Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - Zbigniew Kruk

thiti - Sro Lut 16, 2005 12:13 am
Temat postu: Zbigniew Kruk
Witam,
na prośbę zainteresowanych zamieszczam nowy wątek dotyczący usług Z.Kruka
osobiście skorzystałam, efektami prac pochwalę się za jakiś czas jednak póki co mogę podzielić się pierwszymi wrażeniami ze współpracy...

w skrócie:
polecam, polecam, i jeszcze raz polecam! :graba:

podobnie jak wielu osobom na forum, jego zdjęcia bardzo nam się spodobały
trafiłam do niego dzięki Agni :) która zamieściła link do jego strony
wprawdzie szukaliśmy tylko fotografa na ślub i wesele ale po szybkim przeanalizowaniu tematu, doszliśmy do wniosku, że rezygnujemy z pleneru który zamówiliśmy u kogoś innego i całość zrobimy właśnie u niego
tak więc, zdecydowaliśmy się na plener, reportaż ze ślubu i wesela
całość 1200 PLN, uważam, że to dobra cena (przeglądaliśmy masę ofert), jeśli chodzi o ilość, to już indywidualnie się ustala, ale chyba ok 180 zdjęć to jest w sumie
pierwotnie mieliśmy tylko plener w tej cenie, ślub od 250 do 450 PLN i reportaż z wesela ok 600 PLN...
wyszłoby nas to znacznie drożej i niekoniecznie było to akurat to, czego oczekiwaliśmy
zresztą poza plenerem, ciężko było nam znaleźć kogoś sensownego, aby zrobił resztę...
już mieliśmy postawić kreskę i wziąć kogoś z biegu, kiedy pojawił się link na stronie forum!

olśnienie szybka decyzja, krótka rozmowa, spotkanie i zalatwione :graba:

człowiek zna się na rzeczy, robi to co lubi, ma świetny kontakt z klientami
generalnie rozmowa biznesowa przerodziła się w przyjacielską pogawędkę
bardzo się polubiliśmy więc uważam, że to dobrze rokuje dla dalszej współpracy :)
w ogóle opowiadał nam, że właśnie kończy pisać artykuł dotyczący zdjęć ślubnych do gazety Foto-Video-Digital, więc musi znać się na tym co robi- głupot przecież nie publikują ;)

aa i jeszcze jedno, polecił nam pana od videofilmowania...
wcale nie planowaliśmy tej usługi (mój narzeczony reaguje alergicznie na każdy pomysł z video w nazwie), ale bardzo nas przekonywał, więc zgodziliśmy się przynajmniej obejrzeć przykładowy film.... i to był naprawdę strzał w 10! jestem mu wdzięczna, że nas tak tym tematem "męczył" :)

tak więc będziemy mieli i foty i filmik :mrgreen:
ale się cieszę! :banan: :banan: :banan:

ech, ale się rozpisałam! ale mam nadzieję, że komuś się przyda, a sądząc po wcześniejszych pytaniach to nawet na pewno :)

pzdr
Thiti

Agni - Sro Lut 16, 2005 11:56 am

faktycznie dobra oferta (cena) i może się podobać :)
no i jak widać można się dogadać do tego ;)

rudka77 - Czw Lut 17, 2005 8:07 pm
Temat postu: Re: Zbigniew Kruk
mogłabym dostać jakis namiar na stronę tego Pana?

[ Dodano: Czw Lut 17, 2005 8:16 pm ]
Już sama znalazłam :) Także dziękuję, niestety szukam dalej :( ( to nadal nie to....

thiti - Czw Lut 17, 2005 9:18 pm

gdyby ktoś jeszcze szukał to jest oczywiście w poście strony www ale zamieszczam i tutaj dla wygody

edit: usunęłam strone internetową, takie dane tylko na priv
Pusiak

Pusiak - Czw Mar 10, 2005 1:08 pm

My kurcze mamy mały problem... Obejrzelismy te zdjęcia na stronce, spodobały sie Nam bardzo, pojechalismy, obejrzelismy więcej, tez Nam sie spodobały, więc zamówiliśmy sobie pana na wrzesień, bo jeszcze miał wolny termin, a tu wyskakują Nasze mamy, że te zdjecia takie jakies mało slubne.... i w ogóle dziwne.... tak długo truły, że mój Mis w końcu też sie zniechecił... ale nic nie robi w tym kierunku, żeby sprawe odkręcić, znaleźć kogos innego... sama nie wiem co mam mu zrobić za to... Mnie sie dalej zdjecia podobają, ale z przeważającymi siłami wroga bić sie nie będę :evil:
A w ogóle to thx thiti za namiary i opinię... ciągle mam nadzieje, że jednak zrobimy u Niego...

pipi - Pią Mar 11, 2005 10:46 am

A może porozmawiać z panem Krukiem żeby zrobił Wam parę tradycyjnych fotek ślubnych.
Myślę, że takie też umie robić.
Będziecie mieć zdjęcia i dla mam i dla siebie :graba:

Pusiak - Pią Mar 11, 2005 11:35 am

A wiesz pipi - to jest myśl :D Dzieki!!
Asiek - Pią Mar 11, 2005 11:49 am

Pusiak, jeśli mogę Ci coś doradzić (przejrzałam stronkę), a widzę, że się wahasz - to jednak chyba wybrałabym kogoś innego lub porozmawiał szczerze z panem na temat prześwietlania przez niego zdjęć. :?
Nie odbierz tego źle - po prostu wiele zdjęć jest fatalnych technicznie...

Bartosz - Sob Mar 12, 2005 9:12 am

Zdjecia Pana Kruka do mnie zupelnie nie trafiaja. Widzialem ta gazete "CHIP FOTO-VIDEO digital” i artykul ktory napisal jest sprytny. Gdyby nie widzial jego zdjec na zywo, ktore byly kolorystycznie zle, kadry krzywe, przeswietlenia to wzialbym go na swoj slub. W tej gazecie ulozyl zdjecia bardzo fajnie, umiejetnie. Ale jak patrze na jego strone, na jej zawartosc, to mowie sobie ze na pewno go nie wezme. Rozmawialem z nim i nie wywarl poytynego wrazenia na mnie jako fotograf. gdy ktos wspomina jego nazwisko kojarzy mi sie od razu ze zjeciami w tle ktorych jest ten powtarzajacy sie hydrant i takie kilka smiesznych jak dla mnie ujec. Nie wiem jak mozna zrobic zdjecia parze nie patrzac na tlo(sa zdjecia z zaparkowanymi autami, brudna sciana..)Nie podoba mi sie cos takiego. Brakuje im polotu, swiezosci.
Przpraszam za ta moja krytyke. Jestem szczery. Kazdy ma inny gust, a to forum jest po to by wymieniac sie opiniami i moja jest bardzo niepozytywna

Kati - Sob Mar 12, 2005 2:52 pm

Asiek jak dotąd chyba żaden fotograf nie spełnił wysokich wymagań... ciekawe czy się taki znajdzie :wink:
thiti - Sob Mar 12, 2005 6:06 pm

jak dobrze zauważyliście, to kwestia gustu, nam się podobają i opinie innych mnie nie interesują
to będą NASZE zdjęcia i dla NAS a nie dla kogoś, dlatego wybieramy to co NAM się podoba
co do rodziców, to kwestia wybrania kilku bardziej konwencjonalnych pomysłów...
Pusiak, głowa do góry i nie zapominaj, że to jest nie tylko pamiątka dla rodziców ale i dla Was, dlatego uważam podobnie jak Pipi, że powyższe rozwiązanie jest naprawdę dobrym pomysłem

ad Asiek
jestem laikiem w kwestii robienia zdjęć, ale wydaje mi się niemożliwe prześwietlenie zdjęć cyfrowych... :hmm :

pzdr
Thiti

Asiek - Sob Mar 12, 2005 7:30 pm

Kati, no coś Ty :wink: - sporo zdjęć fotografów mi się podoba lub nawet jeśli nie są to moje klimaty to zawsze doceniam pomysłowość i technikę. Jeśli technicznie zdjęcia są bez zarzutu to się "nie czepiam". :lol: Pozy, sceneria - kwestia gustu, a nad gustami się nie dyskutuje. Natomiast jestem "cietą" na techniczne niedoróbki. Pusiak się wahała to się wypowiedziałam i tyle. :)
thiti napisał/a:
ad Asiek
jestem laikiem w kwestii robienia zdjęć, ale wydaje mi się niemożliwe prześwietlenie zdjęć cyfrowych... :hmm :

Oczywiście, że jest możliwe prześwietlenie zdjęć cyfrowych. Tak samo jak ich niedoświetlenie, poruszenie, zrobienie nieostrych, itd. Nie ma znaczenia czy robi się aparatem analogowym czy cyfrowym.

Kati - Sob Mar 12, 2005 9:14 pm

Ja naturalnie doceniam wiedzę fachowca - sama masz piękne zdjęcia- więc uważam, że się na nich znasz. Chodziło mi o to, że chyba na forum jeszcze nie było fotografa, który spełniłby większość wymagań... ciekawe czy taki istnieje :wink: :veryhappy:

A co do techniki robienia zdjęć - zapewniam was, że zdjęcie cyfrowe też można sknocić na wiele różnych sposobów :roll: - wiem z autopsji, niedawno uczyłam się robić zdjęcia "cyfrówką"

Asiek - Pon Mar 14, 2005 12:59 pm

Dyskusję na temat robienia zdjęć przeniosłam do tematu "Fotografia - uwagi techniczne".
Bartosz - Pią Kwi 15, 2005 1:47 pm

Moja opinia dotyczaca pana Kruka nie byla pozytywna. Teraz po przejrzeniu mnostwa stron internetowych, odwiedzeniu kilku fotografow, zmienilem troszke zdanie. Wprawdzie ja nie szukam kogos takiego, ale podoba mi sie to jak pisze o zdjeciach w wymienionym wyzej czasopismie. Widac ze sie na tym zna, poprostu nie jest dla mnie. Ja chyba szukam profesjonalisty-perfekcjonisty i jednoczesnie milego czlowieka. Kazdy moze zmienic swoje zdanie i ja je zmieniam na "+".Ten pan ma poprostou malo par do pokazania i strona jego jest nieszczegolna. Mysle ze z czasem pan Kruk sie wyrobi :wink:
Pusiak - Pon Kwi 18, 2005 10:29 am

Zostajemy przy Kruku :D Album sobie zrobimy sami, a co do póz myślę, że sie jakoś dogadamy :)
gosiaczek - Wto Lis 15, 2005 9:20 am

Widziałm zdjęcia ślubne jego siostry. Ojeeej! Dlaczego nie uleglismy, kiedy nam go polecała?!?!?! Jestem zachwycona, zauroczona i och i ach. Do dzis dnia nie mogę przeżyć swoich zdjęć studyjnych, na których trzymam ręke na tyłku za każdym rzem, kiedy fotograf nie wiedziała co z nią zrobić :firedevil:
Pusiak - Wto Lis 15, 2005 9:23 am

No, gosiaczku, jest czego żałować :) Myśmy się nie dali nikomu i niczemu zmącić :) i dzięki temu mamy przecudowne zdjęcia ślubne, które będą wspaniałą pamiątką tego pięknego dnia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Alma_ - Wto Lis 15, 2005 10:50 am

Pusiak, jak patrzę na Twoje zdjęcia, to wiem - ten i żaden inny :mrgreen:

Wiem, powtarzam się, ale zachwyciły mnie Wasze zdjęcia, jak chyba jeszcze żadne :!:

Też takie chcę :graba:

Pusiak - Wto Lis 15, 2005 12:53 pm

Alma, namiary dostałaś, nic prostszego - dzwonisz i zamawiasz :) A Zbyszek jest takim profesjonalistą, że z pewnością będziesz sie rozpływać nad swoimi ślubnymi zdjęciami z zachwytu, tak jak My z Mefiu :)
Alma_ - Wto Lis 15, 2005 1:24 pm

Pusiak, tak zrobię, na pewno :graba:

Tylko jeśli spojrzysz na moją linijkę pod postem to pewnie przyznasz mi rację, że jeszcze trochę za wcześnie na rezerwację... Najpierw wypadało by zaklepać kościół i restaurację ;)

Przy okazji - jak wcześnie Wy rezerwowaliście? Rok wyprzedzenia wystarczy?

Pusiak - Wto Lis 15, 2005 10:17 pm

Alma, jak wejdziesz do niego na stronkę, to w dziale śluby znajdziesz jego terminarz na 2005 i 2006 rok :) Na 2006 ma powpisywane terminy już zaklepane :) Myśmy rezerwowali... niech się zastanowię.... na pewno mniej niż rok przed... ze swojej wypowiedzi wcześniejszej widzę, że 10 marca mieliśmy już zarezerwowanego i podejrzewam że było to gdzieś na początku marca jak zamawialiśmy, czyli pół roku przed ślubem :) Ale teraz Zbyszek założył Forum ?lubne Fotograficzne i tu Mu zrobiliśmy reklamę.... więc może bezpieczniej byłoby wcześniej zamówić :)
Alma_ - Wto Lis 15, 2005 10:24 pm

Dziękuję za rady, ale chyba nie półtora roku wcześniej?

Bo nasz ślub będzie dopiero w czerwcu 2007, więc planowałam zająć się tym wiosną... Myślę, że i tak będą robić duże oczy, że wcześnie ;)

Pusiak - Sro Gru 07, 2005 1:15 pm

My mieliśmy ostatnią wersję i jesteśmy bardzo zadowoleni :) A zdjęć wyszło Nam 334 :) z czego 34 z pleneru :)
Alma_ - Sro Gru 07, 2005 1:24 pm

Ja też zastanawiam się nad ostatnim wariantem, zależy mi też na reportażu z wesela.

Pusiak, rozumiem, że te "nadwyżkowe" dostaliście tylko na CD, tak? I oczywiście nadają się do wywoływania?

Pusiak - Sro Gru 07, 2005 1:36 pm

Wszystkie dostaliśmy na CD, bo Zbyszek nie robi odbitek jako takich, chyba że specjalnie zamówicie po obejrzeniu ostatecznego efektu na CD :)
szczako - Sro Gru 07, 2005 1:42 pm

czyli cena nie zawiera odbitek. za te (jezeli sie zdecydujemy) trzeba doplacic, tak?

Pusiak, wy sobie zazyczyliscie odbitki? czy macie fotki tylko na CD?

Kati - Sro Gru 07, 2005 6:08 pm

Przecież odbitki możecie sobie sami zrobić... no i pewnie taniej
Alma_ - Sro Gru 07, 2005 6:14 pm

Kati, pewnie, że tak, ale jeśli ktoś oferuje odbitki w cenie, a ktoś inny nie – to przewaga cenowa jest ewidentna.

Ale masz rację - ja też wolę sama wybrać album i zrobić sobie odbitki. Będę miała czas, żeby spokojnie zastanowić się i wybrać.

A ja już nie mogę doczekać się wizyty u Pana Zbyszka... Czuję, że to może być Nasz Fotograf :D

Kati - Sro Gru 07, 2005 6:25 pm

Niom. Jeśli są w cenie to zmienia postać rzeczy :)
My np nasze zdjęcia z turcji wywołaliśmy w automacie w M1(na Targówku) i samodzielnie można było wszystko zrobić. A odbitki wyszły extra...

?yczę powodzenia w negocjacjach z fotografem :)

Alma_ - Sro Gru 07, 2005 6:31 pm

Dzięki, ale to pewnie będzie dopiero w styczniu...
Narazie proszę trzymać kciuki za pomyślny wybór zespołu ;)

Pusiak - Pią Gru 09, 2005 12:22 pm

My na razie czekamy z robieniam odbitek na to, aż zdecyduje się reszta rodzinki, bo nie chcemy robić Zbyszkowi kłopotu i cykac co chwilę następnymi odbitkami, ale mamy zamiar je sobie zrobić i sami zrobić album :) Zresztą dostaliśmy album w prezencie od mojej przyrodniej siostry, więc pozostaje tylko wybranie zdjęć i wklejenie :) I to chyba najtrudniejsza, ale i najbardziej przyjemna część pracy :)
Alma_ - Pią Gru 09, 2005 12:24 pm

Pusiak, czy to oznacza, że nie możecie sobie sami zrobić odbitek z materiałów przekazanych przez fotografa na płycie, tylko każda musi być wywoływana przez niego? Jaka w takim razie jest cena jednej odbitki?
Pusiak - Pią Gru 09, 2005 12:43 pm

Almo, to oznacza tyle, że oczywiście jeśli chcemy możemy sobie sami zrobić odbitki, nikt Nas nie zmusza do robienia tego u Zbyszka, ale sam Zbyszek Nam powiedział, że on ma na duże formaty (13x18 i 15x21) ceny niższe niż w laboratoriach :) Natomiast jeśli już chodzi o odbitki 10x15 lub mniejsze to taniej Ci wyjdzie zrobić w laboratorium :)
Alma_ - Pią Gru 09, 2005 1:29 pm

Uff, to mi ulżyło ;)
Bo już myslałam, że wywoływanie możliwe tylko u niego, a ceny zaporowe :roll:
Dziękuję, Pusiak! :)

Pusiak - Pon Gru 12, 2005 11:57 am

Cieszę się, że Ci pomogłam :) Sprawdzaj co jakis czas stronkę Zbyszka, bo bedzie robił aktualizację (będą tam Nasze zdjęcia też :) )
Alma_ - Sob Gru 17, 2005 12:09 am

Są już nowe zdjęcia :)

Cudne :happygirl:

W styczniu do niego jedziemy, ale mam wrażenie, że to będzie jeden z łatwiejszych wyborów ;)

I prawie wszystkie terminy na 2006 już zarezerwowane :shock: Dobrze, że zaklepałam swój wcześniej, ale półtora roku wyprzedzenia na fotografa :roll:

Widziałyście ten plener na stadionie Widzewa? :shock: :lol:
A ślub w kaplicy na dworze? Czy ktoś wiem może, gdzie to mogło mieć miejsce?
Pusiaku, znalazłam też Wasze :mrgreen: Musicie być baaardzo zadowoleni ze zdjęć, co? ;)

Agatka_P - Nie Gru 18, 2005 11:07 am

Zdjęcia naszego Pusiaczka są na stronie w ceremoni ślubnej i w weselu :) I ze wszystkich na tej stronie Pusiaczka są najładniejsze
Kati - Nie Gru 18, 2005 11:27 am

Ta sesja na stadionie widzewa...

hmm

to moi koledzy ze studiów... z grupy :) Basia i Paweł

p.s. A chłopak był mi kiedyś baardzo bliski ;)

Alma_ - Nie Gru 18, 2005 5:30 pm

Kati, czyli to Ty mogłas byc na tym stadionie? :lol:
Pusiak - Pon Gru 19, 2005 10:37 am

Ponownie dziekujemy za słowa uznania :) Jasne że jesteśmy super zadowoleni z Naszych zdjęć :) Za każdym razem jak oglądam Nasze zdjęcia to gratuluje sobie w duchu, że nie daliśmy sie zmącić nikomu tylko trzymaliśmy sie raz dokonanego wyboru :)
Kati - Pon Gru 19, 2005 5:29 pm

Ano mogłam...
ale lepiej nie... dobrze, że nie byłam :roll:
nikt nie lubi tłoku w związku :?

limka - Pon Sty 16, 2006 4:26 pm

czy któras ma moze informacje o kosztach plenerow pana Zbyszka?

u niego na stronie jest taka informacja:
"Wykonuję także same sesje plenerowe w ciągu tygodnia... szczegóły mailem"

rozumiem, ze gdy ma termin zajety (np wlasnie 05.08 - moj) to moge sie z nim umowic na plener w ciagu tygodnia?

zna ktos szczegoly?
czy musze sama maila napisac?
bo jego zdjecia plenerowe strasznie mi sie podobaja - ale chyba zbyt pozno zainteresowalam sie problemem wyboru fotografa... :(

szczako - Pon Sty 16, 2006 5:02 pm

ja sie z Panem Krukiem skontaktowalam mail'em i dostalam cennik, ktory wkleilam juz w tym watku.
Pan Kruk szybko odpisuje na mail'e, wiec nie bedziesz dlugo na odpowiedz czekac.

Alma_ - Pon Sty 16, 2006 10:43 pm

Potwierdzam, Pan Zbyszek na maile reaguje natychmiast :)

A skoro nie pisze o cenach na swojej stronie - to chyba nie powinniśmy podawać tutaj konkretnych kwot. Ale napisz do niego i wszystko będzie jasne ;)

limka - Wto Sty 17, 2006 10:11 am

Rzeczywiscie - na zapytanie zareagowal szybko
dostalam cennik, taki jak tutaj byl wklejony
dodatkowo uzupelniony o informacje o zdjeciach plenerowych:

Zestaw Plenerowy - 500 zł
Minimum 20 zdjęć na CD +
Promocja: zarezerwowanie terminu do końca maja : wszystkie zdjęcia z płyty CD w postaci odbitek 15x21
Zdjęcia wykonywane są we wszystkie dni poza sobotą.

Jest to chyba calkiem niezla oferta. Zakladajac, ze zdjec bedzie 20 to jest 25 zl za zdjecie! Jest tylko jeden minus - ponowny makijaz...
Choc jak patrze na zdjecia pana Zbyszka, to mam jednak ochote na takie poswiecenie ;)
Chyba sie z nim umówie na spotkanie - jestem ciekawa jak to dokładnie wygląda - czy na przyklad bedzie mozna przelozyc zdjecia przy zlej pogodzie na inny dzien.

Pusiak - Wto Sty 17, 2006 10:25 am

Limka, ja się poświęciłam i uczesałam ponownie oraz umalowałam i uwierz mi - warto :)
limka - Sro Sty 25, 2006 9:28 am

Spotkalam sie z panem Zbyszkiem - jesli chodzi o moje odczucia to moge podzielic zachwyt Thiti jesli chodzi o spotkanie z nim - po prostu rozmawialismy sobie o naszych przygotowaniach i o tym czego jeszcze nie mamy - podpowiedzial nam kilka rozwiazan jesli chodzi o nasze wesele - jedna para ktorej robil zdjecia rok temu miala slub i wesele na powietrzu
Alma - ta kapilica na powietrzu jest w Grotnikach - hihihi - wszystkiego sie dowiedzialam :)

Jesli chodzi o zdjecia to pan Zbyszek wykonuje do 2 plenerow w ciagu jednego tygodnia- termin jest mobilny-wiec nie umawialismy sie na jakis konkretny - to bedziemy ustalac przed slubem czy nawet po - tak jak nam pasuje.

Bardzo jestem zadowolona z tego wyboru - szkoda jedynie ze beda to tylko zdjecia plenerowe - a nie wszystkie - moze kogos znajde jeszcze kto robi ciekawe zdjecia

Pusiak - Sro Sty 25, 2006 12:00 pm

A czemu tylko plener :?: Temin zajęty już na reportaż :?:
limka - Sro Sty 25, 2006 1:29 pm

to znaczy tak: Pan Zbyszek ma termin zajety na stronie
na spotkaniu powiedzial nam, ze chce sobie zrobic urlop...
ponoc w zeszlym roku pracowal od lipca do konca pazdziernika caly czas i ze to jest za duzo dla niego...

Pewnie przejadlo mu sie ogladania lez szczescia :lol:

Pusiak - Czw Sty 26, 2006 11:49 am

Raczej sądzę, że faktycznie jest zmęczony :) Co sobota nie spać, potem jeszcze w tygodniu plenery, a jeszcze potem siedź człowieku i obrabiaj te zdjęcia :) A w końcu żyć też kiedys trzeba :)
izabela28 - Sob Sty 28, 2006 10:59 pm

Chciałabym również pochwalić mojego ślubnego fotogafa-
Zbigniewa Kruka! Zdjęcia mieliśmy robione we wrześniu, mimo stresu przed ślubem ( zdjęcia o 14, ślub o 17), udało mu się bez problemu stworzyć świetną atmosferę, na zdjęciach jesteśmy zrelaksowani, zakochani..... ( jakie ma na to sposoby- nie powiem, patent jest ekstra!) :)
Zdjęciami jesteśmy zachwyceni my, rodzice i nasi znajomi!
Gorąco polecam!
Zdjęcia jego warte sa ceny ( w sumie - niewygórowanej), biorąc pod uwagę iż jest to pamiątka na całe zycie!
Pozdrawiam
M.I.S

Alma_ - Pon Kwi 03, 2006 11:49 am

My też zdecydowaliśmy się robić zdjęcia u Zbyszka Kruka, będzie z nami w dniu ślubu, zrobi reportaż z przygotowań, ślubu i wesela oraz sesję plenerową.
Mam nadzieję, że zdjęcia będą równie udane, co te na jego stronie - bo jestem nimi absolutnie zachwycona :mrgreen:

A od strony technicznej - podoba mi się też fakt, że nie robi najmniejszych problemów z oddaniem zdjęć w wysokiej jakości na płycie CD, z której możemy robić dowolną ilość odbitek. Zgadzam się, że za oferowaną jakość cena nie jest wygórowana, a wszystkie warunki do dogadania.

Polecać będę po ślubie, mam nadzieję ;)

Mika - Pon Kwi 03, 2006 12:21 pm

Alma z tego wnioskuję, że podpisaliście umowę gratuluję :)
pinia_pinia - Pon Lip 24, 2006 8:23 pm

I ja jestem zachwycona zdjęciami :) Już się na piątek umówiliśmy z Panem Zbigniewem.

Post po ocenzurowaniu :zly:

kryszka - Pon Lip 24, 2006 8:31 pm

A ja znowu podniosę kwestię ujawniania cen, tym bardziej jeśli post jest cytatem cudzego e-maila jak wnioskuję po treści, co nigdzie nie jest zaznaczone.
Ja bym sobie nie życzyła żeby moja korespondencja była upubliczniana i to w taki sposób. :?

pinia_pinia - Pią Lip 28, 2006 10:17 pm

Byliśmy dziś na spotkaniu i jesteśmy na TAK :!: Szczególnie podoba nam się fotoreportaż (wybieramy przygotowania+ ślub + wesele do 1 w nocy). Wachamy się tylko czy plener to to czego akurat szukamy (rozmawialiśmy o tym ze Zbyszkiem i chyba też się dogadamy :) )

Generalnie jesetśmy już prawie pewni decyzji na tak. Musimy się z tym przespać :mrgreen:

Alma_ - Sob Lip 29, 2006 8:22 am

Pinia, jesli się zdecydujecie, to jestem pzekonana, że zdjęcia będą fantastyczne :mrgreen:
Pusiak - Sob Lip 29, 2006 10:52 am

Ja też jestem o tym przekonana :)
pinia_pinia - Czw Sie 03, 2006 9:50 pm

No i zdecydowaliśmy się :D Termin zarezerwowany.

Pakiet: przygotowania + ślub + wesele do 1 w nocy + plener w tygodniu :rotfl:

ancia19 - Czw Sie 03, 2006 9:59 pm

My też :) tak samo bierzemy pakiet przygotowania + plener + ślub + wesele do 1 :) Pinia, dzisiaj rezerwowałaś? Bo my tak :)
pinia_pinia - Pią Sie 04, 2006 6:35 am

Wysłaliśmy maila z rezerwacją tak ze 3 dni temu, a wczoraj dostaliśmy potwierdzenie :D Umowę podpiszemy w najbliższym czasie.
Agati - Pią Sie 04, 2006 8:39 am

pinia_pinia napisał/a:
No i zdecydowaliśmy się :D Termin zarezerwowany.

Pakiet: przygotowania + ślub + wesele do 1 w nocy + plener w tygodniu :rotfl:


Pinia mam prośbę możesz mi przesłać na priv ceny za w/w usługę, chyba że możesz podać na forum :wink:
Dzięki :)

Alma_ - Pią Sie 18, 2006 1:11 pm

Widzę, że Pan Kruk robi się coraz popularniejszy na forum ;)
Zerknęłam z ciekawości na jego stronę - z terminami na 2007 jest juz krucho, zaraz zaczną się pewnie na 2008 :lol:

Pusiak - Pią Sie 18, 2006 2:57 pm

A zaczęło sie tak niewinnie - od jednej Forumki :) A teraz proszę :)
Alma_ - Pią Sie 18, 2006 3:00 pm

Zawsze zaczyna się niewinnie ;)
ancia19 - Nie Sie 20, 2006 7:51 pm

nam się zdjęcia i sama osoba Zbyszka bardzo spodobały i był to jedyny fotograf, z jakim się spotkaliśmy :) Nie lubimy się zastanawiać zbyt długo, szybka decyzja i już ;) Tak samo było z Folwarkiem no i z zespołem :hyhy:
Alma_ - Pon Sie 21, 2006 9:03 am

Ancia, ja słyszałam, że Zbyszkowi tak się Folwark spodobał, że robi tam własne wesele :lol:
Pusiak - Pon Sie 21, 2006 9:14 am

A planuje już :?: A kto Mu bedzie zdjęcia robił :lol:
Zbychu - Pon Sie 21, 2006 6:19 pm

No to teraz oficjalnie....
Ja to Ja

Rzeczywiscie stary folwark bedzie miejscem gdzie zamierzam sie bawic... obiecuje zdac relacje... 2 wrzesnia pojade zrobic tam zdjecia - wiec te takze wrzuce tutaj na forum
Akurat miejsce to znalem juz wczesniej - ale z opowiadan i strony internetowej - nie wiedzialem ze jest az tak tutaj poularne...

Zdjecia robic mi bedzie Marcin Dabrowski, ktory jest jednym z kilku wybranych przeze mnie fotografow do tego (arcytrudnego :lol: ) zadania...
Mial wolny termin - wiec padlo na niego... Marcina znam osobiscie juz od 3 lat - wiec wiem cos na temat tego co i jak robi...

Alma_ - Pon Sie 21, 2006 6:47 pm

Serdecznie witam na forum mojego idola ;) :graba:
Pusiak - Pon Sie 21, 2006 9:39 pm

Mam nieodparte wrażenie, Almo_, że nie tylko Twojego :)
Anisthea - Wto Sie 22, 2006 12:05 am

ja muszę lubego koniecznie pogonić, żeby zadzwonił i rezerwował nam fotografa... :mrgreen: bo ja przeciez już salę załatwiłam i muzykę, więc teraz czas na niego :D

panie Zbyszku, prosze się przygotować na telefon od mojego lubego, prawdopodobnie jutro około 12-13 :mrgreen: już ja go przypilnuję, żeby zadzwonił :wink:

angi23 - Pią Wrz 29, 2006 9:50 am

Pan Kruk również i nam robił zdjęcia na ślubie, weselu, w plenerze i także podczas przygotowań. Wczoraj je odebraliśmy i jesteśmy... zachwyceni. Oglądaliśmy je ze znajomymi, którym także dech zaparło. Tak naprawdę to nie znajduję słów żeby opisac to arcydzieło. Polecamy gorąco!!!
Jeśli będziemy chcieli uwiecznic jakieś ważne wydarzenie w naszym życiu na pewno skorzystamy w przyszłosci z usług pana Zbyszka, któremu dziękujemy pięknie. I oczywiście życzymy Mu takich zdjęc ślubnych jakie nam zrobił :)

Alma_ - Pią Wrz 29, 2006 9:57 am

angi23 napisał/a:
Wczoraj je odebraliśmy i jesteśmy... zachwyceni. Oglądaliśmy je ze znajomymi, którym także dech zaparło. Tak naprawdę to nie znajduję słów żeby opisac to arcydzieło.

No i gdzie one są? :hm:
My też lubimy oglądać zdjęcia, zwłaszcza takie! :D

angi23 - Pon Paź 16, 2006 10:43 pm

Załączam link do galerii naszych zdjęć :) :)
galeria Angi

Alma_ - Pon Paź 16, 2006 11:51 pm

Angi, dzięki :)
Faktycznie, tylko pozazdrościć takich zdjęć... ;)

dzarusia - Wto Paź 17, 2006 12:01 am

a mnie ten album nie działa :(
emilkaa - Wto Paź 17, 2006 11:03 am

zdjecia bardzo fajne... dziwi mnie tylko troche ze nie sa przebrane... po co np 5 grupowych zdjec pod kosciolem?

no i bardzo fajna sukienka!! (przymiarzalam ja w Slawie)... :D :D

Oli - Wto Paź 17, 2006 1:07 pm

Zdjęcia bardzo ladne a co najważniejsze zostały uchwycone te chwile szczęscia i miłości Młodej Pary..dobry wybór!

ps:no i ten samochód :rotfl: [/code]

angi23 - Wto Paź 17, 2006 11:31 pm

emilkaa napisał/a:
zdjecia bardzo fajne... dziwi mnie tylko troche ze nie sa przebrane... po co np 5 grupowych zdjec pod kosciolem?

no i bardzo fajna sukienka!! (przymiarzalam ja w Slawie)... :D :D


Zdjęcia są zostawione żebyśmy mogli wybrac sobie te, które nam najbardziej pasują. Poza tym każde jest inne :) nie są takie same, na każdym, chociażby pod kościolem są inne miny :)
Oczywiście różnice są widoczne pewnie tylko dla nas :)

FifthAvenue - Sro Paź 18, 2006 10:29 am

Bardzo ładne zdjęcie. Strasznie mi się podoba przedostatnie, czarno-biale.... super....
szczako - Sro Paź 18, 2006 8:25 pm

szeroki kąt robi swoje. rewelacja!!
Alma_ - Sro Paź 18, 2006 8:45 pm

Własnie miałam napisać, że strasznie dużo tych szerokokątnych... ;)
Ja wolałabym jednak przewagę "normalnych", ale to już kwestia gustu i ustaleń.

pinia_pinia - Sro Paź 18, 2006 8:53 pm

angi23 napisał/a:
Załączam link do galerii naszych zdjęć :) :)
galeria Angi


Agni zdjęcia śliczne i wybór sali doskonały :mrgreen:

Może napiszesz kilka zdań o sali w temacie Mademe Syanowiecka . Będą Ci wdzięczne przyszłe pary Synowieckie :D

szczako - Sro Paź 18, 2006 10:10 pm

ja szeroki kąt uwielbiam!!
szczególnie sprawdza się w pomieszczeniach i w takich, jak nasza wyprawach w plener.

pinia_pinia - Sro Paź 18, 2006 10:34 pm

Alma_ napisał/a:
Własnie miałam napisać, że strasznie dużo tych szerokokątnych... ;)
Ja wolałabym jednak przewagę "normalnych", ale to już kwestia gustu i ustaleń.


My dokładnie tak samo sądzimy . Jak dla nas tez trochę za dużo szerokoątnych. Ale to kwestia indywidulanych ustaleń :D

angi23 - Sob Paź 21, 2006 12:07 am

pinia_pinia napisał/a:
angi23 napisał/a:
Załączam link do galerii naszych zdjęć :) :)
galeria Angi


Agni zdjęcia śliczne i wybór sali doskonały :mrgreen:

Może napiszesz kilka zdań o sali w temacie Mademe Syanowiecka . Będą Ci wdzięczne przyszłe pary Synowieckie :D



Ale ja już dawno umieściłam relację z weselicha :) w Madame Synowiecka

olinka - Sro Gru 27, 2006 11:01 pm

Naszym fotografem też będzie pan Zbigniew Kruk :mrgreen: Widzieliśmy prace wielu fotografów i w końcu zdecydowaliśmy, że to właśnie to :) Zdjęcia nie są szablonowe i sztuczne. Pan bardzo sympatyczny i z ciekawymi pomysłami. Tak więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok :)
Ropuucha - Czw Gru 28, 2006 9:59 am

Ja też dopisuję się do tego grona :) . Z Panem Zbyszkiem umowę podpisałam już dawno za namową kolegi i teraz bardzo się z tego cieszę, bo widzę żę coraz mniej jest wolnych terminów.
meesje - Sro Sty 31, 2007 9:18 am
Temat postu: ja również
Ja też zdecydowałam się za Zbyszka Kruka:) W tym tygodniu podpisuję umowę. Myśleliśmy tylko o fotoreportażu ze ślubu kościelnego i plenerze, ale jak oglądam np zdjęcia Agni z wesela, to zastanawiam się czy jednak nie zmienić decyzji... Chyba nawet po podpisaniu umowy nie powinno być problemu z rozszerzeniem zlecenia.
Ropuucha - Sro Sty 31, 2007 10:51 am

Z rozszerzeniem zlecenia nie powinno być problemu. Pamiętam że mówił nam że nawet tydzień przed ślubem można zmienić opcję :)
gebka - Sro Mar 21, 2007 9:08 pm

A jaka jest obecnie cena u tego Pana??
Pusiak - Sro Mar 21, 2007 9:36 pm

najlepiej zajrzyj na jego stronkę i sama się Zbyszka zapytaj :) Namiary na stronkę wysyłam na priv :)
sauvignon_blanc - Sro Kwi 11, 2007 10:47 pm

No to dopisuję sie do grona fanek Z. Kruka. :D
Dzisiaj podpisaliśmy umowę. Jestem absolutnie przekonana że to dobry wybór-z nikim innym się nie spotykaliśmy.

Kati - Czw Kwi 12, 2007 12:19 pm

Popieram, zdjęcia są super!!!
fastyna - Nie Paź 07, 2007 5:25 pm

jakby to tylko ode mnie zależało to bym była praktycznie zdecydowana na tego fotografa, tylko musze jeszcze Mojego wyciągnąć do Łodzi, żeby sie osobiście spotkać i porozmawiać jak to by wszystko wyglądało, no i go przekabacić :) . Do końca roku chcielibyśmy to już załatwić ;)
sauvignon_blanc - Pon Cze 02, 2008 12:07 pm

Jesteśmy już po ślubie, w weekend odebraliśmy zdjęcia więc wreszcie mogę napisać kilka słów :)

Oboje z mężem jesteśmy zachwyceni zdjęciami, są piękne. Pan Kruk doskonale uchwycił naszą radość. Zdjęcia ze ślubu są bardzo radosne i roześmiane, natomiast plener zrobilliśmy w romantycznej atmosferze wśród zieleni, pól itp.

Zdjęcia dostaliśmy w formie prezentacji dvd którą ogląda się super-jest z pięknym podkładem muzycznym.

Bardzo się cieszę że się na niego zdecydowaliśy :D

Kati - Pon Cze 02, 2008 5:29 pm

Sauvignon_ Blanc :o

oczom nie wierzę...

?e ładne zdjęcia to nie wątpię - mięliśmy już kilka przykładów. Ten pan zna się na fotografii.

sauvignon_blanc - Pon Cze 02, 2008 8:30 pm

Kati a czemu nie wierzysz?

Już po wszystkim więc chcę podzielić się naszymi wrażeniami na temat usługodawców których wynajęliśmy ;)

Kati - Wto Cze 03, 2008 7:37 am

Poprostu jestem zaskoczona - pół roku się nie odzywałaś :|
sauvignon_blanc - Wto Cze 03, 2008 10:53 am

Kati bo po ostatnich oskarżeniach Michelle nie miałam na to ochoty,
btw cały czas czekam na przeprosiny Michelle :cool:


Ale uważam że forum jest po to żeby dzielić się doświadczeniami i właśnie to robię-nie rozumiem co Cię tak dziwi.

Koniec Off Topic.

mischelle22 - Wto Cze 03, 2008 12:06 pm

sauvignon_blanc napisał/a:
Kati bo po ostatnich oskarżeniach Michelle nie miałam na to ochoty,
btw cały czas czekam na przeprosiny Michelle :cool:




Nie mam Cię za co przepraszać i dobrze o tym wiesz :razz:
Po za tym - jeżeli masz coś do mnie prywatnie to zapraszam na priw.
Forum to nie miejsce na załatwianie prywatnych sporów.

Ola.P - Pią Sie 29, 2008 1:06 am

Ja też sie zdecydowałam na fotografia Z.Kruka.
Zdjecia b.mi sie podobają ;)
Umowa już podpisana!

mycha888 - Wto Lis 04, 2008 9:07 pm

Jak dla mnie, pan Kruk w swoich zdjęciach nie przestrzega podstawowych zasad kompozycji, czyli tnie sylwetki przez stawy, tj, kostki, nadgarstki.. Wstyd, jak taki fachowiec może pozwolić sobie na takie błędy.. :( I z wątku wynika, że ceny za sesje plenerowe podawane na firmowej stronie www są zdecydowanie wyższe niż w rzeczywistości..?
Sorc - Wto Lis 04, 2008 11:42 pm

gratuluje posta, tego jak i innych ktore napisala Pani w dniu dzisiejszym ! Pisze w tym bo najbardziej mnie rozbawil...

A w ktorej to madrej ksiazce napisali zeby nie ciac przez stawy ?? faktycznie sa to niewybaczalne bledy i na pewno zlanezli sie klienci ktorzy byli z tego powodu niezadowoleni ....

Aaaa i glowy tez nie ciac bo brzydko to wyglada !! !

kasia_m85 - Nie Lis 16, 2008 8:39 pm

Mam pytanko: wie ktos może jak kształtuje sie cena reportażu od przygotowań łącznie z weselem na tą chwile u Pana Zbigniewa?Próbowałam sie dodzwonić,ale niestety mi sie nie udało.Będę próbowała dalej,ale może ktoś wie?Z góry dzięki.
gosc - Nie Lis 16, 2008 10:16 pm

orientacyjne ceny za pakiet reportażowy podane są na stronie Pana Kruka. Tam też znajduje się formularz kontaktowy więc spróbuj przez niego dowiedzieć się więcej u źródŁa - link
kasia_m85 - Pon Lis 17, 2008 11:09 am

Próbowałam,ale narazie bez rezultatu dlatego pytam, bo słyszałam,że ceny są troche inne niż na stronie... No nic będę dobijać sie dalej...
gosc - Pon Lis 17, 2008 4:46 pm

to w takim razie spróbuj się skontaktować na prv z osobami, które zamówiŁy tego fotografa. Listę osób znajdziesz w tym wątku . Proponuję kontaktować się w kolejności od końca - to osoby, które jako ostatnie miaŁy wesela (zielone) lub dopiero go zamówiŁy (czerwone).
Powodzenia :)

kasia_m85 - Pon Lis 17, 2008 5:13 pm

Dziękuje Ci bardzo za pomoc:*

[ Dodano: Sob Sty 17, 2009 9:49 pm ]
Mam już podpisana umowe i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa:)Jestem przekonana,że zdjecia które bedziemy mieli są warte swojej ceny:)Pan Kruk pokazał nam takie zdjęcia ,że nie mieliśmy żadnych wątpliwości i nie zastanawialismy sie nawet pół minutki:)Będziemy mieli reportaż,plener i piekny album:)

myszkatygryska - Czw Mar 19, 2009 11:39 pm

Właśnie dzisiaj podpisałam umowę z Panem Krukiem. Bardzo mi się podobają jego prace. Jestem pewna, że po otrzymaniu zdjęć będę równie zachwycona :D
asiulek82 - Sob Cze 27, 2009 11:41 pm

Mnie też zachwyciły zdjęcia p. Kruka, ale ponieważ było juz za późno na zaklepanie reportażu będziemy mieć tylko plener (reportaż robimy u kogoś innego). I tak się bardzo cieszę :smile:
aglucia - Sro Lip 01, 2009 10:46 pm

Dziewczyny! na pewno będziecie zadowolone :) , Ja zamawiałam tylko plener i muszę przyznać, że wyszedł super :) Jak tylko dostanę płytkę, to coś postaram się umieścić
asiulek82 - Czw Lip 09, 2009 11:51 pm

Agulcia, a propos, ile czeka się na zdjęcia? Zdaje się, że zapomnialam zapytać... Czekam na Twoje z niecierpliwością :)
Pusiak - Pią Lip 10, 2009 8:55 am

Ja czekałam około tygodnia, może troszkę dłużej - a pojedyńcze zdjęcia dostałam nawet chyba w środę po ślubie (a w poniedziałek był jeszcze plener) :)
asiulek82 - Wto Sie 11, 2009 10:21 pm

Niestety, okazało się że my musimy zaczekać okolo 3 tygodni. Domyslam sie, że dlatego, że jest "szczyt sezonu" a wcześniej pogoda marna, więc teraz jak można to jeździ się na pllenery a nie obrabia zdjęcia. Czekamy cierpliwie. Jeszcze 1,5 tygodnia ;)
k.stakiewicz - Pią Lis 13, 2009 10:00 am

Mi zdjęcia Zbigniewa Kruka bardzo się podobają. Moje wesele jest w 2011 roku, a ewentualne zapisy będą po 3 stycznia 2010. Na stronie widzę że większość termiów Pan Kruk ma zajęte, więc nie wiem czy się załapiemy :|
kasiechna - Pon Lis 16, 2009 11:55 pm

Zdjęcia Pana Kruka mają w sobie "to coś", mają duszę... Pogratulować tylko, że taki fotograf mieszka w Łodzi:) Też z narzeczonym myślimy o ich zdjęciach...
k.stakiewicz - Nie Lis 22, 2009 2:12 pm

mycha888 napisał/a:
Jak dla mnie, pan Kruk w swoich zdjęciach nie przestrzega podstawowych zasad kompozycji


Nie znam się na tym... interesujmnie mnie efekt końcowy, a ten jest rewelacyjny!!!

kaczorowski_fot - Pon Lis 23, 2009 9:07 am

mycha888 napisał/a:
Jak dla mnie, pan Kruk w swoich zdjęciach nie przestrzega podstawowych zasad kompozycji, czyli tnie sylwetki przez stawy, tj, kostki, nadgarstki.. Wstyd, jak taki fachowiec może pozwolić sobie na takie błędy.. :( I z wątku wynika, że ceny za sesje plenerowe podawane na firmowej stronie www są zdecydowanie wyższe niż w rzeczywistości..?


Zasady kompozycji są po to by je łamać, a Pan Zbigniew Kruk robi to rewelacyjnie.

Marzenna - Czw Gru 03, 2009 1:54 pm

Mi również zdjęcia sie podobają, lecz nie będzie nas stać.. :( No cóż nie można mieć wszystkiego :smile:
Hosiole - Czw Sty 21, 2010 9:12 pm

Jak dla mnie Zbyszek jest rewelacyjnym fotografem :smile: NAJLEPSZM!
Niestety nasz termin ma zajęty, a po 2... taka klasa się ceni... ;P

Audiolka - Pią Sty 22, 2010 10:14 pm

Moja koleżanka miała robione zdjęcia u pana Zbyszka. Są naprawdę warte swojej seny. Mają urok.
M_and_M - Sro Paź 13, 2010 3:23 pm

czy ma ktos aktualne opinie o tym fotografie?
sloneczkoo - Pią Paź 15, 2010 10:50 am

Ja niestety nie wybrałam Pana Zbigniewa z powodu zbyt wysokiej ceny jaką nam zaproponował.. jednak jego zdjęcia są przepiękne.. bardzo mi się podobają :)
M_and_M - Pią Paź 15, 2010 1:53 pm

a pamiętasz, o jakiej cenie byłą mowa? jesli nie chcesz pisac tu to poproszę na priv. dzięki :)

Małgosia

kasia_m85 - Pią Paź 15, 2010 3:48 pm

M_and_M napisał/a:
czy ma ktos aktualne opinie o tym fotografie?

Ja mam:)Robił nam zdjęcia w pakiecie (przygotowania,ślub,wesele i plener) i są przepiękne... Jak dla nas jest wart swojej ceny,bo jest po prostu najlepszy!

sloneczkoo - Pon Paź 18, 2010 10:55 pm

M_and_M napisał/a:
a pamiętasz, o jakiej cenie byłą mowa?

za reportaż z plenerem pan Zbigniew chciał (jeśli dobrze pamiętam - bo dowiadywałam się na początku roku) na czerwiec 2011r -> 3 500zł

paulinkaaMU - Pon Paź 18, 2010 11:07 pm

cennik jest na stronie p.Kruka, wydaje mi się, że "full pakiet" będzie nawet ponad 4tys, ale i tak uważam, że jest wart swojej ceny - jego zdjęcia są nieprzeciętne i jedyne w swoim rodzaju. My, mielibyśmy ciężki orzech do gryzienia (właśnie przez cenę), ale, że tak powiem "problem sam się rozwiązał", bo p. Kruk cały październik 2011 ma zarezerwowany :]
M_and_M - Sro Paź 20, 2010 2:06 pm

mamy fotografa :)
kanzasowy - Pią Paź 29, 2010 9:10 pm

Miałem okazję współpracować z tym panem i mogę napisac krótko-solidny fachowiec.
ladyghagha - Pon Lis 01, 2010 10:26 pm

moim zdaniem Kruk to najlepszy fotograf w Łodzi, przejrzałam jego stronkę i zdjęcia są super, takie niepozowane i oryginalne. Niestety, nas takze nie stać więc nawet nie pytalam czy ma termin wolny ( w 2011 ). moja kolezanka miala takze zdjecia robione przez Kruka i poleca go jako godnego zaufania fachowca. zastanawiamy się nad samym plenerem u niego, jak wspomniałam mamy juz zamowiony reportaż u innego fotografa i na plener się jeszcze nie zdecydowalismy, wiec jak uskladamy pieniązki to moze będzie i kruk...
sliwkawegierka - Wto Mar 22, 2011 8:47 pm

Uwaga. Odstąpię termin na reportaż u Pana Zbigniewa Kruka na dzień 06.08.2011.
Polcia11 - Nie Kwi 03, 2011 6:45 pm

a ja chcę tylko Pana Kruka, teraz pozostaje tylko przekonać moją drugą połówkę 8)
M_and_M - Nie Kwi 03, 2011 8:09 pm

a jakie ma zastrzezenia? :)
marcinijola - Pon Kwi 04, 2011 12:33 pm

no Pan Kruk - klasa, ale ceny (choć wiadomo - zasłużone) - jak dla nas za wysokie troszkę.
M_and_M - Sob Lip 02, 2011 12:05 am

pieknie, pięknie i jeszcze raz pięknie :) absolutnie wart swojej ceny, jestesmy zadowoleni i bedziemy polecac kazdemu. nie ma co oszczedzac na takiej sprawie jak fotograf na slubie. na zdjecia czekalismy ok 3 tygodni, dostalismy na plycie i w formie prezentacji, teraz musimy wybrac te do albumu. oj latwo nie jest 8)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group