Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sprawy ślubno-weselne - Garden Party zamiast wesela

Roseaux - Pon Cze 09, 2014 11:17 pm
Temat postu: Garden Party zamiast wesela
Hej! szukałam podobnego tematu ale nie widziałam, jeżeli już taki jest wybaczcie, jestem pierwszy dzień na forum i nie umiem jeszcze dobrze szukać :) )

Marzy mi się przyjęcie weselne w jakiejś oranżerii lub przy pięknym ogrodzie z kwiatami... z tego co czytałam na forum jest kilka fajnych miejsc z ogrodem, natomiast nie znalazłam przyjęć organizowanych w szklarni/oranżerii :)

Czy znacie takie miejsce w woj. łódzkim? znalazłam jedynie jedną piękną oranżerię, która byłaby idealna, gdyby nie to, ze jest pod Warszawą :(

Swoją drogą czy któraś z Was odważyła się na przyjęcie typowo w ogrodzie, z lampionami itd? :) i nie chodzi mi tutaj o wesele w namiocie bo wiem, że takie są, ale o zwykłe i kameralne garden party :) )

Julia_ja - Wto Cze 10, 2014 7:05 am

Hej :)

Mi się zawsze marzyło takie przyjęcie, ale muszę stwierdzić, że jest to zbyt ryzykowne jesli chodzi o pogodę w naszym kraju, która bywa bardzo zmienna :)

dorotka0603 - Nie Kwi 26, 2015 11:16 pm

Ja byłam raz na garden party i było bardzo zimno, mimo tego że był to wakacyjny miesiąc, dlatego jestem na nie :(
Dorotka_ - Pon Kwi 27, 2015 7:12 am

My robimy garden party na rocznicę, dla najbliższych i przyjaciół :smile:
ajemstories - Pon Lut 08, 2021 4:50 pm

Szkoda, że u nas tak mało popularne, nawet jak nie ma słońca, wystarczy ubrać się bardziej na luzie i cieplej, ale takie przyjecia pod gołym niebem są piekne.
moniaka - Nie Wrz 26, 2021 8:43 pm

Ogród z lampionami to mega pomysł, sama jestem ciekawa. Widzę że post dosyć starty. Dajcie znac co wybraliście? Moze jakies zdjęcia ogrodu? :-)
GdzieWesele - Sro Paź 19, 2022 4:01 pm

Super sprawa, ostatnio bardzo modne, a i można zrobić imprezę bardziej "budżetowo". :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group