Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Wideofilmowanie - Piotr Rosiak - realizator z Pabianic

sunrise - Sro Lut 06, 2008 6:54 pm
Temat postu: Piotr Rosiak - realizator z Pabianic
Witam,ostatnimi czasy wpadł mi materiał z imprezy weselnej, którą realizował Piotrek Rosiak z Pabianic.Całkiem miło i zgrabnie opowiedziana historia.Czy ktoś miał bliższy kontakt z tym Panem?
Kubsio - Czw Cze 18, 2009 11:51 am

Witam,

Bardzo chiałbym prosic o namiary na wyzej wymienionego kamerzyste.

pzdr Kuba

greivier - Pon Gru 28, 2009 9:25 pm

17.10.2009 ślub, materiały (przy takim nawale pracy) bardzo szybko dostaliśmy do rąk własnych :-) jeszcze przed Bożym Narodzeniem tegoż roku. Montaż perfekcyjny, pełen pomysłów, nie powtarzających się schematów, zaufany kamerzysta z pewną ręką przy filmowaniu - gorąco POLECAMY!!!! Gościu poprostu wie co robi :-) pełna profeska!!!
stykawaski - Nie Mar 04, 2012 1:48 pm

Heja. Polecamy wszystkim usługi Piotra Rosiaka. My osobiście jesteśmy bardzo zadowoleni. Płyta nagrana expresowo (ok.2 tygodni) i w super stylu (brak monotoni) Ciekawa wstawki i przejścia miedzy scenami. Wszystko przemyślane. Wszyscy zostali nagrani i uwiecznieni. Piotr swoją osobą rozluźnia admosfere i niweluje stres. Od razu czuć że ma sie doczynienia z osobą doświadczona która zna sie na tym co robi.
POLECAMY
A Piotrkowi serdecznie dziękujemy.
MARTA I TOMASZ

netmajor - Sro Cze 27, 2012 10:06 pm

Nasz ślub odbył się w maju 2012. Do uwiecznienia tego dnia zaprosiliśmy pana Rosiaka, który okazał się trafnym wyborem. Znam wielu ludzi, którzy nie oglądają siebie chętnie na filmie z własnegio wesela,a a my- sami zaskoczeni tym faktem- obejrzeliśmy w ciagu 2 tygodni 3 razy!
nie spodziewaliśmy się tak świetnie nagranych, zmontowanych części ze ślubu i wesela. Całości nadają nastroju 100 % trafnie dobren utwory muzyczne, który raz doprowadzają do łeż a zaraz inne wywyłują u nas uśmiech na twarzach.
Film ma odpowiednią długość, zawiera w odpowiedniej długości fragmenty, dzięki czemu film się nie nudzi i nie przeciąga niepotrzebnie a jednocześnie przekazuje treść i emocje tamtych chwil.
Jeżli ktoś jest w trakcie poszukiwań kamerzysty na slub, mozemy spokojnie polecić usługi świadczone przez pana Piotra- świetny fachowiec, potrafiący swym pogodnym i luznym usposobieniem rozładować nerwy i stres towarzyszace w tym dniu.
PS. dodatkowym plusem , jest ze film dostaje już ok 3 tygodnie po weselu :)

ANKUB - Wto Lip 03, 2012 9:28 am

Witam, Pan Piotr Rosiak realizował naszą najpiękniejszą pamiątkę ślubną. Jest to płytka bardzo ładna, oczywiście z dozą humoru i powagi. Naprawdę miło się ogląda tak super skomponowany film.
Polecam naprwadę godny zaufania kamerzysta.

Agi83 - Sro Lip 18, 2012 2:15 pm

Witam, gorąco polecam Piotra Rosiaka, z ręka na sercu. Film jest z klasą, ma odpowiednią długość, montaż jest dynamiczny, czołówka jak w hollywodzkim filmie i bonus na końcu :D . Piotr był wszędzie tam gdzie być powinien żeby uchwycić najfajniejsze momenty. Poza tym Piotr jest naprawdę otwarty na zmiany - my poprosiliśmy o wydłużenie niektórych ujęć i zmianę muzyki w niektórych fragmentach (chcieliśmy mieć utwory, dla nas w jakiś sposób znaczące) i nie było żadnego problemu.
Film oddaje atmosferę naszego wesela, nastrój gości i naszą pozytywną energię. Dzięki temu filmowi można było ten dzień przeżyć jeszcze raz (dwa, trzy, a nawet i dziesięć :razz: ).

Alberto - Sro Lip 18, 2012 2:34 pm

Obejrzałem propozycje na stronie i żeby nie było, że krytykant jestem - efekt na efekcie. Nic ciekawego. Ale szanuje opinie innych i jeżeli Wam się podoba to jest to najważniejsze. Mnie te "produkcje"to nie przekonują.
ewa86 - Czw Wrz 13, 2012 12:15 pm

Witam wszystkich szczęśliwie zaobrączkowanych oraz tych, którzy noszą się z owym zamiarem :D

Jak zapewne wszyscy wiedzą, aby zweryfikować jakość czyjś usług, najlepiej jest zasięgnąć języka u tych, którzy mieli okazję korzystać przed nami. U nas było podobnie. Po obejrzeniu filmu z wesela mojego kuzyna, byłam zachwycona dziełem Pana Rosiaka. Z humorem i przede wszystkim z koncepcją, a przecież o to chodzi, aby tego typu filmy, nie były tylko dokumentacją lewej i prawej strony sali, stołu etc. Już wiedziałam kogo poproszę, aby uwiecznił nasz Wielki Dzień. Co prawda, w Dniu Ślubu nie towarzyszył nam Pan Piotr, a jego współpracownik - Przemek, niemniej jednak wierzyłam, że Firma jest solidna, bez względu na to kto "kręci". Z Przemkiem współpracowało nam się REWELACYJNIE! Bardzo sympatyczny, żaden mruk i profesjonalista. Stworzył cudne momenty, ktore oglądam non stop i nie mam dość (chyba każda panna młoda tak ma/miała :P )

Szczerze polecamy Firmę Pana Piotra, wierzcie nie zawiedziecie się ;)

Pozdrawiam
Ewa i Lech ;)

bea1987 - Pon Lis 05, 2012 8:55 pm

Witam wszystkich,

Polecamy usługi Piotra Rosiaka. Parę dni temu odebraliśmy nasz film i jest świetny! Jest oryginalny, opowiada naszą historię, wszystko jest ułożone w idealnej kolejności. Piotr jest bardzo cierpliwy ;) , jesli tylko coś chcieliśmy zmienić na płycie, to nie było żadnego problemu. Początek płyty mile nas zaskoczył, takiego poczatku nie widzieliśmy jeszcze u nikogo. Wszystko mi się podoba. Mimo, że płytę mamy od paru dni to ciągle ją ogladamy!
Naprawde z czystym sercem możemy polecic Piotra Rosiaka!
:eek: :eek: :eek:

Pozdrawiamy
Beata i Adam

Papulcia1988 - Nie Lis 18, 2012 1:20 pm

Witam,
niedawno odebraliśmy płytkę z naszego wesela, w związku z tym chciałam podzielić się swoimi wrażeniami ze współpracy z Przemkiem i z Piotrkiem :-)
Nasz wielki dzień odbył się 08.09.2012 r.
Ale zacznę od początku, Piotra zarezerwowaliśmy już półtora roku wcześniej. Dowiedzieliśmy się o nim właśnie na tym forum i spodobało nam się, że tyle osób wypowiadało się o nim pozytywnie. Umówiliśmy się na spotkanie gdzie Piotr pokazał nam ostatnio zmontowany film (był po prostu suuuuper nie było się do czego przyczepić). Poza tym Piotrek jest tak sympatycznym facetem, wszystko nam opowiedział jak to wygląda "od podszewki" :cool: Wiedzieliśmy od razu, że chcemy aby to właśnie Piotrek kręcił i montował nasze wesele 8) Uprzedził nas, że jeśli nie będzie mógł osobiście być na naszym ślubie i weselu to przyjdzie jego kolega Przemek, który dobrze wie co i jak ma kręcić, żeby później Piotrek mógł to zmontować.
Złożyło się tak, że Piotrek nie mógł być osobiście u nas w związku z tym przyjechał Przemek. Nie powiem bo na początku się obawiałam jak to będzie bo nie znałam go, ale okazało się, że jest przemiłym facetem, przede wszystkim profesjonalistą! :mrgreen: Oczywiście byliśmy zestresowani więc Przemek podtrzymywał nas na duchu :wink: Mówił po kolei co i jak mamy robić, żebyśmy później byli z tego zadowoleni. Wszyscy goście weselni, którzy byli u nas w trakcie przygotowań byli pod wrażeniem takiego kamerzysty, np. zakładanie butów kręcone z przeróżnych ujęć, które później fajnie wyszły na gotowym filmiku. Świetnie potrafił rozładować napięcie towarzyszące w tym szczególnym dniu... :razz: Generalnie był zawsze tam gdzie "coś" się działo, nie stał tylko w jednym miejscu (jak większość kamerzystów) tylko chodził po całej sali podczas zabawy. Jesteśmy z niego baaaardzo zadowoleni!!!! :mrgreen:
Jeśli chodzi o montaż Piotrka to nie było się do czego przyczepić, drobne poprawki zrobił praktycznie od ręki. Podkład muzyczny trafiony w 100%, jego "wstawki" czadowe :!: :wink: Dobrze, że tylko fragment mszy wrzucony (najważniejsze rzeczy), świetnie ujęta zabawa gości no i teledysk, wszystko zrobione "z jajem". :wink:
Pięknie opowiedziana historia, oglądamy non stop płytkę i nie mamy dość :roll: Podczas "ostatniego tańca" nie raz łezka się zakręciła w oku :o
Dziękujemy bardzo za taką cudowną pamiątkę i polecamy zarówno Przemka jak i Piotra :!:

Aeromajkel - Czw Lut 07, 2013 10:01 am

Witam wszystkich,
Chcielibyśmy podzielić się wrażeniami ze ślubu, który filmował Piotrek. Po pierwsze komunikacja z nim bez zarzutu - otwarty i z poczuciem humoru. Po drugie podczas ślubu oraz wesela profesjonalnie filmował czego dowodem była super jakość płyt DVD. Wszystkie najważniejsze momenty sa ujęte, oprawa muzyczna ok (nie było problemu żeby wstawić naszą). Jesteśmy zadowolenie ze współpracy z Piotrkiem i naprawdę polecamy. Pamiętajmy wesele mija bardzo szybko a wysoka jakość płyt będzie nam towarzyszyła bardzo bardzo długo;-)

Pozdrawiamy i powodzenia dla wszystkich;-)
Magda i Michał

evelin-s - Czw Maj 23, 2013 10:16 am

Witam!
Pan Piotr jest 100% profesjonalistą. Zrobił nam film, podczas oglądania którego płakaliśmy na zmianę ze śmiechu i ze wzruszenia. Film dostarcza wiele wzruszeń, ale i fantastycznej rozrywki. :) :) :)

Pan Piotr jest super fajnym kamerzystą, jest śmieszny i sympatyczny dobrze jest mieć takiego gościa na weselu(który w razie potrzeby podpowie co trzeba, żeby nie było wpadki). Poza tym jest bardzo profesjonalny, dobrze montuje i ma pomysły na scenariusz filmu ślubnego. Wplata śmiesznie wyreżyserowane, zaplanowane scenki w całość materiału przez co film końcowy jest po prostu rewelacyjny!!! :D

Film zawiera wszystkie najważniejsze momenty ze ślubu i wesela w pięknej oprawie muzycznej. Ujęcia są bardzo dobre i ciekawie pomyślane i świetnie zmontowane.
Emocji z dnia ślubu nie da się już wrócić, ale jednak dużą część z nich widać doskonale na filmie. Podczas ślubu i wesela Pan Piotrek pracował tak, że nie przeszkadzał ani nam ani gościom, a mimo to wszystko jest nagrane.

Zanim otrzymaliśmy ostateczną wersję filmu z wesela, oczywiście mieliśmy możliwość obejrzenia próbnej wersji- no ale jak się okazało nie było co poprawiać, film nam się tak spodobał, że do 2 w nocy oglądaliśmy go z zaciekawieniem :lol: -czym dalej nas zaskoczy. A kiedy się skończył, rozbudził ochotę na oglądanie jeszcze raz- od nowa!

Polecamy także w jego wykonaniu reportaż z pleneru. Filmik jest rewelacyjny!!!! Oglądamy go (i nie tylko my, także nasi bliscy) w kółko od tygodnia, ponieważ nie da się od niego oderwać :lol: Wszystkim polecamy tak wspaniałą zabawę, jaka okazało się wyjście w plener z kamerą i Piotrkiem.

Jesteśmy super szczęśliwi, ze wybraliśmy Pana Piotra i bardzo wdzięczni za tak piękna pamiątkę!

Pozdrawiamy Ewelina i Michał

P.S. Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać z Panem Piotrem na nie jednym jeszcz weselu u naszych przyjaciół i rodziny :lol: :) :)

PAOLA_G7 - Sro Wrz 11, 2013 1:24 pm

Witam,

Wraz z mężem jesteśmy dosłownie ZACHWYCENI Piotrem Rosiakiem. Zarówno pod względem jego osobowości, jest przesympatycznym człowiekiem jak i profesjonalizmu, oferuje usługi na najwyższym poziomie.
Co do nagrania to nie mieliśmy nawet najmniejszych zastrzeżeń, wszystko nam się podobało. Dobór muzyki, montaż, ujęcia rewelacja. Jak dla nas lepiej nie mogliśmy trafić i na pewno jeszcze z Piotrem będziemy współpracować :)

Polecamy wszystkim bo szczerze, lepszego kamerzysty nie znajdziecie!

Pozdrawiamy,
Paula i Damian
20.07.2013 r.

donpietro1 - Sro Wrz 25, 2013 8:13 pm

Kochani współpraca z Wami to była czysta przyjemność.Bardzo dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście i mam nadzieję że do zobaczenia :-)
emi87 - Nie Paź 13, 2013 6:44 pm

Witam,
Mam pytanie czy pan Rosiak jako kamerzysta jest zawsze tam gdzie coś się dzieje, czy kameruje wszystkich bo właśnie większość kamerzystów stoi w miejscu i praktycznie pół wesela jest ta sama para nakręcona a takiego efektu chciałabym uniknąć

kajkaaaa - Nie Paź 13, 2013 8:06 pm

PAOLA_G7 napisał/a:
Witam,

Wraz z mężem jesteśmy dosłownie ZACHWYCENI Piotrem Rosiakiem. Zarówno pod względem jego osobowości, jest przesympatycznym człowiekiem jak i profesjonalizmu, oferuje usługi na najwyższym poziomie.
Co do nagrania to nie mieliśmy nawet najmniejszych zastrzeżeń, wszystko nam się podobało. Dobór muzyki, montaż, ujęcia rewelacja. Jak dla nas lepiej nie mogliśmy trafić i na pewno jeszcze z Piotrem będziemy współpracować :)

Polecamy wszystkim bo szczerze, lepszego kamerzysty nie znajdziecie!

Pozdrawiamy,
Paula i Damian
20.07.2013 r.


Zgadzam się w 100%!!! Po obejrzeniu waszej płyty też się zdecydowaliśmy na Piotrka jest zawsze tam gdzie powinien być liczymy na podobny efekt pozdrawiamy ;)

w2mu - Pon Lis 09, 2015 12:34 am
Temat postu: Wspomnień czar
Korzystaliśmy z usług Pana Piotra pół roku temu. Gdyby nie wspaniałe dzieło jakim jest film z naszego ślubu, to naprawdę niewiele byśmy pamiętali z tego dnia. Pan Piotr zwraca uwagę na wszystko. Film jest niesamowitym kompendium z całej imprezy, niesamowite pomysły i wstawki dodają smaczku i powodują salwy śmiechu wśród oglądających. Wybraliśmy Pana Piotra jak tylko obejrzeliśmy film u znajomych. Nie szukaliśmy dalej. Zabrzmi kiczowato, ale trudno, prawdziwie... Zanim wybraliśmy datę ślubu, mieliśmy już kamerzystę :) Polecamy z całego serca i bardzo dziękujemy za ekstra pamiątkę :) Weronika I Łukasz :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group