Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - "ENIGMA" w Rzgowie

agniecha139 - Pią Mar 06, 2009 2:51 pm
Temat postu: "ENIGMA" w Rzgowie
Hej,

Czy słyszałyście może coś o sali Enigma w Rzgowie?

Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

edit: poprawiłam tytuł wątku :)
Pusiak

martoszka - Pią Mar 06, 2009 6:36 pm

Czesc,
Mam tam zarezerwowana sale na 20.06.09
Mają bardzo ladną sale taneczną i osobno miejsce do siedzenia, chociaz przy mniejszej liczbie osob pewnie mozna zrobic wszystko w jednej.
Maja dwie propozycje menu plus cala mase dodatkow.
Najlepiej jak sama sie z nimi umowisz i zobaczysz :)

Pozdrawiam.

edit: usunęłam link do strony. Takie dane podajemy tylko na priv.
Pusiak

agniecha139 - Sob Mar 07, 2009 11:01 am

Dzieki za informacje.
Dzwonilam juz i umowilam sie na przyszly tydzien zeby zobaczyc co i jak.
Pozdrawiam

martoszka - Wto Mar 10, 2009 12:14 pm

I jak podobala Ci sie?
W sumie i tak mam juz zarezerwowany termin ale jak ostatnio bylam to jeszcze nie wszystko bylo wykonczone wiec jestem ciekawa opinii.

asiopek - Nie Mar 15, 2009 6:28 pm

Bylam w tej sali dzisiaj wczoraj wieczorem.
Maja bardzo fajne wejscie i sale do tanca, a w glownej sali wlasnie zmieniaja wystroj, ale ogolnie jest bardzo ladnie. U mnie bedzie chyba ok 100 osob wiec wlasciciel zgodzil sie ze jak bede chciala to mozna zrobic impreze tylko w jednej sali zeby nie bylo wrazenia ze jest pusto.
Jeszcze sie nie zdecydowalam ale powaznie rozwazam ta sala.

agniecha139 - Pon Mar 16, 2009 12:47 pm

Martoszka przepraszam ze dopiero teraz odpisuje.
Dzisiaj ostatecznie sie zdecydowalam i zarezerwowalam sale.
Sala nie jest jeszcze calkowicie wykonczona ale juz widac jak bedzie wygladac. Rozmawialam tez z wlascicielem i powiedzial jak reszta bedzie wygladac po wykonczeniu. Spodobalo mi sie glownie rozwiazanie miejsca do siedzenia i tanczenia. Pomieszczenia polaczone sa tak ze orkiestra nie bedzie przeszkadzac w rozmowach, a siedzac i tak bedzie mozna potrzec na tanczacych. Super sprawa zwlaszcza dla moich dziadkow ktorzy wiekszosc imprezy pewnie przesiedza a tak bede mogli patrzec jak sie bawimy. :)

asiopek - Pon Mar 30, 2009 2:58 pm

Obejrzełam już chyba większość miejsc w łodzi i okolicach i chyba też zdecyduję się na tą salę.
Agniecha139, a Ty kiedy masz wesele?

agniecha139 - Pią Kwi 17, 2009 3:10 pm

Asiopek, ja zarezerwowalam na 27 marzec 2010 tak w ramach prezentu urodzinowego :) a Ty kiedy planujesz impreze?
Pola - Wto Cze 23, 2009 4:41 pm
Temat postu: Enigma
Cześć Martoszka!
Jak tam się udało Twoje wesele w Enigmie?
W sierpniu tez mam tam swoje wesele i jestem bardzi ciekawa czy jestes zadowolona?
Umieram z niepokoju czy wszystko będzie ok? Jak obsługa, jakie jedzonko, jak wystrój sali i stołów? Interesuje mnie każdy szczegół!
Z góry dziękuję za odpowiedź! :)

marzen.marzen - Wto Lip 14, 2009 3:36 am
Temat postu: ZACHWYT
Witajcie
Jesteśmy właśnie po weselu w Enigmie - zupełnie na gorąco, bo wesele odbyło sie w ten weekend:-)
Muszę przyznać: było BOSKO! Długo poszukiwaliśmy sali, nawet kilkakrotnie zmienialiśmy już zarezerwowane miejsca, ale kiedy w maju trafiliśmy do Enigmy - wybór był bardzo łatwy.
Wesele udało się w 100%, a nawet w 200% :) Zarówno My, jak i Goście jesteśmy zachwyceni ( oczywiście pomijam tych, Gości których krytyka to drugie imię - bo przecież zawsze są tacy!)
Wystrój sali jest bardzo wytworny - dekoracje są zbędne - całości dopełniają jedynie żywe kwiaty. Jedzenie jest rewelacyjne - kucharz jest mistrzem!!! Menu jest świetnie ułożone. Obsługa jest bardzo miła, ale największą zaletą tego miejsca jest Pan Witek - osoba niesamowicie życzliwa i pomocna. Było dla nas ogromną przyjemnością móc spędzić ten wyjątkowy dla nas dzień w tak pięknym miejscu i w takiej atmosferze - zbudowanej przez cały zespół Enigmy:-)
Jeśli ktoś jes zainteresowany zdjęciami bądź innymi szczegółami zapraszam na priva.

Pozdrawiamy:-)

aneczka_85 - Czw Wrz 03, 2009 8:04 pm

Witam :)
Również jestem zainteresowana wszelkimi szczegółami na temat wesela w Enigmie :) Mamy ją zarezerwowaną na lipiec przyszłego roku :)
Będę wdzięczna za każdą informację :)
Z góry wielkie dzięki!!!

mala-pipi - Wto Paź 06, 2009 2:06 pm

my takze jedziemy obejrzeć ta sale :) :) narazie jak pytałam znajomych i widze komentarze na forum to same pozytywy zobacze na żywo i napewno zdam relecje :) :) ślub 2011 :) :):):) !! !!!!!!!!!!!!!!
aneczka_85 - Wto Paź 06, 2009 2:23 pm

mala-pipi a czy ktoś z Twoich znajomych miał tam już wesele? Bo jest to dość nowa sala i chciałabym sie dowiedzieć o niej jak najwięcej :) Moje wesele w 2010 :)
mala-pipi - Czw Paź 08, 2009 12:21 pm

znajomi byli tam na weselu i mowili ze super !! ! ale wiadomo są gusty i guściki :) ja jade w sobote obejrzec sale i porozmawiac z właściecielem :) :) więc okaże sie !! !
aneczka_85 - Czw Paź 08, 2009 3:47 pm

Sala sama w obie jest śliczna, naprawde! A Pan Witek przesympatycznym i bardzo pomocnym człowiekiem :) Można się dogadać :) My jesteśmy zdecydowani juz na Enigmę, niedługo jedziemy podpisać umowę :) jednakże mało słyszałam o organizowanych tam imprezach... A jestem baaaaaaardzo ciekawa :) czekam na Twoja relację i opinie!!!
mala-pipi - Nie Paź 11, 2009 12:17 pm

:) no i po wizycie :) SALA NAPRAWDE SUPER !! ! :) :) WŁAŚCICIEL bardzo sympatyczny i pomocny i widac że do dogadania :) my rownież zdecydowaliśmy sie w 90% na tą sale aczkolwiek bedziemy jeszcze raz oglądać jak bedzie szykowane wesele chcemy zobaczyc na zywo dekoracje jak wygląda jedzenie :) menu proponuje super !! ! .ja jestem za :)
vendi - Nie Paź 25, 2009 2:29 am

Mój pierwszy post :) Dzisiaj byłam w Enigmie i jestem pod wrażeniem :) Sali, właściciela, ekipy :) Pan Witek - swój człowiek - pierwsze wrażenie jak najbardziej na plus :)
Dziewczyny dajcie znać jak się udały wesela w Enigmie!
- Jak z miejscem do tańca? Czy to oddzielenie od sali ze stołami nie sprawia problemu?
- Czym tam mogą dojechać goście komunikacją miejską z Łodzi ?
Teren bardzo ładnie zagospodarowany, wystrój elegancki i bez przesadnych dekoracji - jestem za.

blondi_m - Wto Paź 27, 2009 1:01 pm

Hej dziewczyny! Planuje wesle na 2011, nie byłam jeszcze w Enigmie ale widzę same pozytywne oceny... Planuje tam zajrzeć i obejrzeć tę salę. Mam pytanko, jakie są tam ceny?? Pozdrowionka ;)
aneczka_85 - Wto Paź 27, 2009 10:10 pm
Temat postu: Enigma
Hej :) blondi_m Pan Witek traktuje kazde wesle indywidulanie, wszystko zalezy od menu :) jak dla mnie ceny są przyzwoite, bardzo elegancka sala, jedzonko wyglądalo pysznie i dlatego zdecydowaliśmy sie na tę salę :)
marta-slawek - Nie Sty 10, 2010 8:57 pm

Temat trochę przygasł. Proszę napiszcie - ci co mieli już wesele - jak wygląda kwestia jedzonka? Czy jest go dużo w ramach karty menu, czy goście byli zadowoleni, czy nie narzekali na ilość jedzonka, czy potrawy są serwowane na tacach (tzn ktos ma chec zjesc dwa kotlety to je dwa) czy na talerzach w formie wydzielonej porcji. Czy po imprezie obsługa pakuje jedzonko młodym do domu? Czy przystawki są urozmaicone, jak to wygląda? Proszę o odpowiedzi młodych którzy są już po, będę wdzięczna za każdą informację.
kotwbutach - Pią Sty 15, 2010 11:28 pm

Witam wszystkich,
Ja mam pytanie może trochę dziwne i naiwne :) ale czy ktoś z Was może ma zarezerwowany termin na październik właśnie w Enigmie i chciałby go odstąpić zdesperowanym narzeczonym? Wiem, że wolny jest jeszcze 30.10 ale niestety dla nas to opcja nie do przyjęcia, bo 3/4 rodziny jedzie przez pół Polski i tuż przed 1 listopada dla nich to nie do zrealizowania.
Sala rzeczywiście piękna i urzekła nas od razu, to była pierwsza, którą oglądaliśmy i potem już żadna inna nam się tak nie podobała. Poza tym jest blisko naszego kościoła i w pobliżu hotel dla gości-idealnie.

Strasznie strasznie mi zależy na terminie październikowym, ewentualnie wrześniowym. Jak ktoś by się zdecydował, to ja baaardzo chętnie...

Pozdrawiam

marzen.marzen - Pią Sty 15, 2010 11:29 pm
Temat postu: opinia na "sucho" po weselu
Witajcie,
Postaram się odpowiedzieć na pytania, tak więc:
- jedzenie podawane było wieloporcjowo - to była akurat rzecz, którą można było ustalić indywidualnie.
- ilość podawanych posiłków była wystarczająca - o ile pamiętam półmiski przygotowane były na 6 osób.
- jedzenie było bardzo smaczne, my akurat nie wybraliśmy jakiegoś specjalnie wyszukanego menu, ale np. jeśli chodzi o przystawki zdaliśmy się na kucharza, co do obiadów to sami dokładnie przygotowaliśmy propozycje, które zostały bez sprzeciwu przyjęte
- ciasta, deser: mus z truskawek i tort zachwyciły gości:-)
- w obawie o to, że jedzenia może być zbyt mało zamówiliśmy dodatkowo podgrzewacze z mięsem. ( mamy bardzo mięsożerną rodzinę;-))Podgrzewacze znlazły się na osobnym stole i muszę przyznać, że cieszyły się ogromnym zainteresowanie - zostały niemalże puste. Ja nawet nie wiem co dokładnie w nich było ( w tym stresie prawie nic nie zjadłam), ale mój małż był zachwycony;-)
- jeśli chodzi o pakowanie jedzenia, to muszę przyznać, że obsługa była tym zdziwiona - sami po poprawinach zapakowaliśmy kilka pudełek przystawek.
- bardzo fajną rzeczą na pewno było to, że poprosiliśmy obsługę, by zajęła się alkoholem - po imprezie rozliczono się z nami bardzo dokładnie - pozostały puste butelki, tak byśmy mogli je przeliczyć.
Jeśli będziecie miały jeszcze jakieś pytania to chętnie pomogę.
Myślę, że warto na koniec dodać, że gdybyśmy jeszcze raz mieli wybierać miejsce na tę wyjątkową uroczystość w 100% byłaby to Enigma:-):-):-)
Pozdrawiam.

mala-pipi - Nie Sty 17, 2010 4:57 pm

MY TEZ PODPISALISMY JUZ UMOWE W ENIGMIE :) MAM NADZIEJE ZE WYBÓR BEDZIE TRAFNY . ŚLUB DOPIERO 6 SIERPNIA 2011 I MAM NADZIEJE ZE PRZEZ TEN CZAS NIC SIE NIE ZMINI I DO TEGO CZASU BEDE CZYTAC SAME POZYTYWNE KOMENTARZE O TEJ SALI ;:))) .pozdrawiam
juanita - Pon Lut 15, 2010 11:33 pm

My też zdecydowaliśmy się na tę salę! Lipiec 2011. Na pewno wszystko się uda! Pan Witek jest super pozytywnym i dobrze zorganizowanym człowiekiem, który nie robi najmniejszych problemów:)
Myślę, że warto umówić się i obejrzeć salę. Widziałam bardzo wiele popularnych jak również nowych sal w Łodzi i niewiele jest równie eleganckich i ładnych co Enigma!

konkret42 - Wto Lut 16, 2010 5:34 pm

p.. Witek - ok

sala - wnętrze ok

na zewnątrz - klocek -z drugiej strony wieczorem tego nie widać.

juanita - Wto Lut 16, 2010 8:54 pm

Kwestia ustalenia priorytetów:) Ile ludzi tyle gustów.
jadziunia - Wto Lut 23, 2010 5:07 pm
Temat postu: CENY w Enigmie
Czy ktoś mógłby przybliżyć mi sprawę cen w Enigmie!!!
Justyna_86 - Wto Lut 23, 2010 9:49 pm

Jeśli chodzi o cenę wesela to jest to na dzień dzisiejszy koszt 170 zł, jeśli natomiast chodzi o poprawiny to chyba 60 - 70 zł, ale cena może wzrosnąć o 10zł.
Mam ogromną prośbę do tych osób, które miały juz tam wesele. Czy możecie powiedzieć jak wygląda sprawa z salą do tańczenia, ile tam osób może się zmieścić, czy nie będzie za ciasno dla 130 osób?? jestem prawie zdecydowana co do tej sali i strasznie nurtuje mnie ta sprawa:( Boje się , że podczas zabawy(a szczególnie chodzi mi tu o oczepiny) będzie trochę ciasno:((( ,patrząc na ta sale wydaje się trochę mała.

aga_82 - Pon Mar 15, 2010 9:43 am
Temat postu: Pilnie poszukuję terminu w Enigmie
Witam,

Pilnie poszukuje terminu na 2010 najlepiej miedzy czerwcem, a wrześniem. Wiem że to w sumie najbardziej chodliwe terminy, ale może akurat ktoś z Was chciałby jakiś odstąpić?
Salę oglądałam juz parę razy niestety wszystkie terminy były juz zajęte, a bardzo zależy mi na tym, aby wesele odbyło się właśnie tam.

Z góry dziękuje za info.
Pozdrawiam

aneczka_85 - Pon Mar 15, 2010 12:40 pm

Aga_82 popatrz w postach w Pilnie odstąpię salę... Tam widziałam, że ktoś chciał odstąpić Enigmę na 4 września...
aga_82 - Pon Mar 15, 2010 2:26 pm

aneczka_85 ślicznie dziekuję!
Patrzyłam wcześniej na pilnie odstąpię, ale spojrzełam tylko na spis a nie na posty poniżej. Już dzwoniłam :) i umówiłam się na spotkanie.
Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam

aneczka_85 - Sro Mar 31, 2010 9:47 am

aga_82 i jak tam po spotkaniu? Wszystko się udało załatwić?
renatka84 - Wto Kwi 27, 2010 9:03 pm

Nam tez ta sala bardzo przypadla do gustu, wlasciciel jest osoba bardzo kontaktowa i mamy porownanie do innych, ktorzy nie wiem - z łaski patrzyli na nas wzrokiem (vide Korona)...

Jedyne czego nam brakuje to jakies altanki, teren tak piekny, ze az prosi sie o cos takiego, rozumiem 3 ławeczki wystawiane przed sale, ale czasem taki spacer pod daszek byłby czyms bardzo porządanym - nie mniej jednak - moze kiedys P.Witek zeche i o taki element poszerzyc swój dom weselny. Bo gust ma doskonały i wyczucie świetne....

Pozdrawiamy, wybieramy sie tam na wesele przyjaciol w czerwcu, a my sami - w przyszlym roku - relacje zdam na pewno...

juanita - Wto Maj 11, 2010 10:08 am

Z niecierpliwością czekam w czerwcu na relacje:)
ewella - Pon Maj 17, 2010 1:20 pm

Sala jest cudowna, a właściciel przemiły, ugodowy i chętny do negocjacji. Menu wygląda fantastycznie! Jedynym minusem dla mnie było połączenie sal, ale ostatecznie gotowa byłam przymknąc na to oko... No ale niestety nasz wymarzony termin był zajęty.. :zalamany:
sunight - Sro Cze 23, 2010 1:06 pm

Może jakieś nowe wrażenia z sali - ktoś może był w ostatnim czasie na weselu lub bawił się na swoim i może coś powiedzieć więcej - szczególnie interesuje mnie jedzonko, jakie porcje i czy smaczne. I czy ktoś się orientuje jak to jest jeśli podpisywało się umowę na minimalną liczbę osób powiedzmy 100 osób a z tego wiadomo że będzie np. jednak tylko 80. Czy za pozostałe 20 trzeba płacić czy można to zgłosić właścicielowi żeby już tych osób nie brał pod uwagę?
neskalodz - Wto Lip 20, 2010 11:31 pm

sunight ja bede tam gosciem 24 lipca, wiec zdam relacje :) ale na stronie sala wyglada bardzo ladnie :)
aneczka_85 - Czw Sie 12, 2010 11:47 am

Witam :)
Opadły już pierwsze emocje po naszym ślubie więc czas by podzielić się wszelkimi spostrzeżeniami :)
Jeśli chodzi o jedzonko to było go mnóstwo i zupełnie wystarczająco. Mieliśmy 4 ciepłe posiłki podawane na półmiskach- jeden półmisek na 6 osób. Spokojnie wystarczyło, dal nikogo niczego nie zabrakło, a nwet zostało, co mogliśmy po weselu zabrać do domu :) Zimnych zakąsek też było bardzo dużo- aż nawet za dużo :) Z tego co pytałam gości, a wśród nich było sporo kucharzy jedzenie było smaczne, a ciasta i tort to rewelacja :)
Obsługa bardzo symaptyczna i pomocna :) A przede wszystkim p. Witek, który przez cały czas doglądał wesela i zarówno w trakcie załatwiania spraw jak i juz na samym weselu był bardzo życzliwy oraz pomocny :)
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wesela w Enigmie pod każdym względem!!! Wszystkim gorąco polecamy ta salę. Jeśli ma ktoś więcej pytań zapraszam na priv.
Pozdrawiam
Ania

justinaa - Nie Wrz 26, 2010 2:41 pm

ja wczoraj bawiłam się w Enigmie na weselu przyjaciółki, wszystko ok, sala bardzo ładna, taka klasyczne elegancja, natomiast co do pytania Justyny_86, chociaż nie wiem, czy to nadal aktualne, uważam, że sala jest za mała na 130 osób, oczywiście wiadomo, że nie zawsze wszyscy tańczą, ale tak, jak piszesz, chociażby w czasie oczepin czy pierwszego tańca, uważam, że przy 130 osobach będzie ciasnawo
izuś - Sro Wrz 29, 2010 12:38 pm

cześć dziewczyny :) orientujecie się może w takim razie na ile osób jest ta sala? my planujemy 150 osób. Sali jeszcze osobiście nie widziałam, ale planujemy się tam wybrać:) a i jeszcze jedno wiecie na ile wcześniej są tam pozajmowane terminy? pozdrawiam Iza:)
aneczka_85 - Sro Wrz 29, 2010 12:46 pm

izuś napisał/a:
orientujecie się może w takim razie na ile osób jest ta sala?
planując nasze wesele prosilismy 140 osób; p. Witek mówił, że największe imprezy są organizowane na 150 osób!
izuś napisał/a:
na ile wcześniej są tam pozajmowane terminy?

my rezrerwowalismy salę niecały rok wczesniej, z tym, że to wówczas była nowa sala, niewiele osób jeszcze o niej wiedziało... A i tak terminy czerwcowe, sierpniowe i wrzesniowe były zajęte!
Teraz jak wygląda z terminami, to nie wiem! Proponuję skontaktować się z p. Witkiem! :)

justinaa - Sro Wrz 29, 2010 12:59 pm

ja osobiście nie widzę tam 150 osób, zwłaszcza na sali tanecznej, no ale właściciel wie najlepiej
:)

malapipi84 - Sro Wrz 29, 2010 1:05 pm

zgadzam sie ze 150 osob na ta sale to za duuzooo!!bedzie niezły ścisk
my mamy tam wesele w sierpniu na 80 osób i mysle ze bedzie akurat:) :D

justinaa - Sro Wrz 29, 2010 1:25 pm

u mojej przyjaciółki też było ok. 80 - 90 osób na oko i było ok
w części "jadalnej" spokojnie jeszcze parę stołów by sie zmieściło, można jest przestawić etc, więc może nawet 140 osób się pomieści, ale na penwo nie w części tanecznej

aga_82 - Czw Paź 07, 2010 2:44 pm

U mnie na weselu było 136 osób i miejsca starczyło i do siedzenia i do tańczenia. Na początku miałam obawy czy wszyscy zmieszczą się w sali "tanecznej" podczas pierwszgo tańca, ale było ok. Osobiście jestem bardzo zadowolona i bez wahania zdecydowałabym się jeszcze raz na tą salę.
sloneczkoo - Wto Paź 12, 2010 11:39 pm

Za rok będę się tam bawiła to zdam relację :P
joko - Pon Sty 17, 2011 1:27 pm

chciałabym odświeżyć wątek, gdyż poważnie rozważamy salę Enigma, a ja mam jedną poważną wątpliwość: komunikacja sali jadalnej z taneczną.

czy nie brakowało waszym gościom/ Wam kontaktu wzrokowego z taneczną salą?
wiem że drzwi są szerokie, i część gości widzi salę taneczną, ale mam poważne obawy w tej kwestii.

Winter - Pon Sty 17, 2011 1:33 pm

hmm szczerze mówiąc nie wiem jak to wygląda..z tego co słyszałam, to lepiej jak jest jedna sala.
justinaa - Pon Sty 17, 2011 2:01 pm

joko napisał/a:
wiem że drzwi są szerokie, i część gości widzi salę taneczną


to zależy od tego, ilu jest gości, im więcej, tym dalej są ustawione są stoły i wówczas te osoby, które siedzą w drugim końcu niż para młoda, widzą salę taneczną, ale to naprawdę tylko część

ja osobiście też wolę, jak sala taneczna jest połączona z częścią jadalną, ale ta "komunikacja" w Enigmie i tak nie jest zła, ponieważ sala nie jest wielka, więc doskonale słychać muzykę i zespół z sali tanecznej

malapipi84 - Czw Lut 17, 2011 10:05 am

hmmm !! CZY KTOŚ W OSTATNIM CZASIE BAWIŁ SIE NA SALI ENIGMA -CIEKAWA JESTEM KOMENTRZY OPINIJ ,SALA ,JEDZONKO,OBSŁUGA , :o
POZDRAWIAM !! :lol:

angela1235 - Czw Lut 17, 2011 8:48 pm

Byłam tam na weselu w czerwcu 2010 u bliskich znajomych, więc wypytaliśmy ich o wszystko (tym bardziej, że sami też zarezerwowaliśmy termin na 2011 rok).
Po pierwsze: największą zaletą tej sali jest właściciel. Oglądaliśmy oczywiście kilka sal i na każdej rozmawialiśmy z właścicielem (albo z kimś wytypowanym do oprowadzania Klientów) i w porównaniu z resztą pan Witek jest po prostu bezkonkurencyjny :) Kontaktowy, przejęty, zaangażowany... Po prostu jeszcze mu się chce o to wszystko dbać :)
Sala sama w sobie jest bardzo elegancka i bez dodatkowego "przystrajania" jest jak dla mnie piękna.
Obsługa też bez zarzutu. Posiłki były roznoszone szybko i do wszystkich gości docierały w miarę jednocześnie, więc nikt nikomu nie patrzył głodnym wzrokiem w talerz :lol: Kawa i herbata była co jakieś 10-15 minut roznoszone na tacach. Ale oczywiście jeżeli komuś czegoś brakowało, to w każdej chwili mógł poprosić kelnera/kelnerkę, którzy cały czas przewijali się na części jadalnej (bo sprawdzali chociażby czy nie trzeba donieść soków).
Jedzonko pyszne. Oczywiście zależy co się wybierze. Na tym weselu, na którym my byliśmy, było jak dla mnie trochę za mało przystawek i wydawało mi się, że jest trochę pusto na stołach,ale to była tańsza wersja. My wybraliśmy tą droższą i mamy nadzieję, że będzie wystarczająco dużo jedzenia i wzrokowo i nie tylko :D
To takie pierwsze przemyślenia, które nasuwają mi się na myśl. Ale proszę o bardziej szczegółowe pytania, to też postaram się na nie odpowiedzieć :)

malapipi84 - Pią Lut 18, 2011 11:33 am

Dziękuje ci bardzo angela1235 .MY tez mamy termin na sierpień 2011 ( sierpień) i owszem P. Witek jest bezkonkurencyjny .Chciałam sie upewnić ze nic sie nie zmieniło jesli chodzi o dobre opinie :) :) i sie uspokoiłam -dziekuje i życze udanych przygotowań ;) ;) ;)
angela1235 - Pią Lut 18, 2011 3:37 pm

My też mamy wesele w sierpniu :D
Justyna_86 - Czw Kwi 28, 2011 8:32 pm

Ja mam wesele 9 lipca tego roku i tez z niecierpliwością czekam na nowe komentarze!!!!!!!:)
malapipi84 - Pią Kwi 29, 2011 6:56 pm

No to czekamy na relacjee!! !!
MałaMi - Sob Maj 07, 2011 4:54 pm

Skrótowa opinia z mojego dzienniczka:

Cena 170-190 zł/os., 2000 zł zaliczki, szatnia dla gości i pokój dla młodych na prezenty z sejfem (nie miejsce noclegowe), dekoracja w cenie (świeże kwiaty), noclegi w hotelu WIR 40 zł/os. (hotel 1,3 km od sali), możliwość schłodzenia wódki, stół wiejski, rybny etc. i inne bajery - koszty ustalane indywidualnie, fontanna z czekolady mała w prezencie od firmy. Co do kwestii ceny za talerzyk, to jest ona ustalana zawsze indywidualnie. Za przykładowe menu (4 ciepłe posiłki z deserem, tortem etc.) + stół wiejski byłoby to w tym roku 180-185 zł, z możliwością podwyżki w przyszłym w zależności od cen. Dwie sale - jadalna i taneczna, łączone w ten sposób, że ok. 50% gości w sali jadalnej widzi sporą część zabawy na parkiecie. Sala nowa, w jasnej tonacji. W sali jest klimatyzacja oraz ogrzewanie. W części tanecznej fajny kryształowy żyrandol. Menedżer pan Witek bardzo kontaktowy i dobrze przygotowany do rozmów z gośćmi. Z zewnątrz sala nie prezentuje się zbyt okazale, ale do dogadania są altanki etc. - mimo wszystko nie jest to jednak ogród ani nic w tym stylu. Bardzo ucieszyło nas niezwykle kulturalne rozwiązanie - możliwość wstępnej rezerwacji terminu bez wpłacania jakichkolwiek pieniędzy. Jeżeli znajdzie się inna para chętna na nasz termin, menedżer po prostu do nas dzwoni i pyta czy w ciągu 3-4 dni bylibyśmy w stanie udzielić mu ostatecznej odpowiedzi i umówić się na podpisanie umowy. Sala naprawdę ładna, pokrowce na krzesła w cenie, wszystko czyściutkie i świeże. Znajoma mojego M. była tam na dwóch imprezach rodzinnych a jej rodzice na weselu, i bardzo chwali jedzenie. Nie jest to sala najtańsza jak na miejscowość pod Łodzią, ale ma swój niezaprzeczalny urok.

malapipi84 - Pon Lip 11, 2011 6:58 pm

JUSTNA _86- JAK TAM WESELE W ENIGMIE
CZEKAMY NA NOWE RELACJE:):) mam nadzieje że dobreee:) :D
POZDRAWIAM

atomooffka - Sob Sie 06, 2011 9:39 am

Sala świetna - tylko daleko ;)

bawiłam się na weselu znajomych.

Wystrój: bardzo ładny - elegancki
Jedzenie - mega smaczne (najlepsze z weselnych jakie jadłam)
Obsługa: świetna
Nad wszystkim czuwał p.Witek - ze wszystkim można było się z nim dogadać.

Pokój dla młodych i sejf

na zewnątrz - duży parking w kostce

łazienka - ładna, ale na uwagę zasługuje fakt, że w kabinkach brak jest jakiegokolwiek zamka ;) więc tylko przymykasz drzwi ?

Za wesele z poprawinami zapłacili jakieś 270/280 zl za talerzyk ( w tym stół wiejski)

Moja ocena (od 1 do 6): 5 (nie dałam 6, bo sala jest na serio daleko - z mojego punktu widzenia)

Aga1987 - Nie Sie 07, 2011 12:43 pm

Hej dziewczyny :)
Bawiłam się na tej sali rok temu u znajomych :)
Sala bardzo ładna, elegancka, ładne kolory, jedzenie bardzo dobre, obsługa ok.
My byliśmy bardzo zadowoleni, udane wesele.
Jedyny minus dla Mnie to to że sala do tańczenia jest osobno...
Ale ogólnie polecam :) :)

megi - Pon Sie 08, 2011 8:01 am

a ja wczoraj, i w sobote...........opisze wszystko.........ale do tej pory nie bylam na lepszym weselu,

wlasciciel mistrzostwo swiata,
jedzenie .........przepyszne
obsluga na medal


kurcze nie ma ani jednej rzeczy do ktorej mozna byloby sie przyczepic
nawet orkiestra powiedziala( TIME z)e najlepsza sala na jakiej byli
to chyba cos znaczy
wiecej opisze jak odzyje :)

malapipi84 - Pon Sie 08, 2011 2:07 pm

NOOO I PO WESELU !! !!!! A WIĘC TAK
PAN WITEK !! ! REWELACJA GOSCIU
JEDZENIE !! ! PO PROSTU PRZEPYSZNE PYCHOTKA
OBSŁUGA !! !! CZADOWA , PRZESYMPATYCZNA , NICZEGO NIE BRAKOWAŁO NA STOŁACH , ONI TO CHYBA ROBOTY BOOO TAK SIE SZYBKO UWIJALI
SALA PRZEPIĘKNA ,DEKORACJE Z KWIATÓW WITEK NAM ZROBIŁ PIEKNAA A BYŁA AMARANTOWAAAA!!!!!!!!!!!!!!GOŚCIE ZACHWALALI CAŁY CZAS !! TEGO JEDZENIA ILE BYŁOOO I ŁOSOŚ JAKI PYSZNY BYŁ,,,TORT ,,DESER REWELUNIA!!!!!! NO WSZYSTKO WSZYSTKO WSZYSTKO BYŁO CZadowo ,piękniee ,, ---na pewno zrobimy tam chrzciny w przyszłościiiiiiiiiii jak bedzie dzidzia!!!!!,panie witku wielki szacun!!!!!!DZIĘKUIEMYYYYY 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

juanita - Pon Sie 15, 2011 12:53 pm

Jesteśmy świeżo po swoim ślubie, emocje już opadły więc chętnie podzielimy się swoją opinią na temat sali Enigma w Rzgowie.

Wesele udało się w 200%.

1. Wystrój sali bardzo elegancki. Sala taneczna nie jest całkowicie oddzielnie. Dla nas był to atut, że można było spokojnie zjeść i porozmawiać na sali. Ci którzy mieli ochotę i tak bawili się na parkiecie, więc uważam, że nie ma to specjalnie znaczenia czy sala jest połączona czy nie.
2. Jedzenie pyszne, różnorodne, i przede wszystkim na bieżąco donoszone więc zawsze na stole było coś nowego i świeżego. Mięsa podawane w małych porcjach w kilku rodzajach, bez ograniczeń ilościowych, tak więc każdy mógł spróbować.
3. Współpraca na linii kuchnia obsługa na najwyższym poziomie, na nic nie było trzeba czekać dłużej niż 5 minut. dbali żeby na stole nie brakowało wódki i soków. Wszyscy goście byli zachwyceni!!
4. Kontakt z managerem sali Panem Witkiem był super! Właściciel potrafił dopasować się do wszystkich naszych potrzeb, jak również sam proponował dużo ciekawych rozwiązań. Miły, otwarty i na prawdę profesjonalny.
5. Jeśli chodzi o odległość to oczywiście wszystko zależy od tego gdzie jest ślub. My mieliśmy ślub na drugim końcu Łodzi a mimo wszystko zdecydowaliśmy się na tę salę. Obawialiśmy się, że będą problemy logistyczne ale nic takiego nie miało miejsca (wynajęliśmy autobus mpk i on dowiózł większość gości na salę).
6. Warto podkreślić, że na poprawinach było nowe, całkiem inne menu. Żadne danie ani przystawka nie powtórzyło się drugiego dnia.

Wszystko było na prawdę ekstra, do tej pory wszyscy zachwycają się salą, jedzeniem i profesjonalną obsługą. Pewnie nie napisaliśmy o wszystkich plusach więc zapraszam na priv jeśli ktoś ma jakieś pytania.

Aha, jeszcze cena! Porównując do średniej ceny sal, jakie oglądałam to zdecydowanie jedna z lepszych propozycji, jeśli dodać do tego jakość to na prawdę cena jest bardzo atrakcyjna.

Zdecydowanie POLECAMY!!!!


hardtoforget - Pon Sie 15, 2011 10:52 pm

Sam pozytywne opinie, mam nadzieje, że sala "nie popsuje się", bo za rok mamy w niej ślub :) Puki co brzmi zachęcająco :)
Dziewczyny- czy któraś z Was planuje na tej sali lub już miała wesele z okrągłymi stołami? Jeśli tak, proszę o zdjęcia i relacje co o tym myślicie...

Paulina Daniel - Wto Sie 23, 2011 2:48 pm
Temat postu: Sala weselna "Enigma" w Rzgowie
Enigma to lokal najwyższej kategorii. Już sama sala prezentuje się niezwykle okazale - jest estetyczna, niezwykle gustownie urządzona, ma wyjątkowy klimat. Architekt wyraźnie się postarał :D Całości dopełnia przepiękny ogród i ławeczki (kto chce, może się w trakcie wesela przejść/wypalić papieroska).

Dekoracje były przepiękne (wszystko właściciel konsultował z nami). Nie było problemu, by zmieścić na sali barmana, wiejski stół i ekran do rzutnika (chcieliśmy na nim pokazać kilka zdjęć). Mieliśmy około 90 gości i było jeszcze sporo wolnego miejsca.

Obsługa stała na bardzo wysokim poziomie. Już od wejścia goście byli kierowani na wskazane miejsca parkingowe (najdalej ci, co zostawali do końca, bliżej ci, którzy musieli wyjechać wcześniej). Parking był zamykany, wszyscy zmieścili się w środku, więc nikt nie musiał się obawiać o swój samochód ;) Kelnerzy dwoili się i troili - każdy z gości dostawał od razu kawę/herbatę/czysty talerz, alkoholu nigdy na stołach nie brakowało, a ciepłe posiłki pojawiały się momentalnie.

Jednak na największe uznanie zasługuje sam właściciel - pan Witold był po prostu NIESAMOWITY! Tak cudownego i wspaniałego człowieka moglibyśmy szukać ze świecą! Pomagał nam w każdej kwestii, dzielił się pomysłami, proponował lepsze rozwiązania, zawsze był pod telefonem, zawsze był dostępny. W trakcie samego wesela nigdy nie musieliśmy go szukać, zawsze był tam, gdzie go potrzebowano. Proszę sobie wyobrazić, że o 12 w nocy pojechał do sklepu tylko dlatego, że jeden z gości zażyczył sobie... słodzik zamiast cukru. Wspaniały, niesamowity człowiek! Będziemy mu wdzięczni do końca życia!

Jeśli chodzi o wrażenia naszych gości to wszyscy byli zachwyceni. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie - była tam nawet mała kanapa dla starszych osób, które chciały popatrzeć jak młodzi szaleją na parkiecie :P

Mówią krótko: lokal możemy polecić wszystkim. Dobra zabawa w eleganckim miejscu gwarantowana! Brać w ciemno.

jupik - Nie Paź 09, 2011 10:07 am

no właśnie - nie ma żadnych świeżych wpisów. Może ktoś miał w Enigmie wesele w te wakacje i może napisać co i jak ?
malapipi84 - Pon Paź 10, 2011 12:51 pm

ostatnie 5 wpisów jest o weselach z tych wakacji -ja mialam w sierpniu i było cudnie !! :D
ppola - Pon Paź 10, 2011 1:00 pm

jupik napisał/a:
no właśnie - nie ma żadnych świeżych wpisów. Może ktoś miał w Enigmie wesele w te wakacje i może napisać co i jak ?
a przeczytałeś te wpisy? Bo chyba wesele w sierpniu 2011 mozna podciągnąc pod wakacje :roll:
jupik - Pon Paź 10, 2011 1:55 pm

Oj gapa ze mnie - jakoś spojrzałam na sierpień i pomyślałam, o styczniu :?
To no wpisy z tych wakacji (i wcześniejsze też) są zachęcające więc pozostaje tylko podjechać i obejrzeć salę na żywo :cool:
Dziewczyny, a miałyście może gości przyjezdnych, których nocowałyście w tym hotelu w pobliżu ? Może wiecie jakie tam sa obecnie ceny i ile mają pokojów? (ja planuję sporo przyjezdnych..)
Dzięki za wszelkie info :eek:

[ Dodano: Pon Paź 10, 2011 7:30 pm ]
nevermind - mój termin zajęty :-(

marzen.marzen - Pon Paź 24, 2011 11:07 pm

Witajcie:-)
Postanowiłam dodać nową opinię, tym razem z chrzcin, które odbyły się 23go pażdziernika:-)
Wesele mieliśmy w 2009r i powiem szczerze, nie wyobrażałam sobie innego miejsca na chrzciny. Było fantastycznie, nie wiem jak to możliwe, ale jedzenie było jeszcze pyszniejsze niż dwa lata temu! Niczego nie brakowało, wszystko pięknie podane, obsługa fantastyczna! A krem z białych warzyw...REWELACJA - wszyscy goście byli zachwyceni - nawet Ci najbardziej wybredni:-)
Co do Pana Witka, to już tyle zostało tu komplementów napisane, że pozostaje mi się tylko pod nimi podpisać:-) Fantastyczny człowiek, który wie jak zadbać o klientów!
Gorąco polecam to miejsce, bo niestety jest takich niewiele. Nawet w kwestii dojazdu warto się pomęczyć;-)
Jeśli ktoś chce więcej szczegółów, to zapraszam na priva.

Pozdrawiam:-)

MałaMi - Sro Maj 30, 2012 11:29 am

W imieniu moim i mojego męża gorąco dziękujemy panu Witkowi i całej załodze Enigmy za nasze wspaniałe wesele :)

Po prostu nie wiem od czego zacząć, było tak super. Mój Pan M. po naszym weselu powiedział, że teraz nigdy nie zrobiłby już żadnej imprezy w miejscu, gdzie nie ma managera przez cały czas.

Jedzenie – Przepyszne i w dużej ilości. Krem z białych warzyw rzeczywiście cudowny, obiad z 3 rodzajami mięs do wyboru wyborny, pyszny tort, wspaniałe przystawki. Wszystko uzupełniane na bieżąco, nawet fantazyjnie wykrajane ozdoby z owoców które podjadałam. Jedzenie pakowane dla gości do odbioru po weselu, zostało go całkiem sporo. Radzę przy ustalaniu zdać się na pana Witka i kucharza, oni bardzo dobrze wiedzą, co schodzi. Stół wiejski bogaty, okazał się prawdziwym hitem imprezy i przez pewien czas stała do niego kolejka. Stanowczo polecam! Do tego mini fontanna z czekolady w przezencie od sali – wg mnie wystarczająca.

Wystrój – Piękna sala i bardzo gustownie przystrojona żywymi kwiatami. My mieliśmy dekoracje w fioletowo-niebieskim łączonym z zielonym. Manager sali pan Witek dysponuje zdjęciami z poprzednich wesel, ale radzę przejechać się zobaczyć salę na żywo – my zamówiliśmy dekorację, którą oglądaliśmy właśnie przed czyimś weselem, żadne zdjęcia tego nie oddadzą tak dobrze. W cenie pokrowce na krzesła, przybranie z żywych kwiatów etc. Dwie sale łączone – taneczna i jadalna – w ten sposób, że część gości na sali jadalnej widzi sale taneczną. Dodatkowo na sali tanecznej jest też kanapa dla odpoczywających/oglądających. Aranżacja sali jadalnej pod naszą ilość gości idealna – mieści się na niej ponad 100 osób, a przy naszych 65 wyglądało tak (dzięki ozdobom kwiatowym, lokalizacji stołu wiejskiego i z fontanną z czekolady) jakby była wypełniona do końca.

Obsługa – Marzenie! Talerzyki zmieniały się na czyste zanim ktokolwiek zdążył zauważyć, jedzenie stale donoszone na stoły, panie i panowie uśmiechnięci i przyjaźni. Nie widziałam nigdy na żadnym weselu tak dobrej obsługi kelnerskiej.

Elastyczność i wygoda – Dzień przed weselem dostałam informacje od 2 osób, że proszą o posiłki wegetariańskie. Skoro już działałam w ich sprawie, to poprosiłam także pana Witka o posiłek z ryby na parze dla mojej przyjaciółki z problemami żołądkowymi. Wszystko zostało załatwione bez najmniejszego problemu, w bardzo krótkim terminie i z dużą kulturą. Tort został przygotowany i ozdobiony pod kątem naszej, dość nietypowej, figurki. Alkohol przywieźliśmy na salę dużo wcześniej i został dla nas przechowany. Wszystkie sprawy z salą załatwiałam z poczuciem, że „nie ma problemu”. Za 10 zł od osoby zapewniony został transport gości do Łodzi (przy 4 osobach w samochodzie), zaś do hotelu partnerskiego był on za darmo (!). Na sali jest pokój dla Młodych z kasetką na przechowywanie prezentów i kanapą do odpoczynku. W łazience damskiej stał koszyczek z przyborami do szycia, tamponami i wkładkami higienicznymi (!). Naprawdę nie wiem, jak można było wszystko zorganizować bardziej perfekcyjnie.

Podsumowując - nie wyobrażam sobie wesele w innym miejscu :)
DZIĘKUJEMY!!!

[ Dodano: Nie Cze 03, 2012 3:20 pm ]
Pozwolę sobie zamieścić zdjęcia stołu wiejskiego i sali dla par które zastanawiają się nad Enigmą :)







Klaudynka - Pon Cze 11, 2012 9:12 pm

Ponieważ w minioną sobotę bawilliśmy się na sali w Enigmie więc napiszę parę słów z perspektywy gościa.

Jedzenie - pyszne! kelnerki uwijały się w mgnieniu oka aby na każdym stole nie zabrakło przysmaków. Wspaniałe mięso, przystawki i ciasta, nie słyszałam aby ktokolwiek się skarżył na menu. Stół wiejski obfitował w wędliny, kaszankę i inne przekąski - kelnerki kroiły mięso na bieżąco.

Sala i jej wystrój - Sama sala jest bardzo elegancka i gustowna, pięknie wystrojona, w kolorystyce bukietu panny młodej co ładnie ze sobą współgrało i dodawało uroku - na każdym stole stały długie wazony z czerwonymi goździkami z których opadały długie liście. Mały minus który zauważyłam to taki że sala taneczna wydała się chwilami zbyt ciasna dla dużej ilości gości.

Zdjęć sali nie robiłam, ale zdjęcia wstawione powyżej oddają jej cały urok.

Byliśmy bardzo zadowoleni i jako goście czuliśmy się dopieszczeni w 101% :)

KiM - Sro Sie 22, 2012 11:48 am

W ostatnią sobotę mieliśmy tam własne wesele. Brak mi słów, żeby opisać w sposób oddający rzeczywistość, moje zadowolenie z tej organizacji. Generalnie podpisuję się obiema rękami, nogami, ale przede wszystkim całym sercem pod wszystkimi pozytywnymi opiniami nt. sali Enigma i przede wszystkim jej właściciela - Pana Witka.
Wszyscy już pisali o tym, że jedzenie przepyszne. Goście byli szalenie zadowoleni, chwalili, że jedzonko było świeże, gorące, a przede wszystkim, że smakowało jak domowe. Zachwycano się ciastami, i kilkoma daniami które polecił Pan Witek.
U nas zamiast stołu wiejskiego stanął stół serowy, pięknie udekorowany, pełen różnego rodzaju przysmaków serowych, ale także świetnie przygotowanych do nich dodatków, a wszystko to razem zrobiło na prawdę furorę.
Obsługa fantastyczna, biegali, podawali posiłki, donosili, bez przerwy podawali kawy i herbaty, sprzątali, a przez całe wesele żadnego z nich nie opuścił uśmiech.

Natomiast Pan Witek - człowiek Anioł. Więcej nie trzeba dodawać.

Wszyscy w Enigmie, na czele z Witkiem sprawili, że w tym dniu czuliśmy się na prawdę WYJĄTKOWO.

Dziękujemy!

Justyna_86 - Wto Sty 15, 2013 9:07 pm

Enigma to sala którą śmiało w ciemno mogę każdemu polecić:) Było naprawdę super obsługa zawsze miła uśmiechnięta zawsze pod ręką, pan witek super gość można się ze wszystkim dogadać nie robi żadnych problemów. Jeśli chodzi o jedzenie to naprawdę bardzo smaczne i dużo. Wszystko podawane jest małymi porcjami, ale jak się tylko coś kończy to zaraz donoszą nowe i świeżutkie. Jak dla mnie nie było żadnych zarzutów, dlatego też zastanawiam się czy nie robić tam chrzcin naszego malucha:)
Haliśka Band - Sro Sty 16, 2013 12:39 am

Potwierdzam wszystkie pozytywnie opinie i pozdrawiam Pana Witka i tak z ciekawości spytam jak tam remont w trakcie, czy już po.
A jeżeli po to może ktoś napisać (najlepiej z zespołów które grały przed i po) jak zmiany wpłynęły na akustykę ?

nowa_mloda - Sro Sty 16, 2013 7:07 pm

Bawiłam się w "Enigmie" na weselu w ubiegłym roku. Z perspektywy gościa mogę polecić w 100% :) I to przepyszne jedzenie.... mniam :]
Yoanna - Pon Kwi 15, 2013 12:56 pm

W ostatnią sobotę bawiliśmy się w Enigmie i mogę tylko potwierdzić powyższe opinie: jedzenie bardzo smaczne! Po rosole podano trzy rodzaje mięsa serwowane w mniejszych porcjach- dobry pomysł, bo można spróbować wszystkiego po trochu ;) Na stołach przystawek było w sam raz i w trakcie wesela były uzupełniane, donoszone np tatar z jajkiem przepiórczym. Tort wyśmienity :!:

Obsługa rewelacyjna- bardzo sprawna i kontaktowa. Kawa, herbata przynoszona od razu po poproszeniu ;) Wszystkie dania przynoszone były ciepłe.

Sala- elegancka, podzielona na część taneczną i jedzeniową- fajne rozwiązanie przejścia pomiędzy nimi. W toalecie damskiej był również koszyczek z przyborami do szycia, podpaskami i lakierem do włosów- przydane :wink:

Mogę szczerze polecić Enigmę. Już nie mogę się doczekać kolejnego wesela- pod koniec czerwca :razz:

misiol - Nie Lip 21, 2013 4:43 pm

Witam wszystkich :)
Poważnie zastanawiam się nad zorganizowaniem swojego wesela w tej sali, dlatego też uprzejmie proszę o radę osoby, które miały przyjemność organizowania tam wesela :)
Sala bardzo mi się podoba, jednakże mam pewne obawy związane z organizacją. Właściciel mówił, że tak za 190 zł można zorganizować już takie dobre wesele, jeżeli chodzi o ilość/jakość jedzenia i dekoracje. Martwi mnie tylko, że generalnie nie ma żadnych konkretów, cena zależy od tego, co się ostatecznie wybierze. Pole manewru jest bardzo duże, warto pochwalić, ale z drugiej strony wolałabym nie dowiedzieć się, że ostateczna cena za talerzyk znacząco różni się od pierwotnie planowanej. W innych salach pole manewru może i mniejsze, ale są jakieś takie generalne ramy i cena jest bardziej przewidywalna. Jak to było w Waszym przypadku? Czy np. przy podpisywaniu umowy właściciel konkretyzuje to wszystko? Nie ma potem niespodzianek?
Dodatkowo, pamiętacie może jak była u Was liczona orkiestra, czy dzieci? 100% ceny talerzyka, czy jakieś zniżki?

agniecha139 - Sro Sty 29, 2014 3:02 pm

Witam! Ponownie bawiłam się w sali Enigma, tym razem organizowaliśmy chrzciny i muszę przyznać, że tak jak poprzednio wszystko było w jak najlepszym porządku. Jedzenie bardzo dobre, a obsługa pierwsza klasa. Pan Witek o wszystko zadbał i niczym nie musieliśmy się przejmować :) . Super zaskoczeniem były zabawy dla dzieci i specjalnie przygotowany dla nich kącik do zabaw. Gorąco polecam i już czekam na kolejna imprezę, tym razem wesele znajomych.
tysia1986 - Pon Maj 26, 2014 10:09 am

Witajcie! Podpisaliśmy już umowę na organizację wesela na tej sali... ale ostatnio 2 znajomych mocno niepozytywnie wypowiadało się o jedzeniu :( czy macie jakieś nowe wieści? bardzo chciałabym się uspokoić, że kulinarnie będzie OK :)
AgniechaD - Pon Maj 26, 2014 12:08 pm

Enigma to raczej ostatnie miejsce w Łodzi i okolicach, o którym można byłoby powiedzieć, że jest coś nie tak z jedzeniem :) Bawiliśmy się jako goście niedawno, po raz drugi, bo pierwszy dwa lata temu. Nic się nie zmieniło - bardzo wysoki poziom i tyle. Sala może nie każdemu przypasować, bo to jednak zawsze dwie oddzielne - orkiestra na pierwszej, goście na drugiej, ale na pewno nie jedzenie i cała reszta. Pozdrawiam. Agniecha.
tysia1986 - Pon Maj 26, 2014 12:44 pm

:) :) :) Agniecha - dzięki!!! właśnie nie chciało mi się wierzyć, że sala z "kiepskim" jedzenie dysponuje tak niewieloma wolnymi terminami na 2015... ale po takim poście od razu spokojniejsza jestem 8)
agniecha139 - Wto Cze 09, 2015 6:29 pm

Kolejna niezapomniana impreza w Enigmie już za mną, tym razem z perspektywy gościa weselnego.
Cóż mogę powiedzieć -było super!
Mimo upływu czasu sala wciąż piękna. Jedzenie przepyszne, wszystkiego pod dostatkiem, a i wybór ogromny. Tort po prostu palce lizać. Obsługa w pełni profesjonalna, zanim zdążyłam pomyśleć o kawie czy herbacie już któraś z kelnerek pytała czy podać coś do picia.
Gorąco polecam zarówno z perspektywy organizatora jak i gościa!

Smerfetkaa - Sob Sie 29, 2015 10:24 am

Byliśmy w Enigmie i szczerze oczarowani profesjonalizmem i sympatycznym podejściem właściciela zdecydowaliśmy się na tą salę niemal od razu.. :) sala jest śliczna a ponieważ my nie potrzebujemy wielkiego pałacu (będziemy gościć ok 50-60 osób) wydaje się być idealna :)
Malwa26 - Sob Wrz 19, 2015 11:52 am

Polecam Restaurację ENIGMA w 100%! Właściciel przemiły, obowiązkowy i uczciwy. Jedzenie przepyszne! Obsługa zawsze miła i pomocna! Sala bardzo ładna. Same plusy! Polecam!!!
Smerfetkaa - Pon Maj 23, 2016 1:20 pm

Jesteśmy świeżo po naszym kameralnym weselu, które odbyło się w Enigmie.
Nie potrafię opisać naszego zadowolenia. Pan Witek jest niesamowitym profesjonalistą. Dba o każdy szczegół.. Kiedy my nie mieliśmy na coś pomysłu, właściciel potrafił nami właściwie pokierować i podpowiedzieć co będzie dla nas najlepsze. Każdy moment wesela był fantastyczny.

Obsługa miła i profesjonalna.
Jedzenie? BAJKA !! Duże ilości i fantastycznie przygotowane ;)
Nie wspominam już nawet o wystroju, bo był nieziemski !
Dużą wygodą była opcja rozwożenia gości przez kierowcę

Wszystko było dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Goście również byli bardzo zadowoleni (a wierzcie, że było kilka bardzo wymagających osób, które uwielbiają wszystko krytykować)

Nie zapomnę tej imprezy do końca życia i oczywiście POLECAM !

Gilgamesz - Pon Maj 23, 2016 6:52 pm

Fotografowaliśmy co prawda na komunii, ale sala zrobiła na nas również duże wrażenie. Piękny wielki teren. Wszędzie czyściutko. Ładnie podane jedzenie :)
sarah_manning - Czw Lut 09, 2017 12:56 pm

Bardzo się cieszę, że są tak dobre opinie o Enigmie, bo nasze wesele się tam odbędzie :lol:
Po rozmowie z panem Witkiem również wiem, że "będziemy w dobrych rękach", bo zrobił na nas bardzo dobre wrażenie.

Antonina_5 - Sro Maj 30, 2018 10:25 pm

Dzień dobry, czy znajdzie się może ktoś, kto będzie mógł podzielić się swoimi świeżymi wrażeniami po weselu w Enigmie ? Jestem żywo zainteresowana, ponieważ nasze wesele w tej sali już w te wakacje.

Z góry dziękuję :)

Michal_ndz - Pią Cze 01, 2018 12:14 pm

Czesc. Mielismy wesele 26.05 w Enigmie i potwierdzamy swietna opinie na temat tej sali jak i Wlasciciela.
Jezeli chodzi o organizacje wszystko bylo dopiete na ostatni guzik. Wszystko bylo zorganizowane dokladnie tak jak sie umowilismy. Rady Witka bardzo pomocne. Jedzenie po prostu pyszne i duzo (do dzisiaj z jakimi goscmi nie rozmawiam to mowia ze bylo naprawde smaczne).
Obsluga bardzo fajna, profesjonalna, mila i pomocna. Wystroj sali rewelacyjny, piekne, swieze kwiaty i piekny i pyszny tort zrobiony dokladnie na wzor jaki pokazalismy. Impreze prowadzil dj Mateusz i jego rowniez z czystym sumieniem mozemy polecic.
Calosc zorganizowana profesjonalnie. Zarowno my jak i nasi goscie bardzo chwalili sale jak i obsluge. :)
Organizator pomocny i mozna zdac sie niego. :)

Antonina_5 - Nie Cze 03, 2018 9:02 pm

Super :) Bardzo dziękuję za odpowiedź, a mogę zapytać ilu gości było na weselu ? I czy nie było ciasno przy stołach i na sali tanecznej ?
Michal_ndz - Nie Cze 03, 2018 11:37 pm

Jasne :) 50 osob, a robilismy tylko na "rotundzie" na duzej sali (sala jadalana byla zamknieta).
Jezeli chodzi o miejsce to byla nasza najwieksza obawa, Witek mowil ze bez problemu sie pomiescimy i znowu mial racje :) bylo naprawde w porzadku. Tyle ze juz nie zalecam duzo wiecej osob bo zacznie sie robic ciasno (max 2-4). Zatem jak dla mnie na 52 osoby mozna na samej rotundzie robic bez obaw - sala jest wieksza niz sie wydaje i jest sporo miejsca na tance:)

Naprawde nie masz sie czego obawiac, pisze szczerze i nie jest to reklama. Zarcie zajebiste, wystroj, obsluga i organizacja rowniez :) wszelkie watpliwosci od razu omawiaj z Wlascicielem a on znajdzie lekarstwo na bolaczki i obawy :)

GdzieWesele - Czw Wrz 29, 2022 2:27 pm

Bardzo dobre jedzenie, fajna obsługa!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group