Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Wideofilmowanie - Ola i Adam Krencjasz

Asiek - Pon Sty 19, 2004 5:10 pm
Temat postu: Ola i Adam Krencjasz
Z filmu jesteśmy bardzo zadowoleni. :happygirl: Mamy wersję na DVD i na kasecie. Wszystko jest tak jak chcieliśmy (m.in. wmontowane zdjęcia, "nasze" piosenki, sensowne przejścia, fajna czołówka i zakończenie). Nie ma latających serduszek ani tym podobnego kiczu (zastrzegłam od razu! :twisted: ) - film jest dla nas dokumentem.
Jakość jest super, tzn. biały jest białym, ludzie nie mają twarzy-masek, światło od kamery nie biło ich po oczach, obraz jest bardzo wyraźny. Każdy kto oglądał film był pod wrażeniem! :mrgreen:
Kamerzysta jest otwarty na propozycje klientów - to co klient chce tak robi. :girl :
Gdyby ktoś chciał namiary to mogę przesłać na priv.


edit: zmieniłam tytuł (usunęłam zwrot "kamerzyści Asiek")
kryszka

Mi - Pon Sty 19, 2004 7:53 pm

Asiek ja poproszę namiary bo jestem na etapie szukania kamerzysty.
tweety - Pią Lut 20, 2004 8:08 pm

Asiek napisał/a:
Z filmu jesteśmy bardzo zadowoleni. :happygirl: Mamy wersję na DVD i na kasecie. Wszystko jest tak jak chcieliśmy (m.in. wmontowane zdjęcia, "nasze" piosenki, sensowne przejścia, fajna czołówka i zakończenie). Nie ma latających serduszek ani tym podobnego kiczu (zastrzegłam od razu! :twisted: ) - film jest dla nas dokumentem.
Jakość jest super, tzn. biały jest białym, ludzie nie mają twarzy-masek, światło od kamery nie biło ich po oczach, obraz jest bardzo wyraźny. Każdy kto oglądał film był pod wrażeniem! :mrgreen:
Kamerzysta jest otwarty na propozycje klientów - to co klient chce tak robi. :girl :
Gdyby ktoś chciał namiary to mogę przesłać na priv.


Asiu wczoraj byłam u tego kamerzysty. rzeczywiście super filmy robi. podpisałismy umowe z nim. napewno bedzie dobrze. dzieki za namiary. :graba:

Asiek - Pią Lut 20, 2004 8:42 pm

Tweety, cieszę się, że mogłam pomóc. :D
anna.b - Pią Lut 20, 2004 10:56 pm
Temat postu: Do Asiek, Tweety i Olenki
Witajcie,

Asiek i Tweety,
czy ja tez moge prosic o kontakt do tego kamerzysty? Ja mam slub 18.09.2004, moze bedzie mial jeszcze wolny termin (jesli nam sie oczywiscie spodoba, ale Wasze pochlebne opinie sa juz pewna gwarancja :D ).

Olenko,
czekam rozniez na namiary od Ciebie i oczywiscie od pozostalych dziewczyn :wink:

Z gory dzieki za pomoc,
Ania

Asiek - Sob Lut 21, 2004 9:01 am

Aniu, nr tel. kamerzysty wysłałam Ci na priv.
Powodzenia! :graba:

Asiek

tweety - Sob Lut 21, 2004 12:58 pm

Czyli ja już nie jestem potrzebna :D
anna.b - Sob Lut 21, 2004 2:32 pm

Asiek,

dzieki za namiaty.

A Tweety dziekuje za czujnosc!!! :lol:

Pozdrowka,
Ania

Mi - Wto Lut 24, 2004 10:02 pm

Asiek, a ja ?? ???????????????
Drugi raz proszę: pomóżcie mi znaleźć dobrego , super dobrego kamerzystę :beksa:

Asiek - Wto Lut 24, 2004 10:06 pm

Mi, już wysyłam Ci namiary na priv! :pisze:
Tylko już nie płacz! :D

Mi - Pią Mar 12, 2004 10:00 pm

Asiu, dzwoniłam do twojego kamerzysty, umówiłam się z nim w poniedziałek o godz. 19.
filmowiec - Pon Mar 15, 2004 8:59 pm

mam nadzieje ze niedlugo mnie tez tu bedziecie polecac.pozdrawiam:)
Asiek - Pon Mar 15, 2004 9:02 pm

Filmowiec, na to trzeba zasłużyć! :lol: :wink:
Mi - Wto Mar 16, 2004 12:01 am

Asiek, byłam dzisiaj u "twojego" kamerzysty - jest SUPER.
Przemili ludzie, mam nadzieję, że się nie zawiodę - umowa podpisana.
Bardzo miło cię wspominali, są ci bardzo wdzięczni za dobre referencje, a co za tym idzie nowych klientów.

Asiek - Wto Mar 16, 2004 12:06 am

Mi napisał/a:
Asiek, byłam dzisiaj u "twojego" kamerzysty - jest SUPER.
Przemili ludzie, mam nadzieję, że się nie zawiodę - umowa podpisana.
Bardzo miło cię wspominali, są ci bardzo wdzięczni za dobre referencje, a co za tym idzie nowych klientów.

Mi, dobry wybór! :graba:
Ach, jak miło, że mogłam być pomocna już tylu osobom, a i kamerzysta jest zadowolony.
Fajnie! :jumpingmrgreen:

Asiek altruistka :mrgreen:

filmowiec - Wto Mar 16, 2004 12:11 am

moze zasluguje?:)pozdrawiam
Asiek - Wto Mar 16, 2004 12:19 am

filmowiec napisał/a:
moze zasluguje?:)pozdrawiam

Może tak, ale o tym najlepiej jak wypowiadają się klienci, bo oni są krytyczni i nie mają w tym zachwalaniu żadnego interesu.
Pozdrawiam.

filmowiec - Wto Mar 16, 2004 12:34 am

dla mnie osobiscie zadowolenie moich klientow jest bardzo wazne, i mysle ze Ci co filmuja tylko dla kasy nie powinni tego robic,moim skromnym zdaniem trzeba to lubic no i o tym ze trzeba sie troche znac to mysle ze nie nalezy wspominac :)
anna.b - Wto Mar 16, 2004 12:48 am

ASIEK,

My tez sie umowilismy do "Twojego" kamerzysty na poczatek kwietnia. Idziemy obejrzec kasete i jesli nam sie spodoba (a tego jestem prawie pewna, czytajac wszystkie posty na temat tego Pana), to rowniez podpiszemy umowe. Telefonicznie zrobilismy juz rezerwacje na dzien naszego slubu. :spoko:

Jeszcze raz dzieki!!!!!!! :iconpray:

Asiek - Wto Mar 16, 2004 12:55 am

anna.b napisał/a:
ASIEK,

My tez sie umowilismy do "Twojego" kamerzysty na poczatek kwietnia. Idziemy obejrzec kasete i jesli nam sie spodoba (a tego jestem prawie pewna, czytajac wszystkie posty na temat tego Pana), to rowniez podpiszemy umowe. Telefonicznie zrobilismy juz rezerwacje na dzien naszego slubu. :spoko:

Jeszcze raz dzieki!!!!!!! :iconpray:

Nie ma za co, Aniu.
:jumpingmrgreen:

I nie myślcie, że wszystkie będziecie miały tak samo zmontowane filmy : czołówki, melodie i inne "bajery" - wszystko do indywidualnego dogadania . :mrgreen:

Edyta - Wto Mar 16, 2004 11:27 am

moja siostra też wybrała tego kamerzystę, chodź miała wątpliwości już po podpisaniu umowy :wink:
anna.b - Wto Mar 16, 2004 11:59 pm

Edyta napisał/a:
moja siostra też wybrała tego kamerzystę, chodź miała wątpliwości już po podpisaniu umowy :wink:


Edyta,

dlaczego Twoja siostra miala watpliwosci?

tweety - Sro Mar 17, 2004 10:12 pm

No wlasnie dlaczego..??
anna.b - Sro Mar 17, 2004 11:22 pm

Asiek,

Pan Kamerzysta powinien Ci postawic jakiegos browarka za taka skuteczna akcje marketingowa przeprowadzona wsrod nas Forumowiczow :wink:

A my, jako klienci, powinnismy chyba wynegocjowac jakis rabat :smilegirl:

Edyta - Sro Mar 17, 2004 11:43 pm

anna.b napisał/a:
Edyta napisał/a:
moja siostra też wybrała tego kamerzystę, chodź miała wątpliwości już po podpisaniu umowy :wink:


Edyta,

dlaczego Twoja siostra miala watpliwosci?



Bo jakiś miesiąc temu widziała kasetę z wesele, gdzie kręcił ten kamerzysta (z tej firmy) i na dodatek na sali, którą wybrała moja siostra. Kaseta była niewyraźna i ciemno nagrana!!!
Ja i rodzina widzieliśmy kasetę z innego wesela, gdzie kręcił ten kamerzysta i bardzo nam się podobało. Cała nasza rodzina była zaskoczona "tą źle nakrękoną kasetą".

Nie wiemy jednak kto to kręcił!!! Prawdopodobnie jakaś osoba od tego właściciela.
Wiemy tylko jedno, że sam właściciel kręci świetnie, a osoba trzecia mogła być niezbyt doświadczoną.

Moja siostra poprosiła właściciela żeby nakręcił im film, bo ma pewność, że nic nie będzie źle zrobione!!!

W kwietniu dam wam znać jak sprawdził się kamerzysta!!!!!!!

anna.b - Czw Mar 18, 2004 12:31 am

Edyta,

Troche nas przestraszylas :hmm :

Ale bedziemy pamietac, by przy podpisywaniu umowy zaznaczyc, aby to Pan Kamerzysta osobiscie filmowal nasza uroczystosc.

Dzieki, ze nam o tym napisalas. Dobrze wiedziec na przyszlosc :iconpray:

Edyta - Czw Mar 18, 2004 1:00 am

anna.b napisał/a:
Edyta,
Dzieki, ze nam o tym napisalas. Dobrze wiedziec na przyszlosc :iconpray:



Nie ma za co!! Jak coś to jeszcze odezwę się jak wyszła kaseta mojej siostry!!
Wiesz sala mojej siostry jest duża na 250 osób i prawdopodobnie kamerzysta nie był przygotowany na kręcenie tak dużej sali.

Asiek - Czw Mar 18, 2004 9:44 am

anna.b napisał/a:
Asiek,

Pan Kamerzysta powinien Ci postawic jakiegos browarka za taka skuteczna akcje marketingowa przeprowadzona wsrod nas Forumowiczow :wink:

Aniu, zgadzam się! :beerbeer:
A tak na serio, to wystarczy mi, jak powiecie, że to ja Was "nasłałam". :D

Zeby nie było niejasności - u mnie kręcił właściciel, więc nie mogę wypowiadać się na temat innych osób z firmy. Zresztą zawsze pisałam tylko o tym kamerzyście (i jego namiary rozdawałam).
Ale myślę, że będzie dobrze! :graba:

anna.b - Czw Mar 18, 2004 7:57 pm

Asiek,

Kiedy dzwonilismy do Pana Kamerzysty, to pierwsze co powiedzialam, to bylo wlasnie - od kogo dostalam kontakt :girl : Poza tym Pan w rozmowie byl bardzo mily. Podobnie jak Wy, my rowniez nie chcemy miec zadnych bajerow, tylko fachowo nakrecony i zmontowany film - dokument.

marchefka - Sob Mar 27, 2004 1:05 am

Ja po podpisaniu umowy z kamerzysta polecanym przez Asika watpliwoasci nie mialam :)
W tej chwili jestesmy na etapie wymyslania, co chcemy miec na tej kasecie - czyli piszemy z Chmurkiem scenariusz :)
Potem zagramy w nim glowne role :) )))
Fajne jest to, ze ci ludzie rzeczywiscie sa bardzo otwarci na wspolprace i naprawde kazdy film moze wygladac calkiem inaczej.
marchefka

filmowiec - Pon Mar 29, 2004 12:31 pm

nie tylko oni sa otwarci na wspolprace,ja zawsze sporzadzam sobie liste zyczen klienta i pozniej je realizuje:)
Edyta - Pon Mar 29, 2004 12:45 pm

No mogę już Wam zdać relację od kamerzysty (którego będzie miała moja siostra).

Widziała tym razem!!! kasetę kręconą przez właściciela (już wam o tym pisałam) a nie kogoś innego. Jest bardzo zadowolona, bo tym razem jej sala wyszła naprawdę ladnie, a nie jak ostatnio strasznie ponuro.

Dziewczyny bierzcie właściciela do kręcenia, a nie osoby, które u niego pracują.

filmowiec - Pon Mar 29, 2004 12:50 pm

a ludzi na bruk??co brak serca:P ja moich ludzi bardzo szkole,chociaz fakt co zrobie samto zrobie:)
anna.b - Sro Maj 26, 2004 10:40 pm
Temat postu: Ola i Adam Krencjasz (kamerzyści Asiek)
Edyta,
wiemy, ze slub Twojej siostry filmowal kamerzysta, ktorego miala Asiek i ktorego wiele z nas wybralo. Napisz jakie wrazenia? Jak wyszedl film, czy siostra zadowolona? Czekamy na relacje.

tweety - Czw Maj 27, 2004 1:06 pm

No właśnie Edytko napisz jakie wrażenia..
Edyta - Czw Maj 27, 2004 3:31 pm
Temat postu: Re: Pytanie do Edyty - jakie wrazenia?
anna.b napisał/a:
Edyta,
wiemy, ze slub Twojej siostry filmowal kamerzysta, ktorego miala Asiek i ktorego wiele z nas wybralo. Napisz jakie wrazenia? Jak wyszedl film, czy siostra zadowolona? Czekamy na relacje.


przepraszam, że sama nie wpadłam na ten pomysł

pewnie się domyślacie, że jesteśmy wszyscy zadowoleni z usługi tego Pana skoro ja i R. także chcemy go zaklepać

Słuchajcie kaseta jest boska!!!!!!!!!!!!!!!!!

Począwszy od pierwszej sekundy kiedy się zaczyna
są przepiękne wstawki np. przed błogosławieństwem, przyjazdem do kościoła, tortem itd.

Nie wspomnę już o podkładzie muzycznym !! !

Jeśli chodzi o ogólna opinię : film czysto nagrany, nie widać jak kamerzysta ustawia sobie ostrość (mam parę takich kaset i wygląda to koszmarnie), chodził po całej sali więc widać wszystkich gośći, i przede wszystkim kamerzysta potrafi uchwycić bardzo zabawne sytuacje!!


My już jesteśmy zdecydowani na "jego" usługi i Wam też bardzo polecam!!!!


jak macie jakieś pytania, to piszcie - z chęcią odpowiem :D

Asiek - Czw Maj 27, 2004 3:35 pm

Tak pomyślałam, że właściwie od kilku dziewczyn to mi się należy duuuuże piwo. :beerbeer: :mrgreen:
Edyta - Czw Maj 27, 2004 3:41 pm

Asiek napisał/a:
Tak pomyślałam, że właściwie od kilku dziewczyn to mi się należy duuuuże piwo. :beerbeer: :mrgreen:


:hm: ja nie wiem o czym mówisz

hahaha

anna.b - Czw Maj 27, 2004 8:31 pm

Asiek napisał/a:
Tak pomyślałam, że właściwie od kilku dziewczyn to mi się należy duuuuże piwo. :beerbeer: :mrgreen:


Asiek, to rzecz OCZYWISTA :beerbeer: :dance: . Czekamy tylko na okazje!!!

Asiek - Czw Maj 27, 2004 8:46 pm

anna.b napisał/a:
Asiek, to rzecz OCZYWISTA :beerbeer: :dance: . Czekamy tylko na okazje!!!

Podoba mi się takie podejście! :mrgreen:
Aniu :przytul:

anna.b - Czw Maj 27, 2004 9:44 pm

Asiek, z niecierpliwoscia wyczekuje okazji <tuptup>. Tylko przynies ze soba kilka ciasteczek (to chyba ciast.??), ktore wypiekasz w Avatarku! :jezyk1:
PIT - Pon Mar 07, 2005 4:20 pm

Asiek,
marchewka,
anna.b,

Jeżeli ktoś z Was może przekazać mi namiary na kamerzystę "od Asiek" będę zobowiązany

:iconpray:

marchefka - Pon Mar 07, 2005 4:47 pm

Sluchajcie, u mnie nie krecil wlasciciel, tylko jego zona - i nie mam do tego nagrania zadnych, ale to absolutnir zadnych zastrzezen. Zona kamerzysty byla z pracownikiem ich firmy (bo prawdopodobnie jak robia dalsze wyjazdy, to robia je zawsze we dwoje) i nie umiem powiedziec, co nagrywala ona, a co pracownik.
Ogladalam caly material, bo umowilismy sie z nimi, ze dostajemy calosc materialu, po czym ja decyduje, ktore dokladnie momenty i jak maja byc zmontowane. Nawet na tym materiale nie ma wiele takich momentow, ktore nie nadaja sie do pokazania.

We wrzesniu ubieglego roku ta sama firma krecila slub i wesele mojego brata. Tym razem przyjechal wlasciciel z zona. Znowu nie mam zadnych zastrzezen co do jakosci nagrania.

Tak ze nie sadze, zeby to, kto kreci, bylo az tak istotne, bo nie sadze, zeby firma zdecydowala sie dac kamere czlowiekowi, ktory nie ma pojciia o filmowaniu i zepsuje im opinie (a z tego co wiem, to na brak zamowien nie narzekaja).

Tak ze efekty ich pracy widzialam i na swoim weselu, i na czyims weselu - a powiem wam, ze to wesele kuzyna bylo troche nudnawe, a oni tak to zmontowali, ze wydaje sie, ze to fajna imprezka byla.

pozdrwiam wszystkich przyszlych nowozencow :)
marchefka

PIT - Pon Mar 07, 2005 6:46 pm

marchewka jeszcze raz dzięki - dziewczyny odwołuję alert :D
Malgoosia - Czw Lip 14, 2005 8:43 am

PIT napisał/a:
Asiek,
marchewka,
anna.b,

Jeżeli ktoś z Was może przekazać mi namiary na kamerzystę "od Asiek" będę zobowiązany

:iconpray:


i ja, i ja, i ja poprosze :girl : dzieki z góry

kryszka - Czw Lip 14, 2005 9:26 am

Najlepiej napisz priva do Asiek, szybciej go dostanie niż pewnie tu zajrzy.
marchefka - Pią Lip 15, 2005 8:31 am

Dziewczyny, i ja, i Asiek rzadko teraz bywamy na tym forum. Kryszka ma racje, latwiej nas zlapac przez wyslanie priva.
Ja reaguje tez na wiadomosci zostawiane na gg (4553595) - jesli macie ochote zadac jakies pytania, to zapraszam :) Chociaz teraz, szczerze mowiac, pamietam z przygotowan przedslubnych coraz mniej :)

Pozdrawiam cieplutko wszystkie zony, nie-zony i przyszle zony :)
marchefka

Asiek - Pią Lip 15, 2005 1:54 pm

Priv dostałam - namiary wysłałam. :)
marchefka - Pią Lip 15, 2005 2:12 pm

No to Malgoosia zostala zasypana namiarami na kamerzystow :)
Ale chyba lepiej nadmiar niz niedosyt, prawda, Malgoosiu? :)

marchefka

Malgoosia - Wto Lip 19, 2005 8:49 am

jasne ze tak :mrgreen:
Calinka - Czw Lip 21, 2005 3:56 pm

Czy mogę też prosić namiary na kamerzystę Asiek i jeszcze prośba do Galionki żeby podala namiary na swojego pana wojskowego. Będę bardzo, bardzo wdzięczna.
kryszka - Pią Lip 22, 2005 12:05 am

Calinko - namiary na kamerzystę Galionki wysłałam ci na priv, bo Galionka rzadko jest na forum; a do Asiek najlepiej napisz priva. :)
Calinka - Pią Lip 22, 2005 6:47 am

Dzięki wielkie Kryszko, priva dostałam. Do Asiek napisałam juz wczoraj, ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi. Może ktoś jeszcze dysponuje namiarami do kamerzysty Asiek :?:
Asiek - Sro Lip 27, 2005 7:14 pm

Namiary wysłałam na priv. :)
Czasem mnie nie ma przez jakiś czas na forum, ale privy zawsze czytam i odpisuję po przeczytaniu.

Calinka - Czw Lip 28, 2005 3:42 pm

Dzięki wielkie Asiek, priva dostałam.Wiedziałam, że na was zawsze mozna liczyć :D :hello:

[ Dodano: Sob Sie 13, 2005 3:19 pm ]
Kamerzysta już zaklepany, umowa podpisana :mrgreen:
Asiek dzięki :graba:

agnieszka - Pon Sie 15, 2005 11:42 am

Calinko więc twoim kamerzysta bedzie pan Adam?
A u nas kreciła Ola -jego żona!
Super babka-naprawde polecam! :D

maliga - Wto Sie 16, 2005 10:46 am

Dołączam do grona korzystającego z usług p. Adama. My od razu zapowiedzieliśmy żeby to on kręcił, ale tylko ze względu na to, że był sam jak do niego poszliśmy i wydał nam się bardzo sympatyczny. Nie wiem jak reszta jego pracowników, pewnie też są ok. Wrażenia opiszę po sobocie, a wtedy to już chyba pomniki będziemy mu stawiać, tyle tu zachwytów nad nim :lol:
filmowiec - Wto Sie 16, 2005 10:56 am

moze ktoras z forumowiczek zdecydowalyby sie pozyczyc mi film p. Adama bo ciekaw jestem tych super produkcji bo do tej pory nie mialem szczescia zobaczyc nic powalajacego...
Alma_ - Wto Sty 10, 2006 10:19 pm
Temat postu: Ola i Adam Krencjasz (kamerzyści Asiek)
Asiek w Pon Sty 19, 2004 5:10 pm napisał/a:
Z filmu jesteśmy bardzo zadowoleni. :happygirl: Mamy wersję na DVD i na kasecie. Wszystko jest tak jak chcieliśmy (m.in. wmontowane zdjęcia, "nasze" piosenki, sensowne przejścia, fajna czołówka i zakończenie). Nie ma latających serduszek ani tym podobnego kiczu (zastrzegłam od razu! :twisted: ) - film jest dla nas dokumentem.
Jakość jest super, tzn. biały jest białym, ludzie nie mają twarzy-masek, światło od kamery nie biło ich po oczach, obraz jest bardzo wyraźny. Każdy kto oglądał film był pod wrażeniem! :mrgreen:
Kamerzysta jest otwarty na propozycje klientów - to co klient chce tak robi. :girl :
Gdyby ktoś chciał namiary to mogę przesłać na priv.

tweety w Pią Lut 20, 2004 8:08 pm napisał/a:
Asiu wczoraj byłam u tego kamerzysty. rzeczywiście super filmy robi. podpisałismy umowe z nim. napewno bedzie dobrze. dzieki za namiary. :graba:

Mi we Wto Mar 16, 2004 12:01 am napisał/a:
Asiek, byłam dzisiaj u "twojego" kamerzysty - jest SUPER.
Przemili ludzie, mam nadzieję, że się nie zawiodę - umowa podpisana.
Bardzo miło cię wspominali, są ci bardzo wdzięczni za dobre referencje, a co za tym idzie nowych klientów.

anna.b we Wto Mar 16, 2004 12:48 am napisał/a:
ASIEK,

My tez sie umowilismy do "Twojego" kamerzysty na poczatek kwietnia. Idziemy obejrzec kasete i jesli nam sie spodoba (a tego jestem prawie pewna, czytajac wszystkie posty na temat tego Pana), to rowniez podpiszemy umowe. Telefonicznie zrobilismy juz rezerwacje na dzien naszego slubu. :spoko:

Jeszcze raz dzieki!!!!!!! :iconpray:

marchefka w Sob Mar 27, 2004 1:05 am napisał/a:
Ja po podpisaniu umowy z kamerzysta polecanym przez Asika watpliwoasci nie mialam :)
W tej chwili jestesmy na etapie wymyslania, co chcemy miec na tej kasecie - czyli piszemy z Chmurkiem scenariusz :)
Potem zagramy w nim glowne role :) )))
Fajne jest to, ze ci ludzie rzeczywiscie sa bardzo otwarci na wspolprace i naprawde kazdy film moze wygladac calkiem inaczej.
marchefka

marchefka w Pon Mar 07, 2005 4:47 pm napisał/a:
Sluchajcie, u mnie nie krecil wlasciciel, tylko jego zona - i nie mam do tego nagrania zadnych, ale to absolutnir zadnych zastrzezen. Zona kamerzysty byla z pracownikiem ich firmy (bo prawdopodobnie jak robia dalsze wyjazdy, to robia je zawsze we dwoje) i nie umiem powiedziec, co nagrywala ona, a co pracownik.
Ogladalam caly material, bo umowilismy sie z nimi, ze dostajemy calosc materialu, po czym ja decyduje, ktore dokladnie momenty i jak maja byc zmontowane. Nawet na tym materiale nie ma wiele takich momentow, ktore nie nadaja sie do pokazania.

We wrzesniu ubieglego roku ta sama firma krecila slub i wesele mojego brata. Tym razem przyjechal wlasciciel z zona. Znowu nie mam zadnych zastrzezen co do jakosci nagrania.

Tak ze nie sadze, zeby to, kto kreci, bylo az tak istotne, bo nie sadze, zeby firma zdecydowala sie dac kamere czlowiekowi, ktory nie ma pojciia o filmowaniu i zepsuje im opinie (a z tego co wiem, to na brak zamowien nie narzekaja).

Tak ze efekty ich pracy widzialam i na swoim weselu, i na czyims weselu - a powiem wam, ze to wesele kuzyna bylo troche nudnawe, a oni tak to zmontowali, ze wydaje sie, ze to fajna imprezka byla.

pozdrwiam wszystkich przyszlych nowozencow :)
marchefka

A oto namiary na tę tajemniczą firmę zwaną "kamerzystą Asiek":
Adam Krencjasz, tel. 632-63-41

Kasiawka - Sro Sty 11, 2006 8:02 am

I ja moge sie dopisac, że z czystym sumieniem polecam tych kamerzystów, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z naszego filmu.
Marti - Czw Sty 12, 2006 9:12 am

Ja też serdecznie polecam. Bardzo sympatyczne osoby i profesjonalnie wykonana praca.
Agatka_P - Czw Sty 12, 2006 11:19 am

A możecie mi powiedzieć ile ci państwo biorą za filmowanie??
Kasiawka - Czw Sty 12, 2006 12:11 pm

Mam nadzieje, że dobrze pamiętam,a le my za film ( ustalony kręcony od błogosławieństwa do 3 nad ranem) 4 h- dwa komplety DVD i jedna kaseta VHS- 850 zł.
Mika - Czw Sty 12, 2006 1:33 pm

KasiuK dobrze pamiętasz my też płaciliśmy 850 zł
Kasiawka - Czw Sty 12, 2006 1:35 pm

Przypomniało mi sie jeszcze, że Ola - gambi mówiła mi, ze dostała od nich propozycję zakupienia tych taśm na których był śłub i wesele bez żadnych obróbek ( takie kasety z kamery), chyba każda kaseta 10 zł, ale np. ja takiej propozycji nie miałam
kryszka - Czw Sty 12, 2006 2:28 pm

Ja tylko chciałam zaznaczyć, że omawiane osoby są zalogowane na naszym forum: Ola i Adam. :D
ewcia - Czw Sty 12, 2006 10:41 pm
Temat postu: Ola i Adam Krencjasz (kamerzyści Asiek)
Witajcie. Właśnie dołączyłam do Waszego grona i już trafiłam na temat, który bardzo mnie interesuje. W październiku wychodzę za mąz i właśnie jestem na etapie polowania na kamerzystę. A tak ogółem to Wasze forum jest superowe. :D
Alma_ - Czw Sty 12, 2006 11:23 pm

Ewcia, witamy :graba:

Cieszymy się, że możemy pomóc :D i mamy nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej ;)

Może zechcesz przywitać się ze wszystkimi w dziale Powitania ? :)

Madlen - Pią Lut 10, 2006 2:09 pm

po tych Waszych postach jestem skłonna wziąć tego pana w ciemno, bez ogladania jego dzieł :lol: dzwoniłam przed chwilą do niego, mój termin jest jeszcze wolny a cena taka jak Mika pisała 850 zł za 4 godziny (vhs i dvd)
taint - Pią Mar 03, 2006 12:38 pm

Czy ja rowniez moglbym prosic o namiary do tych panstwa - sa tak wychwaleni - ze na pewno dobrzy... jesli macie to chetnie tez email - ten ktory maja w profilu - brak odpowiedzi :-(
Alma_ - Sob Mar 04, 2006 11:40 am

Taint, w moim poście powyżej jest nr telefonu, a jeśli okaże się nieaktualny, to polecam napisać na prive lub maila to osób, które korzystały z ich usług.
Madlen - Nie Mar 12, 2006 11:36 pm

No to ja już mam kamerzystę zaklepanego. Pan Adam wydał mi się naprawdę dobrym fachowcem, pokazał mi kilka fragmentów z wesel, wiele zdjęć, powiedział dokładnie co i za ile.

A i dodam, że zdjęcia tez będzie mi robił pan Adam.

mineralna - Pon Mar 13, 2006 10:12 am

zastanow sie nad propozycjami 2 w 1 ... bo jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego ;)

ale tak serio - jesli ktos ma robic Ci zdjecia jedna reka, a druga trzymac kamere to lepiej wogole zrezygnuj ze zdjec ... albo poszukaj jakiegos fotografa-amatora w rodzinie - wyjdzie zdecydowanie lepiej

Madlen - Pon Mar 13, 2006 10:51 am

mineralna napisał/a:
zastanow sie nad propozycjami 2 w 1 ... bo jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego ;)

ale tak serio - jesli ktos ma robic Ci zdjecia jedna reka, a druga trzymac kamere to lepiej wogole zrezygnuj ze zdjec ... albo poszukaj jakiegos fotografa-amatora w rodzinie - wyjdzie zdecydowanie lepiej


:lol: nie będzie musiał w jednej ręcę trzymac aparatu, a drugiej kamery bo zdjęcia będą robione pare godzin przed slubem w jego studiu lub w plenerze a kamera dopiero będzie potrzebna na samym ślubie, ponadto pan Adam ma do pomocy żonę i pracownika. Widziałam u niego wiele zdjęć i jakoś jestem spokojna o moje. Oczywiście na 100% bedę go mogła polecać za półtora roku. :lol:

Kasiawka - Pon Mar 13, 2006 12:20 pm

Madlen napisał/a:
:lol: nie będzie musiał w jednej ręcę trzymac aparatu, a drugiej kamery bo zdjęcia będą robione pare godzin przed slubem w jego studiu lub w plenerze a kamera dopiero będzie potrzebna na samym ślubie, ponadto pan Adam ma do pomocy żonę i pracownika. Widziałam u niego wiele zdjęć i jakoś jestem spokojna o moje. Oczywiście na 100% bedę go mogła polecać za półtora roku. :lol:


to było oczywiste, ze nie będzie jedna ręka robił zdjęć a dugą filmował, no cóż

a ja Ci Madlen powiem, ze to super wybór :mrgreen:

Madlen - Pon Mar 13, 2006 6:43 pm

Kasiawka napisał/a:


a ja Ci Madlen powiem, ze to super wybór :mrgreen:


cieszę się i tym bardziej jestem spokojna o moje zdjęcia i film.

taint - Wto Mar 14, 2006 12:13 am

madlen a jak wyglada ich oferta na fotoreportaz
Madlen - Wto Mar 14, 2006 12:27 am

film 4 h- 1 VHS+ 2 komplety DVD 850 zł

zdjęcia 20 póz- 600 zł
zdjęcia reportażowe- 100 wywołanych (min 400 zdjęc zrobionych na płytce CD) 450 zł + koszt płytki CD

tyle pamietam z oferty pana Adama

Spalinka - Pią Mar 17, 2006 7:11 pm

Ja rowniez podpisalam umowe z Panem Adamem. Poniewz chcemy aby nasz slub byl wyjatkow daltego chcemy go zrobic z jajem. A po obejrzeniu kilku fragmentow wesel kreconych u owego kamerzysty juz wiemy ze tylko oni zrobia to tak jak chcemy a nie jakis kiczowaty, nudny film.

Polecam

PS telefon 042 632 63 41 lub 888 129 377 jakby ktos potrzebowal

taint - Sro Kwi 05, 2006 1:40 pm

moj termin maja niestety zajety ale pani bardzo mila przez telefon
maliga - Wto Kwi 11, 2006 10:37 am

Mogę się tylko pod tym wszystkim podpisać- moje wesele kręcił Pan Adam i jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim ;)
FLOSSY - Nie Maj 07, 2006 7:48 am
Temat postu: TERAZ TO I MOJ KAMERZYSTA :)
Ja tez zamowilam uslugi panstwa K. :) moja kolezanka rowniez..mysle ze bede zadowolona nawet jesli tego dnia pan Adam nie bedzie mogl mnie krecic a zrobi to jego tesc lub siostra:) Moze ktos byl przez nich krecony???? ..jesli tak to napiszcie czy maja tak "fachowa reke" jaki i pan Adam :)
kalishia - Czw Lip 27, 2006 2:54 pm

Właśnie wybieram się do Nich wybieram...trzymajcie kciuki :)

...i dzięki za pozdrowienia :) Miełgo dnia dla Wszystkich...

emilam - Pon Lip 31, 2006 9:53 pm

ja dzis podpisalam z nimi umowe i jestem bardzo zadowolona.
na umowie nie mam napisane do ktorej godziny kreca, ale mam nadzieje,ze nie bedzie zadnych problemow.

polecam ich

kalishia - Wto Sie 01, 2006 9:26 am

My oglądaliśmy kasetę- jesteśmy bardzo zadowoleni...no i oczywiście zdecydowani :)
Ładny montaż,mało efektów specjalnych, podkład muzyczny i inne elementy do uzgodnienia...cena przystępna- grają do 2-3 nad ranem. Polecam

tekila - Pon Sie 28, 2006 10:44 am
Temat postu: film
witam chciałam wam tylko powiedzieć ,ze po przeczytaniu waszych opinii zadzwoniłam szybciutko do pana Adama! Jesteśmy umówieni na jutro i mam nadzieję ,ze nam się spodoba bo cena jest ok :rotfl:
dymocha - Pon Sie 28, 2006 6:29 pm

:lol: Ja juz też jestem zdecydowana. Filmy mają fajne, ale mnie w zachwyt wprawiły zdjęcia!! Może dlatego, że dla mnie zdjęcia są ważniejsze. Podobał nam się sposób w jaki nas ci państwo potraktowali i jak z nami rozmawiali. Fajni ludzie.
tekila - Sro Sie 30, 2006 12:49 pm

Witam dzięki wam wybrałam już kamerzystę oraz zdjecia :rotfl: . Tyle tylko ,ze cena zmieniła sie minimalnnie . Filmowanie kosztuje 900 zł a zdjęcia bez zmian tzn. 20 póz 600 zł( 40 zrobionych, a to jest na płytce) My wybraliśmy bogatszą wersję tzn. 20 póz ale na płytce nawet i 60 zdjęc( w wywołanie 1 zdjecia 1,5 zł) Wydaje mi sie ,że oferta jest ok pozdrawiam
Michauek - Nie Wrz 03, 2006 9:43 pm

A czy ktoraś forumowiczka moglby umozliwic mi obejrzenie nagrania swojego wesele przez tych panstwa? Te oferowane przez wykonawcow sa wybrane z wielu wiec pewnie odbiegaja od sredniej. Wiec, jak mozna na ktoras Panią liczyc? :roll:
tekila - Wto Wrz 05, 2006 10:44 am
Temat postu: Krencjasz Adam i Ola
witam
Ja zamówiłam zdjecia własnie u nich! :rotfl: Oni tez będa filmować nasze wesele. CZy ktoś korzystał z ich usług jezeli chodzi o zdjecia? Prosze o opinie!!!!!!! :rotfl:

dymocha - Wto Wrz 12, 2006 5:19 pm

My też już podpisalismy umowę na film i zdjęcia :D Wierzę , że będzie super :)
Michauek - Pon Paź 23, 2006 11:53 am

Podpisalem z p. Adamem umowe na filmowanie. Bardzo dobry kontakt, baaardzo duzy dorobek. Jak zapytalem czy krecil juz w Solarisie to w 10 sekund wyjał z klaseru jedna z płytek i pokazal wlasciwe wesele (przy okazji obejrzalem nasza sale "w akcji")
Bardzo mi sie podoba podejscie p. Adama do moich oczekiwan: dogrywanie filmikow robionych moja kamera (zakupy przedslubne, podroz poslubna), wyzszosc tresci nad forma (bez latajacych balonikow itd, filmowanie naszego przejazdu przez miasto

Ogolnie pierwsze wrazenie na 5+, zobaczymy jak efekty ale jestem najlepszej mysli, ale ma ten kamerzystato co chyba najwazniejsze- elastycznosci i indywidualne podejscie do klienta

alusha - Pią Lis 10, 2006 1:28 pm

Tez sie z nimi skontaktuje:) Kurcze nie wiem czy to czasem nie jest moj sasiad. Pamietam to nazwisko z podstawówki. Co więcej z tego co pamietam zona mojego sasiada tez ma na imie Ola. Ale swiat jest maly....
misimisia - Pon Lis 20, 2006 9:32 pm

Ja dziś byłam i podpisałam umowę :D
lmyszka - Wto Sty 09, 2007 9:17 pm

ja też zdecydowałam się na firmę Pana Adama :)
Emilia - Sro Sty 10, 2007 6:39 pm

Moje wesele też będzie filmowała firma pana Adama. Zdjęcia plenerowe i reportaż ze ślubu i wesela będzie robiła pani Ola. Mam nadzieję, że to trafny wybór :) (Okaże się w sierpniu)
lmyszka - Sro Sty 10, 2007 6:56 pm

Emilia a którego sierpnia? :) wiem że spaczam temat ale to takie małe jedno pytanko :)
Emilia - Czw Sty 11, 2007 2:11 pm

18.08.2007r. Na dziesiątą rocznice :)
Agnieszka19 - Sro Lut 14, 2007 12:08 am

My również zdecydowlismy sie na tego kamerzyste. Jutro jedziemypodpisać umowe :)
dominiqsz - Czw Lut 15, 2007 10:31 am

my także, umowa podpisana:) jestesmy zadowoleni:))) i spokojni
miluka - Czw Lut 15, 2007 2:46 pm

My też zdecydowaliśmy się na tą firmę. Umowa już podpisana na wideofilmowanie, plener i reportaż. Podpisaliśmy ją wczoraj w Walentynki, oby wszystko było w porządku. Szczerze mówiąc to forum pomogło nam w wyborze kamerzysty.
dominiqsz - Czw Lut 15, 2007 2:53 pm

a kiedy macie slub? :)
miluka - Sob Lut 17, 2007 11:59 am

Mamy ślub 16.08.2008.
dominiqsz - Sob Lut 17, 2007 1:57 pm

to podobnie jak my:)
tekila - Sob Lut 17, 2007 2:23 pm
Temat postu: ola i adam
witam
tzn. jak podobnnie jak wy ? Tego samego dnia? Tak czytam i sie zastanawiam. To Jak tego samego dnia to jak oni sie wyrobią ? Bardzo dziwne :o

misimisia - Sob Lut 17, 2007 3:01 pm

Oni mają kilku pracowników-kamerzystów

Pozdrawiam cieplutko :)

Agnieszka19 - Wto Mar 13, 2007 8:22 am

Ja jak już pisałam mamy pana Adama Krencjasza i on przychodzi razem z żoną. On kręci film a żona robi zdjęcia w kościele na weselu i poprawinach. :smile:
dominiqsz - Wto Mar 13, 2007 4:09 pm

równiezpolecam Pana Adama, a co kwestii że chcesz miec filmik na wesoło to akurat zaden problem, wystarczy że powiesz czego oczekuja a napewno zrobia to na wesoło :)
Agnieszka19 - Sro Mar 14, 2007 3:34 pm

przkładowe zdjęcia Pana Adam są w moim wątku tzn NASZE DZIENNIKI, AGNIESZKA I KAMIL 26.04.2008
monika-1812 - Sro Mar 14, 2007 6:53 pm

Agnieszka19 wielkie dzięki :)
Hatifnatka - Nie Mar 18, 2007 3:28 pm

my właśnie jesteśmy na etapie poszukiwania kamerzysty. mamy ślub 23.08.08.
czy któraś z Was mogłaby mi podać namiary na tych państwa??? byłabym wdzięczna :smile:

[ Dodano: Pon Mar 19, 2007 10:24 pm ]
drogie dymocho i Agnieszko19 - dziękuję Wam ślicznie za namiary na pańswta Krencjaszów. właśnie dziś byliśmy u nich i podpisaliśmy umowę na filmowanie i zdjęcia :lol: raz jeszcze dziękuję!!! :smile: :smile: :smile:

Maja_Kris - Czw Kwi 19, 2007 12:46 pm

a macie moze gdzies probki fotek ktore oni zrobili?? My tez mamy slub 16.08.08 i tez jedziemy podpisac umowe!!
Agnieszka19 - Czw Kwi 19, 2007 12:49 pm

Szukaj w moim wątku :) Są na pierwszej stronie :)
Maja_Kris - Czw Kwi 19, 2007 12:54 pm

dziekuje. widzialam!

[ Dodano: Pon Kwi 23, 2007 2:04 pm ]
zaklepalismy!!!! jupi!!! sa niesamowici! polecam ja rowniez i bede polecac dalej!!!

madzia8181 - Pon Kwi 23, 2007 8:53 pm

To wlasnie pan Adam filmowal nam wesele a pani Ola robila fotki :)
Agnieszka19 - Pon Kwi 23, 2007 9:35 pm

no to tym bardziej czekamy na fotki :D
Maja_Kris - Wto Kwi 24, 2007 10:35 am

dokladnie!!
Hatifnatka - Wto Kwi 24, 2007 10:39 am

czekamy na fotki!!! popieram i podpisuję się obiema rączkami :razz:
dymocha - Czw Kwi 26, 2007 4:25 pm

Mogę powiedzieć że pani Ola i pan Adam są super!! Odebraliśmy film i widzieliśmy już zdjęcia. Jesteśmy zachwyceni 8) a jestem szczególnie zadowolona ze zdjęć w plenerze.. O takie zdjęcia mi chodziło: naturalne i wg mnie wyjątkowe. Nie mogłam sie napatrzeć. Bardzo miło sie z nimi współpracuje, a w czasie sesji czuliśmy sie bardzo swobodnie :) Polecam.




Gorące pozdrowienia Gość!!!

Agnieszka19 - Czw Kwi 26, 2007 11:00 pm

W takim razie cieszę się że dobrze wybrałam :D
gebka - Pią Kwi 27, 2007 6:45 am

dymocha a gdzie relacja jak poszlo ja wciaz czekam bo miałas w mojej parafi nie moglam dotrzec moze jakies zdjecia ??
dominiqsz - Pią Kwi 27, 2007 6:49 am

JA co prawda byłam pewną że Pan Adam to był dobry wybór, ale cieszy mnie że wszyscy którzy skorzystali z ich usług tez są zadowoleni :)
Hatifnatka - Pią Kwi 27, 2007 12:20 pm

ja też się bardzo cieszę, że potwierdza się nasz wybór :) :) :)
Ikaa - Pią Kwi 27, 2007 1:24 pm

A czy wiecie może kogo innego wybrać w zamian pana Adama, bo mój termin już ma zajęty, ale mówił że filmują tez m.in. jego siostra i też chyba też szwagier. Czy wszyscy oni są tak samo dobrzy?:)
Joanna - Pią Kwi 27, 2007 7:44 pm

U nas była siostra p. Adama. Wiem, że filmuje też teść, ale jego nie poznaliśmy.
Z nagrania pani Agnieszki jesteśmy zadowoleni, czego niestety nie można powiedzieć o montażu (którym zajmował się p. Adam). Być może mieliśmy po prostu pecha i trafiliśmy na jakiś gorszy dzień, ale pamiątka na całe życie została ( i cała rodzina oglądała wersję z różnymi wpadkami)...
Zdjęcia w plenerze robił p. Adam, obrabiała je p. Ola- i tutaj bez zastrzeżeń, polecamy.

mada - Pią Kwi 27, 2007 11:50 pm

dymocha - gdzie mieliście plener? czy plener mieliście w dzień ślubu?


edit: usunęłam zbędny cytat - kryszka

ewaok - Czw Maj 03, 2007 8:23 pm

!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pełen profesjonalizm w dobrej cenie.polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dymocha - Wto Maj 08, 2007 10:25 pm

Mada plener mieliśmy w Botaniku, przed ślubem :)
gebka - Sro Maj 09, 2007 6:18 am

dymocha a moze jakies zdjecie nam pokażesz prosimy :)
Aparat - Czw Maj 10, 2007 8:38 am

Witam my również wybraliśmy usługi państwa Krencjaszów, jestesmy bardzo zadowoleni, film był zmontowany w 3 dni, wszystko tak jak chcieliśmy. Kamerzysta Michał (lub Marcin)- bardzo sympatyczny i profesjonalny(również kamera)
Byliśmy oglądać filmy innych firm (nie wszystkich w łodzi)- masakra.
Reasumując cena i wykonanie super- POLECAM!!!!!!!!!!!!!
:smile:

elvid_videofilmowanie - Czw Maj 10, 2007 9:57 am

Aparat napisał/a:
film był zmontowany w 3 dni


No to rzeczywiście ważny argument - ja znam takich co w jeden dzień "montują" filmy.

Pozdrawiam
Damiano

Maja_Kris - Czw Maj 10, 2007 10:01 am

lepiej poczekac te dwa dni dluzej! bo przeciez jeszcze mozna przekazac podklady zobaczyc jak wyszlo i ewentualnie cos zmienic! najbardziej sie ciesze ze mozna wstawic to co sie chce i ma sie duzy wplyw na wyglad takiego filmu...
tez znam takiego co zmontowal w jeden dzien- film trwal 6 godzin!!! bez zadnych wstawek, tak jak nakrecil tak zostawil!!! moze to ten sam :zly: :P

kochecka - Czw Maj 10, 2007 10:12 am

damiano napisał/a:
Aparat napisał/a:
film był zmontowany w 3 dni

ja znam takich co w jeden dzień "montują" filmy


a może po prostu chcesz zareklamować własną firmę?

elvid_videofilmowanie - Czw Maj 10, 2007 11:58 am

Cytat:
a może po prostu chcesz zareklamować własną firmę?


Nie mam takiego zamiaru - znam takich co montują w jeden dzień i znam takich co w dwa tygodnie. A różnice widać gołym okiem i tyle.

A ile ja poświęcam czasu na montaż to wiedzą klienci, którzy korzystają z moich usług.

Pozdrawiam
Damiano

[ Dodano: Czw Maj 10, 2007 1:00 pm ]
Cytat:

tez znam takiego co zmontowal w jeden dzien- film trwal 6 godzin!!! bez zadnych wstawek, tak jak nakrecil tak zostawil!!!


I o to mi właśnie chodziło

Pozdrawiam
Damiano

miska82 - Czw Maj 10, 2007 2:51 pm

My też wybraliśmy Państwo Krenjarz. To był naprostszy wybór. Jechaliśmy z nastawieniem obejrzeć filmy bo chodziło nam tylko o kamerzyste. A wyszlismy z umową w ręku od kamerzysty i fotografa. Relacja z Panią Olą rewelacja. ?eby wszystkie nasze decyzje były tak łatwe jak ta.
Pozdrawiam

magdoo - Czw Maj 10, 2007 3:09 pm

czy mogłby mi ktoś podać namiary na tych Państwa ?? ?? :?:
kochecka - Czw Maj 10, 2007 3:13 pm

ja co prawda nie korzystam z usług tych panstwa ale znalazlam numer z jednego z postów tego tematu p.adam krencjasz 632 63 41
magdoo - Czw Maj 10, 2007 3:29 pm

dziękuje bardzo za namiar a czy moglby ktos napisac jak mniej wiecej kształtuja się u Nich ceny za wideofilmowanie i fotografowanie
kochecka - Czw Maj 10, 2007 3:31 pm

ja myślę że powinnaś porządnie przeczytać ten wątek, od początku do końca :)
magdoo - Czw Maj 10, 2007 4:58 pm

troszkę pogrzebałam w necie i znalazłam ze firma tych Państwa nazywa sie chyba Video Fx




Treść usunięta ze względu na reklamę - Asiek

Aparat - Czw Maj 10, 2007 6:47 pm

Tak to ich adres.
Jeśli chodzi o to czy zmontował w 1,w 2 czy w 100 dni to nie ma różnicy. Wszystko ustaliliśmy przed i było zrobione tak jak chcieliśmy. I nie reklamuje tu niczyjej firmy, tylko daje pozytywną opinie o niej.
A jeśli ktoś się ma czegoś wstydzić, lub cos się nie podoba to niech nie bierze kamerzysty albo się porządnie zachowuje na weselu. No chyba, że ktoś miał tak kiepskie wesele, że chce chociaż nadrobić filmem na maksa powycinanym. :kwasny:

[ Dodano: Czw Maj 10, 2007 7:59 pm ]
jeśli komuś zależy na super dodatkach to na pewno będzie czekał nawet i 2 miesiące na film. Będzie ładny efektowny i w ogóle. Ale oglądanie jakiś dodatków na których tak naprawdę nic nie widać się znudzi. Chyba po to się filmuje wesela by siebie, rodzinę i znajomych obejrzeć za parę lat. Jak ktoś chce dodatki to niech idzie na Jamesa Bonda do kina.
Poza tym też na naszym filmie są rożne dodatki (nie typu gołąbki :) )

A jeśli chodzi o jakoś to zależy ona na pewno od kamerzysty i od samej kamery.

[ Dodano: Czw Maj 10, 2007 8:11 pm ]
No chba że jest naprawde jakiś przypał, to można wyciąć.

[ Dodano: Czw Maj 10, 2007 8:13 pm ]
Widze że adres usunięto ale nazwa ta sama :)

Asiek - Czw Maj 10, 2007 7:18 pm

Ano, adres usunęłam.
Jak wszyscy równi to równi, bez wyjątków (nawet dla kamerzysty, który zdobył sporo klientów dzięki forum i z mojego pierwszego polecenia :lol: ).

Maja_Kris - Pią Maj 11, 2007 10:59 am

dokladnie! Asiek wszystko sie od ciebie zaczelo! powinni jakies rabaty zaczac dawac ;)
a moglabym prosic ades www na prv?

magdoo - Pią Maj 11, 2007 1:36 pm

ja też sie zdecydowałam na usługi Pana Krencjasza :lol: :lol: :lol: ciesze sie bardzo ze mi Go poleciliscie :!: Pan jest konkretny bardzo miły pokazal nam swoje zdjecia (super :) ) obejrzeliśmy skróty kilku wesel. spojrzeliśmy tylko na siebie z narzeczonym i wiedzieliśmy ze innego kamerzysty i fotografa już nie szukamy :] :spoko:
elvid_videofilmowanie - Sob Maj 12, 2007 10:43 pm

Cytat:
Poza tym też na naszym filmie są rożne dodatki (nie typu gołąbki :) )


To są jeszcze wstawiane w filmach tego typu "bajery" - chodzi o gołąbki??

Pozdrawiam
Damiano

Aparat - Pon Maj 14, 2007 3:05 pm

Oj uwierzcie niektórzy jeszcze je wstawiają i nie dają ludziom żadnego wyboru! :]
superbuzia - Wto Cze 19, 2007 10:35 pm

My też wybraliśmy Państwo Krencjarz. Pojechaliśmy obejrzec zdjecia i filmy. Jednak wyszlismy z umowa. Z czego sie bardzo cieszymy tym bardziej ze byli oni pierwsi nigdzie indziej nie bylismy - pierwszy wybor zawsze najlepszy :)
Ikaa - Pią Cze 22, 2007 6:28 pm

To widze, że mamy taka sama datę ślubu i tą samą firmę ( bo kamerzystę już nie tego samego, mam nadzieję :lol:
superbuzia - Pią Cze 22, 2007 8:16 pm

u nas bedzie filmowała siostra pana adama :)
tekila - Czw Cze 28, 2007 12:48 pm

Witam powiem wam tylko tyle : plener wyszedł super :lol: :lol: Nie sądziłam ,że tak pięknie mogę wyglądać!!! Co do filmu to zdam relację w przyszłym tygodniu jak go obejrzę :lol:
lmyszka - Czw Cze 28, 2007 1:00 pm

tekila widze ze mamy ten sam zespół i jeszcze kamerzyste :) mam nadzieje że zdążysz odebrać film przed moim ślubem :)
Aniab - Pon Lip 09, 2007 8:53 am

My tez zdecydowalismy sie na uslugi tych Państwa, jedynym minusem jest to ze nie moglismy zabrac do domku zadnej plytki z wesela ktore krecili i dokladnie sobie wszystkiego zobaczyc. Moze Wy dziewczyny macie jaks plytke ktora moglabym pozyczyc i zobaczyc oczywiscie pozniej odesle na wskazany adres

Ania

elvid_videofilmowanie - Pon Lip 09, 2007 11:48 am

Aniab napisał/a:
jedynym minusem jest to ze nie moglismy zabrac do domku zadnej plytki z wesela ktore krecili i dokladnie sobie wszystkiego zobaczyc.


Myślę, że w tym nie ma nic dziwnego, a wręcz przeciwnie. Nie wiem czy chciałaby Pani, aby całą zabawę weselną pani rodziny oglądały postronne osoby. Ja również nie udostępniam całych filmów, kilka klipów dostępnych na stronie www, reszta pokazywana podczas indywidualnej prezentacji.

Pozdrawiam
Damiano

lmyszka - Pon Lip 09, 2007 11:50 am

zgadzam się z damiano, ja tez bym nie chciała aby kamerzysta rozdawał mój film na lewo i prawo :)
Aniab - Wto Lip 10, 2007 7:57 am

Ja uwazam ze jezeli para wyrazi na to zgode to nie ma w tym nic zlego a dla firmy moze to byc tylko dodatkowy plus i reklama. Ja naleze do tych osob ktore w domowym zaciszu wola przeanalizowac wszystko od A do Z a nie ukrywajmy w ciagu 30 minutowej no moze 45 minutowej prezentacji na spokojnie nie obejrze filmu trwajacego ok 3 godzin jedynie skroty. Z umowy z Panstwem Krencjasz nie zrezygnuje ale nie urkywam ze od innych dostawalismy plytke ktora nalezalo pozniej zwrocic i zakonczylo sie to dla nas tylko sukcesem (wkoncu mamy dobrego kamerzyste) bo na klipach widac to co najlepsze a przeciez idealnych filmow nie ma:)

Ania

kryszka - Wto Lip 10, 2007 8:40 pm

Ja bym była tylko bardzo ciekawa czy te osoby, których zabawę oglądaliście na płytkach w domu faktycznie wyraziły zgodę na ich pokazywanie czy sobie żyją w błogiej nieświadomości. :roll: Bo mam poważne obawy co do tego.

Tu na forum kilka osób, zupełnie obcych, nawet nie udzielających się, prosiło mnie o pożyczenie filmu z mojego wesela żeby ocenić zespół. :o Po pierwsze w życiu sama bym na coś takiego nie wpadła, a po drugie - nie ma mowy!

Z takim filmem można potem cuda zrobić i licho wie gdzie by to się mogło pokazać. No ale ja z natury jestem nieufna.

Aniab - Sro Lip 11, 2007 7:12 pm

Tzn na umowie u Panstwa Krencjasz jest zgoda na udostepnianie materialow z imprez takze moj wizerunek i tak beda mogli zobaczyc inni podczas prezentacji. Ja w zasadzie ufam ludziom i jesli ktos traktuje mnie z doza zaufania ja odwdzieczam sie tym samym - nie wiem jaka przyjemnosc mogloby zrobic komus brukanie wizerunku mojego lub moich bliskich.... po co? ja po otrzymaniu plyt od kamerzystow po obejrzeniu wkladalam plyte do koperty z listem poleconym i potwierdzeniem odbioru i wysylalam film do nadawcy, do tego upewnialam sie czy dotarl:)

Ania

sistermonn - Czw Lip 26, 2007 6:03 pm

czy mogłabym poprosić o adres strony www do pana Adam. Jesteśmy bardzo zainteresowani jego usługami i chcielibyśmy przejrzeć je na spokojnie w domu.
Z góry dzięki :)

Aniab - Pon Lip 30, 2007 8:33 am

Niestety oni nie maja stronki www:( co dla mnie rowniez bylo malo wygodne bo musielismy jechac do Lodzi zeby osobiscie zobaczyc jak kreca wesela. Jednak oplaca sie pojechac. Tylko nie przeraz sie dla nas okolica wydawala sie bardzo nieciekawa. Nie jestesmy z Lodzi ale spod Lodzi jednak wiekszosc czasu spedzamy w Warszawie i nie zapedzamy sie prawie nigdy w okolice nieprzyjemnjej Pragi a okolica w ktorej mieszkaja Panstwo Krencjasz moze przestraszyc. Jednak polecam oplacalo sie. Sa bardzo elastyczni a nam wlasnie na tym zalezalo. Bedzie u nas Pan Adam na weselu zatem mam nadzieje ze film bedzie na najwyzszym poziomie. Troche boje sie montazu bo to pewnie wymagac bedzie pojawienia sie pare razy w Lodzi a nie ukrywam ze z tym mozemy miec problem - CZAS:(.

Pojedz zobacz a napewno sie zdecydujecie.

Ania

sistermonn - Pon Lip 30, 2007 9:27 am

Dzięki za podpowiedź. Już sie umówilismy z panem Adamem na najbliższą niedziele.
Co do okolicy zamieszkania, to taką samą sytuacje miałam na spotkaniu z zespołem muzycznym.. Na szczęście nie kieruje sie pozorami i pierwszym wrażeniem.
Dzięki raz jeszcze :D

Asiek - Pon Lip 30, 2007 5:46 pm

Co do okolicy to nieciekawa (slangowa nazwa ulicy mocno niecenzuralna, więc cytować nie będę :lol: ). Ponieważ chodziłam tam sama to umawiałam się do południa, kiedy to na ulicy było spokojnie (żuleria odsypiała nocki). :cool:

Aniab - z tym montażem to nie będziecie chyba musieli być tak często, ja byłam raz po ślubie, żeby dodać zdjęcia do wstawienia i drugi raz, żeby odebrać film.

sistermonn - Pon Lip 30, 2007 7:58 pm

jesteśmy umówieni na 20.00, ale jedziemy razem, więc sie nie boje :lol:
Aniab - Wto Lip 31, 2007 8:13 am

My bylismy ok 17-18 i bylam przerazona odrobine:)PAn Adam wyglądał na nasz dobytek bo wracalismy z podrozy wiec auto bylo troche zapakowane.

Co do montazu to zupelnie sie w tym nie orientuje ale skoro tak jest jak pisze Asiek to sie bardzo ciesze:)

Pewnie jeszcze wezmiemy fotki robione przez Pania Ole ale jeszcze nad tym myslimy - plener tylko bo nie chce miec i kamerzysty i fotografa na weselu zdecydowalismy sie na jedno albo drugie.

Zatem Sistermonn powodzenia :smile:

Ania

myszolek - Pią Sie 03, 2007 11:41 am

podajcie jakieś namiary do P. Krencjasz. bo nigdzie nic moge znaleść. adres,tel bo chciałam się z nimi umówić. dzięki!!!
sistermonn - Pią Sie 03, 2007 9:00 pm

Nie wiem, czy to nie jest zabronione, ale ryzykuje i podaje:
Ola i Adam Krencjasz [zgodnie z regulaminem namiary proszę podawać na priv - kryszka]

Aniab - Pią Sie 10, 2007 8:06 pm

i jak dziewczyny decyzja podjeta???
Zdecydowalyscie sie na te firme czy szukacie kogos innego??
Ania

sistermonn - Sob Sie 11, 2007 7:54 am

My umowę podpisaliśmy wczoraj, choć chyba zdecydowani byliśmy już w trakcie wizyty :) Oczywiście umowa objęła i zdjęcia p. Oli i videofilmowanie p. Adama :)
Strus - Czw Sie 23, 2007 11:23 am

Tia...

Tak zachwalacie, zachwalacie no i musiałem zadzwonic :P

Sprawa nie jest prosta bo oboje mieszkamy w UK więc oglądanie materiałów w domu ewentualnych filmowców jest niewykonalne. Jednak w przypadku pana Adama duże zaskoczenie "in plus" - Otóż otrzymamy przykładowe wycinki na płytce DVD do miejsca naszego obecnego zamieszkania :P :P :P :P :P

Podejście w rozmowie telefonicznej jak najbardziej na TAK. ceny przystępne i jeśli tylko efekt filmowy po obejżeniu klipów będzie zadowalający to chyba decyzja została podjęta :P

Pozdrawiamy

lmyszka - Pią Sie 24, 2007 4:23 pm

jeszcze 2 tygodnie i podziele się wrażeniami z filmu :) jedno co było super i mogę już teraz napisać to że kamerzysta ( kręcił tata Pana Adama ) był jak dla mnie niezauważalny :) a bałam się tego że będzie mnie krępował a tu nic :) spotkałam się z nim dopiero około 2 jak wychodził :)
Martysia - Pon Wrz 03, 2007 12:56 pm

mnie filmy nie urzekły, szukam czegoś innego...może sama nie wiem jeszcze czego dokładnie...ale nie zdecyduję się....natomiast zdjęcia owszem! i już w środę jadę podpisać umowę:) pzdr:*

[ Dodano: Pon Wrz 03, 2007 2:00 pm ]
a w ogóle to b.mili i godni zaufania ludzie!

MiM - Pon Wrz 03, 2007 9:06 pm

Miałam okazję obejrzeć reportaż ze ślubu i wesela wykonany przez pana Karencjusza i takze mnie nie urzekł. nie wyróżniał się niczym innym od sterty pozostałych filmideł oglądanych przeze mnie.
faktem jest ze widziałam tylko jeden film i wpadł mi w ręce przypadkowo. moze mają asa w rękawie, ja jednak po tym jednym filmie nie czułam sie zachęcona aby to sprawdzić.

Pozdrawiam.

MiM

JustBart - Wto Paź 16, 2007 8:00 am

A my też bedziemy mieli Pana Krencjasza za kamerzystę. A jak zobaczyliśmy zdjęcia w wykonaniu Pani Oli, to również zamówiliśmy u tych Państwa zdjęcia! A wszystko to dzięki informacjom znalezionym na forum. Serdecznie dziękuję drogie forumowiczki!
Kati - Wto Paź 16, 2007 8:15 pm

Wesele mojej kuzynki kręcił pan Krencjasz :) bardzo mi się podobało :)
JustBart - Czw Paź 18, 2007 8:15 am

Mam pytanko-czy ktoś może przysłać mi na mojego maila zdjęcia robione przez Panią Olę Krencjasz i filmik kręcony przez Pana Adama, bo my zamówiliśmy u nich i zdjęcia i film ale nie można pożyczyć ani płytki ani zdjęć a my chcieliśmy pokazać je rodzicom! HELP. Z góry bardzo dziekuję. :padam:
lmyszka - Czw Paź 18, 2007 10:53 am

ze zdjęciami nie pomogę ale u mnie w wątku tu jest link do youtube i tam jest taka zbitka z naszego filmu , a w zasadzie takie zakończenie zrobił nam Pan Adam :) jak cię interesuje to zajrzyj sobie :)
jest to post z 11.09 co by łatwiej szukać :)

JustBart - Czw Paź 18, 2007 11:11 am

Jesteś Kochana! :cmok: Jeszcze raz bardzo dziękuję! :padam:
Zaraz sobie go oblukam a wieczorem pokażemy rodzicom!

Filmik jest super-tylko szkoda, że tak go mało! :rozpacz:
Pięknie razem wyglądaliście!

Petitka - Sob Paź 20, 2007 7:56 pm

Wczoraj obejrzalam film ze slubu i wesela naszych znajomych, nakrecony przez p. Adama i naprawde jestem zachwycona. Wszystko bardzo ladnie nakrecone, teledysk koncowy ogromnie wzruszjacy, wszystkie najwazniejsze chwile uchwycone i pogrupowane w oddzielne scenki na dvd - wstep, blogoslawienstwo, przyjazd do slubu, ceremonia, przysiega, zyczenia, przyjazd do na sale, powitanie, pierwszy taniec, zabawy, tance, oczepiny, tort, pozegnalny utwor (wolny, bardzo romantyczny i intymny!, tylko z mloda para), teledysk koncowy. Calosc to prawie 4 godziny. My rowniez zamowilismy u niego nasz film i troszke sie uspokoilam. Wiem tylko jedno, ze pewne rzeczy trzeba zaakcentowac, jesli nam na nich zalezy, np oni nie mieli nagranego wyjscia z usc zaraz po slubie (od razu bylo zbieranie pieniazkow) i to mi sie nie podobalo, bo uwazam, ze wyjscie mlodycxh to wazny element, ale to wszystko jest do ustalenia - trzeba rozmawiac!!!
sylwia_rybowska - Pią Lis 02, 2007 4:48 pm

Witam wszystkich forumowiczów. Od dłuższego czasu śledze Forum, jednak dopiero teraz znalazłam chwilkę na zarejestrowanie się( studia , synek, narzeczony) :) Zwracam się do was z prośbą o przesłanie mi, jeśli to oczywiście możliwe filmu kręconego przez p.Adama Krencjasza. Mam troszkę mieszne uczucia co do montażu i chciałabym dowiedzieć sie czegoś więcej.
Mulina - Pią Lis 02, 2007 7:38 pm

Witam
Z tego co się orientuję ci Państwo proponują wiele opcji, idź osobiście i obejrzyj co proponują ,montaż jest adekwatny do oczekiwań klientów. tak jest w kazdej firmie.
( przynajmniej tych , które widziałam). Jak lubisz efekty to je będziesz mieć, a jeśli wolisz subtelny reportaż to wystarczy powiedzieć:)
pozdrawiam

doszka - Sro Lis 07, 2007 9:36 am

My parę dni temu podpisaliśmy umowę z p. Krencjasz :) Decyzję podjęliśmy na miejscu nie mieliśmy nawet cienia wątpliwości. Byli pierwszą firmą, którą odwiedziliśmy (po telefonicznym i internetowym rozpoznaniu kilku) i spodobali się nam od razu. Strasznie otwarci, pokazywali różne wersje kolejnych ślubnych "wydarzeń". To co podkreślali-dużo zależy od zaangażowania pary w ostateczny wygląd filmu. Jeden z filmów był bardzo spokojny, momentami smutny, ale taką muzykę i taki wygląd efektów zażyczyła sobie Młoda Para. Tak więc warto odwiedzić ich osobiście i zobaczyć różne filmiki, bo jak obejrzymy jeden od znajomych znajomych i nie zrobi na nas wrażenia to może oznaczać po prostu że Ci znajomi taki rezultat chcieli osiągnąć - gusta są różne i różne pomysły na upamiętnienie tego dnia:) Prawdopodobnie zdecydujemy się na zdjęcia u p. Oli. Najpierw miały być w studio ale po obejrzeniu pleneru chyba zmienimy zdanie :) Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkim poszukującym powodzenia! (Sobie też bo przed nami jeszcze znalezienie orkiestry :zalamany: )
sylwia_rybowska - Czw Lis 08, 2007 4:17 pm

Dzięki Wielkie! Podpisaliśmy umowę z p.Krencjasz na zdjęcia i wideofilmowanie. cHCIAŁABYM MIE? JEDNAK JAKI? FILMIK ICH AUTORSTWA w domu. Gdyby ktoś z was byłby tak miły i nam przesłał to bylibyśmy bardzo wdzięczni. Pozdrawiam
dotyk-aniola - Sro Gru 12, 2007 4:36 am

Hej dużo tu o tej firmie może jest ktoś, co dopiero, co miał wesele i ma film i mógłby się wypowiedzieć jak to wygląda w 2007 roku
Karolcia82 - Wto Gru 18, 2007 10:21 pm

My własnie dzisiaj podpisalismy umowe z p. Krencjasz. Wczoraj zadzwonilismy i okazalo sie, ze nasz termin jest wolny (a bylam pewna, ze bedzie zajety, bo to juz 31.05.08.). Ogladalam tez zdjecia p. Oli i rzeczywiscie sa piekne. Pozdrawiam!!
Fil - Czw Sty 17, 2008 11:04 pm

Witam,

niedawno bylismy u p. Adama i filmy i zdjęcia rzeczywiscie wygladaja super,dlatego od razu podpisalismy umowe. U nas filmowac bedzie jednak siostra p. Adama - Agnieszka? :wink: Czy u kogos moze juz p. Agnieszka filmowala? Mozecie cos o niej napisac? Z gory dzieki ;)

marta_s3 - Pią Lut 22, 2008 7:38 pm

Witam wszystkich serdecznie.

Ja i mój narzeczonu również jesteśmy na etapie poszukiwania kamerzysty na nasze wesele. Po przeczytaniu powyższych postów zdecydowaliśmy się zadzwonić do pana Adama. Dzisiaj bylismy na spotkaniu. Naszym zamiarem było tylko obejrzenie płyt z innych wesel i popatrzenie w jakiej formie to wszystko jest robione i czy spełnia to nasze oczekiwania nad którymi długo dyskutowaliśmy. Okazało się, że przedstawione nam filmy tak nam sie spodobały, że dzisiaj podpisaliśmy umowę i jesteśmy spokojni oraz zadowoleni iz mamy kamerzystę, z którego mamy nadzieje że bedziemy bardzo zadowoleni.

Pozdrawiam.

iza77 - Wto Mar 04, 2008 9:36 am

marta_s3 napisał/a:
przedstawione nam filmy tak nam sie spodobały, że dzisiaj podpisaliśmy umowę i jesteśmy spokojni oraz zadowoleni iz mamy kamerzystę, z którego mamy nadzieje że bedziemy bardzo zadowoleni.



Witaj marta s3,

Podobnie jak Wy, my z narzeczonym jestesmy na tym samym etapie.
Dostalam namiar na Panstwa Krencjasz od znajomego, ktory mial wesele w czerwcu 2007 r. i byl bardzo zadowolony z ich kamerzysty, wiec mi polecil.
Dzis jedziemy na spotkanie, zeby obejrzec jakies filmy i zdjecia, wiec zobaczymy.
Z tego co widze, to wszyscy maja o nich super opinie, wiec jestem nastawiona optymistycznie z mysla, ze moze juz nie bedziemy musieli szukac innego kamerzysty czy fotografa.

Pozdrawiam :)

edit: proszę nie cytować caŁych wypowiedzi
Sajonara6

marta_s3 - Wto Mar 04, 2008 5:16 pm

Witaj iza77

My do tych Państwa pojechaliśmy tylko z zamiarem objrzenia przykładowych filmów i później chcielismy sie zastanowić czy bierzemy Pana Adama czy może kogoś innego. Jednak po obejrzeniu materiałó wystarczyło, że tylko na siebie popatrzyliśmy i oboje już wiedzieliśmy iż podpisujemy umowę od ręki, ponieważ pan Adam spełnia nasze oczekiwania względem kamerzysty.
Pozdrawiam

iza77 - Sro Mar 05, 2008 3:26 pm

marta_s3 napisał/a:
Jednak po obejrzeniu materiałó wystarczyło, że tylko na siebie popatrzyliśmy i oboje już wiedzieliśmy iż podpisujemy umowę od ręki,


Witam ponownie:-)

my wczoraj bylismy, zeby zobaczyc jakies plytki z wesel i zdjecia.
Pani Ola bardzo mila, kontaktowa, pokazala nam duzo filmow i fotek i ostatecznie podpisalismy umowe na wideofilmowanie, wiec kolejny krok za nami, a wczesniej nie bylismy u zadnego kamerzysty, takze 1-sza wizyta i szybka decyzja.

Pozdrawiam :)

edit: proszę nie cytować caŁych wypowiedzi
Sajonara6

Agnieszka19 - Sro Mar 05, 2008 6:42 pm

To tak jak u nas. byli piewrszymi u których bylismy :) i ostatnimi :)
Agnieszka19 - Pon Mar 17, 2008 7:54 pm

Adam Krencjasz, tel. ...

edit: namiary są w tym wątku
Sajonara6

Emilia - Pon Mar 24, 2008 12:09 am

Jesteśmy zadowoleni z usług Państwa Krencjasz ( zdjęcia plenerowe, filmowanie ). Film nam się podoba. Państwo Krencjasz są elastyczni, indywidualnie podchodzą do klientów. Wszystkie szczegóły ustalali z nami. Mieliśmy wpływ na montaż filmu. Zdjecia są super. Polecamy ich firmę.
evelinka - Wto Kwi 01, 2008 5:14 pm

Czy któraś z forumek mogłaby mi udostępnić płytę z wesela kręconego przez pana Kręcjasza? Zastanawiam się nad podpisaniem z nim umowy, wybieram się do niego, ale chciałam pokazać rodzicom film nakręcony przez niego. Dodam, że nie mogę ich zabrać ze sobą na spotkanie z panem Adamem. A może możecie udostępnić zdjęcia robione przez niego lub jego żonę? Będę bardzo wdzięczna
sistermonn - Sro Kwi 02, 2008 8:42 am

Z tego co wiem, to Imyszka gdzieś udostępniła fragment z własnego wesela, trzeba poszukać :)
lmyszka - Sro Kwi 02, 2008 9:23 am

Fragment filmu jest w moim wątku tutaj
w poście z Wysłany: "Wto Wrz 11, 2007 8:44 pm"

pauluska - Nie Kwi 27, 2008 4:47 pm

A ma ktoś do p. Oli adres email?? czy tylko telefon??
łatwiej mi będzie z zagranicy wysłać emaila..
więc jak ktoś posiada takowego to będę bardzo wdzięczna:)

izunia_82 - Pon Kwi 28, 2008 5:53 pm

Hej. Spróbuj wysłać maila na adres: poczta@videofx.pl , ja mam taki adres wpisany w swojej umowie więc może Ci się uda skontaktować.
evelinka - Pon Kwi 28, 2008 8:06 pm

niestety na razie nie ma co pisać na ten adres e-mail. W sumie na umowie podają swoją stronę, ale jej nie ma jeszcze. JA już próbowałam wysłać do nich maila, ale nie doszedł, więc najlepiej zadzwonić.
Trismegista - Czw Maj 08, 2008 12:33 pm

dziewczyny, powiedzcie mi, jaki charakter ma nagranie p Krencjasz, powazny,czy taki troche z jajem?? i ile przecietnie trwa film po zmontowaniu? mialam kontakt z jednym kamerzysta i nie chcial slyszec, zeby nagranie bylo krotsze niz 3h....
lmyszka - Czw Maj 08, 2008 12:44 pm

jeśli chodzi o charakter filmu to ty decydujesz jaki ma być, są różne opcje, film trwa też w zależności od ciebie do 4 godzin
Trismegista - Czw Maj 08, 2008 12:53 pm

jest mi sie bardzo ciezko zdecydowac, poniewaz moja siostra miala piekny film, ale kamerzysta za przyjazd na nasz slub do kutna (z wroclawia) za duzo sobie zazyczyl, wiec szukam czegos rownie dobrego. pan Adam powiedzial, ze przesle mi plytke, mam nadzieje, ze mi sie spodoba i zakoncza sie moje poszukiwania, bo naprawde ciezko o dobrego kamerzyste...

Imyszko, a mielicie jakis plener krecony do filmu tez??:):)

lmyszka - Czw Maj 08, 2008 1:03 pm

nie nic takiego nie chciałam, ale jest to kwestia dogadania na pewno :)
Trismegista - Czw Maj 08, 2008 1:57 pm

szkoda, ze nie moge sie z nimi spotkac osobiscie:(
jak dostane filmik, to sie podziele wrazeniami:D

Misiuniaaaa - Wto Cze 03, 2008 3:17 pm

Podobno P. Krencjasz ma kilku kamerzystów. Jak oni sie spisuja? Bo wszyscy tylko mówia o P. Krencjaszu. A jego pracownicy?Jak się spisuja? Miał ktos z nimi do czynienia???
izunia_82 - Wto Cze 03, 2008 3:24 pm

Tak mają kilku kamerzystów bo zajmuje się tym cała rodzina, z tego co wiem. I podobno też są świetni. My na swoim weselu będziemy mieli siostrę pana Krencjasza, Agnieszkę, a cały film będzie już zmontowany przez samego p. Krencjasza.
Petitka - Wto Cze 03, 2008 4:02 pm

Teraz troszke sie pozmienialo. Kiedys p. Adam krecil i montowal, a jego zona robila fotki reportazowe i ew. plener/studio. Teraz p. Adam robi zdjecia reportazowe, jego siostra kameruje (podobno z korzyscia dla filmu :wink: ), a p. Ola zajmuje sie juz tylko plenerami.
Tak bylo u nas - efektow jeszcze nie widzialam, ale jak dostaniemy fotki i film, wszystko opowiem

Agnieszka19 - Wto Cze 03, 2008 7:10 pm

u nas akurat kręcił pan Adam, fotki robił jakis młody pan ale nie wim kto to był, plener robiła Pani Ola a kto zajmował się montażem to nie wiem :)
Ale jestem zadowolona ze wszystkiego :)
Szczególnie film mnie miło zaskoczył bo spodziewałam sie takiego montazu jaki widziałam u znajomych którym równiz Pan Krencjasz nagrywał wesele. A tu niespodzianka- zupełnie coś innego :)

Misiuniaaaa - Sro Cze 04, 2008 7:23 am

Dzięki za wypowiedzi:-) Jutro mamy spotkanie z P. Krencjaszem to sie tez o wszystko wypytam. Mam nadzieje że bedziem dobrze.
Trismegista - Nie Cze 08, 2008 1:33 pm

dzwonilam do Pana K, obiecal, ze podesle mi pokazowe materialy na plytce, niestety do dzisiaj sie ich nie doczekalam:(
gosc - Nie Cze 08, 2008 2:43 pm

Trismegista a kiedy rozmawiaŁaś z Panem Krencjaszem?
Trismegista - Nie Cze 08, 2008 3:19 pm

jakos w polowie maja, wiec obstawiam, ze albo znalezli kogos zaraz po moim telefonie, albo zapomnieli...
gosc - Nie Cze 08, 2008 3:41 pm

może faktycznie coś się zadziaŁo, w końcu takie rzeczy się zdarzają. Na Twoim miejscu, jeśli naprawdę Ci zależy na tym zleceniobiorcy zadzwoniŁabym ponownie i się grzecznie przypomniaŁa
Trismegista - Nie Cze 08, 2008 3:46 pm

masz racje, chyba tak zrobie. denerwuje mnie to, ze nie jestem na miejscu, tak to juz dawno bym to zalatwila, pod koniec czerwca bedziemy w łodzi, mam nadzieje zalatwic to osobiscie, o ile termin bedzie jeszcze wolny
lmyszka - Nie Cze 08, 2008 4:44 pm

zauważyłam ze z Państwem Krencjasz lepiej konatktować się osobiście, już gdzieś czytałam że osoby miały coś dostać mailem albo pocztą i suma sumarum nic nie dostały, akurat to jest nie fajne bo jak ktoś umawia to powininen dotrzymać słowa, no ale coż życie ...
Trismegista - Nie Cze 08, 2008 5:32 pm

dokladnie, tak samo uwazam:)
a w tym samym czasie korespondowalam z pewnym zespolem i plytke dostalam w przeciagu kilku dni, ale niestety ktos mnie ubiegl i termin juz nieaktualny, ehh jak pech, to pech;p

OkO - Nie Cze 08, 2008 9:28 pm

Witam
W związku z ustawą o ochronie danych osobowych firma nie wysyła plików tzw drogą elektroniczną. pragniemy uniknąć sytuacji aby bez zgody naszych klijentów pliki z rodzinnej uroczystości szalały po sieci .Tygodniowo odbieram kilka e meili z zapytaniem czy wyslę zdjecia film itd a nie mam kompletnie pojęcia z kim rozmawiam :) A już napewno nie wyślę plików osobie , która nie wyraża zgody na rozpowszechnienianie wizerunku a wymaga tego od moich klijentów długo by o tym pisać .Wracając do tematu;)

Natomiast istnieje możliwość aby firma wysłała materiał np pocztą polską, który możecie Państwo oglądać za prawną i pisemną zgodą moich klijentów . Martwi mnie iż płyty nie dotarły , nie wiem czy do za sprawką strajku poczty czy też innych przeciwności losu. Gdyby pliki nie dotarły proszę o kontakt telefoniczny . Pozdrawiam:)
Ola Krencjasz

Trismegista - Czw Cze 12, 2008 8:21 am

sprawa zostala wyjasniona, czekam na materialy jeszcze raz:) mam nadzieje, ze tym razem dojda:)
Pusiak - Sro Lip 09, 2008 7:39 am

Namiary na Państwa Krencjasz znajdziecie w wątku:
:arrow: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7514

Trismegista - Sro Lip 09, 2008 11:55 am

umowa idzie do nas juz poczta :) mam nadzieje, ze bedziemy zadowoleni
Aga-L - Pon Lip 14, 2008 3:15 pm

Chciałam Wam podziękować za opinie, bo dzięki Wam i dzięki parze, która przełożyła datę ślubu udało się "złapać" Państwa Kręcjasz dla mojej siostry. Byłyśmy, widziłyśmy i Ania od razu podpisała umowę. Nie wiemy kto będzie kręcił, rozmawiłyśmy tylko z Panem Adamem. ?lub za 3 tygodnie, więc się okaże :)
*Motylek* - Wto Lip 22, 2008 9:53 am

My też podpisaliśmy z nimi umowę i nie powiem, że wpływ na to miały też opinie Forumek. Mam nadzieję, że ja również będę mogła polecać tą firmę. Najbardziej spodobała nam się niezwykła otwartość pana Krencjasza :)
mrowcia - Sro Lip 30, 2008 4:40 pm
Temat postu: :)
no Motylku to widze ze nie dosc ze mamy slub tego samego dnia to jeszcze obie zdecydowalysmy sie na P. Krencjasz:). Zdjecie mi sie bardzo podobaly i wlasciwie bylam na nie od razy zdecydowana.... filmu niestety nie dalo sie obejzec w calosci ale zaufalam opiniom forumek... jesli ktoras z Was moglaby mi wyslac zdjecia robione przez P. Krencjasz w kosciele lub na weselu bylabym baaaardzo wdzieczna!!! jakbu ktos mogl to niech sie odezwie to wysle maila na prv:) a moze i jakis filmik by sie znalazl:D:D

U mnie niestety nie bedzie krecil Pan Adam... ale mam nadzieje ze wszyscy u nich kreca rownie dobrze:) Plener robi Pani Ola a kto fotografuje na weselu i slubie jeszcze nie wiem:)

Mam nadzieje ze bede zadowolona z wyboru, ktorego glownie dokonalam na podstawie Waszych opinii (nawet nie bylismy u innego kamerzysty czy fotografa:D) zastanawialismy sie nad firma alcom i quatro chyba czy jakos tak:) no ale naet do nich nie dotarlismy.:D

ehhh... no nic...efekty zobaczymy za niecale 10 miesiecy:D

*Motylek* - Sro Lip 30, 2008 7:52 pm

Mrówciu, a skąd wiesz, że nie p. Adam będzie kręcił? Oni to chyba ustalają dopiero później...
mrowcia - Sro Lip 30, 2008 10:40 pm
Temat postu: ..
no Pani Ola zerknela w zeszyt i powiedziala ze Pan Adam na ten dzien ma juz inne wesele do krecenia zreszta na ten dzen maja juz chyba ze 3 wesela... czy jakos tak... takze na to wyglada ze ustalaja to nie pozniej a na bierzacoo.... hm... nie wiem sama:)
lmyszka - Czw Lip 31, 2008 6:06 am

u państwa Krencjasz jest tak, że ten kto pierwszy zgłosi się na dany termin i zaklepie sobie Pana Adama, to właśnie on kręci każdy inny ma osobe z jego rodzinki :) ja miałam tate :D
Iwona7780 - Czw Lip 31, 2008 8:01 am

Kochani my ten magiczny i cudowny dzień mamy już za sobą (07 czerwca 2008) :) dlatego też z czystym sumieniem możemy polecić Państwa Krencjasz.
U nas zdjęcia studyjne, reportażowe i plenerowe robiła Ola a wesele filmowała Agnieszka.
Atmosfera była cudowna i w pełni na luzie co w ten dzień jest naprawdę ważne.
Zdjęcia są cudowne, wiele osób po ich obejrzeniu prosiło nas abysmy zrobili im odbitki :)
Płyta z wesela zmontowana przez Adama z pomysłem, nie ma na niej żadnych sztuczności w stylu latających obrączek czy gołąbków których nie cierpimy.

Naprawdę gorąco polecamy!!! Nie jest to żadna reklama tylko opinia zadowolonych klientów.

Olu Adamie i Agnieszko dziękujemy za cudowną pamiątke tego wyjątkowego dnia :)

evelinka - Czw Lip 31, 2008 8:21 am

A ja wiem czyje wesele 16 maja 2009 będzie kręcił pan Adam :]

to będzie moje wesele :P
a pani Ola będzie robiła reportaż ze ślubu i wesela

*Motylek* - Czw Lip 31, 2008 8:56 am

Ach no to wszystko jasne Evelinko :P My tylko zapytaliśmy, czy przed weselem poznamy naszego kamerzystę. Z opinii znajomego, który kręci zawodowo, operatorka trudna nie jest i każdy sobie z tym poradzi. Dopiero montaż wymaga wielu umiejętności. Także Mrówciu, nie mamy się czym martwić ;)
cosola - Czw Lip 31, 2008 12:34 pm

My też skorzystaliśmy z usług pana Krencjasza, ale tylko z filmu, a że jesteśmy już po to mogę wyrazic swoją opinię.

Generalnie film jest dobry, co mi się podoba:
:arrow: nie mam żadnych zastrzeżeń co do montażu, jest wybór scen i bardzo fajny kilkuminutowy teledysk na koniec z pięknym podkładem muzycznym, a cały film trwa 2,5h więc nie za długo
:arrow: ?? ciekawy sposób nakręcena życzeń, widac wszystkich ale w przyspieszonym tempie
:arrow: mamy na filmie jak moja siostra spiewa psalm a brat K. czyta, bardzo nam na tym zależało
:arrow: w ogóle film się fajnie ogląda bo jest dynamiczny i nie ma za długich ujęc np. na jedną tańczącą parę itp. i wszyscy goście weselni się załapali
:arrow: cena usługi bardzo przystępna
:arrow: dobry kontakt z klientem
:arrow: dostaliśmy 3 kopie filmu ładnie oprawione (na okładce są zdjęca ślubne ale od naszego fotografa).

Jednak nie jestem do końca zadowolona, bo:
:arrow: w kościele kamerzysta niemal cały czas stał w jednym miejscu, więc goście po jednej stronie kościoła nie są widoczni, w ogóle liczyłam na to że przejdzie się trochę i pofilmuje ludzi, którzy przyszli tylko na ślub :kwasny:
:arrow: nasz pierwszy taniec jest krótki bo jak powiedział nam pan Krecncjasz ucielkiśmy z kadru :o to trzeba było nas gonic, to chyba normalne że jak się tańczy to jest się w ruchu i kamerzysta powiniem filmowanych obiektów pilnowac :evil: na szczęście zostało to tak zmontowane ze końcówka jest w zwolnionym tempie więc jest ok
:arrow: scena w której wieżdża tort jest nagrana tak że raca zasłania mi całą twarz, a gdy zaczynamy go kroic to nie widac nam głów :o wygląda to raczej głupio :evil:
:arrow: najbardziej jestm zawiedziona faktem, że na flimie nie ma piosenki śpiewanej dla mnie przez mojego męża, który założył perukę, ciemne okulary i śpiewał mi ze sceny "Love me tender" Elvisa, to była niespodzianka dla mnie [smilie=serduszka.gif] na chwilkę przed powiedział kamerzyście, że chce żeby nagrał jeszcze tylko tę ostatnią wyjątkową rzecz (było już po torcie), ale jak się później okazało pan nagrał tylko kawałek, bo zabrakło mu taśmy :evil: jak dla mnie to brak profesjonalizmu, zawsze powinien by jakiś zapas! albo mógło trochę cofnąc i skasowac to co już nagrał, bo ostatnie minuty filmu to goście tańczący kaczuszki :roll:

Gwoli ścisłości, monataż p. Krancjasz, filmowanie jego tata.

*Motylek* - Czw Lip 31, 2008 12:37 pm

No właśnie, dobrze, że napisałaś, kto kamerował... No cóż, trzeba będzie zagadać...
miluka - Czw Lip 31, 2008 12:58 pm

Po opinii cosoli to już taka pewna wybory nie jestem. Nie rozumiem kilku kwestii o których pisała jak one mogły sie zdarzyć: brak dodatkowej kasety, pierwszy taniec.
Treaz to juz nic nam nie pozostało tylko musimy zwrócić uwage na kilka rzeczy i być dobrej mysli.

*Motylek* - Pią Sie 01, 2008 9:56 am

Ponoć o takich niespodziankach, jak np. zrobił Cosoli mąż trzeba poinformować na początku wesela, żeby pan sobie miejsce zostawił...
mrowcia - Pią Sie 01, 2008 4:55 pm
Temat postu: moje zdanie
Ja uważam, że kazdy ma inny gust itp. i z tego powodu w kazdym filmie kazdej firmy cos tam komus moze nie pasowac.... natomiast uwazam, że nie mozna zbyt pochopnie oceniac pracy tak doswiadczonego kamerzysty. Cosola sama napisala, że jej mąz o niespodziance poinformowal kamerzyste chwile przed.... ja uwazam ze jesli chcemy aby nasz film byl taki jak sobie wymarzymy to musimy sie sami wysilic rowniez i wlaczyc w jego realizacje... dla tego o takich niespodziankach trzeba kamerzyste uprzedzic... bo wtedy latwiej mu sobie wszystko zaplanowac... Kiedy uprzedzimy o takich rzeczach nie w dniu slubu a wczesniej, kamerzysta nakrecajac film na pewno bedzie mial juz jakies wyobrazenie jak taki film bedzie wygladal.
Jezeli chodzi o inne sprawy...hm... mysle ze trzeba sie zastanowic nad tym gdzie film jest kreccony... jaki Kosciol, jaka sala.... jesli jest ciasno i gosci sprawo no to wiadomo ze podczas np. tanca kamerzysta ma ograniczone mozliwosci (nie wiem jak akurat wygladalo to w przypadku Cosoli).... Jesli chodzi o gosci w kosciele... hm... ja moze tez chcialabym miec ich uwiecznionych ale jak pomyslec logicznie to hehe... np ja mam duuuza ilosc gosci i meeega wielki kosciol... i teraz jakby kamerzysta mial kazdego z gosci "zlapac" w kadr hehe to to logiczne ze wtedy ominalby jakis fragment z ceremonii z naszym ujeciem i wtedy znow komus moglo by nie pasowac ze akurat w tej chwili zamiast nas, filmowal gosci...albo, że w momencie kiedy się na siebie spojrzelismy tak slodko to wtedy kamerzysta filmowal ciocie "Krysie"...a jeszcze komus nie bedzie sie podobalo ze kamerzysta chodzil po Kosciele krecac gosci bo wtedy cos sie obraz zatrząsł albo dzwięk był gorszy... Ciezko jest ludziom dogodzic stad mam podziw dla ludzi o takim zawodzie (kamerzysta, fotograf itp.) musza miec stalowe nerwy:)

Generalnie uwazam ze Firma Państwa Krencjasz to jedna z firm o najlepszych opiniach w Lodzi i jakos ciezko mi uwierzyc tu w jakis brak profesjonalizmu...
Zresztą ten sam kamerzysta filmowal sluby tez innych forumek, ktore sa zachwycone...i nie widzą zadnych niedociągnięć:) i są w wiekszości:D:D:D:D
a tak na marginesie...
Uwazam, że najwazniejsze jest to, aby pamietac ze kamerzysci nie sa cudotwórcami.... ok... to Oni uwieczniaja nasze cudne chwile na pamiatkowej plytce i wkladaja w to cale serce i mega prace zebysmy byli zadowoleni... ale nikt po fakcie nie zmieni nam miny, ustawienia w danym momencie gosci, odwroconej glowy itp... dla tego musimy pamietac ze film w duzej mierze zalezy od nas samych!!! Jesli chcemy zeby to byl film marzen... musimy sie z tymi marzeniami podzielic z kamerzysta, zeby wiedzial czego oczekujemy!!! tak samo jak z podkladem muzycznym.... jesli stwierdzimy ze nam to obojetne...to potem nie mozemy miec pretensji do kamerzysty ze piosenka sie nam nie podoba!
I Państwo Krencjasz o tym mówia i przypominaja i jest to bardzo wazne... ja akurat nie widzialam zadnego filmu w Ich wykonaniu:) (tylko fragmenciki na spotkaniu z Nimi) ale juz rozmowa z Panią Olą, opinie na forum,i lata doświadczenia ich pracy pozwolily mi stwierdzic, że są to profesjonaliści... i jeśli my zaangazujemy się w tworzenie filmu, bedziemy z Nimi wspolpracowac... to bedziemy mieli taki film jaki chcemy:)
Oczywiscie kazdy ma prawo sie pomylic i cos moze nie wyjsc... (nie wierze, że Wy w swojej pracy nie popelniacie pomylek) ale uwazam, że nie macie co sie martwic i od razu zastanawiac sie nad wyborem nie wiem jak mocno...czy nie daj Boże zalowac dokonanego wyboru... Ja tam jestem dobrej myśli i wierze, że przy naszej współpracy z takimi fachowcami nasz wyjątkowy dzień bęzdzie wyjątkowo uwieczniony:)

A.. i tak kończąc te moje wypocinki dodam jeszcze, że musimy uważać troszke w tych komentarzach naszych na to co piszemy i w jaki sposób... zeby nie wysówac za szybko wniosków:) tylko przeanalizowac na spokojnie czy aby wszystko na pewno bylo wina kamerzysty... bo ja bylam swiadkiem jak parka miala pretensje do kamerzysty np. ze podczas 1 tanca nagle kamera zadrzala albo nagle byli goscie filmowani... a czy wina kamerzysty bylo ze bylo tak ciasno ze ciagle jakas ciocia czy babcia szturchaly go przechodzac obok lub wchodzila w kadr? :)

Pozdrowionka!!!!

mrowcia - Sob Sie 02, 2008 3:18 pm
Temat postu: ..
No tak..wystep byl niewatpliwie wazny i nikt nie mowi ze nie tylko... moim zdaniem dobrze by bylo uprzedzic o takich wystepach wczesniej. Ja mam w planach ciut mniej typowych rzeczy na slubie i weselu i jakos nie wyobrazam sobie zeby moj kamerzysta o tym nie wiedzial wczesniej.
Kazdy ma inne spojrzenie na rozne tematy...tak samo jak jednym podobaja sie latajace serduszka a dla innych to lekka "siara" :) No ale miejmy nadzieje ze wiekszosc z nas bedzie zadowolona ze swojego filmu:)
pozdrawiam.

*Motylek* - Pon Sie 04, 2008 7:24 pm

Mrówciu, nie przesadzaj z tym ważeniem słów... Każdy tutaj pisze, co uważa. A czytający nie powinien się od razu sugerować, tylko samemu sprawdzić. Forum ma nam otwierać oczy, a nie podejmować za na decyzje.
OkO - Wto Sie 05, 2008 12:39 am

Witam:)
Ponieważ dyskusja jest w pełni rozlwitu:).Postanowilam też się wypowiedzieć. Przesadnie nie zadręczam klijentów postami.Więc mam nadzieję , że mi wybaczycie.:). Postanowiłam otwarcie nie komentować postu Cosoli z uwagi na szacunek do klijenta i żeby jej nie urazić:). Moja opinia jest odmienna ale uważam ,że każdy ma prawo do własnych poglądów bez względu czy są przemyślane czy nie.
Pozwolę sobie jednak skwitować kilka punktów o ,których powinniście Państwo pamiętać wynajmując jakąkolwiek firmę zajmującą sie wideofilmowaniem.

Wszystkie szczegóły dotyczące uroczystości są omawiane na spotkaniu w tygodniu poprzedzającym ten ważny i szczególny dzień . Jest to czas na to aby sprecyzować dokładne życzenia klijentów , spisywane są najczęściej na odwrocie umowy tak aby kamerzysta który wypełnia zlecenia miał wypunktowane informacje i aby nie było niespodzianek. jeśli klijent nie miał czasu spotkać sie z nami ( wiadomo ze przed ślubem lekko nie jest):). naturalnie nie jest spisany na staraty :)ponieważ kamerzysta jest do Państwa dyspozycji od średnio 8-12 godzin i myślę iż spokojnie można mu podać informacje o przykładowych fajerwerkach , pieczonej śwince itd:) byle nie jeśli już jest spakowany i skończył pracę;)Jeśli jednak nie zamienicie Państwo podczas całej uroczystościz nim nawet 1 słowa odnośnie tego co oczekujecie . O ważności sytuacji decyduje sam kamerzysta kierując się tzw stałymi momentami , typu przysięga droga do ołtarza itd . Naturallne jest jednak iż skoro z kuchnią omawia się posiłki z zespołem zabawę , korzystne jest omówienie co tam chcecie . Przez tyle lat słyszałam już różne życzenia od bardziej szokujących do zupełnie naturalnych i oczywistych ale bywa również tak iż robiąc zdjecie na chórze leciałam jak błyskawica bo państwo mlodzi dziękowali rodzicom podczas mszy .I jak sądzę wiedzieli o tym wcześniej;).
Zalezy nam bardzo z różnych względów aby klijent był zadowolony ale jest tzw zasada to tanga trzeba dwojga:)
Pamiętajcie również jeśli jest podczas mszy 1 operator , jeden fotograf to jest on jednostką niestety niezdolną do teleportacji;) A szkoda bo napewno byłyby fajne zdjecia:).
Każdy spacerek po kościele jest ryzykiem że ksiądz skończy kazanie w dowolnym i wybranym dla siebie momencie np w tą sobotę kazanie trwalo 4 minuty a na inym ślubie 15:) Fotograf ma dużą swobodę ruchu ale niestety nie kamerzysta Biegnący od drzwi i przerwacajacy wazony z kwiatów :) . bo urwą mu głowę jak nie nagra gości ukrywających sie w bocznych nawach:).Pomijam już np jeśli czytają czytanie swiadkowie kogo nagrywać świadków czy wszystkich gości;) . reportaż weselny nie jest niestety filmem fabularnym i wierzcie mi ale ówczesny kamerzysta jestz arazem operatorem , dźwiękowcem i oświetleniowcem nie ma powtórek i nie daj bóg gdyby miał zwykły kaszel!Mimo to każdy kamerzysta jakiego znam a spotykam sie również z konkurencyjnymi firmami zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności ale jest tylko człowiekiem!Cosola np nazwała mojego tatę iż nie jest profesjonalistą jak to przeczytał myślalam ze Padnie trupem osoba , która pawie pół życia robi to co robi :) a jego błąd polegał na tym iż musiał zgadywać co tez klijentka sobie życzy i naczym jej bardziej zależy;)ale miałam się nie czepiać klijentów;) wiec myślę ze zakończę Wam tą litanię i na parę lat mi starczy duzo mam do dodania jeszcze ale myślę , ze strasznie się czyta takie długie posty:)) Pozdrawiam Ola Krencjasz.[/center][/quote]

kryszka - Wto Sie 05, 2008 7:47 am

Tak się tylko wtrącę: klient
*Motylek* - Wto Sie 05, 2008 9:09 am

Pani Olu, zgadzam się zupełnie, ale w takim razie jak nazwać fakt, że głowa panny młodej była zasłonięta tortem? Człowiek jest tylko człowiekiem, ale chyba w tym przypadku wiadomo, że młoda jest ważniejsza od tortu... 8)
Petitka - Wto Sie 05, 2008 9:43 am

Widze, ze dyskusja w temacie bardzo sie rozwinela. A ja dzis zdalam sobie sprawe z tego, ze wlasciwie nie opisalam tutaj swoich wrazen zwiazanych z naszym slubnym filmem.

Jestesmy bardzo zadowoleni - nasz film trwa chyba cos ok 4 godzin. Jest taki, jak chcielismy, ale faktem jest, ze wiele szczegolow ustalalismy przed slubem, sami wybieralismy podklady muzyczne, oczywiscie w konsultacji z p.Krencjasz - jak do nich poszlismy pokazali nam przyklady roznych rozwiazan, mozliwosci i wybralismy to, co najbardziej nam sie podobalo. Przed slubem spotkalismy sie z nimi i dokladnie opisalismy, jak bedzie wygladal slub, na ktorych fragmentach nam zalezy (np tance-dedykacje, nietypowe podziekowania dla rodzicow, sypanie ryzem i platkami).
Dodatkowo, za niewielka doplata dostalismy calutki niezmontowany material na plytach.
Wlasciwie, nie wiem, czy moge sie do czegokolwiek przyczepic, no moze tylko do tego, ze mamy kilka wstawek typu np smieszny teledysk, jakies komentarze dzieci na temat slubu czy np nasze taneczne dedykacje i to nie jest zaznaczone w menu jako oddzielny "rozdzial", a fajnie byloby, gdyby nie trzeba bylo szukac tych fragmentow - powiem Wam, ze na poczatku, po niedokladnym ogladaniu, przerazilam sie, ze nie ma naszych dedykacji ani smiesznego teledysku, no ale pozniej na szczescie okazalo sie, ze wszystko jst tak, jak chcielismy. Musze przyznac, ze montaz jest naprawde swietny i w wielu momentach sama bylam zaskoczona, ze cos tak fajnie wyszlo.

Polecam z calego serca zarowno film, jak i zdjecia od p.Krencjasz - beda pamiatka, ktora zachwyci nie tylko was :razz:

cosola - Wto Sie 05, 2008 11:59 am

OkO napisał/a:
Cosola np nazwała mojego tatę iż nie jest profesjonalistą jak to przeczytał myślalam ze Padnie trupem osoba , która pawie pół życia robi to co robi

Przykro mi, że kogos uraziłam, proszę powiedzieć tacie, żeby nie brał tego do siebie, bo to bardzo miły człowiek i generalnie jesteśmy zadowoleni ze współpracy :)

Napisałam szczerze co sądzę o filmie, podkreśliłam dobre i złe strony.

Zgadzam się że pewne szczegóły powinniśmy omówić dokładniej, ale jak się ma pierwszy w życiu ślub to o niekórych rzeczach nie ma się pojęcia :wink: poza tym ten pomysł mojego męża był niespodzianką dla mnie więc nie mogłam go omówić wcześniej... on powinien ale tydzień przed nie było go jeszcze w Polsce, mniejsza z tym... nikt nie jest idealny.

Podkreślam jeszcze raz - film nam się podoba :)

kwilk - Czw Sie 07, 2008 9:38 pm
Temat postu: Nowa klientka :)
A ja dziś byłam na przemiłym spotkaniu z Państwem Krencjasz. I choć był to dopiero początek poszukiwań kamerzysty wyszłam z podpisaną umową na wideofilmowanie i zdjęcia reportażowe. :)
Wszystkim dziewczynom, które się wahają polecam iść na spotkanie i porozmawiać z Państwem Krencjasz. Same podejmiecie decyzję na podstawie bogatego materiału filmowego.
Na mnie Państwo Krencjasz zrobili wrażenie profesjonalistów i ludzi lubiących to co robią.
A co do błędów w sztuce filmowej to obawiam się że każdy 2godzinny film ma jakieś błędy, niedociągnięcia czy złe ujęcia bo to chyba bardzo ciężka praca 100% czasu być tam gdzie trzeba w czasie tej długiej, pięknej nocy. :)
Pozdrawiam i życzę udanych wyborów!

Tissaia - Wto Sie 12, 2008 2:00 pm

My też w końcu zdecydowaliśmy się na państwa Krencjasz - nie ukrywam, że forum w tej decyzji pomogło. Przeważył na pewno fakt, że po raz pierwszy film był pozbawiony całej masy badziewiastych fajerwerków. No i z pewnością przekonuje cena. Kontakt też jest bardzo sympatyczny, dlatego myślę, że dokonaliśmy dobrego wyboru :)
agniesia22 - Wto Sie 12, 2008 2:03 pm

Ja również podpisałam umowę z Państwem Krencjasz, ciekawe tylko kto będzie u nas kamerował bo my i kwilk mamy wesele w tym samym dniu. Pozdrowionka. ;)
Tissaia - Wto Sie 12, 2008 4:24 pm

Pan Adam mówił, że jednego dnia mogą obsłużyć 6 wesel.
Aga-L - Pią Wrz 12, 2008 2:31 pm

Moja siostra też juz po ślubie, miała 2 sierpnia. Płyty niestety jeszcze nie ma, ale to tylko wina Ani, bo jakoś nie po drodze jej do Pana Adama :lol: Wesele kręciła chyba Pani Agnieszka, nie pamiętam dokładnie, jako świadkowa byłam chyba bardziej zdenerwowana od siostry :-) Zdjęcia plenerowe, całkiem niedawno temu robiła Pani Ola i tu jesteśmy zachwyceni (nie widząc efektów). Pani Ola jest przemiłą i wesołą osobą i nawet mojego "zesztywniałego" szwagra rozbawiła i rozkręciła do pozowania. Jestem prawie pewna iż zdjęcia będą rewelacyjne, gdyż sama za plecami Pani Oli kliknęłam kilka fotek i mimo, że jest mi daleko i sprzętem i profesjonalizmem do Pani Oli zarówno moje zdjęcia jak i młoda para na nich powychodzili rewelacyjnie :) Jak na razie z czystym sumieniem polecam tę firmę. Resztę dopiszę po obejżeniu płyty i zdjęć :)
izunia_82 - Pon Gru 01, 2008 11:35 pm

My tez jesteśmy zadowoleni z usług p.Krencjasza. Jeśli jesteście ciekawe efektów to podaję linki do niektórych kawałków z naszego filmu:

http://uk.youtube.com/watch?v=JTea9VpA4mo

http://uk.youtube.com/watch?v=RJ1vRjn_E1c

Maja_Kris - Wto Gru 02, 2008 3:17 pm

ja tez z czystym sumieniem polecam!!!!! wspolpraca gitara! wszystko omowione. jedej rzeczy tylko nie bylo ale to ze wzgledu na to ze moj brat zrobil nam niespodziewajke... wolalam go posluchac niz szukac kamerzysty ktory akurat odsapywal...
poza tym w kosiele kamera zaparwoala akurat na nasza przysiege... wyglada jakby efekt byl zrobiony specjalnie... i niech tego ogladajacy sie trzymaja... ;)

ogolnie polecam!!!!
aaaaa zdjecia jakie Ola zrobila!!! Matko!!!!nikt takich cudownch nie mial!!! tylko my!!! :)

miluka - Wto Gru 02, 2008 3:21 pm

Maju Macie już płytkę z wesela? Bo ma niestety nadal czekamy.
Maja_Kris - Wto Gru 02, 2008 3:24 pm

mamy... tez dlugo czekalismy... poniekat nie dziwie sie bo plyt do obrobienia maja od groma ale z drugiej strony...jak juz sie nie mozna doczekac to szlag jasny trafia.
zdjecia dostalismy po 2 i pol tygodnia . wybralismy az 60 szt! nie moglismy sie zdecydowac!

miluka - Wto Gru 02, 2008 3:39 pm

Fajnie że już macie my też z 16 sierpnia i nadal płyty nie mamy. Ja wiem że mają mnóstwo płyt do obrobienia, ale ja się nie moge doczekać a poza tym wszyscy już mi głowę suszą.
Maja_Kris - Czw Gru 04, 2008 10:23 am

wspolczuje ci! wlasnie najgorsze jest to naciskanie rodziny. przeciez byli na weselu to widzieli ;)
Hatifnatka - Pon Gru 15, 2008 6:00 pm

dzisiaj wreszcie dostaliśmy nasz film ze ślubu i wesela zrobiony przez państwa Krencjaszów. ślub mieliśmy 23 sierpnia więc długo się naczekaliśmy, ale z całą pewnością mogę stwierdzić, że warto było czekać :mrgreen: film jest świetny, wszystko tak jak chcieliśmy, płynnie zmontowany i baaardzo się nam podoba. jednym słowem SUPER! :smile: :D
miluka - Czw Gru 18, 2008 10:54 am

My mieliśmy wesele 16.08.2008 we wtorek czyli 16.12. dokładnie 4 miesiące po naszym weselu odebralismy płyty. Jesteśmy zadowoleni, wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecamy naszym zdaniem warto poczekać. A zdjęcia wszystkich zachwycają.
Paulina.Nowa - Wto Sty 20, 2009 9:57 pm

Widze ze same pozytywy.Planujemy sie do nich wybrac na mala prezentacje :)
sistermonn - Sro Sty 21, 2009 7:30 am

My trochę też poczekaliśmy, ale naprawde było warto.
wszyscy są zachwyceni zdjęciami Oli i filmem Adama.

Ja sama mogę patrzeć po kilka razy na zdjęcia :)

Polecam.

eva_p - Wto Sty 27, 2009 9:06 pm

Dziewczyny proszę o dokładne namiary na P. Krencjasza.....Dzięki wielkie
justyna12063 - Czw Sty 29, 2009 8:05 pm

Ja też bardzo proszę o dokładne namiary na P. Krencjasza.....Dzięki wielkie ;)

[ Dodano: Czw Sty 29, 2009 8:07 pm ]
a ile kosztuje film i tego Pana??

Kociadło - Czw Sty 29, 2009 8:13 pm

namiary na pana Krencjasza znajdziesz tutaj http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7514
Marta81 - Sro Lut 18, 2009 9:08 pm

dziewczyny dołączam do grona osób które skorzystają z usług P. Krencjasz, obejrzałam przykładowe filmy i rzeczywiście pełny profesjonalizm do niczego nie dało się "przyczepić" zobaczymy jak to wyjdzie u nas :D
madzia81 - Pon Mar 02, 2009 9:49 am

dziewczyny a mozecie mi napisac ile Ci Panstwo biora za filmowanie?i czy zdjecia zrobione przez Pania Ole sa godne polecenia,dziekuje i pozdrawiam
gosiaczek316 - Czw Mar 05, 2009 8:00 am

Odebrałam płytkę i ogólnie jestem zadowolona ale...Chce Was "ostrzec"przed paroma kwestiami,które u mnie zaistniały na płycie(niestety).U mnie filmował tata p.Adama i np. nie mam sfilmowanego krojenia tortu co prawda był nie o połnocy a ok.1 ale to wazny moment przeciez(!!),ciagle pogłos jest komórki (wiecie taki jak ma przyjśc sms)chyba za blisko mikrofonu po prostu trzymał(w kieszeni koszuli?)w kościele owszem goście są sfilmowani ale My jestesmy filmowani cały czas z jednej perspektywy(zmiana miejsca staniakamrzysty tylko przy przysiędze)Miały być śmieszne wywiady z goścmi ale był jakiś problem z mikrofonem(wyłączył się??)I proszę zastrzeżcie ze ma być np.do 4 bo tak naprawdę najfajniesze momenty i najśmieszniejsze są na końcu wesela.Np. Mój mąż ok. 3 nad ranem zatanczył sam macho-mena a tego po prostu nie ma bo kamerzysta juz był w domu...Ogólnie jesteśmy zadowoleni a inne kwestie nie podlegajądyskusji bo o gustach się nie dyskutuje,,Gdyby nie te kwestie wystawiłabym 6 a tak tylko 4....
Sorc - Czw Mar 05, 2009 4:40 pm

Gosiaczek a nie ustalaliscie wczesniej do ktorej kamerzysta ma zostac na weselu ?

Dla mnie po torcie i ewentualnych podziekowaniach dla rodzicow kamerzysta jest juz niepotrzebny, bo ile mozna krecic materialu tym bardziej ze caly czas dzieje sie to samo czyli goscie sie bawia.

Szkoda tortu bo to dosyc charakterystyczny moment

evelinka - Czw Mar 05, 2009 9:09 pm

Wydaje mi się, że wszystko jest kwestią dogadania. Jeśli wiem, że coś będzie później lub ma się wydarzyć coś specjalnego, to powinno się poinformować o tym kamerzystę. Bo niby skąd on ma się domyślić. My jak rozmawialiśmy z Panem Adamem, to mówił od razu, że zwykle nagrywają do północy (oczepin/tortu). Zawsze można się dogadać co do wszystkiego.
gosiaczek316 - Pią Mar 06, 2009 7:01 am

Ja zrobiłam długą listę uwag co chcemy miec a co nie..Tort był na niej ale na płycie niestety jej nie ma tak jak i zakończenia...Wymyśliliśmy sobie ze kamerzysta będzie za nami szedł do pokoju i zainscenizujemy ze go wyrzucamy z pokoju,taka scenka na zakonczenie zabawy..Ustalilismy takze wywiady z goścmi ktorych nie ma bo coś było nie tak z mikrofonem..Napisalam posta o moich odczuciach i tym co uzgodniłam i gdybym mogła cofnąć czas to bym tak jak przy zdjeciach reportarzowych poprosiła o kopie filmu od p.Krencjasza i tak jak Pan od zdjęc reportazowych uwzglednił moje uwagi i teraz oglądam to z przyjemnością bo jest perfekcyjna prezentacja ze zdjęć..Powtarzam takze ze wydłuzyła bym pobyt kamerzysty do 4 bo najfajniesze momenty uciekły a tego nie przewidziałam więc Wam tylko podpowiadam..Chciałam pomoc Wam bo wiem ile razy oglada się tę płytkę:)Mimo wszystko jest okej i poleciłabym p.Krencjasz choć dopilnowałabym tych szczegółów..:)
asia84 - Nie Mar 08, 2009 2:06 pm

gosiaczek316 napisał/a:
Ustalilismy takze wywiady z goścmi ktorych nie ma bo coś było nie tak z mikrofonem.


My również ustalaliśmy z p. Adamem, że chcemy mieć wywiady z gośćmi. Bardzo nam na tym zależało. Mamy jeden... Też był problem z mikrofonem... :-?

gosiaczek316 napisał/a:
wydłuzyła bym pobyt kamerzysty do 4 bo najfajniesze momenty uciekły a tego nie przewidziałam


Też zapisałabym to w warunkach umowy. U nas p. Adam kręcił tylko do 1 (niestety), a później zabawa była bardzo fajna, można było nakręcić fajny materiał. Tym bardziej, że na poprawinach filmowała już inna osoba.

olusia1985 - Sob Mar 28, 2009 10:16 am

Szczerze to trochę przerażają mnie te ostatnie wasze opinie, bo również postanowiliśmy skorzystać z usług Państwa Krencjasz, umowę już mamy podpisaną i nie wyobrażam sobie żeby na płycie nie było tortu czy podziękowań dla rodziców czy pożegnania. Poza tym to mam nadzieję, że osoba, która będzie kamerowała u nas nie zmyje się do domu o 12 czy 1 gdż potem może wydarzyć się jeszcze coś ciekawego. Wiem, wiem trudno żeby kamerzysta był całą noc, ale do 2 czy 3 to chyba powinien - wkońcu dostaje za to pieniążki. Poza tym jak oczepiny są o 12 to to troszkę czasu zajmuje, potem jakieś konkursy i tort i podziękowania dla rodziców no nie wiem jak to będzie. Oby było dobrze, ale i tak trochę się martwię.
OkO - Sob Mar 28, 2009 5:11 pm

Witam, chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości klientów którzy martwią się że nie będą mieć na filmie torta itp. Jeśli Para Młoda podchodzi do kamerzysty o godzinie 1:00 dziękując mu za pracę i żegnając się z nim, a tort jest o godz. 2:0 to może mieć tylko pretensje do siebie że owego torta nie ma na filmie:)))))
A. Krencjasz

asia84 - Sob Mar 28, 2009 6:11 pm

OkO napisał/a:
Jeśli Para Młoda podchodzi do kamerzysty o godzinie 1:00 dziękując mu za pracę i żegnając się z nim, a tort jest o godz. 2:0 to może mieć tylko pretensje do siebie że owego torta nie ma na filmie:)))))
A. Krencjasz


U nas było trochę inaczej.
O godzinie 1:00 Pan kamerzysta przyszedł do nas pożegnać się i podziękował za współpracę. Na nasze pytanie dlaczego już kończy filmować odpowiedział, że nie ma sensu dłużej bo nagrane jest dużo materiału i spokojnie wystarczy na czterogodzinny film.
Szkoda, że przy podpisywaniu umowy mówiono nam, że nagrywanie trwa, w zależności od zabawy, do 2:30 - 3:00.
Niestety uwierzyliśmy na słowo, że tak będzie i nie zapisaliśmy tego w umowie :/

lmyszka - Sob Mar 28, 2009 6:20 pm

wydaje mi się, że jeśli byście poprosi aby został bo nie było jeszcze tortu to raczej nie zawinął by się i poszedł, czasem trzeba zwrócić na coś uwagę
evelinka - Sob Mar 28, 2009 7:58 pm

asia84 to co piszesz wydaje mi się trochę dziwne. W sumie to nie wiem jak było faktycznie, ale uważam, że wystarczyło zrobic tak jak napisała Imyszka. Ja jak do tej pory nie mam najmniejszych obaw o film i jakość pracy pana Adama.
OkO - Sob Mar 28, 2009 8:15 pm

hmm, ręce opadają, 100 parom nagraliśmy tort a tej jednej nam się nie chciało :(
A. Krencjasz

asia84 - Sob Mar 28, 2009 8:32 pm

evelinka napisał/a:
asia84 to co piszesz wydaje mi się trochę dziwne.

No cóż… Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii…
Napisałam jak wyglądała nasza współpraca z p. Krencjasz, a czy ktoś weźmie pod uwagę moje spostrzeżenia czy nie to już jego sprawa.
evelinka napisał/a:
W sumie to nie wiem jak było faktycznie.

No właśnie, więc nie oceniaj!
evelinka napisał/a:
wystarczyło zrobic tak jak napisała Imyszka.

To co napisała Imyszka dotyczyło gosiaczek316 :roll: . Przynajmniej tak mi się wydaje.
Ja nic o żadnym torcie nie pisałam :-?
Proponuję dokładniej przeczytać wcześniejsze wypowiedzi!
evelinka napisał/a:
Ja jak do tej pory nie mam najmniejszych obaw o film i jakość pracy pana Adama.

Życzę Ci żeby tak pozostało przynajmniej do momentu odbioru filmu.

olusia1985 - Nie Mar 29, 2009 10:01 am

Aj nie ma się co denerwować, dziewczyny mają rację - jeśli się poprosi kamerzystę żeby jeszcze został chwilę to napewno pół godziny czy godzina to dla niego za dużo nie zmieni. Trzeba też sporo rzeczy ustalić wcześniej i napewno będzie dobrze. TTak myślę:)
evelinka - Nie Mar 29, 2009 10:54 am

asia84 napisał/a:
evelinka napisał/a:
W sumie to nie wiem jak było faktycznie.


No właśnie, więc nie oceniaj!


Przecież ja nie oceniam. Z resztą każdy ma prawo do własnego zdania. Cieszę się, że napisałaś to co myślisz. Przeczytałam, napisałam co ja myślę i koniec. JA się nie martwię :)

Misiuniaaaa - Nie Mar 29, 2009 10:26 pm

Ja też raczej sie nie martwie. I z czystym sumieniem poleciłam P. Krencjaszów kilku kolezankom, które tez sie na nich zdecydowały. Mam nadzieje że sie nie zawiode 27 czerwca:-D
monika_zyga - Pon Mar 30, 2009 8:26 pm

Mam pytanie ile wczesniej rezerwowaliscie u tego kamerzysty i czy maja jakiegos maila?

Krecili u mojej siostry i bardzo mi sie podobali.

Misiuniaaaa - Pon Mar 30, 2009 9:19 pm

Wg mnie to możesz niedługo sie do nich wybrac. Nie maja ( przy najmniej nie mieli ) maila. Ja kontaktowałam się z nimi telefonicznie i umówiłam sie na spotkanie. Byłam u nich w maju, a zarezerwowałam ostatecznie dokładnie rok przed naszym weselem - 27 czerwca 2008 :smile:
evelinka - Pon Mar 30, 2009 10:52 pm

Ja też byłam ok rok przed ślubem. I tak samo kontaktowałam się telefonicznie
dominiqsz - Czw Kwi 02, 2009 1:05 pm

Ja rezerwowałam termin półtora roku przed ślubem, ale pobieraliśmy się w połowie sierpnia i wszystko trzeba było załatwiać szybciej.
gwiazdkao - Pon Cze 08, 2009 12:59 pm

Proszę o kontakt do Państwa Krencjasz. Bardzo mi zależy.
Pusiak - Pon Cze 08, 2009 1:11 pm

gwiazdkao, tu znajdziesz kontakt do p. Krencjasz - prosze o korzystanie z wyszukiwarki.

http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7514

evelinka - Wto Cze 09, 2009 3:45 pm

No to najwyższa pora napisać pochwalny post :razz: Nie chcę, żeby wyszło za słodko, ale na prawdę jestem bardzo wdzięczna Oli i Adamowi oraz ich współpracownikom (Agnieszce i Łukaszowi). Wszyscy odwalili kawał dobrej roboty. Już po niecałych 3 tygodniach mieliśmy film i zdjęcia. I to jakie... wspaniałe. Nie mówię tu o tym, jak my wyglądaliśmy, ale o jakości wykonania. Miałam ponad 1000 zdjęć od znajomych, ale nie umywają się nawet trochę do robionych przez Łukasza i Olę. Jeśli chodzi o film, to zmontowany był świetnie. Ciągle nas coś mile zaskakiwało. A sama końcówka jest genialna :smile: Wszyscy śmialiśmy się do łez.
Szczerze polecam. Są to bardzo mili i sympatyczni ludzie.

Pozdrawiam serdecznie i DZIĘKUJĘ za wszystko.

szlonko83 - Pią Cze 26, 2009 8:57 am

My również zdecydowaliśmy się na filmowanie przez Państwa Krencjasz. Film powstał ekspresowo, już w tydzień po ślubie pokazywaliśmy go rodzinie :) Film taki jak chcieliśmy, romantyczny, bez dziwnych animacji, końcówka piękna i wzruszająca, podkład muzyczny dobrze dobrany, jesteśmy bardzo zadowoleni :)
Współpraca bez zarzutu, do każdego klienta indywidualne podejście, uwzględniają każdą prośbę i montują film zgodnie z wizją młodych, niczego nie narzucają, polecamy serdecznie :)

agabw - Pią Cze 26, 2009 10:55 am

i ja już kolejny raz spotkam sie z "zespołem panstwa Krencjasz".Jutro będa na weselu mojego braciszka,rok wczesniej byli u mojej przyjaciólki dwa lata temu u mojego kuzyna a cztery lata temu u nas....
...czyli musza sie podobac skoro tyle naszych bliskich kożystało z ich usług.:)))

Tissaia - Pią Wrz 25, 2009 7:06 pm

A my jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu - w pierwszym odruchu po zakończeniu projekcji mój mąż chwycił za telefon i podziękował Krencjaszom za wspaniały film. Bo film jest naprawdę świetny, nie nudził nas w żadnym momencie, jak zazwyczaj nie lubię filmów weselnych i zgodziłam się na to dla świętego spokoju, tak teraz uważam, że był to super pomysł!

Co do nagrywania fragmentów ślubu i wesela - u nas nie było żadnego problemu, świadkowie uprzedzili pana Adama, że będą dodatkowe elementy, szczegółów uprzedzania nie znam, ale na filmie znalazło się wszystko, łącznie z życzeniami od gości i niespodzianką muzyczną (kolega grał na gitarze i śpiewał specjalnie dla nas). Nie było żadnego problemu, że "bo nam kamerzysta czegoś nie nagrał". Bardzo dużo zależy od komunikacji z kamerzystą, przecież on nie jest jasnowidzem ani nie ma bilokacji jak ojciec Pio ;)))

Misiuniaaaa - Sro Paź 14, 2009 1:10 pm

A ja z kolei już chyba kilkudziesięciu parom ICH poleciałam z czystym sumieniem. My mieliśmy wesele 27 czerwca, moja koleżanka w lipcu i u niej też kamerowali. Polecam zawsze moim 'najbliższym' z czystym sumieniem. Juz kolejne osoby na 2010 r dzięki nam się 'zapisali' do Oli i Adama jestem pewna, że będą zadowoleni.
mjmj2010 - Czw Paź 22, 2009 9:36 am

Hej może mi ktoś napisać na priv jaka jest cena?
Agata1234 - Wto Lis 10, 2009 4:44 pm

A czy mi również moze ktoś podać cenę ich usług?? Bardzo poważnie rozważam decyzję o filmowaniu naszego wielkiego dnia :lol: przez Państwo Krencjasz
Tissaia - Sob Lis 14, 2009 10:41 pm

Na nasz sezon (2009) to było 1200 za film i ok.800-900 za zdjęcia (plener), są to bardzo dobre ceny jak na rejon łódzki, nie wiem, jakie ceny są teraz.
Aga1986 - Pon Lis 30, 2009 1:48 am

cena na 2010: 1500zł (a w tym dwa klipy + normalne wstawki jak czołówka, intro kościoła itp... dodatkowo można mieć zdjęcia z dzieciństwa i pleneru- bez dopłaty, a inni traktują to jak klip :/ można mieć w cenie też życzenia od gości, także trochę tego jest) dodatkowo chcieliśmy mieć klip z pleneru- 150zł.
Będą też u nas i jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji :smile: fajnie, ze mają kilka czołówek do wyboru, pewnie do przyszłego roku będą mieli jeszcze jakąś, mają ciekawe pomysły, fajne rozwiązania, są otwarci na propozycje, będziemy mieć wszystko co chcemy za rozsądna cenę :razz: tak nam się podobały ich realizację, ze ta godzinka zleciała mi jak 15 minut :) Czytając opinie na forum miałam wątpliwości momentami, ale dopisaliśmy kilka punktów do umowy i wierze, ze wszystko będzie miodzio :razz:
zdjęcia też fajne, ale fotografa już mamy, za to mają bardzo fajnie wykonane fotoksiążki, fotoalbumy!! solidne, nie przesadzone ceny, ładne projekty.

jm - Sob Gru 26, 2009 5:47 pm

Czy ja też mogłabym prosić o namiary na priv? :)
andzia84 - Sro Sty 27, 2010 2:43 pm

My wybraliśmy państwa Krencjasz i mam nadzieje, że będziemy zadowoleni ;)
aga20 - Sro Lut 03, 2010 11:55 am

Napewno będzie zadowoleni-strzał w 10...
olusia1985 - Sro Lut 10, 2010 9:07 pm

Państwo Krencjasz to profesjonaliści i napewno nikt nie żałuje, że wybrał akurat ich. My na początku mieliśmy wątpliwości, gdyż slub mieliśmy we wrześniu a na płytę musielismy dość długo czekać, ale co sie dziwić jak wrzesień to dla nich sezon. Po obejrzeniu płytki (oglądalismy ja do 1 w nocy) nie wiedzieliśmy czy jestesmy zadowoleni, chyba zmęczenie nas ogarnęło, ale po drugim obejrzeniu, trzecim i czwartym byliśmy zachwyceni, ze wybralismy usługi Państwa Krencjasz. Kręciła u nas Pani Agnieszka, super kamerzystka i super babka:). O niczym nie zapomniała kręcąc nasze wesele i na płytce jest wszystko to o czym marzyliśmy. 4 godziny oglądania i ciągłego usmiechania się:) Jeśli chodzi o Panią Olę to wzieliśmy zdjęcia z pleneru. Fotki wyszły super i wszyscy są nimi zachwyceni, a najbardziej my. Jesli tylko będę miała okazję to będę wszystkim polecała tą parę i myslę, że mój małzonek kochany również i mam nadzieje, że spotkamy się jeszcze z tymi wspaniałymi ludźmi. POLECAM!!!Pozdrawiamy Panią Olę i Agnieszkę:)
moni84 - Wto Mar 23, 2010 11:23 am

gosiaczek316, Hej mam pytanie czy masz moze jakies namiary na strone internetowa Państwa Krencjasz?
pozdrawiam
Monika

- Pon Kwi 19, 2010 5:30 pm
Temat postu: Re: Ola i Adam Krencjasz
Będę wdzięczna za namiary do tego kamerzysty,
pozdrawiam

edit: usunęłam niepotrzebny cytat
Pusiak

Magdalene - Pią Kwi 23, 2010 7:56 pm

My rowniez skorzystalismy z uslug Pana Krencjasza i nie zalujemy. Wszystkie szczegoly omowilismy przezd slubem i weselem, wiec nic nie umknelo pani, ktory zajmowala sie kreceniem filmu. Po weselu, szybko zglosilismy sie do Pana Adama, w celu omowienia szczegolow dotyczacych montazu filmu i niespelna tydzien po weselu ogladalismy nasz film :)Zarowno nam, jak i naszym rodzicom bardzo sie spodobal ten film.
Bardzo Wam dziekujemy :)

ellunia85 - Nie Cze 13, 2010 5:54 pm

Hej
Tak czytam sobie wasze wpisy i muszę przyznać, że jeśli tak filmują i fotografują jak piszecie to będę bardzo szczęśliwa jak i ja skorzystam z ich usług. Proszę tylko o namiar na tych cudotwórców :P

Stokrotka812 - Nie Cze 13, 2010 10:09 pm

moni84 napisał/a:
gosiaczek316, Hej mam pytanie czy masz moze jakies namiary na strone internetowa Państwa Krencjasz?

Przyłączam się, bo nie jestem na bieżąco a miło by było gdyby taka strona w końcu powstała...

Aga1986 - Sro Lis 17, 2010 10:14 pm

mamy już nasz film :)
tak naprawdę czekaliśmy 3 tygodnie, wszystko zgodnie z umową
Pan Adam zrobił wszytko to o co go prosiłam, uwzględnił moje sugestie i propozycje,
nie ma żadnych kiczowatych baloników i serduszek, tylko nowoczesne przejścia, piękne ujęcia, klip z pleneru cudo :smile:
bardzo serdecznie polecamy, jesteśmy bardzo zadowoleni, nie było żadnych problemów, chcieliśmy mieć nagrane wywiady z gośćmi i mamy, muzykę wybraliśmy sami :) naprawdę sama przyjemność, pełen profesjonalizm, bardzo się cieszę, że trafiliśmy na tak dobrego fachowca :smile:

taja - Wto Gru 14, 2010 11:07 am

bardzo proszę o namiary :)
narzeczona001 - Nie Sty 16, 2011 11:13 pm

Witam, a w fullHD oczywiście takim prawdziwym nagranym na blu rayu to ci państwo nagrywają?
filmowiec - Pon Sty 17, 2011 10:10 pm

narzeczona001 napisał/a:
Witam, a w fullHD oczywiście takim prawdziwym nagranym na blu rayu to ci państwo nagrywają?


A jakie to jest prawdziwe?1080i czy 1080p? a może wystarczy tylko 1920x1080?:)

narzeczona001 - Wto Sty 18, 2011 1:56 pm

tzn Full High-Definition czyli 1080p
filmowiec - Czw Sty 20, 2011 5:36 pm

myślę że w ten sposób można popełnić bardzo duży błąd bo np. kamera SONY HXR-MC2000E nagrywa 1080p a generalnie jest beznadziejną kamerą (tak samo jak jej poprzedniczka), również cała masa amatorskich malutkich kamer kręci 1080p ale co z tego jak kamera np FX1000 produkcji Sony która rejestruje obraz tzw. HDV czyli 1080i jest o niebo lepsza i zapewnia dużo lepszy obraz
anooleczka - Czw Lut 03, 2011 6:49 pm

Jesli macie maila do p. Krencjasza bardzo prosze na priv
Karolaaa - Pon Lut 21, 2011 1:25 am

Działa już strona videofx. pl tam są dane kontaktowe

Ja wstępnie zamówiłam datę na 2012 - film obejrzałam i na 100% będę korzystała w usług pana Adama i pani Oli - w pakiecie:)

OkO - Wto Lut 22, 2011 12:46 pm

Kochani:)
Jesteście jak błyskawica:)
W pocie czoła pracujemy nad stroną i w całości będzie ukończona pod koniec tygodnia;)
Przed nami jeszcze kilka zarwanych nocy:)
Pozdrawiamy Ola Adam

gosza - Czw Cze 02, 2011 11:42 am

jesteśmy na dzisiaj umówieni :) zobaczymy co nam z tego wyniknie :)

[ Dodano: Pią Cze 03, 2011 11:16 am ]
no i umowa podpisana :) jesteśmy bardzo zadowoleni i raczej dobrej myśli :) Rozmawialiśmy z P. Adamem...przemiły człowiek. W sumie to szkoda, że umowa podpisana tylko na film, bo zdjęcia też extra :) ja szczerze polecam :) trzymam kciuki, że wszystko wyjdzie extra :)

taja - Nie Cze 19, 2011 6:49 pm

czy jest strona internetowa??
evelinka - Pon Cze 20, 2011 10:22 am

jest strona VIDEO FX
zbroziu - Czw Sie 25, 2011 9:37 am

witam

ja również zdecydowałam się na usługi tego kamerzysty... niestety z powodu cięcia kosztów musiałam zdecydować się na tą gorszą wersję czyli nie HD tylko samo SD.... stąd moje pytanie do osób które skorzystały z tej słabszej wersji.... czy nagranie takie spełniło wasze oczekiwania?

anooleczka - Pią Wrz 23, 2011 11:19 pm

Jeszcze sie nie wypowiedzialam.

Poczatkowo nie chcilismy kamery na naszym weselu, jednak za namowa rodzicow Adam Krencjasz uwiecznij ten dzien.

Jestesmy mega zadowoleni. Film wyszedl piekny. Ogladalismy juz go za 100 razy (podczas pokazow rodzinie) jednak w calosci tyko 2 razy.

Pelen profesjonalizm, zaangazowanie. Serdecznie polecamy.

Emi i Rafał - Pią Paź 14, 2011 8:01 am

Witam! w końcu znalazłam chwilę, aby podziękować Państwu Krencjasz za cudo, które stworzyli z naszym udziałem ;) jest to niebywała opowieść o najważniejszym dniu w Naszym Życiu :) Nasz wielki dzień miał miejsce 28 maja, ale jeszcze nie zdarzyło nam się oglądać zdjęć i filmu bez oczu pełnych łez ... fantastycznie ujęli to, na co oczekiwali wszyscy...podkład muzyczny może poruszyć nawet najtwardszego twardziela... zdjęcia w plenerze przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!!!! WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WAS... TO DZIĘKI WAM, TEN NAJWSPANIALSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU MOŻEMY PRZEŻYWAĆ KAŻDEGO DNIA...Z POZDROWIENIAMI EMILIA I RAFAŁ SIEMIONKOWIE
eewwllaa - Sob Gru 03, 2011 9:06 pm

Hejka :) Dziś podpisaliśmy umowę na Wideofolmowanie. Pan Krencjasz wywarł na nas baaardzo pozytywne wrażenie. Film, który oglądaliśmy był świetnie zmontowany. Już nie możemy si doczekać własnego :)
M_M_1988 - Pon Gru 05, 2011 12:01 am

Polecamy, u nas też filmowali. Wszystkie nasze postulaty spełnione. Kolorowo wesolo i nastrojowo. Pozytyw
karolcia123 - Czw Gru 15, 2011 11:05 am
Temat postu: Jesteście GENIALNI !!!
Kochani,

Strasznie przepraszamy, że tak późno piszemy o Naszej fantastycznej współpracy. Mieliśmy ślub 2.07.2011r. i w tym właśnie dniu towarzyszyli nam Ola i Adam. Trudno opisać naszą współprace... gdyż była wyjątkowa. Gdy Ola i Adam zjawili się u mnie w domu od razu wprowadzili luźną atmosferę. Co sprawiło, że było mi dużo łatwiej się przed nimi otworzyć <a nie należę do tych osób które lubią być fotografowane i filmowane>. Podobne uczucie miał mój mąż. Pomogliście nam bardzo w tym ważnym dla nas dniu - a zwłaszcza przed ołtarzem gdzie nagle w głowie pojawia się pustka i NAPRAWDĘ były momenty gdzie nie wiedzieliśmy co mamy robić.
Plener fantastyczny przez atmosferę jaką Ola i Adam wprowadzili. Wyluzowaliśmy się totalnie dlatego zdjęcia są naturalne, a ujęcia genialne. My nie mieliśmy pomysłu na plener i w pełni oddaliśmy się Oli, czego nie żałujemy! Hehe, ciężko było nam się nawet rozstać :P
Olu, za wszystkie zdjęcia bardzo Ci dziękujemy! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i plenerowe zrobiły furorę w naszej rodzinie i wśród znajomych:)
Adamie, a Twój film... brak słów. GENIALNY!!! Nie zapomnę jak po raz pierwszy go obejrzeliśmy zabrakło nam tchu w piersi. Idealnie skomponowany pod nasze wymagania i nasze osobowości. Z miłą chęcią wracamy do wspomnień z tego dnia właśnie oglądając film:) SUPER!!!

Szczerze POLECAMY!!!!

A jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości co do profesjonalizmu Oli i Adama chętnie wypowiem się obszerniej na ten ten temat na priv.

Pozdrawiamy
Karolina i Daniel

Gahanova - Nie Lut 05, 2012 3:49 pm

Dzieki Wam i my zdecydowalismy sie na ta firme. :)

Tyle pozytywnych opinii jeszcze nie widzialam. Zapoznalam sie z oferta, cena nie powalila mnie na kolana, wiec... czemu nie.

Jestem w kontakcie z panem Krencjasz, choc wszystko zalatwia Mama, bo ja nie jestem w Polsce. Czuje, ze bede zadowolona. :)

zdenek3 - Nie Lut 26, 2012 8:27 pm

może w całości wygląda lepiej, bo to co widziałem na stronie to szału nie ma typowy standard weselny
Justyss - Pon Mar 05, 2012 9:56 pm

Kompletnie zapomniałam napisać opinie o naszym filmie :lol:
Świetnie zmontowany, bez zbędnych serduszek, gwiazdeczek itp itd. Od czasu otrzymania filmu oglądałam go już chyba ze 100 razy i nadal nie mam dość. Muzyka dobrana idealnie do każdego momentu i co najważniejsze wzięte były pod uwagę nasze prośby. Oczywiście nie muszę dodawać, że każdy najważniejszy moment został uchwycony. Dodatkowo dostaliśmy możliwość zgrania materiałów niezmontowanych co jest świetnym uzupełnieniem filmu :smile:
Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy :)

ni_kola - Czw Mar 22, 2012 11:13 am

Od mojego ślubu minęło już dość sporo czas. Impreza odbyła się 19 września i mieliśmy to szczęście i przyjemność że rejestrował ją Pan Adam Krencjasz.
Nagranie ukazuje wszystko to co jest najważniejsze. Podobnie jak koleżanka wyżej, nasz film oglądałam już setki razy i za każdym razem płaczę ze wzruszenia. Film jest fantastyczny. Trwa ok 3 godziny bo tyle chcieliśmy, jest zmontowany perfekcyjnie. Bez tandetnych wstawek. Film nie nudzi, film wzrusza i bawi. Muzyka jest rewelacyjna. Daliśmy kilka propozycji piosenek, ale nie sugerowaliśmy gdzie chcemy je wstawić. Pan Adam świetnie sobie z tym poradził. Dodał kilka swoich melodii.
Współpraca od samego początku układała się bardzo dobrze. Na film czekaliśmy bardzo krótko bo zaledwie 3 tygodnie. Również dostaliśmy cały materiał roboczy na dysku. Dostaliśmy także pliki z okładkami i pliki z nadrukiem na płytkę. Dzięki temu mogliśmy we własnym zakresie porobić płytki dla naszej rodziny.

Jeśli ktokolwiek się waha to nie ma takiego powodu. Ja Pana Adama znalazłam właśnie na tym forum. Zasugerowałam się komentarzami i nie żałuję. Teraz z perspektywy czasu nie wyobrażam sobie abym mogła kogoś innego wybrać do nakręcenia najważniejszego dnia w naszym życiu. Dziękuję Panie Adamie za wspaniałą pamiątkę na całe nasze życie :)

agacionek - Sro Cze 13, 2012 4:42 pm

ni_kola napisał/a:
Ja Pana Adama znalazłam właśnie na tym forum. Zasugerowałam się komentarzami i nie żałuję.

Ja też, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale mogę powiedzieć że zasugerowałam Panu Adamowi nakręcenie krótkiego filmu tuż po ślubie żeby opowiedzieć o tym dniu, widziałam kilka takich fajnych i powiedział ze nie ma problemu, więc myślę że współpraca będzie owocna :)

gosza - Czw Cze 14, 2012 12:43 pm

agacionek, myślałam dokładnie o tym samym :smile: Fajnie wiedzieć, że P. Adam nie widzi problemu :)
Alberto - Sro Lip 18, 2012 7:32 am

Poczytałem, pooglądałem i ... nie wiem skąd się bierze tyle entuzjazmu dla usług tej firmy. Może gdyby był koniec lat 90-tych to bym się zafascynował. Dla mnie usługi na 3-
eewwllaa - Nie Wrz 02, 2012 8:13 pm

p. Ola i Adam świetna ekipa. Wczoraj uwieczniali nasze wesele. Od samego początku atmosfera jaką wprowadzili spowodowała, że stres odchodził w niepamięć. Teraz z niecierpliwością będziemy oczekiwać na nasz film.
Serdecznie dziękujemy, że byliście tego dnia z Nami!! :D :D

OkO - Nie Wrz 02, 2012 11:08 pm

eewwllaa napisał/a:
p. Ola i Adam świetna ekipa. Wczoraj uwieczniali nasze wesele. Od samego początku atmosfera jaką wprowadzili spowodowała, że stres odchodził w niepamięć. Teraz z niecierpliwością będziemy oczekiwać na nasz film.
Serdecznie dziękujemy, że byliście tego dnia z Nami!! :D :D

;)
Mamy nadzieję , że nóżki odpoczywają :) Byliście dzielni i uśmiechnięci . Cieszymy się, że mogliśmy Wam towarzyszyć w tym szczególnym dniu :)
Życzymy Wam wspaniałego urlopu , pogody. Czekamy na Wasz powrót i pozdrawiamy:)

_karolka_ - Nie Paź 07, 2012 9:27 pm

Czy mogłabym prosić o jakieś namiary do nich bo strona niestety nie działa. A chciałabym się umówić na spotkanie.
eewwllaa - Nie Lis 04, 2012 5:50 pm

To był strzał w 10!! Odebraliśmy film i zdjęcia reportażowe. Jesteśmy zachwyceni. Film genialny. Idealnie taki jaki chcieliśmy. Muzyka świetnie dopasowana. Nic dodać, nic ująć. Nie ma drgań kamerą, są świetne ujęcia i przybliżenia! Zdjęć od groma!
Najbardziej zajebista pamiątka ślubna jaką można sobie wyobrazić.
Na p. Olę i Adama trafiłam właśnie dzięki temu forum. Warto zaufać ludziom piszącym opinię. Nie wyobrażamy sobie, by ktoś inny miał filmować i fotografować najważniejszy dzień w naszym życiu.
Każdy kto ogląda film jest zachwycony tak jak my!

GORĄCO POLECAMY VIDEO FX!! :D :D


P. Ola i Adam są profesjonalni w tym co robią! Fajne wyluzowane podejście do młodych i gości (a to tez jest bardzo ważne), a co najważniejsze świetny wynik pracy w postaci genialnego filmu i zdjęć.

PS. Naoglądałam się dużo filmów weselnych i jak do tej pory żaden nie podobał mi się tak jak nasz. I to nie dlatego, że to nasz film z naszego wesela. Chodzi mi tu o montaż i jakość filmu. GENIALNY!

PaulinaPS - Nie Lis 04, 2012 6:22 pm

Szukamy kamerzysty intensywnie, jesteśmy wybredni chyba bardzo bo nic nie możemy znaleźć, po tych opiniach mam nadzieję, że to może być to, jest jakaś stronka tej firmy, bo ta która jest podana wyżej nie działa :(
OkO - Pon Lis 05, 2012 12:34 pm

W zwiazku z modernizacją strony , którą zaniedbaliśmy skandalicznie :)
Strona przez kilka dni pozostanie nieczynna za niedogodności najmocniej przepraszamy.

hope88 - Pią Sty 25, 2013 9:36 pm

Witam :) Na tej stronie są filmiki już od dawna, czy pojawi się jakaś aktualizacja? Coś nowego i w większej ilości? Pozdrawiam

[ Dodano: Pon Lut 04, 2013 3:42 pm ]
A może któraś z par podzieli się chociaż kawałeczkiem filmu? Kochani niestety nigdzie nie mogę znaleźć nic nowego, a te filmy na stronie internetowej są stare...Bardzo proszę ;)

selene999 - Wto Mar 26, 2013 11:07 pm

Państwo Krencjasz są również naszym wyborem na ślubie - skuszeni fantastycznym filmem mojej kuzynki zdecydowaliśmy się z narzeczonym na tego własnie kamerzystę.
Po ślubie wstawię naszą opinię :)

Sisska - Pon Cze 10, 2013 7:26 pm

ktos ma jakies swieze info?
misiek_123 - Pon Lip 01, 2013 2:02 pm

Ponawiam: ma ktoś świeże info?
mynia_89 - Pią Paź 18, 2013 8:57 pm

Mogę z czystym sumieniem polecić Państwa Krencjasz :) Zajmowali się videofilmowaniem na naszym weselu. Genialny film, super dobrana muzyka, wszystkie najważniejsze ujęcia są na filmie. Film jest dość długi, bo trwa 3 godziny, ale jak się go ogląda to czas leci jak szalony :D Super zmontowany film, GORĄCO POLECAMY !
mała miii - Pon Paź 21, 2013 6:23 pm

Posiada ktoś jakiś kontakt do tych Państwa??
KaMika - Pon Paź 21, 2013 8:14 pm

Zdecydowaliśmy się na Olę i Adama Krencjasz ;D a to wszystko za sprawą filmu z wesela agacionek Nam się podobało, mamy nadzieję, że nasz film także będzie taki cudowny ;)
Sikoreczka_1988 - Pią Paź 25, 2013 11:24 am

mała miii, aktualny kontakt posiadasz u nich na stronie videofx.pl
Radziu_i_Ania - Pon Sty 06, 2014 5:29 pm

czy orientujecie się jaki jest koszt za filmowanie u Państwa Krencjasz?
Sisska - Wto Sty 07, 2014 3:36 am


marthussia - Wto Sty 07, 2014 1:43 pm

Radziu_i_Ania, wydaje mi się że coś ok 2000 zł ale dokładnie nie pamiętam, musiałabym odszukać umowę.
Dorotka_ - Wto Sty 07, 2014 3:15 pm

A będą na Targach?
Sisska - Sro Sty 08, 2014 10:28 pm

ja nie mam pojecia, najlepiej ich spytac :P

my (tzn ja :D ) specjalnie nie szukalismy kamerzysty, gdyz na filmie bardziej zalezalo mojej przyszlej tesciowej ;)

p. Adam filmowal slub i wesele kuzyna mojego A i razem juz ze swoja zona byli zadowoleni.

Agnieszkaaa - Sro Sty 08, 2014 10:30 pm

prawdopodobnie nie, ale zawsze możesz zadzwonić i zapytać :)
karolina_002 - Sro Lut 05, 2014 4:05 pm

opinie o Państwu Krencjasz, czyli firmie wideofx nadal takie pozytywne? wybieram się do nich pooglądać filmy i poszukuję aktualnych wiadomości :)
Sikoreczka_1988 - Czw Lut 27, 2014 12:30 pm
Temat postu: POLECAM w 100%
Nasze wesele odbyło się w sierpniu 2013 roku więc już minęło trochę czasu ale ciągle mi uciekało z głowy aby napisać opinie o Video Fx.

Podpisaliśmy umowę na wszystkie usługi jakie oferują Ola i Adam (wideofilmowanie, zdjęcia reportażowe, zdjęcia plenerowe), troszkę obawialiśmy się jak to wszystko wyjdzie bo wybraliśmy ich jedynie po opiniach z forum(tak samo jak zespół Maxim który okazał się świetnym wyborem) tak więc przekonaliśmy się że opinie są w 100% trafione...
Zacznę od początku, Ola i Adam przemili, uśmiechnięci, zabawni ludzie..można się dogadać pod każdym względem..

Zdjęcia plenerowe REWELACJA! Ola ma tysiąc pomysłów na minute..cyka zdjęcie za zdjęciem co za tym idzie z pleneru mamy od groooooooma zdjęć do wyboru..
Zamówiony u nich foto album super pamiątka! elegancki,fajnie wykonany...Polecam!

Po ok 2-3 miesiącach otrzymaliśmy film.. w sumie 4 komplety płyt. Zdjęcie na okładkę wybieramy sami. Wszystkie szczegóły dotyczące filmu wcześniej ustaliliśmy z Adamem, wszystkie oczekiwania spełnił w 100%. Muzyka dobrana rewelacyjnie, wszystkie najważniejsze momenty uchwycone, duży wybór czołówek, zakończenie filmu Najlepsze :)
Jak dla mnie SUPER pod każdym względem. :)
Mogłabym codziennie oglądać i oglądać i nigdy mi się nie znudzi :)

Tak więc POLECAM z czystym sumieniem. Na pewno będziecie zadowoleni.

ania86 - Wto Paź 14, 2014 10:09 am

Od początku zaczynając, zanim trafiliśmy do Adama byliśmy w kilku innych firmach w poszukiwaniu idealnego kamerzysty ;) niestety to na co musicie zwracać uwagę to fakt, że większość firm ma super filmiki na stronach, które mijają się z rzeczywistością – jednym słowem wybrane te najlepsze spośród pewnych niewypałów. Dodatkowo w kilku takich firmach sama obsługa pozostawiała wiele do życzenia. Oczywiście nie mówię, że wszystkie. Gdzieś w tych poszukiwaniach w internecie i na forum trafiłam na stronę Adama i pierwsze moje wrażenie było takie, że trochę mało na tej stronie
i powiedziałabym, że tak mniej nowocześnie w stosunku do innych firm, które miały masę fajnych filmików/teledysków na stronach, ale skoro dziewczyny polecają to czemu się nie spotkać. Na spotkaniu Adam pokazał nam kilka filmików, odpowiedział na kilka pytań, nawet tych najgłupszych (przecież panna młoda o wszystko musi się wypytać;)) i z miejsca podpisaliśmy umowę :) Także ważne, proszę nie sugerować się samą stroną Adama, bo jak sam mówi ciągle nie ma czasu na jej aktualizację – swoją drogą jak jest tak oblegany to się nie dziwię ;) , ale spokojnie powiedziałam mu, że powinien coś z nią zrobić bo gdyby nie forum to bym się nie zainteresowała ;)
Wczoraj minął dokładnie miesiąc od dnia naszego ślubu i wczoraj odebraliśmy film od Adama. Oczywiście nie mogłam go nie obejrzeć :) Obejrzeliśmy cały film od a-z, nic nie przewijając, nie przeskakując i zastrzeżeń brak. Nie potrafię dobrać odpowiedniego słowa jak bardzo jestem zadowolona. Super, cudowny ? Mama wrażenie, że Adam zawsze był tam gdzie być powinien, nic nie pominął, każdy ważny moment jest uwieczniony na kasecie, idealnie wszystko złożył w całość. Film jest ciekawy, podkłady muzyczne idealnie dobrane pod wybrane migawki. Jakoś filmu bardzo dobra. Wszystko odpowiednio nakręcone, nie było żadnych wpadek pod tytułem ucięta głowa panny młodej, skaczący obraz (a wierzcie mi, że jak szukaliśmy kamerzysty to tacy też się zdarzali). W cenie otrzymaliśmy 3 komplety dvd plus jeden blu-ray…… a co do Adama to przede wszystkim człowiek sympatyczny, z którym bardzo dobrze się współpracuje.

mariczka - Nie Sty 04, 2015 10:12 pm

Film z naszego wesela był autorstwa Adama Krencjasza, zaś zdjęcia Oli (kilka zostało wstawionych do filmu z wesela) i możemy powiedzieć śmiało, że wyszedł rewelacyjnie! Mieliśmy możliwość dobrania swoich piosenek, wstawienia zdjęć z dzieciństwa, dodania krótkich filmów i zdjęć z pleneru z Olą - całość wyszła niesamowicie, osoby, które oglądały film, mówiła, że czuje się jakby była na naszym weselu;) jakość filmu bardzo dobra, naprawdę z całego serca polecam zarówno Adama Krencjasza, jak i Jego żonę Olę!!!
EwaiMichał - Pią Kwi 08, 2016 7:29 am
Temat postu: Ratunkuuu!!
Ratunku kochani!!
Mam wstępnie zarezerwowany termin na filmowanie i zdjęcia u Pana Adama i Pani Oli. Niestety telefon mi się zbuntował i zginęły mi kontakty:( Strona internetowa nie działa, w internecie jest tylko numer stacjonarny:( Kto poratuje numerem komórkowym do Pana Adama?
Muszę się umówić na podpisanie umowy zanim termin mi przepadnie! :( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

marthussia - Pią Kwi 08, 2016 7:48 am

888-129-377 :)
EwaF - Nie Lip 30, 2017 6:37 pm
Temat postu: Wesele 29.04.2017r
Polecamy! Polecamy!!

Kochani, odebraliśmy niedawno płytki z filmem i zdjęciami z naszego wesela (29.04.2017r), które zostało uwiecznione dzięki wspaniałej parze!
Adam: operator kamery/aparatów
Napisałam aparatów dlatego, że dla lepszej jakości filmu wybraliśmy kręcenie lustrzankami :) Jakość faktycznie super, muzyka nagrana wyraźnie i o stałej głośności. Oznacza to, że Adam podłączył się pod nagłośnienie orkiestry (ocena orkiestry w innym dziale). Super zmontowane, miło się ogląda. Ujęci są wszyscy goście, mega zabawa, podkłady pod sceny np. przy stole lub tort super dopasowane aczkolwiek dwie piosenki bez problemu zmieniliśmy. Wszystko można z nim ugadać. Film zmontowany na czas, warto było czekać.
Czas trwania filmu około 3h ale nie nudzi :)
Ola: fotograf
Wspaniała kobieta, zmysł fotografa, super ujęte sceny, pięknie obrobione zdjęcia, ciekawe pomysły na ujęcia (np. odbicie flasha od lustra, które jest na suficie sali)
Otrzymaliśmy od Oli mnóstwo pięknych fotografii, ciężko będzie coś wybrać do rodzinnego albumu. Jakość zdjęć powala! Dzięki użyciu różnych soczewek zdjęcia nie są jednolite, każde jest inne i pokazuje inną energię :)

Wspaniali ludzie, ich praca jest mega!
Nie wołają miliona monet :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group