Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Wideofilmowanie - Studio LiK

sebastian100 - Czw Lut 14, 2008 10:16 pm
Temat postu: Studio LiK
Czekam na konkretne odpowiedzi
sunrise - Pią Lut 15, 2008 1:44 pm
Temat postu: Re: Mam pytanko czy ktoś zna takie studio o dziwnej nazwie L
sebastian100 napisał/a:
Czekam na konkretne odpowiedzi


Sam się zastanawiam czemu tak długo nikt o NIch nie pytał :roll: Widziałem ich sesje w plenerze...po montażu wyglądało coś ala Gimm me more(Britney Spears) w wer.soft :wink: Mi to sie podoba :) pokolenie viva i Mtv rulez.Pozdrawiam

pattysonek - Nie Mar 02, 2008 10:17 pm

witam! studio LIK w ubieglym roku 2007 filmowalo slub i wesele mojej siostry. film zmontowany perfekt , oraz rewelacyjny ,a klipy dodatkowe -bajka montaz filmu zwalil nas z nog ,po chwili mielismy lezki w oczach .jednym slowem wesele oglada sie jak prawdziwe kino .o tym studiu dowiedzielismy sie od naszych znajomych .osoiscie polecamy .mozemy podac namiary. jeszcze w tym roku bedzie nagrywac moje wesele. polecam ze szczerego serce
pozdrawiam

arturro21 - Nie Mar 09, 2008 8:44 pm

Witam. Odpowiadajac na Twoje pytanie dotyczące Studia LiK mogę jedynie powiedzieć, że to zaje fajne chłopaki. Swoją pracę wykonują perfekcyjnie i profesjonalnie. Z czystym sumieniem mogę polecić ich każdemu. Filmowali nasze wesele 4 lata temu i płytka zrobiła wśród rodziny furrorę, co zaowocowało kolejnymi nagraniami wesel naszych znajomych i przyjaciół. Oprócz wideofilmowania Studio LiK wykonało nam super sesję zdjęciową w plenerze i w trakcie uroczystości weselnej. Gorąco polecam.
kasiunia_u - Pią Cze 13, 2008 12:06 pm
Temat postu: polecam studio LIK
witam,
wczoraj odebrałam film od pana Jarka ze studia LiK. REWELACJA!
Kontakt mieliśmy od znajomych i z czystym sumieniem mogę ich polecić każdemu. Bardzo fajny kontakt, a sposób zmontowania całości super!!! i przede wszytskim są w rozsądnej cenie.
jak ktoś chce namiary to piszczei na priva ucior@op.pl

pozdrawiam
kasia

karina - Sro Lis 19, 2008 9:28 pm

My też zdecydowaliśmy się na LiK :) :) te filmy, które widzieliśmy były serio bardzo fajne. Naszym nie możemy sie jeszcze pochwalić, bo slub dopiero we wrześniu 2008.

[ Dodano: Sro Lis 19, 2008 9:30 pm ]
heh tzn we wrześniu 2009 :)

Debussy - Czw Gru 04, 2008 8:26 pm

I my również dzisiaj zdecydowaliśmy się na Studio LiK.
Zasiedliśmy sobie wygodnie na kanapie i sympatyczny pan Robert pokazywał nam co chcieliśmy. Filmiki oczywiście :wink: Odpowiadał na nasze pytania i generalnie zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie :)
Filmy są dynamiczne, nie ma monotonii, przyjemnie się to ogląda.
Klipy wplecione bardzo umiejętnie, nie są oderwane od całości.
Cena również w miarę przystępna.

Także jesteśmy dobrej myśli :-)

fragolotta - Wto Sty 27, 2009 10:38 pm

My też zdecydowaliśmy się na nich! Klamka zapadła, umowa podpisana! A co nas przekonało?
Ładne ujęcia, profesjonalny montaż, bez przesadnych "efeków specjalnych".
Do tego panowie są otwarci na nasze sugestie, jedyny warunek to przedstawić je przed uroczystością. A jaki będzie efekt napiszę w swoim czasie...

Debussy - Nie Sie 30, 2009 7:53 am

Ja już odebrałam film więc mogę coś więcej napisać :)
Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy studio LiK.
Film jest dynamiczny, fajne ujęcia, odpowiednia muzyka podstawiona w odpowiednich momentach :)
Jednym słowem pełna profeska. Mają do tego dryg, nie ma co :cool:
Najpierw jeden kamerzysta kręcił przygotowania, błogosławieństwo i wyprowadzenie, a potem drugi przejął nas pod Kościołem. Obaj kamerzyści bardzo sympatyczni i potrafiący rozładować napięta atmosferę, która jak wiadomo pojawia się w tak ważnym dniu.

Bardzo polecamy :ok:

fragolotta - Czw Paź 01, 2009 12:19 pm

Ja jeszcze filmu nie odebralam, poniewaz nie ma mnie w Polsce, ale moge potwierdzic to co napisala Debussy. U nas kamerzysta byl Pan Robert - przesympatyczny czlowiek! Naprawde pomogl nam zrelaksowac sie tuz przed samym slubem, caly czas nas rozsmieszal, abysmy nie mieli zestresowanych min na filmie. Do tego bardzo profesjonalnie podszedl do sprawy, byl caly czas bardzo aktywny!
Zanetta i Rafal - Wto Sty 26, 2010 11:35 am

Witam o Studiu LiK ciężko napisać w paru zdaniach.Są wspaniałymi ludźmi, zorganizowani wszystko jest na czas i dopracowane.Każda para czuję się jak by była jedyną a ekipa LIK-u jak rodzina.Wprowadzają taką atmosferę że młoda para nie odczuwa stresu w tak ważnym dniu jak Ślub.Bardzo byliśmy zadowoleni z nagrania i albumu którego nigdzie byśmy w takim wydaniu nie zrobili... :-) Utrzymujemy z Nimi kontakt do dziś, a znamy się już 6 lat :lol: W naszej rodzinie byli już na 6 weselach i każdy był zadowolony.Polecam z całego serca naprawdę warto!!!
Robert pozdrowienia od Golanów i od nas :wink: BUZIAKI DLA KUBUSIA.

[ Dodano: Wto Sty 26, 2010 11:56 am ]
Jeszcze dodam że nagranie jest nie do opisania to trzeba zobaczyć. Klipy coś rewelacyjnego.Są takie wejścia że w życiu bym się nie spodziewała że można coś takiego zmontować.Koniec nagrania każdego kładzie na kolana.W plenerze byliśmy 3 godziny...co się skończyło kolacją...a humoru nie brakowało.Zdjęć mamy mnóstwo i bardzo naturalne a nie takie sztywne pozowane jak u fotografa.Jesteśmy bardzo wdzięczni bo utrwalili TEN wyjątkowy dzień wspaniale. :P a było to 25.04.2009r.Więc jesteśmy z nowościami na bieżąco a z roku na rok ich nagrania są coraz lepsze!!!

likala - Sro Kwi 07, 2010 3:54 pm

Witam,
Zainteresowały mnie Wasze bardzo pozytywne komentarze na temat "Studia LIK" Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Nie mogę jednak znaleźć adresu ich strony.
Please! Pomóżcie i wyślijcie jakieś info:)
A i jeszcze jedno - czy oni tylko kręcą film czy zdjęcia też robią?? Bo przyznam szczerze, że fajnie by było, żeby robiły to te same osoby - wydaje mi się, że wzajemnie nie wchodziliby sobie w drogę. A może się mylę??....

Pozdrawiam:)

neskalodz - Pon Kwi 12, 2010 8:33 pm

Witam, czy moglabym prosic o namiary na priv na studio LiK od kogos kto juz korzystal z ich uslug? :)
Z gory dziekuje

Zanetta i Rafal - Sro Kwi 14, 2010 7:00 pm

Witam:) Studio LiK nie ma swojej strony z tego co wiemy.Ponieważ Oni mają tyle zleceń że nie potrzebują reklamy...mogę podać maila likvideofoto@poczta.onet.pl napiszcie do Nich a na pewno dostaniecie odpowiedzi.Pozdrawiam.
szef124 - Pią Cze 18, 2010 9:50 am

Fajni są . Polecamy ich Darek
LiK - Wto Cze 22, 2010 11:00 am

szef124 napisał/a:
Fajni są . Polecamy ich Darek


Dziękuję serdecznie chodź nie wiem komu.
Polecam się na przyszłość.

Kamila,Przemek - Czw Lip 29, 2010 6:59 pm

Witamy, studio LiK towarzyszy Nam od studniówki. Chłopaki spisali się wtedy na medal :) nagranie wyszło idealnie. Kiedy zdecydowaliśmy się na ślub nie braliśmy pod uwagę innej ekipy. Wybór był oczywisty. Film ze ślubu pełna profesja. Muza bardzo dobrze dobrana do wydarzeń na ekranie wszystko trafia w punkt zarówno z muza jak i z przejściami. Porobione klipy co wszystko sprawia że ogląda się to rewelacyjnie! Wieli szacun za to! Ludzie pozytywnie zakręceni wprowadzający super atmosferę, widać że to co robią, robią z pasją i sprawia im to satysfakcje i przyjemność. Bardzo fajni ludzie, z którymi śmiało można się dogadać pod każdym względem. Warci polecania - jak dotąd nie zawodni! Gorąco POLECAMY ;) :wink:
bogna87 - Sro Wrz 01, 2010 7:23 pm

Pilnie poproszę o namiary...proszę:)
Nowa Młoda - Sro Wrz 22, 2010 10:01 am

Witamy wszystkich z Forum Weselnego M.Ł.
My też chcieliśmy się pochwalić naszym filmem zrobionym przez Studio LiK.
Otóż nie dawno odebraliśmy nasz materiał i jest SUPER !! BAJKA !! REWELKA!!
Ale nie to chcieliśmy napisać. Piszemy aby podziękować Panu Robertowi (nasz kamerzysta)
Otóż Sz. Pan sfilmował nasze ślub i pierwszy taniec na dwie kamery i zmontował to za free.
Jak spytaliśmy się go dlaczego? Odpowiedział krótko druga kam. była wolna więc po co
ma leżeć bezużytecznie. Zabrał drugiego człowieka do kościoła a sali przy pomocy statywu
nakręcił pierwszy taniec i nie tylko - sam. Jeszcze tak zorganizowanego człowieka nie widzieliśmy.
Inni wzięli by za to krocie. On zrobił to aby film był ładniejszy. I to mu się udało.
Jeszcze raz DZIĘKI, DZIĘKI, DZIĘKI.

M.M.K.

LiK - Czw Wrz 23, 2010 6:50 am

Nowa Młoda napisał/a:
Witamy wszystkich z Forum Weselnego M.Ł.
My też chcieliśmy się pochwalić naszym filmem zrobionym przez Studio LiK.
Otóż nie dawno odebraliśmy nasz materiał i jest SUPER !! BAJKA !! REWELKA!!
Ale nie to chcieliśmy napisać. Piszemy aby podziękować Panu Robertowi (nasz kamerzysta)
Otóż Sz. Pan sfilmował nasze ślub i pierwszy taniec na dwie kamery i zmontował to za free.
Jak spytaliśmy się go dlaczego? Odpowiedział krótko druga kam. była wolna więc po co
ma leżeć bezużytecznie. Zabrał drugiego człowieka do kościoła a sali przy pomocy statywu
nakręcił pierwszy taniec i nie tylko - sam. Jeszcze tak zorganizowanego człowieka nie widzieliśmy.
Inni wzięli by za to krocie. On zrobił to aby film był ładniejszy. I to mu się udało.
Jeszcze raz DZIĘKI, DZIĘKI, DZIĘKI.

M.M.K.


Witam M.M.K.

Serdeczne dziękuję za pamięć oraz wspaniałą współpracę na weselu.
Oj działo się działo...

Yogi - Pon Paź 04, 2010 8:12 pm

poproszę namiary na LiK
IRA77 - Czw Paź 21, 2010 6:31 am

Ja też poproszę o namiary na to studio.
Asiek - Czw Paź 21, 2010 10:22 pm

Przypominam, żeby o namiary na firmy zwracać się bezpośrednio na priv, bo posty jak te kilka powyżej nic nie wnoszą do tematu.
Kasia i Michał - Wto Lut 08, 2011 6:27 pm

Witamy, Studio LIK wraz z fotografem gościliśmy na naszym weselu w sierpniu 2010... nie możemy powiedzieć nic złego jak tylko superlatywy. Film wyszedł super!! ku naszemu zaskoczeniu p. Robert dodał też kilka opcji dodatkowych do naszego filmu, które normalnie są płatne dodatkowo :) a i co pewnie jest istotne dla portfela- kiedy wybieracie opcje video+fotograf- płacicie mniej, my tak właśnie zrobiliśmy i dzięki temu mamy jeszcze piękne zdjęcia. Aczkolwiek pieniądze nie są tu najważniejsze- atmosfera jaka panuje przy nagrywaniu filmu przez studio LIK jest fantastyczna, p. Robert wciąż nas rozbawiał żartując z nami nie zapominając jednak o dobrze wykonanej pracy...GORĄCO POLECAMY!!! I POZDRAWIAMY PANA ROBERTA :)
bratmlodej - Sro Wrz 21, 2011 4:10 pm

Witam serdecznie! :) Może zacznę od początku...ja też jestem zapalonym filmowcem ale nieco
innym. O firmie Jarka i Roberta dostałem od swojej siostry Moniki, która miała kręcony film przez w/w STUDIO. Z ciekawości obejrzałem jej film aby zobaczyć jak to wygląda z całkiem innej strony.
Oto moje spostrzeżenia:
Wykonanie filmu na wysokim poziomie biorąc pod uwagę zarówno wykorzystane utwory oraz pomysłowość montowania filmu.
Fajne mixy, wciąż coś śmieszy, jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłów, niestandardowych
ujęć i świetnej realizacji. Teraz wiem dlaczego było tyle zamieszania odnośnie filmu.
Bardzo serdecznie polecam i dziękuję w imieniu siostry która prosiła mnie o komentarz.

Pozdrawiam Qusim

joanna8411 - Pon Wrz 26, 2011 8:52 pm

dostalam swoj filmik:) jestem bardzo zadowolona,super ujecia nawet te zaskoczenia:) muzyka filmiki skrotowe wspomnienia z lat dziecinnych super w 100%
Czulam na weselu jak by ich w ogole nie bylo.Cena bardzo fajna wiec jak sie wahasz nie masz powodu, bedziesz zadowolona;)

jacek - Pon Paź 31, 2011 6:24 am

nie wiem jaki jest efekt koncowy natomiast bylismy z nimi na weselu i tak sprzt zgodny ze standardami ludzie uśmiechnięci zyczliwi i co ważna zaangażowani w swoja prace i tak na moje oko wiedza po co trzymaja w reku kamere. posdrawiam zespół CB
edytorka25 - Nie Lis 20, 2011 5:26 pm
Temat postu: studio lik
Witam.
Mieliśmy ślub w sierpniu tego roku. Z pełną świadomością mogę ich polecić, zarówno kamerzystę jak i fotografa. Film już odebraliśmy, nie trzeba było nic poprawić, zdaliśmy się na nich. Foto książka też rewelacyjna. Na prawdę polecam.

Kalan22 - Wto Sty 17, 2012 11:28 am

Panowie ze Studio LiK filmowali nasze wesele 8 października 2011:D Film jest fantastyczny, dokładnie taki jak chcieliśmy. Wszyscy chwalą, że zmontowany jest mega ciekawie bez zbędnych dłużyzn. Super mixy z extra muzyką.
Panowie podczas uroczystości wprowadzaja super atmosferę, swoim luzem i poczuciem humoru powodują ze stres znika :D :D:D
Foto album bardzo profesjonalny, zdjęcia boskie. Dziękujemy i Polecamy
Kasia i Jacek

LiK - Nie Mar 04, 2012 6:11 pm

Kalan22 napisał/a:
Panowie ze Studio LiK filmowali nasze wesele 8 października 2011:D Film jest fantastyczny, dokładnie taki jak chcieliśmy. Wszyscy chwalą, że zmontowany jest mega ciekawie bez zbędnych dłużyzn. Super mixy z extra muzyką.
Panowie podczas uroczystości wprowadzaja super atmosferę, swoim luzem i poczuciem humoru powodują ze stres znika :D :D:D
Foto album bardzo profesjonalny, zdjęcia boskie. Dziękujemy i Polecamy
Kasia i Jacek


Witamy Kasię i Jacka.
Bardzo dziękujemy za okazałe na zaufanie.
Fajnie było z Wami współpracować podczas uroczystości.
Serdeczne naj. naj.

Gibek25 - Nie Kwi 01, 2012 8:25 pm
Temat postu: Polecam Studio LIK
Nasz ślub odbył się 24.09.2011 i polecam studio LIK z Łodzi. Profesjonalnie zmontowany materiał i nowocześnie. Maja fajne pomysły i naprawdę potrafią wszystko dopasować. A samo nagrywanie materiału to w ich wykonaniu bajka - stres po prostu znika.
hope88 - Czw Lip 05, 2012 9:15 pm

Czy mógłby mi ktoś podać maila do Studio Lik?
Paula7274 - Pią Lip 06, 2012 7:57 pm

Ja też poprosze do nich namiary. Pan google ich nie zna :(
ppola - Pią Lip 06, 2012 8:05 pm

Po pierwsze jest coś takiego jak spis kamerzystów, gdzie w przypadku Studia LiK podany jest adres e-mail o tutaj Nasi Kamerzyści a po drugie ten sam e-mail został podany w tym watku, wystarczyło przejrzeć poprzednie wpisy
asia i marek - Czw Wrz 13, 2012 6:48 pm

Nasz ślub odbył sie 9.06.2012 i z cala pewnoscia moge polecic studio LIK z Łodzi.Film swietny ,nowoczesny,krecony z dwoch kamer. :wed20 .Pełen profesjonalizm,film mozna ogladac i ogladac bo caly czas jest akcja,zero nudy,super ujecia i przedewszystkim ujete to co najwazniejsze.POLECAM W 100000%.
ubejbe - Sob Paź 27, 2012 7:19 pm

witam, panowie ze studia filmowali i robili zdjęcia na naszym weselu w lutym 2012 :D jesteśmy mega zadowoleni :D Panowie mają świetne poczucie humoru i wyczucie sytuacji. Generalnie polecamy studio Lik! Film i fotki super, kontakt z panami bezproblemowy. Dziękujemy!!!
sysw - Pon Lis 05, 2012 4:24 pm

Kto moze prosze podajcie mi numer telefonu na prv jezeli posiadacie oczywiscie :)
PiR - Wto Sty 22, 2013 9:32 am

Witamy Wszystkich :)

My również skorzystaliśmy z usług studia LiK :) I z czystym sumieniem możemy im wystawić pozytywną opinię. Nasz Ślub odbył się 29.09.2012r. Film jest zrobiony profesjonalnie. Dobrze dobrany podkład muzyczny. Kontakt z Panem Robertem bardzo dobry, jest to człowiek pozytywnie zakręcony z duża dozą poczucia humoru. Jeżeli tylko będzie miał możliwość ułatwienia Wam życia np. przez spotkanie w dogodnym miejscu czy też dostarczenie materiału to zrobi to. Otwarty na propozycje i zna się na tym co robi. Generalnie bardzo polecamy :) Jeśli chcecie żeby Wasz film nie był nudny, przyjemnie się go oglądało i zostały uchwycone wszystkie ważne elementy uroczystości wybierzcie studio LiK !! :)

Pozdrawiamy

Paulina i Robert

Agaoli - Pon Wrz 09, 2013 6:32 pm

My rowniez polecamy Studio LiK.Bardzo profesjonalna obsluga,kontakt z Panami bardzo dobry.Pan Jarek swietny facet,pomocny,dobrze doradzi I podpowie.Film zrobiony w pelni profesjonalnynie,swietna muzyka ogladac mozna caly czas.Wystawiamy pozytywna opinie I polecamy ich z calego serca.NIE MA LEPSZYCH OD LiK
;)

Madzia i Marcin - Wto Wrz 24, 2013 1:47 pm

Witamy!

Studio LiK gościliśmy na naszym weselu w czerwcu 2012 r. Bardzo chcieliśmy by ten film był dla nas najwspanialszą pamiątką i to wy sprawiliście, że taki on jest. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy was. Firma wykazuje się wielkim profesjonalizmem i zaangażowaniem.Polecamy wszystkim, którzy szukają fantastycznego kamerzystę. My jesteśmy zadowoleni na 100 %. Dziękujemy bardzo .Pozdrawiamy Madzia i Marcin

reniarenia - Wto Wrz 24, 2013 11:52 pm

My również jesteśmy zadowoleni z pracy Studia LiK.

Profesjonalna robota! Jednym słowem wszystko wygląda

rewelacyjnie. Praca obu panów wyśmienita (Robert i Jarek).

Z czystym sumieniem możemy polecić to Studio.

Renata i Marcin

LiK - Sro Wrz 25, 2013 11:25 am

Madzia i Marcin napisał/a:
Witamy!

Studio LiK gościliśmy na naszym weselu w czerwcu 2012 r. Bardzo chcieliśmy by ten film był dla nas najwspanialszą pamiątką i to wy sprawiliście, że taki on jest. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy was. Firma wykazuje się wielkim profesjonalizmem i zaangażowaniem.Polecamy wszystkim, którzy szukają fantastycznego kamerzystę. My jesteśmy zadowoleni na 100 %. Dziękujemy bardzo .Pozdrawiamy Madzia i Marcin


Witamy,

Chodź minęło trochę czasu wciąż pamiętamy Was wspaniale bawiących się na weselu.
Dziękujemy za pamięć.

Ania i Andrzej - Wto Paź 08, 2013 11:11 am

Witamy! W czerwcu 2010 roku podczas Naszego ślubu korzystaliśmy z usług "Studia LIK". Cóż możemy powiedzieć... bardzo profesjonalna ekipa, która doskonale zna się na tym co robi. Chłopaki mają dużo fajnych i oryginalnych pomysłów a przy tym nie opuszcza ich poczucie humoru. Wyluzowany Robert i jego żarciki świetnie działały na stres jaki się nam udzielał w tym szczególnym dniu:P Film wyszedł super a płyty były nawet z dostawą do domu :!: :!::!: Często widujemy Jarka i Roberta na weselach wśród znajomych i rodziny a to dlatego że są sprawdzonym i godnym polecenia studiem filmowym.
Naprawdę, gorąco polecamy wszystkim, którzy chcą mieć fantastyczną pamiątkę z najważniejszego dnia w Swoim życiu ;)
Ania i Andrzej :P

foxjaro - Pon Paź 28, 2013 7:51 pm

Witam wszystkich zastanawiających się nad wyborem Studia zajmującego się videofilmowaniem My zaufaliśmy Studiu LiK, i się nie zawiedliśmy. Bardzo profesjonalna obsługa, kontakt z Panami bardzo dobry,Wszyscy chwalą, że film zmontowany jest MEGA ciekawie, caly czas jest akcja, zero nudy ,super ujęcia
Polecam

martin1980 - Nie Lis 03, 2013 10:56 pm

21.09.2013 to data naszego ślubu. Oglądaliśmy dużo filmów za czym zdecydowaliśmy się na Studio "LIK" To naprawdę profesjonaliści pod każdym względem ;) oglądanie filmu daje niesamowite wrażenia a fotki są prześliczne. Polecamy wszystkim nawet tym najbardziej wybrednym bo na pewno nikt nie będzie zawiedziony. Pozdrawiamy Iwona i Marcin
olafrankowska85 - Sob Sie 23, 2014 8:57 pm
Temat postu: Re: Studio LiK
Film jest nagrany profesjonalnie - ostry i barwny obraz, świetne kadry i dobry dźwięk, muzyka dobrana idealnie. Ogląda się go jednym tchem. Zawiera wszystkie najważniejsze momenty bez zbędnego przynudzania :) współpraca z Panem Robertem przebiegała bez żadnego zarzutu, można bylo ustalić wiele rzeczy, podsunąć własne pomysły.
Profesionalizm w każdym calu a wszystko w miłej atmosferze.
Kreatywność oraz serce włożone w wykonywaną pracę sprawiły, że film z wesela jest dla nas niezapomnianą pamiątką na całe życie.
a co najważniejsze terminowosc, slub mieliśmy 28.06.2014 a juz po tygodniu film był praktycznie gotowy :)
wspaniały kontakt, sprawne i szybkie działanie oraz bardzo dobre wykonanie - przy tak przystępnej cenie sprawiły, że nie pozostaje nam nic innego do napisania jak tylko "Panie Robercie jest Pan GENIALNY. Dziękujemy!!!";);););););)
Szczerze gorąco wszystkim polecamy:)studio LIK ;)

AgaŁukasz - Pią Lis 13, 2015 8:58 pm

Witamy :)
O Panach Robercie i Jarku ze Studia LiK chciałoby się pisać wiele!!!!! Ale to co najważniejsze, to pełen profesjonalizm, mega zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta ;) Jesteśmy wdzięczni za tak miłe podejście i ciągły uśmiech na twarzy :) Zadbali o najmniejsze szczegóły, przy tym niesamowicie przyjacielscy i cierpliwi. Współpraca z Nimi, to czysta przyjemność i radość patrzenia, z jaką pasją wykonują swoją pracę :) Końcowy Efekt, czyli film - PETARDA :D Polecamy Bezsprzecznie!!! :)
Pozdrawiamy
Aga i Łuki

luna89 - Czw Gru 03, 2015 9:40 pm

Niedawno odebraliśmy film z wesela, jesteśmy bardzo zadowoleni :) Film jest profesjonalny i moglibyśm oglądać go na okrągło !
alex1990 - Sro Gru 16, 2015 4:26 pm

Zainteresowałam się filmami studia LiK po przeczytaniu wielu pozytywnych komentarzy na ich temat i powiem szczerze, że jestem zdumiona tyloma dobrymi opiniami na ich temat :? Nie mam pojęcia jak wygląda montaż filmu podstawowego, ale oglądając teledyski i zapowiedzi filmów na ich stronie, włos mi się jeży na głowie :o totalna amatorszczyzna ... sprzęt chyba z epoki kamienia łupanego... montaż, ujęcia :? Muzyka jedynie fajna, szkoda, że kiepsko dopasowana do całości ...
Założyłam konto na tym forum, aby mieć jakiś punkt odniesienia w przygotowaniach do własnego ślubu ale widzę, że chyba nie mam co się sugerować tutejszymi opiniami.... :o
Pozdrawiam.

Dodano: Sro Gru 16, 2015 6:57 pm
[quote="olafrankowska85"]Film jest nagrany profesjonalnie - ostry i barwny obraz, świetne kadry i dobry dźwięk, muzyka dobrana idealnie. Ogląda się go jednym tchem. Zawiera wszystkie najważniejsze momenty bez zbędnego przynudzania :) współpraca z Panem Robertem przebiegała bez żadnego zarzutu, można bylo ustalić wiele rzeczy, podsunąć własne pomysły.
Profesionalizm w każdym calu a wszystko w miłej atmosferze.
Kreatywność oraz serce włożone w wykonywaną pracę sprawiły, że film z wesela jest dla nas niezapomnianą pamiątką na całe życie.
a co najważniejsze terminowosc, slub mieliśmy 28.06.2014 a juz po tygodniu film był praktycznie gotowy :)
wspaniały kontakt, sprawne i szybkie działanie oraz bardzo dobre wykonanie - przy tak przystępnej cenie sprawiły, że nie pozostaje nam nic innego do napisania jak tylko "Panie Robercie jest Pan GENIALNY. Dziękujemy!!!";);););););)
Szczerze gorąco wszystkim polecamy:)studio LIK ;) [/quote]

Btw. Nie dziwie się, że po tygodniu film był gotowy, patrząc na jego jakość i montaż....
Profesjonalne filmy ślubne montuje się od miesiąca nawet do 6 miesięcy !! !!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group