Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Wideofilmowanie - MSfilm

doni_iza - Sro Lut 13, 2008 11:10 am
Temat postu: MSfilm
Czy ktoś z Was drodzy forumkowicze, słyszał coś o firmie MSfilm i jakości ich usług? Rozglądam sie za kamerzystą i trafiłam na ich stronkę.

Usunięto link do strony internetowej. Takie dane prosimy przekazywac na priv wyłącznie osobom zainteresowanym.
Pusiak


[ Dodano: Pon Lut 25, 2008 9:52 am ]
Widzę, że nikt tutaj nie miał doczynienia z tą firmą a szkoda. Ja byłam na spotkaniu i postaram sie obiektywnie napisac co mi się podobało a co nie.
Plusy to:
:arrow: przystępna cena,
:arrow: ładne ujęcia, dobra jakość filmu,
:arrow: pan z którym byłam na spotkaniu, wydał mi się osobą odpowiedzialną i profesjonalną.

Minusy natomiast to:
:arrow: Pan mówił, że jest elastyczny i otwarty na nowe pomysły ale już w rozmowie narzucał swoje zdanie,
:arrow: na filmie pojawiają sie acje typu"latajace gwiazdki", może ktoś to lubi, ale dla mnie to było fajne 10 lat temu.

Yoanna - Wto Gru 09, 2008 12:35 pm

Odkurzam temat..słyszał ktoś o MSFILM :?:
yennefer - Wto Gru 09, 2008 10:11 pm

Byłam, widziałam, a narzeczony wybrał :)
doni_iza napisał/a:
Pan mówił, że jest elastyczny i otwarty na nowe pomysły ale już w rozmowie narzucał swoje zdanie

Mi nie narzucał, wręcz mówił, że jak coś się podoba, to wystarczy mu pokazać, a zrobi w miarę możliwości. Ogólnie konkretny człowiek i nie owijał w bawełnę. Sam film na podobnym poziomie co dzieła forumowych filmowca i Sunrise. Wszystkich tych panów mogę polecić (sama miałam problem z wyborem jednego z nich).

ava - Pią Sty 22, 2010 11:52 am

Podbijam temat :)
Czy MSfilm to firma pana Mirowskiego ze Zgierza?
Co o nich myślicie?

Yennefer, jaką opinię możesz im wystawić już po swoim ślube? :)

yennefer - Pią Sty 22, 2010 4:33 pm

Tak, to ten pan.
Opinia.
Plusy:
- jakość nagrania
- ujęcia zróżnicowane i z pomysłem
- fajne teledyski (oprócz 1) - mam plener narzeczeński, ubieranie, skrót ze ślubu, skrót ze wesela, plener fotograficzny z prezentacją zdjęć plus mini noc poślubna na zakończenie (plenery z użyciem flycama, co jest miły dodatkiem)
- względna elastyczność
- kilka ciekawych pomysłów
- wzorowe zachowanie na ceremonii ślubnej i weselu
- brak jakiejkolwiek reklamy firmy, co w mojej opinii jest olbrzymią zaletą

Minusy
- czas oczekiwania (pan ciągle się tłumaczył brakiem czasu np. z powodu drugiej pracy...)
- pan najczęściej realizuje według szablonu na wskroś romantycznego (bo najłatwiejszy)
- trudność w realizacji niektórych własnych pomysłów (a wcale nie skomplikowanych) - trzeba od samego początku wyjść z inicjatywą i twardo się tego trzymać

W tym przedziale cenowo-jakościowym niewątpliwie oferta jest godna uwagi.
Mimo pewnych problemów z odbiorem (dobrze, że zauważyłam wcześniej zmienione imię mojego męża :D ), byłam mile zaskoczona efektem. Film jest dość dynamiczny a teledyski bardzo często oglądam ;) A trzeba podkreślić, że jestem osobą wymagającą i sama hobbistycznie zajmuję się montażem.

lucmar - Czw Sie 12, 2010 1:23 pm

mógłbym prosić o namiary na nich ? :)
emiiskaa - Pon Sie 04, 2014 4:17 pm

czy ktos jeszcze korzystal z uslug tej firmy?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group