Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Wideofilmowanie - Dvkadr

lillian_dm - Sro Kwi 18, 2007 4:34 pm
Temat postu: Dvkadr
wybieram własnie viedofilmowanie,ale jest juz pozno (slub 25.08.2007) i jak narazie dvkadr ma tylko wolny termin..ktos korzystał z usług tej firmy???prosze o szybką odpowiedz-czas goni..dzieki!!!

[ Dodano: Pon Wrz 24, 2007 5:10 pm ]
witam,
nikt nic nie napisał o tej firmie,ale i tak podjęłam to ryzyko i zleciłam im filmik slubny..i nie żałuję...
po pierwsze tanio-800zł, bylismy namawiani na filmik przedslubny w plenerze,ale jakos czasu nam braklo i ładnej pogody..
daliśmy swoje utwory na podkład i wszystko zostało fajnie wkomponowane
wszystkie ważne momenty nakręcone(no moze oprocz kazania ktore troszeczke zostało skrócone,ale moze wczesniej trzeba mówic kamerzyście co sie chce aby bylo w całości..a moze po prostu wyciął momenty w których nie było nic słychac-problemy z nagłośnieniem kościoła))
takze moge z czystym sumieniem polecic
pozdrawiam!

Michasia - Sro Wrz 01, 2010 8:07 am

Hejka, ja też korzystałam z usług tego kamerzysty i też mogę spokojnie polecić.
My jak zresztą ze wszystkim poszliśmy na żywioł i nie żałuję:)

Po pierwsze tanio, po drugie miło - bardzo sympatyczny kamerzysta i po trzecie profesjonalnie.

Ja się dałam namówić na plener, chociaż srtasznie się bałam bo widziałem to gdzieś i wydawało mi się że to w stylu "wieś tańczy i śpiewa":)ale się myliłam.Wyszło super.

Dostaliśmy trzy płyty z fajnymi okładkami i 30 min film z pleneru, taki wywiad z nami jak się poznaliśmy,gdzie były oświadczyny i jak wyglądał ślub i wesele. Były nasze wypowiedzi osobno a potem razem.Wszystko połączone ze zdjęciami i wstawkami z wesele.
Naprawdę super.

Film jest moim zdaniem krótki ( 3 h ) ale jest to co najważniejsze i nie można się nudzić.
Nie ma żadnych serduszek,gwiadek a podkład muzyczny idealny.
Polecam!!!!

kasiapiecz - Czw Sty 20, 2011 7:24 pm

Miałem przyjemnosć oglądnięcia 2 różnych płyt z wesel, które nagrywała ta firma i muszę przyznać,że materiał zrobiony zawodowo- bardzo przyjemnie się ogląda.
Polecam!

izuniaP - Czw Kwi 07, 2011 10:36 am

my wlasnie podpisalismy umowe z DVKADR jedyna w swoim rodzaju oferta i tanio!! :)
aga20 - Pią Maj 06, 2011 10:49 pm

Właśnie miałam okazję obejrzeć płytkę od nich, film mi się bardzo podobał- niebalnalne przejścia, świetna jakość dźwięku i obrazu.Ponoć mają bardzo przystępne ceny..
All-me - Wto Maj 17, 2011 10:41 pm

podajcie mi namiar na tą firmę :)
mikama - Czw Mar 14, 2013 11:31 am

Ja korzystałam z usług tej firmy. Jestem bardzo zadowolona. Właściciel wychodzi z założenia, że to jest nasz dzień i film, tez jest nasz. Wysłuchał mojego pomysłu, poprosił o spisanie i przesłanie sugestii. Wszystko zostało ciekawie zrealizowane w praktyce. Widać, że w film zostało włożone dużo pracy. Podczas uwieczniania przygotowań w domu nie było tzw. "dubelków" :D wszystko szło własnym rytmem. Na sali goście byli bardzo zadowoleni, że kamerzysta nie przeszkadza im w zabawie, praktycznie nikt nie zwracał na niego uwagi. Film zmontowany ciekawie, miło się go ogląda. Mogę wystawić w 100% pozytywna opinię i polecić tę firmę:)
izuniaP - Pią Mar 15, 2013 10:32 am

ja również polecam DVKADR!!!! plyta zostala nagrana suuuuper :) przygotowania w domu,ślub i wesele po prostu profesjonalne podejscie do klienta :) a reportaż i wypowiedzi NAS mlodych po weselu nakrecone w palmiarni rewelacja ,zachwycił wszystkich gości! POLECAM!!!!!!
Aleksandra6 - Czw Gru 19, 2013 9:34 pm

Hej. Ja niedawno odebrałam płytkę z filmem z mojego ślubu, który odbył się w sierpniu. Jestem zadowolona, bo wyszło ekstra, a krótkie skróty wzruszające. Szczególnie zaskoczył mnie plener, bo nie byłam przekonana do obecności filmowca na plenerze, wydawało mi się to dziwne i zbędne. Jednak film jaki z tego zrobił Pan Wojtek jest przepiękny i wzrusza mnie za każdym razem gdy go oglądam. Szczerze polecam!! Jeszcze za taką cenę!! :D
anka204@vp.pl - Nie Lip 16, 2017 6:58 pm
Temat postu: DVKADR
Hej. Czy może się ktoś wypowiedzieć jeszcze na temat DVKADR?
Czy faktycznie za tą cene jest taki świetny?
Może macie jeszcze jakieś filmiki które nagrywał bo to co na stronie to za mało.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group