Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Wideofilmowanie - Videoman

Sylwiątko - Nie Cze 11, 2006 7:21 pm
Temat postu: Videoman
A co powiecie o firmie Videoman. Polecił mi ich mój kolega, który będzie korzystał z ich usług. Jest nimi zachwycony. Na razie widziałam płytę demo. Jest naprawdę niezła. Dobra jakość obrazu. Powycinane sceny fajnie układają się w jedno. Podkładane są fajne piosenki. Chciałabym się dowiedzieć co o Videoman'ie myślicie wy. Macie jakieś informacje??ktoś widział owoce ich pracy??
filmowiec - Pon Cze 12, 2006 10:46 pm

przed ostateczna decyzja polecam obejrzec jednak normalny film chociaz wyrywkowo, bo z demami to bywa roznie...
Sylwiątko - Wto Cze 13, 2006 8:18 pm

Koniecznie muszę obejrzeć płytę z jakiegoś wesela. Ale pomyślałam sobie, że może ktoś z was ich zna, albo o nich coś słyszał.....

[ Dodano: Wto Sie 22, 2006 9:59 pm ]
No i zdecydowaliśmy się na tego kamerzystę. Na spotkaniu zwrócił moją szczególną uwagę swoimi radami np. żeby uważać aby suknia nie była za długa bo na dywanie się zawija:) Umowa już spisana i nie mam obaw, że jest to niedobry wybór :lol: płytkę bez probemu dostaliśmy i na miejscu obejreliśmy kawałek z naszej sali :) Na razie jeszt super :D

Bombasik - Pią Sie 25, 2006 9:05 am

Videoman to jest ten pan co na ul. Zapolskiej na Dąbrowie koło kościoła urzęduje? Bo jeśli ten sam, to ja też korzystam z jego usług za tydzień na swoim ślubie i weselu. Widziałam płytę dvd z wesela, które ten Pan filmował i była bardzo fajna, obraz się nie rozmazywał, nie latał, pełen profesjonalizm, mam nadzieję, że u mnie też będzie tak ładnie... :)
Sylwiątko - Nie Sie 27, 2006 8:13 pm

Ja widziałam dwie płyty no i są bardzo profesjonalne. Mnie osobiście się podobały i mojej rodzince tez :wink:
Ewulka - Sro Mar 05, 2008 8:17 pm

Ten Pan filmował na ślubie i weselu mojej kuzynki!!płytka którą zmontował bardzo się wszystkim podobała. My chyba też się na niego zdecydujemy!!
karin_k - Nie Gru 28, 2008 7:08 pm

My tez się poważnie zastanawiamy nad zatrudznieniem tego Pana :roll: Sęk w tym, że nie widzielismy całej płytki, tylko skrót naszego zepołu muzycznego, z wesela na którym oni grali, a Videoman kamerował. Muszę przyznać że O.K.
crazy - Czw Lut 12, 2009 9:24 pm

Hej mam pytanie do osób które już mają film z Videoman, czy jesteście zadowoleni? ponieważ chciałam się zdecydować na tą firmę :P z góry dziękuję za pomoc :)
squib - Czw Lut 12, 2009 9:38 pm

podejdz do wypożyczalni i poproś o pokazanie jest tych filmów mnóstwo (całe wesela urywki) nie ma tam płyt typowo stworzonych do prezentacji :) są piękne :)
Weira - Sro Lut 18, 2009 6:56 pm

My też zdecydowaliśmy się na pana Marka :) )) Umowa już podpisana! :)
accik - Pią Mar 06, 2009 9:46 am

Ja też mam umowę z tym panem. Widziałam dwa dema oraz jeden film pełen. Bardzo nam się podobały. Pokazał nam również film z naszym zespołem :D .
calineczka - Sro Maj 27, 2009 8:14 am

Ja tez zdecydowalam sie na pana Marka. :D Umowa podpisana juz dawno. Filmy tez widzialam i sa super a pan Marek to bardzo mily i kulturalny czlowiek, ktory naprawde zna sie na na tym co robi bo jest w tym biznesie od dawna. :wink:
Wife-to-be - Nie Lip 05, 2009 5:46 pm
Temat postu: videomanstudio+foto?
Witam,
Znalazłam ich na youtube. Z tych filmików demo są znakomici!
Mam pytanie, czy ktoś z was korzystał równiez z fotografii, poniewaz reklamuja sie jako videofilmowanie i fotografia. Bardzo jestem ciekawa jakie zdjęcia robią i jak wyglądają cenowo zarówno samo video i zdjęcia. Czy w "pakiecie" jest taniej?
Wiecie moze jakie terminy mają? Ja mam wesele w sierpniu 2011R. Myślę, że dam radę znaleźc coś super! To musi być pamiątka na całe życie!

Dzięki

Aga1986 - Pon Lis 30, 2009 12:41 am

byliśmy na spotkaniu, nie powaliło nas to co zobaczyliśmy, takie wszystko stare nam się wydawało, nudne i trochę bez wyrazu...wiadomo każdy ma inne oczekiwania więc warto sprawdzić samemu. Cena nie była wysoka raczej niska patrząc na innych 1400zł.
Za to widzieliśmy fotoalbumy i są genialne 8) grube strony, solidne, ładna okładka, projekty też piękne :D

Małgoś - Sro Sty 20, 2010 10:46 pm

czy mogłabym poprosić o jakies namiary do nich na Pw .. dzieki wielkie
Tatarak - Czw Kwi 22, 2010 2:01 pm

I ja będę korzystała usług p. Marka :) Widziałam wcześniej z moim lubym film ze ślubu jednej z jego kuzynek, bardzo nam się spodobał, więc szybko zaklepaliśmy termin.

Na Tubie są krótkie teledyski, a na miejscu (uwaga żeby nie popaść w konsternację, że to nie tu, to także wypożyczalnia DVD) można obejrzeć masę filmów z wesel, do domu można sobie zabrać, p. Marek daje też płytkę z masą filmów demo/teledysków. Poza tym cena naprawdę przystępna. Za dodatkowe 200 zł można, jeśli będzie wolna, wziąć drugą kamerę.


Skusimy się też chyba na usługi foto. Piękne są w ofercie fotoalbumy :) :!:

Cytat:
Bardzo jestem ciekawa jakie zdjęcia robią i jak wyglądają cenowo zarówno samo video i zdjęcia. Czy w "pakiecie" jest taniej?


Za filmowanie płacimy 1400 zł, zdjęcia dodatkowo 800 zł. Za fotoalbum dopłaca się chyba 400 zł.

Na zdjęcia jeszcze nie jesteśmy zdecydowani, ale nam powiedziano, że możemy się zapisać na ostatni moment, bo dziewczyny które fotografują jeżdżą tylko z p. Markiem.

Bardzo miły człowiek, można sobie z nim pogawędzić (więc zarezerwujcie sobie w razie co trochę czasu :wink: ), nie naciska, nie zachwala swojego studio, nie spieszy się, ma czas dla klienta.


Dodaję, bo mi umknęło. P. Marek powiedział, że jeśli wśród naszych gości znajdzie się jakiś wujek amator z kamerą podręczną i coś tam nakręci, to nam to przejrzy i może domontuje do filmu :)

maybe_baby - Pon Maj 17, 2010 7:04 pm

Tatarak napisał/a:


Na Tubie są krótkie teledyski, a na miejscu (uwaga żeby nie popaść w konsternację, że to nie tu, to także wypożyczalnia DVD) można obejrzeć masę filmów z wesel, do domu można sobie zabrać, p. Marek daje też płytkę z masą filmów demo/teledysków.


Oby tylko ten Pan miał pozwolenie od Par Młodych na rozpowszechnianie materiałów ze slubu poza jego studiem. Wiem, ze różnie z tym bywa, ja bym nie chciała aby obcy ludzie weszli w posiadanie fragmentów z mojego ślubu.

Tatarak - Pon Sie 02, 2010 1:43 pm

maybe_baby napisał/a:
Tatarak napisał/a:


Na Tubie są krótkie teledyski, a na miejscu (uwaga żeby nie popaść w konsternację, że to nie tu, to także wypożyczalnia DVD) można obejrzeć masę filmów z wesel, do domu można sobie zabrać, p. Marek daje też płytkę z masą filmów demo/teledysków.


Oby tylko ten Pan miał pozwolenie od Par Młodych na rozpowszechnianie materiałów ze slubu poza jego studiem. Wiem, ze różnie z tym bywa, ja bym nie chciała aby obcy ludzie weszli w posiadanie fragmentów z mojego ślubu.


Nie wiem, jak to wygląda od strony prawnej, ale większość firm na swoich stronach lub np. na You Tubie umieszcza demo swoich filmów. Podobnie fotografowie wywieszają zdjęcia na witrynach.
Pewnie można zastrzec w umowie, że nie życzy się publicznej prezentacji filmu, i tyle.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group