Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - ZAKAZZ

Pauluśka - Wto Paź 03, 2006 6:21 pm
Temat postu: ZAKAZZ
CZy ktoś zna ten zespół? Wiem, że skład jest czteroosobowy (4 mężczyzn). Z instrumentów są 2 gitary basowe, keyboard i perkusja i co jeszcze ważne-jak dla mnie są niedrodzy. Bardzo proszę o opinie.
Dzięki :)

tommuzyk - Wto Paź 03, 2006 8:39 pm

Są niedrodzy - na pewno przez te dwie gitary basowe... :hyhy:
TRIO-SAX-zespół - Sro Paź 04, 2006 10:54 pm

W takim razie to pierwsza kapela na świecie gdzie są dwie gitary basowe, chetnie bym posłuchał czy chociaz jedna gra na zywo :)

pozdrawiam maciek

Pauluśka - Pon Paź 09, 2006 9:27 am

Są bombowi. Oczywiście podpisuję z nimi umowę. Hurra!!! mam ekstra orkiestrę. taką jaką zawsze chciałam mieć. Polecam wszystkim!!! Ale się cieszę. :) ) Hurra hurra hurra, ole ole ole ole la la la la. :) ) Naptrawdę jest ekstra i grają 100% na zywo głośne super granie i spiewanie :) ) :D :lol: :rotfl:
gosiaczek316 - Sro Mar 07, 2007 8:05 am

Pauluśka a moglabys mi cos blizej napisac na priva?Mam ślub w 2008 roku i szukam 4 fajnych facetów !! !! Zespół Zakazz mało znany chyba ale tacy są najlepsi
ir - Sro Mar 07, 2007 8:19 pm

Pauluska,

Czy moglabys podac mi namiar na ta orkiestre?chcialabym dowiedzic sie od nich czegos wiecej

:lol:

Misia - Pią Lut 20, 2009 8:54 pm
Temat postu: nic
Nie polecam nikomu tego zespołu.Gdzie tu muzyka na żywo!Miałam okazję ich słuchać i oglądać ha ha ha. :zly:
izunia_82 - Pią Lut 20, 2009 8:59 pm

Misia, a może napiszesz coś więcej na temat tego zespołu, jakieś uzasadnienie, dlaczego ich nie polecasz :?: :?: :?:
pablocrazy - Nie Lut 22, 2009 2:25 pm

Chciałbym z całą odpowiedzialnością zdementować wypowiedź niejakiej Misi, zespół ZAKAZZ GRA W 100 % NA ŻYWO .A więc proszę nie podawać fałszywych informacji.
P.s. Nie jestem członkiem tej formacji ale pracujemy w tej samej branży.

mycha - Sro Mar 11, 2009 1:05 pm

Pauluśka, Witam.Chciałam się dowiedzieć,jak gra ten zespół?Czy jest godny polecenia?Czy grają w 100% na żywo?Pozdawiam
GRAŻYNA - Pią Mar 13, 2009 5:15 pm

Postanowiłem zamieścić swoją opinię, ponieważ nic mnie tak nie irytuje jak ludzie piszący o rzeczach o których nie mają bladego pojęcia. Sam kiedyś grałem na weselach więc temat zespołów nie jest mi obcy. Zespól Zakazz znam bo kilkakrotnie bawiłem się na weselach z ich udziałem. Nie będę ich reklamował bo w zasadzie reklamować ich nie trzeba, ale wkurza mnie jeżeli ktoś wypowiada się o zespole nie odróżniając gitary od gitary basowej.
No a Misia to już wzniosła się na szczyty ignorancji albo może była pijana na tym weselu skoro twierdzi, że Zakazz nie gra na żywo. Jeżeli na tych czy innych forach wypowiadają się osoby tego typu to powstaje pytanie czy mają one wogóle sens, bo po pierwsze stają się one mało wiarygodne a po drugie mogą być dla niektórych krzywdzące. Dziękuję zonie za udostępnienie konta.
Pozdrawiam zespól Zakazz i wszystkich internautów
W.

ninthi - Wto Gru 15, 2009 8:18 pm

Witam!
Czy ten zespół jest z Tomaszowa Mazowieckiego?
Proszę o jakieś namiary na nich.
Pozdrawiam :)

katekate - Pon Lut 01, 2010 11:03 am

Nie nie.. Zespół jest z Pabianic bo to mój wujaszek :)
Artur_315 - Nie Lut 14, 2010 8:24 pm

Zakazz to super zespół. Grali na moim weselu w 2007 roku a w 2009 u mojej siostry. Polecam oczywiście wszystkim jak najbardziej. Spoko goście. Teraz bardzo potrzebuje nr tel,. do członka zespołu który jest z Bełchatowa bo kumpel się żeni i oczywiście nie widzi innego zespołu niż Zakazz!!
badman - Sro Paź 20, 2010 8:29 am

Czy możecie podać jakieś namiary na nich :) Mają może swoją stronkę? :)
Terry - Wto Sie 06, 2013 3:05 pm

Czy ktoś może odświeżyć informacje o zespole Zakazz? Bawiliście się ostatnio na weselu, na którym grali?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group