Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Wideofilmowanie - Walter Studio

dorotka0603 - Sro Sty 20, 2016 11:03 pm
Temat postu: Walter Studio
Witam!
Chciałabym Wam serdecznie polecić WALTER STUDIO! :)
Oglądałam wiele filmów z wesel, ale Pan Jakub robi wszystko profesjonalnie, jak nikt inny, świetne ujęcia, wiele pomysłów! Jego filmy ogląda się z przyjemnością! Polecam:)

WalterStudio - Sro Sty 20, 2016 11:59 pm

Witam,
Z tej strony Jakub Walter

Firma Walter Studio specjalizuję się w realizacjach produkcji video takich jak wesela, studniówki, bale gimnazjalne, spoty reklamowe, teledyski, reportaże.
Do fotografii używamy wysokojakościowych lustrzanek cyfrowych marki Canon.
Realizujemy nimi produkcje filmowe w technologii FullHD, a wisienkę na torcie stanowi profesjonalny aparat marki Lumix oferujący nagrania w rozdzielczości 4K. Do tego dysponujemy szerokim wachlarzem obiektywów, pozwala nam to na zarejestrowanie różnorodnego obrazu, począwszy od bardzo szerokiego kąta widzenia obejmującego całe pomieszczenia aż po wąski, skupiający się na detalu i w przyjemny dla oka sposób rozmywający tło.

Zapraszam na facebooka pod nazwę Walter Studio

Pozdrawiam Serdecznie :)

annette88888 - Czw Sty 21, 2016 8:25 am

Ja też serdecznie polecam Pana Jakuba :D
foto 01 - Czw Kwi 07, 2016 2:28 pm
Temat postu: Zlecenie montażu
Bardzo gorąco polecam usługi Jakuba.
Ostatnio miałem okazję współpracować z nim przy okazji montażu materiału ślubnego z uroczystości mojego brata.
Z "niczego" stworzył od niczego nieodbiegający piękny film ślubny którego nie powstydzą się młodzi podczas pokazu rodzinie i najbliższym.
Sprawna,szybka i na najwyższym poziomie wykonana usługa sprawiła że będzie on polecany każdej osobie która będzie potrzebowała usługi Videofilmu.
GORĄCO POLECAM !! ! Wojtas-FOTOGRAFIA

annette88888 - Pią Kwi 08, 2016 8:57 am

Ja już po podpisaniu umowy - profesjonalnie, w przyjaznej atmosferze. Każdemu polecam :)
barilla - Pią Kwi 08, 2016 11:25 am

Czy ktos moglby podac kontakt/strone int tego kamerzysty?
annette88888 - Wto Kwi 12, 2016 6:29 pm

https://www.facebook.com/waltertudio14/

[ Dodano: Nie Lut 05, 2017 9:39 pm ]
Wybranie WALTER STUDIO do współpracy przy tworzeniu pamiątki ze ślubu, to od razu po wzięcia ślubu, najlepsza decyzja jaką podjęliśmy :) zaangażowanie, dbałość o każdy detal. Wszystko na najwyższym poziomie, a wszystko to sprawia, że wspomnienia pozostają na lata i są jak żywe. Serdecznie gratuluję tak dobrego wyczucia smaku i profesjonalizmu w każdym calu :) polecam serdecznie współpracę z firmą i w imieniu swoim i męża dziękuję za tyle emocji i radości która towarzyszyła przy tworzeniu filmu oraz przy jego oglądaniu :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group