Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - sala na 150 osób

carolco - Sro Sie 03, 2005 3:16 pm
Temat postu: poszukuje sali na 150 osob mniej wiecej - prosze o opinie
Witam

Poszukuje na czerwiec 2006 sali na jakies 150 osob. Prosze mi cos doradzic, czesc juz widzialem sal i zazwyczaj albo nie ma terminu albo min. 140 zl od osoby. Moze cos w Lodzi lub pod Lodzia jesttanszego na 150 osob?

kryszka - Sro Sie 03, 2005 8:55 pm

Napisz może które sale już widzieliście, to od razu je pominiemy.


Z takich większych sal to na pewno odpowiedni będzie "Belweder" w Konstantynowie Łódzkim.

Agnesia - Sro Sie 03, 2005 10:00 pm

To zależy, czy szukasz restauracji, czy sali na działkach lub OSP. Podejrzewam, że w restauracji nie uda się znaleźć nic tańszego na tyle osób. Sama ten problem przerabiałam. Poza tym poczytaj posty na temat sal i wtedy bedziesz mogła coś wybrać.
Kasiawka - Czw Sie 04, 2005 7:52 am

NA 150 osób jest sala na d stawami Stefańskiego, koszt albo 110 zł albo 120 zł, do wyboru, bardzo fajna sala, ładnie połoóżna, ładna w środku. Sala się nazywa Wodnik
inka999 - Czw Sie 04, 2005 8:48 am

Sala w Łagiewnikach ostatnio miała wesele podobno na 160 osób, po swoim zobaczę czy to możliwe ;-) będę miła 100 więc zobaczę czy duże luzy będą ;-) ))
Jak chcesz namiar na te salę to podeślę Ci na priv

tysia - Czw Sie 04, 2005 3:27 pm

Jak ja szukalam, na tyle osob co piszesz (z tego co pamiętam) to moze byc restauracja Dembskiego 120-130zl od osoby lub Oscar na Łagiewnickiej ceny tez od 110 do 150 zależy od menu.
bajeczka - Czw Sie 04, 2005 9:10 pm

Pałac Młodzieży na Retkini. 99 zeta od głowy i wesela duże też robią (był tam sylwester na 600 osób) :D
Mefiu - Sro Sie 24, 2005 10:37 am

Belweder w Konstantynowie. 150 zeta za osobe, ale wydaje sie profesjonalnie, sam mam tam wesele ale 17 września. Więc polecam w ciemno :)
Tomasso - Sob Sie 22, 2009 2:20 am
Temat postu: Sala na 150osób
Witam wszystkich i od razu pytam. Szukamy sali w Łodzi na ~150osób i chciałbym wiedzieć co polecacie? Najlepiej też aby nie było to jakoś strasznie daleko dlatego pożądane byłyby lokalizacje widzew i coś w kierunku np tomaszowa (trasa na andrespol) ew. chojny i kierunek rzgów. Wszelkie propozycje zostaną sprawdzone ;) Jeśli też bawiliście się bądź organizowaliście wesele z taką ilością osób to prosilibyśmy o opinie i wszelkie informacje.

Pozdrawiamy

mischelle22 - Sob Sie 22, 2009 12:07 pm

Tomasso napisał/a:
i kierunek rzgów. Wszelkie propozycje zostaną sprawdzone ;)


Polecam Fantazję(klik!) na ul.Kolumny.
A wszelkie opinie na temat sal znajdziesz w wątkach dotyczących konkretnej sali.


Spis sal z odnośnikami do wątków znajdziesz
TUTAJ(klik!)

Bella - Sro Wrz 02, 2009 11:32 am

Podbijam temat ponieważ potrzebuję porady. Poszukuje sali na wesele na ok 140-160 osób i z tego co znalazłam tu na forum to niestety chyba nie am za wiele takich sal :/ Tak duże sale posiada: Belweder, Odyseja, Pałac Młodzieży, chyba Boryna :?: Trochę mało mi się wydaje tych sal :/ Może moglibyście coś jeszcze polecić? z góry dzięki! :wink:
izunia_82 - Sro Wrz 02, 2009 9:12 pm

Bella jest jeszcze Skarabeusz, też duża sala. Jest ta sala w wątku weselnym. :)
Bella - Sro Wrz 30, 2009 12:43 am

Izunia,
Dzięki za podpowiedź :) byłam zobaczyć sale ostatnio, ogólnie pozytywne wrażenia choć ostatecznie się na nią nie zdecydujemy. więcej spostrzeżeń na jej temat w wątku poświęconym Skarabeuszowi czyli http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=4013 :)

miluka - Sro Wrz 30, 2009 8:34 am

Sala weselna Prestige w Hermanowie organizuje wesela na 150 osób, ale to juz poza Łodzią, więc nie wiem czy bedziesz zainteresowana.
panna - Sro Wrz 30, 2009 10:07 am

Polecam Nostalgie w Sokolnikach nowa sala .Byłam tam na weselu ,dardzo duża, sala wydaje mi się ze może na 200os ,piękny teren.pozdrawiam
Weira - Pią Lis 27, 2009 12:35 pm

Yuca, sala bankietowa pomieści i więcej :)
kamazgr - Nie Gru 26, 2010 10:53 pm
Temat postu: poszukuje sali min 160 osób:) podpowiedzcie
Witam. jestem nowa na forum więc nie wiem za bardzo gdzie mam umieścić takie pytanko. mam nadzieję, że mi coś doradzicie :) planujemy ślub na 2012 rok i poszukuję sali tak na minimum 160 osób. chciałabym żeby była elegancka, na pewno nie w starym stylu tylko bardziej nowoczesna. cena aż tak bardzo nie gra roli, a także lokalizacja. sama jestem ze zgierza więc nie ma różnicy czy to będzie łódź czy też jej okolice. miło byłoby jakby były jakieś pokoje do wynajęcia ale to też nie obowiązkowo. ważne jest również dla mnie żeby sala miała ładny ogród. mam nadzieję, że dacie mi jakieś propozycje i pomożecie. pozdrawiam kamazgr
sloneczkoo - Nie Sty 02, 2011 10:52 pm

Nie wiem czy coś Cię zainteresuje ale proszę:
http://wodniklodz.pnet.pl/ do 200 osób ;)



http://www.yuca.pl/polska/bankietpl.html do 450 osób ;)

Więcej nie wymyślę :P

filmowiec - Nie Sty 02, 2011 11:25 pm

napewno Boryna, Yucca, Fantazja te mi tak na szybko przychodzą do głowy
kryszka - Czw Sty 06, 2011 12:27 pm

Wątek przeniesiony do podobnego już istniejącego.
panna mia - Wto Gru 27, 2011 6:41 pm

podbijam - szukam sali na 120-150osób w Łodzi, chodzi mi o dom weselny a nie OSP coś poza Boryną, Yucą i Fantazją możecie polecić?
alamakota - Wto Gru 27, 2011 7:55 pm

kamazgr, wiem że sala w Natolinie - Los Esposos jest duża, spokojnie zmieści się w niej 160 osób. My mieliśmy wesele na 120 osób, sala ta była dla nas zdecydowanie za duża, ale oglądalismy ją i prezentowała się bardzo ładnie. Jednakże nie wypowiem się co do obsługi i cen, bo nie wiem jak to wygląda.

panna mia, my mieliśmy wesele na 120-140 osób (ostatecznie było 124) i wybraliśmy Lord w Nowosolnej. Są to dwie połączone szerokim przejściem sale. Byliśmy mega zadowoleni z organizacji i profesjonalizmu obsługi - nie wymienie ani jednego minusa. Polecam :)

estera - Wto Gru 27, 2011 10:48 pm

Ja miałam wesele w Casa de' fiori i to jest też sala która pomieści tyle osób.
tibidibi - Sro Lip 25, 2012 11:15 pm

Ja również poszukuję sali na 150-160 osób. Widziałam już Yuce, Kryształową Salę w Zgierzu, Biały Pałac, Borynę i Willę Impresję ale cały czas jest masa wątpliwości, nie wiem już gdzie szukać pomysłów na salę :( Pomóżcie!
PreciousBaby - Pon Lip 30, 2012 6:23 pm

Do 270 osób organizuje wesela sala 'Rusałka' na Obywatelskiej w Łodzi ;)
karolina99 - Czw Sty 03, 2013 3:45 pm

tibidibi napisał/a:
Ja również poszukuję sali na 150-160 osób. Widziałam już Yuce, Kryształową Salę w Zgierzu, Biały Pałac, Borynę i Willę Impresję ale cały czas jest masa wątpliwości, nie wiem już gdzie szukać pomysłów na salę :( Pomóżcie!


a może Dom Weselny Wiktoria w Brzezinach ? Niby do 400 osób.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group