Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kupno stroju ślubnego - Suknie maskujące duże barki

aggna - Sro Lut 09, 2005 7:18 pm
Temat postu: Suknie maskujące duże barki
Chcialabym sie dowiedziec jakie sukienki (a raczej gora sukienki) maskuja duze barki????

Agni - Sro Lut 09, 2005 7:29 pm
Temat postu: Re: Suknie wyszczuplajace
aggna napisał/a:
Chcialabym sie dowiedziec jakie sukienki (a raczej gora sukienki) maskuja duze barki????


musisz przymierzać różne ale zwróc uwagę że korygować może suknia z szelką na szyje - a odpadają raczej te wogóle bez ramiączek (podkreślają linie ramion)..
może też być na ramiączkach z jakimiś ozdobami - np.kwiatami - wtedy tam skupia się uwaga patrzącego..
może też byc skośny rękawek (taki chiński)
dekolt raczej wcięty - będzie optycznie wydłużał :graba:

joa - Sro Lut 09, 2005 7:35 pm

Wydaje mi sie, ze odpadaja suknie czy gorsety bez ramiaczek.
Powinna to byc raczej góra jak ...to co ja mam na swoim zdjeciu, ja akurat nie mam takiego problemu, ale taka szeleczka jest raczej twarzowa .
Albo w ogóle suknia z zakrytymi ramionami- ale zakrytymi jakas koronka.
Robie na szybko szkic, wydaje mi sie, ze mam racje.:)

gosiaczek - Sro Lut 09, 2005 7:55 pm

Myślę, że szelka na szyję. Lub rozwiązanie odwotne do dekoltu, tzn zakryć dekolt czymś, co będzie się zwężać do góry, ramiona odsłonięte. I pewnie podobnie z tyłu.
aggna - Sro Lut 09, 2005 8:02 pm

Martwie sie tym ze do mojej sukienki nie beda pasowaly szelki :cry:
joa - Sro Lut 09, 2005 8:19 pm

A mi sie wydaje, ze szelka na szyje własnie podkresli ramiona.
Wg. mnie -odpada.
Kwiaty wokół łódkowatego dekoltu, albo w ogóle nawet duza łódka -powinno byc ok.

kryszka - Sro Lut 09, 2005 8:30 pm

Taka "tradycyjna" szelka przy sukniach ślubnych moim zdaniem wcale nie maskuje szerokich ramion, a wręcz przeciwnie. :roll: Bo gorset się kończy (szeroko) i nagle się mocno zwęża przy szyi.


Natomiast uważam że idealne będzie zakończenie takie jak proponuje joa - u siebie na zdjęciu i na szkicu po prawej.

[ Dodano: Sro 09 Lut, 2005 8:33 pm ]
Joa - pisałyśmy w tym samym momencie, tyle że ja szukałam zdjęcia szelki. :D

joa - Sro Lut 09, 2005 9:53 pm

:) Kryszka :)
Ja nie wiem gdzie szukac takich rzeczy /korzystam z Forum ;) )-tam juz wszystko jest ! ;) /
wiec łatwiej mi szybko narysowac :) )

gosiaczek - Sro Lut 09, 2005 10:03 pm

Mówcie co chcecie :) Widziałam jakie cuda zwykla szelka potrafiła zdziałać z szerokimi ramionami mojej przyjaciółki.
just_Kate - Sro Lut 09, 2005 10:30 pm

A szal nie załatwi problemu? Taki z materiału, z jakiego będzie suknia, szeroki..
kryszka - Sro Lut 09, 2005 10:39 pm

joa napisał/a:
:) Kryszka :)
Ja nie wiem gdzie szukac takich rzeczy /korzystam z Forum ;) )-tam juz wszystko jest ! ;) /

:glupek: A ja głupia szukałam na stronach z sukniami. :wink:
Po czym sobie pomyślałam, że modelki to raczej mają super figurę i trudno będzie znaleźć przykład. 8)

rudka77 - Sro Lut 09, 2005 10:50 pm

Jest taka strona:

http://www.myvirtualmodel...e/jsp/home.jsp?

Trzeba się zalogować, powypełniac pola, poprzeliac swoją wgaę :) ) wybierzesz sobie szczegóły twarzy i stworzy Ci mniej więcej model Twojej osoby. I wtedy możesz tam sobie dobierac stroje. Są też suknie slubne, być może podpasujesz w jaki sposób najlepiej zatuszować ramiona :) )
Pozdrawiam i życze dobrej zabawy :) )

aggna - Czw Lut 10, 2005 2:00 pm

Dzieki dziewczyny.
Z tym szalem to chyba zly pomysl, bo przeciez nie bede sie calo noc bawic w szalul tylko mi bedzie przeszkadzac

[ Dodano: Czw Lut 10, 2005 2:26 pm ]
Bylam na tej stronce jest maly problem ja nie znam jezyka angielskiego :cry: Dziekuje za szczere checi

kryszka - Czw Lut 10, 2005 3:28 pm

Aggna - a taka suknia? Wklejałaś ją w temacie o nowych propozycjach. :wink:

Tylko nie bolerko, a integralna część sukni - te rękawki i dekolt.


aggna - Czw Lut 10, 2005 8:13 pm

Ladna jest ta sukienka ale ja juz sobie wymazylam sukienke tylko wlasnie nie wiem czy bede musiala ja zmienic :(

To jest ta moja wymazona sukienka. Moze sie da ja troszke poprawic :wink:
Jak mi radzicie??

kryszka - Czw Lut 10, 2005 8:49 pm

Mi się wydaje źe właśnie takie z odcinanym gorsetem podkreślają szerokie ramiona. :roll:


Aggna, a może ty się niepotrzebnie przejmujesz? Może tobie się tylko wydaje że masz "bary"? :wink:
Nie ma rady - musisz iść i przymierzyć kilka sukienek o różnych fasonach, najlepiej z osobą która ci dobrze doradzi, wtedy się dopiero przekonasz czy widać czy nie mankamenty urody.

Zresztą do ślubu masz jeszcze kupę czasu i możliwe że jeszcze nie raz zmienisz zdanie co do sukni. 8)

olenka - Pią Lut 18, 2005 12:56 pm

aggna nic sie nie przejmuj:)
ja mam szerokie ramiona i dosc spory biust, dodam ze dosc wysoko osadzony:). rączki mam pulchne ale co tam w koncu to ja i moje ciałko i do tego kochane:) miałam taka sukienke i uwazam moze nie skromnie, ale uwazam ze wygladałam całkiem całkiem

tu mozna moje pulchniacze pooglądac: http://www.toya.net.pl/~zbebus/foto/index.html

a kiecka ta co pokazałas fajna ale ja bym se w samych falbanach poszla bez tego alea faruszka, ale to mój gust:)

rudka77 - Pią Lut 18, 2005 1:27 pm

Wygladałaś suuuuper, laseczka z Ciebie :) ) jakie pulchne ramiona.... bardzo ładnie wygladaliście :) )

[ Dodano: Pią Lut 18, 2005 1:31 pm ]
Agna, a może podaj mi swoje wymiary i ja Ci tam zrobie ten model? Jeszcze tam poszukam bo pamietam, że tam były suknie ślubne i można sie było zobaczyc z przodu, z tyłu, w welonie, bez... fajna taka wizualizacja i dość dobrze zrobiona. Jak chcesz to służę pomocą :) ) Tam wzrost się podaje w stopach a wagę w funtach. Tu masz adres fajnego przelicznika http://miary.hoga.pl/ Trzeba jeszcze wybrać rodzaj nosa, szeroki czy wąski, usta, wąskie czy szerokie, oczy okrągłe czy migdałowate (o ile dobrze pamietam) i talia czy dobrze zdefiniowana czy słabo, czy tez szerokie ramiona.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group