Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Z kraju i ze świata - Mężczyzna w ciąży??

jpuasz - Wto Cze 10, 2008 1:10 pm
Temat postu: Mężczyzna w ciąży??
„Daily Telegraph” donosi , że transseksualny Thomas Beatie, który zaszokował świat zostając pierwszym "mężczyzną w ciąży" chce mieć więcej dzieci. W tej chwili Thomas jest w 36 tygodniu ciąży i lada moment urodzi pierwsze dziecko.

Thomas urodził się kobietą, ale w dorosłym życiu przeszedł skomplikowaną operację zmiany płci. Mimo operacji zachował swoje damskie organy rozrodcze i kiedy okazało się, że jego żona z powodu choroby nie może zajść w ciążę, zdecydował się zostać matką dla swojego dziecka.


Szczegóły:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=505953
http://wiadomosci.onet.pl/1723977,12,1,1,item.html

słonko - Wto Cze 10, 2008 4:54 pm

Wiecie co, może kogoś oburzy moja wypowiedź, ale to już przesada. Jestem osobą raczej tolerancyjną, ale to, co ten człowiek wyczynia jest w 100% wbrew naturze. Był kobietą, zmienił sobie płeć, ale tylko trochę zostawiając żeńskie organy rozrodcze, przeszedł kurację hormonalną, aby wyglądać jak facet, a teraz w drodze zapewne sztucznego zapłodnienia zaszedł w ciążę, gdy jego ciało jest ku temu w ogóle nieprzystosowane. Ciekawa jestem jakie rokowania ma to dziecko przy takich zmianach hormonalnych ciała, w którym się rozwija - najpierw była to kobieta, potem niby facet, ale z organami kobiety, teraz zapewne przechodzi znów jakieś kuracje hormonalne, aby jego ciało mogło umożliwić płodowi rozwój :?
To dla mnie zdecydowanie przekracza granice dopuszczalnej ingerencji w naturalny porządek świata, że tak sie wyrażę.

Asiek - Pon Cze 16, 2008 2:35 pm

Tania sensacja.
Przecież to nie mężczyzna, tylko wciąż kobieta mimo, że po hormonach, usuniętym biuście, być może przyszytym "frędzlem" :wink: .
Zeby być mężczyzną nie wystarcza zapuścić brodę czy usunąć kobiecy biust, z czym pewnie zgodzą się ze mną panowie.
Tak samo, żeby być kobietą nie wystarczy jak mężczyzna zafunduje sobie siliokonowe piersi i obetnie "ptaszka".

Audiolka - Wto Lip 08, 2008 7:57 am

to na pewno nie jest ani mężczyzna,ani kobieta...ludzie robią takie głupoty dla sławy(a o dziecku pewnie ani razu nie pomyślało to coś)
Chyba gdzieś jest zapisane,że JA akurat urodziłam sie kobietą :!:
To kobieta jest stworzona do rodzenia dzieci-nie na marne przeżywamy ból,żeby teraz ala facet mógł powiedzieć ze doświadczył w pełnie macierzyństwa...

fiona83 - Wto Lip 08, 2008 7:59 am

Mężczyzna w ciąży urodził dziewczynkę
Audiolka - Wto Lip 08, 2008 8:17 am

A dostał "obiecany"milion dolarów dla pierwszego faceta który urodzi dziecko???Na przeszczep mózgu by sie przydało ...
Asiek - Wto Lip 08, 2008 2:07 pm

Audiolka napisał/a:
A dostał "obiecany"milion dolarów dla pierwszego faceta który urodzi dziecko???

Nie, bo przecież to nie jest mężczyzna, tylko kobieta....

Kati - Wto Lip 08, 2008 5:37 pm

Jak by to było możliwe, to ja bym się chętnie zamieniła :smile:
MalaJu - Wto Lip 08, 2008 6:22 pm

ech, ja nawet rozmawialam z Moim PM, ze moze bysly popracowali nad zamiana... to by tyle ulatwilo... pomarzyc :wink:
Audiolka - Sro Lip 09, 2008 10:27 pm

jak nie mężczyzna jak pisze ,ze mężczyzna w ciąży urodził!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pusiak - Czw Lip 10, 2008 8:09 am

Taki to mężczyzna.... naprawdę uważasz, że można mężczyzną nazwać kogoś, kto ma macicę i teoretycznie jest zdolny urodzić dziecko siłami natury :?: Jak mi pokażesz faceta w stylu Schwarzeneggera w "Juniorze" to pogadamy o tej nagrodzie :)
Audiolka - Czw Lip 10, 2008 9:31 am

to czemu wzbudza taką sensację???ile kobiet ma "męski: wygląd,rodzi dzieci i nikt sobie z tego nic nie robi!
po kolejne ja go nie nazwałam "mężczyzną" przytoczyłam tylko tytuł "mężczyzna w ciąży".


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group