Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Wideofilmowanie - Wideofilmowanie Anett

Julia_ja - Czw Gru 05, 2013 8:10 am
Temat postu: Wideofilmowanie Anett
Witam. Nigdzie nie znalazłam na forum opinii o wideofilmowaniu Anett. Nie wiem, co o tym myśleć, a widzę, że mają jakieś filmiki na stronie. Proszę, jeśli ktoś miał styczność, o jakiś głos :)

[ Dodano: Czw Gru 12, 2013 1:15 am ]
Mimo, ze nie znalazłam żadnej opinii na forum i tak zdecydowaliśmy sie na Wideofilmowanie Anett. Pan Łukasz jest bardzo sympatycznym człowiekiem, elastycznym i pomysłowym. Umowa juz podpisana i zaklepana. Oglądaliśmy filmy najpierw na stronie internetowej, pozniej na spotkaniu. Bardzo nam sie podobało. I jak za taki pakiet - wzięliśmy wideofilmowanie Extra - cena jest wg nas bardzo konkurencyjna. Zobaczymy, jak bedzie, ale zapowiada sie wspaniale :)

Maka - Sob Gru 21, 2013 7:07 pm

My także zastanawiamy się nad tą firmą. Chcieliśmy wziąć pakiet ze zdjęciami. Kiedy macie wesele?
Julia_ja - Nie Gru 22, 2013 9:56 pm

27.06.2015, ale chcemy miec wszystko dopięte juz na ostatni guzik :) wiec juz mamy wszystko załatwione i wszystkie umowy podpisane :)
kapatka - Czw Sie 21, 2014 11:52 am

Jak już pewnie niektórzy wiedzą u nas też będzie filmować Anett. Co do wrażeń (przynajmniej póki co) podpisuję się pod opinią Julia_ja i mam nadzieję, że po ślubie zdania nie zmienię.
michalskoda - Sob Paź 04, 2014 1:32 am

Napiszcie jak wrażenia, bo jak sądzę jesteście już po :)
Ciekawi mnie bardzo opinia


Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

kapatka - Pon Paź 06, 2014 5:12 pm

Ja jeszcze jestem przed i z tego co mi wiadomo Julia_ja (pozwolę sobie odpowiedzieć za Ciebie)też. Nasze opinie mogą się pojawić dopiero w przyszłym roku.
michalskoda - Sro Paź 15, 2014 1:25 am

Rozumiem. Dzięki za informację. A gdzie jeszcze zasięgaliście opinii w tym temacie?
kapatka - Sro Paź 15, 2014 7:57 am

Jeśli chodzi Ci o opinie to w necie ciężko takie znaleźć. Ja jestem zdania, że najlepiej pytać u źródła:)
Atko - Pon Lip 04, 2016 6:44 am

Dziewczyny, to jak z tymi opiniami? Bo zastanawiam się nad tą firmą :)
Julia_ja - Pon Lip 04, 2016 11:48 am

Atko, my jesteśmy bardzo zadowoleni, nadal oglądamy film kilka razy w miesiącu wspominając piękne chwile :D byliśmy zadowoleni zarówno z pracy kamerzysty jak i z ostatecznego efektu. Kamerzysta przyjmuje wszelkie propozycje i stara się je zrealizować. Za tą cenę naprawdę warto. Takie jest zdanie nasze i naszych rodzin :)
kapatka - Pon Lip 04, 2016 1:30 pm

My z kolei aż tak zadowoleni nie byliśmy... Owszem mamy film, który jak najbardziej nadaje się do oglądania, ale mieliśmy do niego kilka uwag. Na filmie np. nie mamy fragmentu oczepin kiedy rzucamy welonem i muchą, a żeby film jakoś się kończył to musieliśmy "upomnieć się" o zrobienie dodatkowego klipu.
Julia_ja - Pon Lip 04, 2016 2:53 pm

kapatka, należy dodać, że mimo, że podpisałyśmy umowę z tą samą firmą, to miałyśmy dwóch różnych kamerzystów, więc trzeba chyba na to zwrócić uwagę. Bo problem pojawia się moim zdaniem wtedy, kiedy kto inny nakręca a kto inny ma za zadanie później obrabiać ten materiał. Nie wiem, czy się ze mną zgodzisz?
kapatka - Pon Lip 04, 2016 6:43 pm

Racja-w dniu ślubu u nas był inny kamerzysta, co nie zmienia faktu, że był to kamerzysta z Wideofilmowania Anett i on też pracuje na opinię firmy.
Chciałabym jednak coś dodać: co prawda do filmu weselnego mieliśmy parę zastrzeżeń, ale za to filmik nakręcony wcześniej jako podziękowanie dla rodziców wyszedł świetnie. Może po prostu mieliśmy pecha (albo raczej miał go nasz kamerzysta). Pytanie tylko czy taka (lub inna) wpadka nie zdarzy im się po raz kolejny?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group