Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Wideofilmowanie - Antyfilmowanie.pl

mrofka_z - Sob Sty 21, 2012 5:37 pm
Temat postu: Antyfilmowanie.pl
Witam, czy ktoś coś wie i moze opowiedzieć na temat tej firmy Antyfilmowanie? Mają ciekawą ofertę na targach, proponują coś innego i w sumie całkiem dobra jakość filmów prezentowanych jako próbki. Interesuje mnie bardzo czyjaś opinia.
sunrise - Sro Sty 25, 2012 5:01 pm

Czyli to jest firma z piotrkowskiej 24?

pozdrawiam
Darek

filmowiec - Sro Sty 25, 2012 8:31 pm

tak jest, ochrzciliśmy ich rabat 210 :)
Bartek86 - Czw Sty 26, 2012 9:53 am

filmowiec napisał/a:
tak jest, ochrzciliśmy ich rabat 210 :)

tak mieli jakiś szyld na targach o rabacie

sporo ludzi do nich podchodziło, u mnie nagrywali studniówkę kilka lat temu jeszcze pod starą nazwą...dziwne że firma o tak złej opinii na rynku tak długo potrafi się utrzymać

filmowiec - Czw Sty 26, 2012 1:46 pm

zawsze taki mają
b_sixkiller - Pon Lut 20, 2012 10:59 am

Korzystaliśmy z usług firmy Antyfilmowanie na naszym weselu w 2011.
Firma wykazała się wyjątkowym brakiem profesjonalizmu podczas kręcenia ślubu i wesela.

Co nas najbardziej uderzyło:
- notoryczne niepotrzebne komentarze kamerzysty, słyszalne później na filmie.

- wszystko musiało być pod ich dyktando - wychodzenie z domu do samochodu, jazda samochodem, wchodzenie na salę itd. Kamerzysta nawet zwracał nam uwagę jak mamy trzymać ręce podczas zakładanie obrączek przy ołtarzu, w momencie kiedy Księża szli już do nas przez kościół. Później dowiedziałem się że kamerzysta zabronił nawet zrobienia jednej "bramki" bo już się ściemniało. Ja rozumiem, że starali się nagrać jak najlepsze ujęcia, jednak profesjonalizm w tej branży, w mojej ocenie, powinien polegać na tym, że zrobią to w ten sposób abyśmy z panną młodą w ogóle nie zwrócili na nich uwagi.

Dla porównania, mamy zrobione świetne zdjęcia, a momentami nie wiedzieliśmy nawet, że fotograf jest z nami

- telebim - totalna porażka, zupełnie nie przygotowana. Przez kilka godzin nie potrafili znaleźć odpowiedniego miejsca na zainstalowanie telebimu, chociaż radziłem udać się na salę wcześniej, żeby takie miejsce znaleźć. Przychodzili do mnie i pytali się gdzie mają zamontować telebim, a ja jako Pan Młody miałem w tedy z wiadomych względów co innego na głowie. O "kończącym" się projektorze z wypaloną lampą już nie wspomne. Szkoda, bo namęczyliśmy się z Żoną na wybranie sporej ilości zdjęć do wyświetlenia.

- Prosiliśmy o nagranie pierwszego tańca od początku do końca w całości. Dostaliśmy, owszem całość, jednak nagraną od pasa w górę. Co w przypadku tango mija się z celem.
"Wypity" już znajomy nagrał taniec telefonem komórkowym i wyszło to 3 razy lepiej.

Są i PLUSY :
- byłem pełen obaw wywiadów którymi firma się szczyci. Nie jest to po prostu mój rodzaj rozrywki. Przeprowadzone jednak fajnie, na luzie, z humorem. Ciekawy dodatek, zawsze to coś innego.
- Montaż dvd zrobiony bardzo fajnie. Dobrze dobrana muzyka, nowoczesne, ciekawe przejścia między ujęciami. Film montowany przez młodych chłopaków, którzy najwyraźniej włożyli w to trochę serca, świeżości i pomysłu. Szkoda, że tacy ludzie również nie filmowali uroczystości. W tedy pewnie byłoby całkiem nieźle.

Reasumując, Firma może i jest dobra przy filmowaniu studniówek, jednak do profesjonalnej obsługi wesela, w naszej (i nie tylko w naszej) ocenie jeszcze im bardzo daleko.

usunięta reklama innej firmy

roxanna - Wto Lut 28, 2012 12:04 am

Czy antyfilmowanie może być dobrym filmowaniem z samej nazwy chyba nie bardzo?
Malwina_łódź - Wto Lut 28, 2012 8:18 am

b_sixkiller napisał/a:

"Wypity" już znajomy nagrał taniec telefonem komórkowym i wyszło to 3 razy lepiej.


Wypity znajomy przy pierwszym tańcu? :?
Toż to do obiadu góra 3 kieliszki udaje się wcisnąć... ale może ja się nie znam 8)

maybe_baby - Wto Mar 13, 2012 10:40 am

hehe może znajomy z rodziną autokarem jechał na ślub i już zdążyli sobie w drodze trochę humory poprawić:)
yushi - Pią Kwi 13, 2012 3:36 pm

b_sixkiller jak najbardziej ma rację. Ja miałem wesele w październiku 2011 i to absolutna porażka. Pierwszy taniec to rzeczywiście nagrywanie od pasa w górę. My mieliśmy jakiś mały układ taneczny i też przed weselem pytaliśmy, czy chcą może zobaczyć, żeby wiedzieć jak się przygotować, gdzie ustawić, ale nie. Stwierdzili, że są profesjonaliści i dadzą radę... Oczywiście nie dali. Samochód "w locie" też mieli nagrywać, ale też się nie udało... Naprawdę nie polecam. A cenowo to po prostu jakaś masakra. Prawie 5 tys. zł. wyszło, gdzie ja wartość tego nagrania i zdjęć oceniam nie więcej niż na 2 tysiące.
W kościele są momenty, że obraz trzęsie się jakby to ktoś telefonem komórkowym nagrywał...
Jak będę mieć więcej czasu to może coś napiszę, ale generalnie to stanowczo odradzam.

Są też jakieś plusy:
 Tak jak wcześniej napisał b_sixkiller wywiady okazują się naprawdę całkiem fajnie.
 Jakość obrazu jest całkiem dobra. W moim przypadku chciałem mieć obraz HD i na to narzekać nie mogę.

The Flame - Nie Kwi 15, 2012 1:15 pm

Jako zespół mielismy jeden raz wspólne wesele z tą firmą. Nie będę odnosił się do negatywnych uwag niektórych forumowiczow, gdyż są to oceny subiektywne. Wyrażę natomiast moją opinie na podstawie tego jednego spotkania. Na weselu był fotograf i dwóch kamerzystów. Jeden porządnie ubrany i z dobrą kamerą natomiast drugi w podkoszulce i jeansach z małą kamerką. Byłem zniesmaczony, bo to elegancka sala, a nie jakaś remiza. Bardzo byłem ciekaw wynikow pracy takiej ekipy i poprosilem mlodych o udostępnienie gotowego materiału. Rezultat przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dobra jakość, nienaganny dzwięk, pełne utwory, nieporwany montaż. Trzeba dodać, że panowie byli pracowici. Nie pili, nie siedzieli przy stole, tylko cały czas nagrywali. Byli prawie do końca wesela co się rzadko zdarza. Ogólnie więc materiał wyszedł bardzo dobry, a jego fragmenty za zgodą nowożeńców są na you tubie, gdyż według mnie są dużo lepsze niż produkcje innych (bez urazy) kamerzystów. Postanowilem napisać, gdyż często opinie o ludziach są niesprawiedliwe i krzywdzące, ale zależy jakie się ma wymagania.
Adam14 - Nie Gru 02, 2012 8:06 pm

Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług Antyfilmowanie w czerwcu 2012 roku. Dwa tygodnie po weselu odebraliśmy gotowy materiał i było wszystko ok. Dziwię się bardzo osobom, które podpisują umowy na takie kwoty i nie czytają ich dokładnie. Wszystkie ceny za usługi mieliśmy wypisane z tyłu na umowie i dokładnie ustaliliśmy już wcześniej z panem Darkiem co chcemy i za ile. Jeżeli ktoś tego nie robi to nie dziwota, że później wychodzą takie harce. Do samego filmu też nie mamy zastrzeżeń. Najbardziej podobały nam się się wywiady i telebim na samym weselu - fantastyczna rzecz. Jakość obrazu na filmie jest bardzo dobra, teledyski na końcu też są ok. Polecałbym sprawdzić dokładnie samemu ofertę tej firmy i wtedy wyrobić sobie o niej własne zdanie, bo sam jestem z niej zadowolony.

Pozdrawiam Adam :)

lidka_b_ - Nie Gru 02, 2012 8:36 pm
Temat postu: Antyfilmowanie
Czytając Wasze posty mam wrażenie że wszyscy Ci niezadowoleni mówią o zupełnie innej firmie... Krótko powiem jak było u mnie … Na dzień dobry ustaliliśmy konkretną cenę, za konkretną usługę. Chcieliśmy, żeby na filmie były wszystkie najważniejsze momenty oraz trwał krótko (u nas jest 2h) w wersji HD. I TAK JEST. Mogliśmy obejrzeć surowy materiał, następnie materiał po obróbce, a trzy tyg. temu siedziałam z Darkiem 2,5 h w jego studio i zmienialiśmy wszystko co mi się nie podobało, Miałam 100% wpływu na to co jest na ekranie. Za usługę zapłaciliśmy cenę ustaloną z góry według cennika, tego na umowie i ani złotówki więcej! Dodam też, iż od Antyfilmowania mieliśmy film+fotki - z ceny, jakości naprawdę jesteśmy zadowoleni, bo do zdjęć jakie zrobił nam młody, sympatyczny fotograf nie mamy żadnych zastrzeżeń oraz każdemu polecamy jego zdjęcia oraz wyluzowany sposób pracy :) . Sama praca z Darkiem oraz Mariuszem w dniu ślubu była bardzo sympatyczna. W plenerze podczas zdjęć wszyscy bawiliśmy się tak fajnie, że my jako para młoda dotarliśmy do ślubu uśmiechnięci, wyluzowani, a nasz nastrój szybko wszystkim się udzielił. Nawiasem mówiąc zdjęcia są naprawdę super i nie wiem jak można uznać fotki Mariusza za nie profesjonalne... oraz nie sądzę, żeby takie zdjęcia robił każdy.. jak to nie, którzy mówią. Na weselu natomiast widziałam kilku „kawalerów” – potencjalnych przyszłych „młodych”, którzy brali od Darka wizytówki. Acha, dla pełni opisu dodam, że na miesiąc przed własnym ślubem dotarła do mnie informacja, że jakiś kamerzysta z „Antyfilmowania….” na jednym z wesel pił alkohol i zwyczajnie się wstawił oraz usłyszałam, że zdjęcia będą masakryczne. Myślałam, że padnę z nerwów bo znalezienie innego kamerzysty i fotografa na miesiąc przed terminem wydawało mi się wielkim problemem. Rozmawialiśmy o tym piciu z szefem firmy, przed imprezą, i on potwierdził, że miał takiego pracownika i go po prostu wywalił z pracy! U nas nawet nie powąchali alkoholu, a co zdjęć Darek umówił nas na spotkanie z fotografem, który miał być u nas na weselu i od razu na spotkaniu z Mariuszem wiedziałam, że na pewno nie ma mowy z nieprofesjonalizmem z jego strony... Antyfilmowanie oceniam jako bardzo przyjaznych klientom prawdziwych profesjonalistów. Jeśli chcecie info: lidia.b@poczta.fm
Napisałam swoją opinię tutaj na forum, gdy zobaczyłam jak tak fajne chłopaki jak Mariusz i Darek są tak niesprawiedliwe oczerniani ;/ i sama się zastanawiam czy to tych samych ludzi miałam na weselu...

Rusałka_Maja - Nie Gru 02, 2012 10:10 pm

I zupełnie przypadkiem obie te osoby dołączyły akurat dziś i to ich jedyny post :mrgreen: nie będę więcej komentować...
Dorotka_ - Nie Gru 02, 2012 10:18 pm

Rusałka_Maja, akurat po targach :mrgreen:
lidka_b_ - Nie Gru 02, 2012 11:33 pm

Rusałka_Maja oraz Dorotka_
nie rozumiem waszych wypowiedzi..
jak chcecie to zapraszam o kontakt, jak pokaże wam mój film i akt ślubu to uwierzycie.. nie wiem skąd jest taka nagonka na tą firmę.. jakoś nikt nie czepiał się, że osoby, które negatywnie się wypowiedziały również mają jeden post... , a po mojej pozytywnej opinii od razu jest szukanie dziury w całym.. KTOŚ MI WYTŁUMACZY O CO TU CHODZI??
jeśli chcecie - zapraszam do mnie do domu na kawę i obejrzenie zdjęć i teledysków z mojego wesela to może uwierzycie, że naprawdę jest jak mówię...
ehh ;/

Dorotka_ - Pon Gru 03, 2012 8:46 am

lidka_b_, jaka nagonka? zauważenie zbieżności dat, okoliczności i osób?
chyba jeszcze nagonki nie widziałaś :smile:

rotos - Pon Gru 03, 2012 1:24 pm

Dzień dobry !
Skorzystałem również z usług tej firmy antyfilmowanie z Łodzi i stwierdzam, że są dobre jej strony i złe.
Dobre to takie, że film oceniam w skali do 10 na 8 czyli na prawdę nieźle ale widać że jakby mieli więcej czasu i jakby się przyłożyli bardziej to byłoby jeszcze lepiej.

Zaletą są na pewno wywiady szefa Darka, facet ma wyjątkowe poczucie humoru i normalnie jakby wiedział do kogo podejść! (tutaj szacun).
Teledyski też wyszły fajowo, zawsze się śmiejemy jak je oglądamy.
Odnośnie telebimu to jest taka aluzja żeby nie dawać starych zeskanowanych zdjęć o małej rozdzielczości bo w ogóle ich nie widać a oni wam o tym nie powiedzą tylko puszczają jak leci. No i wielkim błędem szefa jest podejście na luzie, to go też dyskryminuje.
widać to na tym forum. ;)

WNIOSEK: Jak się wam podoba to z proszę samemu sobie wybrać.
Robert


;) ;)

Alberto - Pon Gru 03, 2012 1:36 pm

Aha, brzmi wiarygodnie :)
marcin123456 - Pon Gru 03, 2012 5:26 pm

Witam wszystkich!
Czytając te wszystkie opinie jedna mysl przychodzi mi do głowy.
Zazdrosc ludzka nie zna granic!!!
Sami wraz z Narzeczoną wiele razy bawilismy sie na weselach gdzie Pan Darek z ekipą filmował. Wiele razy zdarzyło nam sie oglądak filmy z wesel Pana Darka i sami zamówilismy ekipe Antyfilmowania na Nasze wesele na maj 2013! Mało tego Antyfilmowanie kręciło na 8 nowoczesnych kamer wraz z zurawiem nasze teledyski zespołowe (mozna zobaczyc wpisując w google culturehouse) To był czad! Prawdziwe podejscie do pracy, zywiołowosc, spontanicznosc itp.
I jeszcze jedno. Zawsze mozna było sie dogadac finansowo.
Zdecydowałem sie dodac swoja opinie bo widze ze albo konkurencja (dzien po targach!!!) albo jacys nie zadowoleni z zycia ludzie piszą czasami takie głupoty ze zal mi tego człowieka ktory całe serce wkłada w swoją prace i robi to ekstra!!!
Marcin

Adam14 - Pon Gru 03, 2012 7:02 pm

No w zasadzie nie wiemy co o Tym myśleć, z jednej strony widzimy film z naszego wesela, który dla nas jest świetny (tak jak zresztą to poprzednio opisaliśmy), a z drugiej strony posty kilku użytkowników, wyraźnie napinkowe, dążące do kłótni czy też zniesławienia firmy, chociaż oczywiście było kilka opinii "normalnych", które nie były pozytywne dla Tej firmy, ale jak wcześniej napisaliśmy jest kilka postów wyraźnie przekraczających pewne granice.

Widząc pracę jaką wykonują nie możemy obojętnie przejść wobec takich zachowań.

My nie koncentrujemy się tylko na obronie firmy Antyfilmowanie, ale również chodzi nam o poziom tego forum, po prostu się szanujmy.

Pozdrawiam Adam i Basia :)

ZoltyTulipan - Pon Gru 03, 2012 11:16 pm

Ależ się tutaj opinii pojawiło w ciągu ostatnich 24 godzin... Po prostu dziwne jest to, że tak nagle wszyscy w jednym czasie trafili tu na forum i zaczeli zachwalać to samo :P
amorek28 - Sob Gru 08, 2012 12:02 am
Temat postu: witam
moze to po prostu znaczy, że firma pracuje raz lepiej, raz gorzej, w zależnosci od np: pory dnia, roku, układu planet itp.
..albo innych ważnych czynników...
wybór należy do Was, i wy poniesiecie konsekwencje tego wyboru, jakiekolwiek by one nie były

Jagódka - Wto Gru 11, 2012 5:40 pm

Hej ;)
Ja również mam zrealizowany materiał ( film + zdjęcia) przez "antyfilmowanie".
Do tej pory nie miałam czasu wypowiedzieć się o tej firmie na tym forum…, ale po telefonie od p. Darka, który prosił mnie o wypowiedzenie się tutaj w celu pokazania prawdy o "firmie"…

Więc tak, wesele mieliśmy 08 lipca tego roku. Na "antyfilmowanie" zdecydowaliśmy się, ponieważ firmę znaliśmy już z wesela mojego kuzynka, który miał je 4 lata temu i wyglądało to tak:
- film był 3 godzinny w wersji cyfrowej, gdyby nie super wywiady, samochód nagrany podczas jazdy w mieście i dwa teledyski to film byłby średni oraz mój kuzyn miał jeszcze zdjęcia, które średnio nam się spodobały..
i jeszcze mieli telebim na weselu, który też średnio wywołał u mnie aplauz..

Poszliśmy do p. Darka do studia na Piotrkowską na początku tego roku, żeby zobaczyć co zmieniło się od czasu wesela mojego kuzyna i tak:
- spodobał nam się wyluzowany i pogodny nastrój p. Darka oraz materiał, który został nam pokazany
- bardzo przypadły nam nowe teledyski kręcone lustrzanką oraz wersja HD materiału ( którą naprawdę widać!! )
- oraz wywiady, które nadal są super przeprowadzane
- co do zdjęć i telebimu byłam negatywnie nastawiona.., ale po rozmowie z p. Darkiem i fotografem Mariuszem dałam się przekonać
- > zaoferowali nam telebim na poprawinach skoro nie chciałam na weselu i naprawdę byłam zadowolona z rezultatu( puszczali na nim zdjęcia z wesela oraz dostarczone przez nas fotografię)
- co do zdjęć zaoferowali Nam najniższy pakiet i przekonywali, iż naprawdę będę zadowolona i nie mam się czego obawiać, ponieważ od dwóch lat doszedł do ekipy "antyfilmowania" młody fotograf Mariusz i po zobaczeniu jego prac dałam się namówić..

I tak teraz opowiem o końcowym rezultacie, czyli o Naszym materiale:
- otrzymaliśmy 3 godz. filmu HD z wesela + 1,5 godz. z poprawin + 3 min. teledysk DSLR + zdjęcia
- film naprawdę nam się spodobał super była nowa czołówka i wywiady ( które spodobały się całej naszej rodzinie i znajomym), chłopaki fajnie nakręcili cały materiał, podstawiona przez Nich muzyka świetnie pasuje i fajne jest zgrana z filmem
- telebim na poprawinach to fajna sprawa ! bo i tak większość gości jest "wczorajszych" i siedzą przy stołach.. :D
- teledysk DSLR jest naprawdę świetny !! , ja akurat wybrałam wersję romantyczną.. i naprawdę jestem zadowolona !
- co do zdjęć - naprawdę miło się zaskoczyłam ! ;) ) z tego co się dowiedziałam od Mariusza, że w "antyfilmowaniu" pracowało 7 fotografów z czego zostało tylko dwóch + został zatrudniony nowy ( właśnie Mariusz) , w celu poprawienia jakości zdjęć
i naprawdę mogę go każdej parze polecić fotki wyszły super, Mariusz cały czas jest uśmiechnięty i jego główną zaletą odczuwalną uroczystości jest kontakt ! o wszystkim nas poinformował i doradził, tak żeby fajnie to wyglądało
- na plener wybraliśmy się po ślubie w dwa miejsca wybrane przez Nas i dwa przez Mariusza, cały czas wymyślał nowe pozy, atmosfera na plenerze była naprawdę wyluzowana.. Ja akurat nie lubię zdjęć, ale tak zostałam " poprowadzona" przez plener, że nie odczułam spięcia , a wręcz przeciwnie świetnie się bawiłam !
- w końcowym rezultacie zdecydowałam się na II pakiet foto + dwa super zdjęcia na piankach

Podsumowując główną zaletą mojego materiału są wywiady, teledysk DSLR oraz ZDJĘCIA, które naprawdę polecam ! ;)
PS. Tym, którzy nie są przekonani do "Antyfilmowania", naprawdę polecam odwiedzić ich studio na Piotrkowskiej i samemu przekonanie się jak ta firma działa naprawdę i jak wygląda ich praca :)
Pozdrawiam i życzę udanego wyboru ;)

ZoltyTulipan - Wto Gru 11, 2012 5:50 pm

Jagódka napisał/a:
Do tej pory nie miałam czasu wypowiedzieć się o tej firmie na tym forum…, ale po telefonie od p. Darka, który prosił mnie o wypowiedzenie się tutaj w celu pokazania prawdy o "firmie"…

To wyjaśnia napływ ostatnich postów :p

Magda1312 - Sro Gru 12, 2012 1:52 pm

ZoltyTulipan, ale z drugiej strony zauważ, że negatywne opinie pochodzą również od osób, które wpadły tylko na 1 posta, lub od konkurencji. Co Ty na to? Jakbym się dowiedziała, że moja firma (z której usług klienci są zadowoleni) ma takie opinie na forum, to sama bym poprosiła tych właśnie klientów o opisanie własnych wrażeń. Nie wyciągajmy pochopnych wniosków.
Oczywiście nie wykluczam opcji, że nowe wpisy pochodzą od samego właściciela, bądź namówionych, może nawet opłaconych osób - tego nie wiem, ale nie warto od razu zakładać najgorszego.
I tak, widzę, że tylko zauważyłaś, że mamy wyjaśnienie nagłego ruchu, bardziej w swoim poście odnoszę się do poprzednich wypowiedzi wątpiących w rzetelność pojawiających się opinii :)

No i nie ma co, właściciel ma niezłe gadanie, ale jak dla mnie na targach był zbyt nachalny, chociaż mojego J. był w stanie sobą zainteresować... pomyślimy, zobaczymy, przejrzymy jeszcze raz cennik ;)

Asiek - Czw Gru 13, 2012 8:59 pm

Zgadzam się z Magdą1312. Szkoda, że brakuje opinii od osób wiarygodniejszych, czyli takich, które udzielają się na forum nie tylko w tym temacie. Ale może z czasem i takie się pojawią. :)
Marba21 - Pią Gru 14, 2012 10:02 am

Witam wszystkich forumłowiczów.

Czytając nie które posty natknąłem się na firmę Antyfilmowanie.
Dużo tu piszą złych rzeczy.
Osobiście nie znam tej firmy ale widziałem ich przy pracy jak kręcili
studniówkę mojej siostrze.
Powiem tak Pan Darek to bardzo operacyjny fajny człowiek z którym można się dogadać dosłownie z wszystkim.
Filmu mojej siostry nie widziałem ale siora nie narzekała powiedziała, że jest OK.
Z tego co widziałem na studniówce to byli całą ekipą i pracowali jak mrówki.
Wypas z sprzętem też mieli dobry. Był tam nawet ten wysięgnik co można zobaczyć na większych balach w telewizji.
Ogólnie zrobili na mnie osobiście dobre pozytywne wrażenie.

Magda1312 - Pią Gru 14, 2012 12:08 pm

No to jak wszedł motyw studniówek, to powiem, co się na targach od koleżanki dowiedziałam. Antyfilmowanie w pracy nad materiałem studniówkowym sprawdza się znakomicie. Moja dobra koleżanka miała studniówkę właśnie przez nich kręconą - bardzo na wesoło (piszę do niej zapytać o jakość dźwięku-dam znać jak odpowie) i bardzo zachwalała. Wiadomo jednak, że wesele to nie studniówka, dlatego wciąż czekam na opinie od forumowiczów (a nie nowych osób).
Asiek - Pią Gru 14, 2012 6:05 pm

Marba21 napisał/a:

Powiem tak Pan Darek to bardzo operacyjny fajny człowiek

Operacyjny? :o Tzn.?

IandT - Czw Gru 27, 2012 4:08 pm

Witamy wszystkich!

We wrześniu 2012 roku korzystaliśmy z usług firmy Antyfilmowanie. Nie zgadzamy się z krytycznymi wpisami na temat działalności tej firmy.
Nasz ślub i wesele nagrywał osobiście pan Dariusz z czego jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż jakość usługi w pełni nas zadowoliła. Ślub nagrany był bardzo naturalnie, bez żadnych ustawień i wymuszonych, czy też sugerowanych zachowań. Pan Darek sam wiedział, gdzie ma się w danej chwili znaleźć, aby uchwycić wszystkie ważne momenty ceremonii. Wykonał pracę zgodnie z naszymi prośbami uzgodnionymi wcześniej. Ślub został nagrany bardzo ciekawie z zachowaniem podniosłości tego wydarzenia, a pan Darek starał się być niezauważony, co mu się w pełni udało.
Wesele, podobnie jak ślub, nagrane zostało w sposób profesjonalny. Pierwszy taniec nagrany w całości z przedstawieniem pełnych sylwetek. Pan Darek włożył dużo pracy w nagranie zabawy weselnej, był bardzo ruchliwy i udało mu się uchwycić wszystkie osoby będące uczestnikami zabawy jak i te siedzące przy stołach. Film jest bardzo dynamiczny i ciekawy, mimo, że nagrywany był jedną kamerą. Jakość nagrania oceniamy bardzo wysoko, obraz jest wyraźny i przedstawia naturalne kolory. Montaż jest ciekawy a film dynamiczny. Co ważne pan Dariusz uwzględnił wszystkie nasze uwagi.
Szczerze polecamy tę firmę.

I&T

Dobi - Sro Sty 02, 2013 2:51 pm

Wraz z małżonką planowaliśmy zatrudnić tą firmę na wesele, mieliśmy już nawet umowę i wpłaciliśmy zadatek, ale po obejrzeniu kilku filmów przez nich wyprodukowanych, zrezygnowaliśmy.
Wybraliśmy innego kamerzystę, który stworzył dla nas wspaniałą pamiątkę. Zrobił to znacznie lepiej niż wspomniana firma i za znacznie niższą cenę.

Była jeszcze kłótnia o zwrot zadatku, ale dałem sobie z tym spokój. Szkoda nerwów. Cieszę się, że w porę zrezygnowałem z usług tej firmy.

Dominik1 - Sro Sty 23, 2013 4:28 pm

Witam serdecznie. My na targach ślubnych ostatnio podpisaliśmy umowę na filmowanie i fotografię. Materiał ogólnie nam się bardzo podobał, a zwłaszcza kreatywność i awangarda. Chciałbym się też coś więcej dowiedzieć o tej firmie. Śledzimy poczynania jej na facebooku i staramy się kontrolować ich działania na bieżąco, w celu obserwacji nowych trendy, które wykonują. Jak na razie nie mam do tej firmy żadnych zastrzeżeń, a raczej jestem nastawiony bardzo pozytywnie, po tym co obserwuję na facebooku i tych materiałach które obejrzeliśmy na targach. Mam nadzieję, że na naszym weselu ten film jak i zdjęcia będą tak samo awangardowe jak te, które obserwuję na bieżąco i te z targów.
Wyderka85 - Czw Sty 24, 2013 6:21 pm

Akurat jeden post od pana dominika1 i akurat o antyfilmowaniu
Kreatywni są faktycznie, oj tak.

Byłam na weselu kolegi w Dalikowie, ślub w Konstantynowie Srebrnej. To był 1 Września ubiegłego roku, jak miesiąc temu dostałam płytę z filmem to mi ręce i nogi opadły. Kościół tragedia, pocięty i zmontowany bez sensu, ale to byłoby do naprawy (zmusiło by się ich do ponownego montażu). Jednak całość materiału to dowód na rozpoczynająca się agresywną fazę parkinsona u młodego skądinąd kamerzysty. Rozumiem, że nie każdego stać na tę pływającą stabilizację obrazu czy jak to się tam nazywa, ale to że cały obraz się trzęsie i skacze to już nawet nie jest kpina. Poza tym wesele, siermiężnie i topornie zmontowane a nakręcone z lotu ptaka. Na żadnym kadrze nie ma twarzy tylko czoła i potylice. To gorzej nakręcony materiał, niż to co zrobili nasi znajomi na tej samej imprezie, zwykłą kamerką domową. Tylko oni byli na bani, nie brali za to kasy i nie nazywali się profesjonalistami. Jak dla mnie nazwa firmy mówi wiele, to jest naprawdę ANTYFILMOWANIE!!!

Dominik1 - Sob Sty 26, 2013 5:23 pm

Czyli co, bo nie rozumiem? To co oglądaliśmy u nich w studiu, na targach to były chyba ich nagrania. Patrzyliśmy także na ukończone wesela tej firmy i nie było takich akcji, przynajmniej my nie zaobserwowaliśmy. Raczej nie mogę się przekonać, że na taśmie były nakręcone same czoła, czy coś tam jeszcze. Żadna firma działająca tyle lat z takim stażem nie jest w stanie tego zrobić. Więc jak najbardziej nie rozumiem wypowiedzi użytkownika wyżej.
Wyderka85 - Nie Sty 27, 2013 2:31 pm

Dominiku Pierwszy, zakładam, że jesteś z firmą Antyfilmowanie związany zawodowo, więc proszę zerknąć do materiałów archiwalnych waszego studia i będziesz wiedział o czym pisałam... ja płyty mam u siebie, jak ktoś będzie chciał obejrzeć to dzieło, to mogę pokazać by udowodnić swoje słowa. Najprawdopodobniej firma wasza bierze za dużo zleceń i posiłkuje się w realizacji części z nich kompletnymi amatorami, co niestety widać później.
viperpce - Pią Lut 01, 2013 7:30 pm
Temat postu: Polecam
Witamy
jeśli chodzi o antyfilmowanie to mieliśmy wesele w październiku 2012 i korzystaliśmy z usług i jesteśmy bardzo zadowoleni.Szukaliśmy profesionalnego kamerzysty a zarazem luźnego.Zgadałem się z kolegą i polecił nam antyfilmowanie bo korzystał z ich usług i podal do nich strone antyfimowanie.pl weszliśmy i się przekonaliśmy, że to jest ekipa którą chcemy mieć i się nie zawiedliśmy :)Szybka otrzymaliśmy płyty i rzecziwiści jest wysoka jakość nagrania i dzwięku ale najfajniesze są wywiady a szczególnie z rodzicami z nami oraz gośćmi to dla nas jest pamiątka na całe życie.Jeśli chodzi o finanse to zapłaciliśmy dużo mniej niż na umowie przedwstępnej dostaliśmy naprawde fajne rabaciki.My osobiście POLECAMY anbtyfilmanie i bedziemy polecać innym.

martinka - Sob Lut 02, 2013 8:47 pm

Tak czasami zerkam na rożne wątki i widzę że firma ta posiada największą ilośc wpisów od "jedno - postowców;-)" no nic tylko ludzie nieudzielający się wcale na forum rejestrują się by napisać czy to pozytywnie czy negatywnie nt jednej firmy...Oczywiście są osoby co po imprezie już rejestrują się ale piszą i o sali i o zespole...a tu patrz tylko jedna firma...
bambolea - Wto Kwi 02, 2013 11:27 am

Mojego narzeczonego siostra miała w tym roku studniówkę, którą filmowała firma Antyfilmowanie.pl . Nie wiem, jak to wygląda w przypadku filmów ślubnych, ale to co zobaczyłam na płycie studniówkowej woła o pomstę do nieba.
Od początku. Jakoś niedługo po imprezie, na youtube firmy pokazały się studniówkowe skróty. Jak je obejrzałam to wręcz zaczęłam zazdrościć, że na mojej studniówce był zwykły "pan Zdzisio", bez zbytniego pomysłu na film. Przykład (to akurat nie ta szkoła):
http://www.youtube.com/watch?v=b5S8l84oOsQ
Czekałam na cały film, bo brałam ich pod uwagę na nasz ślub i w końcu się doczekałam.
Zacznijmy od tego, że płyta nie posiada nawet nadruku, więc wygląda jakby była od kogoś przegrywana (nawet nasz "pan Zdzisio" dał nam płyty z nadrukiem), natomiast okładka wydrukowana jest na zwykłej domowej, atramentowej drukarce, chyba na opcji "oszczędzanie tuszu". Przynajmniej tak wygląda. Włączyłam płytę - prezentacja szkoły i klasy. Każdy po kolei pokazany, niestety nikt nie podpisany, jedynie tylko, że klasa 3b. Następnie od razu przejście do poloneza - myślę, że można by było pokazać parę ujęć z sali i ją przedstawić (Dwór Artusa). I generalnie były dwie kamery. Dwie różne kamery (gdzie jedna to chyba bardzo stara), z każdej inaczej było słychać dźwięk (w jednej bardziej basy, w drugiej wysokie tony), inne kolory, inny kontrast, obraz z jednej kamery nieostry. Wygląda to fatalnie, poza tym polonez został zmontowany, przez co moim zdaniem nie widać całego tańca i jego uroku, czyli tych wszystkich przejść, bo obraz przeskakuje z jednej do drugiej kamery, co trochę wprowadza chaos i moim zdaniem - mimo, że generalnie fajnie to wygląda, jak są np. tańce na sali, to akurat w polonezie wygląda źle (przynajmniej takie jest moje zdanie). Jakość filmu tragiczna, niewyrównanie dźwięku (czy jak to tam się nazywa), przez co w jednych scenach jest bardzo cicho, a w innych ryczy. Gdy zaczęła już grać orkiestra, dźwięk wręcz harczał i trzaskał. O jakości z teledysku na youtube nie było mowy. Tak to żadnych urozmaiceń w trakcie, jedynie wywiady (i gdzieś w połowie wstawiony ten magiczny skrócik z YT). Na końcu taki podsumowujący teledysk (już nie w jakości DSLR), który polegał na zmontowaniu różnych krótkich scen, gdzie każda ze 3 razy była cofana i tyle.
Generalnie jakbym coś takiego dostała jako film ze swojego wesela to bym się chyba zapłakała. Już wiem, że jest to po prostu amatorszczyzna i ANTYFILMOWANIE. Dobrze, że chłopaki chociaż potrafią nazwać swoje zdolności po imieniu. Nie wiem jak to wygląda w przypadku filmu ze ślubu, może używają lepszych kamer i bardziej się starają, ale ja niestety nie zaryzykuję.
Mam nadzieję, że komuś tą opinią pomogłam w wyborze.

Alberto - Wto Kwi 02, 2013 12:08 pm

A z ciekawości - czy koszt zakupu płyty odzwierciedla jakość zamówionej usługi??
bambolea - Wto Kwi 02, 2013 1:24 pm

Alberto, Nie mam pojęcia ile kosztowało samo filmowanie, bo oni płacili ogólnie składkę za salę, foto, wideo, prezenty dla nauczycieli itp.
zakleplogin - Pią Kwi 05, 2013 4:20 pm
Temat postu: wielkie NIE
W tym roku ANTYFILMOWANIE miało zaszczyt gościć o mnie w szkole na studniówce. Tak, to raczej oni mieli zaszczyt, a nie my goszcząc ich.
Ich oferta oczywiście powaliła wszystkich na kolana. Może zbędne było to, że po 1 kamerze na klasę + jedna dodatkowo ogólna, ale już pomijając... Cena też dość wysoka, bo wyszło coś po ok 60zł od osoby. Swoim demo nas zachwycili, więc przedstawiciele podpisali umowę - jedni się zgadzali, drudzy nie, trudno. Mieliśmy nadzieję jednak, że za taką kasę zrobią coś ciekawego, coś na miarę zaprezentowanego wcześniej demo. Niestety, rozczarowanie było wielkie. Zacznę od wywiadów, które prowadził koleś ok 30tki, może przed. Każdy uczestniczący w wywiadzie dostał te same pytania:
-jak przygotowania do studniówki?
-jak tam, kupiles swojej dziewczynie kiecke?ile kosztowala? ale armani/dolce?
-ciezko bedzie ci sie rozstac z klasa?
-jak próby poloneza, jak sie podobał
-jak sie podoba studniówka
-jak przygotowania do matury
Chłopak czasami juz zapominał, że takie samo pytanie zadał tej samej osobie 10s wcześniej. Wiadomo, że odpowiedzi zawsze były takie same: studniowka,polonez super, kiecka armani, wychowawczyni super - no bo co powiedziec... Oczywiście, jeśli koleś trafił na jakiegoś jajcarza to rozmowa była fajna, ale serio, ciężko ogląda sie ten moment z wywiadami, gdzie facet non stop zadaje te same pytania, to nudne! Jedyny plus za to, że nie kręcili jak wpieprzaliśmy rosół! Druga sprawa - to, co sie działo na sali. Kamerzysta gonił kamerzyste. Jak jeden upatrzył sobie jakąś grupke, to połowa płyty to są te same osoby. Mimo to, że byliśmy charakterystycznie pooznaczani i kamerzysta wiedział, kogo ma kręcić, to 50% osób z mojej klasy, mimo to że zawsze gdzieś byli w dostepnym miejscu, nie chowali sie po kątach, to ich na tym filmie po prostu nie ma! Uwaga, kamera obraca sie z jednego kąta sali na drugi. Wiadomo, nie mozna za szybko, bo nic nie bedzie widac - dobra, było pare przejść łagodnych, ale niektore lecialy tak szybko, ze mnie od tego oglądania zaczęły oczy boleć.
Jestem osobą, która jak sie uprze to to zrobi. Stwierdziłam, a, film nie jest długi, wróce do domu, mam wolne popołudnie to sobie obejrzenie. No, przeleciałam całość na przycisku "+1 min" i "+10 s". Z trudem obleciałam tak całość, bo zaczęłam ziewać i pokładać sie na biurku.
Rozczarowana i lekko mówią wkur*iona, że tyle kasy wydałam za takie gówno, zaczęłam czytać opinie o ANTYFILMOWANIU. Większość negatywna. No kurde, co jest?! Naprawdę, istnieje wielu panów Zenków i Zdziśków, którzy sami zrobiliby to taniej i na pewno nie gorzej.
Wiecie co zrobiłabym najchętniej? Schlastała ich po łbach. Firma nabrała młodych, niedoświadczonych chłopaszków, żądając za chłam honorarium z wyższej półki.

Jak czytam niektóre wypowiedzi, czas ich dodania, co w nich jest zachwalane - też stwierdzam, że to nie jest przypadek. Powiem wprost - panie niejaki Dariuszu i Maiuszu - chcecie poprawić tym sobie reputacje? To błagam, weźcie sie do roboty. A tymczasem wkur*iłam sie i wystawiam wam negatywy gdzie tylko sie da.

Toll - Sob Maj 18, 2013 10:33 am

Dobry wieczór. Jak ja nie lubię się logować na forach. Powiem krótko. Jestem z Anetą od świąt po ślubie. Kręcili u nas Łukasz z Mariuszem .
Film okazał się ok. Pogadali z gośćmi do mikrofonu w czasie wesela.
Mnie i mojej żonie się podoba.
Sympatyczni ludzie i bardzo do rzeczy.
:P

ADRIAN1986 - Nie Cze 23, 2013 10:11 am

Mieliśmy ślub z Kasią 01.06.2013.
Nie mieliśmy z Darkiem żadnych kłopotów. Współpraca układała się bardzo dobrze.
Film naprawdę robi wrażenie, a prym wiodą klip DSLR i wywiady!
Chciałbym nawiązać do kwestii "antyfilmowanie z zasady nie może być dobrym filmowaniem"...a czy antypedagogika z zasady demoralizuje...????
Reasumując, polecamy firmę Darka wszystkim zainteresowanym!
Pozdrawiam

Edyta85 - Wto Paź 29, 2013 9:00 am

Wybieram się do nich na spotkanie... ciekawe że tyle złych opinii słyszę na ich temat. Dam znać jak będę po.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group