Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Menu weselne - Gdzie najlepiej kupić alkohol?

Rosa - Pią Lis 04, 2005 7:20 am
Temat postu: Gdzie kupować alkohol na wesele?
Ja mam pytanko... gdzie najlepiej kupować alkohol, chodzi mi w sumie o ceny? Czy jest jakaś hurtownia, bądż sklep(Łódź i okolice) gdzie przy większej ilości alkoholu jest jakaś zniżka?
kryszka - Pią Lis 04, 2005 11:57 am
Temat postu: Gdzie najlepiej kupić alkohol?
Trochę informacji znajdziesz w tym wątku :arrow: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0.


My kupowaliśmy w dyskoncie na Legionów, o którym pisze tam olenka. Był rabat przy jakieś tam ilości i dowóz do domu.

Linka - Pią Lis 04, 2005 12:20 pm

My kupowaliśmy w takiej fajnej hurtowni "Polpiw" na Lodowej 108. To jest miedzy Dąbrowa a Widzewem.
aggna - Sob Lis 05, 2005 11:06 am
Temat postu: Re: Gdzie kupować alkohol na wesele?
Jezeli masz karte lub ktos z twoich znajomych to polecam Makro.
Ania79 - Pon Maj 29, 2006 7:26 pm
Temat postu: Tani alkohol poszukiwany!
jestem właśnie na etapie poszukiwania taniej wódeczki na wesele, może zna ktoś aktualne promocje albo jakieś hurtownie oferujące korzystne ceny??
dajcie znac!

kamui - Czw Lip 27, 2006 1:47 pm

Jezeli chodzi o Absolwenta (tylko o to pytalem :) ) to na wesele mozna taniej kupic w hurtowni na pilsudskiego przed Geantem Cena- okolo 15.60 Na zjazdowej tez zblizona do tej. W sklepach najtaniej sie ta wodeczke w Tesco dostanie po 16.04

Edit:

Jest hurtownia na dabrowskiego przy lodowej (My tam kupujemy alkohol) Absolwent-15.40 do tego kilka butelek wina z hiszpanii czerwone polslodkie i biale polwytrawne

Sa tam jakies promocje wiec mozna taniej cos dostac np w lipcu byla na wodeczke (zalapalismy sie ostatniego dnia :) 31 lipca ) a w sierpniu ma byc na wina

miza4 - Czw Sie 03, 2006 9:05 am

kamui napisał/a:

Jest hurtownia na dabrowskiego przy lodowej (My tam kupujemy alkohol) Absolwent-15.40 do tego kilka butelek wina z hiszpanii czerwone polslodkie i biale polwytrawne


czy moge prosić o dokładny adres? to jest gdzieś niedaleko Indesitu?
W Bolsie na retkini Absolwent w promocji weselnej kosztuje 17,70. :o

kamui - Czw Sie 03, 2006 10:45 pm

Dabrowskiego 249 na przeciwko Indesitu po drugiej stronie dabrowskiego. To juz w Tesco za 16.04 sie kupi :) Jak nie uda sie wam juz tak tanio tego alkoholu kupic w tej hurtowni to na pilsudskiego przed Geantem 15.74 albo 47 juz nie pamietam :) i na zjazdowej tez okolo 15.70 tylko nie wiem w ktorym miejscu
miza4 - Pią Sie 04, 2006 8:12 am

dziekuje ci baaardzo :D :D :D :D :D :D :D
kamui - Wto Sie 08, 2006 12:22 am

nie ma sprawy :)
miza4 - Wto Sie 08, 2006 6:59 am

Wczoraj zrobiłam sobie maraton po sklepach z alkoholem, oto rezultaty:
..............sklep Bolsa........POLSPIW......TESCO...........CAREFOUR
smirnoff:.......20,34............21,42...........21,99..............20,99
bols:.............21,89............21,17...........22,99..............20,17
sobieski:.......17,76............19,57...........21,59(+sok)...21,99(+sok)
luksusowa:...17,03............18,28...........16,98..............17,49
absolut:........25,71............26,99...........28,89................-
wyborowa:...18,57............19,62...........19,99.............19,79
absolwent:....16,50...........16,80...........15,99.............16,15
soplica:.........18,69...........17,63...........17,99.............18,35
maximus:......20,30...........20,00...........20,99.............19,98

DORATO 1,5L........................................16,59..............15,75
MICHAEL ANGELO 1,5L..........................14,97.............14,99
AMADEUS 1,3 L.....................................13,61
RUSKI 1,3 L..........................................11,29


Ceny sa z wczoraj i my jednak kupujemy Maximusa. Sprawdzał się na wielu imprezach i przkonaliśmy mamy że będzie lepszy od soplicy.
aha to sa ceny za 0,5 l :cry:

kamui - Pon Sie 14, 2006 10:54 pm

a moze znasz tez ceny piwa?
szczako - Sro Wrz 20, 2006 6:37 pm

całość kupiliśmy w makro. ceny przystępne i dobry wybór. szczególnie win.
Misiamo - Czw Wrz 21, 2006 8:45 am

My też kupiliśmy w Macro spirytus w promocji (mieliśmy wódkę "weselną") i szampana.
Wino kupiliśmy w Leclercu - chciałam mieć takie mołdawskie pyszne wino i tylko tam je wypatrzyłam.

emilkaa - Czw Wrz 21, 2006 9:09 am

My wodke od znajomego z hurtowni bez prowizji :) szampan tez... szukam teraz miejsca by kupic winko :P
adriannaaa - Czw Wrz 21, 2006 9:24 am

my też wszystko kupilismy w makro - najbardziej opłąca się kupować całymi akrtonami - około 6 butelek.. wtedy rzeczywiscie zniżki sa odczuwalne:)
Żaneta - Wto Wrz 26, 2006 5:06 pm

Wszystkie chodzą do Makro,to dlaczego nikt mnie nie odwiedzil?
szczako - Czw Paź 05, 2006 11:06 pm

?aneta napisał/a:
to dlaczego nikt mnie nie odwiedzil?


a gdzie to się robi dokładnie?

Agas - Pią Paź 06, 2006 8:34 am

Makro albo Selgros
Żaneta - Pią Paź 06, 2006 10:11 am

szczako napisał/a:
a gdzie to się robi dokładnie?

Teraz to już nie,ale zawsze można bylo wejść na nabial i się przywitać :cry:

motylica - Sob Lis 04, 2006 10:28 am

Agas napisał/a:
Makro albo Selgros


zgadzam się!

mam znajomości w Bolsie, bo kidys dla nich pracowałam... i gdy zapytałam czy taniej można dostac u nich wódeczkę to dowiedziałam się że nawet ich ceny hurtowe są przebijane na promocjach w marketach typu makro czy selgros.

i faktycznie... sami też kupowaliśmy w selgrosie, zdecydowalismy sie na LUKSUSOW?, do ktorej dodawano colę 0,5 litra ... i bylismy bardzo zadowoleni :D

katarzynka1 - Sob Lis 04, 2006 5:21 pm

My też kupiliśmy naszą wódeczke w makro. Choć generalnie różnice nie są bardzo duże między sklepami "wielkopowierzchniowymi" My trafiliśmy na jakąś promocję
Alicia - Wto Sty 09, 2007 8:34 am
Temat postu: Czy ktos kupował alkohol w Zgierzu?
Może ktoś zna jakś hutrtownie w Zgierzu? Chcemy od razu po zakupie zawieść alkohol na sale wiec szukam jak najbliżej ale jak nie sie nie znajdzie to pewnie tez pojedziemy do makro ;-) troche czasu jeszcze nam zostało ale nie mozna nic zostawiac na ostatnia chwile :smile: ps. jak włączyć odliczanie do slubu bo widze ze wiele forumowiczek ma cos takiego ale nie wiem skąd pozdrawiam cieplutko
kiciucha - Pią Sty 19, 2007 2:21 pm

my też jeździlismy w poszukiwaniach alkoholu i nie mogliśmy trafić na przystepną cenę. Dobrze że wkońcu mój M... pomyslał ze istnieje takie coś jak hurtownia. Kupowaliśmy wódkę Pałacową i średnio na butelce zaoszczędziliśmy po 2 zł. :wink:
justyncia83 - Nie Kwi 08, 2007 9:49 am

cześć forumkowiczki.

ja razem z miśkiem zdecydowaliśmy się na Luksusową i powiem wam, że ceny są bardzo różne.
w niektórych sklepach są za 19,80 w innych za 18,99 - naprawdę różne.
byliśmy ostatnio w hurtowni alkoholi na Dąbrowskiego i tam nasza wódeczka też nie jest wcale tańsza bo za 17,37 za butelkę.
co prawda ciekawe promocje są w sklepach tzw. "Galeriach Alkoholi".
Dla chętnych zakupem w większych ilościach są zrobione promocje i np. nasza wódeczka przy zakupie minimum 60 butelek jest za 16,76 za sztukę- dodatkowo do tych 60 butelek dorzucają 3 gratis.My skorzystaliśmy z tej promocji.
Teraz jednak przed świętami Wielkanocnymi trafiła się jeszcze ciekawsza cena- otóż w sklepie Lidl na Dąbrowskiego przy Kilińskiego nasza Luksusowa jest za 15,99 zł.kupiliśmy 90 butelek po tej cenie i na szczęście mamy już z głowy wódeczkę na weselicho.
Warto przed ?więtami zagladać do różnych marketów bo tam organizują ciekawe promocje i wtedy można po tańszych kosztach kupić alkoholik.
Teraz czeka nas jeszcze zakup wina i szampana na wesele.
Nie mamy pojęcia jednak jakie wina pasują na wesela i jakie są smaczne, więc jeśli możecie drogie forumkowiczki to doradźcie nam coś.
A jeśli chodzi o szampana to też zastanawiamy się czy lepiej kupić go w mniejszych butelkach czy tych dużych 1,5 litrowych- jak myślicie które kupić?

POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
BUZIACZKI DLA WAS. :P


podaję wam stronkę z cennikiem jaki jest w galeriach alkoholi dostępny dla chętnych większym zakupem alkoholu.
http://www.galeriealkoholi.com/index.php?ids=163
mam nadzieję, że podając ten link nie naruszam regulaminu tego forum.

Pozdrawiam wszystkich

lmyszka - Nie Kwi 08, 2007 4:20 pm

jeśli chodzi o wina to wszytsko zalezy od waszych gustów :) moim zdaniem powinien znaleść się każdy gatunek wina od słodkiego po wytrawne.
Ja osobiście napewno kupię kadarkę, jest to dość tanie winko około 8-10 zł zalezy które, to z win półsłodkich i półwytrawnych, jeśli chodzi o wino wytrawne kupie sofię gdyż też jest w miarę tania, a nie chce przepłacać :) co do słodkich win nie mam pojęcia gdyz takich nie pijam ale coś się znajdzie :) Wytrawne wina wybierze mój Marcin bo on takie pija.
Jeśli jednak zależy Ci na "markowym" winie i trochę droższym to mogę poelcić Carlo Rossi, bardzo dobre :)
co do szampana to nie ma różnicy w jakich butelkach gdyż i tak rozlewa je ekipa z sali i warto kupić duże bo w sumie wychodzą taniej, wydaje mi się że Dorato to dobry wybór :) takie moje zdanie :)

pozdrawiam

justyncia83 - Nie Kwi 08, 2007 5:12 pm

Imyszka wielkie dzięki!!!
na pewno skorzystam z twojej rady co do win.
tak sobie myślę, że może przy okazji kupię po butelce i razem z rodzinką przetestujemy które wybrać.
jeszcze tylko zastanawiam się ile butelek kupić na wesele.
mamy wesele z poprawinami i ogólnie na 90 osób imprezkę.na pewno nie wszyscy będą pić wino ale z pewnością ktoś się znajdzie więc jak myślisz ile kupić tak żeby było dobrze?
przesyłam pozdrowionka

lmyszka - Nie Kwi 08, 2007 6:32 pm

właśnie ja mam wielki problem co do ilości alkoholu :) jednak co do win to wiem że jak kupię za dużo to się nie zmarnuja bo sama lubię winko więc zawsze się przyda :) ja mam wesele na 70 osób i wiem kto będzie pił wino bo nie lubi wódki :) napewno najwięcej kupię win półsłodkich bo najwięcej ludzi ich pije ale sztukowo to ciężko powiedziec pewnie okaże się w sklepie :) myślę że w sumie będę miała z 20 może 25 butelek :) fajny wybór win jest w Makro i ceny też atrakcyjne ale będę mósiała jesio poszukać, może jakieś promocje będą :)
EJ-ET - Pią Maj 11, 2007 9:39 pm

Czy ktoś zna aktualne ceny wódek, tzn gdzie są najtaniej, lub jakies promocje <cenowe; z dodatkowymi napojami itp.>?
(makro, selgros, hipermarkety?)

gosc - Sob Cze 09, 2007 7:40 pm
Temat postu: ceny alkoholi
chciaŁabym się zorientować w cenach alkoholi - interesuje mnie przede wszystkim wódka Bols, Finlandia, Soplica
ile pŁaciliście za litr, butelkę :?:

mila1982 - Pon Cze 25, 2007 1:46 pm
Temat postu: ALKOHOL
ponawiam temat EJ
Czy ktoś zna aktualne ceny wódek, tzn gdzie są najtaniej, lub jakies promocje <cenowe; z dodatkowymi napojami itp.>?
(makro, selgros, hipermarkety?)

Aniadamowicz - Pon Cze 25, 2007 2:23 pm

Genaralnie ceny alkoholi szybko ulegaja zmianie, ale to drobne wzrosty lub spadki cen. My kupowaliśmy alkohol w selgrosie i dostaliśmy dodatkowo rabat cenowy. Polecam sprawdzic ceny w selgrosie i makro, mysle że jeśli będą jakieś różnice to groszowe, ale zawsze można trafić na fajną promocję. Niestety nie obejdzie się bez przejażdżki do tych marketów i zwyczajne spisywanie i porównywanie cen.
lmyszka - Pon Cze 25, 2007 2:28 pm

moja mama ostatnio usioadłą i podzwoniłą po różnych sklepach dowiedziec się o ceny :) cen wam nie powiem teraz ale wiecie gdzie w brew pozrom jest najdrożej ?? w Polmosie :) my kupiliśmy Bolsa po znajomości i daliśmy za 0,5 l 16 zł, w makro była po 19,90 a w Polmosie 22 zł :) nie ma jak u producenta :razz:
gosc - Sob Cze 30, 2007 7:24 pm

a ja kupowaŁam alkohol (a przynajmniej większą jego część) poprzez forum :D
Gabro - Pon Lip 02, 2007 8:17 am

My kupowaliśmy wódkę i wina w selgrosie.
EJ-ET - Pon Lip 02, 2007 8:51 am

Gabro napisał/a:
My kupowaliśmy wódkę i wina w selgrosie.


jeśli pamiętasz Gabro, napisz jaką wódkę i w jakiej cenie wybraliście.

Gabro - Czw Lip 12, 2007 10:08 am

Hm... Będę się musiała skonsultować z M. :) Ja się tym nie zajmowałam :)
Marti - Wto Wrz 25, 2007 9:15 am

My kupowaliśmy w selgrosie. Tęściu uparł się, że sam chce zrobić wódkę więc kupiliśmy spirytus. Oprócz tego wino Carlo Rossi, szampany dorato 1,5 litra, kilka koniaków. To był 2005 rok i ceny były konkurencyjne w porównaniu z innymi sklepami. Maja też duży wybór.
aness - Nie Wrz 30, 2007 12:26 pm

nie dawno powstał sklep z alkoholami w Aleksandrowie Łódzkim(nie pamiętam ulicy-za Strażą Pożarną)ponoć są rabaty przy większej ilości ,ale tych informacji jeszcze osobiście nie sprawdziłam.
=MiLi= - Nie Wrz 30, 2007 1:05 pm

My kupowaliśmy w selgrosie :)
gosc - Czw Paź 04, 2007 8:29 pm

wŁasnie się dowiedziaŁam, że zamykają sklep Polmosu róg PiŁsudskiego i Kopcińskiego. Z tego też powodu mają wyprzedaż wszystkich alkoholi. Można się nieźle "obŁowić" za caŁkiem maŁe pieniądze
Koalinha - Sob Paź 06, 2007 9:33 pm

Sajonara6,
czy ta wyprzedaż już się zaczęła? :) Bo chyba będziemy zainteresowani wizytą w tym sklepie :)

gosc - Nie Paź 07, 2007 6:22 pm

już się zaczęŁa i chyba ma się ku końcowi więc trzeba się spieszyć
jo - Pon Paź 08, 2007 7:57 pm

najlepiej porownac ceny w necie, np aktualne promocje w selgrosie znajdziesz na stronie
http://www.selgros.pl/ind...al=ofertan&id=5

aka - Sro Paź 17, 2007 10:17 am

Ogladalam oferte makro. I tam przy cenach wodek jest napis "koncesja".
Co to znaczy? Czy musze miec koncesje na sprzedaz alkoholu, zeby taka wodke kupic? Czy moge w ogole kupic taka wodke?

asia84 - Sro Paź 17, 2007 10:40 am

tzn, że musisz posiadać koncesję żeby kupić wódkę w tej cenie.
aka - Sro Paź 17, 2007 10:45 am

Czyli jesli jej nie posiadam to moge kupic wodke, ale w innej cenie, ktorej oczywiscie a promocyjnej ofercie nie podaja :]
NO szkoda, szkoda...

ales - Czw Paź 18, 2007 1:32 pm

Proponuję wyszukać w necie telefony do hurtowni i powiedzieć ,że chcecie zakupić wódkę na wesele, wtedy taka osoba wylicza odpowiednią cenę do zamawianej ilości.UWAGA można się z nimi targować, a z tego co zauważyłam ceny wódek rosną. My zamówiliśmy już na przyszły rok w hurtowni Promil na Brzezińskiej, będzie czekała u nas w szafie przez 9 miesięcy. Sami finansujemy wesele więc jeden wydatek już odpadł :wink:
aka - Czw Paź 18, 2007 1:37 pm

Ja planuje brata poslac do jantonia w Pabianicach (sami nie mozemy bo nei ma nas w kraju). On ma slub 1,5 miesiaca po nas wiec mozemy razem kupic.
Ale z tym dzwonieniem to lepszy pomysl. Mniej czasu to zajmuje. A targowaliscie sie tez przez telefon?

ales - Pią Paź 19, 2007 12:00 pm

tak, zawsze można spróbować i mówić że w innym miejscu proponowali wam niższą cenę :wink:

ale jadąc na miejsce łatwiej jest mówić szczegółowo o cenach, my dostaliśmy niższą ofertę po drugiej wizycie w hurtowni, to chyba też zależy od pracownika, nie wiem na jakiej podstawie ustalają te upusty i rabaty :roll:

aka - Pią Paź 19, 2007 12:04 pm

A mozesz mi powiedziec jaka wodke i za ile udalo wam sie kupic? (moze byc na priv)
Petitka - Sob Paź 20, 2007 8:17 pm

Ostatnio bylismy w selgrosie i tam tez ceny sa dosyc przystepne - taniej niz w naszej hurtowni w Andrespolu, a przede wszystkim wybor naprawde spory.
oleczkaaa - Sro Lis 14, 2007 10:02 pm

Ja wlasnie tez narazie sie rozgladam. Narazie bylam w Selgrosie (najtaniej), Makro (najdrozej) i Galerii Alkoholi na Puszkina na Widzewie(srednio). W sumie to narazie sie rozgladam..Mam nadzieje ze jeszcze ktos poleci jakies miejsce gdzie mozna tanio wodke kupic. Podobno wodka ma zdrozec i to sporawo..ale moze pani po prostu chciala zebym juz dokonala zakupu. Ale ja mam zamiar sie porozgladac. Co do wyboru wodki i cen na ktore patrzylam bralam pod uwage: Bolsa, Wodke Z Manufaktury, Sobieski, Polska, Smirnoff, Pan Tadeusz.
aka - Sro Lis 14, 2007 11:08 pm

My wybralismy Pana Tadeusza i z naszych obserwacji wyszlo, ze nataniej jest w Selgrosie teraz (w promocji po 18,98 chyba :roll: ). Na drugim miejcu byla Galeria alkoholi (na Pilsudkiegu bodajze) - po 19,10. Ale tam maja z kolei taki myk, ze do 30 butelek 31-wsza gratis, wiec wychodzi jedna po 18,48 i tam wlasnie kupujemy :D
SYLWECZKA - Sro Lis 14, 2007 11:14 pm

Też sie zastanawiamy gdzie najlepiej kupować alkohol na wesele :) Jeśli macie jakieś sprawdzone hurtownie to dajcie znać, póki co też bierzemy pod uwagę Selgros ;)
oleczkaaa - Czw Lis 15, 2007 4:20 pm

Aka...Galeria Alkholi jest na Pilsudskiego??I tam tak jest ze 31 butelja Pana Tadzia gratisowo?? Ja Bylam w hurtowni alkoholi POLONIS na Dabrowskiego i jesli chodzi o Cene Pana Tadeusza to jest ponad 20 zl i tez 31 butelka gratis. Ale czy Ty mowisz o tej samej Galerii Alkoholi co jest w Manufakturze no i w Galerii??Bo w sumie sklep nie lada wyglada...a ceny jak na wieksza ilosc zakupu wcale nie odstraszaja ;)

[ Dodano: Czw Lis 15, 2007 4:22 pm ]
aaaa no i chcialam dodac ze promocja w Selgrosie na Pana Tadeusza trwa do 19stego listopada....wiec trzeba sie ewentualnie szybko zastanawiac.

aka - Czw Lis 15, 2007 7:51 pm

My dzwonilismy tu:
Galerie Alkoholi
ul. Dąbrowskiego 249
(Kots mi mowil, ze to jest to samo co POLONIS, ale nie jestem tego pewna)
Kupujemy dosc duza ilosc alkoholu i dlatego mamy taka cene (moze to jakas hurtowa jest - nie wiem).
Na dodatek zadzwonilismy do ich sklepu firmowego w pabianicach i babka sie zgodzila, zebysmy mogli tam odebrac alkohol :)

oleczkaaa - Pią Lis 16, 2007 8:58 am

Polonis to jest na 100% to samo bo tez juz tam sie rozgladalam.
mietka - Pią Lis 16, 2007 11:10 am

my kupowalismy wodke w makro, a wino w Pinocie na Traugutta, tam maja swietny wybor no i mozna negocjowac w kwestii ceny :)
Tenorka - Pon Lis 19, 2007 10:04 pm

My kupiliśmy kilka dni temu w Makro wódkę weselną 2 różne wersje butelek tego samego gatunku. Jedną w cenie nieco ponad 21,00 PLN/500ml a drugą po 23,00 PLN/500ml. Wódka wypróbowana w sierpniu bieżącego roku na innym weselu; gładka w smaku (choć trzeba przyznać, że ja osobiście wódki w ogóle nie lubię i nie pijam) a ponadto w bardzo ładnych stylizowanych weselnych butelkach. Przynajmniej widać na jaką okazję został kupiony ten alkohol i odpada problem z dekoracją butelek.
Polecamy.

oleczkaaa - Wto Lis 20, 2007 3:45 pm

no ale jaka to wodka ;p
Roberts - Wto Lis 20, 2007 10:53 pm

Jak sobie zamrozicie butelczyny w zamrażarce to każda będzie super no może ni eta za zlotych15 bo od tego to pewnie sie mozna...
Ja osobiście stawiam na wyb... dla mnie super bardzo łagodna jest
Dobre ceny faktycznie sa w Polnisie
Na retkińskiej jest sklep Polnis tam siedzą najbardziej władni ludzie w kwestii zbijania ceny wiec może tam sie uda załatwić więcej

Tenorka - Sro Lis 21, 2007 10:13 pm

oleczkaaa napisał/a:
no ale jaka to wodka ;p

Jako odpowiedź na Twoje pytanie odeślę Cię do punktu 7 warunków ogólnych Regulaminu Łódzkiego Forum Weselnego :P

asia84 - Wto Gru 18, 2007 12:00 am

aka napisał/a:
My dzwonilismy tu:
Galerie Alkoholi
ul. Dąbrowskiego 249
(Kots mi mowil, ze to jest to samo co POLONIS, ale nie jestem tego pewna)
Kupujemy dosc duza ilosc alkoholu i dlatego mamy taka cene (moze to jakas hurtowa jest - nie wiem).
Na dodatek zadzwonilismy do ich sklepu firmowego w pabianicach i babka sie zgodzila, zebysmy mogli tam odebrac alkohol :)


kiedyś było to samo, teraz już nie :) ale bliskie powiązania między właścicielami.

Aniaa - Sro Gru 26, 2007 8:39 pm

Witam!
Czy wiecie może co z akcyzą na alkohol od 2008 roku? Nie wiemy czy kupować alkohol jeszcze w tym roku czy poczekać. Jedni mówią, że alkohol ma zdrożeć inni że ma być tańszy. Zgłupieliśmy.

SYLWECZKA - Sro Gru 26, 2007 10:13 pm

Aniaa my też się zastanawiamy, więc dołączamy się do Twojego pytania :)
gosc - Czw Gru 27, 2007 7:56 pm

na stronie money.pl znalazŁam takie informacje:

"Wzrost akcyzy na papierosy, spadek maksymalnych stawek akcyzy na alkohol oraz zmiana sposobu opodatkowania energii elektrycznej - to zmiany w projekcie nowej ustawy akcyzowej, opracowane przez Ministerstwo Finansów.
...
Projekt przewiduje też obniżenie maksymalnej stawki akcyzy na alkohol. Od początku 2008 r. ma ona wynosić 4,55 tys. zł od 1 hektolitra alkoholu etylowego 100-proc. zawartego w gotowym wyrobie. Obecnie jest to 6,3 tys. zł od 1 hektolitra alkoholu etylowego 100-proc. zawartego w gotowym wyrobie. W przypadku wina maksymalna akcyzy ma wynosić 136 zł od 1 hektolitra. Obecnie jest to 300 zł od 1 hektolitra wina.

Jeśli chodzi o piwa, stawka akcyzy nie zmieni się i ma wynosić 6,86 zł od 1 hektolitra, za każdy stopień Plato gotowego wyrobu."


ale czy będzie tak faktycznie od 1 stycznia 2008 to raczej trudno powiedzieć

Aniaa - Nie Sty 06, 2008 3:46 pm

pytalismy o podwyzki cen w roznych sklepach, hurtowniach i teoretycznie nie maja podskoczyc nie wiadomo jak, przynajmniej tak nam mowiono. ale zdecydowalismy sie kupic alkohol zwlaszcza wodke juz teraz chociaz wesele dopiero we wrzesniu, zeby pozniej sie nie zdziwic no i zeby miec juz kolejna rzecz z glowy.

[ Dodano: Nie Sty 06, 2008 3:50 pm ]
My chyba kupimy w sieci sklepow Galerie Alkoholi, bo maja naprawde fajna oferte. Duzo lepsza niz jak jezdzilismy po hurtowniach, ale moze rzezcywiscie jakbysmy pojechali drugi raz to moze by zeszli z ceny.

Petitka - Pon Sty 07, 2008 12:25 am

My kupowalismy alkohol w Selgrosie i powiem Wam, ze niektore wodki kosztowaly nawet 3-4 zl taniej za butelke niz np w TESCO czy w innych marketach
słonko - Pon Sty 07, 2008 12:01 pm

Ja również słyszałam, że akcyza na alkohol ma zmalec. Oby, oby!!!
Zamilka - Czw Lip 31, 2008 4:18 pm

My nasza wódkę kupowaliśmy w Galerii Alkoholi przy Puszkina. Tak zaproponowali nam najatrakcyjnieszą cenę (byliśmy tez w Selgrosie, Makro i przy Retkińskiej).
fiona83 - Czw Lip 31, 2008 7:24 pm

My kupowalismy w hurtowni POLNIS przy Dąbrowskiego.
szept - Czw Lip 31, 2008 10:17 pm

My w makro,była wtedy jakaś fajna oferta cenowa i skorzystaliśmy.
miluka - Pią Sie 01, 2008 9:58 am

My alkoholo kupujemy w makro jest faktycznie jakas promocja za 6 butelek (pudełko) 5% rabatu. To zawsze coś.
Plebuska - Pon Sie 11, 2008 9:42 pm
Temat postu: Alkohole zakup
Kupowalismy alkohole w Selgrosie, ale potrzebna tam jest karta wstepu, na firmę. Bylo tanio, a w tygodniu mozna jeszcze dostac rabacik, wiec nie jeździc tam w weekendy:) Jest jeszcze jakas hurtownia na Zjazdowej, pierwsze wieksze zabudowania po prawej Midex? Jakos tak, ale nie orientowalismy sie.
MalaJu - Pon Sie 11, 2008 10:13 pm

wódke kupilismy w Makro a wino kupujemy od znajomego w sklepie winiarskim przy Wólczańskiej blisko Struga. Naprawde, taniej niz w necie i dobrze doradzaja :)
Alabama - Nie Sie 24, 2008 10:36 pm

My alkohol: wódke, wino, likiery kupowalismy w hurtowni alkoholi "Polpiw" na ul. Lodowej. Duzy wybor, ceny bardzo korzystne (warto pytac o promocje, bo jesli bieze sie wieksza ilosc to sa gratisy), mila obsluga. Warto jednak idac kupic alkohol w tego typu hurtowniach wiedziec juz na co mniej wiecej chcemy sie zdecydowac, bo w gablotach wystawione sa tylko przykladowe "wystawki" a nie caly asortyment.
Quattro - Pon Wrz 29, 2008 9:51 pm

A Ja moge zaproponowac Finlandie po 30zł (butelka 0,7L). :-)
Rudziutka - Nie Mar 15, 2009 12:22 pm
Temat postu: polecam krzywą
Ja polecam sklep przy krzywej 1 "Alkohole za grosze". Mają świetną cenę gorz... de lu.... po 17,5 za 0,5l i można do tego negocjować ceny z właścicielem jeśli bierzemy większe ilości. bardzo dobry kontakt i ceny lepsze niż w polnisie czy makro przynajmniej na to co mnie interesowało. Można też tam dzwonić [xxx].


edit: namiary podajemy na priv
kryszka

ava - Wto Maj 19, 2009 11:27 am

Dzięki uprzejmości "znajomego znajomego" mamy możliwość zakupu alkoholu w Makro. Ale jak to jest z jego zakupem tam, jeśli przedsiębiorca nie posiada koncesji? Słyszałam, że w takiej sytuacji można tam kupić alkohol, ale po wyższej cenie niż w przypadku posiadania koncesji. Czy to prawda? Jeśli tak to czy orientujecie się może, o ile drożej wtedy jest? Według ulotki interesująca nas wódka ma kosztować chyba 18, 40 zł, cena jest atrakcyjna, ale domyślam się, że to cena dla kupujacych, którzy posiadają koncesję...
MalaJu - Wto Maj 19, 2009 12:21 pm

kupowalismy wodke w Makro bez koncesji i cena przy kasie byla taka sama jak na polce. koncesje trzeba miec, by to dalej odsprzedawac.
marysia - Wto Maj 19, 2009 12:46 pm

ava, tą cenę co masz podaną w ulotce jest bez koncesji i tyle będzie kosztować wódka tylko patrz na tą cene brutto.
ava - Wto Maj 19, 2009 1:36 pm

Dzięki Dziewczyny za informacje :)

marysia napisał/a:
ava, tą cenę co masz podaną w ulotce jest bez koncesji i tyle będzie kosztować wódka tylko patrz na tą cene brutto.


Szczerze mówiąc nie widziałam nawet tej ulotki, S. ma ją w pracy, ale dzięki za zwrócenie mi na to uwagi :)

MalaJu wiem po co jest koncesja (a właściwie zezwolenie) :) Ale na stronie Makro też znalazłam coś o zakupie alkoholu na koncesję http://www.makro.pl/pl/fa...olu-na-koncesje i stąd moje watpliwości :)

pearlania - Wto Maj 19, 2009 3:38 pm

Jeżeli interesuje Cie wódka, która jest w gazetce to i tak warto się przejechać do makro. Wiem, ze to ceny dla kupujących posiadających koncesję ale w sklepie dla klientów nieposiadających koncesji cena też jest promocyjna. My tak kupowaliśmy wódkę Pałacową i cena z koncesja i bez różniła sie o jakieś 40 czy 50 groszy wiec nadal było dużo taniej niż w sklepie.
ava - Wto Maj 19, 2009 3:50 pm

pearlania napisał/a:
w gazetce (...) to ceny dla kupujących posiadających koncesję


No to już nie wiem, jak to jest z ceną w gazetce :roll:

My też myślimy o Pałacowej... :smile:

madzialenka - Sro Maj 20, 2009 7:43 am

My postanowiliśmy kupić albo w makro albo w Selrosie bo ceny znacząco różnią się od tych sklepowych
Debussy - Sro Maj 20, 2009 7:54 am

madzialenka napisał/a:
My postanowiliśmy kupić albo w makro albo w Selrosie bo ceny znacząco różnią się od tych sklepowych

Czasami takie myślenie może zgubić, bo nie zawsze tak jest...
Tzn. jest.. tylko, że w naszym przypadku cena w selgrosie czy makro różniła się znacząco, ale w drugą stronę...
Kupiliśmy Wyborową w Carrefour. Była tańsza o całe 3 zł niż w Selgrosie i Makro :wink:

madzialenka - Sro Maj 20, 2009 8:31 am

serio ?? :o ale jaja !! no to będę musiała połazikować
ava - Sro Maj 20, 2009 12:16 pm

Moim zdaniem nie ma co się nastawiać, że kupimy wódkę w Makro czy Selgrosie, bo faktycznie nie zawsze jest to opłacalne... trzeba porównać oferty różnych hurtowni czy supermarketów (nie mówię, że wszystkich :smile: ), bo tam też można kupić niedrogo alkohol... np. wiem, że popularna ostatnio Żołądkowa de Lux w Biedronkce kosztuje 17,50 zł, a w Carrefourze widziałam ją za 19,10 zł :roll: Wiem też, że w Biedronce w dosyć atrakcyjnej cenie jest wino Carlo Rossi (chyba niecałe 17 zł)
marysia - Sro Maj 20, 2009 3:23 pm

madzialenka, u nas w pabianicach na rogu zamkowej a kosciuszki jest monopolowy sobieski i tam maja promocje jak kupujesz wieksza ilosc alkoholu i jeszcze co 25 butelka jest za 1grosza tylko ze trzeba wejsc i pytac bo oferty sie zmieniaja ;)
madzialenka - Sob Maj 23, 2009 10:26 am

No i byłam na rozpoznaniu w makro i selgrosie bez koncesji to nie am co się wybierać bo straszna drożyzna, w tym sobieskim monopolowym jeszcze nie byłam, ale byłam we wszystkich marketach najdrożej tesco ceny z kosmosu, najtaniej dwie nasze faworytki czyli wyborowa i de lux w carrefourze,piotrze i pwale i kauflandzie, w biedronce zapomniałam, że jest alko heh :smile: ale winka mam obcykane w Lidlu i w Biedronce właśnie ale o czystych zapomniałam, że tam są :razz: kupję sprawdzone winka i wcale niedrogie do 20 zł :) tylko nie wiem właśnie ile tych win bo moja część rodziny bardzo winkowata jest, ostatnio na imprezie w trójkę wytrąbiłyśmy 4 butelki ale się siedziało miło gadało i jadło i to sosyć długo, a wesele przecież jeszcze dłużej
ava - Sob Maj 23, 2009 10:58 am

madzialenka napisał/a:
byłam we wszystkich marketach najdrożej tesco ceny z kosmosu, najtaniej dwie nasze faworytki czyli wyborowa i de lux w carrefourze,piotrze i pwale i kauflandzie, w biedronce zapomniałam


Jesli jednak decydujecie się na tę Żołądkową to wczoraj u mnie w Biedronce była w promocji, po 15,99 zł :)

madzialenka napisał/a:
w makro bez koncesji to nie am co się wybierać bo straszna drożyzna


No to mnie zmartwiłaś... jutro S. wybierał się właśnie tam na ostateczne zakupy... głupio jechać na marne... A nie pamiętasz może jaka jest różnica w cenie, gdy posiada się koncesję i gdy się jej nie ma? Pearlania pisała wyżej, że ta różnica w przypadku interesującej nas wódki wynosiła ok. 40-50 gr, tyle to ok, ale jak będzie np. 1,5 czy 2 zł to chyba z niej zrezygnujemy :(

elka85 - Sob Maj 23, 2009 2:21 pm

madzialenka napisał/a:
w makro i selgrosie bez koncesji to nie am co się wybierać bo straszna drożyzna


Rodzice P. kupowali w Makro Pana Tadeusza na wesele i trafili promocję - są bardzo zadowoleni :) Nie wiem ile dokładnie zapłacili za butelkę ale naprawdę nie drogo , więc Ava spróbuj - może się opłaci :)
Poza tym kupowanie w takich dużych sklepach sieciowych i hurtowniach zmniejsza znacznie ryzyko kupienia podróbki bo zamiawiają prosto od producenta:) Gorzej jest w tych mniejszych sklepach...

ava - Sob Maj 23, 2009 3:43 pm

elka85 napisał/a:
Ava spróbuj - może się opłaci :)


Dzięki, próba już chyba jest podejmowana, bo okazało się, że ten facet, który ma kartę do Makro jutro nie ma czasu, więc S. umówił się z nim na dziś na 17.00, więc jest już pewnie w drodze... mam nadzieję, że nie wróci z niczym :mrgreen:

elka85 napisał/a:
kupowanie w takich dużych sklepach sieciowych i hurtowniach zmniejsza znacznie ryzyko kupienia podróbki bo zamiawiają prosto od producenta:) Gorzej jest w tych mniejszych sklepach...


Mam nadzieję, że to prawda, bo jeszcze dziś mama S. martwiła się, żebyśmy tylko nie trafili na jakiś trefny towar :roll: Natomiast co do niezamierzonego zakupu podróbek, to znajomy radził nam, że aby tego uniknąć najlepiej jest kupować alkohol prosto z półki w sklepie, a nie bawić się w żadne zamawianie, bo wtedy jest największe ryzyko, że dostarczą "specjalny" towar, bo będzie on dla indywidualnego klienta... Natomiast w przypadku alkoholu dostarczanego do sklepów dostawcy raczej nie mogą pozwolić sobie na takie ryzyko :roll:

[ Dodano: Sob Maj 23, 2009 6:46 pm ]
Już po zakupach :) Tak jak podejrzewałam, cena w ulotce to była cena dla klientów posiadających koncesję, dla innych cena była 1,5 zł droższa :( Ale S. i jego tata postanowili zaszaleć i kupili w końcu ten alokohol, bo i tak było taniej niż w innych miejscach, gdzie S. orientował się o jej cenę :roll:

darling - Czw Cze 04, 2009 1:08 pm

Ja polecam hurtownię PROMIL na Wojska Polskiego. Ceny bardzo przystępne, a alkohol sami dowiozą do domu :)
Michasia - Sro Mar 31, 2010 2:03 pm

darling napisał/a:
Ja polecam hurtownię PROMIL na Wojska Polskiego. Ceny bardzo przystępne, a alkohol sami dowiozą do domu :)


Dzwoniłam do tej hurtowni i ceny takie jak w macro jesli chodzi o wybrana przez nas wódkę:)

Brinka - Sob Cze 26, 2010 11:45 am

Zrobiłam ostatnio małe rozeznanie i nasza wódka i winko najtańsze są w sklepie Galeria Alkoholi przy Dworcu Fabrycznym - tańsze niż w hurtowni...
Butterfly84 - Wto Cze 29, 2010 8:16 pm

Jeśli ktoś posiada kartę do Makro, Selgrosu, to polecam śledzenie gazetek promocyjnych, bo czasami naprawdę można trafić na super ceny. Po hurtowniach nie dzwoniłam więc nie wiem jak tam się ceny kształtują, ale mieszkam blisko Selgrosu, wyczaiłam promocję naszej wybranej wódki i tam ją dzisiaj kupiliśmy.
janek_w - Sob Lip 10, 2010 11:04 am

Czy komuś z was udało się kupić wódkę z opcją zwrotu?
Jak mi zostanie, to na prawdę nie będę miał co z tym zrobić :P

Weira - Wto Lip 20, 2010 4:12 pm

Z narzeczonym jesteśmy już po zakupie alkoholu (wódki Stock) w Makro trafiliśmy na promocje 1butelka = 18,99. Oraz alkoholu do drinków i tu moja uwaga...
Nie wszystko opłaca się z Makro... My sprawdzaliśmy ceny jeszcze w Selgrosie i Tesco.
Selgros ma wszystko drogo.. Natomiast Tesco na niektóre alkohole ma ceny tańsze niż w Makro.. My kupiliśmy tak pół na pół. Trochę w Makro, trochę w Tesco. Trzeba po prostu sprawdzać.

anuszkaa - Sro Lip 21, 2010 8:02 am

Ja wczoraj byłam w Macro i generalnie wódka nie jest za tania, najtańszy był Krupnik po 17,92 Lepszej ceny na razie nie widziałam.
Wiem, że w Biedronce Luksusowa jest po 16 z kawałkiem.

kakonka - Sro Lip 21, 2010 8:11 am


niesia2708 - Sro Lip 21, 2010 8:13 am

My alkohol kupowaliśmy w hurtowni...za Gorzką Żołądkową de Luxe płacimy ok 17,50 zł :roll: :roll:
katrina - Sro Lip 21, 2010 9:31 am

my w selgrosie, gorzka żołądkowa de luxe , bodajże 15,70 albo 16 zł...wiem że ostatnio też była w takiej cenie
niesia2708 - Sro Lip 21, 2010 9:39 am

katrina napisał/a:
my w selgrosie, gorzka żołądkowa de luxe , bodajże 15,70 albo 16 zł...wiem że ostatnio też była w takiej cenie

Tak, ale u nas by sie to nie opłacało, bo po 1 doszłyby koszty paliwa :roll: A po 2 tutaj mamy możliwość zwrócenia nienaruszonych kartonów....

katrina - Sro Lip 21, 2010 9:40 am

niesiu ja pisze tylko gdzie my kupowaliśmy ...
promyczek_mm - Sro Lip 21, 2010 10:06 am

Mnie to się wydaje, że w makro nie jest wcale tak tanio. My jak kupowaliśmy wódkę na nasze wesele to w sklepie w Szadku(tak wiem, że większość osób jest z Łodzi :smile: ) zapłaciliśmy dużo taniej niż nam proponowali w makro. I do tego była możliwość zwrotu tego co zostanie i tu nawet nie mówię o całych kartonach tylko butelkach oczywiście :)
kariczeq - Sro Lip 21, 2010 1:07 pm

my będziemy kupować wódkę w hurtowni na lodowej, żołądkowa de luxe bez negocjacji kosztuje 16,65 zł, ale może uda się coś utargować
ola88 - Sro Lip 21, 2010 8:39 pm

My kupowaliśmy w Galerii Alkoholu Sobieski i mają filie w Bełchatowie. Siedzibę mają w Bełchatowie. Białą Damę kupiliśmy za 19,50 zł. ( w porównaniu do cen sklepowych to była promocja )
niesia2708 - Sro Lip 21, 2010 9:18 pm

katrina napisał/a:
niesiu ja pisze tylko gdzie my kupowaliśmy ...

Sorki, może źle sforumułowałam odpowiedź :roll: :roll:

Stokrotka812 - Sro Lip 21, 2010 11:57 pm

A gdzie najlepiej wino kupić?
mała9364 - Czw Lip 22, 2010 9:09 am

anuszkaa napisał/a:
Ja wczoraj byłam w Macro i generalnie wódka nie jest za tania, najtańszy był Krupnik po 17,92 Lepszej ceny na razie nie widziałam.
Wiem, że w Biedronce Luksusowa jest po 16 z kawałkiem.


Witam my zakupiliśmy wódkę 2 tygodnie temu w Polrosie na Lodowej za 0,5 Krupnik daliśmy 16,30.I tu było najtaniej a obdzwoniłam z 15 sklepów i hurtowni

anuszkaa - Czw Lip 22, 2010 9:12 am

dzieki mała za info, dobrze wiedziec :)
mała9364 - Czw Lip 22, 2010 12:07 pm

Polecam się na przyszłość :D
rafalek246 - Wto Lip 27, 2010 2:30 pm

Witam mam pytanko ta hurtownia na lodowej to w łodzi jest?? szukam polrosu ale znajduje mi tylko w rzgowie...
agulka1989 - Wto Lip 27, 2010 2:32 pm

rafalek246, POLPIW a nie polros :)
mała9364 się musiała pomylić, bo polros to hala targowa w rzgowie. I tam alkoholu nie ma :razz:

[ Dodano: Wto Lip 27, 2010 3:35 pm ]
http://www.polpiw.pl/index1.html

rafalek246 - Wto Lip 27, 2010 2:39 pm

No własnie :cool: dzieki wielkie

[ Dodano: Wto Lip 27, 2010 3:42 pm ]
Tyle że w polpiwie wodki niema chyba :kwasny:

mała9364 - Sro Lip 28, 2010 11:12 am

agulka1989 napisał/a:
rafalek246, POLPIW a nie polros :)
mała9364 się musiała pomylić, bo polros to hala targowa w rzgowie. I tam alkoholu nie ma :razz:

[ Dodano: Wto Lip 27, 2010 3:35 pm ]
http://www.polpiw.pl/index1.html




Oj faktycznie ale ze mnie lapa :mur:

agulka1989 - Sro Lip 28, 2010 11:15 am

rafalek246 napisał/a:
Tyle że w polpiwie wodki niema chyba :kwasny:

skoro
mała9364 napisał/a:
my zakupiliśmy wódkę 2 tygodnie temu w Polrosie na Lodowej
to znaczy, że jest tam wódka :razz:

[ Dodano: Sro Lip 28, 2010 12:15 pm ]
mała9364 napisał/a:
Oj faktycznie ale ze mnie lapa :mur:

każdemu się może zdarzyć :)

magda.lenska - Czw Sie 05, 2010 12:55 pm

Hejka,

W zeszłym tygodniu rozmawialiśmy na ten temat z naszym Kierownikiem (Sali weselnej Santa-fe - polecam na marginesie). Co później potwierdziło się - nie jedynym kryterium wyboru winna być cena alkoholu - równie istotnym aspektem jest MOŻLIWOŚĆ ZWROTU ! Niestety większość marketów nie daje takiego komfortu i - co niemal pewne - po weselu zostajemy z 3ma kartonami wódki i 2ma wina. Wypić ? ILE MOŻNA :? Polecam zatem MAKRO - gdzie można się dogadać w kwestii zwrotu a ceny - może nie najniższe ale przyzwoite. Rachunek prosty 80,- złotych drożej na całości niż w hurtowni ale przy założeniu zwrotu 3-ech kartonów 750,- do przodu. Pozdrawiam.

Agnisia - Pon Sie 23, 2010 7:49 pm

My też kupiliśmy wódkę w Polpiwie. Zapłaciliśmy po 16,30 za 0,5l Krupniku. Tam było najtaniej w porównaniu z hurtownią na Wojska Polskiego, Makro, Selgrosem i Realem (w realu była nawet promocja, ale wychodziło po 17 z hakiem i nie było możliwości negocjacji).
janek_w - Pon Sie 30, 2010 3:11 pm

W hurtowni na Lodowej (gdzie kupowałem) też była możliwość zwrotu.
M4rcysi4 - Sro Wrz 01, 2010 2:25 pm

Ja powiem tak. Nie ma reguły na to ,gdzie najtaniej dostanie się wódkę. Po prostu trzeba się zdecydowac na maksymalnie dwie wódki i później szukać WSZĘDZIE, gdzie jest najtaniej, a nóż trafi się, w którymś sklepie/hurtowni na promocję.
Nam udało się kupić w promocyjnej cenie *tocka w *elgrosie ;)

Amira - Pią Wrz 17, 2010 6:22 pm

my takze zalapalismy sie na alkoholowa promocje w Selgrosie na Stock'a i jestesmy bardzo zadowoleni :smile:
anuszkaa - Pon Wrz 20, 2010 5:26 pm

Załapaliśmy się na ostatni dzień promocji w Selgrosie i kupiliśmy Krupnik za 16,70 zł :)
Na lodowej i w makro był droższy. Cieszę się, że zakup alkoholu mamy już za sobą... ufff :P

Remiks - Wto Wrz 21, 2010 12:43 am

My kupowalismy w markecie "carrefour" w grudniu'09 ale ostatnio bylismy dokupic po 2 kartony wodki , wina i "szampana" na lodowej POLPIW goraco Polecam:) co widac duzo nie kupowalem a dostalem rabat na p.Tadeusz z 26zl na 20.90zl :) zalowalismy ,ze wczesniej nie wiedzialem o tej hurtowni...
Kami88888 - Wto Wrz 21, 2010 2:39 pm

My kupilismy Krupnik za 17.80 a Stocka za 21.40
ZegaryBrzozow - Sro Wrz 22, 2010 8:58 am

Na terenie Łodzi jest kilka hurtowni,które uwzględniają zwrot butelek,majac jednocześnie niższe ceny. Min ta na lodowej.
espere9 - Pon Lis 15, 2010 2:14 pm

Właśnie obdzwoniłam dwie hurtownie alkoholowe
1.Polnis Dystrybucja teraz Panta-Hurt na Dąbrowskiego 249
2.Polpiw na Lodowej.
Soplica
1.17,20 zł - cena do negocjacji
2.19,57 zł - cena do negocjacji
Krupnik
1.16,30 zł
2. 16,50 zł

Od dziś na rynek wchodzi nowa wódka Żubrówka biała mają ją narazie tylko w Polnisie. 16,50 zł do negocjacji.
Ogólnie ceny wódki od grudnia idą w górę ok 2-3% + podwyżka vat 1%

sloneczkoo - Wto Gru 14, 2010 9:47 pm

Krupnik 16,50zł w Galerii Alkoholi Sobieski koło Obywatelskiej ;)
ola88 - Wto Gru 14, 2010 10:03 pm

sloneczkoo napisał/a:
w Galerii Alkoholi Sobieski
sprawdzaliście każdy karton? Bo ja jak już gdzieś pisałam, że jak naklejaliśmy wstążki na wódkę, to otwieraliśmy każdy karton. W jednym kartonie brakowało jednej wódki. Wiem, że to nie wina sklepu zapewne, lecz kogoś z produkcji ;) I też kupowaliśmy w Galerii Alkoholi Sobieski.
sloneczkoo - Wto Gru 14, 2010 10:15 pm

ola88 napisał/a:
sprawdzaliście każdy karton?

chyba nie sprawdzili ;/
Muszę zapytać.. dzięki za info (ale jak brakuje to i tak już za późno)

martula_87 - Sro Sty 05, 2011 9:52 pm

Biała Żubrówka zakupiona w hurtowni na ul Dąbrowskiego 249 cena 16.35(promocja weselna na styczeń).
I powiem Wam że wcale w Makro czy Selgrosie nie było taniej nawet z promocją.
Niższe ceny jak dla mnie były w tej hurtowni w której kupiliśmy oraz w Polpiwie.

espere9 - Pią Sty 07, 2011 10:30 pm

My też kupiliśmy Białą Żubrówkę w Polnisie za 15,75 zł ( w grudniu), ale to była pierwsza partia i do tego 1szt w kartonie była gratis. Rzeczywiście martula_87 w środę byłam w Selgrosie i kosztowała 17,21 zł. :)
martula_87 - Sob Sty 08, 2011 7:28 am

espere9, my już się załapaliśmy na podwyżkę Vat-u niestety ale dla nas i tak było to tanio.I nadal uważam że w Makro czy Selgrosie nie jest wcale taniej (chyba że ktoś ma koncesje).Polecam hurtownie
kris0587 - Sro Sty 19, 2011 7:01 am

Znam sklep gdzie można mniej zapłacić przy większej ilości wódki. Np. taka żubrówka biała po 15.50.
Pozdrawiam

asiaj2001 - Sro Sty 19, 2011 11:19 am

tani alkohol jest w selgrosie ale trzeba mieć kartę albo z kimś pojechac co ma ja. Opłaca sie
espere9 - Sro Sty 19, 2011 12:46 pm

Tani, ale jak ma się koncesję, karta jest potrzebna, ale tylko do wejścia. Zresztą jestem w selgrosie co 2 dzień i z ciekawości zerkam na ceny i wcale nie mają takich tanich. Trzeba patrzeć na taką mała cene na etykiecie gdzie jest napisane bez koncesji.
kris0587, ja tam bym się bała od Ciebie kupić. Bo kto to wie co będzie w butelce. Lepiej kupić w hurtowni i ma się pewność, że orginalne a różnica w moim przypadku wynosiłaby 45 zł.

asiaj2001 - Sro Sty 19, 2011 2:24 pm

espere9 masz rację trzeba patrzec na odpowiednie etykiety bywam i kupuje tam wiec wiem co mówie ale często są promocje i my kupiliśmy w dobrej cenie częściowo alkohol jeszcze przed wzrostem podatku.
espere9 - Sro Sty 19, 2011 10:17 pm

asiaj2001, ja też kupowałam wódkę z 22% vatem (w grudniu 2010). Wtedy moja weselna wódka kosztowała w Selgrosie 17,10 zł brutto. Teraz patrzyłam jest już po 17,21 zł brutto. Natomiast ja ją zakupiłam w hurtowni za 15,75 zł brutto.Może na tym jednym produkcie opierają się moje spostrzeżenia, ale myślę,że można odnieść to do wielu innych producentów.
asiaj2001 - Czw Sty 20, 2011 7:54 am

a w jakiej hurtowni, możesz podać namiary?
espere9 - Czw Sty 20, 2011 9:07 am

espere9 napisał/a:
Właśnie obdzwoniłam dwie hurtownie alkoholowe
1.Polnis Dystrybucja teraz Panta-Hurt na Dąbrowskiego 249
2.Polpiw na Lodowej.
Soplica
1.17,20 zł - cena do negocjacji
2.19,57 zł - cena do negocjacji
Krupnik
1.16,30 zł
2. 16,50 zł


Ja kupiłam wódkę w tej pierwszej hurtowni.

ART DECO JUBILER - Sro Sty 26, 2011 1:18 pm

Generalnie rzecz biorąc,to najbardziej opłaca się kupować w hurtowni,bo wtedy mamy niższą cenę. Można też dogadać się z jakimś sklepem,że przy wzięciu większej ilości alkoholu dostajemy jakiś rabat. Tak było u mojej znajomej.
trodat - Nie Sty 30, 2011 2:49 am

My kupowalismy w sklepie na wolczenskiej - cztery smaki - tuz kolo apteki24h - wlascicielka przy hurtowej ilosci dala nam dobra cene a dodatkowo pracownik dowizl nam wszystko i wniosl do domu :)
Winter - Nie Sty 30, 2011 10:28 am

Czy w hurtowni na lodowej bez problemu kupimy 85 butelek wódki??
Od kogos slyszlam, ze aby kupić w hurtowni wieksza ilosc alkoholu trzeba miec jakies pozwolenie...czy to prawda??

martula_87 - Nie Sty 30, 2011 12:07 pm

Winter napisał/a:
Czy w hurtowni na lodowej bez problemu kupimy 85 butelek wódki??

Tak nie powinnaś miec problemu nie potrzebne są pozwolenia.
Tylko zwróc uwagę ile butelek jest w kartonie bo kartonu raczej nie otworzą żebyście mogli kupic pojedyńczo butelkę.

Winter - Nie Sty 30, 2011 12:16 pm

martula_87 napisał/a:
Tak nie powinnaś miec problemu nie potrzebne są pozwolenia.
Hyh to ta osoba wprowadziła mnie w bląd...
Ale tak właśnie czytałam wczesniej , że wiekszosc kupuje w hurtowni i nie mają pozwolenia...

martula_87 - Nie Sty 30, 2011 12:19 pm

Winter napisał/a:
Hyh to ta osoba wprowadziła mnie w bląd...

Prawdopodobnie tak.
Ale może chodziło tej o sobie o koncesje dzięki której wódka byłaby tańsza.

MichalW - Nie Sty 30, 2011 6:44 pm

służe na priv cennikiem jedne z łódzkich hurtowni alkoholi wraz z rabatami
kasieńka 85 - Nie Sty 30, 2011 8:39 pm

to ja poprosze cennik na priv
robocator - Pon Sty 31, 2011 7:51 pm

my dziisja kupiliśmy krupnik w macro - 16,85 - promocja tylko do wtorku ;/ troche żałuje, ze nie poczytałam wcześniej i nie sprawdziłam hurtowni, które polecacie. ale już kupiona i z głowy :)
aguuuunia44 - Sro Lut 02, 2011 6:02 pm

a my najlepszą ofertę znaleźliśmy w realu :)
Winter - Sro Lut 02, 2011 7:54 pm

MichalW, ja poproszę :)
CoctailZone - Sro Lut 02, 2011 8:29 pm

Kupilismy teraz w ostatnia niedziele w makro stocka za 19,55.
Maadzik - Czw Lut 03, 2011 1:01 pm

Ja mam takie pytanie, właśnie rozglądam się za jakąś woda ognistą. Zupełnie nie wiem ile powinniśmy jej zakupić? czy jest jakiś przelicznik? 0,5 litra na osobę czy może 1 litr? dodam tylko ,że mamy również poprawiny. :?: :?: :?:
CoctailZone - Czw Lut 03, 2011 4:03 pm

my kupowalismy 0,7 na osobe wesele z poprawinami i wczesniej takze bylismy gdzie kuzynka miala 0,7 na osobe i jeszcze 2 kartony zostaly.
Magdzik - Sob Cze 18, 2011 6:49 am

Gdzie najlepiej kupić wódkę w przystępnej cenie? Będziemy w Łodzi szukać obrączek to przy okazji byśmy zakupili wódkę :roll:
mała9364 - Sob Cze 18, 2011 7:27 am

Magdzik napisał/a:
Gdzie najlepiej kupić wódkę w przystępnej cenie? Będziemy w Łodzi szukać obrączek to przy okazji byśmy zakupili wódkę :roll:


Ja w zeszłym roku obdzwoniłam wszystkie hurtownie i najprzystępniejsza cena była w Polpiwie na Lodowej
http://www.polpiw.pl/index1.html

ART DECO JUBILER - Czw Cze 23, 2011 5:32 pm

Chyba najbardziej opłaca się kupić w hurtowni bo tam jest najtaniej. Chyba ze dogadamy się z jakimś małym sklepikarzem,że kupujemy większa ilość w zamian za jakiś rabat.
ni_kola - Pią Cze 24, 2011 9:11 pm

My alko kupiliśmy w Selgrosie. Pomógł nam kolega który ma sklep i koncesje na alkohol. W takich sytuacjach można kupić jeszcze taniej. Za żubrówkę białą zapłaciliśmy grubo poniżej 17 zł.
Esmeralda - Wto Sie 09, 2011 1:49 pm

my kupowaliśmy w Polpiwie na Lodowej 108, za krupnik płaciliśmy ok. 16,90 zł za butelkę; można tam oddać nadmiar alkoholu, ale tylko w ciągu 7 dni od daty zakupu; co do wina to mają słaby wybór - wina kupowaliśmy w makro, gdzie wybór jest spory; ogólnie często jest tak, że w marketach są promocje i wódka jest nawet tańsza niż w hurtowniach
goodnight - Pią Sie 26, 2011 12:03 pm

Orientujecie się może w jakich cenach i gdzie można dostac wódkę Wyborową 0,5l ? Nie mam czasu niestety chodzić po sklepach i sprawdzać.
paulinkaaMU - Pią Sie 26, 2011 7:36 pm

goodnight, w marketach typu Tesco/Leclerc jest poniżej 20zł, ale myślę, że taniej może być w jakiejś hurtowni... Np. my mamy Maximusa z hurtowni w Łasku i jest o 1,50zł taniej na butelce niż w Leclercu:)
justys - Pon Wrz 05, 2011 2:46 pm

Orientuje się ktoś gdzie teraz najtaniej można kupić Pana Tadeusza bądź Żołądkową De Lux?
cammillka - Wto Paź 18, 2011 3:24 pm

My kupowaliśmy w Selgrosie, Pana Tadeusza właśnie :)
Magdzik - Wto Paź 18, 2011 3:26 pm

My na ślub cywilny kupiliśmy trochę Luxusowej w biedronce, a poza tym kupiliśmy też trochę gorzkiej żołądkowej białej.
All-me - Sob Lis 12, 2011 12:10 pm

Panny młode 2012 czy rozglądacie się już za alkoholem na wesele??
Gdzie są jakieś dobre promocje??

asia7 - Sob Lis 12, 2011 6:54 pm

Chyba najlepsze promocje to Selgros i Makro, jeśli macie kogoś znajomego, kto ma koncesję to będzie jeszcze taniej :)
gosza - Sob Lis 12, 2011 9:13 pm

Dowiadywaliśmy się w Selgrosie teraz i byłam przerażona :? Jakaś cenowa masakra była :o
All-me - Sob Lis 12, 2011 10:03 pm

MY dzisiaj pojechaliśmy do Selgrosa.... pod koniec listopada ma być promocja na Pana Tadeusza..cena 20,50...
asia7 - Nie Lis 13, 2011 8:00 pm

mi się wydaje, że przed świętami ceny nie będą rewelacyjne i lepiej poczekać do stycznia
gosza - Nie Lis 13, 2011 8:36 pm

ale po Nowym Roku akcyza wzrasta na alkohol :?
oreska - Nie Lis 13, 2011 9:15 pm

a ile liczycie na osobę?? 1 litr na osobę czy 0,5 litra. W ogóle nie mam pomysłu a troszke głupio będzie jak braknie alkoholu ;) a no i doliczyc trochę trzeba na bramki i konkursy jakieś... u mnie na weselu bedzie 60 osób (góra 70)
gosza - Nie Lis 13, 2011 9:25 pm

My liczymy 0,5 na osobę choć nie wiem czy to nie mało, ale zazwyczaj tak się liczy :)
taja - Nie Lis 13, 2011 9:38 pm

All-me napisał/a:
Panny młode 2012 czy rozglądacie się już za alkoholem na wesele??
Gdzie są jakieś dobre promocje??
przyłączę się do pytania, chociaż jeszcze nie zdecydowaliśmy jaką wódeczkę kupić... ale zawsze warto wiedzieć o promocjach :)
asia7 - Nie Lis 13, 2011 10:07 pm

nawet jeśli wzrośnie akcyza i tak pewnie w promocji po Nowym Roku będzie taniej niż w "promocji" przed Świętami i Sylwestrem, całkiem niezłe promocje w Makro i Selgorsie były w okolicy Września/ Października... właściwie mieliśmy już kupować wódkę, ale nadal nie wiemy co chcemy, więc wstrzymujemy się do Nowego Roku...
oreska - Wto Lis 22, 2011 9:52 pm


gosza - Wto Lis 22, 2011 10:21 pm

oreska, nasza wódka przy ul Lodowej była najtańsza więc cięzko stwierdzić czy tam jest drogo :) zależy co kogo interesuje :)
oreska - Wto Lis 22, 2011 10:23 pm

gosza napisał/a:
oreska, nasza wódka przy ul Lodowej była najtańsza więc cięzko stwierdzić czy tam jest drogo :) zależy co kogo interesuje :)


w sumie nie wiem dokładnie o które wódki się pytał bo mieliśmy kilku faworytów, jak się dowiem to napiszę :)

Yogusia - Pią Lis 25, 2011 1:28 am

Jak kupujecie wieksza ilosc to zawsze warto sie "targowac".
Wiem że mozna przy zakupie wiekszej ilosci dostac albo upust albo np napoje w gratisie :)

d1gital - Sob Lis 26, 2011 1:06 am

Większość alkoholu (wódkę, wina i "szampana") kupiliśmy w Makro. Mieliśmy 225 butelek (15 kartonów) wódki Wyborowej, 30 butelek wina stołowego El Sol czerwonego (półwytrawne, żółte etykiety) i 8 różanego Sutter Home. Wybraliśmy El Sol ze względu na neutralność, nie jest to wino gdzie można się doszukiwać jakichkolwiek głębszych doznań smakowych, ale jest neutralne, czyli wypijalne przez praktycznie każdego. Dlatego jeśli chodzi o wino na wesele, to stoję przy stanowisku, że tylko wina półwytrawne, i raczej te do 20, maksymalnie do 30zł/butelka. Radzę również unikać mieszania różnych gatunków jak i kolorów win, często prowawdzi to do sytuacji, że gości chodzą w poszukiwaniu butelki wina i zabierają z innych stołów. Sutter Home to podobnie niska klasa jak El Sol, smakowo przeciętne, ale ze względu na kilku fanów tego koloru wina zdecydoliśmy się na jego zakup.

I teraz tak, dzwoniliśmy zarówno do makro i selgrosu, lepszą cenę na wódkę dostaliśmy w makro (trochę poniżej 20zł butelka). Jeśli chodzi o wino, to kupiliśmy je za 19.99zł butelka w makro, co się okazało złym wyborem. Następnego dnia promocja w tesco i to samo wino za 13.99zł. Dokupiliśmy jeszcze kilka butelek, żeby lepsza średnia cena wyszła :D

"Szampan", wiadomo, butelka na 6 osób, pije się go tylko na wejściu. Polecam przetestować przed ostatecznym zakupem, można się nieźle naciąć, jeśli kupuje się najtańsze. Polecam rozlewnie Bartex, jeśli chodzi o tanie wina musujące.

Mieliśmy 92 gości i 7 osób z obsługi. Kilka butelek wódki dla barmana, każda para gości (lub samotny gość) dostawał ładnie opakowaną butelkę z estetyczną etykietą na drogę (zeszło 60). Na poprawiny zostało 105 butelek, po poprawinach zostało 75. Wina zostały dwie otwarte butelki. Na poprawiny przyszli wszyscy. Wynik raczej dobry, reszta butelek zostanie na chrzty itp.

I ostatnia rada, zanim zdecydujecie się ostatcznie kupić jakiś alkohol, to koniecznie przetestujcie. Nie chodzi raczej o podróbki, bo nacięcie się na to jest praktycznie niemożliwe w przypadku selgrosu czy makro, ale raczej odpowiedzcie sobie na pytanie: "Czy ten alkohol smakowałby, gdyby mi go podano jako gościowi weselnemu"?

Elma - Sob Lis 26, 2011 4:02 pm

Podobno ma być promocja wódki w makro, więc czekamy. Generalnie mamy info z hurtowni i selgrosu o cenach. Nadal nie wiem czy w rzeczywistości podrożeją po Nowym Roku, ale chyba lepiej jest kupić wcześniej i mieć to z głowy. Tylko że dla mnie każda wódka ma taki sam-niedobry smak, więc nadal nie wiem na co się zdecydować. Ale chyba krupnik lub żubrówka biała.
oreska - Sob Lis 26, 2011 4:53 pm


szaraczarownica - Sob Lis 26, 2011 10:50 pm

Cytat:
Podobno ma być promocja wódki w makro, więc czekamy.

Wiesz, promocja na JAKĄŚ wódkę to w makro jest zawsze. Np. aktualnie na Stumbras, Sobieski, Palace i Absolut. Kwestia ustalenia jaką wódkę chcecie kupić i wtedy czatowania na promocję.

calipsoo - Sob Lis 26, 2011 11:55 pm

Ja będąc dziś w macro rozczarowałam się bardzo. Po pierwsze bardzo nie sympatyczny sprzedawca, po drugie dają tylko 4% upustu od ceny całkowitej przy 100 szt., ale cenę za sztukę, mają wyższą niż niedaleka konkurencja Selgrosu.
Yogusia - Nie Lis 27, 2011 3:41 am

w makro oprocz upustu mozna wytargowac tez napoje gratis, zawsze to jakas alternatywa :)
asia7 - Nie Lis 27, 2011 5:32 pm

od wtorku w Makro ma być Stock (z koncesją) za 19 z hakiem (chyba się zdecydujemy)
All-me - Nie Lis 27, 2011 9:50 pm

Elma napisał/a:
Nadal nie wiem czy w rzeczywistości podrożeją po Nowym Roku, ale chyba lepiej jest kupić wcześniej i mieć to z głowy.
Wydaje mi się, że po Nowym Roku taniej nie będzie...zakładam opcje drożej lub w tej samej cenie... :roll:

[ Dodano: Nie Lis 27, 2011 9:51 pm ]
asia7 napisał/a:
od wtorku w Makro ma być Stock (z koncesją) za 19 z hakiem (chyba się zdecydujemy)
a bez koncesji?
calipsoo - Nie Lis 27, 2011 10:16 pm

My dziś kupiliśmy Białego Żubra w Selgrosie po 13,49 (netto)
All-me - Nie Lis 27, 2011 10:31 pm

Mam takie pytanko :lol: a gdzie będziecie trzymać zakupiony alkohol :P ??
U nas będzie ok 9 kartonów...i nie wiem gdzie mamy je trzymać :?

Elma - Nie Lis 27, 2011 10:35 pm

All-me napisał/a:
a gdzie będziecie trzymać zakupiony alkohol :P ??


My będziemy chować w szafie 8)
Mamy dużą, pustą szafę i tam właśnie będzie miejsce na wódeczkę

calipsoo - Nie Lis 27, 2011 10:46 pm

Ja Nasze 8 kartonów schowałam do pustej szafki
All-me - Nie Lis 27, 2011 10:59 pm

calipsoo napisał/a:
Ja Nasze 8 kartonów schowałam do pustej szafki
Elma napisał/a:
My będziemy chować w szafie 8)

U nas jest brak pustych szafek 8) :roll:

ppola - Nie Lis 27, 2011 11:05 pm

My mieliśmy pod łóżkiem :smile:
Elma - Nie Lis 27, 2011 11:06 pm

Może gdzieś w kącie za zasłonką, jeśli macie, nie będzie się rzucać w oko :razz:
All-me - Nie Lis 27, 2011 11:24 pm

Elma napisał/a:
Może gdzieś w kącie za zasłonką, jeśli macie, nie będzie się rzucać w oko :razz:
Gdzieś trzymać trzeba...w ostateczności trochę dam do dziadków na przechowanie... :lol:
Mistique - Pią Gru 02, 2011 2:14 pm

Elma napisał/a:
All-me napisał/a:
a gdzie będziecie trzymać zakupiony alkohol :P ??


My będziemy chować w szafie 8)
Mamy dużą, pustą szafę i tam właśnie będzie miejsce na wódeczkę


U nas też stoi w szafie na dnie :P pod wieszakami :D


Co do tego gdzie kupić.. również polecam Makro! Mają różne ciekawe promocje weselne, więc ostateczna cena może być jeszcze niższa, niż ta na półce - nam np. udało się "utargować" 2 zł na butelce, a dodatkowo dostaliśmy jeszcze jakiś rabat przy kasie ponad 50 zł. :)

Zdecydowanie odradzam wszelkiego rodzaju hurtownie - dzwoniliśmy do 4 w Łodzi i w każdej ceny były wyższe niż te na półkach w zwykłym sklepie.

asisMarti - Pią Gru 02, 2011 11:27 pm

Gdzie są hurtownie w łodzi ?
oreska - Sob Gru 03, 2011 10:03 am

asisMarti napisał/a:
Gdzie są hurtownie w łodzi ?


przeczytaj temat a się dowiesz :)

Paulina Kaczmar - Czw Gru 08, 2011 9:38 pm

MichalW, poproszę cię o ten cennik i z jakiej to hurtowni?

[ Dodano: Czw Gru 08, 2011 9:56 pm ]
my mamy zamiar mieć smirnoffa u nas dużo osób pije tą wódkę i mówią, że jest to jedna z lepszych wódek, tylko mam pytanie czy wiecie gdzie najtaniej można ją kupić potrzebuje ok 300 butelek wiec chciała bym skorzystać tam gdzie będzie dobra oferta,
wesele mamy 18 sierpnia ale wódkę chcemy już kupić:) lepiej dmuchać na zimne :wink: bo jeśli zdrożeje

skowronek2323 - Pią Gru 09, 2011 12:29 pm

W hurtowni/sklepie na Batroka obok Rossmana mają niezłe promocje na alkohole. Np Wódka Wileńska 0,5l za 17 zł i do dużego zakupu dodają kilka butelek gratis.
All-me - Wto Gru 27, 2011 8:52 pm

W Macro jest szampan za 1,5 l. 12,99
są też butelki 0,75 za 6,29

calipsoo - Sro Gru 28, 2011 11:22 pm

A jaki konkretnie ten szampan, jakiej firmy??
ewa.krzys - Czw Gru 29, 2011 7:48 am

calipsoo, ten szampan to chyba Napoli, ale mogę powiedzieć, że do końca roku jest jakaś promocja na wina musujące. Warto zajrzeć do Makro :)
All-me - Czw Gru 29, 2011 11:35 am

ewa.krzys napisał/a:
en szampan to chyba Napoli,
dokładnie tak :)
Karolina1984 - Czw Gru 29, 2011 3:08 pm

ja słyszałam od siostry, że gdzieś na Widzewie jest tak tania hurtownia, że ludzie w promieniu 100km przyjeżdżają. muszę się jeszcze wszystkiego wywiedzieć....
taja - Czw Gru 29, 2011 3:26 pm

Karolina1984 napisał/a:
wywiedzieć....
koniecznie :P
gosza - Sro Mar 21, 2012 5:04 pm

Najświeższe informacje... Polpiw przy ul. Lodowej Gorzka Żołądkowa de lux po 17.00 zł :)
mcgreat - Nie Cze 24, 2012 9:07 am

Witam wszystkich serdecznie,

mogę polecić Pana który jest dystrybutorem wszelakich alkoholi (współpracuje z hurtownią pośrednicząc w sprzedaży do sklepów). Może zaproponować ceny które są praktycznie nierealne do osiągnięcia dla klienta detalicznego (makro może się schować , nawet te ich ceny posiadając koncesje). Atutem jest ,że Pan przywozi alkohol do domu lub pod wskazany adres, opłata dopiero przy dostarczeniu. Co najważniejsze oferta od a-z, wszystkie jakie są dostępne napoje, piwa, wina, wódki białe oraz alkohole kolorowe i inne. My mieliśmy na stole Finlandię i różnica w cenie z innymi sklepami (makro, real, tesco itp) była mega ogromna, dodatkowo mieliśmy pomoc w doborze win czerwonych i białych, w cenie sortu ogólno-dostępnego mieliśmy wina oryginalne i specjalnie dobrane do potraw .
Dodatkowo mieliśmy też drink bar i tez zamówiliśmy przez tego Pana wszystkie alkohole i syropy do drinków. Barman tylko przygotował listę.
tu była reklama
, zdecydowanie polecam bo miałem pomoc w wyborze jak i transporcie, do tego duże finalnie oszczędności.

pozdrawiam

edit: reklama

AgaNika - Nie Cze 24, 2012 10:18 am

My wina i szampany kupowaliśmy w hurtowni Janus na Konstantynowskiej - uważam, że ceny były sensowne a przy tym bardzo sympatyczna obsługa :)
kaledonia - Nie Sie 12, 2012 6:44 am

gosza napisał/a:
Najświeższe informacje... Polpiw przy ul. Lodowej Gorzka Żołądkowa de lux po 17.00 zł :)

To jest normalna cena Żołądkowej w Biedronce czy Netto- taniej nie widziałam :D Dla porównania Tesco za 0,5 l ok 21 zł :?

marysia1980 - Pią Sie 17, 2012 11:43 am

znajomi kupili w bardzo dobrej cenie Pana Tadka przez internet na stronie wodka weselna pl ale dokladnej ceny nie znam
Gacjusz_pl - Pon Sie 27, 2012 4:23 pm

Zdecydowanie hurtownia- jest najtaniej,a często można dogadać się co do kwestii zwrotu butelek w przypadku kiedy ich trochę zostanie.
ania 26 - Sro Paź 17, 2012 9:25 pm
Temat postu: absolut
My na weselu mieliśmy Absoluta 0,5l, niestety ze względów rodzinnych musieliśmy zorganizować małe przyjęcie zamiast dużego wesela które początkowo planowaliśmy. Alkohol kupiliśmy dużo wcześniej w hurtowni, po weselu okazało się że nie możemy oddać tego co zostało bo nie mieliśmy faktury VAT tylko paragon. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to zostało nam 18 kartonów (orginalnie zapakowanych).
justine81 - Czw Paź 18, 2012 8:35 am

ania 26, no to żeście sobie zrobili lokatę na wysoki procent :smile:
A tak na poważnie to życzę Wam, żeby się to udało sprzedać.
My kupowaliśmy też w hurtowni ale nam zostały 2 kartony, jeden cały czas stoi, chociaż już przeszło rok minął od ślubu.

ania 26 - Pią Paź 19, 2012 7:42 am

Dobrze że ten produkt się nie psuje :D . A tak na poważnie troche nam to zalega w domu i zupełnie nie mamy pojęcia gdzie lub kto mógłby to odkupić. Pytaliśmy sie w restauracji która jest niedaleko ale oni mają swojego dostawce. Może ktoś z was ma jakiś pomysł?!
_karolka_ - Pią Paź 19, 2012 11:19 am

Zostawić część na chrzciny, możecie zrobić nalewki :P A tak serio dać na jakiejś darmowej stronie ogłoszenie i czekać ;)
Hellen - Pią Lis 02, 2012 7:22 pm

ania 26, Ja bym na twoim miejscu dała ogłoszenie tu na forum, może ktoś się skusi. A jaka cena tego Absoluta? Pytam bo dziś dostaliśmy zaproszenie na wesele i wiem, że młodni robią duże wesele i właśnie rozglądają się za wódką.
Ewa_Ewi - Czw Maj 16, 2013 4:50 pm

My kupilismy Pana Tadeusza z sieci Alkohole za Grosze - wszytsko bylo ok.
Catylyn89 - Pią Maj 17, 2013 10:48 am

My z hurtowni w Zdunskiej Woli bedziemy brac :) Jakby co to nieodkorkowane bedzie mozna zwrocic :)
Sisska - Pią Maj 17, 2013 3:12 pm

a co w ogóle kupujecie na wesele? (nie mam tu na mysli calego kacika barmanskiego, tylko to, co bedzie stalo na stolach), sama wodke? wino? biale, czerwone? ja ostatnio myslalam jeszcze nad martini, bo osobiscie je lubie :P
Ewa_Ewi - Pon Maj 20, 2013 1:47 pm

My mielismy wodkę, wino białe i czerwone (półslodkie). Do tego na slodkim stole kilka butelek rozowego i wytrawnego (czerwone) oraz kilka brandy, kilka wodek smakowych a na barze piwa regionalne (rozne rodzaje). Martini - fajny pomysl. Tez lubie, jak jest na weselach.
_karolka_ - Pon Lip 08, 2013 10:01 am

Cześć,
Wiecie może gdzie jest jakaś fajna promocja na krupnik bądź stock??

dagii - Nie Lip 14, 2013 8:38 am

I ja chętnie przyłączę się do dyskusji :) Jestem jeszcze przed zakupem alkoholu :)
mimeczka - Nie Lip 14, 2013 9:14 am

Jak już chyba pisałam, my kupowaliśmy wódkę w Alkoholach za grosze. Udało nam się jeszcze trochę zejść z ceny, która była już promocyjna. Teraz też ceny są w miare znośne http://www.alkoholezagrosze.pl/promocje.php
wiśniowa - Nie Lip 14, 2013 7:46 pm

też tam kilka dni temu zakupiliśmy alkohol ;) żubrówka kosztowała 16,99, ale w rezultacie wyszło mniej z racji ilości jaką braliśmy :]
Kleoo - Pon Lip 15, 2013 7:55 pm

a można w Alkoholach za grosze oddać nadmiar zakupionego alkoholu?
dagii - Pon Lip 15, 2013 8:15 pm

Kleoo, raczej nie można...dzisiaj pytałam
mimeczka - Pon Lip 15, 2013 9:47 pm

Jak my kupowaliśmy to można było, ale w krótkim odstępie czasu, jakoś tydzień po zakupie wchodził w grę. Warunki chyba zależą od osoby z jaką się rozmawia i z którego sklepu jest odbiór.
Kleoo - Wto Lip 16, 2013 4:59 pm

bo wiecie jak mi zostanie 10 butelek to nie oddam przyda się :P a jak np. 70 to co ja z tym zrobię :P :P
mimeczka - Wto Lip 16, 2013 5:17 pm

Kleoo spokojnie pójdzie jak będziecie zapraszać gości na oglądanie zdjęć itd:)
wiśniowa - Sro Lip 17, 2013 9:26 pm

My nawet nie założyliśmy tego, że zostanie;) Zawsze trochę też się rozda, a to wujkowi, a to dziadkowi... nie doszło nam do głowy nawet żeby się zapytać;p
ZoltyTulipan - Sob Lip 20, 2013 8:00 pm

W większości miejsc można oddać do tygodnia po zakupie :) Dlatego też my kupujemy w środę przed weselem :)
magdagle - Pon Lip 22, 2013 10:37 am

Hurtownia Ice-Full w Tomaszowie Mazowieckim. Przebicie w cenie olbrzymie w stosunku nawet promocji w Selgrosie itp... W żubrówce białej 3 zł na butelce, w winach nawet do 7 zł.
lilia.em - Pon Lip 22, 2013 11:58 am
Temat postu: Gdzie najlepiej kupić alkohol?
Z tego co się orientuję nie opłaca kupować się wódki ani w makro, ani w selgrosie, ani w eurocashu.
Najtaniej jest w małych hurtowniach.

Martali - Wto Lip 23, 2013 11:04 pm

Witam wszystkich :)
Ja na swoim weselu miałam wódkę Jarzębiak czysty.
Zakup tej wódki doradził mi kolega szwagra, który dał też mi kontakt do Przedstawiciela od którego kupiłam ten trunek:) Wódeczka była SUPER:) a cena za jaką ją kupiłam była bardzo dobra:)
Dla zainteresowanych mogę podać kontakt do sprzedawcy:)PS.Wesele miałam w czerwcu także wszystko jeszcze na czasie.
Pozdrawiam

bambolea - Pon Paź 21, 2013 6:39 pm
Temat postu: Re: Gdzie najlepiej kupić alkohol?
lilia.em napisał/a:
Z tego co się orientuję nie opłaca kupować się wódki ani w makro, ani w selgrosie, ani w eurocashu.
Najtaniej jest w małych hurtowniach.


Może i tak, ale nigdy nie wiesz z jakich źródeł pochodzi ta wódka.. Nie raz się natknęłam na "benzynkę", więc ja tam małym hurtowniom nie do końca ufam. Chociaż w dużych hurtowniach też się może zdarzyć, ale wydaje mi się, że prawdopodobieństwo jest mniejsze. Tym bardziej jeśli ktoś pisze 3-7 zł na butelce.

Generalnie od początku roku ma wzrosnąć akcyza na alkohol 15%, więc my już niedługo będziemy kupować wódeczkę i chyba właśnie w Selgrosie.

Agawik - Czw Lis 14, 2013 7:09 pm

Wie ktoś może gdzie na terenie Łodzi można kupić wódkę ozone? Nie znam jej, a juz kilka razy słyszałam dobre rzeczy na temat tego trunku. Nie wybierzemy jej bez wcześniejszej degustacji i upewnienia sie osobiscie czy w ogóle warto brać ją pod uwagę. ;) więc przydałaby sie jedna na weekend :lol:
Paolina - Czw Lis 14, 2013 10:33 pm

Agawik napisał/a:
gdzie na terenie Łodzi można kupić wódkę ozone? :


Widziałam ją w Selgrosie.

kaledonia - Czw Lis 14, 2013 11:19 pm

Też kupowaliśmy w Selgrosie podczas promocji Żubrówkę Białął 15zł za 0,5 l. Taniej nie widziałam. Wino również tam kupione,ale uwaga, sprawdzcie ceny,bo Aldi, Lidl i Biedronka ma czasem taniej :lol:
moniica - Nie Lis 17, 2013 9:36 am

My wódkę kupowaliśmy też w Selgrosie. Tam oprócz promocji z gazetki mają również specjalne promocje weselne, ale o to trzeba pytać na stoisku z alkoholamilowym. Jeśli chodzi o wino to najtaniej to co chcieliśmy było w Tesco.
Tiger - Pon Lis 18, 2013 10:21 pm

Jesli potrzeba pomocy prosze o priv, mam dostep do hurtowni alko w P-cach
Agawik - Pon Lis 25, 2013 7:14 pm

Paolina napisał/a:
Agawik napisał/a:
gdzie na terenie Łodzi można kupić wódkę ozone? :


Widziałam ją w Selgrosie.


Dzięki. W pierwszym sklepie, w którym pytałam o nią Pani powiedziała, że jest trudno dostepna stad moje pytanie, ale jest w wielu sklepach nawet małych osiedlowych, zwyczajnie nie oretnowaliśmy się wcześniej i nawet nie widzielismy o niej.

Poza tym jesteśmy już po rajdzie po sklepach i hurtowniach, to rezulataty moze komuś się przydadzą. Porównuję ceny do selgrosowych bo wydaje mi sie, ze bedą najbardziej adekwatne, najwięcej osób ma możliwość zapoznania sie z ich ofertą, jest chyba najłatwiej dostępna.

- Selgros można spotkać różne promocje, pytajcie też obsługę na stoisku z alkoholem. Oni tam mają listę wódek weselnych i są one z dodatkową zniżką. Warto sprawdzić czy akurat ta, która nas inetersuje jest aktualnie w obniżonej cenie. Przy zakupie jednak płacimy cenę standardową, ta która jest na sklepie, ale jeszcze tego samego dnia idziemy do punktu zwrotów i tam oddają nam różnicę, aby zgadzało się z ceną rabatową.
- Hurtownia na Lodowej ceny póki co najniższe, z tego co tam Pani nam powiedziała zależą od ilości, im więcej tym mniej :) U nas będzie to 250 butelek. Co daje różnicę przy nawet zniżkach z selgrosu ok 1,50zł - 2 zł na butelce. Dodatkowo Pani mówiła coś o gratisach, ale to trzeba ustalać z szefową.
- Sklep Sobieski na Widzewie obok bzwbk ktoś już o nim wspominał. Ceny również całkiem przystępne. Ustalane indywidualnie ze względu na wielkość zakupów. Dosyć spore zróżnicowanie cen w porównaniu do Selgrossa od 0,50zł do 1,50zł niższe ceny.
- Sklep alkohole na dole w galerii widzewskiej (od ulicy ks wujaka)- tam ceny wyjątkowo niskie. nawet 3-4zł mniej niz Selgross, przynajmniej tak twierdziła ekspedientka. Dodatkowo mówiła o gratisach w postaci soków, dodatkowych butelek itd. Ogólne wrażenie było takie, ze strasznie się ekscytowała ilością butelek, była zszokowana i obiecywała wszystko. Jednak trochę nas to przeraziło, a całkiem nas zniechęciła, kiedy dodała, ze musimy ustalić jaknajniższą cenę np 17 zł za butelkę (selgros 19.99zł) a wtedy dopiero oni bedą szukać hurtowni tak aby mieć jak największy zysk dla siebie bez podnoszenia nam ceny. Uznaliśmy, że nie bedziemy tak ryzykować. Zwyczajnie boimy się ze znajda jakaś wątpliwą hurtownie. Przeważnie cena w sklepie jest uzależniona od cen w hurtowni w jakiej zaopatruje się sklep, a nie jakaś dziwna jak dla mnie kombinacja.( Może się nie znam) Ale jeśli nigdzie nie uda im się kupić taniej to co? Kupia na bazarze albo podniosą nam cenę czy nie oddadzą zaliczki, a ta jest obowiązkowa i jak Pani stwierdziła będzie bardzo wysoka.
-Hurtownia na Dąbrowskiego- niestety nie zdążyliśmy juz tam podjechać, a poza tym w ten dzień i tak nikogo decyzyjnego nie było na miejscu. (Pracujemy oboje poza Łodzią dlatego w grę wchodzą tylko soboty). Dziś tam dzwoniłam, ale wziełam tylko 1 nr tel i akurat tej Pani dzis nie było w pracy. Będę próbowała jutro pod 2 nr i wtedy napiszę coś więcej jeśli będzie warto.
-Ice Full z Tomaszówa Mazowieckiego (nie wiem czy dobrze napisałam :razz: )- ogólnie wysokie ceny i tam też raczej się nie zaopatrzymy w wode ognistą :)

Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieje, że moze komuś naświetli chociaż trochę sytuację. Nie podaje cen konkretnych wódek bo pytaliśmy o kilka. Jeszcze nie wiemy na co się zdecydować. Pytaliśmy o bolsa, stocka, stumbrasa, wyborową, sobieskiego, premium, soplice. Wiem, ze to dość spory rozrzut, ale ceny mniej więcej oscylowały w podobnych granicach we wszystkich mijescach. wiadomo były pewne róznice w poszczególnych sklepach, ale ogólne wahania są takie jak podałam wyżej.

Jussi - Wto Gru 10, 2013 10:44 pm

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany Panem Tadeuszem w cenie 19-20zł/0,5l to piszcie.
Około 13 kartonów po 12 butelek, faktura z hurtowni.

Iwonicze - Sob Gru 28, 2013 3:31 pm

a ja slyszalam ze poinno sie upowac wodke w makro co o tym sadzicie podobno najpewniesze zrodlo
lena222 - Sob Gru 28, 2013 9:33 pm

mysle ze to najrozsadniejszy pomysl zreszta najlepiej dopytac wlasciciela restauracji oni maja swoje sprawdzone zrodla i nie beda swiecic oczami na weselu wpadki :smile:
andy78 - Sob Gru 28, 2013 10:29 pm

wklejam promocję Selgrosa ważną do 31.12.2013 r.

warto pamiętać o podwyżce akcyzy w 2014 r.

KaMika - Nie Sty 05, 2014 1:45 pm

My kupiliśmy w "Alkohole za grosze", bo akurat w promocji weselnej była nasza wódka ;) Byliśmy także w Janusie na Konstantynowskiej, ale niestety na koniec roku, mieli już wyprzedane wszystko i dużą ilość butelek mieli jedynie "Nawigatora" .
Nicreme - Pon Sty 06, 2014 6:05 pm

My zamawiamy bezpośrednio u producenta, ale nam zalezy nie tyle na cenie (chociaż oczywiście jest ważna) ale na grawerowanych butelkach z naszymi imionami i datą, zamawiamy weselną Polanin i u nich jest taka możliwość.
Romus_Julcia - Czw Sty 23, 2014 10:49 am

mysle ze Makro jest najodpowiedniejsze
Elwood - Nie Lut 09, 2014 7:59 pm

Witam
mam na sprzedaż 6 kartonów wódki Navigator w butelkach 0.5L. W kartonie jest 12szt. Sprzedam całość lub cześć po 19zł za butelke(tak jak sam kupiłem) Wódka zakupiona w hurtowni Janus w Łódzi, posiadam paragon. Moze jest ktoś zainteresowany ? Tel 789 336 320 lub Proboszcz696@wp.pl
Pozdrawiam

JuliaBydg - Pon Mar 24, 2014 3:19 pm

Uważam, że nie warto korzystać z opcji kupna alkoholu w hurtowniach. Obecnie markety oferują konkurencyjne ceny za dobry jakościowo trunek :)
ManaMana - Sob Kwi 12, 2014 9:23 pm

NO ja kupowałam absolwenta w supermarkecie, akurat trafiłam na promocję i bardzo korzystnie wyszło, jeśli chodzi o czystego absolwenta, brałam jeszcze cytrynówkę.=, bałam się, że nie zejdzie bo nie wszyscy lubią, ale goście byli zadowoleni.
AK 08.2015 - Wto Kwi 15, 2014 7:35 am

my slyszelismy ze makro to najpewniejsze zrodlo
sabina789 - Wto Kwi 29, 2014 4:52 pm

My kupowaliśmy w makro , selgros też super pomysł lub hurtownie z alkoholem.

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek

Skyler - Sro Maj 14, 2014 6:05 am

W przypadku Makro czy Selgrosa nie jest tak do końca różowo jakby się wydawało można częściej trafić u nich na trefną wódkę niż by się wydawało, że to jednak na 100% tak nie będzie. My po tym co się dowiedzieliśmy jak trefne alkohole trafiają na półki marketów, stwierdziliśmy po wyborze wódki, że dzwonimy do siedziby i prosimy o kontakt z przedstawicielem na Łódzkie. Już po 10 minutach wiedziałam do których hurtowni dostarczana jest wódka i gdzie teraz jest promocja.

Polecam jednak samemu dokopać się do źródła, czasem wystarczy email do siedziby firmy aby otrzymać kontakt do handlowca.

My kupiliśmy naszą wódkę już w hurtowni w Pabianicach, po tym jak nas tam skontaktowano przez siedzibę dystrybutora wódki. Faktura jest, wódka pewna tez jest bo już testowana :smile: :smile:

Misia2405 - Sro Lip 09, 2014 9:20 pm

W naszym przypadku wyszło tak, że możemy zamówić alkohol u Pana który współpracuje z właścicielem wybranej przez nas sali. Butelka wychodzi chyba ok 20 zł a my nie musimy się już martwić o dostarczenie i chłodzenie alkoholu
zbranzy - Pon Wrz 01, 2014 8:23 pm

duze sieci makro makrocash :)
Catylyn89 - Pon Wrz 01, 2014 8:53 pm

Braliśmy z hurtowni, grubo po cenie :)
ithanielle - Wto Wrz 02, 2014 11:58 am

Wódkę kupowaliśmy w hurtowni w Andrespolu, wina w Makro, natomiast szampana w Biedronce (kupiliśmy duże białe Dorato - w styczniu, kiedy była promocja) :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group