Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Wideofilmowanie - Foto ABC

ajkar - Nie Kwi 08, 2007 9:12 pm
Temat postu: Foto ABC
CZY SŁYSZELI?CIE CO? O FIRMIE "FOTOABC"?
elvid_videofilmowanie - Pon Kwi 16, 2007 1:30 pm

Zdążyłem się zorientować, że firma wykorzystuje moje pomysły na część dodatków filmowych. Rozumiem, że można się wzorować, ale żeby żywcem stosować to samo??

Damiano

edys_lu - Wto Kwi 17, 2007 9:45 am

Rany i znow ktos od kogos cos kopiuje :zly:
dotyk-aniola - Sro Gru 12, 2007 4:51 am

Oglądaliśmy z narzeczonym nam się nie podobało.
Zresztą, co to za oglądanie na zacinającym się komputerze.
Aż się zastanawialiśmy jak się by zacinał nasz film.

kasia24 - Pią Maj 30, 2008 10:53 pm

A czy FotoABC to ta sama firma co Maribea?
maribea - Pon Cze 02, 2008 11:07 am

kasia24 napisał/a:
A czy FotoABC to ta sama firma co Maribea?


Nie. To nie ta sama firma.
Blisko współpracowaliśmy przy filmowaniu w latach 2005-2006.
Montowaliśmy filmy kręcone przez operatorów Foto ABC.
Zarówno wtedy jak i teraz są to dwie różne firmy.
Pozdrawiam...

Yoanna - Sro Sty 07, 2009 9:44 am

Odświeżam wątek.. Może miał ktoś do czynienia z ta firmą ostatnio :-) :?:
izunia_82 - Sro Sty 07, 2009 6:31 pm

Jakiś czas przed naszym ślubem jak szukaliśmy coś dla siebie oglądaliśmy prezentację tej firmy. Ale szczerze mówiąc na nas nie zrobiła najmniejszego wrażenia.
pestka - Nie Lut 21, 2010 8:18 pm

Odświeżam wątek, bo na targach firma zrobiła na mnie dobre wrażenie. Czy ktoś miał z nimi do czynienia i był zadowolony? Albo wręcz przeciwnie? Bardzo proszę o jakiś odzew. ;)
maybe_baby - Pon Lut 22, 2010 10:16 pm

izunia_82 napisał/a:
Jakiś czas przed naszym ślubem jak szukaliśmy coś dla siebie oglądaliśmy prezentację tej firmy. Ale szczerze mówiąc na nas nie zrobiła najmniejszego wrażenia.


Ja bardzo podobnie. Niczym specjalnym sie nie wyróżniają jak dla mnie ale komuś innemu może się podobać, trzeba sie przekonać na własne oczy

wiosna - Nie Maj 09, 2010 11:14 am

Przypadkiem zupełnie trafiła do mnie płyta z wesela kręconego przez Foto ABC w zeszłym roku. Nieoczekiwane spotkanie ze znajomymi w markecie a ze nie byłam na ślubie z chęcia płytkę pożyczyłam. Osobiście mnie nie przekonała, szczególnie to trzęsienie kamery mi przeszkadzało, ale muszę powiedzieć obiektywnie, ze moi znajomi czyli Para Młoda byli zadowoleni i o to chyba chodzi. dostali mniej więcej to co oglądali u nich w studio, wszystko zgodnie z ustaleniami, wiec jak widać wszystko jest kwestią gustu!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group