Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kryszka
Pią Paź 16, 2009 8:36 pm
Sale weselne w Łodzi i okolicach - nasze opinie
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 3:44 pm   

Agati, a nie chciałabyś przywitać się ze wszystkimi i napisać kilka słów o sobie w dziale Powitania?
Będzie nam bardzo miło :D
_________________
chez alma |
 
 
Attka 

Dołączyła: 26 Kwi 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 12:53 pm   

Ja mam salę w Pałacu Młodzieży na Wyszyńskiego. Czy ktoś słyszał coś o niej albo ma jakieś swoje wrażenia. Wrażenie robią dobre, ale chciałabym znać czyjeś opinie. Pozdrawiam :D
_________________
Attka
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 3:49 pm   

Attka - istnieje wątek o tej sali: Pałac Młodzieży na Retkini. Zapraszam do korzystania z wyszukiwarki. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Iv 

Dołączyła: 09 Maj 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Maj 11, 2006 1:45 pm   

No, tak naczytałam sie, ale nie znalazłam tego czego szukam :kwasny: . Piszecie głownie o restauracjach, a ja szukam sali, takiej do wynajęcia na 130-150 osób. Kucharkę mam swoją :wink: Poradźcie coś :oops: ....
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 1:49 pm   

Iv, a może Zielone Zacisze?
_________________
chez alma |
 
 
Iv 

Dołączyła: 09 Maj 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 2:19 pm   

Dzięki Alma, przedyskutuję sprawę z drugą połową i jak tylko będzie w Łodzi podjedziemy tam i oblukamy.Dzięki :wink:
 
 
gabi1980 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 1:03 am   

Hej kochani!
Podzielę się Wami swoją opinią na temat sal, które oglądałam i na których dane mi było spędzić noc weselną.Za rok i trochę moje własne i dlatego na ten temat miałam ostatnio burzę mojego mózgu niesłychaną. Bardzo, bardzo upierałam się przy jednej a konkretnie marzyłam aby wybrać Eden w Rzgowie.Byłam tam we wrzesniu 2005 na weselu u mojej przyjaciółki(a że w zeszłym roku byłam jeszcze na dwóch innych to mam skalę porównawczą).
Co mnie urzekło w Edenie?Przestronna, klimatyzowana, urzadzona gustownie i nowocześnie sala, spory taras z podświetlaną fonntanną , eleganckie, czyściutkie toalety,pokoje z łazienkami na piętrze dla przyjezdnych gości, cały teren na uboczu, spory parking.Jedzonko pyszne, pięknie podane, gorące dania naprawdę gorące a przy tym obsługa uwijała się że hej!!!Ile razy wypiłam kawkę, to za moment nie było już brudnej filiżanki, to samo z talerzykiem.Jedzonka naprawdę dużo i to co znikało za chwilkę zostało dostawiane na nowo.
Młodzi wynajeli barmana aby serwował drinusie, a w Edenie barek jest taki że można spokojnie usiąść i oglądać bawiących się gości . Orkiestra była niezła, goście weseli, także ubawilam się po pachy.Aha, młodzi usadzili gości w stylu amerykańskim czyli przy okrągłych stołach,( także całą paczką siedzieliśmy razem) wygląda to imponująco!
No i już byłam przekonana że to ta sala, upierałam się i upierałam,bylismy z rodzicami, rozmawialismy z właścicielem i .....ustąpiłam teściom, postawili na najlepszą( podobno) salę
pod Tomaszowem bo mój P. tam mieszkał i większość jego rodziny też.Sala nazywa się Posejdon .Trochę długi ten post bo ja gaduła straszna jestem, jeszcze strasznie powolna na tym komputerze.O mojej sali i o innych napiszę kiedy indziej( a byłam jeszcze w Belwederze, i chyba w Zaciszu)bo teraz strasznie póżno a jutro a raczej dzisiaj do pracy.

pozdrawiam Gabi : :wink:
_________________
pozdrawiam wszystkich użytkowników forum
GABI
 
 
nulitka 

Dołączyła: 05 Cze 2006
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 6:41 pm   

Czy wiecie cos na temat pałacu młodzieżowego,może ktoś miał tam wesele ?
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 7:07 pm   

nulitka, witamy na forum (i zapraszmy do działu Powitania) :graba:

Tutaj znajdziesz listę naszych sal , kilka forumek (będzie) miało wesele w Pałacu Młodzieży - możesz im zadać pytanie na prive.
_________________
chez alma |
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 8:38 pm   

nulitka napisał/a:
Czy wiecie cos na temat pałacu młodzieżowego,może ktoś miał tam wesele ?


Ja mam za 2 miesiące :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 10:01 pm   

A najlepiej zajrzyj do wątku właśnie o Pałacu Młodzieży: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2090. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
nulitka 

Dołączyła: 05 Cze 2006
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 08, 2006 6:02 pm   

[smilie=banana.gif] Dzieki za odpowiedzi.Mam zamiar wyjść za mąż w kwietniu 2007 i właśnie zastanawiamy się nad salą i chyba wyjdzie na to że zrobimy na działkach.Tylko jest problem bo szukam wszędzie telefonów na te sale bo adresy znam ,ale nie wiem już gdzie mam szukać jeśli ktoś ma nr telefonu to byłabym wdzięczna. Mój e-mail lila@ms.net.lodz.pl Pa Pa Pa.
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 10:19 am   

A ja jestem ciekawa jak wygląda sala na Porcie Lotniczym Lublinek
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 11:26 am   

Agatko - najlepiej się przejdź na spacer i sama zobacz. ;)

A o sali jest tutaj: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=4442
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 2:15 pm   

Hmm no to ja się może wypowiem na temat naszych objazdówek :D Odwiedzilismy w sumie 14 sal. Opiszę wrażenia na temat każdej z nich

1. Zajazd Rubin(www, ul. Scaleniowa 11, 93-436 Łódź)
- Zajazd bardzo ładny z zewnątrz

- monitorowany parking, ładne otoczenie (z dala od ruchliwych ulic)

- czyściutko
- ciekawy wystrój
- mała sala (do 50 osób)
- dania kuchni brazylijskiej (jesli ktoś jest zainteresowany ;) )
- ok. 35 miejsc noclegowych
- cenik pokoi bez śniadania:
1-osobowy 130 zł
2-osobowy 150 zł
studio 235 zł
Apartament 750 zł
Dostawka 50 zł
Podobno mają się rozbudowywać - większa sala i więcej miejsc noclegowych, ale póki co czekają na pozwolenie. Także nie wiadomo czy się rozbudują a jeśli tak, to kiedy.

2. Wodnik
Bylismy w sobotę a restauracja zamknięta na 4 spusty, więc niewiele wiem. W każdym razie byłam tam na weselu 2 lata temu i sala dość ładna i duża. Toalety wtedy były nie bardzo :? Klimatyzacji nie było, nie dało się wyjść na zewnątrz, bo to parę metrów od zalewu na Nerze i mnóstwo owadów latało. Ogólnie okolica niezbyt. Ale jedzenie mieli bardzo dobre :)
Mają 3 zestawy menu za 110, 120 i 130 zł..
Zdjęcia do obejrzenia tutaj.
Do rozważenia jeśli ktoś nie ma przyjezdnych gości do przenocowania :)

3. Restauracja "Van Gogh" (www, ul.Paradna 46, 93-345 Łódź)
- ładnie, czysto, dość ciekawie
- sala dość duża, tyle że "wagon" (wąska i długa)
- trzy propozycje menu za 85, 100 i 140 zł (najdroższa wersja z małymi poprawkami dla obniżenia kosztów - rezygnacja z DJa i apartamentu i z cenami za miejsca noclegowe i tort).
- przesympatyczna właścicielka - da się dogadać
- w tym samym budynku hotel "Eskulap" noclegi ze zniżką załatwia właścicielka (zniżka kilkanaście procent chyba)
- na miejscu bar - alkohol oczywiście nie wchodzi w cenę menu
Ogólnie mówiąc wygląda dość ciekawie, tyle, że słyszałam, że jedzenie niezbyt ciekawe. Moja rodzina była tam kiedyś na obiedzie i mówili, że nic specjalnego. To oczywiście kwestia gustu, więc proponuję wybrać się na obiad i samemu ocenić :)
Ogólnie - może być

4. Ambasador
No tutaj chyba nie trzeba wiele mówić, choć ja mimo wszystko podam swoje wątpliwości. Ulotka bardzo ładna, hol również, ale... tylko tyle udało nam się zobaczyć. Nie pozwolili nam wejść na salę i zobaczyć wystroju, także nie oceniam. Ogólnie mówiąc poczułam się potraktowana trochę z góry - tak jakby pani oprowadzająca nas pomyslała, że i tak nie będzie nas stać na Ambasadora i można nas olać. No ale może akurat miała zły dzień :] ?adnych konkretów na temat menu czy czegokolwiek się nie dowiedziałam. No może poza cenami pokoi, które są dostepne na stronce i które jak dla mnie są porażające...
Ogólne wrażenie niezbyt ciekawe - może gdybym została lepiej potraktowana...

5. Yuca
No cóż... Byliśmy nastawieni baaardzo pozytywnie - zwłaszcza Michał. Zanim się tam wybraliśmy przekonywał mnie, że to jest właśnie ta nasza idealna sala, ale byłam dość sceptyczna. Także pojechaliśmy. Z zewnątrz bardzo ładnie. W środku również w miarę. Ale obsługa... No cóż, pan równiez potraktował nas z góry nie pozwolił obejrzeć sali - widzieliśmy tylko fragment restauracji. Możliwe, że to dlatego, ze to była sobota, ale mimo wszystko... Na odczepnego dali dwie propozycje menu, ale gdzieś mi się zawieruszyły...
No dobra znalazłam propozycja za 135 zł i za 155 zł
Ogólnie mówiąc bardzo się rozczarowaliśmy i jesteśmy na NIE.

6. Boryna
Hmmm no tu mogłabym się rozpływać w komplementach :) Przyjechalismy bez zapowiedzi a właściciel był bardzo, bardzo serdeczny. Pokazał nam salę - nie wiem który numer, bo nie widzizałam żadnej numeracji jak to ktoś określił ;)
- Sala była nieudekorowana, a mimo wszystko przesliczna. Ma w sobie tyle uroku, że nawet nie trzeba jej dodatkowo dekorować.
- Toalety bardzo ładne i czyste.
- miejsca noclegowe dla 100 osób
- cena za pokój, to 80 zł bez śniadania 100 zł ze śniadaniem, nie wazne ile osób śpi w środku
- propozycja menu (ulotka)str 1, str 2 i str 3 - do negocjacji.
- ładny duży parking z ogrodem
- oczywiście klimatyzacja
Ogólnie - nie mam ?ADNYCH zastrzeżeń i to chyba będzie TA sala :)

7. Flora
- niezbyt ciekawa okolica, ale jest ogrodzone i ładny ogród
- bardzo wiele propozycji menu - każdy znajdzie coś dla siebie
105 zł (wersja 1)
105 zł (wersja 2)
115 zł (wersja 1)
115 zł (wersja 2)
115 zł (wersja 3)
140 zł (wersja 1, str 1)
140 zł (wersja 1, str 2)
140 zł (wersja 2)
- blisko cmentarza - dla niektórych niedopuszczalne, ale mnie to jakoś nie przeszkadza
- dość mała sala - jeśli wesele jest na 70-80 osób, to stoły są na dole a tańce na górze (jak dla mnie odpada)
- ładny wystrój i bardzo miła obsługa
- noclegi dla ok. 35 osób
Ogólnie gdyby nie to, że mała sala, to byłoby super. Ale myslę, ze na małe wesela 40-50 osób warto się pofatygować i obejrzeć :)

8. Amadeusz
Jak już dojechaliśmy było zamknięte na 4 spusty. Okolica dość ciekawa, ładny ogród. W pobliżu Zajazd Grosik - można przenocować przyjezdnych gości. No i właściwie tyle - nie udało się zdobyć więcej żadnych informacji :]

9. Skarabeusz
- Sala prześliczna
- czyste i zadbane toalety
- bardzo miła obsługa
- nieciekawa okolica
- brak noclegów
- propozycja menu za 130 zł - do negocjacji
Ogólnie mówiąc po prostu świetna restauracja godna polecenia. Pełen profesjonalizm i gdyby nie to, że nie ma noclegów Skarabeusz byłby jednym z faworytów :)

10. Oscar
Hmmm no również zamknięte, ale widać było wnętrze przez okna. Sala przestronna, ale wylądała dość obskurnie i nieciekawie. Okolica beznadziejna. Sam obiekt pomalowany na zbyt rażący różowy kolor. No i tyle spostrzerzeń. Ale raczej jesteśmy na NIE :?

11. Dajana
No cóż z zewnątrz wygląda tragicznie i nie odważylismy się wejść do środka. Rażąco różowe i odrapane ściany, poza tym naprzeciwko Manufaktura... Ojojoj, to nie to - zdecydwowanie.

12. Belweder w Konstantynowie
Z zewnątrz wygląda bardzo ładnie, w środku rownież czysto i schludnie. Dwie sale - jedna ze stołami a druga taneczna. Brak noclegów.
Ogólnie pozytywnie, tylko niestety te dwie sale... No jednak wolę jak wszystko jest na jednej

13. Hotel Kacperski (www, ul. Łódzka 27/29, 95-050 Konstantynów Łódzki)
Ładnie, czysto i niedaleko od Łodzi. Niestety sala mała - do 50 osób a raczej 50 to max. Raczej na komunie, ale małe wesela, też można zorganizować i to niedrogo. Po szczegóły trzeba pojechać na miejsce. Ceny noclegów jak w każdym hotelu :] Ogólnie jeśli jest małe wesele, to można się zastanowić :)

14. Fantazja
No cóż. Mój brat miał tam wesele w 2000 roku i było po prostu świetnie. Jedzenie pyszne, obsługa perfekcyjna. Także się dowiedzieć czy cały czas jest tak samo, czy coś się zmnieniło. Tak więc pojechalismy. Ogród nadal wygląda fantastycznie sale się nie zmieniły, ale... no właśnie znów potraktowali nas z góry :? Czekaliśmy dobre parę minut zanim kogoś złapalismy, nikt nie miał dla nas czasu no i chyba na tym się skończyło :] Póki co są tam 3 sale: 15-35 osób, 45-65 osób i 90-140 osób. Koszt samego wesela to 140 zł a wesela z poprawinami 170. My robimy wesele tak na 75-80 osób, więc mniejsze sale nie pasują a jesli bysmy chcieli większą trzeba zapłacić za te 90 osób. Miejsca noclegowe dla około 40 osób i zazwyczaj sa 2 wesela w tym samym czasie, więc to trzeba jakoś podzielić - osoba z którą rozmawialismy nie zgodziła się na zajęcie wszystkich miejsc a mniej więcej tyle będziemy potrzebować. Z tyłu za ośrodkiem budują kolejne dwie sale na 80 osób i juz mają zapisy na grudzień 2006 roku, więc na pewno w 2007 i później sale będą. Problem tylko z noclegami. Bo budują noclegi dla około 100 osób, ale nie wiadomo kiedy to skończą. Pierwszeństwo mają sale i dlatego robi sie problem. W każdym razie za rok czy 2 powstanie kolejna "Boryna" bo ośrodek bardzo ładny, kilka sal i wiele miejsc noclegowych.
Ogólnie mówiąc to... hmmm no nie wiem. Kiedyś to było świetne miejsce na wesele, ale teraz chyba niekoniecznie. Odebrałam to tak, że klientów i tak będą mieli, więc nie ma co o nich zabiegać :?

No i to koniec naszej eskapady :P Może komuś się przydadzą te informacje, może nie :) Jesli ktoś ma pytania na temat którejś z wymienionych przeze mnie restauracji, to prosze tu lub na priv ;) jak tylko będę znała odpowiedź, to podam ;) A co do propozycji menu w Yuce i Florze, to poszukam i wstawię :)

PS. Sorki za tak długi post i gratuluje tym co wytrwali do końca :D
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



Ostatnio zmieniony przez jpuasz Sro Lip 05, 2006 11:41 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 2:36 pm   

Wiesz w sumie nie dziwię się, że w wielu miejscach nie był nikt przygotowny na twoje przybycie lub nie mieli dla ciebie czasu gdyż takie wizyty najlepiej umówić wczesniej telefonicznie, wtedy nie ma tego typu problemów.
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 2:50 pm   

No widzisz a ja się nie zgadzam. Jak się umówię na konkretny termin, to prawdopodobnie wszystko będą mieli pięknie wypolerowane och i ach. A jak jest nieoczekiwana wizyta, to mozna zobaczyć co tak naprawde sobą reprezentują poszczególne sale. Poza tym w końcu to sa restauracje, czyli nie zajmują się tylko organizowaniem przyjęć weselnym, ale również zwykłe posiłki lub tp. Poza tym co do tych co byli zamknięci nie mam zastrzeżeń - różna może być przyczyna i nie wnikam. Chodzi mi bardziej o olewające traktowanie. i dzieki temu przynjamniej wiem jak się w pewnych miejscach zachowują osoby w stresujących momentach. A takie mogą się zdażyć również na weselu.
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 2:51 pm   

Zgadzam się z pinią- szczególnie wizyty przed weselem mogą być uciążliwe dla właścicieli. Właściciele naszej sali też proszą o umawianie się telefonicznie i raczej odradzają wizyty w sobotę i w niedzielę.
Gratuluję jednak ciekawego postu. Mimo, że mam już salę, czytałam z zainteresowaniem.
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 3:34 pm   

Po części macie rację i się zgadzam, ale mimo wszytsko wydaje mi się, że na takim umówionym spotkaniu wszystko jest idealnie opracowane itd. A czasem lepiej zobaczyć jak to wygląda od kuchni, żeby potem nie mieć przykrych niespodzianek na weselu :) We wrześniu znajoma ma wesele w Borynie, więc po obejrzeniu kasety będę mogła coś więcej powiedzieć no i będę wiedziała na co zwrócić uwagę ;)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 4:55 pm   

?wietny post jpuasz. :ok:

A co do przygotowania obsługi to się z Tobą zgadzam. Oczywiście, że nie trzeba od razu rozmawiać z właścicielem, ale choć jedna osoba na zmianie powinna mieć jakieś pojęcia o weselach, czyli usłudze jaką oferują.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 5:55 pm   

Ja sie musze zgodzic co do obslugi w Ambasadorze... neistety. My bylismy wplacac zaliczke, a pani bardziej interesowala sie swoimi dlugasnymi akrylowymi paznokciami ze zwisajacymi z nich ozdobami niz nami i tym czego bysmy chcieli sie dowiedziec.....
No ale my wiedzielismy, ze nie chcemy zadnej innej sali, wiec jakby nie mielismy wyboru :-/ Nie cierpie takich ludzi. Wiedza, ze maja oblozenie, wiec juz sie nawet nie staraja.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
Ostatnio zmieniony przez FifthAvenue Sro Lip 05, 2006 5:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 7:11 pm   

jpuasz, czekam na tę relację z Boryny z niecierpliwością :D
_________________
chez alma |
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 8:15 pm   

Alma nie ma problemu :) Tylko uprzedzam, ze to grudzień ;) Poza tym nie jestem pewna, ale to jest chyba Oleńka85 z tego forum :D Poza tym prawdopodobnie na zaręczynach pojedziemy na obiadek do Boryny, żeby zobaczyć, czy smacznie gotują, więc też dam znać jak jedzonko ;)

Aaa no i dzięki mojemu Michałowi we wcześniejszym poście dodałam dokładne propozycje menu jakie otrzymałam w Borynie, Skarabeuszu, Florze, Van Goghu i Yuce. Jeśli ktoś chce ściągnąć wszystko na raz, to podaję linka - spakowane rarem rozmiar bodajże 1,83 MB. Mam nadzieję, ze się komuś przyda ;)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



Ostatnio zmieniony przez jpuasz Sro Lip 05, 2006 8:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 10:25 pm   

Ja będę na poprawinach w Borynie w sierpniu (niestety, nie mogę być na weselu - trafiły się dwa jednego dnia), więc też na pewno zrelacjonuję wrażenia :)
_________________
chez alma |
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 06, 2006 1:08 pm   

Alma na początku października wesele Borymie ma emi_diabełek :)
Więc myslę, że będziesz miała relację z pierwszej ręki (od Emi) i z drugiej (ode mnie) :D
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 19, 2006 11:11 am   

jpuasz, ja tylko dodam tak od siebie, poniewaz mialam wesele w Belwederze :) Ta sala ze stołami to część restauracyjna, a nie weselna :) Całe wedele jest w dużej sali, zarówno stoły, jak i tańce :)
_________________

 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 19, 2006 4:55 pm   

Hmmm no w Belwederze byliśmy dość krótko, więc mogłam coś pomieszać :oops: Za zamieszanie przepraszam :] :wstyd:
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lip 19, 2006 8:58 pm   

Sajonara6 napisał/a:
Byliśmy dziś w Soplicowie zorientować się jak wyglądają sale, ceny i wogóle wszystko. Wolne terminy: 11.08 i 22.09. Wstępnie zarezerwowaliśmy 11.08. Mam mnóstwo wątpliwości. Miejsce jest generalnie piękne, ten ogród i secesyjne pomieszczenia. Narzeczony-Historyk chyba bardziej zakochany w tym miejscu niż we mnie. Przynajmniej w tym momencie.

Sajonara, moim zdaniem dużo fajniejszą salą w podobnym, secesyjnym klimacie jest Dom Lekarza na Czerwonej. Prowadzą Ci sami właściciele, co Ziemię Obiecaną. I gdybym miała mniej gości (właśnie ok. 50 - 60 osób), to na 100% byłoby tam :)

Polecam obejrzeć, myślę, że narzeczonemu się spodoba ;)

Do samej Ziemi Obiecanej też morzecie zajrzeć, jest dwa kroki od Soplicowa.
_________________
chez alma |
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 25, 2006 2:09 pm   

Alma dzięki za podpowiedź. Do Ziemi Obiecanej dzwoniłam i Bardzo Miła Pani z góry mnie uprzedziła, że właściciel sprzedają lokal i od przyszłego roku nie wiadomo jak wesela będą organizowane (i czy wogóle). Prosiłam jedocześnie o kontakt telefoniczny właściciela w sprawie odwiedzenia lokalu przy ul. Czerwonej w OIL ale niestety nie oddzwonił. Zresztą byłoby to i tak już nieaktualne bo salę już zarezerwowaliśmy - w Dworku Zielińskich. I jestem bardzo szczęśliwa bo od samego początku o niej myśleliśmy. I się udało.
 
 
Goya 

Wiek: 44
Dołączyła: 08 Sie 2006
Posty: 4
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Sie 08, 2006 11:11 pm   

cześć.... napiszcie mi cokolwiek o Edenie.... wiecie ta sala w Rzgowie... właśnie podpisałam tam umowe bo sala jest śliczne i takie tam ale chiałabym zebyście mnie upewniły w decyzji albo od niej odwiodły..... jesli macie jakiekolwiek informacje na jej temat- dajcie znać!!!!!!!!! :) [/b]
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Sie 08, 2006 11:13 pm   

Witaj :)

Eden w Rzgowie
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:59 pm   

bawiłam się wczoraj na weselu w Hotelu ?wiatowit (sala na parterze; było jeszcze jedno wesele na piętrze, podobno).

1. okroągłe stoły, krzesła z pokrowcami. bardzo gustownie.
2. na sali ze stołami zmieściło się 12 stołów (1 prezydialny i 11 okrągłych na 10 osób)
3. sala taneczna, obok tej ze stołami, bardzo malutka. nie dla 120 gości, którzy się na niej momentami bawili. był dj, ale z orkiestrą, to już w ogóle miejsca byłoby malutko
4. do dyspozycji gości był również bar z drinkami i piwem.
5. stół wiejski stał w takim miejscu, że zauważyłam go dopiero wychodząc z imprezy
6. nie było klimy. ustawili taki wolnostojący, ale zupełnie nie dawał rady z taką ilością ludzi.
7. toalety w kiepskim stanie. drzwi w damskich się nie zamykają.
8. na jedzenie jakoś bardzo nie narzekam, ale jestem zwolenniczką półmisków bardziej niż porcjowanych talerzyków. odniosłam też wrażenie, że jedzenia było mało.
_________________
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 1:44 am   

jesli kogoś rajcują fabryczne Łodzkie klimaty w centrum Łodzi, to jest fajna sala na Kilińskiego 1/3 naprzeciwko siedziby Atlasa:)

Nowa, duża sala i piekna, powaliła mnie wystrojem, ale z tego co sie dowiedziałam to za sale za wynajem osobno sie płaci stałą kwote i osobno wynajmuje dowolny , niezależny od sali catering, można tez poprosić kogoś znajomego by kucharzył.
dla kogoś kto ma mało kasy calkiem fajne wyjscie:)
sala jest wynajmowana full - stoły, zastawa, gary,etc...
wiem, ze gdy nasi przyjaciele szukali takiej sali, to była jedyna jaką znaleźliw Łodzi, nie licząc ruder na dzialkach.
Byłam w tej sali na komuni chrzesnicy i weselu - wszystko ok. Sala spora - na max 120 osób.
Niedługo bede bardziej na bieżąco, bo planuje te sale zaproponowac na wesele bratu, który siedzi za granicą a sprawy organizacyjne zwiazane z weselem wziełam na siebie w duzej mierze ja.





Polecam tez sale w której ja miałam wesele - w hotelu Centrum przy Kilińskiego. Jedzenie było super, pieknie podane i smaczne, obsługa na wysokim poziomie i w ogóle piekne mialam wesele:) polecam polecam polecam:)
dostalismy gratis pokoj dla nowozenców ale podejrzewam, ze dlatego ze wynajelismy 5 pokoi dla gosci przyjezdnych:)



Natomiast "oskar" na Łagiewnickiej, kompletnie nie w moim stylu, ucieklismy z tej sali:(


No i mialam przyjemność być w sali "wodnik" na weselu rok temu i jak dla mnie - PRL - obsługa do bani (panie jak woźne ze szkoły), jedzenie bez finezji, niesmaczne... nie podobało mi sie. Choć wesele było udane, bo młodzi szaleli i orkiestra super grala.

Nie polecam też sali "Van Gogh" - rejony CZMP (nie pamietam ulicy) - TRAGEDIA - wszystko było nie tak:(

Tyle moich doswiadczeń .

Aha, i byłam na 2 weselach w Grandce (ul Piotrkowska) - sala "malinowa' - wysoki poziom, sala duża, bardzo stylowe wnetrze, do niczego sie nie można przyczepić, ale podejrzewam, ze ceny tez mają po byku.

No to tyle - za tydzien ide znów na wesele, które bedzie w jakimś odremontowanym starym dworku w Kruszewie za Tuszynem, to też dam cynk.

A teraz lece się rozejrzec co tu ciekawego na forum moge znaleleźć:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
Ostatnio zmieniony przez bruni Sob Wrz 09, 2006 1:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 9:10 am   

bruni napisał/a:
Aha, i byłam na 2 weselach w Grandce (ul Piotrkowska) - sala "malinowa' - wysoki poziom, sala duża, bardzo stylowe wnetrze, do niczego sie nie można przyczepić, ale podejrzewam, ze ceny tez mają po byku.

Do niczego - poza toaletami. Przydałby im się generalny remont i... sprzątanie :?
A ceny - całkiem normalne, niewysokie nawet. Na 2007 chcą 150 zł za osobę.
_________________
chez alma |
 
 
kawu 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 10:45 am   

Sajonara6, no to my bedziemy wyprawiac przyjecie w Dworku tydzien przed Wami:-) :-)

I tez strasznie strasznie ciesze sie z tego miejsca, przyznam ze bylo to drugie miejsce (po Madame Synowiecka) ktore obejrzelismy i ktore mnie momentalnie zauroczylo! No i P. nie mial wyjscia.
A ze planujemy max. 50 osob i zadnych tancow to uwazam, ze miejsce idelane:-)

Widzielismy w sumie jeszcze Ambasadora i Soplicowo ale Zielnscy jak dla mnie byli nie do pobicia:-)

Kasia
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 11:17 am   

bruni napisał/a:
nie licząc ruder na dzialkach.


nie wszystkie dzialki do rudery :kwasny:
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 8:47 pm   

emilkaa napisał/a:
bruni napisał/a:
nie licząc ruder na dzialkach.


nie wszystkie dzialki do rudery :kwasny:



szczerze mówiąc te co widziałam niemal mnie odrzuciły:(
Widziałam, ze Dziewczyny chwalą jakąś sale na Dąbrowskiego - tej nie znam, ale już nie bedę jechała oglądać.
Mój brat przylatuje 3 października i zdecydowałam się pokazać mu "igraszke" - wg. mnie zaproponowali super warunki i niczym sie nie muszę przejmować, tzn. chodzi mi o stóly, nakrycia (zastawe), kuchnie, gary.
Nie wyobrażam sobie wozić tego przed weselem.
Zresztą mysle, by wziasc catering a nie kucharki, ale w tym tygodniu dowiem się jak to cenowo wychodzi. A moze któraś z Was wie?
I tak sobie jeszcze myslalam ze firma cateringowa to juz chyba przyjedzie z obslugą kelnerską, a kucharki mi tego nie zapewnią...
mam nadzieje, ze moj brat podejdzie z entuzjazmem do mojego wyboru, bo ja jestem tą salą zachwycona.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 11:17 pm   

to ja zaproponuje jeszcze Zielone Zacisze.. w odpowiednim watku znajdziesz wiele zdjec... sala na dzialkach ale nie potrzebujesz ani kucharek ani innego cateringu bo wszystko jest na miejscu zapewnione...

oczywiscie chwale bo to moj wybor.. relacji mozesz sie spodziewac za miesiac ale ja jeszcze zadnych zlych opinii nie slyszalam :D takze z czystym sumieniem polecam!
 
 
Agas 


Dołączyła: 17 Lip 2006
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 8:46 am   

zgadzam sie z tobą Emilkaa, nie wszystkie działki to rudery, jak napisała Bruni.
szczerze tak jak ty polecam Zielone Zacisze ponieważ sama miałam tam wesele w lipcu tego roku. Nie słyszałam jak narazie złej opinii o tej sali, na dowód mogę podać jak długie są terminy oczekiwania na salę.
niczym sie nie musiałam martwić, ani kucharkami , garkami ani kelnerkami, wszystko na miejscu.
a w dodatku tam jest zupełnie inne powietrze od tego które jest np. w centrum miasta i dlatego ja osobiście nie chciałabym mieć wesela gdzieś w centrum.
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 10:01 am   

emilkaa napisał/a:
to ja zaproponuje jeszcze Zielone Zacisze.. w odpowiednim watku znajdziesz wiele zdjec... sala na dzialkach ale nie potrzebujesz ani kucharek ani innego cateringu bo wszystko jest na miejscu zapewnione...

oczywiscie chwale bo to moj wybor.. relacji mozesz sie spodziewac za miesiac ale ja jeszcze zadnych zlych opinii nie slyszalam :D takze z czystym sumieniem polecam!



jaka jest cena za osobę?
link sobie znajde na forum zaraz.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 10:03 am   

tu wszystko znajdziesz o tej sali

http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=3233

jakby co zapraszam na priv to powiem Ci o cenie ale chyba w tym watku gdzies juz tam bylo :D
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 10:08 am   

Agas napisał/a:
na dowód mogę podać jak długie są terminy oczekiwania na salę.


My mamy zaklepany 23.08.2008 (tak chcieliśmy), ale na 2007 (sierpień przynajmniej) już terminów brak :?
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 8:36 am   

Czy wiecie coś na temat DOMU WESELNEGO na ul . Byszewskiej 4, gdzies za kosciolem na Nowosolnej??

Dawna znajoma miala tam wesele 3 lata temu i od kolezanki dowiedzialam się, że płaciła 6 tys za wynajem sali.
Może ktoś zna aktualne realia i moze coś wiecej powiedziec.
Dzekuje
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
kolorowa441 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Wrz 2006
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 10:44 pm   dom weselny na ul. Byszewskiej

Z tego co wiem to sala naprawdę super dobra kuchnia i w porządku obsługa . Za wesele biorą 130zł /os a z poprawinami 170zł/os Problem jest tylko z wolnymi terminami bo jeśli chodzi o okres czerwiec- wrzesień to dopiero 2008r.
_________________
 
 
Katarzyna27 

Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 3:48 pm   

Wszystko fajnie, bardzo mi milo ze mnie tak milo ludzie przywitali (ciekawe jak dojrzeli w ogole ze sie pojawilam??) ale niewiem jak sie poruszac tutaj. jestem narazie tylko przelotem ale moze nabiore wprawy:-)
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 06, 2006 11:58 am   

Ja bede miala wesele w Skarabeuszu.
130 zl osoba. Przemila obsluga. Zapewniaja ze niczego gosciom nie zabraknie- zoabczymyjak to bedzie w praktyce:>

Sala wydaje sie piekna. Super oswietlenie. mozna zapalic tylko taki kinkiety na scianach i plonoca lampiony przy suficie= niesamowita atmosfera!
Sala podobno pomiesci 200 odob. Umnie ma byc ok 100 wiec sadze ze miejsce bedzie do zabawy:) No i rzutnik:> mamy zamiar z narzecoznym przygotowac niespodizanke podczas przyjecia:)
Okolica? no coz faktycznie nieciekawa...ale teren ogrodzony wiec nie powinno to chyba stanowic problemu:)

Ogladalismy mase sal. Na ogrodowej naprzeciwko niemalze manufaktury-2 sale jedna do tanca druga do siedzenia-okolica poporstu upiorna-te resztki zburzonych kamienic...murow nie. to nie to.

Fabrykant? ladnie ale 100 osob nie pomiesci...

Arkadia? na lodowej? lipa! poprostu...lipna dekoracja- trzeba sobie to doliczyc. bylam tam w dniu wesele i jak skomentowalam flaki balonow wiszcacyh na sufieice pani powiedziala ze mlodzi NIE CHCIELI ZEBY ICH DOPOMPOWIAC! no zenada! brzydkie stoly, krzesla i do tego paskidne schody na 1 pietro sali zupelnie nieprzystrojone z podarta wykladzina...

Ariadna na niciarnianej... do sali trzeba doliczyc wysrtoj bo to zwykla sala gimnastyczna tyle ze z lustrami. Brzydkie jarzeniowy dajace biale sztuczne swiatlo:/ 100 osob to tlok...

[ Dodano: Pią Paź 06, 2006 12:01 pm ]
Boryna? cudo!! piekna swiezo wyremontowana sala elegancja i szyk! polecam. tylko ze to daleko:/

W andrzejowie sa piekne podbno sale ale dla mnie na welele tylko 150 zl za osobe to juz zdzierstwo:) wiec nawet nie jechalam ogladac:)
_________________
 
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Paź 07, 2006 10:16 am   

Cześć forumkowiczki
ja mam już wybraną salę na wesele- jest to Wodnik.Wesele jest 13 października 2007 roku.
sala jest ładna, przewidziana rzekomo na 200 osób ( chociaż według mnie byłaby wtedy ciasnota) u mnie jednak będzie około 80-90 osób- w sam raz!
Ceny za jedzenie są różne- w zależności od zestawu zaczynają się od 110 zł/os do 130 zł/os. Poprawiny kosztują połowę tej ceny.w cenie wesela jest tort cztero- piętrowy.Podobno bardzo dobry!!!
Ja osobiście zapłacę 165 złotych za osobę.
Salę dekoruje się we własnym zakresie, właściciel ze swojej strony dekoruje stoły i stół państwa młodych.Jest to sala klimatyzowana, są też zamontowane wiatraczki.Jest ładny ogródek i widok na tamę Stawów Stefańskiego.


W trakcie poszukiwań odwiedziliśmy kilka innych sal.Oto moje spostrzeżenia:
- Sala Camelot w Pabianicach.O tej sali dowiedzieliśmy się z baneru zamieszczonego na Retkini.Ciężko było znaleźć salę ponieważ położona jest na osiedlu Bugaj pomiędzy blokami- no ale w końcu się udało.
Budynek z zewnatrz bardzo ładny, ogrodzony z ogrodem, z miejscem do zaparkowania paru autek.
Właściciel młody- troszkę zakręcony ale konkretny.Niestety nie mógł nam określić ile kosztuje u niego zestaw na wesele- ciągle powtarzał, że jest to do uzgodnienia.Sala w środku jest hmmm no cóż podzielona na dwie części- w jednej się tańczy w drugiej stoją stoły.Troszkę dziwne jak dla mnie jest to rozwiązanie ponieważ stoły są ustawione w literę "T". Jeśli ktoś odwiedzi tą salę zrozumie o co mi chodzi.
W cenę wesela właściciel oferuje swój samochód, którym przywozi młodych.Jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę podać namiarki na tą salę.

Następną salę jaką odwiedziliśmy była sala na ul. Górniczej w Łodzi.Właścicielem jest pan Dembski.Facet jest bardzo konkretny- jest szefem kuchni, zna się na rzeczy.Sala jest w Srodku nawet ładna, jest przygotowana scena ( jak w teatrze) dla orkiesrty.Dla dzieci jest organizowany specjalny kącik gdzie mogą się bawić.Wesele jest w cenach: od 100 do 130 zł/ osobę.Poprawiny kosztują 30 ceny wesela.Tort jest w cenie wesela.Napoje są bez ograniczeń.Gratis właściciel oferuje- stół wiejski oraz swój samochód, którym wiezie młodych do ślubu a póżniej na salę.Na sali znajduje się barek na alkohol.
A teraz minus tego lokalu- to jego położenie.Aby dotrzeć do sali wieżdża się na podwórko, które wygląda mało ciekawie- takie betonowe podwórko, aby wejść na salę trzeba pokonać kilka schodków zrobionych z płytek- zimą może być troszkę ślisko.parę płytek było popękanych.
I jeszcze jedno- do sali przypisana jest już jedna orkiestra- która bierze za granie na weselu i poprawinach- 3.000 złotych.Niestety nie wiem jak grają.

Sydon- Sala jest klimatyzowana, może pomieścić 400 osób.Cena za zestaw to około 120 zł.w tym jest 7 gorących dań, obfite przekąski.Przed lokalem jest sporo miejsca dla samochodów.
Nie wybrałam jednak tej sali ponieważ jest ona urządzona w orientalnym stylu.

Adriatico- dom weselny w Andrespolu.Sala jest przepiękna, na 150 osób.Wystrój i jedzenie jest świetne.Cena za wesele i poprawiny to 180 zł.W cenie tort trzy-piętrowy, ciasta , napoje.Jedyny minus to odległości- jest troszkę daleko.

- Roxana ul Padarewskiego 11 - wesele kosztuje 110 zł/osobę. Z poprawinami wychodzi 145 zł/osobę. Na weselu jest podanych 6 gorących posiłków, napoje bez ograniczeń.
Jedyny minus to położenie- sala znajduje się przy ruchliwej drodze.Może być troszkę głośno.
odradzam tą salę
bylam na tej sali na Sylewestrze.płaciliśmy po 360 zł od pary,było nas ogólnie 6-cioro.Właścicielka bardzo zachwalała kuchnie, pokazała nam stolik który będzie dla nas- mówiła, że jedzenia i zimnych i ciepłych napoi jest do bólu.No cóż- opowiem jak było...
... a więc na dzień dobry a raczej dobry wieczór trzeeba było zapłacić za szatnie ( szatnia nie była w cenie imprezy!), stół- fakt zastawiony ale , te napoje do bólu to - woda mineralna "Małopolanka" i dzbanek z sokiem- multiwitaminką. gdy poprosiliśmy o coca colę- pani przyniosła nam małą butelkę i powiedziała że kosztuje 4 zł.- NIEZŁY MAJ? CENNICZEK.
jeśli chodzi o dokładanie jedzenia na stół- to panie niechętnie to robiły.a gdy poprosiliśmy o kawę i herbatę to każdy z nas dostał w innej zastawie.Sorry bardzo ale firma troszkę nie poważna.
jeśli ktoś chce wyprawiać tam wesele niech się pożądnie zastanowi.
jeśli chodzi o jedzonko to ciepłe posiłki były smaczne- co do zimnych to już niekoniecznie- sałatki były 2-rodzaje warzywna była strasznie mdła a z ananasem i kurczakiem była podana w takiej ilości że ledwo każdy spróbował.co do wędlin też mamy zastrzeżenia- pierwszej świeżości to one raczej nie były.no ale cóż- człowiek uczy się na błędach- MY JU? TAM NIGDY NIE ZAJRZYMY.


Gorąco pozdarawiam wszytskie forumkowiczki- Wasza Justyncia83
_________________
JUSTYNCIA83
Ostatnio zmieniony przez justyncia83 Pią Sty 05, 2007 12:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michauek 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Łódź/Wrexham
Wysłany: Sob Paź 07, 2006 10:30 am   

Boryna ma najladniesze sale jakie widzialem, ale.... są one 4. Jesli sa 4 wesela na raz to chyba troche balagan sie robi, nie? Poza tym otoczenie- pół hektara kostki brukowej, jakies TIRy (tirówki? :shock: ) Obsluga byla na 2-. Recepcjonistka fajna, ale wlasciciel (dlug nie moglismy uwierzyc ze to wlasiciel, myslelismy ze koles od odsniezania parkingu) bardzo niemily, pokazal nam jedna sale, pozniej druga i jak powiedzielismy ze w sumie sie zdecydowalismy na pierwsza i jeszcze na chwile chcielibysmy ja zobaczyc powiedzial ze nie ma czasu. My w smiech bo myslelismy ze to żart, ale to nie był żart :evil:

Jednak przyznac im trzeba ze sale a takze ich oswietlenie maja pierwsza klasa. Dla nas jednak podstawa jest dobry kontakt z organizatorem.
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob Paź 07, 2006 10:42 am   

Michauek napisał/a:
jakies TIRy (tirówki? :shock: )


OT: Michauek- jakieś kompleksy, czy coś ?? Jak nie burdele, to tirówki :rotfl: Koniec OT.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Paź 07, 2006 11:31 am   

Michauek napisał/a:
oswietlenie maja pierwsza klasa

Masz na myśli te kule dyskotekowe i kolorowe światełka na ścianach? ;)
_________________
chez alma |
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl