Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - "ARKADIA" - sala zamknięta, obecnie nowy właścicie

bajeczka - Sro Kwi 20, 2005 1:53 pm
Temat postu: "ARKADIA" - sala zamknięta, obecnie nowy właścicie
To jest sala na Lodowej 94. Czy ktoś coś wie na jej temat tzn uczestniczył na jakiejś imprezie w tym miejscu?

Z góry dziekuje za WSZELKIE informacje. :P


edit: zmieniłam tytuł wątku :)
Pusiak

megi - Wto Kwi 26, 2005 12:04 pm

podobno oki moj brat miał tam studniówke, był zadowolony!!
bajeczka - Wto Kwi 26, 2005 9:14 pm

Ale studniówka to co innego.......

A na ile było osób i jakie jedzonko? To ostatnie to chyba odpowiednie pytanie do mężczyzny. :)

Aga13 - Wto Wrz 06, 2005 11:24 pm

Byłam tam na weselu. Super dużo miejsca. Na sali się nie pali - duży plus.
Jedzenie super, obsługa ok.
Same superlatywy

Kassia - Sob Paź 29, 2005 12:49 am
Temat postu: Arkadia
napiszcie coś więcej proszę. Czy jedzenia nie było za mało?
Aga13 - Sob Paź 29, 2005 8:29 am
Temat postu: Re: Arkadia
Kassia napisał/a:
napiszcie coś więcej proszę. Czy jedzenia nie było za mało?


Witaj Kassia!
Było to wesele na którym zostałam do samego końca. Byłam aż zaskoczona ile jedzenia rodzice i mlodzi zabrali ze sobą do domu.
Wszystko co tylko chcieliśmy pakowaliśmy w pojemniczki "właściciele przypominają jeszcze tuż przed weselem, żeby zabrać pojemniczki".
Wszystkie mięsa z obiadów pakują kucharze na kuchni we własne pojemniki. SUPER.
Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Znam sporo szczegółów dotyczących tego wesela, gdyż pobierał się tam mój brat.
Na pewno nie masz się co martwić o to czy zabawa będzie fajna i czy starczy jedzenia. Jeśli się jeszcze nie zdecydowałaś na tą salę to gorąco polecam.
Pozdrawiam.

Alma_ - Nie Paź 30, 2005 7:48 am
Temat postu: ARIADNA
Bajeczka, a widziałaś w ogóle tę salę? Ja wczoraj przejeżdżałam obok i entourage ;) nie wygląda zachęcająco. Ale nie wiem, jak jest w środku.
Aga13 - Nie Paź 30, 2005 8:28 pm

Miło mi to słyszeć bo jak już wcześniej pisałam sama byłam tam na weselu. A tak przy okazji to znam stronkę internerową Arkadii: www.arkadia-wesela.pl
Jeśli ktoś chce się osobiście przekonać jak tam jest. Ja byłam zadowolona. Mój brat też.
?yczę wszystkim powodzenia w poszukiwaniu sali.

Madlen - Sro Lut 08, 2006 10:42 pm

Byłam dzisiaj w Arkadii, ja zdecydowałam się na tę salę i napisze o nije kilka słów, może kiedyś komuś się przyda.

:arrow: właścicielka bardzo konkretna
:arrow: ceny stosunkowo niskie (od 100 zł z 3 daniami do 130 zł- na 2007 rok; na 2006 ceny o 10 zł niższe)
:arrow: za członków orkiestry płaci się 50 %
:arrow: stół przaśny kosztuje 12 zł za osobę, w przypadku dużych wesle liczą połowę ceny
:arrow: sala jest jużozdobiona ( co parę miesięcy wymieniają cała dekorację)
:arrow: po wesleu można całe jedzenie zabrac ze sobą
:arrow: w zalezności od ceny jedzenie może byc porcjowane bądz na tacach
:arrow: jest pomieszczenie na alko i prezenty, kluczyk dostaje się we wtorek przed weselem
:arrow: zaliczka wynosi 10% a cała resztę płaci się we wtorek przed weselem
:arrow: tylko tort i wiadomo alkohol nie są wliczone w cenę

no to tyle z tych inforamcji co zapamiętałam

fiona83 - Czw Sie 31, 2006 7:41 pm

Dokopałam się 8)
Byliśmy tam w zeszłym roku na poprawinach u kolegi Szreka.
Sala jest ogromna i wg. mnie błędem było robienie tam wesela i poprawin na 50 osób (wszyscy poginęli :/ ). W środku całkiem przyjemnie, ale tak jak pisała Alma_, okolica nieciekawa.
Jedzenie średnie. Nie mam pojęcia jak wyszło to cenowo.

Michauek - Wto Wrz 05, 2006 5:46 pm

Bylem tam na chrzcinach (na 50 osob) i jedzenie bylo super. Jesli takie bedzie na moim weselu (ktore robie w Solarisie) to bede zadowolony.

Faszerowane udka wymiataja, jak oni je wypchali... :roll:

kryszka - Wto Wrz 05, 2006 6:50 pm

Michauek napisał/a:
Faszerowane udka wymiataja, jak oni je wypchali... :roll:

Podobno łatwizna. 8) Moja babcia je robi, a dodatkowo robi też faszerowane skrzydełka - to jest dopiero mistrzostwo. :lol:

Alma_ - Wto Wrz 05, 2006 10:55 pm

Faszerować to pewnie nic trudnego, ale jak usunąć kości? :?
kryszka - Wto Wrz 05, 2006 10:59 pm

No właśnie babcia twierdzi, że to łatwizna. Ale ja jakoś mało pojętna jestem, bo pomimo szczegółowych opisów nie mogę sobie wyobrazić tej techniki. :roll: :lol:
Alma_ - Wto Wrz 05, 2006 11:01 pm

To jakiś specjalny system obmacywania jest :roll:
Może ktoś mądrzejszy nam wytłumaczy ;)

kryszka - Wto Wrz 05, 2006 11:05 pm

Najlepiej obrazkowo. :lol:
bruni - Wto Wrz 19, 2006 8:28 am

arkadia jest wystawiona na SPRZEDA?

natknełam sie przypadkiem na oferte na ALLEGRO szukając działki.

Ostrzegam, bo takie misz masze czesto wiązą sie ze sporymi zmianami (na lepsze/gorsze).

Madlen - Pią Wrz 22, 2006 1:27 pm

bruni napisał/a:
arkadia jest wystawiona na SPRZEDA?

natknełam sie przypadkiem na oferte na ALLEGRO szukając działki.

Ostrzegam, bo takie misz masze czesto wiązą sie ze sporymi zmianami (na lepsze/gorsze).


Aukcja dotyczy 50% udziałów w firmie.

wiedzmapat - Wto Sty 08, 2008 1:09 pm

sala Arkadia została przeniesiona na obywatelska.....

[ Dodano: Czw Sty 10, 2008 12:08 am ]
my podpisaliśmy umowe na sale Arkadia na Obywatelskiej, dawniej ta sala znajdowała się na Lodowej.
koszt wacha się od 110 do 140 złotych za osobę.
własciciele nie zmienią ceny, wiec podpisujac umowe jestesmy pewni ze nie ulegnie zmianie....
w cenie sa:
- 4 posiłki gorące,
- deser lodowy
- zimne przekąski to:

- łosoś norweski w koszyczkach z cytryny
- sledz w oliwie z marynowaną cebula
- galantyna pieczona z kurczaka
- jajko faszerowane z pieczarkami
- schab pieczony nadziewany śliwkami i morelami
- karczek pieczony po staropolsku
- rolada z kaczki nadziewana watrobkami drobiowymi i rodzynkami
- tymbaliki z drobiu
- sałatka z wedzonego kurczaka z kukurydza i ananasem
- sałatka grecka z papryki, pomidora, ogórka, oliwek, bazyli i sera feta

- napoje, kawa, herbata bez ograniczeń,
- 5 rodzajów ciasta
- tort
- szampan dla wszystkich na powitanie

Yoanna - Sob Lip 05, 2008 11:56 pm
Temat postu: Arkadia
Byałam dziś w Akadii na Obywatelskiej. Poniżej zamieściłam parę zdjęć z nowej siedziby.
Ceny na 2009 wahają się od 120-150 zł za os (jest chyba 6 proponowanych zestawów menu z możliwością dopasowania ich do indywidualnych potrzeb). Cena nie obejmuje alkoholu, sala nie ma przypisanej orkiestry ani kamerzysty. Wliczony jest natomiast tort, są 4-5 siepłych posiłków;).
Sala jest przeznaczona niby na 200 osób.. Wesele organizowane w dniu odwiedzin było na 150-160 i stoły wchodziły już na parkiet..
Mimo bogatej i atrakcyjnej oferty chyba nie zdecydujemy się na tę salę.. Może w/w informację przydadzą Wam :P

wanesa - Czw Lip 10, 2008 7:11 pm

chyba coś ci sie pomyliło ja terz byłam w Arkadii i wesele było na 100 osób wszystko było super .Czego sie czepiasz tej sali .Miejsca było dużo do tańczenia . Sala super - polecam .

[ Dodano: Czw Lip 10, 2008 7:41 pm ]
Ja zdecydowałam się na tą sale .Pani która z nami rozmawiała wszystko dokładnie wytumaczyła bardź sympatyczna .Sala bardźo ładna dużo miejsca ...........Pozdrawiam

Pusiak - Pią Lip 11, 2008 8:34 am

wanesa, po pierwsze nieco grzeczniej, bo tu się nikt nie "czepia", tylko udziela informacji. Znasz takie przysłowie, że o gustach się nie dyskutuje :?: Masz inną opinię, to fajnie, przedstaw ją nam tutaj, ale nie obrażając innych użytkowników.

Poza tym między weselem na "ponad 100 osób", jak to ujęłaś, a weselem na 150, czy wręcz 200 osób jest jednak drobna różnica... więc to też o niczym nie świadczy. Właściciel Amadeusza też twierdził, że nasze 130 osób wejdzie u niego śpiewająco, a prawda była taka, że stoły na 100 osób już się nie bardzo miesciły....

mgrzelak28 - Nie Sie 03, 2008 9:54 pm

Może ktoś mi poda więcej informacji o Arkadii na obywatelskiej, był ktoś juz z was tam na weselu itp. Pozdrawiam
pietruszka83 - Czw Sie 14, 2008 10:58 pm
Temat postu: Prośba o opinie
Dołączam się do prośby i proszę o opinie o sali, jedzeniu, akustyce itp…
Pozdrawiam

karolajnaszz - Pon Wrz 15, 2008 6:40 am

Witam Forumowiczki, gorąco mogę polecić tę salę. Miałam tam wesele i jestem bardzo zadowolona. Sala jest duża, ma ładny wystrój, a łazienki czyściutkie i pachnące. Jedzenie było po prostu wyśmienite. Polecam stół wiejski, duży wybór mięs. Pomimo iż każdy z gości dostał z niego coś do domu, to i tak dużo jeszcze zostało mięsa dla nas. Wszyscy byli również zachwyceni tortem, z dużą ilością bitej śmietany. Muszę przyznać, że dawno nie jadłam tak smacznego. Kelnerzy uwijali się i gościom nic nie brakowało. W zasadzie nie widzę żadnych minusów. Jak będą jakieś pytania, to z chęcią odpowiem.
brown_amber - Czw Wrz 18, 2008 12:56 pm

A czy jedzenia jest naprawde sporo?Bylam ogladac sale w dniu wesela i bylam zszokowana mala iloscia potraw na stole.Wlascicielka powiedziala ze ze wzgledu na to ze zawsze zostaje duzo jedzenia po weleslu daja go mniej.Ja jednak bym chciala zeby staly az "uginaly" sie od jedzenia...
annaadamczyk - Wto Wrz 30, 2008 12:39 pm

Nasze wesele odbyło się w Arkadii na Obywatelskiej w Łodzi 27 września 2008 r. Jesteśmy bardzo zadowoleni z sali i obsługi. Jedzenie było pyszne, w dużych ilościach...jeden z właścicieli jest kucharzem, wiec dania były podawane ciepłe. Tort weselny bardzo dobry, nie za słodki i nie tłusty jak to zwykle bywa na weselach. Stół staropolski-nic dodać nic ując...po prostu super.
Naprawdę gorąco polecam Arkadie jako miejsce na wesele. Sala piękna elegancka, przestrzenna , ciepły cudny wystrój, oświetlenie nadające ciepłego przytulnego klimatu,super parkiet, duża scena dla orkiestry, klimatyzacja, toalety bardzo czyste i bardzo eleganckie, w nowoczesnym stylu. Stoły bardzo elegancko nakryte.
Obsługa- kelnerzy naprawdę dobrze się spisali cokolwiek się poprosiło było wykonane.
Właściciele sali bardzo mili, elastyczni ludzie, bardzo kontaktowi i konkretni. Ugodowi jeśli chodzi o wprowadzenie jakichkolwiek zmian w menu czy w wystroju sali. Naprawdę dopilnowali wszystkiego i dzięki temu goście jak i my Nowożeńcy jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni. Nie możemy się do niczego doczepić..nawet jeśli bardzo byśmy chcieli.
Jeśli miałabym wyprawiać wesele jeszcze raz to na pewno odbyło by się w Arkadii.
Gorące pozdrowienia dla właścicieli lokalu... jeszcze raz Wam za wszystko bardzo serdecznie dziękujemy. Było extra.

ppola - Wto Wrz 30, 2008 1:55 pm

annaadamczyk napisał/a:
jeden z właścicieli jest kucharzem, wiec dania były podawane ciepłe.

Przepraszam a co ma piernik do wiatraka, idac tym tokiem to jesli wlasciciel nie jest kucharzem to podaja zimne jedzenie? Trzeba bylo napisac ze dobre, sprawdzone jedzenie czy cos w tym stylu ale ze cieple ? heh :d

tysiaak - Czw Gru 04, 2008 9:27 pm

Ja z moim narzeczonym od razu zdecydowaliśmy się na Arkadię. Bardzo nam się ta sala podoba. Oglądaliśmy parę innych sal ale Arkadia wygrała. Polecam
EMRO - Pon Sty 19, 2009 12:57 am

W piątek podjęliśmy tą ważną decyzję i podpisaliśmy umowę na 17 lipca 2010, [smilie=4.gif] ufff, co za ulga. Bardzo jestem ciekawa waszych opinii na temat Arkadii, bo niewiele ich tutaj.

Pozdrawiam serdecznie

Asiaelka - Wto Sty 27, 2009 1:38 am

My z Narzeczonym również zastanawiamy się nad wyborem Arkadii. Nie ukrywam, że ta sala była jedną z naszych faworytek, dopóki nie zadzwoniliśmy, żeby dowiedzieć się czegoś więcej...Czy ta Pani zawsze jest taka niemiła, czy nie ma się czego obawiać, bo po prostu miała gorszy dzień? :|

Generalnie widzę, że sala ze względu na jedzonko i wnętrze jest zachwalana. Mam jednak pytanko odnośnie otoczenia- czy jest tam, gdzie wyjść, aby ochłonąć w czasie wesela? Dla nas ta kwestia jest dość istotna, więc będę wdzięczna za komentarze.
Pozdrawiam!

EMRO - Wto Sty 27, 2009 1:10 pm

Cieszę się że w końcu ktoś się tu odezwał:) Witaj Asiaelka! Niewiele tu opinii o Arkadii po przenosinach na Obywatelską. Co do Pani to nie mam pojęcia bo my rozmawialiśmy z przesympatycznym Panem, radzę więc dzwonić na ten pierwszy numer na stronie internetowej tzn ten 500... naprawdę warto tam się przejechać i obejrzeć. Z tego co mi wiadomo trwa sezon studniówkowy więc można zobaczyć jak sala wygląda przy nakryciu dla dużej liczby osób (jeśli oczywiście duże wesele planujecie). Co do otoczenia, hmmm nie jest to sala typu tych z ogrodem, ale nie jst też zlokalizowana bezpośrednio przy ulicy. Jest niewielki balkon, a poza tym po prostu teren na którym będą stały auta gości no i zieleń bezpośrednio przy sali jak widać na zdjęciu. Prawda jest taka, że my organizując wesele na 180-190 osób wybór sali, jeśli chodzi o Łódź i najbliższe okolice, mieliśmy trochę ograniczony. Zawsze jest coś za coś. Sala jest napradę bardzo fajna (na żywo z tymi bardziej kameralnymi światłami) wygląda super.
tysiaak - Sro Lut 04, 2009 6:51 pm

Zgadzam się ze wszytskimi pozytywnymi opiniami na temat tej sali. Już nie mogę doczekać się wesela które tam się odbędzie chociaż to jeszcze dużooo czasu. Ja również wszystko załatwiałam z takim przesympatycznym panem. Radzę zgłosić sie do niego. On z pewnością postara się aby klient był zadowolony.
wanesa - Czw Lut 05, 2009 8:55 pm

Cześc ja byłam kilka razy w Arkadii i jestem zadowolona z rozmów z PANIĄ jest bardżo miła wszystko dokładnie nam powiedziała . A co do tego pana to mam pewne uwagi ,ale nie będę komętować . POzdrawiam

[ Dodano: Czw Lut 05, 2009 8:57 pm ]
Jak ma ktoś jakieś pytania chętnie odpowiem .

EMRO - Pią Lut 06, 2009 12:57 pm

Nie miałam przyjemności rozmawiać z Panią z Arkadii, a co do tych uwag, to podziel się proszę wanesa, może zwrócisz nam uwagę na jakąś ważną sprawę dotyczącą organizacji wesela, pozdrawiam!
tysiaak - Pią Lut 06, 2009 3:10 pm

Widać ludzie zajmujący się tą salą są po prostu ludźmi i mają swoje gorsze i lepsze dni. Jeden trafi na niemiłego pana, który dla innych jest sympatyczny a drugi trafi na miłą panią, która znów na nastepnych nie wywarla dobrego wrazenia. Najważniejsze, że osoby, które miały tam swoje wesele są zadowolone i nie wyrażają na ten temat negatywnych opinii. Ja chciałam jeszcze tylko powiedzieć, że nie miałam do czynienia z tą Panią i nie mam pojęcia czy jest sympatyczna czy nie. Mną i moim narzeczonym zajął sie od razu Pan i byliśmy zadowoleni.
P.S Ja również z chęcią "wysłucham" uwag wanesy na temat "Pana z Arkadii". Może to pozwoli nam uniknąć jakichś problemów w przyszłości... Pozdr.

wanesa - Pią Lut 06, 2009 8:37 pm

Co do tego Pana to jest jakiś dziwny 2 razy z nim rozmawiałam i nie wzbudził u mnie zaufania , ale może ja mam takie wrażenie . A z panią już kilka razy sie widziałam i jest bardżo sympatyczna . Nie dugo wybieram sie do Arkadii bo mam troche pytań . Pozdrawiam
Komarsky - Sro Lut 18, 2009 2:23 pm

Witam!
Jestem nauczycielem jednej ze szkół srednich i miałem okazję bawić sie na studniówce w tym roku właśnie w sali Arkadia.Sala jest naprawdę ładna i przestronna, pachnąca nowością, eleganckie toalety.Kierownik Arkadii konkretny i kulturalny.
Niestety podawane dania nie należą do wykwintnych, obsługa też nie miała ochoty naprawdę popracować.Jedzenia było naprawdę mało, ale z drugiej strony cena była promocyjna więc może nie można za dużo wymagać.

pozdrowienia Komarsky

Ale kawa była fatalna!!!

tysiaak - Sob Lut 21, 2009 3:41 pm

na studniówkach zawsze jest mało jedzenia, na pewno mniej niż na weselach. Osoby mające tam wesela zawsze zachwalały jedzenie oraz dużą jego ilość. Pozdrawiam
EMRO - Pon Lut 23, 2009 3:48 pm

tysiaak, obyś miała rację.... :confident:
tysiaak - Sro Lut 25, 2009 12:29 pm

Ja pamiętam moją studniówkę w YUCE. Jedzenia też było bardzo mało. Na stołach aż tak łyso wyglądało. A na weselach jest tam zawsze mnóstwo smakołyków, stoły zastawione po brzegi. Studniówki zawsze są inaczej traktowane i obsługiwane niż wesela. Jestem pewna, że będziemy z tej sali zadowoleni ;) Świadczą o tym opinie osób, które już miały okazje mieć tam wesele. Nikt sie nie skarżył i nie był nie zadowolony. Tym bardziej jestem spokojna, że wszystko będzie dobrze
april82 - Czw Mar 12, 2009 8:48 pm

Witam serdecznie!

Po krótkich poszukiwaniach wybraliśmy właśnie salę Arkadia.

Z sal które oglądaliśmy na przedbiegu większość odpadła z powodu albo kosmicznej ceny albo: kiczowatej dekoracji, kolorowych jak choinka baloników, dziwnych luster, złotawych ornamentów, płytek na podłodze lub też twardych, metalowych krzeseł. Porażka!:/

W Arkadii od razu urzekła nas ładna, dwukolorowa, jednolita dekoracja, przestronność sali, duży parkiet, pokrowce na krzesła, ciekawe oświetlenie, wyremontowane, czyściutkie łazienki.

Pan z którym rozmawiałam był miły i odpowiedział cierpliwe na moja listę dociekliwych pytań Chwała mu za to!:) Z terminami trochę kręcił i miałam wrażenie, że sugeruje mi zrobienie większego wesela, no ale ja rodziny i znajomych sobie nie namnożę a i nie będę zapraszać obcych ludzi na siłę.

Cena jak na Łódź i te warunki wcale nie wygórowana bo 150-160 zł (do 15% może wzrosnąć i zapewne wzrośnie:/), a w tym: 4 ciepłe posiłki, zakąski, sałatki, ciasta, owoce, tort, szampan i chleb z solą na powitanie, napoje zimne i ciepłe bez ograniczeń, dekoracja, obsługa. Za dodatkowe 12 zł za osobę - stół wiejski.

Nie wiem jeszcze jak z noclegiem w okolicy, bo część gości będzie musiała mieć zapewniony. Wiem, że jest niedaleko jakiś hotel, ale pewnie strasznie tam drogo:( Także jeśli ktoś się orientuje, czy w okolicy nie ma jakiegoś taniego motelu lub prywatnych noclegów, to proszę dać znać:)

Także umowa podpisana na lipiec 2010 r. i dopiero wtedy będę mogła napisać, czy wybór był rzeczywiście trafny.

Koniec!:)))

tysiaak - Sob Mar 14, 2009 11:29 am

Na pewno będziesz zadowolona z wyboru!!! Ja już nie mogę się doczekać sowjego ślubu i wesela!!! :smile:
mgrzelak28 - Czw Mar 19, 2009 12:27 am

ja mam tam wesele 22 sierpnia 2009 i juz sie nie moge doczekać. Ja załatwiałam z Pania i była bardzo konkretna więc polcecam
tysiaak - Czw Mar 19, 2009 3:53 pm

mgrzelak28 Ty masz już w tym roku!!! Zanim sie obejrzysz bedziesz juz po ślubie i weselu. Ja mam jeszcze półtora roku :( Czekamy na wszelkie relacje i zdjęcia z tego pieknego dnia! Każda opinia o Arkadii będzie przydatna
littlegerl - Pią Mar 20, 2009 9:45 am

Moja ciocia była w tym roku na sylwestra na tej sali, była zachwycona.
Ja dziś na 18:00 jadę oglądać salę... podzielę się opinią:)
Sala ta będzie rywalizowała z inną na którą ewentualnie bym się zdecydowała...
Boję się tylko czy jak na weselu będzie około 85 osób ( zapraszam 100 ale wiecie jak to jest...moze ktoś nie dopisać) to oni na tej wielkiej sali nie znikną.. w sensie za duża sala za mało ludzi..
pozdrawiam
odezwę się po obejrzeniu:)

tysiaak - Pią Mar 20, 2009 1:00 pm

littlegerl odezwij sie koniecznie po obejrzeniu sali i podziel sie swoja opinią!!! 8) U mnie tak samo bedzie, że zapraszam okolo 100 osób, ale to ile przyjdzie to jest osobna kwestia... Myśle, że przy okolo 80 osobach bedzie jeszcze dobrze. Tak przy 50 to byłoby już dość pusto. Ktoś już wczesniej pisał o chrzcianch chyba (nie jestem pewna) gdzie bylo 50 osob i wszyscy pogineli na tej duzej sali. A 85 osob to jest ponad 30 wiecej! takze nie ma sie co martwic ;)
syylwunia - Sob Mar 21, 2009 3:40 pm

jeśli chodzi o opinie o Arkadii to sala Bajeczna!! Duża i piękna ale minus to obsługa... co prawda nie wiem jaka jest na weselu ale miałam tam 100dniówke i jedzenie było hmmm... zostawiało wiele do życzenia. ale polecam hotel ambasador!! w lipcu2008 siostra miała tam wesele i było pierwsza klasa!! sala i obsługa super!!
littlegerl - Sob Mar 21, 2009 6:32 pm

miałam się odezwać po spotkaniu w sali Arkadia więc:
rewelacyjny właściciel, kreatywny( wziął pod uwagę moją sugestię o fontannie z czekoladą, stweirdził że zastanawia się nad kupnem takiej), konkretny( pokazał salę, toalety, sale tzw. dla młodych i zmęczonych gości, szatnie, opisał jak mogą stać stoły ale nic nie narzucał), ceny przystepne... są 3 rodzaje menu... w różnych cenach za poprawiny 80 zł, z tego co widziałam to na 2010 jest juz sporo rezerwacji... więc jeśli ktos się zastanawia to warto juz sobie "zaklepać". Sala...jest ciekawa...duza, przestronna..., dekoracja ładna...zmieniana co jakiś czas...Ogólnie wrażenie oki.. niestety ja musiałam z sali zrezygnować, na moim przyjeciu będzie około 80 osób...i wydaje mi się że sala na taką ilość jest za duża...niby to dobrze że nie jest ciasno ale nie chcę by goście" pogineli":)
Goraco proponuję sama salę... większość na plus... na podłodze nie ma kafelek...więc nie jest ślisko..
minusy:
hmmm
- dla mnie okolica..... i to ze nie ma jakiegoś miłego...przytulnego i choćby małego ogródka... ja robię wesele latem i sądze że ludzi będa chcieli zaczerpnąć powietrza... więc fajnie by było gdyby na zewnątrz było ciekawiej..
- i brak miejsc noclegowych ( ale miły właściciel powiedział ze jakieś pare numerów dalej jest hotel... i tam mozna nocować)
ogólne wrażenie oki... poza tym słyszałam bardzo dobre opinie o sali..
pozdrawiam

wiedzmapat - Pią Mar 27, 2009 10:05 pm

My 12 lipca 2008 roku mieliśmy tam swoje wesele i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona.
Na weselu mieliśmy 90 osób i goście siedzieli luźno nie było ścisku ani przepychu.
Z wrażeń gości po weselu słyszałam, że sala jaki i całe wesele bardzo się podobało.
Sala jest bardzo ładnie udekorowana, na krzesłach pokrowce.
W załączeniu zdjęcia z sali robione telefonem, więc są słabej jakości.

tysiaak - Czw Kwi 02, 2009 10:35 pm

syylwunia napisał/a:
jeśli chodzi o opinie o Arkadii to sala Bajeczna!! Duża i piękna ale minus to obsługa... co prawda nie wiem jaka jest na weselu ale miałam tam 100dniówke i jedzenie było hmmm... zostawiało wiele do życzenia


No właśnie, jak jest z obsługą podczas wesela w Arkadii? Jaka jest? Jak sobie radzi? Bo z tego co widze z powyższej wypowiedzi to na 100dniówce nie za bardzo się starją :( Mam nadzieję, że na weselach są troche bardziej zmobilizowani i pracowici no i uprzejmi oczywiście... Napiszcie proszę wasze opinie o arkadiowej obsłudze.

Pusiak - Czw Kwi 16, 2009 11:06 am

tysiaak, może napisz na priv do wiedźmypat, jej post jest przed woim, ona miała tam niedawno wesele, wiec jest na bieżąco :)
smerfetka952 - Wto Wrz 01, 2009 5:15 pm

Czy KTOŚ ostatnio bawił się na weselu w Arkadii? Podzielcie się proszę swoimi wrażeniami.
tysiaak - Nie Wrz 06, 2009 10:13 pm

Dziewczyny, wszytskie które bawiły się tam na weselu, piszcie opinie o obsłudze!!! Bo ostatnio nie słyszałam o nich za wiele dobrego niestety :(
april82 - Pią Wrz 11, 2009 1:02 am

Jak to nic dobrego? Teraz mnie troszkę wystraszyłaś :?
Znajoma ma mieć tam własne wesele na dniach, także jak tylko czegoś się dowiem to napiszę. Pozdrawiam!

smerfetka952 - Pią Wrz 11, 2009 4:23 pm

april82 czekamy z niecierpliwością na relacje. Mam nadzieję, że będziesz bawiła się świetnie :) :)
tysiaak - Pią Wrz 11, 2009 7:14 pm

Koniecznie april82 prosimy Cię o opinie po weselu. Z całego serca życzę Ci udaniej zabawy
misia111 - Wto Wrz 15, 2009 1:07 pm

Hej. Byłam na tej sali (wesele kuzynki) w lipcu. Ogólnie klapa :-?

Jeden z kelnerów wypił chyba zbyt dużo toastów za parę młodą i niemal oblał gości barszczem, w ostatniej chwili zareagował tata pana młodego i pan kelner tanecznym krokiem opuścił salę...

Jedzenie takie sobie, starałam się pokroić mięso ale niema noża złamałam i się poddałam...

Sala ogólnie ładna i czysta, reszta pozostawia wiele do życzenia...

agnieszka1985 - Wto Wrz 15, 2009 1:52 pm

Cześć dziewczyny;ja też mam wesele w Arkadii w 2010 roku i troszkę niepokoją mnie ostatnie informacje wyczytane na forum,jednak staram się być dobrej myśli :) czekam na dalsze informacje,od osób które się tam ostatnio bawiły.
smerfetka952 - Czw Wrz 17, 2009 4:46 pm

Słyszałam już kilka opinii BARDZO NEGATYWNYCH na temat obsługi w Arkadii i niestety na tym forum one się potwierdzają :cry:
Przerażające! Do tej pory opinie były dobre. zmienił się właściciel czy co? Fakt, że pozwala na takie zachowania niezbyt dobrze o Nim świadczy.

tysiaak - Czw Wrz 17, 2009 6:38 pm

Jakos tak mi sie smutno zrobilo :( A wlasciciel chyba sie nie zmienil... Nic mi o tym niewiadomo..
mgrzelak28 - Sro Wrz 23, 2009 11:16 am

Witam ja miałam tam wesele 22.08 2009 cyli jestem świeżo po. Jeśli chodzi o jedzenie był bardzo dobre wraz ze stołem wiejskim , który zamówiliśmy dodatkowo więc dziwi mnie wypowiedz jedna, co do jedzenia ja miałam menu to najdroższe a to z tego wzdlędu, że lipa jak na weselu zabraknie wesela albo jak ktośma ochote na 3 porcję mięsa a tu jużnie ma , tort przepyszny, Minus jeden choć nie duży to faktycznie do obsługi była ciut za wolna ale tak to nie oge złego słowa powiedzieć. Jak macie jeszcze jakieś pytania to piszcie .Pozdrawiam
EMRO - Sro Wrz 23, 2009 2:28 pm

ufff, no to powiem Ci że mnie pocieszyłaś
A co do tej obsługi to mam wrażenie że warto się z tymi uwagami podzielić z właścicielami. Będę się z nimi wkrótce kontaktować i myślę że poruszę ten temat.

agnieszka1985 - Czw Wrz 24, 2009 11:20 am

ja też powiem 'uff' :) Wydaje mnie się,że jeżeli właściciel usłyszy kilka uwag na temat obsługi to możliwe,że jakoś zareaguje,w końcu każdemu zależy na dobrej opinii własnej firmy :)
Sorc - Czw Wrz 24, 2009 11:45 am

Jakis czas temu bylem na weselu w arkadii i... sala fajna, odnowiona, przestronna. Jedzenie jak jedzenie, jeden bedzie zachwycony drugi powie ze wrocil do domu glodny :)

Ale obsluga pozostawiała wiele do zyczenia, srednia wieku to jakies 60 lat (w tym mlody ok 20 letni chlopak ostro zanizal ;) ) , starsi panowie niestety nie dawali sobie rady, a ok 2 w nocy zauwazylem ze wozki sluzace im do zbierania talerzy troszke juz ich "prowadzaly".

Jedyna rada to dogadać sprawe z włascicelem, chyba musi brac odpowiedzialnosc za swoja zaloge, w przypadku gdy szanowny pan kelner bedzie sie zataczal podjac jakies kroki.

EMRO - Czw Paź 01, 2009 10:33 am

No toś mnie kolego załamał. Jak tylko będę miała okazję, zwrócę na to uwagę właścicielowi, nie ma co ryzykować jakiejś wpadki na weselu. :doubt:
tysiaak - Czw Paź 01, 2009 11:47 am

Bardzo dobrze, że taka sprawa w ogóle wyszła na jaw. Koniecznie EMRO musimy poruszyć tę kwestię z właścicielem. Im więcej osób z nim o tym porozmawia tym lepiej. Nie po to człowiek płaci kupe kasy, żeby pozniej miał byc nie zadowolony. A cena jaką płacimy nie jest wcale niska w porównaniu do innych sal więc wymagamy aby wszystko było jak należy! Chyba dostane jakiejs nerwicy przez tą salę... :zakrecony:
Sorc - Pon Paź 05, 2009 9:02 am

Nie ma sie co zalamywac, trzeba ustalic z wlascicielem kilka spraw i bedzie dobrze :)

O mojej sali tez slyszalem skrajne opinie, w rezultacie wszystko sie udalo :D

agniesz_ka - Pon Paź 12, 2009 7:23 pm

Ja miałam wesele w Arkadii 18 kwietnia 2009. Wszystko było w jak najlepszym porzadku, dziwi mnie tyle negatywnych opinii o tej sali. Jedzenie było pyszne, kelnerzy zachowywali sie kulturalnie, nie widzialam żadnego " w stanie wskazującym". Jedzenie było podawane ciepłe, talerzyki natychmiast wymieniane. Naprawde bylismy zadowoleni.
Była tez pani, ktora dyskretnie sprzatała, toalety były do rana czyste i pachnace.
Troche mnie zmartwiłyscie bo moja siostra tez tam bedzie miała wesele w przyszłym roku. Mysle jednak ze nie ma co sie nakrecac. O salach zawsze sa i dobre i złe opinie.
W naszym przypadku na szczescie wszystko było super.

tysiaak - Pon Paź 12, 2009 7:54 pm

Hmm... moze to dlatego, ze miałaś swoje wesele w kwietniu, a kwiecień to początek sezonu weselnego i wtedy jeszcze wszyscy sa w miarę chętni do pracy. Nie wiem juz jak mam sobie tłumaczyc te wszystkie złe opinie. Ale bardzo się cisze ze agniesz_ka miałaś udane weselicho ;)
agniesz_ka - Wto Paź 13, 2009 9:57 pm

tysiaak a Ty gdzie bedziesz miec wesele? Nie wiem czy sezon ma wpływ na jakosc usług. Myslisz że obsługa jest zmeczona i nie chce im sie starac? To przeciez działanie wbrew sobie.
tysiaak - Wto Paź 13, 2009 10:20 pm

No ja tez w ARKADII. Wiem, ze moje myslenie w tej sprawie jest moze troche bez sensu, ale sama juz nie wiem jak mam sobie tlumaczyc poprzednie negatywne wypowiedzi na temat pracy kelnerów... Tak bym chciala zeby wszystko bylo dobrze w tym dniu..

[ Dodano: Wto Paź 13, 2009 10:21 pm ]
P.S A to, że tak się zachowują jak to opisywały niektóre osoby wczesniej to nie jest działanie wbrew sobie?

Yoanna - Sro Paź 14, 2009 2:12 pm

Hej, byłam na weselu w Arkadii 1 sierpnia.

Jak dla mnie jedzenie dobre, podawane ciepłe, kelnerzy spisywali się naprawdę dobrze z wyjątkiem jednego, który został przyłapany przez tatę Pani Młodej na wynoszeniu alkoholu (kelner nakrył serwetą napoczętą flaszkę i chciał zawinąć się z nią :? ).

agniesz_ka - Czw Paź 15, 2009 8:13 pm

Tysiaak, bedzie dobrze, zobaczysz!!! Nie ma sensu martwić się na zapas. Moja siostra ma tam wesele 4 wrzesnia. Dam Ci znac jak było :)
smerfetka952 - Sob Paź 17, 2009 3:11 pm

Bardzo się cieszę,że są też dobre opinie, bo to świadczy, o tym że to nie jest pewien standard na tej sali.
Niestety sąsiadka niedawno miała tam wesele i znów potwierdziły się opinie o kelnerach. Mam nadzieję, że Właściciel weźmie sobie wreszcie ten problem do serca i zdyscyplinuje załogę! Cała nadzieja w Nim.

tysiaak - Sob Paź 17, 2009 10:28 pm

agniesz_ka napisał/a:
Moja siostra ma tam wesele 4 wrzesnia. Dam Ci znac jak było :)

Będę bardzo wdzięczna jeśli napiszesz coś po weselu. Oby wszystko się powiodło jak najlepiej :wink:

agniesz_ka - Wto Paź 20, 2009 8:22 pm

Myślę, że z włascicielem trzeba porozmawiać.Powiedzieć mu o tych niezbyt pochlebnych opiniach. Powinien wziąć je sobie do serca.
EMRO - Sob Lis 14, 2009 9:25 am

Po ostatniej wizycie w Arkadii dowiedzieliśmy się że w trakcie realizacji jest ogródek na tyłach budynku - dla zorientowanych - wejście prawdopodobnie od małej sali. Właściciel zapewniał nas że do lipca przyszłego roku (na nasz ślub) będzie już wykończony. Bardzo się z tego cieszę, trochę brakowało mi tam takiego zielonego kącika :super:
tysiaak - Pon Lis 16, 2009 10:51 pm

Toż to świetna wiadomość :)
PositiveAga - Pon Lis 23, 2009 8:27 pm

Bardzo fajnie że pomyśleli o jakimś ogródku. Będzie można wyjść i odetchnąć powietrzem. Już myślałam że goście będą chodzić między samochodami po parkingu :razz:

[ Dodano: Pon Gru 07, 2009 4:57 pm ]
Dziewczyny!!!!!!
mam do was takie pytanie,

czy któraś z was orientuje się jak wyglądają rezerwacje na 2011 rok?

ślub zaplanowaliśmy na wrzesień, zamówić sale chciałam tak na 10 miesięcy przed.... ale patrząc na kalendarz rezerwacji na 2010 rok to wszystko jest już zajęte. boję się że na 2011 jest podobna sytuacja.

Może któraś z was ostatnio oglądała ta sale i wie czy dużo terminów jest jeszcze wolnych???

april82 - Wto Gru 15, 2009 7:57 pm

Witam!
Pragnę Was uspokoić drogie koleżanki!:) Co prawda na weselu u tej znajomej, co pisałam wyżej, nie byłam osobiście, ale mam informacje z pierwszej ręki. Wesele jak najbardziej udane, jedzenie przepyszne, obsługa spisała się na medal. Nie przejmujcie się głupimi plotkami! Był rzeczywiście niedawno jakiś eksces z kelnerem, ale ten już nie pracuje w Arkadii, także nie ma się czym martwić na zapas. A no i znajoma stwierdziła, że gdyby jeszcze raz mogła zrobić wesele, to na pewno w tym samym miejscu, także to stwierdzenie samo mówi za siebie. Ja nie żałuję mojego wyboru i mam nadzieję, że to samo napiszę za kilka miesięcy. Pozdrawiam serdecznie!

[ Dodano: Wto Gru 15, 2009 8:07 pm ]
Sorc napisał/a:


Ale obsluga pozostawiała wiele do zyczenia, srednia wieku to jakies 60 lat (w tym mlody ok 20 letni chlopak ostro zanizal ;) ) , starsi panowie niestety nie dawali sobie rady, a ok 2 w nocy zauwazylem ze wozki sluzace im do zbierania talerzy troszke juz ich "prowadzaly".



Absolutnie się nie zgadzam! Szybkość kelnera nie zależy od wieku. Równie dobrzy młody może być leniwy i unikać pracy, a starszy, doświadczony szybko ogarnie temat a i za jednym zamachem przyniesie 4 czy 5 talerzy do stołu. No to tyle!:)

maxi2110 - Sob Sty 02, 2010 1:41 pm

jestem świeżo po Sylwestrze na tej sali i powiem jedno jedzenie i obsługa to totalne dno. Odradzam wszystkim kożystania z usług tej sali. Obsługa i szefostwo maja wszystkich w głębokim poważaniu grunt że wszyscy zapłacili kasę. Jak za 420 zł i trzy dania nazwy nie podam bo trudno było to nazwać dwie kulki ryżu z mięsem w paski polane ochydnym sosem i ziemniaki z tym zawijasem polane rónięż jakimś dziwnym sosem to chyba drogo. Rosół to zupka chińska. A na barszcz czerwony sie nie doczekałem. Ludzie wychodzili o drugiej nad ranem więcy chyba to oczymś świadczy.
Pozdrawiam wszystkich i odradzam.

Bell_a - Pon Sty 04, 2010 10:44 am

Ja również byłam na tym Sylwestrze i absolutnie nie zgadzam się z tą opinią. Obsługa bardzo miła, wystarczyło szepnąć słówko i niemalże natychmiast dostawaliśmy to o co prosiliśmy, talerze wymieniane były na bieżąco. Stół wystarczająco zastawiony, z wiejskiego stołu natomiast na początku szybko wszystko zostało wymiecione ale nie trzeba było długo czekać i został zapełniony przez obsługę. Trzy dania zostały podane tak jak było to napisane w menu, bulion faktycznie był tragiczny i tu się zgodzę, że smakował jak zupka chińska, ale pozostałe dania naprawdę były smaczne, barszczyk i uszka :) :) my bawiliśmy się do samiutkiego końca siedzieliśmy jeszcze jak orkiestra zakończyła swój występ i nikt nas nie wypraszał, obsługa zajęłą się sprzątaniem opuszczonych stołów. Odradzać można orkiestrę, chcieli być trendy i grali kawałki, które moim zdaniem nie nadawały się na bal Sylwestrowy tylko raczej na jakąś dyskoteke :razz: Ogólnie bardzo miło wspominam bal Sylwestrowy w Arkadii :)
PositiveAga - Wto Sty 05, 2010 10:06 am

Jestem świeżo po rozmowie w Arkadii, opowiem wam to czego sie dowiedziałam.

ceny na 2011 rok mnie troszkę zszokowały prawie 200zł od osoby.
oczywiście za stół wiejski trzeba płacić dodatkowo i to aż 15zł/17zł od osoby (uważam że jest to bardzo dużo, na innych salach mówią 10zł/os)
po weselu jedzenie można zabrać ze sobą, tort i szampan w cenie wesela
toalety ładne, zadbane, duże także w sukni ślubnej spokojnie można się zmieścić
menu bardzo nam się podobało, wszystkiego było dużo i jedzonko bardzo ciekawe
na krzesłach są bordowe pokrowce, sa one już w cenie wesela (na innych salach trzeba dodatkowo płacić 3-5zł)
dekoracja co jakiś czas jest zmieniana, my byliśmy od razu po sylwestrze wiec balony były już w "nie najlepszym stanie" i kolor też nam sie nie podobał żółto-biały
jedyny minus moim zdaniem:
gdy zapytałam o ilość kelnerów na 100 osobowym weselu, właściciel powiedział nam że będzie 3 "lepszych" kelnerów bądź 4 "gorszych". troszkę zszokowała mnie ta informacja.

tysiaak - Pon Sty 11, 2010 6:15 pm

PositiveAga napisał/a:
gdy zapytałam o ilość kelnerów na 100 osobowym weselu, właściciel powiedział nam że będzie 3 "lepszych" kelnerów bądź 4 "gorszych"

Heh nieźle... Ciekawe co kryje sie pod słowem lepszy i gorszy? To ze jedni pija mniej a drudzy więcej podczas swojej pracy? Problem obsługi w Arkadii zaczyna już mi spędzać sen z powiek :(

anetka-klem - Pią Sty 15, 2010 2:38 pm

z zewnątrz - tak sobie. Ale wewnątrz byłam - jest w porządku. Jedzenie słyszałam, że też ok
piwo1981 - Wto Sty 19, 2010 6:50 pm

Sala z zewnątrz nie przypomina Karczmy, Domu weselnego, Dworku itp, ale jak się ją ogląda w dzień to nawet nie odstrasza, w środku bardzo ładna (3 lata temu remontowana, tzn wtedy powstała), sala łączna w kształcie prostokąta, od lewej mamy stół państwa młodych ok 14 osób, potem prostopadle 3 rzędy dla gości, jak spojrzycie na zdjęcie na stronie Arkadii to są tam dwie posadzki, bodajże do 130-140 gości nie wychodzi się z posadzki przeznaczonej na stoły, ja mam wesele na 120 osób max więc idealnie wszystko pasuje, jeśli ktoś będzie miał na mniej może dodać kwiaty i zmniejszy sale chociaż jak wszyscy będą się bawić to i tak nie zginą, cennik na 2010 obejmuje nie 4 (nie ma już najtańszego menu) a 3 menu od 155 (165) do 175 złotych, począwszy od 4 gorących dań do 5 podawanych na półmiskach, czyli mięsa do wyboru oraz większej liczbie zimnych przekąsek, stół wiejski dopłata 15 od osoby, w przyszłym roku pewnie będą ceny +5, mi osobiście sala przypadła do gustu ze względu na swój układ i bliskość retkini, ma klimatyzację i 2 małe pomieszczenia które można przeznaczyć na spanie dla dzieci, jest teraz połowa stycznia, a z tego co wiem w każdym miesiący z R połowa terminów zajęta, na pewno koniec maja, koniec czerwca, zajeta druga polowa sierpnia.. takze powoli zaczyna sie zapelniac, to takie moje odczucia po wizycie skonczonej podpisaniem umowy :) pozdrawiam
p.s. właściciel mówi że czyta to forum i że nie ma co się bać o kelnerów, jest jeden stary wyjadacz, a reszta nowa ekipa, zreszta każdy przed swoim weselem może go uczulić na ten punkt.

Agu24 - Nie Sty 24, 2010 11:23 pm

No to ja też się wypowiem w tym wątku:) Byłam gościem weselnym (a nawet świadkiem) u przyjaciółki, która miała wesele we wrześniu 2009r. właśnie na tej sali. Jeśli chodzi o kelnerów to raczej nie mam zastrzeżeń, poza jednym incydentem, kiedy to poprosiłam jednego z nich aby rozjaśnić nieco światło, bo prosi o to kamerzysta. Na co usłyszałam niezbyt miłą opinię kelnera na temat owego kamerzysty i tego jaki on powinien posiadać sprzęt foto. Wydaje mi się, że nie jemu to oceniać i komentować! :? |Ogólnie jeśli chodzi o jedzenie to było ok, choć ja nie jadłam dużo bo większość wesela spędziłam na parkiecie:) Reszte jedzenia, które zostało oczywiście Młodzi zabrali ze sobą. Ogólnie wesele ok, sala też ładna, tylko przy 70-80 osobach nieco pustawa. Także raczej na plus. Nie martwcie się będzie dobrze:D

[ Dodano: Nie Sty 24, 2010 11:33 pm ]
Może uda mi się znaleźć jakieś fotki z tej sali

[ Dodano: Nie Sty 24, 2010 11:40 pm ]
Więcej zdjęć mogę wysłać na pw

myszka11986 - Wto Lut 16, 2010 3:23 pm

Agu24, hej, mam prośbę wysłała byś mi więcej fotek z arkadii z wesela, bede miala tam swoje we wrzesniu 2010 :) )
pozdrawiam

pszczółka - Czw Mar 18, 2010 12:52 pm

Ja też byłam tam gościem we wrześniu 2009 r. i nie mam większych zastrzeżeń.

Było coś około 130 gości, 4 długie pasy stołów połączone jednym dla młodych i swiadków.
Czy było ciasto? Jak na mój gust nieco za blisko poustawiane krzesełka, nie było między nimi przerw, zatem, by odejść od stołu, trzeba było mocno wysunąć się do tyłu i wyjść. Trochę się objaliśmy łokciami, nie bardzo można było zjeść np. zupę. Miejsce dla palących... na zewnątrz, tzn. po wyjściu z sali na parking znajdujący się przed lokalem. Palący muszą zahaczyć o część taneczną, by przejść do stołów. Na tym koniec wad.

Sala piękna, pokrowce na krzesła były białe. Duży podest dla orkiestry, z boku pokoik na stół dla orkiestry. Przed podium położony parkiet - niezastąpiony do tańca. Wszyscy tańczący goście by się tam jednak nie zmieścili. Czasem to dobre, bo widać tłumy na parkiecie.
Jest mały pokoik na zapasy alkoholowe i prezenty.
Jedzenie pyszne, świeże (sałatki, łosoś na plasterku cytryny). Dania gorące i lody doniesione na czas. Poza lodami wszystko na półmiskach, więc można było dozować sobie ilość i jakość zjadanych potraw.
Stół wiejski stał po drodze do toalety (naprzeciw okien, na wysokości drzwi wejściowych), fajnie przystrojony.
Toalety nowoczesne, czyste, zaopatrzone w ręczniki, mydło. W toalecie wielkie lustro, świetne do zerknięcia, czy ze strojem, majkijażem i fryzurą wszystko OK.

Mnie się podobało. Polecam.

april82 - Sob Cze 19, 2010 1:16 pm

Ponieważ termin naszego wesela zbliza sie wielkimi krokami, w zeszłym tygodniu odwiedziliśmy salę i rozmawialiśmy z jednym z właścicieli.
Oczywiście tak jak przewidziałam ceny na 2010 rok wzrosły w stosunku do poprzedniego roku kiedy podpisywałam umowę, tak jakby od razu nie mogło być napisane więcej, skoro wiadomo że i tak wzrośnie. W tym momencie sala przewiduje 4 rodzaje menu za 150, 160, 170 i 180 zł. Cena stołu wiejskiego jest straaaasznie! wysoka bo 15 zł od osoby, to chyba najdroższy stół wiejski w Polsce :o Bimber oczywiście nalezy załatwić we własnym zakresie.
Jeśli chodzi o poprawiny, których mamy nie robić to jest to koszt 90 zł od osoby. Chcielismy natomiast zorganizować niedzielny obiad dla gości, bo duzo jest przyjezdnych i chyba dobrze na kaca zjeść cos ciepłego przed powrotem do domu. Z tego co wiem to na poprawinach zawsze jest serwowane jedzenie z wesela plus jakiś świezy posiłek, np. żurek z kiełbaska i jajkiem. Niestety własciciel poinformował nas że nie moze zaserwować jedzenia z wesela na naszych "poprawinach" bo będzie to wyglądac nieswieżo. Ja tego zupełnie nie rozumiem bo chyba wszyscy goście wiedzą, że tak się zawsze robi, bo co ja niby mam zrobić z tym jedzeniem. Nie wyrzucę przecież a w poniedziałek lecimy z powrotem do Londynu... Koszt takiego obiadu to ok. 40 zł. Mam nadzieję że dogadamy sie w tej kwestii a jak nie to wynajmę inne miejsce na sam niedzielny obiad... :-?
Co jeszcze.... Sala ma dekoracje podwieszoną pod sufitem, ale za dodatkową dekorację z żywych kwiatów trzeba zapłacić extra ok. 500-700 zł.
Ogródek się buduje i ponoć na nasze wesele ma być juz gotowy, ale chyba nie będę chciała z niego korzystać bo boję sie że goście będą siedzieć na zewnątrz zamiast sie bawić (tak jak było na weselu u kuzynki mojego narzeczonego).
Napiszę więcej za miesiąc po kolejnej rozmowie i negocjacjach :D No i oczywiście po samym weselu. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki! 8)

tysiaak - Sob Cze 19, 2010 1:57 pm

Czy ja dobrze rozumiem, że jeśli mialam wczesniej menu za 150 to teraz bede musiala zaplacic za nie 170 zl? I stół wiejski zamiast 12 zl od osoby wynosi teraz 15?
pszczółka - Pon Cze 21, 2010 8:59 am

April - z tym jedzeniem to właściciel miał rację... Jak coś zostanie z wesela, to zabierzcie do domu, ale np. sałatki z soboty (takie, co przeleżały na stołach całą noc) ani nie byłyby smaczne, ani ładne. W porządnym lokalu nie dadzą Ci odgrzewanych udek kurczaka tylko świeże kotleciki, więc plus dla lokalu.
Nie wiem, czy dekoracja kwiatowa przy suficie będzie konieczna...
Co do ogródka - fajny pomysł, gdy goście palą i gdy jest gorąco. Czasem trzeba wyjść na powietrze (choć tam i tak można na zewnatrz, przed budynek). Goście uciekają na dwór, jak orkiestra jest do bani. Sposób na to (bo nie wiadomo, jak zespół podpasuje gościom) - otworzyć ten ogródek dopiero w późniejszch godzinach, a nie od razu na początku.

april82 - Pon Cze 21, 2010 8:55 pm

Tysiaak, wszystkie menu zdrożały o 10 zł, a stół wiejski o 3 zł. Czyli jeśli miałaś menu za 150 zł to teraz musisz za nie zapłacić 160 zł... :(
Pszczółka, może co do jedzenia masz trochę racji, ale to są poprawiny, więc goście są przygotowani i wiedzą jak to wygląda... Ja nie twierdzę, żeby zaserwowac stare jedzenie, ale chyba coś z wesela mozna podać. Tak przynajmniej było na wszystkich poprawinach, na jakich byłam... No ja w każdym razie chciałabym jeszcze tą sprawę przedyskutować...
Jesli chodzi o dodatkową dekoracje z żywych kwiatów, to chodziło mi o taką na stołach, na ścianach i przy scenie. Na suficie nie ma już balonów, są za to przewieszone takie szarfy materiału i nawet ładnie to wygląda :lol:
A co do ogródka, to mam nadzieję że zespół sie sprawdzi i ludki będa szaleć na parkiecie, ale rzeczywiście moze skorzystam z Twojej rdy i ogródek otworzymy jak już zabawa sie rozkręci :wink:
Pozdrawiam!

tysiaak - Pon Cze 21, 2010 9:48 pm

Dzisiaj mój Ł dzwonił do Arkadii i powiedzili mu ze jesli mielismy za 150 to teraz bedziemy placic 170!!!!!!!! my bylismy przygotowani ze zdrozeje max o 10 zl i ze stol wiejski sie nie zmieni. a tu az 20 zl zdrozalo!!!! To chyba jakis koszmar jest. :evil: :evil: :evil: A my za wszystko placimy sami wic jest to dla nas ogromna różnica :(
mari26 - Pią Cze 25, 2010 7:05 pm

:zly: tysiaak, no nie wierze ja mam wesele w arkadii w sierpniu i jak to przeczytałam to sie załamałam dosłownie :zly: my jak rozmawialismy przy podpisywaniu umowy to własciciel powiedział nam, że drozeje co roku o 5zl, a w umowie jest napisane ze max. moze zdrożec o 10% wiec jeśli miałaś płacic 150 to teraz max. 165zl i ja bym ani grosza wiecej nie dała. A to ze ceny im ogólnie poszły w góre o 10zl to przeciez jest podwyzka dla tych co teraz zamawiają, a nie dla tych co już 2lata temu zamówili. I jeszcze ten wątek o kelnerach, to też mnie przeraza :evil: tym bardziej, ze mamy miec duze wesele, a o to przy podpisywaniu umowy nie pytaliśmy :/
tysiaak - Pią Cze 25, 2010 7:13 pm

mari26, ja w koncu nie wiem jak to jest z tymi cenami. podejrzewam ze dla nas zdrozalo chyba o 10 zl. trzeba sie tam wybrac osobiscie i sie dokladnie o wszystko dowiedziec.

A czy ktos wie jaka obecnie jest tam dekoracja (kolorystycznie) i czy jesli jest inna niz bym chciala (kremowo-bordowa) jest mozliwosc zmiany (przez salę) na inną? Bo ja juz kupilam winietki i prezenciki dla gosci z bordowymi elementami... bo w takich kolorach byla dekoracja jak podpisywalismy umowe...

april82 - Nie Cze 27, 2010 11:41 pm

Dekoracja pod sufitem, z tego co pamiętam, jest koloru kremowego. Natomiast pokrowce na krzesła są nadal bordowe więc chyba nie masz sie o co martwić:)
irena - Pią Lip 16, 2010 7:11 pm
Temat postu: arkadia wesele 01.05.2010
cześć dziewczyny byłam na weselu i poprawinach u kuzyna,jesli chodzi o wesele i obsługę
to wszystko ok. :) jedzenie :)było pyszne, a posiłki ciepłe, były naprawdę ciepłe.
jezeli chodzi o obsługę,to czytałam,że kelnerzy w starszym wieku i nie spisywali się za dobrze....a na tym weselu było trzech młodych kelnerów i jedna młoda kelnerka i spisywali się naprawdę profesjonalnie.
Sala jest bardzo ładna i przestronna,upały nie grożne bo jest klimatyzacja.Toalety robia miłe wrażenie.Ogólnie wszystko ok POLECAM

AgataJagodziak - Sob Lip 17, 2010 2:47 pm

Witam. Byłam tam na weselu w 2006 roku, ale postanowiłam dodać opinię. Jedzenie może nie było najlepsze, ale atmosfera świetna, ładnie przystrojona sala.
Polecam.

tysiaak - Sob Lip 17, 2010 4:18 pm

ta, tylko ze w 2006 roku sala znajdowala się gdzieś indziej niż teraz....
anita1937 - Nie Lip 18, 2010 2:00 pm

Witajcie.Tydzień temu byłam na weselu w Arkadii i ubawiłam się na maxa :lol: JeZeli chodzi o szczegóły to jedzenie na medal,było smacznie,ładnie podane.Posiłki gorące.Bardzo podobał mi się stół staropolski;na którym przez cały czas jest pyszny gorący żurek z kiełbasą......Nie wiem czy to było w standarcie :D ,ale obok był osobny stół z super jakimiś rybami i pieczonymi kaczkami,gęsiami.Super to wyglądało i smakowało.
Jeżeli chodzi o obsługę to średnia wieku 25lat spisywali się ok.
Ogródek jest już gotowy ,można było sobie zapalić na świeżym powietrzu :P
Sala piękna,ładnie dekorowana,klimatyzacja się spisała.
Czytałam poprzednie recenzje i to BREDNIE co piszecie o poprawinach.Ja sobie nie wyobrażam ,żeby na poprawinach miałabym jeść to samo co na weselu,bo odrazu byłoby widać,że jest to obślizgłe i nieświerze.(to nie te czasy komunistyczne)
U nas było wszystko świerze.Mam małe zastrzeżenie tylko do zespołu,trochę za mało hitów.Ógólnie byliśmy bardzo zadowoleni i swoje wesele też tam urządzę.Jak macie jeszcze jakieś pytania,chętnie odpowiem.

[ Dodano: Nie Lip 18, 2010 2:06 pm ]
a zapomniałam jeszcze dodać,że na poprawinach było bardzo słodko ;) czekolada płynęła
z fontanny.Super pomysł,sprawił radość nie tylko dzieciom.Pozdrawiam.

mari26 - Pon Lip 19, 2010 6:39 pm

no to super, pocieszyłaś mnie anita1937 :) w szczególnosci tym, że jedzenie smaczne a powiedz jeszcze dokładniej czy ten stół z kaczkami itp cieszył się powodzeniem? bo ja też o nim myślę :) a i gdybyś mogła mi na priv wysłac jakie mniej wiecej były gorące dania i co najbardzoej gościom smakowało- byłabym bardzo wdzieczna :)

P.S. jeszcze do wcześniejszego wątku o wystroju to dodam, że byłam ostatnio w arkadii i własciciel powiedział, ze oni nigdy nie mieli białych pokrowców na krzesła tylko zawsze są bordo.

piwo1981 - Czw Lip 22, 2010 7:24 am
Temat postu: 20.08.2011 Arkadia - odstąpię salę wraz z orkiestrą
Witam serdecznie, niestety z przymusu muszę zrezygnować z rezerwacji w Arkadii z terminem 20.08.2011. Przedpłata jest w wysokości 2500 plus orkistra Echo z Tomaszowa 600, zapraszam z pytaniami pod numer telefonu 602-787-688
Pozdrawiam
Piotr

zonka123 - Pon Sie 09, 2010 1:59 pm

Ja miałam wesele w Arkadii 31 lipca. Naprawdę nie ma się do czego doczepić. Jedzenie bardzo dobre, stół wiejski wyśmienity (nic nie zostało). Ja dodatkowo miałam czekoladową fontannę, która również cieszyła się dużym powodzeniem. Sam klimat na sali super w szczególności, że w trakcie wesela palą się nastrojowe świece a dodatkowo są kolorowe światła (nie wiem co prawda czy to czasem nie była zasługa orkiestry). Ogólnie same plusy i naprawdę nie ma się o co martwić!!!!!!!
mari26 - Czw Sie 26, 2010 8:14 pm

czesc dziewczyny! ja miałam wesele w arkadii w ostatnią sobotę już ochłonęłam, wiec mogę opisać swoje spostrzeżenia i opinie gości. Ale zacznę od tego ze śmiem sądzić po rozmowach z właścicielem ze Anita 1937 to on we własnej osobie, tym bardziej ze niby skąd ktoś kto był tylko gościem weselnym miałby wiedzieć ze „Ogródek jest już gotowy” i kto normalny idzie na wesele a później zapisuje się na forum, czyta wszystkie opinie o danej Sali i daje wypowiedz w 100% pozytywną??jak dla mnie tu śmierdzi właścicielem, ale to tylko moje zdanie.
Do rzeczy: wesele mieliśmy bardzo udane, goście się wybawili wychodzili zadowoleni, bardzo chwalili orkiestrę i wygląd Sali, super dekoracje ALE to już zasługa dekoratorki Eweliny, ktorą serdecznie i z czystym sumieniem polecamy (oczywiście za dodatkową opłatą, ale warto!!!)jedzenia było dużo to fakt i sporo zostało ALE TO znów nie całkiem zasługa Sali tylko tego za zamówiliśmy dużo dodatkowych rzeczy: dodatkowy 5ciepły posiłek, dwie zakąski zimne, stół z kaczkami, gęsiami, kurami, żurkiem itp.-cieszył się dużym powodzeniem , fontanna czekoladowa, co razem nas wyniosło po ponad 200zl/os (nie licząc alkoholu oczywiście oraz tego ze na własny koszt dokupiliśmy jeszcze owoców- arbuzy i winogrona oraz cukierki).

[ Dodano: Czw Sie 26, 2010 8:15 pm ]
To tyle co mogę napisać pozytywnego na temat arkadii bo jeśli chodzi o obsługę to nadal fatalnie mimo tego, ze faktycznie młoda ekipa to cieple dania były beznadziejnie podawane np. najpierw podali bigos goscie zjedli go z chlebem po czym okazywalo się ze podają jeszcze mięsa, ta sama sytuacja z daniem z kluskami slaskimi – a my przeciez nie rozpowiadaliśmy przed weselem każdemu co będzie do jedzenia i ze jak podadzą np. bigos to niech czekają jeszcze z 5min co najmniej na mięsa –to nam się bardzo nie podobalo, jak również to ze kelnerka podchodząc do jednego z naszych gosci na jego prosbe, nie podeszla z kulturą tylko wywaliła tekst „ CO ZNOWU?” (i nie była to żadna pijana natrętna osoba, a nawet gdyby była to i tak ich nadal powinna obowiązywać kultura osobista na najwyższym poziomie, a tej bardzo brakowało). Koleny minus klimatyzacja- nie wyrabiala przy 140osobach a jest już koniec sierpnia i noce są chłodne wiec ja nawet nie chce myśleć co się działo w lipcowe upały…

[ Dodano: Czw Sie 26, 2010 8:16 pm ]
i w moim odczuciu najgorsze na koniec ( o czym niestety dowiedzieliśmy się już po weselu i już po ostatecznym pożegnaniu z właścicielem arkadii). Jak już wszczesniej opisałam wybraliśmy full opcje i miało to obowiązywać dla każdego z naszych gosci, również dla orkiestry, kamerzysty i fotografow ALE jestem zła, zażenowana i zdegustowana tym jak ich potraktowali, tzn na stole za sceną (DZIEWCZYNY ZA NIC W SWIECIE NIE GODZCIE SIĘ NA TO ŻEBY ORKIESTRA SIEDZIALA ZA SCENA!!!) nie postawli im napojów, ciast, owoców na obiad dostali po jednym kawałku miesa bez możliwości wyboru ani dokładki a za wszystko zapłaciliśmy!!! Gdy poprosili o ciasta kelnerka powiedziala im ze wszystkie już stoja na stołach gosci, gdy poprosili o wodę przynieśli im baniak 5litrowy- ŻENADA!!!!!!!!!mieli posprzątać tam ten burdel totalny to z łaski rzucili 1 obrus na te porozwalane panele, ten kąt za sceną wyglada okropnie, a jak chciałam żeby właściciel postawil im stolik przy scenie tam gdzie stoja kwiaty ‘ślubne” to nam zamydlił oczy ze niby orkiestry wolą siedzieć tam z tyłu i mieć wiecej swobody –jasne kur.. przy tej zarówce na kablu wiszącej nad głową-masakara!!! żałuje że dowiedzieliśmy się o tym tak poźno…

[ Dodano: Czw Sie 26, 2010 8:22 pm ]
podsumowując dodam jeszcze, ze gdyby ten właściciel rozmawiał z nami przy podpisywaniu umowy napewno nasze wesele odbyło by się gdzies indziej, szkoda, ze nie ma już pana Grzegorza w ich składzie... był bardziej ugodowy i konkretny, a ten potrafi ładnie czarowac sciemami

[ Dodano: Pią Sie 27, 2010 9:08 am ]
należy się małe sprostowanie w kwestii wypowiedzi tej kelnerki o której wczoraj pisałam, to jednak nie powiedziała tego "co znowu?" do jednego z gosci tylko do drugiej kelnerki, a jeden z gosci to uslyszal. Wiec tu przepraszam i zwaracam honor za tą niespójnosc :oops:

[ Dodano: Pią Sie 27, 2010 9:26 am ]
generalnie co do jedzenia to nie ma sie co załamywac, bo to ze bylo i bedzie na waszych weselach smaczne to jest gwarantowane:) zeby bylo duzo zadbalismy o to za dodatkową oplatą ale i tak raczej glodny nikt wyjsc nie powinien, tylko załamała mnie ta sytuacja z orkiestrą, o ktorej jak pisalam dowiedzialam sie po fakcie i to ze podawanie ciepłych posilkow mi sie nie podobalo. JEsli o dekoracje zadba Ewelina o dobra zabawe wasza orkiestra i sami goscie to wesela beda udane, i tego wlasnie Wam forumki życzę :*

AnBa - Sob Wrz 11, 2010 8:06 am
Temat postu: o Arkadii raz jeszcze
Wesele w Arkadii mieliśmy tydzień temu. Było wszystko super. Młodzi, sympatyczni kelnerzy ( 2 panów i 1 dziewczyna). Nie ma już tych starszych panów i tego pijącego-wszyscy podobno pozwalniani. Za kwiaty wcale tak dużo nie trzeba płacić - my się dogadaliśmy z Panem właścicielem i przywieźliśmy swoje a On nam powkładał ładnie do wazonów na stołach. Zespół z sali zadowolony (mają dużo miejsca na sprzęt i dla siebie a nawet na stół, przy którym jedli w przerwach). Mnóstwo miejsca do tańczenia i wygodnie do siedzenia ( u nas było 61 osób w sumie). Jeśli chodzi o ceny, to rzeczywiście są takie, jakie wcześniej już ktoś napisał. Ale cóż..takie czasy i podobno był kryzys. Ogródek jest - mały bo mały, ale fajny i przytulny. Każdemu polecam tę salę.
izunia_82 - Pon Wrz 13, 2010 1:31 am

AnBa czyżby właściciel :?: :?: :?:
AnBa - Czw Wrz 16, 2010 8:14 pm
Temat postu: Nie właściciel
izunia_82 napisał/a:
AnBa czyżby właściciel :?: :?: :?:


Nie! Zadowolony z wesela klient!!!

agniesz_ka - Nie Wrz 19, 2010 8:16 pm

I ja obiecałam, że napiszę po weselu siostry w Arkadii. Wszystko było ok, tak jak i na naszym weselu w 2009 roku. A nawet lepiej, bo zmienili wystrój i teraz jest jeszcze ładniej :) Jedzenie było ciepło, kelnerzy mili, sympatyczni. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Zawsze o każdej sali są różne opinie, jednym się podoba innym nie. Ja byłam na dwóch weselach tam i uważam, że wszystko było w jak najlepszym porządku.

tysiaak - Czw Wrz 30, 2010 7:38 pm

Czas na moja opinię. Wesele odbyło sie w minioną sobotę (25.09.2010)
Było suuuuuuuuuuuuuper! Wszyscy byli salą zachwyceni, kelnerzy sprawowali się świetnie było chyba dwóch młodych, jedna dziewczyna i jeden straszy. Najlepszy był ten straszy, rozmawiał z nami, coś żartował czasem, był miły i uprzejmy jak z resztą pozostali również. Posprzątali po weselu i pomagali nam pakować całe jedzenie które zostało, służyli różnymi pojemnikami oraz pudełkami, których nam zabrakło.
Jedzenie bardzo smaczne, wszyscy byli zachwyceni. (ja osobiscie mialam zastrzezenia co do bigosu, ale pozostałe dania mniam) Najwiekszym powodzeniem cieszyl sie wiejsci stół który był zajeb*sty. Nigdy wczesniej nie widzialam lepszego. I fontanna tez miała ogromne powodzenie (fontanna była na sali, nie wynajmowana) Trafiła nam sie ładna pogodo to i z ogródka ludze korzystali chociaz i tak wiekszosc chodzila przed Wyjscie główne na paieroska. Właściciel to naprawde bardzo fajny człwowiek.
Wszystko udało sie tak jak sobie wymarzylismy mimo wczesnijeszych obaw wynikających z różnych opinii jakie krążą po tym forum. Jesli mialabym jeszcze raz wybierac to na pewno wybralabym Arkadie! W razie jakichkolwiek pytan prosze na pw na wszystkie chetnie odpowiem.

agnieszka1984 - Czw Wrz 30, 2010 8:22 pm

My również robiliśmy w Arkadii i mogę z czystym sumieniem polecić bardzo fajna sala dobra jedzenie i miła obsługa.
badman - Wto Paź 26, 2010 9:37 am

Umowa podpisana :) Jestem bardzo zadowolona z tej sali, mam nadzieję, że do przyszłego raku nic się nie zmieni :)
antonówka - Pon Sty 24, 2011 11:29 pm

bawiliśmy się u kuzyna na weselu w sierpni i powiem otwarcie było super.; naprawdę sala rewelacyjna i świetna obsługa polecam.
mrofka_z - Wto Lut 08, 2011 12:16 pm

Czy ktoś się orientuje jakie ceny w Arkadii na 2012?? Bede wdzieczna za informacje.


Dodzwoniłam się w końcu.
na 2012 rok min 150 zl za wesele 4 cieple dania,i od 70 do 90 zl za poprawiny, jeszcze nie wiem czym sie różnia, ale jutro jade ogladac sale.

Jesli kogos to interesuje :P

kaniaa - Pon Mar 07, 2011 10:00 pm

mrofka_z, i jak sala? jakie odczucia? podobała się?

może też się tam wybiorę...

mrofka_z - Wto Mar 08, 2011 12:49 am

Wiesz co, nie byłam w końcu bo Pan sobie zapomniał na którą się umowiliśmy i pojechał do domu. Ale moi rodzice się tam bawili i byli zadowoleni. Dobry parkiet, przestronna, duża sala. Jedzenie w sumie dobre. Jedyne co to brak tego ogrodu, ale miał być. Miałam się o to pytać, lecz nie było mi dane :) Przejechać się zawsze warto :)
fuente - Pon Wrz 26, 2011 8:37 pm

Arkadia to jedno z tych miejsc które bardzo braliśmy pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.
Ostatecznie zdecydowaliśmy się na inną salę, ale tylko ze względu na zaplecze ogrodowe. Po prostu jak dla nas ogródek oferowany przez arkadię jest zdecydowanie zbyt mały, jak na wesele latem.
Właściciel Arkadii to fantsatyczny człowiek. Wszystko dokłądnie nam wyjaśnił, oprowadził nas po wszystkich kątach Arkadii, poświęcił nam grubo ponad godzinę, cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania, a na koniec doradził nam jeszcze o co pytać przy wyborze sali innych właścicieli i na co zwrócić uwagę przy wyborze sali. Gdyby nie ten malutki ogródek w Aradii pewnie zdecydowalibyśmy się właśnie na to miejsce.

Mistique - Sro Lis 02, 2011 8:11 pm

Hej :)

Dzisiaj byliśmy z narzeczonym oglądać tę salę :) Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Trochę mnie martwi to, że tak naprawdę do końca nie wiadomo jak to wyjdzie z ceną za menu. (Menu dostaje się do łapki dopiero po podpisaniu umowy..:/) Właściciel wszystko ładnie pokazał i pięknie odpowiedział na każde, choćby najgłupsze pytanie, natomiast jutro idziemy obejrzeć jeszcze jedną salę, która przynajmniej po informacjach uzyskanych ze strony i z rozmowy telefonicznej wygrywała z Arkadią.
Zadaliśmy bardzo dużo szczegółowych pytań, więc jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć, to pytajcie :) Chętnie odpowiem - ale wybaczcie, za dużo tego było, żeby chociaż w dużym skrócie tu opisać :)

ernol - Pon Sty 02, 2012 11:56 pm

Oglądałem salę z narzeczoną. Z zewnątrz po prostu brzydko, w środku bardzo przyzwoicie, 4 menu do wyboru, samemu należy zapewnić tylko alkohol. Plus - napoje gazowane bez ograniczeń. Dopłaca się tylko za dekoracje stołów kwiatami, ale można samemu zamówić i przywieźć, a oni włożą w wazony. Cena może ulec zmianie max. o 10%. Właściciel b. miły.
A_Kasperczak - Nie Lut 05, 2012 12:29 pm

Pragnę poinformować, że "Arkadia" zakończyła swoją działalność na ul. Obywatelskiej 102/104. Osoby mające zarezerwowany termin wesela na 2012 r. proszone są o kontakt z nowym właścicielem pod nr tel. 668 557 997. Sala nosi obecnie nazwę "Rusałka"
Mac-erson - Wto Lut 07, 2012 9:04 pm

z racji zakończenia działalności Arkadii proszę o komentarze dotyczące nowej sali Rusałka otworzonej w tym samym miejscu umieszczać w nowym wątku pt. RUSAŁKA.
Ollcia - Nie Lut 19, 2012 8:51 pm

WAŻNY KOMUNIKAT !! !
Bardzo pilnie poszukuje osób, które mają zarezerwowany termin na wesele na 2012 rok w Arkadii.Jeżeli jest ktoś, kto już podpisał umowę i dał zaliczkę. Sprawa wygląda następująco: Arkadia już nie istnieje i nie ma żadnego kontaktu z właścicielem, który nawet nie raczył poinformować swoich klientów o wypowiedzeniu umowy najmu lokalu na Obywatelskiej...Jeżeli ktoś jest zainteresowany wyjaśnieniem tej całej sytuacji i odzyskaniem straconej zaliczki to proszę o kontakt ze mną tu albo na olciaff@interia.pl Sprawa prosi się o zgłoszenie na policję i ewentualnie prokuraturę.Im będzie nas więcej tm lepiej...Czekam na informację

p.s. nowy najemca lokalu p. Kasperczak otrzymała ksero umów podpisanych przez klientów, ale zostały one odbite w taki sposób że nie ma na nich naszych telefonów i emalii, pewnie po to by utrudnić jej kontakt z nami.

Moniquem - Nie Mar 18, 2012 10:04 pm
Temat postu: Arkadia zmiana właściciela
Witam,
jestem jedną z ofiar najemców Restauracji Arkadia na Obywatelskiej. Pan Jarosław i Robert Szydzińscy przestali być najemcami lokalu przy Obywatelskiej i nie raczyli poinformować mnie o tym fakcie jako stronę umowy.

O zmianie właściciela dowiedziałam się przez przypadek - dzwoniąc do Pana Jarka z pytaniem o zmianę nazwy restauracji sądząc że jest to kwestia czysto PR-owa. Pan ze stoickim spokojem poinformował mnie, że sala nie jest już przez nich wynajmowana (podpisując umowę nie wspomnieli o tym, że nie są właścicielami tylko najemcami) i że z racji braku kontaktu nie mogli mnie o tym zawiadomić. Nasza umowa zawiera mój adres zamieszkania, numer telefonu i mail! Pan Szydziński stwierdził, że może wynająć mi salę koło Matki Polki i nie ma problemu. Problem tylko jest taki, że zaproszenia są już wydrukowane a decyzję o wynajęciu sali podjęłam nie ze względu na osobę Pana Jarka tylko miejsce. Pragnę również zauważyć, że gdyby nie zupełny przypadek pewnie dowiedziałabym się o zmianie właściciela na tydzień przed weselem. Nie wiem kto z Was zmienił formę umowy którą Panowie dawali do podpisu ale ja mam zapis o konieczności zagwarantowania zastępczego lokalu i poniesienia dodatkowych kosztów jeśli takie z ich winy wystąpią, także Ola jeśli będziesz chciała złożyć zbiorowy pozew ja jestem na TAK!.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group