Forum Weselne miasta £odzi
Forum weselne, wesele i ¶lub w £odzi i woj. ³ódzkim

Sale weselne - IMPRESJA

Edyta - Pon Lut 09, 2004 5:30 pm
Temat postu: IMPRESJA
czy ktos jest zorientowany w sali impresja na widzewie??


czy ktos mi moze opisac szczego³y tej sali??

tequilaband - Wto Maj 04, 2004 11:43 pm

Gra³em w tej sali w kwietniu tego roku poraz pierwszy i bardzo mi³o mnie zaskoczy³o, bo miejsce nieszczególne. By³o to wesele na ok 70-80 osób i by³o dosyæ ciasno. S± tam dwie sale, ale nie wiem czemu na sali jadalnej jest zrobione podium dla orkiestry, a druga sala stoi w³a¶ciwie pusta. Bardzo mi³a ob³uga, szef sali bardzo wporz±dku, jedzenie te¿ OK.
Edyta - Sro Maj 05, 2004 10:18 pm

dziêki za odpowied¼
mario21 - Wto Kwi 04, 2006 7:01 pm
Temat postu: impresja
Czesc,czy ktos moze nam udzielic informacji o impresji?
kryszka - Wto Kwi 04, 2006 7:01 pm

A mo¿e jaki¶ adres czy przybli¿ona lokalizacja?
mario21 - Wto Kwi 04, 2006 7:21 pm
Temat postu: impresja
impresja jest na ul.Augustow 4,to jest na Widzewie kolo krancowki 8,9,10
Mika - Wto Kwi 04, 2006 8:32 pm

By³am ogl±daæ t± salê, w ¶rodku jest ca³kiem ³adna tyle tylko, ¿e napewno nie na 100 osób bo jest do¶æ ma³a z tego co zauwa¿y³am, moja kole¿anka mia³a tam wesele i z tego co wiem by³a bardzo zadowolona, ale niestety szczegó³ów nie znam.
mario21 - Czw Kwi 06, 2006 11:33 pm
Temat postu: impresja
Kurde nikt juz nie mial w Impresji zadnej impry?
Alma_ - Czw Kwi 06, 2006 11:35 pm

Imprezy nie mia³am, ale mo¿e pomogê podrzucaj±c link do strony tej sali:

edit: usunê³am adres strony
Pusiak

mario21 - Pi± Kwi 07, 2006 11:53 am
Temat postu: impresja
nie no bylismy tam i wszystko mi odpowiada fajna salka, jedzenia fest tylko wlasnie chcialem to zweryfikowac jesli ktos tam cos mial. pozdro :D
karolka - Sro Maj 24, 2006 10:27 pm

Wesele w Impresji mia³am 1,5 roku temu. Mimo, ¿e wesele by³o du¿e, bo a¿ na 130 osób, wszystko wypad³o super. Sala ³adna, kolorowa, bez zbêdnego przepychu i sztuczno¶ci, czuli¶my siê w niej swojsko i lu¼no. Uwa¿am, ¿e podest dla zespo³u w pomieszczeniu jadalnym jest tylko atutem, gdy¿ osoby które z ró¿nych wzglêdów nie tañcz±, mog± popatrzeæ sobie na bawi±cych siê go¶ci. Jedzonko smaczne, bardzo ³adnie podane, sto³y gustownie i estetycznie przybrane. W³a¶ciciel sympatyczny, bardzo przystêpny, wszystko mo¿na z nim za³atwiæ. Ja nie mam ¿adnych zastrze¿eñ, jestem bardzo zadowolona!!!. Pozdrawiam wszystkich:).
Jo_anna - Wto Cze 20, 2006 12:51 pm

A ja by³am w tej sali, bo mia³am j± w planach do wynajêcia na w³asne wesele, ale zrezygnowa³am. Mo¿e to jest sala na komunie, ma³e wesela do max. 80 osób- przy wiêkszej ilo¶ci osób ta sala jest za ciasna. Ogólnie, moim zdaniem- ¿adna rewelacja!!
Ka¶ta - Sro Lis 01, 2006 7:47 pm
Temat postu: Impresja
Mam pytanie odno¶nie sali impresja...czy mo¿e kto¶ wynajmowa³ ten zespó³ co w³a¶ciciel proponuje?bo jestem ciekawa jak o ni graja?poza tym s³ysza³am ze w³a¶ciciel filmuje wesele bez wcze¶niejszych ustaleñ z m³odymi??prosze o sugetie..pozdrawiam...
bubenka - Nie Lis 26, 2006 6:02 pm

ja mam tam wesele 15 09 2007.sala jest ³adna a w³asciciel sympatyczny.po obejzeniu wielu sal ta wydaje mi sie super,cena takze jest przystepna 120z³.orkiestra nie jest przypisana.wlasciciel nam zaproponowa³ tê ktora czêsto tam gra.facet filmuje podczas wesela i pokazywa³ nam kilka imprez ale nie udostepnia do domu tych kaset.dobry pomys³ bo mozna zobaczyc jak sie ludzie bawia.czekam na opinie tych co przezyli tam wesele.
man - Nie Gru 10, 2006 1:44 am

doskonale znam t± salke i moge ¶mia³o poleciæ.fajna i przytulna atmosferka.
trzeba tylko uwa¿aæ aby czê¶æ jedzenia na stole nie by³a z poprzedniego wesela, ale nie martwcie sie tym na 10 sal w ³odzi 8 stosuje taki praktyki...
za du¿o wiem o gastronomi i za du¿o pracowa³em w tej i wielu innych knajpkach nie tylko ³ódzkich

przepis na sa³atke
jak sie zeschnie po weselu, delikatnie zdj±æ górn± warstwe po czym zamroziæ.
przed ponownym postawieniem na stó³, rozmroziæ i wymieszaæ, ca³o¶æ przykryæ ¶wie¿ym majonezem i gotowe.
palce lizaæ.

albo jest taka salka odyseja hmmm tam to wa³ki id± w kuchni ale za to lokal nadrabie super ogrodem
gor±co polecam
macie jakie¶ pytanka odno¶nie sali to dajcie na forum mo¿e pracowa³em lub pracuje albo kto¶ z mojch ludzi tzw,z bra¿y gastro tam wie jak jest

pa pa

[ Dodano: Czw Gru 14, 2006 1:30 am ]
cze¶æ wam otrzyma³em duzio maili z pyt o polecenie jakie¶ sali...
nie znam mo¿e wszystkich ale znaczn± wiêkszo¶æ.
mo¿e i mój ostatni post by³ nieco ostry ale takie s± realia pracy na kuchni....
s± sale lepsze i gorsze ale nie ma tak naprawde sali bez skazy. sale moge podzieliæ na te które daj± czesto nie ¶wierze jedzenie i te które poprostu oszukuj± na jedzeniu tyn(kasie ) klijentów.
moge ¶mia³o poleciæ nastêpuj±ce sale - raj, solaris, na hermanowie, parkowa, relaks, salem , stokrotka, marta,eden, caprise, sweet k/opoczna, skorpion /podêbice,zacisze /konstatynów ³ódzki, jurand k/brzezin, art deko /hotel na jerzego......
na du¿ego plusa pod wzgl,jedzenia zas³uguje szko³a gastronomiczna na sienkiewicza i¿ pracuj± tam uczniowie na zaliczenie czyli za tzw.5 a nie chciwi w³a¶ciciele domów weselnych, co do wystroju nie wymagajmy wiele to szko³a.

JaroZ - Nie Sty 21, 2007 11:23 pm

Ja nie polecam!!! Moja siostra miala tam ¶³ub 2 lata temu i powiem ,ze nie warto.
Szczerze... w³a¶ciciel naciagacz, oszukuje i...podkrada. Przy³apalismy go jak wybiera³ sobie w¶ród kwiatów od go¶ci a obs³uga nie poda³a paru dañ. Co do alkoholu... nie kradli ale za to inne rzeczy podejrzewamy ,ze tak.
Naprawde nie jestem konkurencj±, poprostu ostrzegam przed w³a¶cicielem i jego chytrymi pazurami!
Co zabawniejsze na weselu zacheca³ gor±co mnie bym u niego zrobi³. :?
Pozdr.


na ich stronie [xxx] to zdjecie i inne sa wlasnie z mojej siostry wesle... poznaje po NASZYCH ozdobach :)

edit: usunê³am link do strony
Pusiak

Ela_i_Adam - Sob Sty 27, 2007 10:49 pm

Czesæ Wszystkim my mamy tam wesele 21.07.2007 obejrzelismy wiele sal i ¿adna jest bez rewelacji chyba ze bardzo droga a ta nam sie podoba. co do w³asciciela to jest mi³y i wszystko mozna z nim ustalic. co do tego ¿e filmuje wesele bez poinformowania i uzgodnienia z m³odymi nam od razu powiedzia³ ze tak robi zw³aszcza wtedy gdy gra zespó³ który z nim wspó³pracuje. wydaje mi siê ze ta sala jest ok tak do 100 osób potem moze byc troche ciasno. pozdrawiam :)
rubia_1 - Czw Mar 08, 2007 1:20 pm

Ja by³am tam na weselu znajomych 1,5roku temu. Wszyscy byli zadowoleni. Obs³uga dobra, jedzenie bardzo smaczne i by³o go bardzo du¿o. Wszystko co zosta³o dostali do domu. Wesele by³o na ok 60osób. My¶le ¿e ta sala jest na góra 80osób. Jest wyj¶cie na zewn±trz. W³a¶ciciel bardzo mi³y. Orkiiestra by³a ta któr± polecaj±. Jest na prawdê super. W tej chwili bior± 2200z³ za wesele bez dop³at za nadwy¿ki godzinowe. Wodzirej super potrafi zabawiaæ publicznoo¶æ. Np. Przychodzi do go¶ci i ¶piewa razem z nimi. Ja bêdê ich mieæ na weselu.
nieszka - Czw Mar 08, 2007 3:41 pm

wada tej sali to jest to ze wszystkie zdjecia i filmy sa w kolorze ?Ó£TYM , trzeba miec mocna lampe by rozswietlic pomieszczenie
magda81 - Czw Mar 08, 2007 5:37 pm

Salka naprawde sympatyczna, wystroj takze, nas zniechecilo to przedzielenie - czesc jadalna i tance w sumie na drugiej czesci, nie wiem tez dlaczego wlasciciel powiedzial ze menu spisane na kartce dostaniemy dopiero po podpisaniu umowy :( w innych salach nie bylo takiego problemu, ale ogolnie wrazenia mile :) i ladnie na zewnatrz kolorowo i nastrojowo
JaroZ - Czw Mar 08, 2007 11:04 pm

Witam ponownie,
Nie rozumiem co Wy widzicie w tej sali? W³a¶ciciel mi³y? TAK ale by tylko jak najszybciej podpisaæ umowê, pó¼niej robi problemy. Ja nie polecam, oszuka³ Nas na jakies 4 osoby (o innych rzeczach nie wspomnê) a to da³o w sumie ponad 400z³ niby nic ale zawsze. Pó¼niej po weselu nieuchwytny. Sala nic specjalnego, no chyba, ¿e kto¶ lubi takie wesele, gdzie wszystko siê dzieje w jednym pomieszczeniu, tzn. sto³y i miejsce do tañczenia to wspólna sala. Orkiestra bardzo mi³a, to prawda dobrze graja ale to takie moim zdaniem wiejskie przy¶piewki i disco polo, je¶li kto¶ chce mieæ takie co¶ na swoim weselu to ok, w sam raz szczególnie d³ugie oczepiny i inne stare wiejskie zabawy. :)
Ja mówie jak jest, poszukajcie lepiej. Bo sala jest przy gara¿ach gdzie s± napisy typu "Japoñskie Serwis" i pó¼niej miec takie co¶ na fiilmie :/ i uwazajcie na w³a¶ciciel i to co podpisujecie, nas nie uprzedzi³, ze bedzie sobie filmik krecil i zdjecia robil a to chyba nie powinno byæ tak.
Pozdrawiam i ?yczê Szczê¶cia na Nowej Drodze ?ycia co niektórym tutaj :)

rubia_1 - Pi± Mar 09, 2007 3:04 pm

A propos tego co piszesz o zespole. Nie wyobra¿am sobie ¿eby na weselu lecia³a muzyka typu dance. Na weselu s± tak¿e starsi ludzie których taki klimat nie krêci. A powinni siê dobrze bawiæ wszyscy. Poza tym z w³asnych do¶wiadczeñ wiem ¿e wszyscy dobrze bawi± siê przy disco polo(choæ nie s³ucham tego na co dzieñ) czy starsze piosenki typu jedzie poci±g, Krawczyk itp. Na tym weselu gdzie ja by³am m³odzi ustalili ¿e bêdzie trochê hitów dance czy techno i wtedy bawi³o siê tylko m³ode pokolenie.
emilkaa - Pi± Mar 09, 2007 3:13 pm

JaroZ... piszesz ze sala ani orkiestra nic specjalnego to czemu takiego a nie innego wyboru dokonales?

Czy aby na pewno dokonales? W profilu masz - kawaler. :kwasny:

Co¶ mi siê wydaje, ¿e jest to post konkurencji :?

magda81 - Pi± Mar 09, 2007 5:14 pm

Z tymi garazami to fakt ze sa obok, ale naciagane sa na nie podczas wesela wielkie plachty i nic nie widac...
co do orkiestry to nic nie wiem na jej temat, a wlasciciel?pierwsze wrazenie poztywne, sam mowil nam ze kreci film podczas wesela, jak jest juz naprawde, to nie wiemy bo zdecydowalsimy sie na inna sale, tylko wydaje mi sie jeszcze ze 100 osob to tam napewno nie wejdzie, a nas zapewnial ze spokojnie..

Ela_i_Adam - Pi± Mar 09, 2007 5:45 pm

my mamy tam wesele 21 lipca w³a¶ciciel zrobi³ na nas dobre wra¿enie nie ukrywa³ ¿e filmuje wesele i jeszcze zapyta³ nas o zgode :) wykaza³ sie tez dyplomacj± i za³atwi³ nam termin na którym nam zale¿a³o nie odmawiaj±c 2 parze. sala jest ok i przynajmniej jedzenia jest du¿o a nie puste sto³y jak na innych salach o tej samej cenie. co do gararzy to s± zas³aniane i nie rzucaj± siê w oczy. byli¶my tam na weselu zobaczyæ jak to wygl±da i by³o bardzo ³adnie :) co do orkiestry z tej sali to raczej graja jak na dyskotece a nie na weselu :( dlatego my wzieli¶my swoj± i nie by³o z tym problemu jak na innych salach :wink:
Lusia - Nie Mar 11, 2007 10:30 am

Czy ktos zna moze numer telefonu do tej orkiestry ktora poleca wlasciciel impresji?
sauvignon_blanc - Sro Mar 14, 2007 6:52 pm

Odwiedzi³am tê salê i mnie osobi¶cie nie podoba³a siê bardzo. Zupe³nie nie mój klimat.
Po pierwsze nie podoba mi siê dekoracja z balonów oraz kolorystyka sali.
okolica kiepska-choæ to bym by³a w stanie prze¿yæ,
sala jest wg mnie za ma³a na 100 osób.
Poza tym na mnie w³a¶ciciel zrobi³ kiepskie wra¿enie-pokaza³ mi film z wesela na którym bawi³ siê pose³ Misztal-jejku jaki on by³ tym podniecony :g³upek:
Choæ cena jest adekwatna to wola³am poszukaæ czego¶ innego.

Ela_i_Adam - Sro Mar 14, 2007 9:48 pm

a na nas pan zrobi³ bardzo dobre wra¿enie :) i kolorystyka sali mnie osobi¶cie siê podoba lubie niebieski :wink: co prawda dekoracje z balonów s± troche retro ale chcieli¶my mieæ tradycyjne wesele :) na 100 osób to zeczywi¶cie mo¿e byc troche za ma³a :roll: my mamy wesele na 80 osób + zespól i kamerzysta i my¶lê ¿e to max jak dla tej sali. okolica jest w miare ok widzia³am du¿o gorsze otoczenia sal weselnych gdzie wychodzi siê z sali prosto na ruchliw± ulice :(
JaroZ - Wto Kwi 17, 2007 9:00 pm

emilkaa napisa³/a:
JaroZ... piszesz ze sala ani orkiestra nic specjalnego to czemu takiego a nie innego wyboru dokonales?

Czy aby na pewno dokonales? W profilu masz - kawaler. :kwasny:

Co¶ mi siê wydaje, ¿e jest to post konkurencji :?


je¶li by¶ widzia³a wcze¶niejsz± moj± wypowiedz to mia³em tam wesele ale siostry :)
jestem kawalerem :) i napewno!!! NIE JESTEM KONKURENCJA!
je¶li komu¶ siê podoba taka sala, gdzie je sie i tanczy w jednej sali, gdzie orkiestra disco-polo gra jak na wiejskiej zabawie, gdzie w³a¶ciciel robi co chce (nas nie pyta³ o zgodê na krêcenie filmów, wspomina³em równie¿, ¿e zosta³ z³apany na wybieraniu sobie kwiatków od go¶ci)..
no i te balony, gara¿e mo¿e i teraz s± przykrywane ale jak moja siostra mia³a wesle musia³a siê o to wyk³uciæ. Ogólnie oszuka³ j± na jakie¶ 4 osoby plus brakuj±ce butelki wódki i brak mo¿liwo¶ci kontaktu po imprezie, w celu zabrania pustych butelek i innych pierdó³.
JA i to jest moja zdanie... NIE POLECAM! Nie bawi³em siê dobrze, ja nigdy bym nie chcia³ robiæ tam wesela... muzyka gra g³o¶no na ca³± sale, tak ,ze goscie szczegolnie starsi, którzy nie chulaja na sali tylko siedz± przy stole musz± zakrywaæ sobie uszy bo tak dudnii kapela :)
Nie jestem konkurencja, równie¿ jak mo¿na zauwa¿yæ nie polecam ¿adnej innej sali, chocia¿ chcia³bym siê dowiedzieæ jak jest w belwederze?
pozdr. i dobrze przemy¶lcie oraz uwa¿ajacie zarówno na w³a¶ciciela jak i na to co podpisujecie. jak macie jakies pytania piszcze na PW

Ela_i_Adam - Sro Kwi 18, 2007 10:58 am

Co do orkiestry to nie jest przypisana do sali i zawsze mozna wzi±æ swoja taka jak siê chce. Nam na przyk³ad odpowiada to ze sala nie jest dzielona na dwie czê¶ci jadalna i taneczna bo naszym zdaniem wtedy siê wesele "roz³azi" a tak nawet go¶cie którzy nie tañcza s± razem z M³odymi i bior± udzia³ w zabawie :)
PS. co komu to jemu i nie ma siê co k³ócic :wink:

dominiqsz - Pi± Kwi 20, 2007 12:06 pm

Mam kluczowe pytanko: Jak wyglada otoczenie sali? Czy to sa te brzydkie kamienice jakie mamy na Kiliñskiego? æzy zosta³o to jako¶ zagospodarowane?
Ela_i_Adam - Pi± Kwi 20, 2007 4:26 pm

Otoczeniem sali jest zamykane podworko. z jednej strony widac szklarnie na janowie a na przeciwko po drugiej stronie ulicy bloki. nie moge wkleic zdiêc :( widocznie co¶ robi± ze stron±. najbli¿sze otoczenie jest ³adne :)
dominiqsz - Sob Kwi 21, 2007 8:43 am

Chyba pomysli³am Impresje na janowie z Igraszka na kiliñskiego :) Ale dziekuje za odpowiedz Elu:) a tak po za tym jestes z widzewa?
Ela_i_Adam - Sob Kwi 21, 2007 11:51 pm

jeszcze nie ale nied³ugo bêde :) moj Adam juz tam mieszka w naszym wynajêtym mieszkaniu a ja przenosze sie po ¶lubie ;)
Kasjana - Pi± Maj 18, 2007 3:24 pm
Temat postu: Re: Impresja
Jak nie znajde nic innego tê wybiorê. Przera¿a mnie op³acenie 80 % kwoty na tydzieñ przed weselem, bo mysla³am ¿e oplacimy po oczepinach. Ale poza tym sala super.
kryszka - Nie Lis 04, 2007 11:32 pm

Ela_i_Adam - mo¿e opiszecie wra¿enie po ¶lubie?
wiedzmapat - Pon Sty 14, 2008 2:22 am

wes³ug mnie i mojego narzeczonego sala jest bardzo ³adna i zastanawiali¶my siê nad ni± ale bêdziemy mieæ za duzo go¶ci, a salka jest dosc ma³a jak na huczne wesele
Adja25 - Czw Mar 20, 2008 10:11 pm
Temat postu: sprostowanie Pana Jaro Z
Witam serdecznie, moja przyjaciolka miala tam wesele i bedac gosciem nie moge narzekac. wesele bylo na jakies 95 osob i wszyscy sie pomiescili bez problemu. Jedzenie bardzo dobre i duzo, sala ladnie udekorowana, bez zbednych sztucznosci, wlasciciel sympatyczny i nie robi problemow. Kolezanka nie skarzyla sie zeby jej cos podkradal albo oszukiwal z goscmi ( cos ten pan tu podejrzanie z tym oszustwem wyskoczyl ) Jesli chodzi o to ze na jednej sali sie je i tanczy to chyba jest najnormalniejsza rzecz pod sloncem, tak jest przeciez na wszystkich salach wiec nie wiem co ten pan tu wypisuje za bzdury :) Pozdrawiam cieplo . Aha no i o filmowaniu uprzedzal.
Alabama - Wto Sie 19, 2008 2:43 am

Moja siostra miala pó³tora roku temu wesle w "Impresji" i ogolnie bylo ok. Dobre jedzenie i dosc duzo. Zabawa byla swietna dzieki zespolowi polecanemu przez wlasciciela sali - naprawde warto ich zamowic! (jeden z wokalistow potrafi chyba rozruszac nawet najwiekszych sztywniakow;) Toaleta tylko jedna... No i niestety jedzenie, ktore zostalo (z cieplych posilkow np. schaby, krokiety itp.) zniknelo w niewyjasnionych okolicznosciach...wlasciciel tlumaczyl sie ze zostalo tylko pare sztuk ktore zjadla obsluga...:D ale my przeciez wiedzielismy ile bylo osob na weselu, ile bylo nadwyzek mies i ile osob wyszlo np. wczesniej przed cieplym posilkiem (wiec zniknelo np.nie 5 a 30 schabow), wiec jesli o to chodzi to bylo troche nie fair... Ale ogolnie jesli komus nie zalezy na zabraniu tego co "powinno" zostac z jedzenia, to wesele mozna zaliczyc do udanych;)
Ela_i_Adam - Nie Wrz 28, 2008 5:09 pm

cze¶æ dawno mnie nie by³o na forum dlatego dopiero teraz piszê wra¿enia które mo¿na równie¿ przeczytaæ w moim w±tku ¶lubnym :) wiêc je¶li chodzi o sale Impresja to jeste¶my w 100% zadowoleni ze wybrali¶my j± na nasze wesele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedzenie i podanie super du¿o ³adnie i smacznie zarówno na weselu jaki i na poprawinach :) sale w miêdzy czasie udekorowali¶my po swojemu (zdjêli¶my wszystkie sztuczne kwiaty ze ¶cian powiesili¶my wiêcej balonów a stojak ze sztucznych kwiatów za M³odymi zas³onili¶my dekoracj± z materia³u)
W³a¶ciciel zachowywa³ sie bardzo w porz±dku tak jak prosili¶my nie filmowa³ wesela :) przy naszych jak siê okaza³o ostatecznie 70 kilku osobach parkiet by³ w sam raz :) Muszê przyznaæ ze by³o to najlepsze wesele na jakim byli¶my :) pozdrawiam i wszystkim ¿yczê takich wra¿eñ
po weselu :D

sylwunia_niunia - Czw Kwi 02, 2009 5:54 pm
Temat postu: Re: Impresja
Ja odradzam te sale. Bylam tam na weselu 3 miesiace temu i mnie sie nie podobalo, bardzo malo jedzenia, na stole tylko ozdobniki w galarecie, jak zabraklo miesa przy drugim daniu to rodzice mlodych musieli prosic kelnerow o dodatkowa porcje. Wiem - siedzialam obok rodzicow. Sala ciema. Nieladna. No i przede wszystkim na mniejsze wesela. Wtedy blo 90 i deptalismy sie na parkiecie...

Aaa i herbaty nie mozna bylo sie doprosic :(

Ja odradzam, ale to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam

Bartek86 - Wto Sty 25, 2011 1:00 pm

By³em, ogl±da³em i mi siê nie podoba³o
Sala bardzo ¶rednia, parkiet do tañczenia odrapany, filary jakie¶ brudne, krzes³a te¿ nie ciekawe
Na zewn±trz najbli¿sza okolica (gara¿e i warsztaty mechaników) te¿ nie zachêca
W³a¶ciciel wygadany, pu¶ci³ nam film nagrany jak sala przed weselem wygl±da
Zapytany o ceny na 2012 rok w³a¶ciciel odpowiedzia³, ¿e on nie wie jakie ceny ma na ten rok zrobiæ :? a co tu rozmawiaæ o 2012 - to chyba potwierdzenie "renomy" sali

Nadia28 - Pi± Cze 10, 2011 9:55 pm
Temat postu: Impresja- wra¿enia z wesela
Chcia³abym podzieliæ siê wra¿eniami z wesela w sali Impresja.Zorganizowali¶my tam nasze przyjêcie w kwietniu tego roku. Bawi³o siê na nim 90 osób i wszyscy spokojnie siê pomie¶cili. Przede wszystkim bardzo chwalimy sobie jedzenie. Pó³miski starannie udekorowane, ró¿norodno¶æ potraw, smacznie i du¿o. Nikt g³odny nie wyszed³ i niczego nie brak³o. Wygl±d sali te¿ sprawia dobre wra¿enie. Spodoba³a nam siê przytulna atmosfera, wnêtrze utrzymane w ciep³ych kolorach, wszystko tak bardziej na luzie. W³a¶ciciel sympatyczny, kontaktowy, wszystko t³umaczy w najdrobniejszych szczegó³ach, ¿eby nie by³o ¿adnych niedomówieñ, czy niezgodno¶ci. Polecam salê tak¿e z racji przystêpnej ceny.
Bartek86 - Sob Cze 11, 2011 9:24 am

Nadia28, z ciekawo¶ci kiedy rezerwowali¶cie salê?
koniczynka84 - Wto Pa¼ 25, 2011 1:28 pm
Temat postu: Re: Impresja- wra¿enia z wesela
Nadia28 napisa³/a:
Chcia³abym podzieliæ siê wra¿eniami z wesela w sali Impresja.Zorganizowali¶my tam nasze przyjêcie w kwietniu tego roku. Bawi³o siê na nim 90 osób i wszyscy spokojnie siê pomie¶cili. Przede wszystkim bardzo chwalimy sobie jedzenie. Pó³miski starannie udekorowane, ró¿norodno¶æ potraw, smacznie i du¿o. Nikt g³odny nie wyszed³ i niczego nie brak³o. Wygl±d sali te¿ sprawia dobre wra¿enie. Spodoba³a nam siê przytulna atmosfera, wnêtrze utrzymane w ciep³ych kolorach, wszystko tak bardziej na luzie. W³a¶ciciel sympatyczny, kontaktowy, wszystko t³umaczy w najdrobniejszych szczegó³ach, ¿eby nie by³o ¿adnych niedomówieñ, czy niezgodno¶ci. Polecam salê tak¿e z racji przystêpnej ceny.


Nadio, w sobote ogladalismy impresje. Popieram - sala cudowna a wlasciciel gadula :)
Przeraza mnie tylko otoczenie sali... i ten parking - czy u Was pomiescily sie samochody gosci? czy witano Was chlebem i sola prezd impresja czy juz w??

[ Dodano: Pon Sty 09, 2012 1:03 pm ]
TO BÊDZIE JEDNAK NASZA SALA.

W³a¶ciciel gadu³a, ale wie co robi, ma³o tego doradza i czasami wybija z g³owy fanaberie które tylko mog± uprzykrzyæ ¿ycie m³odym :) a ja nie powiem, kilka takich mia³am :D

Aby sprawdziæ kucharzy bawili¶my siê tam w tym roku na Sylwestra i powiem tak... taaak OGROMNEGO kotleta i De volaille na oczy nie widzia³am. Wszystko piêknie przybrane, doprawione. Obs³uga uwija³a siê jak w ukropie, kelnerzy pytali czy mo¿na ju¿ zabraæ talerzyk - na szczê¶cie bo zdarzy³o mi siê byæ na przyjêciu, na innej sali, gdzie 5 razy próbowa³am co¶ zje¶æ i za ka¿dym razem mi to zabrano.
Jedzenie by³o tak pyszne i tak du¿e porcje (na sylwku w formie talerzowej, za¶ na weselu bêdzie forma paterowa), ¿e nie tknê³am niczego co by³o na paterach - ale mój K. mówi³ ¿e wêdliny i wyroby cukiernicze pierwsza klasa.

DLATEGO POLECAM!! --> póki co :) zobaczymy co powiem po swoim weselu

kamejka - Czw Kwi 10, 2014 7:27 pm

Dawno nic siê nie dzia³o w w±tku Impresji, a ja mam kilka ¶wie¿utkich informacji (kontaktowa³am siê mailowo):

- koszt od talerzyka 165 z³,
- w cenie tort, ciasta, owoce, napoje zimne i gor±ce bez ograniczeñ,
- koszt wypo¿yczenia pokrowców na krzes³a ok. 6 z³,
- nie ma korkowego,
- nie ma okr±g³ych sto³ów,
- sala jest klimatyzowana,
- do dyspozycji M³odych pomieszczenie z lodówk± na alkohol.

Tyle siê póki co dowiedzia³am ;)

dziduunia - Pon Lip 13, 2015 10:23 am

IMPRESJA

kolejnym punktem naszych poszukiwan byla sala impresja. mimo ze mieszkamy rzut beretem do tej sali to i tak nei wiedzialismy gdzie jest. okazalo siê ze jest " na tylach" garazy (mechanika samochodowa z tego co pamietam). dopiero jak wjezdzalismy to zobaczylismy napis impresja. Pan nas powital powiedzial od razu ze sa zaslaniane garaze wiec nic innego nie widac. parking dla samochodow. miejsca do siedzenia na zewnatrz dosc malo. co mnie zaskoczylo: pan powiedzial ze na czas wesela na zewnatrz wyklada PLASTIKOWE stoly i krzesla. co jak co ale stwierdzam ze powinno sie zainwestowac w cos bardziej szykownego.

sala

sala wygladala jakby zatrzymala siê w latach 90. dawno nie widziala remontu. parkiet podrapany wykladzina w czesci jadalnej niebieska przybrudzona. widac ze Pan nie inwestuje w lokal (a piekne auto wlasciela stalo przed sala;P) sala na ok 80 osob. jak wesele mniejsze to na 1 sali Pan ustawia jak wieksze to jest druga sala do posilkow. sala ma szatnie, jest niewielkie podwyzszenie dla orkiestry, do dyskozycji pary mlodej pokoj z lodkowka (kelnerzy i wlasciciel nei wtracaja siê w alkohol, nie nosza nie maja do niego dostepu i tego sie nie da negocjowac).

co do jedzenia i cen: cena zaproponowana przez wlasciciela 160 z³/osobê. w tym
jest tort. na 1 danie 50% miês dodatkowo, na kolejny cieply miesny posilek 25% miês dodatkowo. dodatkowa obcja wiekjski stol nie pamietam ile kosztowal.

wlasciciel: bardzo mily Pan, wszystko pokazal, zaprosil do biura gdzie pokazal plyte z wesela by przyblizyc wydarzenie.


nie wybralismy sali ze wzgledu na wystroj. MENU bylo zachêcaj±ce.


[/list]

Sycylijka - Pon Lip 13, 2015 11:21 am

To mo¿e i ja dodam w tym temacie co¶ od siebie. Najbardziej przekre¶la tê salê w moim oraz moich znajomych odczuciu to, ¿e w³a¶ciciel chodzi miêdzy go¶æmi w trakcie zabawy ze SWOJ¡ KAMER¡ i filmuje zabawê dla siebie. :/
Po 1 jest tam w³a¶cicielem, a nie w go¶ciach, po 2 ja nie ¿yczy³abym sobie, ¿eby pó¼niej pokazywa³ komu¶ film z mojego wesela, gdzie np. kto¶ jest po kilku g³êbszych. Jego miejsce jest na zapleczu, a nie za sto³ami i na parkiecie.

Asiek - Pon Lip 13, 2015 11:46 am

Sycylijka :o :o :o
Jak dla mnie zachowanie dziwne i duuu¿e nadu¿ycie ze strony w³a¶cieciela! :zly: :evil:

Sycylijka - Pon Lip 13, 2015 1:12 pm

Asiek, niestety za ka¿dym razem jak tam by³am, w³a¶ciciel zachowywa³ siê tak samo :(
Asiek - Pon Lip 13, 2015 1:20 pm

I nikt siê nie spyta³ dlaczego tak robi? :-?
dziduunia - Pon Lip 13, 2015 2:16 pm

nie mowil nam ze filmuje wesele, powiedzial tylko ze ma film z wesela ktory filmowal, generalnie wyszlam z zalozenia ze za zgoda pary mlodej a tu sie okazuje ze niekoniecznie. to bardzo niefajne zachowanie...
Sycylijka - Sro Lip 15, 2015 10:20 am

Asiek, Pan wychodzi z za³o¿enia, ¿e jego restauracja, wiêc kto mu zabroni.. nice :roll:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group