Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - "W DOBRYM STYLU" w Aleksandrowie Łódzkim

brandi - Pią Sie 25, 2006 8:15 pm
Temat postu: "W DOBRYM STYLU" w Aleksandrowie Łódzkim
Miło mi wszystkich powitać!!!! :P

Mam pytanko czy ktoś może bawił się w restauracji "W dobrym stylu" w Aleksandrowie i może się podzielić swoją opinią?? :?:
Buziaczki :D
Sylwi

TUSKA - Wto Wrz 05, 2006 3:08 pm

My mamy zamówioną salę w Aleksandrowie-"W dobrym stylu". Czy ktoś był może tam ostatnio na weselu? Sala przygotowana jest do 180 osób ale jak jest z częścią w której się tańczy?
emilkaa - Wto Wrz 05, 2006 4:49 pm

nie bylam ale slyszalam ogolna dobra opinie... ale slyszalam od kolegi kolegi kolegi takze niech nikt nie wypytuje mnie o zadne szczegoly :)
TUSKA - Wto Wrz 05, 2006 5:37 pm

ok. o nic więcej nie pytam! :P
brandi - Wto Wrz 05, 2006 10:24 pm

My także mamy tam wesele 04.08.07 :D .... A wy na kiedy macie rezerwacje?


Sylwia

Agucha - Wto Wrz 12, 2006 1:54 pm

ja już tam zaklepałam termin, mam nadzieję, że będzie oka. nie słyszałam opinii o weselach, ale kilkoro moich znajomych miało tam komunie i chrzciny, byli baaardzo zadowoleni. chwalili obsługę, bardzo dużą ilość smacznego jedzenia i układowy charakter właściciela.
gosias7r - Czw Wrz 14, 2006 9:09 am

Czy macie jakieś namiary, nr telefonu, adres restauracji " W dobrym Stylu"
Na ile osób jest ta sala? Napiszcie coś więcej.

brandi - Czw Wrz 14, 2006 1:43 pm

Witam!

Ja mam kilka fotek więc jak ktoś sobie życzy to mogę przesłać e-mailem i kontakt także prześlę. Sala ma być odnawiana jeszcze w tym roku i powiększany ogródek, ale mimo wszystko na dzień dzisiajszy jest bardzo przytulnie i różowo..... :P Sala taneczna myślę że na około 120 osób...


Pozdrawiam

gosias7r - Czw Wrz 14, 2006 2:16 pm
Temat postu: w dobrym stylu
To ja poproszę o zdjęcia i namiar na własciciela
gosias7r@gazeta.pl
Brandi napisz coś więcej o menu, zastawie i wszystkich twoich spostrzeżeniach związanych z tą salą.
Pozdrawiam

wilka - Sob Gru 16, 2006 4:56 pm

My też zarezerwowaliśmy tam salę. Chociaż pewnym małym minusem jest malutki parking tuż przed salą. Nieco większym problemem jest brak wentylacji chociaż właściciel obiecał, że na wiosnę zajmie się tym tematem...i bardzo skrycie na to liczymy!
brandi - Sro Gru 20, 2006 3:40 pm

Tak, parking jest mały ale mam nadzieję ,że będzie można parkować naprzeciwko restauracji, wieczorkiem nie powinno być tak dużego ruchu. Ja osobiście czekam na ogród, który to ma być robiony także na wiosnę. Czas pokaże. :)

Pozdrawiam

Agucha - Wto Sty 02, 2007 11:04 am

parking przed restauracją jest niewielki, ale po drugiej stronie ulicy jest mnóstwo miejsca. co do menu to byliśmy bardzo mile zaskoczeni, bardzo duży wybór, otwarci są także na nasze propozycje. oczywiście można tam dostać menu przykładowe. wiecie, tak zachwalam, bo w końcu już termin zaklepany:-) teraz dopiero się zacznie całe urwanie głowy, załatwianie papierków, dj, foto itp itd....
wilka - Sro Sty 03, 2007 9:36 pm

Oj doskonale wiem co to znaczy!Choć u nas jeszcze jest w miarę spokojnie! Choć znalezienie sali powodowalo male niepewności!
Mam więc nadzieję, że ta sala się sprawdzi! A widzę, że coraz więcej osob sie na nia decyduje!

marza25 - Czw Mar 01, 2007 11:01 am
Temat postu: Restauracja "W dobrym stylu" w Aleksandrowie Łódzk
Restauracja "W dobrym stylu" w Aleksandrowie Łódzkim- co myslicie o tej sali?

Ja ja ogladalam i bardzo mi sie podobala ale ma 2 minusy
1) ma maly parking
2) nie ma hotelu a to w moim przypadku podstawa poniewaz na moim weselu bedzie sporo gosci z poza Łodzi.

Ale sale naprawde polecam. Moze z zewnatrz nie wyglada za ladnie ale w srodku jest bardzo ladna. Cena to 130zl bez porawin a z poprawinami 180.
Dla zainteresowanych podaje strone www.alemiasto.pl/index.ph...er_wdobrymstylu

tylko taka strone udalo mi sie znalesc

Pozdrawiam

klarysa - Czw Mar 01, 2007 5:01 pm

tez ogladalam ta sale. dla mnie minus to sala do tanczenia - oddzielnie zupelnie i nie ma parkietu:( parkingu strzezonego tez brak. glowna sala rezcywiscie ladna i cena przystepna...
kryszka - Pią Mar 02, 2007 11:23 am

marza25 - taki temat już istniał, więc Twój post został włączony do starego tematu. Przeczytaj opinie powyżej, a na przyszłość korzystaj proszę najpierw z wyszukiwarki.
marza25 - Pią Mar 02, 2007 3:01 pm

Sorki. Bede pamietac na przyszlosc
wilka - Sob Kwi 21, 2007 3:30 pm

Brandi, czy byłaś może ostatnio na tej sali? Ciekwa jestem czy ogródek został skończony?
Ikaa - Nie Kwi 22, 2007 1:39 pm

Rozmawiałam przez telefon z właścicielem i powiedział, że ogród jest zrobiony. Czy ktoś ma może zdjęcia tej sali, bo chyba nie maja swojej strony internetowej. Chcieliśmy tam pojechać ale mają dziś dużą imprezę i nie mają czasu.
mada - Pią Kwi 27, 2007 10:54 pm

Sala ze stołami ogromna,ładna-robi wrażenie. Natomiast jakoś nie mogę uwierzyć, że na sali do tańczenia zmieści się 120 osób. :roll:
olenka - Pon Kwi 30, 2007 2:00 pm

bo sie nie zmieści:) no chyba, że beda stali obok siebie bez ruszania kończynami:)

bylam tam na weselu w lutym. jedzonko i ogolna oprawa super. jak dla mnie minus ze orkierstra nie widzi młodych. instaluje sie z boku obok barku. jak komu nie przeszkadza to polecam gorąco!!!

aha wesele bylo na 100 osob. stoly ustawione w literke c i jeszce duzzzzo miejsca.
Moja opinia, to opinia gościa (zadowolonego)
Polecam:)

Kati - Pon Kwi 30, 2007 2:02 pm

A mam Cię :twisted:

gdzieś ty sie podziewała??

olenka - Pon Kwi 30, 2007 11:18 pm

aaaa no wlasnie

podgladam i owszem lubie poczytac ale jakos mniej rozmowna sie zrobilam:)
starosc mnie dopad maz, dzieci, gary i kariera zawodowa hihi:)

Agucha - Sro Maj 09, 2007 5:00 pm
Temat postu: już po :)
No ja już po wszystkim, czyli już jestem mężatką:)
co do dobrego stylu, jeśli chcecie info jak się sprawdziła, piszcie na maila, chętnie podzielę się wrażeniami:)
pozdrawiam

martusiaaaaaa - Nie Maj 13, 2007 5:33 pm

Agucha, ja bardzo bardzo bym prosiła o informacje o tej sali, koszta, ilość osob ile sie bawiło, menu jakie mieliscie itd, jednym słowem wszystko i moze jakies zdjecia :)

Pozdrawiam

wilka - Wto Maj 15, 2007 9:01 pm

AGUCHA, GORACE GRATULACJE DLA ME?ATKI !! !
Jeśli możesz to prześlij mi informacje o sali na mój adres wil-tusia@wp.pl
Musimy, juz powoli ustalić menu i inne sprawy zwiazane z salą więc informacje od Ciebie będą dla nas baaardzo cenne. Albo podaj proszę swój adres email. :)

Agucha - Pią Maj 18, 2007 9:02 am

dziewczyny już w zasadzie nie bywam na forum, więc wszelkie pytania proszę na maila. pozdrawiam :wink:
wilka - Sob Maj 19, 2007 5:39 pm

Agucha, niestety nie moge znależć na forum Twojego adresu! Tak więc bardzo proszę podaj swój na forum albo prześlij mi pustą wiadomośc na mój adres wil-tusia@wp.pl
martusiaaaaaa - Sro Maj 23, 2007 9:21 am
Temat postu: mam fotki :)
postaram się dołączyć :)
brandi - Czw Maj 31, 2007 8:21 am

oooo gratulacje dla AGUCHY , ja też nie mogę odnaleź Twojego e-maila może wilki Ty dostałaś jakieś info od aguchy. Ja jeszcze nie byłam na sali ale mam pojechać w czerwcu by już podpytać co z menu i tortem itp. Z tego co wiem to remontu jeszcze nie było a klimatyzaji też nie będzie....... szkoda bo nigdy nie wiadomo na jaką pogodę się trafi :(
Ikaa - Czw Maj 31, 2007 1:39 pm

Ja mam adres do Aguchy (myśle ze nic sie nie stanie jak podam zainteresowanym?:) mam tez zdjecia sali jak chcecie to piszcie na priv to podam. Wlaściciel obiecywal ze w tym roku zalozy klimatyzacje, wiec mam nadzieje ze tak bedzie bo mam tam wesele za rok :) ogrodek jest, malutki, ale jest. Ma byc tam wiecej stolow, parasole itd. Mówil tez o remoncie, czyli wymianie podlogi w tej czesci sali gdzie sa stoly.
brandi - Pią Cze 01, 2007 9:33 am

ikaaa gdybym mogła prosić o aktualne fotki , czy juz ustalałaś menu??? a jak wygląda sprawa z pomieszczeniem na przechowanie alkocholu itp. bo powiem szczerze że to mi umknęło... :roll:
Ikaa - Pią Cze 01, 2007 6:26 pm

załączam fotki zrobione w dniu podpisania umowy:)

[ Dodano: Pią Cze 01, 2007 7:36 pm ]
jeszcze jedno zdjecie

Agucha - Pon Cze 04, 2007 1:06 pm

witajcie :smile: nie wiem o co chodzi z tym moim mailem, powinien isę wyświetlać. w każdym razie zainteresowanym podaję: szklaneczka32@interia.pl. pozdrawki :lol:
wilka - Wto Cze 05, 2007 6:03 pm

Brandi, czy Ty masz może jeszcze w czerwcu?
elfiona - Sro Cze 06, 2007 5:08 pm

ja właśnie szukam sali. szczerze mówiąc szukałam w oklolicach łodzi a jestem z aleksandrowa i dopiero teraz mi się przypomniało ze coś słyszałam o tej sali. powiedzcie mi prosze czy jedzenie podają dobre
gebka - Nie Cze 10, 2007 6:09 pm

jesli szukasz w okolicy Aleksandrowa to my mamy na Grunwaldzie sala VIVAT nam sie bardzo spodobała
aness - Pon Sie 20, 2007 6:10 pm

Witam :smile: byłam w tamtym tygodniu przed weselem,sala ładna,własciciel chyba sympatyczny i ugodowy(rozmawiałam z nim chwilke,więc naprawde nie wiem jak jest jak przechodzi się do konkretów)koszt wesela z poprawinami to 160zł+ w to wliczony jest stół staropolski ,cena super!!,minus nie ma parkietu do tańczenia,....aha....i o gródek jest bardzo mały ,były tylko 2 stoliczki
wilka - Pią Sie 24, 2007 1:48 pm

Aness-nie martw się brakiem parkietu na tej sali, miałam tam wesele w czerwcu br. i muszę przyznać, że podłoga w pełni się sprawdziła! Nikt się nie ślizgał nie narzekał a tańczących były bardzo dużo. Co do ogródka to u nas były 3 spore drewniane stoliki (każdy w komplecie z 2 ławkami) oraz (o ile dobrze pamiętam) okrągłe ale sztuk już nie podam. Porozmawiaj z właścicielem, bo tam ma być zwiększony ogródek więc i stolików pewnie może być więcej. :-)
martusiaaaaaa - Sob Sie 25, 2007 5:24 pm

Witam mam pytanko: Aness czy w tą cenę 160 zł wliczone są napoje, ciasta i tort czy we własnym zakresie? Pozdrawiam
brandi - Pon Sie 27, 2007 3:18 pm

Słuchajcie ja miałam wesele 4 sierpnia i wszystko się udało. Jedzonko smaczne , posiłki podawane gorące a stół wiejski rewelacyjny. Kelnerzy prócz pierwszego dania obsługiwali sprawnie i zwinnie, na stołach dekoracja wedle mego życzenia a przystawek było wystarczająco dużo. Tort super , ja nawet nie zdążyłam zasmakować gdyż nie mieiliśmy czasu!! ale goście zachwalali. Sala jadalna duża , przestrzenna nikt się o siebie nie ocierał i nie było czuć duchoty.
Sala taneczna sprawdziła się w 100% idealna na 100 osób. My dokupilismy dekoracje z helem w sali tanecznej i wyglądało to bajkowo a dzieci miały radochę.. :lol: Cała reszta była w cenie.
Z tego co wiem to napoje , ciasta, tort , stół wiejski jest w cenie a dzieci do lat 10 są gratis. My ustalaliśmy to rok temu więc może coś się zmieniło.
Minusem sali jest brak klimatyzacji ale my sobie i z tym poradziliśmy przywożąc własne przenośnie klimatyzatory. Goroąco polecam salę mimo iż właściciel nie zdążył zamontować luster, powiększyć ogródka i zamontować klimatyzacji!!! Wszystko wyglądało ślicznie, ogródek mały ale przytulny, palące się świece i uroczy skalniak. Całe wesele było poprostu bajką i ile bym dała by przeżyć to jeszcze raz..... :P
Jeśli ktoś będzie miał pytanka to proszę o e-mai chętnie odpiszę.

Sylwia :)

aness - Czw Sie 30, 2007 5:01 pm

hej martusiaaaaaaaaa :D niestety nie wiem czy w te cene sa wliczone napoje :( ale w przyszla sobote bede jeszcze raz ogladać(już będzie podjenta ostateczna decyzja odnosnie sali) to dopytam sie szczegółow i poinformuje.....
aha ...nie ma wolnych terminów na sierpień,wrzesień,pązdziernik 2008(był tylko 18.10.08 ale to byly dane sprzed 2 tygodni)


Dodano: Nie Wrz 02, 2007 10:53 am[/i] ][/size]
[quote="marza25"]Restauracja "W dobrym stylu" w Aleksandrowie Łódzkim- co myslicie o tej sali?

Ja ja ogladalam i bardzo mi sie podobala ale ma 2 minusy
1) ma maly parking
2) nie ma hotelu a to w moim przypadku podstawa poniewaz na moim weselu bedzie sporo gosci z poza Łodzi.

Ale sale naprawde polecam. Moze z zewnatrz nie wyglada za ladnie ale w srodku jest bardzo ladna. Cena to 130zl bez porawin a z poprawinami 180.
Dla zainteresowanych podaje strone www.alemiasto.pl/index.ph...er_wdobrymstylu


Bylam wczoraj dopytać się o szczegóły na 2008 i włascieciel potwierdzil ze 160 zl to cena wesela z poprawinami ze stolem staropolskim,z tortem,napoje bez ograniczeń ,5 ciepłych potraw...więc skąd te 180zł?szersze menu?????...aha.....brandi pisala że dzieci do 10 lat miała gratis,niestety teraz dzieci do 15 lat liczone są jako połowa stawki,
w przyszłym roku ma być klimatyzacja
ja narazi nie moge się zdecydowac Czy "w dobrym stylu"czy "Victoria",tez w Aleksandrowie

Ikaa - Pon Maj 19, 2008 9:22 am

Mamy wesele 14 czerwca "W dobrym Stylu". Niestety klimatyzacji w tym roku nie bedzie :zalamany:
Ag-pat - Sro Sie 13, 2008 3:56 pm

Mam pytanka do osób które już miały przyjęcia weselne W Dobrym Stylu:
1) czy można zabierać jedzenie które pozostanie?
2) czy dają oni jakieś swoje pojemniki czy trzeba samemu sie na to przygotować aby zabrać jedzenie?

kakonka - Wto Paź 28, 2008 7:48 pm

byłam dzisiaj obejrzec salę :) :):):) jest niesamowita ostatnio bawilam sie tam na weselu w 2007 i musze powiedziec ze od tego czasu sporo sie zmienilo i jeszcze ma sie zmienic :) Pan był bardzo miły, odpowiedział wyczerpująco na wszytskie moje "upierdliwe" pytania :) :):) i jutro jedziemy podpisac umowe i wplacic zaliczke :) 10% całej zaplanowanej sumy :) :):) :P
i3utch - Sro Paź 29, 2008 7:59 pm

A ja byłem jeszcze raz dzisiaj Kochanie, i niestety przez nie działającą drukarkę muszę jechać jeszcze raz. Jeżeli ktoś chce zobaczyć mamy jedno (na razie) zdjęcie sali. Jutro zrobimy więcej :)
kakonka - Sro Paź 29, 2008 8:50 pm

no wiec jak widac moj luby dolaczyl i bardzo wczul sie w przygotowania :)
Misiuniaaaa - Sro Paź 29, 2008 10:50 pm

A ja byłam tam na weselu w minioną sobotę. Ogólnie mówiąc myślałam że sala bedzie mniejsza, a w rzeczywistosci jest naprawdę spora.
kakonka - Sro Paź 29, 2008 11:33 pm

jak zrobia jeszce sale do tanczenia tak pieknie jak ta w czesci jadalnej..to bedzie jeszce fajniej:)
Misiuniaaaa - Sro Paź 29, 2008 11:55 pm

A kiedy mają zrobić ta sale do tańczenia " tak ładnie"?
W sumie ta sala do tańczenia jst troszke oddalona od tej do siedzenia i zauważyłam że przez nie za dobra jest akustyka. Ale sala naprawde prezentuje sie ładnie:-)

kakonka - Pią Paź 31, 2008 8:44 pm

tak dokladnie to nas pan nie poinformowal.. powiedzial jednka ze na nasze wesele jzuz bedzie czyli do 2010 :) roku napewno :) :):) moze w te wakacje cos sie zacznie dziac ?? !!
i3utch - Sob Lis 01, 2008 9:22 pm

Byłem na tej sali na weselu na którym się bawiło 180 osób, moje będzie na 150 więc się nie martwię o wielkość. Sala jest coraz ładniejsza a z właścicielem można się dogadać. Płacimy 180 za osobę i cena się już nie zmieni.
kakonka - Sob Gru 20, 2008 9:26 pm

sala do tanczenia juz jest "gotowa" calosc prezentuje sie naprawde pieknie :)
joannakarolina - Pon Sty 19, 2009 12:05 am

Byliśmy w zeszłym tygodniu obejrzeć salę i jest naprawdę piękna, właściciel bardzo miły i można się z nim dogadać. W przyszłym tygodniu wybieramy się, żeby podpisać umowę na czerwiec 2010 r., płacimy 180 zł za osobę.
Misiuniaaaa - Pon Sty 19, 2009 12:49 am

180 zł to z poprawinami czy bez? Co macie w cenie? Jest tort, szampan? A może jeszcze jakies atrakcje?
joannakarolina - Pon Sty 19, 2009 8:03 pm

Tak 180 zł to z poprawinami. W cenie jest 5 ciepłych posiłków + wędliny, mięso w galarecie, kilka rodzajów sałatek, kilka rodzajów śledzi, owoce, słodycze, 6 rodzajów ciast i tort z bitą śmietaną. Napoje, kawa, herbata, pieczywo i masło jest bez ograniczeń i dodatkowo stół wiejski gratis. Szampana i alkohole trzeba załatwiać we własnym zakresie.
kakonka - Pon Sty 19, 2009 10:32 pm

nam pan Piotr powiedział, że szampan na przywitanie także jest w cenie :) oraz barman tylko trzeba się z nim dogadać w sprawie alkoholi z jakich będzie robił drinki :) :) :) :) :) :) no i jeszcze jeden plus jak dla mnie- sami kelnerzy (nie na każdej sali mogli to zagwarantować niestety) :D działający bardzo szybko i sprawnie :)
MałaMi1 - Pią Sty 23, 2009 2:22 pm

my sie bedziemy bawic na tej sali we wrzesniu 2009 na weselu u naszej rodzinki ale z Waszych opisow wydaje sie byc calkiem przyzwoita ta salka ;) ze zdjec ktore dostalam tez sie fajnie prezentuje wiec mam nadzieje,ze bedzie super, a po weselichu tez chetnie napisze cosik o niej ;)
kakonka - Pon Sty 26, 2009 9:44 pm

czekamy na opis Twoich wrażeń Olciap :lol:
Croolewna - Wto Sty 27, 2009 8:34 am

Ja tam byłam na urodzinach koleżanki. Świetnie się bawiłam a kelnerzy faktycznie sympatyczni i konkretni. 180 z poprawinami to naprawdę niewiele.
joannakarolina - Wto Sty 27, 2009 10:42 pm

My z narzeczonym byliśmy w sobotę i mamy już podpisaną umowę, właściciel jest bardzo sympatyczny i można się z nim dogadać :) . Ale na moje relacje trzeba będzie trochę poczekać :) .
Karolka_23 - Pon Cze 29, 2009 3:41 pm

Ja bawiłam się tam dwa lata temu na weselu mojego przyszłego szwagierka.
Wesele bardzo mi się podobało, jedzonko dobre, na obsługę też nie narzekałam, ogólnie na plus.

ks - Czw Lip 02, 2009 9:32 am

Mam pytanie czy ktoś był ostatnio na weselu w Dobrym Stylu chciałabym się dowiedzieć jak tam jest. W przyszłym mam tam swoje wesele. Ostatnio dowiedziałam się, że pogorszyło się tam :-? Proszę o odpowiedź
kakonka - Czw Lip 02, 2009 12:14 pm

ale, ze niby co sie pogorszylo ?? ? bo nie wiem jak to rozumiec jedzenie, wyglad sali, obsluga, kontakty z panem Piotrem ?? prosilabym, o sprecyzowanie tego co sie "pogorszylo".
chociaz mam nadzieje ze wszystko jest w nalezytym porzadku :) bylam tak w grudniu 2008 i jak juz pisalam sala zyskala nowy wyglad, jedzenia duzo i smaczne, no i ta niewysoka cena to dodatkowy plus :)

joannakarolina - Czw Lip 02, 2009 10:13 pm

Znajomi mojego kuzyna byli jakiś miesiąc temu tam na weselu i mówili że bawili się super, fajna orkiestra, świetna obsługa i jedzenie, ogólnie byli bardzo zadowoleni więc nie wiem o co może chodzić. Napisz co sie pogorszyło, my też mamy wesele w przyszłym roku i chciałabym wiedzieć jesli coś jest nie tak.
ks - Pon Lip 06, 2009 4:03 pm

chodzi mi głównie o jedzenie

[ Dodano: Pon Lip 06, 2009 5:07 pm ]
tak ktoś mi powiedział, że jedzenie się strasznie pogorszyło i że jest nie świeże na drugi dzień (poprawiny) i szef nie pilnuje tych osób co przygotowują więc martwię się trochę.

kakonka - Pon Lip 06, 2009 7:11 pm

hmmm.... no mam nadzieje ze to nie prawda .. tym bardziej ze własciciel jest obecny tego dnia - w dniu wesela i mozna mu zglaszac wszelkie uwagi i napewno cos z tym zrobi tym bardziej ze pol kwoty za sale placisz juz po wszystkim- po weselu i poprawinach :) :):) i jesli własciciel nie wywiąze sie z umowy mozna negocjowac cene. w tym wypadku wiem ze to mzoliwe bo siostra mojego K. miala tam wesele.

a moze bylo nieswieze jedzenie na poprawinach bo sie im w lodkowkach nie zmiescilo :P :P:P tyle tego bylo :)

joannakarolina - Pon Lip 06, 2009 7:54 pm

kakonka napisał/a:
a moze bylo nieswieze jedzenie na poprawinach bo sie im w lodkowkach nie zmiescilo :P :P:P tyle tego bylo :)


Dokładnie o tym samym pomyślałam :) albo może przyczyną były te ostatnie upały, żadne jedzenie nie będzie zbyt świeże jak będzie leżało cały dzień (albo całą noc) w takiej temperaturze (zwłaszcza przy dużej ilości) :) :P :P

Mam nadzieję, że to nie jest wina właściciela tylko tzw. siła wyższa i na naszych weselach wszystko będzie oki :)

ks - Sro Lip 08, 2009 10:45 am

ja też mam taką nadzieje, że na weselu będzie wszystko w porządku bo inaczej nie zapłacę całej sumy
kakonka - Sro Lip 08, 2009 11:04 am

wszystko jest do dogadania z właścicielem. a tym czasem poczekajmy na opinie Olci, ktora za dwa miesiace bedzie tam na weselu :) i nie martwmy sie i nie nakrecajmy na zapas :)
ks - Sro Paź 07, 2009 8:12 am

Czy ktoś był ostatnio na weselu W Dobry Stylu?
MałaMi1 - Sro Paź 07, 2009 9:31 am

ja bylam :) sala ladna, nie wiem tylko czy to zespol mial kiepskie naglosnienie czy to wina akustyki sali-nic przy stolach nie bylo slychac co mowia przez mikrofon, totalnie wszystko sie zlewalo....ogolnie jedzenie calkiem dobre,choc jak dla mnie obsluga pozstawia troche do zyczenia....poniewaz trzeba bylo czasami prosic po kilka razy o cos a kawe i herbate trzeba bylo sobie przynosic samemu z baru.....nie wiem czy to tak awsze,ale tutaj tak bylo...le ogolnie sala przyzwoita :) i z tego co slyszalama,to cena tez ;) jak masz jakies pytania,to pisz-jak bede potrafila to odpowiem.Pozdrawiam
ks - Sro Paź 07, 2009 10:43 am

Chodzi mi głównie o jedzenie czy jest w porządku czy jest wiele do zarzucenia.Dobrze, że napisałaś mi o obsłudze więc zwrócę uwagę właścicielowi. Ja mam tam wesele w przyszłym roku we wrześniu więc martwię się, żeby wszystko było w porządku. Nie byłam tam nigdy na weselu , więc nie wiem jak tam jest tylko wiem z opowieści ludzi.

Pozdrawiam Kasia

MałaMi1 - Sro Paź 07, 2009 10:57 am

odnosnie jedzenia to raczej ok, ale jesli wesele masz w porze cieplej to powiedz aby na kloszach nie kroili na kawalki owocow,bo nikt i tak ich nie je a rój much fruwa wokol nich. my bylismy na weselu we wrzesniu,nie bylo zbyt cieplo,wiec jak jest cieplej to pewnie jest ich znacznie wiecej-warto zwrocic na to uwage. Poza tym jedzonko dobre ;) i raczej nic nie brakowalo :)
joannakarolina - Pon Lis 09, 2009 12:26 am

Restauracja "W Dobrym Stylu" ma swoją stronę internetową, oto adres: http://www.restauracjawdobrymstylu.euroadres.pl/
:)

MałaMi1 - Pon Lis 09, 2009 11:34 am

ale zdjecia na tej stronie sa nieaktualne...
kakonka - Pon Lis 09, 2009 7:58 pm

no niestety nieaktualne, ale jesli ktos ma ochote to kilka aktualnych w miare mam także moge wysłac :)
MałaMi1 - Pon Lis 09, 2009 8:00 pm

ja tez :)
ks - Wto Lis 24, 2009 1:20 pm

Ja bym poprosiła o kilka zdjęć:)Mam jeszcze jedno pytanko jakie jest jedzonko na stole wiejski?

[ Dodano: Wto Lis 24, 2009 1:21 pm ]
To jest mój mail katarzyna_smolarek1985@interia.pl

MałaMi1 - Wto Lis 24, 2009 2:03 pm

jedzonko na wiejskim wygladalo ok,choc niewiele probowalam :) i bylo go sporawo :)
kakonka - Wto Lis 24, 2009 7:58 pm

ja byłam tam na weselu w 2007 i jedzonko z wiejskiego w mig zniknęło :) no ale jak mówię to było 2 lata temu :)
gochenka - Pią Gru 11, 2009 7:32 pm

sala ma nowa stronke

[ Dodano: Pią Gru 11, 2009 7:35 pm ]
sala-wdobrymstylu pl

kakonka - Pią Gru 11, 2009 11:19 pm

oooo :) i są fotki odnowionej sali :) dzięki gochenka
gochenka - Wto Gru 22, 2009 1:25 pm

bardzo wazne jesli ktos z was na wesele w 2010 lub 2011 roku w dobrym stylu prosze o kontakt 607671724 lub gochenka@tenbit.pl [shadow=red][/shadow]
kakonka - Wto Gru 22, 2009 9:55 pm

a co jest takie ważne i nie może zostać napisane na forum ?? ja tam mam wesele w 2010. a jeśli byłoby coś ważnego dla nas to myślę, że właściciel by się kontaktował.
joannakarolina - Wto Gru 22, 2009 11:26 pm

Ja również mam wesele w 2010 roku i uważam tak jak kakonka, że jesli byłoby coś ważnego to właściciel napewno by się do nas odezwał
magda8801 - Sob Gru 26, 2009 2:09 pm

Dziewczyny ! A ja słyszałam że ta sala od 1 stycznia 2010 bedzie zamknieta!
Córka mojej koleżanki z pracy miała miec tam wesele w maju 2010 i dowiedziała się o tym w środe. Na biegu szuka teraz sali bo 5 m-cy do ślubu, wszystko zamówione na dany dzień... Znalazła sale ale mają tylko 1 maj wolny a ona miała na koniec miec, orkiestra, fotograf, nawet zaproszenia juz miała zamówione!
Słyszałyscie cos o tym ?
Jeśli tak to napiszcie jezeli ktoś ma info od własciciela i wie czy to prawda czy nie że ja zamykają

kakonka - Sob Gru 26, 2009 8:27 pm

magda8801 napisał/a:
Dziewczyny ! A ja słyszałam że ta sala od 1 stycznia 2010 bedzie zamknieta!
Słyszałyscie cos o tym ?


A w jaki sposób się ta córka koleżanki dowiedziała ??

magda8801 - Nie Gru 27, 2009 12:19 pm

dowiedziała się ta moja koleżanka od kolezanki, której syn też miał miec tam wesele. Troche dla mnie to dziwne, że własciciel nic sie nie odzywa w tej sprawie.
Jutro sie bede widziała z tą moja kolezanką, to dowiem sie czy gadala z wlascicielem.

kakonka - Nie Gru 27, 2009 12:39 pm

Już nie rozumiem. :? Najpierw piszesz, że córka koleżanki miała mieć tam wesele, a później, że syn koleżanki, koleżanki :?: :!: Także już nic nie rozumiem. No mnie również dziwi, że właściciel się do osób "zainteresowanych" odzywa. Tym bardziej, że sala jest wyremontowana oraz zrobiony piękny ogród, także nie sądzę, by sala została zamknięta. Jednakże czekam na wiadomość od Ciebie Magda8801, po rozmowie z ową koleżanką
magda8801 - Nie Gru 27, 2009 3:57 pm

moja koleżanka, której córka miała tą salę zamówioną na maj, dowiedziała sie od kolezanki, której syn też miał miec tam wesele.
Jutro sie odezwe, jak tylko się czegos dowiem.
Mi tez nie chce sie wierzyc ze zamykają tą sale... tym bardziej ze mają dużo imprez na 2010

joannakarolina - Nie Gru 27, 2009 9:35 pm

Byłam dzisiaj w Aleksandrowie u narzeczonego i widzieliśmy się z właścicielem, powiedział nam że powyższe informacje są błędne i nie ma zamiaru sali zamykać. Nawet jeśli miałoby takie coś miejsce to napewno wszystkie osoby z którymi są podpisane umowy wiedziały by o tym pierwsze (i dużo wczesniej), a nie córka kolezanki :) , także bez paniki, najlepiej dowiedzieć sie u żródła ;)
kakonka - Pon Gru 28, 2009 12:20 am

joannakarolina napisał/a:
Byłam dzisiaj w Aleksandrowie u narzeczonego i widzieliśmy się z właścicielem, powiedział nam że powyższe informacje są błędne i nie ma zamiaru sali zamykać.


Właśnie jutro miałam się wybrać do właściciela w tej sprawie :)
A nie wiadomo w końcu czy magda8801 pisała o synu koleżanki koleżanki, czy o córce koleżanki. eh... :?

jacek - Pon Gru 28, 2009 7:15 am

jest duzo prawdy w tym co piszecie poniewaz my tam mielismy grac w lipcu i mlodzi szukaja innej sali bo sie restaurator wycofal takze to nie sa plotki
kakonka - Pon Gru 28, 2009 3:45 pm

Juz wiem wszystko :!: :!: Pan Piotr nie jest juz włascicielem "dobrego stylu". Moj K. rozmawiał z nowym i w lutym ma być spotkanie z osobami, ktore maja atam miec wesele w 2010 roku :) I z tego co wiem NOWI Państwo wywiążą się z umów zawartych :) także nie ma co się stresować. Tyle w tym temacie.
gochenka - Nie Sty 03, 2010 5:50 pm
Temat postu: Sala "w dobrym stylu" - zmiany
Pragniemy poinformować wszystkich Państwa iż z dniem 01.02.2010 następuje zmiana prowadzącego salę weselną. Sala nie zostaje zamknięta oraz wszystkie dotychczas podpisane umowy są ważne i przechdzą na nowego najemcę. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu spotkania z nowym najemcą.

Adres strony: w w w . s a l a - w d o b r y m s t y l u . p l
Nr. Tel. 0 500 281 358
lub 0 607 67 17 24

Dziękujemy

akukaracza - Wto Sty 05, 2010 5:14 pm

Wychodzi na to, że nie ma powodów do niepokoju :)
Ja również kontaktowałam się z nowym prowadzącym i dowiedziałam się, że nasza umowa jest ważna i w czerwcu będziemy sie bawić w pięknej sali.
Przecież tak na prawdę chodzi nam o salę a nie o właściciela :)

ks - Sro Sty 13, 2010 10:08 am

Ja dopiero wczoraj się dowiedziałam o zmianie właściciela. Zadzwonił do mnie nowy właściciel i powiem szczerze, że byłam zaskoczona:zdziwko:
Z tego wszystkie zapomniałam się zapytać czy koszty się nie zmieniają wyniku zmiany właściciela mam nadzieje że nie!

Kasia

kakonka - Sro Sty 13, 2010 12:52 pm

ks napisał/a:

Z tego wszystkie zapomniałam się zapytać czy koszty się nie zmieniają wyniku zmiany właściciela mam nadzieje że nie!

otóż, z informacji, które otrzymaliśmy od Właściciela sali, nowy najemca, wywiąże się z umów w tym są także ceny.

leowrobel - Sro Sty 13, 2010 6:11 pm

[/quote]
otóż, z informacji, które otrzymaliśmy od Właściciela sali, nowy najemca, wywiąże się z umów w tym są także ceny.[/quote]

W połowie bieżącego roku również miałem/mam mieć wesele w tejże sali.
Piszecie ze sala zostaje i możliwe że ceny również(to jedyne dobre wiadomości)...
A jaki bedzie standard obsługi przede wszystkim gastronomicznej przez nowego najemcę/właściciela?
Z tego co się dowiedziałem to ludzie są świeżakami w tej branży - czyli totalny brak doświadczenia i kontaktów branżowych?
A swoją drogą to dlaczego tak póżno zostaliśmy poinformowani o tak radykalnych zmianach i to o dziwo przez nowego właściciela a nie przez p.Piotra?

Ciekawy jestem co o Tym sądzicie i czy twardo zostajecie przy tej sali?
Jestem otwarty na wszelkie sugestie i pomysły co do sensownego rozwiązania problemu...
Mój mail: 161bd346@wp.pl

ks - Czw Sty 14, 2010 9:23 am

Zadzwoniłam do nowego właściciela z pytaniem o ceny ale powiedział że koszty będą takie jakie uzgodniliśmy z p. Piotrem. Więc mam nadzieje że nie mamy o co się bać.
Jeszcze nowy właściciel powiedział, że będzie spotkanie 20 lutego par które mają wesele w tym roku. Będzie zrobiony bankiet z propozycjami jedzenia na weselu.

Też jestem zaskoczona dlaczego P. Piotr nas o tym nie poinformował o zmianie właściciela?

gochenka - Czw Sty 14, 2010 6:13 pm
Temat postu: w dobrym stylu
zgadza sie 20 lutego odbeda sie dni otwarte dla wszystkich par ktore biora slub W DOBRYM STYLU , poczestunek w formie bufetu szwedzkiego, beda serwowane dania weselne oraz specjalnosci szefa kuchni,na pewno kazdy z was sprawdzi i dowie sie osobiscie jakie doswiadczenie ma obsluga i kucharz
ks - Pią Sty 15, 2010 8:13 am

To mam nadzieje że nie musimy się martwić?Bo naprawdę wystraszyłam się tą całą sytuacją :rozpacz:
maciekzgr - Pią Sty 15, 2010 9:12 am

No my skontaktowaliśmy się ostatnio z nowymi właścicielami i spotkaliśmy się z nimi. Sprawiają wrażenie ludzi solidnych i zapewnili nas iż oprawa wesela, obsługa oraz kucharz będą ludźmi z doświadczeniem w branży. Co do umów, to zagwarantowali iż uhonorują umowy Pana Piotra. My tez byliśmy dość zmartwieni całą sytuacją a w szczególności brakiem odzewu ze strony Pana Piotra (wesele mamy w sierpniu więc dużo nie zostało), o całej sytuacji dowiedzieliśmy się przypadkiem, jednak nowi właściciele skontaktowali się z nami pierwsi oraz zaprosili na bankiet w lutym gdzie będzie można poznać kucharza, obsługę, zobaczyć nowe elementy wykończenia sali oraz sposób przygotowania stołów (z tego co pamiętam to poczęstunek będzie w formie szwedzkiego stołu). Jako ciekawostkę, zaproponowano nam dostęp do sporawego ogrodu na terenie którego znajduje się sala w cenie :) bez żadnej dodatkowej dopłaty.
Marcka - Pią Sty 15, 2010 11:48 am

ma takie pytanko ile płacicie za wesele z tej restauracji i czy sa w to wliczone poprawiny?

wiecie moze jakie ceny beda na 2011 rok?
pozdrawiam :)

kakonka - Pią Sty 15, 2010 11:59 am

Marcka napisał/a:
ma takie pytanko ile płacicie za wesele z tej restauracji i czy sa w to wliczone poprawiny?

wiecie moze jakie ceny beda na 2011 rok?
pozdrawiam :)


Teraz to już nie wiem jakie będą ceny, jednak na stronie sali jest numer kontaktowy, także radzę zadzwonić i się dowiedzieć z pewnego źródła. Jak już pisałam my płacimy 180 złotych od osoby z poprawinami.
swoją drogą ja również przypadkiem dowiedziałam się o zmianie najemny sali, a telefony Pana Piotra milczą...

gochenka - Pią Sty 15, 2010 12:12 pm
Temat postu: w dobrym stylu
z tego co wiem na 2011 wesele z poprawinami 200zl od osoby-moze byc troszke inna przy bardziej zroznicowanym menu - cena obejmuje wiejski stol napoje owoce ciasta tort ,mozliwosc korzystania w okresie letnim z ogodu,maja tez fontanny czekoladowe ale najlepiej skontaktowac sie osobiscie i dopytac o szczegoly
Marcka - Pią Sty 15, 2010 2:07 pm

dzięki wielkie, już biore się i dzwonie :)
wLepszymStylu - Sob Sty 16, 2010 9:51 pm

Witam forumowiczów, chciałabym napisać kilka słów sprostowania dotyczącego imprez w restauracji w roku 2010, prawdą jest, że pan Piotr złożył wymówienie z umowy najmu restauracji w dobrym stylu jednakże działalności nie zamyka tylko od 1 lutego przenosi się do innej lokalizacji (Sala Bankietowa Żabiczki). przyczyna nieoczekiwanej zmiany tkwi przede wszystkim w złych relacjach z właścicielka Panią Sz. To jej synowa na forum prosi Państwa o kontakt. Zanim Państwo podejmiecie jakąkolwiek decyzję proszę o kontakt z Panem Piotrem (508105365), który w związku z przeprowadzką nie miał jeszcze szansy skontaktować się z Państwem. Pragnę Państwa poinformować iż od poniedziałku Pan Piotr będzie się z Państwem kontaktował. Nowa sala nie odbiega standardem od lokalizacji w dobrym stylu w Aleksandrowie i co najważniejsze towarzyszyła jej będzie sprawdzona już kuchnia Pana Piotra. Warunki umów nie ulegną zmianie w żadnym z aspektów. Osobom, które jednak czują się oszukane i zdecydują się skorzystać z oferty pani Sz. prosimy być czujnym w kwestii umów zawieranych z w/w osobą, gdyż jest ona fenomenalna w wyłudzaniu pieniędzy jak to miało miejsce w przypadku czynszu za najem restauracji już od lutego "w niezbyt dobrym stylu"
mlodzi_lodz - Nie Sty 17, 2010 12:23 am

Witam wszystkich,
Ja już byłam oglądać nową sale Pana Piotra i muszę powiedzieć, że mi się bardzo podoba. Sala jest bardzo ładna, przestronna i na wysokim poziomie. Dodatkowo z narzeczonym możemy zorganizować pokaz sztucznych ogni ( W Dobrym Stylu nie mogliśmy) Lokal jest otoczony ładną zielenią z możliwością konsumpcji na zewnątrz ( grill, itp. ). Przede wszystkim kuchnia i obsługa Pana Piotra jest sprawdzona i smaczna, a to jest również ważne.


PS: Swoją drogą jestem ciekawa skąd nowa właścicielka miała do mnie numer telefonu, skoro Pan Piotr zapewniał, że nie przekazywał nikomu mojego prywatnego numeru.

Pozdrawiam

joannakarolina - Nie Sty 17, 2010 12:50 am

wLepszymStylu napisał/a:
Osobom, które jednak czują się oszukane i zdecydują się skorzystać z oferty pani Sz. prosimy być czujnym w kwestii umów zawieranych z w/w osobą, gdyż jest ona fenomenalna w wyłudzaniu pieniędzy jak to miało miejsce w przypadku czynszu za najem restauracji już od lutego "w niezbyt dobrym stylu"




My z narzeczonym kontaktowaliśmy się już z nowymi właścicielami i nie było żadnych problemów, wszystkie warunki umowy pozostają bez zmian i jeśli chodzi o finanse też nic się nie zmieniło więc nie wiem skąd takie niemiłe opinie na temat nowej właścicielki. Oskarżanie kogoś o to, że jest dobry w wyłudzaniu pieniędzy jest trochę nie na miejscu. Proszę zwrócić uwagę na to, że osoba która pisała ten post nawet się nam nie przedstawiła co jest trochę nie grzeczne. Zapraszamy Panią "wLepszymStylu" do wątku powitań i przedstawienia się, bo nikt nie uwierzy w słowa osoby która wchodzi na forum i pierwszy post jaki pisze to jest krytyka (czyżby to była konkurencja? :) )

wLepszymStylu - Nie Sty 17, 2010 8:56 am

Witam chcecie Państwo przedstawienia zatem prosze, jestem pracownikiem Pana Piotra, z Panią Sz. mieliśmy do czynienia na codzień przez 5 lat więc to nie są bezpodstawne oskarżenia a same fakty. Szef zrezygnował z najmu lokalu z powodu ciągłych bezpodstawnych podwyzek czynszu. Przewiduje, że bankiet 20.02 zorganizowany przez Panią Sz. wypadnie fenomenalnie lecz czy Państwa wesele będzie wyglądało podobnie, postawiłabym pod dużym znakiem zapytania. To Państwa wybór gdzie zorganizujecie swoje wesele. Szef ze swojej strony może zagwarantować sprawdzoną kuchnie i a ja jako część zespołu profesjonalną obsługę. To my wyrobiliśmy dobre imię i renomę restauracji. Pani Sz. prowadziła "w dobrym stylu" zaledwie rok po czym wynajęła lokal Szefowi. Parze młodzi_lodz w imieniu ekipy dziękuję za lojalność i zaufanie. Gwarantuje, że wasze przyjęcie będzie na najwyższym poziomie jak to miało miejsce dotychczas w dobrym stylu.
Weselnicy - Nie Sty 17, 2010 10:29 am

Witam.. Widze ze dużo ciekawych rzeczy dzieje sie z restauracja w dobrym stylu.. mozna bardzo duzo wyczytać z tego forum.. Ja mam tam wesele na 2010 rok. i teraz bardzo sie zastanawiam czy zostać na tej sali. ponieważ pan Piotr jest sprawdzona osoba i zaufana i wiem ze napewno od stony jedzenia i obslugi nie mam sie co martwic. a nowi wlasciciele nic o nich nie wiadomo, jak wyglada to z ich strony.. zostaje mi tylko obejrzec nowa sale pana Piotra. i wydaje mi sie ze przejde z nim na nowa sale i nie bede sie martwil jak bedzie moje wesele wygladalo czy goscie beda zadowoleni i czy beda mieli co zjesc. Bo o to martwic sie u pana piotra nie trzeba nie raz juz sie bawilem u niego na sali... pozdrawim :)
kakonka - Nie Sty 17, 2010 4:57 pm

wLepszymStylu napisał/a:
Szef zrezygnował z najmu lokalu z powodu ciągłych bezpodstawnych podwyzek czynszu.


szkoda, że nie poinformował o tym fakcie osób z którymi zawierał umowy...bo co się nadenerwowałam to moje...

narzeczeni - Nie Sty 17, 2010 8:51 pm

Witam Wszytkich,
Nawiązując do Państwa wcześniejszych opini na temat Restauracji "W Dobrym Stylu" chcieliysmy zaznaczyć , iż prawdziwa renoma tej restauracji była wyrobiona dzięki Panu Piotrowi , który wprowdził dużo zmian w jadłospisie, organizacji wesel, dekoracji stołów, obsłudze itp. Nie znam osób, które byłyby niezadowolone ze świadoczonych przez niego usług gastronomicznych. Fakt, iż zmienia on bieżącą lokalizację restauracji z powodów osobistych nie powinno wpływać na Państwa opinie o tejże osobie oraz świadczonych przez niegop usług. Zarówno nowym właścicielom Restauracji w Dobrym Stylu w Aleksandrowie Ł. życzymy wszytkiego najlepszego jak i Panu Piotrowi , który stał się od niedwana nowym własicicielem Restauracji " Sala Bakietowa Żabiczki " W Konstantynowie Łódzkim. Wszytkich zainteresowanych zapraszamy do obejzenia sali w Konstantynowie Ł. Zpewniamy iz warunki nowej sali napewno Wam się spodobają.Na terenie restauracji znajduje sie duzy ogrod z miejscem na grila, hustawke oraz ławki, ktore staja sie dodatkowymi walorami tego miejsca zwlaszcza w okresie wiosenno - letnim.Wszytskich zainteresowanych zapraszamy na ostatki, ktore odbeda sie 13 lutego 2010 r. bedzie to napewno okazja do sprawdzenia kuchni, obslugi oraz panujacych warunkow na sali.
Życzymy udanej zabawy

maciekzgr - Pon Sty 18, 2010 4:25 pm

Hmmm, widzę ruszyła maszyna postów :) Jednak są one trochę niekonsekwentne w wypowiedzi, najpierw że: "znamy", "byliśmy na weselu"... a potem: "zapraszamy" i dalsza reklama :D Chyba nie do końca osoby zainteresowane się wypowiadaja...

Troszkę mnie i moją lubą zirytowała taka nagonka więc się wypowiemy:

Po pierwsze, jak można nie powiadomić klienta o takich zmianach!!! Z tego co powiedzieli nowi właściciele to pan Piotr już miesiąc temu wiedział o tym iż zmienia lokal. Jak można nie zadzwonić!!?? W dodatku zmiana jest na lokal o dużo niższym standardzie!!! Bez klimatyzacji, dużo mniejszy lokal i dużo gorzej wyglądający!! Byliśmy i obejrzeliśmy lokal z zewnątrz i średnio to wyglądało jednak jest zima więc może to pierwsze wrażenie. Na zdjęciach sali odnieśliśmy wrażenie lokalu średniego ale może ono być mylące o bo zdjęcia to jednak zdjęcia, nie mniej jednak zdjęcia te są tam już od dawna więc nie przedstawiają tego co robi pan Piotr. My ta sytuacją czujemy się mocno podirytowani, bo jednak w ostatecznym rozrachunku pieniądze nie są małe a stosunek do klienta ZEROWY!!! To tak jak by liczono że jak się powie w ostatnim momencie to nie będziemy chcieli zmienić zdania!! A przyznamy że dopiero wtedy byli byśmy zdenerwowani, jak tak można!!??

...

od dalszych komentarzy się jednak powstrzymamy... bo może i jednak nie przystoi... a i nie jest to miejsce na takie wynurzenia...

wLepszymStylu - Pon Sty 18, 2010 7:33 pm

Nam naprawde jest wszystko jedno gdzie będziecie się bawić na weselu bo to jest wasze przyjęcie i to wam (a właściwie chyba waszym gościom) ma się podobać :) Są gusta i guściki i nigdy nie dogodzi się nikomu w 100% :lol:

maciekzgr napisał/a:
Ktoś jeszcze wspomniał o jakiejś pani Sz.!? Osoba, która z nami rozmawiała miała na oko jakieś 24-27 lat, czy to jest ta pani?


Nie ta osoba to Pani Gosia (synowa Pani Sz.), Pani Sz. ma w Aleksandrowie i nie tylko nie najlepsza opinię, kobieta jest bardzo nerwowa więc Pani Gosia jest jedyną osoba z która można porozmawiać. :-)

PS. chętnie przeczytam Państwa wrażenia po weselu :lol: , mam nadzieje, że wszystko wypadnie tak jak Państwa zapewniają :lol:

ks - Wto Sty 19, 2010 8:17 am

Czy ktoś z was zostaje w dobrym stylu i czy ktoś przechodzi do p. Piotra?
Ambrozja - Wto Sty 19, 2010 3:53 pm

wLepszymStylu napisał/a:
chętnie przeczytam Państwa wrażenia po weselu :lol: , mam nadzieje, że wszystko wypadnie tak jak Państwa zapewniają :lol:


Nie jestem osobą bezpośrednio zainteresowaną, ale mimo wszystko zdecydowałam się odezwać w tym temacie... Nie rozumiem, jak można podważać zaufanie do nowych właścicieli, mówić, że bankiet może być na najwyższym poziomie a wesele już nie, a samemu nie powiadomić nawet o tak ważnej zmianie! Czy wyżej wspomniany pan Piotr nie pomyślał, że nawet gdyby przyszła para młoda zdecydowała się przejść do jego nowej sali to przez to, że nie powiadomił o zmianie od razu może ludzi narazić na dodatkowe koszta? Np wydrukowanych wcześniej zaproszeń? Ale te zaproszenia to nic w porównaniu do nerwów przyszłych par młodych po przeczytaniu takich informacji na forum i braku kontaktu ze strony pana Piotra.

Moim zdaniem pierwsze co powinien zrobić po podjęciu decyzji o zmianie lokalu to powiadomić osoby, z którymi ma zawartą umowę o tym. To że tego nie zrobił jest dla mnie skrajną nieodpowiedzialnością i nigdy w życiu nie powierzyłabym takiemu człowiekowi organizacji tak ważnej imprezy, jaką jest wesele.

joannakarolina - Wto Sty 19, 2010 7:58 pm

Ambrozja napisał/a:
Moim zdaniem pierwsze co powinien zrobić po podjęciu decyzji o zmianie lokalu to powiadomić osoby, z którymi ma zawartą umowę o tym. To że tego nie zrobił jest dla mnie skrajną nieodpowiedzialnością i nigdy w życiu nie powierzyłabym takiemu człowiekowi organizacji tak ważnej imprezy, jaką jest wesele.


Powiem tylko tyle, podpisuje się pod wypowiedzią Ambrozji obiema rękoma.

ks napisał/a:
Czy ktoś z was zostaje w dobrym stylu i czy ktoś przechodzi do p. Piotra?


My z narzeczonym zostajemy w Dobrym Stylu i nie przewidujemy żadnej innej opcji. Rozmawialiśmy z nowymi właścicielami i uważamy, że to porządni ludzie. Można się z nimi dogadać i bez żadnych problemów omówić wszystkie szczegóły związane z weselem. W przeciwieństwie do Pana Piotra zadzwonili do nas i poprosili o spotkanie. Wiem, że nie mamy się czego obawiać i że napewno nasze wesele będzie takie jak będziemy chcieli, a nowi właściciele są ludźmi którym można zaufać i powierzyć organizację wesela ;)


Dodam jeszcze tylko, że osoby które rekalmują salę Pana Piotra zapraszamy do odpowiedniego wątku, bo tu jest wątek na temat sali "W Dobrym Stylu" :)

akukaracza - Sro Sty 20, 2010 8:24 pm
Temat postu: My zostajemy !
Witam,

My zostajemy w tej sali. Wybraliśmy "W dobrym stylu" właśnie ze względu na wygląd sali. Widzieliśmy zdjęcia umieszczone na stronie internetowej p. Piotra i szczerze mówiąc nie ma się czym chwalić. Na forum jest wątek "Żabiczki" i ktoś napisał, że był tam wcześniej sklep meblowy. Nie chcemy mieć wesela w takim miejscu.

Szukamy fotografa, jeżeli znaleźliście kogoś sprawdzonego i godnego polecenia to proszę o info na prv.

magda8801 - Nie Sty 24, 2010 6:56 pm

A nie wiadomo w końcu czy magda8801 pisała o synu koleżanki koleżanki, czy o córce koleżanki. eh... :? [/quote]


Chodziło mi o wesele córki koleżanki ;) ale to już nie ważne, widze że wszystko na szczęscie się juz wyjaśniło i nie zamykają sali.
Córka mojej koleżanki natomiast zrezygnowała z niej. Znalazla w miedzyczasie tej afery inną salę, która jej się spodobala bardziej.
Pozdrawiam was i mam nadzieję że wasze wesela będą udane ;*

ks - Wto Sty 26, 2010 11:50 am

I jak myślicie nowi właściciele zagwarantują nam udane wesele?
Ja nie jestem jeszcze do końca przekonana że wszystko będzie oki, jestem przez tą całą sytuację pełna niepokoju.

Mam pytanie czy już ktoś odzyskał od p. Piotra pieniądze (zaliczkę)?

WDobrymStylu - Sro Lut 03, 2010 9:35 pm

Witam Państwa

Nazywam się Kinga Szymczak, jestem nowym najemcą (podkreślam najemcą, nie właścicielem) sali bankietowej „W dobrym stylu”. Po przeczytaniu wszystkich postów, uważam że należy się Państwu parę słów z mojej strony.
Z dniem 1-go lutego prowadzę lokal „W dobrym stylu”, bardzo przykro mi, że ktoś kto mnie nie zna, posądza mnie o brak doświadczenia i profesjonalizmu. Ze swojej strony, mogę zagwarantować Państwu najwyższy poziom usług, aby państwa wesele było jedyne i niepowtarzalne.


Z poważaniem
Kinga Szymczak
Sala bankietowa „W dobrym stylu”


edit: na prośbę autorki poprawa błędu ortograficznego
kryszka

kryszka - Sob Lut 06, 2010 1:33 pm

wLepszymStylu - proszę zaprzestać działalności reklamowej nowej sali pana P., jednocześnie oczerniając nowych właścicieli "W dobrym stylu"

Forumowiczom poddaję pod uwagę fakt identycznego IP użytkowników wyjątkowo chwalących pana P. , podważających kompetencje nowych właścicieli lub zarejestrowanych prawie jednego dnia i piszących tylko o panu P.:
wLepszymStylu
mlodzi_lodz
Weselnicy
narzeczeni


Każdy kolejny post tych osób będzie usuwany.

Weselnicy - Sob Lut 06, 2010 3:56 pm

kryszka napisał/a:
wLepszymStylu - proszę zaprzestać działalności reklamowej nowej sali pana P., jednocześnie oczerniając nowych właścicieli "W dobrym stylu"

Forumowiczom poddaję pod uwagę fakt identycznego IP użytkowników wyjątkowo chwalących pana P. , podważających kompetencje nowych właścicieli lub zarejestrowanych prawie jednego dnia i piszących tylko o panu P.:
wLepszymStylu
mlodzi_lodz
Weselnicy
narzeczeni


Każdy kolejny post tych osób będzie usuwany.




co to za bzdury?????!!!!!!!!!!! prosze mi udowodnic taki sam adre IP!!!!!!! Bo jestem tego pewien ze nie jest taki sam nie znam ludz pod tamtymi nick-ami. wiedz prosze nie pisac na mnie takich rzeczy ponieważ sa nie na miejscu........ pozdrawiam nie doświadczonego moderatora!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kryszka - Sob Lut 06, 2010 5:28 pm

Dlatego napisałam "lub".
brzdac - Pon Lut 15, 2010 9:12 pm

witam,
ja organizowałam wesele w dobrym stylu w 2008r, i ogólnie byłam zadowolona do końca wesela za to na poprawinach obsługa bardzo kiepska, kuchnia się ociągała, mieliśmy drinki alkohole różnego rodzaju w tym martini po czym jak goście prosili kelnerzy mówili, że nie ma takiego alkoholu? o klimatyzacji już nie wspomnę, dowiedziałam sie, ze nie działa ale dopiero podczas wesela, przy czym tydzień wcześniej miała działać. jedzenia po weselu też nie dostaliśmy więc poprawiny poprawin w domu szykowąłyśmy z mamą w poniedziałek na biegu, śmiałam się, że bezdomny sprzątajacy pety w niedziele rano po weselu dostał więcej jedzenia anizeli młodzi:) ponoc wszytsko zjedli goście:) z innego źródła wiem, ze Pan Piotr żywi rodzinkę tą bliższą i dalszą z tego co zostało po imprezie:) na mraginesie nie jestem z rodziny nowej właścicielki ponoć jestem jeszcze troszke wkurzona po moim weselu

i3utch - Sro Lut 17, 2010 6:53 pm

Cała ta sytuacja z salą napsuła Nam dużo krwi. Szczególnie mojej kakonce. Salę wybraliśmy już dawno, wiedzeni doświadczeniem z wesela mojej siostry. Byliśmy pewni że tutaj zrobimy wesele. Wszystko było dogadane, ustalone i nagle booommm. Zaczęły się informacje o nowym najemcy itp itd. Później oskarżanie nowego najemcy że nie ma doświadczenia. Nie wypowiem się na ten temat bo jeszcze nas żadnej imprezie u nowego najemcy nie byłem, natomiast najbardziej zdenerwował mnie fakt iż Pan Piotr tak nas "olał". Dzwoniłem do niego kilkakrotnie, niestety telefon był wyłączony bądź nie odbierał. Kakonka napisała do niego maila w styczniu i do dzisiaj żadnej odpowiedzi. Na umowie był podany numer telefonu więc Pan Piotr mógł zadzwonić do Nas. Niestety mimo informacji na forum że będzie dzwonił, do dzisiaj tego nie zrobił. Kolejna informacja była o bankiecie 13 lutego. Nie zostaliśmy na ten bankiet zaproszeni. Jeżeli ktoś z Was był proszę o relację. W Sobotę bankiet u nowego najemcy na którym na pewno się pojawimy, gdyż nowy najemca (niby nie doświadczony) potrafił do Nas zadzwonić i porozmawiać.

brzdąc - nie wiem kim jesteś ale logowanie się na forum i bez żadnego dzień dobry atakowanie Pana Piotra tekstami że żywi rodzinkę z tego co zostanie po weselu jest poniżej pewnego poziomu przyzwoitości. Więc jeżeli to tylko miała być dyskredytacja Pana Piotra to więcej nie pisz na forum.

Pozdrawiam

paula_ul - Wto Lut 23, 2010 7:20 pm
Temat postu: "W Dobrym Stylu" i pani Kinga
Witam
Dzisiaj oglądaliśmy kilka sal i przyznam że restauracja "W dobrym stylu" naprawdę zrobiła na nas wrażenie. Również pani Kinga sprawia wrażenie osoby profesjonalnej i bynajmniej nie obawiamy się że "może wyłudzać pieniądze". Po to spisuje się umowę aby uniknąć nieporozumień :!: . Nie rozumiem czemu wypowiedzi są tak nieprzychylne względem pani Kingi - bardzo poważnie rozważamy organizację wesela właśnie tam.


Pozdrawiam :)

Weselnicy - Wto Lut 23, 2010 7:34 pm

Witam. ponownie. Morze ktoś Sie wypowiedzieć na temat bankietu w dobrym stylu który odbył sie w sobotę 20 lutego. bo niestety nie moglem na nim sie pojawić z przyczyn służbowych. z góry dziękuje :)
akukaracza - Sro Lut 24, 2010 11:29 am

Witam,

My byliśmy w sobotę na bankecie. :)
Jak pisałam we wcześniejszych postach zdecydowaliśmy się pozostać w sali "W Dobrym Stylu".
Ten bankiet utwierdzil mnie w przekonaniu, że była to dobra decyzja. Wystrój sali się zmienił, są super zasłony i obrusy, piękne kompozycje kwiatowe. Bardzo nam się spodobały nowe pokrowce na krzesła i fotele specjalnie dla pary młodej, na których będziemy siedzieć.
Jedzenie bardzo nam smakowało. Kilka potraw postanowiliśmy wprowadzić do naszego menu weselnego. Potrawy pomysłowe i efektowne. Super ryby i sałatki. Obsługa kelnerska na najwyższym poziomie.
W czasie bankietu pojawił się również kucharz, z którym mogliśmy porozmawiać o naszym weselnym menu.
Rozmawialiśmy z Panią Gosią która przywitała nas bardzo miło, z nią też podpisywaliśmy umowę.
Gości było dużo i jestem pewna, że mają podobne odczucia po sobotnim bankiecie.

Teraz jestem spokojna i pewna, że wesele będzie udane.
Polecam wszystkim.

Robiliśmy z narzeczonym zdjęcia sali dla rodziców, bo nie mogli z nami przyjechac więc jakby ktoś chciał to mogę podesłać, prosze o infor na priv.

D&A

kakonka - Sro Lut 24, 2010 12:40 pm

a mnie martwi pewien fakt :( a mianowicie koniec poprawin nie później niż 22 :(
Nasi goście lubią się bawić i nie wyobrażam sobie ze o 21:30 stanę przed nimi i powiem "dobra czas się zbierać bo za pół godziny cisza nocna :!: " u poprzedniego najemniczy nie było takich ograniczeń, czyżby jego nie obowiązywała cisza nocna ??
co do kelnerów, jeden z nich miał chyba zły dzień, chodził naburmuszony, jakby pracował za karę :? no i ciasta z nikomu nie znanej cukierni (kieruję się stwierdzeniem- nie ma Cie w internecie to nie istniejesz :D ) byłam nastawiona na Krakowiaka. Ja co prawda spróbowałam jedno ciasto - sernik na zimno- ale to nawet mój narzeczony pyszne robi :P K. skosztował jakieś przekładane stwierdził, że mało smaczne.
Pokrowce na krzesła super i te kokardy kolorystycznie do wystroju sali dobrane- miodzio :)
fontanna czekoladowa w cenie (super :smile: ), jedzenie pycha, ja zajadałam się rybką faszerowaną pieczarkami :pya . co chwilę na stołach pojawiało się coś nowego :D
Pani Gosia sympatyczna niesamowicie :o z Panią Kingą nie udało nam się porozmawiać, bo była wręcz rozchwytywana :)

matylda25 - Sro Lut 24, 2010 12:42 pm

Witam! Ja uwazam osobiscie ze to co dzieje sie na tej sali to jeden wielki cyrk kiedy czytam te posty!!! kolezanka miala miec tam wesele lecz odstapila od umowy i chyba miala racje ogladalam ta sale kiedy byl jeszcze poprzedni wlasciciel, lecz akurat nam nie przypadla do gustu i wybralismy inna! Tu nie chodzi o robienie dobrego wrazenia przez wlasciciela bo to o niczym nie swiadczy i mowienie o wrazeniach po rozmowie z wlascicielem mnie gleboko smieszy. Wydaje mi sie ze chodzi najbardziej o to jak wypadaja przyjecia,duzo trzeba sie nauczyc w kazdym zawodzie zeby dojsc do perfekcji a wydaje mi sie ze organizacja przyjec to nie takie "hop-siup" jezeli ci Panstwo nie maja zadnego doswiadczenia i mysle ze zielonego pojecia o tego typu rzeczach poniewaz sa nowi na rynku i jedynie wynajmuja z tego co slyszalam te sale to jak moga zorganizowac przyjecie bez zadnego doswiadczenia, osobiscie uwazam ze jest to nie mozliwe i beda sie w najblizszym czasie uczyli na wielu z nas i naszych wydanych pieniazkach. Uwazam ze wydaje sie kase po to aby przyjecie bylo jak najbardziej udane! A organizowanie przyjecia przez ludzi amatorów ktorzy nie wiadomo skad sie wzieli i czym zajmowali wczesniej jest smieszne dla mnie, ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat...

[ Dodano: Sro Lut 24, 2010 12:42 pm ]
Witam! Ja uwazam osobiscie ze to co dzieje sie na tej sali to jeden wielki cyrk kiedy czytam te posty!!! kolezanka miala miec tam wesele lecz odstapila od umowy i chyba miala racje ogladalam ta sale kiedy byl jeszcze poprzedni wlasciciel, lecz akurat nam nie przypadla do gustu i wybralismy inna! Tu nie chodzi o robienie dobrego wrazenia przez wlasciciela bo to o niczym nie swiadczy i mowienie o wrazeniach po rozmowie z wlascicielem mnie gleboko smieszy. Wydaje mi sie ze chodzi najbardziej o to jak wypadaja przyjecia,duzo trzeba sie nauczyc w kazdym zawodzie zeby dojsc do perfekcji a wydaje mi sie ze organizacja przyjec to nie takie "hop-siup" jezeli ci Panstwo nie maja zadnego doswiadczenia i mysle ze zielonego pojecia o tego typu rzeczach poniewaz sa nowi na rynku i jedynie wynajmuja z tego co slyszalam te sale to jak moga zorganizowac przyjecie bez zadnego doswiadczenia, osobiscie uwazam ze jest to nie mozliwe i beda sie w najblizszym czasie uczyli na wielu z nas i naszych wydanych pieniazkach. Uwazam ze wydaje sie kase po to aby przyjecie bylo jak najbardziej udane! A organizowanie przyjecia przez ludzi amatorów ktorzy nie wiadomo skad sie wzieli i czym zajmowali wczesniej jest smieszne dla mnie, ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat...

maciekzgr - Sro Lut 24, 2010 1:32 pm

Witam,
My tez byliśmy na bankiecie i jedzonko bardzo nam smakowało, sala wygląda zupełnie inaczej, świeżo i bardzo odświętnie. Kwiaty zrobiły na nas wrażenie, szczególnie bukiety za parą młodą. Porozmawialiśmy również z Panem kucharzem i ma on dużo konkretnych rzeczy do powiedzenia, widać że ma doświadczenie i zna się na rzeczy. Twierdzenie że poprzedni najemca miał najlepszego kucharza na świecie i już nikogo lepszego nie będzie jest po prostu śmieszne. Dla nas w sumie kuchnia też była wielkim znakiem zapytania, jednak teraz jesteśmy spokojni.

Cytat:

Wydaje mi sie ze chodzi najbardziej o to jak wypadaja przyjecia,duzo trzeba sie nauczyc w kazdym zawodzie zeby dojsc do perfekcji a wydaje mi sie ze organizacja przyjec to nie takie "hop-siup" jezeli ci Panstwo nie maja zadnego doswiadczenia i mysle ze zielonego pojecia o tego typu rzeczach poniewaz sa nowi na rynku i jedynie wynajmuja z tego co slyszalam te sale to jak moga zorganizowac przyjecie bez zadnego doswiadczenia, osobiscie uwazam ze jest to nie mozliwe i beda sie w najblizszym czasie uczyli na wielu z nas i naszych wydanych pieniazkach.


Trochę to śmieszne stwierdzenie :) Skoro ci nowi najemcy chcą wyrobić sobie renomę to podejrzewam że prędzej sami będą przysłowiowo "w plecy" niż pozwolą aby coś nie wyszło. Poza tym, i tak najbardziej liczy się kucharz i obsługa. Jeżeli będą zatrudniać ludzi z doświadczeniem (a zapewniono nas że tak) to naszym zdaniem panie prowadzące salę te mogą się nawet konstrukcja rakiet zajmować z zawodu a wesele nasze i tak się uda.

My zdecydowaliśmy się zostać w tej sali i wierzymy że nasze wesele będzie udane.

Pozdrawiamy
Maciek i Ania

Ambrozja - Sro Lut 24, 2010 2:03 pm

matylda25 napisał/a:
A organizowanie przyjecia przez ludzi amatorów ktorzy nie wiadomo skad sie wzieli i czym zajmowali wczesniej jest smieszne dla mnie, ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat...


:o gdyby wszyscy tak myśleli, to nowe restauracje czy hotele by w ogóle nie powstawały i wszyscy mieliby wesele w jednym miejscu - ale za to w miejscu z renomą :wink:

Dla przykładu - ja miałam wesele w nowym hotelu, było to jedno z pierwszych wesel i wszystko było zorganizowane perfekcyjnie.

i3utch - Sro Lut 24, 2010 9:14 pm

matylda25 a myślisz że pani z Victorii to wyssała doświadczenie z mlekiem matki ??
joannakarolina - Sro Lut 24, 2010 11:28 pm

My również byliśmy na bankiecie i jesteśmy zadowoleni. Jedzonko bardzo dobre, spory wybór i ładnie podane, dostaliśmy menu weselne żeby już mniej więcej się zorientować jakie potrawy będą na weselu. Dekoracja sali i stołów bardzo nam się spodobała, sala wyglądała uroczyście, odświeżona i ładnie udekorowana. Nowi właściciele to młodzi i sympatyczni ludzie, nie zdążyliśmy podpisać umowy ale Pani Kinga z Panią Gosią powiedziały, że nie ma problemu jak tylko będziemy w aleksandrowie i będziemy mieli czas żeby wejść to zapraszają. Jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni i mamy nadzieję, że wszystko będzie ok ;)



matylda25 napisał/a:
Witam! Ja uwazam osobiscie ze to co dzieje sie na tej sali to jeden wielki cyrk kiedy czytam te posty!!!


matylda25 nazywanie tego cyrkiem jest chyba troche nie na miejscu, zmienił się poprostu najemca sali. Pan Piotr odszedł, nie ważne z jakiej przyczyny a teraz organizatorem wesel jest ktoś inny, takie sytuacje się zdarzają i nie jest to nic dziwnego, a to że Pan Piotr nikogo o tym nie powiadomił i do nikogo się nie odezwał to już jest jego sprawa i jego problem. Świadczy to tylko o nim i nie ma co mieć o to pretensji do Pani Gosi czy Pani Kingi i je w to wszystko mieszać ;)

paula_ul - Sob Mar 06, 2010 6:10 pm

Witam

Ostatecznie zdecydowaliśmy się dzisiaj na restauracje "W dobrym stylu". Pani Kinga podołała spotkaniu z naszymi "mamusiami" :lol: i miała naprawdę podzielną uwagę - rozwiała wszystkie nasze niepewności. Jestem pewna, że dołoży wszelkich starań aby była to dla Nas i naszych gości udania i niezapomniana impreza :)

jacek - Nie Mar 21, 2010 9:06 am

Witam
Ja powiem tak gralismy tam wczoraj i jesli cchodzi o jedzenie to jest SUPER napewno jest teraz lepiej niz za Pana P.... nie wiem jak wyglada to od strony organizacyjnej typu do ktorej poprawiny itp. ale micha jest naprawe smaczna i w dużych ilosciach jedna rzecz zaskoczyla mnie pozytywnie a mianowicie to co skonczylo sie na stole z automatu bylo uzupelniane.Gramy w wielu knajpach i rzadko sie takie cos spotyka, takze dla nowych wlascicieli 5 z plusem

habibati - Pon Mar 22, 2010 10:27 am

Super, ciesze sie, ze pojawiaja sie juz pierwsze pozytywne opinie o organizacji wesela przez nowych wlascicieli. My tez zdecydowalismy sie zostac "W dobrym stylu". Bankiet byl bardzo udany, nowi własciciele maja bardzo profesjonalne podejscie do tematu :) Do naszego wesela zostalo juz niewiele ponad 3 m-ce. Na pewno "po" zdam relacje wszystkim zainteresowanym.
rozowa0 - Pon Mar 22, 2010 11:22 pm
Temat postu: 25.12.2010
My tez zdecydowalismy sie na sale ,, W dobrym stylu''. bardzo dobry kontakt z wlascicielami my placicmy 150zl bez poprawin. w cenie mamy tort, stol wiejski. wydaje sie nam ze cena jest bardzo przystepna jak na te warunki. mamy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:)
ks - Wto Mar 23, 2010 12:25 pm

My tez zdecydowaliśmy się zostać "W Dobrym Stylu".Powiem szczerze, że na początku byłam nastawiona negatywnie do nowych właścicieli.Ale po spotkaniu z nimi osobiście i po bankiecie zmieniłam zdanie. Mam nadzieje, że wszystko będzie oki.
Pozdrawiam :)

rozowa0 - Wto Mar 23, 2010 8:28 pm

tez mam taka nadzieje. zreszta dam na pewno znac jak bedzie po wszystkim :)
karnami - Czw Mar 25, 2010 10:05 am

My też zarezerwowaliśmy tą sale na nasze wesele. Głównym powodem naszego wyboru było to, że sala jest naprawdę piękna, zrobiła na nas niesamowite wrażenie. Dodatkowo mają śliczny ogród. Właściciele są bardzo mili i mają profesjonalne podejście do klientów. Podołali spotkaniu z naszymi rodzicami i po rozmowie zarówno my jak i rodzice bez wahania podjęliśmy decyzję żeby wybrać tą salę. I jestem pewna, że to była dobra decyzja :D
prjemo - Pon Cze 07, 2010 7:03 pm

Witam serdecznie

Mieliśmy wesele 22.05 "W dobrym stylu". Wszystkich, którzy już się zdecydowali, oraz tych, którzy jeszcze się wahają-uspokajam i zachęcam. Sala jest piękna, i choć wejście od strony ulicy jest niepozorne to wnętrze jest urzekające. Stoły przystrojone były elegancko, skromnie, ale ze smakiem. Właścicielki baaardzo miłe, sympatyczne i bezproblemowe, można z nimi się dogadać, dużo podpowiadają, można wybrać tort weselny itd. Jedzenie bardzo smaczne, w dużych porcjach, zróżnicowane, ciekawe, szef kuchni podczas ustalaniu menu profesjonalnie podpowie co do siebie pasuje, co nie wytrzyma na stole przy tej temperaturze itd. Kelnerzy przez całe wesele dbali o to, aby gościom niczego nie brakowało, byli sympatyczni i uśmiechnięci i co najważniejsze, realizowali prośby naszych gości :) Wódeczka nigdy nie była ciepła :) Sala posiada fajny bar, który przez naszych gości był okupowany (oczywiście barman we własnym zakresie)
Za dopłatą można skorzystać z fontanny czekoladowej, do której podane są owoce i różne słodkości, pomysł ciekawy i u nas się sprawdził. Na zewnątrz jest piękny i zadbany ogród. Bylismy baaardzo zadowoleni z wesela, choć braliśmy salę trochę w ciemno. Tzn. sala była nam znana, ale podpisywaliśmy umowę z panem P., którego jakość usług mogliśmy sprawdzić wcześniej. Natomiast po zmianie właścicieli nie byliśmy na bankiecie i nie mieliśmy możliwości ani okazji sprawdzenia usług oferowanych przez nowych właścicieli, ale się nie zawiedliśmy! Od początku do końca wszystko było w porządku, przebiegało w miłej atmosferze i bez żadnych problemów. Dla nas miarą jakości jest zadowolenie naszych gości, a od wielu słyszeliśmy bardzo miłe opinie nt. sali i jedzenia.
Życzę wszystkim szczęścia, a Ci którzy już zdecydowali się na sale "W dobrym stylu" mają jeden problem związany z organizacją wesela, z głowy :)
Pozdrawiam!!!

gosluk - Sro Cze 09, 2010 10:03 am

SUPER SALA POLECAM
rozowa0 - Sro Cze 09, 2010 2:35 pm
Temat postu: wesele
my tez polecamy sale ,,w dobrym stylu''. co prawda nasze wesele odbedzie sie 25.12.2010 ale mamy bardzo dobra opinie na temat tej sali. duza roznorodnosc w doborze dekoracji, komfortem jest to ze sala jest podzielona na czesc taneczna i jadalna. wszsytko super, swietny kontakt z wlascicielami sa otwarci na wszelkie nasze propozycje. czegoz chciec wiecej? Super!! :)
habibati - Czw Cze 10, 2010 10:38 am
Temat postu: w dobrym stylu 03-07-2010
Hej, Ciesze sie, ze pojawiaja sie kolejne pochlebne opinie. My takze podtrzymalismy umowe z nowymi wlascicielami, nasze wesele zbliza sie juz wielkimi krokami, ale poki co naprawde wszystko przebiega tak jak powinno i jestesmy mile zaskoczeni.
Nowe włascicielki sa bardzo mile, zyczliwe i maja profesjonalne podejscie :) Oczywiscie co do samej uroczystosci na pewno zdam relacje w lipcu, ale myślę, ze sie nie rozczarujemy. Nie moge sie juz doczekac :)

akukaracza - Nie Cze 13, 2010 4:15 pm

Witam,

Nasze wesele odbyło się tydzień temu więc mogę prawie, że na gorąco opisać jak to u nas wyglądało.
Pierwszym mega pozytywnym zaskoczeniem był czekający na nas przed wejściem czerwony dywan i girlandy z kwiatami. Pani Kinga nic nam o tym nie mówiła i było to dla nas duże i baaaardzo miłe zaskoczenie :)
Sala była świetnie udekorowana na biało - bordowo. Na stołach były świeże kwiaty i świece. Całość bardzo gustownie i romantycznie.
Ja niewiele zjadłam, bo wiadomo stres robi swoje ale to co udało mi sie zjeść było bardzo smaczne i z relacji gości wiem, że wszystko bardzo im smakowało.
Obsługa cały czas krążyła po sali i sprawdzała czy czegoś nie brakuje. Posiłki podawane były szybko i sprawnie.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nie zmieniliśmy sali po tym jak zmienił się prowadzący salę.
Na koniec mogę tylko powiedzieć : TRZYMAJCIE TAK DALEJ I DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO :)

D&A

Tomek wDobrymSt - Czw Cze 17, 2010 2:26 am

Witajcie. Mam na imię Tomek. Jestem jednym z kelnerów z Sali w Dobrym Stylu. Czytając te posty doszedłem do wniosku, że się wypowiem. We wcześniejszych postach sugerowano, że ekipa "naszej" sali jest niekompetentna. Mam nadzieję, że po wypowiedziach osób, które bawiły się u na sali, podobne hasła nie będą głoszone. Każdy z kelnerów ma doświadczenie w przygotowywaniu oraz obsłudze wesel oraz imprez okolicznościowych powyżej 180 osób.
jacek napisał/a:
Jedna rzecz zaskoczyla mnie pozytywnie a mianowicie to co skonczylo sie na stole z automatu bylo uzupelniane.Gramy w wielu knajpach i rzadko sie takie cos spotyka

Witaj Jacku:) Staramy się jak możemy. Czekamy na kolejną imprezę z Waszą oprawą muzyczną :D

prjemo napisał/a:
Kelnerzy przez całe wesele dbali o to, aby gościom niczego nie brakowało, byli sympatyczni i uśmiechnięci i co najważniejsze, realizowali prośby naszych gości Wódeczka nigdy nie była ciepła

"Przemek... Już się ożeeenił..."
Witaj Przemku. Jak tam pierwszy miesiąc nowożeńców? Jeżeli nadal jest w Was tyle radości, życzliwości i uśmiechu co na weselu to na bank jest to miesiąc miodowy. Ze swojej strony pozostaje mi ponownie życzyć Wam wielu, wielu wspaniałych lat i chrzcin W DOBRYM STYLU :)
P.S: Nie przesadzaj z płonącą Sambucą :D
Pozdrawiam

rozowa0, mam nadzieję, że spotkamy się na Waszym weselu i będziesz miała po nim powody do zadowolenia :) Zapewniam, że zrobimy wszystko aby tak było.

akukaracza, co prawda na Waszym weselu mnie nie było ale w imieniu obsługi - dziękuję za miłą opinię i polecamy się na przyszłość :)

Pozdrawiam i do zobaczenia w Aleksandrowie.

rozowa0 - Czw Cze 17, 2010 12:31 pm
Temat postu: wesele
Tomek wDobrymSt tak zgadza sie. nasze wesele odbedzie sie ,,W Dobrym Stylu''. data 25.12.2010r takze ,,tak blisko a zarazem tak daleko''. czekamy z niecierpliwoscia na ten Wielki Dzien :)
habibati - Sob Lip 10, 2010 10:23 am
Temat postu: opinia po weselu 03, 04.07.2010
Dopisuje sie do listy bardzo zadowolonych klientów "W dobrym stylu" - nasza impreza dopiero co sie odbyla i chcialam jak najszybciej podzielic sie opiniami. Na temat każdego aspektu moge sie wypowiadac tylko w samych superlatywach. Począwszy od pięknego wystroju sali, podejscia włascicielek do przepysznych, oryginalnych potraw. Goscie byli zachwyceni serowowanymi posiłkami (polecam szczegolnie kurczaczka w sosie z grzybami-pychota), fontanna z czekolada cieszyla sie takze duzym zainteresowaniem. Naprawde kazdy szczegoł był dopracowany do perfekcji. Sale przystrojaną mielismy na bialo, zywe kwiaty, piekne pokrowce na krzeselkach z ozdobna szpilka i dekoracje na stolach. Przystawki podane elegancko na lustrach oraz piekna zastawa stolowa. Nie moglabym nie wspomniec takze o tym, ze dzieki uprzejmosci wlascieli moglismy skorzystac z drink baru, ktory przez cale wesele i poprawiny byl oblegany przez wszystkie kobitki, kolorowe trunki z wisienkami serwowane przez Pana Mariusza robily furore jak i sam Pan Mariusz :) za co serdecznie dziekujemy.

Jezeli ktos chcialby sie dowiedziec cos wiecej to z checia odpisze na PW.

jarunia - Sro Wrz 01, 2010 5:59 pm

No więc tak na świeżo.
Wesele odbyło się 28.08.2010, dzień później poprawiny i nie myślałem że można być tak zadowolonym z własnej imprezy :)
Jeśli chodzi o szczegóły:
1. Sala - no jak ktoś zobaczy to sam zrozumie dlaczego ją wybraliśmy a jak zobaczy ją przygotowaną przed weselem to nie będzie chciał wyjść ;) - przed wejściem bramki z kwiatów i czerwony dywan
2. Ogród - godzinna sesja w czasie poprawin dała fotografom pole do popisu - pełno drzewek, zielona trawka, oczko wodne, mostek - po prostu super klimat
3. Jedzenie - po prostu pyszne, dużo dań ciepłych (popieram przedmówczynię w kwestii kurczaka - nie da się zapomnieć :) ), pełno zakąsek i różnego rodzaju sałatek - wszystko zgodnie z tym co zamawialiśmy i niczego nam nie brakowało a mając wśród gości szefa kuchni z innej restauracji wiem że nie jest to tylko moje odczucie
4. Obsługa - jeszcze raz DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI - zresztą nasza wizyta na kuchni i impreza na poprawinach chyba wszystko wyjaśnia. Jedzenie i "napoje" ;) dostarczane na czas, nikomu nic nie brakowało, znalezione, pozostawione przez "zakręconych" gości na sali rzeczy czekały na mnie do odbioru
5. Właścicielki - bardzo kontaktowe i miłe osoby, w czasie wesela cały czas na sali, warto posłuchać na spotkaniu kilku ich rad organizacyjnych - dzięki temu Nasze wesele szło zgodnie z planem jak operacja wojskowa - okoliczni mieszkańcy którzy słyszeli wystrzały pod salą wiedzą o co cho :)

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY p. Gosi i p. Kindze za organizację, a całej Obsłudze wesela za kawał dobrej roboty :) i mam nadzieję że kiedyś jeszcze będziemy u Was imprezować.
Jarek & Gosia

sergiusz80 - Sob Wrz 04, 2010 2:02 pm

jarunia napisał/a:
No więc tak na świeżo.
Wesele odbyło się 28.08.2010, dzień później poprawiny i nie myślałem że można być tak zadowolonym z własnej imprezy :)
Jeśli chodzi o szczegóły:
1. Sala - no jak ktoś zobaczy to sam zrozumie dlaczego ją wybraliśmy a jak zobaczy ją przygotowaną przed weselem to nie będzie chciał wyjść ;) - przed wejściem bramki z kwiatów i czerwony dywan
2. Ogród - godzinna sesja w czasie poprawin dała fotografom pole do popisu - pełno drzewek, zielona trawka, oczko wodne, mostek - po prostu super klimat
3. Jedzenie - po prostu pyszne, dużo dań ciepłych (popieram przedmówczynię w kwestii kurczaka - nie da się zapomnieć :) ), pełno zakąsek i różnego rodzaju sałatek - wszystko zgodnie z tym co zamawialiśmy i niczego nam nie brakowało a mając wśród gości szefa kuchni z innej restauracji wiem że nie jest to tylko moje odczucie
4. Obsługa - jeszcze raz DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI - zresztą nasza wizyta na kuchni i impreza na poprawinach chyba wszystko wyjaśnia. Jedzenie i "napoje" ;) dostarczane na czas, nikomu nic nie brakowało, znalezione, pozostawione przez "zakręconych" gości na sali rzeczy czekały na mnie do odbioru
5. Właścicielki - bardzo kontaktowe i miłe osoby, w czasie wesela cały czas na sali, warto posłuchać na spotkaniu kilku ich rad organizacyjnych - dzięki temu Nasze wesele szło zgodnie z planem jak operacja wojskowa - okoliczni mieszkańcy którzy słyszeli wystrzały pod salą wiedzą o co cho :)

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY p. Gosi i p. Kindze za organizację, a całej Obsłudze wesela za kawał dobrej roboty :) i mam nadzieję że kiedyś jeszcze będziemy u Was imprezować.
Jarek & Gosia



POLECAM SALE GORACO MILA ATMOSFERA JEDZONKO BARDZO DOBRE. MIALEM JUZ NIE RAZ PPRZYJEMNOSC PRACOWAC Z NIMI

kakonka - Czw Wrz 16, 2010 11:58 am

i my jesteśmy bardzo zadowoleni :)
nasze wesele odbyło się 11.09 :D
sala piękna, jedzenie przepyszne (kucharz- mistrzostwo świata), kelnerzy dbali o to, żeby nikomu nic nie zabrakło, wszyscy nasi goście bardzo zadowoleni :) a my jeszcze bardziej :)
dziękujemy :D

rewelacja :)

aga_rad - Pon Wrz 20, 2010 12:27 pm

Jesteśmy świeżo po weselu 18.09.2010r i nie chcielibyśmy żeby się ono odbyło gdziekolwiek indziej. Jedzonko było pyszne, obsługa fantastyczna i wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy. Goście zadowoleni i objedzeni- a to było dla nas najważniejsze. Współpraca z Panią Kingą i Gosią na najwyższym poziomie- serdecznie dziękujemy. To był najwspanialszy dzień w naszym życiu i mamy nadzieję, że niebawem się spotkamy raz jeszcze.
Jeszcze raz wielkie dzięki!!!!!!!

sweet-angel - Czw Lis 04, 2010 7:21 am

Agucha, poprosiłabym o foteczki i wyrazenie opini.

dziekowac

kamila;) - Pon Gru 13, 2010 4:22 pm

Ja chyba też będę miała tam wesele.Martwi mnie tylko ta klauzula ,że min 100 osób musi być.Tzn nie musi ale trzeba za nie zapłacić...wy też tak mieliście?
kakonka - Pon Gru 13, 2010 6:41 pm

kamila;), ja nie miałam takiej klauzuli !! może teraz wprowadzili ??
kamila;) - Pon Gru 13, 2010 6:45 pm

Ja jestem na etapie podpisywania i juz mi z góry powiedzieli że min 100 osób i jest klauzula A Ty kakonka na ile osób masz wesele.Ja nie twierdze ,ze u mnie 100 nie będzie bo przewidujemy 125,ale losy są różne i różnie może być.
kakonka - Pon Gru 13, 2010 7:46 pm

moje wesele było na 125 osób :)
było to 3 miesiące temu także teraz mogło się coś zmienić- ja umowę dawno temu podpisywałam.

rozowa0 - Pon Gru 13, 2010 10:08 pm

mi nic nie mowili o zadnej klauzuli. wstepnie mialo byc 120 osob ale zaplacilismy za 83 bo tyle sie stawi. o zadnej klauzuli nie slyszalam...bylismy zaplacic teraz w ta sobote i nikt nic nie wspominal o zadnej klauzuli...tylko to ze mozna doplacic za kolejne osoby.
medisia - Wto Gru 28, 2010 10:24 pm

Witam!
Ja podpisywałam umowę wiosną 2010, poinformowano nas też o tym, że wymagana liczba gości na sali to min 100 osób tzn. może być mniej, ale za setkę zapłacić trzeba. Doradzano też zaproszenie większej niż wymagana liczby gości żeby pokryły się ewentualne straty, gdy ktoś nie dopisze. Byłam w większości sal w Łodzi i powiem szczerze, że w Dobrym stylu zaskoczyło mnie elastycznością np. dokładną liczbę gości podać mamy na tydzień przed i za taką będziemy płacili. W innych miejscach kazano nam przygotować taką listę na 1 a niekiedy na 2 i 3 miesiące przed!!! Tydzień to dobry czas by w razie, czego coś jeszcze poradzić. Ponadto restauracja liczy każdego muzyka z orkiestry za pół stawki, co jest korzystne. Nie dolicza za wywóz butelek po alkoholu, nie trzeba przynosić własnych kieliszków dla młodej pary na powitanie, a stół wiejski, dekoracje i pokrowce no i oczywiście tort są w cenie! Naszym zdaniem 160 zł za osobę + 50 zł za poprawiny to cena przeciętnej restauracji w Łodzi za samo przyjęcie weselne. Ogólnie ujmując zdecydowaliśmy się na wesele i poprawiny właśnie tu mam nadzieję, że wszystko dobrze wypadnie.
Pozdrawiam serdecznie przyszłe pary Młode bawiące na weselu w Dobrym Stylu ;-)

Joanna:-)

rozowa0 - Wto Gru 28, 2010 10:30 pm

TO MOZE JA SIE WYPOWIEM :) MIELISMY WESELE 25.12.2010 I W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI CHCIELISMY BARDZO PODZIEKOWAC WLASCICIELKOM I OCZYWISCIE REWELACYJNEJ PRZEZ DUZE R OBSLUDZE. KELNERZY NAPARWDE SWIETNI, POSILKI BYLY NA CZAS I CIEPLUTKIE, NASI GOSCIE SA BARDZO ZADOWOLENI Z CALEGO PRZEBIEGU WESELA. NIKT NIE BYL GLODNY PONIEWAZ KELNERZY DBALI ZEBY KAZDY MIAL NA STOLE TO CZEGO POTRZEBUJE. NA PEWNO ZAGOSCIMY TAM JESZCZE NIE RAZ!!! DZIEKUJEMY BARDZO!!!!!! EMILKA I ADAM SZUTENBACH
medisia - Nie Sty 30, 2011 11:18 am

Czy pamiętacie może jaki wystrój sali chodzi mi o kolory nakrycia stołu są możliwe w dobrym stylu? Wiem że biało - bordowe, białe, a może jakieś jeszcze?
Pozdrawiam serdecznie
Joanna:-)

kakonka - Nie Sty 30, 2011 11:54 am


Malena - Pon Sty 31, 2011 4:47 pm

medisia napisał/a:
wymagana liczba gości na sali to min 100 osób tzn. może być mniej, ale za setkę zapłacić trzeba


kurcze, widze, ze coraz wiecej sal tak robi, nasza tez..nie podoba mi się to.
A za brakujące osoby jest pelna stawka czy część?

M_and_M - Pon Sty 31, 2011 7:57 pm

w mojej knajpie pełna stawka :twisted:
rozowa0 - Pon Sty 31, 2011 11:29 pm

u nas nie bylo takiego czegos. nie wiem moze od tego roku cos zmienili...
izuniaP - Pon Mar 21, 2011 12:21 pm

My tez wybraliśmy tą restauracje na 29.10.2011 :) Sala piekna a Panie wlascicielki przemile :) co do klauzuli faktycznie jest min 100osob ale my i tak bedziemy mieli wiecej :P
medisia - Sro Kwi 06, 2011 2:27 pm

Dziewczyny, podobno sala jest w remoncie. Jestem ciekawa jak będzie wyglądała. Gdyby, któraś z was była wcześniej tam , proszę dajcie znać co i jak się zmieniło.
Pozdrawiam

Zadziorek - Pią Cze 10, 2011 9:48 am

Postanowilam sie podzielic wrazeniami z wesela na ktorym sie bawilam 04.06.2011.
Sala
bardzo ladna, ubrana zdjeciami mlodych - ponoc mialo byc inaczej ale pojawily sie jakies problemy i obsluga zrobila to nieco inaczej niz zakladano - ja sie nie poznalam i powiem szczerze ze podobalo mi sie tak jak bylo. czyste lazienki! ladna kolorystyka i musze przyznac ze sala sama w sobie bardzo mi sie podobala - ma duzo uroku. Jest jednak pare minusow: naglosnienie w czesci jadalnej (gdy orkiestra grala lub prowadzila zabawy bylo ich slychac w czesci tanecznej ale w jadalnej wlasciwie nikt nie wiedzial co mowia), mysle ze wystarczy dostawic jakies glosniki i po sprawie.
nadmuch - byl uruchomiony na zyczenie i wlasciwie nie jest sam w sobie minusem, bo dawal wiecej niz klimatyzacja, ale moze da sie zmienic miejsce gdzie jest wydmuchiwane powietrze - bil na sale taneczna i ludzie 'uciekali' z tego jednego miejsca zeby sie nie przeziebic :)
pomieszczenie na alkohol - to tez jest sprawa dyskusyjna czy jest to minus, gdyz pomieszczenie jest, ale po klucz trzeba isc do obslugi i choc widze ze jest to bezpieczne, zarowno dla mlodych jak i wlascicieli, to ciagle zawracanie glowy obsludze jest pewnie dla nich meczace.
Jedzenia
bardzo duzo i to bardzo dobrego - odradzam 5 dan, jest tego stanowczo za duzo. Jedyna rzecz ktora mi nie smakowala to Strogonoff - byl dziwny i nie wiedzialam, ze to Strogonoff, ale moze akurat tak trafilam. Stol wiejski byl bardzo dobry, na szczegolna uwage zasluguje pasztet. TORT - byl jednym z lepszych jakie jadlam, a jadlam sporo :) . Jedyne czego nie jadlam to barszczyk i pasztecik - podany nad ranem, ale slyszalam ze pyszny. Na poprawinach podano kluseczki lane, schab w sosie i kapustke zasmazana - i jest to absolutny HIT - chyba sama sie pokusze na takie danie ale juz na weselu! Zurek rowniez mi smakowal i polecam serdecznie. Odradzam jednak, przy tych wysokim temperaturach, sledzie.
Obsluga
moge piac peany na ich czesc, ale mysle ze podam pare rzeczy, ktore dla mnie byly bardzo\ istotne. Obsluga niezmiernie mila! 'Rozdawali' usmiechy do bialego rana, a takze na poprawinach - pomimo calonocnej pracy! Z niczego nie robili problemu. Przed podaniem torta poproszono ich o klucz do bramy - mlodzi chcieli rozdac drobne podziekowania dla gosci, mimo ze byl to kiepski moment i widac, ze absolutnie nie na reke obsludze, to nikt nie odburknal, ani tez nie zignorowal prosby. Moj L. byl swiadkiem i 3 razy mial takie prosby do obslugi - Wszystkie zostaly szybko spelnione, nie chce powiedziec, ze rzucali wszystko i spelniali prosby :) ale troche tak bylo - za co wielki szacunek dla calej obslugi. barmani podawali pyszne drinki. Na stolach caly czas wymieniane byly brudne nakrycia na czyste. Zdecydowanie obsluga sali jest jej najwiekszym atutem.

paula_ul - Pon Cze 20, 2011 10:24 pm
Temat postu: Nasze przyjęcie
Witam

Jesteśmy świeżo po Naszym weselu i muszę przyznać, że dzięki Naszej sali to było najlepsze ze wszystkich wesel na których byliśmy :)
Sala SUPER, obsługa FENOMENALNA, jedzenie PYSZNE. Nasi goście: ZACHWYCENI :) Szczególnie polecamy krem z borowików zamiast tradycyjnego rosołu, stół wiejski z przepysznymi wędlinami i tradycyjnym jedzeniem oraz schab z pieczarkami :)
W czasie całego przyjęcia o nic nie musieliśmy się martwić - nic nam nie zginęło a obsługa "rozpieszczała" nas i naszych gości.

Bardzo dziękujemy Kelnerom, Kucharzom i całej obsłudze oraz Menadżerkom za spełnienie naszych marzeń, cierpliwość i atmosferę jaką nam zapewnili :)

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli przyjemność gościć w "W Dobrym Stylu" :)

karnami - Czw Wrz 15, 2011 1:40 pm

Witam,

Mieliśmy wesele w dniu 27.08.2011 w sali W Dobrym Stylu i chciałabym gorąco polecić tę salę ponieważ:

1. Sala jest przepiękna, duża, wygodna, jest dużo miejsca do tańczenia, podłoga nie jest śliska, ponadto jest piękny duży ogród. A parking wcale nie jest za mały, nikt nie narzekał :D
2. Jedzenie jest pyszne i jest go dużo.
3. Obsługa jest rewelacyjna, kelnerzy i kelnerki bardzo o nas i o gości dbali, sprawdzali czy niczego nie brakuje na stołach i donosili, przynosili kawę i herbatę jak tylko ktoś poprosił. Rano zaś pomagali nam pakować jedzenie które zostało i właściwie to oni większość spakowali bo my już byliśmy zmęczeni. Koleżanki mówią mi, że kelnerzy ładnie się prezentowali, ja tam nie wiem nie patrzyłam :)
4. Właścicielka jest przemiłą osobą, bez problemu można się dogadać w każdej kwestii, nie robi problemów, idzie klientom na rękę, jest pomocna i stara się żeby klienci i goście byli zadowoleni. Chcieliśmy zrobić próbę tańca przed weselem, bez problemu mogliśmy przyjechać i potańczyć i specjalnie uprzątnięto dla nas i zrobiono miejsce, mimo, że miała się tam później odbyć jakaś impreza.
5. Nie trzeba się na weselu już o nic martwić bo o wszystko martwi się obsługa.
6. Generalnie cała organizacja wesela, obsługa i podejście właścicielki sprawia że wesele w sali W Dobrym Stylu musi być udane. Nie mam im absolutnie nic do zarzucenia :)
7. Zarówno my jak i goście jesteśmy salą zachwyceni.

Chcielibyśmy jeszcze bardzo bardzo podziękować wszystkim pracownikom sali w Dobrym Stylu za bardzo udaną, niezapomnianą imprezę. Mam nadzieję że jeszcze będę kiedyś miała przyjemność się tam bawić.

dziunia:) - Pon Paź 10, 2011 9:02 pm
Temat postu: salmonella w dobrym stylu?
Witajcie.
Wraz z moim przyszłym małżem szukamy właśnie sali weselnej.
Byliśmy oglądać "W dobrym stylu" jakieś 2 miesiące temu i praktycznie byliśmy zdecydowani na tę salę. Sprawa nieco się skomplikowała bo Marcin dziś w pracy słyszał rozmowę (chyba) gości z wesela właścicielki i ponoć mnóstwo osób się zaraziło Salmonellą.
Czy ktoś coś o tym słyszał? Oby to były plotki bo ta sala bardzo nam pasowala a skoro właściciele u siebie mieli taką "przygodę" to strach pomyśleć w jakich warunkach przygotowywane są wesela dla obcych.
Pozdrawiam, Madzia :)

ppola - Pon Paź 10, 2011 9:16 pm

dziunia:), byłam tam na weselu w zeszłą sobotę. O zarażeniu się czymkolwiek nie słyszałam, o problemach żołądkowych też nie. Jestem w ciąży i staram się uważać na to co jem a sensacji żadnych nie miałam :)
Ale jako że zaczęłam juz pisać to opisze wszystko :)
Więc tak sala jak to sala weselna pomarańczowa oddzielne miejsce do tańczenia oddzielna sala jadalna. Na wspomnianym weselu było nieco ponad 100 osób i wszyscy jak najbardziej się zmiescili. Sala całkiem sympatyczna, parkiet nadający się do tańczenia - nie widziałam żeby ktoś się slizgał :) Łazienki raczej średnie ale za to czyste i nie brakowało żadnych środków czystości typu papier i mydło ;)
Obsługa - baaardzo sympatyczna, miła i na prawdę starała się spełnić wszelkie oczekiwania gości :)
A teraz jedzenie - jak dla mnie bomba bardzo dobre dania ciepłe - jedynie strogonoff miał niezły smak ale jakies takie dziwne kawałki pływały ;P polędwiczki w sosie z grzybów leśnych pycha :cool: do tego przystawki pięknie podane i wygladały tak smakowicie że się pokusiłam do spróbowania kilku - pieczone mięsa były moim faworytem. Ciast nie próbowałam wiec nie wiem - mąż jabłecznik jadł i mówił że smaczny. Za to tort bardzo dobry z bitej śmietany z borówkami :smile: Do tego mąż miał dania wegetariańskie - mówił że bardzo smaczne :)
A teraz mały minus - dość długo czekaliśmy na rosół ale to być może był problem z dogadaniem godziny kiedy Młodzi przyjadą, dzieki temu była mozliwość spróbowania przystawek ;P
Tak więc sala jak dla mnie na zdecydowany plus :)

Weselnicy - Pon Paź 10, 2011 10:30 pm

Witam Serdecznie :) CO Do zarażenia salmonella tez słyszałem o tej sytuacji. początkowo mówiono o 100 osobach zarażonych.. ale nie chciało mi się w to wieżyc , ale niestety wygląda na TO ze TO prawda ponieważ gadałem ze znajomym z orkiestry który tam grał na tym weselu i 40 osób trafiło do szpitala z zatruciem salmonella..... Nie wiem czy to wina kuchni czy jakiś nie sprawdzonych produktów ale moim zdaniem dobrze To nie świadczy o właścicielach i kucharzach z dobrego stylu.... pozdrawiam....
jacek - Wto Paź 11, 2011 6:07 am

waitaj dziunia tak się sklada że nasz zespól gral u właścicielki na weselu, byliśmy tam w cztery osoby i nikomu nic nie bylo do rana nic takiego nie miało miejsca i szczeze mowiac ja pierwsze slysze ale może niech na ten temat wypowiedza sie wlasciciele sali
dziunia:) - Wto Paź 11, 2011 11:29 am

No i teraz nie wiem w co wierzyć...
Ponoć wesele było 2 tygodnie temu i sporo osób z rodziny młodego się zatruło.
W takim razie pozostaje czekać na to co napisze właścicielka lub dowiadywać się bezpośrednio w SAN-EPIDzie bo chyba takie przypadki muszą być zgłaszane do tejże instytucji.
Jeżeli jest tak jak napisał Weselnicy to ja podziękuję za takie atrakcje.

ppola - Wto Paź 11, 2011 3:29 pm

Jakieś takie dziwne mi się wydaje że jacek który grał na weselu nic nie słyszał o problemach z salmonellą a Weselnicy rozmawiający nota bene z członkiem zespołu grajacym na tymze weselu - tak. A może były dwa zespoły :wink:
Hellen - Wto Paź 11, 2011 3:54 pm

A może jednak nie piszecie o tym samym weselu?
agulka1989 - Wto Paź 11, 2011 4:01 pm

Dziwi mnie tylko to, że dziś ten wątek był przeglądany przez użytkownika WDobrymStylu i nic nie zostało napisane, nawet słowa wyjaśnienia... Może jednak jest coś na rzeczy.

Ja byłam tam w zeszłym roku na poprawinach u kakonki i wszystko było naprawdę pyszne, świeże i pięknie podane.
Sala sama w sobie bardzo mi się podobała i zdziwiłoby mnie gdyby ktoś dopuściłby tam do jakiegokolwiek zatrucia...

anuszkaa - Wto Paź 11, 2011 4:06 pm

agulka1989 napisał/a:
Dziwi mnie tylko to, że dziś ten wątek był przeglądany przez użytkownika WDobrymStylu i nic nie zostało napisane, nawet słowa wyjaśnienia.

agulka 1989, dziwniejsze jest to, ze ten uzytkownik napisal posta z wyjasnieniem, bo sama go czytalam. a teraz ten post zostal wykasowany

agulka1989 - Wto Paź 11, 2011 4:16 pm

anuszkaa napisał/a:
ten uzytkownik napisal posta z wyjasnieniem, bo sama go czytalam. a teraz ten post zostal wykasowany

No to teraz już nic nie kumam...

izuniaP - Wto Paź 11, 2011 8:59 pm

dokladnie,ktos cos napisal i zostalo to wykasowane! Martwie sie bo mam tam wesele za 2 tyg i nie wiem co robić :(
baila - Wto Paź 11, 2011 9:26 pm

Izunia, myślę, że nie masz co się martwić, byłam na weselu w poprzednią sobotę i wszystko było zorganizowane bez zarzutu. Sala z zewnątrz niepozorna, za to w środku bardzo mi się podobała. Obsługa bardzo miła, jedzenie bardzo dobre ( oprócz wspomnianego sosu grzybowego, bardzo smakowały mi de volaille z masłem czosnkowym i koperkiem), bardzo ładnie wyglądały stoły. Mogę wypowiadać się tylko w swoim imieniu, że po weselu żadnej salmonelli się nie nabawiłam :) .
Myślę, że możesz spać spokojnie, chociaż rozumiem co czujesz bo pewnie sama też wpadłabym w panikę. Ale gdyby nawet to była prawda to wątpię, żeby taka sytuacja mogła mieć miejsce po raz drugi, bo wtedy niestety łatka do tej restauracji zostałaby przypjęta a chyba żadna dobra restauracja nie pozwoliłaby sobie na taką wpadkę.

izuniaP - Wto Paź 11, 2011 9:31 pm

slyszalam o tej sali same pozytywy do tego jest śliczna dlatego sie zdecydowalam ze tam zrobie wesele. ale i tak sie martwie..chociaz ten post o salmonelli wyglada jakby pisala go Konkurencja....
dziunia:) - Wto Paź 11, 2011 9:46 pm

izunia teraz to już raczej nic nie zrobisz poza naciskaniem wlascicieli, żeby kontrolowali kuchnię. Nie wiem czy jest szansa na załatwienie jakiejś kontroli sanepidu przed weselem ale może powinnaś się o to postarać...
Współczuję sytuacji i trzymam kciuki za udane wesele :)

izuniaP - Wto Paź 11, 2011 9:50 pm

mam nadzieje ze właścicielki same cos powiedza o tej sytuacji jak pojedziemy ustalac menu
dziunia:) - Sro Paź 12, 2011 5:33 pm

Nadal cisza w temacie :( Byłam przekonana, że właściciele rozwieją te plotki ale chyba nie ma na to szans...
Anuszka - pisałaś, że czytałaś wyjaśnienie ale zostało ono skasowane. Może przytoczysz nam co tam było napisane?
Na początku tej strony wypowiadał się kelner z tej sali to może on coś wie i się z nami podzieli wiedzą?

anuszkaa - Czw Paź 13, 2011 9:29 am

dziunia:) napisał/a:
Anuszka - pisałaś, że czytałaś wyjaśnienie ale zostało ono skasowane. Może przytoczysz nam co tam było napisane?

napisze w jednym zdaniu, bo to byl spory komentarz, ale chodzilo o to, ze nie bylo zadnego zatrucia. Tylko czemu ten komentarz zostal skasowany ehhhh

izuniaP - Nie Paź 16, 2011 6:30 pm

MENU ustalone i bardzo sie ciesze, że moje wesele odbędzie się właśnie w tej restauracji :)
fotografialodz - Pią Paź 21, 2011 4:52 pm

bylem tam w ostatnia sobote, wszystko w najlepszym porzadku zadnych zatruc itp.
izuniaP - Czw Lis 03, 2011 11:10 pm

29 pażdziernika 2011w W dobrym stylu, odbyło się moje wesele. Przeszlo moje najwieksze oczekiwania :D goscie zachwyceni jedzeniem i sala! sala przepiękna,jedzenie pyszne,duzo ( do dzisiaj mam w lodowce to co pozostalo) i bardzo ładnie podane. Zamówilam żywe dekoracje z kwiatów w kolorze pomaranczowym i takie byly pieknie ulozone bukiety :) obsluga przemila,kelnerzy sami z siebie dbali o gości nikt nikogo nie musial o nic prosic. Jakbym miala jeszcze raz wybierac sale wybralabym wlasnie ta!!!! POLECAM!!! dziękuje calej obsłudze ze przyczynili sie do tego że był to najpiekniejszy wieczór w moim zyciu o jakim zawsze marzylam!!!
gochna - Pon Sty 09, 2012 1:57 pm

Cześć wszystkim.. mam pytanie. Czy ktoś bawił się może na tej sali w piątek?? My z moim przyszłym planowaliśmy właśnie piątek na ok. 60-70 osób i zastanawiam się czy dało by radę czy muss od 80 osób. Jeśli ktoś ma jakieś informacje niech da znac ;-) )
WDobrymStylu - Pon Sty 09, 2012 4:09 pm

Witam,

W odpowiedzi na pytanie, organizujemy również wesela w piątki. Nie musi to być 80 osób, z przyjemnością zorganizujemy państwa wesele.

Pozdrawiam.

gochna - Pon Sty 09, 2012 5:59 pm

WDobrymStylu, dziękuje bardzo za odpowiedź napewno się zgłosimy, żeby obejrzeć salę. Mam tylko pytanie czy termin 13 lipiec (piątek) jest wolny??
ppola - Pon Sty 09, 2012 6:01 pm

gochna, bardzo prosze takie pytania zadawać na PW
kasiunia_knz - Wto Paź 02, 2012 4:41 pm
Temat postu: sala w dobry stylu na rok 2013
witam,
Czy ktos z Was planuje wesele na 2013 rok w sali w dobrym stylu?? wiecie jak to wyglada na dzien dzisiejszy w tej sali?

joannakarolina - Czw Paź 04, 2012 10:58 pm

kasiunia_knz, ja miałam wesele na tej sali ponad dwa lata temu i umowę podpisywaliśmy jeszcze ze starym najemcą. Z tego co wiem, od czasu kiedy są nowe właścicielki to sala prosperuje coraz lepiej i ma więcej chętnych na organizowanie wesel. Nie wiem jak z terminami na przyszły rok ale myślę, że najlepiej jest się skontaktować z właścicielkami :) . Ja tylko ze swojej strony mogę powiedzieć, że salę naprawdę polecam :)
Polinka1987 - Wto Paź 09, 2012 9:14 pm

Ja mam tam wesele zaplanowane na 2.02.2013 r:)
Miało byc w innej sali tez w aleksandrowie ale tamta juz odpadła na wstepie

Nimmor - Sro Paź 10, 2012 8:50 am
Temat postu: Opinia po weselu
Witam, we wrześniu odbyło się moje wesele w sali "W Dobrym Stylu". Chciał bym podzielić się opinią w kliku aspektach, na temat sali i organizacji przyjęcia.

Cena: 180 zł za talerzyk

Oferta (w cenie 180 zł): 5 dań ciepłych (wybierane z bardzo szerokiego menu przez nas), około 8 zimnych, ciasta, tort, napoje zimne i ciepłe, stół wiejski (pyszne wędliny kiełbasy i kaszanki, pojemniki na bimber, chleb, ciasto), szampan na wejściu, przybranie sali, przybranie wejścia (czerwony dywan, kwiaty), przybrany samochód, 4 kelnerów, 1 pani manager, pokój na alkochol i prezenty.

Jakość: obsługa podawała potrawy szybko, sprawnie i zręcznie, reagowała natychmiastowo na wszelkie potrzeby weselników, doskonale synchronizowała się z orkiestrą (tu duża zasługa pani manager), potrawy były zawsze gorące, jakość i smak potraw były doskonałe, niczego nie brakowało.

Lokalizacja: Sala położona jest w zasadzie tuż na wjeździe z Łodzi do Aleksandrowa, posiada 3 ogródki (przy czym jeden z nich jest naprawdę rozległy), pod dostatkiem jest miejsc parkingowych. Samo wnętrze jest przepięknie urządzone - polecam koniecznie odwiedzić

Wesele w sali okazało się świetnym wyborem, wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Polecam każdemu tą salę. Jest ona niewątpliwie konkurencyjna cenowo, jak i jakościowo.

Chciał bym bardzo podziękować panią prowadzącym salę "W Dobrym Stylu" za wspaniałą organizację przyjęcia.

martita86 - Pon Paź 29, 2012 4:57 pm

Witam,

Miałam wesele w dobrym stylu w Restauracji W dobrym Stylu :lol: To było w zeszłym roku 23 lipca , ale dopiero teraz znalazłam czas żeby obsmarować pozytywnie i negatywnie firmy które wynajeliśmy 8) Jeżeli chodzi o restauracje , byliśmy bardzo zadowoleni, nie musieliśmy martwić się niczym tylko alkoholem. W cenie: 5 ciepłych posiłków, dekoracja (z pięknych koreańskich róż) , napoje, szampan , tort, 7 różnych ciast, 6 różnych sałatek , obsługa uwijała się jak w ukropie wszystkich obsłużyła jak w restauracjach na wysokim poziomie, pyszny wiejski stół.
Polecam serdecznie, sala jest bardzo elegancka , ma piękny ogród (może z zewnątrz nie powala, ale niech was to nie zwiedzie).
potłuczone kieliszki, czy talerzyk, kawa , herbata, pokrowce na krzesełka czy inne dziwne sprawy za które podobno co niektóre sale pobierają opłaty,nie ponieśliśmy żadnych dodatkowych kosztów oprócz standardowej opłaty.

sunshine211 - Wto Lis 13, 2012 8:58 pm

Salę w dobrym stylu wybraliśmy zupełnie przypadkowo, mimo iż z zewnątrz wygląda ona zupełnie przeciętnie , to gdy weszliśmy do środka stwierdziliśmy , że to ta sala musi być nasza sala weselną , nasze wesele odbyło się 20 października tego roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, posiłków dekoracji i ogólnie wszystkiego:) wszystko zostało zrealizowane na 6!:) Serdecznie dziękujemy !:) i pozdrawiamy Panie właścicielki
Yen_na - Pon Gru 03, 2012 3:33 pm

Mam pytanie - czy W Dobrym Stylu ma jakieś pokoje gościnne? A jeśli nie, to czy wiecie, czy współpracują z kimś w tym zakresie?
Polinka1987 - Pią Gru 07, 2012 10:31 am

Nie mają, niby gdzieś w pobliżu coś jest ale to nie jest jakaś ścisła współpraca, tylko proponują, ale nie pamiętam czy mi nazwę podawali:)
Martyna1987 - Pon Mar 04, 2013 5:19 pm

Witam serdecznie:)
Planujemy wesele w 2014 roku. Oglądaliśmy juz kilka sal. Jak na razie nasz wybór padł na sale W Dobrym Stylu, ale ostatecznej decyzji jeszcze
nie podjelismy. . Ogladaliśmy też pokoje gościnne które są w trakcie
budowy, ale wlascicielki zapewnialy że będą one dostepne juz w czerwcu
tego roku. Czy ktos z Was mial wesele przy okraglych stolach, bo wiem
ze jest taka opcja?

KaMika - Wto Sie 06, 2013 2:30 pm

Nasz wybór padł właśnie na tę salę :) wesele mamy 23.08.2014 roku. Oglądaliśmy także inne sale, jednak uważamy, że wybraliśmy najkorzystniej. Wiem, że jedzonko jest pyszne, bo moja kuzynka miała tutaj robione przyjęcie (wtedy odbyło się na sali do tańca). Pokoje są już gotowe, więc nie ma problemu z noclegami :)

Podoba Nam się to, że przy 100 osobach mamy w gratisie stół wiejski, fontanne czekoladową, pokrowce na krzesła, stoły ozdobione żywymi kwiatami, czerwony dywan, pokój oraz samochód :) ) dlatego wygrała dla Nas ta sala :) ) :wink:

agness - Sro Wrz 04, 2013 12:58 pm

POLECAM!!!
fachowa obsługa i ogromna ilość pysznego jedzenia, posiłki podawane gorące i bez zastrzeżeń. Sympatyczna atmosfera i przychylność właściciela oraz dobra współpraca ze sztabem zarządzającym. W standardzie maja tort, szampan na powitanie gości i dekoracje żywymi kwiatami. Do dyspozycji gości parking oraz pokoje gościnne.
Opinia jak najbardziej pozytywna i miejsce godne polecenia!

Yen_na - Pią Paź 18, 2013 1:12 pm

Byłam na sali dwa razy - bardzo mi się podoba, właścicielki oraz pani manager przesympatyczne i bardzo pomocne. Mają dużo pomysłów i bardzo dobrą ofertę. Jak pisała Kamika - powyżej 100 osób nie ma żadnych dopłat za apartament, stół wiejski, fontannę oraz samochód. Dekoracje sali są od samego początku uwzględnione w cenie, więc żadnych ukrytych dopłat za pokrowce czy kwiaty.
Oddane są już także cztery pokoje gościnne.
No i cena wciąż jest bardzo konkurencyjna :)

Alice_Liddell - Pon Lip 28, 2014 1:41 am

Też będziemy mieć tam wesele, umowa podpisana. W cenie wszystko łącznie z pięcioma gorącymi posiłkami, dekoracjami,tortem, ciastami, napojami, czerwonym dywanem, ślicznym ogródkiem i pokojem dla nas. My tylko dostarczamy alkohol. Mam nadzieje że się nie zawiodę.
KaMika - Nie Paź 26, 2014 9:35 am

Na 2 miesiące po weselu stanowczo stwierdzam, że TĘSKNIMY za klimatem sali, za jedzeniem, obsługą !! No po prostu idealnie. Jedzenia nam zostało tyle, że rodzina cieszyła się z naszych podarunków. :dribble: [smilie=d045.gif] Polecam wszystkim !! !
Alice_Liddell - Pon Paź 27, 2014 10:09 am

Proszę o podaniu więcej szczegółów. Czy obsługa roznosiła alkohol, czy można liczyć na pomoc starszym osobom w przyrządzeniu kawy, wskazaniu toalety? Jakimi motywami kolorystycznymi się wpasowaliście? Czy obsługa rozstawiła stoły i winietki wg waszego planu czy sami musieliście to robić przed weselem? Rozumiem, że jedzenie było pyszne. Pytam, bo się będę do lipca martwić czy to właściwa sala.
KaMika - Sob Sty 31, 2015 4:11 pm

1. Obsługa roznosiła alkohol,
2. Obsługa przyrządzała kawę, herbatę,
3. Toalety są oznaczone w taki sposób, że odnajdzie je każdy, gdyby jednak były problemy to stojący kelnerzy są tak pomocni, że i w tym przypadku nie zawiodą,
4. My kolorystycznie mieliśmy biel i łosoś. Takie mieliśmy kwiaty na stołach i było super (właścicielka pyta jakie kolory kwiatów mają być na sali...)
5. Obsługa ustala jak mają rozstawić stoły, ile osób przy danym stole i kto. Sami rozstawiają i rozkładają. Wystarczy powiedzieć.
6. Właścicielka ustala także kolor tortu !! :) oraz kształt .
7. Pytani byliśmy także o godziny posiłków, kiedy które danie chcemy, aby podano.
8. Alkohol trzymany w lodówce, więc na stołach był zimy.
9. Dwie sale sprawiają, że goście, którzy siedzą przy stołach moją w spokoju sobie porozmawiać, nie muszą do siebie krzyczeć.
10. Kelnerzy szybko się uwijali, pytali czy np mięso z 2 dania zostawić na stołach czy zabrać ( my kazaliśmy zostawić i to się bardzo gościom podobało, bo w każdej chwili mogli sięgnąć po devolaya czy coś)


Nie narzekamy na żaden aspekt sali :) I na pewno Alice_Liddell, nie będziecie żałowali tej decyzji :) Właścicielka wszystko dokładnie omawia, wypytuje.

Alice_Liddell - Sob Sty 31, 2015 8:24 pm

Dziękuję za odpowiedź i uspokojenie mnie.

[ Dodano: Sob Sie 08, 2015 12:23 am ]
Gorąco polecam! Za przystępną cenę mieliśmy wszystko (oprócz alkoholu) - kwiaty, dekoracje, 5 ciepłych posiłków, tort, ciasta, owoce, przystawki, zakąski....
Dekoracja w porozumieniu kolorystycznie z nami, jak również kwiaty i tort taki jaki sobie wymarzyłam (przyniosłam nawet z zdjęcie z gazety co chce).
Jedzenie pyszne, goście mówili nawet, że jeszcze nie byli na weselu z tak dobrym jedzeniem. Ja tam aż tak nie wiem, ale resztki które dojadałam dzień po były pyszne. :D
Obsługa spełniała każde zachcianki moje i gości. Jedynie mąż dwa razy podpowiedział, że goście siedzą przy pustych butelkach, ale może za szybko pili :D Potem było ok.
Wielkie podziękowania dla Pań właścicielek za morze cierpliwości do każdego mojego pomysłu, kaprysu i znoszenia cyrku jaki się dział na sali dzień wcześniej.
Pełen profesjonalizm, polecam.

[ Dodano: Nie Sie 09, 2015 8:33 pm ]
3 tyg po naszym weselu sala na Facebooku wstawiła zdjęcia pięknej, wyremontowanej i ozdobionej sali na inny ślub. Po naszym weselu był, remont gdzie sala prezentuje się dużo lepiej, niż wtedy gdy ja miałam wesele. O niczym nie widzieliśmy i jest mi strasznie przykro z tego powodu. Może ktoś powie, że nie mam racji, bo wszystko było zgodnie z umową. Może i tak. Ale moje wesele już się nie powtórzy, a gdyby Panie właścicielki wspomniały o zmianach skłonna bym była przesunąć termin wesela, by mieć równie piękną salę jak inni w tym sezonie. Może i jedzenie i obsługa na weselu były ok. Jednak chyba nie polecam, bo nikomu nie życzę by ktoś się poczuł jak my teraz.

rusa1ka - Wto Paź 06, 2015 6:45 pm

Byłam na weselu jako gość trzy tygodnie temu - dobre jedzonko, sala konsumpcyjna bardzo ładna, taneczna mniej, ale chyba przed remontem. Nie podobało mi się wejście do toalety prosto z części przeznaczonej na tańce i przy samej orkiestrze - czasami czuć było nieprzyjemny zapaszek. Nie podobał mi się też próg łączący sale oraz przy wyjściu. Niebezpieczna sprawa, były jakieś "kładki", ale mało estetycznie to wyglądało.
Yatka - Sro Sie 17, 2016 9:07 pm

W ostatni weekend mieliśmy Wesele oraz poprawiny w tej sali a także Ślub w ich przepięknym ogrodzie :)
Gorąco polecamy to miejsce!
Sala już w całości wyremontowana- próg o którym była mowa we wcześniejszych postach zniknął. Jedzenie przepyszne,obsługa uwijała się bardzo szybko i wszyscy goście byli zachwyceni. Na weselu było dwoje wegetarian również bardzo zadowolonych z posiłków- kelnerzy doskonale wiedzieli gdzie siedzieli. Właściciele to cudowni ludzie, bardzo dbają o każdy szczegół i każdą decyzję podejmują po wcześniejszej konsultacji lub poinformowaniu o tym co się będzie działo. Dekoracje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach a stół wiejski goście wymietli do ostatniego ogórka, kwałka kiełbaski czy czy kromki chlebka - pycha!
A Ślub w ogrodzie... ach MARZENIE! :) Przepiękne dekoracje i o nic nie musieliśmy się martwić a tylko cieszyć tym wyjątkowym dniem :)
Jeszcze raz gorąco polecamy!

czarnuleczka - Pon Sty 30, 2017 10:15 pm

Czy ktoś ma jakieś nowe informacje na temat tej sali?:)
ingacal - Pią Lut 03, 2017 9:57 pm

byłam tam 2 lata temu i w tym roku, jak dzień do nocy. Po remoncie zupełnie inna sala po prostu cudowna wystrój oświetlenie na prawdę fajnie
czarnuleczka - Sob Lut 04, 2017 12:25 am

A jak jedzenie? :)
ingacal - Pon Lut 06, 2017 10:19 pm

jedzenie bardzo dobre, mój mówił że duże lepsze niż serwowali wcześniej. Ja nie zauważyłam dużej różnicy, choć ja nie przywiązuje dużej wagi do ilości mięsa:)
cotumka - Sro Gru 06, 2017 8:19 pm

My dzisiaj podpisaliśmy umowę :smile: salą jestem zachwycona, było to pierwsze miejsce, które obejrzeliśmy i od razu wiedzieliśmy, że to jest TO :D nie mogę się już doczekać naszego wesela :smile:
misiotka - Pon Gru 18, 2017 2:46 pm

My też mamy ślub w tej sali. Już za 5 miesięcy :)
czarnuleczka - Wto Gru 26, 2017 8:21 pm

Ja w sierpniu więc dajcie znać jak było :D
cotumka - Nie Sie 19, 2018 8:46 am

Witam :)
Pilnie odstąpię termin na wesele. Wysoki sezon - 29 czerwca 2019 w sali W DOBRYM STYLU w Aleksandrowie Łódzkim za cenę wpłaconej zaliczki czyli 1400zł.

Ogólne warunki:
- koszt menu to 205zł, 5 ciepłych posiłków (dwudaniowy obiad + 4 kolejne), w cenie wiejski stół, słodki stół, tort, pokój dla Pary Młodej
- minimalna liczba gosci to 70 osób (po 50% liczą się osoby z obsługi- kamerzysta, fotograf, zespół)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu 732-633-722 lub pod adresem mailowym ewa.wieniowska@gmail.com


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group