne piesni o milosci, ktore wykonujemy wokalnie. Chetne osoby prosze o prywatny kontakt.
_________________
Szczęśliwa żona...
 
 
 
aniam 


Dołączyła: 13 Wrz 2004
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 3:28 pm   

Amelka napisał/a:
Ja gram jeszcze jeden kawałek na wejście ale zaznaczam że to jest wyciskacz łez!!!! Nazywaja na to pieśń amerykańska, bo często jest wykonywane w kościołach w USA.Niestety nie znam słów bo zawsze gram i nikt wtedy nie spiewa, ale w polskiej wersji chyba zaczyna sie "zanim świt zbudzi nas" czy jakos tak.Profesjonalny muzyk na pewno zorientuje sie o jaki utwór chodzi.




Chodzi o " Nim świt obudzi mrok"
_________________
Szczęśliwa żona...
 
 
 
Amelka 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2004
Posty: 9
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 3:44 pm   

Dzięki Aniam, wiedziałam że to musi być cos z tym :christmas: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: budzeniem
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 5:03 pm   

a u mnie na koniec ceremonii Ave MAria zostało zagrane przez trąbkę i powiem Wam że było bombowo - niestety nie mam namiarów i nie wiem ile za ten wystep wziął trębacz , bo była to niespodzianka ....
a co do organisty :evil: :evil: wrrrrrr zwiął ode mnie 150 zł a potem jak moja siostra sama załatwiała zeby na koniec były organy + trąbka w roli głownej to sobie jeszcze kazał ****dopłacić !! ! nie wiem ile , bo mi nie chcieli powiedzieć , ale miałam ochote pójść do niego w tygodniu po ślubie i powiedzieć co o tym myślę !
 
 
suhotnikowa 


Wiek: 43
Dołączyła: 08 Cze 2004
Posty: 97
Skąd: Lubin
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 9:47 pm   

Mamy zamiar poprosić mojego kolegę muzyka, żeby zagrał na skrzypcach :D Na szczęście nie będziemy musieli nic kombinowac z organistą, ponieważ obaj panowie znają się i co więcej, często wspólnie grają i to najczęściej w kościółku, w którym bierzemy ślub :D :) :P
Miałam też nadzieję, że moja koleżanka będzie śpiewała podczas uroczystości. Lecz gdy ją ostatnio o to poprosiłam, okazało się, że wychodzi za mąż tego samego dnia co ja, w tym samym kościele jest ślub i to zaraz po moim :( :cry: :cry: Dobrze, że przynajmniej złożymy się wspólnie na dekorację kościoła :wink: :lol: :lol: :lol:
_________________
13.08.2005 :) :):)
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 8:46 am   

Amelka napisał/a:

Ja gram jeszcze jeden kawałek na wejście ale zaznaczam że to jest wyciskacz łez!!!! Nazywaja na to pieśń amerykańska, bo często jest wykonywane w kościołach w USA.Niestety nie znam słów bo zawsze gram i nikt wtedy nie spiewa, ale w polskiej wersji chyba zaczyna sie "zanim świt zbudzi nas" czy jakos tak.Profesjonalny muzyk na pewno zorientuje sie o jaki utwór chodzi.
Najlepszy efekt jest wtedy, gdy gram to na wejście.Cichutko ustawione organy,trabka lub skrzypce graja melodie, wolny utwór,młodzi wchodzą, a wszystkie babki odwracaja się i...... chlip...chlip.... :christmas:


Oczy mi się zaświeciły do takiego rozwiązania. Ale mam twierdzi, że to pieśń na pożegnanie młodych po weselu... Ciekawe kto ich wtedy żegna?
 
 
Amelka 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2004
Posty: 9
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 2:20 pm   

Oczywiście że ze względu na słowa może być i na koniec,ale kto wtedy ją zaśpiewa :mrgreen: ? Na wejście w kościele o tyle jest to piękne, że nikt wtedy nie śpiewa{nie ma problemu ze słowami,z reszta i tak mało kto je zna}, goście stoją w milczeniu i to jest ten pierwszy naprawde podniosły moment!!!!
Ja osobiście nie chciałabym na wejście słyszeć jakiejś pieśni kościelnej i śpiewów zgromadzonych, ale to wszystko jest kwestią gustu.
 
 
Agniesia 


Dołączyła: 28 Wrz 2004
Posty: 77
Skąd: Lubin
Wysłany: Pią Paź 01, 2004 8:47 pm   

suhotnikowa a możesz się tego kolegi od skrzypiec spytać, czy na moim ślubie by nie zagrał? spytaj się ile to kosztuje i napisz. Dzięki
_________________
Kocham Krzysia ;P
Nasz dzień: 16 lipca 2005
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 11:21 pm   

Udalo mi sie znalezc przypadkowo namiary na ludzi zajmujacych sie oprawa muzyczna w kosciele, gdyby ktos byl chetny to namiary podam na priv ( nie wiem czy mozna tak otwarcie :wink:
ps. jeszcze ich nie sprawdzilam
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Judi 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Mar 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 10:34 am   

Kochani,

poszukuję skrzypków na mój ślub, ale za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać :oops: Czy ktoś z Was zna może jakiś muzyków, którzy ładnie :D grają na ślubach??

Pozdrawiam
Kasia
_________________
NASZ ŚLUB ODBYŁ SIĘ 11 CZERWCA 2005R.
 
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 9:16 am   

A my będziemy mieli chór
:blackglassesgirl: :tonguegirl: :sadgirl: :happygirl: :hmgirl:
:girl : :smilegirl: :blackglassesgirl: :evilgirl:
:verysadgirl: :whatwhatgirl: :rhmgirl:
:happygirl: :blackglassesgirl:
:tonguegirl:
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 10:05 am   

a my organy i pania na flecie, która gra podobno pięknie :wink:
_________________

 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 1:09 pm   

U mnie naślubie po długiej niewiadomej jak to będzie wszystko zakończyło się pomyślnie - zagral pięknie na skrzypkach kuzyn mojego męża - jest studentem 1-ego roku - jak ktoś by chciał to mogę podać namiary na priv- bo wiem że gra na ślubach trochę. Byłam tym bardziej zadowolona że czekała mnie wizja zapłacenia muzykowi 200zł za jeden utwór - podobno takie teraz są stawki - dodam że był to pan który gra w filharmonii - może i tak jest ale to bardzo duuużo i skończyło by się na jednym utworze dla ozdoby .. a tak było ich 3 (krótki ślub) - i zagrane specjalnie dla nas :)
Ostatnio zmieniony przez Agni Czw Kwi 28, 2005 5:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl