Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"WODNIK"
Autor Wiadomość
Paula 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 6
Wysłany: Pon Lut 02, 2004 12:19 am   "WODNIK"

Czy ktoś organizował wesele w "Wodniku", bo jestem już prawie zdecydowana ale chciałabym się upewnić czy dobrze robię!
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lut 15, 2017 2:03 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2004 10:12 am   

Paulo opowiedz nam troszke o tej sali

na ile jest osob, jak wyglada, gdzie sie miesci itd....
_________________

 
 
Paula 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 6
Wysłany: Wto Lut 03, 2004 11:45 am   

Sala mieści się nad stawami Stefańskiego. Z zewnątrz wygląda nieciekawie, ale w środku jest ok. Moje wesele będzie na 140 osób a zmieściłoby się chyba troszkę więcej. Niestety nie udało mi się załączyć zdjęcia.
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2004 10:36 pm   

no niestety ja ci nie pomoge!!

nie kojarze sobie tej sali :cry:
_________________

 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 05, 2004 10:01 am   

Też nie znam tej sali :roll:
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2004 1:09 pm   

Ja widziałam tę salę na filamach video orkiestr, które przesłuchiwałam.

Orkiestranci sobie tę salę chwalą, że ładna.

Ja zwróciłam uwagę że ma ciemne ściany w gwiazdki i są tam takie drewniane krzesełka -zydelki, pewnie strasznie twarde.

Ale to sama możesz ocenić jak tam pojedziesz.
 
 
juttah 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Paź 2004
Posty: 49
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Paź 21, 2004 2:13 pm   ceny w wodniku?

A jak kształtują się ceny za talerzyk? Może ktoś tam się bawił i jest w stanie powiedzieć, jak to wygląda "od kuchni", bo samo obejrzenie sali chyba mi nie wystarczy.Pozdrawiam.
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 8:12 am   

Właśnie zarezerwowałam te salę, mam nadzieje, ze krzesła nie będa za twarde :D Czy ktoś już z Was miał tam wesele?
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 8:26 am   

KasiaK ja chciałam tam robić swoje wesele ale niestety terminy sierpniowe juz były zajęte. Myślę, że sala jest ok, moi znajomi kiedyś tam się bawili na weselu.
_________________
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 8:30 am   

Czy znajomi sobie chwalili tę salę, obsługę? Mnie sala sie podoba, ma tapete, która według mnie sprawia, ze sala nie jest "goła".
Tak my tez chcielismy wcześniej, tzn. wrzesnień,a le miejsc już nie było, więc zarezerowaliśmy pierwszy wolny 8 października :-)
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 8:41 am   

Tak się składa, że w międzyczasie byłam tam na zabawie karnawałowej w lutym.

I dobra wiadomość mają nowe krzesła :D , które są takimi całkiem eleganckimi krzesłami z miękkim siedziskiem. Jedzonko przyzwoite dobre świeże, ale bez rewelacji - myślę że to z powodu ceny - nie było żadnych zaskakujących frykasów. :wink:

No i jedna uwaga sala ma klimatyzację, ale zimą jakoś nie pokusili się o jej uruchomienie, mimo że sytuacja wg. mnie tego wymagała. Para skraplała się na parkiecie. :evil:
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 8:47 am   

Właśnie widziałam, że krzesła sa całkiem całkiem, mam nadzieję, że pupa nikogo nie będzie bolała :oops: , a jak tak zmusi ludzi do tańczenia :graba:
No nie wiem jak z jedzeniem. ja byłam niedawno na sali na Pabianickiej, to jest ten sam właściciel co Wodnika, - na imieninach i powiem, że jedzenie było całkiem przyzwoite, i jeśli takie będzie na weselu, będzie dobrze :girl :
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 9:05 am   

Znajomi na tej sali bawili się dobrze i na nic nie narzekali. Niestety tylko tyle wiem bo dawno się z nimi nie widziałam.
_________________
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 1:05 pm   

dobra i taka wiadomośc, dzieki :-)
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
gregory 

Dołączyła: 17 Mar 2005
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 5:00 pm   

KasiaK napisał/a:
Właśnie zarezerwowałam te salę, mam nadzieje, ze krzesła nie będa za twarde :D Czy ktoś już z Was miał tam wesele?


Nic się nie martw, jak będą za twarde goście będą więcej tańczyć :P A chyba o to na weselu chodzi. A tak serio to nie pamiętam już kto, ale mówił mi, że sala jest ok i wesela na niej też. Powodzenia.
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 9:32 am   

Dzięki Gregory!
dzisiaj tak tryskam optymizmem, że mogłabym go sprzedawać na kilogramy!!!> Więc jestem pewna , ze wszystko będzie ok :)
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Gosik8 


Wiek: 46
Dołączyła: 20 Wrz 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2005 7:46 am   

My też mamy wesele na tej sali. Kasiu, czekam z niecierpliwością na Twoją opinię, bo to przecież już "za chwilkę" :D . Moi przyjaciele się tam bawili i mojego Miśka znajomi też i naprawdę chwalili, dlatego ją wybraliśmy.
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2005 7:52 am   

Ok, Gosik my mamy tam wesele juz w najlbiższą sobotę, mam nadzieje, ze z sali będziemy zadowoleni. Jak na razie same pozytywne opinie o niej słyszałam, więc jestem pozytywnie nastawiona do niej.
Oczywiście po weselu i podrózy będą relacje.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 8:15 am   

My 8 października mięlismy wesele w Wodniku i bardzo goraco moge sale polecić, bo:
- dekoracja była po poprzednium weselu, która uzupełniliśmy i była super, nad nami serce złoto białe oraz balony na łukach i przy wejściu , do tego były na stołach serwetki żółto-złote i zielone ( na ścianach jest zielona tapeta)
- mięliśmy wersję za 120 zł, napoi zostało dużo, jedzenia było tyle, że tobołów wyniesliśmu dużo, sałatki, sledzie, łososie, węgorz wędzony, pychota, na obiad pyszne mięsko, naparwdę, wszyscy wszystko jedli a i tak dużo zostało
- nie mięliśmy wiejskiego stołu bo ni chcięliśmy , więc nie wiem jak on wygląda
-ustaliliśmy z włascicielem, ze za orkiestre płacimy połowę ceny jak za normalnego gościa i mają tylko 2 ciepłe dania ( my mięliśmy 5)
- tort był pyszny, ja nie lubie tortów ten zjdałam jeszcze się oblizłąm, był 4 pietrowy z bitej smietany, pychota
-obsługi było chyba z 4 osoby, normalnie uwijali się tak, ze jak był ciepły posiłek wszyscy jedli go w tym samym czasie, nikt na nic nie czekał, ja była chora i ciągle prosiła a to ciepła wodę, a to coś tam, podawane było w mig, ( oprócz tego były chyba z 3 kucharki)
-sala ma klimatyzację, ale najfajniejsze sa 4 wiatraki skierowane na salę, tak, ze na parkiecie nie ma ukropu, bo jest przyjemnie, nie zimno, nie goraco, w sam raz


na razie tyle jak coś Gosik pytaj
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 9:21 pm   

Czy ta sala ma swoją stronę internetową? Można gdzieś obejrzeć zdjęcia?
_________________
chez alma |
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 9:27 pm   

Chyba nie - bynajmniej ja nie znaklzałam jak kiedys szukałam. :(
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 18, 2005 10:34 pm   

http://www.wodnik-lodz.com/

strona internetowa wodnika
pozdrawiam:)
 
 
J.ustyna 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lis 2005
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 26, 2005 5:30 pm   

Wybrałam salę w Wodniku.
Podoba mi się cicha okolica, park, woda, dużo miejsca do parkowania i przede wszystkim ładnie zrobiony "tarasik". Będzie na nim dużo świec i pochodni i stoliki dla gości.
Niedługo będą remontować sufit na tej sali, ponoć założą nowe oświetlenie. Mam nadzieję, że tylko doda jej uroku..


Pytanko do gosik8: czy zastanawiałaś cię nad dekoracją tej sali? Poproszę o jakieś wskazówki. Myślałam o lekkich dekoracjach tiulowo-kwiatowych.
 
 
J.ustyna 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lis 2005
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lip 28, 2006 4:36 pm   

i po weselu, tyle przygotowań... wesele mieliśmy w "Wodniku"i byłoby bardzo udane, gdyby nie no właśnie. Na początek coś miłego:

1. jedzenie pyszne, każdy z gości był zachwycony, a furorę robił stół wiejski- rewelacja
2. obsługa kelnerska sprawna, aż za bardzo (o tym później)
3. właściciel - cały czas uśmiechnięty i do ugadania (o tym też później)
4. ogólnie sala akurat na 80 - 90 osób swobodnej zabawy
5. mini ogródek- oaza dla palaczy
6. pokoje 2 - schludne i czyste

Niestety napotkaliśmy w trakcie przygotowań i wesela na małe problemy, które gdyby nie twarde stanowisko to klapa!!! :evil:
1. mimo licznych tel. z naszej strony i dekoratorki przed dniem ślubu właściciel nie dał żadnej informacji że ma stypę!!! (mimo ustaleń o dekorowaniu o dogodnej porze) od 15-ej i skończyła się przed 19-ą. Efektem tego było nocne przesuwanie stołów i ranne dekorowanie sali skończyła 30 minut przed naszym weselem. Właściciel po zwróceniu uwagi wyłączył telefon bo był na działce...
2. mimo ustalonych 7 dni wcześniej rzeczach jak właśnie wspomniane dekorowanie, dodatkowa osoba do pilnowania, zasłonięcie paskudnej reklamy z folii przed wejściem, kwiatki od właściciela nie dopełniono. Po przypomnieniu w dzień ślubu był tylko pan do pilnowania.
3. obsługa- nikt z obsługi nie pomógł rozkładać serwetek dla gości, bo były od nas:
a/ zacznę od pań z kuchni, które pod nieobecność właściciela grały pierwsze skrzypce m.in.: nie pozwoliły dekoratorce zasłonić paskudnej reklamy; mimo że zapłacono 130 pln/os. (bez ograniczeń) panie stwierdziły że należy się tylko 1,5 l/os.!!!!, a pod koniec wesela spakowały się i mimo zapłacenia do 5-ej od godziny 4-ej siedziały i czekały aż wyjdziemy, obsługi kelnerskiej już nie było!!! także na zakończenie żadna kawa czy herbata nie wyjechała. Jedyny duży plus dla tych pań- BARDZO DOBRE JEDZENIE
b/ obsługa kelnerska- sprawna i szybka, jak szybko pojawiały się dania (a któryś z gości był nieobecny) to tak samo szybko znikały..., lody podano wtedy, gdy połowa gości ze względu na NIE DZIAŁAJ?C? KLIM? wyszła do ogrodu, druga sprawa brak znajomości podstaw etykiety, jak ktoś wyszedł na chwilę nie miał do czego wracać..., napoje donosili po kierowanych kilku uwagach o ich braku
4. właściciel- miły, uprzejmy, uśmiechnięty bo przecież chodzi tylko o kasę, a nie żeby klient wrócił - przed weselem wcisnął stypę, a o 10-ej następnego dnia chrzciny- goście, którzy spali na górze dopiero po awanturze dostali zagwarantowane śniadanie. Także uśmiech to tylko pozory, nie dajcie się zwodzić
5. inne: przez pół wesela nie działała klimatyzacja (na dworze 36 stopni), a obsługa nie miała pojęcia o co chodzi; toalety-lepiej nie pisać; kultura pracowników pozostawia wiele do życzenia, po weselu okazało się również, że jedzenie było przez obsługę wywożone już w trakcie imprezy co zauważyli goście więc do zabrania wbrew opinii właściela nie było tak wiele, duży minus to brak kompetentnej osoby pod nieobecność właściciela, który pojawił się tylko po pieniądze i zniknął...
Ogólnie polecamy salę, ale zapisujcie i sprawdzajcie w umowie wszystko dosłownie wszystko. My chcieliśmy tylko cieszyć się z tego dnia i gdyby nie goście nie byłoby miłych wspomnień
Pozdrawiam
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 8:03 am   

dla mnie ta sala to nic szczegolnego:(
rzecz gustu.
Panie z obslugi wygladem nieco przypominały woźne ze szkoły - żadne fachowe kelnerki, pewnie rodzina wlasciciela.
Jedna z nich proponując mi na weselu kawe po prostu pukała mnie tak dlugow plecy tacą az sie odwróciłam.
Dla mnie wystrój te sali to PRL:(
Generalnie nie moja bajka.

Jedzenie nie było wyjatkowo smaczne, taki domowy obiadek, po domowemu podany, zero finezji i dekoracji.
Ja stawiam tez na styl i elegancje i dobre jedzenie.
Ta sala dla mnie taka nie jest.
Na stołach od pocztku był jeden wielki kopiec jedzenia - mydło i powidło,wedliny i schodzące w nie kaskadami ciasta... myslalam , że nie wyrobie.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 11:21 am   

hmmm... :roll: Coś mi tu nie gra :niepewny:
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 11:32 am   

jpuasz napisał/a:
hmmm... :roll: Coś mi tu nie gra :niepewny:


nie wiem co Tobie nie gra jpuasz ale mi też coś nie pasuje... :znudzony:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 11:38 am   

Napisałam co mi nie gra w temacie gdzie nie robić wesela - ostrzegamy ;)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 9:25 pm   

jpuasz napisał/a:
Napisałam co mi nie gra w temacie gdzie nie robić wesela - ostrzegamy ;)


a ja ostrzegam, że odpowiedzialam tam również na Wasze posty.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 10:09 pm   

Dziewczyny, chyba jednak przesadzacie z tą ostrożnością ;)
_________________
chez alma |
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 11:02 pm   

może i tak - okaże się :) A co do mojego poprzedniego postu, to tytuł wątku o którym mówiłam, to "gdzie nie robić wesela - ostrzegamy". To nie było żadne ostrzeżenie :D A że zjadłam cudzysłów... no cóż - zdaża się ;)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 8:18 pm   

:) cześć wszystkim forumkowiczkom.
ja już miesiąc temu zarezerwowałam salę w Wodniku i nie mam żadnych wątpliwości, że ta sala jest idealna dla mnie i mojego Arcia.
Oto kilka zdań odnośnie moich wrażeń co do sali:
- sala jest duża i przestronna,
- tapeta jest może troszkę za ciemna ale dodaje uroku tej sali,
- bardzo podobają mi się duże lustra w łazience
- krzesła są z wygodnymi siedziskami- więc pupa nie będzie bolała podczas siedzenia "he he"
- podobaja mi się dekoracja stołów tzn. właściciel oferuje serwety do wyboru- 7 kolorków, oraz kwiaty na stołach
- sala była niedawno remontowana- był obniżany sufit- ładnie wygląda!
- jest klimatyzacja, dodatkowo przymocowane są wiatraki,
Co do właściciela to pan Sławomir Królewicz jest rewelacyjny, uśmiechnięty i zna się na rzeczy.
Jeśli chodzi o kuchnię i jedzenie to znajomi byli na kilku weselach w Wodniku i pozytywnie oceniali jedzonko.Podobno smaczne i dużo.Sporo zostaje z wesela jedzonka.
Właściciel ma w swojej propozycji kilka wersji menu w różnych cenach- w zależności od dodatków.Najtańszy zestaw jest za 110 zl/os. Najdroższy za 130 zl/os.
Gorąco polecam tą salkę.
Mam już salkę teraz tylko poszukuję orkiestry- mam nadzieję, że niebawem znajdę.
MOJE WESELE JEST 13.10.2007 ROKU- TO B?DZIE WSPANIAŁY DZIE? !! !już nie mogę się doczekać :P

GOR?CO POZDRAWIAM WSZYSTKIE FORUMKOWICZKI I FORUMKOWICZÓW- WASZA Justyncia83
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 10:27 pm   

justyncia, ja Ci zycze, zeby po weselu lub w jego trakcie nie opuścił Cie ten dobry humor i entuzjazm - szczerze wątpie, że to sie uda.
Bo wyglad sali i wygodne krzesła to nie wszystko:( Przykro mi, takie jest moje zdanie.
Ja bym szczerze odradzała wesele w tamtej sali, zbyt dużo negatywnych opinii słyszałam.
Przy jednej to sie mozna jeszcze zastanwiać, czy aby na pewno to prawda, ale przy tej ilosci, toja nie mam watpliwosci. poza tym byłam tam na weselu 2 lata temu i na wlasne oczy widzialam wszelkie akcje.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 6:32 am   

bruni, mogę wtrącić ??
Oczywiście wierzę, że wesele, na którym byłaś do udanych nie należało i bardzo się zawiodłaś, ale po zniechęcać dziewczynę słowami

bruni napisał/a:
ja Ci zycze, zeby po weselu lub w jego trakcie nie opuścił Cie ten dobry humor i entuzjazm - szczerze wątpie, że to sie uda


Bardzo dobrze, że piszesz o minusach, wyrażasz swoje negatywne zdanie - na pewno wiele osób skorzysta.
Jednak jeśli dziewczyna pisze, że wstępnie jest zadowolona z wyboru, że już dawno zarezerwowała ... :roll:
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 2:41 pm   

czesc bruni.
fajnie,że napisalaś co sądzisz o tej sali jednak jeśli chodzi o mnie to się z tobą nie zgodzę -ponieważ moi znajomi bywali na weselach na tej sali lub też sami tam wyprawiali swoje wesele i każdy wypowiadał się co do niej pozytywnie.Mogą się zdarzyć jakieś potknięcia i niedociągnięcia w trakcie całej imprezy ale uważam, że nie można tak negatywnie podchodzić do tego.Nie zamierzam w przyszłości wspominać przykrych sytuacji z własnego wesela- wręcz odwrotnie- ZAMIERZAM SI? BARDZO DOBRZE BAWI? NA SWOIM WESELU TAK ABY BYŁO CO WSPOMINA? napisałaś, że
bruni napisał/a:
byłam tam na weselu 2 lata temu i na wlasne oczy widzialam wszelkie akcje.
, no cóż- przez 2 lata wiele się mogło zmienić.Ja natomiast wiem o tej sali raczej systematycznie- za każdym razem kiedy ktoś ze znajomych na niej się bawił i ostatnią pozytywną ocene WODNIKA słyszałam od koleżanki w czerwcu.
A więc bruni- super, że mnie ostrzegasz przed tą salą- ale ja jestem na 100% przekonana , że mój wybór jest bardzo dobry.
POZDRAWIAM WSZYTSKKIE FORUMKOWICZKI- WASZA Justyncia83
_________________
JUSTYNCIA83
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 8:24 pm   

dodam tylko, ze mnie w wodniku głównie nie podobała sie obsługa i ogólnie sama sala, bo goscie i młodzi bawili sie przednio, co było zasługa głownie orkiestry.
Okazuje się, ze jak się goscie chcą bawić, to nic im nie przeskodzi.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
Ostatnio zmieniony przez bruni Pią Paź 06, 2006 8:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Paź 07, 2006 8:11 am   

dokładnie bruni.
każdy ma swoje zdanie co do sali i obsługi- jednym się nic nie podoba w Wodniku a innym wręcz przeciwnie.Ja jestem zadowolona z wyglądu sali natomiast o obsłudze słyszałam, że jest ok. Reszty przekonam się na własnej skórze. Mam nadzieję, że goście będą się dobrze bawić i tyle- bo to najważniejsze.A ja będę miło wspominać całą uroczystość.

POZDRAWIAM WSZYSTKIE FORUMKOWICZKI- Wasza Justyncia83
_________________
JUSTYNCIA83
 
 
paulka 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 5:11 pm   

Ja też będę miała wesele w WODNIKU (w przyszłym roku) też mam nadzieje że wszystko się uda i wszyscy będą zadowoleni :) . Opinie jakie słyszałam na temat tej sali są na ogół pozytywne (każdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego). Ja też mam pewne zastrzezenia np. tapeta mogłaby być jaśniejsza i mogłoby byc mniej filarów ale reszta jest ok.
_________________
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 9:07 pm   

jak pisałam - o gustach dyskutowac nie bede,
a reszte same zobaczycie:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
Karolcia82 


Wiek: 41
Dołączyła: 21 Lut 2007
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 3:42 pm   

ja tez bede miala weselicho w Wodniku. cena jest przystepna, menu tez odpowiednie. Bylam tam kilka lat temu na weselu i z mojej perspektywy wszystko bylo OK, a co najwazniejsze para mloda tez byla zadowolona. zero zastrzezen. Dla mnie wazne jest to zeby i stoły i tance byly w jednej sali (a nie w oddzielnych) i tak wlasnie jest w Wodniku, a druga wazna rzecza jest to zeby mozna byllo sobie wyjsc i odetchnac na swiezym powietrzu - a Wodnik m wlasnie do tego warunki. ładny ogródeczek nad stawem Stefanskiego bedzie niezbedny w dn. 31.05.2008 :D
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 6:30 am   

czesc karolcia82
to fajnie, że ty również będziesz miała wesele w Wodniku.
życzę Ci powodzenia w przygotowaniach do ślubu i wesela.
do mojego wesela jest już coraz bliżej :) bo do 13 października tego roku.
już nie mogę się doczekać !! !!
pozdrowionka dla ciebie
_________________
JUSTYNCIA83
 
 
Karolcia82 


Wiek: 41
Dołączyła: 21 Lut 2007
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 2:09 pm   

hej Justyncia83!!
W takim razie ja również zycze Ci powodzenia w przygotowaniach, bo Twój termin coraz bliżej :) Mam nadzieje, ze bedziemy zadowolone z Wodnika :wink: Pozdrawiam papa
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2007 6:21 pm   

Mnie się sala w Wodniku całkiem podobała. Była w pierwszej 3 (choć było parę minusów), ale ostatecznie zdecydowałam się na "U Fabrykanta".
Uważam że zaletą sali jest jest rozmiar-nie będzie problemu z brakiem miejsca dla tańczących co było dla mnie bardzo ważne. Toalety też były bardzo ładne. Co do menu to z tego co czytałam raczej standardowe.
Tak poza tym to wg mnie ta tapeta nadaje sali urokowi ale co kto lubi :)
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 23, 2007 5:22 pm   

ja w tym roku spedzilam sylwestra w sali wodnik ale tej mniejszej.sala bardzo ladna,przede wszystkim jes barzo czysto i obsluga bardzo mila,jedzenie takze baardzo nam smakowalo.niektorzy nie sa przekonani co do tapety ale powiem wam szczerze ze na zywo ta tapeta jest o wiele ladniejsza.generalnie bardzo polecam.
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
paulka 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 30, 2007 8:25 am   

No, ja w przyszłym tygodniu jade do Wodnika poczynić jeszcze pewne dokładniejsze ustalenia (no i zapłacić drugą część zaliczki :razz: )
Dziewczynki powiedzcie mi czy będziecie jeszcze jakoś dodatkowo dekorować sale, czy zostawiacie tak jak jest?
_________________
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Mar 31, 2007 7:14 am   

hej paulka.
ja tez w przyszlym tygodniu bede jechala na salę wodnika wpłacić 2 zaliczkę.
jeśli chodzi o dekoracje sali to myślę, że baloniki zawieszone w kształcie serduszka nad młodymi i zawieszone nad salą w skręconego wężyka.
mój Arcio mówi, że może para przed nami zostawi ładną dekorację i wtedy tylko dokonamy lekkich poprawek ale ja wolę mieć jakiś pomysł tak "w razie czego".
myślałam jeszcze o kwiatkach na stołach- ale pan właściciel powiedział, że kwiaty na stoły on daje więc nie muszę już się tym przejmować.
poza tym jak byliśmy na sali w październiku to była tam piękna bramka ozdobiona kwiatami.była naprawdę śliczna- mam nadzieję, że jest tam jeszcze.
jak pytałam właściciela o nią to powiedział, że jakaś młoda para zostawiła ją, bo mieli dekoratorkę wynajętą i to ona zrobiła to cudo.a oni zostawili ją aby przydała się innym parą.
teraz jak będziemy na sali to muszę popatrzeć czy brameczka jeszcze jest.będę szczęśliwa jak będzie!!!
paulka mam nadzieję, że w dniu naszych wesel sala będzie piękna, pogoda również a impreza weselna będzie super.
pozdrowionka.
_________________
JUSTYNCIA83
 
 
paulka 

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 02, 2007 8:52 pm   

Ja tez mam nadzieje na ladna pogode, ale ponoc ma byc lato stulecia i cieplo ma byc do konca pazdziernika :P

Jak bylam w sierpniu to tez widzialam ta bramke, byla bardzo ladna, czesto sie takie stawia w kosciele. Jak bylam teraz to jej nie bylo ale moze gdzis schowana jest bo teraz to chyba nie bylo wesel. Ale byly baloniki bialo-zlote zrobione na ksztalt kisci winogron wisialy przy kazdym filarze. A co do dekoracji kwiatowej na stolach to jak bylam podpisywac umowe to byla akurat sobota i szykowali do wesela, w wazonach staly roze w kolorze serwetek a przed panstwem mlodym byla taka sliczna dekoracja kwiatowa, wygladalo ladnie.

Juz niedlugo sie przekonamy :P
_________________
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 10:24 am   

ja tam miałam wesele w 2005 roku i ta sala jest super i mogłabym tam pochulac jeszcze raz :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 7:38 pm   

hej forumkowiczki.
w ten weekendzik w Wodniku odbyło się moje wesele i poprawinki. :P
wbrew różnym opiniom, jestem bardzo zadowolona z tej sali, jaki i z jedzonka, obsługi itd.
Tydzień przed ślubem ustaliliśmy z właścicielem co i jak ma wyglądać.W piątek przed weselem podjechali na sale ludzie od dekoracji.Uzupełnili część dekoracji, która była już na poprzednim weselu i dodali parę fajnych detali od siebie w wystroju tak więc nasza dekoracja była zielono - biała. Wyglądała bardzo ładnie zwłaszcza, że pasowała do tapet na sali.
W dniu wesela podrzuciliśmy na salę alkohol.w budynku jest specjalny składzik na alkohol i co jest fajne można było części alkoholu wstawić do lodówki, która również się tam znajduje.
do obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń.Uwijali się szybko i sprawnie z wymianą talerzyków, przynoszeniem ciepłego jedzonka i uzupełniania napojów itd.
co do strojów obsługi też nic złego nie powiem.czytając wcześniejsze komentarze zauważyłam określenie, że "obsługa była ubrana jak za czasów prl-u" - no cóż, u mnie na weselu i poprawinach kelnerki i kelner byli ubrani stosownie do okazji.
Jedzonko było pyszne. :razz:
Nasi goście bardzo sobie chwalili kuchnie, że była smaczna i że było dużo jedzonka.
Każdy nasz gość wyszedl z poprawin z pakunkiem jedzonka a i tak jeszcze dużo zostało- teraz choć jest już czwartem moi rodzice jak i rodzice mojego misiaczka maja wypchane lodówki.
panie z kuchni spakowały nam wszystkie rzeczy które zostały na stole oraz to co zostało na kuchni.
a więc wszystko ze strony sali i obsługi było ok.
jest tylko jedna rzecz, która nas zdrażniła a co jest dosyc istotne - otóż, pieniążki (ostatnią połowę umówionej sumy) płaci się po oczepinach.My mieliśmy wesele z poprawinami i mimo, że kaski zaplaciliśmy sporo to na poprawinach na stołach było trochę mniej rzeczy niż sie umawialiśmy np. nie było już cukierków,napojów itd.
poza tym na poprawinach mialo byc 60 osob i za tyle zaplacilismy a przyszlo jednak 45 - wiec jedzenia powinno śmiało starczyć dla wszystkich a ciepłe posiłki przynoszone w półmiskach powinny być zdecydowanie większe a tu niestety jak czegoś brakło to my lub goście musieliśmy prosić aby zostało to przyniesione.
Poza tym niewielkim minusem to sala i obsługa jest bardzo dobra i szczerze polecam Wodnika, bo impreza w tej sali była superaśna !! !
_________________
JUSTYNCIA83
Ostatnio zmieniony przez justyncia83 Sob Paź 20, 2007 9:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2007 11:15 pm   

JUSTYNCIA83
Strasznie dziękuję Ci za wyczerpującą wypowiedź na temat "Wodnika". Ja też będę miała tam wesele i jestem bardzo pozytywnie nastawiona :)

Ta sala strasznie mi się podoba i wybrałam ją jako pierwszą, a mój ukochany całe szczęście też uznał, że ta sala jest dla nas idealna. Jeszcze dużo czasu, ale ja już się martwię, a najbardziej dekoracją. Bo ja bym chciała wszystko mieć pod kolor - wybrałam bordo, a nie wiem, co para przed nami wymyśli. Nie chcemy jednak wydawać kasy na nową dekorację. Ale nic na to nie poradzę, będę musiała szybko reagować tydzień przed...
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl