Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - ADRIATICO (Andrespol) - co sądzicie o tej sali?

Jola - Sro Sty 26, 2005 11:01 am
Temat postu: ADRIATICO (Andrespol) - co sądzicie o tej sali?
Drogie forumowiczki, może któraś z Was miała wesele w Andrespolu w Domu weselnym ADRIATICO? To dosyć nowa :) sala i szukam kogoś kto był tam na weselichu (swoim lub jako gość). Wystrój jest piękny i zarezerwowaliśmy tam termin ale nie wiem jak organizacja na samym ślubie, jedzenie itp...

Proszę Was o poradę czy warto robić wesele na tej sali. Napiszcie swoje spostrzeżenia.

paueczka84 - Sro Wrz 05, 2007 1:43 pm

Witam serdecznie:)
śledzę forum już jakiś czas i dopiero teraz postanowiłam się do niego przyłączyć.
Salę Adriatico zarezerwowaliśmy już w kwietniu mimo, że wesele mamy dopiero w sierpniu 2008. Bardzo nam się podobała, menu było bardzo interesujące jak na cenę, którą będziemy płacić.
Zmartwiły mnie niektóre opinie o sali bo wydawało mi się, że wszystko jest w porządku. Salę
wybraliśmy po tym jak znajomi mieli w niej wesele i byli bardzo zadowoleni.
Jeśli ktoś z Was bawił się tam na weselu w ostatnich miesiącach bardzo proszę o opinie.
Pozdrawiam :)

al_hambra - Sro Wrz 05, 2007 7:56 pm

Ponieważ wiele zawdzięczam temu forum w przygotowaniach do mojego wesela chce się podzielić z przyszłymi młodymi parami swoimi doświadczeniami. Tak wiec jeśli chodzi o sale wybrałam właśnie Adriatico. Obeszłam wcześniej wiele sal i muszę przyznać, ze niewiele jest w Lodzi gustownych sal. Adriatico należy no nielicznych, które są urządzone ze smakiem. Nie podoba mi się styl sal gimnastycznych przystrajanych balonami. Tu nie potrzebny był żaden dodatkowy wystrój. Super są lustra na suficie. Mam kilka zdjęć robionych w ich odbiciu i wygląda to tak jakby ktoś robił zdjęcie przez otwór w suficie. Wesele miałam na 90 osób. To jest niby minimalna ilość gości jaka życzy sobie właściciel, ale moim zdaniem to jest 'optymalna' ilość gości. Idealnie, żeby na parkiecie nie było tłoku ani luzu. Ja się bawiłam tam super i jestem przekonana, ze goście także.
A teraz o właścicielu... Tyle się tu o nim naczytam, z aż się obawiałam spotkania z nim. Teraz wiem, ze co niektórzy tu mocno przesadzają. Normalny sympatyczny człowiek. Jedyne co można mu zarzucić to bezwzględność i niechęć do jakichkolwiek ustępstw. Mam tu na myśli to, ze chciałam wytargować 50% za dziecko, co gdzie indziej jest normalne. Tu, nie było mowy o czymś takim. Miejsce siedzące to miejsce siedzące. No cóż, nie byłam pocieszona, ze nie udało mi się tego załatwić, i ze za orkiestrę tez musiałam zapłacić 100% ale w zamian dostałam naprawdę profesjonalny serwis a jedzenia tyle, ze do dzisiaj wszyscy mówią, ze 'tyyyle tego jedzenia było....' i na prawdę pięknie podane i przystrojone. Jeśli się chce mieć eleganckie wesele to trzeba się liczyć z kosztami. Mogę się domyślać, ze jeśli ktoś chce przeprowadzić swoja uroczystość w jakiś nietypowy sposób i będzie chciał załatwić to z tym właścicielem to może mieć trudności, ale naprawdę nie wiem co by to mogło być. Mi nic nie brakowało i niczego bym w przebiegu mojego wesela nie zmieniła. Generalnie mówiąc - POLECAM.

paueczka84 - Czw Wrz 06, 2007 9:44 am

Uuff:)
Kamień spadł mi z serca:)
Szczerze mówiąc to po tym co wcześniej czytałam to byłam przerażona.
Jeśli chodzi o właściciela to po prostu pilnuje interesu. Zresztą za rok sama się przekonam:)

al_hambra - Pią Wrz 07, 2007 10:09 pm

Tak sobie myślę, że jedyne o co by można się dopytać u właściciela to kieliszki z szampanem dla młodych do rozbicia. Ja sie nie pytałam bo miały być. I były... ale zwykłe... nawet nie związane. Tak jak teraz patrzę na swoje zdjęcia to może i by fajnie wyglądało jakby były jakieś takie inne. Widziałam w sklepach z różnymi gadżedzikami. Może warto samemu kupić....
oleczkaaa - Sob Wrz 15, 2007 3:42 pm

nie wiem sama co mam juz myslec...Sala jest piekna a z wlascicielem na samym poczatku tez nie moglam sie dogadac..ale jakos poszlo.wesele mam w sierpniu 2008. jak narazie jestem na dobrej drodze...o kieliszki sie pytalam...nawet nie tylko o kieliszki..wydrukowalam sobie cala liste pytan z tego forum i na wszystkie mi odpowiedzial:)hehe troche sie na poczatku zdziwil ale jestem zadowolona i blagam nie stresujcie mnie az tak :P
PS fajne zdjecie przy sphinxie:)tez takie mam:)

paueczka84 - Pon Wrz 17, 2007 9:57 am

Witam:)
Oleczka chyba mamy tam wesele w zbliżonym terminie:)
My tez mamy w sierpniu 2008. Wiesz co, jeśli mogłabyś podrzucić mi pytanie, które zadałaś właścicielowi. Chętnie bym przeczytała o co pytałaś i co powiedział a może i mnie coś się nasunie. Ponieważ sale mamy już zarezerwowaną kilka miesięcy ale mamy jechać i obejrzeć ją przed weselem jakimś i może w jeden z najbliższych weekendów się wybierzemy. Będę miała wtedy okazje popytać jeszcze.
Ah i jeszcze chciałam spytać jaką minimalną liczbę gości podał Wam właściciel i ile jak na Wasze oko wejdzie tam osób?
Pozdrawiam serdecznie

Koalinha - Pon Wrz 17, 2007 11:03 am

Cześć dziewczyny.

Nie mam z tą salą w sumie nic wspólnego, na swoje wesele wybraliśmy inną, a w Adriatico nawet nie byliśmy. Czytałam jednak ten wątek z ciekawości i może niepotrzebnie martwicie się niektórymi opiniami. Nie do końca wierzę w autentyczność (niektórych z nich). Zwróćcie na to uwagę. Opinia Joli jest w porządku, dziewczyna sporo udzielała się na Forum. Ale: LOLA, teściowa i piotr_lodz napisali na Forum tylko 1 (!) post i to akurat o tej sali i akurat negatywny... Dziwne, nie? Karolnie111 (ta sama sytuacja, jeden post w całej swej bytności na Forum) zarzucono reklamę (prawdopodobnie słusznie), a nikt nie zauważył, że ich posty są antyreklamą? :) Proszę, nie przejmujcie się tak bardzo wszystkimi postami, bo nie każdy pisze szczerze.

Nie bronię ani sali, ani właścieciela, może i jest burakiem, który nie ubiera się wizytowo na spotkania z klientami, chcę tylko napisać, byście nie panikowały tak bardzo, tylko się z nim spotkały ;)

paueczka84 - Pon Wrz 17, 2007 11:16 am

Ja już się z nim widziałam bo przecież jakoś musiałam zarezerwować tą salę. Zgadzam się z tym, że nie był ubrany wizytowo ale poza tym nie zauważyłam jakiegoś wielkiego buractwa:/
A z tymi opiniami to może i masz rację:)
Dzięki za słowa otuchy:D

oleczkaaa - Wto Wrz 18, 2007 2:18 pm

Dzieki Koalinha :) Twoja wypowiedz spowodowala ze lepiej sie poczulam...masz bystre oko skoro nawet zauwazylas ze osoby ktore sie udzialay na forum naja po 1 poscie na swoim koncie :P hehe

Paueczka84... pytania ktore zadalam wydrukowalam sobie z forum na ktorym piszemy :) jest tu taki temat o co pytac przy wyborze sali weselnej...
Jesli chodzi o sale to zadna mnie tak nie urzekla (poza tym mam dosc blisko co tez sie niewatpliwie liczy) Jak na moje oko wejdzie tam nie wiecej niz 110 osob!! Ja podposalam umowe na 90 osob ale tylko dlatego ze mam weselicho w piatek, normalnie wlasciciel podpisuje umowe na 100 osob. I jeszcze chcialam dodac ze bylam tam juz przed weselem i naprawde wg mnie pieknie przystojone stoly, duzo ciasta, mnostwo owocow i wszystko z klasa :) jedyne co zmieniam na tej sali to te okropne serduszka z rozyczek wiszace nad para mloda (podobno w ptaku mozna kupic cos co bedzie pasowalo do tej sami a nie tak strasznie sie wyroznialo). I chcialabym tez zeby przed nami nikt nie siedzial..zeby kamerzysta mial dobry dostep do pary mlodej i nikt nas nie zaslanial ;)

Co do wlasciciela to nie zwrocilam zupelnie uwagi na jego wyglad...ale jego corki wygladaly wyjsciowo na weselu przed ktorego rozpoczeciem bylam :)

kryszka - Wto Wrz 18, 2007 4:25 pm

Pozwolę się sobie sama zacytować:
kryszka napisał/a:
Sala [...] moim zdaniem na pewno nie na 150 osób. :shock: Góra 70 bym powiedziała. Jak oglądaliśmy stoły były ustawione na 100 osób i już był ścisk i bardzo mało miejsca do tańczenia.

Koalinha - Wto Wrz 18, 2007 4:58 pm

Nie ma sprawy, nic wielkiego nie zrobiłam, ale cieszę się, że udało mi się podnieść Was na duchu. Po prostu z tymi postami było tak, że data opublikowania była taka sama jak zarejestrowana na Forum. A jak kliknisz sobie na użytkownika to widzisz, ile ma postów, i tak jakoś to wyszło. Widziałam, że się interesujecie tą salą, więc napisałam. To wszystko :)

Najważniejsze, żeby się Wam podobało. Skoro Oleczkaaa widziałaś tę salę na chwilę przed weselem, było dużo jedzenia i ładny przystrój, to chyba duży plus. Powodzenia w dalszych przygotowaniach :)

bee - Nie Wrz 30, 2007 11:24 am

Byłam w Adriatico w lutym tego roku na weselu u kolegi i powiem szczerze, że teraz myślałam o tym, by ją zarezerwować też na własne. Bardzo mi się tam podobało, jedzenie OK, sala bardzo ładna, supersprawna klima, ale były i minusy... Kolega miał na weselu około 90 osób i przy stołach było ciasnawo, a ja planuję wesele na około 110 osób... Po drugie, dyskryminują palaczy :smile: dla palących zaproponowali jakąś klitkę - magazyn na palarnię i ci ludzie tam się gnietli na dwóch metrach kwadratowych w kłębach dymu. Wydaje mi się, że właściciel powinien przewidzieć jakieś porządne miejsce na palarnię, w końcu to impreza. Po trzecie, na parkiecie są kolumny (fialry) - o ile pamiętam, to chyba dwa, które trochę przeszkadzają w tańcu...
paueczka84 - Wto Paź 02, 2007 8:06 am

Mam nadzieję, że u nas z pomieszczeniem nie będzie problemu bo jest to sierpień wiec powinno być ciepło. Ale swoja droga jak tam już pojadę zobaczyć ją przed weselem to zapytam .może coś da się zrobić w tym temacie.
pozdrawiam

Margot - Nie Paź 07, 2007 8:52 pm

Witam Cię Paueczka84 i Oleczkaaa!

Ja również zdecydowałam się na salę Adriatico. Naprawdę sala robi wrażenie, tylko... komentarze niektórych osób bardzo mnie martwią. Jak każda z nas bardzo bym chciała, by ten dzień był wyjątkowy i miło się wspominał zarówno przeze mnie, mojego M., naszych rodziców i oczywiście gości. Dziewczyny, jeśli mogłabym prosić to napiszcie mi o co pytałyście właściciela i co Wam odpowiedział. To by mnie trochę uspokoiło.
Oleczkaaa, gratuluję wyboru kościoła (czy to Twoja parafia? Czy wybrałaś kościół tylko z tego względu, ze udzielają tam ślubów w piątek?), ja też będę tam brała ślub w czerwcu 2009 roku :)

paueczka84 - Pią Paź 19, 2007 4:28 pm

Witam:)
Czy wiecie może jaka jest teraz cena za osobę w Adriatico?
Jak podpisywałam umowę było 150 zł / osobę. I aż wstyd się przyznać ale na umowie nie mam tego:/ A podobno zdrożało. Myślę, że nie powinno być problemów i nie powinnien zmienić zdania co do ceny. Ale troszkę się stresuję. Jutro jadę na salę więc wszystkiego się dowiem.
Pozdrawaim

[ Dodano: Wto Paź 23, 2007 10:51 am ]
W ostatnią sobotę byłam na sali zobaczyć jak wygląda przed samym weselem. Bardzo mi się podobało. Jedzenia było bardzo dużo, ładna dekoracja, na stołach różyczki w wazonach. Wesele było przygotowane na 113 osób i myślę że to max, chociaż właściciel mówi, że do 130 może zmieścić. Ogólne wrażenie super:D

oleczkaaa - Nie Paź 28, 2007 10:44 am

Witam paueczka84 :) Ja w umowie zaznaczylam ze mam placic 150od osoby! bo od przyszlego roku ma to wszystko isc w gore a po 100zl od osoby wiecej to jest kupa kasy! Ja mysle zebys sie przejechala do Adriatico i w umowie umiescila klauzule ze placisz 150 zl od osoby. Przyznam Ci sie szczerze ze ja tez o tym najpierw zapomnialam ale oprzytomnialam jak bylam wlasnie zobaczyc sale przed weselem!

Margot a jesli chodzi o kosciol to juz ostatecznie i bez zmian stanelo na kosciele w Mileszkach ;) ale to nie moja parafia ;p po prostu mi sie podoba i pasuje do calej oprawy weselnej ;)

Co do Adriatico to jeszcze chcialam dodac ze jest to tak przepiekna sala ze nie wyobrazam sobie zebym nie miala tam wesela!! Bo jak ja zobaczylam to myslalm ze mi oczy na wierzch wyjda ;) :P jest naprawde swietna i podobno pyszne jedzienie (slyszlam juz kilkakrotnie od znajomych ktorzy sie tam bawili). I jesli chodzi o filary to ja jestem jak najbardziej za - dodaja uroku ;)

doni_iza - Wto Paź 30, 2007 12:54 pm

paueczka84 napisał/a:
Witam:)
Czy wiecie może jaka jest teraz cena za osobę w Adriatico?
Jak podpisywałam umowę było 150 zł / osobę. I aż wstyd się przyznać ale na umowie nie mam tego:/ A podobno zdrożało. Myślę, że nie powinno być problemów i nie powinnien zmienić zdania co do ceny. Ale troszkę się stresuję. Jutro jadę na salę więc wszystkiego się dowiem.
Pozdrawaim

[ Dodano: Wto Paź 23, 2007 10:51 am ]
W ostatnią sobotę byłam na sali zobaczyć jak wygląda przed samym weselem. Bardzo mi się podobało. Jedzenia było bardzo dużo, ładna dekoracja, na stołach różyczki w wazonach. Wesele było przygotowane na 113 osób i myślę że to max, chociaż właściciel mówi, że do 130 może zmieścić. Ogólne wrażenie super:D


W ostatnia sobote oglądałam ta sale i jak dla mnie 130osób to tam w życiu nie wejdzie no chyba, że bez tańców. Sala sprawia wrażenie małej, choc jest bardzo ładana. Niestety duże wesela odpadaja, według mnie to i na 100 osób bedzie już ciasnawo.

paueczka84 - Wto Paź 30, 2007 3:08 pm

Też mam takie odczucie:) Więc my będziemy mieli na 100:D
Mac-erson - Wto Paź 30, 2007 6:52 pm

100-110 osób wchodzi tam na pełnym luzie. Przy 130 osobach rzeczywiście jest ciasnawo ale byłem tam tez i na takim weselu.
Należy tylko wziaśc pod uwagę mały podest przy wyborze orkiestry. Nie każdy zespoł się tam rozstawi :)

gabika00 - Wto Sty 08, 2008 1:24 pm

No wiec wlasnie po przeczytaniu opinii zaczynam sie martwic troszke, tym bardziej, ze ja siedze z chlopakiem w Londynie a wszystko zalatwiaja rodzice moi :) Juz napisalam mamie, zeby podpisala z nim jakas umowe jak wplaci zaliczke:) I zaczyna mnei martwic, ze on taki **** :/ Ale znajac moja mame to sobie z nim poradzi :)
Slub mam w przyszlym roku w czerwcu :) Mam nadzieje, ze wszytsko jakos pojdzie...

arabella - Sro Kwi 30, 2008 12:04 am

Gabika, ja tez mam tam wesele w przyszlym roku. na chwile obecna wszystko jest okey. fakt, facet nie jest zbyt elokwentny.. ale czy musi byc? ma chyba ludzi, ktorzy za niego zajmuja sie kwestami organizacyjnymi. jak zaczna sie jakies "jazdy" a watpie.. to dam znac, pozdrawiam:)
goga - Sro Cze 11, 2008 8:50 pm

Hej

Ja miałam tam wesele w maju 2008 i szczerze mówiąc jedyną rzeczą, do której nic nie mam to wygląd sali. Ja miałam zastrzeżenia do posiłków (oczywiście stoły były obficie zastawione i jeśli chodzi o przekąski i ciasta było ok).

Natomiast .... :

- jak zapewniał właściciel miało być dużo jedzenia, nieporcjowane posiłki, na półmiskach, full wypas. W rzeczywistości jedzenia na półmiskach było tylko tyle, żeby zakryć puste miejsce. Barszczyk na bardzo małych "miseczkach" a porcje lodów tak obfite że wzbudzały uśmiech na ustach gości (naprawdę, całą porcję lodów można było zjeść "na dwie łyżeczki"). Tort trzeba przyznać był bardzo dobry. Porównując inne wesela, na których byłam, stwierdzam, że pod względem jedzenia było przyzwoicie i nikt głodny nie wyszedł (ale miało być dużo bardziej "obficie" - tak można było wnioskować z wcześniejszych rozmów).
- jeśli chodzi o godziny posiłków była zbyt długa przerwa między dwoma "większymi" posiłkami, ponieważ jak zjedliśmy pierwszy posiłek o godz. 18:30 to później był dopiero o 24:00 (w trakcie był barszczyk czerwony, ale nie wszyscy lubią i niektórzy nie jedli).
Podczas spisywania umowy właściciel nam mówił, że tort podają o 23:00, no ale tydzień przed weselem ustalając szczegóły dowiedzieliśmy się że będzie o 24:00 a po oczepiny, więc wypadało uprzedzić orkiestrę, a jak się okazało o 24:00 był ten posiłek a o 1:00 był tort i dopiero później oczepiny (no a oczywiście obsługa nam powiedziała, że tak od dawna robią, więc chyba coś nie tak żeby właściciel takich rzeczy nie wiedział!)
- jeśli chodzi o napoje - umawialiśmy się z właścicielem na coca cole i soki tymbark w małych butelkach. Tymbark był ale tylko o smaku jabłkowo - miętowym, co nie każdemu przypadło do gustu. Była też coca cola, z tym że na jedną butelkę tymbarka i coli przypadały 4 butelki oranżady (takiej ohydnej jak za dawnych czasów)- o tym nie było wcześniej mowy
- miały być soki w dzbankach - na początku był jeden rodzaj dziwnego koloru ... myślałam, że są to tangi rozpuszczone, po czym okazało się że są to napoje z kartonów (bo poszłam zapytać gdzie są soki i obsługa pokazała mi rzekome rzekome kartony soków).

Podsumowując: gdybym miała organizować tam wesele jeszcze raz, wszystkie kwestie które poruszaliśmy w rozmowach spisała bym w umowie. Dobrym wyjściem byłaby też wpłata tylko częsci pieniędzy przed, a reszty dopiero po weselu, jeśli oczywiście wszystkie warunki umowy zostały by spełnione (właściciel niestety mówił że takie rozwiązanie nie wchodzi w grę). Dobrze, że zapisaliśmy godzinę końca imprezy w umowie, ponieważ na ostatnim spotkaniu właściciel chciał nam skrócić imprezę o godzinę.

maratha - Czw Cze 19, 2008 12:19 pm
Temat postu: ta sala...
Akustyka tragiczna. Już sam kształt tej sali (trójkąt, a raczej rąb) pozostawia wiele do życzenia, bardzo mała scena (może i dobra dla 2 "parapetów", ale dla normalnego zespołu nie); jedzenie raczej przeciętne, ogródek - sorry, ale taras mam większy i to w centrum miasta). Jest tysiąc lepszych sal.
oleczkaw - Czw Cze 19, 2008 5:29 pm

No właśnie..... ten "trójkątny" wygląd. To był nasz główny powód, żeby nie decydować się na tą salę....
alekss258 - Pon Sie 18, 2008 7:27 pm

Witam :) jestem pierwszy raz na tym forum. Adriatico zarezerwowałam juz rok temu a wesele mam we wrześniu. Sale poleciła mi koleżanka która miała tam wesele i była bardzo zadowolona, a teraz kiedy czytam te opinie zaczynam się martwić!!! Bardzo proszę o świeże wiadomości!! Jest to dla mnie strasznie ważne. Z góry dziękuję
oleczkaaa - Sro Sie 20, 2008 10:23 am

Witam
Mialam tam weselicho 08.08.2008 roku i jestem calkowicie zadowolona!!!!!Nie ma w tym wszystkim czty prawdy i wcale sie nie przejmuj!!Sala cudowna i jej ksztalt nie powoduje tego ze zle sie dzwiek slyszy, scena, fakt mala ale u mnie akurat graly 4 osoby ( w tym perkusista) i nie zadne parapety ale porzadni i rewelacyjni ludzie ( jednak z gory wiedzieli ze mama scena bedzie). Jedzenie full wypas!!Moi goscie byli bardzo, ale to bardzo zadowoleni!!A z drugiej strony jak ktos idzie sie nazrec na wesele ( to i tak w Adriatico sie naje i to porzadnie) a nie tanczyc to jest chyba cos nie tak... Co do wlasciciela to rozsadny czlowiek!!Wszystko to co chcialam miec na sali dodatkowo mialam!!ZERO problemow!!

Z CALEGO SERCA POLECAM TA SALE!!PROFESJONALIZM PELEN, PIEKNY WYGLAD I PRZYTULNY OGRODEK!! JESTEM NIA OCZAROWANA!!

Pozdrawiam

maratha - Sro Sie 20, 2008 10:52 am
Temat postu: hej
Piszesz, ze na tej sali:
Sala cudowna i jej ksztalt nie powoduje tego ze zle sie dzwiek slyszy
myślę, że z Twojej i gości strony, tak to odbieraliście, lecz pewnie nie masz wyobrażenia jak sie pracuje jako muzyk na sali, ze złą akustyką, gdzie odbija się dźwięk i wszystko się słyszy z opóźnieniem - po 8 godzinach ma się już "dyskotekę w głowie" wokal "jedzie obok", mikrofony się sprzęgają. Trauma. :kwasny: Może trzeba się było zapytać zespołu jak im się tam pracowało?! I uwierz mi muzycy idą na wesele do pracy, a nie "się nażreć". No, ale cóż każdy ocenia według siebie. Pozdrawiam.

oleczkaaa - Sro Sie 20, 2008 12:45 pm

wyobraz sobie ze wiem co tzn bo sama spiewalam w zespole i to dlugo! Ale jak para wybiera sale to wybiera ja pod siebie a nie pod orkiestre!! niestety.. A z tym jedzeniem to chyba sie nie zrozumialysmy!po prostu nie rozumiem oszczerstw kierowanych w strone wlasciciela Adriatico! wszystkiego bylo full!! i niczego nie zabraklo.. nie wiem po co tez ludzie strasza sie nawzajem ze cos bylo nie tak!! BO NA WESELU ALL JEST I BYLO OK!!Koncze udzielanie sie juz w tym temacie, gdyz swoje zdanie wyrazilam i jeszcze raz napisze:
Z CAŁEGO SERCA POLECAM T? SAL?!!

pozdrawiam

maratha - Sro Sie 20, 2008 1:10 pm
Temat postu: Ależ Oleczkoooo
Chyba coś źle zrozumiałaś! ? Ja nie piszę, żadnych "oszczerstw kierowanych w strone własciciela Adriatico! " (bo był dla nas naprawdę sympatyczny), tylko mam zarzuty, co do samej sali - pomieszczenia! A to jednak nie to samo. Nie sądzisz? Nie podobało mi się tam i tyle. Chyba mogę mieć własne zdanie? i pozdrawiam koleżankę po fachu.
PaulinaW - Czw Wrz 04, 2008 3:33 pm

:D Jestem szczęśliwą mężatką. Miałam ślub w Adriatico 30.08.2008. Sala świetna. Obsługa na wysokim poziomie. Talerzyki ciągle czyste. Jeśli chodzi o jedzenie to tak mnie nastraszyliście tymi porcjami, że na prawdę się martwiłam. Wszystkiego było pod dostatkiem, niczego dla nikogo nie zabrakło. Wszystko było pyszne. Porcje były mniejsze, ale ciepłe posiłki podawane co półtorej godziny były nie do przejdzenia. Jeśli ktoś chciał jeszcze jedną porcję or razu dostawał.
Napoje i nieszczęsna Coca-cola...tak Pana dopytywałam o to, że w końcu postawił 3 skrzynki zeby każdy mógł sobie dobierać, a i tak zostały ruszone, bo kelnerzy ciągle donosili na stół.
Na prawdę polecam salę. Jakby robiła jeszcze raz wesele to nie miałabym, żadnych wątpliwości, którą salę wybrać.
Polecam gorąco.

A organizatorowi dziękuję za świetne wesele:D

jarek_00 - Sro Cze 24, 2009 11:55 am

Witam,

widzę, że dawno nikt nic o tej sali nie pisał... czyżby nikt tam nie miał wesel w ostatnim czasie???? Ja mam zamówioną tą salę na czerwiec 2010, mojej narzeczonej bardzo się podobała, mi też. Jeśli ktoś był tam na weselu w ostatnim czasie to proszę o jakieś opinie.

Tusia83 - Pią Paź 09, 2009 4:48 pm
Temat postu: Sala ADRIATICO
Witam,
Gorąco polecam salę weselną ADRIATICO w Andrespolu. Mieliśmy tam wesele w zeszłą sobotę 3 października 2009r. Szukaliśmy sali na 100 osób, z pokojami dla przyjezdnych gości, blisko Widzewa i ta sala wydała nam się najodpowiedniejsza. Podczas wesela do swojej dyspozycji mieliśmy dużą salę, małą salę ze stołem wiejskim i drinkbarem, apartamenty dla gości oraz ogródek. Właściciel profesjonalny, udzielał odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Salę rezerwowaliśmy z 1,5 rocznym wyprzedzeniem, przez ten okres cena za talerzyk nie zmieniła się. Obsługa bardzo miła. Musieliśmy jedynie zakupić alkohol, cała reszta została załatwiona przez ADRIATICO. Przyjemna atmosfera. Potrawy pyszne, stoły bogato zastawione, jedzenia bez ograniczeń, a to co zostało dostaliśmy spakowane do domu. Goście byli zachwyceni, my również.
Na wesele dla 100 osób sala idealna, dla większych wesel mogłoby być trochę ciasno.
W razie jakichkolwiek pytań piszcie, postaram się odpowiedzieć :)
Gorąco polecamy!!!
Marta i Łukasz

mrozanek - Wto Lut 23, 2010 8:25 pm
Temat postu: Re: Sala ADRIATICO
Witam..
Ja również jestem zainteresowana tą salą, planujemy wesele na pazdziernik 2011 roku.. i musze przyznac że szukanie sali przyprawia mnie o zawrot głowy :? , bo albo za mała ilosc gosci (u mnie ma byc 80 osób) albo cena taka że się włos na głowie jeży.. i juz sama nie wiem co mam robic.. orientujecie się może czy na tej sali jest jakis limit gosci? i jaka w tej chwili jest tam cena od talerzyka? bede wdzięczna za odpowiedź.. Ewentualnie moze możecie mi polecic jakaś sale na ok 80 osób?

kryszka - Wto Lut 23, 2010 10:00 pm

mrozanek napisał/a:
Ewentualnie moze możecie mi polecic jakaś sale na ok 80 osób?

Proponuję przejrzeć odpowiednie wątki:
http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=976
http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=243

agataiwitek - Pon Kwi 05, 2010 4:01 pm

właśnie odpoczywamy po naszym wczorajszym weselu w Adriatico i jesteśmy podobnie jak nasi goście zachwyceni:) sala wyglądała pięknie szczególnie, że jest kilka nowości np nowe obrusy i dekoracja na scianie, jedzenie pyszne i w ogromnej ilości, sprawna i miła obsługa. bardzo dziękujemy, polecamy i jestesmy szczęsliwi, że zdecydowaliśmy się na ten właśnie dom weselny.
ulus31 - Czw Maj 06, 2010 8:09 am

agataiwitek napisał/a:
właśnie odpoczywamy po naszym wczorajszym weselu w Adriatico i jesteśmy podobnie jak nasi goście zachwyceni:) sala wyglądała pięknie szczególnie, że jest kilka nowości np nowe obrusy i dekoracja na scianie, jedzenie pyszne i w ogromnej ilości, sprawna i miła obsługa. bardzo dziękujemy, polecamy i jestesmy szczęsliwi, że zdecydowaliśmy się na ten właśnie dom weselny.


Agata a na ile mieliście to wesele?? czy wszyscy się zmieścili? Bo ja mam mieć ok 120 osób w tym już orkiestra i fotografowie i troszkę się boję że będzie ciasno :? A ta dekoracja na ścianie to jak to wygląda?

asiam259 - Wto Cze 01, 2010 2:57 pm

Witam!
Ja niestety jestem już po swoim weselu i bardzo gorąco polecam Adriatico otóż miałam wiele wymagań, co do wesele i wszystko to, co chciałam zostało spełnione.
Sala prześliczna tak jak już wcześniej pisali agata i witek są nowość, piękne nowe obrusy, dekoracja nad młodymi i możliwość wynajęcia pokrowców ( za nie niestety trzeba dopłacić)
Jedzenia bardzo dużo i bardzo smaczne. Gorąco polecam!!!

Haliśka Band - Wto Cze 01, 2010 4:04 pm

Graliśmy w maju br. Akustyka straszna tak jak pisała Maratha, kształt sali i piękne "pudło rezonansowe" nad parkietem sprawiają, że na scenie zespół się prawie nie słyszy. Na scenie miejsca malutko. My skompresowaliśmy się w 3 (perkusja, klawisz, wokalistka), ale niestety saksofonista już musiał stać przed sceną.

Obsługa bardzo miła, jedzenie też OK. Trochę niebezpieczne są schody w korytarzu, potykało się tam sporo ludzi i to nie tylko gości (to można zrozumieć po paru godzinach wesela:) ), ale również obsługa.

Kiedyś grając z innym zespołem właściciel podczas I tańca wyciągnął nam wtyczkę od przedłużacza z prądu. Niestety jedyne gniazdko było w kuchni, a on stwierdził, że musi przygrzać danie :) A po weselu powiedział, że jesteśmy za dużym składem i żebyśmy tutaj więcej wesel nie podpisywali :)

Ale to było parę lat temu, teraz już były gniazdka na scenie i było OK. Chociaż nad ranem młodzi mówili, że właścicielka zachowała się bardzo niegrzecznie wypraszając ich i używając dosyć mocnych słów. A za parę godzin mieli poprawiny...

jacek - Wto Cze 01, 2010 7:29 pm

my również tam graliśmy i ogólnie jest OK jedzonko dobre w normalnych ilościach a jeślichodzi oakustyke to fakt nie jest za ciekawie ale mimo tego ,mozna sie wybronic sprzetem a co do sceny no to faktycznie nie jest za duza no ale niestety sale nie sa tylko dlakapeli ktora jest w pracy ale ogolnie jest ok
asiam259 - Sro Cze 02, 2010 8:35 am

U nas na weselu grał zespół Czaban Band z Lublina i wszyscy goście bawili się świetnie i nikt nie mówił, że słyszy „ pudło rezonansowe”. My wybieraliśmy sale pod siebie i swoich gości a nie pod orkiestrę a zresztą, jeśli orkiestra potrafi grać to wszędzie dobrze zagra i zabawi gości.
A i jeszcze jedno nie rozumiem oszczerstw pod adresem właściciela przesympatyczny człowiek który nie robił żadnych problemów. Jeszcze raz polecam z czystym sercem ADRIATICO i zespół CZABAN BEND.

Haliśka Band - Sro Cze 02, 2010 8:51 am

Zgadza się, goście słyszą wszystko OK ja mówiłem o warunkach na scenie. Niestety jeżeli zespół nie będzie miał dobrego odsłuchu to i wykonanie może nie być najlepsze.

A co do oszczerstw. To o czym pisałem nie jest oszczerstwem tylko sytuacją, która miała miejsce.

To że młodzi salę wybierają pod siebie jest jasne jak słońce, tylko nieraz warto spojrzeć na niektóre rzeczy np tj. scena która jest akurat w przypadku Adriatico na góra 3 osoby i jeżeli się mysli o zespole 4-5 osobowym to wystąpią małe problemy.

Tak jak mówiłem również sala jest OK, obsługa i jedzonko również, a te pare incydentów..no cóż jesteśmy tylko ludźmi :)

emiprzemek - Pią Cze 11, 2010 7:18 am
Temat postu: opinia o sali i przyjęciu
Witam wszystkich na Forum!
Wesele mięliśmy 04.06.2010 i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sala i przygotowanie przyjęcia w Adriatico było na bardzo wysokim poziomie. Jedzenia dużo i bardzo smaczne, wszystko co zostało mogliśmy bez problemu zabrać, obsługa (bardzo miła) pomogła zapakować. Goście byli pod wrażeniem, my także jesteśmy bardzo zadowoleni i o to chodziło.

Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości podczas przygotowań!

ulus31 - Pią Cze 11, 2010 8:09 am

emiprzemek, a na ile mieliście gości Wasze wesele??
honett - Czw Cze 17, 2010 9:13 am

Moja siostra miała wesele w Adriatico i była zachwycona! Nawet najbardziej wymagający goście, którzy preferują domowe jedzenie byli nasyceni i najedzeni i zadowoleni.
Obsługa bardzo miła, było wszystko co potrzeba i jak się o coś poprosiły to szybko wracały z uśmiechem, ale nie ma co się dziwić skoro jako kelnerki biegają córki właściciela i mają oko na wszystko. Nie to co jak byłam na weselu w Borynie... brud pod stołem, brak cukru na stole i nikt się tym nie interesował, bo właściciel sale pewnie odwiedza raz na jakiś czas i samowolka.

smoczek - Pon Cze 28, 2010 9:32 am

byłam tam w zeszłym tygodniu na weselu znajomej. z punktu widzenia gościa wszystko super, tak jedzenie, bardzo dużo na stołach, smaczne posiłki, też nie odczułam żadnego dyskomfortu ze wzgledu na kształt sali w odbiorze muzyki.
A panna młoda tez była bardzo zadowolona, mimo wielu stresów przed, mówiła że wszystko się udało po jej myśli. wiadomo jak sie kobiety przez weselem stresują.

Bella_34 - Wto Cze 29, 2010 6:36 pm

Ja byłam na weselu w Adriatico na początku czerwca. Sala robi dobre wrażenie jedzenie pyszne, muzyczka fajna, co do właściciela to nie poznałam bo byłam jako gość,ale młodzi mi mówili, że o nic się nie musieli martwić, chyba zrobię też tam swoje wesele :)
agataiwitek - Pon Sie 02, 2010 5:28 pm

przepraszam, że odpowiadam na pytanie tak późno...na naszym weselu razem z fotografem i rkiestrą było 115 osób i nie było ciasno, wszyscy tańczyli i nie wydaje mi się żeby były z tym jakieś trudności. Przy takiej liczbie gośći Właściciel zaproponował, żeby stolik dla orkiestry był poza ta główną salą i tak też było. co do dekoracji to mnie osobiście podoba się o wiele bardziej niż wcześniejsza bo jest skromna-tylko bordowy tiul a za nim palą sie drobniutkie lampki-jak takie choinkowe, bez żadnych udziwnień. Są też nowe lnianae obrusy z bordowymi bieżnikami, lniane serwtki i bardzo ładna nowa zastawa-duże kwardatowe talerze wyglądają naprawde elegancko.
TiM - Pią Sie 13, 2010 5:25 pm

A czy ktos cos wie na temat tortu?? Jak wyglada jaksmakuje?? pozdrawiam:)
zar - Pon Sie 16, 2010 6:10 pm

Witam ja miałam wesele 03.07.2010 i muszę powiedziać, że sala SSSUUUPEERR. Obsługa i jedzenie na najwyższym poziomie , właściciel bardzo miły godził się na wszystko o co go tylko poprosiłam. Co do tortu to 3 piętrowy kokosowy - smaczny. Jedzenie na sali wyśmienite i bardzo, bardzo dużo, po weselu wszystko pakują. Więc jeśli jeszcze ktoś się wacha co do wyboru tej sali to ja gorąco polecam.!!!
selaginella - Wto Sie 17, 2010 8:44 pm

Kochani, nigdzie nie mogę znaleźć info nt parkingu!! :? Help!! Czy miejsca parkingowe są tylko te przed budynkiem? Bo jesli tak, to chyba tylko na 10-12 aut:(
ulus31 - Pon Sie 23, 2010 10:04 am

selaginella, parking jest przed salą podobno i gdzieś w głębi. Właściciel zapewnił że nawet jak przyjedzie 50 samochodów to one będą miały gdzie stanąć. Powiedział jeszcze, że dwie osoby kierują jak stawiać samochód żeby potem nie było problemów z wyjazdem, więc ja się już tym nie martwię, pozostawią tą sprawę im - ma być dobrze :)
tomcia - Sob Wrz 04, 2010 2:22 pm

Po średnio długim poszukiwaniu sali (w sumie 5 sal+2 "obserwowane" z pozycji gościa) podpisaliśmy umowę z Adriatico. Póki co jestesmy pierwszymi, którzy zadeklarowali zdecydowaną chęc na okragłe stoły i nie ukrywam,że troche obawiam się tego ryzyka. Będzie ok 110 osób zatem absolutne max jak na tę salę przy okragłych stołach.... Piszecie, że przy prostych stołach i 120 osobach tez było ok i tego się trzymam...
anooleczka - Pon Wrz 20, 2010 8:36 am

tomcia, powiedz mi ile placicie na przyszly rok, co jest wliczone i ile chca za stoly okragle??- my tez je chcemy :)
tomcia - Wto Wrz 21, 2010 7:08 am

anooleczko, płacimy 170 zł (w umowie zapisalismy ze cena nie ulegnie zmianie). Wliczone jest wszystko prócz alkoholu tj. zimne i ciepłe napoje, ciasta, tort. Oczywiscie wiejski stol i fontanna czekolady za dopłatą. Jestesmy zainteresowani jedynie fontanną i jest to koszt 350 albo 550 zł-nie pamietam :kwasny: . Za okrągłe stoły nic nie dopłacamy, jesli o to pytasz. Z tego co wiem, to pokrowców na krzesła nie praktykuje się, a to na pewno dlatego, że krzesła są naprawde piekne i byłby to grzech je przykryć. Ponadto ładnie komponują się kolorystycznie z wnętrzem. Jedyną wizualną kwestią, która mi nie odpowiada w tej sali są okna-nie pasują do całości, takie zwykłe są:( No ale wszystkiego mieć nie można. Myślę, że stosunek jakosć-cena jest w przypadku tej sali wyjątkowo korzystny, mimo kilku mankamentów (te okna i odrobinkę większa sala mogłaby być).
anooleczka - Wto Wrz 21, 2010 7:12 am

Byliśmy, zobaczyliśmy i sie zdziwiliśmy.
Sala niezla, ogrod to duzo powiedziane- dla nas to patio :p
Ladna zastawa, przystepne ceny zniżki na wesele w piatek. Jedzenie pakuja w swoje opakowania. Skladzik zamykany na klucz na alkohol- roznosi go rodzina, za drobna zaplata (100zl) kelnerzy, ale trzeba im otwierac drzwi (prawidlowo :) ).
Porazil mnie bardzo wytarty parkiet i zapach kuchni na sali :( (innym pewnie to nie przeszkadza).
Generalnie sala ladna, ale chyba przesz swoj ksztal (trojkat) sprawia sie wrazenie, ze czlowiek jest zgniatany :) (przynajmniej my sie tak czulismy).
Podsumowujac:
Polecam ta sale :) Blisko, dobra cena, swietny wystroj. (przeciez to najwazniejsze).

[ Dodano: Wto Wrz 21, 2010 8:13 am ]
tomcia, dzieki :) zdarzylam sie sama przejechac :)

tomcia - Wto Wrz 21, 2010 7:45 am

anoleczka, ale się zgrałyśmy :) Zmartwiłaś mnie tym zapachem kuchni-byliśmy kilka razy i nie mieliśmy akurat "przyjemności" mimo, że trwały przygotowania do wesela... Chyba wyślę przed weselem swoich ludzi żeby przypilnowali aby wywietrzono :-) Z parkietem tez masz rację, ale liczę, że szybko się zapełni:) Poza tym i tak dobrze, że jest, bo mam obawy co do terakoty (ślisko na wygibasy). Rownież z ogrodem przyznaję Ci rację. Mnie akurat on nie martwi bo i tak będzie na pewno zimno (15.10) i wszyscy będa wyskakiwac tylko na szybka fajke i się chować. Będąc gościem za weselach zaobserwowałam także inny problem-nadmierne "rozłażenie się gości" po terenie. W Adriatico liczę na to że pojdą do sali barmanśkiej po prostu i tam ewentualnie pogadają jak się zmęczą np głosna muzyką. Wynajmujemy też tamtejszego barmana, więc liczymy się w sumie z tym, że może powstawać alternatywna impreza, ale taka bardziej kontrolowana :cool:

[ Dodano: Wto Wrz 21, 2010 8:48 am ]
anoleczka najwazniejsza kwestia- rozumiem, że na sale się nie zdecydujecie! P.S. Spoko, mów nie obrażę się :smile:

anooleczka - Wto Wrz 21, 2010 7:55 am

tomcia, chyba jednak sie nie zdecydujemy... ale czas pokaze.. podobalo nam sie, ale chyba to nie jest to :wink:
TiM - Pon Paź 04, 2010 5:58 pm

mam pytanie dotyczące liczby gości. Czy to prawda,że musi byc minimum 100 osób, bo jak np. przyjdzie 80 to za 20 będzie trzeba tak zaplacić. PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!!!
anooleczka - Pon Paź 04, 2010 6:09 pm

My powiedzielismy ze bedziemy miec ok. 80-85 osob i Kierownik odpowiedzial nam ze nie ma problemu.
TiM - Czw Paź 07, 2010 6:26 pm

A jeszcze mam pytanko odnośnie "prezentu" od adriatico dla mlodych. Czy to prawda,że dostaje się od nich apartament?? :o
anooleczka - Czw Paź 07, 2010 6:39 pm

TiM napisał/a:
A jeszcze mam pytanko odnośnie "prezentu" od adriatico dla mlodych. Czy to prawda,że dostaje się od nich apartament?? :o

Zgadza sie :)
Apartament dla mlodych gratis, ale to zadna nowosc ani okazja :) Prawie w kazdej sali tak jest.

tomcia - Czw Lis 04, 2010 6:49 pm
Temat postu: barman w Adriatico
Kochani, czy ktos kto organizował wesele bądź był gościem w Adriatico, gdzie był wynajety tamtejszy barman, mogłby wypowiedzieć się na temat jakości jego usług? Jedna z forumowiczek bardzo nagatywnie ocenia jego pracę (drinki mał smaczne, nieciekawie podane, niczym nie rózniące sie od zwykłych, domowych, zero pokazów sztuki barmańskiej). Do mojego wesela niecały rok, ale chciałabym wiedzieć na czym stoję i nie wydawać pieniędzy na marne...
zytu_ska - Pon Maj 30, 2011 7:40 am

Witam,

jesteśmy po weselu (28 maja 2011) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsługa bardzo miła. Jedzenie pyszne i niczego nie brakowało na stole (cały czas donoszono napoje, jeśli tylko jakiś się skończył). Mieliśmy barek i było warto. Barman miły, umiał "zadowolić" naszych gości :) W ogóle fajny pomysł z tym barkiem, bo to niespotykane a bardzo atrakcyjne. Sala piękna, mieliśmy 3 okrągłe stoły i resztę podłużnych i było to bardzo fajne ustawienie! :D Przy 90 osobach, które były na naszym weselu (gdzie większość tańczyła non stop właściwie) miejsca na parkiecie nie brakło. Fajny ogródek, ale u nas nieco niewykorzystany, bo padało :P Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni! Super! Dziękujemy :D

kasiakow - Wto Lip 05, 2011 10:19 pm

Słyszelismy same pozytywne opinie o tej sali. Czy orientujecie sie ile osób maksymalnie się tam zmiesci? My planujemy wesele na okolo 140 osob...
zytu_ska - Sro Lip 06, 2011 7:11 am

Właściciel twierdzi, że jest w stanie upchnąć tam 150 osób, ale my mielismy wesele na ok. 90 osoby, z orkiestra i fotografami. I to według mnie jest maks!
asimi - Sro Lip 06, 2011 8:24 pm

słyszałam że adriatico miało być powiększane więc może za rok pomieści te 150 osob
zytu_ska - Czw Lip 07, 2011 7:28 am

jeśli miało być powiększane to może pomieści. w tej chwili, moim zdaniem, jest to mało możliwe.
Miliaa - Pią Wrz 30, 2011 5:25 pm

asimi napisał/a:
słyszałam że adriatico miało być powiększane więc może za rok pomieści te 150 osob


Witam

Ja też tak słyszalam w lutym tego roku. Przy podpisywaniu umowy Właściciel zapewniał nas, że sala będzie powiększana. Dzwoniłam ostatnio zapytać kiedy zaczyna prace remontowe i nie uzyskałam odpowiedzi. I szczerze jestem przerażona bo prosić będziemy 140 osób.
Już powoli trace nadzieję, że w Adratico ruszą z przebudową.

tomcia - Czw Paź 20, 2011 6:04 pm

My już po:) Wesele liczyło 92 osoby + zespół i fotograf na innej sali. Z punktu widzenia organizatora, nie mogę powiedzieć nic złego o tej sali. Jedzenie było naprawdę ok, obsługa barmańska też. Wygląd sali to kwestia gustu, nam się podoba. Filary nie przeszkadzały raczej gościom. Dzień przed weselem stwierdzilismy, że ze względu na absolutną niemożność odpowiedniego usadzenia części rodziny, bedziemy zmuszeni częściowo zrezygnować z okragłych stolików na rzecz 1 większego (połączone 2-3 stoliki) tradycyjnego, ale właściciel zaproponował 1 dodatkowy okragły stolik, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Wydaje mi się, że trochę drożej go przez to wynieślismy, bo na wszystkich stołach, mimo, ze przy niektórych stolikach siedziało 8-9 osób pewnych potraw i tak musiał podać jak dla 10 osób (cały pstrąg faszerowany, patera z owocami itp).
Mimo pewnych obaw mielismy barmana i goście uznali to za świetny pomysł. Myślę, że ocena pracy barmana zależy też od wkładu samych organizatorów-podobno u nas był duży wybór drinków (15, w tym 2 bezalkoholowe) i zrobiłam (będę nieskromna, a co tam! :wink: ) fajną kartę drinków. Na sali barmańskiej stale było 4-12 osób na moje oko.
Może małe zastrzeżenie do barmana -ok godziny 3 zabrakło pewnych alkoholi, a on myslał, że po prostu juz ich nie mamy (były w magazynku) i np mama z ciocią whisky z colą sie nie napiły. Było to już jednak na tyle późno, że goście chyba wybaczyli nam brak niektórych drinków:) Poza tym barman był przemiły i naprawdę szybko robił drinki:) Jesteśmy naprawdę zadowoleni:)

moniica - Czw Lip 19, 2012 1:44 pm

Wygląd sali i ten ogródek tak nas zauroczyły, że zarezerwowaliśmy tę salę na przyszły rok. Właściciel podczas każdego spotkania był miły i bardzo konkretny. Sala po sezonie weselnym, ale przed sylwestrem będzie poszerzana (już jest dobudówka) i jak zapowiedział właściciel bedzie nowy parkiet zrobiony :)
mlodapara - Sro Sie 22, 2012 1:17 pm

Ja mialam wesele w Adriatico i chciałabym sie podzielić moimi spostrzeżeniami, to są moje subiektywne odczucia wiec prosze sie nie irytowac:)
Zacznę od rzeczy, które mi sie podobały: przede wszystkim sama sala, jest bardzo ładna, klasyczna jak zamawialismy to byly brzydkie organdynowe zasłonki a teraz są cięzkie, eleganckie kotary. Fajnie, ze są pokoje dla gości w przystepnych cenach. Nas urzekły również krzesła (nie jetesmy zwolennikami pokrowcow) a one są tak ładne, ze pokrowców nie potrzeba.
Jedzenie na stole wiejskim dobre.
A teraz minusy:
Sala pomieści maxymalnie 120 osob i to jest mega max. My mielismy na 100 i bylo akurat ( orkiestra i kamera siedzieli z nami na sali a nie osobno w sali ze stolem wiejskim ). Mieliśmy problem z krzesłami, które tak wychwalałam bo po 1,5 roku od zamówienia staly sie mocno brudne i poplamione. Dla wlasciciela to bylo niezauwazalne......... Zgodzil sie je wyczyscic ale to nie bylo profesjonalne czyszczenie. Nie wiem czy o czystosc w całym lokalu tak kiepsko dba....
w dzien slubu bylismy rozłożyc wizytówki i prosiłam zeby usuneli ze schodów na polzgniłe kwiaty w donicy bo szpecily wejscie, powiedziano mi ze nie ma problemu ale tego nei zrobili.Bylam rozczarowana.
Z właścicielem cieżko się dogadac co do zmian w menu, jedzenie jak dla mnie( jestem wybredna) nie bylo super. Czerwony barszcz wodnisty, żurek tez... zimne mięsne rpzystawki smakowały wszystkie tak samo.....
Tort byl bardzo dobry, i trzeba przyznać, ze jedzenia nie zabrakło.
Dalej... faktycznie kelnera znaleść bylo sztuką trzeba bylo schodzić i wołac.
Barman ktorego zamówilismy i zaplacilismy osobno, był jednoczesnie kelnerem..........
Napoje nie byly dostawiane na bierząco.
Co do klimatyzacji to cięzko mi pwoiedzieć, bylo faktycznie cieplo na sali, ale to byl upalny dzien, ludzie się krecili jestem w stanie zrozumiec.
Podsumowując stan faktyczny róznil się od tego zapowiadanego przez właściciela, sama sala jest bardzo ładna i to jest ważne, podalam szczegóły, które mi osobiscie nie odpowiadały ale tez nie popsuły mi zabawy na weselu:)

myszeczka2009 - Pią Sie 24, 2012 9:10 am

Cześć :) Chciałam się zapytać czy możecie wrzucić jakieś zdjęcia z wystrojem sali?? Czy są balony czy trzeba to sobie samemu to załatwiać? Czy robią jakiś wystrój przy młodej parze??
Będę wdzięczna za odpowiedź!! :)

mlodapara - Pią Sie 24, 2012 9:17 am

Ta sala jest na tyle ładna i elegancka, ze balony byłyby profananacją............
myszeczka2009 - Pią Sie 24, 2012 9:23 am

mam rozumieć, że nie ma dodatkowego strojenia?? coś nad młodą parą jak siedzi przy stole??
mlodapara - Pią Sie 24, 2012 9:49 am

tak, chyba mają jakąś opcje do wyboru rzeczy przyczepic, serca z róz napewno a co wiecej to nie wiem......
myszeczka2009 - Pią Sie 24, 2012 9:51 am

dlatego pytam, bo chciałabym wiedzieć jak wygląda sala po przystrojeniu!! może później ktoś wrzuci zdjęcia, żebym mogła zobaczyć co i jak!!
grejpfrut - Pon Wrz 10, 2012 2:43 pm

agata007 napisał/a:
byłam w lokalu adriatico nie jednokrotnie , z uwagi na liczna rodzinę i aż ciężko mi uwierzyć w to co pani wypisuje tutaj . nasnuwa się jedna myśl może konkurencja ?


Dziewczyna napisała, że jedzenie i sala były bardzo w porządku, a problemem stanowiła tylko obsługa. Zresztą i tak całość oceniła 4,5/6. To na pewno podłe oszczerstwa konkurencji :lol:

agata007 napisał/a:
mam nadzieje ze jest pani z branży gastronomicznej , ponieważ ocena osoby bez odpowiedniego doświadczenia nie na wiele się przyda .


Rozumiem, że w takim razie na forum w wątkach lokali powinny pojawiać się wyłącznie posty autorstwa właścicieli i pracowników danego miejsca? :)

agata007 napisał/a:
Podsumowując w skali od 1 do 5 ;
obsługa 5
sala 5
kuchnia 5
kucharki 5 :) ( bardzo mile panie )

Ogólna ocena 5.


Podsumowując - nie twierdzę, że tak nie jest, ale pisanie o jakimś miejscu w takich superlatywach przez nową osobę zawsze będzie podejrzane. Mam nadzieję, że ma Pani tego świadomość :lol:

mlodapara - Wto Wrz 11, 2012 6:10 am

Moze Agata007 to kelnerka z Adriatico? hahaha
Ja sie zgadzam, ze obsługa pozostawila wiele do życzenia i nic mojego zdania nie zmieni, zycie lokalu napedzają klienci a nie znawcy gastronomii,
Byc moze obsługa cierpi na "zmeczenie materiału", bylam ostatnio na weselu w nowo otwartej sali weselnej i tam wszystko bylo dopięte na ostatni guzik, ale wiadomo, ze kazdy sie stara zrobic dobre pierwsze wrazenie.

nela1 - Nie Wrz 16, 2012 2:50 pm

Jesteśmy świeżo po naszym weselu które odbyło się dwa tygodnie temu. Możemy w pełni polecić restauracje z dokonanego wyboru jesteśmy niesamowicie zadowoleni. Miejsce bardzo klimatyczne urządzone ze smakiem nie potrzebne są dodatkowe upiększenia no może po za kwiatami w standardzie są wazony z kilkoma białymi różami- skromnie ale ładnie. :) Dla mnie dużym plusem był to że część taneczna połączona jest z jadalną. Połączenie takie naprawdę zachęca do zabawy. Jedzonko bardzo apetyczne i w bardzo duzych ilościach. Tak jak szef obiecywał kelnerzy proponowali dodatkowe porcje posiłków dla osób które miały ochotę oraz bez żadnych grymasów przynosili posiłki dla spóżnialskich...Ogólnie na moim weselu obsługa była pomocna i uśmiechnięta.
Jedynym minusem który przychodzi mi na myśl są pokoje na górze hotelu- są dość małe.!
Wraz z mężem nie żałujemy wyboru sali a wręcz jesteśmy bardzo zadowoleni:) Nie musieliśmy się niczym przejmować braliśmy czynny udział w zabawię... Było super no i wybór orkiestry to strzał w dziesiątkę, kapela Czaban band z Lublina gorąco gorąco polecam.

asia1 - Pon Lis 26, 2012 8:30 am

27.10.2012r mieliśmy wesele w Adriatico w Andrespolu i muszę przyznać, że przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania .Gości było ponad 80 osób i każdy spokojnie mieścił się na parkiecie. Jedzenia było bardzo dużo podawane na półmiskach, więc każdy mógł nakładać sobie do woli. Przekąski ślicznie były udekorowane na stole, a to co zostało pakowane było do domu. W drugiej Sali znajdował się stół wiejski i fontanna czekolady , która zrobiła furorę . Pokoje dla gości były przytulne i czyste. Jeśli chodzi o obsługę spisali się na medal. Dbali o to , aby nic nie brakowało na stołach, co chwilę pytali się gości czy wszystko w porządku czy coś potrzeba uśmiechnięci i bardzo uczynni. Właściciel zadbał o każdy szczegół uroczystości bardzo miły , otwarty na każdą propozycję ze wszystkim można było się dogadać . Jednym słowem stanął na wysokości zadania. Goście byli bardzo zadowoleni, a my z mężem mamy piękną pamiątkę na całe życie. Z czystym sumieniem polecam tę salę naprawdę warto.
MajKama - Sro Sty 09, 2013 1:20 pm

Byliśmy na weselu w tej sali w styczniu ubiegłego roku. Generalnie nie ma się do czego doczepić, choć jak to się mówi "dupy nie urywa". Jedynym ale za to poważnym minusem jest fakt iż na sali było przeokrutnie zimno!! Zdaje się że gdzieś przy łazienkach był termometr, który niezmiennie wskazywał 13 stopni. Biorąc pod uwagę że był to prawdziwie zimowy, mroźny wieczór/noc taka temperatura to nieporozumienie. Poza tym naprawdę w porządku.
malami - Czw Sty 24, 2013 6:17 pm

Byłam w Adriatico dwa razy i obie imprezy uważam za udane. Bardzo dobre jedzenie, takie domowe, babcine. Faktycznie sala może wydawać się mała, ale ja byłam na weselach tylko 80 i 100 osób więc nie wiem jak wyglądają "upychani" tam ludzie. Prolbemem mogą być schody przy zejściu na salę... Po paru kieliszkach dla niektórych nie dopokonania. Jednak jak dla mnie fajna sala :)
piter4 - Pią Cze 21, 2013 11:40 pm

Ślub mieliśmy w maju tego roku i pora na kilka naszych przemyśleń:
Sala bardzo ładna i właściciel ok. Widać, że lubi robić wszystkie wesela w jednym stylu (po swojemu), ale każda nasza prośba i sugestia była zrealizowana tak jak chcieliśmy. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z wesela i całej zabawy i sale gorąco mogę polecić.

Dodam jednak kilka uwag i rad:
- nie decydujcie się na prosiaka, jest mały i bardzo tłusty (zupełnie nie warto za niego dopłacać) - ja na talerzu miałem tylko kawał tłuszczu i zero mięsa.
- bardzo lubię strogonowa, niestety to była bardziej zupa gdzie trzeba było szukać mięsa i innych składników.
- wszystko co było podane mieliśmy możliwość zapakować i zabrać,

Pomimo tych zastrzeżeń byliśmy zadowoleni z całej organizacji wesela, decydując teraz ponownie byśmy skorzystali z oferty Adriatico. Zwróćcie tylko uwagę na nasze uwagi i śmiało możecie decydować się na wesele właśnie tam.

lukaszmar - Czw Lip 25, 2013 8:40 am

29,06,2013 odbyło się nasze wesele w restauracji Adriatico :) . Ta restauracja to moim zdaniem najpiękniejsza sala w okolicy. Szefostwo pomocne i sympatyczne zawsze służy poradą. Obsługa pracowita i sympatyczna. Jedzenia jest bardzo dużo i moim zdaniem bardzo dobre zresztą goście również chwalili, zwłaszcza rosół który był pyszny naprawdę wżyciu tak dobrego nie jadłem (przepraszam Mamusiu). Zastawa ładna i elegancka białe kwadratowe talerze oraz kieliszki na wysokich nóżkach do wody wina i wódki. Jedynym minusem były dla mnie kwiaty na stołach, były zbyt skromne jedna biała róża w wąskim wysokim wazoniku. Nasze wesele w Adriatico oceniam na 5 i wszystkim polecam tą restauracje.
moniica - Nie Lis 03, 2013 8:55 am

My swoje wesele mieliśmy w Adriatico 26.10.2013 i lepszej sali nie mogliśmy wybrać.

-Jedzenie bardzo smaczne, takie domowe, wszystko własnego wyrobu (nawet makaron w rosole) oraz bardzo dużo. Nikt głodny nie wyjdzie.
-Tort mieliśmy z sali i był przepyszny (śmietanowo - brzoskwiniowy).
-Powianie chlebem i solą również gwarantuje sala.
-Kelnerzy bardzo sympatyczni i pracowici.
-Korzystaliśmy z usług barmana poleconego przez właściciela i jesteśmy również bardzo zadowoleni drinki były kolorowe i goście zadowoleni.
-Wyroby na wiejskim stole na prawdę były przepyszne i mnóstwo tego.
-Zastawa biała kwadratowa, kieliszki na nóżkach do wódki i napojów. Kawa i herbata również podawane w eleganckich białych filiżankach.
-Z właścicielem można się spokojnie dogadać i poustalać wszystko.

Wesele było na 110 osób i spokojnie było miejsce do zabawy dla każdego. Nie zamieniłabym tej sali na żadną inną :D

Kasioludek - Wto Sty 28, 2014 12:38 pm
Temat postu: Adriatico - polecamy!
Absolutnie polecamy salę Adriatico w Andrespolu!

Wszystko na najwyższym poziomie, a i przy tym pięknie.
Na naszym weselu (20.04.2013) bawiło się 110 osób (łącznie z nami i obsługą) i jest to idealna sala dla takiej ilości osób.

Polecamy!
Kasia i Kamil Mazur

Paula_153 - Nie Wrz 28, 2014 11:54 am

Wesele w sali Adriatico mieliśmy 23 sierpnia 2014 r i lepszej sali nie mogliśmy sobie wymarzyc. Sala jest przecudowna, jak dla mnie w stylu balowym, żyrandole robią mega wrażenie. Obsługa spisała się rewelacyjnie, nigdy niczego nie brakowalo. Jedzenia przesmaczne i duzo, nikt nie wyjdzie glodny. Szef sali przesympatyczny człowiek i w wielu kwestiach poszedł nam na rękę, bardzo ugodowy. Wesele i poprawinki mielismy na 100 osób i miejsca do tańczenia bylo wystarczająco. Mieliśmy pokoje dla gości i dla pary młodej w cenie talerzyka więc się bardzo opłacało. Polecam tą salę w 100% i jeśli jeszcze raz miałabym wybierać to nie zamieniłabym tej sali na żadną inna. Jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem. Moj meil: paula_153@wp.pl

pozdrawiamy Paulina i Dawid

Gilgamesz - Nie Cze 07, 2015 9:33 pm

Wczoraj (06/06/2015) mieliśmy okazje pracować w Adriatico, więc krótka relacja z tej "drugiej" strony :)

+ pyszne jedzenie
+ dużo jedzenia
+ niezła współpraca z orkiestrą
+ dobra ogólna organizacja pracy

dagmara1990 - Wto Lis 24, 2015 11:42 am

Miałam wesele w adriatico 18 lipca 2015 roku i jestem bardzo zadowolona właściciel bardzo uprzejmy i ugodowy, obsługa przemiła, jedzenia bardzo dużo, goście do tej pory wspominają że tak dużo posiłków gorących oraz przystawek, jedzenie bardzo smaczne. Jeśli ktoś chce zorganizować tradycyjne polskie wesele z dużą ilością jedzenia to polecam adriatico. Jedynym minusem jaki zauważył to to że należałoby odświeżyć pokoje gościnne, ale sala weselna robi ogromne wrażenie zaś mała sala z drink barem oraz wiejskim stołem w stylu starej piwniczki to strzał w dziesiątkę Pozdrawiam Paulina. Jeśli ktoś ma jakieś pytania mogę odpowiedzieć mailowo.
Paolina - Sro Maj 04, 2016 8:01 am

Podbijam temat. Może ktoś się podzieli świeżutką opinią na temat Adriatico? Powie coś o menu, obsłudze, nagłośnieniu itd.? Za nami Sylwester, studniówki, karnawał... rozpoczął się sezon weselny i komunijny. Ktoś, coś? :)
alekul89 - Pią Sie 19, 2016 12:11 pm

To ja wypowiem się jako gość. Byliśmy na weselu w Adriatico w zeszłą sobotę 13.08.2016r.
Sala jest ładna, choć nie do końca w moim stylu, ale o gustach się nie dyskutuje. Na stołach stały bukiety z ciemnoczerwonych róż i innych kwiatów w tej tonacji. Pasowało to do kolorystycznie do reszty wystroju sali. Plusem jest tez sporo miejsca na zewnątrz z boku sali, ławeczki i stoliki z dala od głównej drogi. Obsługa kelnerska była przez cały czas pomocna i uśmiechnięta (choć mogliby im zmienić strój, bo bluzki kojarzyły mi się z jakąś stołówką :P ). Często chodzili i proponowali kawę/herbatę. Kelnerki bez problemu donosiły ciepłe posiłki dla osób spóźnialskich. Jedzenie było smaczne i w dużych ilościach. Mogę się przyczepić do tego, że na stołach było mało miejsca. Na samym początku na stołach było tyle przystawek, ciast i owoców, że kelnerki nie miały miejsca żeby postawić półmiski z mięsem, ziemniakami i warzywami. Trzeba było sobie nałożyć i od razu podawać półmisek kolejnej osobie a potem odstawić na parapet albo oddać kelnerce. Kiedy wszyscy zasiedli do stołów, było nieco ciasno i stukaliśmy się łokciami podczas jedzenia.

Paolina - Nie Sie 21, 2016 3:02 pm

alekul89, na ile osób było to wesele?
alekul89 - Nie Sie 21, 2016 7:09 pm

Dokładnie nie wiem ale na oko około 70-80 osób.
Paolina - Sob Wrz 24, 2016 3:25 pm

Właściwie mogłabym się podpisać pod słowami alekul89. Trochę dodam od siebie.

alekul89 napisał/a:
Na samym początku na stołach było tyle przystawek, ciast i owoców, że kelnerki nie miały miejsca żeby postawić półmiski z mięsem, ziemniakami i warzywami. Trzeba było sobie nałożyć i od razu podawać półmisek kolejnej osobie a potem odstawić na parapet albo oddać kelnerce.
Taka sama sytuacja. Z komentarzy gości siedzących blisko mnie można się było domyślić, że wielu osobom to przeszkadzało. Nie było zbyt wygodnie - gorący półmisek, raz dwa nakładamy, podajemy dalej, nie ma gdzie odstawić, trzeba czekać na kelnerkę... Osobiście poprosiłabym o ustawienie ciast i owoców na osobnym stole, np. z winami, nalewkami i kawą/herbatą. Zyska się zawsze trochę miejsca.
alekul89 napisał/a:
Obsługa kelnerska była przez cały czas pomocna i uśmiechnięta (choć mogliby im zmienić strój, bo bluzki kojarzyły mi się z jakąś stołówką :P ).
Pamiętałam o Twoim komentarzu odnośnie stroju i się przyjrzałam dokładnie, hehe. Pewnie te bluzki miały do stroju marynarskiego nawiązywać, w końcu to Adriatico :) Same panie kelnerki były bardzo miłe, życzliwe i uśmiechnięte do rana. ;)

Jedzenie dobre. Smakował mi rosół, ziemniaki (nie śmiać się, nie wszyscy potrafią dobrze ugotować ziemniaki :) ),kluski śląskie (ekstra!), nadziewany kurczaczek, ryba po grecku, gulasz. Nie zachwycił mnie żurek - jakby rozcieńczony. Tort z sali niestety nie był zbyt smaczny, szkoda :( (to nie tylko moja opinia).

Sala nie do końca jest w moim stylu, ale jej niewątpliwym atutem są ogromne żyrandole. Na weselu na którym byłam przez większość wesela były zapalone wszystkie żyrandole, lampy, kinkiety... Było zbyt jasno. Dopiero po pierwszej w nocy (przypadkiem trochę) przygaszono część świateł i w końcu był nastrój, można było też żyrandole podziwiać ;) Najwyraźniej nie zostało to z nikim dogadane, ale wydaje mi się, że obsługa powinna zadbać o odpowiednie oświetlenie, by było bardziej klimatycznie, nastrojowo. Ot, taka moja wskazówka dla przyszłych par młodych z Adriatico. ;)

Asia_27 - Czw Lis 03, 2016 8:25 pm

Witam,
23 lipca 2016r. odbyło się nasze wesele w sali Adriatico . Sala jest przepiękna, gustownie urządzona i posiada bardzo przytulny ogródek do dyspozycji gości. Obsługa sali bardzo profesjonalna, miła i pomocna. Jedzenie było bardzo smaczne i było go bardzo dużo. Warto dodać, że wszystko było podane w bardzo atrakcyjnej formie, na ładnej zastawie. Apartament dla nowożeńców jest świeżo po remoncie, bardzo przytulny i wygodny. Za same powyżej wymienione rzeczy spokojnie bym poleciła Adriatico, ale dodatkowo wspomnę o uczciwości właściciela. W dniu ślubu wszyscy byliśmy tak zakręceni, że zapomnieliśmy umowy na organizację wesela, na której zapisane było ile mamy jeszcze zapłacić po zakończeniu przyjęcia. Okazało się, że daliśmy za dużo pieniędzy – nie minęło 5 minut i Pan Właściciel zwrócił nam 500 zł! Specjalnie zadzwonił do żony o 5 rano, żeby upewnić się czy wszystko się zgadza, bo już podczas płacenia zwrócił nam uwagę, że chyba za dużo. Naprawdę super facet. Normalnie bym nie chwaliła się swoją głupotą ale chcę mu się odwdzięczyć chociaż w ten sposób :-)

Klaudijka - Sob Lut 25, 2017 12:41 pm

Miałam okazję bawić się w Adriatico na przyjęciu weselnym w 2014 roku. Sala atrakcyjna wizualnie, jest możliwość ustawienia okrągłych stołów, jedzenie smaczne i w dużych ilościach, pyszny tort. Minus to moim zdaniem zejście po schodach do sali, dla osób starszych czy niepełnosprawnych może to stanowić nie lada problem,zwłaszcza,że toalety też są na tym wyższym poziomie.
Hachiko - Nie Lip 14, 2019 9:02 pm

Ostatnio miałam okazję bawić się na weselu w tej sali. Jeśli chodzi o wygląd sali to robi wrażenie. Wygląda trochę jak barokowy pałacyk według mnie. Bardzo ładna sala, super efekt z lustrami. To co mi sie podobalo to żyrandole i chyba nie tylko mi sie podobały. Jest wyjście na patio (ogrodu jako tako nie ma), gdzie można się przewietrzyć czy zapalić. Miejsca parkingowe też oczywiście są.
Jeśli chodzi o jedzenie z ciepłych dan to średnio mi smakowało. Przystawki były bardzo dobre, ale było ich mało, nawet bardzo mało... po cztery czy pięć kawałków na 2 duże stoły... Co do dań ciepłych to było mało miejsca (dla niektórych gości widziałam że brakło ziemniaków czy surowki, ja np. nie dostałam mięsa bo zabrakło...?). Mogę pochwalić rosół, bo był gorący, co nie zawsze jest obecne na sali xd i na pewno nie polecam frytek. Są suche i kupne...
Obsługa bardzo miła, sprezala się bardzo, a gości było sporo. Toalety czyste i pachnące niezależnie od godziny. Ktoś stuka przypadkiem kieliszek i wylalo się wino, poproszony obsługa od razu zajęła się uprzatnieciem, żeby nikt nie upadł.
Sale bym poleciła tak 7 na 10 :wink:
EDIT
zapomniałam dodać że nagłośnienie sali jest bardzo dobra. I obiekt jest klimatyzowany. Ktoś też wspomniał o ilości schodów, co faktycznie mało sprzyja osobom starszym...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group