Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Wideofilmowanie - Bycze Filmy - czy ktoś może o nich coś napisać?

Kamila M - Wto Maj 21, 2013 10:33 am
Temat postu: Bycze Filmy - czy ktoś może o nich coś napisać?
Podobają mi się realizacje jakie mają w swoim portfolio Bycze Filmy. Powiedzcie mi, czy ktoś z Was słyszał o nich? Natknęłam się na nich po tym jak czytałam, kto robił film ślubny dla Kamila Stocha. Przyznam, że zależy mi na fajnym filmie, a nie na długometrażowej produkcji. Kto z Was lubi oglądać 5 godzinne filmy ślubne, no chyba nikt? Podpowiedzcie mi jaki macie pomysł na film ślubny?
Karyna - Sro Wrz 11, 2013 5:50 pm

Byłam na weselu, które było obsługiwane właśnie przez Bycze Filmy. Państwo młodzi zrobili niespodziankę dla swoich rodziców i wyświetlili film z podziękowaniami. Było pełno emocji i wzruszenia. Świetna sprawa, bardzo mi się to podobało. Może coś takiego? Przejrzyj sobie ich stronę, na pewno znajdziesz jakąś inspirację dla siebie.
Kamila M - Wto Wrz 17, 2013 2:00 pm

Taki film to może być niezły pomysł. W sumie przeważnie rodzice dostają kwiaty, ew. jakiś prezent. Tu proszę filmik, oryginalne i osobiście mi się podoba.


Tylko co w takim filmiku może być? Macie jakieś pomysły?

Karyna - Czw Wrz 19, 2013 6:38 pm

Wydaje mi się, że warto pomyśleć nad momentami, w których nie dalibyśmy rady bez rodziców i za to podziękować przed kamerą. Zresztą, kamerzyści na pewno mają jakieś asy w rękawie :)
aniajbk - Sro Cze 25, 2014 8:47 pm

Ja mam bardzo dobre zdanie o tej ekipie. Kręcili film dla mojej siostry na jej weselu. Bardzo kulturalna i elegancka załoga. Co ważne- nie przeszkadzali w ceremonii i zachowywali się profesjonalnie i dyskretnie. Moja rodzinka była zaskoczona efektem ich pracy. Super film - momentami było śmiesznie, a niekiedy wzruszająco. Siedzieliśmy wszyscy jak w kinie. Dużo się działo i nie musieliśmy przewijać. Jak siostra miała plenerowy filmik to babka- przesympatyczna Monia goniła i miała ze sobą chyba pół łazienki w torebce. Goniła i poprawiała siostrze makijaż i fryzurke. Tradycyjnie u mnie też będą kręcili.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group