Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Wto Wrz 09, 2014 5:38 pm
Salony sukien ślubnych - nasze opinie (2004-2009)
Autor Wiadomość
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 7:43 pm   

No więc i ja moge sie tu wreszcie dopisać :mrgreen:
Dziś cały dzien poświęciłyśmy z mamą na chodzeniu po salonach a to moje wrażenia :lol:

1. Belisimma - suknie drogie, nic ciekawego, pani miała przymiarke więc średnio była mna zainteresowana.

2. Loris - spory wybór, przymierzyłam jedną sukienkę za rozsądna cene, na wiadomośc o tym kiedy ślub pani przestała być miła :zly: tu znalazłam didem o jakim myślałam, a raczej swego rodzju przepaske :lol:

3. Art Mariage - salon cały czas w remoncie :? Pan całkiem sympatyczny choć mało pomocny, bo miał reke w gipsie :? sama zdjęłam i przymierzyłam sukienkę, która mi sie podobała, tu zakochałam sie po raz pierwszy tego dnia :wink:

4. Najna - bez komentarza, pani nie pozwoliła mi nawet dotknąć sukienki :shock:

5. Salon Grażyna na Piotrkowskiej - szyją na zamówienie, przepiękne fasony, ceny naprawde rozsądne, wielki minus nie ma nic do przymierzenia :shock:

6. Sława - świetna obsługa, przymierzyłam 3 sukienki, znałazłam tu swoją faworytke nr 1

7. Furora - pani miła, przymierzyłam kilka sukienek ale nic specjalnie mnie nie zachwyciło, juz jest wyprzedaż kolekcji, więc mozna kupic kilka perełek za niewielkie pieniądze

8. Salon sukien Barbara - rewelacyjne miejsce :lol: przymierzyłam chyba z 15 sukienek :shock: nawet takie do których nie byłam przekonana :zdziwko: panie doradzały dokładały welony stroiki i cuda na kiju :mrgreen: i tu znalazłam faworytke nr 2 :mrgreen:
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 8:12 pm   

Wczoraj była runda nr 2:

1. Joanna- Piłsudskiego- nic nam się nie podobało
2. Galeria ślubna Powiedziałaś Tak- j.w.
3. Sława -Piłsudskiego- j.w.
4. Romantica- kilka ładnych sukienek, ale dla mnie dość drogie, pani dość miła, ale nie pozwoliła przymierzyć, bo jeszcze mam dużo czasu
5. Joanna- Kilińskiego- pani miła, pro[onują szeroki wybór dodatków, projektują też buty do sukni, musiałabym jednak przyjść z gotowym projektem, bo nic mi się nie podobało
6. Furora- suknie ładne, obsługa miła, przymierzyłam 1 sukienkę, miała przepiękną górę, ale dół niestety pozostawiał wiele do życzenia
7. Pronuptia - nic nam się nie podobało
8. Madeleine - na Zachodniej, za Manufakturą, odkryłam ten salon przypadkiem, przymierzyłam 2 bardzo ładne sukienki, ale moje wątpliwości wzbudziło wykonanie, widziałam wyraźnie klej na gorsecie
9. Isabel- piękny salon, dużo sukien na manekinach, dość miła pani, ale nic nam nie przypadło do gustu
10. Venus- tu znalazłam kolejną piękną sukienkę, o jakiej wcześniej nawet nie myślałam. Pani była bardzo miła, dostałam też w prezencie podwiązkę

Podsumowując:

Moje faworytki wiszą w Loris ( aż 2) i w Venus, zamierzam też wrócić do Sławy na Sienkiewicza, a także do Poezji i Art Mariage. Nie byłam tylko w salonie na Rzgowskiej.

Gdybym miała szyć, to waham, się między panią szyjaca w miejscowości, w której mieszkają moi rodzice( bardzo tania, ale nie wiem, jak szyje, choć szyje dla całej okolicy suknie ślubne od lat), Małgorzatą z Więckowskiego i Joanną z Kilińskiego.

Zobaczymy jeszcze, ale najprawdopodobniej skończy się na Loris.

[ Dodano: Sro Sie 09, 2006 8:32 pm ]
Zapomniałam napisać, że w Venus, do końca sierpnia jest promocja- do sukni dodają gratis wszystkie dodatki- welon, rękawiczki i stroik, który można za dopłatą wymienić na diadem.
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 8:39 am   

Megusia, ale enus na piotrkowskiej 287, czy Wenus na piotrkowskije 51?

bo w tej pierwszej przerabiają moją suknię, w piątek mam odbiór. Panie sympatyczne, aczkolwiek, trochę się wkurzyłam z ich tekstu "no bardzo śmieszne" no moje odmawianie kolejnych dni odbioru - bo co ja ordzę, że nie mogę zwolnić się z pracy?? a do tego mam już poczynione pewne pleny typu fryzjer z próbną fryzurą, makijarz, farbowanie, zakupy?? ale cała usługa czyszczenie i zmniejszanie gorsetu nie będzie specjalnie drog, więc nic nie mówię:)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 9:02 am   

w Venus na Piotrkowskiej 287
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 10:43 am   

Kurcze..az sie dziwie ze o salonie NAJNA na Jaracza 4 takie niepochlebne macie zdanie. Ja jestem bardzo zadowolona. Zarowno z pierwszej wizyty - przymirzania tony kiecek jak i drugiej, kiedy sie na jedna zdecydowałam. Wczoraj byłam na pierwszej przymiarce i tez bylo bardzo bardzo sympatycznie. Moze wlasnie dlatego ze wczesniej byla dziwna obsługa teraz szukaja nowych ekspedientek :lol:
_________________
 
 
 
katrinz3 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sie 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 26, 2006 4:15 pm   pamietam

Witam!
Chcialabym podzielic sie z wami moimi poszukiwaniami sukienki slubnej:
Cymbeline ul. Jaracza - obsluga mila, duzy wybor, wysokie ceny, jak obsluguje pan to jest smiesznie, po drugiej stronie ulicy jest drugi salon, ktory nalezy do Cymbeline, super obsluga, duzy wybor ceny niskie- mam nadzieje ze jeszcze jest ten salon;
na ogrodowej, teraz jest przeniesiony- duzy wybor, ceny niskie, mila obsluga;
Venus ul. Piotrkowska/Czerwona - mila obsluga, duzy wybor(wypozyczalnia rowniez), pelen serwis, gratis podwiazka i makijaz slubny, ceny przystepne
Slawa ul. Pilsudskiego -obsluga mila maly wybor, wysokie ceny;
Pronuptia ul. Kosciuszki- obsluga taka sobie, duzy wybor, ceny wysokie;

i jeszcze bylo pare innych salonow, ale to takie malutkie i nie bylo nic ciekawego
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez katrinz3 Sob Sie 26, 2006 4:20 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 26, 2006 8:19 pm   

Dzisiaj weszłam tylko do Najny na Jaracza 4, by zobaczyć, czy jest tam model, który bardzo mi się podoba. Obsługująca pani była przesympatyczna. Proponowała mi nawet przymiarkę, mimo, że powiedziałam, że tylko chcę sprawdzić, czy mają ten model. Cena jest dość wysoka, ale teraz salon wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. No i w przypadku kupna sukni z wieszaka, cena spada o 500 zł.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sie 26, 2006 11:46 pm   

Ja dołączę do grona zadowolonych klientek "Sławy". Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa, czułam, że jestem w naprawdę fachowych rękach. Oby do końca wrażenia, które pozostały mi po zamówieniu skuni były równie pozytywne :)
_________________
chez alma |
 
 
Ania79 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Maj 2006
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 10:16 pm   Ostrzeżenie

Witam!
piszę bo mam nadzieję, że juz żadnej z was nie zdarzy się to co mnie. Oszustwo to delikatne okreslenie. Cała sprawa dotyczy salonu Sposa bianca na Więckowskiego 6. Totalne nieporozumienie!!! Wpłaciłam zaliczkę prawie na rok przed ślubem, w ubiegły czwartek pierwsza przymiarka-dygotanie serca, zarumienione policzki, wiecie o czym mówię.... I niestety ogromny zawód-zamówiona spódnica okazała się zupełnie inną, bez trenu, zamówione buty również okazały się niemożliwe do wykonania, punktem kulminacyjnym był gorset!!!! O zgrozo, był trzy tony ciemniejszy od spódnicy. Najpierw powiedziano mi, ze to dlatego ze spódnica jest szyta u nich a gorset pochodzi od producenta i nie da się ponoc dobrac tego samego odcieniu bieli. Potem wyjaśnienie się zmieniło, otóż okazało się ze to pewnie wina złego skrojenia gosetu (coś w stylu "skrojono go z materiału wpoprzek beli"). Gdy zasugerowałam, ze on jest poprostu używany i mało tego pewnie nie wyczyszczony Pani zaproponowała mi wsadzenie go w ACE!!!!! Ratunku!!! Zostałam bez sukni na 3 tygodnie przed ślubem!!!!! Uważam, żerowanie na ludzkim zaufaniu, zwłaszcza w przypadku ślubu, jest niedopuszczalne. Zastanówcie się zatem zanim odwiedzicie salon na Więckowskiego 6. :zly:
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 10:23 pm   

Bardzo współczuję. Gdyby mi się coś takiego przytrafioło to chyba bym zabiła wrrrrrrrrrrrr. co ty teraz zrobisz nie mając sukienki?? Bidactwo :(
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 10:33 pm   

Ojej współczuje
 
 
Ania79 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Maj 2006
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 10:36 pm   

Dzięki za współczucie! :)
No cóż... muszę sobie jakoś poradzic. Byłam juz nawet w salonie Loris i wybrałam, mam nadzieję, ze dobrze :) . A swoją drogą miło się znaleźc wreszcie w normalnych warunkach...... mnóstwo dodatków do wyboru, stoi się na czystej posadzce, a w powietrzu nie unosi się nieprzyjemny zapach brudnej ścierki......
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 12:05 am   

Aniu, naprawdę szczerze współczuję... Mam nadzieję, że znajdziesz tę właściwą sukienkę i wszystko dobrze się skończy! Ale takiego traktowania chyba nie puściłabym płazem... :evil:
_________________
chez alma |
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 12:09 am   

Naprawdę współczuję. Mam nadzieję, że tamtym nie popuścisz, bo zwrot zaliczki nalezy Ci się 100%.
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 1:54 am   

Współczuję, a tak na marginesie, myślałam, że Ty już po ślubie, bo chciałaś przecież sprzedać suknię Miss Kelly.
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 8:32 am   

Aniu współczuję, to okropne co Cię spotkało :evil:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 12:12 pm   

Trzymam kciuki za nowa suknie!

[ Dodano: Sob Wrz 02, 2006 12:12 pm ]
Aniu trzymam kciuki za nowa suknie!
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 2:33 pm   

pinia_pinia napisał/a:
Naprawdę współczuję. Mam nadzieję, że tamtym nie popuścisz, bo zwrot zaliczki nalezy Ci się 100%.

Chyba, że to był zadatek, tedy 200% ;)
_________________
chez alma |
 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:05 am   

Aniu, współczuję Ci bardzo. A swoja drogą to skandal!
Salonowi Sposa Bianca, na Więckowskiego 6, mówimy stanowcze NIE!
Ostatnio zmieniony przez Misiamo Wto Gru 12, 2006 7:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 10:23 am   

Wspólczujemy bardzo,że trafiłaś na taki salon,trzymamy kciuki za nową i cudną sukienke,wszytsko będzie dobrze,# tygodnie to jest jeszcze czas gorzej gdyby był tydzień lub 3 dni atak wiem,że napewno w salonach pomogą ci. :D Powodzonka
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 10:29 am   

Ja byłabym ostrożna po sprawie salonu Sława. :roll:
:arrow: http://www.forum.wesele-l...ghlight=#104808
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania79 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Maj 2006
Posty: 8
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 11:32 am   

Wielkie dzięki Dziewczyny! jestem juz trochę spokojniejsza, pieniądze z wielką łaską zostały mi oddane. Mam nadzieję, że teraz juz wszystko będzie w porządku. A co mojego ogłoszenia o sprzedaży sukni Miss Kelly to faktycznie takie zamieściłam, tyle że byla to sukienka mojej szwagierki :) . Pozdrawiam wszystkie niestrudzone Panny Młode!!
_________________
Ania
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 12:17 pm   

kryszka napisał/a:
Ja byłabym ostrożna po sprawie salonu Sława. :roll:

Jakiej sprawie? :?
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Nie Wrz 03, 2006 12:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 1:27 pm   

Opiszę Ci tę sprawę na priv, bo nie mogę znaleźć wątku na forum.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:54 pm   

W skrócie: dziewczyna na forum oczerniła "Sławę", mnóstwo dziewczyn się przejęło, po czym po wyjaśnieniach laureny okazało się, że to wierutna bzdura.
Nie wiem kto i dlaczego, ale wątek został usunięty. Pozostał tylko ślad: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2544


Ania79 napisał/a:
A co mojego ogłoszenia o sprzedaży sukni Miss Kelly to faktycznie takie zamieściłam, tyle że byla to sukienka mojej szwagierki :)

Szkoda, że od razu tego nie napisałaś w ogłoszeniu. Byłoby uczciwiej.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Nie Wrz 03, 2006 9:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ania79 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Maj 2006
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:40 pm   

Wydaje mi się, że to nie ma znaczenia czyja to była sukienka... A przecież im więcej nowych forumowiczów tym lepiej, no nie Kryszka?? ;)
_________________
Ania
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:50 pm   

Chyba jednak nie o ilość tu chodzi a o jakość :roll:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Ania79 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Maj 2006
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:12 pm   

Nie doczytałam nigdzie ze nie mozna zamieszczac ogłoszeń osób, które chcą sprzedac suknie a nie mają dostępu do internetu. Po to chyba między innymi założono forum zeby sobie pomagac. Nijak się to nie ma do jakości Kocie.
_________________
Ania
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:52 pm   

Ilość nowych forumowiczów - jakość ich wypowiedzi

Owszem, nie ma zakazu. Ale jakbyś od razu to napisała nie byłoby teraz problemu i podejrzeń. A do tego to "ja" w ogłoszeniu... Nic by nie zmieniło jakbyś napisała np. "moja koleżanka sprzeda...".
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania79 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Maj 2006
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:01 pm   

Pewnie Kryszka, nic by nie zmieniło i gdybym siedziała przed kompem zamiast niej to tak bym pewnie napisała. Ale nie siedziałam. Nadal tylko nie bardzo rozumiem o jakich podejrzeniach mówisz?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:14 pm   

PODEJRZENIACH - li i tylko - napisania specjalnie złej opinii w celu oczernienia, dlatego też przykład z inną forumowką.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania79 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Maj 2006
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:23 pm   

Słuchaj, tak się składa, że miałam parę razy w życiu kodeks cywilny w łapkach i wiem co to pomówienie, co to oszczerstwo i wiem jakie są tego konsekwencje. Doskonale jako moderator wiesz ze nie jestem do końca anonimowa i mozna mnie odnaleźc. Jako logicznie myślący człowiek nie ściągałabym na siebie chyba az takiej uwagi gdybym nie miała racji. Rozumiem twoje argumenty bo jako moderator chciałabyś by forum było obiektywne, wierzę gorąco ze tak jest. Jeśli masz jakiekolwiek wątpiwosci pojdź tam i spytaj jak było. Nie sądze co prawda by Pani do czegokolwiek się przyznała ale jeśli chcesz to idź. Byłam w tym salonie kilkakrotnie i tak się złożyło, że nigdy nie byłam sama...... Wiem co się zdarzyło i jak zostałam potraktowana i niestety!!! żadna historia z forumowego archiwum tego nie zmieni.
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:25 pm   

KONIEC

wracajac do tematu watku napisze bardzo pozytywna opinie o salonie przy ulicy Rzgowskiej... zaraz przy Placu Reymonta... jak sie nazywa nie mam pojecia...

otoz swoja sukienke kupilam calkiem gdzie indziej ale tam akurat wpadlam przez przypadek i ostatecznie zamowilam sobie robiony wedle moich roznych dziwnych widzi-misie wymarzony diadem :)

Musze tu napisac, ze Panie sa wyjatkowo przyjazne, mile i pomocne.. swietne do pogadania a i wszystko zalatwia co potrzeba.. jesli czegos nie zrobia to mowia wprost i sugeruja inne rozwiazania.. nie sa z tych co to "jak nie moze Pani u nas to juz nigdzie nie moze wiec prosze nas posluchac..."

jestem bardzo zadowolona z obslugi.. a co do diademu to wypowiem sie jak zobacze :) dodam tylko ze Pani powiedziala ze zrobi mi dwa troszke rozne bym mogla sobie wybrac ten bardziej zblizony do idealu :) .. swietna no swietna obsluga... mam nadzieje ze nie potraktujecie tego jako reklame :D
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:33 pm   

Dzięki emilkaa za przywrócenie tematyki wątku. Taka rola moderatorów, że muszą czuwać nad forum. A historia Ani jest tak totalnym zaprzeczeniem odpowiedniego traktowania klienta (moczenie w Ace :? ), że wydaje się aż nieprawdopodobna. Stąd nasza chęć upewnienia sie co do faktów. Gosiaczek zamawiała chyba w tym salonie, jak mieścił się na 6 sierpnia i była zadowolona. Widocznie po przenosinach coś się zmieniło.
 
 
Karolina77 

Wiek: 47
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: pabianice
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 9:15 am   Salon sukien slubnych SŁAWA

Dziewczeta. Polecam ( aby nie zaapeszyc ) salon sukien slubnych SŁAWA na ul. Pilsudskiego 39. bardzo miła obsluga, kobitki ubieraja od stop do głow. Mowia co pasuje do danej sylwetki, jaki wybrac kolor sukienki, czy falbaniasta czy gladka. Welony szyja prawie w rekach. Polecam
_________________
Karolina
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Wrz 08, 2006 8:27 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
melba 

Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 8:26 pm   

Nie to żebym miała się jakoś przyczepić, ale jak ostatnio czytałam opinię Karoliny77 nt. Sławy to była bardzo niepochlebna. Teraz jest super pochwała. Czy ktoś to jeszcze widział czy tylko ja mam coś z oczami :shock: A może poprostu salon poprawił to co wcześniej się wydawało Karolinie nie tak... :shock: :mrgreen: :?:
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 8:32 pm   

melba, z Twoimi oczami jest wszystko OK ;)
Post Karoliny był początkowo baaardzo niepochlebny (napisany CAPSLOCKIEM) :roll: Wręcz przerażający :roll:

Nie wiem o co tu chodzi :/
 
 
Karolina77 

Wiek: 47
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: pabianice
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 4:04 pm   

melba napisał/a:
Nie to żebym miała się jakoś przyczepić, ale jak ostatnio czytałam opinię Karoliny77 nt. Sławy to była bardzo niepochlebna. Teraz jest super pochwała. Czy ktoś to jeszcze widział czy tylko ja mam coś z oczami :shock: A może poprostu salon poprawił to co wcześniej się wydawało Karolinie nie tak... :shock: :mrgreen: :?:


Pisze by wyjasnic Wasze wszelkie wątpliwpści. Owszem, wszystko sie z sukienka wyjasniło, mam druga zupełnie inna sukienke. Co było mineło i najlepiej bedzie jak juz nie bede wracac do tego tematu. Opinia pozytywna dotyczaca salonu z sukienkami zostaje, nie jestem w stanie fizycznie siedziec non stop przy internecie daltego tez nie było napisane do konca wyjasnienie całej sytuacji.
Pozdrawiam
_________________
Karolina
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 8:43 pm   

A ja odebrałam dzisiaj moją sukienke z salonu DOLCE VITAi powiem wam szczerze, ze jest śliczna. O 100 razy ładniejsza niż ta sama na modelu, którą przymierzałam. Jestem bardzo zadowolona!!! Gorąco polecam!!! Warto!! Zdjęcia dodam za Tydzień po slubie :) Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 6:34 pm   

Dzięki ślubnej karcie rabatowej dowiedziałam się, że są w Łodzi salony, o których jeszcze nie słyszałam. Chodzi mi o :

Artystyczne Studio Sukni ?lubnych, ul. E.Romera 34
i MARTIKA, salon ślubny i kosmetyczny, ul. Gdańska 10

Wiecie coś o nich?
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 8:13 pm   

dzisiaj odebralam zrobiony dla mnie wg moich wskazowek diademik :D

jest boskkii i dlatego po prostu musze polecic salon w którym go zrobiłam (zresztą już gdzieś zachwalałam)... mały sklepik przy ul Rzgowskiej (rog Zarzewskiej). Panie mnie wysłuchały bardzo dokładnie i dzisiaj mam przed sobą gotowy diademik dokladnie wg moich oczekiwań..

acz nie był tani bo dałam za niego 100 zl :(

poza tym polecam też obsługe.. obie Panie są rewelacyjne i można tam się z nimi nieżle zagadać :D
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 8:15 pm   

A gdzie fotki?
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 8:28 pm   

fotek nie ma.. ciezko sfotografowac tak sam diademik zeby wygladal efektownie.. a nie chce Wam pokazywac niekorzystnego zdjecia czegos czym ja sie tak zachwycam..

ale diadem robilam na wzor tego



i jest prawie identyczny.. moj jest tylko troszke delikatniejszy.. polaczenie perelek i krysztalkow (troszke mniejszych niz te na zdjeciu)

astarte22.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 229 raz(y) 88.78 KB

 
 
Duszka 

Wiek: 45
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 1:37 pm   

Megusia napisał/a:
Dzięki ślubnej karcie rabatowej dowiedziałam się, że są w Łodzi salony, o których jeszcze nie słyszałam. Chodzi mi o :

Artystyczne Studio Sukni ?lubnych, ul. E.Romera 34
i MARTIKA, salon ślubny i kosmetyczny, ul. Gdańska 10

Wiecie coś o nich?


Witajcie,

jestem tu pierwszy raz i mam za soba juz dluuuugie wycieczki po salonach.

Chcialam napisac cos o salonie MARTIKA. Jak obejrzalam jego prezentacje w Slubniku to pomyslalam sobie, ze jest jakis eksluzywny i nie ma sensu tam isc. Weszlam tam niechcacy, przechodzilam Gdanska i tak jakos mi sie witryna sposobala. Mimo, ze juz zdecydowalam sie na sukienke na Nowomiejskiej, jakos mi to ogladanie sie spodobalo. I tam znalazlam wlasnie ta jedyna sukienke, ktora jestem zachwycona.

Ceny - niezle jak na salon - od ok. 1300,00 w gore (cena razem z halka), maja niedrogie dodatki. Obsluga super mila - mialam nawet zrobione zdjecia w sukience, ktora mi sie spodobala i wyslane na maila, mimo, ze nie podpisalam jeszcze umowy z salonem.
W cenie sukienki jest makijaz probny gratis. Faktycznie jest sie tam obsluzonym od A do Z. Sukienka i dodatki (bielizna i buty rowniez), zaproszenia, wizytowki, samochody, kwiaty (uslugi florystki - cena atrakcyjna), kosmetyczka. Wszystkie ceny sa konkurencyjne, a pani Monika, ktora tam pracuje baaardzo mila i sympatyczna.

Wlasnie sie tam wybieram, bo mamy robic udoskonalenia mojej sukienki (slub mam w kwietniu, ale to nie przeszkadza tam nikomu, ze jeszcze tyle czasu do tego dnia).

Generalnie pozostale salony sa bardzo rozne i az szkoda sie rozwodzic nad niektorymi.

Chyba zaczne tu czesciej zagladac, bo moj mezczyzna juz nie chce wysluchiwac tego wszystkiego ode mnie :D
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 1:45 pm   

Zapraszamy do działu powitania http://www.forum.wesele-l...75cd0e8bbeaab15
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 5:23 pm   

Byłam w tym salonie na Gdańskiej- przyznaję, że obsługa miła, ale bardzo mały wybór sukienek ( choć pani mówiła, że już zamówili nowe). Dla miłośniczek Mori Lee- są tam dostępne, ale można je tylko obejrzeć w katalogu ( niektóre już są zamówione)- ceny ok 2300-3000zł. Dodatkowo spory wybór sukienek wieczorowych, a także zaproszenia.
 
 
olinka 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 16, 2006 10:00 pm   

Ja polecam salon SŁAWA na Sienkiewicza, bardzo miła obsługa i wybór sukien całkiem niezły. Tam właśnie zamówiłam moją sukienkę :D . Byłam tam 2 razy, za pierwszym razem tylko ogladalam suknie i dowiadywałam się o ceny. Drugim razem byłam juz z konsultantką - mamą :D i oczywiscie przymierzałam sukienki. Pani była bardzo miła, dała mi do przymierzenia tez welony do wyboru, dodatki do włosów, rękawiczki i biżuterię na szyję. Ogólnie na koniec przymiarki stanęłam w pełni ubrana i gotowa do wejścia do kościoła :lol: Wszystko pasowało idealnie i nie mogłąm się oprzeć, żeby nie zamówić tej sukienki :D Tym sposobem mam piękną sukienkę dużo wcześniej niż myślałam, ale za to za dużo mniejszą kwotę (okazało się, że mogę zamówić sukienkę z manekina, wymaga tylko niewielkiego zwężenia). :D
_________________
 
 
carlaaa 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Paź 2006
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 3:05 pm   

Drogie "forumowiczki" mam takie pytanko - jaki czas przed ślubem najlepiej zacząć się rozglądać za suknią ? czy ok 6 mies wcześniej nie bedzie za wcześnie?? :oops:
_________________
Szczęśliwa mężatka :)
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 3:17 pm   

Tutaj jest temat o tym http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=4857
 
 
carlaaa 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Paź 2006
Posty: 12
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Paź 17, 2006 3:30 pm   

Dziękuje za pomoc :D

Ps: to moje pierwsze forum na które odważyłam się zalogować i narazie stawiam małe kroczki.
Dziękuje wszystkim za udzieloną pomoc. :D
_________________
Szczęśliwa mężatka :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl