Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - "BELWEDER" w Konstantynowie Łódzkim

Kati - Czw Maj 06, 2004 12:42 am
Temat postu: "BELWEDER" w Konstantynowie Łódzkim
Byłam w Belwederze na sylwestrze rok temu... fantastycznie :) Zarówno muzyka jak i jedzenie z obsługą... sala ładna, w ciepłych kolorach - polecam dla nieduzych (do 100 osób) wesel.

edit: poprawiłam tytuł wątku :)
Pusiak

kryszka - Czw Maj 06, 2004 12:58 am

Kati, Belweder jest raczej na dużo powyżej 100 osób. Sala jest ogromna i kobieta w ogóle nie chciała z nami rozmawiać gdy usłyszała że planujemy maksymalnie 90 osób.
Kasik - Czw Maj 06, 2004 9:59 am
Temat postu: Belweder
Sala na duże wesela - myślę, ze conajmniej powinno być 120 osób aby nie wydawała sie pusta.

My początkowo się na nią zdecydowalismy, wpłaciliśmy juz nawet zaliczkę ale po pewnym czasie zmieniliśmy decyzję.
Dlaczego?

Ponieważ przeglądając jeden zespół (grał właśnie na tej sali) okazało się, że jest dość mało jedzenia na stołach - a zapewniali, ze będzie sie on uginał pod jego ciężarem.

Ale ostatnio słyszałam, że jeśli chodzi o jedzenie to jest go na tej sali dosć dużo.

Tak sobie, myślę że chyba para (której przypadkiem wesele oglądaliśmy) mogła tylko tyle go zamówić - no ale wpłynęło to w pewnien sposób na naszą decyzję. I chyba dobrze sie stało, bo i tak było mniej osób niz przewidywalismy początkowo - a sala jak wspomniałam jest duża.

Podsumowując - sala bardzo ładna,na duże wesele a co do jedzenia to mogę tylko powiedzieć to co usłyszałam - sporo go i smaczne :)

Kati - Czw Maj 06, 2004 8:36 pm

Na sylwestrze było 110 osób :?
Pusiak - Czw Lut 24, 2005 10:24 am
Temat postu: Belweder
Bardzo fajna, duuuuża sala w Konstantynowie Łódzkim. Ceny mniej wiecej porównywalne, 145 zł/osoba (bez poprawin), w cenie wszystko, poza alkoholem (jest za to lampka szampana dla gosci na pierwszy toast). Można za dodatkową opłatą mieć stół staropolski (chyba około 800-900 zł, nie jestem do końca pewna). Bardzo ładny wystrój, sala utrzymana w różnych odcieniach bordo, bardzo to ładnie wygląda, duży parkiet, podium dla orkiestry, możliwość wyjścia przed restaurację, szatnia (150 zł trzeba dopłacic szatniarzowi), barek, gratis pokój dla młodej pary (niestety tylko do składowania prezentów, kwiatów, ewentualnie do krótkiego odpoczynku, a nie do spania :( ) Mankamentem jest rozmiar sali, może sie tam zmieścić 400 osób, nie urządzają przyjęć mniejszych niż na 100 osób. Załączam zdjęcie, jak chcecie to popatrzcie :D
joa - Pon Lut 28, 2005 5:49 pm

Dla mnie to jest tragedia takie dopłacanie np. szatniarzowi lub babci kiblowej. Nie dosyc, ze zgarniaja niezla kase, to jeszcze dziaduja na czyms takim jak oplata za szatniarza.
To nie dotyczy tylko Belwederu, ale paru innych miejsc w miescie.
Np. szatnia płatna w knajpie-nie dosyc, ze piwo kosztuje np. 8-9 PLN, to jeszcze plac za szatnie i toalete.Tragedia.Wolałabym, zapłacic 50 groszy wiecej za cokolwiek i cene szatni czy czegkolwiek miec ukryta w konsumpcji i miec komfort wyboru-zostawiam plaszcz czy nie i na pewno za to nie płace...

Pusiak - Pią Mar 11, 2005 8:46 am

Naprawde nie wszystko Ci jedno czy zapłacisz bezpośrednio szatniarzowi, czy wliczysz to w cenę posiłku :?: I tak zapłacisz i tak zapłacisz, a już komu to chyba obojetne. Zwłaszcza, że wydaje mi się, że płacąc bezpośrednio szatniarzowi zyskujesz pewność, że pieniadze trafia własnie do niego i człowiek na tym zarobi :?: I faktycznie spotkaliśmy sie z tym w kilku miejscach, ale jakoś Nas to nie drażni do tego stopnia, żebysmy mieli rezygnowac z ładnej sali z tak błahego powodu... i nie widze w tym żadnej tragedii... zwłaszcza, że przy kilkunastu tysiacach wydanych na wesele te 150 złotych to nie jest jakaś straszna kwota...
Ale Ty oczywiscie masz prawo do własnego poglądu na tę sprawe i nie zamierzam Ci na siłe narzucac swojego punktu widzenia... pomyśl tylko, czy warto dla takiej drobnostki od razu odrzucac fajne miejsce na wesele :)

joa - Wto Mar 15, 2005 5:24 pm

Pusiak, przepraszam, ze odebrałaś to tak osobiście. Ten Belweder + szatniarz po prostu naprowadzil mnie na ten temat-Belwederu nie znam, natomiast draznia mnie takie rzeczy -tak jak opisałam w przypadku pubów na przykład.
I wole miec to ukryte w cenie piwa. A to czy własciciel zapłaci swoim kelnerom,szatniarzom, etc. to mnie nie obchodzi.To sprawa między właścicielem a pracownikiem.W końcu nie ludzie z ulicy są tymi barmanami/szatniarzami/kelnerkami, tylko pracujacy na zasadzie jakiejś umowy.
A tak w ogóle, to taki szatniarz to ma zycie!150 PLN za noc? Szwaczki u mnie w pracy zarabiaja 40 PLN dziennie.

Pusiak - Pią Mar 18, 2005 11:03 am

joa, spoko nie ma sprawy :) A co do życia szatniarza, to jeszcze zależy ile ma takich nocy w miesiacu :D Pozdróffki
Mefiu - Sro Sie 24, 2005 10:29 am
Temat postu: BELWEDER
Witam, może za późno na cokolwiek, ale chciałem się dowiedzieć waszych opini o tej sali. Ja mam tam ślub z Pusiakiem i mnie się sala podoba, jest duża, jasna, właściciel wydaje sie profesjonalistą...więcej powiem już po weselu. Wadą tego lokalu może być limit gości (od 100 osób) oraz cena, w tym roku 150 PLN/osobe. Po weselu powiem czy warto, a teraz czekam na ewentaulne wasze uwagi :)
pawel.musaszi - Pią Wrz 30, 2005 2:36 pm

Jestem ciekaw Twojej opinii na temat sali i organizacji, jak się spisała obsługa itp.??!!!
Pusiak - Pią Wrz 30, 2005 3:10 pm

Odpowiem Ci za siebie i Mefiu :)
Sala jest duża, przestronna, podzielona na część stołową i część taneczną. Oczywiście w ten sposób, że wszystko widać :) Właściciel jest bardzo przyjaźnie nastawiony do klientów, da sie z nim ponegocjować to i owo, przy podpisywaniu ostatecznej umowy omawiacie z nim menu i organizację tego dnia, a także ewentualnie kilku poprzednich (typu kiedy ma przyjść dekorator, kiedy przywieźć wódkę, itp. ). W Naszym przypadku było super, obsługa sprawna, miła, wszystko na czas i elegancko wykonane. Jedzonko pycha (to zresztą można sprawdzic na codzień w części restauracyjnej) :!: Osobiście uważam, że jest to jedna z najlepszych sal w Łodzi, zresztą sam fakt, że jak rezerwowaliśmy termin rok przed ślubem to był to ostatni wrześniowy termin, mówi chyba sam za siebie :) Także gorąco polecam :)

Załączę kilka zdjęć samej sali, oczywiście dekoracja krzeseł, sufitu i ścian nie jest standardowa :)

Alma_ - Nie Lis 27, 2005 1:13 pm

Pusiak, Mefiu, moglibyście podać mi namiary na tę salę? Ma może jakiś adres www?

Już sama nie wiem, co robić, zdaje się, że mojej "sali idealnej" jeszcze nie wybudowano :?

kryszka - Nie Lis 27, 2005 8:42 pm

BELWEDER - ul. Łódzka 173, Konstantynów Łódzki; tel. 211 35 69, 211 35 73
Niestety nie mają swojej strony www. No i pamiętaj, że mają limit gości.

Alma_ - Nie Lis 27, 2005 9:08 pm

Stronę udało mi się znaleść :)

http://www.restauracja-belweder.pl/

Limit - tzn. od 100, tak?

kryszka - Nie Lis 27, 2005 11:57 pm

O, a my wszyscy tak szukaliśmy tej strony. :30: Już wpisuję ją do wszelakich spisów. :) Szkoda tylko, że działa tylko pod Explorerem. :roll:


Tak, o takim limicie pisał Mefiu.

Pusiak - Pon Lis 28, 2005 7:40 pm

Dzięki kryszko :)
Od siebie dodam tylko, że ten limit dotyczy chyba tylko okresu, kiedy jest mocne obłożenie, ale biorąc pod uwagę, że sala jest duża, to mniejsza ilość gości niż 100 osób mogłaby zginąć na niej :)
Alma, jak chcesz mogę Ci przesłac parę zdjęć jak to wyglądało u Nas z dekoracją itp.

bajeczka - Pon Lis 28, 2005 9:05 pm

Mnie ten link nie działa :?
Alma_ - Pon Lis 28, 2005 9:09 pm

kryszka napisał/a:
Szkoda tylko, że działa tylko pod Explorerem. :roll:

Bajeczko, może dlatego?

bajeczka - Pon Lis 28, 2005 9:15 pm

Za siódmym razem poszło :)
motylica - Czw Mar 16, 2006 11:16 am

gdy zaczynalismy nasze poszukiwania sali na przyjecie weselne byl to jeden z pierwszych przez nas ogladanych lokali.
zauroczyl nas klimat, kamerlanyi salonowy. wystroj ladny. wlascicile mily i raczej rzeczowy.

jednak po tym jak zobaczylismy jak wygladaja inne sale nawet w podobnym klimacie (jak np. Ambasador) wrocilismy tam aby zerknac raz jeszcze i... zobaczylam juz zupelnie co innego: wielki kwadrat oklejony dookola ladna tapeta i tyle. a sala faktyczniew wydala nam sie wieksza za drugim razem, za duza na nasz ilosc gosci.

motylica - Wto Mar 21, 2006 10:23 am

jeszcze raz odnośnie 'Belwederu' ...

sala ta była w czołówce przy pierwszych przeglądach.
stylizowane wnętrze - kojarzy m isię osobiście ze stylem w 'Ambasadorze' - jednak wykonaniem sporo odbiega.

największym minusem podczas organizacji wesela latem jest brak ogrodu. plac między bramą a wejściem jest wybetonowany i w bezpośrednim sąsiedztwie dośc ruchliwej ulicy niestety :(

zaplecze kuchenne wydaje się być za to dobrze zorganizowane... włąściciel trochę pewny siebie ale konkretny i wygląda na takiego, z którym można się dogadać :)

jak dla mnie cena dość wygórowana jak na wspomniany brak ogrodu i brak jakichkolwiek miejsc noclegowych - nawet dla nowożeńców.

karola - Czw Wrz 14, 2006 10:03 pm

My z M. też najpierw zajrzeliśmy do Belwederu z uwagi na to że blisko mieszkamy, ale rzeczywiście sala jest wielka i mała ilość gości zupełnie nie pasuje do tej sali. Jest limit ale zrobią wesele dla mniejszej liczby osób w sezonie, oczywiście z dopłatą ( ok 30 zl od talerzyka). A poza sezonem w normalnej cenie, no ale to pewnie dopiero pod koniec października. Zdecydowaliśmy się na salę na ?ródłowej (na ogródkach działkowych). Bardzo fajna sala, byłam tam już kilka razy i jest naprawdę świetna.
agnes - Nie Lis 26, 2006 11:42 pm

witajcie!
Czy ktoś ostatnio bawił się na weselu w Belwederze? Przeczytałam wszystkie posty, ale może wiecie coś nowego:) Jakie jest tam jedzenie? Ogłądałam in stronę www i przyznam, że zdjęcia potraw robią "średnie" wrażenie. Czy talerze, to ten "cudny" komplet z taniego duralexu? Ogólnie sala mi się podoba i mocną biorę ją pod uwagę.

Jestem świeżo po wizycie i mogę dodać kilka szczegółów:
- barek przeniesony na salę główną
- NOWO?? - przebijają ścianę i będzie wyjście do ogrodu - to na pewno doda uroku sali

Maja_Kris - Czw Mar 15, 2007 3:51 pm
Temat postu: UWAGA! BELWEDER!!!!
Nie wiem jakie macie doswiadczenia z ta sala ale ja ja odradzam calym sercem tak mocno jak jest piekna.

Obsluga jest okropna!! dziewczyny chodza w bluzkach ktore kiedys byly biale, zapominaja co kto chcial - dostalam kawe po 5 godzinach po tym jak przypominalam o niej z tysiac razy

Kelnerki wraz z kolegami okradly mojemu bratu caly barek z ekskluzywnych alhocholi

Tort zniknal doslownie 10 min po polnocy

Na drugi dzien wszystko stalo tak jak na weselu. nie posprzatane!!!! I malo tego- wedliny nawet nie byly schowane nie mowiac juz o dolozeniu czegokolwiek!!!

bylo zaplacone miedzy innymi za ryby - nie bylo zadnej!

moglabym tak wymieniac i wymieniac....

jak juz macie zaklepane to UWAGA placcie po a nie przed!!!!!!





Połaczyłam temat z już istniejącym.Korzystaj proszę Maju z wyszukiwarki :)

Havana - Nie Maj 20, 2007 7:12 am
Temat postu: Belweder - tylko na duze wesele
Bylam na weselu w Belwederze. Jedzenie b. smaczne ale mało, tak wiec wodke trzeba bylo zagryzac marynowana pieczarka i wszyscy b.szybko sie upili. sala dobra na b. duze wesele - ok. 200 osob. przy mniejszej ilosci gosci ma sie wrazenie, ze goscie zle sie bawia bo jest pusto na parkiecie.
zuzia - Czw Lip 12, 2007 8:45 pm
Temat postu: BEZNADZIEJA!!!
BELWEDER ZAWODZI

Mało jedzenia a na dodatek zimne!!! Na czysty talerzyk czeka się po 15-20minut a o następnym kieliszku można zapomnieć. Kilka potraw między innymi "flaki" były niejadalne z powodu przesolenie. Ogólnie gdyby nie orkiestra to wesele skończyło by się najpózniej o 24.
Na szczęście orkiestra była suuuuper!!! Dzięki niej wesele ogółem było udane ale sali nie polecam.

marta1984 - Nie Sie 05, 2007 11:50 am
Temat postu: dekoracja sali Belweder
Czy któraś z was mogłaby mi przesłać zdjecia dekoracji sali Belweder:) bardzo prosze:) bo cena dekoracji tej sali (zaznaczam ze OBOWI?ZKOWA - nie mozna sobie udekorować wg własnego uznania tylko jest sie zmuszanym do udekorowania jej przez panią która sie tam tym zajmuje) to koszt 1500zl! wiec zastanawiam sie czy naprawde warto wydac te pieniadze czy czukac innej sali.
SYLWECZKA - Pon Paź 01, 2007 11:05 am
Temat postu: BELWEDER (Konstantynów Łódzki) - proszę o Wasze opinie!
Planuję wesele w restauracji Belweder w Konstantynowie Łódzkim chciałabym poznać Wasze opinie na temat tego lokalu!Liczę szczególnie na osoby które organizowały tam swoje wesela, dajcie znać na co zwrócić uwagę, jeśli możecie prześlijcie zdjęcia lub filmy! Z góry dziękuje za wszystkie wskazówki!Pozdrawiam :)
SYLWECZKA - Wto Paź 02, 2007 10:48 pm
Temat postu: BELWEDER (Konstantynów Łódzki) - proszę o Wasze opinie!
Planuję wesele w restauracji Belweder w Konstantynowie Łódzkim chciałabym poznać Wasze opinie na temat tego lokalu!Liczę szczególnie na osoby które organizowały tam swoje wesela, dajcie znać na co zwrócić uwagę, jeśli możecie prześlijcie zdjęcia lub filmy! Z góry dziękuje za wszystkie wskazówki!Pozdrawiam :)
Pusiak - Sro Paź 03, 2007 9:38 am

Ja miałam wesele na tej sali, ale było to ponad dwa lata temu i nie wiem, czy coś się nie zmieniło, a sądząc po postach moich porzedniczek, zmieniło się dużo - mnie osobiście bardzo się podobała sala, nie polecam organizowania tam mniejszych wesel niż 150 osób, bo parkiet wygląda pustawo przy mniejszej ilości gości :) Jedzenie było super, obsługa też, dwa minusy za to, że podobno pracownicy zabrali część mięsa z obiadów po weselu (a mieliśmy je zabrać My) - zaznaczam tylko, że ja to słyszałam od mojej tesciowej, nie widziałam na własne oczy, a drugi za to, że na poprawinach część na której wcześniej stały stoły została odgrodzona parawanami - przypuszczam, że nie było posprzątane.
Kiedy robiłam wesele nie było obowiązkowej dekoracji, robiliśmy ją na własne życzenie w firmie poleconej przez właściciela - wyszła super :) Posiłki smaczne, dużo jedzenia, wszystkie prośby załatwiane szybciutko. Nie mam zastrzeżeń.

SYLWECZKA - Sro Paź 03, 2007 7:01 pm
Temat postu: BELWEDER (Konstantynów Łódzki) - proszę o Wasze opinie!
Pusiak dzięki za odpowiedź!
Czy ktoś jeszcze miał wesele w tym lokalu???
Czekam na opinie!
Z góry dzięki!Pozdrowionka :)

[ Dodano: Pią Paź 05, 2007 12:45 pm ]
No cóż nie doczekałam się na więcej opinii o Belwederze.
W każdym razie decyzja zapadła!
Moje wesele odbędzie się właśnie tam!!! :)
Już nie mogę się doczekać!

MałaMi1 - Sro Paź 10, 2007 11:56 pm

Sylweczka, a na kiedy planujecie wesele w Belwederze? my dziś wstępnie zarezerwowaliśmy termin 23 sierpień 2008. Sala nam się strasznie podoba. Mam nadzieję, że to jedzonko też będzie dobre-bo jedynie tego się obawiamy...
jaol - Czw Paź 11, 2007 10:28 am

Dziwią mni te krytyczne uwagi pod adresem Belwederu. Bawiłam się tam na weselu w sierpniu tego roku i jako gość odniosłam bardzo dobre wrażenie. Sala jest bardzo ładna, zadbana i panuje przytulna atmosfera. Jedzenie też było O.K.
Na tyłach jest urządzony ogródek. Korzystali z niego głównie palacze. Reszta gości świetnie się bawiła. Ogólnie wesele było bardzo udane.
Ale podkreślam, nie organizowałam tego wesela. Jest to ocena GO?CIA.

MałaMi1 - Pon Paź 15, 2007 10:32 pm

W ostatni weekend moi znajomi byli na weselu w Belwederze jako goscie-wrócili bardzo zadowoleni. Mówili, że bardzo dobra obsługa, jedzenie dobre, a sala robi super wrażenie. Z tego co mówiła im Pani Młoda należy uważać co sie podpisuje w umowie, gdyż właściciel często wykręca się przed weselem, mówiąc , że sobie nie przypomina jakichś ustaleń a nie zapisane jest to w umowie, więc nie musi się wywiązywać. Poza tym byli zadowoleni. My jutro idziemy podpisać umowę.... Mamy nadzieję, że będzie ok;-)
SYLWECZKA - Nie Paź 21, 2007 10:54 am

Nasze wesele odbędzie się w Belwederze 16.08.2008r.
Zebraliśmy dużo bardzo pozytywnych opinii o tym lokalu, tylko na tym forum te negatywy, ale stwierdziliśmy, że te z forum trudno sprawdzić, a nasze są potwierdzone i pewne, wiec nie obawiamy się!Liczymy na piękne wesele i dobre jedzenie!
Pozdrowionka:)
:wedding:

MałaMi1 - Nie Paź 21, 2007 11:04 am

widze , że liczymy na to samo :-)
SYLWECZKA - Nie Paź 21, 2007 11:12 am

Olcia widzę, że sie zgadzamy!Pewnie dlatego też wybraliśmy tą samą salę;)
:wedding:

MałaMi1 - Nie Paź 21, 2007 11:18 am

dokładnie tak. ciesze sie ogromnie, że nie tylko ja jestem tak pozytywnie nastawiona odnoście Belwederu. ja myslę, ze wszystko pójdzie po naszej mysli ;-) inaczej być nie może :-)
SYLWECZKA - Nie Paź 21, 2007 11:47 am

ja też nie widzę innego wyjścia:)
MałaMi1 - Pon Paź 22, 2007 2:03 pm

powiedz mi a wy wzieliscie ten standardowy zestaw menu podczas wesela czy coś jeszcze dobieraliście a jesli tak to czy za to dopłacaliście? zdecydowaliście się na stół przaśny? my robimy go we wlasnym zakresie-mamy znajomego kucharza ktory sie podejmie przygotowania rzeczy na stół wiejski dlatego zrezygnowaliśmy z propozycji z belwederu. A Wy macie wesele z poprawinami? bo my bez i jest to weselicho na około 150 osób.

[ Dodano: Pon Paź 22, 2007 2:08 pm ]
Sylweczka, a zdecydowaliście sie już na fotografa? my znaleźliśmy super fotografa artyste z sieradza, który oprócz super zdjęć robi jeszcze książkę z całego ślubu i wesela, zrobił na nas ogromne wrażenie.... I od razu się na niego zdecydowalismy! tak więc jesteśmy kolejny krok do przodu :-)

SYLWECZKA - Pon Paź 22, 2007 8:08 pm

Nasze wesele będzie na 110 osób i robimy poprawiny z tą samą ilością gości!Jeden dzień to za mało żeby się porządnie wybawić!!
Stół przaśny robi nam Belweder, ciasta i tort też oni nam organizują!Mamy swoje dojścia, ale stwierdziliśmy, że nie jest to tak duża różnica w cenie, żeby był sens dodatkowo się tym zajmować, angażować znajomych, przewozić wszystko itp.

Co to fotografa to możesz przesłać mi namiary, bo ostatecznie jeszcze nie podpisaliśmy umowy, więc możemy przejrzeć jeszcze jakąś ofertę:)
:wedding:

klarysa - Czw Lis 01, 2007 8:35 pm

uff, ale mnie pocieszylyscie. mam wesele w belwederze w czerwcu, umowe podpisalam juz w lutym. a potem pojawilo sie tu pelno strasznych opinii. az spac w nocy nie moglam ;) jedzenie jest kwestia gustu, rozumiem, ze niektorym moze nie smakowac. u nas bedzie ok 120 osob.
a co robicie z dekoracja? i wiecie moze jak sala bedzie wygladac po remoncie? troche sie boje jak ja zmienia ;)

MałaMi1 - Sob Lis 03, 2007 1:45 pm

hmmm no my nie słyszelismy nic o remoncie- a Ty co o tym wiesz i od kogo ? :roll: co do dekoracji to my sie piszemy na ta od nich ale bez balonów, tylko ubranie sali materiałami. Bardzo nam sie podobało, jak bylismy oglądać salę przed jakimś weselem, zwłaszcza ubranie krzeseł wstążkami. a Wy na co sie zdecydowaliście?
SYLWECZKA - Sob Lis 03, 2007 4:30 pm

Z tego co pamiętam to właściciel wspominał o odnowieniu parkietu, nic więcej o remoncie nie przypominam sobie! Mam nadzieję, że nie zmienią wystroju i sala zachowa swój klimat!
Piszcie jeśli znacie jakieś szczegóły!
Pozdrowionka
:wedding:

MałaMi1 - Sob Lis 03, 2007 11:00 pm

też mam taką nadzieję, bo mi się bardzo podoba taka jaka jest :-)
klarysa - Nie Lis 04, 2007 10:24 pm

zamawialismy sale w lutym, byl juz wtedy jakis remont. pan powiedzial, ze ma zamienic parkiet z miejscem na stoly, zrobic wyjscie do ogrodu i ogrod. i ogolnie sale mial troche zmienic, ale zachowujac ten sam klimat. nie wiem czy remont juz byl czy dopiero bedzie. my sale zobaczymy ponownie po nowym roku
MałaMi1 - Nie Lis 04, 2007 10:33 pm

no my bylismy podpisywać umowę w październiku. Nie wiem jak pakiet wyglądał wcześniej, ale jak dla mnie jest ok. Wiem, że stoły z parkietem nie zostały zamienione. Jest wyjście z sali na ogród (wiem, że jakiś czas temu tego nie było), w ogrodzie są ławki ze stołami, huśtawka i studnia -teren ogrodzony. Może to juz był i ten remont-nie mam pojęcia... a może masz jakieś zdjęcia z czasu gdy podpisywałaś umowe? sala obecnie wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach w galerii na stronie Belwederu, tak samo ogród za salą.mozesz wejsc i porównać czy coś się zmieniło od czasu jak Ty tam byłaś....
SYLWECZKA - Nie Lis 04, 2007 10:34 pm

Wyjście do ogrodu i ogród już są, ale tej zamiany miejsc o której piszesz jakoś sobie nie wyobrażam. Ciekawa jestem jak to będzie wyglądało ...
bezza - Pon Lis 19, 2007 8:49 pm

Witam serdecznie ...nie chcialabym Was wszystkich zalamywac ale..mialam wlasne wesele w Belwederze w tym roku dokladnie we wrzesniu,wszystko byloby super gdyby nie Jedzenie w belwederze!!!!!!!!!!!!!!!!Jest okropne , zimne , kolezanka moja wziela chleb ktory okazalo sie mial cala warstwe pleśni pod spodem!!!!Zrobilismy awanture temu smiesznemu wlasciecielowi po weselu ale to i tak nie poskutkowalo!!Bardzo malo jedzenia , wiecej bylo talerzy i zastawy na stolach niz calej zawartosci.A na poprawinach dali nam dokladnie to samo co na weselu!!- nawet nie poukladali tego jedzenia jaos ladnie tylko w ten sposob wszystko stalo jak zostawilismy po weslu!!!

Ludzie drodzy prosze was nie robcie tego bledu co my - placcie po a nie przed!!!!!!!!WTEDY ON BEDZIE SIE STARAL ZEBY BYLO WSZYSTKO DOBRZE BO WLASCIELOWI ZALEZY TYLKO NA KASCE!!

MałaMi1 - Pon Lis 19, 2007 9:01 pm

no powiem szczerze, ze troszke mnie zmartwilas.... ja coprawda mam informacje z innego zrodla-od malzenstwa ktore bralo slub we wrzesniu w tym roku i byli bardzo zadowoleni... zarowno z sali jak i jedzenia... sama juz nie wiem co o tym myslec... z placeniem po weselu to raczej niemozliwe, bo wszyscy, ktorzy sie zdecydowalismy na ta salę podpisalismy juz umowe, w ktorej jest napisane, ze musimy zaplacic przed weselem...
pozostaje nam jedynie miec nadzieje,ze wszystko bedzie jakos w miare... bo troszke zbyt pozno na zmiane umowy- facet na pewno na taką zmianę by sie nie zgodził...

SYLWECZKA - Pon Lis 19, 2007 9:10 pm

Szczerze mówiąc strasznie mnie dziwią te skrajne, sprzeczne informacje o Belwederze :(
bezza - Pon Lis 19, 2007 9:12 pm

Nie mialam zamiaru was zmartwic na prawde....Bedzie dobrze...z tym ze my tex mielismy placic przed wszystko ale sie nie zgodzilismy,poniewaz mielismy rowniez poprawiny i wlascieciel poszedl nam na reke.Doplacilismy reszte (nie cala)po poprawinach ze wzgledu na to jedzenie!
Malo tego w dniu wplacenia "niby"calosci gosciu zazadal od nas doplaty , poniewaz nie bylo tyle osob ile mialoby byc!!!!!Paranoja - jaki zdzierus!!Ja podpisaliscie umowe na np 150 osob to za tyle placiecie a jak bedzie mniej to wam doliczy!!- liczcie sie z tym i uwazajcie na to!!
A propos remontu to zrobiony jest ogrod i wyglada fajne natomiast reszty remontu poki co gosciu nie przewiduje wiec sie nie martwcie...
Bedzie dobrze wazne byscie wy sie dobrze bawili i byle orkiestra dopisala a sala i jedzenie to tylko przystawka, ale uwazajcie na to co podpisujecie i co uzgadniacie(wszystko na papierze wtedy bedzie jasne i klarowne)

SYLWECZKA - Pon Lis 19, 2007 9:17 pm

bezza a kiedy dokładnie miałaś to wesele???
MałaMi1 - Pon Lis 19, 2007 9:17 pm

nie wiem jak Ty Sylweczko,ale my właśnie zdecydowaliśmy, że jadąc do tego Pana wydrukuemy te wypowiedzi i bedziemy negocjowac doplate po weselu. powiemy ze sa rozne zdanai na jego temat i ze boimy sie ze nawali.moze wtedy kolesia ruszy ze rozne opinie o nim krązą i sie ugnie i troche ogarnie w tej kwesti...

my podpisalismy oprocz umowy zalacznik do umowy-spisalismy tam wszystkie dodatkowe rzeczy ktore nam obiecal, zeby pozniej sei nie wykrecal... typu np ile bedzie osob z oblugi,jak z jedzeniem, co ile na ile osob i takie tam, bo w umowie tego nie bylo... podpisal sie pod tym,wiec ewentualnie bedziemy go tym nękać...

bezza - Pon Lis 19, 2007 9:23 pm

mielismy wesele we wrzesniu.To ze podpisaliscie aneks do umowy i wlacieciel sie podpisal pod tym to bardzo dobrze!!-mcie jakis dokument przynajmniej bo my na to nie wpadlismy
MałaMi1 - Pon Lis 19, 2007 9:28 pm

załącznik podpisalismy ze wzgledu an to iz roznie sie slyszy o roznych lokalach-pewne rzeczy chcielismy miec na pismie,zeby nei było na słowo, bo wtedy łatwo sie ze wszystkiego wycofać... mam andzieje,ze to pomoze :]
SYLWECZKA - Pon Lis 19, 2007 9:29 pm

Olcia my wydrukowaliśmy te wcześniejsze negatywne opinie i chcieliśmy mu to pokazać przed podpisaniem umowy, ale on twierdzi, że to może jego konkurencja to pisze, bo każdy może sobie tak napisać nie podpisując się pod tym swoim nazwiskiem, że tego nie można sprawdzić itp.
My też mamy załącznik do umowy!
Naprawdę nie wiem co o tym myśleć! Nie chciałabym, żeby cokolwiek popsuło nam nastrój tego dnia. Za lokal i jedzenie płacimy bardzo duże pieniądze, licząc na to, że wszystko będzie jak należy.

MałaMi1 - Pon Lis 19, 2007 9:32 pm

no ja tez mam taką nadzieje... w koncu 160zł od osoby to nie jest mało... ale my sprobujemy z nim negocjowac doplate czesci peniedzy po weselu...moze sie zgodzi...
SYLWECZKA - Pon Lis 19, 2007 9:35 pm

bezza ale konkretnie którego dnia września było wasze wesele??

Olcia spróbujcie oczywiście, bo my próbowaliśmy i się nie zgodził! Też nam na tym zależało, bo nas pieniądze są znacznie większe, bo robimy również poprawiny ;)

bezza - Pon Lis 19, 2007 9:36 pm

Nie chce dokladnie pisac dokladnie ktorego wrzesnia...wczym to pomoze ??
Na pewno nie jestem z zadnej konkurencji !! !!! chce was tylko ostrzec a po co mam miec pozniej jakies nieprzyjemnosci z tego tytulu??

MałaMi1 - Pon Lis 19, 2007 9:40 pm

tak Sylweczko, Wy macie poprawiny,ale my mamy kilkadziesiat osob wiecej niz wy na weselu ( z tego co kojarze)... wiec dla nas to tez jest istotne...
SYLWECZKA - Pon Lis 19, 2007 9:48 pm

Olcia oczywiście dla każdego to jest istotne, w końcu to są nasze ciężko zarobione pieniądze :)

bezza no tak się składa, że znam osoby, które miały tam swoje wesela i często tam bywałam, a skoro Ty nie masz odwagi napisać kiedy było Twoje wesele, to tym bardziej dziwi mnie, że masz odwagę pisać negatywną opinie o lokalu! Poza tym logujesz sie pierwszy raz na forum tylko po to by to napisać? Traci w ten sposób Twoja wiarygodność, przynajmniej dla mnie! Bo ja mam odwagę podpisać się zawsze pod swoimi słowami imieniem i nazwiskiem!

bezza - Pon Lis 19, 2007 9:55 pm

Rozumiem ze mozesz byc podirytowana moja opinia ale kiedys musialam napisac i kiedys musial byc ten 1 raz a ze akurat to dzisiaj nastapilo to juz nie moja wina...Mozesz mi nie wierzyc ale wlasnym weselu"moze wspomnisz moje slowa npisane"...
A to ze sie nie podpisuje to wole byc anonimowa ...łódź jest jednak mala i nigdy nie wiadomo kogo sie spotka jeszcze na drodze...(moze to zrozumiesz kiedys)-bez urazy

MałaMi1 - Pon Lis 19, 2007 9:58 pm

dziewczynki, nie kłóćmy sie, lepiej pomyslec jak ten problem mozna rozwiazac jesli sie pojawi, a jesli sie nie pojawi to tym lepiej dla nas. a poza tym trzeba byc dobrej mysli- jedynie to nam pozostaje... :-) mi sie lokal bardzo podoba i mam nadzieje,ze moje pozytywne zdanie bedzie takze po moim weselu...
SYLWECZKA - Pon Lis 19, 2007 10:01 pm

Ja się nie irytuję Twoją opinią, bo każdy ma prawo do swojej własnej! Tobie może coś nie smakować, a komuś będzie to smakowało i to jest normalne!
Ja się irytuję Twoją postawą! Widocznie masz swoje powody, że nie chcesz się ujawniać!
Dziwne że na forum zalogowałaś się dopiero po ślubie! Wcześniej nie było Ci potrzebne?
Bardzo dziękuję za "ostrzeżenia", mam nadzieję, że nie będę wspominać Twoich słów, cokolwiek miała ta Twoja wypowiedź oznaczać!!!

jpuasz - Pon Lis 19, 2007 10:06 pm

bezza napisał/a:
Ludzie drodzy prosze was nie robcie tego bledu co my - placcie po a nie przed!!!!!!!!WTEDY ON BEDZIE SIE STARAL ZEBY BYLO WSZYSTKO DOBRZE BO WLASCIELOWI ZALEZY TYLKO NA KASCE!!


Co do powyższego, to mówiąc szczerze nie znalazłam żadnej sali w której można było płacić po weselu, więc tak naprawdę nie rozumiem tego zarzutu. Pomijając fakt, ze po części rozumiem tutaj właścicieli, bo myslę, ze każdy miał sytuacje, że np młodym nie smakowały jakies potrawy i postanowili nie zapłacić całości pieniędzy. I nie mówię o sytuacjach, kiedy jedzenie jest naprawde nie do zjedzenia, tylko o takich, gdzie np gościom smakowało a młodzi stwierdzili, ze oni mają inny gust i im już nie. No niestety nie da się trafić w gust każdego :]

A odnośnie poniższego stwierdzenia:
bezza napisał/a:
Malo tego w dniu wplacenia "niby"calosci gosciu zazadal od nas doplaty , poniewaz nie bylo tyle osob ile mialoby byc!!!!!Paranoja - jaki zdzierus!!Ja podpisaliscie umowe na np 150 osob to za tyle placiecie a jak bedzie mniej to wam doliczy!!- liczcie sie z tym i uwazajcie na to!!


równiez jestem zaskoczona, bo to tym bardziej obowiązuje w każdej sali weselnej, no chyba, ze wesele jest w mało "chodliwych" miesiącach. Ty miałaś we wrześniu, który nalezy do popularnych terminów i nie dziwię sie, ze właściciel zażądał zapłaty. Bo jeżeli sala jest np na 120 osób, ktoś na tyle podpisuje a na weselu jest 70 osób, to właściciel na tym traci - jedzenia jest na 120 osób, bo tak było zaplanowane i nadwyżka się zmarnuje. Także szczerze mówiąc nie rozumiem tych "argumentów". Nie komentuję tutaj jakości jedzenia, czyli zimnych potraw i zapleśniałego chleba, bo w tej kwestii chyba tylko Ty i Twoi goście mogą się wypowiedzieć :)

MałaMi1 - Pon Lis 19, 2007 10:13 pm

fakt-jesli chodzi o doplaty to jak podpisywalismy umowe z wlascicielem belwederu to on sam pwoiedzial zeby w umowie napisac ile ludzi bedzie minimum, bo wiecej zawsze moze byc,a jesli bedzie mniej to moze byc problem. dlatego pomimo tego ze wesele planujemy na 150 osob wpisalismy w umowie 135 gdyby niektorzy sie nie odliczyli....
SYLWECZKA - Pon Lis 19, 2007 10:23 pm

bezza jeśli możesz to proszę napisz dokładnie jakie mieliście zastrzeżenia i co było nie tak, to będziemy wiedzieli na co uważać i jak przed tym się ustrzec!
bezza - Pon Lis 19, 2007 10:31 pm

uwazajcie np za "trony" za 2 trony dla mlodych wlascieciel chce 400 zł.Na pewno wam o tym nie powiedzial.My ich nie wzielismy bo szkoda nam bylo pieniedzy mimo tego ze sa piekne no ale ...jednak 400 zł...
SYLWECZKA - Pon Lis 19, 2007 10:37 pm

o widzisz to jest konkret! Bardzo dziękujemy! Bo na to byśmy nie wpadli, tym bardziej, że pytaliśmy kilkakrotnie za co jeszcze życzy sobie jakieś dodatkowe opłaty! Właściciel powtarzał, że w tej stawce jest to wszystko wliczone!
Napisz jakie jeszcze pułapki zastawiał właściciel Belwederu, może dzięki temu nam uda się w nie nie wpaść!

MałaMi1 - Pon Lis 19, 2007 10:37 pm

kurcze a moze ktos jeszcze mial weselw tym roku? kazdy mial takie schizy w wlascicielem? czy to moze wyjatek? moglby sie ktos jeszcze odezwac w tej kwestii, bo na razie opieramy sie na oppinii jednej pary... nie chce mi sie wierzyc ze jest dodatkowa opłata za te trony-faktycznie nic nie wspominał na temat dopłaty za te siedzenia...

[ Dodano: Wto Lis 20, 2007 12:37 am ]
bezza, a moze jeszcze pojawiały się jakies niespodzianki? jesli tak to napisz koniecznie,musimy wiedziec na co byc przygotowanym...

EwaM - Wto Lis 20, 2007 3:48 pm

Dziewczyny, proszę nie najeżdżajcie tak na Bezzę! Wiem, że emocje mogą trochę ponieść i jesteśmy w stanie wyskoczyć z zębami na każdego kto atakuje nas i nasze wybory, ale trochę rozsądku się przyda.

Bezza nie napisała, że sala jest do kitu tylko, żeby uważać na pewne rzeczy. Jeśli ktoś sugeruje, że jest to post konkurencji to chyba nie przemyślał tego dokładnie. Konkurencja w salach weselnych jest tak duża, że nie da się podnieść swoich notowań obsmarowując jedną tylko firmę.

Nie oczekujcie też, że każdy kto planuje ślub będzie korzystał z tego forum, albo z jakiegoś forum wogóle. Natomiast jeśli coś się nam nie spodoba w firmach, które nas obsługiwały to forum jest pierwszym miejscem gdzie będziemy chcieli się tym "pochwalić". Trudno się więc dziwić, że nagle pojawia się nowa osoba która swoje wesele już miała. A jeszcze trudniej się dziwić, że pisze posty tylko w jednym temacie.

Co do Belwederu to ja również odwiedziłam tą salę jak szukałam sali na swoje wesele. Jak weszłam to aż mi dech zaparło, taka jest wielka, przestronna i ładna. Ale jak zobaczyłam jedzenie, które wnosili na stoły to mój entuzjazm niestety opadł. Właśnie ze względu na jedzenie zrezygnowałam z tej sali. Na pocieszenie powiem wam, że jestem pod tym względem wyjątkowo wybredna, bo moja mama rewelacyjnie i wykwintnie gotuje. Do tego ważne jest dla nas to, żeby jedzenie było przepięknie podane. W Belwederze kuchnia nas nie satysfakcjonowała.

Warto skorzystać z ostrzeżenia, żeby bardziej zwrócić uwagę na pewne szczegóły. To, że u Bezzy coś nie wyszło nie przesądza o tym, że na waszych weselach też będzie źle, ale przezorny zawsze ubiezpieczony :)

MałaMi1 - Wto Lis 20, 2007 4:00 pm

nie rozumiem, Ewo czemu piszesz w liczbie mnogiej (np.dziewczyny). żaden z moich postów nie był skierowany do bezzy żeby na nia"najeżdzac" badz brac pod uwage , że to konkurencja.. moze przeczytaj jeszcze raz uwaznie, bo to ze sylweczka poddala taka mozliwosc iz moze byc to ktos chcacy zaszkodzic, nie jest powodem, zeby teraz wszystkich stawiac po stronie podejrzewających bezze... mysle zreszta,ze zadna z nas nie miala akurat takich mysli...
EwaM - Wto Lis 20, 2007 5:29 pm

Tak generalnie uogólniam. Nie chciałam was krytykować, jedynie poradzić, żebyście wzięły pod uwagę posty Bezzy. A ponieważ ten problem dotyczy zarówno ciebie jak i Sylweczki, to trochę pozwoliłam sobie wrzucić was do jednego worka :oops: Przepraszam jeśli cię uraziłam. Trzymam kciuki, żeby wasze wesela całkowicie obaliły posty Bezzy.
MałaMi1 - Wto Lis 20, 2007 5:35 pm

nie uraziłaś lecz chciąałm Ci uswiadomic Ewuniu ze ja biore te uwagi jak najbardziej pod uwage... mam nadzieje,ze nie powtorzy sie taka sytuacja. dzis np dostalam kontakt do pary ktora tez miala wesele we wrzesniu w belwederze i chce pogadac z nimi jak to bylo u nich... mam nadzieje ze z bezzą był to jakiś wyjątek i ze inni powiedza mi jakeis pozytywne uwagi :-) a ogolnie nei amywyjscia-trzeba zyc z nadzieją ze bedzie ok :)
EwaM - Wto Lis 20, 2007 5:39 pm

Ola, do wesela jeszcze kilka miesięcy, wszystko może się wydarzyć! Nie ma co martwić się na zapas. Najważniejsza na weselu i tak jest muzyka i goście. Cała reszta to sprawy trzeciorzędne. Przecież nikt dzisiaj z głodu nie umiera i nie idzie na wesele po to, żeby się najeść, ale żeby się dobrze bawić. Będzie dobrze.
MałaMi1 - Wto Lis 20, 2007 5:48 pm

no tak,ale kazdy z nas mimo to chce zeby wszystko było idealnie.... i jak zapobiec temu zeby nie bylo neprzyjemnych niespodzianek? :|
EwaM - Wto Lis 20, 2007 5:52 pm

Olcia, nie ma sal idealnych, zawsze wybieramy to co najbardziej zbliża się do naszego pojęcia ideału i tyle :( A starać się zawsze trzeba. Dlatego właśnie ja jestem bardzo wyczulona na wszelkie negatywne uwagi i będę się starała pamiętać o nich przy dogrywaniu szczegółów.
MałaMi1 - Wto Lis 20, 2007 5:56 pm

no tak, dlatego podpisalismy zalacznik do umowy i uwzglednilismy w niej jakies negatywne uwagi forumek, ale wczesniej nie slyszelismy zadnych schizow np.z tronami... a teraz juz za pozno zeby cos w tej kwestii dograc... pozostaje miec jedynie nadzieje,ze jakso to bedzie ...
SYLWECZKA - Wto Lis 20, 2007 7:41 pm

Ja nie chciałam nikogo urazić ani na nikogo najeżdżać po prostu miałam swoje powody, by sie dowiedzieć kiedy było to wesele. Ale bezza widocznie miała swoje powody, by tego nie ujawniać i ok. Każdy ma prawo napisać tylko tyle ile chce i zostać anonimowym.
Być może moja reakcja była zbyt ostra, ale to ze względu na emocje, jakie towarzyszą sprawom ważnym! Tutaj też pojawiła sie pewna nieścisłość (z płaceniem przed czy po), ale może to tylko sformułowanie mylące, dodatkowo to pierwsze posty tej osoby, ale przede wszystkim chyba ciężko mi było w to uwierzyć, bo nie mieści mi się w głowie np.jak można podać spleśniałe pieczywo.

Dla mnie bardzo cenne są informacje i opinie, szczególnie te negatywne. Bo dzięki nim być może uda mi sie ustrzec przed tego typu sytuacjami. Dlatego jestem wdzięczna wszystkim, którzy dzielą sie swoimi doświadczeniami na forum.

Jeżeli chodzi o podejrzewanie, że to wypowiedzi konkurencji, to napisałam wyraźnie, że nie ja na to wpadłam, tylko właściciel sali, tak nam powiedział. Nie są to moje podejrzenia, bo uważam, że poważne firmy mają znacznie lepsze sposoby na pozyskiwanie klientów.

bezza jeśli coś jeszcze Ci przyjdzie do głowy, odnośnie haczyków w Belwederze, to koniecznie daj znać!

Jeśli ktoś poczuł sie urażony moimi wypowiedziami, to bardzo przepraszam :)

MałaMi1 - Wto Lis 20, 2007 7:45 pm

no co Ty Sylweczka, mysle ze nie wszyscy sie dobrze zrozumielismy,ale bez przesady zeby odrazu czuc sie urazonym, mysle ze bezza doda jeszcze cos od siebie,zebysmy mogli miec jakies podstawy czego sie ewentualnie trzeba pilnowac. jak ja sie dowiem czegos, od tej pary, o ktorej wspomnialam, to tez dam znac na forum :-)
SYLWECZKA - Wto Lis 20, 2007 7:50 pm

Olcia cieszę się, że tak myślisz :)

Czekam na wszelkiego rodzaju informacje, sama również postaram się dotrzeć do swoich źródeł, bo chciałabym uniknąć tego typu przykrych niespodzianek na swoim weselu :)

bezza - Wto Lis 20, 2007 8:37 pm

Reasumujac....sala jest przepiekna a zawsze i tak znajda sie osoby ktore obgadaja ,czy to jedzenie czy orkiestre czy kiecke....wazne by to byl wasz cudowny dzien!!:):)
Ja mialam CUDOWNE WESELE I na pewne rzeczy nie zwracalm uwagi,wiec DZIEWCZYNY NIE MARTWCIE SIE!!!!Głowy do gory to beda wsze piekne chwile!!!!!i nie stresujcie sie sala to pryszcz wazne byscie byli w pozyciu malzenskim SZCZESLIWI -czego szczerze wam z moim mezem zyczymy!:):)

[ Dodano: Wto Lis 20, 2007 8:46 pm ]
Dziekuje Ewcia za zrozumienie.....

Ja chce was tylko ustrzec przed rzeczami na ktore byscie nigdy nie wpadly...., czy podpisujac umowe z wlascicielem czy wogole z organizacja wesela.
Sama mialam swoje wesele niedawno wiec sama wiem po sobie ze o pewnych sprawach nigdy nie pomyslisz!!-to jest normalne wkoncu wesele ma sie raz w zyciu:):)
A to ze u nas wyszlo tak a nie inaczej to moze byc nam tylko przykro ...typu splesnialy chleb itd....
Podjedzcie np z nienacka na ta sale i wejdzcie do kuchni ,my tak zrobilismy i zobaczylismy jak przygotowuja jakies menu na wesele.... zobaczylismy kucharzy nawet pogadalismy z nimi tak po krotce,rozmawiallismy z wlascicielka kuchni-bardzo sympatyczna mloda dziewczyna "(opowiedziala nam od str kuchni rozne rzeczy).Szczerze mowiac uspokoila nas bardzo.

To na co warto zwrocic uwage to:
-zabrac wszystko po weselu(jesli macie poprawiny)chodzi oczywiscie o jedzenie-w innym razie zobaczycie to SAMO na poprawinach
-klimatyzacja(jesli macie w goracych upalnych wrecz miesiacach)to koniecznie podpiszcie aneks do umowy by klima byla non stopo zalaczona!(wlascieciel wylacza ja z oszczednosci co jakis czas )-a wiem to stad iz znajomi nasi byli tam na weselichu w zeszlym roku i bylo tak goraco ze nie dalo rady wytrzymac!!
-wracajac do oszczednosci pana Grzesia to pyta nawet orkiestre jaki bedziie pobor pradu z ich sprzetu!!
-aha i NIE DAJCIE SIE ZLAPAC na jego tani chwyt ze za orkiestre,kamerzyste,fotografa sie nie palci (jedzenie za talerzyk) gdyz na tej sali palci sie za te osoby 100%(a dostaja jedzenia malo gdyz "oni"sa w pracy!!!!!-a to nie male pieniadze bo pare set zl za tyle osob!!!!!!!!!!!!
-obsluga jest ok ale malo osob
-kupcie plastikowe opakowania zeby zabrac jedzenie bo w wyposazeniu sali tego nie ma

To tak z grubsza jak sie nam cos jeszcze przypomni to napisze.....

MałaMi1 - Wto Lis 20, 2007 8:48 pm

hehe, w pozyciu zapewne bedziemu :D dziekujemy za zyczonka :-)

a skoro bezzu juz tu jestes-to masz jeszcze jakies uwagi? na cos jeszcze powinnismy zwrocic uwage? czy obsluga byla ok? czy podczas wesela byl ktos za wszystko odpowiedzialny? czy w lazienkach bylo czysto ?
moze to banalne sprawy,ale tez istotne...

[ Dodano: Wto Lis 20, 2007 8:53 pm ]
my juz niektore z tych rzeczy zapisalismy w zalaczniku do umowy, fakt nie wpadlismy na pomysl z ta klimatyzacja.
jesli chodzi o kamerzyste i orkiestre to odrazu nam powiedzial ze placi sie 100%.
zapisalismy tez ze gwarantuja nam po czesci plastikowe pojemniki po weselu abysmy mogli w nich zabrac jedzenie. ilosc osob z obslugi tez mamy zapisane :-) postaramy sie jeszcze wcisnac mu do podpisu jeszcze jeden zalacznik... z tymi uwagami,ktore wymienilas :]

bezza - Wto Lis 20, 2007 8:55 pm

A widzisz my nie pomyslelismy ze placi sie za orkiestre 100%, ate pojemniki kupcie na wszelki wypadek to jest pare groszy a nie bedziecie musieli sie prosic...
Obsluga bardzo mila tylko troszke za malo kelnerow moim zdaniem (mozna wynajac wiecej ale sie placi za dodatkowe osoby)

MałaMi1 - Wto Lis 20, 2007 8:58 pm

ok,jak mi coś jeszcze wpadnie do glowy to zapytam...

a z tym pomieszczeniem obok udostepnionym dla nas wszystko było ok? mam na mysli ta taka mneijsza sale jadalna w ktorej niby mamy trzymac alkohol lub inne pierdoły

bezza - Wto Lis 20, 2007 9:02 pm

Olcia my nie korzystalismy z tej salki wiec nie potrafie nic na ten temat napisac
Po prostu nie byla nam ona potrzebna

MałaMi1 - Wto Lis 20, 2007 9:06 pm

to tak z ciekawosic spytam-gdzie trzymaliscie alkohol i prezenty?
my chcemy korzystac z tego pomieszczonka, gdyz chcielibysmy na kilku materacykach polozyc tam dzieciaki, zanim pojada z rodzicami na ostateczne spanko :)

bezza - Wto Lis 20, 2007 9:12 pm

Olcia tata moj pojechal prezenty zawiezc do domu,zas alkohol mielismy w lodowkach w tym barku kolo stolow.Kelnerzy donosili nie bylo problemu
SYLWECZKA - Wto Lis 20, 2007 9:25 pm

Dziękujemy za dodatkowe informacje, będziemy musieli jeszcze pewne rzeczy uwzględnić w kolejnych rozmowach z właścicielem!
Wszędzie można się spotkać z nieuczciwością :(
Jak myślicie ile powinno być osób z obsługi (kelnerek, kelnerów)?

MałaMi1 - Wto Lis 20, 2007 9:40 pm

my zapisalismy ze na naze 135-150 osob ma byc 8 osob z oblugi, zgodzil sie na to wlasciciel i pod tym podpisal :-) wydaje mi sie to wystarczajaco . oczywiscie zapisalismy ze te 8 ma byc na sali a nie włączajac kucharza, osobe od zmywaka itp
SYLWECZKA - Sob Lut 16, 2008 8:27 pm

Czy był ktoś ostatnio na imprezie w Belwederze i może podzielić się swoimi wrażeniami/refleksjami???
MałaMi1 - Nie Lut 17, 2008 8:26 am

sama jestem ciekawa,czy cos sie tam zmienilo-ja moge powiedziec tylko tyle,ze czesto kolo Belwederu przejezdzamy jadac do rodzicow mojego A. i była tam ostatnio jakas imrpezka,wiec oczywiscie podpatrzylam co sie dzieje-na pierwszy rzut oka, rpzez te duze oszklone drzwi przy dobrymosiwetleniu,nie bylo widac aby cosik sie zmienilo :] parkiet tamgdzie byl i taki jaki byl :) stoly tez:) z tego co mi mowil na jesieni wlasciciel,mieli oddac do uzytku jakis parking,z boku mial byc wjazd a parking gdzies z tylu,ale nie widzialam,aby cos sie zmienilo w tej kwestii-wiec moze na wiosne cos beda robic....a Ty Sylweczko kiedy teraz sie do Belwederu wybierasz na jakies rozmowy? my zamierzamy jechac wmaju,zeby dogadac dekoracje, i zadac reszte pytan ktorych nie zadalismy jak bylismy podpisac umowe-np o te fotele dla Pary Młodej, czy trzeba za nie dodatkowo płacic ?? :? trzeba klaryski podpytac,bo ona ma chyba wesele przed nami, moze bedzie tam wczesniej jechac niz my..
SYLWECZKA - Nie Mar 16, 2008 6:42 pm

Muszę Wam powiedzieć, że dziś przejeżdżałam obok Belwederu i bardzo się ucieszyłam, bo ustawili przed nim rusztowania! Wcześniej martwiłam się, że zostanie taki odpadający z zewnątrz tynk :o Ale chyba właściciel postanowił odnowić troszkę lokoal 8)
MałaMi1 - Nie Mar 16, 2008 7:39 pm

jak dal mnie dotychczasowy tynk nie był zły, szczerze mówiąc nie zauważyłam żadnego odpadania :] ale fajnie w sumie...

[ Dodano: Wto Cze 10, 2008 2:43 pm ]
z informacji klarysy,która za niecałe 2 tyg.ma tam swoje wesele, wiem, że zmienił się właściciel sali.... jestesmy pełni nadziei, że bedzie mu zalezalo na utrzymaniu renomy sali :wink:

[ Dodano: Czw Cze 19, 2008 11:38 pm ]
więc tak...bylismy na sali na spotkaniu z nowym włascicielem- przemiło zostalismy zaskoczeni...Pan młody, miły i widać , że dobrze mu z oczu patrzy ;) powiedział, co jeszcze planuje zrobić (remonty), że zależy mu na utrzymaniu dobrej opinii o sali itd. Powiem tylko, ze powiekszyli parking, z tylu sali powiekszaja ogród...no a co do tej spaskudzonej sciany-sam przyznal ze kiepski kolor wyszedl i reszta pozostanie juz odnowiona ale w tej dawnej kolorystyce :) Kolejnym milym zaskoczeniem jest to, że za dzieci do 3 lat nie będziemy wogóle placic , za dzieci starsze połowa ceny :) więc dla nas to duzo, w poprzedniej wersji nawet za malenkie dziecko płaciliśmy 100%. Kolejna fajna sprawa-nie ma tak jak do tej pory, że firma dekorująca jest przypisana do sali, powiedział, że owszem teraz współpracują z firmą dekoria, jednak nie narzuca....my jednak własnie chyba z tej firmy skorzystamy, bo widzieliśmy ubrana salę materiałami na wesele jednej z forumek i nam sie bardzo pdoobało...teraz mamy przyjechać na 2-3 tyg przed ślubem ustalić szczegóły...no to chyba tyle w skrócie :)

mam nadzieje,ze po weselu naszym moja opinia bedzie ejszcze lepsza ;)

teraz czekamy na sprawozdanie klaryski-bo ona ma wesele w Belwederze w ten weekend :)

lila - Sob Cze 21, 2008 5:40 pm

Witam wszystkich!
Czy ktoś miał już wesele w Belwederze po zmianie właściciela? Jakie wrażenia?
Interesuje mnie czy zaproponowany jadłospis (który sprawia wrażenie skromnego na ulotce), jest taki w rzeczywistości.

MałaMi1 - Wto Lip 01, 2008 11:19 am

od nas z rodziny dwie pary były na weselu w Belwederze, powiedzieli, że jedzenia było wystarczająco i nikt nie był głodny...bardzo im smakowało... jesli zaś choci o nowego własciciela, to naprawdę ja jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem... i myslę, że facet się bedzie starała aby ludzi przyciągnąc... jedynie z forumek klaryska miała tam teraz wesele tzn 21-ego więc czekam sama z niecierpliwościa na relację... :roll:
klarysa - Wto Lip 08, 2008 7:52 pm

tak, mialam tam wesele 2 tyg temu. jestem bardzo zadowolona. jedzenia bylo bardzo duzo i bylo smaczne. tort podobno przepyszny (z bita smietana) ale ja niestety nie zjadlam. na stolach wystarczajaco przystawek, nie wiem czy malo - dla mnie wystarczajaco, a zostalo tez miejsce zeby polozyc tam jeszcze cieply posilek.

klimatyzacja byla do naszej dyspozycji, ale niestety goscie ciagle zostawiali otwarte drzwi wiec ja wylaczylismy a zostawilsmy nawiew i otwarte drzwi i okna.

obsluga bardzo mila, bylo ok 6 kelnerow (wesele na 120 osob).

nie zauwazylam brakow w alkoholu, zostalo nam go strasznie duzo, a roznosili kelnerzy.

ogolnie - polecam! :)

MałaMi1 - Wto Lip 08, 2008 9:14 pm

klarysko miło się to wszystko czyta.... dziekujemy za info :)
aka - Sob Lip 12, 2008 1:00 am

Bawiłam się na tej sali w ostatnią sobotę na weselu brata.
Moje spostrzeżenia są następujące:
- wesele było na 130 osób i było uczucia pustego parkietu - może zależy to od ustawienia stołów, orkiestry lub samych gości.
- jedzenie bardzo dobre i dużo.
- ogródek cieszył się sporym powodzeniem nie tylko wśród palaczy.
- parking niewystarczająco duży - jedne samochody pozastawiały inne. Ledwo wystarczyło miejsca na to, żeby podjechał samochód młodych. Aż strach pomyśleć jak to wygląda przy większej liczbie gości.
- obsługa - najsłabszy punkt tej sali. Było chyba tylko 4 kelnerów (ja u siebie miałam 4 na 70 osób!). Siedziałam przy bocznym stole, ale tuż przy głównym. Jak dostawałam jedzenie to ci przy głównym już zwykle byli "po", albo właśnie kończyli. Między posiłkami w ogóle nie można było ich złapać. Ciężko więc było zdobyć herbatę/kawę lub poprosić o wódkę/wino, gdy brakowało na stole. Skończyło się na tym, że wina na weselu brakowało mimo, że ostatecznie zostało sporo po weselu. Jedynie wtajemniczeni chodzili do barku i donosili sobie butelki.
- po imprezie obsługa przyniosła styropianowe pudełka i powiedziała, że sami możemy sobie popakować to co zostało na stołach. Nie wiem czy to normalne, mam tylko porównanie do Piemontu, gdzie kelnerzy wszystko sami popakowali, łącznie z mięskami i pozlewaniem alkoholu. Tutaj żadnych mięs obiadowych nie dostaliśmy(mimo że zostały pewnie jakieś), bo przecież nie leżały na stołach :roll:
- toalety małe i na dodatek nie zamykały się :-/ Co gorsza były 3 pomieszczenia: jedno miało znaczek, że to damska, dwa pozostałe niepodpisane. W związku z czym i ze względu na brak zamknięć większość kobiet chodziła do tej jednej podpisanej, a tam tylko dwa kibelki były.

Pomiędzy podpisywaniem umowy, a ustalaniem menu zmienił się manager/właściciel/ktoś z kim się wszystko ustala i z tego co brat opowiadał to na lepsze. Podobno widać było, że się stara i mu zależy na dobrej opinii. Ustalanie menu przebiegało bardzo przyjemnie.

MałaMi1 - Sob Lip 12, 2008 2:43 pm

miło mi to słyszec-tzn te pozytywne rzeczy :) jesli chodzi np o ilosc kelnerow-my zapisalismy ze na nasza ilosc osob (135-150) bedzie 8 osób z obslugi-takie szczegoly trzeba jednak obmyslec podczas podpisywania umowy :] ciesze sie tym bardziej ze o te wlasnie szczegoly zadbalismy spisujac zalacznik :)

noi zadowolona jestem z tego,ze jedzenie dobre i duzo, bo na tym mi bardzo zależało :)

aka - Sob Lip 12, 2008 4:12 pm

Cieszę się, że mogłam pomóc.
Ani ja, ani mój brat nie pomyśleliśmy o ustaleniu liczby kelnerów. Tylko, że ja miałam wesele gdzie indziej i nie było z tym problemu, a tutaj to był główny problem. Skoro jednak będzie u Was ośmiu to powinno być w porządku.
Najbardziej smakowało mi mięso w sosie i chyba obwinięte boczkiem - nie pamiętam jak się nazywało.
Z mięsem były problemy z dostępnością, ale to ze względu na kelnerów, a nie na brak mięsa - jak się udało jakiegoś złapać i poprosić o dodatkowego de'volaile'a to donieśli, jak ktoś nie pomyslał o łapaniu kelnerów to nie miał.

mati84 - Sro Lip 16, 2008 11:49 am
Temat postu: Wspaniała sala
Wesele mieliśmy 12 lipca tego roku. Możemy wypowiedzieć się o wszystkim w samych superlatywach. Sala jest poprostu fantastyczna. Mieliśmy wesele na 96 osób. Nikt nie robił nam z tego powodu problemu! Nie mieliśmy wrażenia "pustki" na parkiecie. Naszym zdaniem jak ludzie potrafią się bawić to żadnej "pustki" nie ma. Poza tym sala jest przestronna dzięki czemu nikt się o nikogo nie obija... Jedzenia było poprostu mnóstwo. Stół uginał się pod różnymi smakołykami:) bardzo dużo jedzenia zostało, gdyż nie sposób było to wszystki zjeść. Obsługa sali fantastyczna. Wystarczyła jedna prośba i kawa czy herbata była w mgnieniu oka. Ogród piękny, cieszył się dużym powodzeniem. Super akustyka sali:) Nowy właściciel Belwederu to przesymatyczny człowiek, z którym można uzgodnić wszystkie szczegóły. Serdecznie polecam tą salę... coś niesamowitego:)) Dodatkowo mieliśmy fantastyczną dekorację sali, która dopełniła całości:)
SYLWECZKA - Sro Lip 16, 2008 1:04 pm

Cieszy mnie ogromnie kolejna pozytywna opinia :D
Mam nadzieję, że po swoim weselu też będę mogła taką napisać :)

klarysa - Czw Lip 17, 2008 8:18 am

co do toalet - srodkowa jest dla niepelnosprawnych, a takie zazwyczaj sa damsko-meskie. meska rzeczywiscie nieopisana, ale goscie domyslili sie, ze jak jedna dla pan to druga dla panow ;) zamki w kabinach tez by sie przydaly, ale to nie pierwsza sala weselna na ktorej ich brakue - jakis dziwny zwyczaj ;)

co do parkietu - to juz kwestia gosci a nie sali. jakby 120 osob tanczylo na raz to bylby nawet za maly, ale wiadomo, ze ktos zawsze siedzi. u nas wystarczyl na hulanki i zabawy, a pustawy byl tylko na poczatku i koncu (przywitania - pozeganania gosci)

mnie smakowal strogonow :)

MałaMi1 - Czw Lip 17, 2008 9:27 am

to dobrze klarysko,bo my na strogonow się zdecydowaliśmy :D
SYLWECZKA - Czw Lip 17, 2008 11:37 am

Bardzo proszę o kontakt na PW osobę, która ma wesele w Belwederze 15 sierpnia 2008!!!
MałaMi1 - Czw Lip 17, 2008 7:39 pm

Sylweczko,czyzby ktoś dzień przed Wami miał wesele w Belwederze?? :?
coxone - Wto Lip 29, 2008 1:11 pm
Temat postu: super wesele w Belwederze........prawdziwy profesjonalizm.!!
Ostatnio byłem na weselu w restauracji Belweder w konstantynowie ...okazało sie ze sala jest przepiekna jedzenie było wysmienite powaga z jedzeniem nie przesadzam duzo miesa widac ze robione z dobrych produktow ...widac ze szef kuchni zna sie na zeczy ...obsługa tez niczego sobie dawała rade chodz byli wybredni goscie ....a noi super zrobiony wiejski stoł i dekoracje na lustrach przepiekne ...Ogolnie sala godna POLECENIA ..... :wink:
MałaMi1 - Wto Lip 29, 2008 1:13 pm

a na tym weselu byłaś jakoś teraz? jak już był ten nowy właściciel? super sie czyta takie opinie-od razu podbudowują ;)
coxone - Wto Lip 29, 2008 1:37 pm
Temat postu: Belweder świetna Restauracja
tak byłem w tym miesiacu jak jest nowy własciciel ...zadbał o wszystko zreszta widac było ze pracownicy znaja sie na zeczy i mozna im w pełni zaufac ....jednak głownym filarem jest super smaczna kuchnia ......mysle ze jak macie wesele to nie musicie sie niczym przejmowac jak robicie je własnie w Belwederze.... :wink:
MałaMi1 - Wto Lip 29, 2008 1:40 pm

dzięki wielkie za taką opinie :) mamy tam wesele za 25 dni i super się czyta tak pozytywne opinie, bardzo sie cieszę że takowe się pojawiają co raz częsciej :)
coxone - Wto Lip 29, 2008 1:46 pm
Temat postu: super Sala weselna Belweder
Wiem jedno moje wesele napewno odbedzie sie w belwederze i mam nadzieje ze personel i renoma do tego czasu sie zachowa ..no i oczywiscie szef kuchni ten sam..... 8)
Jacek1975 - Wto Lip 29, 2008 2:29 pm

Ostatnio bylem na weselu u mojej siostry w restauracji belweder . Bylo świetnie . Super wielka sala . Personel spoko. Ale najlepsze co z tego było to jedzenie pyszne .
Debussy - Wto Lip 29, 2008 3:42 pm

hmm a mnie jakoś dziwnie pachną te posty powyżej :]
izunia_82 - Wto Lip 29, 2008 3:47 pm

Mi też te posty wydają się podejrzane. Mam wrażenie, że coxone i Jacek1975 to jedna i ta sama osoba. Tak wnioskuję po mailu :roll:
fiona83 - Wto Lip 29, 2008 4:12 pm

?enująca kryptoreklama :-?
coxone - Wto Lip 29, 2008 4:28 pm
Temat postu: dziwne oszczerstwa...:/
niewiem czemu kojarzycie mnie z osoba o nicku jacek niemam z ta osoba nic w spolnego ale czy niedobrze jezeli podoba mu sie restauracja wyraza na ten temat swoja opinie .Tym bardziej jezeli wynika z jego opowiesci iz było to wesele jego siostry....ja akurat byłem swiadkiem mojego brata.........
Debussy - Wto Lip 29, 2008 8:37 pm

Już ci wyjaśniam kolego.
Twój mail to :arrow: coxone@wp.pl
Natomiast Pana Jacek1975 :arrow: radekcoxtwoo@wp.pl

najbardziej zastanawia to najpierw "coxone" a potem "coxtwoo".. widzisz analogię?
Nie rób z ludzi kretynów :|

Dobra, ale to chyba zbaczanie z tematu.
W każdym razie kryptoreklama będzie czymś normalnym przy tak dużej konkurencji.
Chociaż tak, czy siak to nieładnie. :]

P.S.
Mimo to jednak wierzę, na podstawie bardziej wiarygodnych postów, że Belweder jest świetnym miejscem na wesele :P

coxone - Wto Lip 29, 2008 8:51 pm

to jakis głopi zbied okolicznosci i mam nadzieje ze jacek sie zgłosi na forum i to wyjasni...ogolnie chciałem sie wypowiedziec na temam dobrego lokalu na forum a zostałem tak potraktowany ze proboje cos reklamowac paranoja......
lmyszka - Wto Lip 29, 2008 8:52 pm

coxone nie pogrąząj się
kryszka - Wto Lip 29, 2008 9:30 pm

Panowie mają to samo IP - co idealnym dowodem nie jest, ale w świetle pozostałych "zbiegów okoliczności" wystarczającym dowodem.

?eby oszukiwać na tym forum potrzeba trochę więcej sprytu. :twisted:

Niniejszym uprzedzam, że każdy kolejny post tych panów będzie usuwany, podobnie jak dyskusja dotycząca tych panów.

SYLWECZKA - Wto Sie 05, 2008 2:11 pm

Te posty są dziwne ale to jest nic bo nowy właściciel jest naprawde ok i mocno dba o klienta my jesteśmy bardzo zadowoleni po rozmowie z nim a jak bedzie po weselu to się zobaczy:-)
jusia1006 - Sro Sie 06, 2008 10:43 pm
Temat postu: RESTAURACJA BELWEDER JEST ?WIETNA!!!!!!!!!!!!!! POLECAMY!!!
Mieliśmy wesele w Belwederze 02 sierpnia 2008r.

Wszystko było super!!! Jedzenie wysmienite! Sposób podania, obsługa i całokształt piękny!!! Naprawdę sala godna polecenia! Bawiliśmy się extra!!! Pan Mikołaj (nowy właściciel) wspaniale dopilnował nawet najmniejszych szczegółow, bardzo sympatyczny i rzeczowy człowiek!!!! Wesele pod względem sali, obsługi, jedzienia i sposobu jego podania oceniamy na 10/10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chętnie byśmy je powtórzyli! :)

Pozdrawiamy Pana Mikołaja, całą wyśmienitą obsługę i życzymy samych sukcesów!

Polecamy w 100% przyszłym Parom Młodym i Gościom!!!

Justyna i Paweł Zalewscy

Maxi - Czw Sie 14, 2008 12:34 am
Temat postu: Pogubiłam się nieco....
Może ktoś jeszcze miał w ciągu ostatniego roku wesele w restauracji Belweder i może podzielić się wrażeniami?

Powiem szczerze, że się pogubiłam, ze względu na niektóre skrajne opinie, a bardzo zależy mi poznaniu Waszych opinii.

MałaMi1 - Czw Sie 14, 2008 12:38 am

ja mam wesele 23-ego sierpnia więc już niedługo-chetnie podziele się informacjami...na razie 100% pozytyw...odkąd jest nowy własciciel, są same pozytywne opinie, a wlasciciel naprawdę fajny koles i idzie się z nim dogadac :) na razie nie było zadnej wpadki, choc juz jestesmy po ostatecznych ustaleniach...teraz już tylko czekamy na wesele, a zaraz po nim wrzuce nasz aopinie :) mam nadzieje, ze bedzie rownie pozytywna jak do tej pory ;)

poza tym na pewno Sylweczka, ktora ma tydzien przede mna weselicho tez wklei opinie, klarysa miala w czerwcu-uwazam ze to calkiem swieza opinia od doswiadczonej forumki, dlatego uwazam ze wiarygodna :)

Maxi - Czw Sie 14, 2008 12:54 am

Dzięki Olciu za szybką odpowiedź, pozwoliłam sobie skrobnąć do Ciebie maila.
Serdecznie pozdrawiam:)

SYLWECZKA - Czw Sie 14, 2008 10:24 am

Nasze wesele będzie już pojutrze :smile: :D
Potwierdzam opinie Olci o nowym właścicielu !! Bardzo miły człowiek i stara się realizować nasze pomysły !!
Po weselu dam znać jak wszystko wyglądało :) mam nadzieję że będę mogła napisać równie miłą i pozytywną opinię jak osoby wypowiadające się w ostatnim czasie :D

Maxi - Czw Sie 14, 2008 12:39 pm

Też mam nadzieję, że wszystko Wam się idealnie uda:)

Powodzenia i trzymajcie się cieplutko!

Z pewnością będzie super:)

SYLWECZKA - Sob Sie 23, 2008 10:05 pm

Restauracja Belweder to najlepsze miejsce na wymarzone przyjęcie !! !! !!
Właściciel- Pan Mikołaj zadbał o wszystko i spełnił w 100% wszystkie nasze wymagania.
Nie mamy absolutnie żadnych zastrzeżeń do lokalu. Właściciel stanął na wysokości zadania, starannie zaplanował i zorganizował nasze wesele. Cała załoga Belwederu z uśmiechem na ustach, błyskawicznie spełniała nasze życzenia. Zarówno właściciel jak i reszta ekipy służyli nam radiami podpowiadali ciekawe rozwiązania, sprawdzone na wcześniejszych przyjęciach. Poprzez połączenie doświadczenia załogi Belwederu i uwzględnienie przez nich naszych pomysłów, mogliśmy przeżyć wesele naszych marzeń. Cała oprawa przyjęcia, pyszne jedzenie- w bardzo dużych ilościach, pięknie podane; stworzyło niepowtarzalną atmosferę imprezy na bardzo wysokim poziomie.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy właśnie ten lokal, nasi goście wypowiadają się o nim w samych superlatywach, wszyscy zapowiadają, że jest godny polecenia i sami powrócą do niego organizując swoje przyjęcia. My także stwierdziliśmy, że tak wspaniałe wesele było godne przeznaczenia każdych pieniędzy, bo niepowtarzalne wspomnienia pozostaną w naszej pamięci na zawsze, a przy nadarzających się okazjach będziemy odwiedzać z naszymi bliskimi restaurację Belweder.
Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy Panu Mikołajowi, Kelnerkom, Kelnerom, Kucharzowi oraz całej pozostałej części ekipy za zaangażowanie w swoją pracę i zorganizowanie nam cudownego wesela z poprawinami.
Pozdrawiamy serdecznie
SYLWIA I RAFAŁ KRÓL

Magda i Mariusz - Pią Lis 07, 2008 1:14 pm

Czwartego października mieliśmy wesele w sali Belweder. Całą organizacją zajął się nowy właściciel sali - p. Mikołaj. Impreza przebiegła bez zarzutów, dlatego też zdecydowaliśmy się dodać komentarz na forum ślubnym. Nasze wesele było zorganizowane na 130 osób. Jedzenia było pod dostatkiem, zarówno na przyjęciu weselnym, jak i na poprawinach. Serdecznie polecamy salę Belweder w Konstantynowie Łódzkim i jednocześnie dziękujemy panu Mikołajowi za zaangażowanie w przygotowaniu wesela.
Mac-erson - Wto Sty 13, 2009 10:55 pm

Przekazuję iż restauracja Belweder ma jeszcze kilka wolnych terminów w 2009r.
Może komuś poszukującemu sali na ten rok się przyda.

Byłem w Belwederze w ostatni weekend i byłem pozytywnie zaskoczony renowacją sali oraz obsługa i jedzeniem.

gabrycha - Nie Sty 18, 2009 1:49 am

Mac-erson napisał/a:
byłem pozytywnie zaskoczony renowacją sali oraz obsługa i jedzeniem

Moi rodzice też w ten sam weekend na balu w Belwederze i stwierdzili, że jedzenie było paskudne. Nawet herbata i kawa smakowały ohydnie, więc każdemu smakuje co innego :)

Jacek1975 - Czw Sty 22, 2009 4:05 pm

Nie wiem czemu kojarzycie mnie z osobnikiem coxone .... po prostu mam radekcoxtwoo poniewaz radek i cox to byly moje przezwiska w szkole... Radek dlatego ze mam tak na nazwisko a COX dlatego bo w mlodosci bardzo mi sie podobala aktorka Courtney Cox i nazwali mnie coxtwoo jako drugi. :) A w Belwederze ostatnio bylem u mojej cioci na 50-leciu i takze bylo wspaniale . :]
mała9364 - Pon Lut 23, 2009 11:55 am
Temat postu: halo
Powiedzcie mi czy zdarza się tak,że jednego dnia odbywają się 3 wesela naraz?
Pusiak - Pon Lut 23, 2009 12:41 pm

EEee... za moich czasów to tam była jedna sala weselna.... wiec i wesele jedno, ale może coś sie zmienilo :?:
fiona83 - Pon Lut 23, 2009 12:47 pm

Koleżanka pomyliła chyba Belweder z Boryną :roll: :)
mała9364 - Pon Lut 23, 2009 3:17 pm

tzn chodzi mnie o to,że są tam 3 sale (40,60 i 300 osób).I czy zdarza się tak,że 3 wesela odbywają się jednocześnie.

[ Dodano: Pon Lut 23, 2009 3:29 pm ]
Wiesz co chyba masz racje.Od tego szukania sali mam mały mętlik w głowie :razz: .Znacie jakieś zespoły godne polecenia?

kryszka - Pon Lut 23, 2009 3:37 pm

W "Borynie" nie ma sal na taką ilość osób, więc może chodzi o Yucę albo coś innego...


mała9364 napisał/a:
Znacie jakieś zespoły godne polecenia?

Od tego mamy cały dział Muzyka i tam zapraszam.

fiona83 - Pon Lut 23, 2009 3:44 pm

Wygląda na to, że mała9364 ma rację :
Cytat:
Do państwa dyspozycji udostępniamy trzy sale na 40, 60 i 300 osób.


Tu link

ewcia29 - Pon Lut 23, 2009 3:50 pm

Byłam ostatnio na Weselu w Belwederze niby wszystko ok ale nie było jakoś suuuper!!
Jedzenie średnie rewelacji nie było na poprawinach jedzenie wyglądało jak by było odgrzewane i było letnie!!! ogólnie sala fajna!!!

MałaMi1 - Pon Lut 23, 2009 5:09 pm

nie -na tej sali odbywa sie tylko jedno wesele -zawsze :) i to wlasnie na tej duzej, mala jest wtedy oddawana wynajmujacym jako magazyn badz do przechowania prezentow-jak kto chce, u nas na niej spaly dzieciaki.
mała9364 - Wto Lut 24, 2009 9:34 am
Temat postu: info
Dzięki za informacje:)
Bella - Sro Wrz 30, 2009 1:03 am

Zastanawiamy się z Narzeczonym nad zorganizowaniem naszego przyjęcia weselnego właśnie w Belwederze i dlatego bardzo proszę osoby, które miały ostatnio tam wesele lub bawiły tam jako goście o wszelki informacje ;) będę bardzo wdzięczna zwłaszcza jeśli olciap6 coś napisze, bo chyba Ona ostania z forumek miała tam wesele. Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam - Bella :)
MałaMi1 - Sro Wrz 30, 2009 9:00 am

jest o czym mowic,wiec napisze na pewno-teraz jestem w pracy,ale po chetnie sie wypowiem
Bella - Sro Wrz 30, 2009 12:12 pm

olciap6 napisał/a:
napisze na pewno-teraz jestem w pracy,ale po chetnie sie wypowiem

Trzymam za słowo i już nie mogę sie doczekać relacji ;) bo powiem szczerze że trochę mnie zaniepokoiło to stwierdzenie...
olciap6 napisał/a:
jest o czym mówić

choć mam nadzieję, ze w pozytywnym znaczeniu :)

[ Dodano: Pon Paź 05, 2009 9:06 am ]
Na prawdę nikt ostatnio nie miał wesela w Belwederze? a może ktoś bawił się tam na czyimś weselu lub innej uroczystości? bardzo proszę o wszelkie informację, interesuje mnie głównie kwestia jedzenia: czy nie jest go za mało (bo menu nie wygląda zbyt bogato) oraz czy smaczne? no i jeszcze taka kwestia czy w czasie Wesela jedzenie jest uzupełniane, jeśli tak to do której godziny, bo wiem, że na niektórych salach wykładają wszystko na początku, a potem zdarza się, że talerze na stołach święcą pustkami :( no i jak relacje z właścicielem? wydaje się bardzo ok ale wiadomo, ze na początku to zazwyczaj jest ok a potem dopiero w trakcie wychodzi jak jest na prawdę... Pozdrawiam - Bella :)

PS. Olcia jak będziesz miała chwilkę to napisz coś ;)

bogna87 - Nie Mar 14, 2010 7:59 pm

Hej dziewczynki :) i nie tylko :lol:
Piszę pierwszy post na forum, choć zalogowana jestem już dość długo.
Chciałam się zapytać, czy któraś z Was ma jakieś nowe wieści o Belwederze?
We wtorek jade podpisać umowę, więc moze coś podrzucicie. :?: :!:
Pozdrawiam :eek:

Aga N. - Wto Kwi 06, 2010 11:44 am

Witajcie!
Jesteśmy zainteresowani zorganizowaniem naszego wesela w Belwederze. Bardzo proszę osoby, które w ostatnim czasie bawiły się tam na przyjęciu o informacje. A może ktoś organizował własne wesele?
Bella, zdecydowaliście się na Belweder?
Bogna, czy umowa już podpisana?
Pozdrawiam serdecznie, Aga

MałaMi1 - Wto Kwi 06, 2010 12:13 pm

powiedz co konkretnie Cie interesuje jesli chodzi o ten lokal. My mielismy tam wesele w sierpniu 2008, juz za nowego wlasciciela.
Aga N. - Wto Kwi 06, 2010 4:44 pm

Najbardziej interesuje mnie kwestia jedzenia w Belwederze. Tak jak wspomniała Bella- menu nie wygląda imponująco... A jak było u Was? Dobrze, dużo, czy wręcz przeciwnie?
Ile mieliście gorących posiłków?
A jak z obsługą? Planujemy wesele na 150 osób, podobno ma być 6 kelnerów. Czy to nie za mało?
Właściciel wydaje się być rzeczowy, sympatyczny i ugodowy, ale pierwsze wrażenie bywa czasem mylące. Mieliście z nim jakieś problemy? Będę wdzięczna za wszystkie informacje :)

MałaMi1 - Wto Kwi 06, 2010 5:12 pm

co do jedzonka-my wybraliśmy jedną z propozycji menu Pana z Belwederu, zmienialiśmy tylko jakieś drobnostki jak np rodzaj mięsa czy kolejność podania posiłków. Uważam, że jedzenia było wystarczająco. mięliśmy 4 posiłki. Problem leżał jednak w czymś innym-przez pół wesela nie mięliśmy jednej fazy-ponieważ korki na sali wywalało i to w ten sposób, że padały te korki na głównej rodzielni na słupie. Okazało się że na jednej fazie był podłączony zespół, kamerzysta który nagrywał w HD (czyli jego dodatkowe oświetlenie) i piece w kuchni. Jak padła faza, to zespół grał na przedłużaczach z gniazdek z zaplecza,więc goście Zbyt wiele nie zauważyli. KAmerzysta jednak w tych godzinach wogóle nie nagrywał ( a placilismy za niego wtedy ponad 2 tys zl):( Co do jedzenia, były masakryczne opóźnienia w związku z tym. Pierwszy posiłek poszedł od razu po ślubie,a drugi dopiero po północy-to przyznam szczerze wyprowadzało mnie z równowagi, gdyż niektórzy goście wyjeżdzali z wesela o jednym gorącym posiłku :( Z jednej strony rozumiem, że to nie wina wlasciciela i kuchni, no ale z drugiej strony zbyt sprawnie tej sprawy nie załatwiono. Dopiero w okolicy godziny 23-ej przyjechalo pogotowie energetyczne, ktore podlaczylo nowy bezpiecznik. Potem znow wywalilo i dopiero po tym jak Pani zajmujaca sie sala dala kolesiom z energetyki w lape prad byl juz do konca wesela. Szkoda tylko, ze nie miozna tego bylo zrobic wczesniej :/ Ablo zabezpieczyc sie jakims agregatem an wypadek takiej sytuacji....
Do wlasciciela sali w tym czasie nie moglismy sie dodzownic-podobno byl gdzies na wyjezdzie i nie mogł rozmawiac.
Tak wiec z jednej strony jedzenie dobre ale z drugiej ja osobiscie mam niemile wspomnienia w tej kwestii, ze wzgledu na sytuacje ktora zaistniala z pradem i pociagnela za soba skutki w podaniu posilkow. Ja osobiscie mam rowniez zal za to, iz pomimo tego ze ostatni posilek-zurek z kielbaska- jadlo maksymalnie 40 osob, to nawet grama tego posilku nie otrzymalismy do domu...Panie z kuchni twierdzily ze wszystko wydano na stoly....
Co do obslugi kelnerskiej my na 120 osob mielismy 4 osoby i bylo to wystarczajaco. Obsluga bardzo ladnie ubrana, grzeczna i mila-starala sie sprostac kazdym wymaganiom.

Moze wspomnienia w zwiazku z tym pradem nie sa zbyt mile,jednak jesli bym miala robic drugi raZ wesele zrobilabym je takze w Belwederze-jakby nie patrzec to bardzo ladna sala. Jednak w zalaczniku, ktory dopisywalismy do umowy na 100% ujelabym jeszcze zabezpieczenie pradu i ewentualne odszkodowanie w razie jego braku (oczywiscie zaznaczam ze pradu nie bylo tylko i wylacznie na naszej sali,cala reszta konstatynowa miala prad caly czas).

Jesli masz jeszcze jakies pytania-pisz :)

Aga N. - Wto Kwi 06, 2010 7:50 pm

Olcia, nie podbudowałaś mnie tym, co napisałaś :/ Z drugiej strony, taka sytuacja może mieć miejsce wszędzie... Z tego co pamiętam, tylko jedna właścicielka sali (na Wiskitnie) miała w umowie punkt, w którym była mowa o agregacie, itd.
Co do pytań, to oczywiście mam ich całe mnóstwo, wszystko na karteczce zapisane :)
- jak wygląda w Belwederze sprawa z dekoracją?
- czy jedzonko było świeże?
- czy przystawek było dużo?
- czy mieliście poprawiny? Jeśli tak, to czy na stole było jedzonko z poprzedniego dnia, czy jakieś nowe?
- czy mieliście stół wiejski robiony we własnym zakresie (z tego co pamiętam, to wspominałaś na forum, że właśnie tak planowaliście)?
- czy był oddzielny stół z owocami i ciastami?
- jak wyglądała sprawa z napojami? Były systematycznie donoszone?
- i oczywiście jak układała się współpraca z p.Mikołajem?
Bardzo dziękują za dotychczasową pomoc i liczą na kolejną odpowiedź :)

MałaMi1 - Wto Kwi 06, 2010 8:10 pm

A wiec po kolei:
-za dekoracje placilismy osobno, czesto z nimi wspolpracowala firma decoria z łodzi i my z niej skorzystalismy. przyznam szczere ze dekoracja tania nie byla, zdecydowalismy sie na dekoracje materialami-bordowym i ecru przy suficie, bez balonow. dodatkowo do tego mielismy za soba niewielka dekoracje z materialu i z obraczkami. Jesli bedziesz zainteresowana na priv moge Ci wyslac linka do naszej galerii zdjec z wesela, to sama spojrzysz jak to wygladalo. Za falbany na stolach i kokardy na krzeslach placilismy dodatkowo wlascicielowi sali-wtedy za kazda kokarde na krzeslo 1,50 zł/szt. za falbany nie pamietam dokladnie ale chyba cos okolo 100zl.
-Jesli chodzi o jedzonko i jego swiezosc-wygladalo na swieze :) ja bylam tak wsciekla na sytuacje z pradem,ze nie moglam nic przelknac. Ogolnie goscie mowili ze jedzenie bylo smaczne. Z wygladu wydawalo sie swieze ;)
-Przystawek bylo wystarczająco, nie w nadmiarze. Troche rzeczy pozostawalo,ale znow nie cale mnostwo jak sie zdarza po weselach.
-Nie mielismy poprawin, wiec na kolejne pytanko nie umiem Ci odpowiedziec.
-Stol wiejski robilismy we wlasnym zakresie,ale sala bez problemu pomogla nam go przygotowac i udostepnila nam wszystkie potrzebne dekoracje i naczynia.
-U nas owoce i ciasta byly normalnie na stolach-nie robilismy osobnego stolu na te rzeczy.
-Co do napojow,nie zwrocilam uwagi jak byly donoszone, zauwazylam jednak ze ich nie brakowalo i bylo ich sporo.
-jesli chodzi o wspolprace z wlascicielem, ogolnie oceniam ja pozytywnie, choc przyznam szczerze,ze liczylam na jakies odszkodowanie za straty poniesione przez nas ze wzgledu an ten prad-ograniczona mozliwosc nagrywania filmu z wesela, baaaardzo duze opoznienia w podaniu posilkow itd Niestety pomimo sporych kosztow jakie ponieslismy organizujac wesele w Belwederze-nie wiem jak teraz ale jak na tamten czas cena od osoby byla w porownainiu z innymi salami wysoka-w zasadzie wymusilismy 500zł zwrotu. Pan raczej naszych argumentow nie uznal-bylo ich jeszcze sporo...
Tak czy siak,tak jak wspomnialam-zabezpieczylabym sie bardziej umowa ale ponownie zorganizowalabym znow wesele w Belwederze.
Dodam,ze my oprocz umowy podpisywanej z wlascicielem poprosilismy o dopisanie zalacznika do umowy. Sami go stworzyslimy i dolaczylismy do umowy. Fakt faktem-pierwotnie podpisywalismy umowe z poprzednim wlascicielem , ale ten przejal wszystkie umowy poprzedniego.
Mam nadzieje,ze odpisalam na wszystkie pytanka :)
Jakby co pytaj dalej ;) i spokojnie-ogolnie sala jest piekna i taka....krolewska :) zwlaszcza te trony dla pary mlodej-czulismy sie bardzo wyjatkowo :)

Aga N. - Pią Kwi 09, 2010 2:00 pm

Olcia, serdecznie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)
Gdybyś mogła, to prześlij mi linka do Waszej galerii. Będę bardzo wdzięczna :)

bogna87 - Wto Kwi 13, 2010 12:06 pm

olciap6 napisał/a:
Dodam,ze my oprocz umowy podpisywanej z wlascicielem poprosilismy o dopisanie zalacznika do umowy. Sami go stworzyslimy i dolaczylismy do umowy.


A mogłabyś wysłać mi ten aneks na prv? Z góry dziekuję :wink:

Aga N. - tak my już podpisaliśmy umowę (wysłałam odp na prv).

Pozdrowionka dla forumowiczek :lol: :lol: :lol:

MałaMi1 - Wto Kwi 13, 2010 12:07 pm

Postaram sie go znalezc, powinnam miec go gdzies w wersji elektronicznej,ale na pewno na starym komputerze. Minely juz ponad 2 lata od czasu jak podpisywalismy umowe,ale mysle ze gdzies powinnnam go miec w archiwum... nie obiecuje,ale zrobie wszystko co w mojej mocy :)
bogna87 - Pią Kwi 16, 2010 7:30 pm

Dzięki Olciap6:)
Aga N. - Sro Kwi 21, 2010 10:44 pm

Olcia, chyba zapomniałam podziękować Ci za fotki, :oops: wstyd. Przepraszam, ze robię to dopiero teraz i bardzo, bardzo dziękuję. Mam jeszcze jedno pytanko= gdzie kupowałaś suknię ślubną?????
Bogna, Tobie także dziękuję za wiadomość na prv. Myślę, że zdecydujemy się na Belweder..
Pozdrawiam Was serdecznie.

MałaMi1 - Sro Kwi 21, 2010 10:47 pm

Aguś suknie kupowalam w Sławie na Sienkiewicza-perfekcyjna obsluga a suknie mnie w tym salonie zauroczyly....polecam z calego serca !! ! przymierzajac tam kiecuszki czulam sie jak krolwa nie tylko z racji pieknych sukni ale rowniez przez swietna oblsuge dbajaca o wszystko.
Co do fotek nie ma za co dziekowac-ja jzu sie pogubilam komu co wysylalam :) jakby co polecam sie na przyszlosc :)

bogna87 - Czw Kwi 22, 2010 8:17 am

Aga N. nie ma za co:) A kiedy planujecie swój dzionek??
Olciap6 ja tez poproszę o fotki:):):)

akarolka - Pią Kwi 30, 2010 12:28 pm

hej my mamy wesele w Belwederze 11 września 2010, jak podpisywaliśmy umowę to wyglądało na to że wszystko będzie dobrze zorganizowane i dalej mam taką nadzieję. Oczywiście tak jak pisze olciap6 najlepiej zabezpieczyć się przed takimi zdarzeniami ale z drugiej strony jak pęknie rura w okolicy i nie będzie wody to też będzie problem a nikt o zabezpieczeniu przed takimi zdarzeniami nie myśli, nam przynajmniej to do głowy nie przyszło. Olcia czy możesz podesłać mi zdjęcia z sali, chętnie zobaczę jak spisała się firma dekoratorska, ja bym chciała żeby dekoracja ograniczyła się do czegoś skromnego ale gustownego za parą młodą i dekoracji kwatowych na stołach. Sala jest śliczna a balony mnie osobiście nie przekonują.
Cieszę się że jeszcze raz wybrałabyś Belweder bo to znaczy że jednak poza incydentem z prądem było ok :wink:

Aga N. - Pią Wrz 10, 2010 7:13 pm

Oj, coś ostatnio cich na forum...
Bogna, my dopiero w przyszłym roku w lipcu, więc trochę czasu jeszcze zostało... Zdecydowaliśmy się jednak na Belweder :) Umowa podpisana już w maju :)
Jak widzę Karolka już jutro będzie miała swój Wielki Dzień. Wszystkiego, co najlepsze na Nowej Drodze Życia!

bogna87 - Sob Wrz 11, 2010 9:11 am

Strasznie cichutko...:(
Ja mam weselicho w czerwcu, a nie w lipcu...ale mam nadzieję, ze bedzie dobrzeeeeee:)
Ja rówenież życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i dużo, duzo dzieci:*:*:*

Aga N. - Nie Wrz 12, 2010 12:08 am

Ja także mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) Może nasza świeżo upieczona mężatka się odezwie. Mam nadzieję, że teraz doskonale się bawi :)
bogna87 - Nie Wrz 12, 2010 7:22 pm

No napewno...jak tu nie szaleć, gdy u boku już na zawsze ukochany
Bella - Pon Wrz 13, 2010 10:04 am

Aga N. napisał/a:
Oj, coœ ostatnio cich na forum..

oj widzę, ze coś mi zesszło trochę czasu ale już nadrabiam i piszę relację z mojego wesela w Belwederze, które odbyło się już 2 miesiące temu (wow :o jak ten czas leci)
tak jak już pisałam na priv akarolce robiąc wesele w Belwederze można mieć spokojną głowę, bo Pan Mikołaj to profesjonalista, któremu możecie zaufać, tak samo pani Ula - szefowa kuchni. Zwrócili nam uwagę na wiele kwestii, podpowiedzieli, doradzili w wielu sprawach, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni :!: :!: :!:
Jedzonko było pyszne i było go bardzo dużo, pięknie przybrane, więc cieszyło nie tylko podniebienie ale i oczy :) Obsługa kelnerska super - bardzo sprawnie i miło z uœmiechem na ustach. Wręcz dwoili się o troili, aby niczego nie brakowało na stołach. Doceniliśmy to nie tylko my, ale i goście, którzy byli Belwederem oczarowani, ciągle nas pytali jak znależliśmy ta salę, czy wcześniej byliśmy tu na jakimś przyjęciu. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Sala jest bardzo przestronna i bez problemu pomieściła naszych 130 gości. Na parkiecie było tak akurat - nie było pusto, ale ludzie mogli spokojnie tańczyć. Na moje oko można tam organizować spokojnie wesela nawet na 160-180osób. Sama sala jest bardzo elegancka, z tyłu jest ogródek ławeczki gdzie można odetchnšć. Trony dla młodych dodają jeszcze uroku sali i robią bardzo fajne wrażenie - czuliœmy się jak para królewska! :smile: Wielkim plusem jest, że organizowane jest tylko wesele, nie trzeba się martwić, że goście trafia nie na ta sale co potrzeba :P Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, jaki dokonaliśmy i uważamy, że to był strzał w 10! :smile: Gdyby ktoś miała jakieś pytania to chętnie odpowiem, postaram się też niedługo załączyć kilka fotek ;)

bogna87 - Sro Wrz 15, 2010 9:27 am

Prześlij mi na priva jakieś foteczki...jezeli oczywiście możesz:)
Podpisywaliście jakiś aneks do umowy??
Życzę Wam wszystkiego najlepszego i wiele miłości:*

Aga N. - Czw Wrz 16, 2010 5:17 pm

Bogna, mam nadzieję, że my też będziemy- tak jak Bella- zadowolone z wyboru sali :) My podpisaliśmy aneks. Bella, jeśli będziesz miała wolną chwilkę, to podeślij kilka fotek...
bogna87 - Czw Wrz 16, 2010 6:08 pm

A mozesz podesłać mi na priv wasz aneks??
No mam nadzieję, ze będzie dobrzeeeeeeeeee:)

Aga N. - Pią Paź 08, 2010 8:36 pm

Bogna, wysłałam Ci wiadomość na priv. Bella, czy mogłabyś podesłać jakieś fotki? Byłabym ogromnie wdzięczna :)
Ciekawe jak udało się wesele Karolki... Może się do nas odezwie?

bogna87 - Nie Paź 10, 2010 7:30 am

Odpisałam Ci Aga N.:):):) Ja też z checią bym obejrzała jakieś zdjęcia Bella:P A Karola niech pisze jak było:D
bogna87 - Czw Paź 21, 2010 8:10 am

Nie mogę się doczekać ;) ;) ;) ;)
Aga N. - Czw Mar 24, 2011 9:12 pm

Ale tu cisza... Niedobrze, oj niedobrze...
tomcia - Czw Mar 24, 2011 9:51 pm

Aga N., są mody na sale, myślę, że cisza o niczym nie świadczy i nie masz się czym przejmować:)
Aga N. - Czw Mar 24, 2011 10:29 pm

Mam nadzieję :)

[ Dodano: Pią Mar 25, 2011 1:05 pm ]
Czy ktoś z Was słyszał o zmianie właściciela???????????????????

bogna87 - Pią Mar 25, 2011 4:59 pm

Tak Aga N. Teraz właścicielem jest małżeństwo.
Aga N. - Pią Mar 25, 2011 8:39 pm

Niepokoi mnie ta zmiana właściciela...
akarolka - Pią Mar 25, 2011 10:16 pm

Dzisiaj się dowiedziałam, że zmienił się właściciel sali choć podobno obsługa pozostaje ta sama i to skłoniło mnie żeby tu zajrzeć i widzę że parę razy zostałam wywołana do tablicy :o
Przepraszam, że wcześniej wam nie odpisałam, ale teraz nadrobię zaległości. Podpisuję się pod tym co napisałam Bella, wszystko na wysokim poziomie, jedzenie nadal jest jednym z głównych tematów na rodzinnych spotkaniach bo było na prawdę super. My z mężem wróciliśmy oczywiście głodni do domu, ale to tylko dlatego, że tak dobrze się bawiliśmy i nie mieliśmy czasu na jedzenie. Dopiero drugiego dnia posamkowaliśmy tego czym zachwycali się nasi goście i mieli rację w 100%.
Poprzedni właściciel, Mikołaj pozostawiał wolną rękę jeżeli chodzi o dekoracje, ale my skorzystaliśmy z tej która była w standardzie i zainwestowaliśmy w dekorację kwiatową, którą robiła dla nas firma Flor-art z Narutowicza.
Jeżeli chodzi o obsługę muszę powiedzieć, że nie na jednym weselu byłam, ale w Belwederze nikt nie musiał długo czekać na kawę, herbatę czy czysty talerzyk, wszystko było sprawnie zorganizowane. Jeżeli chodzi o trony to faktycznie wytworne choć dla mnie dość ciężkie i trudno było mi samej odsunąć lub przysunąć się więc możecie zasugerować żeby je czymś podkleili.
Jeżeli nowi właściciele utrzymają poziom na jakim było organizowane wesele za czasów Mikołaja to możecie spać spokojnie.

Aga N. - Wto Mar 29, 2011 8:17 pm

Dzięki wielkie za informacje! Mam nadzieję, że poziom organizacji nie zmieni się..... Czy ktoś ma może jakieś newsy dotyczące sali?
nnewrulez1 - Pon Cze 27, 2011 11:29 am

Witam, czy ktoś już miał wesele w tym roku i może chciałby się pochwalić czy też pożalić jak się spisali nowi właściciele?

Pozdrawiam

Aga N. - Pon Cze 27, 2011 11:12 pm

Wydaje mi się, że w ten weekend wesele w Belwederze miała Bogna. Mam nadzieję, że znajdzie chwilkę, by zdać nam relacje.
Bogna, wszystkiego, co najlepsze na Waszej Wspólnej Drodze Życia!

Aga N. - Wto Cze 28, 2011 9:39 pm

Nie uspokoiłaś mnie, niestety...
akarolka - Sro Cze 29, 2011 9:56 am

Moja teściowa była na początku czerwca na weselu w Belwederze, mówiła że jedzenia było zdecydowanie mniej niż u nas rok temu. Poza tym 2 ciepłe posiłki na całą noc to chyba zbyt mało, nie wiem czy młodzi tak ustalili czy teraz za dodatkowe posiłki trzeba płacić.
Bardzo mi przykro że obecni właściciele nie podtrzymali standardu obsługi jaką wprowadził Mikołaj.
Wydaje mi się że bardziej skupili się na serwowanie obiadów domowych w ciągu tygodnia niż na profesjonalną obsługę wesel. Mam nadzieję że jednak coś sie poprawi bo sala jest bardzo elegancka i ma ogromny potencjał.
bogna87, dużo szczęścia na nowej drodze życia.

M4rcysi4 - Czw Cze 30, 2011 4:50 pm

bogna87 jestem w mega wielkim szoku :o oniemiałam...
Narzeczeni40805 - Sob Lip 02, 2011 10:55 am

Witam wszystkich!
czytając ostatnie posty na temat Belwederu jestem strasznie zaniepokojona, a w lipcu mam tam wesele. Bogna czy możesz cos więcej jeszcze napisac, na co powinnsmy zwrócic uwagę podczas wesela?

kasiakow - Wto Lip 05, 2011 11:15 pm

Witam,
Jestem pierwszy raz na tym forum ale bardzo sie ciesze ze tu zajrzalam. Planuje wesele w przyszlym roku i bralam pod uwage sale Belweder w Konstantynowie Łodzkim. Bylam tam na poczatku roku i rozmawialam prawdopodobnie jeszcze ze starym wlascicielem (tak na marginesie bardzo mily, sympatyczny i konkretny Pan). Sala bardzo mi sie podobala i slyszalam od kilku osob ze serwuja tam duzo jedzenia ale widze, ze wraz ze zmiana wlascicieli zmienily sie standardy. Po powyzszych komentarzach widze ze kazda inna sala będzie sto razy lepsza niez ta. Idac za ciosem mam propozycje dla nowej Pani wlasciciel - skoro serwuja porcjowane posilki to niech moze jeszcze porozkladaja na stolach przy winietkach ulotki z telefonami do pizzerii :) . Najgorsze w tym wszystkim jest to ze placi sie tak duze pieniadze za przyjecie weselne i jeszcze czlowiek musi sie martwic czy bedzie co wlozyc do buzi. Niedlugo zaczna serwowac wirtualne posilki albo kaza placic za wykorzystane powietrze. Dziewczyny mam do Was serdeczna prosbe - jak juz bedziecie mialy za soba przyjecie weselne to napiszcie czy cos sie zmienilo czy nadal sa tam stosowane takie praktyki jak opisuje Bogna? Może nowi wlasciciele zrozumia ze okradanie ludzi to nie jest najlepsza droga do sukcesu.

Aga N. - Sro Lip 06, 2011 10:31 am

Nasze wesele już wkrótce... Aż strach pomyśleć, jak będzie. Kasiu, na pewno zdam relacje. Bogna, dziękuję za wszystkie cenne informacje.
akarolka - Czw Lip 07, 2011 10:05 am

bogna87 napisał/a:
jedzenie za które zapłaciliśmy MY zjedli goście dnia następnego.
przynajmniej się nie zmarnowało ;)
Mac-erson - Wto Lip 12, 2011 4:23 pm

Posty użytkownika bogna87 zostały ukryte i zabezpieczone do postępowania prawnego.
Do czasu wyjaśnienia sprawy proszę użytkownika bogna87 o nie wypowiadanie się na forum na temat Belwederu. Wypowiedzi takowe będą kasowane.

Narzeczeni40805 - Pon Sie 01, 2011 7:44 pm
Temat postu: belweder
Mieliśmy wesele w Belwederze 30 lipca i mimo wczesniejszych obaw związanych z negatywnymi opiniami jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani włascicielka była bardzo miła i widać było, ze zależy jej na tym aby wszystko było jak w najlepszym porzadku. Obsługa rewelacyjna, usmiechnięta i uczynna, goście mówili, że wystarczyło tylko raz poprosić i od razu przynosili co było trzeba, a nawet same panie kelnerki czy też pan kelner się dopytywali czy czegoś nie potrzeba. Jeśli chodzi o jedzenie, bo tutaj najbardziej się martwiliśmy to po 1 było bardzo smaczne a po 2 było go tyle, że musielismy porozdawac po gosciach by się nie zmarnowało. Na uwagę zasługuję tort, który byl przepyszny i było go naprawdę dużo. My mielismy 115 osób i pozostały nam 2 kondygnacje. Podsumowując my jesteśmy bardzo zadowoleni tym bardziej, ze od wielu gosci usłyszeliśmy,ze było to jedno z najlepszych wesel, na ktorych byli. W skali od 1 do 10 dajemy belwederowi 10 za jakośc i profesjonalizm a także polecamy wszystkim.
JustynaSz - Pon Lis 21, 2011 5:19 pm

W październiku razem z moim mężem zorganizowaliśmy przyjęcie weselne w Restauracji Belweder. Kwoty jaką na nie wydałam publikować nie będę, gdyż jest ona dopasowywana indywidualnie do potrzeb każdej pary. Moje wesele zorganizowaliśmy na 180 osób. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyboru sali, gdyż jest ona przepiękna, ale również z jedzenia serwowanego przez naprawdę znających się na rzeczy kelnerów. Orkiestra została nam zasugerowana przez właścicielkę i był to również dobry wybór. Toaleta osobna dla młodej pary może być traktowana jako kolejny plus, gdyż nie musiałam się martwić o moją śliczną suknię w małej kabince ;) Do całej imprezy, właścicielka zaproponowała nam GRATIS limuzynę, która wiozła nas z kościoła na salę. Jestem pod wrażeniem tego miejsca i polecam go wszystkim, którzy chcą przeżyć niezapomniane chwile nie wsominając niczego źle !!


Justyna.

Karolina1984 - Nie Sty 08, 2012 10:27 pm

Nie wiem... nie robię tam wesela, więc może nie powinnam się wypowiadać. ale mijam prawie codziennie to miejsce...... nie przeszkadza wam,że to tak leży tuż przy ulicy?? Mnie odrzucała zawsze od tego miejsca swoista "siermiężność"..... kiczowatość, przynajmniej na zewnątrz...... może środek lepiej się prezentuje..........
Pusiak - Nie Sty 15, 2012 2:45 pm

Karolina1984, widziałam sale znacznie gorzej położone i ZNACZNIE GORZEJ wyglądające z zewnątrz :) Jasne, fajnie, jeśli sala ma ogród lub jest otoczona zielenią i ma ładny wystrój zewnętrzny, ale jednak najbardziej liczy się środek, dekoracje i atmosfera samego przyjęcia :) A jeśli chodzi o wnętrze to Belwederowi nic nie brakuje :) Dekoracja i atmosfera zależą ja w dużej mierze od Młodych i gości, więc o tym trudno się wypowiadać :) Jedno z lepszych wesel na jakim się bawiłam było organizowane w sali OSP, która bez dekoracji nie wyglądała zbyt reprezentacyjnie, ale w czasie wesela wcale nie było tego widać :)
klarysa - Nie Lip 01, 2012 2:42 pm

Karolina1984, sala ma ogródek z tyłu, nie trzeba wychodzić przed. ;)
Debussy - Nie Lip 01, 2012 3:39 pm

Karolina1984 napisał/a:
Mnie odrzucała zawsze od tego miejsca swoista "siermiężność"..... kiczowatość, przynajmniej na zewnątrz...... może środek lepiej się prezentuje..........


No siedzenia pary młodej, chyba od lat takie same (bo weszłam właśnie w "galerie")..


Ja nie wiem jak komuś może się to podobać :wink: Kicz w czystej postaci :razz:

Kasia_88 - Pią Gru 28, 2012 8:10 pm

Witam! Czy ktoś, kto miał ostatnio (2012 rok) wesele w Belwederze, może wyrazić swoją opinię? Rozważamy zorganizowanie wesela właśnie tam i zastanawiamy się, jak to wygląda aktualnie - jedzenie, organizacja, kontakt z właścicielami, ceny itd. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Pro - Sro Wrz 04, 2013 2:43 pm

Witam

Mieliśmy ostatnio wesele dwudniowe w Belwederze i musimy przyznać, że wszystko w jak najlepszym porządku. Wszystko tak jak uzgodniliśmy, jedzenie pyszne i wystarczająco dużo, ugodowi ludzie a zwłaszcza szefowa. Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group