Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - JET SET

wandolinka - Wto Paź 10, 2006 7:48 pm
Temat postu: JET SET
Cześć

Szukam orkiestry na 07.07.2007.

Ma byc z jajem....Nietypowa i niebanalna:)

Polećcie coś:)

Będę zobowiązana

szczako - Wto Paź 10, 2006 11:12 pm

po 1.
cześć
po 2.
zapraszamy do Powitań
po 3.
pytasz się o konkretny zespół w temacie postu, a potem prosisz o polecenie jakiekolwiek? ...
po 4.
polecam:
poszukuję orkiestry
nasze zespoły

bambaryła - Czw Lis 23, 2006 12:15 am
Temat postu: Re: Słyszał ktoś o orkiestrze Jet Set?
Jeżeli chodzi o zespół Jet Set to polecam ,naprawdę warto.Miałem okazję się bawić na weselu u znajomych jak oni grali.Grają na żywo.
sylwia - Czw Lis 23, 2006 12:59 pm

Ja wiem tyle o tym zespole,że jest 2-osobowy, 2 chłopaków spiewa i znam go z polecenie i mimo,że nie slyszałąm ale zopini slyszalam ze sa dobrzy, zreszta dzwonilam do nich,zeby umowic sie na termin ale sie nie zgralismy i rodzice chcieli zespol minimum 3 osobowy i chca około 1500 zl ale pewne nie jestem :)
bambaryła - Czw Lis 23, 2006 6:18 pm

sylwia napisał/a:
Ja wiem tyle o tym zespole,że jest 2-osobowy, 2 chłopaków spiewa i znam go z polecenie i mimo,że nie slyszałąm ale zopini slyszalam ze sa dobrzy, zreszta dzwonilam do nich,zeby umowic sie na termin ale sie nie zgralismy i rodzice chcieli zespol minimum 3 osobowy i chca około 1500 zl ale pewne nie jestem


Sylwio ja byłem na imprezie to grało 4-ech facetów, więc może piszemy o dwóch różnych zespołach.Wiem że basista jest z koluszek.
pozdro



edit: poprawiłam cytat - kryszka

sylwia - Czw Lis 23, 2006 7:59 pm

A to juz nie wiem, mozliwe ale ze sa dwa zespoly o takich samych nazwach nie wiem, moze kiedys gralo 4 a teraz 2, nie wiem nie wypowiadam sie na ten temat bo moze mowilmy o 2 roznych zespolach :wink:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group