Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Powitania - Cześć dziewczyny!:)

Muszka88 - Wto Cze 14, 2016 10:06 am
Temat postu: Cześć dziewczyny!:)
Cześć wszystkim :)
Postanowiłam dołączyć do Was by choć troszkę wyluzować przed przygotowaniami do ślubu :)
Miłego dnia!

alekul89 - Wto Cze 14, 2016 10:21 am

Cześć Muszka88 :) A kiedy ślub?
oleczqa002 - Wto Cze 14, 2016 12:14 pm

Muszka88, Witaj w gronie Forumek :)

Dorotka_ - Wto Cze 14, 2016 12:18 pm

Muszka88, opowiedz nam coś o sobie, a może założysz dzienniczek? :)
Muszka88 - Sro Cze 15, 2016 4:20 pm

Hej dziewczyny! :)

Oleczqa - Dzięki za miłe przywitanie :)

Alekul89 - Ślub zaplanowany mamy na sobotę 29.07.2017 :) z jednej strony to tak daleko a z drugiej jak pomyślę ile jest jeszcze do zrobienia to mam wrażenie że jeszcze z rok czasu by się przydało :D

Dorotka - Chciałabym lecz przyznam się szczerze że troszkę nie wiem jak się do tego zabrać. Próbowałam ustawić sobie takie fajne suwaczki które macie w podpisie ale po półgodzinnych próbach poddałam się :D

Na imię mi Magda mam 28 lat i mieszkam po troszku w Kutnie i Łodzi :) Pewnie po ślubie będę urzędować z przyszłym mężem któryś z tych miejsc jednak na razie wszystko jest niewiadome.
Na co dzień pracuję w swoim małym interesie jakim jest sklepik odzieżowy w którym również wykonuje makijaże oraz robię pazurki ;) Chciałabym bardzo projektować odzież jednak na razie odkładam pieniążki na lepszy sprzęt do szycia bo ten co mam błaga mnie o przejście na zasłużoną emeryturkę hihi.

pinfrok124 - Czw Cze 16, 2016 8:09 am

A przywitam się przy okazji ja :) Stasiu z Katowic :)

Stasiu, witam Cię gorąco, ale usuń reklamy z podpisu ;) Dorotka_

alekul89 - Czw Cze 16, 2016 8:58 am

Muszka88 lipcowe śluby są piękne ;) Rok czasu to moim zdaniem tak w sam raz na zorganizowanie wszystkiego. Zdążysz ze wszystkim. My tu zawsze chętnie pomożemy i doradzimy, więc zakładaj dzienniczek ;)
Muszka88 - Czw Cze 16, 2016 10:22 am

Alekul89 - Tak, lipiec to piękny miesiąc. Mam tylko nadzieję że nie będzie dużego upału w bo ja raczej zimnolubna jestem :) . A Ty kiedy masz termin?:)
Właśnie mam troszkę luzu w pracy więc biorę się za buszowanie na forum.

pinfrok124- Cześć Stasiu, nie wiedziałam że mężczyźni zaglądają na takie fora, a tu proszę! :D

alekul89 - Czw Cze 16, 2016 10:32 am

Ja już po :) 4 lipca 2015r. Za chwile będziemy świętować pierwszą rocznicę ślubu :D :D
Julia_ja - Czw Cze 16, 2016 1:49 pm

Muszka88, ja też Cię witam na forum :-) jest gdzieś na forum temat, jak wstawiać suwaczki :-) też mialam z tym kiedyś problem, pamiętam ;-)

Niby jeszcze duzo czasu, ale wierz mi, ze bardzo szybko zleci :-)
I też zachęcam, żebyś założyła dzienniczek, wszystkie inspiracje i przemyślenia w jednym miejscu a i dziewczyny wtedy będą mogły Ci podesłać jakieś ciekawe pomysły :-)

kaskaa1234 - Wto Cze 28, 2016 10:28 pm

Witam :) Również życzę miłego dnia, albo w sumie wieczoru :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group