Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ola i Adam Krencjasz
Autor Wiadomość
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2005 3:56 pm   

Czy mogę też prosić namiary na kamerzystę Asiek i jeszcze prośba do Galionki żeby podala namiary na swojego pana wojskowego. Będę bardzo, bardzo wdzięczna.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2005 12:05 am   

Calinko - namiary na kamerzystę Galionki wysłałam ci na priv, bo Galionka rzadko jest na forum; a do Asiek najlepiej napisz priva. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2005 6:47 am   

Dzięki wielkie Kryszko, priva dostałam. Do Asiek napisałam juz wczoraj, ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi. Może ktoś jeszcze dysponuje namiarami do kamerzysty Asiek :?:
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 7:14 pm   

Namiary wysłałam na priv. :)
Czasem mnie nie ma przez jakiś czas na forum, ale privy zawsze czytam i odpisuję po przeczytaniu.
_________________
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 3:42 pm   

Dzięki wielkie Asiek, priva dostałam.Wiedziałam, że na was zawsze mozna liczyć :D :hello:

[ Dodano: Sob Sie 13, 2005 3:19 pm ]
Kamerzysta już zaklepany, umowa podpisana :mrgreen:
Asiek dzięki :graba:
_________________
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2005 11:42 am   

Calinko więc twoim kamerzysta bedzie pan Adam?
A u nas kreciła Ola -jego żona!
Super babka-naprawde polecam! :D
 
 
maliga 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Gru 2004
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 10:46 am   

Dołączam do grona korzystającego z usług p. Adama. My od razu zapowiedzieliśmy żeby to on kręcił, ale tylko ze względu na to, że był sam jak do niego poszliśmy i wydał nam się bardzo sympatyczny. Nie wiem jak reszta jego pracowników, pewnie też są ok. Wrażenia opiszę po sobocie, a wtedy to już chyba pomniki będziemy mu stawiać, tyle tu zachwytów nad nim :lol:
_________________
Serdecznie Cię pozdrawiam Gość
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 10:56 am   

moze ktoras z forumowiczek zdecydowalyby sie pozyczyc mi film p. Adama bo ciekaw jestem tych super produkcji bo do tej pory nie mialem szczescia zobaczyc nic powalajacego...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 10, 2006 10:19 pm   Ola i Adam Krencjasz (kamerzyści Asiek)

Asiek w Pon Sty 19, 2004 5:10 pm napisał/a:
Z filmu jesteśmy bardzo zadowoleni. :happygirl: Mamy wersję na DVD i na kasecie. Wszystko jest tak jak chcieliśmy (m.in. wmontowane zdjęcia, "nasze" piosenki, sensowne przejścia, fajna czołówka i zakończenie). Nie ma latających serduszek ani tym podobnego kiczu (zastrzegłam od razu! :twisted: ) - film jest dla nas dokumentem.
Jakość jest super, tzn. biały jest białym, ludzie nie mają twarzy-masek, światło od kamery nie biło ich po oczach, obraz jest bardzo wyraźny. Każdy kto oglądał film był pod wrażeniem! :mrgreen:
Kamerzysta jest otwarty na propozycje klientów - to co klient chce tak robi. :girl :
Gdyby ktoś chciał namiary to mogę przesłać na priv.

tweety w Pią Lut 20, 2004 8:08 pm napisał/a:
Asiu wczoraj byłam u tego kamerzysty. rzeczywiście super filmy robi. podpisałismy umowe z nim. napewno bedzie dobrze. dzieki za namiary. :graba:

Mi we Wto Mar 16, 2004 12:01 am napisał/a:
Asiek, byłam dzisiaj u "twojego" kamerzysty - jest SUPER.
Przemili ludzie, mam nadzieję, że się nie zawiodę - umowa podpisana.
Bardzo miło cię wspominali, są ci bardzo wdzięczni za dobre referencje, a co za tym idzie nowych klientów.

anna.b we Wto Mar 16, 2004 12:48 am napisał/a:
ASIEK,

My tez sie umowilismy do "Twojego" kamerzysty na poczatek kwietnia. Idziemy obejrzec kasete i jesli nam sie spodoba (a tego jestem prawie pewna, czytajac wszystkie posty na temat tego Pana), to rowniez podpiszemy umowe. Telefonicznie zrobilismy juz rezerwacje na dzien naszego slubu. :spoko:

Jeszcze raz dzieki!!!!!!! :iconpray:

marchefka w Sob Mar 27, 2004 1:05 am napisał/a:
Ja po podpisaniu umowy z kamerzysta polecanym przez Asika watpliwoasci nie mialam :)
W tej chwili jestesmy na etapie wymyslania, co chcemy miec na tej kasecie - czyli piszemy z Chmurkiem scenariusz :)
Potem zagramy w nim glowne role :) )))
Fajne jest to, ze ci ludzie rzeczywiscie sa bardzo otwarci na wspolprace i naprawde kazdy film moze wygladac calkiem inaczej.
marchefka

marchefka w Pon Mar 07, 2005 4:47 pm napisał/a:
Sluchajcie, u mnie nie krecil wlasciciel, tylko jego zona - i nie mam do tego nagrania zadnych, ale to absolutnir zadnych zastrzezen. Zona kamerzysty byla z pracownikiem ich firmy (bo prawdopodobnie jak robia dalsze wyjazdy, to robia je zawsze we dwoje) i nie umiem powiedziec, co nagrywala ona, a co pracownik.
Ogladalam caly material, bo umowilismy sie z nimi, ze dostajemy calosc materialu, po czym ja decyduje, ktore dokladnie momenty i jak maja byc zmontowane. Nawet na tym materiale nie ma wiele takich momentow, ktore nie nadaja sie do pokazania.

We wrzesniu ubieglego roku ta sama firma krecila slub i wesele mojego brata. Tym razem przyjechal wlasciciel z zona. Znowu nie mam zadnych zastrzezen co do jakosci nagrania.

Tak ze nie sadze, zeby to, kto kreci, bylo az tak istotne, bo nie sadze, zeby firma zdecydowala sie dac kamere czlowiekowi, ktory nie ma pojciia o filmowaniu i zepsuje im opinie (a z tego co wiem, to na brak zamowien nie narzekaja).

Tak ze efekty ich pracy widzialam i na swoim weselu, i na czyims weselu - a powiem wam, ze to wesele kuzyna bylo troche nudnawe, a oni tak to zmontowali, ze wydaje sie, ze to fajna imprezka byla.

pozdrwiam wszystkich przyszlych nowozencow :)
marchefka

A oto namiary na tę tajemniczą firmę zwaną "kamerzystą Asiek":
Adam Krencjasz, tel. 632-63-41
_________________
chez alma |
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 8:02 am   

I ja moge sie dopisac, że z czystym sumieniem polecam tych kamerzystów, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z naszego filmu.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 9:12 am   

Ja też serdecznie polecam. Bardzo sympatyczne osoby i profesjonalnie wykonana praca.
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 11:19 am   

A możecie mi powiedzieć ile ci państwo biorą za filmowanie??
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 12:11 pm   

Mam nadzieje, że dobrze pamiętam,a le my za film ( ustalony kręcony od błogosławieństwa do 3 nad ranem) 4 h- dwa komplety DVD i jedna kaseta VHS- 850 zł.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 1:33 pm   

KasiuK dobrze pamiętasz my też płaciliśmy 850 zł
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 1:35 pm   

Przypomniało mi sie jeszcze, że Ola - gambi mówiła mi, ze dostała od nich propozycję zakupienia tych taśm na których był śłub i wesele bez żadnych obróbek ( takie kasety z kamery), chyba każda kaseta 10 zł, ale np. ja takiej propozycji nie miałam
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 2:28 pm   

Ja tylko chciałam zaznaczyć, że omawiane osoby są zalogowane na naszym forum: Ola i Adam. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
ewcia 

Dołączyła: 12 Sty 2006
Posty: 15
Skąd: ŁÓdź
  Wysłany: Czw Sty 12, 2006 10:41 pm   Ola i Adam Krencjasz (kamerzyści Asiek)

Witajcie. Właśnie dołączyłam do Waszego grona i już trafiłam na temat, który bardzo mnie interesuje. W październiku wychodzę za mąz i właśnie jestem na etapie polowania na kamerzystę. A tak ogółem to Wasze forum jest superowe. :D
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 11:23 pm   

Ewcia, witamy :graba:

Cieszymy się, że możemy pomóc :D i mamy nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej ;)

Może zechcesz przywitać się ze wszystkimi w dziale Powitania ? :)
_________________
chez alma |
 
 
Madlen 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 2:09 pm   

po tych Waszych postach jestem skłonna wziąć tego pana w ciemno, bez ogladania jego dzieł :lol: dzwoniłam przed chwilą do niego, mój termin jest jeszcze wolny a cena taka jak Mika pisała 850 zł za 4 godziny (vhs i dvd)
 
 
taint 


Wiek: 43
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 13
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Mar 03, 2006 12:38 pm   

Czy ja rowniez moglbym prosic o namiary do tych panstwa - sa tak wychwaleni - ze na pewno dobrzy... jesli macie to chetnie tez email - ten ktory maja w profilu - brak odpowiedzi :-(
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Mar 04, 2006 11:40 am   

Taint, w moim poście powyżej jest nr telefonu, a jeśli okaże się nieaktualny, to polecam napisać na prive lub maila to osób, które korzystały z ich usług.
_________________
chez alma |
 
 
Madlen 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 11:36 pm   

No to ja już mam kamerzystę zaklepanego. Pan Adam wydał mi się naprawdę dobrym fachowcem, pokazał mi kilka fragmentów z wesel, wiele zdjęć, powiedział dokładnie co i za ile.

A i dodam, że zdjęcia tez będzie mi robił pan Adam.
_________________

 
 
mineralna 

Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 10:12 am   

zastanow sie nad propozycjami 2 w 1 ... bo jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego ;)

ale tak serio - jesli ktos ma robic Ci zdjecia jedna reka, a druga trzymac kamere to lepiej wogole zrezygnuj ze zdjec ... albo poszukaj jakiegos fotografa-amatora w rodzinie - wyjdzie zdecydowanie lepiej
 
 
Madlen 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 10:51 am   

mineralna napisał/a:
zastanow sie nad propozycjami 2 w 1 ... bo jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego ;)

ale tak serio - jesli ktos ma robic Ci zdjecia jedna reka, a druga trzymac kamere to lepiej wogole zrezygnuj ze zdjec ... albo poszukaj jakiegos fotografa-amatora w rodzinie - wyjdzie zdecydowanie lepiej


:lol: nie będzie musiał w jednej ręcę trzymac aparatu, a drugiej kamery bo zdjęcia będą robione pare godzin przed slubem w jego studiu lub w plenerze a kamera dopiero będzie potrzebna na samym ślubie, ponadto pan Adam ma do pomocy żonę i pracownika. Widziałam u niego wiele zdjęć i jakoś jestem spokojna o moje. Oczywiście na 100% bedę go mogła polecać za półtora roku. :lol:
_________________

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 12:20 pm   

Madlen napisał/a:
:lol: nie będzie musiał w jednej ręcę trzymac aparatu, a drugiej kamery bo zdjęcia będą robione pare godzin przed slubem w jego studiu lub w plenerze a kamera dopiero będzie potrzebna na samym ślubie, ponadto pan Adam ma do pomocy żonę i pracownika. Widziałam u niego wiele zdjęć i jakoś jestem spokojna o moje. Oczywiście na 100% bedę go mogła polecać za półtora roku. :lol:


to było oczywiste, ze nie będzie jedna ręka robił zdjęć a dugą filmował, no cóż

a ja Ci Madlen powiem, ze to super wybór :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Madlen 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 6:43 pm   

Kasiawka napisał/a:


a ja Ci Madlen powiem, ze to super wybór :mrgreen:


cieszę się i tym bardziej jestem spokojna o moje zdjęcia i film.
_________________

 
 
taint 


Wiek: 43
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 13
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 12:13 am   

madlen a jak wyglada ich oferta na fotoreportaz
 
 
Madlen 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 12:27 am   

film 4 h- 1 VHS+ 2 komplety DVD 850 zł

zdjęcia 20 póz- 600 zł
zdjęcia reportażowe- 100 wywołanych (min 400 zdjęc zrobionych na płytce CD) 450 zł + koszt płytki CD

tyle pamietam z oferty pana Adama
_________________

 
 
Spalinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 17, 2006 7:11 pm   

Ja rowniez podpisalam umowe z Panem Adamem. Poniewz chcemy aby nasz slub byl wyjatkow daltego chcemy go zrobic z jajem. A po obejrzeniu kilku fragmentow wesel kreconych u owego kamerzysty juz wiemy ze tylko oni zrobia to tak jak chcemy a nie jakis kiczowaty, nudny film.

Polecam

PS telefon 042 632 63 41 lub 888 129 377 jakby ktos potrzebowal
_________________
Najszczesliwszy dzien 27 maj 2006
 
 
 
taint 


Wiek: 43
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 13
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 1:40 pm   

moj termin maja niestety zajety ale pani bardzo mila przez telefon
 
 
maliga 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Gru 2004
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 10:37 am   

Mogę się tylko pod tym wszystkim podpisać- moje wesele kręcił Pan Adam i jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim ;)
_________________
Serdecznie Cię pozdrawiam Gość
 
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Nie Maj 07, 2006 7:48 am   TERAZ TO I MOJ KAMERZYSTA :)

Ja tez zamowilam uslugi panstwa K. :) moja kolezanka rowniez..mysle ze bede zadowolona nawet jesli tego dnia pan Adam nie bedzie mogl mnie krecic a zrobi to jego tesc lub siostra:) Moze ktos byl przez nich krecony???? ..jesli tak to napiszcie czy maja tak "fachowa reke" jaki i pan Adam :)
 
 
kalishia 

Dołączyła: 26 Lip 2006
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 2:54 pm   

Właśnie wybieram się do Nich wybieram...trzymajcie kciuki :)

...i dzięki za pozdrowienia :) Miełgo dnia dla Wszystkich...
_________________
TEN dzień: 18.08.2007 - Boryna
 
 
emilam 

Dołączyła: 26 Lip 2006
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 9:53 pm   

ja dzis podpisalam z nimi umowe i jestem bardzo zadowolona.
na umowie nie mam napisane do ktorej godziny kreca, ale mam nadzieje,ze nie bedzie zadnych problemow.

polecam ich
_________________
ślub 8.09.2007r
 
 
kalishia 

Dołączyła: 26 Lip 2006
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 9:26 am   

My oglądaliśmy kasetę- jesteśmy bardzo zadowoleni...no i oczywiście zdecydowani :)
Ładny montaż,mało efektów specjalnych, podkład muzyczny i inne elementy do uzgodnienia...cena przystępna- grają do 2-3 nad ranem. Polecam
_________________
TEN dzień: 18.08.2007 - Boryna
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 10:44 am   film

witam chciałam wam tylko powiedzieć ,ze po przeczytaniu waszych opinii zadzwoniłam szybciutko do pana Adama! Jesteśmy umówieni na jutro i mam nadzieję ,ze nam się spodoba bo cena jest ok :rotfl:
 
 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 6:29 pm   

:lol: Ja juz też jestem zdecydowana. Filmy mają fajne, ale mnie w zachwyt wprawiły zdjęcia!! Może dlatego, że dla mnie zdjęcia są ważniejsze. Podobał nam się sposób w jaki nas ci państwo potraktowali i jak z nami rozmawiali. Fajni ludzie.
_________________
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Sie 30, 2006 12:49 pm   

Witam dzięki wam wybrałam już kamerzystę oraz zdjecia :rotfl: . Tyle tylko ,ze cena zmieniła sie minimalnnie . Filmowanie kosztuje 900 zł a zdjęcia bez zmian tzn. 20 póz 600 zł( 40 zrobionych, a to jest na płytce) My wybraliśmy bogatszą wersję tzn. 20 póz ale na płytce nawet i 60 zdjęc( w wywołanie 1 zdjecia 1,5 zł) Wydaje mi sie ,że oferta jest ok pozdrawiam
 
 
 
Michauek 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Łódź/Wrexham
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:43 pm   

A czy ktoraś forumowiczka moglby umozliwic mi obejrzenie nagrania swojego wesele przez tych panstwa? Te oferowane przez wykonawcow sa wybrane z wielu wiec pewnie odbiegaja od sredniej. Wiec, jak mozna na ktoras Panią liczyc? :roll:
Ostatnio zmieniony przez Michauek Nie Wrz 03, 2006 9:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:44 am   Krencjasz Adam i Ola

witam
Ja zamówiłam zdjecia własnie u nich! :rotfl: Oni tez będa filmować nasze wesele. CZy ktoś korzystał z ich usług jezeli chodzi o zdjecia? Prosze o opinie!!!!!!! :rotfl:
 
 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 5:19 pm   

My też już podpisalismy umowę na film i zdjęcia :D Wierzę , że będzie super :)
_________________
 
 
Michauek 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Łódź/Wrexham
Wysłany: Pon Paź 23, 2006 11:53 am   

Podpisalem z p. Adamem umowe na filmowanie. Bardzo dobry kontakt, baaardzo duzy dorobek. Jak zapytalem czy krecil juz w Solarisie to w 10 sekund wyjał z klaseru jedna z płytek i pokazal wlasciwe wesele (przy okazji obejrzalem nasza sale "w akcji")
Bardzo mi sie podoba podejscie p. Adama do moich oczekiwan: dogrywanie filmikow robionych moja kamera (zakupy przedslubne, podroz poslubna), wyzszosc tresci nad forma (bez latajacych balonikow itd, filmowanie naszego przejazdu przez miasto

Ogolnie pierwsze wrazenie na 5+, zobaczymy jak efekty ale jestem najlepszej mysli, ale ma ten kamerzystato co chyba najwazniejsze- elastycznosci i indywidualne podejscie do klienta
Ostatnio zmieniony przez Michauek Pon Paź 23, 2006 11:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alusha 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Wrz 2006
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 1:28 pm   

Tez sie z nimi skontaktuje:) Kurcze nie wiem czy to czasem nie jest moj sasiad. Pamietam to nazwisko z podstawówki. Co więcej z tego co pamietam zona mojego sasiada tez ma na imie Ola. Ale swiat jest maly....
_________________


Milego dnia Gość
 
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 9:32 pm   

Ja dziś byłam i podpisałam umowę :D
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 09, 2007 9:17 pm   

ja też zdecydowałam się na firmę Pana Adama :)
_________________
 
 
 
Emilia 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 6:39 pm   

Moje wesele też będzie filmowała firma pana Adama. Zdjęcia plenerowe i reportaż ze ślubu i wesela będzie robiła pani Ola. Mam nadzieję, że to trafny wybór :) (Okaże się w sierpniu)
_________________
Emilia
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 6:56 pm   

Emilia a którego sierpnia? :) wiem że spaczam temat ale to takie małe jedno pytanko :)
_________________
 
 
 
Emilia 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 2:11 pm   

18.08.2007r. Na dziesiątą rocznice :)
_________________
Emilia
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 12:08 am   

My również zdecydowlismy sie na tego kamerzyste. Jutro jedziemypodpisać umowe :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 10:31 am   

my także, umowa podpisana:) jestesmy zadowoleni:))) i spokojni
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl