Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Wideofilmowanie - Quatro

Agunia - Sro Lis 01, 2006 7:54 pm
Temat postu: Quatro
Czy ktos z Was kozystal z slug firmy Quatro?
dominiqsz - Nie Lut 04, 2007 7:24 pm
Temat postu: Videofilmowanie Quatro
witam serdecznie, czy ma ktos może doswiadczenia co do tej firmy? bardzo mnie to interesuje, gdzyż widziałam ich stronke i kilka klipów, były nawet niezłe, czekam na wasze opinie dzieki :) ))
jpuasz - Pon Lut 05, 2007 12:33 pm

No cóż ja osobiście nie korzystałam, ale mam pod ręką kasetę znajomych ze ślubu (lipiec 2006) i powiem tyle - omijać szerokim łukiem. Jak dla mnie tandeta. Przede wszystkim obraz nieostry, ponadto pełno serduszek, obrączek i innych latających udziwnień...
Co kto lubi, ale ja na pewno nie wybiorę tej firmy...

dominiqsz - Pon Lut 05, 2007 12:48 pm

ja tez nie lubie udziwnień, ale chce zeby ta kaseta była oryginalna, kogo w takim razie polecasz?
jpuasz - Pon Lut 05, 2007 12:53 pm

oj niestety dopiero zaczynam się rozglądać i polecić nikogo nie mogę. Akurat osttanio dostałam kasetę robioną przez tę firmę i na jakiś czas odechciało mi sie oglądania innych kaset :]
Jak będe miałą chwilkę, to poszukam mojej kasety studniówkowej, która była świetnie zrobiona i podam namiary :) Tylko wiadomo, że wesele a studniówka to nie to samo ;)

dominiqsz - Pon Lut 05, 2007 2:31 pm

hmmm, to nie najlepiej o nich świadczy:/ no trudno my tez szukamy wiec bede dzielic sie swoimi doswiadczeniamy i czekamy na wiadomosci od was ...
kryszka - Pon Lut 05, 2007 6:54 pm

dominiqsz napisał/a:
[...]ale w takim razie powiedz nam na co musimy zwrócic uwage dokonujac wyboru kamerzysty?

Zajrzyj do wątku O co pytać kamerzystę...? :)

bojamar - Sro Lut 28, 2007 7:37 pm

Jeżeli chodzi o Firmę Quatro to ja mam odmienne zdanie. Mieliśmy wesele 16.09.06r. Kontakt otrzymalismy od znajomych. Poprostu rewelacja!!!!. Super jakość , faje wstawki. Muzyka jest ok. Polecamy!! :lol: ;)
mmeeggyy - Pon Cze 11, 2007 11:02 pm

My też zdecydowaliśmy się na firmę Quatro. Przedtem byliśmy jeszcze w dwóch miejscach w sprawie video-filmowania (na Piotrkowskiej 24 i na Cieszkowskiego 7). Ogólnie dość ciężko jest określić czy dana firma jest lepsza czy gorsza od innych, my także sugerowaliśmy się jak najmniejszą liczbą "obciachowych" wstawek, a kładliśmy nacisk na jakość filmu oraz przechodzenie ze sceny na scenę. Aktualnie praktycznie każdy fachowiec jest w stanie dostosować obróbkę takiego filmu do wymagań klientów, dlatego tez najważniejsza jest jakość takiego filmu, sprzęt jakim dysponuje dana firma oraz komunikatywność (bystrość) kamerzysty - aby zawsze był w odpowiednim miejscu, a w efekcie te 3h filmu były ciekawe i po prostu ładne. W efekcie - jak już wyżej wspomniałam, wybraliśmy firmę Quatro - między innymi dlatego, że chyba faktycznie wypadli najlepiej na tle sprawdzonych przez nas firm, mają dobry sprzęt, są otwarci na propozycje (sugestie odnośnie montowania materiału końcowego), znają nasz lokal w którym odbędzie się wesele, a ich demo było najładniesze :)


maratha - Wto Lip 03, 2007 1:09 pm
Temat postu: Ja korzystałam z usług Quatro
Moje wesele nakręcała firma quatro (25.12.04r.) i my z mężem jesteśmy zadowoleni. Film jest fajny, są ciekawe klipy, a co ważne za wszystkie klipy tj. retro, zdjęcia z różnych momentów naszego życia, klip na wesoło nie płaciliśmy ?ADNYCH dodatkowych pieniędzy jak to ma miejsce u pewnej konkurencyjnej firmy w której za te same efekty zapłacilibyśmy 100% więcej. A jeśli chodzi o "latające serduszka" nam się nie podobały i po prostu powiedzieliśmy, że ich nie chcemy i niczego na siłę nam nie wstawiali. Są terminowi i słowni. Cena umiarkowana za fajny efekt. Polecam.
Agunia - Sro Lip 11, 2007 9:19 pm

Ogladalm film z wesela nkrecony wlasnie przez ta firme i niestety nie podoblao mi sie,jedynie co moge powiedziec to TANDETA! wstawki okropne,same serduszka ,obraczki itd.
I niestety nie sa slowni i nie dotrzymuja terminow,bo nas znajomi mieli niezle przejscia z ta firma.Nie polecam

=MiLi= - Czw Lip 12, 2007 9:57 pm

Czy mowa tu o firmie, która oferuje również dekoracje kościołów itd? Bo my się zastanawiamy czy nie skorzystać z Ich usług właśnie w tej kwesti... dekoracja kościoła... może ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tej sprawie?
Agunia - Czw Lip 12, 2007 10:47 pm

Z tego co wiem to ta sama firma,ta Pani sie zajmuje dekoracja kosciola.Ale niestety w tej kwestii nie moge sie wypowiedziec
pszczoła - Nie Maj 10, 2009 11:12 am

My zdecydowaliśmy się na kamerzystę oraz zdjęcia studyjne za pośrednictwem właśnie tej firmy i póki co nie możemy narzekać. Podejście bardzo profesjonalne, ludzie mili i otwarci. Cena filmu 3h ze ślubu i wesela na 3 płytach odkodowanych to 1500zł. Sporo, ale warto, film profesjonalny (bez serduszek i obrączek :o ), a buzie gości ciągle uśmiechnięte (a nie speszone, kiedy kamera wędruje w ich kierunku). Zdjęcia też bardzo ładne, klimatyczne.
czekamy na efekty w sierpniu:)

dagbart - Sob Cze 27, 2009 9:43 am

ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie dajcie sie naciągnąć. Robili mi film. Nie dość, że czekałam dwa miesiące na film, żadnego kontaktu od nich nie było i jeszcze na koniec podnieśli mi cenę.
NIGDY, przenidy nie wybierajcie ich.
Na początku są mili i sympatyczni, żeby zdobyć klienta a potem to już im rybka.

Naprawdę uważejcie to są nieźli naciągacze.

quatro - Pon Lip 20, 2009 3:11 pm

dagbart napisał/a:
ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie dajcie sie naciągnąć. Robili mi film. Nie dość, że czekałam dwa miesiące na film, żadnego kontaktu od nich nie było i jeszcze na koniec podnieśli mi cenę.
NIGDY, przenidy nie wybierajcie ich.
Na początku są mili i sympatyczni, żeby zdobyć klienta a potem to już im rybka.

Naprawdę uważejcie to są nieźli naciągacze.



Witam wszystkich jestem właścicielem firmy Quatro i muszę odpisać i wyjaśnić wszystkim naszym klientom iż nie jest prawdą że jesteśmy naciągaczami i nigdy nikomu nie podnieśliśmy ceny jaka jest na umowie. Jesteśmy firmą istniejąca od 92r w sezonie obsługujemy dużo ślubów w zakresie wideo i foto .W stiudiu spisujemy umowę wiążącą gdzie wyrażnie podana jest cena za usługę i nikt nie dolicza sobie dodatkowych opłat chyba że klient decyduję się na dodatkowa godzinę filmu lub poprawiny przy spisywaniu umowy dokładnie wszystkim tłumaczymy że jak będą Młodzi mieli już zdjęcia ślubne i przygotowane ewentualne swoje materiały jak muzyka czy zdjęcia z młodości to sami się znami kontaktują przychodzą do firmy i ustalają montaż .Nasz cennik za usługę podany jest w ofercie na stronie internetowej . Nie traktujemy klientów '' jednorazowo '' i nie pozwolę na to żeby ktoś porównywał mnie do naciągaczy dlatego odpisuję i uspakajam że ostatni napisany post jest kompletną bzdurą pozdrawiam

France - Wto Lip 21, 2009 10:11 am

Widziałam film tej firmy- ciekawie zrobiony- z duza iloscia teledyskow,ale jak dla mnie -zwyklego goscia przydlugi-zwlaszcze cz. weselna.
GosiaKZ - Pon Sie 24, 2009 2:20 pm

Firma Quatro zatrudnia dobrych kamerzystów i fotografów. Zdjęcia i film naprawde profesjonalne :) , konsultuja sie z klientem w sprawie utworów na plytach i innych wstawek na filmie. Zdarzyły nam sie bledy na plycie z wesela - zostaly poprawione i otrzymalismy dobre filmy.
Niestety organizacyjnie to STRASZNA KICHA, zgubili nasze zdjecia z dziecinstwa :!: i juz od miesiaca nie moga ich znalezc. :( a to sa rzeczy niepowtarzalne a dla naszych rodzicow niemalze bezcenne. Powiedzieli ze nie musimy ich skanowac mozemy przyniesc w wersji papierowej a teraz nie mamy nic. Takze za to wielki minus!!!
Jak widac ludzi pilnowac trzeba na kazdym kroku.
Jesli zdjecia w koncu sie znajda to napisze o tym na forum, gdyz nie mam zwyczaju pisac nieprawdy, ale niestety jak dotad zdjec nie mamy. :evil:

[ Dodano: Sro Wrz 09, 2009 9:50 am ]
Dotyczy mojego wpisu z 24 sierpnia 2009
A więc zdjęcia sie nie znalazly, ale znalazly sie ich skany na płycie i firma Quatro nam je wywołała - wyszły całkiem dobrze :) Także sprawe uważam za załatwiona pozytywnie :) Mysle ze moge ta firme polecic, bo jak juz pisalam film i zdjecia podobaja nam sie bardzo, a jesli pojawiaja sie jakies problemy natury organizacyjnej to firma je rozwiazuje i nie szuka wymowek :)

kasia84kasia84 - Pon Maj 24, 2010 3:59 pm

Chetnie opowiem po za forum o nich, bo to co dziś o nich usłyszalam jest nie do pomyslenia, choc ich strona jest bardzo zachecająca to ja odradzam współprace z nimi.
pationa4 - Czw Lip 22, 2010 2:04 pm

Ja natomiast widziałam kilka filmów Quatro i mi się podobało..
1337 - Pią Lip 23, 2010 7:49 am

kasia84kasia84 napisał/a:
Chetnie opowiem po za forum o nich, bo to co dziś o nich usłyszalam jest nie do pomyslenia, choc ich strona jest bardzo zachecająca to ja odradzam współprace z nimi.


A ja chętnie opowiem poza forum, co myślę o takich osobach, jak ty. Co to znaczy, że "o nich usłyszałam" ? Jak sama nie miałaś do czynienia, to się nie wypowiadaj, bo każdy medal ma dwie strony i historia, którą "znasz", niekoniecznie musi mieć pokrycie w rzeczywistości.

kryszka - Wto Lip 27, 2010 11:17 am

Zgadzam się z wypowiedzą 1337.

kasia84kasia84 - jeśli masz coś konkretnego do powiedzenia to to napisz, a nie pozostawiasz niedomówienia. W przeciwnym razie Twój post zostanie usunięty jako nie wnoszący nic do wątku.

olcia_n - Sro Kwi 20, 2011 4:28 pm

My korzystaliśmy w usług firmy Quatro w czerwcu 2010r i muszę przyznać, że z efektów jesteśmy bardzo zadowoleni. Co prawda od momentu gdy przekazaliśmy zdjęcia i muzykę jaką chcielibyśmy mieć na płycie do dnia otrzymania gotowego filmu minęły dwa miesiące to jesteśmy zdania, że warto było czekać. Współpraca zarówno z kamerzystą podczas uroczystości jak i z montażystą podczas montowania filmu bez zastrzeżeń.
patafianka - Sro Paź 05, 2011 8:48 am

na poczatku miałam skozystac z usługi firmy FOTO MARWEX (nie polecam, na umowe czekałam 3 tyg az zrezygnowałam bo to niepoważne i widac jak podchodza do klienta-ale nie otym mowa) zaczełam od nowa poszukiwania fotografa i kamerzysty.
widziałam kilka ich filmow na stronie i unich na miejscu. (od dawna nie maja już śmiesznych wstawek z serduszkami itp i raczej już nikt ich nie stosuje-na szczęście. z tego co mówiła właścicielka mam prawie pełna kontrole co do montażu i cena również jest korzystna )
spodobały mi się wiec ich wzięłam
zobaczymy jak wyjdzie, ale jestem dobrej myśli...

Karciaa1 - Pon Lis 07, 2011 6:09 pm

Na nas ogromne wrazenie zrobily probki filmów na stronie Quatro. Szukamy kamerzysty ktory zrobi z materialu nagranego na slubie i weselu cos niezwykłego. Cena przecietna wiec nie wiem czy nie zaryzykujemy...
sss_ - Sro Wrz 12, 2012 6:49 pm

Czy są jakieś nowe opinie na temat Quatro??
dzięki :)

kingusia1989 - Pią Lis 23, 2012 12:12 pm

My na razie mamy klip zamieszczony na stronie kamerzysty i jestem po wielkim wrażeniem ,ze można wykonać taki kawał dobrej roboty. Wielkie ukłony w stronę panów Kamerzystów. Polecam bo warto
EwaMichał - Sro Sty 02, 2013 8:31 pm

Witamy;
Korzystaliśmy z usług firmy Quatro z Łodzi przy wideo rejestracji naszego ślubu i wesela. Przyznam , że kamerzysty nie szukaliśmy długo ,a znaleźliśmy przez przypadek szukając orkiestry. Po prostu spodobało nam się nagranie , zadzwoniliśmy , był wolny termin więc umówiliśmy się na spotkanie z szefostwem firmy. Odwiedziliśmy wcześniej stronę internetową Quatro i ich oferta wydawała nam się bardzo interesująca. Jeśli chodzi o kamerzystę Pana Arka to pozytywy napiszemy na końcu. Zdarzyło się mu nakręcić kilka tańczących par na tle pustej ściany. Mamy też małą uwagę co do filmowania samego wyjścia pary młodej z domu ,wysiadania i wsiadania do samochodu. Para młoda i świadkowie są nakręceni z tyłu , po prostu mamy nakręcone plecy. A wystarczyło ustawić się z innej strony i byłoby tak pięknie. No trudno to wybaczamy. Bo Pan Arek to bardzo sympatyczna, komunikatywna i nienarzucająca się osoba , która po mimo wymienionych wpadek zna się na fachu i w dyskretny sposób nagrywa uroczystość.
Zdecydowanie więcej zastrzeżeń mamy do kierownictwa firmy Quatro.
Na pierwszym spotkaniu Pani szefowa i tym samym montażystka przedstawiła nam fragmenty filmów już wcześniej nagranych. Poinformowała ile trwa nagranie, co zawiera , że trzeba wybrać rodzaj czołówki , rodzaj klipów, przesłać w formacie MP3 kilkanaście podkładów muzycznych , oraz kilkadziesiąt zdjęć .
Poinformowała nas też o kosztach nagrania uroczystości, kwocie zaliczki i dalszych formach płatności( zaliczka przy podpisaniu umowy, część pieniędzy na weselu i ostatnia część przy odbiorze i akceptacji montażu).Szefowa powiedziała również, że mamy całkowity wpływ na powstały montaż i że po jego zmontowaniu obejrzymy wspólnie ( oni i my) uroczystość i zaakceptujemy lub nie ostateczną formę nagrania. Jeśli natomiast nie spodoba nam się zmontowany dany fragment , firma poprawi go zgodnie z naszymi sugestiami. Tylko ,że ostatnich dwóch stwierdzeń o wspólnym oglądaniu i poprawce nie było zawartych na piśmie w umowie. Szefowa powiedziała to ustnie i to był jak się później okazało nasz błąd. Podpisaliśmy umowę. Pragniemy zaznaczyć, że w umowie nie ma ani słowa o terminie realizacji montażu i to był nasz kolejny błąd. W dniu ślubu zadzwonił do nas kamerzysta, przedstawił się i prosił o potwierdzenie adresów miejsc kręcenia uroczystości. I tutaj pojawia się wielkie zaskoczenie z naszej strony. Pan kamerzysta ma podany zły adres restauracji , gdzie odbyć ma się wesele. Twierdzi , że taki dostał od szefostwa firmy( adres domu, kościoła , restauracji i godziny zapisane były w umowie sporządzonej w 2 egzemplarzach). Zachodzi więc pytanie. Co by się stało gdyby nie przezorność Pana Arka i jego telefon do nas z pytaniem? Odpowiedź pozostawiam Państwu bez komentarza. Tydzień po weselu wysłaliśmy do firmy umówione wcześniej podkłady, wybrane czołówkę i klipy , część zdjęć. Po około 2-3 tyg wysłaliśmy zdjęcia od fotografa z pleneru. W tym czasie mieliśmy nadzieję, że nasz film jest montowany. Niestety. Po 2 miesiącach od dnia naszej uroczystości postanowiliśmy skontaktować się z firmą w celu poznania postępu prac nad montażem. Po wykonaniu telefonu , szef firmy nie posiadał żadnych informacji na nasz temat. Nie wiedział czy wysłane materiały , o których wspominaliśmy dotarły do niego , w ogóle nie potrafił odpowiedzieć na żadne z naszych pytań. Zamiast tego zasłaniał się historiami i upodobaniami innych par. Na nasze pytanie o przybliżony termin gotowego materiału odpowiedział , że „nie wiem”.
Poprosiliśmy o zorientowanie się co do postępów i kontakt z nami w ciągu najbliższych dni. Ponieważ nie doczekaliśmy się kontaktu ze strony właścicieli zadzwoniliśmy sami. Usłyszeliśmy tą samą historię co kilka dni wcześniej. Ponieważ nie daliśmy się drugi raz zwieść , przytoczyliśmy informację iż na stronie internetowej firmy są zamieszczone fragmenty filmów kręconych ( patrząc na aurę ) po dacie naszego ślubu na później. I to nas zaniepokoiło. Właściciel firmy odpowiedział , że „ proszę się nie sugerować tym co jest na stronie internetowej”, „ tam zamieszczamy materiały , które kosztowały 4,5tys i takie montujemy w tydzień po ślubie”. Odpowiedź właściciela wskazuje na jaką kwotę trzeba podpisać umowę , żeby dostać film dość szybko i żeby cokolwiek się dowiedzieć co do montażu.
Na koniec rozmowy usłyszeliśmy rzucone „ za miesiąc może”. Daliśmy więc firmie kolejny miesiąc. Po miesiącu montażysta skontaktował się z nami informując , że „ właśnie rozpoczynamy montaż Państwa wesela” . Na pytanie kiedy będzie gotowy usłyszeliśmy „ do 1,5 tygodnia”.
Po tym czasie zadzwoniła do nas Pani , z którą podpisywaliśmy umowę i stwierdziła, że „film jest gotowy do odbioru”. Zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym bez możliwości obejrzenia filmu , choćby nawet w kawałkach, przed jego odbiorem i jego całkowitą zapłatą. Na pytanie o ewentualnych zmianach scen w filmie Pani szefowa i montażystka poinformowała nas wbrew temu co obiecywała przed podpisywaniem umowy , „wszelkie zmiany wprowadzane przez Państwa będą odpłatne”. Reklamacja dotyczy jedynie ( co zrozumiałe) uszczerbków technicznych w dźwięku i obrazie.
Reasumując sam montaż i jakość filmu wykonane przez studio Quatro jako dobrej i zadowalającej jakości. Ale droga do otrzymania nagrania od firmy oraz kontakt z nią to istna droga przez mękę, której nikomu nie życzymy i nie polecamy.
Szkoda , że w czasach szalejącego kryzysu i tak ogromnej konkurencji na rynku firma traktuje klienta jednorazowo , przedmiotowo oraz zależy jej przede wszystkim na pieniądzach a nie renomie , którą tak bardzo chwali się szef firmy. O klasie firmy nie stanowi długość stażu na rynku ,ale zadowolenie klienta , który poleca tą firmę innym.

Karollka - Czw Sty 03, 2013 10:39 am

Moi znajomi korzystali z usług quatro w poprzednim sezonie i byli zadowoleni. Fakt dosyć długo czekali na płytę, efektów jeszcze nie widziałam ale klip mają obiecujący.

Natomiast ich znajomi, którzy brali slub 3 tygodnie przed nimi byli bardzo rozczarowani. Nie wiem od czego to zależy. Widać, że korzystanie z ich usług to wielka loteria.

Tomasz i Anetka - Pią Sty 04, 2013 11:33 am
Temat postu: Polecam studioquatro
Wybór kamerzysty to jeden z istotniejszych elementów przygotowań do uroczystości ślubnych i weselnych. Od tego jak do tego podejdziemy będzie zależała jakość waszej pamiątki z wesela, która pozostanie na całe życie. studioquatro ma najnowocześniejszy sprzęt do filowania oraz robienia zdjęć i na życzenie młodych (zwykle za niewielką dopłatą) materiał ze ślubu i przyjęcia weselnego nagrywają dwie osoby Dzięki temu kamerzysta dysponuje dwoma różnymi ujęciami tej samej sytuacji, co daje duże możliwości podczas montażu. Dwie osoby filmujące, łatwiej uchwycą najlepsze momenty z wesela. Tak też było u nas na weselu Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu oraz wspaniałego efektu końcowego Pozdrawiamy Serdecznie Tomasz i Aneta (czołówka 11) studioquatro.pl/filmowanie_sd.html Pamiętajcie z czystym sumieniem mogę napisać że ten wybór był trafny na całe życie :-) !! !!!!!!!!!!!

I myślę że większość opinii powyżej to zazdrosna Konkurencja !! !!

mirek80 - Nie Sty 06, 2013 7:47 pm

Witam wszystkich, wybór firmy która uwieczni uroczystość ślubu i przyjęcia weselnego nie jest łatwa, razem z małżonką odwiedziliśmy strony i studia wielu firm które zajmują się filmowaniem oraz fotografowaniem na weselach. Była dla nas ważna zarówno cena jak i jakość gotowego materiału. Z zawodu jestem grafikiem, jestem na bieżąco i interesuje się sprzętem video-foto. firma Quatro ma bardzo dobrej jakości sprzęt, i wyróżnia się tym odrazu na tle konkurencji, cena tez jest umiarkowana, a przejrzeliśmy naprawdę sporo firm. Kontakt tez raczej bezproblemowy, kamerzysta wiedział gdzie i kiedy ma być wszystko zostało uwiecznione na filmie. co do montażu i terminu odbioru, to nie będę pisać ze dostaliśmy film po 2 tygodniach, bo czekaliśmy na niego około 3 miesięcy (ślub mieliśmy 08.09), a gotowy film dostaliśmy w listopadzie. Związane to było z tym ze chcieliśmy zdjęcia plenerowe wstawić na film, za samymi zdjęciami czekaliśmy 2 miesiące (zdjęcia robione przez inna firmę, związane to było tez z podrożą poślubną) Film został zmontowany profesjonalnie, nasze wskazówki co do filmu zostały zawarte w nim. Generalnie naprawdę polecam ta firmę! Na rynku jest sporo innych, ale raczej w tej cenie ciężko znaleźć kogoś kto dysponuje takim sprzętem a to jest naprawdę ważne! Widziałem wcześniejsze posty co do terminu odbioru filmu, dla nas nie było problemu z poczekaniem 1 tydzień dłużej, ponieważ jest to pamiątka na cale życie.

Pozdrawiam Mirek.

anitk4 - Pią Sty 11, 2013 7:53 pm

witam wszystkich, z firma quatro mielismy dluga historie, w naszej rodzinie i u znajomy krecili chyba (lacznie z naszym) 5 wesele. wybralismy ta firme poniewaz jest sprawdzona i solidna. nasze wesle bylo nietypowo w piatek (12.10.12) i w wybralismy opcje z 2 kamerami. kamerzysci bardzo mili, wiedzieli co, jak i gdzie sie ustawic oraz co nagrac. jestesmy bardzo zadowoleni z filmu, mimo iz trzeba bylo na niego poczekac troszke. jednym slowem godni polecenia! :) pozdrawiamy pana "kamila durczoka" ;) )
Mariusz1983 - Nie Sty 13, 2013 5:52 pm

Witam

wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowolenie z usług firmy Quatro. Co najważniejsze spełnili nasze oczekiwania i dotrzymali zawartej między nami umowy (przybycie na czas - 250 km od Łodzi, jakość filmu, długość filmu, czas realizacji, zdjęcia). Rewelacyjnie poradzili sobie z kamerowaniem (2 kamerzystów) dużej ilości osób obecnych na weselu (ok. 300). Ubrani byli bardzo elegancko, co miało dla nas bardzo duże znaczenie. Fotograf z firmy Quatro jako jedyny z pracujących na naszym weselu fotografów (posiadaliśmy trzech) dotrzymał terminu i dostarczył nam satysfakcjonujące nas zdjęcia.

Rozmowy z firmą Quatro były krótkie i treściwe. Wszystko co nas interesowało zapisaliśmy w Umowie.

Serdecznie polecamy to prawdziwi profesjonaliści.

Pozdrawiamy
Monika i Mariusz

chica_muchacha - Sro Sty 16, 2013 7:33 pm
Temat postu: studio Quatrro
Ja korzystałam z usług firmy Quattro i jestem bardzo zadowolona. Trafiłam tam zupełnie przypadkiem, gdy przeglądałam podobne strony na internecie. Bardzo mi się spodobały krótkie filmiki zamieszczone na stronie. Skorzystałam z usług dwóch kamerzystów tj. kamerzysty plus lustrzanki. Film wyszedł rewelacyjnie a teledysk położył wszystkich na kolana. Pełen profesjonalizm!!!!!! Muzyka idealnie podłożona, jakość świetna, również kontakt i współpraca z firmą naprawdę na poziomie. Gorąco polecam płytkę w blu rey. Zupełnie odbiega jakością od zwykłej. Oglądając w jakości blu rey ma się wrażenie jakby znów sie tam było ;) Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości jak i ceny. Zupełnie nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Mam wrażenie że ktoś albo chce dokuczyć albo pisze to po prostu konkurencja. Osobiście zero zastrzeżeń. Gorąco polecam!!!!!!!!!!
asimi - Nie Paź 13, 2013 9:03 pm

czy ktoś mógłby opisać współpracę z tą firmą, bo jakoś opinie jednopostowiczów do mnie nie przemawiają :/
ania889 - Wto Paź 15, 2013 8:43 pm

15 czerwca tego roku mieliśmy wesele w Łasku. Kręcili u nas panowie z firmy quatro. W 2011 roku kręcili takze u mojego kuzyna i stad trafiliśmy na ta firmę. Na film czekaliśmy około 2 miesięcy. Przed wyborem tej firmy w okolicy Łasku odwiedziliśmy paru innych kamerzystów i nigdzie nie było takiej jakości i wykończenia. Film bardzo fajnie zrobiony, bardzo dożo fajnych ujęć. Gorąco polecam, będą także kręcili u naszych znajomych w 2014 roku w Bełchatowie. Pozdrawiam
classic - Wto Paź 15, 2013 11:54 pm

Nie wiem od czego to zależy jednak swój film weselny oglądam raz na jakiś czas. I muszę powiedzieć że mimo upływu kilku już lat od ślubu (10 lat) nigdy mi się nie znudził. Montaż, podkład muzyki i sposób prezentacji filmu jest super nie ma agresywnych wstawek i kiczowatych obrazków. Zatem jako klient firmy Quatro mogę potwierdzić że kilka lat temu decyzję o wyborze tej firmy podjąłem dobrze.
ŚmietankowaFala - Pią Paź 18, 2013 12:41 am

Gorąco polecam ! Wystarczy spojrzeć na filmiki na ich str. Możliwość doboru własnej muzyki. :) )) POLECAM!!
Sycylijka - Czw Mar 19, 2015 3:08 pm

Będę wdzięczna za nowe opinie w tym temacie.
malinka87 - Czw Mar 19, 2015 4:54 pm

My bedziemy korzystac z ich usług już za 2 miesiące, także zdam relację na temat współpracy :) . Aczkolwiek juz teraz mogę powiedzieć, że odrazu zachwyciły mnie ich filmy (maja bardzo wiele klipów zamieszczonych na stronie www) - w takim żywym, radosnym klimacie, a nie śmiertelnie poważne i smętne jak to się nieraz zdarza :-?
Sycylijka - Czw Mar 19, 2015 4:57 pm

malinka87, czekam w takim razie na relację :)
kfr89 - Czw Sie 04, 2016 8:53 am
Temat postu: Quatro
Jakieś nowe opinie odnośnie współpracy z tą firmą?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group