Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - "DAJANA"

askox - Czw Lut 16, 2006 11:12 pm
Temat postu: "DAJANA"
Jak w temacie, czy ktos moze wie cos na temat tej sali? Jakie sa jej plusy i minusy? Jutro co prawda jedziemy ja zobaczyc, ale moze ktos juz tam byl i ma jakies spostrzezenia.. Na forum nic nie znalazlem...

[ Dodano: Wto Lut 21, 2006 11:56 am ]
Bylismy tam, opisze wrazenia, moze komus sie przyda.. Sala miesci sie w budynku Stowarzyszenia Spiewaczego im. St. Moniuszki przy ul. Ogrodowej 34, podobno bankiety byly w niej organizowane juz od 100lat.. Kilka lat temu wnetrze zostalo gruntownie odnowione, sklada sie z dwu sal polozonych na jednym poziomie. Pierwsza wieksza z malym kominkiem, tablica fundatorow i malym podestem dla orkiestry miesci do 85 osob. Druga miesci ok 30-40 osob. W przypadku wiekszych wesel (powyzej 90osob) w duzej sali sa stoly, a w mniejszej miejsce do tanca. Sala ma nawet niezly klimat. Natomiast okolica i zewnetrze juz nam sie tak nie podobaly.. Sala ma malutki zamykany parking i z zewnatrz jest odnowiona tylko czesciowo.. Ceny przystepne, dwa zestawy w cenie 105zl i 125zl.
Wiecej informacji i kontakt na ich stronie:


Link zostanie przeniesiony do spisu sal
Pusiak

kasiek - Pią Mar 03, 2006 2:10 pm

wczoraj bylam ogladac dajane.w srodku suuper ale na zewnatrz to masz racje ze nie zabardzo.maja podobno zburzyc te komorki i posadzic zielen wiec moze bedzie lepiej wygladac.znajomy bywa tam bardzo czesto na imprezach i mowil ze jedzenie suuper i duuzo a no i podobno robia tez fajne dekorecje z kwiatow.gdyby nie zewnatrz to bym sie zdecydowala ale tak to mam watpliwosci.
mario21 - Pią Kwi 07, 2006 5:24 pm
Temat postu: dajana
siemka czy ktos mial impre w Dajanie? bo teraz zastanawiam sie miedzy ta salka a Impresją. w sumie ładnie bardzo wewnatrz, na zewnatrz zbytnio mnie nie obchodzi, ale propozycja menu w Impresji lepsza moim zdaniem, no i salka wydala mi sie mala w Dajanie ta na 60 osob niby bo takie wesee planuje max. 70. czekam na opinie najlepiej od kogos kto mial tam jakies impry. Hej :?:
kasiek - Sob Kwi 08, 2006 11:19 am

my zdecydowalismy sie na dajane.wesele tez na 70 osob.podobno bylo tam wesele na 86 osob i sie w jednej sali pomiescili.myslimy ze jak ustawi sie stoly i bedzie nam sie wydawalo ze jest malo miejsca do tanczenia to najwyzej bedzie w dwoch salach.a wogole w zeszla sobote bylismy zobaczyc jak wygladaja przygotowane stoly.bylo wesele na 50 osob i bylo jeszcze strasznie strasznie duuuuuuuuzo miejsca wiec mysle ze na 70 spoko bedzie miejsca


[/b]

mario21 - Sob Kwi 08, 2006 11:03 pm
Temat postu: DAJANA
Kasiek a kiedy macie wesele?My tez najprawdopodobniej zdecydujemy sie na Dajane,ale jeszcze tydz.po swietach maja wesele wiec idziemy zobaczyc jak to wszystko wyglada.Pazdrawiam
kasiek - Pią Kwi 28, 2006 9:01 am

wesele 28.pazdziernika.20006!!!!
ostatnio zalatwialismy kamerzyste i jak powiedzielismy mu ze wesele w dajanie to powiedzial ze na pewno nie bedziemy zalowac bo jest tam suuper bo krecili am juz kilka wesel.

bajeczka - Pią Kwi 28, 2006 8:52 pm

kasiek napisał/a:
wesele 28.pazdziernika.20006!!!!


To długo poczekasz do 20006 :)

Agunia - Pią Maj 05, 2006 10:46 am
Temat postu: sala ajana na ogrodowej
Troszke ponad tydzien temu bylismy ogladac Dajane przygotowana na wesele i ja jestem zachwycona :D , narzeczonemu tez odpowiada wiec na pewno jeszcze w maju idziemy podpisac umowe.Pdobno juz w ubieglym tygodniu wyburzyli te komorki co byly na zewnatrz wiec teraz juz w ogole bedzie cudnie.
Kasiek mam pytanie, na ktore menu sie zdecydowaliscie?i czy zamierzacie wprowadzac jakies zmiany w menu?

kasiek - Pią Maj 05, 2006 1:39 pm

a kiedy slub agunia?wybralismy to za 125 a czy cos bedziemy zmieniac to jeszcze nie wiem.ale to sie dopiero tydzien przed weselem ustala wiec mamy jeszcze czas
Agunia - Sob Maj 06, 2006 10:29 pm
Temat postu: sala dajana na ogrodowej
Slub 26.05.2007 wiec mamy jeszcze caaaaaly rok.Nam przedstawiono menu za 109 i 129zl. wiec ciutke zwiekszyli cene.Ale mowila nam pani ze menu to wlasnie tuz przed weselem. Ciesze sie,ze bedziesz miala wesele wczesniej to mam nadzieje bede mogla liczyc na szczegolowe relacje Kasiek:)
Pozdrawiam Cie serdecznie

Olusia - Sob Cze 03, 2006 8:45 pm

Sala w środku bardzo ładna i ceny też przystępne. Nas odstraszyła trochę oklica. Od zwnątrz ten mur jest trochę odrapany, ruchliwa ulica niedaleko, no i teraz ta Cała Manufaktura.
Agunia - Sob Cze 03, 2006 10:40 pm
Temat postu: sla dajana na ogrodowej
A nam okolica jakos nie przeszkadza,teraz wyburzyli tam z terenu takie komorki i od razu lepiej sie zrobilo,o wiele wiecej miejsca.Poza tym Dajanajet bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania.Nam sie bardzo podoba,no i wlasnie te ceny,sa naprawde przystepne.
izabela28 - Pią Cze 30, 2006 4:52 pm

nie polecam- napisałam w wątku o niepolecanych salach
asia70 - Sro Wrz 27, 2006 8:36 pm
Temat postu: chyba przesada z tą dajaną
Chciałam się czegoś dowiedzieć przed weselem u znajomych w Dajanie na ul. Ogrodowej i po przeczytaniu opinii izabeli28 błagałam mojego Kamila że szkoda naszego czasu i pieniędzy. Stanęło jednak na tym że iść trzeba bo Madzia (panna młoda) to jego najlepsza przyjaciólka. Tak więc 23.09.2006 roku trafiliśmy na wesele w Dajanie i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu sala okazała się być bardzo gustowna, troche w starym stylu, upał nie doskwierał mimo braku klimatyzacji chociaż dzień był bardzo ciepły. Jedzenie na stole było pięknie przybrane i co jest żadkością było bardzo smaczne. :hyhy: . Stoły były pięknie przybrane kwiatami i tiulem, napoi chłodzących było w brud, a wóda była lodowata. Obsługa bardzo sympatyczna( nad ranem wprawdzie troche oklapła ale co się dziwić, mnie też się chciało spać). Dawno się tak dobrze nie bawiłam i wszystkim będe tą sale zachwalać choćby nie wiem co!!!!!!!!!!!! :hyhy: :hyhy: :wink: :?
Agunia - Pią Wrz 29, 2006 10:28 pm
Temat postu: sala dajana na ogrodowej
Asiu bardzo Ci dziekuje za ta wypowiedz,bo my wlasnie Dajane wybralismy na miejsce naszego wesela i przyznam sie,ze ostania bardzo negatywna opinia barzo mnie zamrtwila.Jeszcze raz Ci dziekuje
kasiek - Pon Lis 13, 2006 1:35 pm

dajana to najlepsza sala na swiecie!!!!
28.10 mielismy tam wesele i bylo suuuuuuuuuuuuuper.nawet nie wiem co napisac zeby powiedziec jak bosko bylo.jedzenia mnostwo,wszystko pyszne,sale piekne , obsluga wzorowa.POLECAM!!!!!juz wszystkie imprezy bedziemy tam robic:)

podrozniczka - Pon Lis 20, 2006 1:37 pm
Temat postu: Dajana
Kasiek! Dzieki za Twoja relacje z wesela.Wyglada na to ze ja tez tam wyladuje ze swoim weselem. Mam pytanie? Czy mieliscie orkiestre z tego lokalu czy zalatwialiscie oddzielnie?

Podrozniczka

kasiek - Pon Lis 27, 2006 2:51 pm

orkiestre zalatwialismy swoja.tez super byla.jak chcesz to moge przeslac ci do nich tel
podrozniczka - Pon Lis 27, 2006 6:26 pm
Temat postu: Dajana
Czesc Kasiek

Bede wdzieczna na namiary orkiestry bo narazie nic nie znalezlismy.No i jeszcze jak sie nazywaja.
Moj mail jest ponizej jesli wolisz na niego.

pozdrawiam

Judyta

szczako - Pon Lis 27, 2006 6:28 pm

dziewczyny, posty o orkiestrze są trochę jakby nie na temat sali Dajana :)

proszę o załatwianie takich spraw przez priva, bądź w odpowiednich wątkach.
:]

a.bc - Sro Gru 06, 2006 6:30 pm

Zapytanie do osób,które miały wesele na Ogrodowej
Na zdjęciach w internecie widać ,że para młoda siedzi na czele stołu
czy wy tez tak mieliście i czy wam sie podobało?
Napiszcie coś więcej np jak sobie radziliście z brakiem klimatyzacji?
pozdrawiam

aaae - Czw Maj 03, 2007 9:02 am

Sala prezentuje sie bardzo ładnie jeśli tylko nie zabraknie jedzenia powinno być wszystko ok ;)
Agunia - Pią Cze 08, 2007 8:49 pm

Teraz juz z czystym sumieniem moge polecac sale Dajana,sprawdzilismy osobiscie na wlasnym weselu 26 maja.
Bylo rewelacyjnie,sala sama w sobie jest bardzo ladna wiec nie wymaga dodatkowej dekoracji,stoly ustawione byly w podkowe,sa specjalne,wyrozniajace sie krzesla dla pary mlodej(bardzo wygodne).Stoly bardzo ladnie przybrane.
Jedzenie fantastyczne i naprawde duuuzo,wszyscy goscie byli zachwyceni,niczego nie braklo,a wrecz jezenia bardzo duzo zostalo.Oczywiscie po weselu mozna wszystko zabrac.
Obsluga przesympatyczna,o nic nie trzeba bylo sie prosic,wszystko bez slowa donosili,wymieniali talerzyki,przy tym nie przeszkadzajac gosciom.

Co do braku klimatyzacji to faktycznie spory minus,ale jakos przezylismy choc na zewnatrz bylo 30 stopni.Poprosilismy o rozstawienie wiatrakow na sali,drzwi byly caly czas otwarte,wiec juz w nocy zrobilo sie chlodniej.

Dla mnie rewelacja za niewielka kwote!!!!polecam wszystkim!!!!!!!!!!! :D

aaae - Pią Cze 08, 2007 11:59 pm

Witam Agunia, mam pytanie które menu wybraliście ?
Agunia - Sob Cze 09, 2007 12:10 am

Wybralismy niby to tansze menu,ale je nieco zmienilismy,dodalismy do niego desre lodowy i za to pani nam doliczyla 5zl.wiec placilismy od talerzyka 116zl.Poza tym zamaiast bigosu z udakmi i chclebem wzielismy sobie kluski slaskie z gulaszem i kapusta zasmazana-REWELACJA!!!!!!a klusek bylo tyle,ze moj chrzestny to zjaldal chyba z 50 :D
A Wy tez wybraliscie ta sale?

aaae - Pon Cze 11, 2007 9:07 am

Tak też wybraliśmy tą salę, wszystko mi się podoba. Tylko moja mama wpadła w panikę, że jedzenia zabraknie :razz:
Agunia - Pon Cze 11, 2007 5:38 pm

To mozesz ja uspokoic ze na 100% jedzenia nie zabraknie!!!!Moj maz jest zwiazany z branza gastronomiczna i na punkcie jedzenia byl uczulony przy wyborze sali,wiec chyba to mowi samo za siebie.
cosola - Sro Lip 04, 2007 1:03 am

My też podpisaliśmy umowę z tą salą :)
A zadecydowały o tym ładne wnęrzte (w sumie nie potrzeba żadnych dekoracji, a już na pewno nie balonów), z podestem dla orkiestry, myślę że odpowiednie na 60-70 osób, wszystko tzn. tańce i jedzenie odbywa się w jednym pomieszczeniu.
Podwórko też ok zamykana brama, jakieś kwiatki w doniczkach i ławeczki, na których można odpocząc na świerzym powietrzu.
Blisko do naszego kościoła (plac kościelny).
Pozytywne opinie na temat jedzenia i obsługi, rozsądna cena i bardzo miła właścicielka, która jak odnieśliśmy wrażenie nie próbuje wyciągnąc z nas jak najwięcej kasy, ale naprawę chce żebyśmy byli z tego wesela zadowoleni :)
Jak dla mnie jedynym minusem jest to, że nie ma tu miejsc na nocelg dla nowożeńców i w związku z tym będziemy musieli poszukac sobie jakiegoś hoteliku na noc poślubną :)

aaae - Sro Lip 18, 2007 9:32 pm

No my też wybraliśmy tą sale min. z tego powodu że jest blisko Placu Kościelnego.
pixi83 - Sro Wrz 05, 2007 7:36 pm

Witam, jestem nowa na forum. Mam wesele za rok właśnie w Dajanie i trochę wpadłam w panikę bo znajomi byli na imprezie w tej sali jakoś w sierpniu i stwierdzili że to było najgorsze wesele na jakim byli chociaż nie wiem czy są obiektywni. Proszę Was zatem o odniesienie się do minusów o jakich słyszałam oto one:
- na sali jest duszno nie do wytrzymania więc goście siedzą na podwórku
- kelnerzy zabierają mięso z obiadu zaraz po nałożeniu przez gości więc nie ma możliwosci dokładki
- rosół podawany jest letni
-brak na stołach soli i pieprzu
-obsługa pyta czy można zabrac talerz nawet jeśli ktos jest właśnie w trakcie jedzenia a już zupełnie nie zwraca uwagii na ułożenie sztućcy
- jedzenie ogólnie kiepskie a w szczególności babeczki z łososiem i galaretki ciasta i tort też nie najlepsze no i wszystkiego mało
- napoje nie są dostawiane, więc pod koniec na stole nie ma ich prawie wcale
- krzesła dla gości poustawiane bardzo ciasno

Agunia - Czw Paź 04, 2007 11:48 am

Wiesz z wczesniejszych postow ze wlasnie w Dajanie mialam swoje wesele i bylo cudowne.
Co do opisanych minusow to jedyny z jakim sie zgadzam to z jest strasznie duszno,najlepiej wiec miec wesele tam w miesiacach chlodniejszych,ale my poprosilismy o rozstawienie wiatrakow i bylo OK,wszyscy tancowali.
Co do jedzenia to nie zgadzam sie absolutnie,wszystkiego bylo mnostwo i przepyszne,wszyscy goscie chwalili.I to nie prawda ze zabierane bylo od razu,bo nasz swiadek np.jadl wszystko z co najmniej pol godz.opoznieniem niz wszyscy:) i niczego mu nie braklo.
Obsluga kelnerksa bardzo mila i wlasnie nie narzucajaca sie,prawie niezauwazalna,wymieniali talerze podczas nieobecnosci gosci przy stole.
Co do pieprzu i soli to nie zwrocilam uwagi,ale przeciez mozecie wlascicielce zwrocic uwge na takie szczegoly i na pewno niczego wam nie odmowi.

podrozniczka - Czw Paź 04, 2007 4:34 pm

Pixi ja mialam wesele w Dajanie 2 miesiace temu i podpisuje sie po Agunia.
Jedzenia bylo w brud, przepyszne i swieze. Goscie byli zachwyceni rowniez obsluga.
MOzna sie dogadac praktycznie w sprawie wszystkiego.Mnie bylo goraco ale to dlatego ze caly czas tanczylam. Poza tym drzwi i okna byly otwarte.
NIe zalowalam wybory nawet przez minute.
Mam nadzieje ze znajomi nie byli na moim weselu bo moje tez bylo w sierpniu :(

cosola - Czw Paź 04, 2007 11:03 pm

Przepraszam za lekki off topic, ale jeśli przytoczone problemy zadecydowały o tym, że to było najgorsze wesele na jakim byli to chyba lekka przesada... :...:
nie było soli i pieprzu... dramat... sorki za małą złośliwość ale nie mogłam się powstrzymać...

Agunia - Czw Paź 04, 2007 11:30 pm

Podrozniczko ciesze sie ze poparlas moje slowa,w ogole to jakies dziwne nasze dwie opinie takie same przeciwko jednej kompletnie odmiennej i naprawde niewlasciwej.
Dajane jeszcze raz polecam!!!!!!

Hatifnatka - Nie Paź 07, 2007 7:17 pm

nasze wesele też ma się odbyć właśnie w Dajanie, także jestem wdzięczna za wszelkie pozytywne opinie :)
Aguniu i Podróżniczko - Wasze opinie są bardzo budujące :lol:

pixi83 - Pon Paź 08, 2007 8:27 pm

Dzięki za Wasze opinie trochę mnie pocieszyłyście ja doszłam do wniosku że znajomi o których pisałam są zwolennikami raczej typowo wiejskich wesel w remizie i z kucharką
aaae - Sro Paź 17, 2007 8:20 pm

Miałam wesele w Dajanie 29.09. Wszytko naprawdę fajnie się udało. Jedzenie było podobno bardzo dobre (podobno bo ja sama byłam tak podekscytowana że za dużo nie spróbowałam, ale goście bardzo sobie wszystkie potrawy chwalili). Wódka, wino i potrawy były uzupełniane systematycznie. Po imprezie szefowa pomogła nam zapakować pozostałe jedzenie. Tort był przepyszny (od Dybalskiego) i ładnie się prezentował. W sumie do niczego nie można się było przyczepić. Tak więc polecam ;)
Hatifnatka - Wto Sty 29, 2008 7:58 pm

im bliżej naszego cudownego dnia tym bardziej się zastanawiam jak to będzie w tej Dajanie... na szczęście Wasze opinie mnie w miarę uspokajają :)
cosola - Wto Sty 29, 2008 8:19 pm

Ja też :? a w dodatku nie widziałam jeszcze tej sali przygotowanej do imprezy... zaraz post więc pewnie dopiero po Wielkanocy tam pódę... jakoś tak ne było kiedy :roll: mam nadzieję że mi sie spodoba :)
Hatifnatka - Wto Sty 29, 2008 8:30 pm

szczerze mówiąc mam podobne plany, bo też jeszcze nie widziałam tej sali "w pełnym blasku"... :)
zauważyłam, że Ty, cosolko, masz wesele wcześniej niż ja, bo w połowie maja... mam nadzieję, że podzielisz się wrażeniami związanymi z naszą salą :lol:

cosola - Pon Kwi 07, 2008 6:30 pm

W sobotę byłam z Mama oglądać naszą salę, czyli Dajanę na Ogrodowej :) Mimo, że umowę podpisaliśmy już w zeszłym roku w czerwcu to dopiero teraz zobaczyłam ją gotową do wesela na szczęście wyglądała baaardzo ładnie i elegancko :)
Jedyne co mi się nie podoba to fakt że napoje gazowane stoją na stole w dużych plastikowych butelkach… :kwasny: kiepsko to wygląda poza tym te napoje są jakichś dziwnych firm, więc postanowiliśmy, po rozmowie z właścicielką że sami kupimy napoje gazowane – coca colę, sprite i fantę w szklanych butelkach 0,3 l a pani nam odliczy koszt jaki normalnie ponosi na takie napoje (soki, wodę i lemoniadę zostawiamy bez zmian) :)
Jeśli chodzi o chłopsku stół to też chcemy sami sobie załatwić jedzenie a ona nam wypożyczy i butelki i zrobi dekorację, niestety chce za to 300zł… ale cóż i tak nas wyjdzie taniej (za cały stół chciała1000zł!)
Co do dekoracji sali to na szczęście jestem fanką stylu minimalistycznego, więc wystarczy mi co tam jest, czyli trochę tiulu przy stole młodych a nad nami takie serca jak widać na zdjęciu, tylko serwetki będą łososiowe bo te białe za bardzo się zlewają, dokupimy też pare świec do postawienia na oknach i na kominku, no i może te wazoniki z konwaliami :]
Nie będę się rozwodzić nad detalami tylko zamieszczę parę fotek:






Hatifnatka - Sro Kwi 23, 2008 12:31 am

ślicznie wygląda ta sala. :sla super, że zrobiłaś zdjęcia, cosolko! :spoko: jako przyszła panna młoda mająca się bawić na tej sali mam nadzieję, że napiszesz jak było, skoro masz wesele wcześniej :)
cosola - Pon Cze 02, 2008 11:12 pm

Już po naszym weselu więc mogę z czystym sumieniem się wypowiedzieć na temat "Dajany" wszystko było super, ekstra, :ok:

Właścicielki są bardzo kontaktowe, miłe i na każdym kroku starały się spełniać nasze prośby i oczekiwania. Nie było problemu żeby samemu zorganizować wiejski stół, wymienić napoje na inne czy wybrać kolor dekoracji.
Goście bardzo chwalili jedzenie i torcik, wybraliśmy to tańsze menu a jedzenia i tak zostało dużo, wszystko mogliśmy zabrać do domu. Poza tym wszystko było ładnie podane, kelnerzy też spisali się na medal, na stołach niczego nie brakowało :)

Jednym słowem POLECAM :!:

izunia_82 - Pon Cze 02, 2008 11:17 pm

Ja byłam na tej sali w troszkę przykrych okolicznościach, a dokładniej na stypie mojego wujka. I też gorąco polecam tą salę. Jest bardzo ładna i elegancka. Jedzenie pychotka.
Hatifnatka - Nie Cze 29, 2008 1:09 am

byłam wczoraj z moim P. i z mamą oglądać Dajanę tuż przed weselem. baaardzo się nam podobała :) na stołach była łososiowa dekoracja, która lepiej się naszym zdaniem prezentuje od białej. nie możemy się już doczekać naszego wesela :buja w oblokach:
agunia84 - Wto Lip 01, 2008 8:32 pm

Sala jest śliczna :buja w oblokach:
cosola - Pią Sie 08, 2008 11:52 pm

Dajana okiem naszego fotografa :)






Marika007 - Sro Sie 13, 2008 4:40 pm

8) my w Dajanie mamy ślub w przyszłym roku w sierpniu ;) Robimy tam wesle na ok 80 - 100 osób, wiec bedziemy sie bawic na obydwu salach. Czy ktoś, kto mial tam wesele moglby podzielic sie swoimi doswiadczeniami odnosnie zabawy na dwoch salach w Dajanie? jak sie bawili goscie? czy orkiestra wychodzila do ludzi na sale z jedzonkiem i zabwiala gosci przy stolach, gdzie odbywaly sie oczepiny i zabawy? :wink:


* Bardzo ładnie urządzona, nie wymaga juz żadnych dodatkowych dekoracji
* właścicielka bardzo miła, kompromisowa, chętnie przyjmuje propozycje młodych
* przystepna cena, 2 rodzaje menu według 2 cenników
* sala w centrum miasta - łatwy dojazd
* mały ogródek, gdzie goście mogą wyjść zapalic

[ Dodano: Wto Sie 19, 2008 2:48 pm ]
i jeszcze jeden duzy plus, czego inne sale zazwyczaj nie oferują, to to, że cena nie ulega zmianie, nawet jeśli rezerwacja jest robiona rok wcześniej :wink:


edit: połączyłam dwa posty
kryszka

Hatifnatka - Wto Sie 26, 2008 12:47 pm

mieliśmy właśnie wesele w ubiegłą sobotę w Dajanie i z czystym sumieniem mogę tę salę gorąco polecić!!!!! było naprawdę super. jedzenia dużo i pyszne, goście sobie chwalili i jeszcze dużo zostało do zabrania. sala przepiękna i elegancka sama w sobie, nie dekorowaliśmy jej żeby nie popsuć efektu. mały ogródek, który goście (zwłaszcza ci palący) bardzo sobie chwalili.
obsługa kelnerska świetna, bardzo sympatyczne chłopaki, uwijali się jak w ukropie ;)
mieliśmy wesele na 70 osób na jednej sali i wydaje nam się, że to była optymalna liczba gości.
właścicielka bardzo miła i łatwo było się z nią porozumieć. ponieważ było nam duszno, wstawili na salę wiatraki.
no i na podkreślenie zasługuje fakt, że cena jak za taką jakość usługi jest naszym zdaniem śmiesznie niska i nie wzrosła ani o grosz od zeszłego roku, była dokładnie taka jak w umowie, którą zawarliśmy.
także podsumowując - gorąco polecamy Dajanę! :D

Lejdi - Czw Wrz 04, 2008 11:45 am
Temat postu: Re: sala Dajana na Ogrodowej
bylam tam niedawno na weselu, i musze przyznac, ze bylam mile zaskoczona jedzeniem (poza lososiem w slodkich babeczkach) i obsłuą kelnerską - sprawną i dyskretną:))

natomiast na pewno nie powiedzialabym, ze sala jest elegancka; okolica jest jaka jest, a sala sama w sobie dosc typowa, mnie osobiscie nie przypadla do gustu, w kazdym razie ja nie tego szukam...

pixi83 - Pią Paź 31, 2008 8:26 pm

Wesele w Dajanie mieliśmy w sierpniu i mimo moich licznych obaw wg mnie było naprawdę dobrze. Jedzenie smaczne ( chociaż niewiele jedliśmy) i wystarczająco dużo, tort bardzo dobry, stoły ładnie przystrojone, obsługa miła, właścicielki też, sala wysprzątana. Jeśli chodzi o klimatyzację to ja nie widzę różnicy między Dajaną a salami gdzie jest klimatyzacja, na salach do tańczenia wszędzie jest duszno. Oczywiście jeśli ktoś chce się przyczepić to zawsze coś znajdzie ale nam się bardzo podobało. Sala w środku ma fajny klimat a jej wygląd od frontu jest do przeżycia zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę cenę i co jest w nią wliczone. Z czystym sumieniem mogę polecić tą salę!
mls - Wto Lis 11, 2008 2:22 pm

wygląd z zewnątrz :)


cosola - Sob Lis 15, 2008 1:30 pm

to zdjęcie raczej nie zachęca... radzę zajrzeć za bramę :)
joanna8411 - Czw Mar 19, 2009 11:31 pm

CHYBA BĘDĘ PIERWSZA
bardzo mi się podobała dzwoniła mama dzwoniłam ja i od początku mówiłam ze wesele jest na 65osób może mniej może więcej(wiecie jak to jest) wszystko było oki umówiłam się na podpisanie umowy jedziemy wszystko bomba super a za chwile babka wyskakuje ze na weselu muszę mieć co najmniej 80osób bo na mniej im się nie opłaca bo prad a swiatlo itd.
myślalam ze kopne ja w ....
wiec wracam do domku i ustaliliśmy ze dopiszemy osoby jak ta sala tak mi się podoba patrze na menu w necie cena 120zł. jedzonko extra
mama dzwoni Pani mówi ze menu to za120 kosztuje teraz 140 tylko nie ma zmian w necie jadę na sale i dostałam menu za 160zł. i mnóstwo rzeczy odjęte z menu które było w necie a jak zobaczylam menu za 140 to rece i nogi mi opadly wiec menu w necie 120przez telefon 140 na miejscu 160
zamiast usiasc z nami wszytsko nam wytlumaczyc itd. to laski sobie sprzataly i nas olewaly
JESTEM WSCIEKLA bardzo sie zawiodlam

cooltomi26 - Nie Sie 09, 2009 12:52 pm
Temat postu: naga prawda o Dajanie :)
Witam.
na początek chciałem zachęcić wszystkich do pisania swoich opinii. Wybór sali to przecież ważna decyzja, szczególnie dzisiaj kiedy jest tylu nieuczciwych restauratorów. Właśnie dzieki opiniom forumowiczów skłonilsmy się ku Dajanie. Po rozmowie z Właścicielką nie było juz wątpliwości, że własnie tu będziemy mieli wspaniałą imprezę. I tak też sie stało. Najważniejsza dla nas była "elastyczność" Właścicielki. Czasami myślałem, że miała nas naprawdę dosyć. Ostatnią liczbę gości Pani Joasia poznała mniej więcej na 3 godziny przed imprezą, trudno nie wspomnieć o wielokrotnie zmienianym menu, o kilku wersjach wystroju sali. (ostatnich dekoratorów "wyprosiliśmy" z sali w piątek przed imprezą. zainteresowanych chętnie poinformuje kogo unikać). Jeżeli chodzi o samą imprezę to było naprawde super. Bardzo miła i zyczliwa obsługa. Jedzenie swieżutkie i bardzo smaczne. Nie ma obawy, że czegoś braknie. Mało było miejsca w samochodzie, żeby zmieścić wszystko co zostało. Sala jest naprawde ładna, stoły bardzo gustownie przybrane. Wszystko ma dużo smaku. I jeszcze jedno nim podejmiecie decyzję warto porozmawiać w Właścicielką. Same opinie i zdjęcia to mało jesli ma się jakies wątpliwości. Krótka rozmowa z Panią Joasią rozwiewa wszystko. Tak jak mówi tak rzeczywiście jest. Jeżeli ktoś życzy sobie więcej informacji albo nawet jakies foty z imprezy to służę. Podziekowania dla Dajany za wspaniałe wesele.

Renia84 - Nie Sie 23, 2009 1:41 pm

My również mieliśmy wesele w Dajanie i jesteśmy zadowoleni. Jedzenie smaczne, apetycznie podane, obsługa grzeczna, właścicielka konkretna. Zarówno nam jak i naszym gościom się podobało. Polecamy!!!!
Malwina_łódź - Sro Wrz 09, 2009 8:21 am

Ostatnio miałam okazję bawić się na tej sali. Niestety moje odczucia nie są za dobre. Było to wesele kuzyna, więc jakby organizację też znam od podszewki.
Nie podobało mi się:
- jak za cenę 151 zł - jedzenia było mało i wcale nie takie smaczne (barszcz czerwony był po prostu nijaki, a schaby były niedopieczone - po prostu białe...)
- obsługa nie dawała sobie rady - na 80 gości były 4 osoby (stosunkowo sporo) ->
Kieliszki po przywitaniu zostały zebrane dopiero po pierwszym muzycznym bloku, a te które nie stały na stoliku, tylko na parapecie nieopodal stolika - DO KOŃCA WESELA nie zostały zebrane.
Gdy nie starczyło dla nas surówek (dla 6 osób), dopiero po mojej uwadze do obsługi, zostały nam dostarczone. Najfajniejsze było to, że kelner stał nad nami i widział, że dla nas nie starczyło i musiałam go poinformować, że my również chcemy zjeść surówkę. W końcu przyniesiono nam resztki z innego stołu.
O napoje też trzeba było prosić, bo przecież ciężko zauważyć pustą 1,5 litrową butelkę na stole.
Barszcz czerwony obsługa nosiła po dwa kubeczki... przez całą salę. Jedni zjedli i poszli się bawić, a inni jeszcze nie dostali... :roll:
- sala była ładna, ale pająki zwisające w każdym rogu niestety psuły cały wizerunek.
Podsumowując nie podobała mi się sala za tą cenę.

Butterfly84 - Wto Paź 06, 2009 3:21 pm

Dziewczynki a na ile osób robiłyście tam wesele? My mamy tylko 50 osób i coś mi się wydaje, że to będzie za mało...
evivankivi - Nie Paź 18, 2009 6:46 pm

Witam, zaloogowałam się tu by Wam tez szepnąć słówo o tej sali bo niedawno byłam tam na weselu.Tez od podszewki znam bo pomagalismy młodym organizować wesele.Niestety nie mamy dobrej opinii o tej sali.Pajęczyny to chyba widze,ze standard,jedzenie mało wyszukane wrecz oklepane i faktycznie malo,przy mlodych nie bylo ani ciasta ani owocow,wlascicielka byla zla ze sie zwracalo im uwage , ze np nie ma ciasta lub innych rzeczy do tego Pani wlascicielka latala po sali w roboczych ciuchach nawet nie raczyla sie schludnie <jak na wesele przystoi> ubrac :o przy nas poustawiane byly zimne zakąski 90%ro ryby <ryba po grecku,losoś, sledzie no masakra same ryby,nie dobre schabowe i zawijasy, kapusta zasmażana tylko w nazwie,napoje na stolach po najtanszych kosztach jakies friki chyba za 1,50 :? na ubranie sali bo sami ubieralismy mielismy tylko piatek 6 godzin i jak tu ubrac 2 sale?do tego trzeba bylo sobie posciagac dekoracje z przed 2 tyg , na wszystko bylo za malo czasu ,kelnerzy fatalni ,miny mieli jakby pracowali za kare i z łaski coś przynosili jako ostatnie danie był żurek z biala kielbasa w malutkiej filizance a w srodku zamiast kielbaski 2 plasterki kielbasy bialej ZGROZA.Surówka skladala sie z burzaczków ,golej marchwii i kapusty bialej,zero zakasek do wodki typu ogoreczek,grzybek.Sala byla brana z musu bo wolna byla a slub byl w ciagu 3 miesiecy zalatwiany wiec pewnie dlatego to wszystko sie nie dograło im.Czasem tak bywa.....Więc podsumowujac nie polecam dziewczny Wam tej sali :!: :!: Ja na bank tam swojego wesele nia zrobię.
Kinga777 - Pon Lis 09, 2009 7:10 pm

Witam wszystkich serdecznie!!! Chciałam napisa krótko o moim weselu, które odbyło się w ,,Dajanie" 7 listopada, ale po przeczytaniu ostatnich opinii chyba napiszę trochę więcej. Tak więc My wybralismy sobie to tańsze menu za 140 zł, ale wymieniliśmy drugi obiad na ten droższy i dopłaciliśmy Pani 8 zl od osoby. Odmówiliśmy też ciasto ponieważ moja Ciocia wszystko piekła sama a w zamian za to szefowa zrobiła nam dodatkowe mięsa pieczone. Moja mama wcześniej się troche martwiła że zakąsek może byc mało bo Właścicielka uprzedzała że w czasie wesela nie są dokładane ale rano sie okazało że połowę zabralismy do domu. Dojadaliśmy to przez tydzień. Bawiliśmy się na jednej sali bo było nas 76 osób ifajnie, ponieważ całą noc paliło się w kominku. Wszystkie półmiski były pięknie udekorowane, a ciepłe posiłki podawane bardzo punktualnie tak jak wcześniej uzgodniliśmy. Sale dekorowaliśmy sobie w piątek, do 14 bo tak prosiła nas szefowa ale się wyrobilismy bez problemu. Napoje były donoszone regularnie do samego rana, obsługa dosyc sprawna. Nawiasem mówiąc jesteśmy bardzo zadowoleni bo wszystko było tak jak uzgodnilismy. Całe szczęście że nie miałam czasu zajrzec wczesniej na forum bo bym sie nieźle wystraszyła tych opinii ale uważam żę wsyztsko jest jasne. Już przy podpisywaniu umowy tzn menu, ceny co możan zmienic itd., wiec albo sie czlowiek decyduje albo nie. Wszystkie nasze uwagi z zmiany szefowa sali uwzględniła tydzień przed weselem bez marudzenia wiec naprawde zastanawiam sie jak opinie i wrażenia ludzi z tego samego miejsca moga sie tak róznic.
Pozdrawiam serdecznie salę i polecam bez mrugnięcia okiem.
Kinga Pałys

joanna8411 - Czw Maj 19, 2011 7:59 am

mnie ta sala oszukala z umowa;/ i biegiem szukalam nowej sali;/ wiec tej sali dobrze nie wspominam , ost.moja klientka miala tam wesele to narzekala ze jednak za malo jedzenia bylo;/ ale mam nadzieje ze u was bedzie oki:)
All-me - Czw Maj 19, 2011 11:10 am

Ja w rej restauracji byłam na stypie i szczerze mówiąc nie polecam...jedzienie masakryczne. Nie jestem osoba wybredną co do jedzenia...ale ten rosół nie był zjadliwy... już lepsze są zupki chińskie :) FATALNIE!
amre - Nie Sty 15, 2012 11:24 pm

Hej :)
20 pazdziernika 2012 roku mam wesele w tej sali . Sala ta zmieniła swojego własciciela i nazwe na Vanilia, Czy może ktoś byl tam na weselu juz po zmianie ??

katarynka14 - Pon Sty 06, 2014 12:59 pm

Bawiliśmy się w Vanilli na weselu w 2012 roku.
Sala bardzo ładna - część taneczna i jadalna wspólna.
Jedzenie bardzo smaczne.
Jedyny minus, to wygląd części korytarza prowadzącego do toalet, ale może odremontowali od tamtej pory...
ogółem ok

zaxxerrr - Czw Maj 19, 2016 7:05 pm

Miałam nieprzyjemność wyprawić tego roku w restauracji "Vanilia " przy ul. Ogrodowej 34. komunię dziecku. Ktoś polecił mi ten lokal lecz okazało się że od 2010 roku wszystko się zmieniło, gdyż nastał nowy właściciel. Od samego początku wiele niejasności ale zapewnienia właściciela-pan ok 80lat że od nas jeszcze nikt głodny nie wyszedł i uległam. Wszystko miało być jak na stronie ale oprócz sali i krzeseł nic się prawie nie zgadzało, szczególnie menu. Menager raz się zwalniał raz się pojawiał, ustalone menu za 130 zł zmienili ponieważ mięso(wołowina) okazało się zbyt drogie...Na początku szef niechętnie na odtwarzacz CD się zgodził gdyż za dużo prądu zużyjemy.
Brakowało 5 krzeseł dla gości, poustawiali za mało nakryć. Kwiaty do dekoracji musiałam kupić sama.Obsługa to jedna pani ok 65 lat na sali przy 65 osobach, bardzo słabo ogarnięta. Na drugi posiłek przyszło mięso,na ziemniaki czekaliśmy 15 minut, talerze nieposprzątane pozostały na stole ok. 2 godzin, interweniowaliśmy z mężem, w końcu zrobił na kuchni awanturę. Karygodne było że brudną szmatką Pani przecierała sztućce na wymianę przy stołach i kładła nóż obok widelca. Najtańsza zastawa( na stronie piękna kwadratowa) Ciasta miały być 3 blachy ale okazało się, że na wszystkie 3 komunie które odbywały się w tym obiekcie- więc nie dokroili nawet kawałka. Sałatka tylko na dnie miski. Ci ludzie nastawieni są na stypy gdzie klient wchodzi w żałobie, zje obiad i ruszy dalej. Mieliśmy uciąć to 130zł/osoba ale zaczęli się z nami kłócić, baliśmy się że wyproszą nam gości. Jedna wielka masakra. Nikomu nie polecam tego lokalu, należy ich omijać szerokim łukiem.

[ Dodano: Nie Maj 22, 2016 9:55 pm ]
Miałam nieprzyjemność wyprawić tego roku w restauracji "Vanilia " przy ul. Ogrodowej 34. komunię dziecku. Ktoś polecił mi ten lokal lecz okazało się że od 2010 roku wszystko się zmieniło, gdyż nastał nowy właściciel. Od samego początku wiele niejasności ale zapewnienia właściciela-pan ok 80lat że od nas jeszcze nikt głodny nie wyszedł i uległam. Wszystko miało być jak na stronie ale oprócz sali i krzeseł nic się prawie nie zgadzało, szczególnie menu. Menager raz się zwalniał raz się pojawiał, ustalone menu za 130 zł zmienili ponieważ mięso(wołowina) okazało się zbyt drogie...Na początku szef niechętnie na odtwarzacz CD się zgodził gdyż za dużo prądu zużyjemy.
Brakowało 5 krzeseł dla gości, poustawiali za mało nakryć. Kwiaty do dekoracji musiałam kupić sama, choć zapowiadali nam że to w ich zakresie.Obsługa to jedna pani ok 65 lat na sali przy 65 osobach, bardzo słabo ogarnięta.Najgorsze że nie można było się doprosić o czysty talerzyk. Jak zobaczyli że dokupiliśmy sami soki i napoje- nie wyłożyli ani grama swoich, choć miało być 2 litry na osobę-postawili jedynie kompot(a mieli na każdą osobę 0,75l gazowanego) Nie sprzątali pustych butelek ze stołu a o dolanie soku jak poprosiliśmy to prawie rzuciła tym dzbankiem na stół.MASAKRA! Na drugi posiłek przyszło mięso,na ziemniaki czekaliśmy 15 minut, talerze nieposprzątane pozostały na stole ok. 2 godzin, interweniowaliśmy z mężem, w końcu zrobił na kuchni awanturę. Karygodne było że brudną szmatką Pani przecierała sztućce na wymianę przy stołach i kładła nóż obok widelca. Najtańsza zastawa( na stronie piękna kwadratowa) Ciasta miały być 3 blachy ale okazało się, że na wszystkie 3 komunie które odbywały się w tym obiekcie- więc nie dokroili nawet kawałka. Sałatka tylko na dnie miski. Ci ludzie nastawieni są na stypy gdzie klient wchodzi w żałobie, zje obiad i ruszy dalej. Mieliśmy uciąć to 130zł/osoba ale zaczęli się z nami kłócić, baliśmy się że wyproszą nam gości. Jedna wielka masakra. Nikomu nie polecam tego lokalu, należy ich omijać szerokim łukiem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group