Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Agencja fotograficzna Digital.pl
Autor Wiadomość
gosc
[Usunięty]

  Wysłany: Czw Sie 24, 2006 10:02 am   Agencja fotograficzna Digital.pl

Znalazłam na Forum Ukochanym :D reklamę Agencji Fotograficznej DIGITAL.PL z ul. POW w Łodzi. OGlądając galerię po prostu się rozpłakałam. Być może mam tylko gorszy dzień ale te zdjęcia tak bardzo mnie wzruszyły...
Poza tym ceny też są chyba raczej nie wygórowane (w porównaniu z innym studiem, z którym rozmawiałam wczoraj). Podobają mi się i chcę poznać opinie Forumowiczek.
Zna ktoś ich :?: Jakie robią zdjęcia (faktycznie tak cudowne, jak pokazane na stronie) :?: Czy są profesjonalni :?:
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Maj 04, 2009 1:22 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 10:12 am   

Ja nie słyszałam, ale forumka myszka korzystała z ich usług, może spróbuj do niej napisać.
_________________
chez alma |
 
 
mineralna 

Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 7:22 am   

tia... Od dziś Digital.pl będzie kojarzyć mi się ze zdjęciem z krową :lol:

Istnieją jakiś rok, półtora... ?luby zaczęli robić w zeszłym roku. Poziom sprzetowy zależy od tego kto robi... Obok bardzo dobrych, także srednie...
Namietnie używaja lampy błyskowej - co psuje klimat częsci zdjęć...
Całkowity brak zdjęć z wesela wrecz mocno zastanawia - czy wogóle nie mają czy są tak kiepskie... :niepewny:

w galerii III: 3 zdjęcie, 6 rząd - chyba bym zabiła gdyby jakis fotograf zrobił mi takie zdjęcie :zly:

W galerii obok zdjęc bdb są zdjęcia kiepskie - widać mało par w galerii - a zdjęcia w jakiś dziwny sposób wymieszane - tak zeby zrobić sztuczny tłok. Widać, że dopiero zaczynają, a cennik mają już iście profesjonalny (jak na warunki łódzkie)...
Poza tym - nie pamiętam dokładnie - ale mam wrażenie że cennik jest żywcem skopiowany od innego fotografa - ten kto korzysta z jego usług moze sprawdzic i mnie poprawić...

decydujac sie na nich przede wszystkim ustalilbym kto robi zdjęcia i poprosiła o pokazanie zdjęć osoby która będzie robić w naszym dniu. Chyba, że robią w dwie osoby - wtedy ceny są ok. Upewniłabym się jeszcze jak wygląda cały materiał który oddają - zastanawia brak wesela - choć mają taką pozycje w cenniku.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 11:35 am   

Mimo negatywnej opinii mineralnej (oraz dość złośliwej krytyki - myślałam, że Forumki tak nie robią :( ) udaliśmy się z Crissem na spotkatnie z Panem Piotrem.

Oto czego się dowiedzieliśmy:
1. Firma istnieje od 2003 r. ale sam właściciel zajmuje się fotografią zawodowo od 20 lat. Robił przeważaniezdjęcia reklamowe oraz dla prasy. Dodatkowo jest założycielem Oficjalnego Nikon Club Polska, i to z użyciem tylko sprzętu Nikona robi zdjęcia - używa cyfrowych lustrzanek.
2. Klient może wybrać fotografa, który będzie robił zdjęcia dla niego. Uważam, że to duży
plus bo z góry wiem czego mogę oczekiwać.
3. Ponieważ Pan Piotr, oprócz robienia zdjęć ślubnych zajmuje się także inną działalnością związaną z fotografowaniem (np. organizacją szkoleń fotograficznych), więc nie wszystkie weekendy może poświęcić na śluby - stąd być może niewiele par widać w galeriach na stronie interentowej.
4. Niewiele zdjęć z wesel - po prostu ludzie nie wyrażają zgody na publikację tego typu zdjęć. Zresztą sama bym się mocno zastanawiała, czy wyrazić taką zgodę.

My byliśmy pod wrażeniem po spotkaniu z Panem Piotrem. Czekamy teraz na symulację cennika dobranego do naszych potrzeb. Podobało nam się, że właściciel na siłę nie stara się zachwalać swojego studia. Dokładnie opisał jakie zdjęcia chce robić (żadne cukierkowe misie i niskie stoliczki, przy kótrych siedzą młodzi, dzięki Bogu, nie wchodzą w grę). Dodatkowo nie dyskredytuje innych fotografów. Widać, że priorytetowo traktuje oczekiwania swoich klientów a zdjęć nie robi wg utartego szablonu. To jest dla nas duży plus.
Radzę, żeby osoby szukające fotografa na śłub odwiedziły pracownię Pana Piotra. Nawet jeśli nie zdecydujecie się na Niego, na pewno nie będzie to czas stracony a może pozwoli spojżeć na fotografię ślubną z innej perspektywy. W końcu ma to być piękna pamiątka na całe życie.
 
 
FOTOJACEK 
Firma

Wiek: 55
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 3:43 pm   

Oto dwa doskonałe posty z przeciwnych biegunów intencji.
 
 
 
tidus art 

Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 7:42 pm   

Witam,
To prawda,firma digital.pl jest w pelni profesjonalna. Na stronie nie koniecznie musza byc pokazane wszystkie zdjecia...Ceny maja konkurencyjne.pozdrawiam.
 
 
 
kasiek 

Dołączyła: 03 Mar 2006
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 30, 2006 7:11 am   

wczoraj bylismy w digital.pl i zdjecia bardzo nam sie podobaly.szczegolnie mojemu narzeczonemu.byl zachwycony.zdjecia bedzie nam robic pracownica marta holka.jak ktos by chcial to jejj zdjecia na stronie www.martaholka.pl(tu jest duzo zdjec z wesela) nie zgadzam sie ze cennik iscie profesjonalny.ceny maja "normalne" tzn taie jak wszedzie.my np.za blogoslawienstwo+slub+wesele 750zl a z plenerem 1100.
 
 
kawu 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 30, 2006 10:35 am   

Ja tez sie zdecydowalam na Marte, robila zdjecia mojej bardzo bliskiej kumpeli i zostala mi bardzo polecona :-) (Agnieszka i Piotr na stronie www.martaholka.pl )
Co do cen, w tym nie ma wliczonego albumu, jesli chcecie album to musicie to z nia ustalic, z moich wyliczen wynika, ze to dodatkowe ok 170zl, aha no i my zaplacimy duzo mniej niz 1100zl za plener kosciol obiad.

Ja polecam poki co bo widzialam zdjecia na papierze, rozmawialam i uwazam, ze umowa tez jest dobrze sformulowana (minimalna ilosc zdjec, ktora mamy otrzymac to 250, jak dla mnie wystarczy ;) )

Pozdrawiam
Kasia
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 12:08 pm   

czy firma ta oferuje także możłiwośc wykonania zdjęć studyjnych?
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 13, 2007 8:45 am   

dominiqsz, tak - mają swoje profesjonalne studio, które mieści się przy ul. POW.
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 3:06 pm   

a czy wiesz ile kosztuje 1 poza w studio?
lub pakiet zdjec studyjnych
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 08, 2007 7:45 pm   

nieszko przyznam szczerze, ze nie wiem ile kosztuje jedna poza. My się nastawiliśmy na zamówienie "pakietowe" - zapewnią nam caŁą obsŁugę fotograficzną ślubu cywillnego, przygotowań do kościelnego (ubieranie się, wyprowadzenie z domu), samego ślubu kościelnego i wesela (do 2. w nocy). POza tym plener i studio. Razem ma być ponad 400 zdjęć na pŁycie oraz 2 albumy ślubne po okoŁo 50 zdjęć ( w dużym formacie) w każdym. Jeśli byŁabyś zainteresowana cenę podam na prv
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 3:36 pm   

ja bym chcial miec tylko zdjecia ze studia i to tylko kilka póz, bo na reszte to mam prawie zawodowego fotografa.
tak wiec przypuszczam ze nie pozostaje nic innego jak zajrzec do nich osobiscie i porozmawiac
_________________
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 4:48 pm   

A czy macie może próbki ich zdjęc studyjnych, gdyz na ich stronie to w sumie ich nie ma, może jedno można zakwalifikowac jako studyjne :/
_________________
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2007 1:50 pm   

zobacz na stronie www.martaholka.pl
ona robi miedzy innymi zdjecia w tym studiu
_________________
 
 
madalena 

Wiek: 46
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 2:17 pm   

Nas tak urzekła galeria ich zdjęć, że właściwie z miejsca po obejrzeniu umówiliśmy się na spotkanie i po krótkiej rozmowie podpisaliśmy umowę.
Pani Marta będzie nam robić zdjęcia, a wybraliśmy dokumentację przygotowań do ślubu, ceremonii oraz zdjęcia w plenerze (mnie tam się zdjęcie z krową bardzo podoba ze względu na niebanalność ;) )
_________________
A w mojej głowie jedno wielkie TAK!
Ostatnio zmieniony przez madalena Sro Mar 14, 2007 2:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 10:44 am   

czy w Digitalu, pania Marte mozna zawsze zastac, czy jest tam od przypadku?
_________________
 
 
holka 
Firma


Wiek: 46
Dołączyła: 27 Kwi 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 23, 2007 11:55 am   

Pani Marta czasem robi sesje poza studiem, dlatego najlepiej lapac na komorke :)

istotnie zdjec ani studyjnych ani plenerowych nie przeliczamy na pozy, ale zeby mnie tu zaraz nie zmoderowali wiecej nie napisze :) jesli ktos jest zainteresowany wieksza iloscia informacji znajdzie na mnie namiary
pozdrawiam wiosennie

Marta :)
Ostatnio zmieniony przez holka Pią Mar 23, 2007 11:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
prezes 

Wiek: 42
Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2007 1:52 pm   

korzytaliśmy z ich usług i pełen profesjonalizm. Nie czułem jego obecności podczas wesela i może dlatego foty wyszły tak zajebiste. Do tego służy pomocą w dalszym dopasowaniu fotek do wywołania w labie.

Polecam bardzo gorąco bo warto żeby tak profesjonalny człowiek zajął się uwiecznieniem tak ważnej dla wszystkich chwili jaką jest ślub.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 06, 2007 9:09 pm   

Prezes dzięki za info. Nam też będzie robiŁ zdjęcia Pan Piotr i już się nie mogę doczekać efektów :D
 
 
Apple 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 4:35 pm   

Na moim ślubie i weselu była firma Digital- a dokładnie Pani Marta H. Jest rewelacyjna zdjęcia wyszły znakomicie, wszystkim gościom podobał się efekt jej pracy!!! Polecam gorąco!!! Pozdrawiam
 
 
kawu 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 12:34 pm   

u mnie tez zdjecia robila Marta, jestem zachwycona efektem jej pracy :smile:

Zdecydowanie polecam, wspolpraca ukladala sie znakomicie, Marta zostala u nas dluzej na przyjeciu niz bylo pierwotnie ustalone tylko po to by zrobic nam wiecej pieknych zdjec :-)

juz po dwoch dniach dostalismy link do strony ze zdjeciami a chwile pozniej czekal na nas album, ktorego do dzis nie moge przestac ogladac :roll:


wszyscy, ktorzy ogladaja zdjecia, dopytuja sie o fotografa, wiec to chyba cos znaczy :cool:
 
 
 
aglucia 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 9:47 am   

Czy robił ktoś w ostatnim czasie u nich zdjęcia. Ceny konkurencyjne, mają też pakiet, który doskonale nam pasuje (kościół + plener), \bardzo barwne
Minus to brak pomysłów. Większość zdjęć jest z Księżego Młyna, Parku ?ródliska i Palmiarni, a ponieważ ja mieszkam w tych okolicach, więc te zdjęcia nie są dla mnie oryginalne i pomysłowe. A kiedy zapytałam się w jakich innych miejscach można zrobić ciekawy plener, Pani nie potrafiła udzielić mi odpowiedzi...
_________________


życzę miłego dnia Gość !
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 11:49 am   

Agulcia to że Pani nie umiaŁa udzielić Ci odpowiedzi to wcale nie znaczy, że nie są pomysŁowi. Trudno odpowiedzieć jeśli nie zna się klientów. Są otwarci na propozycje - jeśli klient ma swój pomysŁ na zdjęcia oni go chętnie realizują. My chcieliśmy nad Zalew Sulejowski jechać i nie byŁo problemu. Problemem natomiast okazaŁ się dla nas przejazd tam więc w końcu to my zrezygnowaliśmy i zdjęcia byŁy w Łodzi.
 
 
aglucia 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 8:20 pm   

Chodzi po prostu, że wiele ludzi nie zna się na fotografii. Jedyne co chcą to mieć ładne zdjęcia (ja też jestem w tej grupie;)) Rola fotografa powinna polegać na stworzeniu jakieś wizji, pomysłu, przedstawić go zainteresoanym, tak żeby wpłynąłćł na ich wyobraźnię...
A jeżeli ja idę do fotografa, a on też mówi że nie wie, że on pojedzie tam gdzie ja chce... to mi rączki opadają :(
_________________


życzę miłego dnia Gość !
 
 
FOTOJACEK 
Firma

Wiek: 55
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 9:51 pm   

aglucia napisał/a:

Minus to brak pomysłów. Większość zdjęć jest z Księżego Młyna, Parku ?ródliska i Palmiarni, a ponieważ ja mieszkam w tych okolicach, więc te zdjęcia nie są dla mnie oryginalne i pomysłowe. A kiedy zapytałam się w jakich innych miejscach można zrobić ciekawy plener, Pani nie potrafiła udzielić mi odpowiedzi...


Brak pomysłów w wyborze pleneru wcale nie trzeba poczytywać, jako brak pomysłów jako taki.
Najczęściej eksploatowane miejsca na zdjęcia plenerowe są popularne głównie dlatego, że dają stosunkowo dużą ilość sytuacji zdjęciowych, które fotograf może wykorzystać na RÓ?NE sposoby. I właśnie sposób wykorzystania pleneru powinien być wynikiem tego co oczekuje Para Młoda.
Z drugiej strony Para Młoda często nie potrafi sprecyzować czego właściwie oczekuje.
Wtedy dobrym pomysłem jest pokazanie dużej ilości zdjęć i prośba o zasygnalizowanie co im się szczególnie podoba a co nie.
Dobrym pomysłem jest poproszenie o wskazanie stron innych fotografów (również zagranicznych) i na tej podstawie fotograf może sobie wyrobić również jakąś opinie o oczekiwaniach PM.
Można również scharakteryzować zdjęcia plenerowe pod kątem walorów czysto technicznych. Np. jedni wolą dynamiczne/statyczne, szeroki kąt/tele, pod światło/ze światłem itd.
Pewne kryteria co do wyboru pleneru są jednak oczywiste. Jeśli PM chce mieć zdjęcia plenerowe w alei dębów to Pustynia Błędowska nie będzie najlepszym pomysłem. ;)
 
 
 
aglucia 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 1:04 pm   

No i jednak można wszysko powoli i jasno wytłumaczyć :) Tego mi po prostu zabrakło u wspomnianego fotografa i dlatego zniechęciłam się do niego...
_________________


życzę miłego dnia Gość !
 
 
Majka 

Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 12:22 pm   

Widziałam zdjęcia pana Piotra ze Ślubu + Plener (wtedy jeszcze nie miał studia) + Wesele które robił swojej kuzynce (i żonie mojego kuzyna). Spodobały się nam, a to nie było łatwe (już sporo szukaliśmy). Są po prostu w naszym stylu. Nie ma zbyt dużo dekoracji, nie ma dziwnych ujęć, a wszystko zrobione po prostu profesjonalnie.

Rozmawiałam z panem Piotrem (ma wolny termin!! :-) ) i się umówiliśmy na przyszły tydzień na rozmowę w studio. My chcemy Studio + Błogosławieństwo + Ślub + Wesele

Poinformuję jak się będzie układać współpraca i co nam z tego wyjdzie.

:-)
_________________
Pozdrowionka,
Maja
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Lut 11, 2009 6:56 pm   

Nam tez nie bylo łatwo dokonac ostatecznego wyboru.
Calkiem przypadkiem trafilismy na dwie osoby z firmy digital, ale w ostatecznosci zdecydowalismy sie na p. Martę Holkę. Znajomi bardzo ja zachwalali (tez korzystali z jej usług w tamtym roku) wiec poszlismy ich sladem :)
W przyszlym tygodniu dzwonimy i podpisujemy umowe - miejmy nadzieje ze nic sie nie zmienilo i nasza data caly czas na nas czeka :)
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
szlonko83 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 8:08 am   

witajcie:)

forum obserwuję od dawna i dzięki niemu zorganizowałam swój cudowny ślub 13.06.2009 :) Po wszystkim mogę gorąco polecić panią Martę Holkę, zdjęcia są zachwycające, dostaliśmy je niemal natychmiast:) Pani przemiła, na weselu niemal niezauważalna, dzięki czemu zdjęcia są bardzo naturalne. Współpraca z nią to czysta przyjemność:) zdjęcia plenerowe też cudowne, a jesteśmy nieśmiali :oops: Nie mogliśmy wybrać lepiej :D
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 9:38 pm   

Dołączam się do ochów i achów na temat Marty :wink: Cieszę się niezmiernie, że podjęliśmy decyzję o współpracy z nią, to był strzał w 10. Była dyskretna a jednocześnie wszystko pięknie uwieczniła. Wybór fotografa jest wg mnie niezmiernie ważny, bo przecież teraz (niestety) zostały nam już tylko wspomnienia i zdjęcia... na szczęście fantastyczne, takie jak sobie wymarzyłam!! Dzięki Marcie ten dzień będzie dla nas zawsze żywy.
_________________
 
 
dominka 

Dołączyła: 25 Paź 2007
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 7:53 am   

Ja skorzystalam z uslug Pana Piotra i rowniez sobie bardzo chwale. Zdjecia klasyczne, bez udziwnien takie jakie chcielismy. Wspolpraca super . P.Piotr byl z nami na slubie i weselu i naprawde duzo rzeczy ogarnial i pomagal nam wlaczajac sie w organizacje. Noi byl niezauwazalny. 5+
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 9:10 pm   

a my z Marty jednak zrezygnowaliśmy, praktycznie nie wiele można jej zarzucić, znaleźliśmy jednak fotografa lepiej spełniającego nasze oczekiwania, możemy u niego załatwić wszystko i to tak trochę z lenistwa, ale też jego zdjęcia plenerowe były dla nas bardziej efektowne, rzecz gustu. Marta to bardzo sympatyczna, profesjonalna i wychodząca na przeciw oczekiwaniom osoba, myślę, ze jeśli ktoś ja wybierze to narzekać nie będzie :]
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Tumiss 

Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 3:43 pm   

nam zdjęcia robiła także Pani Marta. Oglądając zdjęcia z jej strony czy bloga byłam pod wielkim wrażeniem. Ogromny talent, stylowe fotki, ciekawe. Pod tym względem nie mam nic do zarzucenia.
Jestem jednak nieco rozczarowana podejściem Pani Marty do nas. Widać było, że jesteśmy kolejną parą, której po prostu trzeba zrobić zdjęcia. Pani oczywiście była bardzo miła, ale brakowało jej zapału, zrozumienia i ciekawych pomysłów. Mamy więc ładne, ale nieco nudne zdjęcia.
Mimo wszystko gorąco polecam Panią Martę. Mam tylko jedną radę- zanim rozpoczniecie zdjęcia dokładnie omówcie wasze potrzeby, pomysły, poczekajcie na propozycje. Jeżeli będzie anonimową parą to potem dostaniecie anonimowe zdjęcia.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 12:19 pm   

Marta robiła zdjęcia z okazji chrzcin mojej bratanicy. i powiem tak - wrażenia mieszane. Piekne fotki z kościoła i restauracji - potrafiła uwiecznić moment, zdjęcia są artystyczne i wzruszające, na obiedzie bylo sporo dziewci, Marta miała do nich podejscie i zrobiła im stylowe i oszałamiające fotki. Jednak zdjecia w studiu już mi się nie podobały - jak dla mnie były przepalone, za dużo lampy...rodzicom małej też się średnio podobały i byli zaskoczeni, bo po zdjeciach z przyjęcia spodziewali się czegoś równie dobrego. Marta jest chyba lepsza w plenerach, naturalnych srodowiskach, gdzie można uchwycić fajne momenty, a ze studiem jest trochę gorzej...
 
 
 
skupinki 

Dołączyła: 20 Sie 2009
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 12:17 am   

jestem, mam nadzieję...:)szcześliwą posiadaczką umowy z Panią Martą :cool: będzie nam robiła zdjęcia w ten najważnieszy dzień. Mam małą obsesję na punkcie zdjęć i przed wyborem spędzilam godziny w internecie...aby upewnić się w swoim postanowieniu po tym jak zobaczyałm jak Pani Marta pracuje od kuchni...
dużo oczekuję i mam ogromą nadzieję, że się nie zawiodę :oops: - bo jest piekielnie dobra w tym co robi...potrafi uchwycić chwile a zdjęcia tętnią swoim życiem:)

Ślub 24 kwietnia, więc na pewno zdam relację- obiecuję, że szczerą:)

buziaki :lol:
_________________
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 10:26 pm   

Dołączam do grona zachwytów nad Martą :)
Marta towarzyszyla nam prawie przez cały dzień. Począwszy od fryzjera, kosmetyczki,przygotowań w domu i konczac na torcie podczas wesela. Jak dla mnie byla niezauważalna. Ujela wszystkie najwazniejsze momenty, sluchala wszystkich naszych sugestii, spisala się na medal :) Kilka dni po slubie robiliśmy jeszcze plener również z podobnym efektem :)
Polecam serdecznie wszystkim, na pewno się nie zawiedziecie :)
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
iwona0315 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 10:44 pm   

Brogie Panie i Panowie !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marta Holka ]to idealna osoba do polecenia innym .......
podeszła do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem mieliśmy wykupiony u Marty pełen pakiet czyli przygotowania , ślub, wesele , plener ... na plenerze z Marta czuliśmy się wyluzowani i była to dla nas zabawa mimo stresu słuchała co chcemy nic nie narzucała .
uważam ze Marta ma ogromy talent i cierpliwość mimo mojego marudzenia nigdy nie wyprowadziłam ja z równowagi ................. poza tym parę dni po ślubie mieliśmy już pierwsze zdiecia co dla nas było to ogromnie szczęście .... Zamówiliśmy również u Marty albumy rewelka no co ja będę dłużej pisała po prostu GORĄCO POLECAMY IWONKA I TOMUŚ
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 12:36 pm   

Jeszcze raz mogę z czystym sumieniem pochwalić Martę Holkę :) Tym razem towarzyszyła nam podczas Chrztu Św. naszego małego szkraba. Była z nami w kościele a później trochę na sali. Zdjęcia rewelacyjne! Na prawdę szczerze polecam :)
Śmiejemy się, że teraz spotkamy się z Martą na komunii :D
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl