Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - Ilu gości na weselu?

Asiek - Nie Sty 11, 2004 5:55 pm
Temat postu: Ilu gości na weselu?
Ilu miałyście albo planujecie mieć gości na weselu?
Mi - Nie Sty 11, 2004 6:44 pm

Asiek na swojej liście mamy 100 osób, ale do wesela jest pół roku więc ta lista może się powiększyć albo co gorsze :hm: pomniejszyć, zobaczymy.
Asia - Pon Sty 12, 2004 12:07 am

My zaprosimy 130 osob.
olenka - Pon Sty 12, 2004 12:56 am

A my ok.90 dokładnie jeszcze nie wiem. Najbliższa rodzine i znajomych (duuuuzo)
kryszka - Pon Sty 12, 2004 1:18 am

U nas też jest planowanych około 90 osób i to jest maksimum.
Asiek - Pon Sty 12, 2004 12:12 pm

Mężatki, nie ociągać się z odpowiedzią! :mrgreen:
Nasze wesele nie było duże : 40 osób.
Niech Was liczba nie zmyli! :D
To było wesele do białego rana, nie żadne przyjęcie.

Madlen_ - Pon Sty 12, 2004 2:00 pm

Ja podobnie jak Asiek miałam ok. 40 osób....tańce oczywiście do białego rana :graba:
Sisi - Pon Sty 12, 2004 7:36 pm

:D fajnie dziewczyny, że piszecie, że możliwa jest zabawa do białego rana w gronie 40 osób :D , możliwe, że i u nas mniej więcej tyle będzie
Asiek - Pon Sty 12, 2004 7:58 pm

Ważne jest kogo się zaprasza. Jeśli ludzie potrafią się bawić to w mniejszym gronie jest chyba nawet lepiej - jest czas z każdym gościem porozmawiać, potańczyć. U mnie dlatego tak się złożyło, bo nie mamy dużych rodzin (przecież nie zapraszałam jakiś "pociotków", których w życiu nie widziałam!). Obie strony się integrowały, mimo problemów językowych. :D Dobrze, że angielski jest coraz popularniejszy!
Początkowo się trochę obawiałam, że może za mało gości. Czas pokazał, że zupełnie niepotrzebnie. :mrgreen:

olenka - Pon Mar 29, 2004 10:01 pm

Wiecie co nam też wychodzi coraz wiecej gości. Dobiliśmy juz do 100 osób. A jak u Was?

Hi hi a miało być tak skromnie w gronie najbliższych:)

anna.b - Pon Mar 29, 2004 10:07 pm

My zakladalismy, ze wesele bedzie na ok. 100 osob. Jak na razie pozostaje to bez wiekszych zmian, choc jesli sie zmieni, to bedzie osob mniej niz wiecej.

A dzisiaj dostalismy zaproszenie na slub i wesele do przyjaciol mojego P. (ja Ich jeszcze nie znam) Francuzow. Wesele ma byc w zamku!!!!!!!!! :girl :

dagmara - Pon Mar 29, 2004 11:41 pm

u mnie było ponad 80 ale dokładnie już nie pamiętam
tweety - Wto Mar 30, 2004 12:33 am

Nieduże ok. 60 osob.
Kati - Wto Mar 30, 2004 9:33 am

ponad 90 osób, w tym na bank 30 osób z hotelem
Ania - Wto Mar 30, 2004 1:18 pm

U nas będzie ok. 70-75 osób. Największy problem dla nas to było znalezienie sali z możliwością noclegu, bo mamy prawie połowę gości przejezdnych. I jak już mi się spodobała jakaś sala to był problem z noclegiem, albo ceny były kosmiczne albo nie było możliwości. :lol:
A w Borynie cena wesela jest dosyć przystępna i jest hotel (dają nawet 1 pokój nowożeńcom gratis na 2 doby!!!) :mrgreen:

my zrobilismy dwie wstępne listy minimum to jest 64 osoby w tym ok. 30 z noclegiem w hotelu, maksymalna zaplanowana na ok. 80-90 ale to raczej będzie mało realne, wszystko zależy niestety od pieniążków

agnieszka - Wto Mar 30, 2004 3:13 pm

a u nas będzie około 100 osób-jak wszyscy dopiszą !??
niuniab - Pią Kwi 02, 2004 8:16 pm

U nas około 55-60 osób
lesia - Pią Kwi 02, 2004 11:45 pm

130 osób w tym 80 noclegów uffff......

bylo 120 osob i tylko 60 noclegow bo niektorzy odjechali i nie zostali na poprawinach

tweety - Sob Kwi 03, 2004 8:59 pm

lesia napisał/a:
130 osób w tym 80 noclegów uffff......


:shock: to chyba za same noclegi zaplacisz wiecej niz za samo wesele :?:

lesia - Sob Kwi 03, 2004 9:11 pm

No nie powiem nasze wesele to spory wydatek ,ale mielismy szczescie tatus zalatwil noclegi w pieknej wyremontowanej bursie po 20 zl.
Jelonek - Sro Kwi 14, 2004 3:11 pm
Temat postu: Liczba gosci
Hmmmm , dziś lista weselnych gości liczy sobie 65 osób
ale ciągle pączkuje , do września to kto wie
Jelonek

Olcia.W - Wto Kwi 27, 2004 3:51 pm

Mam nadzieję,że nie przekroczymy 100 osób, a będzie ich mniej.Listy jeszcze nie mamy,ale mój tata jest góralem i nie mam co liczyc na małe wesele :D
slonkoplock - Wto Kwi 27, 2004 5:48 pm

My planujemy wesele na około 70-80 osób, myslimy ze jest to taka standardowa lista gości i każdy będzie miał możliwość z nami porozmawiania bo wiem z doswiadczenia naszych znajomych ze bardzo duże wesela są meczace zarówno dla młodych jak i dla gości, nie ma nawet możliwosci dozbrze sie bawic i jednoczesnie podejscia do gosci i zamienic z kazdym choc kilka słów.
just_Kate - Sro Kwi 28, 2004 5:54 pm

U nas będzie tylko 45-50 osób (połowa z hotelem) i niestety nie zaproszę wszystkich, których chciałabym zaprosić, ale po pierwsze im więcej gości tym większy wydatek, a po drugie mój narzeczony nie ma zbyt licznej rodziny i nie wypadało tak zaprosić ode mnie 60 osób a od niego będzie 10... Ale też wydaje mi się, że 45 w zupełności wystarczy, tym bardziej, że my postawiliśmy na młodych ludzi, bo chcieliśmy, żeby wszyscy bawili się do rana, a wiadomo że osoby starsze mają mniejsze możliwości... :lol:
Kasik - Czw Kwi 29, 2004 10:38 am

A u nas było 85 osób (wstępnie miało być chyba 100) - no ale zawsze ktoś odpadnie.
mmichalina - Sob Maj 08, 2004 8:41 am

Jako że jest to obiad a nie typowe wesele omineliśmy wszystkich znajomych a skupiliśmy sie na rodzinie .... wyszło ok 50 osób ale to sie chyba troszkę skurczy bo domyślam sie że pare osób nie przyjdzie..... dodam, ze moja rodzinka jest znacąco mniejsza! :lol:
Magdzia - Pią Maj 14, 2004 12:04 pm

U nas bedzie 40 osob, najblizsza rodzina i znajomi. Ale zabawa planowana oczywiscie do rana :lol:
Edyta - Sob Maj 15, 2004 11:16 am

u nas jeszcze nic nie wiadomo

mamy za dużą rodzinkę i ode mnie wychodzi 67 osób

hmmm

a MY chcemy wesele na 80-90 osób



no zobaczymy jak to będzie

Ania - Pon Lip 12, 2004 9:35 am

No my w końcu oststecznie zamknęliśmy listę gości, bo najwyższy czas zająć się sprawą zaproszeń. I wyszło 98 gości + 4 osobowy zespół. Jesem w szoku bo na początku mieliśmy listę na 72 osoby i mieliśmy więcej znajomych, ale niestety z kilku musieliśmy zrezygonować na rzecz rodziny. Szczerze mowiąc to trochę mnie przeraża ta ilość bo z malego wesela wyszło nam całkiem duze weselicho, prawdopodobnie paru gości ze względu na swój wiek i stan zdrowia nie przyjedzie ale to bedziemy wiedzieć dopiero w połowie wrzesnia.
stefka - Pon Lip 12, 2004 10:15 pm

my planujemy 130 osób
otosia - Pon Lip 12, 2004 10:40 pm

Nasze wstępne wyliczenia krążą wokół 100 osób, ale ile rzeczywiście tych osób wyjdzie, to się jeszcze okaże.
suhotnikowa - Sro Lip 14, 2004 9:27 pm

otosia napisał/a:
Nasze wstępne wyliczenia krążą wokół 100 osób, ale ile rzeczywiście tych osób wyjdzie, to się jeszcze okaże.

U nas dokładnie tak samo :D :lol:

josephine - Pią Lip 16, 2004 9:06 pm

U nas około 60-70 osób :) a w hotelu to najwyżej 10 :)
Agata - Sro Lip 28, 2004 4:29 pm

U nas liczba osób (razem z nami i Rodzicami) nie przekroczy 70. Najprawdopodobniej 66, ale to wszystko się zobaczy za jakiś tydzień, jak w końcu uporamy się z rozdawaniem zaproszeń. Pozostaje drugie tyle na poprawiny (tylko już w zupełnie innym składzie, trochę odmłodzonym... bez rodzinki... :) )
Akacja - Czw Lip 29, 2004 12:29 am

U nas lista gosci jest na 100 osob, ale pewnie zjawi sie jakies 80-90 osob, narazie czekamy na odpowiedzi bo zaproszenia juz rozesłane 8)
Kiwax - Czw Lip 29, 2004 1:50 pm

U nas potwierdziło przybycie 55 osób (łącznie z grajkami, kamerą, rodzicami i nami)

Tylko brat mamy się rozchorował więcnie przyjdzie na 99%

Agata - Czw Lip 29, 2004 2:14 pm

:shock: kurcze, zapomniałam wliczyć grajków! Kiwax, ale mi przypomniałaś! A ich będzie nie mało! Pięc osób. A przecież jeść też muszą, prawda? Trzeba jednak było wziąść skromniejszą orkiestrę... ciekawe jak się dla nich liczy jedzonko? Normalnie jak dla innych gości :roll: ?
niuniab - Czw Lip 29, 2004 4:18 pm

U nas orkiestra była wliczona w liczbę osób na weselu i płaciliśmy za nich tak samo jak za innych
Magdzia - Czw Lip 29, 2004 6:10 pm

Agata napisał/a:
:shock: kurcze, zapomniałam wliczyć grajków! Kiwax, ale mi przypomniałaś! A ich będzie nie mało! Pięc osób. A przecież jeść też muszą, prawda? Trzeba jednak było wziąść skromniejszą orkiestrę... ciekawe jak się dla nich liczy jedzonko? Normalnie jak dla innych gości :roll: ?


To zalezy od restauracji, czasmi 50%, a czasami 100%, musisz spytac tam gdzie organizujesz wesele.

becia - Czw Lip 29, 2004 7:05 pm

Nie wiem czy mnie nie wysmiejecie, ale ja będę miała wesele na 180 osób. Dodam tylko, ze na sali OSP. Jak to zabrzmiało? To w większości decyzja moich rodziców/


ślubuje 25.09.2004

Asia - Czw Lip 29, 2004 7:41 pm

becia napisał/a:
Nie wiem czy mnie nie wysmiejecie, ale ja będę miała wesele na 180 osób. Dodam tylko, ze na sali OSP. Jak to zabrzmiało? To w większości decyzja moich rodziców/


ślubuje 25.09.2004


Becia, dlaczego mamy Cię wyśmiać? Będziesz miała prawdziwy bal! Co prawda, nie na 1000 par, ale jednak bal :D . Byłam kiedyś na weselu w Łowiczu (również w sali OSP), na którym bawiło się prawie 400 osób. Było super!

just_Kate - Czw Lip 29, 2004 9:09 pm

becia 180 osób - to będzie super zabawa. Wcale nie za dużo. Też byłam kiedyś w Łowiczu, na sali OSP na weselu na 200 osób i było naprawdę fantastycznie. To są właśnie tradycyjne polskie wesela. :D
Akacja - Czw Lip 29, 2004 9:32 pm

Mala poprawka nawet nie wiedzialam, ale z orkiestra, kamerzysta i fotografem bedzie 115 osob ach ale 180 to jest super weselicho !! !!!!! :)
becia - Pią Lip 30, 2004 1:35 pm

Uff
Odetchnęłam z ulgą, że az tak źle nie zostało to odebrane. Też mam nadzieję, że będzie super zabawa.(nie wyobrażam sobie inaczej).


:winko:

agnieszka - Nie Sie 01, 2004 2:03 pm

Becia moje gratulacje tak licznej rodzinki :) , a u nas będzie trochę mniej osób ok 100 ale to dlatego iż mój skar ma małą rodzinę i z jego strony będzie tylko ok 30 osób!
becia - Pon Sie 02, 2004 10:03 am

No właśnie, a my oboje mamy duże rodziny i duzo znajomych plus jeszcze jacyś sąsiedzi. Tak więc to sie uskładało, jeszcze jakbyśmy chcieli poprosić więcej osób to też byłoby możliwe i znalażlyby się takowe osoby.



ślubuje 25.09.2004

adawe - Wto Sie 03, 2004 5:53 pm

planujemy na weselu 100 albo wiecej wszystko zalezy od tego czy znajdziemy odpowiednia saleslubuje w swoje urodziny 2409 2005
Ewela - Czw Sie 19, 2004 4:13 pm

Zamierzamy zaprosić 90-100 osób. Ciekawa jestem ilu się odliczy :)
Anion - Wto Sie 31, 2004 4:12 pm

My planujemy wesele na 45 osób, ale dojdzie jeszcze kamerzysta i orkiestra, więc bedzie gdzieś w okolicach 50. Ja wolę bardziej kameralne uroczystości, no ale wesele to wesele.
Kiwax - Wto Sie 31, 2004 5:37 pm

U nas w sumie wszystkich było 51 osób (z orkiestrą i kamerzystą, którzy jako znajomi siedzieli razem z gośćmi) i było naprawdę super. Rodzinnie, kameralnie ale czadersko bo wszyscy świetnie się bawili :)
tusia_queen - Wto Sty 04, 2005 12:43 pm

jak widze po dłuższej przerwie sie wpisuję i mam nadzieję, ze forum ruszy..

u nas na liscie jest 100 z haczyczkiem malutkim..
proporcje rodzin koszmarne.. u mnie 20 osób razem z towarzyszącymi,
a u mojego P. 67 samej rodziny..
doliczamy 5 par znajomych, w tym nasi swiadkowie
i 4 osoby z zespołu.

mam nadzieję, ze nikogo nie pominęliśmy i wychodzi koło 100
jak dobrze pójdzie to zmieścimy sie w granicach 90-110.

gambiok - Sro Sty 05, 2005 8:06 pm

My planujemy 60-70 osob, ale lista stale jeszcze nie jest zamknieta.
aggna - Wto Sty 18, 2005 8:03 pm

U nas mialo byc na weselu 115 - 120 osob ale nie bedzie bedzie 60 (tylko bliska rodzinka)Niedlugo na nowo zaczniemy planowac slub :D
PIT - Czw Lut 03, 2005 8:25 pm

będzie 90 - 100

Przy okazji, czy zwyczajowo przy planowaniu wesela, tj. liczby gości, uwzględnia się fakt, że będzie ono miało miejsce w okresie wakacyjnym (tu: sierpień) ?

W praktyce współczynnik K, gdzie

K = liczba gości na weselu/liczba gości zaproszonych

zależy zapewne od wielu czynników (m.in. rodzina - daleka, bliska, deszczowe lato brrr, atrakcyjna siostra panny młodej :wink: itp.), ale warto chyba w swoich szacunkach na kilka miesięcy przed wręczeniem zaproszeń na czymś się oprzeć.

?yczę wszystkim, aby na Waszym weselu K=1 :)

Viola - Pon Lut 21, 2005 3:15 pm

Pit, aleś naplątał z tymi współczynnikami :lol: i powiem Ci, że bardzo ciekawe czynniki bierzesz pod uwagę :P , ale faktycznie chyba masz rację. :graba:

W moim przypadku nie do końca chciałabym, aby K=1, bo zaplanowaliśmy zaprosić około 76 osób (łącznie z orkiestrą), ale bardzo liczę, że kilka osób nie dotrze (wiem że to brzmi masakrycznie!) bo nasza sala może maksymalnie pomieścić 70 łebków... więcej będzie ścisk :cry: Ale zobaczymy... A tydzień po weselu planujemy nasępną imprezę gdzieś w pubie, ale tylko dla znajomych (niesetety na weselu będzie tylko familja).

Tusia_queen, u mnie też proporcja jest 'nieco zachwiana': 6 osób od mojego narzeczonego, a a reszta moja :roll:

july27 - Pon Lut 21, 2005 5:49 pm

u nas 70-80 osób, i myslę, że po wakacjach we wrzesniu przybęda wszyscy ! zaproszeni oczywiscie :D
gambi - Pon Lut 21, 2005 7:25 pm

Viola napisał/a:
W moim przypadku nie do końca chciałabym, aby K=1, bo zaplanowaliśmy zaprosić około 76 osób (łącznie z orkiestrą), ale bardzo liczę, że kilka osób nie dotrze (wiem że to brzmi masakrycznie!) bo nasza sala może maksymalnie pomieścić 70 łebków... więcej będzie ścisk


My podobnie do zaproszenia mamy ok 76 osob. raczej sie boje ze duzo osob sie nie stawi i bedziemy musieli placic za nie wykorzystane nakrycia. ale z drugiej strony z powodu tych obaw zarezerwowalismy sale "na styk", wiec bylo by lepiej gdyby nie wszystcy sie odliczyli, bo dla reszty byloby wiecej miejsca. :oops: tak to niestety wyglada. :cry:

tusia_queen - Pon Lut 21, 2005 7:54 pm

Violu, to przybij piątkę!! :graba:

Ale mimo tych dysproporcji i tak będziemy się super bawić
choć ja mam teraz dylemat jak usadzić gości, ale to na inny watek..

Viola - Pon Lut 21, 2005 11:28 pm

Gambi, ale dlaczego obawiacie się ze będziecie musieli płacić za niewykorzystane miejsca? Czyżby Wasi goście byli aż tak niezdyscyplinowani i obawiacie się że nawet nie powiadomią Was o nieprzybyciu? Można przecież na kilka tygodni przed weselem potwierdziż w knajpie ostateczną liczbę gości. My przy najmniej mamy nadzieję, źe tak właśnie u nas będzie, choć tak jak pisała Kryszka, nie wiadomo czego się moźna po niektórych spodziewać.

Oczywiście Tusia_queen źe naszym weselom żadne dysproporcje nie będą groźne!! :D A z usadzeniem gości to może być faktycznie problem, więc ja chyba nie będę ingerować i nich sobie siadają tam gdzie sami chcą.

gambi - Pon Lut 21, 2005 11:34 pm

Violu,
na szczescie zabezpieczam sie na taka mozliwosc, nawet podwojnie:
bedzie adnotacja o prosbie potwierdzenia na zaproszeniach
podalam najmniejsza spodziewana liczbe gosci na sali, zeby nie bylo niespodzianek.

moj problem polega na tym, ze chce sie zabezpieczyc na kazda ewentualnosc, choc tak sie pewnie nie da :wink: , a w mojej rodzinie to 1. slub od dawna, wiec ciezko powiedziec jak goscie dopisza, zwlaszcza ze czesc jest przyjezdnych.

Viola - Pon Lut 21, 2005 11:43 pm

?wietny pomysł Gambi z adnotacją na zaproszeniach! My niestety takiej nie zamieściliśmy, a teraz już za późno... zreszta i tak by się nam już chyba nic więcaj na zaproszeniu nie zmieściło :-)
Oby nam goście dopisali.. ci którzy potwierdzą przybycie... i byle nie było ich 76! :lol:

kryszka - Wto Lut 22, 2005 7:23 pm

My zaprosiliśmy 104 osoby, z czego od razu wiedzieliśmy że około 10 na pewno nie przyjdzie, ale zaprosić trzeba było. A ostatecznie na weselu były tylko 74 osoby. :roll:



Viola napisał/a:
Gambi, ale dlaczego obawiacie się ze będziecie musieli płacić za niewykorzystane miejsca? Czyżby Wasi goście byli aż tak niezdyscyplinowani i obawiacie się że nawet nie powiadomią Was o nieprzybyciu?

U nas właśnie miała miejsce taka nieprzyjemna sytuacja. Przybycie na wesele potwierdziły 4 zaproszone osoby, ale niestety zupełnie bez żadnego zawiadomienia nie raczyły się stawić i do tej pory nie wiemy dlaczego. :evil: Oczywiście trzeba było za te miejsca zapłacić. :evil:



gambi napisał/a:
na szczescie zabezpieczam sie na taka mozliwosc, nawet podwojnie:
bedzie adnotacja o prosbie potwierdzenia na zaproszeniach

z doświadczenia dziewczyn które miały takie wkładki wynika że niestety goście nie przywiązują do tego uwagi. Potem i tak będziecie musieli sami dzwonić i się dopytywać czy przyjdą czy nie. :roll:

gambi - Wto Lut 22, 2005 7:49 pm

kryszka napisał/a:

gambi napisał/a:
na szczescie zabezpieczam sie na taka mozliwosc, nawet podwojnie:
bedzie adnotacja o prosbie potwierdzenia na zaproszeniach

z doświadczenia dziewczyn które miały takie wkładki wynika że niestety goście nie przywiązują do tego uwagi. Potem i tak będziecie musieli sami dzwonić i się dopytywać czy przyjdą czy nie. :roll:


Kryszko niestety przewidzialam i taka mozliwosc, bo niestety goscie nie podchodza do slubu i wesela tak samo jak my. Pani w Ambasadorze nawet zgodzila sie przesunac o kilka dni ustalanie w miare ostatecznej liczby gosci, bo podejrzewam, ze do niektorych osob bede musiala zadzwonic po uplywie terminu potwierdzenia. :wink:

Bartosz - Wto Lut 22, 2005 8:37 pm

Nasze weselicho bedzie male, kameralane. Na 50/60 osob. Moze jeszcze mniej. Bliska rodzina i znajomi. Uwazam ze wystarczy
joa - Sro Lut 23, 2005 8:17 am

Oj, mi sie tez tak wydawało, na liscie juz jest ok 68 osób i tych zal i tamtych, ze nie zaprosilismy...niewiadomo czy sie nie zmieni....jak wygram dzisiaj w totolotto sie zmieni! ;) ))
opium - Sro Lut 23, 2005 8:41 am

U nas też obstawiamy 60-65 osób, rodzina i rzczywiście najbliżsi pryjaciele. Uważam że dla reszty znajomych to możemy zrobić imprezę działkową tydzień później czy w innym terminie i też będzie miło :)
Viola - Sro Lut 23, 2005 1:31 pm

My równiex początkowo myślelismy że to będzie impreza 30-40 osobowa... ale niestyety! Moja najbliższa rodzinka jest bardzo liczna i mam wielu kuzynów w wieku 18-25 lat więc trudno trzeba ich zaprosić z osobami towarzyszącymi (dla nas zupełnie obcymi) :cry:
Tak więc doszlusmy do liczby 76 gości i to niestety bez naszych przyjaciół! :cry: Dla nich zrobimy osobna imprezę w pubie tydzień po weselu.

Pusiak - Pią Mar 11, 2005 8:56 am

No ha.... u Nas po zrobieniu listy gosci okazało się, że samej rodziny i najbliższych przyjaciół jest 140 osób :!: No i na tyle zaplanowalismy wesele :) Umowe z sala podpisaliśmy na 110 osób, bo liczymy sie z tym, że jakaś częśc gości nie przyjdzie, a jesli nie przyjdzie więcej niż 30 osób to doprosimy tych przyjaciół, których wczesniej musielismy pominąć :) Tak więc na pewno będzie ponad 100 plus orkiestra, kamerzysta i fotograf :D
Gniesia - Pią Mar 11, 2005 9:24 am

My planowaliśmy, że wesele będzie na maximum 80 osób. Niestaty po zrobieniu listy okazało się, że będzie ich sporo więcej. Narazie mamy 120 osób nie licząc zespołu a lista jeszcze jest nie zamknięta :roll:
megi - Pią Mar 11, 2005 9:42 pm

120 narazie
Mika - Wto Mar 29, 2005 8:31 pm

Na dzień dzisiejszy lista jest zrobiona na 105 osób
bajeczka - Pią Kwi 08, 2005 9:25 pm

Nam wyszło wstepnie 90-100. I ja dla odmiany mam nadzieję, że sie stawią bo wahamy sie między 2 salami a w obu 90 to absolutne minimum, co zawarte jest w umowie. Więc jesli goście nie dopiszą to i tak płacimy za te miejsca. :(
Kot - Sro Kwi 27, 2005 9:53 am

My prosimy na wesele 70 osób przy czym spodziewamy się 50
Kasiawka - Sro Kwi 27, 2005 10:13 am

90, ale nie wiem czy wszyscy sie stawią
Kati - Sro Maj 04, 2005 7:50 pm

Zaprosiliśmy 103 osoby

Ale naprawdę przy dobrych wiatrach przyjdzie ich 80 :?


Mnóstwo osób się wykręca co mnie wkurza :roll: bo czuję się przez to olewana :?

just_Kate - Sro Maj 04, 2005 10:26 pm

Kati, ale to normalne, zawsze się liczy te 20% mniej gości, z różnych powodów. Dla niektórych ważniejsze będą ich plany wakacyjne, inni mogą stwierdzić, że akurat nie stać ich na przyjście na wesele (niezależnie od tego, że wy np. wolelibyście ich zobaczyć na weselu zamiast ich prezentów). Niektórzy mogą mieć zatargi wewnąrz-rodzinne, o których wy nie wiecie, i np. nie chcą spotykać pewnych osób. Takie życie.... taki 'laif' - jak mawiają moi uczniowie... :wink: :lol:
Kasiawka - Czw Maj 05, 2005 8:04 am

Jak już pisałam u nas ma być 90 osób, z czego 40 ma przyjechac autokarem :D bo są to goście R., którzy przyjadą z jego rodzinnych stron. Mam nadzieję, że nie "zmęczą" się jazdą i na weselu będą się bawić.
Właśnie dlatego, że trzeba zamówić autokar, to na 3 miesiące przed muszą się goście określić, czy będą czy nie ( oczywiście liczymy sie też nieprzewidywalnymi sytuacjami, które w ostatniej chwili uniemozliwia komus przyjazd ).

megi - Czw Maj 05, 2005 10:47 am

hej KAsiu ja jechałam autokarem na takie wesele do Gdyni poprostu super. w autokarze orkiestra, dwa przystanki z posiłki pikniki ! , to zapewnili rodzice mlodego! cały autobus w balonach! ale trzeba uwazac bo niektórzy już niezle byli rozbawieni po tej podrózy, a wyobraz sobie powrót po poprawinach heheheh :wink:
Kasiawka - Czw Maj 05, 2005 11:01 am

Poprawin nie będzie :roll: Tak jakos zadecydowaliśmy wspólnie. A mam nadzieję, ze rodzice R. doplinuja by goście jechali w równie miłej atmosferze jak Ty, oby tylko się właśnie zbytnio "podróżą" nie zmęczyli :tonguegirl:
Agnesia - Sro Maj 25, 2005 8:20 pm

U mnie wstępna lista gości wynosi prawie 240 osób. I ja i Moje mamy bardzo duże rodziny.
Ostatnio staraliśmy się troche ograniczyć listę, ale chyba nie uda nam się to. I dlatego też planujemy wesele w OSP.




Cieplutkie pozdrowienia Gość

megi - Sro Maj 25, 2005 9:57 pm

o ja! :lol: ale impreza tyle ludzi,czy zdążysz z kazdym zatanczyc??? :wink: chyba nie!!!
Agnesia - Sro Maj 25, 2005 10:28 pm

Pewnie nie, ale co ja biedna mam zrobić? Nie mogę wykreślić najbliższej rodziny, a właśnie tej mamy najwięcej. Może uda mi się ograniczyć dalszą rodzinę. Problem w tym, że nasi rodzice byli wszędzie proszeni, więc muszą tym samym się odwdzięczyć. Na pewno wszyscy nie przybedą, ale prosić trzeba...




Cieplutkie pozdrowienia Gość

Basia - Czw Maj 26, 2005 6:55 pm

Liczymy na przyjazd okolo 70 osob, ale byc moze dojda goscie "z lapanki". Znajomi ze studiow przyjada z Wroclawia na sam slub, wiec jesli bede widziec, ze znajdzie sie dla nich miejsce, to zatrzymam ich na obiedzie...
Moja siostra snuje zabawne wizje o selekcjonerze przy bramie, dla tych, ktorzy nie wejda, telebim i zimne napoje gratis. Inne pomysly przedsiebiorczej rodzinki: platne toalety (na Euro), platny parking przed domem....haha

gosiaczek - Czw Maj 26, 2005 11:47 pm

Przewidujemy na weselu ok. 85 osób.

Kupowaliśmy natomiast cukierki dla gości ślubnych. 500!!! :mrgreen: Optymiści z nas, nie ma co!

megi - Czw Maj 26, 2005 11:49 pm

500??
ja mam 300
a jakie cukiereczki??
:lol:

gosiaczek - Czw Maj 26, 2005 11:54 pm

Czekoladki z pianką śmietankowo-truskawkową w środku. A Wy?
megi - Czw Maj 26, 2005 11:57 pm

bombonierki w tiulu, a czy kazdy ma wyliczone po jednym cukiereczku?? czy to tez na bramki dla dzieci itp??? ja mam takie prezenciki!
gosiaczek - Pią Maj 27, 2005 12:06 am

Raczej liczyliśmy po jednym na osobę, ale na pewno dużo zostanie. Bramek nie przewidujemy - nikt nie wie, jaką trasą będą jechać VIPy ;)
megi - Pią Maj 27, 2005 12:09 am

heheh to mysle ze kazdy po dwa dostanie ja liczyłam ze 85 na weselu dałam na slub 80zaproszen razy dwa to 160 plus 80 to 240 wiec mam jeszcze 60 w zapasie heheh a i tak nie wszyscy na slub przychodzą z drugą połówą!! jak myslisz jak uwazasz ile ludzi na slub przybedzie??
gosiaczek - Pią Maj 27, 2005 12:21 am

Rozdałam jakieś 90 zaproszeń ślubnych, a kochanie moje drugie tyle. Wiadomo, że nie wszyscy przyjdą połówką. A inni mogą z kolei "z kanarkami, z dziećmi z psami" ;) )) W duchu jestem przekonana, że połowa nam zostanie, ale wybrałam takie, które mi smakują, na pewno się nie zmarnują
Marti - Nie Maj 29, 2005 9:17 pm

U nas 80 ludzików :wink:
Agnesia - Czw Lip 07, 2005 9:52 pm

A my zredukowaliśmy listę i teraz mamy 180 osób.
ewig - Pią Lip 08, 2005 8:45 am

U nas 150-160 osob... Tez duzo.
rorrim - Pon Lip 18, 2005 4:56 pm

Czyli, że ja też będę w górnym pułapie forumowiczek :wink: ... u nas na liczniku 140 osób.
joanna_25 - Pon Lip 18, 2005 8:14 pm

tusia_queen napisał/a:
jak widze po dłuższej przerwie sie wpisuję i mam nadzieję, ze forum ruszy..

u nas na liscie jest 100 z haczyczkiem malutkim..
proporcje rodzin koszmarne.. u mnie 20 osób razem z towarzyszącymi,
a u mojego P. 67 samej rodziny..
doliczamy 5 par znajomych, w tym nasi swiadkowie
i 4 osoby z zespołu.

mam nadzieję, ze nikogo nie pominęliśmy i wychodzi koło 100
jak dobrze pójdzie to zmieścimy sie w granicach 90-110.


tusia_queen u mnie będzie podobnie.ode mnie będzie ok.20 osób a od mojego M. ponad 3 razy tyle :cry: w sumie zaproszonych ok.80 osób.na pewno jeszcze kilku nie przyjdzie więc malutkie wesele będzie.
hm...szkoda że nie mam takiej rodziny jak jest w "Klanie" :lol:

megi - Wto Lip 19, 2005 1:08 pm

powiem ci ze te małe 80-100 osob wesela sa super wszyscy to bliska rodziana, zna sie ludzie sie nawet lepiej bawią. moi goście, przebili wszystko, najdłuzsze wesele na tej sali!!!!!!!!! i chcieli jeszcze!
ewig - Wto Lip 19, 2005 6:01 pm

A u nas sytuacja troszke sie zagmatwala... Okazalo sie,ze w rodzinie N. jest w sierpniu jeszcze jedno wesele(tylko nikt jeszcze nie wie dokladnie kiedy :( ) i moze byc tak,ze ok.20 osob moze nie dopisac na naszym. W sumie,to moze nawet i lepiej, bo wesele na 160 osob to troche duze... Ale zobaczymy jak to bedzie.
Calinka - Pon Sie 01, 2005 1:53 pm

Po wstępnym przeliczeniu wyszło ok. 110 osób. Oboje mamy liczne rodziny, na szczęście wychodzi mniej więcej po połowie gości z mojej i miśka strony.
dr Dolittle - Wto Sie 02, 2005 2:15 pm

Nam po wstępnych obliczeniach wyszło 160-170 osób :shock: . Do tego nocleg dla blisko połowy. Ale chyba część nie dojedzie bo będzie to zbieranina gosci z całej Polski i nie tylko...
Kati - Wto Sie 02, 2005 2:20 pm

Łooo matko to sporo ;) Ale z drugiej strony jak fajnie spotkać całą rodzinkę :mrgreen:
kryszka - Wto Sie 02, 2005 2:25 pm

Ja się tak zastanawiam czy to jest realne żeby przy takiej liczbie gości (rodzince) znać wszystkich? U mnie na weselu z mojej strony było tylko 40 osób, a niektórych gości w ogóle nie poznawałam (ząb czasu albo pojedyncze spotkania w przeszłości). :roll:
dr Dolittle - Wto Sie 02, 2005 2:35 pm

Narzeczona ma duuużą rodzinkę ( a ta rodzinka to normalnie jak króliki :wink: ). Dodatkowo u niej więzy rodzinne że tak powiem są dość mocne i często się spotykają w większym gronie, wigilia np. to zjazd na 50-60 osób. Z jej strony będzie ok 120 gości. A ode mnie reszta z czego ponad połowa to znajomi. Dlatego też wesele będzie w jej stronach rodzinnych (Łomża), co by mniej noclegów było potrzebnych. A dla Łodziaków chyba wynajmiemy autokar, przynajmniej nie będą mieć wymówki że nie mogą pić bo prowadzą ;-)
inka999 - Wto Sie 02, 2005 3:46 pm

U nas będzie 100 - 110 osób, potwierdzeń mamy zebranych 100 więc te 10 osób ma czas do środy przed weselem na potwierdzenie czy się stawi czy nie....
20 osób ro rodzinka K. reszta ode mnie + wspólni znajomi
Mam nadzieję, że będzie w sam raz taka liczba osób, ale zobaczymy już niebawem :D

pinia_pinia - Wto Sie 02, 2005 4:38 pm

Po zrobieniu orientacyjnej listy wyszło ok 80-90 osób ale i tak to jest lista "na wyrost" gdyż częśc osób i tak nie przyjdzie. Myślę że ostatecznie zamkniemy się w 80.
monique - Sro Sie 03, 2005 8:36 am

My planowaliśmy wesele na jakieś 80 osób, koniec końców jest tylko przyjęcie do północy dla około 60 i mam nadzieję, że tyle będzie :roll:
Malgoosia - Sro Sie 03, 2005 1:38 pm

hehehhe u nas bylo troszke odwrotnie: wiadomo bylo, ze przyjecie do polnocy, wiec najlepiej tylko dla rodziny i ewentualnie najblizszych przyjaciol. pierwsza wersja byla 60 osob, ale a to jeszcze ten, no tego trzeba by zaprosic i sie zrobilo 80 osob. Ponoc 10% nie pojawia sie, wiec pewnie bedziemy sie bawic w siedemdziesiatke :D
monique - Czw Sie 04, 2005 7:22 am

Malgoosia napisał/a:
hehehhe u nas bylo troszke odwrotnie: wiadomo bylo, ze przyjecie do polnocy, wiec najlepiej tylko dla rodziny i ewentualnie najblizszych przyjaciol. pierwsza wersja byla 60 osob, ale a to jeszcze ten, no tego trzeba by zaprosic i sie zrobilo 80 osob. Ponoc 10% nie pojawia sie, wiec pewnie bedziemy sie bawic w siedemdziesiatke :D


Po wczorajszych przeliczeniach potwierdzonych gości z nami, rodziacami i obsługa w sensie kamerzysty i orkiestry naliczyłam 55 i 2 dzieci, ale jest jeszcze 7 par bez potwierdzenia więc tez może będzie nas koło 70 :lol:

mischelle22 - Czw Sie 04, 2005 4:51 pm

U Nas będzie skromniutko na 30 osób.
Pusiak - Pią Sie 26, 2005 2:15 pm

No to ostatecznie stanęło na 130 (ewentualnie na 135)... ufff
Alma_ - Pon Sty 02, 2006 9:55 am

My planujemy gościc na weselu ok. 90-100 osób. Sami najbliżsi! :lol:
senra - Pon Sty 02, 2006 7:25 pm

U nas też wyszło 100 osób... Najpierw się troszkę przestraszyłam tej ilości, ale teraz uważam że jak już robimy wesele to fajnie że będzie się miał kto na nim bawić ;)
misia-misia - Sob Sty 07, 2006 12:17 am
Temat postu: ILE GOśCI...
My planujemy 30 osób z nami włącznie. Skromny ślub dla najblizszych, bez ciotek widzianych 10 lat temu... :roll: Z mojej strony 19 a ze strony mojego misia 9 osób + 2 osoby rezerwowe. Co innego na ślub... nawet pół osiedla moge zaprosić hehehehe :lol:
Alma_ - Sob Sty 07, 2006 5:36 pm
Temat postu: Re: ILE GOśCI...
misia-misia napisał/a:
My planujemy 30 osób z nami włącznie. Skromny ślub dla najblizszych, bez ciotek widzianych 10 lat temu...

Najgorsze jest to, że my też chcieliśmy dla najbliższych... będzie wyłącznie najbliższa rodzina i przyjaciele, bez których nie wyobrażam sobie tego dnia. No i wyszło, ile wyszło :roll:

szczako - Pon Sty 09, 2006 11:07 am

u nas bedzie ok. 80 osob. taka jest pierwotna lista i na tyle osob mamy sale. jezeli ktos nam sie 'skippnie' to mamy jeszcze rezerwe :)
karmelcia - Pon Sty 09, 2006 1:50 pm

my mamy sale na okolo 50 osob- z kazdej strony po rowno:) :)
Edi - Pon Sty 09, 2006 5:24 pm

My planujemy wesele na 120 osób, z mojej 50 a z "P" 70. Ciekawe jak to wyjdzie naprawde :?:
Alma_ - Nie Sty 15, 2006 1:07 pm

Dodałam ankietę - zagłosujecie? :)
Lucky - Nie Sty 15, 2006 1:47 pm
Temat postu: Re: ILE GOśCI...
Alma napisał/a:
Najgorsze jest to, że my też chcieliśmy dla najbliższych... będzie wyłącznie najbliższa rodzina i przyjaciele, bez których nie wyobrażam sobie tego dnia. No i wyszło, ile wyszło :roll:

No to tak jak u nas, póki co stanęło na 110 i to naprawde jest okrojona wersja :D

misia-misia - Wto Lut 14, 2006 10:31 pm

Hmmm my planowaliśmy na 30 osób a na razie powiększyło się do 32...litości oby nie więcej :shock: :?
Pusiak - Sro Lut 15, 2006 11:33 am

nie wiem co jest, ale na pewno nie głosowałam w tej ankiecie, a nie moge, bo wygląda tak jakbym juz głosowała....

No u mnie było zaproszonych 140, przyszło 115

strawberrytea - Sro Lut 15, 2006 11:53 am

34 osoby były, zaproszonych było 36
misia-misia - Sro Lut 15, 2006 9:52 pm

Oj żeby tak u mnie jak najwięcej odmówiło hehehe :wink:
Alma_ - Sro Lut 15, 2006 10:05 pm

Misiu, no coś Ty...?
Nie byłoby Ci przykro, gdyby tak starannie wybrani goście (bo spodziewam się, że w tej liczbie raczej nie ma "przypadkowych" osób) nie chcieli z Wami spędzić tego dnia?

misia-misia - Sro Lut 15, 2006 10:15 pm

Wiesz Alma... chyba nie. im mniej tym lepiej. Gdyby nie to że rodzina by się poobrażała to wogóle byśmy nie robili wesela. I takiego zdania jest sporo osób. Moja koleżanka zaraz po ślubie (wprawdzie cywilnym ale...) tylko z rodzicami poszli na obiad do restauracji i tyle.
powiedz sama, z czym sie kojarzy wesele...z dennymi zabawami, przejedzeniem,przepiciem itd. ten dzień to ma byc Nasz dzień. No ale skoro musi byc wesele to niech będzie. Jak najbardziej skromne, bez tych "głupkowatych" zabaw. Zwykłe przyjęcie nie huczna, wypasiona zabawa. My chcemy tylko najbliższych miec przy sobie. A niestety tak się nie da (akurat w naszym przypadku). dlatego po cichu liczymy ze kilka osób odmówi. Na razie kroją się 2 odmowy czyli 4 osoby :D

strawberrytea - Sro Lut 15, 2006 10:16 pm

u mnie obie osoby trafiły do szpitala i dlatego ich nie było.
Alma_ - Sro Lut 15, 2006 10:18 pm

Ja marze o tym, żeby spędzić ten dzień z przyjaciółmi, bliskimi mi ludźmi - i mam nadzieję, że nikogo nie zabraknie! :D
misia-misia - Sro Lut 15, 2006 10:33 pm

Alma fajnie że tak chcesz :)
Wiesz, jest jeszcze jedna kwestia o której nie wspomniałam i chyba nie mniej istotna.
My liczymy każdy grosz, bo wesele to jednak dość spory wydatek. Staramy się jak najtaniej urzadzic to wszystko, nie kosztem jakosci oczywiście :)
Jednak my wolelibyśmy mieć jak najskromniejszy ślub i wesele a wzamian za to odnowić mieszkanko, meble, zainwestować te pieniążki w coś co bedzie na lata, w coś trwałego. A takie wesele jest tylko jednorazowym wydatkiem.
Wiem ze powiecie "ale to dla was, to na cąłe życie, zeby było co wspominać". Ja to rozumiem. Ale staram sie też byc realistką.

Lucky - Sro Lut 15, 2006 10:35 pm

Alma_ napisał/a:
Ja marze o tym, żeby spędzić ten dzień z przyjaciółmi, bliskimi mi ludźmi - i mam nadzieję, że nikogo nie zabraknie! :D


:graba: no właśnie ja też marze aby w tym ważnym dniu być razem z najbliższymi i dzielić się z nimi swym szcześciem :D

strawberrytea - Sro Lut 15, 2006 10:45 pm

misia-misia - no to może nie róbice typowego wesela na cała noc? My mielismy przyjecie do 24 i naprawde jest co wspominać :) Byli najbliźsi, moglismy z każdym porozmawiać... A przez to że nie było to wesele, mogliśmy zaprosic własnie tylko najbliższą rodzinkę. Jakbyśmy rzucili hasło "wesele" to by wypadało rozszerzyc znacznie liste gości no i musielibysmy przełożyc ślub, a tego nie chcialiśmy.
Piszesz że u was też się szykuje ok 30u-to nie duzo jak na rodzinę z obu stron.
My nie chcielismy wesela (własnie m.in przez te wszystkie głupkowate zabawy o których piszesz+straszne koszty a stać nas nie było na to) - taka forma jaka była odpowiadała nam zupełnie :) I wcale aż tak baaardzo drogo nie wyszło (tak w porównaniu z weselami innych)

misia-misia - Sro Lut 15, 2006 11:03 pm

strawberrytea napisał/a:
misia-misia - no to może nie róbice typowego wesela na cała noc? My mielismy przyjecie do 24 i naprawde jest co wspominać :)


Mysleliśmy o takiej formie ale niestety odpada.Dlaczego? Połowa gości przyjedzie z Łodzi. Więc troszeczkę nie tak by było, zeby przyjechali na parę godzin, wykosztowali sie na przyjazd, prezent, ubiór a my im mówimy o 24.00 "auf wiedersehen". to był temat naszych wielogodzinnych dyskusji... Dlatego stanęło na przyjęciu na całą noc (no powiedzmy!) ale za to skromne grono uczestników. Mój S. też po cichu liczy ze niektórzy (ci z Łodzi) zrezygnuja gdy dowiedzą się ze przyjęcie jest w Częstochowie.

vaniliaxxx - Sro Lut 15, 2006 11:32 pm

My rezerwowaliśmy salę na około 90-95 osób - jednak ze względów finansowych chcielismy żeby było jak najmniej. Tzn może powiem tak - rodzice ponoszą koszty wesela i to oni chcieliby żeby było jak najmniej osób :P Gdy jednak zrobiliśmy taką listę gości, to okazało się, że z mojej strony mimo najszczerszych chęci ograniczenia do najbliższej rodziny uzbierało sie ponad 50 osób, ze strony mojego M. ponad 40...no i 10 par znajomych czyli w sumie ponad 110 osób :P I nie da się nikogo wykreślić - bo wszyscy to najbliżsi:)
Może teraz przedstawię swoje zdanie w tym temacie..otóż osobiście chciałabym, żeby na moim weselu bawiło się jak najwięcej gości i po cichu ciesze się, że "przeludniła" nam się lista zaproszonych :) Nie będzie dla mnie większego szczęścia (no może oprócz tego, że będę żoną mojego M. ;) ), jak widok zadowolonych gości, którzy się świetnie bawią. Ciekawe ile osób potwierdzi swoje przyjście - ale to wszystko jeszcze przed nami... :)

Madlen - Sro Lut 15, 2006 11:43 pm

Nam wyszło, że najbliższej rodziny i przyjaciól mamy 120 osób, ale ponieważ większość mojej rodziny jest spoza Łodzi więc domyślam się, że wiele osób odmówi. Myślę, że lista gości zamknie się na mniej więcej 90 pozycji.
Kasiawka - Czw Lut 16, 2006 7:50 am

misia-misia napisał/a:
powiedz sama, z czym sie kojarzy wesele...z dennymi zabawami, przejedzeniem,przepiciem. Jak najbardziej skromne, bez tych "głupkowatych" zabaw.


boshe masz takie doświadczenia??

ja na wielu weselach nie byłam, ale na żadnym nikt się nie upił, no przejedzenia niestety po gościach nie widać, i skoro wszyscy zadowoleni to chyba zabaw dennych nie było.
"głupkowate zabawy"?? no cóż, przecież Ty decydujesz co ma być na weselu, więc jak nie chcesz w ogóle zabaw to nie będziesz miała, ...

Karolinka - Czw Lut 16, 2006 9:29 am

Wstępnie u nas na weselu będzie 110 osób ale lista gości ciągle rośnie w zasadzie nie zapraszamy swoich przyjaciół (z małymi wyjątkami) na wesele, chcieliśmy zaprosić ich na poprawiny.......cieszę się, że szykuje się mi takie wesele choć koszty mnie przerażają, ale to jest nasz dzień i ważne, żeby był taki jaki tego chcemy. Nie jest istotne ile osób będzie czy organizuje się lub nie wesele bo w tym dniu nie to jest najważnejsze...............może trochę idealizuję, ale dla mnie ważne jest, że przysięgnę miłość do końca życia komuś kogo bardzo kocham :) :):)
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie

misia-misia - Czw Lut 16, 2006 11:18 pm

Kasiawka napisał/a:

"głupkowate zabawy"?? no cóż, przecież Ty decydujesz co ma być na weselu, więc jak nie chcesz w ogóle zabaw to nie będziesz miała, ...


i dzięki bogu ze to ja decyduję... :wink:

strawberrytea - Pią Lut 17, 2006 12:13 pm

Kasiawka napisał/a:
"głupkowate zabawy"?? no cóż, przecież Ty decydujesz co ma być na weselu, więc jak nie chcesz w ogóle zabaw to nie będziesz miała, ...
wiesz, mi się wydaje że nie bardzo... Bo nawet jeśli dogada się z orkiestrą że ma nie być to niektórzy ludzie z samej racji tego, że są na weselu, uważaja że POWINNY być zabawy i sami je prowokuja, wymuszają itd :( No a jeśli goście tak nalegają to co zrobić? Ja takich rzeczy po prostu nienawidzę, jak sobie pomyślę ze bym miała brac udział na własnym weselu w tych wszystkich dziwnych zabawach to mi się słabo robi...
Dotka - Sob Lut 18, 2006 1:47 pm

My zaprosiliśmy 80 osób ale 4 nie przyszły. Uważam, że nie ładnie postąpili bo gdy pytalismy się czy przyjdą mówili że tak a innym mówili że nie przyjdą. Nas okłamali ale dlaczego? Brak kultury i tyle.
misia-misia - Pon Lut 20, 2006 10:56 am

strawberrytea napisał/a:
wiesz, mi się wydaje że nie bardzo... Bo nawet jeśli dogada się z orkiestrą że ma nie być to niektórzy ludzie z samej racji tego, że są na weselu, uważaja że POWINNY być zabawy i sami je prowokuja, wymuszają itd
Ja takich rzeczy po prostu nienawidzę, jak sobie pomyślę ze bym miała brac udział na
własnym weselu w tych wszystkich dziwnych zabawach to mi się słabo robi...


Nie żartuj :shock: ręce mi opadły. ja od razu uzgodnię z DJ ze zabaw nie będzie. Ale piszesz ze nie zawsze to pomaga :shock: :shock: :shock:
Ciesze się, ze choć jedna osoba uważa tka jak ja :graba:

strawberrytea - Pon Lut 20, 2006 11:05 am

no trzymam kciuki zeby wam się udało... Pamiętaj że nie wszystko zależy od orkiestry czy DJ'a. Więc nastaw się, że może ktoś wpaśc na pomysł i coś zaaranżować no i jeśli goście podchwycą to po prostu spróbuj się dobre bawić i nie popsuć humoru ani sobie ani gościom ;)
Proponuję pogadać jeszcze przed weselem z najbliższymi żeby chociaż oni wiedzieli że nie macie ochoty na zabawy.

Kot - Pon Lut 20, 2006 11:10 am

Misiu głowa do góry wszystko jest do zrobienia. My omówiliśmy dokładnie sprawę z DJ i nie byłożadnych niespodzianek z jego strony. Na szczęście goście też nie byli skłonni to tego typu zabaw :30: więc poszło bezboleśnie. Miałam świadomość, że gdyby ktoś z zaproszonych zaproponował zabawę to nie moglibyśmy tego zignorować na szczęście nie było takiej potrzeby...
Żaneta - Pon Lut 20, 2006 11:12 am

U nas bylo 45 osób,a mialo być znacznie więcej (ale o tym już gdzieś pisalam :wink: )
Zabawa byla super i chociaż na początku nie chcięliśmy wesela to jednak cieszymy się,że się odbylo.
Jeżeli chodzi o tych gości którzy nie zjawili się na weselu to nie żaluję niektórych i dobrze się stalo,że wesele mieliśmy na 45 osób,a nie na ięcej,byla naprawdę najbliższa rodzina :lol:

misia-misia - Pon Lut 20, 2006 11:52 am

Kot napisał/a:
Misiu głowa do góry wszystko jest do zrobienia. My omówiliśmy dokładnie sprawę z DJ i nie byłożadnych niespodzianek z jego strony. Na szczęście goście też nie byli skłonni to tego typu zabaw :30: więc poszło bezboleśnie. Miałam świadomość, że gdyby ktoś z zaproszonych zaproponował zabawę to nie moglibyśmy tego zignorować na szczęście nie było takiej potrzeby...


oby tak było...zwykłe tańce i fajna zabawa, to wszystko. Oj zeby goście też tak uważali :wink:

Lukasz - Pon Lut 20, 2006 12:08 pm

U nas bedzie tak ok 60 osob.
nula22 - Pon Mar 06, 2006 1:50 pm

prosić będziemy 200 :shock: osób dorosłych (czytaj powyżej 15roku życia), do tego ok 30 dzieci.salę zarezerowoaliśmy narazie na 180 osób(w tym 40 osób od mojego 'K') Zobaczymy jak to wyjdzie jeszcze. Dodam że nie prosiłam rodziny której nie widziałam więcej niż 7 lat temu:) tyle jestem z moim miśkiem i 80% gości z mojej strony on będzie znał. echh no trochę tego jest :lol:
szczako - Pon Mar 06, 2006 1:53 pm

nula, to najwieksze wesele o jakim do tej pory slyszalam :)

ale bedzie impreza ...

nula22 - Pon Mar 06, 2006 2:34 pm

no u mnie w rodzinie, a jak to moj 'k' mówi: to nie rodzina, to nie klan, to poprostu plemię!! tak wyglądają wesela i przyznam się juz byłam na kilkunastu i żadne nie było mniejsze niż 100 osobowe :lol: i w sumie najczęściej spotykamy się z rodziną właśnie na weselach, dlatego nie mogę powiedzieć że jakiejś cioci nie widziałam więcej niż 5 lat bo średnio w roku mamy 2 weselicha :lol: :lol: moja ciocia jest rekordzistką - 9 wesel w ciągu 1 roku i 4 komunie!! na wszystkich była!! tak samo jak jej 5 córek :lol: :lol: :lol:
Alma_ - Pon Mar 06, 2006 2:39 pm

Nula, zagłosuj w ankiecie, bo faktycznie, takiej odpowiedzi jeszcze nie mamy ;)
nula22 - Pon Mar 06, 2006 4:31 pm

oddałam głos, 2 raz już nie mogę, więc coś tu nie działa :(
Lucky - Wto Mar 07, 2006 8:01 am

Nula jestes rekordzistką :mrgreen:

Ale jakbyś tak z każdym z gości miała się napić za wasze zdrwoie, to przypuszczalnie nie wyszłabys z wesela na własnych nogach :wink: :wink: :wink: :wink:

nula22 - Wto Mar 07, 2006 11:10 am

hahha właśnie to sobie staram wyobrazić, ale swoją drogą bardziej martwi mnie fakt zatańczenia z każdym wujkiem, bo oni to mi nie popuszczą, chociażby za to targanie za nosy i rwanie im włosów oraz szczypanie jak byłam mała :oops: za kzdym razem mi to wypominają jaka to ja byłam okropna dla nich!! :oops: :oops: hmm a tancerką to ja za dobrą nie jestem :lol:
Lucky - Wto Mar 07, 2006 6:16 pm

No to będziesz miała okazje wyćwiczyć się w tańcu podczas własnego wesela :mrgreen:
agga123 - Sro Mar 08, 2006 6:30 pm

My planowaliśmy wesele na gora 70 osób ale pani od sali powiedziala,że niestety ale min.moze byc 80,więc zgodzilismy sie i mamy juz tyle.No ale ciekawa jestem ile nam odpadnie(bo na pewno odpanie)...aż sie boje :( Moj Misiek mówi,że nie mam sie czym martwić bo jak odmówią to on ma jeszcze dużo znajomych.Tylko problem w tym czy dadzą w pore nam znać,że nie przyjada...
kryszka - Sro Mar 08, 2006 7:04 pm

Agga123 - z doświadczenia ci napiszę, że przy rozdawaniu zaproszeń trzeba powiedzieć o potwierdzeniu do dnia..., a potem i tak gdzieś tydzień przed tym terminem wszystkich obdzwonić. :roll:
agga123 - Sro Mar 08, 2006 7:30 pm

Zaproszenia już rozdaliśmy tzn.nie wszystkie bo cześć zostala nam do wysyłania.Ale nie mówilismy nic o potwierdzaniu,bo na zaproszeniach była informacja o tym,że prosimy o potwierdzenie przybycia(na m-c wczesniej) jakoś głupio było nam o tym im mówić...
Trzeba będzie jeszcze do nich dzwonić i pytać...ach..ale i tak coś czuje,że z tym potwierdzaniem to bedzie lipa.

Kasiawka - Czw Mar 09, 2006 9:17 am

agga123 napisał/a:
Ale nie mówilismy nic o potwierdzaniu,bo na zaproszeniach była informacja o tym,że prosimy o potwierdzenie przybycia(na m-c wczesniej) jakoś głupio było nam o tym im mówić....


wiem, że to jest tak troszkę niezręcznie a powinno się wprost pytać bez żadnych problemów i każdy powinien to zrozumieć
nie martw się na pewno będzie dobrze

Alma_ - Czw Mar 09, 2006 9:19 am

Wg mnie to nie jest niezręczne. Po prostu zadzwoń do tych, którzy nie potwierdzili i spytaj, czy przyjadą. To raczej niegrzeczne ze strony gości, że ni eszanują prośby o potwierdzenie do wyznaczonego terminu :roll:
strawberrytea - Czw Mar 09, 2006 9:34 am

agga, jak najbardziej dzwońcie tylko jeszcze raczej nie teraz - dajcie gościom czas zeby sami dali wam odpowiedż miesiąc przez ślubem a jak nie dadza to dzwońcie.
rorrim - Czw Mar 09, 2006 10:01 am

Oj z tym potwierdzaniem przez gości będzie chyba i u mnie różnie... Z tego co widzę w trakcie zapraszania ludzie traktują czasem prośbę o potwierdzenie z przymrużeniem oka. Generalnie będę dzwonić i tyle.

A propos ilości gości na weselu - ostatnio słyszałam o weselu na 500 :!: osób w regionie łowickim. Ale nawet tamtejsi zaprawieni w bojach weselnych weselnicy (tam normą jest wesele na 200-300 osób) mówili, że to za dużo - bo gdy goście zaczynają ze sobą rozmawiać zagłuszają orkiestrę :lol:

bajeczka - Czw Mar 09, 2006 8:45 pm

500 :?: Rany boskie !! ! Jakiś maharadża?
Ankh - Pią Mar 10, 2006 4:45 pm

Część mojej rodziny pochodzi spod Łowicza i rzeczywiście tam wesela na 300 i więcej osób są czymś normalnym. U mnie, mam nadzieję, że stawi się komplet, będzie 120.
andziafur - Wto Mar 21, 2006 3:23 pm

U nas będzie standardowo planujemy zaprosić ok. 120 osób, ale do wesela jeszcze 1,5 roku także pewnie lista się powiększy!! [smilie=e058.gif]
motylica - Wto Mar 21, 2006 3:57 pm

andziafur napisał/a:
U nas będzie standardowo planujemy zaprosić ok. 120 osób, ale do wesela jeszcze 1,5 roku także pewnie lista się powiększy!! [smilie=e058.gif]


u nas podobnie jak u koleżanki ale raczej myślę że w naszym przypadku może być mniej gości w rzeczywistości... przez półtora roku powinno się wyklarować :)

basia80 - Sro Mar 22, 2006 7:06 pm

U mnie będzie tylko 55 osób
Klaudia22 - Sro Mar 22, 2006 8:09 pm

My cos kolo 60-70 :)
Magda2 - Czw Mar 23, 2006 2:11 pm

U nas bedzie ok.100 osob :D
AiD - Pon Kwi 24, 2006 11:13 pm

wstepnie miało być 80 osob... w zeszłym tygodniu lista powiekszyła się o 6 hehe no mysle ze w 90 to się zamkniemy :wink: choć do slubu jeszcze 5 miesięcy :hyhy:
Zosiek - Wto Maj 02, 2006 11:15 pm

Wstępnie liczyliśmy na 80 osób, ale będzie dobrze jeśli nie przekroczymy 100 :/ troszke tej rodzinki jest! :zdziwko:
bety2006 - Sro Maj 03, 2006 10:01 am

U nas ma być ok 120 więcej się nie zmieści, a nie ma co na siłe upychać. Niestety miałabym jeszcze kogo zaprosić [smilie=birthday_565.gif]
Klaudia22 - Sro Maj 03, 2006 10:05 am

Zaproszonych okolo 70 a ilu przyjdzie to się okaże :)
Olusia - Sro Maj 03, 2006 10:45 pm

U nas będzie około 100 osób
fiona83 - Czw Maj 04, 2006 12:00 am

My planujemy na 100 osób - bedzie to trudne bo ja mam ogromna rodzine .
Dla przykladu podam, ze moja kuzyn bedzie mial we wrzesniu wesele na ... 250 osob :zdziwko:

ewig - Czw Maj 04, 2006 7:37 am

U nas juz 4 osoby odpadly na bank. A 5 poki co stoi pod znakiem zapytania. Z nastawieniem raczej na NIE.
Wiec zrobilo nam sie jakies 10 osob mniej... A jestesmy nawet nie w polowie proszenia :roll:

epox - Czw Maj 04, 2006 2:12 pm

My planujemy robić wesele na 100-120 osób,to już prawie ostateczna liczba gości,na poczatku jak mi mój wypisał swoją rodzine itp to było tylko od niego 200 osób,u mnie było z mojej strony 168,ale zrobilśmy wykreślanke i zostało nam 120 osób
FifthAvenue - Czw Maj 04, 2006 2:15 pm

a u nas jakby nie liczyc to i tak wychodzi 120. Przy czym nie liczylismy jeszcze nigdy zespolu, kamerzysty i siebie :-) Jakos zupelnie zapomnielismy.
Na poczatku mialam nadzieje, ze sie zmiescimy do 100, ale juz wiemy, ze to na 100% sie nie uda. Bedzie zaproszonych ok 135 osob, myslimy, ze ok 12 to prosimy tak w ramach formalnosci, bo raczej nie przyjda. Gdyby wykruszyly sie jakies inne osoby, i tak na pewno w ich miejsce zaprosimy tak zwanych "dalszych znajomych", zeby na sali za pusto nie bylo i zeby bylo sie z kim pobawic :-D

adriannaaa - Czw Maj 04, 2006 2:16 pm

u nas chyba coś około 50 - ale.. lista ciagle otwarta - bo to tylko nasze plany, a jak zareagują zaproszone osoby.. to jeszcze tajemnica:)
imbrulka - Czw Maj 04, 2006 3:17 pm

A u nas bedzie 45 osob. Kameralnie, bez ciotek-pociotek widzianych 15 lat temu gdzies tam, tylko z najwazniejszymi dla nas ludzmi. Chwilami myslalam, ze to za piekne zeby bylo prawdziwe ("bo nie wypada niektorych nie zaprosic..., wesele powinno byc wieksze... "itd) a jednak... wszystko juz zaklepane i zaplanowane. Bedzie tak jak sobie wymarzylismy!
Agati - Czw Maj 04, 2006 5:57 pm

My planujemy około 80-90 osób, ale lista wciąż ulega zmianie.
miza4 - Pią Maj 05, 2006 7:30 am

My robimy w Borynie w tej wiekszej sali i bedziemy mieli okolo 110 osob. Oczywiscie nie obylo sie bez wykraslanki, poniewaz moj gwiazdor tak zaszalal na liscie gosci, ze mu wyszlo okolo 150 od niego osob. 3/4 koledzy ze szkol, pracy itp :D Ode mnie bedzie 50 i chyba wszyscy dopisza :rotfl:
gosc - Sro Lip 19, 2006 8:23 pm

U nas będzie około 44 osób + 4 dzieciaków. Doliczając nas samych, orkiestrę i fotografa ... Razem jakieś 55 osób. Kameralnie w gronie najbliższych.
misia-misia - Sro Lip 19, 2006 8:32 pm

U nas bardzo kameralnie- 30 osób z nami :P
bajeczka - Sro Lip 19, 2006 8:57 pm

Własnie zbieram potwierdzenia - jak skończe to sie wpisze :)
ewig - Sro Lip 19, 2006 10:19 pm

My juz mamy potwierdzenia-bedzie 116 osob.
sylwia - Sro Lip 19, 2006 11:22 pm

My wstepnie ustal;amy wszytko i wyszło nam,że koło 100 osób w tym tylko 40 od mojego K. :D
fiona83 - Czw Lip 20, 2006 9:08 am

sylwio - czyli podobnie jak u mnie.
Wstępnie podliczyliśmy z rodzicami : 120 gości (80 moich i 40 Szreka)

Misiamo - Czw Lip 20, 2006 10:48 am

My zaprosiliśmy 82 osoby. Na dzień dzisiejszy mamy 65 osób (a jeszcze nie wszyscy potwierdzili) + 4 dzieci+ 5 orkiestra + 1 fotograf + my
suzanka - Czw Lip 20, 2006 9:27 pm

Planujemy max. 90 osób - po połowie z każdej z rodzin - akurat tak się złożyło.
Wiem, że z mojej rodzinki dopisze ze 20 osób, bo w końcu 400 km jechać na śląsk na wesele (choć zapewniliśmy noclegi) nie każdemu pasuje. Za to łódzka część gości stawi się w 100% :)

fiona83 - Wto Lip 25, 2006 5:31 pm

Tośmy podliczyli - 120 osobników : w tym 85 moich i 35 od Zielonego ;)
Jak ostatecznie wyjdzie - okaże się w praniu ;)

jpuasz - Wto Lip 25, 2006 5:59 pm

Hmmm a jak policzyłaś wspólnych znajomych?? :hmgirl: No chyba, że takich jest niewielu ;) No i pazmiętaj o "obsłudze" czyli zespół itp :P
fiona83 - Wto Lip 25, 2006 6:03 pm

Znajomych nie zapraszamy - ewentualnie na poprawiny. Poza tym nie mamy z nimi aż tak bliskich kontaktów. Na pewno dużo ludzi z listy się wykruszy (ciocie, które już dziś nie chodzą na wesela, ale są liczone). W każdym razie salę zamawiamy na 120 ;)
jpuasz - Wto Lip 25, 2006 6:12 pm

Acha no rozumiem ;) U nas jest jeszcze wszystko bardzo "ruchome" - póki co wersja jest taka, że ode mnie 44 a od Michała coś z przedziału 20-32 :] no i może jeszcze ode mnie 12 osób :] czyli liczba się waha od 70 do 90 i dlatego chcemy salę na 80 osób. Wspólnych znajomych na tyle bliskich, aby ich zapraszać na wesele w sumie nie ma, więc nie ma problemu :) Mam tylko nadzieję, że jak nam wyjdzie poniżej 80 osób, to nie będziemy musieli płacić za te "braki" :]
Bombasik - Pon Sie 21, 2006 12:31 pm

U nas będzie ok 150 - takie są plany i tak wynika z ilości zaproszeń, jakie rozdalismy i mamy nafdzieję, że wszyscy dpoiszą. Cudnie by było.
agutka - Sro Lis 29, 2006 9:43 am
Temat postu: Jak duże planujecie lub mieliście przyjęcie weselne?
Jak duże planujecie lub mieliście przyjęcie weselne?
Na ile osób? Co zadecydowało o liczbie Waszych zaproszonych gości?

szczako - Sro Lis 29, 2006 9:48 am

agutka, wątek na temat już istniał.
połączyłam i zapraszam do lektury :)

Agnieszka19 - Sro Lis 29, 2006 10:15 am

U nas na liście gości jest 170, ale na pewno ktos tam się wykruszy więc podejrzewam że będzie ok 140-150.Ja mam bardzo dużą rodzine. Ode mnie beddzie 98 osóbz rodziny, od mojego kamilka ok 40 a reszta to znjomi których tez mamy wielu. I to nie są tacy znjomi z którymi nie mamy kmontaktu tylko tacy ci bliscy. :D
agutka - Sro Lis 29, 2006 12:04 pm

Szczako, nie wiedziałam, że już taki był :oops: Przaszam :)
Alma_ - Sro Lis 29, 2006 12:08 pm

Opcja "Szukaj" to bardzo przydatne narzędzie ;)

A ja, okazuje się, zagłosowałam za wcześnie - wstępnie byłam przekonana, że zaprosimy ok. 80 - 90 osób, teraz wiem, że 138 (o ile kogoś nie pominęliśmy :roll: ).
Ile przyjdzie - zobaczymy za pół roku.

Nikulec - Sro Lis 29, 2006 12:20 pm

U mnie zaproszonych będzie ok. 80-90 osób.
szczako - Sro Lis 29, 2006 12:24 pm

Alma, spora różnica się Wam zrobiła. 50 osób to już coś.
a sala ile pomieści? :)

Alma_ - Sro Lis 29, 2006 1:22 pm

Salę, jak wiesz, w między czasie zmieniliśmy - w poprzedniej byłoby ciasno, aktualna pomieści spokojnie 150, więc tym się nie martwię (no chyba, że znów dokona się rewolucja na liście zaproszonych... :roll: ).

Właściwie ograniczają nas teraz tylko finanse, a że i tak wydajemy koszmarne pieniądze na wszystko, to kilka dodatkowych osób chyba nie zrobi wielkiej różnicy... :?

Pocieszam się, że "the more, the merrier" 8)

soseczka - Sro Lis 29, 2006 8:03 pm

My będziemy miec okolo 100-120 osob.mam nadzieje,ze nie zginiemy w skarabeuszu bo ta sala jest na jakies 200 osob.
Duszka - Czw Lis 30, 2006 11:21 am

A my bedziemy miec male i kamaralne wesele na ok 47 ozoob. Zobaczymy ile potwierdzi i sie zjawi.
żenia - Czw Lis 30, 2006 7:12 pm

U nas będzie 130 - 140 osób. Koszt naszego wesela mnie przeraża :( Połowę gości mamy przyjezdnych co wiąże się z noclegami i oczywiście poprawinami. Z tego co czytałam to chyba nie jest tak żle, bo niektóre z Was mają jeszcze większe rodzinki :)
Pozdrawiam

Kropek - Czw Lis 30, 2006 7:32 pm

Zalozenie: 80-90 osob

Ale zycie pokaze... Z jednej strony- moze sie okazac, ze goscie zza oceanu nie dotra, a z drugiej- najchetniej zaprosilabym wiekszosc osob, z ktorymi sie kumpluje, by byly z nami w tym wyjatkowym dniu i uczestniczyly w naszym szczesciu...

Ale na szczescie wraca mi rozum.. ;-)

ava - Czw Lut 14, 2008 1:42 pm

My bedziemy mieć wesele na ok. 140 osób (+ zespół, ale nie wiem ilu to osób, bo go jeszcze nie mamy :( ). Byłoby moze nawet trochę więcej, ale wtedy na sali (parkiecie) byłby zbyt duży tłok, a i tak pewnie nie będzie zbyt luźno. Tak się złożyło, że zarówno ja i mój S. mamy duże rodziny, ale cieszę się z tego :) . Na szczęście wszyscy mieszkają w miarę blisko i nie trzeba bedzie załatwiać żadnych noclegów :)
edys_lu - Nie Lut 17, 2008 2:35 am

u nas planowo ma byc 81 osob doroslych i 10 dzieci ale mysle ze w rzeczywistosci bedzie ih mniej, np nie kazdy przyjdzie z osoba towarzyszaca :)
marysia - Nie Lut 17, 2008 9:13 am

u nas jest planowane zaprosić 120 osób ale ile nas zaszczyci swoja obecnością to jeszcze nie wiadomo :)
agunia84 - Nie Lut 17, 2008 10:13 pm

Zaprosimy 84 osób
Ale wesele będzie 50 - 55 osób może mniej.

gosc - Nie Lut 17, 2008 10:23 pm

już dziś wiecie, że tak wiele osób nie przyjdzie na wesele :?: Może warto zastanowić się nad listą zapasową goście :?:
jpuasz - Pon Lut 18, 2008 12:04 am

salę mamy podpisana na 70 osób, ale już teraz widze, że nam braknie :( i chyba nie mamy kogo doprosić. Póki co pewne 64 osoby, jeszcze 4 doprosimy
czyli jak coś byłoby 68 :] No ale mam zamiar przekonać tych niezdecydowanych i może uda się coś zrobic, aby conajmniej 70 było...

doni_iza - Pon Lut 18, 2008 9:12 am

U nas będzie ok 145 osób + 4 os. z zespołu i kamerzysta :) , więc imprezka zapowiada się huczna [smilie=4.gif]
Emi - Pon Lut 18, 2008 3:48 pm

U nas będzie około 80 osób + 4 osoby orkiestra i fotograf. Na ślub zaprosimy dodatkowo około 40 osób.
pauluska - Wto Lut 19, 2008 12:08 am

U nas będzie ok 100 os.. miało byc więcej, ale i tak jest ponad limit (chodzi o wielkość sali..)
reszta która się nie zmieściła czyli ok 30-35 os będzie na poprawinach:) plus najbliższa rodzina oczywiście

Mariola - Wto Lut 19, 2008 8:04 am

U mnie będzie ok 120 - 130 osób ale to będzie max tyle. Toczę batalie z tatą żeby było mniej osób ale chyba jestem na przegranej pozycji :( Dochodzi do tego jeszcze orkiestra i fotograf - kamerzysty nie będzie.
Dorotka847 - Wto Lut 19, 2008 7:22 pm

U nas bedzie około 80 osób jescze nie mamy pełnej listy ale tak mysle że to bedzie max 90 z osobami z orkiestry.
agunia84 - Wto Lut 19, 2008 9:20 pm

Sajonara6 napisał/a:
już dziś wiecie, że tak wiele osób nie przyjdzie na wesele :?: Może warto zastanowić się nad listą zapasową goście :?:


Tak wiemy, bo te osoby, które nie przyjdą są z rodziny mojego ojca. Nie chcemy mieć dużego wesela wystarczy jak będzie 55 osób :)

ingainga - Wto Lut 19, 2008 11:54 pm

u nas ok 70 i jak na razie większość potwierdza swoje przybycie + 4osoby orkiestra i kamera
Niebieskooka - Czw Lut 28, 2008 11:10 pm

u nas będzie jakieś 120 -130,połowa przyjezdnych wiec koszt też lepszy...:/
555 - Sob Mar 01, 2008 1:39 pm

u nas z powodu ciezkiej choroby w najblizszej rodzinie stanelo w koncu na 40 osobach, nie bylo to ani za malo, ani za duzo na nasza sale.. zaskoczylo nas natomiast to, jak hojne prezenty zebralismy..
izunia_82 - Sob Mar 01, 2008 9:08 pm

U nas miało być przynajmniej 100 osób, jak nie więcej, w pierwszej wersji. Teraz wychodzi, że będzie maksymalnie 80.
Kejti - Sob Mar 01, 2008 9:19 pm

50, w porywach do 60 ;) Główny nasz problem, to mnóstwo znajomych spoza Łodzi...
Dalija - Sro Mar 05, 2008 9:45 am

My staralismy sie ograniczyc liczbe gosci do minimum...najblizsza rodzica i przyjaciele ale i tak wyszlo ponad 120 osob...nie wiemy ile potwierdzi i sie zjawi:) ale nie mamy nadzieje ze wszyscy dopisza:)
olinek2005 - Sro Mar 26, 2008 8:06 am

u nas bedzie w granicach 50 osob..... razem z podwojnie liczonymi dziecmi bo do 7 lat placimy 1/2 ceny;d
sistermonn - Sro Mar 26, 2008 8:49 am

My liczymy ok. 120 gości. Do tego trzeba dopisać kamerzystę i 4 osobowy zespół. Oby tylko wszyscy goście dopisali :)
EwaM - Sro Mar 26, 2008 10:18 pm

15o plus obsługa. I mniej nie będzie, bo i tak wszyscy się nie zmieścili w tej liczbie. :(
evelinka - Czw Maj 22, 2008 3:18 pm

Czuję się obco w tym temacie :razz:

U nas planowane jest ok. 230 osób. Ile z tego wyjdzie w ostateczności sama nie wiem. Przed weselem napiszę :P

truskawka_ja - Czw Maj 22, 2008 3:25 pm

Planujemy wesele na ok 50 osob+orkiestra, kamerzysta. A ilu sie odliczy, szczegolnie z zagranicznych, to sie okaze.
izunia_82 - Czw Maj 22, 2008 3:33 pm

My planujemy wstępnie około 80 osób łącznie z orkiestrą i kamerzystą, ale prawdopodobnie kilka osób nam odpadnie ze względów dojazdowych i niesnasek rodzinnych :? . Więc liczba gości może zmniejszyć się do 70.
Klaudynka - Czw Maj 22, 2008 4:56 pm

My wstępnie planujemy wesele na ok. 100 osób, a jak wyjdzie ostatecznie-dam znać :)
klarysa - Czw Maj 22, 2008 6:47 pm

wstępna lista na 120, dokładna lista na 160, ostateczna po potwierdzeniach pewnie będzie na 110-120
MalaJu - Sob Maj 24, 2008 10:25 pm

45-50 plus DJ
Suelen - Sob Maj 24, 2008 10:46 pm

planujemy nasza listę na 60-70 osób plus minus
Karolka_23 - Nie Maj 25, 2008 10:13 am

My planujemy listę gości na ok 140 osób na samo wesele. Ile odpadnie nie wiem.
Duuuuużo czasu jeszcze zostało.

=MiLi= - Nie Maj 25, 2008 2:41 pm

U nas było około 100 osób
Trismegista - Nie Cze 08, 2008 2:28 pm

tak jak u wiekszosci, liczymy ze wyjdzie ok 60-70 osob
juta79 - Nie Cze 08, 2008 2:36 pm

U nas tak około 60 osób :lol:
justinaa - Wto Paź 28, 2008 7:09 pm

u nas było 95 osób razem z zespołem i kamerzystami
RKB - Pią Lut 20, 2009 6:47 pm

lista na 190 osób i tyle musimy zaprosić (to już lista po cięciach wiec zmniejszyc sie nie da) i do tego orkiestra, akmerzysta i fotograf. Prawdopodobnie będzie ok 150-160 osób bo wiemy że nie wszyscy dopiszą
rajeczka - Pią Lut 20, 2009 7:21 pm

u nas bedzie tez 150 ..taki mamy limit,poniewaz moj L ma bardzo mala rodzine ..a znowu z mojej strony bardzo duzo ..wiec trzeba bylo zrobic mala selekcje
Ambrozja - Pon Lut 23, 2009 5:38 pm

Zapraszamy 72 osoby, ale przypuszczamy, że ok. 10 osób nie przyjdzie.
pearlania - Pon Lut 23, 2009 5:59 pm

u nas nie wesele a przyjęcie na 40 osób
Kociadło - Pon Lut 23, 2009 6:51 pm

zapraszamy 70 osób ale pewnie będzie ok 60:)
TomWesoly - Pon Lut 23, 2009 9:34 pm

U nasz było dokładnie 70 osób.
Yoanna - Pon Lut 23, 2009 9:51 pm

Planowana liczba gości wraz z orkiestrą, foto i kamerzystą to 170os. Podejrzewam że ok 10 os może ewentualnie odpaść (byłam tylko na jednym weselu gdzie dopisali wszyscy goście :!: )
Debussy - Pon Lut 23, 2009 9:55 pm

U nas w granicach 90 - 100 osób.
littlegerl - Pią Mar 20, 2009 9:52 am

ja zapraszam około 100 osób, liczę że najmniej bedzie 80-85 osób
pozdrawiam

neskalodz - Wto Mar 31, 2009 3:15 am

My planujemy zaprosic ok 80 osob :) a ile w rzeczywistosci to wyjdzie w praniu :)
Pozdrawiam

agunia84 - Czw Kwi 09, 2009 2:51 pm

Na dzień dzisiejszy mamy 55 osób + 4 zespół i kamerzysta = 59 osób. Do ślubu zostało 2,5 tygodnia mam nadzieję, że nikt nie odpadnie, a jeszcze dojdą ze 3 osoby.
Renia82 - Sro Maj 20, 2009 11:06 pm

U nas będzie ok 70 osób, czyli tak w sam raz.

pozdrawiam

Sylwiam - Pią Maj 22, 2009 11:53 am

U nas będzie około 130 osób - przynajmniej tyle planujemy, a zobaczymy ile wyjdzie :D
ppola - Sob Maj 23, 2009 10:30 am

planowalismy nieco ponad 100 do slubu 2,5 tygodnia a gosci bedzie ok 90 ;)
misiao1983 - Pon Cze 15, 2009 5:47 pm

Planujemy wesele na około 150 osób. (mam dużą rodzinę)
ppola - Pon Cze 15, 2009 6:17 pm

mialo być kolo 100osób w efekcie było 79 + 2 dzieci (6 i 1 rok)
Agguniaa - Pon Cze 15, 2009 6:39 pm

liczyliśmy, że będzie 126 a przybyło 107....
Martuś i Jaruś - Sro Cze 17, 2009 2:50 pm

My mieliśmy 122 osoby na weselu i uwazam że to był max na naszą salę :)
Tissaia - Sro Cze 17, 2009 6:16 pm

U nas miało być koło 100, w końcu zostało 82.

Jak na Saxonię była to ilość idealna.

Bella - Sob Wrz 26, 2009 2:20 pm

Ja podobnie jak Misiao mam liczna rodzinę więc planujemy ok 150 osób :)
mała9364 - Sob Wrz 26, 2009 5:13 pm

U nas planujemy 110 ale oczywiście liczymy się z tym,że ktoś może zrezygnować.
Butterfly84 - Pon Paź 05, 2009 5:18 pm

My z kolei mamy małą rodzinę i łącznie z naszymi przyjaciółmi na weselu będzie nie więcej niż 50 osób. Pozdrawiam ;-)
joannakarolina - Pon Paź 05, 2009 10:17 pm

My planujemy wesele na około 80 osób :)
Madzik13 - Sro Paź 07, 2009 9:55 am

my mamy umowe z włascicielem sali na 115.. ja mam ponad 60 osób w rodzinie, mój P. tylko koło 28..ale nadrabia znajomymi tez koło 20 osób..
marysia - Sro Paź 07, 2009 10:24 am

U nas w końcu było 90 osób, na poprawinach również tyle samo ale było 13 osób wiecej zaproszonych ze znajomych za to kilkanaście osób z pierwszego dnia nie przyszło i sie wyrównało :)
Weira - Pią Lis 27, 2009 12:33 pm

U nas jest planowanych około 140 ale słyszałam już odmowy, także wszystko okaże się na weselu :)
ola88 - Pią Lis 27, 2009 12:36 pm

Hehe właśnie szukałam tego tematu ;) , no więc u nas max będzie na 120 osób bo tyle na sali się zmieści, ale koniecznie musimy zrobić wstępną liste gości, bo jak ostatnio do domu przyjechałam to tata sobie wymyślił że on to naliczył z naszej strony ok70 osób :/ tylko że moich znajomych to pewnie tam nie uwzględnił... :/ trzeba porządek z tym zrobić :) bo z kolei mój ma mniejszą rodzine, ale za to więcej znajomych :)
anuszkaa - Pią Lis 27, 2009 1:04 pm

u nas bedzie okolo 150-160 - chyba, ze pare osob odmowi, idealnie dla mnie byloby 140 osob :)
Srednio bedzie okolo 40 ososb znajomych i po okolo 50 osob z naszych rodzin :) ( u mnie moze troche wiecej)

Dosia_Zosia - Sob Sty 15, 2011 7:37 pm

Jak zrobiliśmy listę gości to wyszło 77 a było 48.
Winter - Sob Sty 15, 2011 10:01 pm

85 osób ...ale czy wszyscy przyjadą :P ?..
M4rcysi4 - Sob Sty 15, 2011 10:54 pm

Zapraszamy 130-135 osób. Mamy nadzieję, że 100 będzie tego dnia razem z nami.
Ankietę wypełnię jak będzie po weselu ;)

Hatifnatka - Sob Sty 15, 2011 11:56 pm

u nas miało być 80 osób, były 74 :)
Misiak87 - Nie Sty 16, 2011 12:59 am

U nas było równo 100. Miały być 102 osoby, ale 2 nie przyszły.
Paolina - Nie Paź 12, 2014 6:10 pm

U nas było około 70 osób :)
karolina84 - Nie Paź 12, 2014 8:52 pm

a u nas ok.90 :)
Catylyn89 - Nie Paź 12, 2014 9:02 pm

Ostatecznie 74 osoby :)
Karollka - Pon Paź 13, 2014 8:52 am

u nas były 54 osoby ;)
ithanielle - Pon Paź 13, 2014 9:11 am

U nas 113 :)
Dorotka_ - Pon Paź 13, 2014 9:12 am

ostatecznie wyszło 111 osób :)
Terry - Wto Paź 14, 2014 10:57 am

U nas odliczyło się 128 osób na 140.
E-kwiaty - Czw Paź 16, 2014 11:37 am

128 osób to dosyć duże wesele,z tego co pamiętam u nas było około 50 co i tak miałam wrażenie że jest za dużo:)
pauliss90 - Pią Gru 05, 2014 3:25 pm

U nas skromnie - 55 osób :)
emilka_l - Sob Gru 06, 2014 6:25 pm

planujemy do 100 osob, ale wiadomo czesc moze nie przyjsc
herbatnik - Nie Gru 07, 2014 11:40 am

lista gości zamknięta-138 pozycji :o liczę, że przyjdzie ok. 110, ale wszystko się okaże tuż przed ślubem(mam nadzieję, że nie w dniu wesela :/ )
kapatka - Nie Gru 07, 2014 2:48 pm

U nas lista zamknęła się na 119 osobach. Jeśli 100 przyjdzie to będzie dobrze :)
emiiskaa - Nie Gru 07, 2014 4:16 pm

my chceliśmy na początku 50-60 osób, lista zwiększyła się do 70. ilu przyjdzie? :roll:
Kasia888 - Czw Gru 18, 2014 2:10 pm

U nas 120 osób, liczy realnie na 110 max.
Martiusz - Pon Lut 23, 2015 2:26 pm

My planujemy od 120 do 150 osób, ale podobno lepiej więcej zaprosić bo dużo może odmówić.
dorotka0603 - Wto Kwi 21, 2015 6:26 pm

My planujemy na 150, ale ile przyjdzie to się okaże...
Sycylijka - Wto Kwi 21, 2015 8:21 pm

my planujemy na 140 osób, ale jak zostanie 100 to będzie super ;) u nas sporo osób będzie przyjezdnych, także one mogę odpaść :(
Cicia - Wto Kwi 21, 2015 9:44 pm

My planujemy na ok 75 wliczając w to już orkiestrę itp. Mamy podobna sytuacje jak u Sycylijka, ze sporo osób będzie przyjezdnych i najprawdopodobniej nie przyjedzie, ale w ich miejsce w razie czego chcemy zaprosić znajomych.
Martusia90 - Wto Kwi 21, 2015 9:46 pm

nasze malutkie wesele będzie na ok 70 osob:)
malutka1989 - Pią Paź 30, 2015 9:10 pm

U nas miało być troch e ponad 100 osób, a ostatecznie było 90 :)
Moniq25 - Sro Lis 04, 2015 5:22 pm

u nas w standardowym przedziale, czyli 92 osoby z dziećmi
WeronikaZ89 - Sro Gru 02, 2015 10:00 pm

Na nas 126, ale zakładamy, że 6 - 10 może odpaść
yeahman - Czw Lut 18, 2016 4:26 am

No moim było 86 :cool:
Julia_ja - Czw Lut 18, 2016 8:01 am

U nas zaproszonych było 124 osoby, w rezultacie przyszło do nas 96 gości.
herbatnik - Czw Lut 18, 2016 2:06 pm

U nas niestety było wielkie rozczarowanie; z zaproszonych 140 gości ostatecznie zjawiło się 75 osób. Do niektórych osób mamy żal,bo zapowiadali się na 100%, ale z perspektywy czasu patrząc-i tak się wesele udało :)
LinaMiódMalina - Czw Lut 18, 2016 5:12 pm

My po wstępnym ustaleniu składu gości planujemy imprezę na max. 90 osób, z czego większość to nasi przyjaciele i znajomi, bo rodziny mamy raczej niewielkie. Docelowo sądzę, że pojawi się ok. 10 osób mniej niż zaprosimy, no ale to się okaże w praniu :)
Smerfetkaa - Sro Cze 22, 2016 11:38 am

U nas miało być o ile dobrze pamiętam chyba 47 osób (bez zespołu i fotografa), ale oczywiście w dniu ślubu okazało się, że jedna osoba nie przyszła i nawet nas o tym nie poinformowała.. Po weselu również nie zadzwoniła i nie przeprosiła.. Bardzo niefajne zagranie :/
kapatka - Sro Cze 22, 2016 2:19 pm

Smerfetkaa, ciesz się, że to była tylko jedna osoba...
Smerfetkaa - Sro Cze 22, 2016 2:35 pm

kapatka, nie no pewnie że tak. Ale mimo wszystko nie jest to fajne uczucie kiedy ktoś olewa sobie totalnie wesele i w ogóle nie daje znaku życia. Zero wyjaśnienia, przeprosin, nic...
mspp - Czw Lip 14, 2016 12:06 pm

Na 67 osób zaproszonych przyszło 55. 57 zadeklarowało przyjście na 100% (tak tez zakładałam, że góra 60 osób będzie na weselu), czyli tak na prawdę dwie osoby nas "wykiwały".

Moja przyjaciółka się nie pojawiła, zadzwoniła na 20min przed ślubem, że się rozchorowała, co było do przewidzenia :/

Druga osoba to żona mojego kuzyna. Kuzyn zamiast zostać z nią z i malutkimi dziećmi w domu wolał się bawić u nas, a żonę zostawić samą, nie mieli z kim maluszków zostawić na ten dzień. Oczywiście o tym nie poinformował wcześniej, od początku mówili, że będą oboje. Dowiedziałam się o tym dopiero w dniu ślubu.

kaledonia - Pią Lip 15, 2016 12:58 pm

Było 65 z tego co pamiętam, choć sala w Fantazji od 80 podobno (w życiu by tam tyle nie weszło!).
kamylka - Czw Wrz 15, 2016 4:49 pm

U nas jak na ten moment 112 :? Trochę dużo ale co robić jak rodzina potężna z obu stron :)
domikamil24 - Sro Sty 18, 2017 4:40 pm

Poteżna ... U mnie wesele sie szykuje na około 230 osób koszmar ....
Atko - Sro Sty 18, 2017 5:34 pm

My mamy do zaproszenia około 150 osób. Zakładam, że trochę odpadnie, ale realnie spodziewamy się 120-130 gości.
kfr89 - Pon Lut 06, 2017 5:12 pm

My planujemy zaprosić około 130 osób, tak realnie pewnie przyjdzie 90-100 ;-)
Hachiko - Pon Lut 06, 2017 5:17 pm

domikamil24, to faktycznie szykuje się niezłe wesele! Baaaardzo dużo ludzi. Aż tak spore rodziny oboje macie? Oczywiście rozumiem, że jakaś część z tych gości to także znajomi i przyjaciele, ale to niemal królewskie wesele :D Ja i mój M. planujemy jedynie na 60 osób i bardzo ciężko znaleźć taką salę, nawet na kwiecień, bo wszyscy minimum 80 osób, aby się pieniędzy nachapać :P Atko, ilość Twoich gości już wcześniej podziwiałam, bo to w sumie wyjdzie bajońska suma w porównaniu przy tym, ile ja z M. chcilibyśmy wydać. Ale za to sala fantastyczna!
domikamil24, wybraliście już albo macie na oku jakąś salę na taką ilość gości?

Atko - Pon Lut 06, 2017 6:11 pm

Hachiko, u nas jest tak dużo przede wszystkim ze względu na znajomych. Około 60 osób jest z mojej rodziny, około 30 z rodziny M., a reszta to nasi znajomi :)
Hachiko - Pon Lut 06, 2017 6:20 pm

Atko, Twój narzeczony ma tak samo małą rodzinę, jak ja :D Ja ze znajomymi najbliższymi zaprosić chcę 24 osoby, może 26, a reszta będzie od strony mojego M. Aczkolwiek ta lista gości jest jeszcze bardzo ruchoma, bo to też zależy na co się w końcu zdecydujemy :)
Klaudijka - Pią Gru 29, 2017 9:32 pm

My rozpoczęliśmy zapraszanie. Na ten moment lista gości opiewa na 91 osób

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group