Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Menu weselne - fontanna alkoholowa

mrowcia - Czw Maj 15, 2008 11:57 am
Temat postu: fontanna alkoholowa
Nie widzę takiego wątku na forum, także jeśli takowy jest to przepraszam i proszę o połączenie:)

Widziałam temat co do fontann czekoladowych.. a co myslicie o alkoholowych?:)
Czy ktos sie spotkal z Was z takim pomysłem? Jesli tak, to jakie wrazenia?

Bo ja rozwazam pomysl obu fontann:)

Tylko zastanawiam się jaki alkohol do takiego cuda byłby najlepszy,.,?
Ja myślę nad ponczem... a Wy jak uważacie?:)

Niestety jako nowa forumowiczka nie mogę wstawić jeszcze linka ze zdjęciami takich bajerków:)

MalaJu - Czw Maj 15, 2008 12:14 pm

to ja dodam zdjęcie:



mnie się pomysl podoba wizualnie. Nie wiem, jak z praktycznoscia itd.

mrowcia - Czw Maj 15, 2008 8:41 pm
Temat postu: :)
no o te foteczki mi wlasnie chodzilo:)...
no wizualnie super:) hm... no ale ciekawe jak poza tym:/

Klaudynka - Czw Maj 15, 2008 9:53 pm

Nawet się natknęłam na wynajem takiej fontanny na allegro-400zł za sztukę

http://allegro.pl/item344...tanny_hit_.html

aaniaa - Pią Maj 16, 2008 9:58 am

Uważam,że pomysł jest dobry i oryginalny. Nie spotkalam się wcześniej z czymś takim, ale mi się podoba. :lol:
doni_iza - Pią Maj 16, 2008 10:01 am

Mi ten pomysł tez się bodoba, dużo bardziej nawet niz wersja z czekoladą :D
mrowcia - Pią Maj 16, 2008 4:25 pm
Temat postu: :):):):)
no ja tez sie coaz bardziej przekonuje do tego pomyslu:) na szczescie moja sala daje mi mozliwosc takiego cuda:) kwestia kaski... no a jaki alko do tego proponujecie?:)
Marlena23 - Pon Maj 19, 2008 5:48 pm

Wspaniały pomysł z tymi fontannami coś oryginalnego. Jak by ktoś już miał teką fontannę na weselu to podzielcie się wrażeniami

Pozdrawiam

mrowcia - Pon Maj 19, 2008 9:38 pm
Temat postu: :)
no ja raczej na pewno będę miała ale to dopiero za roczek:(
Blatka - Czw Cze 26, 2008 8:14 pm

[Gdyby ktos potrzebował to moge podac namiary na firmę któa wypożycza fontanny alkoholowe za 300zł i są one podświetlane,co daje ciekawy efekt
Kociadło - Wto Wrz 30, 2008 11:22 am

znalzałam kilka firm kótre wynajmuja fontanny alkoholowe
http://www.czekoladowefontanny.pl/?t=92
http://www.fontanna.radom.pl/alkoholowe.htm
http://www.cafesoltyko.pl/fontanny/wynajema.htm
http://www.czekoladka.net/

Weira - Pią Lis 27, 2009 1:24 pm

Fajny pomysł, ale z fontann wolałabym czekoladową, a jeśli chodzi o alkohol to barman który przygotowuje drinki.
tasiorszwecja - Nie Lis 29, 2009 8:46 pm

Chyba to jest super sprawa:)
Malena - Sro Gru 02, 2009 4:05 pm

Wypożyczenie fontanny kosztuje ok 300 zł. kupno na allegro dokładnie tyle samo, więc jesli już się decydujemy, to nie wiem, czy nie lepiej kupić i mieć np na imprezy ze znajomymi:)
squib - Wto Gru 08, 2009 4:41 pm

Co w takim razie proponujecie do srodka? jaki trunek? są propozycje?
agulka1989 - Wto Gru 08, 2009 10:54 pm

Może być wódka, białe lub czerwone wino, poncz albo jakiś dobry drink :)
PositiveAga - Czw Sty 14, 2010 3:09 am

ja również zastanawiam się nad wynajęciem takiej fontanny ...

znalazłam bardzo ciekawą przezroczystą (ponieważ te metalowe nie podobają mi się) i w dodatku jest podświetlana na kilka kolorów .... cena moim zdaniem jest bardzo atrakcyjna tylko 250zł

prawdopodobnie zamiast stawiać butelki wina na stołach wlejemy trochę do takiej fontanny i kto będzie miał ochotę to sobie naleje ... później zmienimy na blue curacao aby fajnie wyglądało :mrgreen:

Brinka - Sob Cze 26, 2010 11:50 am

Dziewczyny, ja będę miała taką fontannę. Nie mam pojęcia co do niej wlać. Chciałabym jakiś łagodny drink lub poncz. Fontanne zamówiłam z myslą o kobitach, które zazwyczaj nie mają za dużego wyboru jesli chodzi o alkohol. Macie jakies pomysły?
joanna8411 - Nie Paź 17, 2010 11:40 am

my bedziemy miec w niej wino musujace nie szampana tylko wino musujace

[ Dodano: Nie Paź 17, 2010 12:56 pm ]
a teraz zobaczylam:) ze chyba kupie taka fantanne i bede pozniej wypozyczac hihihi oplaca sie bardziej kupic
http://allegro.pl/fontann...1274899698.html

ZegaryBrzozow - Wto Paź 19, 2010 9:02 pm

Bardzo fajna sprawa,szkoda że nie wpadłem na to wcześniej bo z pewnością bym się skusił. Wino musujące w takiej fontannie musi wyglądać bardzo efektownie. Czy ktoś wie jak to sprawdza się od praktycznej strony na samym weselu?
joanna8411 - Wto Paź 19, 2010 9:39 pm

jak kupie to na 100% napisze jak sie sprawdziło:)
baczynska - Wto Lis 02, 2010 10:16 am

Fontanny alkoholowe na weselu to świetny pomysł. Ja na swoim miałam i nie zaluje. Alkohol można dawać różny. Często firma oferująca fontanny alkoholowe proponuje różnego rodzaju koktajle lub według własnego gustu

[ Dodano: Wto Lis 02, 2010 10:21 am ]
Fontanna alkoholowa to nie lada gratka dla gosci wiem bo mialam na swoim weselu. A co do alkoholu to mozna mieszac wszystko, ale firma która wypozycza fontanny alkoholowe rowniez ma swoje propozycje mozna skorzystac

joanna8411 - Wto Lis 02, 2010 11:02 am

ale w takiej fontannie masz tez miske wiec polozyc obok lyzke waze i jak nie chca sobie podlozyc kieliszka moga po prostu nalac
mimeczka - Wto Sty 31, 2012 5:02 pm

Odświeżam temat:)
Czy któraś z Was miała ostatnio fontannę alkoholową na swoim weselu, albo może bawiła się gdzieś gdzie taka fontanna była? Bardzo mi się to podoba i zastanawiam się jak to wygląda w praktyce, czy goście z tego korzystają?

PositiveAga - Wto Sty 31, 2012 7:36 pm

to ja się wypowiem, u mnie na weselu była fontanna alkoholowa i to był strzał w 10.
Na barmana i drinki szkoda było mi pieniążków a taka fontanna cieszyła sie ogromnym powodzeniem głównie śród kobiet i młodzieży płci żeńskiej, wiadomo mężczyźni wolą pić wódkę ale kobiety wypiją kilka kieliszków a później nie mają co pić, w przerwach do fontanny ustawiły się kolejki a alkohol skończył się niesamowicie szybko.

my mieliśmy wlany wermut z sokiem (bodajże pomarańczowym) łącznie było 8 litrów i w ciągu 2 godzin wszystko zostało rozlane, trzeba było szybko jechać i dokupić alkoholu :smile:

do tego na stole stało wiaderko z kostkami lodu, pokrojone cytryny, limonki, pomarańcze, parasolki, mieszadełka i szklanki

na prawdę polecam taką fontannę, tani koszt a kobiety są zachwycone i mają co popijać na weselu :smile:

Malwina_łódź - Wto Sty 31, 2012 7:48 pm

U mojej szwagierki była fontanna alkoholowa, z której lał się poncz. Wyglądała bardzo ładnie, zresztą tak jak fontanna czekoladowa. Zarówno jedna jak i druga cieszyła się powodzeniem.
Ja kierowałam więc nie skorzystałam z alkoholowej, ale mój mąż mówił, że ten poncz niedobry był. :)

mimeczka - Wto Sty 31, 2012 10:23 pm

Ja planuję wypełnić ją cytrynówką własnej roboty:)
A PositiveAga w końcu fontannę kupiłaś czy wypożyczyłaś? Ja na 99% kupię, no bo przy weselu z poprawinami wypożyczenie się średnio opłaca, tylko się zastanawiam, czy taka plastikowa fontanna jest przeznaczona do ciągłej pracy. Niby przeszukałam net i wszędzie jest opisywana jako cateringowa do pracy pow. 8 godz, ale nie wiem czy tym razem wujek google się nie myli:)

PositiveAga - Wto Sty 31, 2012 10:41 pm

u mnie była właśnie ta plastikowa / przezroczysta


ja miałam wypożyczoną z sali, właściciel ją kupił jakiś czas temu i jeszcze ani razu nie była używana, co do kwestii finansowych to nie wiem jak to wychodzi bo u mnie była gratis

fontanna chodziła prawie całe wesele, alkohol cały czas leciał i szczerze nie wiem czy coś się z nią działo (nie interesowałam się aż tak bardzo) ... jedynie trzeba pamiętać że w tej misce cały czas musi być około 6-7 litrów bo jeśli będzie mniej to przestanie lecieć, więc u nas kelnerzy na bieżąco dolewali

mimeczka - Sro Lut 01, 2012 6:43 am

Dokładnie tą chcę kupić, wielkie dzięki, rozwiałaś moje wszelkie wątpliwości:)
kasia2701 - Pią Lut 22, 2013 5:13 am
Temat postu: Re: fontanna alkoholowa
U nas na weselu tez było coś takiego
Tylko polecam zamówić od razu te o większej pojemności, ponieważ na początku to robi furorę.

asik83 - Pon Lut 25, 2013 9:49 am

a ta większa pojemność to jaka jest?
hanka58 - Nie Maj 01, 2016 11:23 am

fontanna alkoholowa?
pierwsze słyszę ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group