Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sprawy ślubno-weselne - Tort na panieński

Elcia84 - Wto Lip 17, 2012 7:00 pm
Temat postu: Tort na panieński
Witam,
Czy możecie mi poradzić gdzie zamówić tort na wieczór panieński? A Wy jakie miałyście? Zależy mi na tym, żeby było to coś bardziej oryginalnego. Może macie zdjęcia tortów. Jak tak to proszę podzielcie się nimi.

[ Dodano: Pon Lip 23, 2012 10:35 am ]
Aha, czyli, żadna z Was nie miała tortu????
No a może inne słodkości typu czekoladki czy ciastka????

olivka_ja - Sro Sie 15, 2012 8:21 pm

Ja miałam tort na panieńskim (marchewkowo-czekoladowy), upiekła go przyjaciółka mojej siostry. nie był to nic w stylu tortów buddiego valastro- ale był przepyszny (pomimo tego, że nie lubię marchewki) :)
bluszcz - Sro Wrz 05, 2012 8:14 am

Moja kuzynka ostatnio miała panieński. Przy zamawianiu go pani w cukierni zapytała czy ma być w "wiadomym kształcie". Dopiero po chwili do nas dotarło, jaki kształt nam proponuje :D Ale odmówiłyśmy, bo to był wieczór panieński raczej elegancki. Wybrałyśmy klasyczny, okrągły tort z najlepszej cukierni w Bydgoszczy (chociaż otwiera ona swoje filie w coraz większej ilości miast). Był rewelacyjny - kajmakowy z tabliczką z białej czekolady (Agata ją uwielbia) na górze z napisem "Wieczór panieński Agaty". 8)
justine81 - Sro Wrz 05, 2012 9:19 am

Ja nie miałam tortu ale pamiętam, że na panieński mojej przyjaciółki sama przygotowałam banana, który 'stał' w salaterce z galaretką, został polany czekoladą i bitą śmietaną. Panna Młoda miała za zadanie zjedzenie go bez użycia rąk :smile: Muszę przyznać, że śmiechu było co nie miara :)
grejpfrut - Sro Wrz 05, 2012 11:24 am

Nie jestem fanką zabaw w stylu "jedzenie czegoś co ma przypominać penisa", a fallusowe torty też zazwyczaj mi się nie podobają... Za to bardzo podobają mi się np. takie:






[ Dodano: Sro Wrz 05, 2012 12:22 pm ]
O i jeszcze te! :D





I absolutny hit jak dla mnie ;) W sumie na kawalerski też by się nadał :lol:

bluszcz - Czw Wrz 06, 2012 8:48 am

Te torty są świetne! :D Na swój wieczór chcę jakiś taki właśnie :razz: bez wulgarnych, fallicznych kształtów, a jednocześnie widać, że to na panieński :) i taką opaskę z uszkami Myszki Minnie bym chciała :D (chciałam Wam wkleić link, ale jeszcze za świezynka tu jestem :razz: )
ggabi1234 - Czw Paź 25, 2012 10:56 am

no ja dostałam rzeczywiście dość wulgarny tort ale co ...Dziewczyny !! !! jak się bawić to się bawić :) za jakiś czas zamieszcze zdjecie tylko musze je dostac :)
lelewelka - Czw Paź 25, 2012 11:21 am

bardzo fajne torty robi Słodka Stacja * Torty Artystyczne * Cupcake * Cake pops, znalazłam ich na facebooku i ciągle obserwuję, bo bardzo atrakcyjnie wyglądają ich wypieki. Słyszałam też, że w miarę są smaczne.
Bardzo fajne torty robione są też przy placu wolności w Łodzi, są smaczne a za kilogram płaciłyśmy około 40zł, z tym, że nie były tak wymyślnie ukształtowane jak te z cupcake. Mam nadzieję, że na mój panieński koleżanki zajrzą właśnie tak, bo tak mi się podobają :D

MartaMartusiak - Czw Paź 25, 2012 11:32 am

kurcze, ale fajne pomysły :-)
Może też zamówię taki torcik...

E-kwiaty - Pią Lis 09, 2012 11:22 am

Ostatni pomysł na tort jest chyba zdecydowanie najlepszy i najbardziej oryginalny:) gdzie można taki kupić? Fajnie byłoby poznać też przykładowy cennik. Ja na swoim wieczorze panieńskim niestety nie miałam tortu...


Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek

bluszcz - Pon Lis 12, 2012 8:04 am

E-kwiaty napisał/a:
Ostatni pomysł na tort jest chyba zdecydowanie najlepszy i najbardziej oryginalny:) gdzie można taki kupić? Fajnie byłoby poznać też przykładowy cennik. Ja na swoim wieczorze panieńskim niestety nie miałam tortu...


Właśnie, ja też jestem ciekawa jak to się cenowo przedstawia...



Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek

frys1 - Czw Sty 24, 2013 1:25 am

Pierwsze słyszę żeby na wieczór Panieński tort zamawiać




Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek

bluszcz - Czw Sty 24, 2013 8:42 am

frys1 - a na ilu panieńskich byłeś? :twisted: Może jak faceci słodyczy nie lubią, to na kawalerskim tortów nie ma... Generalnie to przecież wszystko zależy od organizujących.


Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek

E-kwiaty - Sro Lut 13, 2013 12:36 pm

A czemu nie zamawiać tortu na panieński wieczór? Moim zdaniem to bardzo fajna i słodka opcja,tym bardziej jeśli inicjatywa wyjdzie ze strony zaproszonych gości. To taki miły akcent,szkoda sobie go odmawiać.
Skyler - Pon Sty 06, 2014 9:51 pm

Kochane u mnie na panieńskim będzie tort:) Moja kuzynka już nie może się doczekać kiedy mi go sprezentuje:) Tak samo mój tort ślubny ma być dla mnie niespodzianką :)
UlaKurczak - Pią Sie 08, 2014 9:04 am

Czyli wolicie nie zboczone torty?:D
Dorotka_ - Pią Sie 08, 2014 9:08 am

u mnie był tak śliczny i pyszny tort, że nikt go nie przebije. Zrobiony z miłości przez forumkę ZuzM


emiiskaa - Pią Sie 08, 2014 4:53 pm

ja na szczescie uprzedze wczesniej ze nie chce - a wszystko dlatego, ze po prostu nie lubie tortow :D
Paolina - Pią Sie 08, 2014 5:43 pm

Dorotka_, świetnie się prezentuje (prezentował ;) ). Z klasą!
alekul89 - Nie Cze 28, 2015 1:14 pm

Ja na moim panieńskim dostałam takiego oto króliczka :D Zrobiony przez jedną z moich koleżanek :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group