Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Wideofilmowanie - Kamerowanie.net

białyTulipan - Nie Mar 25, 2012 10:02 pm
Temat postu: Kamerowanie.net
Witam, nie znaleźliśmy nigdzie na forum informacji o tej firmie, więc postanowiliśmy założyć nowy temat. Czy zna ktoś Kamerowanie net ?? Podoba nam się ich oferta, ale nie ma żadnych opinii na ich temat. :? Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie informację :padam:
anita i lukasz - Pią Wrz 28, 2012 6:44 pm

hmmm tez bym chciala czegos sie o nich dowiedziec. naprawde nikt nie korzystal z ich uslug??
Karollka - Sob Sty 19, 2013 6:20 pm

ponawiam wątek :)
wwweronika - Pon Mar 18, 2013 11:44 am


asia123456789 - Czw Kwi 25, 2013 8:52 pm

ja też myślę o tej firmie:)
skowronek2323 - Pią Kwi 26, 2013 6:00 pm

ja też :-)
alex88 - Pią Kwi 26, 2013 10:14 pm

A ktoś już korzystał z ich usług i mógłby się podzielić opinią? :)
wajihgosia - Wto Cze 25, 2013 3:11 pm
Temat postu: Polecamy!
Z czystym sumieniem polecamy ! znaja sie na tym co robia, zdjecia i film sa rewelacyjne! jakosc swietna! Przy pierwszej rozmowie uslyszelismy ze zrobia wszystko zeby nam sie podobalo i rzeczywiscie tak bylo!
roksancia - Wto Cze 17, 2014 10:08 pm

my już po weselu, jutro plener póki co wrażenie jak najbardziej pozytywne. Widzieliśmy ich podobno "zły film" jakaś panna młoda niezadowolona obsmarowała ich w internecie i na tej podstawie właśnie na nich się zdecydowaliśmy bo jeśli tak wygląda skopana robota to wzięliśmy ich z miejsca ;)

O wrażeniach końcowych napiszę jak już odbierzemy film

emiiskaa - Sro Cze 18, 2014 9:49 am

a kiedy bedziecie odbierac? :)
tez o nich mysle :)

roksancia - Pon Lip 21, 2014 10:42 pm

no więc my nie jesteśmy do końca zadowoleni, jakość filmu jest ok, montaż też jest ok, ale brakuje kilku ważnych momentów z kościoła. Obiecali je wstawić do filmu, czekamy już 2 tygodnie, termin nas nagli bo wyjeżdżamy na stałe za granicę w sierpniu o czym wiedzą. Obiecali poprawić, teraz robią problem, a ich argumenty są przynajmniej nie na miejscu (ich wizja artystyczna, styl, film straci na ciekawości, najważniejsze momenty itd). Wczoraj przysłali nam to co nagrali z kościoła żebyśmy sami wybrali co mają dodać. Czytania z kościoła, kazanie, życzenia księdza poprzecinane a nie ukrywam że dla nas są to ważne momenty i o nie właśnie nam chodziło (o czym informowałam od razu po zapoznaniu się z filmem) więc jak ja mogę wybrać z tego cokolwiek? Jesteśmy z mężem tą sytuacją nieco zawiedzeni szczególnie, że w rozmowach telefonicznych i e-mailach zapewniali, że przyjęli nasze prośby do wiadomości i poinformują nas gdy materiał będzie do odbioru. Zobaczymy co będzie dalej dziś znów właściciel zapewnia, że zrobią coś z tego ale te zapewnienia słyszę od 7 lipca.

Jeśli chodzi o fotografowanie pleneru to serdecznie polecam Pan Tomek spisał się w 100 %.

emiiskaa - Wto Lip 22, 2014 12:51 pm

Daj znać jak ostatecznie się to skończyło :)
roksancia - Czw Lip 24, 2014 8:03 pm

Odebraliśmy poprawioną płytę, nie jest to efekt o który mi chodziło ale nie mam już czasu się z tym szarpać bo jak już pisałam wyjeżdżamy za granicę i mam full innych spraw do załatwienia. Jest jak jest szału nie ma.
emiiskaa - Czw Lip 24, 2014 8:05 pm

czyli generalnie nie polecasz?
roksancia - Pon Lip 28, 2014 6:26 pm

emiiskaa Fotografa Tomka tak, natomiast jeśli chodzi o film to polecam poczytać ich opinie na fb, nie tylko u mnie brakuje ważnych momentów jak się okazało.
Anetaaa - Wto Lis 25, 2014 4:50 pm

Witam czy ktoś korzystał ostatnio z usług filmowych tej firmy?
Czy polecacie ich lub macie kogoś godnego polecenia?

Sycylijka - Czw Mar 19, 2015 2:53 pm

Dziewczyny nie straszcie mnie! Mamy wstępną rezerwację i nie mogę uwierzyć w to, co czytam... :(
KrzysztofL - Nie Kwi 24, 2016 10:12 pm

niestety nie spełnili naszych oczekiwań. Słabizna cienizna. Zero komunikacji. całość trwała 3 miesiące i 2 miesiące czekania po poprawce (razem 5 miesiecy). Pan Maciek wypuszcza na rynek filmy zrobione na jedno kopyto. Teledysk u nich to co najmniej 10 minut (bo czym dłuższy tym łatwiej zrobić). Zrobili nam teledysk na YT: najpierw 11 minut (jak wszystkie na ich kanale na YT, ta sama konwencja, ta sama grafika "Wielka miłość", wszystko na jedną modłę), a po naszych uwagach i reklamacji zrobili nam krtótki, ok. 4:20, tzn 3:30 jednej piosenki i 50sekund innej piosenki, bez korelacji muzyki z obrazem. Jak można zrobić teledysk składający sie z całej piosenki i kawałka innej? Porostu nie chciało im sie dłubać, bo żeby zrobić fajny teledysk trzeba sie nasiedzieć i tak wyszlo. Po najmniejszej linii oporu. Polecam wrogom. MOże do komisu samochodowego albo na studniówkę sie nadają, ale nie na wesela. Wystarczy wejsć sobie na ich kanał na YT i zobaczyć- w tej branży jeden film mówi wiecej niż 1000słów. Nasz, jako jedyny, ma na ich kanale lekko ponad 4 minuty, cała reszta to 12minutowe mdłe kotlety. A chwalił się Pan Maciek Bartosik, że do każdego podchodzą indywiduanie i dopasowują filmy do charakteru pary mlodej. Wolne żarty Panie Maćku.

A film główny: chcieliśmy do 50min, dynamicznie, z muzyką. Zrobili nam 1:20 jak z lat 90'- po prostu na żywca weselicho zgrane i tyle. A stało się tak, bo nikt montażyście nie przekazał, jak ma złożyć, to złożył jak leciało, nagrał na płytę i heja. Znów reklamacja po 3 miesiącach czekania i po kolejnych dwóch dostaliśmy film-teledysk 30minutowy, z czego teledysku jest 24minuty, a potem 6 minut skrótu z teledysku (słownie: w 6 minut skrócili wszystko co było przez poprzednie 24min). NIe rozumiem ich myslenia- tam na prawdę ktoś sie jeszcze uczy, ale podpisaliśmy kwita, ze prace odbieramy, a z przekazanej surówki zrobimy sobie coś fajnego (o tyle dobrze, ze nam ją przekazał). Tak jak obiecałem Panie Maćku- jak będę miał nowy teledysk zrobiony przez mojego człowieka to z przyjemnoscią wkleję link do Pana filmu i mój. Poddamy to krytyce ludu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group