Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - "SOLARIS"

Kasik - Wto Mar 30, 2004 5:00 pm
Temat postu: "SOLARIS"
Przepraszam, że tak dawno nie pisałam ale na prawdę mam mały dostęp do netu.
Galionka mnie poinformowałam, że któraś z Was jest zainteresowana salą Solaris - ja miałam tam wesele w październiku i z gorącym sercem mogę ją polecić. Jest pod każdym kątem dopięta na przysłowiowy oostatni guzik. Zarówno jedzenia, obsługa, czystość sali - toalet, ... jest na wysokim poziomie i ja osobiście do niczego sie nie doczepiłam.
Jeśli będzie ktoś miała więcej pytań to proszę o e-maile na mój nowy adres konwalia@op.pl

thiti - Wto Mar 30, 2004 11:20 pm
Temat postu: SOLARIS
Cześć,
czy ktoś z Was miał okazję uczestniczyć w imprezie organizowanej w ww lokalu?
może ktoś z Waszych znajomych tam był i mógłby się podzielić wrażeniami?
Rozglądamy się za lokalem na ok 60 osób i to jest jeden z tych które nam się naprawdę podobały, dlatego będę wdzięczna jeśli ktoś mógłby mi pomóc :D

pzdr
T.

filmowiec - Sro Mar 31, 2004 12:01 am

popieram SOLARIS wypas:)

w SOLARISIE imprezy czytaj wesela odbywaja sie naprawde z klasa zarowno dobrze daja zjesc,czesto,obsluga bardzo kulturalna i wogole ladny lokalik same plusy:)

Kasik - Sro Mar 31, 2004 11:50 am

Thiti - ja miałam okazje bawić się na tej sali na swoim weselu w październiku ur. i jestem bardzo bardzo zadowolona, iż właśnie ją wybraliśmy. W poście,którego adres dziewczyny już Ci podały opisałam pokrótce swoje zdanie. Jeśli będziesz miała jakieś pytania to śmialo pisz tutaj lub na mój e-mail.
Kasik - Pią Kwi 02, 2004 10:30 am

thiti napisał/a:

nie było zbyt dużych prześwitów kiedy było 50 osób w Solaris? to sala na potencjalnie 100 osób (podobno)...
:D

T.


Thiti ja miałam na weselu 80 osób i powiem Ci, ze taka liczba jak na Solaris jest bardzo dobra, jasne, że zmieści się w niej 100 osób ale przy tańcu już jest ciasnawo - moi znajomi rok temu mieli tam wesele na 110 osób.
A jeśli chodzi o te 50 osób to wieesz jeśli stoły zostaną odpowiednio ustawione, to wcale nie będzie ona za duża.

A jeśli chodzi o Ambasadora, ja byłam tam kiedys na weselu jeszcze przd przebudową sali. Wesele było na takiej mniejszej sali - ale nie wiem czy jeszcze jest, w każdym bądź razie jedzenie, obsługa i ogólne wrazenie było ok. Niestety nie wiem jak jest po zmianach.

Olcia.W - Pon Kwi 26, 2004 3:35 pm

Kasik,słyszałam,że sa też tam pokoje gościnne.Czy to prawda?I czy trzeba dopłacić do stołu chłopskiego?

czy do Solaris zmieści się ok 100 osób?

Edyta - Pon Kwi 26, 2004 11:01 pm

Olcia.W napisał/a:
Kasik,słyszałam,że sa też tam pokoje gościnne.Czy to prawda?I czy trzeba dopłacić do stołu chłopskiego?



Olcia napisz do Kasik na adres konwalia@op.pl!!!

Olcia.W - Pon Kwi 26, 2004 11:10 pm

Dzięki Edytko :) Mam jeszcze pótora roku do wesela, a już dopoda mnie zawrót głowy w zwiazku z szukaniem sali.Mam nadzieję,że jest to normalne, bo co będzie, gdy zaczniemy bć przed meta?
Kasik - Wto Kwi 27, 2004 9:29 am

Olcia.W napisał/a:
Kasik,słyszałam,że sa też tam pokoje gościnne.Czy to prawda?I czy trzeba dopłacić do stołu chłopskiego?


Witam Olcia

Tak owszem, w Solarisie są pokoje gościnne. My dostalismy po małej znajomości pokój na "noc poślubną" ale nie zamawialiśmy pokoji dla gosci więc też nie wiem jaki jest to koszt. A co do stołu to najprawdopodobniej trzeba dopłacić, można też zamiast stołu zdecydować sie na grila w ogrodzie lub coś innego. Ale też niestety nie wiem jaki jest to koszt gdyż my z takiego stołu zrezygnowaliśmy.

Olcia.W - Wto Kwi 27, 2004 3:46 pm

POWIEDZCIE MI, CZY WARTO JEST ROBIC POPRAWINY W LOKALU I NA ILE OSÓB? :D
pipi - Wto Kwi 27, 2004 3:54 pm

Olciu to jest pytanie natury filozoficznej :D i mnie przerasta.
Nie jestem Ci w stanie na nie odpowiedzieć :)

just_Kate - Wto Kwi 27, 2004 4:07 pm

Jeśli chodzi o pokoje gościnne w Solarisie to przy organizacji wesela kosztuje to zdaje się 100 zł za pokój, więc nie najgorzej... i też słyszałam o tej sali tylko same dobre rzeczy, natomiast zawsze w gre chodziło wesele od 70 osób w górę...

A jeśli chodzi o poprawiny, to zależy od tego chyba, jaki masz kontakt z rodziną, no i jak się na to zapatrujecie Wy - młodzi, przede wszystkim ON :wink:
Je przeciwko poprawinom nie mam absolutnie nic, ale jest to jednak dodatkowy koszt, a poza tym mój ukochany stwierdził, że już sam ślub będzie dla niego wystarczającym stresem... więc my nie wyprawiamy...

aha, i my robimy wesele w Ambasadorze, właśnie na około 50 osób, na małej sali, i jak doczekasz z decyzją do końca lipca, to z przyjemnością przekażę Ci moje wrażenia.

Olcia.W - Wto Kwi 27, 2004 4:15 pm

Myslę, że z rezerwcją sali poczekamy do wakacji, bo wesele dopiero w przyszłym roku,we wrzesniu.Ale już mnie znajomi nastraszyli,że co fajniejsze i niedrogie sale mają zarezerwowane terminy nawet z dwuletnim wyprzedzeniem :? Dlatego już zaczynamy się oglądać.I wielkie dzięki,że jest to forum, to skarbnica wiedzy :) :) :)
just_Kate - Sro Kwi 28, 2004 6:01 pm

Olcia, zgadzam się z tą "skarbnicą wiedzy" :graba:

Natomiast jeśli chodzi o rezerwację sali to twoi znajomi mają rację, wiem, że w Solarisie, Fantazji i Ambasadorze faktycznie są sale zarezerwowane na dwa lata do przodu. My zaczeliśmy szukać sali na początku marca i dostosowaliśmy datę ślubu do okazji - w Ambasadorze właśnie 24 lipca był - przypadkiem - wolnym terminem... ale myślę że do wakacji możecie poczekać, jeśli nie musicie trzymać się konkretnej daty...

Kasik - Wto Maj 04, 2004 11:26 am

Olcia.W napisał/a:
czy do Solaris zmieści się ok 100 osób?


Olcia - spokojnie. Sala ta jest tak do 110 osób.

tequilaband - Wto Maj 04, 2004 11:35 pm

Grałem ze swoim zespołem w Solaris dla 100 osób i spokojnie się wszyscy pomieścili i naprawdę wszystko było bardzo ładnie przygotowane.

Olcia, poprawiny z reguły nie są za bardzo potrzebne, chyba że jest dużo gości przyjezdnych, albo sporo osób których na weselu nie było. A możesz mi uwierzyć, bo parę imprez zagrałem i naprawdę nikogo nie namawiam do poprawin, chociaż powinno to być w moim interesie ;)
Pozdrawiam
ps Jeżeli szukasz sali to całkiem niezłą jest Belweder na ulicy Łódzkiej w Konstantynowie (tuż za Łodzią)

olenka - Sro Maj 05, 2004 9:51 pm

a na mniejsza ilośc gości "Zajazd Magnolia" :) ))
Olcia.W - Sro Lip 07, 2004 11:41 am
Temat postu: Mam dziewczynki salę!!!!!
Mam dziewczynki salę!!!!! i wkońcu datę wesela. 03 września 2005 W poniedziałek podpisaliśmy umowę z Panią Edytą z Solaris. Mieliśmy dużo szczęścia, bo wpasowaliśmy się w ostatni wolny wrześniowy termin i taki o jakim marzyliśmy. A teraz została nam ogromna reszta:)
Asiek - Sro Lip 07, 2004 11:54 am

Olcia.W napisał/a:
Mam dziewczynki salę!!!!! i wkońcu datę wesela. 03 września 2005 W poniedziałek podpisaliśmy umowę z Panią Edytą z Solaris. Mieliśmy dużo szczęścia, bo wpasowaliśmy się w ostatni wolny wrześniowy termin i taki o jakim marzyliśmy. A teraz została nam ogromna reszta:)

Olciu, czyli mam Cię dopisać do listy w temacie "Nasze sale"?

Olcia.W - Sro Lip 07, 2004 12:02 pm

Oczywiście :D
Kati - Sro Lip 07, 2004 12:44 pm

Jejku - popatrzcie, jeszcze tyyyle czasu - a terminów już nie ma :roll:
Gratulacje Olciu W. :mrgreen:

Olcia.W - Sro Lip 07, 2004 11:42 pm

Kati, nie sądziłam ,że z tymi salami jest taki obęd. W Solaris jednego dnia potrafiło być umówione kilka par. To cud, że tak trafiliśy. Nie ma co czekać. Choć teraz żałuję, że nie pojechaliśmy zobaczyć Soplicowa. I teraz nie wiem, czy jeszcze jechać, bo jeszcze mnie oczaruje, a tam wpłacona zaliczka :?
Kati - Sro Lip 07, 2004 11:53 pm

Moim zdaniem - odpuść sobie i ciesz się z tego co masz :P
Olcia.W - Czw Lip 08, 2004 12:00 am

Chyba tak zrobie, ale ciekawość mnie zrzera :glupek:
Karolcia - Pon Wrz 27, 2004 3:38 pm

ja do ślubu mam jeszcze prawie dwa lata, ale jak poszliśmy do Solarisa to jeden z terminów ktory by nas interesował był juz zajęty!!!!! wię rzeczywiscie trzeba się spieszyc!!!!!
Olcia.W - Pon Wrz 27, 2004 4:01 pm

Karolciu, my mamy tą salę zarezerwowaną i jeśli jesteś nią zainteresowana, to chetnie pomoge. A z terminem mieliśmy dużo szczęścia.
Karolcia - Pon Wrz 27, 2004 5:01 pm

dzięki serdeczne, jak bedziesz Olciu miała jakies ciekawe informcje na temat tej sali i calej organizacji to chetnie wysłucham!!!! My na razie sie jeszcze rozglądamy, ale wszystko wskazuje na to że jednak zdecydujemy sie na Solarisa!!!! po pierwsze pasuje nam ta okoloica, sa pokoje no a sama sala rzczywiscie robi wrazenie!!!!!!!!!!!!!!!
Co do szzegółow to jeszcze za wielenie wiem ale mamy zamiar spotkac sie na dniach a wlascicielka (przemiła ososba)iustalic jakies szczegoly!!!!!!
.............wiem ze mamy duo czsu ale nie chcialabym potem nie miec mozliwosci wyboru tego co chce!!!!!!!!!!!!
............................................za wszelki informacje bede dzieczna!!!!! :P :)

Olcia.W - Pon Wrz 27, 2004 6:05 pm

Karolciu, więc Solaris zarezerowalismy sobie w czerwcu na termin 3 wrzesnia 2005. Faktycznie, bywa tam ciężko z datami, ale jeśli macie ślub za dwa lata, to może nie będzie tak źle. My mieliśmy dużo szczęścia z terminem, bo był to jedyeny wolny wrześniowy i to ten który chcieliśmy.

Jestem ciekawa, co Wam zaoferuje właścicielka sali i czy coś się zmieniło od czasu naszej rezerwacji.My płacimy 145/os+ 30/os za poprawiny. Załuję, że nie spytałam o wiele istotnych spraw, ale mam nadzieję, że nie będzie niespodzianek.Aby się tego ustrzec, przeczytaj sobie posty z tematu "O co pytać, przy wybieraniu sali?" Nawet warto zrobić sobie notatki.

A w Solarisie bawiliśmy się na weselu u naszych przyjaciół dwa lata temu i było wspaniale. Swietne jedzenie, fachowa obsługa i sala jest piękna sama w sobie.

Daj znać, jak poszła rozmowa.Może wymienimy się inforacjami.

Kasik - Wto Wrz 28, 2004 11:34 am

Choć juz dość rzadko się udzielam to do tego postru zawszę wrócę bo Solaris to "moja" sala.
Tydzień temu bawiłam sie tam na weselu naszych znajomych i popieram moje wcześniejsze zdanie - jest bardzo bardzo fajnie :)

A pani Edytka to na prawdę miła osóbka.

Olcia.W - Wto Wrz 28, 2004 11:49 am

Popieram, właścicielka bardzo sympatyczna. Zreszta o randze sali moze świadczyc fakt, że jest nią ogromne zainteresowanie. W sobotę, przed weselami drzwi się nie zamykają. Kasik, mam małe pytanko do Ciebie, gdzie trzymany jest w Solarisie alkohol? Niestety nie dopytałam.
Kasik - Wto Wrz 28, 2004 2:31 pm

Alkohol trzymaliśmy w pomieszczeniu, do którego jest wejscie z korytarza za sceną.
Była do dyspozycji w nim też lodówka.

Karolcia - Pią Paź 01, 2004 1:11 pm

A więc jestem właśnie świerzo po rozmowach w Solarisie: cena na razie jest taka sama , ale może wzrosnąć od 5 do 10 zł w przyszłym roku!!! Co do alkoholu to rzeczywiscie jest oddzielne pomieszczenia, do którego mają wstęp tylko młodzi, ewentualnie ktoś z rodziny!!! (alkohol trzeba samemu roznosić, kelnerzy rozstawia go tylko na samym początku)!!!!! Jedzenia jest strasznie duzo, jak zaczęto nam wymieniać poszczególne dania to aż ślinka ciekła!!! :P Podczas wesela na ok 120 osób jest chyba 6 kelnerek, więc nie ma obawy ze bedzie trzeba długo czekać na własne danie (a poza tym dania nie są dzielone i podawane każdemu na talerzu, tylko podawane są na półmiskach i każdy nakłada sobie to co chce i ile chce) !! !!!!!!!!!!!

Ogólnie bardzo dobre wrażenie, miejesce jest na prawde bardzo piękne..................i my chyba też sie zdecydujemy :) !! !!!!!!!

a..............pokoje na górze sa z łazienkami - bardzo ładnie urządzone, jest wszystko to co potrzeba!

Olcia.W - Pią Paź 01, 2004 1:28 pm

Karolciu, no to super ! ! ! ! Bardzo się cieszę, ze podobała się Wam sala. Mam nadzieję, że też się na nią zdecydujecie. Dodam tylko, że przy ugadnianiu menu wpałaca się całość kwoty wesela. A wprzypadku nie odbywania się poprawin, pozostałe jedzenie mozna zabrac do domu.

Karolciu, na jaki termin się zdecydowaliscie?


Aha, stół wiejski za dodatkową opłatą, czyli 800zł.

Karolcia - Sob Paź 02, 2004 11:12 am

Nasz termin to 26 sierpnia, ale dopiero 2006 !! !!!! :) :) tak długo a ja myślę o tym jak by to miało byc jutro !! ! :P

..............a co do poprawin, to jeśli je urządzamy i ewentualnie jedzonko by jeszcze zostało ( bo na pewno zostanie) to wtedy nie mozna sobie już nic zabrać do domciu ?? ??????????

a o stół wiejski też sie pytałam, ale wydaje mi sie ze to juz bedzie za dużo tego wszystkiego!!!!!!!!!!!! Rozmawialam z kolezanka która była w Solarisie na weselu rok temu i mówiła że jedzenia było cudowne i strzasznie duużo- nie wiedziała co ma jeść !! ! :P

Olcia.W - Sro Paź 06, 2004 6:46 pm

My, myslimy o poprawinach, ponieważ mam rodzinę przyjezdną. Cena za poprawiny, 30 zł/os, nie jest to duzo. Płaci się za tyle osób, ile jest na weselu.
A, co do stołu wiejskiego, też się nad nim zastanawiamy. Ale na decyzję mamy jeszcze dużo czasu, bo z Panią Edytą jesteśmy umówieni ok 19.08 2005.

Karolciu, ale Wy to już macie duzo czasu do przemysleń :D

gambi - Sro Sty 12, 2005 11:09 pm

dziewczyny

czy wiecie ile minimalnie musi byc osob w solarisie??

sala ta spodobala mi sie najbardziej, ale planujemy ze na weselu bedzie 70 osob, a podobno musi byc 80 osob, tzn za tyle tzreba zaplacic. :(

mam problem bo z ta iloscia osob albo sale wydajaja mi sie za duze albo za male, niestety nie znalazlam nic posredniego, a tu czas juz podejmowac decyzje

Karolcia - Czw Sty 13, 2005 8:38 pm

Niestety muszę cie zmatwić ale z tego co ja wiem to rzeczywiście robia tam od 80 osób!!!!!!! Ale myślę że jest to też kwestia negocjacji!! najlepiej umówić sie i pogadać z właścicielką!!!!!!!!!!!!!!111111 :)
gambi - Pon Sty 17, 2005 12:05 pm

Niestety masz racje. Rozmawialam z pania Emilia i powiedziala ze tego dnia nie moze sie zgodzic na taka liczbe osob (15.10.05) ma juz innych chetnych, ktorzy beda mieli wiecej gosci.

na otarcie lez zaproponowala sobote 29.10 z mniejsza liczba osob, ale jest to przed samym swietem zmarlych i obawiam sie ze ludzie sobie dodatkowo zrobia dluzszy weekend, wiec odpada. ale juz wybralam inna sale, wiec sie nie martwie i mam nadzieje ze dokonalam dobrego wyboru.

Ewela - Wto Lut 01, 2005 12:15 am

Dziewczyny sensacja!!! Byłam przypadkowo w Solarisie i mają wolny termin 25czerwca 2005, podobno ktoś zrezygnował. Jeśli któraś ma ochotę na zmianę terminu organizujcie to szybciutko bo oglądających jest baaaardzo dużo...
PIT - Wto Lut 01, 2005 7:26 pm

Nie wiem czy Was interesuje ten termin, ale my rozmawialiśmy o 14.08.2005 jest to wprawdzie niedziela, ale w poniedziałek jest święto więc....

Ostatecznie wybraliśmy Ambasadora ze względu na nocleg dla dużej liczby gości, ale Solaris warty jest polecenia

Michauek - Czw Paź 12, 2006 9:53 am

Cos cicho o "mojej" sali. Był ktos tam ostatnio na weselu? Zmienilo sie cos (jak np. w Borynie :twisted: )? czy nadal moge spac spokojnie.

My tam bawimy 21 lipca 2007

Mika - Czw Paź 12, 2006 6:01 pm

Ja byłam w lipcu tego roku, sala jest bardzo ładna, choć według mnie maksymalnie do 80 osób, jedzenie było pyszne, obsługa dobra, wielkim plusem tej sali jest klimatyzacja, ogólnie oceniam na 5 salę :)
Linka - Czw Paź 12, 2006 7:01 pm

Michauek ja miałam wesele w Solarisie w lipcu co prawda 2005 r. i z całą odpowiedzialnością mogę polecać. Wszystko było naprawdę zapięte na ostatni guzik. Jedzenie pyszne i nie do zmęczenia :] Szerokie stoły i zapełnione jedzeniem a nie samą dekorację. Dekoracja też piękna, mieliśmy świeże róże..., o tort się nie martwisz bo załatwią i to bardzo dobry. Pięknie ustawiają kieliszki z szampanem na powitanie, w piramidę, goście bali się je brać :rotfl: Kieliszki do wódki też bardzo ładne, na wysokiej nóżce... Ogródek, duży parking, można zostawić samochody i zabrać je jak wywietrzeją promilki :hyhy:
Generalnie nic nie można im zarzucić. Byliśmy bardzo zadowoleni. Chciałabym iść tam jako gość i pojeść tych pyszności bo z emocji wtedy za wiele nie zjadłam :wink:

Michauek - Pon Paź 16, 2006 2:06 pm

Linka a jak z liczba gosci na tym weselu? Mika mnie troszke nastraszyla, bo na naszym weselu mialo byc poczatkowo 80 osob a juz urasta to do 100 (nie moge wykluczyc ze wszyscy bez wyjatku sie stawia)

Pewnie tradycyjnie byl długi stół i male, dziesiecio-osobowe przed nim, nie?
To by mi wychodzilo 40 osob przy duzym+ plus 6 malych (w tym jeden tylko dla dzieci)

Ciasnawo? :kwasny:

Alma_ - Pon Paź 16, 2006 2:16 pm

Michałek, z moich wrażeń z oglądania sali – 80 gości na niej to maksimum. Z tego powodu też u nas od razu została skreślona :?
Linka - Wto Paź 17, 2006 8:15 am

U nas było 80 osób i uważam, że to maksimum na tej sali. Stoły były ustrawione tak jak piszesz tylko tych małych, 10 - ososbowych było 4 . Było wygodnie.
Michauek - Wto Paź 17, 2006 9:54 am

To dziwne to minimum (tez 80 osob) jest ustalone przez wlascicieli, nie? :roll:
paulka - Wto Paź 17, 2006 11:19 am

No ja byłam zaskoczona jak właścicielka powiedziała, że minimalna liczba osób to 80 , bo sala nie jest zbyt duża. Ale za to jest śliczna bardzo mi sie podobała, jest taka jasna i te lustra no i ogródek... no ale niestety nie było już terminów na przyszły rok więc musiałam z żalem o niej zapomnieć :rozpacz:
Michauek - Wto Paź 17, 2006 11:27 am

Za to ja najwyzej bede wyganial czesc gosci do ogrodka (21 lipca to cieplo bedzie) zeby rozluznic albo orkiestra bedzie grala tylko wolne kawalki to albo nie beda tanczyc albo sie poprzytulają :-D
paulka - Wto Paź 17, 2006 11:55 am

Nie martw sie będzie dobrze, wszyscy będą salą zachwyceni zobaczysz. Ja mam problem podobny do twojego tyle że w druga stronę. U mnie będzie 80 osób a mam salę na 80-200 os więc obawiam sie czy nie będzie to wyglądało tak pusto (trzeba brac pod uwagę że nie wszyscy tańczą - zwłaszcza starsze osoby).
Alma_ - Wto Paź 17, 2006 12:03 pm

Michauek, widziałeś ten ogródek? Za wielu gości to tam nie wygonisz ;)
ola_z - Wto Paź 17, 2006 5:41 pm

Mialam wesele w Solarisie 30 września br.
W sumie jestem zadowolona, ale są i wady.
Roznoszą jedzonko na pólmiskach, ale wiele osób skarżylo się, że do nich wszystko nie docieralo. Poza tym pólmiski są bardzo gorące, a goście nie wiedzą jak mają je sobie nawzajem podawać.
Panie kelnerki nie byly estetycznie i jedolicie poubierane, szcególnie utkwila mi w pamięci Pani w przeroczytej koronkowej bluzce z widocznym biustonoszem.
Mięsko smaczne, poza Strogonowem, który przypominal zupę ...
Przy wnoszeniu 6 plonących chlebów nie poczekali na nas - mam nadzieję, że zobaczymy wszystko na filmie.
Aha i brat męża odradzal lososia z pólmiska zlokalizowanego przed nami, sama nie jadlam.
Mimo wszystko jestem zadowolona, szczególnie z możliwości wyjścia do ogródków.
U nas bylo 88 osób.

Linka - Sro Paź 18, 2006 11:01 am

Cyt: Mięsko smaczne, poza Strogonowem, który przypominal zupę ...
Bo strogonow to zupa...
Gorące półmiski....? no chyba o to chodzi żeby jedzenie było ciepłe

:roll:

Obyśmy wszystkie miały takie zastrzeżenia do naszych sal... :)

Alma_ - Sro Paź 18, 2006 11:04 am

Linka napisał/a:
Bo strogonow to zupa...

Wydaje mi się, że powinien mieć raczej konsystencję gulaszu, a nie zupy.

Spontana - Sro Paź 18, 2006 11:31 am

Czy ma ktoś może więcej zdjęć tej sali niż te które widnieją na stronie?
Będę wdzięczna za umieszczenie ich lub przesłanie mi na skrzynkę.

kingulindka - Sro Paź 18, 2006 9:24 pm

ja tez bym bardzo prosila o zdjecia i o informacje aktualne jezeli ktos z Was zna, chodzi mi o cene za os, za dzieci, stol polski i co dla mnie teraz najwazniejsze czy placi sie za wynajem sali osobno...powiem Wam szczerze ze ja juz jestem zalamana tym wszytskim...caly czas cos...caly czas rosna koszta...
Michauek - Sro Paź 18, 2006 10:03 pm

Alma_ napisał/a:
Michauek, widziałeś ten ogródek? Za wielu gości to tam nie wygonisz ;)


Towarzystwo zgrane to sie jakos zagnieżdżą. Nie ma tolerancji dla palaczy ;-)

ir - Sob Lut 03, 2007 1:26 pm
Temat postu: Solaris
Biore pod uwage rowniez i ta sale, musze powiedziec ze sala ladna bez podzialu na czesc taneczna i jadalna, takze wszyscy sie widza. Ogrod rowniez bardzo ladny.Troszke irytuje mnie sprawa z apartamentem dla nowozencow a wlaciwie pokoikiem.Wszystkie sale ktore maja pokoj gwarantuja go w cenie, a tam trzeba doplacic za pokoj 100 zl. Zrozumialabym to gdyby byl to jakis super apartamnet, ale to jest tylko zwykly pokoik bez zadnych luksosow.
Takze mam dylemant miedzy Yuca a Solarisem.
Prosze doradzcie cos

marza25 - Pią Mar 02, 2007 9:12 am

Witaj ir!!!!

Ogladalam yuce i bardzo mi sie podobala ale jak mozna przeczytac opinie na forum to jedzenie jest fatalne. Moja znajoma byla tam na weselu i potwierdzila plotke co do jedzenia. Podsawowa wada jest to ze jest go bardzo malo i w nie za dobrej oprawie. Sala owszem bardzo ladna ale jak dla mnie to tez odpada poniewaz jest 2 poziomowa ale kazdy lubi cos innego. O solarisie moze powiedziec tylko tyle ze chcialam obejrzec ta sale ale mi sie nie udalo. Raz jak dzwonilam to wlascicielka powiedziala ze nie mozna obejrzec sali a drugim razem sie ze mna umowila i jak juz bylam w drodze to powiedziala mi ze tez nie mozna ale rano w ten sam dzien jak sie z nia umawialam to zapraszala mnie serdecznie. Zrezygnawalam z tej sali to tym jak ta wlascicielka mnie potraktowala. Nie mozna z takimi ludzi robic interesow.

Pozdrawiam

ir - Pią Mar 02, 2007 3:29 pm
Temat postu: Solaris
marza25,

dziekuje bardzo za twoja opinie na temat yuca.
jesli chodzi o Solaris to musialas miec ogromnego pecha.ja nie mialam problemu z zobaczeniem sali, zawsze jak sie umowilam to byla pani, ktora wszystko pokazala i objasnila.Bylam tam 3 krotnie a za czwartym pojechalam podpisac umowe. Moj sasiad robil tam wesele swojej corce i nie mowil aby bylo cos nie tak.co prawda ile osob tyle opinii i zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie narzekal.
ja szukalam sali gdzie jest jedno pomieszczenie do jedzenia i tanczenia.zalezy mi aby wszyscy siebie widzieli.rowniez zwracalam uwage na klimatyzacje i ogrod. no i oczywiscie na jedzenie, bo moja rodzinka lubi sobie pojesc :)

marza25 - Sob Mar 03, 2007 2:58 pm

Witaj ir,

Na poczatku pozdrowienia dla kuzynki. Ja tez przy wybieraniu sali patrzylam na to zeby byla jedna sala i zeby wszyscy sie widzieli dlatego zdecydowalam sie na boryne. Co do solarisu to moze faktycznie mialam pecha ale dobrze ze wyszlo tak a nie inaczej bo jestem zadowolona z boryny.

Pozdrawiam

[ Dodano: Sob Mar 03, 2007 4:59 pm ]
sorry, zle napisalam pozdrowienia nie dla kuzynki tylko dla rodzinki

ir - Sob Mar 03, 2007 5:16 pm
Temat postu: Solaris
marza25,
dziekuje za pozdrowienia, ja rowniez pozdrawiam Twoja :-)

a jesli chodzi o Boryne to bawilam sie tam na wesele we wrzesniu 2006. Rowniez rozwazalam ta sale i szczerze mowiac to byl ciezki wybor. Ostatatecznie zdecydowalam sie na Solaris ze wzgledu na odleglosc no i ten ogrod. Obie sale bardzo ladne no i jedzonko rowniez jest zachwalane

marza25 - Pon Mar 05, 2007 3:14 pm

Wiatj ir

Zycze milych przygotowan do wesela i powodzenia. Napewno bedziecie sie swietnie bawic.

Pozdrawiam

asia84 - Wto Mar 06, 2007 6:00 pm

ja się trochę do nich zraziłam i zrezygnowaliśmy z tej sali. może to nie wystarczający powód, ale moim zdaniem mają trochę olewający stosunek do klientów, nawet nie raczyli odpisać nam na maila. :/
marza25 - Wto Mar 06, 2007 9:34 pm

Witaj asia84

To jest tylko moje zdanie ale mysle ze dobrze zrobilas. Nie wiem czy czytalas moja wczesniejsza wypowiedz ale ja tez mialam problemy z pania wlascicielaka. Nawet nie potrafila sie ze mna umowic na ogladanie sali a jak sie juz umowiala to w polowie drogi na sale jak zadzwonilam do niej zeby powiedziec ze bede 15 minut wczesniej powiedziala mi ze sie ze mna nie spotka nie podajac mi zadnego powodu i oczywiscie nawet jej nie bylo przykro z tego powodu. TOTALNA OLEWKA. Takie sale radze omijac z daleka.

Pozdrawiam

carinka - Sro Mar 21, 2007 10:27 pm

ola_z napisał/a:
Mialam wesele w Solarisie 30 września br.
W sumie jestem zadowolona, ale są i wady.
Roznoszą jedzonko na pólmiskach, ale wiele osób skarżylo się, że do nich wszystko nie docieralo. Poza tym pólmiski są bardzo gorące, a goście nie wiedzą jak mają je sobie nawzajem podawać.
Panie kelnerki nie byly estetycznie i jedolicie poubierane, szcególnie utkwila mi w pamięci Pani w przeroczytej koronkowej bluzce z widocznym biustonoszem.
Mięsko smaczne, poza Strogonowem, który przypominal zupę ...
Przy wnoszeniu 6 plonących chlebów nie poczekali na nas - mam nadzieję, że zobaczymy wszystko na filmie.
Aha i brat męża odradzal lososia z pólmiska zlokalizowanego przed nami, sama nie jadlam.
Mimo wszystko jestem zadowolona, szczególnie z możliwości wyjścia do ogródków.
U nas bylo 88 osób.
Czy mogłabym prosić o jakieś zdjęcia,bo będę miała tam wesele w maju 2008 i chciałam zobaczyć trochę wiecej,bo na stronie jest niewiele zdjęc.Dzięki i pozdrawiam
ir - Czw Mar 22, 2007 8:59 am

Hej carinka,

ja mam wesele w lipcu 2008 i o nic sie nie martwie. Sasiada corka miala tam wesele 3 lata temu i byli zachwyceni wszystkim.

Teraz szukam orkiestry i z tymi co mialam okazje rozmawiac mowili ze jesli chodzi o jedzenie to jest bardzo smczne, super podane, i jest duuuuzo. Cieszy mnie to tym bardziej ze te opinie uslszalam od ludzi, ktorym nie zalezy na zareklamowaniu sali i raczej sa obiektywni.

Ja juz nie moge sie doczekac

eve1980 - Pią Mar 23, 2007 4:11 pm

Witam Was,

Chcialalam podzielic sie opinia o Solaris.
Mamy tam wesele w czerwcu 2008 i musielismy zaklepac sale juz w sierpniu 2006.
Wlasnie z powodu braku terminow w Solaris przesunelismy termin slubu, poniewaz bardzo podoba nam sie ta sala.
Wlascicielka byla bardzo wyrozumiala i profesjonalna. Przytrzymala termin zgodnie z umowa na 2 tygodnie. Moglismy swobodnie obejrzec sale sami i potem jeszcze raz z rodzicami + pokoje.
Bardzo fajni bezproblemowi ludzie.
Wlasciciele pomysleli o wszystkim: ogrodzony teren, odrebny parking dla gosci (kazdy moze pojsc do samochodu jesli potrzebuje), mini sztnia + lustra, klimatyzacja, tanie pokoje na gorze z lazienkami, maly ogrodek, wmenu tort weselny i napoje. Dzieki takiej organizacji nie trzeba zalatwiac oddzielnie pokoi, martwic sie o miejsce do parkowania, zamawiac tortu. Moim zdaniem idealna sala polozona w milym miejscu.
Jesli ja kiedykolwiek otworzylabym, sale weselna wygladalaby dokladnie tak!

!gosia! - Wto Cze 05, 2007 8:38 pm

Eve, a czy wiesz jak przedstawia sie cennik jesli chodzi o pokoje? I ile miejsc noclegowych jest w ofercie?
Dzieki! pozdrawiam!

dominiqsz - Wto Cze 05, 2007 8:44 pm

jesli chodzi o ta salę, to w czasie gdy jedziliśmy i ogladalismy sale, umówiliśmy sie również w właścicielem Solaris. Trzeba przyznać że wejście robi super wrażenie, jest piękne, a dodam że bylismy na tej sali w sobote, godzine przed przyjazdem gości na wesele. Co mnie przeraziło, to szare i za którkie obrusy na stołach, serwetki wtyjniete w kieliszki :/ no i panie z obsługi w fartuszkach w groszki :/ Nie chce was straszyc ale polecam przejechac sie na ta sale właśnie w jakąs sobote i obejżeć jak to wyglada naprawde.
!gosia! - Wto Cze 05, 2007 9:04 pm

ooo, to mnie zmartwilas dominiqsz :( Ja wprawdzie jeszcze nie zaczelam "rajdu" po restauracjach i salach ale na podstawie opinii na forum wstepnie umiescilam solaris wsrod moich faworytow. Jak dla mnie rzeczy typu obrusy, serwetki itp sa wazne i nie chcialabym potkniec tego typu na moim weselu. No nic, i tak bede musiala sie tam przejechac.Teraz przynajmniej moze zwroce baczniejsza uwage na te rzeczy.
dominiqsz - Wto Cze 05, 2007 9:21 pm

ja nie wiem może ja miałam jakiegos pecha, ale na wszelki wypadek sprawdźwszytsko dokładnie i o wszytsko wypytaj !! ! No i nie ma to jednak jak pojechac na sale w sobote tuż przed samym weselem. Obok wszystkich zalet sali, a tez sie nad nia zastanawialiśmy, niestety jak zobaczyłam te stoły to nie było mowy o wyborze jej.
!gosia! - Pią Cze 08, 2007 4:59 pm

Wlasciwie problem sam sie rozwiazal bo po sporzadzeniu wstepnej listy gosci wyszlo ze bedzie max. 60 osob a na forum dowiedzialam sie, ze wlascicielka nie chce organizowac wesel ponizej 80. Moze to i dobrze...jedna sala mniej do zwiedzenia :wink:
maddi - Pon Lip 09, 2007 11:23 pm

Hejak! Jestem wlasnie na etapie analiz wszystkich mozliwych sal, i czytajac o Solaris bardzo sie zachecilam, weszlam na strone, nota bene uboga, i zobaczylam plytki na podlodze, czy fikolka tam sie nie wywinie na tym? Poza tym jak macie mozliwosc podzielenia sie cena za os, to serdecznie dziekuje!!!
carinka - Sro Lip 11, 2007 6:21 pm

maddi napisał/a:
Hejak! Jestem wlasnie na etapie analiz wszystkich mozliwych sal, i czytajac o Solaris bardzo sie zachecilam, weszlam na strone, nota bene uboga, i zobaczylam plytki na podlodze, czy fikolka tam sie nie wywinie na tym? Poza tym jak macie mozliwosc podzielenia sie cena za os, to serdecznie dziekuje!!!
Witam-cena za osobe to 150zl.Ja bede miala tam wesele w przyszlym roku w maju,ale terminy trzeba rezerwowac przynajmniej 1,5 roku wczesniej.Jak masz jakies pytania to chetnie odpowiem
amika - Nie Sie 26, 2007 7:39 pm

czesc.
My tez mamy wesele w Solaris w przyszlym roku we wrzesniu a jak w tym roku w marcu pytalam sie o wolne terminy to wlasnie zostal juz tylko nasz :)

Znajoma byla w tym roku w kwietniu wlasnie tam na weselu i bardzo chwalila smaczne jedzenie. W sumie nie zauwazyla zadnych wad sali.

Znalazlam tez na necie film wlasnie z tej sali jak chcecie to mozecie zobaczyc - nie wydaje mi sie ze obrusy wygladaja zle tak jak to kros wczesniej napisal.

film jest na stronie firmy movie studio jako droga na wesele 1.

Chcialam sie jeszcze dowiedziec czy sa w poblizu tej sali jakies fajne miejsca gdzie mozna zrobic sesje zdjeciowa. Widzialam ze jest tam Park na Mlynie ale jeszcze go nie widzialam i nie wiem czy nadaje sie do zdjec.

smerfetk@ - Sro Sie 29, 2007 1:39 pm

Czesc! Ja mam pytanko do ceny za osobe lacznie z poprawinami?? I do dekoracji czy jest jakis wybor czy jest juz narzucona..?
ir - Czw Sie 30, 2007 5:31 pm

ja mam wesele 26lipca 2008 sale zamawialam na poczatku 2007 i z terminami bylo juz bardzo kiepsko. Jak rozmawialam z pania to powiedziala ze kolor nakryc jest taki sam (niebiesko-zlote), ale to bylo kilka miesiecy temu wiec moze cos sie zmienilo.
smerfetk@ - Pon Wrz 03, 2007 11:05 am

Bylam obejrzec z narzeczonym ta sale w sobote.. Ta sala jest cudowna strasznie mi sie podoba ale czar wesela w niej nam prysl ze wzgledu ze mamy za molo osob (60) :zalamany: chociaz wedlug nas to ona jest w sam raz na 60 -70 osob. Teraz szukamy czegos podobnego.. hmmm
ir - Pon Wrz 03, 2007 3:42 pm

bedzie ciezko, ja obejzalam ta sale prawie na samym poczatku i pozniej strasznie wybrzydzalam. oczywiscie sa i minusy ale zawsze tak jest ze cos musi nie pasowac. w sumie to nic nie jest idealne. Jesli mozecie zrobic wesele poza Lodzia to proponuje bacowke w Ksawerowie. Jesli oczywiscie lubicie tego typu klimaty.
Nam sie bardzo podobalo ale wlasnie na 60 osob max 70

smerfetk@ - Czw Wrz 06, 2007 1:20 pm

My tez Solaris obejrzelismy jako pierwszy i dlatego utkwil nam w pamieci najbardziej.A czy masz jakies namiary na ta bacowke w Ksawerowie??
Tola - Nie Wrz 16, 2007 3:41 pm

Ja również wesele wyprawiam w Solaris - 7 czerwca 2008. Sala jest śliczna i jeśli chodzi o te obrusy to z tego co pamiętam właścicielka mówila o kilku rodzajach do wyboru do koloru. Jedzenia jest podobno tyle że jeszcze w poniedziałek będziecie się zajadać pozostałościami.Ogród nie jest zbyt wielki ale ma fajny drewniay drink bar a wieczorem jak się zapali światła ogrodowe to dopiero sie robi fajny nastrój i klimacik. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić :)
renifka - Wto Gru 25, 2007 12:33 am

czesc

Czytalam wszystkie pochleble opinie na temat tej sali i ja rowniez jestem zdania ze jest sliczna (bo przeciez nie wyprawialabym tam sama wesela w przyszlym roku) ale niedawno spotkalas sie z taka informacja od kolezanki ktora miala tam wesele jakis czas temu ze po imprezie mogla zabrac jedzenie, ktore zostalo, owszem ale tylko to ze stolow - a to co bylo podanwane wczesniej juz nie.
I nie wiem czy nadal stosowana jest ta praktyka - mozliwe ze pani wlascicielka zmienila juz taktyke i pozwala zabrac wszystko do domu ale zainteresowalo mnie to co uslyszalam od kolezanki wiec dlatego pytam czy ktos mial podobne doswiadczenie jesli chodzi o ta sale.

pozdrawiam

Agha - Pon Sty 14, 2008 11:45 am

Witajcie,
razem z narzeczonym jesteśmy już w 80% zdecydowani na Solaris. U nas ze względu na nietypowy termin (choć ostatnio dość popularny) - wesele w piątek, pani właścicielka pozwoliła nam na pewne odstępstwa - liczba osób około 70.
Co prawda jak na razie salę widzieliśmy "w przelocie", byliśmy akurat po gracji, saxonii i fantazji. Ponieważ nie mogliśmy się dodzwonić do solaris - odpuściliśmy ją sobie. Ale z fantazji do solaris jest o rzut beretem, pani właścicielka akurat była, więc weszliśmy.
Ogólne wrażenia:
- duży, ładny podjazd
- bardzo ładny budynek (elewacja - czysty - w porównaniu z saxonia ;-) )
- ogród, trochę tajemniczy i mimo zimy (niekorzystnej pory roku dla ogrodów) ładny i zadbany
wnętrze:
- czysto, ładnie, biało
- "przedpokój" przed salą - duże lustro, mini szatnia, dwa skórzane fotele
- łazienki, trochę małe z perspektywy panny młodej w sukni (ale z tego co się orientowałam, jeżeli w pokoju młodych jest łazienka, to problemu nie ma)
- wejście na salę ciut wąskie, ale stylowe
- sala, ładna, białe czyste ściany (w przyszłym tygodniu będzie malowanie - jest co roku)
- krzesła :-( niestety nie drewniane, ale za to wyściełane tkaniną (a nie jak te krzesła rodem z pubu na stacjach benzynowych - patrz saxonia)
- podłoga, część do tańczenia - parkiet, reszta płytki. Właścicielka zapewnia, ze nie są śliskie i że wielu gości wolało tańczyć na nich
- scena dla orkiestry
- dyskretne oświetlenie

To tyle ile zdołaliśmy zauważyć za pierwszym razem. Jedziemy do Solaris jeszcze w tą sobotę, mamy jeszcze do obejrzenia pokoje i oby skończyło się podpisaniem umowy, a nie dalszymi poszukiwaniami.

[ Dodano: Nie Sty 27, 2008 10:10 pm ]
Minęło trochę czasu i podpisaliśmy z narzeczonym umowę. Zatem wesele w Solaris, jak na razie nie żałuję i mam nadzieję, że nie będzie czego żałować. Właśnie na dniach sala przechodzi remont - odświeżający. Zamiast białych ścian jak dotychczas będą kremowe.
Właścicielka przesympatyczna - wiem, że dokonaliśmy słusznego wyboru :-)

carinka - Sob Lut 02, 2008 1:30 pm
Temat postu: Odstąpię sale SOLARIS na termin 31.05.2008
Niestety z powodu smutnego przypadku musimy zrezygnować z naszej sali,jeżeli jest ktoś chętny na nasz termin 31 maja to proszę pisać.

telefon kontaktowy do Carinki w tym wątku
Sajonara6

MałaMi1 - Pon Lut 04, 2008 7:35 pm

bylismy na weselu Olci W. na tej sali-impreza rewelacyjna, sala przesliczna, jedzenie pyszne, a najbardziej podobał mi się ogródek za salą.... sami myslelismy o tej sali,niestety dla nas była za mała-sala miesci do 120 osób a my mamy wesele na 135-150...więc odpadła,ale ogólne wrazenie bardzo dobre i szczerze polecam !!

Aguś-na pewno wesele będzie super :)

zainteresowanych zapraszam na stronkę : ...

choć zdjęcia tej sali umeszczone na stronie nie oddają w pełni uroku tej sali... najlepiej zobaczyć ją osobiście ;)

edit: usunęŁam adres www - dostępny w tym wątku
Sajonara6

carinka - Czw Lip 24, 2008 6:44 pm

My mieliśmy wesele w Solarisie 31 maja,było cudnie pod każdym względem,jedzonko pyszne i baaardzo dużo,sala przepiękna i wogóle wszystko dograne perfekcyjnie.POLECAM POLECAM POLECAM
MałaMi1 - Czw Lip 24, 2008 7:05 pm

carinko,czyli jednak nie zrezygnowaliście z tego terminu i wesele się odbyło tak jak planowaliście wczesniej?
carinka - Pią Lip 25, 2008 8:26 pm

Witam dziewczyny nasze wesele jednak odbyło się w Solarisie chociaż z powodu przykrego zdarzenia(nie przybyło by ok.20-30osób)myśleliśmy że będziemy musieli zrezygnowć z sali bo jest ona na nie mniej niż 60-70 osób i szukać mniejszej,ale pani Edyta właścicielka sali zgodziła się żeby wesele było na mniej niż 70 osób,za co naprawdę wielkie podziękowania dla niej.A sala godna polecenia,i żadnych zastrzeżeń co do stołów,obrusów itp.nie mamy,bo niektórzy to chyba już nie wiedzą do czego się przyczepić,a naprawdę wszystko idealnie wyszło.Pozdrawiam
Debussy - Pią Lip 25, 2008 8:44 pm

Rok temu byłam w tej sali na weselu i bardzo mi się wszystko podobało. Zarówno wystrój sali, ogródek jak i również jedzenie było pyszne.
Jedynym minusem były może dość ciasne i tylko dwie damskie toalety.
Ale na tyle nam się spodobał ten lokal, że w pierwszej kolejności dzwoniliśmy właśnie tam ptając o wolny termin. Ale niestety... jedyne wolne terminy były dopiero na październik 2009, a nam zależało by był to lipiec albo sierpień, no i padło na Wodnika ;)

Agha - Pon Sie 25, 2008 10:31 am

Kochani, moje wesele już się odbyło.
Jakbym jeszcze raz miała wybrać salę. to tylko i wyłącznie Solaris.
Wspaniale było. Do dnia ślubu pani Edyta służyła nam radą i pomocą.
Całe wesele było dopięte na ostatni guzik, właścicielka czuwała całą noc.
Obsługa - pierwsza klasa, jedzenie rewelacyjne. Zanim człowiek pomyślał o czymś ciepłym do picia Panie już roznosiły herbatę, kawę i rewelacyjnie bajeczne capuccino :-)

Pokoje, bardzo przytulne.
Ponieważ nie mieliśmy poprawin, bo następnego dnia było kolejne wesele, dla gości, którzy z nami nocowali na sali było przygotowane śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Wszystko świeżutkie i przepyszne.

Co z jedzenia nam zostało, Panie popakowały na nasze tace i schowały w chłodni. W ten sposób jedzenie zabieraliśmy, jak upuszczaliśmy salę.

Ogólnie cala w 100% godna poleceniu. Wszyscy goście byli nią zachwyceni, tak wystrojem jak i obsługą.

Bardzo serdecznie, z całego serca chcielibyśmy tutaj podziękować tak Pani Edycie jak i wszystkim Panią z Solarisa za wspaniałe wesele :-D

Tola - Wto Gru 09, 2008 9:23 pm

Cześć Kochani! Moje wesele również odbyło się w solarie i było pięknie. Z zebranych informacji od rodziny i znajomych moge wymienić rzeczy które w rozmowach najczęściej się powtarzały:
Jedzenie pyszne,przepięknie nakrycie stołu, owocowe dekoracje z gustem, bardzo miła obsługa, przesmaczny tort weselny, super barek w ogrodzie (polecam zakup różnego rodzaju wódek smakowych i likierów oraz owoców tak żeby goście mogli experymentować z drinkami - u mnie to się sprawdziło), klimatyzowana sala, ładne oświetlenie ogrodu wieczorem.
Jeśli chodzi o jedzenie to wszystko co na stole został można było sobie zabrać nam to w zupełności wystarczyło moja mama rozdawała też pakunki gościom. Ode mnie nikt głodny nie wyszedł.
POLECAM T? SAL? zwłaszcza takim niezdecydowanym,marudnym i wymagającym osobom jak ja TAM SI? NIE MA DO CZEGO PRZYCZEPI?.

ergokryptyna - Pią Sty 09, 2009 9:37 pm
Temat postu: solaris
hej hej

już niedługo mamy tam wesele...dziś ustawialiśmy winietki...

jak na razie zapowiada się dobrze... :) od wielu osób które spotykamy (fotograf, nasz zespól i inne) słyszymy pochlebne opinie na temat jedzenia...
znajoma też polecała "płonące chleby"

cena też jest dość przystępna w porównaniu do innych sal

pozdr

eve1980 - Sob Sty 10, 2009 10:56 pm
Temat postu: solaris opinia
chce sie z Wami podzielic opinia o solaris. mialam tam wesele w czerwcu 2008. bylo pieknie. pozwolonoi nam odwiedzic sale pare razy w tygodniu przed weselem..moglismy rozlozyc wizytowki.
wszystko dopiete na ostatni guzik. sala urzadzona z wielka klasa i elegancja jak w dobrych hotelach..rowniez stoly i jedzenie bardzo gustownie podane...moi gosci wyli zachwyceni..bo bylo jak w super hotelu...elegancja i klasa. podano zeberka w glebie..plonace przy dzwiekach skrzypka na dachu...super..panie mile i ladnie ubrane , mnostwo mies i pysznego jedzenia, wzielismy drink bar..mozna bylo kupic swoje drinki i pan aranzowaly to ladnie w barku w ogrodzie. pieknie, wspaniale ..uwazam ze jedna z lepszych sal w lodzi. widac ze wlascicielom zalezy na jakosci!! pokoje ladne 100 zl za pokoj..moglismy zostawic rzeczy wczesniej. naprawde nie mam sie do czego doczepic.. pierwsza klasa!!! polecam!!!!

[ Dodano: Sob Sty 10, 2009 11:00 pm ]
maddi napisał/a:
Hejak! Jestem wlasnie na etapie analiz wszystkich mozliwych sal, i czytajac o Solaris bardzo sie zachecilam, weszlam na strone, nota bene uboga, i zobaczylam plytki na podlodze, czy fikolka tam sie nie wywinie na tym? Poza tym jak macie mozliwosc podzielenia sie cena za os, to serdecznie dziekuje!!!



tak stron aich jest fatalna i wrecz odstrasza....mogliby zmienic!!!
a co do parkietu tu tez sie obawialam ale przetesowalam przed weselem w butach slubnych i bez zastrzezen!! nie slizgaja sie.

cisza - Sob Cze 20, 2009 6:48 pm

Witam.
Jaka aktualnie jest cena w Solarisie?

malu86 - Pon Cze 29, 2009 1:00 pm

sama jestem ciekawa :lol: mam nadzieje, ze podzielicie sie z nami informacjami co prawda slub i wesele bedziemy miec za 2 lata i licze sie,że cena dojdzie do ok 200 zl
as80 - Sro Sie 05, 2009 12:48 pm
Temat postu: Polecam salę Solaris
Mielismy tam wesele w maju 2009 i bylo ciekawie, jedzenie dobre i duzo, sala pieknie wystrojona i super swiatla. Polecam.
atalinka - Nie Wrz 20, 2009 2:10 pm

Mam pytanko jaki zespół grał w Solarisie 19.09.2009r., czyli wczoraj?
Jeśli ktoś wie, proszę o pilną odpowiedź.

Szczęsliwa M - Wto Wrz 22, 2009 1:46 pm

Witam wspolnie z narzeczonym zaczynamy rundke po salach bo planujemy wesele w czerwcu 2011r. Czytam wasze opinie na forum i chyba tez weżmiemy pod uwage tę salę, mam tylko zastrzezenia co do wielkosci bo chcemy zaprosic ok 110 gosci. Czy moze orientuje sie ktos jakie byly tam ceny w tym roku, pozdrawiam.
plejdigital - Czw Maj 27, 2010 11:33 pm

SOLARIS to bardzo wdzięczna sala do przyjęć.
Dobre jedzenie, sprawna obsługa, świetna akustyka.

Byłem tam ostatnio na weselu.

Raz jeszcze polecam tę salę :)

edit: usunęłam treści potencjalnie reklamowe
Pusiak

paulinkaaMU - Pią Maj 28, 2010 12:41 am

salę czy swój zespół? bo z twoich kilku postów, wynika raczej reklama zespołu, który fajnie prowadzi oczepiny, ma super zabawę "test prawdy"... :? Skoro to od zespołu zależy całe powodzenie wesela, to polecam się wypowiedzieć w SWOIM wątku o zespole, a nie w wątkach o salach... :roll:
Necia - Nie Maj 30, 2010 12:47 pm

Tydzień temu miałam swoje własne wesele w domu weselnym Solaris, z której my -organizatorzy i goście jesteśmy bardzo zadowoleni:) Zanim z narzeczonym zdecydowaliśmy się na na tę salę, przeczytałam na tym forum opinie o praktycznie każdej sali i obejrzeliśmy osobiście mnóstwo sal, ale Solaris bezspornie wygrał. Jest to bardzo elegancka sala - zarówno z zewnątrz (ładny domek otoczony niewielkim ogródkiem z przodu i pięknym większym ogrodem z tyłu restauracji, gdzie jest ławeczka, altanka, wodospad), jak i w środku - jest przede wszystkim bardzo czysto - ściany są często odmalowywane, parkiet lśniący, i z klasą - piękne żyrandole z kryształków, lustra na suficie i na filarach, ładne firanki, ozdoby na ścianach.
I co bardzo ważne na weselu, czyli jedzenie, którego było bardzo dużo, było naprawdę smaczne, duży wybór i pięknie podane. Wszyscy goście bardzo chwalili sobie jedzenie, żałowali tylko, że nie byli w stanie wszystkiego spróbować, ponieważ tyle tego było, że nawet najwięksi smakosze nie byli w stanie posmakować wszystich potraw na ciepło i przekąsek na zimno, ciast i owoców.
Właścicielka restauracji jest bardzo otwarta na propozycje, podczas ustalania menu była bardzo pomocna, ale nic nam nie narzucała. Kucharki i kelnerki też są bardzo sympatyczne, jedzenie było ciepłe, sprawnie podawne. Warto też dodać, że przy restauracji jest duży parking, który pomieści wiele aut gości.
Naprawdę sala godna polecenia, bardzo się cieszymy, że się na nią zdecydowaliśmy, my organizatorzy nie musieliśmy się o nic martwić, a goście wyszli bardzo zadowoleni:)

ratowniczka - Sro Cze 23, 2010 11:32 am

Witam!

My ogladalismy salę Solaris w ostatnia sobotę. Przyjechalismy przed samym weselem żeby zobaczyć wystrój i pogadać z właścicielką. Na mnie jednak sala nie wywarła dobrego wrażenia. Ogólnie ładna i piękny ogród ale jak zaczęliśmy się rozglądać to czar prysł. W trakcie oglądania stołów z kuchni wyszły kucharki z wielkimi misami makaronu i łapami wrzucały na każdy talerz garść. Ja rozumiem, że pewnie wszędzie tak robią ale mogły chociaż założyć rękawiczki albo nakładać makaron szczypcami do makaronu przy osobach ogladających salę (nie bylismy jedyni) żeby stwarzać jakieś pozory.

Zajrzałam do toalet żeby zobaczyć ile ich jest i powiem szczerze że zapach mnie odrzucił... Nie wiem czy ktoś miał zamiar tam jeszcze sprzatać ale było ok godziny do przyjazdu młodych więc nie sadzę.

No i parkiet. Niby nie jest mały ale łączony. Tzn połowa jest w drewnie a połowa w płytkach. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to że ktoś nie pomyślał jak to robił i jest przez cała długość próg na łączeniu. Facetom to może i nie przeszkadza ale dziewczyny w szpilkach mogą się tam potknąć.

Yogi - Wto Sie 17, 2010 8:41 pm

moze ktos dodac zdjecia tortu i stolu wiejskiego w solarisie ??
SylwusiaZ - Pon Sie 30, 2010 2:01 pm

Wesele w Solarisie mieliśmy 21 sierpnia i szczerze mówiąc jesteśmy bardzo zadowoleni! Wystrój bardzo elegancki, sprawna obsługa, właścicielka cały czas na miejscu, wszystko poszło zgodnie z planem. Zimne przekąski na stole podane w ciekawy sposób, dużo ryb, pieczonych mięs, śledzi, sałatek itp. Ładne dekoracje stołów. Ciepłe posiłki zarówno jak i kawa / herbata podawane błyskawicznie. Wszystko bardzo smaczne i w dużych ilościach ( to co zostało można było zabrać ze sobą do domu ). Dużym plusem jest zamykane pomieszczenie na dole obok kuchni, do którego tylko my i świadkowie mieliśmy dostęp- przechowywaliśmy tam alkohol ( duża lodówka do schłodzenia wódki) oraz prezenty. Piękny ogród, w którym zorganizowaliśmy drink bar z barmanem - goście byli zachwyceni tym pomysłem. Przed naszym weselem w tygodniu odbyło się malowanie sali z zewnątrz, wszystko uprzątnięte, czysto i świeżo. Właścicielka jest osobą bardzo pomocną i konkretną , umożliwiła nam zorganizowanie ostatniej próby pierwszego tańca na sali dzień przed weselem. Duży parking pomieścił bez problemu wszystkich gości weselnych. Parkiet nie należy do śliskich, połączenie płytek i parkietu w niczym nie przeszkadza. Jedynym minusem było podanie płonących lodów do stołu w momencie kiedy byliśmy w ogrodzie i rozmawialiśmy z gośćmi. Polecam omówienie tej kwestii wcześniej. Ogólnie wesele uznajemy za bardzo udane. Impreza trwała do samego rana. Chętnie pobawilibyśmy się w Solarisie jeszcze nie jeden raz! :lol:
Yogi - Sro Wrz 01, 2010 8:45 pm

SylwusiaZ, masz może jakieś zdjęcie tortu ??

no i pytanko jak jest tam w zwyczaju tłuczenie kieliszków ? rzuca się za siebie ? o podłogę? czy tak jak u konkurencji zza płota do koryta zawija się szkło i młotkiem tłucze kieliszki :wink: ...

megi - Sro Wrz 01, 2010 11:10 pm

SylwusiaZ
to widze ze sa ozne zdania, dzis rozmawialam z kolezanka byla na weselu 17 lipca w solaris, mowi ze owszem pieknie, cieple posilki pyszne ale na stolachbylo malo jedzenia przekasek, ze byla glodna, ze za te pieniadze co zaplacili, to masakra,jezeli chodzi o jedzenie na stolach.............wiec ile ludzi tyle opini, a dzis jestem na goraco bo temat byl poruszony:)

moze sa rozne ceny menu:)?

SylwusiaZ - Czw Wrz 02, 2010 11:21 pm

Yogi
Kieliszki rzuca się za siebie na sali. Rozbite szkło od razu jest sprzątane, nie zauważyliśmy nawet kiedy. Nic nie zostało na parkiecie. W załączniku przesyłam zdjęcie tortu weselnego.

Megi
Wydaję mi się, że jest jedna cena menu, chyba, że coś na specjalne zamówienie. Nam w zupełności wystarczyło zimnych przekąsek. Może w lipcu rzeczywiście trochę inaczej to wyglądało. Najlepiej podjechać i samemu zobaczyć tuż przed weselem kiedy stoły czekają już nakryte i samemu stwierdzić.

Pozdrawiam

andzia84 - Nie Wrz 05, 2010 2:35 pm

Ja byłam na weselu w Solarisie i jestem bardzo zaskoczona negatywnymi opiniami na temat tej sali. Według mnie jest to jedna z ładniejszych sal w Łodzi. Jest naprawdę śliczna i elegancka, w Łodzi nie ma sali z tak stworzonym klimatem, który tworzą lustra i przepiękne oświetlenie. Co do wystroju stołów faktycznie jest to róża z pływającą świeczką, ale według mnie nie jest to zła bądź "smętna", jak powiedziała niezadowolona, dekoracja, gdyż myślę, że dekoracje skromniejsze i delikatniejsze są zdecydowanie ładniejsze i elegantsze. Tym bardziej, że sala ta jest tak ładna, że nie wymaga dodatkowej i przesyconej dekoracji. Niestety w większości sal weselnych przepych jest praktykowany i sale te wyglądają jakbyśmy zatrzymali się w latach 80tych. Często kokarda goni kokardę, wiesza się pełno balonów, stosowane są krzykliwe kolory, które według mnie nie pasują do takiego miejsca. Dla mnie musi być romantycznie, delikatnie, jasno i elegancko, czyli tak jak w Solarisie jest. Co do jedzonka to nie mam zastrzeżeń, przepyszne i w ogromnych ilościach, panie chodziły z dokładeczkami. Jedzenie podane w bardzo ciekawy i oryginalny sposób. Szczerze mówiąc zimnych przekąsek nie próbowałam ponieważ było bardzo dużo ciepłych posiłków, jednak wiem, że można było sobie pojeść nawet na zimno (duży wybór ryb, pieczonych mięs, sałatek, śledzi, warzyw, owoców itd.) Obsługa sympatyczna, uśmiechnięta i zawsze pomocna, szefowa kontrolowała sytuacje, aż do samego końca. Menu jest jedno, cena za talerzyk nie zmieniła się od kilku lat, jedynie stół staropolski zdrożał w tym roku, ale to chyba normalne wszędzie ceny podnoszą. Parkiet nie jest śliski bez problemu można na nim przetańczyć całą noc. Dodatkowymi atutami tej sali są śliczny ogród z barkiem, możliwość wynajęcia pokoi dla gości oraz duży parking. Polecam!
anstac - Pią Wrz 17, 2010 1:00 pm

Witam wszystkich, właśnie dzisiaj podpisalam umowe na 22 czerwca 2011 ( sroda przed Bożym Ciałem) ... i prawde mowiac jestem przeszczesliwa... oczywiscie nadal mam nadzieje ze zwolni sie jakas sobota w czerwcu albo innym letnim miesiącu, ale jeśli nie... no coż zawsze była oryginalna i tym razem zaskoczę gości środowym weselem.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe Młode i czek :wink: am na relacje z wesel w Solarisie:)

[ Dodano: Wto Kwi 26, 2011 10:09 am ]
Hej dziewczyny,odnawiam wątek... nikt tu już dawno nie zaglądał:(
Widziałyście nowy wystrój sali, wiedziałam ze ma być remont ale takich zmian się nie spodziewałam. Czy któraś z was była już zobaczyć salę na żywo??? Na zdjęciach wygląda inaczej, i ciekawa jestem jakie macie opinie? Pozdrawiam

anstac - Wto Kwi 26, 2011 10:16 am
Temat postu: SOLARIS po remoncie?
Hej dziewczęta,widziałyście już Solaris po remoncie, ja wczoraj weszłam na strone sali i szok... totalna zmiana, wiedziałam ze właściciele szykują remont ale przyznać trzeba, że zaszaleli... ktoś widział na żywo, co myślicie????
baila - Wto Kwi 26, 2011 11:35 am

Gdyby nie Twój post to miałabym niespodziankę po wejściu na salę:/ Wg mnie zmiana na plus jeżeli chodzi o parkiet i łazienkę, ale tapeta mi się nie podoba, mam nadzieję, że w rzeczywistości lepiej to wyglada i nie jest tak ciemno jak na zdjęciach.
anstac - Wto Kwi 26, 2011 12:30 pm

Mam podobne zdanie, parkiet bardzo fajnie wygląda i jest dużo większy niż był przed romontem, też jestm bardzo ciekawa jak wygląda na żywo. Wybierasz sie tam w najbliższym czasie? Ja mam wesele w czerwcu więc na pewno będa tam pod koniec maja.
Pozdrawiam

baila - Wto Kwi 26, 2011 1:39 pm

Anstac, ja mam wesele we wrześniu, na pewno będę jeszcze na sali , ale podejrzewam, że Ty będziesz wcześniej niż jak , także czekam na relacje.
Ps: Wysłałam Tobie wiadomość na priv :)

Malena - Wto Kwi 26, 2011 5:02 pm

byłam na chrzcinach w sali "Solaris", nie widziałam jej przed remontem. Sala prezentuje się bardzo korzystnie, szególnie stylowa tapeta w damaski, całość w tonacji srebrno-czarnej. Nie wygląda jednak smutno, raczej stylowo i elegancko. Na krzesłach białe
o-szare cieniowane pokrowce, na stole udrapowany materiał. Bardzo ładne toalety i przy wejściu urocza fontanna. Na środku sali parkiet, co zapewnia kontakt z tańczącymi gośćmi. Jak dla mnie bardzo na plus.
Filary są pokryte lustrami, co powiększa przestrzeń.

Jedyne, co mi się nie podobało, to ze zimne zakąski (w tym przypadku wędliny) kucharz polewa taką dziwna gęstą i lepką glazurą (podobno zawsze tak robi, nie wiem, czemu to ma służyć, czy dekoracji czy przedłużeniu świezości, ale mnie raczej ta glazura odrzuca, także upewnijcie się, czy na paterach z przekąskami jest ona konieczna).

dla zainteresowanych foto

anstac - Sro Kwi 27, 2011 10:27 am

Dzieki Malena za informacje, powiem szczerze, ze najbardziej przerażała mnie ta tapetaale skoro na żywo wygląda elegancko to bardzo się cieszę, myślę ze wybiore sie niedługo na sale i sama zobacze wiec tez dam znac co myślę.
Jeśli ktoś jeszcze był w Solarisie ostatnimi czasy.... czekam na informacje, Pozdrawiam

ppola - Sro Kwi 27, 2011 10:31 am

Ja tylko mogę napisać że na szczęście wymieniono parkiet, byłam na weselu tuz przed remontem, parkiet był tak sliski ze, ze na moich szpilkach jeżdzilam jak na lyzwach. Niestety łacznie z wywaleniem sie wiec siniaki były na całe kolana. Teraz przynajmniej na zdjęciach sala wygląda zdecydowanie lepiej. Jedzenie całkiem ok - tylko grzanki mnie nieco - zaskoczyły :lol:
baila - Sro Kwi 27, 2011 11:49 am

Malena, ppola dziekuję za informacje :) Na szczęście na zdjęciu Maleny tapeta nie wyglada tak ciemno jak na stronie Solarisa :)
Malena - Sro Kwi 27, 2011 1:59 pm

baila napisał/a:
Na szczęście na zdjęciu Maleny tapeta nie wyglada tak ciemno jak na stronie Solarisa


no tak, tylko ze to jest zdjecie z godz 15 w biały dzień, a wesela są trochę później, więc na samym przyjęciu jak się ściemni to aż tak jasno nie będzie. Sama mam jasną salę, ale nie wszystkie sale muszą być przecież białe i kremowe, wg mnie to fajna alternatywa.

e.milly - Pon Maj 02, 2011 4:32 pm

Jesteśmy świeżo po weselu w sali Solaris 30.04.2011 r - nie mogłabym wymarzyć sobie piękniejszego wesela. O nic nie musieliśmy się martwić. Panie Edyta wraz z kucharkami dbały o wszytko. Pomijając główne dania które były oczywiście bez zarzutu (i których zostało na dwudniowe poprawiny:-) Panie co chwila krążyły z kawą i herbatą. Tort czekoladowy był super ( a za tortami nie przepadam). Dodatkowo mieliśmy na dworze stół wiejski - też oczywiście wszystkiego dużo i na prawdę były to wiejskie wyroby - do domu zostało nam jeszcze pół nogi z szynką i inne zakąski. Ciasta które próbowałam dopiero w domu wyśmienite. Nie przesadzam z tymi superlatywami. Jedynym zaskoczeniem była oczywiście zmiana imagu sali. Jak zobaczyłam z 2 tygodnie przed weselem zdjęcia na stronie to na początku nie byłam do końca zadowolona - wybrałam piękną bielutka jasną salę a tu nagle ciemne tapety..:-) ale na żywo sala wygląda super - przez tą zmianę nabrała pięknego wieczorowego charakteru a i tak jest bardzo błyszcząco i jasno od świateł i luster.

Na zakończenie dodam tylko że goście byli zachwyceni i salą i jedzeniem.


Polecam Wszystkim

anstac - Sro Maj 04, 2011 8:51 am

Emilko, piękne zdjęcia, gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze:) Bardzo dziękuję za relacje i cieszę sie że wszystko Ci sie udało. Pozdrawiam cieplutko!
rafalolczyk.com - Sro Maj 04, 2011 2:33 pm

Witam,
Miałem przyjemność fotografować ślub w dniu 1 maja na tej Sali.
Jest świeżo po remoncie i wygląda bardzo elegancko i stylowo.
Moim zdaniem lokal prezentuje się lepiej niż przed zmianami wyglądu.
Pozdrawiam

Ewelinka85 - Sob Maj 07, 2011 8:18 pm

Witam wszystkich! jako początkująca poszukiwaczka sali weselnej rozpoczynam swoją obecność na forum :) Dziś oglądałam Solaris, przygotowaną do wesela. oto moje wrażenia: najładniejsza sala jaką oglądaliśmy a było ich ok.10 i właściwie zdecydowaliśmy się! prawdą jest, że wesela organizowane są od 80os ale my planujemy je w maju przyszłego roku i właścicielka zgodziła się na nasze 60os. - bez żadnych dopłat i właściwie bez problemu, bo maj jest mało obleganym miesiącem. także jeśli ktoś planuje wesele na mniej osób a nie zależy mu na konkretnej dacie, to jest taka opcja. uważam, że sala nie jest za duża na taką liczbę osób. co do samej sali - bardzo czysta, świeża, elegancka, może filar troszkę przysłania widoczność pary młodej na cały parkiet ale to chyba da się przeboleć, stoły ładnie zastawione, cięte kwiatki w wazonach, przystawki udekorowane (nie było wrażenia, że jest ich za mało), ładnie oświetlona, wyjście na ogródek to też duży plus. Za cenę 185zł bogate menu z tortem, za pokrowce na krzesła 5zł dopłaty. Właścicielka bardzo sympatyczna, kompetentna, uśmiechnięta, przyjemna. przy podpisywaniu umowy zaliczka wynosi 1200zł, wszelkich ustaleń co do menu na 10 dni przed ślubem. Mieliśmy bardzo pozytywne odczucia dlatego też podjęliśmy decyzję i wybraliśmy Solaris :)
Yogi - Wto Maj 17, 2011 11:53 pm

No jesteśmy po weselu i poprawinach w solarisie,
o ile sala ładna
to w pewnych kwestiach organizatorskich Pani Edyta i jej matka pozostawia wiele do życzenia,
jak będziemy mieć więcej czasu i nie zapomnimy to wypunktujemy rażące zachowanie pewnych osób, ku przestrodze innym żeby oszczędzili sobie nerwów w tym wyjątkowym dniu

miało być idealnie a zawiedliśmy się no i niesmak pozostaje


ps
Rafał masz rację, sala wygląda zdecydowanie lepiej po remoncie, nie wspominając już o parkiecie, który był już zmęczony życiem
no ale jak widać są różne gusta jednym się podobała przed innym po.

Joanna 5 marca - Pon Cze 13, 2011 6:41 pm

Uff, najwyższa pora coś napisać...
W dniu 5 marca br. w sali weselnej Solaris odbyło się nasze wesele ( moje i Pitera)..
Do tańca przygrywał nam zespół Trio&Sax. Sala ładna, świeżo odnowiona, wystrój ciekawy i elegancki.
Jedzenie w ilości wystarczającej i bardzo, bardzo smaczne. Stoły ślicznie udekorowane, zakąski , owoce. Tort wyglądał okazale, miał piękne dekoracje z róż i był bardzo dobry.
Jesteśmy wdzięczni Pani właścicielce lokalu, że tak wzorowo przygotowała to przyjęcie weselne i cały czas czuwała na sali. Kelnereczki to młode przesympatyczne dziewczyny i zasługują na wysoką pochwałę. Z podawaniem dań gorących radziły sobie doskonale, jak również dbały o czystość na stołach.
Zespół, grali na "5", Pani solistka i zarazem wodzirejka spisała się fenomenalnie, ale gdy na jednej sali jest konsumpcja i taniec to kapela grała troszeczke za głośno. Cioteczki okupujące krzesła przy stołach nie mogły sobie pogadać. Oczepiny były ciekawe, a prawdziwym hitem był zabawa "Kareta", jednak nasi goście byli bardzo przytomni i w czasie karety nikt nie dostał karniaka, a może szkoda że nikt nie dostał...?:D
Kolejnym młodym parom polecamy ten lokal, życzymy tak udanej zabawy i smacznego jadełka jakie było na naszym weselu.
Asia i Piter.

tobolka85 - Pon Cze 13, 2011 7:00 pm
Temat postu: Polecam Solaris!!!!
Mieliśmy wesele 28 maja 2011 i wszystkim tym którzy wybrali tę salę lub noszą się z zamiarem jej wybrania naprawdę polecam. Nasi gości już od momentu wejścia byli zachwyceni wyglądem sali, czyściutko, wszystko pięknie podane, toalety lśniły, trawa na ogrodzie skoszona wszystko na tip top. Rodzice nie muszą się stresować powitaniem gdyż Pani Edyta wszystko im powie co i jak ma wyglądać. Co do kwestii jedzenia rosół pyszny, krem z borowików boski, schab chyba po cygańsku mistrzostwo świata tak samo puree ziemniaczane smażone na głębokim oleju nie pamiętam jak się nazywa, ale było pyszne, tort my mieliśmy na ciemnym biszkopcie bita śmietana z truskawkami pychotka, bardzo ładnie przybrany. Ogólnie jedzenie ciepłe, przystawki moi goście wszyscy jak jeden mąż stwierdzili że przepyszne i do niczego nie można się przyczepić. Sala pomimo tego że są te ciemne tapety nie jest ciemna jest bardzo jasna, ja prosiłam nawet o zgaszenie części świateł, ja nie spałam tydzień przed weselem bo się martwiłam czy wszystko będzie ok było lepiej niż mogłam sobie wymarzyć. Załączam plik ze zdjęciami tortu :)
anstac - Sob Cze 25, 2011 2:37 pm

Chciałabym dołączyć do grona Młodych Par zachwyconych salą Solaris... wszystko, ale to wszystko bez wyjątków było na 200%!!! Właścicielka - Pani Edytko - ogromne dzięki za wszystko, pomoc, wsparcie i przede wszystkim postawę dzięki której nie musieliśmy martwić się o nic. Jedzenie wyśmienite ( nie było gościa który narzekał na jedzenie - a wiem jak trudno trafić każdemu w gusta, nawet nasza koleżanka wegetarianka wychwalała specjały podane tylko dla niej ), tort Boski, pięknie przystrojony i rewelacyjnie podany. Panie kelnerki - nic dodać nic ująć, zawsze pomocne, na każde zawołanie i widzimisie gości i nasze oczywiście.
Sala wyglądała bardzo elegancko i wytwornie, bardzo ładnie ustrojona, na stołach pięknie podane zimne przekąski i ciasta, stoły i krzesła idealnie ustawione pod gości.
Jeszcze raz i bez przesady -REWELACJA, polecam każdej młodej Parze która marzy o pięknej sali i rewelacyjnym weselu. P.S - zapomniałam dodać że wynajęliśmy tez pokoje u góry dla gości przyjezdnych, czyste schludne i każdy z łazienką, razem z gośćmi zostaliśmy do rana ( czytaj prawie do 17 )mieliśmy podane smaczne śniadanko na górze w formie szwedzkiego stołu. za wszystko Pani Edydtce i ekipie Solaris OGROMNE DZIĘKI!!!
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania lub wątpliwości chętnie je rozwieje< POLECAMY Z CAŁEGO SERCA, Ania I Łukasz 22.06.2011

pszczolka125 - Wto Cze 28, 2011 3:53 pm

Witam, ja w miniony weekend tj.25.06.2011 miałam swoje wesele. Również jak poprzedniczka uważam, że wszystko bylo dopięte na ostatni guzik i zadowolenie na 200%.Wszyscy goście byli zachwyceni salą, jedzeniem i zespołem (Trio&Sax). Wszystkim gorąco polecam. To co da się zauważyć to przede wszystkim profesjonalne podejście. My również wynajmowaliśmy pokoje- pokoje również pierwsza klasa. Jeszcze raz w tym mijescu chciałam podziękować Pani Edycie i ekipie z Solarisa.
Kasia i Dominik

jupik - Pon Lip 04, 2011 9:26 pm
Temat postu: czy nie jest ciasno?
Hej, jestem tu "nowa", a to dlatego, że dopiero zaczęliśmy poszukiwania sali na 2012 r. Przyznam, że najpierw zrobiłam pierwszą selekcję oglądając zdjęcia sal i czytając opinie w necie, a w weekend wybraliśmy się obejrzeć pierwsze dwa typy "na żywo". Solaris był jedną z sal (jako drugi oglądaliśmy Dwór Artusa) i przyznam, że Solaris z różnych względów bardziej nam przypadł do gustu. Właściwie to jakby nie jedna wątpliwość, którą mam, to chyba na tym skończylibyśmy poszukiwania..Ale zastanawiam się, czy oby na pewno jak jest tam 90-100 osób, to na np. parkiecie nie jest za ciasno??? Nie lubię ścisku, a mam wrażenie, że nie ma tam zbyt dużo wlnej przestrzeni. Czytałam już wpisy osób, że i 120 weszło, ale nie za bardzo chodzi mi o to, żeby "upchnąć" tam ludzi, tylko, żeby był komfort, zarówno przy stołach, jak i na prakiecie. Do tych osób co miały tam wesele - jak uważacie, nie było troszkę za mało miejsca ?? ?
pszczolka125 - Pon Lip 04, 2011 10:38 pm

Ja miałam wesele na 80 osób i uważam , że jest to optymalna liczba jak do tej sali. Było wystarczająco miejsca do tańczenia. Uważam, że jest to sala maksymalnie do 100.
baila - Sob Wrz 24, 2011 6:50 pm

Witam, Jako, że ochłonęłam już nieco po weselnych emocjach, mogę w pełni świadomie gorąco polecić Dom Weselny Solaris. Wszystko było zorganizowane w 100%, jedzonko pyszne, panie kelnerki przesympatyczne, talerzyki i sztućce zmieniane co chwila na czyste. Jedzenia było baardzo dużo, było tego tyle, że część zarówno przystawek jak i dań ciepłych zabraliśmy do domu. Dekoracje stołu eleganckie tak jak i całe wnętrze sali. Od gości słyszeliśmy same superlatywy także jestem bardzo zadowolona z wyboru. Dodatkowo dostaliśmy w prezencie na nową drogę pokój dla Nowożeńców, dzięki temu na spokojnie się wyspaliśmy i odswieżyliśmy po weselu. Jak najbardziej polecam tą salę, będziecie zadowoleni z wyboru.
d1gital - Sro Paź 05, 2011 1:06 pm

Mieliśmy w Solarisie wesele 1 października 2011. Sama organizacja bez zarzutu, a jedzenia starczyło na poprawiny i jeszcze zostało. :) Sala piękna, goście bawili się do 8 rano, a ze względu na drewniany parkiet nogi nie bolały od wielogodzinnego tańczenia.

Będąc jednak szczerym, muszę napisać o dwóch problemach: dzień przed imprezą, w piątek, w sali zorganizowana została stypa, która zakończyła się dopiero o godz. 18:30 (początkowo miała się skończyć o 17). W związku z tym na sali siedzieliśmy do godziny 23 przygotowując ją do naszej imprezy. Dodatkowo, właścicielka postanowiła ustawić stoły tak, aby upchnąć jak najwięcej gości razem, a my chcieliśmy mieć stoły ośmioosobowe (5 na gorze, 5 na dole, i stolik dla dzieci, a pani ustawiła 5 na górze, 4 na dole i stolik dla dzieci). O godzinie 22 dzień przed weselem była awantura, która doprowadziła narzeczoną do skraju wytrzymałości, ale jednak postawilismy na swoim. Pani twierdziła, że wybrała takie ustawienie dla naszego dobra, ale oczywistym jest, że chciała przydzielać porcje na stół, a nie na osobę, dzięki czemu trochę by zaoszczędziła. Nie rozumiem jednak tego - płacąc za osobę i wynajmując całę salę mamy jednak prawo do decydowania o ustawieniu stołów.

W kazdym razie, podczas wesela, wszystkie panie oraz cała obsługa wykazały się profesjonalizmem, dlatego w 100% salę polecam!

jupik - Sro Paź 05, 2011 1:50 pm

a ilu mieliscie gości ?? ?
Pytam, bo ja cały czas nie mogę zdecydować się na salę, i Solaris przewija mi sie w rozważaniach, i się zastanawiam czy tam nie bedzie za ciasno..

jarek_00 - Pon Paź 17, 2011 7:40 pm

Niedawno robiliśmy chrzciny w lokalu Solaris. Sam lokal bardzo ładny, elegancka aranżacja wnętrza, dość ładne nakrycie stołów, smaczne dania na gorąco, właścicielka lokalu sympatyczna jednak nie sposób nie wymienić wielu mankamentów i ,,niedociągnięć'', jakie miały miejsce przy organizacji tej imprezy:
- nie zostaliśmy poinformowani o tym, że lokal jest monitorowany przez co my i nasi goście czuliśmy się obserwowani na każdym kroku,
- panie kelnerki narzekały w naszej obecności, że są zmęczone po weselu, które odbyło się tu dzień wcześniej,
- lokal mieliśmy mieć udostępniony na 8 godzin, jednak panie kelnerki podawały gorące dania jedno po drugim chcąc jak najszybciej zakończyć swoją pracę
- zimne zakąski, ciasta i owoce w dużej mierze były pozostałościami po wcześniejszym weselu
- umawialiśmy się, że część alkoholu np. wino zostanie postawione na osobnym stole, ale tak się nie stało
Jesteśmy jedynie w połowie zadowoleni z organizacji chrzcin w tym lokalu. Za tę cenę spodziewaliśmy się lepszej obsługi, niestety tak nie było.

szpilka86 - Sro Lis 02, 2011 10:22 pm

czy mogłybyście mnie poratować informacją, czy w Solaris jest kuchnia na miejscu czy może wszystkie dania przywozi katering?
chciałabym uniknąć sytuacji, kiedy posiłki będą zimne :/

dowiedziałam się, ze Solaris gwarantuje w cenie tort - czy para młodych ma prawo wyboru co do smaku, wielkości, wyglądu?

no i najważniejsze :) rezerwować w Solaris czy szukać dalej? :? bo przyznam, że mam jeszcze coś na oku

aga20 - Sro Lis 02, 2011 10:37 pm

Wiem na pewno,że kuchnia jest na miejescu i nie ma obaw co do tego,ze jedzenie będzie zimne.

Myśle, że sala godna uwagi ale ostateczna decyzja należy do ciebie i przyszłego męża..

Pozdrawiam

szpilka86 - Czw Lis 03, 2011 3:48 pm

W takim razie jedna wątpliwość rozwiana :)
Wszystkie z Was, które miały lub będą miały wesele w tej sali o swoje spostrzeżenia (te miłe i te nieco gorsze) :D

kianne - Nie Lis 06, 2011 11:04 am

Witajcie:)

My już mamy zarezerwowany termin, na 25.05 2013:) zaliczka 1500 zł, umowa podpisana od 70 osób ( po krótkich negocjacjach). Jedyne, co mi średnio pasuje, to to, ze w umowie jest zapisane cena od osoby + różnica-bez podania jakiegokolwiek zakresu różnicy. Hmmm, mam nadzieję, że nie zbankrutujemy, bo sala cudna i wiemy, że to jest to! :)

baila - Czw Lis 17, 2011 11:13 pm

szpilka salę rezerwować :) tort można wybrać, właścicielka przedstawia kilka opcji do wyboru.
szpilka86 - Pią Lis 18, 2011 11:00 am

no ciągle się waham .....
Czarny Staw, Solaris i pojawiła się jeszcze czwarta opcja - Eden w Rzgowie

chyba będziemy losować :)

ppola - Pią Lis 18, 2011 11:39 am

szpilka86, byłam w dwóch pierwszych z trzech sal, które bierzesz pod uwagę. Mimo że jest to wątek o Solarisie ja bez wahania wybrałabym Czarny Staw. Jak dla mnie juz samo menu, smak i podanie jedzenia jest absolutnie różny, ze wskazaniem na CS. W Solarisie rozłożyło mnie na łopatki jedno danie, mianowicie grzanki z grzybami. Była to Angielka z odrobiną pieczarek i keczupem, podane jako ciepłe danie, no przepraszam bardzo ale takie "danie" to ja w zaciszu domowym robię dla naszej dwójki a nie dla gości.
agatailukasz - Pią Lis 18, 2011 1:54 pm
Temat postu: SOLARIS
Ja miałam w Solarisie wesele i jak wiadomo bawiłam się u Ciebie Paulino również na weselu.
Menu jednej i drugiej sali jest bardzo dobre. Wspomniane grzanki, które tak wyśmiewasz wybralilśmy na godzinę 2 albo 3ecią w nocy, kiedy właściwie ludziom jest
a) z lekka obojętne już jedzenie ze względu na późną porę
b) objedzeni są setni poprzednimi mięsnymi posiłkami

Właścicielka zaproponnowała nam albo grzanki albo pyszne paszteciki. Sama jednak zwróciła uwagę, że wcześniej będzie bardzo dużo mięs, więc może aby lżej było gościom, podamy grzanki do barszczyku. Również ze względu na to ( a właściwie tylko z tego powodu), że Twój Mąż, szanowny Maciej, jest wegetarianinem - takie o to mało apetyczne grzanki złożone z bagietki, sera, pieczarki i ketczupu zostały u nas podane.

Solaris to super sala, jedynym minusem był śliski parkiet, który teraz pdoobno wymienili.
Przepyszny tort weselny (nigdzie nie jadłam lepszego), świetny deser zamiast lodów - gruszka z kawą bądź czekoladą, pyszne dania mięsne, przysmaki na stole ale przede wszystkim profesjonalna Właścicielka. Ja polecam :)

ppola - Pią Lis 18, 2011 2:25 pm

agatailukasz, nigdzie wcześniej nie pisałam i nie mówiłam złego słowa o Solarisie, ani o Waszym weselu (oprócz parkietu na którym kilka razy się poślizgnęłam, na szczęście został on wymieniony), nigdy i nigdzie nie napisałam i nie mówiłam że wesele zepsuły wyżej wspomniane grzanki ( jeśli wysnułaś takie wnioski bardzo mi przykro). Zaskoczyły mnie one bardzo bo nie spodziewałam się takiego "dania" na weselu, ale jeśli taka była wasza decyzja to ok cofam i przepraszam, nie miałam na celu wyśmiania ich, Waszych decyzji i Waszego wesela. Dziękuję również że pomyśleliście o moim mężu, bo nie wszyscy biorą to pod uwagę.
Tylko to jedno danie mnie zaskoczyło ponieważ wszystkie pozostałe były bardzo dobre, łącznie z przepyszną czekoladą z gruszkami jako deser. Pyszny był również tort, a sama zabawa na prawdę przednia.

PS. Agato jeśli cytujesz fragment wypowiedzi z forum, bardzo proszę rób to dokładnie i ze zrozumieniem. A nie wycinaj fragmentów bez kontekstu i ze zmieniona formą.

szpilka86 - Pią Lis 18, 2011 9:30 pm

no pomyślimy jeszcze :)
do końca roku chcemy podjąć decyzje i zarezerwować salę, dam znać co wybraliśmy

d1gital - Sob Lis 26, 2011 12:47 am

jupik napisał/a:
a ilu mieliscie gości ?? ?
Pytam, bo ja cały czas nie mogę zdecydować się na salę, i Solaris przewija mi sie w rozważaniach, i się zastanawiam czy tam nie bedzie za ciasno..


Mieliśmy ponad 90 osób, z obsługą (zespół itp) zbliżało się to do setki. Ogólnie wrażenia są takie: obsługa świetna, ale właścicielka niepoważna. Płacąc >20 tysięcy za usługę jednak można postawić swoje wymagania, a próby oszczędzania "dla naszego dobra" na tak drobnej sprawie jak ustawienie stołów są wręcz śmieszne. Rozumiem, że kryzys itp, ale czemu nie można było jasno sprawy postawić - dajcie 500zł więcej, to ustawimy stoły tak jak chcecie?

Jeśli chodzi o monitoring, to nam to nie przeszkadzało. Przecież i tak są kamerzyści, którzy wszystko filmują. Jednak rzeczywiście, powinno być to powiedziane - my pytaliśmy i podejrzewam, że bez tego pytania byśmy się tego nie dowiedzieli.

Nie chcę krytykować sali, a szczególnie niesamowitej obsługi, która nam BARDZO pomogła i się bardzo starała. Będąc gościem weselnym na tej sali na pewno będziecie zadowoleni. Będąc organizatorem... może być różnie. Wszystko zależy od Waszej siły perswazji.

szpilka86 - Nie Gru 04, 2011 8:34 pm

Byliśmy, zobaczyliśmy i się zakochaliśmy - sala z klasą i bez niepotrzebnego przepychu!
Martwi mnie tylko jej wielkość, planujemy wesele na 95 osób. Czy aby nie będzie ciasno??
Proszę o opinie ;)

koniczynka84 - Pon Gru 05, 2011 3:43 pm

Kochani, byłam, oglądałam - wesele w 2013 a ja już panikuję - ale ten typ tak ma ;P - sala przyznaję CUDOWNA... tylko odstraszyła mnie osoba oprowadzająca - chyba się spieszyła, bo tylko pokazała salę i przeprosiła nas bo ma coś do załatwienia.
W sumie to nasza wina - trzeba było się umówić telefonicznie :) więc będę próbowała za tydzień :)
Powiedzcie mi jakie są ceny za talerzyk?

szpilka86 - Pon Gru 05, 2011 3:52 pm

w tym roku jest 185zł, w 2013 moze wzrosnąć do 205zł, ale w umowie nia ma podanych widełek (po prostu podpisuje sie umowę na 185zł z klauzulą, że cena może ulec zmianie)
5 posiłków (tzn. 4, bo rosół jest liczony jako osobne danie)

d1gital - Nie Gru 11, 2011 8:37 pm

Sala jest spokojnie na 95 osób, u nas było ponad 100 w najgorętszym momencie i nie było ciasno.
ernol - Pon Sty 02, 2012 11:40 pm

Pojechałem z narzeczoną obejrzeć salę. Pani była z nami umówiona na godzinę, nie prosiła w rozmowie telefonicznej o potwierdzenie spotkania, po prostu się umówiliśmy. Pojechaliśmy, weszliśmy, Pani stwierdziła, że na sali kilka osób je obiad i nie będzie nas oprowadzała. Zupełny brak kultury i profesjonalizmu. Sala nie znajduje się w centrum miasta, przejechaliśmy kawał drogi z drugiego końca Łodzi, żeby usłyszeć, że możemy się umówić w innym terminie. W ten sposób w minutę traci się klientów..... Nie polecam!
Wiol25 - Pon Lut 06, 2012 4:57 pm

Na mnie też Pani oprowadzająca nie zrobiła dobrego wrażenia, obojętna kompletnie, jeden jedyny raz się uśmiechnęła, kiedy powiedzieliśmy, że już wychodzimy :) A muszę dodać, że my byliśmy umówieni... Na zdjęciach sala prezentuje się rzeczywiście bardzo dobrze, jednak ilość światełek w środku, które miałam wrażenie, że są wszędzie i kompletnie nie pasują do reszty wystroju (np. tapet) sprawiły, że chyba się nie zdecyduję, ale to oczywiście kwestia gustu.
jupik - Pią Mar 02, 2012 11:05 pm

No cóż, na mnie też Pani nie zrobiła dobrego wrażenia, choć też byliśmy umówieni. Odniosłam wrażenie, że i tak ma tylu chętnych, że nie musi się wysilać-nie my to Ktoś inny chętnie weźmie. My się nie zdecydowaliśmy bo: 1. sala dla mnie za zimna - nie jestem królową lodu i lubię ciepłe wnętrza, w Solarisie jest elegancko, na pewno, ale lodowato.. 2. Filar przed młodymi, ech.. 3. Planujemy ok.90-100 gości - parkiet wydał mi się na tą ilość za mały, nie lubię ścisku i przepychanek, i tylko by myślała przed ślubem: zmieszczą się czy się nie zmieszczą? Sala to kwestia gustu. Nas Solaris nie przekonał.
szpilka86 - Sob Mar 03, 2012 11:42 pm

jupik napisał/a:
Planujemy ok.90-100 gości - parkiet wydał mi się na tą ilość za mały


z tego samego względu nie zdecydowaliśmy się na tę sale, chociaż zapewniali nas znajomi, że się spokojnie wszyscy zmieszczą

gochna - Pon Kwi 16, 2012 10:38 pm

uu Ja mam nadzieję, że u nas będzie wszystko wporządku.... No ale niestety wszędzie znajdzie się jakaś wtopa.... a przynajmniej tak sobie to tłumacze ;-) ) My będziemy świetować NASZ dzień za 3 miesiące...oby przybywało tylko dobrych komentarzy ;)
Shy - Sro Maj 09, 2012 1:14 pm

My się na nią zdecydowaliśmy.. ślub już w lipcu, jednak po Waszych komentarzach zaczęłam się trochę obawiać, ponieważ mam specyficzną sytuacje rodzinna i jeżeli stoliki będą po 5 osób z jednej strony to nie będę w stanie usadzić gości a niestety muszę zrobić to sama.. nie chciałabym przed ślubem mieć jeszcze problemu z ustaleniem tak banalnej kwestii..
My będziemy mieli 90 gości, ale widziałam wesele tam właśnie na ok 100 gości i raczej wszyscy spokojnie mogli się bawić a przy tym nie było pustki na parkiecie..

..może ktoś był tam na weselu lub miał w ostatnim czasie i umiałby coś jeszcze napisać, szczególnie o tym rozmieszczeniu stolików :/

gochna - Wto Cze 05, 2012 1:19 pm
Temat postu: wesele 2 czerwiec
Dziewczyny czy któraś z was była może na weselu w sobote 2 czerwca 2012?? Jesli tak powiedzcie mi jak wyglada kwestia jedzenia na stole?? bylismy ogladac sale przed weselem i w sumie widzialam ze na stolach z zimnych przekasek nie bylo za duzo....jesli ktoras z was byla powiedzcie mi jak wyglada to z perspektywy bawiacych sie??
Shy - Sro Lip 04, 2012 4:01 pm

Wczoraj rozmawiałam z Panem od zespołu i okazało się, że grali tam ostatnio cztery wesela.. o jedzeniu wypowiadał się doskonale.. o sali jako o sali również..

Ponawiam temat, może któraś z forumek była lub miała tam wtedy wesele i mogłaby coś konkretnego powiedzieć.. byłabym baaaaaaaardzo wdzięczna ;)

kingusia1989 - Czw Lip 05, 2012 1:10 pm

My mamy wesele 14.08 (wtorek)bo już nie było żadnej soboty wolnej. Mój przyszły małżonek był tam na weselu dwa lata temu i bardzo sobie chwalił obsługę oraz jedzenie, którego był az nadmiar :)
gochna - Pią Lip 06, 2012 7:17 pm

Kochane moje dziewczyny ja za tydzień mam wesele w solarisie ;-) piątek 13-go :smile: heh choć data nietypowa mam nadzieje, że wesele będzie super !! jedyny znak zapytania to póki co stół wiejski na zewnątrz.. :? .przy takiej pogodzie średnio to widze. No ale postanowimy do czwartku ;-) :razz: Napisze Wam napewno wszystko po weselu a że jestem dośc wybredna nie będę na siłe wychwalać sali, jedzenia czy obsługi jeśli coś mi się nie spodoba ;-) Oby tak nie było!! Do zobaczyska 8)
premiero81 - Sob Lip 07, 2012 11:06 am

My mamy wesele w Solarisie 28 lipca, więc już za 3 tygodnie. Od zespołu, który tam grał i od ludzi, którzy byli tam na weselu słyszeliśmy dobre opinie. Miejmy nadzieję, że się potwierdzą. Liczymy zwłaszcza na relację kingusi i gochny (i shy jeśli 21 lipca macie wesele w Solarisie :) ). Pozdrawiamy
Shy - Sro Lip 11, 2012 7:57 am

premiero81, tak mamy tam wesele 21 lipca.. jeśli tylko będę coś wiedziała na pewno napiszę ;) na razie byłam tam już dwa razy w celu dogadania wielu spraw i jestem troszkę uspokojona.. Pani Edyta wywiera bardzo pozytywny wpływ na stres przed weselny..
premiero81 - Sro Lip 11, 2012 9:45 am

Shy, a ustaliliście coś w kwestii ustawienia stołów? U nas będzie 80 osób. Mam jeszcze pytanie w kwestii kawy, herbaty - Pani Edyta mówiła nam, że kelnerki będą robić gdy tylko ktoś sobie zażyczy. A pytaliście czy istnieje możliwość wystawienia filiżanek i gorącej wody? My o to zapomnieliśmy spytać, choć dla nas to nie będzie jakiś wielki problem jeśli zostanie tak jak jest teraz. Spotkanie z Panią Edytą mamy w najbliższych dniach i też mam nadzieję, że będę zadowolony z jej nastawienia :)
kianne - Sro Lip 11, 2012 11:49 am

a ja mam pytanie, jak w tym roku jest z ceną za talerzyk? Czy nadal jest to 185 zł/os. czy cena uległa zmianie?
premiero81 - Sro Lip 11, 2012 1:01 pm

My otrzymaliśmy informację, że w tym roku cena za talerzyk wynosi 190 zł, w zeszłym roku było 185 zł, a miała wzrosnąć maksymalnie o 10 zł.
Shy - Sro Lip 11, 2012 3:20 pm

premiero81, pytaliśmy o kawę i herbatę jednak nam opcja z donoszeniem ich do stolików bardziej pasuje.. zapowiadali na nasz ślub 30 stopniowe upały, więc myślę, że jeżeli już to ktoś może skusi się na kawę..
Jeśli chodzi o stoliki to Pani Edyta wytłumaczyła mi, jak będą rozstawione (ponieważ robię winietki bardzo mi na tym zależało). Powiedziała jednak, że wszystko zależy od tego w jaki sposób ja rozpisze gości, co też mnie ucieszyło..

kianne, tak, cena za talerzyk wzrosła do 190 zł. Stół wiejski kosztuje 120, gdyby ktoś był zainteresowany ;)

premiero81 - Sro Lip 11, 2012 4:00 pm

Shy, stół wiejski za całość 1200 zł? Nie wiem czemu utkwiło mi w głowie, że za 1000 zł, ale może to cena z zeszłego roku :) Muszę sprawdzić. Dzięki za szybką odpowiedź :)
Shy - Czw Lip 12, 2012 8:26 am

premiero81, nam wydawało się, że ma kosztować 1500, więc ucieszyliśmy się z "obniżki" hehe
Vanilia - Czw Lip 12, 2012 9:09 pm

Byliśmy oglądać 2 tygodnie temu - sala jak dla mnie taka sobie, nie zrobiła na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia. Do tego, Pani Właścicielka nie miała chyba dobrego dnia, odpowiadała na pytania zdawkowo i z irytacją w głosie - po kilku takich odpowiedziach daliśmy sobie najnormalniej spokój, wiedząc że to i tak nie będzie nasze miejsce.

Z drugiej strony od znajomych pozytywne relacje z wesel w Solaris.

Alberto - Pią Lip 13, 2012 8:44 am

Vanilia napisał/a:
odpowiadała na pytania zdawkowo i z irytacją w głosie


Ta Pani chyba tak już ma

Shy - Pią Lip 13, 2012 12:52 pm

Alberto napisał/a:
Vanilia napisał/a:
odpowiadała na pytania zdawkowo i z irytacją w głosie


Ta Pani chyba tak już ma


może nie rozmawialiście z właścicielką tylko z jedną z kucharek, która oprowadza po sali pod nieobecność Pani Edyty. Dla mnie zawsze właścicielka była niezwykle uprzejma i pomocna..

Vanilia - Pią Lip 13, 2012 1:25 pm

Shy, rozmawiałam z Panią Właścicielką (chyba, że kucharka udawała Panią Edytę:>)

Ja naprawdę nie oczekuję, że Właściciel/ka sali weselnej będą moimi przyjaciółmi. Ale w Solaris czułam się jak natręt - tylko dlatego, że pytam na ile osób może być wesele i ile kosztuje uczta za osobę :>

ioopi - Pią Lip 13, 2012 2:06 pm

mam pytanko 190 zł cena za osobę z poprawinami czy bez? pozdrawiam serdecznie
Shy - Pią Lip 13, 2012 2:27 pm

Vanilia, to dziwne..

ioopi, to cena bez poprawin za 10 godzin..

ioopi - Pią Lip 13, 2012 4:54 pm

dziekuje za odpowiedz. hmm podoba mi sie ta sala a czy koszt od osoby w piatek jest mniejszy??? byłam tam na weselu w zeszlym roku i organizacja byla super, jedzonko pyszne . My siedzielismy przy stole po jednej stronie 5-osobowym, jedna para wyszla wczesniej i byli niezadowoleni poniewaz Mlodzi usadzili ich na przeciwko siebie a nie obok... W sumie tez bym tak nie chciala siedziec.
Shy - Pią Lip 13, 2012 6:41 pm

Cytat:
czy koszt od osoby w piatek jest mniejszy???

najlepiej zadzwonić i zapytać..

Cytat:
jedna para wyszla wczesniej i byli niezadowoleni poniewaz Mlodzi usadzili ich na przeciwko siebie a nie obok...

naprawdę dojrzałe zachowanie :/ należy też zrozumieć Młodych, że czasem ciężko pousadzać wszystkich tak, by siedzieli koło tych, koło których chcą lub gdzie chcą.. jedno z nich mogło sobie w czasie wesela przestawić krzesełko po drugiej stronie i już, nikt by nic nie powiedział.. ale najlepiej się obrazić.. jak kiedyś sami będą usadzać gości to życzę im, żeby tez ludzie się poobrazali, bo jest nie po ich myśli.. samolubne zachowanie..

kingusia1989 - Pon Lip 16, 2012 12:00 am

Cały czas mi się wydawało, że za stół wiejski płaci się 1000, a beczułka na bimberek jest czy trzeba skądś kombinować?? My jak rozmawialiśmy z Panią Edytą to powiedziała, ze w tym roku cena za talerzyk jest 185- chyba, że to jest cena dla nas bo wesele nasze wypada we wtorek.
gochna - Pon Lip 16, 2012 4:26 pm

Hej dziewczyny!! My już po ;) ) Piątek 13-go naszym dniem :smile: muszę wam powiedzieć, że jesteśmy baaardzo ale to bardzo zadowoleni. Zacznę od ceny. My płaciliśmy za talerzyk 180 zł. JEDZENIE- bardzo ale to bardzo dobre. Krem z borowików REWELACJA. gorące posiłki bardzo smakowały wszystkim. nawet najwiekszy łasuch nie wyjdzie głodny!! Jeśli chodzi o jedzonko na stołach szczerze mówiąc próbowalam rano i to jak Panie kucharki znosiły. Nie mam żadnych zastrzeżeń a i goście mówili, że im smakowało. Stól wiejski- 1200 zł- Super. Jedzenia duuuuużo i bardzo smaczne. Szynki( nóżka świńska) tak dobrej już dawno nie jadłam!! rewelacja. Zostało nam tyle tego, że bedziemy chyba miesiąc jeść!! Jedynym minusem dla pary młodej jest stół na zewnątrz, dla gości to super sprawa na miejscu gościa była bym bardzo zadowolona :mrgreen: natomiast dla młodych średnio. dlaczego? otóż goście spędzają tam mnóstwo czasu. Papierosek, bimberek, przegrycha i tak wciąż i wciąż :kwasny: . jasne, że goście i tak wyjdą na papierosa ale zapalą i wrócą a niestety jak mają taki arsenał to już ciężko ich zabrać na sale. PANIE KUCHARKI- oraz Panie obslugujące i pani Edyta super się spisały!! co chwilę pytały czy czegoś nie potrzeba, kawa, herbata, capucino a nawet czekolada na gorąco. Super kobitki z uśmiechem na twarzy, obrotne jak nie wiem co. bardzo równe babeczki i na koniec nawet brudzia się napiły :smile: SALA- super, czysto, w wc pachnąco, wysprzątane, zero brudu. gościom bardzo się podobała nam też. rewelacyjne są te lustra. My mieliśmy wesele na 65 osób i jak na ta liczbe osób sala idealna. heh nie było tłoku bo część gości na bymberku :zly: aleee myślę ze na 100 osób może być ciężko. klimatyzacja chodziła, akurat mieliśmy troszkę chłodniejszy dzień więc drzwi do ogrodu pootwierane gorąco nie było. Co do wódeczki polecam schłodzić ja w ZAMRAŻALCE. My tak zrobiliśmy i powiem szczerze, że zimna była tylko chwilę. Jednak przy takiej liczbie osób ciepło sprawia, że chwila moment i wódka ciepła a wiadomo, że jak wódka ciepła gość zły heheh polecam więc zamrażalkę. Reasumując moją epopeje POLECAM Solarisa w 10000000 % !! ! nie miejcie zadnych obiekcji ani obaw. My już Pani Edycie zapowiedzieliśmy, że za 2 lata robimy tam chrzciny heheh Mam nadzieję, że troche wam pomogłam!! Buziaki

[ Dodano: Pon Lip 16, 2012 4:32 pm ]
Jeśli chodzi o beczułki na bimber jasne, że mają. Jak macie możliwość to sprawcie sobie dwa rodzaje, my mieliśmy właśnie dwa i goście chwalili, że jeden taki 2 inny. :smile:

kingusia1989 - Pon Lip 16, 2012 9:32 pm

Kochana dziękuje Ci bardzo za odpowiedz z tymi beczułkami :) A ile kupowaliście wódki?? Bo my mamy taką samą liczbę gości i nie wiemy dokładnie niestety ile tego alkoholu kupić, żeby nie zabrakło gościom.
Czyli w takim razie czekamy na nasz Wielki Dzień 14.08 :)

[ Dodano: Wto Lip 17, 2012 10:57 am ]
A jak wygląda sprawa z pilnowaniem wódki i ogolnie alkoholi w Solarisie?? Czy pilnują tego kelnerzy, czy np ojciec panny młodej?? Bo na każdej sali jest inny zwyczaj.

Jolanta87 - Czw Lip 19, 2012 12:07 am

Witam ;) Chciałam się dowiedzieć w jakiej cenie są pokoje w sali Solaris i czy tam się płaci za osobę czy za pokój. Byłabym wdzięczna gdybym szybko otrzymała odpowiedź. ;)
Shy - Czw Lip 19, 2012 6:37 am

Jolanta87, pokój dla Młodych jest w cenie sali, każdy następny dwuosobowy 100 zł.
Magic1993 - Czw Lip 19, 2012 7:37 pm

ja byłem na urodzinach - było w porządku
1szymek1 - Pią Lip 20, 2012 10:45 am

Jolanta87 napisał/a:
Witam ;) Chciałam się dowiedzieć w jakiej cenie są pokoje w sali Solaris i czy tam się płaci za osobę czy za pokój. Byłabym wdzięczna gdybym szybko otrzymała odpowiedź. ;)

100 zł pokój 2 os.
150 zł pokój 4 os.

asior71 - Nie Lip 22, 2012 1:26 pm

Ile wcześniej trzeba tą salę rezerwować?i jeżeli ktoś wie to ile jest pokoi gościnnych :smile:
kianne - Pon Lip 23, 2012 1:25 pm

my mamy wesele w maju 2013, rezerwowaliśmy salę w na początku listopada 2011.
asior71 - Pon Lip 23, 2012 2:43 pm

dziękuję za info:)a ile zaliczki trzeba wpłacić przy podpisaniu umowy? :wink:
Serenity - Pon Lip 23, 2012 6:27 pm

2 tysiące zł :)
asior71 - Pon Lip 23, 2012 8:19 pm

:)to tak jak wszędzie :) a czy jest jakiś DJ przypisany do sali?w sobotę jadę pooglądać co :P nieco;)
Serenity - Pon Lip 23, 2012 8:23 pm

Pani Ewa może zaproponować parę zespołów, jeśli nie macie. Zależy na jaki termin szukacie, bo na 2013 mogę Ci powiedzieć że wszystkie są zajęte, bo sprawdziłam ;) Ale nie jest tak, że ktoś jest murem przypisany.
asior71 - Pon Lip 23, 2012 8:34 pm

:)Dopiero maj 2014:)ale powiem szczerze ,że niektóre sale już mają zaklepane terminy w tym czasie !!niezły biznesik) 8) my raczej chcemy DJ może ktoś poleci na razie spodobał mi się DJ Rembi i DJ Yarro.
gochna - Wto Lip 24, 2012 9:08 am

kingusia1989, przepraszam, że dopiero piszę ale wróciliśmy z podróży :smile: My kupiliśmy 130 butelek zostało nam ok 50 sztuk. Jeśli chodzi o pilnowanie wódki dostajecie pomieszczonko z lodówkami czy w naszym przypadku z zamrażalką i tak trzymacie alkohol. Pokój zamykany na klucz. U nas tata Pana młodego "ogarniał" starszych a brat młodego młodszych. Kluczem sie wymieniali ;-) )
kingusia1989 - Wto Lip 24, 2012 11:34 pm

gochna Dziękuje Ci bardzo za info :) Bo unas muszę przypisać tą rolę komuś tylko niestety brak chętnych :P :( A jak z jedzonkiem? Wszystko dobre? smakowało? No i najważniejsze Tort :D Pani Edyta daje jakieś smaki do wyboru ? My dopiero za półtora tygodnia idziemy wszystko ustalać już dokładnie, ale chcę być dobrze przygotowana do tej rozmowy :)
gochna - Czw Lip 26, 2012 4:35 pm

kingusia1989, o tym czy smakowało możesz przeczytać kilka postów wyżej :smile: moja epopeja jest baaardzo zachwalająca ;-) co do tortu sa 2 opcje do wyboru albo śmietankowy albo biało czarny z owocami. my wybraliśmy bialo czarny z owocami i szczerze mówiąc był lekki i bardzo dobry ;)
Shy - Czw Lip 26, 2012 7:35 pm

dobra to teraz ja napiszę. Od razu mówię, że jestem obiektywna, bo tak jak w przypadku zespołu, (który zresztą nachwaliłam (ale zasłużyli!!)) chcę napisać to, co póxniej może pomóc przyszłym parom.. przecież o to tu chodzi..
zaczynając od poczatku to byłam mega pozytywnie nastawiona do sali, bo Pani Edyta robi niesamowie wrażenie i jest naprawdę pomocna w kazdej sprawie i od samego poczatku.. po przyjezdzie na salę, wszystko jest pięknie naszykowane, właścicielka czeka z Mamami na Młodych i wychodzi to bardzo miło, u nas na powitanie był szampan, ale w sumie nie omawialismy wcześniej, żeby pic wódkę - to mi się bardzo podobało.. Po toaście młodzi wkładają kieliszki do woreczka i rzucają za siebie - super efekt ;)jedzenie jest prze pyszne. wszystki dania, które były podawane znikały w mgnieniu oka, szczególnie polecam ostrawą zupę gulaszową z indyka i żurek (mniam). Każda prosba z naszej strony była spełniana w mgnieniu oka, co tez bardzo sobie cenię (moja babcia potrzebowała czystej wody mineralnej, bo normalna była z mięta i limetką, Pani Edyta od razu załatwiła sprawę, nawet nie wiedziałam kiedy)..sala jest świetna, elegancka, wszyscy goście bardzo ja chwialili, ponadto stoł wiejski zaje**. jak całe życie jestem na diecie to na weselu zjadłam chyba z 5 kromek chleba ze smalczykiem, bo był tak boski, że nie mogłam sie opanować :)
teraz przejdę do minusów (chociaż na wstępnie zaznaczę, nie jestem pewna czy rzeczywiście to mialo znaczenie, ale minusy pojawiły sie po tym jak Pani Edyta musiała zejść z "posterunku" bo źle się poczuła): bardzo mało ciasta, panie kucharki kazały zdejmowac ciasto ze stołów, bo tylko tyle było. Pakowałam je dla gości w bardzo małe pudełka a nie wszyscy dostali, nie mówiąc o tym, że do domu nic nie zabralismy. jka na 80 osób to baaaardzo duzy minus. Ponad to u nas po północy byłl bardzo mało gości i tylko jakias 1/3 jadła żurek a pomimo tego nie zostało go ani trochę, chociaż miałamnadzieję, że w niedzielę się dzięki niemu wyleczę - wiem, że to niby drobnoski, ale jednak wywołały pod koniec niepotrzebne nerwy i niesmak...
Jeśli chodzi o pokoje to jest ich ok 10, bardzo ładnie użądzone, z łazienkami.. naprawdę full wypas.. pokój Młodych w cenie akażdy nastepny 100 zł prz czym można go zamówić nawet o 5 nad ranem...
Podsumowując sala warta uwagi i nie żąłuję, że się na nią zdecydowaliśmy.. jestem tylko ciekawa czy gdyby Pani Edyta była na sali do rana byłyby tez takie problemy z ciastem itd .

premiero81 - Pią Lip 27, 2012 1:21 pm

Dziękuję Shy za relację. Cieszę się, że wesele się udało. Gratulacje i dużo szczęścia!!! :) Zapytamy dzisiaj Panią Edytę o ciasto i żurek (bo też go wybraliśmy). Pozdrawiam.
Serenity - Pią Lip 27, 2012 6:53 pm

Bardzo ciekawa opinia Shy, ciekawe czy taka sytuacja miałaby miejsce gdyby na sali była obecna do końca p. Edyta. Ktoś może opowiedzieć czy takowe rzeczy działy się, gdy na sali do końca była właścicielka ?
Shy - Pią Lip 27, 2012 9:26 pm

Serenity, wiesz mnie nie interesuje jakby to było gdyby... ja organizowałam tam wesele i nie jestem w pełni zadowolona a Pani Edyta nawet jeśli opuściła salę powinna zapewnić odpowiednią obsługę..
gochna - Sob Lip 28, 2012 11:04 am

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że takiej sytuacji nie było. U nas też pani Edyta wyszła jakoś po północy ale wydawało mi się, że nadal wszystko jest wporzadku.Kucharki donosiły- oczywiście jest pewnien limit godzinny, to jasne. My np tez barszczu ( wybraliśmy właśnie go) nie dostaliśmy do domu ale podejrzewam, że moze dlatego, że daliśmy tylko jeden słoik spory i w nim dostaliśmy krem z borowików. Może nie mieli w czym go dać nie wiem, ale z kim nie rozmawiam to zawsze kuchnia wydaje tylko i wyłącznie 2 dania a w szczególności mięso, raczej nie spotyka się, żeby dawali zupy, przynajmniej w moim otoczeniu tak mi dziewczyny mówiły.
Shy - Sob Lip 28, 2012 2:45 pm

gochna, u nas w rodzinie, kto nie organizował wesela zawsze dostawał zupy i wszystko za co zapłacił.. wiesz dla mnie np było krepującym to, że gościom, którzy wychodzili musiałam zdejmować ciasto ze stołów bo niby nic nie zostało na kuchni... z taka sytuacja nigdy się nie spotkałam, bo na jakim weselu byśmy nie byli zawsze dostawaliśmy ciasto od Młodych a tu wyglądało to średnio... Ps.w naszym przypadku pojemniki były a nie dostaliśmy ani jeden ani drugiej zupy, zapłacone było za 80 osób było ich ok 70 więc chyba raczej coś powinno zostać..
gochna - Sob Lip 28, 2012 3:04 pm

Shy, Jasne, że powinno zostać. U nas ciasto nie było za bardzo rozchwytywane więc ciężko mi cokolwiek stwierdzić. Co do zup dla mnie osobiście było zaskoczeniem kiedy na poprawinach teściowa odgrzewała krem z borowików bo wiedziałam, że zup otrzymywać nie będziemy tak samo jak jedzenia ze stołów. Ja tam brałabym wszystko w koncu za to się płaci a jak szynka nie wyglądała by apetycznie to piesek miałby frajdę. Szczerze mówiąc żal mi bylo jak widzialam ile jedzenia zostało na stole po wyjściu gości jednak nic z tego nie dostaliśmy..oprócz owoców, które nadawały się do zjedzenia... może trzeba to ustalić na samym początku że zabiera się dosłownie wszystko i tyle. Shy, a mieliście stół wiejski na zewnątrz czy wewnątrz?
Shy - Sob Lip 28, 2012 3:35 pm

gochna, ustalałyśmy to pobieżnie z mamą, która mówiła, że przywiezie pojemniki żeby zabrac wszystko co zostało.. dla mnie po prostu jest to dziwne, bo na innych salach wszystko dawali.. co by nie powiedzieć ja nie płaciłam pieniędzy po to, żeby Panie kucharki się najadły, bo one przychodzą do pracy a nie na imprezkę..

mieliśmy stół na zewnątrz, jednak o niego się nie przyczepię, ponieważ wszystko z niego zostało zabrane.. tego dopilnowała moja mama..

kingusia1989 - Pon Lip 30, 2012 12:43 pm

Dziewczyny mam jeszcze do was pytanie bo ja gdzieś wsadziłam swoją umowę;/ kiedy płaciłyście za wesele?? Przed imprezą czy w trakcie niej? Ja jadę teraz na dniach w sumie do aolarisu i zapytam się jak to jest z zabieraniem tego jedzenia :)
gochna - Pon Lip 30, 2012 2:47 pm

kingusia1989, my placiliśmy całość w momencie ustalania menu czyli jakieś 2 tygodnie przed weselem. Lepiej wszystko dogadać przed i mieć jasność, bo po co się denerwować w trakcie wesela to w końcu najważniejszy dzień w naszym życiu :smile:
Shy - Pon Lip 30, 2012 5:31 pm

kingusia1989, my też ustalaliśmy wszystko 2 tygodnie przed i wtedy też uiściliśmy opłatę, to nawet zapisane jest w umowie..
kingusia1989 - Pon Lip 30, 2012 7:30 pm

Shy i gochna dzięki za info bo ja swojej umowy nie mogę znaleźć i chciałam się upewnić :) Dziękuje za info :)

[ Dodano: Sob Sie 04, 2012 10:36 pm ]
Byłam dzisiaj w Solarisie ustalać menu i wybrać tort. I przy okazji zapytałam się o zabieranie jedzenia bo to była rzecz, która w sumie najbardziej mnie ciekawiła. Pani Edyta wszystko mi wyjaśniła, jeżeli chciałabym paczki dla gości to nie ma problemu zamawiam dodatkowe ciasta i oni pakują. Ale tak to zabieram wszystko to co zostaje tylko mamy przywieść swoje pojemniki.
Shy może po prostu czegoś nie zrozumiałaś i stąd całe zamieszanie?? Dokładną relację zdam już po weselu :) Czyli po 14 sierpnia, ale wierzę w to, że przy pomocy Pani Edyty wszytko będzie oki :)

[ Dodano: Czw Sie 16, 2012 6:41 pm ]
My już po weselu, aż szkoda, że to tylko jedna noc. Sala Solaris jest najpiękniejszą salą jaką widziałam kiedy kolwiek. Pani Edyta jest zawsze służy pomocą i poradą była z nami do końca w tym ważnym dla nas dniu. Nawet w pon przed weselem gdy dzwoniłam do Pani Edyty chyba z milion razy zawsze w jej głosie było słychać uśmiech i właśnie z takim ludźmi chce się rozmawiać. Panie kelnerki również bardzo sympatyczne. Cały czas krążyły miedzy stołami i sprawdzały czy czegoś nam nie brakuje. Na koniec wesela pomogły mi wszystko zapakować. Nawet jak poszłam na kuchnie o coś po prosić to nawet nie zdążyłam dojść do stołu z powrotem a już było podane to o co prosiłam.

Jeżeli chodzi o jedzenie to nasi gości bardzo je chwalili. Wszystko było tak estetycznie podane, że już same oczy jadły. My mieliśmy na półmisku mies podany również karczek, od którego nie mogłam się oderwać tak bardzo mi smakował. Ciasta przepyszne, lody z malinami...mmm aż rozpływały się w ustach tak samo jak tort.

Z mężem i gości jesteśmy zachwyceni całą oprawą wesela, jedzeniem salą i całą obsługą. Dziękujemy za pomoc i za uśmiech. Polecamy z całego serca!!!!!

Najlepsza sala jaka jest w Łodzi!!!

Aga_Przemek - Nie Sie 19, 2012 11:16 pm

18 sierpnia w Domu Weselnym Solaris odbyło się nasze wesele – przepiękne wesele w przepięknym miejscu. Wszystkim, którzy są na etapie wyboru sali możemy w 100 % polecić salę Solaris – miejsce wyjątkowe. Wnętrze urządzone z niezwykłym smakiem, bardzo eleganckie, wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Całość dopełnia przyjemny ogród, miejsce dla spragnionych chwili oddechu w szaleństwie zabawy. Ale... wnętrze to nie wszystko. Solaris zasługuje też na uwagę ze względu na obsługę. Szefowa – Pani Edyta czuwa nad wszystkim od momentu samego planowania wesela, aż do końca imprezy – możecie być spokojni, ona wszystko dobrze zorganizuje, da cenne rady. Jest profesjonalistką. Profesjonalna jest również obsługa. Panie Kelnerki zawsze były o czasie we właściwym miejscu ;) Na wyróżnienie zasługują też Kucharki – jedzenie było przepyszne i w ilości „nie do przejedzenia”.
Nasze wesele było wyjątkowe, w znacznej mierze dlatego, że odbyło się Domu Weselnym Solaris.
Bardzo bardzo dziękujemy i polecamy. To wyjątkowe i magiczne miejsce.
Agnieszka i Przemek.

Shy - Pon Sie 20, 2012 6:33 am

kingusia1989, możliwe, że się nie dogadałyśmy w tej kwestii... aczkolwiek szkoda, że takie pierdoły psują te ostatnie chwile.. bo gdyby nie to ocenilibyśmy sale na 11 na 10:)
gochna - Wto Sie 21, 2012 10:16 am

Chyba nie rozumiem czemu moderator usuwa posty cytuję Powód: oszczercze pomówienie zespołu usunięte.... jakie pomówienie??!! Jeśli ktoś napisze złą opinie na temat zespołu, sali itp to jego post zostaje usunięty?? To po co jest forum, żeby pisać tylko te dobre rzeczy??

Niech mi ktoś to wytłumaczy bo chyba nie rozumiem..... :zly:

Shy - Wto Sie 21, 2012 1:29 pm

...tez tego nie rozumiem.. :/
Jolanta87 - Nie Paź 28, 2012 9:15 pm

Wiecie może czy istnieje możliwość innego ustawienia stołów niż te 10-cio osobowe? Np. czy można je jakoś połączyć? Bo 10-cio osobowe u mnie nie wchodzą w grę :(
baila - Pon Paź 29, 2012 10:47 am

Istnieje inna możliwość ustawienia stołów, porozmawiaj o tym z właścicielką
kingusia1989 - Wto Paź 30, 2012 1:32 pm

Porozmawiać z Panią Edytą przecież mozna i powiedzieć jej jak widzisz ustawienie stołów u mnie przy jedneym siedzialo 7 osob. a i tak najwiecej osob siada przy stole gdzie siedzą młodzi. Proponuję po prostu porozmawiac :)
Malinka85 - Nie Sty 06, 2013 8:17 pm

HEj dziewczyny!
Byłam ostatnio ogladać kilka sal na przyjęcie dla 50 osób..Solaris był właśnie jedna z nich....Urzekł mnie...Toalety, sala, pokrowce..wszystko piękne..
Jedynie nad czym sie zastanawiam to ustawienie stołów, bo w gre wchodzi jeszcze filar który jest vis a vis złotej ramy pod która siedza młodzi...wiec jeszcze myslimy nad tym...
Cena na 2013 rok to juz 200 zł od talerzyka z tym ze my robiac wesele w piatek mamy cene 190 :)
Mysle ze jest to sporo ale macie z głowy juz wszystko!!
Czy mozecie podpowiedziec na co zwrocić uwage w czasie podpisywania umowy??
Bede wdzieczna za info
Malina

nata_ska - Czw Kwi 11, 2013 12:41 pm

Malinka85, zapytaj co wchodzi w cene talerzyka czy herbata/kawa jest non stop, czy za dekoracje placisz czy nie, co z potluczonym szklem ew w trakcie toastu, czy jest oplata korkowa, co z ciastami, tortem i jedzeniem po weselu :) nie wiem czy cos pomoglam ale tak mi sie nasunelo co do samej umowy to moze zapytaj kiedy uregulowac nalezy platnosc no i co z zaliczka :) a i czy cena zmienia sie w nowym rokiem (czasami nie ma gwarancji stalosci ceny w niektorych salach)
co do samej sali bylam ostatnio bylo z 80osob i przyznam ze troche duzo jak wszyscy wyszli na poloneza ale pod wzgledem jedzenia - pysznie :)

Malinka85 - Pią Kwi 12, 2013 9:10 pm

nata_ska już sie wywiedzialam... podpisaliśmy umowe zaraz po tym jak napisałam zapytanie...
Wygląda to dobrze...ciekawe jak w realu...
Pan Edyta wydaje sie byc mila..mam nadzieje ze i taka bedzie do ostatniego końca :)

Edytka89 - Sob Kwi 13, 2013 9:55 am

Hej a na kiedy masz termin??? I jak wygląda faktyczna kwestia "ukrytych" opłat za dekorację czy korkowe, czy za pokrowce nie trzeba doplacać??
Malinka85 - Sob Kwi 13, 2013 10:41 am

termin mam na 13-go września, to piatek!! dlatego cena jest nieco niższa..
Dekoracja jest wliczona w cene, nie ma korkowego...
Pokrowce równiez sa w cenie...Ogolnie jestem zadowolona...
Jedyna uwaga jaka usłyszałam to przy zabieraniu jedzenia, butelki z napojem które nie zostały naruszone zostaja u włascicielki

żurawina - Sob Kwi 13, 2013 1:38 pm

Co do zamkniętych napoi to raczej norma i nic dziwnego. Nawet nie wypada proponować, że się je zabierze
Jolanta87 - Czw Kwi 25, 2013 8:42 pm

Malinka85 ale mnie zaskoczyłaś bo ja mam termin na 14-go września :razz: A którego ustalasz menu?
1szymek1 - Sob Kwi 27, 2013 12:19 pm

Witajcie,
moje pytanie jest takie: ilu osobowy jest ten stół za którym zasiadają młodzi?
Będę wdzięczny za odpowiedź.

Malinka85 - Nie Kwi 28, 2013 7:16 pm

Jolanta87 menu ustalam 30 sierpnia, taki termin ustaliła Pani Edyta...A u Ciebie jak?

Stół młodych nie ma reguły, ustawiaja go do Twoich potrzeb...
Ja bym chciała zeby obok Nas młodych usiadło jeszcze po dwie pary z prawej i lewej...

olgaikamil - Czw Lip 25, 2013 9:23 pm

Mieliśmy wesele na sali Solaris 20.07.2013 w Łodzi która jest najpiękniejszą salą jaką kiedykolwiek widzieliśmy! Przemiła obsługa z właścicielką na czele. Jedzenie bardzo dobre świeże, bogate menu.Jednym słowem nie do przejedzenia :)Wszyscy jesteśmy zachwyceni niezapomnianą nocą!Gorąco polecamy!Pozdrowienia dla organizatorów!
MonikaLukasz - Sob Wrz 07, 2013 10:21 am

Wesele odbyło sie 17 sierpnia.
Przepiękna sala, przemila obsługa, świetne jedzenie.
Jest to opinia nasza oraz co najważniejsze gości weselnych, byli zachwyceni!!!
Zachwalali jedzenie już od pierwszego dania, pełne stoły przysmaków, niespotykane, wyszukane menu. Wszystko świeże, gorące posiłki, nie chłodne jak to często na różnych weselach widzieliśmy ( i to nie zasługa tego, że byliśmy Parą młodą i dostaliśmy jako pierwsi:), są to słowa gości).
BARDZO dziękujemy wszystkim z sali Solaris, którzy przyczynili się do tego, że nasze wesele było piękne, smaczne oraz z klasą :)
Gorąco polecamy!!!

kianne - Nie Wrz 22, 2013 7:59 pm

Ktoś wie, jaka jest cena za talerzyk w 2014?
Pozdrawiam!

alex88 - Nie Wrz 22, 2013 8:08 pm

kianne napisał/a:
Ktoś wie, jaka jest cena za talerzyk w 2014?
Pozdrawiam!

Dowiadywałam się w marcu o cenę na 2014 rok: 195zł, poprawiny 90zł

pauliss90 - Pią Lis 29, 2013 3:06 pm

Hej Dziewczyny :) Czytałam wypowiedź Malinki, że miała organizowane wesele na 50osób.
Pani Edyta poinformowała nas, że minimalna liczba gości to 80. Wiecie może jak to dokładnie jest?

alolola - Czw Sty 09, 2014 10:37 pm

Hej, Mam pytanie, czy orientujecie się ile pokoi dla gości jest do dyspozycji i ewentualnie jaka może być cena?
flowerska - Czw Sty 16, 2014 3:42 pm
Temat postu: SOLARIS
Witam!

W zeszłym tygodniu wybraliśmy się na oglądanie sali SOLARIS, nie powiem sala sama w sobie przepiękna bardzo jasna, dużo światła.
Niestety musieliśmy zrezygnować z wyboru tej sali :-? . Pani Edyta na spotkaniu powiedziała nam owszem co wchodzi w cenę, odpowiadała na wszystkie nasze pytania, twierdziła że wszystko jest do dogadania. Niestety problemy zaczęły się w momencie gdy Pani Edyta przesłała nam na e-mail wzór umowy oraz ofertę menu.
Po 1. kontakt z Pani Edytą był bardzo utrudniony. Sale oglądaliśmy w czwartek a ofertę menu dostałam w niedziele, natomiast wzór umowy w wtorek. Moim zdaniem żyjemy w XXI wieku w dobie komputerów i szybka komunikacja jest uzależniona tylko i wyłącznie od chęci osób
Po 2. ww. umowa w swojej treści nie zawierała nic po za ceną, terminem oraz danymi osobowymi stron które ją podpisują. Nie było żadnej wzmianki o tym co zawiera cena gdyż jak twierdziła Pani Edyta o tym jesteśmy informowani ustnie. Nie było też ujętego punktu, iż cena może wzrosnąć o czym nie omieszkała ustnie poinformować nas Pani Edyta już przy pierwszym telefonie.

Moim skromnym zdaniem sala przepiękna, jeżeli komuś wystarczy umowa na ,,gębę" to pod względem wystroju polecam .

MY w każdym razie nie zaryzykowaliśmy.

Pozdrawiam .

iza890 - Nie Lut 02, 2014 7:56 pm

do flowerska;
Witam moim zdaniem to Wasz błąd, że nie zdecydowaliście się na tą salę "Solaris". Czasami warto uwierzyć i zaryzykować jak to nazwałaś na przysłowiową "gębę". Ja robiłam przyjęcie weselne w Domu Weselnym Solaris i jestem w 100% usatysfakcjonowana. Dostaliśmy namiar na tą salę z polecenia. Szefowa wywiązała się z każdej umówionej i obiecanej propozycji. Kuchnia i obsługa bardzo miło nas zaskoczyły, a panujący wyjątkowy klimat komfortu i smaku, my i nasi goście wspominamy do dzisiaj. Uważam, że to była nasza najlepsza decyzja jaka mogliśmy podjąć. Zawsze i wszystkim z głębi serca będziemy polecać ta salę.

Pozdrawiam

agulka1989 - Nie Lut 02, 2014 8:30 pm

iza890 napisał/a:
Czasami warto uwierzyć i zaryzykować jak to nazwałaś na przysłowiową "gębę"

Yyyyy... :?
Przepraszam ale zaryzykować to ja mogę kupując tusz do rzęs za 20 złotych a nie rezerwując salę weselną na której zostawię docelowo kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy złotych...

iza890 - Wto Lut 04, 2014 3:34 pm

do agulka1989;
akurat ta odpowiedź odnosiła się do <flowerska> na uprzednie jej pytanie.

AGIS - Sob Sty 07, 2017 12:42 pm

Hej,
Czy ktoś ostatnio był na tej sali? Strona internetowa Solarisa nie istnieje i zastanawiam się czy zlikwidowali tą salę.

pola_s - Czw Lut 02, 2017 10:06 am

Hej! O ile "ostatnio" można uznać, że we wrześniu 2016, to tak, byłam i nawet odbyło się tam nasze wesele.
Sala jest przepiękna, odnowiona i jeśli chodzi o moją estetykę - trafiona w dziesiątkę!
Pani Edyta - osoba mega pomocna, życzliwa i wyrozumiała. Bardzo otwarta na propozycje i pomysły młodej pary, ale jednocześnie potrafiąca w sposób dyplomatyczny wyperswadować niektóre nasze pomysły :)
Co do jakości jedzenia, nie ma się do czego przyczepić, goście byli bardzo zadowoleni, nasi rodzice, w szczególności mamy, też.
Nie ukrywam, że Wasze opinie na temat sali były dla mnie bardzo pomocne, kiedy byłam jeszcze na etapie poszukiwań, w związku z tym postanowiłam wyrazić również swoje zdanie i Solaris mogę polecić z czystym sumieniem!

Klaudijka - Nie Lut 05, 2017 3:13 pm

Aktualnie jesteśmy z narzeczonym na etapie szukania sali weselnej. Kontaktowałam się z panią z Solarisa, uzyskałam wstępne informacje i zostałam zaproszona do obejrzenia sali w sobotę,bo akurat wtedy miała być organizowana impreza. Na moje pytanie,czy mamy umówić się na konkretną godzinę pani odpowiedziała,że nie na takiej potrzeby, bylebyśmy zjawili się przed 18:00,na co przystałam.Udaliśmy się więc celem obejrzenia sali,na miejscu byliśmy około godziny 16:00. Dzwoniłam kilka razy bramofonem, nikt nam nie otworzył, mimo,że na pewno ktoś był na sali,bo świeciło się w środku światło. Postanowiłam więc zatelefonować. Przez 15 minut słyszałam w słuchawce sygnał zajętości, po czym w końcu udało mi się dodzwonić a pani powiedziała,że nie może rozmawiać i mam zadzwonić za kilka minut. Kiedy odpowiedziałam,że od kilkunastu minut stoimy pod salą i że byliśmy umówieni, pani ostentacyjnie odłożyła słuchawkę.
Jeżeli ktoś ma takie podejście do klienta, który potencjalnie chce zapłacić kilkanaście tysięcy złotych za organizację wesela, to życzę tej pani powodzenia na przyszłość. To nie pierwsza sala, którą oglądaliśmy i z takim brakiem profesjonalizmu jeszcze się nie spotkałam. Ciekawe co by wyszło na dalszym etapie,np.przy podpisywaniu umowy. :-? Nie polecam nikomu Solarisa.

kfr89 - Pon Lut 06, 2017 5:18 pm

Klaudijka napisał/a:
Aktualnie jesteśmy z narzeczonym na etapie szukania sali weselnej. Kontaktowałam się z panią z Solarisa, uzyskałam wstępne informacje i zostałam zaproszona do obejrzenia sali w sobotę,bo akurat wtedy miała być organizowana impreza. Na moje pytanie,czy mamy umówić się na konkretną godzinę pani odpowiedziała,że nie na takiej potrzeby, bylebyśmy zjawili się przed 18:00,na co przystałam.Udaliśmy się więc celem obejrzenia sali,na miejscu byliśmy około godziny 16:00. Dzwoniłam kilka razy bramofonem, nikt nam nie otworzył, mimo,że na pewno ktoś był na sali,bo świeciło się w środku światło. Postanowiłam więc zatelefonować. Przez 15 minut słyszałam w słuchawce sygnał zajętości, po czym w końcu udało mi się dodzwonić a pani powiedziała,że nie może rozmawiać i mam zadzwonić za kilka minut. Kiedy odpowiedziałam,że od kilkunastu minut stoimy pod salą i że byliśmy umówieni, pani ostentacyjnie odłożyła słuchawkę.
Jeżeli ktoś ma takie podejście do klienta, który potencjalnie chce zapłacić kilkanaście tysięcy złotych za organizację wesela, to życzę tej pani powodzenia na przyszłość. To nie pierwsza sala, którą oglądaliśmy i z takim brakiem profesjonalizmu jeszcze się nie spotkałam. Ciekawe co by wyszło na dalszym etapie,np.przy podpisywaniu umowy. :-? Nie polecam nikomu Solarisa.


Nieciekawie :-/ jak można tak traktować potencjalnych klientów? Byłam na weselu na tej sali z 5 lat temu. Jedzenie było dobre, dziczyznę pamiętam do dziś. Sala jasna, rozświetlona, sporo miejsca do tańca. Parkiet nie był śliski. Szkoda, że Was tak olali...

EwaF - Nie Lip 30, 2017 7:51 pm
Temat postu: 29.04.2017
Wesele w Solarisie to był strzał w 10!!
Sala piękna, przystrój stołów elegancki, jedzenie przepyszne choć nie miałam czasu jeść :)
Wszyscy goście wyszli zadowoleni.
Właścicielka to przemiła i ciepła osoba, która wszystko tłumaczyła i pomagała przełamać lody podczas całej ceremonii wejścia na salę :) Podpowiadała zestresowanym mamom co powiedzieć podczas powitania chlebem i solą :) Kelnerki bardzo miłe, profesjonalne :)
Podczas spotkań przed weselem nigdy nie wydarzyło się coś czymś byśmy się zrazili :)
Jedzenie przepyszne, pięknie udekorowane i podane :)
Pokój, w którym nocowaliśmy przytulny i cichy :)
Resztę jedzenia nam zapakowano w opakowania, które sami dostarczyliśmy :)
Polecamy wszystkim i dziękujemy za tak wspaniałą organizację naszego wielkiego dnia :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group