Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - ADLIBITUM z Bełchatowa

eliza7777 - Czw Cze 28, 2007 1:52 am
Temat postu: ADLIBITUM z Bełchatowa
Moi drodzy slyszeliscie moze jak gra ten zespol? Jesli tak, poprosze opinie na ich temat!!!!!!!



edit: usunęłam powtórzony opis - kryszka

oleczkaw - Pon Maj 26, 2008 10:43 pm

Hej, proszę, czy ktoś słyszał coś na temat tego zespołu? Dostałam namiar na nich i chciałapym poznać Wasze opinie...Dziękuję
agunia84 - Wto Maj 27, 2008 1:58 pm

Słyszałam, że jest fajny (chyba 5 lub 4 panów). Jak się nie mylę to w tym roku 3700 zł wołają za wesele i poprawiny. Tu ich można posłuchać http://www.studioklatka.p...p?id=video5.php
oleczkaw - Czw Maj 29, 2008 12:11 pm

Hej, dziękuję bardzo i pozdrawiam!
cypion - Pon Lip 13, 2009 8:35 pm

grali u mnie na studniówce

Sam gram w zespole i mogę tylko powiedzieć że grają zawodowo, mam nadzieje że zagrają na moim weselu.

ola88 - Czw Lip 23, 2009 4:02 pm

My właśnie będziemy mieć ten zespół :) na 2010r za wesele i poprawiny chcą 4tyś , ale są godni polecenia, a grają już dość długo :)


edit: usunęłam adres internetowy - dane teleadresowe podajemy wyłacznie na priv lub w wątku-spisie
Pusiak

M4rcysi4 - Nie Sie 19, 2012 11:47 pm

Właśnie wróciłam z wesela i poprawin, gdzie grał ten zespół i z czystym sumieniem polecam ten zespół.
Panowie grają rewelacyjnie, mają wszystkie niezbędne instrumenty razem z akordeonem i saksofonem. Gitarzysta- rewelacja, grał świetne solówki. Nie było przestojów na parkiecie jak miałam już okazję zaznać przy innych zespołów, stało się minutę bez ruchu, bo zespół się zastanawiał co zagrać, ale to nie dotyczy zespołu Ad`libitum.
Panowie świetnie się prezentowali, byli bardzo mili i uśmiechnięci. Muzykę grali zarówno tę starszą jak i tę na czasie.
Zespół świetnie organizował czas wesela i poprawin, informowali o nadchodzących wydarzeniach (posiłkach, konkursach, torcie itp.).

Podsumowując- REWELACJA! W polecanych przeze mnie zespołach plasują się na 2gim miejscu zaraz za moją kapelą :wink: Ja bym się nie wahała ;)

alladyna - Wto Sty 29, 2013 5:11 pm

Czy wiecie może, jak się mają nagrania, które Ad Libitum ma zamieszczone na swojej stronie internetowej, do rzeczywistych występów? Bo już parę osób poleciło mi ten zespół (w tym osoby związane zawodowo z muzyką). Panowie niewątpliwie mają duże doświadczenie i znają się na robocie, ale... Przesłuchałam ich demo i cóż... Instrumenty super, natomiast wokal mnie osobiście usypia, brakuje mi w tym życia i emocji (zwłaszcza "Jak ja jej to powiem"). I teraz nie wiem, czy to jest kwestia nagrania, czy czego? Może na żywo brzmią zupełnie inaczej? Bo gdziekolwiek zajrzę, wszyscy polecają ten zespół.
ani - Sro Sty 30, 2013 11:42 pm

Widziałam ten zespół w akcji ale było to kilka lat temu.. Co do muzyki to wysoki poziom jak najbardziej, brzmiało to zdecydowanie lepiej niż na tych nagraniach.
paulina34567 - Sro Lip 23, 2014 7:29 pm

Witam,
czy ktoś był ostatnio na weselu z udziałem tego zespołu i mógłby opisać wrażenia?

ola88 - Sro Lip 23, 2014 7:58 pm

My jesteśmy bardzo zadowoleni z zespołu fakt drogo było ale warto :) nie wiem jak teraz grajà bo nasz ślub prawie 4 lata temu. Ale myślę że nadal grają dobrze :)
Karollka - Nie Wrz 07, 2014 10:52 am


karolina99 - Pon Wrz 08, 2014 3:56 pm

podglądam, bo nie jestem pewna czy to zespół, który znam...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group