Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"AMBASADOR"
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 3:21 pm   

Znajoma w ubiegłym tygodniu robiła wesele w Ambasadorze, i z opowiadań wiem, że wszystko było OK - jedzenie, obsługa, itp. Trochę narzekali na to odgrodzenie miejsca tanecznego od stołów, ale taki jest układ sali - to wiadomo było od początku ;)

No, może poza jednym małym epizodem - w trakcie weselea kilku gościom ukradziono komórki :?
Co prawda dzięki kamerom sprawców szybko złapano, ale i tak był to nieprzyjemny zgrzyt, wyobrażam sobie, jak musieli się poczuć Młodzi...
Jednak fakt, że obiekt jest otwarty na ludzi z zewnątrz ma swoje konsekwencje.
_________________
chez alma |
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 3:27 pm   

Kradzież rzeczy na weselu to bardzo niemiła ale i poważna sprawa :|
W tym przypadku udało się złapać złodziei, ale innym razem może nie być tak dobrze.
Trzeba niestety i takie sytuacje brać pod uwagę przy wybieraniu sali .
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 3:47 pm   

No to bomba :-(
Ja w czerwcu w przyszlym roku tam bede miala wesele, w duzej sali :-( Wprawdzie jeszcze mamy czas gdybysmy chcieli zrezygnowac, ale ze wszystkich sal ta wlasnie najbardziej mi sie podoba :-( Tak naprawde zadna z sal nie podoba mi sie w 100%, ale Ambasador z nich wszystkich najbardziej mi przypadl do gustu. Dlaczego u nas nie moze byc normalnie ? Przeciez po lokalu takiej klasy, juz calkiem przyzwoitej przeciez, mozna oczekiwac, ze wszystko bedzie ok ? Musimy wynajac swojego ochroniarza ?? ? Troche jestem tym zalamana...
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 3:51 pm   

5th, to może się zdarzyć wszedzie. Znam przypadek pary, której ukradziono samochód ślubny z prezentami w bagażniku (!) kiedy pojechali do fotografa :roll:
_________________
chez alma |
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 3:56 pm   

No ja wiem, ze teoretycznie moze wszedzie.......... Ale wlasnie o to mi chodzi, jesli placimy duzo kasy to wlasnie dlatego, ze chcemy, aby nasi goscie czuli sie bezpiecznie, zeby smakowalo im jedzenie, zeby ten dzien/ta noc nie tylko dla nas byly wyjatkowe. Wybralismy ten lokal, bo dla nas mial najwiecej "klasy" chociaz do idealu i tak mu brakuje... skoro nawet tam takie rzeczy sie zdarzaja .. bez sensu. Niczego nie mozna byc pewnym. Mozna jedynie poprosic gosci, aby nie przynosili ze soba zadnych kosztownosci, np telefonow komorkowych. Jezu.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 5:57 pm   

Fifth, był już taki wątek o kotylionach, w którym pisałam o wstążeczkach rozdawanych gościom - to mogłoby troche pomóc, no bo ktos kto nie miałby wstążeczki (a zarazem był nieznany nikomu) to juz własnie taki potencjalny złodziej wkradający sie na imprezkę... Nie jest to co prawda gwarancja 100% bezpieczeństwa, ale zawsze może coś...
_________________

 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 6:03 pm   

Z drugiej strony nie można wprowadzać za dużej "nerwówki" bo przecież wesele to radość i zabawa. Trudno żeby każdy na każdego spoglądał jak na potencjalnego złoczyńcę, bo "padnie" cała atmosfera. Rozumien , że Młodzi czują się odpowiedzialni za całą imprezę, ale nigdy nie można wszystkiego w 100% przewidzieć i dopilnować.
Pomysł z kotylionami jest OK (należy tylko podejść do całego pomysłu z humorem, żeby goście nie czuli się zbyt inwigilowani ;) )
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 9:06 am   

Cos trzeba bedzie wykombinowac. Zobaczymy jak to wszystko widza osoby odpowiedzialne w Ambasadorze. Cos sprobujemy wynegocjowac. Ja chyba bylabym najbardziej za tym, zeby zalatwic ochrone. Zawsze troche pewniej.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 1:43 pm   

Byłam w sobotę w Ambasadorze, na małej sali. Sala sama w sobie ładna, jedzenie dobre, ale jakoś zdało mi się więcej dekoracji niz jedzenia na półmiskach. Trochę dziwna dla mnie byłą ta salka do tańczenia, tak niby oddzielona, a niby nie. Ale wielkim plusem jest taras, akurat w sobotę było ciepło, więc można było wyjść , no i sam basen podświetlony super wygląda.
A na dużej sali było wesele, ale nic nie było słychać.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 11:22 am   

Ja sie będe bawić we wrześniu w Ambasadorze :) Wtedy sie wypowiem :)
_________________

 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 11:29 am   

Pusiak, ja w takim razie czekam na relacje z niecierpliwoscia.... Bo ja tez sie bede tam bawic, ale na swoim weselu ;-)
Strasznie mnie to wszystko stresuje, ale mam nadzieje, ze bedzie ok.
bedziesz na duzej czy malej sali ? (ja na duzej...)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 11:47 am   

Nie ma sprawy Fifth :) Pamietaj tylko, że relacja takiej ciężarówki jak ja może miec nieco inną perspektywę :)
_________________

 
 
 
sneer 

Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Lip 18, 2006 11:33 am   

Witam wszystkich,
Poniewaz 24 czerwca mielismy przyjemnosc bawic sie w Ambasadorze to dorzuce swoje 3 grosze do dyskusji. Generalnie wrazenia mielismy bardzo pozytywne ale po kolei.
1. DUZA sale zarezerwowalismy w styczniu 2005 i byl to ostatni wolny termin w czerwcu 2006. Wszystkie formalnosci i ustalenia dotyczace samej imprezy zalatwialismy z jedna z Pan za to odpowiedzialnych. Niestety nie pamietam jej nazwiska. Zawsze bylismy przjmowani milo ( kawka, herbatka), za kazdym razem moglismy wszystko sobie obejrzec. Milo bylismy tez zaskoczeni tym, ze cena nie zmienila sie przez 1.5 roku (145zl/osoba). Fakt, ze zawsze sie umawialismy na konkretny dzien i mniej wiecej godzine. Ktos z forumowiczow rzucil argument , ze wtedy gospodarz moze sie specjalnie przygotowac, zeby wszystko wygladalo tip-top. Akurat w Ambasadorze nie mialoby to szans powodzenie bo tam caly czas sie cos dzieje. To jest normalny hotel i na ogol gdy go odwiedzalismy to ktos jadl sniadanie/obiad itp.Bylismy nawet tuz przed weselem, ktore sie odbylo tydzien przed naszym i nie bylo problemu z obejrzeniem sali.. Na naszym przyjeciu byla trojka dzieciakow ( okolo 6 lat) i wynegocjowalismy 50% ceny na te osoby. Doszedlem jednak do wniosku, ze to za duzo i w koncu zaplacilismy tylko za 1 dziecko :-)
2. JEDZENIE. Wedlug mnie bylo tego tyle, ze az za duzo. Z zona zjedlismy tylko cieple posilki i nawet nie sprobawalismy zakasek. Gosciom jedzenie smakowalo, a na plus jeszcze dodam, ze nie bylo problemu zeby dla kilku osob zamowic dania wegetarianskie (losos itp). Na minus to chyba tylko frytki do obiadu. Zdecydowanie za tluste. Zarcia po weselu zostalo tyle , ze sprztalismy to z rodzina chyba z godzine. Oczywiscie to co zostanie mozna sobie zabrac. Na miejscu dla Mlodych jest tez do dysypozycji pomieszczenie z zamrazarka i lodowka. W koncu nie moza byc nic gorszego niz ciepla wodka. brrrrr
3. SALA. Powiem szczerze, ze sala + taras z basenem to polaczenie idealne. Naprawde wszyscy byli pod takim wrazeniem, ze dosc czesto mowili nam, ze jeszcze na takim weselu nie byli :) Dla nas ustawienie stolow w podkowe bylo idealne. Kazdy mogl sobie spokojnie odejsc od stolu, nie przeszkadzajac innym. Jak to jest wazne przekonalismy sie bawiac sie u znajomych w Fantazji (chyba, lokal na Kolumny). kompletna porazka, siedzielismy pod sciana i zeby sobie wyjsc musielismy sie przepychac i przepraszac gosci siedzacych kolo nas..
Zupelnie nie rozumiem co moze przeszkadzac w tym, ze Mlodzi widza tylko pol sali do tanczenia. To jakis absurd. Wesele jest po to, zeby sie bawic a nie siedziec za stolem!!!!! Oprocz posilkow to nie wiem, czy w sumie siedzielismy za stolem pol godziny. Przez cala impreze staralismy sie wyciagac ludzi na parkiet i z kazdym choc chwile porozmawiac.
4. TARAS + BASEN + BAREK. Ta czesc przypadla gosciom do gustu chyba najbardziej ;) . Poniewaz sporo gosci odmowilo przyjscia w sumie dosysc pozno to zdecydowalismy sie zainwestowac w drinkbar. i to byl strzal w dziesiatke. Wynajelismy Barmana z Ambasadora, ktory sie okazal pelnym profesjonalista. Dostalismy liste alkoholi i dodatkow 2 tygodnie przed impreza. Pogoda w dniu slubu byla przepiekna wiec barek byl umiejscowiony na tarasie i musze przyznac , ze wygladal imponujaco. Oprocz plusow mialo to niestety 2 minusy. najistotniejszy to ten, ze ludzie nam uciekali z sali na taras i trudno ich bylo z powrotem wciagnac do srodka. Poza tym do barku ciagle byla kolejka.
5. HOTEL. Wynajelismy w sumei 7 pokoi dla gosci i nie bylo zadnych problemow z przedluzeniem doby hotelowej. Rano oczywiscie sniadanko i kapiel w basenie. Mielismy nadzieje, ze podczas imprezy ktos do niego wskoczy bo koledzy to zapowiadali ale w koncu do tego nie doszlo a szkoda.
6. OBSLUGA
Generalnie obsluga byla bardzo sprawna i profesjonalna ( patrz Barman). In minus to zwrocilismy uwage na zniecierpliwienie jednego z mlodych kelnerow. Nasza impreza skonczyla sie po 5 rano a on byl wyraznie zly, ze nie wczesniej.


Ciesze sie, ze nie przeczytalem watku o kradziezach przed impreza bo tylko bysmy sie zdenerwowali. Oczywiscie wszystko bylo ok i zaden nieprzyjemny incydent nie mial miejsca.
Drugie wesele bylo dla nas w 100% niezauwazalne. Gdybysmy o nim nie wiedzieli to nigdy bysmy sie nie domyslili, ze jeszcze gdzies jest Mala Sala z bawiacymi sie goscmi.

Koncze juz ten przydlugi troche post ;) Generalnie bawilismy sie super i kazdemu moge z czystym sercem polecic Duza Sale w Ambasadorze. Jesli ktos ma jakies pytania to chetnie
na nie odpowiemy.
Pozdrawiamy wszystkich
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Lip 18, 2006 12:43 pm   

Ufff... no to troszke sie uspokoilam i ucieszylam :-)
mam nadzieje, ze u mnie tez wszystko bedzie ok :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 18, 2006 2:25 pm   

5th, ja tylko dodam, ze bylam na weselu w Ambasadorze w zeszlym roku, w lipcu, na malej sali. Bardzo mi sie podobalo, obsluga mila, profesjonalna. Bralam dosc czynny udzial w organizacji, poniewaz bylam swiadkowa przyjaciolki i kazde spotkanie z pania w hotelu faktycznie bylo mile, wszystko przebieglo pieknie.
Aha i faktycznie zupelnie nie zauwaza sie tego drugiego wesela na sali obok, gdybym nie wiedziala to nie zauwazylabym zupelnie.
Mysle, ze mozesz spac spokojnie, Ambasador to chyba jedno z lepszych miejsc na wesele w Lodzi! :D
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 5:49 am   

Alma_ napisał/a:

- i na końcu byliśmy w Hotelu Ambasador. To może być to! :D Nie jestem na 100% przekonana, ale jak na razie podoba mi się zdecydowanie najbardziej. Duża sala z oddzielonym, a jednocześniej widocznym zza stołu miejscem do tańca, elegancki wystrój wnętrza (z odrobiną tandety, ale ja jestem przeczulona na tym punkcie), możliwość wyjścia na zewnątrz na ogrodzony teren, parking, możliwość moclegów, bardzo ciekawe menu... Minusy: ta tandeta wystroju :| , basen, do którego goście mogą powpadać ;) i średnio ładna zastawa - albo raczej zwyczajna. Jakieś opinie n/t tego miejsca?


Znajoma miała w Ambasadorze, mnie zraziła ilość jedzenia, podobno wszyscy chodzili i marudzili, że za dużo, a ja nie lubię jak się marnuje, kiedy obok ludzie chodzą głodni, a tutaj nie można ruszyć menu, jest stałe i nic nie można ingerowac w ilośc i rodzaje posiłków. Nie wiem jak duża sala, ale w małej nie ma parkietu tylko są kaferki - to dla mnie niedopuszczalne !!

Pozdrawiam
_________________
Emi

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 8:38 am   

Amy, dla Twojej informacji - w dużej sali jest parkiet, a ponadto nam nie robiono problemów, gdy pytaliśmy o możliwość zmiany menu. Ale nie kontynuowaliśmy rozmowy, więc nie wiem nic na 100%.

Do Ambasadora trochę zraził mnie fakt, że jest otwarty dla wszystkich i pewien nieprzyjemny incydent, który z tego wyniknął :?
_________________
chez alma |
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 12:08 pm   

Przepraszam że tutaj?? Alma, a gdzie jest watek "Panny młode na rok 2007" ?? Chciałm nawet taki załozyć, ale może jest gdzieś więc nie chce tez dublować!!
_________________
Emi

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 12:15 pm   

Tutaj
 
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 12:41 pm   

Kati napisał/a:
Tutaj
sądziłam że to prywatny wątek Almy, bo jalis taki inny jest niż te z poprzednich lat :|
_________________
Emi

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 12:50 pm   

Amy napisał/a:
Kati napisał/a:
Tutaj
sądziłam że to prywatny wątek Almy, bo jalis taki inny jest niż te z poprzednich lat :|

Bo ja nie czytałam tych z poprzednich lat - wpadłam na pomysł założenia wątku przekonana, że nic takiego nie było :lol:
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 12:58 pm   

A posty traktujące tylko o "Ambasadorze" przeniosłam we właściwe miejsce, żeby były lepiej widoczne, dlatego znalazły się tutaj, a nie w wątku o roku 2007.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 10:13 am   

W sobotę byłam na weselu w Ambasadorze :)
Powiem tak, jesli chodzi o salę, to bardzo ładna, może ciutek za mała na tę ilość osób (jeśli chodzi o stoły, bo trochę ciasno było), nie wiem, kto robił wystrój, ale też bardzo ładnie to wyglądało, skromnie i bez zbytniej przesady :) Bardzo fajnym rozwiązaniem jest tort na patio basenowym, tyle, że było nieco chłodno, no ale tego sie nie przewidzi. Jedzenia sporo, zwłaszcza na wejściu (i tu pojawiło sie jedno z moich zastrzeżeń - na stołach stało tego tyle, że w zasadzie już nie zmieściła sie zastawa dla gości :) ) i całkiem smaczne :) Obsługa kelnerska niezła, choć dziwnie roznoszą różne potrawy, zdarza im sie kogoś pominąć :? no i czasem trzeba było im o czymś brakującym mówić kilka razy...

Ale generalnie opinia pozytywna :)

Toalety ładne, sprzątnięte, można sobie wyjść do holu, innych wesel, które mogą odbywać sie równolegle, prawie nie widac i nie słychac :) - chyba że na patio :)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 2:23 pm   

Byliśmy oglądać dużą salę (do 140 osób). Mi się podobała, choć sala mogłaby być wyższa. Oddzielenie części tanecznej od jadalnej słupami i kwietnikami mi akurat pasowało - zawsze to trochę wyciszy głośny zespół, a i tańczący nie są "na tapecie".

Sala nie wymaga dekoracji, choć lustro za Młodymi faktycznie najlepiej byłoby czymś przesłonić.

Bardzo fajne to wyjście na teren zewnętrzny przy basenie. Warunki jedzeniowe i cenowe również dobre. Nie bez znaczenia dla nas był również standard hotelu i miejsca noclegowe.
Gdyby nie "Eden" właśnie na tą salę byśmy się zdecydowali.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agacia 

Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: ldz
Wysłany: Sob Lis 18, 2006 11:25 pm   

byłam na stronie Ambasadora i troszkę mnie przytknęły te ceny noclegów :shock: Ile Wy płaciliście za pokoje :?:
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 11:46 am   

Agacia,

Mysle ze placilismy 120 zl za pokoj dwuosobowy, ale jest to cena z 2005 roku.
Przy czym w zaleznosci od tego ile macie osob, na ile nocy itd, mozna sie z Ambasadorem dogadac. W koncu i tak zostawia sie tam dosc duzo pieniedzy za samo wesele :wink:

Skontaktuj sie z nimi, chocby telefonicznie, to bedziesz miec dokladniejsze info.
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Agacia 

Dołączyła: 18 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: ldz
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 12:33 am   

dzięki Gambi :)
Będziemy mieć do przenocowania ok. 40-50 osób na jedną noc, więc mam nadzieję, że da się coś wynegocjować ;)
Jak na razie skontaktowałam się z nimi mailowo, czy w ogóle mają wolny termin, który mnie interesuje. Mają, więc pewnie w sobotę się tam wybiorę i zobaczę wszystko na własne oczy :)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 10:43 am   

Agacia, napisz koniecznie jaką podjęłaś decyzję i co udało ci się wynegocjować :-)
Ja mam już salę zarzerwowaną i pokoje też mi będą potrzebne, nie wiem tylko jeszcze w jakiej liczbie ! Chetnie się dowiem jakie w ogóle jest pole manewru :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 10, 2007 2:30 pm   

No to ja jestem zalamana...Wybralam Ambasadora, podpisalam umowe i bylam taka szczesliwa..dopoki w innym watku nie przeczytalam ze potrafia na miesiac przed weselem zadzwonic i odwolac impreze i jeszcze te kradzieze... :?
Nie wiem co teraz zrobic zeby nie odwolali tej imprezy, czy isc sie zapytac o to...ale chyba to nie ma sensu bo pewnie powiedza ze nie odwolaja..
A moze poprosic o wyjasnienie tych sytuacji...
Moze wiecie ktorej sali to dotyczylo??
Ja mam wesele na 80 osob na malej sali, niby na stronie internetowej jest napisane ze ta sala jest wlasnie do 80 osob
Poradzcie cos :cry:
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
Ropuucha 

Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 2:15 pm   

Ja byłam w 2006 na weselu przyjaciół w Ambasadorze i żadne niemiłe sytuacje nie miały miejsca, wszystko było w porządku więc nie martw się w waszym przypadku tez na pewno się uda i będzie to cudowny wieczór :)
_________________
 
 
m.kwiatuszek 

Wiek: 40
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 26
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Maj 11, 2007 8:18 pm   

witam wszystkich forumowiczow, jestem tutaj nowa, a ze 17 maja 2008 nadejdzie Nasz szczesliwy dzien, postanowilams ie wypowiedziec... ogladalismy wiele sal... i Ambasador przypadl nam do gustu bardzo. Slyszelismy wiele pozytynych opinii, ale troche sie zestresowalam tym co przeczytam o 'zagubionych' komorkach...
w sprawie dekoracji sali: Pani nam powiedziala, ze mozemy sami sale udekorowac (duza sala wesele na 100 osob), wiec chyba to lustro nie bedzie nam przeszkadzalo... :)
mam pytanie: czy w umowie jest podana jakas godzina do ktorej wesele powinno sie skonczyc?
 
 
Just7 

Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 10:46 pm   

ogladalam dzis sale w ambasadorze, wedlug mnie mala sala jest dobra na ok. 60 osob, przynajmniej do tanczenia, a ze ja mialam na liscie az 80 osob, sala ta okazala sie nieodpowiednia. Jednak przy okazji obejrzalam tez duza sale i bylam nia zachwycona. Niestety ta sala jest na min. 100 osob. Chyba zaprosze wiecej osob i wybiore te sale, o ile beda jeszcze wolne terminy latem 2008 r. Czy mozecie napisac mi o wadach duzej sali, o ile takie istnieja... Chcialabym jak najszybciej podpisac umowe, ale wczesniej wole upewnic sie, ze dokonuje wlasciwego wyboru...
 
 
m.kwiatuszek 

Wiek: 40
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 10:25 am   

Just 7, ja wczoraj bylam podpisac umowe w Ambasadorze... :) jak dla mnie wada duzej sali jest tylko taka, ze pewlo w niej luster, wlasciwie mnie przeszkadza jedno, to za mlodymi, ale wczoraj bylam i widzialam jak ladnie je ozdobili balonami i wogole go nie bylo widac:)
a... pamietaj, ze jak zdecydujesz sie na duza sale, to nawet jak przyjdzie 90 osob to i tak musisz zaplacic za 100. (ale podobno jedzenia daja na tyle za ile zaplacisz, wiec sie goscie najedza wiecej :) )
_________________

 
 
Just7 

Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 7:35 pm   

No, nareszcie podpisalam umowe w Ambasadorze :D Moje wesele na duzej sali 13 wrzesnia 2008 :) )))) Oby trzynastka okazala sie szcesliwa :D
 
 
Equilibrium 

Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Lodz / Londyn
Wysłany: Sob Cze 16, 2007 10:28 am   

Ja już też po umowie. Czerwiec 2008 ;)

Mam pytanie odnośnie fajerwerków. Czy to fajny pomysł i możliwy do wykonania podczas wesela w Ambasadorze?
 
 
myszolek 

Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 10:39 am   cudowny ambasador

a my mamy podpisana umowe na 23 sierpnia 2008 :-) nie ma lepszej sali w Łodzi :-)
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 1:53 pm   

My tam bylismy, sale ogladalismy (mniejsza). Calkiem fajna, minus to zdecydowanie cena (ktora po zmianie VATu moze sie zmienic nawet po podpisaniu umowy!), brak szampana, tortu i dekoracji sali. Fajne otoczenie hotelu (widok na ogrod i basen), duzy taras.
Byla to jedna z sal, ktorych wybor powaznie rozwazalismy.
Pozdrawiam,
Wojtek.
_________________

 
 
myszolek 

Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 11:16 am   

chyba macie stare wiadomości a część jest nieprawdziwa- VAT się nie zmieni na 100%!!! trzeba słuchać wiadomości :P a co do tortu to jest- nie wiem skąd macie informacje że nie ma! a szampana to chyba na żadnej sali nie ma!
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 1:53 pm   

myszolek napisał/a:
chyba macie stare wiadomości a część jest nieprawdziwa- VAT się nie zmieni na 100%!!! trzeba słuchać wiadomości :P a co do tortu to jest- nie wiem skąd macie informacje że nie ma! a szampana to chyba na żadnej sali nie ma!

KE chce przedluzyc 7% VAT do 2010 roku, ale potrzebuje zgody rzadow (wiadomosci z polowy lipca). Informacji, ze takowa jest nie slyszalem. A informacje od Pani z hotelu Ambasador nt VATu slyszelismy kilka tygodni temu, jakos na poczatku lipca o ile pamietam. Tortu Pani nam nie zaproponowala w cenie na 100% (bylismy we trojke, wszyscy slyszelismy dokladnie to samo).
A co do szampana to jestes w bledzie - w wielu salach szampan na powitanie JEST w cenie i my na przyklad go mamy.
Poza tym zauwazylem, ze bardzo wyraznie wychwalasz Ambasadora, idealizujac ta sale i warunki tam panujace :> Zdecydowanie NIE jest to najlepsza sala w Lodzi. Kiedy tam bylismy bylo duszno, nie bylo zadnego przybrania, za wiele miejsca nie bylo rowniez.
Pozdrawiam, Wojtek.
_________________

Ostatnio zmieniony przez kasia_i_wojtek Pią Sie 03, 2007 2:09 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
myszolek 

Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 2:20 pm   

widocznie na to nie zasłużyliście:P wystarczy zapytać co jest w cenie i wtedy byście się dowiedzieli że tort jest. a jaka sala niby jest lepsza??!!
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 2:26 pm   

myszolek napisał/a:
widocznie na to nie zasłużyliście:P wystarczy zapytać co jest w cenie i wtedy byście się dowiedzieli że tort jest. a jaka sala niby jest lepsza??!!

Widze, ze sie nie zrozumielismy. PYTALISMY o tort i uzyskalismy odpowiedz, ze NIE jest w cenie (okolo 155 zl/osobe). Zreszta - osoby zainteresowane same moga pojechac i sprawdzic.
Wybor sali jest kwestia gustu, niemniej jednak jesli o SAMA jedynie sale (pomijam kwestie obslugi i cen) bardziej podoba mi sie Igraszka, Solaris, Adriatico, czy wybrany przez nas Hades.
Pozdrawiam,
Wojtek
_________________

 
 
m.kwiatuszek 

Wiek: 40
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 15, 2007 12:07 pm   

Mam wlasnie przed soba umowe z Ambasadorem i tort jest w cenie... Tort pietrowy z bitej smietany
Szampana faktycznie nie ma, ale zadnych napoi alkoholowych nie ma.
Pozdrawiam serdecznie
_________________

 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
  Wysłany: Czw Sie 23, 2007 1:32 pm   

witam wszystkich! AMBASADOR THE BEST! (miejmy nadzieję, hehe) My mamy podpisaną umowę na 26.07.2008.... słyszałam tyle pozytywnych opinii- od znajomych oraz znajomych znajomych, że po obejrzeniu sali od razu ją wzielismy! tak bardzo się nie mogę doczekać! a jasne, ze wybór sali to kwestia gustu- np. osobiście uważam, że Boryna jest kiczowata ale uważam, że wszędzie można bawić się dobrze i najważniejsze to czuć satysfakcję kiedy jest już po wszystkim...powodzenia i wytrwałości 4 @ll !

[ Dodano: Czw Wrz 06, 2007 4:06 pm ]
oglądałam ostatnio film z wesela z ambasadora. sala prezentuje się pięknie! a patio basenowe robi furorę...można tam zrobić drink bar, pierwszy toast i tort też są na zewnątrz....a odgrodzenie części tanecznej od jadalnej ma same plusy, tym bardziej, że zza stołu widać tańcujących a przynajmniej nikt nad talerzami ci nie wiruje....:)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Martysia Czw Sie 23, 2007 4:16 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 06, 2007 5:48 pm   

Witam,
Mam wesele w Ambasadorze 12.07.2008. Sala bardzo nam sie podoba ale ja i moja mama boimy sie o jedno a mianowicie czy na 67 osób będzie wystarczająco dużo miejsca do tańczenia :zalamany: Czy może ktoś z was miał tam wesele na malej sali i wie jak to w praktyce wygląda.
 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Sob Paź 06, 2007 7:11 pm   

hej ale pytasz pewnie o małą salę? o małej sali nic nie wiem, ja mam wesele 2 tyg. po Tobie na dużej sali tak na 100 osób lub ponad, jeszcze dokładnie nie wiemy i miejsce jest. znajomi mieli i bawiło się 140 osób i nikt na siebie nie wpadał a wiadomo, że wszyscy przecież NIE tańczą w jednym momencie:) pozdro
_________________
Ostatnio zmieniony przez Martysia Sob Paź 06, 2007 7:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 06, 2007 11:59 pm   

Tak, ja mam na małej sali,jest do 80osob ale wydaje mi sie ze na osiemdziesiąt to lekka przesada ale w 67 może jakoś sie pomieścimy. Masz racje przecież wszyscy na raz nie tańczą.
 
 
 
Lwica 

Dołączyła: 26 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 12:05 pm   

Witam!
proszę o pomoc czy macie jakieś zdjęcia małej sali w Ambasadorze?może byłyście na weselu? proszę o pomoc. zastanawiam się czy nie zrobić tam wesela ale nie wiem jak sala sie prezentuje w trakcie i jak ją udekorować ??
dziękuję za wszelkie informacje.jak coś piszcie na maila:
forumowiczka1983@tlen.pl
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 5:26 pm   

Na weselu nie byłam ale mam kilka zdjeć zrobionych przed weselem jak Cię interesują takie zdjęcia to mogę przysłać bo tu wklejać nie umiem.
Za jakiś miesiąc będę wiedziała czy jedzonko jest dobre bo moja koleżanka będzie tam na weselu ale na duzej sali. Na ile osob planujesz Wesele? Bo ja mam cały czas problem czy się pomieścimy ale klamka już zapadła. Zostaje mi chyba tylko wierzyć ze bedzie dobrze.
Pozdrawiam
 
 
 
Lwica 

Dołączyła: 26 Paź 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 27, 2007 3:43 pm   

jakbyś mogła przesłać zdjęcia to byłabym wdzięczna. mój mail:forumowiczka1983@tlen.pl planujemy wesele na ok 60/70 osób. ale cały czas się zastanawiam bo tam są dwie sale i czy dwa wesela jednego dnia nie beda sobie "przeszkadzać"?
pozdrawiam!!!!
 
 
Just7 

Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 12:02 am   

Hej dziewczyny :)

Ostatnio odpoczelam troszke od tych wszystkich przygotowan :) . No ale chyba pora wziąć sie do roboty :) ) Nie mamy jeszcze kamerzysty i ostatnio zaczełam zastanawiac sie nad dekoracja sali ( Ambasador- duza sala). macie moze jakies zdjecia duzej sali udekorowanej do wesela? Pewnie nie trzeba za duzo dekorowac, ale chcialabym bardzo aby byly pokrowce na krzesla biale, moze z bordowa kokarda, no i to lustro zakryc jakims materialem i cos tam powiesic.....
Jezeli macie jakies fotki, prosze przeslijcie.
PS. Wiecie moze skad moge wypozyczyc pokrowce na krzesla?? A moze panie z Ambasadora organizuje takie rzeczy?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl