Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Wideofilmowanie - Jakie utwory podkladacie w filmie?

lesia - Pią Cze 04, 2004 6:37 pm
Temat postu: Jakie utwory podkladacie w filmie?
My planujemy :
-Imagine john Lennon
- Romeo and Juliet - Dire straits
- One U2
-When the man loves a woman

Asiek - Pią Cze 04, 2004 7:53 pm

My mamy na ścieżce dźwiękowej filmu piosenki, które przypominają nam piękne chwile z naszego narzeczeństwa.
Zrezygnowaliśmy z kilku rockowych utworów (m.in. z ukochanego "Always" Bon Jovi), bo nie pasowały do klimatu filmu.
Na początku mamy "Angels" Williamsa (nie mogło być inaczej! - to absolutnie "nasza" piosenka), na końcu "Love is all around" Wet Wet Wet.
W trakcie filmu wykorzystane są też : "She's got that light" Orange Blue, "Dream a little dream of me" Cass, "Feel" Williams, "I'm still in love with you" No Angels.


P.S. Przy okazji przypominam temat : "Wasza" piosenka

Magdzia - Pią Cze 04, 2004 8:34 pm

Ja nic nie podkladam bo niecierpie tych wszystkich udziwnien na filmach, latajacych serduszek, zatrzyman kadru itp. :evil: Moj film bedzie prosty, normalny, swojski i naturalny, pokombinuje tylko z montazem zeby nie bylo nudno.
Kati - Pią Cze 04, 2004 8:41 pm

U mnie podkład będzie na pewno przy wstępie, teledyskach i zakończeniu. Ładnie wyglądała muzyka podłożona podczas składania życzeń... u mojej znajomej był np. Phil Collins - świetnie pasowało...

Podobają mi się też wstawki ze "starym filmem"np do muzyki z Va Bank'u

Asiek - Pią Cze 04, 2004 8:45 pm

Właśnie tą resztę utworów mam podłożonych przy składaniu życzeń.
To jest taki półpodkład, bo słychać zarówno muzykę, jak i życzenia i jedno nie przeszkadza drugiemu.

Kati - Pią Cze 04, 2004 8:48 pm

Asiek napisał/a:
Właśnie tą resztę utworów mam podłożonych przy składaniu życzeń.
To jest taki półpodkład, bo słychać zarówno muzykę, jak i życzenia i jedno nie przeszkadza drugiemu.


Zgadzam się - muzyka w tle daje takie uzupełnienie, ładne wykończenie.
zresztą nie tylko na filmach z wesel. Ubolewam, że na mojej kamerce nie można podłożyć dźwięku - przydałby się np. podczas filmowania zachodu słońca i takich tam.... 8)

gosia - Pią Cze 04, 2004 8:49 pm

Przy skaładaniu życzen też mam podłozoną scieżke dzwiękową
Na koncu filmu mamy pokazany cały album ze zdjęciami zrobiony u fotografa, tez z podkładem dziekowym :)

just_Kate - Pią Cze 04, 2004 9:34 pm

My do końca jeszcze się nie zdecydowaliśmy, ale pomysłem naszego kamerzysty są utwory stare, z charakterem, np. Sinatra... bardzo nam się to spodobało :D głównie dlatego, że ten klimat nam odpowiada.
filmowiec - Wto Cze 08, 2004 1:02 pm

chcialbym miec takich klientow jak MADZIA...
just_Kate - Czw Cze 10, 2004 6:16 pm

filmowiec napisał/a:
chcialbym miec takich klientow jak MADZIA...


Hihi, to było niepoprawne politycznie :wink: Powinieneś napisać, że my wszystkie byłybyśmy wymarzonymi klientkami. :D

Magdzia - Pią Cze 11, 2004 1:18 am

filmowiec napisał/a:
chcialbym miec takich klientow jak MADZIA...



A co, nie lubisz sie napracowac :wink: czy kaprysnych babek :?: :lol:

filmowiec - Pią Cze 11, 2004 11:10 am

wlasciwie to lubie spelniac zyczenia klientow bo wtedy oni sa zadowoleni a wtedy ja tez jestem zadowolony.chociaz nie ukrywam ze prosty film czytaj bez animacji,ktory moze byc oparty o same przenikania i do tego dosc konserwatywna czolowke najbardziej mi sie podoba
Kati - Nie Cze 13, 2004 8:27 pm

filmowiec napisał/a:
wlasciwie to lubie spelniac zyczenia klientow bo wtedy oni sa zadowoleni a wtedy ja tez jestem zadowolony.chociaz nie ukrywam ze prosty film czytaj bez animacji,ktory moze byc oparty o same przenikania i do tego dosc konserwatywna czolowke najbardziej mi sie podoba

:graba:

filmowiec - Nie Cze 13, 2004 9:19 pm

ale ja nie jestem od tego zeby mi sie podobalo:)ja tu jestem od roboty:)
Kiwax - Wto Cze 15, 2004 12:14 pm

Nie myślałam o konkretnych piosenkach. Raczej jakieś wersje instrumentalne. Zdaję się na Roberta z tym całym bałaganem. Jedno jest pewne - żadnych serduszek, gołąbków itp. Jedyne co - to czołówka z kościołem.
nei - Wto Cze 15, 2004 1:11 pm

zazyczylismy sobie, aby byla podlozona piosenka lionela richie "say you, say me" i na poczatku tez tak bylo, idealnie pasowalo

ale potem kamerzysta-partacz podlozyl juz samowolnie jakies badziewne marsze weselne i wyszla wiocha... qrcze jak ten palant nadal mnie denerwuje wrrrrrrrrrrrrr

Kati - Sro Cze 16, 2004 6:37 am

nei napisał/a:
zazyczylismy sobie, aby byla podlozona piosenka lionela richie "say you, say me" i na poczatku tez tak bylo, idealnie pasowalo

ale potem kamerzysta-partacz podlozyl juz samowolnie jakies badziewne marsze weselne i wyszla wiocha... qrcze jak ten palant nadal mnie denerwuje wrrrrrrrrrrrrr


Odnoszę wrażenie, że miałaś Nei generalnie pecha - film skopany, dj skopany, wódką zajął się ktoś życzliwy.... współczuję :evil:

pipi - Sro Cze 16, 2004 9:17 am

Wydaje mi się że Nei miała jeszcze problemy z wiązanką, ale nie wiem czy dobrze pamiętam.

:evil:

Naprawdę gigantyczny pech

nei - Sro Cze 16, 2004 9:34 am

nie, nie wiazanka byla taka jaka sobie wymyslilam i wymarzylam, a z ta wodka to wyszlo, jak wyszlo i teraz wiem czego sie mozna po niektorych spodziewac - zasadniczo to tylko "oni" powinni sie wstydzic, a wodki to i tak bysmy do dzisiaj nie wypili, wiec luzik :lol:
marchefka - Czw Lip 29, 2004 4:00 pm

Sam poczatek (czyli napisy, kto z kim sie zeni i dlaczego), to melodyjka z Latajacego Cyrku Monty Pythona.
Potem, podczas prezentacji naszych zdjec z dziecinstwa i mlodosci, jest piosenka Arki Noego "Dobrze, dobrze, bardzo dobrze" (tam jest refren "A najlepiej stworzyl nas" ;) )) )
Podczas pokazywania zdjec z naszych zareczyn, slubu cywilnego i poczatku blogoslawienstwa jest piosenka Hanny Banaszak "W moim magicznym domku" (i w chwili, kiedy na stole widac jedna z naszych kocic, slychac slowa "przedstawie ci Maciej kota").
Kiedy wychodzimy z domu i siadamy do bryczki slychac piosenke Marka Grechuty "Bedziesz moja dama".
Przed kosciolem, kiedy filmowani sa goscie i my - slychac "Plaisir d'Amour"
W zwiazku z tym, ze nasz organista spiewac nie potrafi, podlozylismy "Ave Maria" w wykonaniu Pavarottiego :)
Podczas skladania zyczen slychac w polpodkladzie "Lady in Red", "Blue Eyes", "I've got you under my skin" Sinatry, potem jest "Samba pa ti" Santany.
Kiedy goscie obsypuja nas pieniazkami, slychac "Money, money" Abby
A jak jedziemy bryczka na sale weselna, slychac refren piosenki "Always look on the bright side of life"
No i pozniej, na samym koncu, jak jest zrobiony skrot newsow weselnych, jest piosenka ze Shreka - "All stars"
Nie jest to do konca standardowy zestaw, co uswiadomila nam ku naszemu zdumieniu nasza ulubiona kamerzystka Ola - ale to naprawde pasuje, bo wesele nie jest robione na sztywno, rowno, z bukietem w reku, tylko bardziej na luzie.
marchefka

pipi - Pią Lip 30, 2004 9:52 am

Marchefko to ten Twój filmik trochę minut ma :mrgreen: ?
marchefka - Pon Sie 02, 2004 8:51 pm

Filmik to nie filmik, tylko filmidlo, jesli chodzi o rozmiar :)
Trwa 4 godziny (czyli chyba standard?), ale z samych piosenek wytaj wymienionych nazbieraloby sie moze ze 40 minut :)
marchefka

Megan - Czw Sie 12, 2004 11:42 pm

My podkladamy:
Lady in red - Chris de Burgh
Heaven - B.Adams
Everything I do I do it for U -B. Adams
When a man loves a woman-M. Bolton

Kati - Wto Lut 01, 2005 4:01 pm

Mam pewniaków :
:arrow: Ronan Keating "When you say nothing at all"
:arrow: Lenny Kravitz "Stand by my woman now"
:arrow: Elton John "Please"


Resztę dopiszę jak znajdę :mrgreen:

just_Kate - Wto Lut 01, 2005 4:23 pm

A u mnie bardzo ładnie wyszedł teledysk pod "something stupid" duetu Robbiego Williamsa i Nicole Kidman. Poza tym sesję fotogr.-nagraniową - ostatnią, w nocy, przy oświetlonym basenie, mamy do piosenki chyba zespołu Farby. Nie pamiętam tytułu, ale słowa lecą jakoś tak: "Chce tu zostać, i zawsze z tobą być, nawet kiedy jest mi źle..."
Ryczałam przy tym za pierwszym razem, serio... :oops: :wink:

Kati - Wto Lut 01, 2005 4:47 pm

just_Kate napisał/a:
"Chce tu zostać, i zawsze z tobą być, nawet kiedy jest mi źle..."
Ryczałam przy tym za pierwszym razem, serio... :oops: :wink:


Piosenka ma tytuł "chcę tu zostać" :wink:

Just Kate a jakie jeszcze piosenki podkładaliście?

just_Kate - Wto Lut 01, 2005 4:55 pm

Kati, powiem szczerze że musiałabym płytkę obejrzeć, nie pamiętam. :?
Poza tym gorzej byłoby z tytułami, jak już wcześniej pisałam, mamy trochę klasyki w podkładach, i w tym to ja się zupełnie nie orientuję. Ale kiedyś (może np. w ferie) wezmę się, i przyłożę specjalnie do tego, co na płycie słychać (oprócz orkiestry oczywiście). :wink:

Kati - Wto Lut 01, 2005 5:09 pm

Baardzo będę wdzięczna :hm: :graba:
Pusiak - Pią Lut 25, 2005 10:50 am

A u Nas kamerzysta sam dobiera utwory i robi to suuuuuuper :D
aggna - Wto Mar 22, 2005 10:56 pm

Dziewczyny moze mi pomozecie chodzi mi o tytul tej piosenki co jest w podkladzie tego pliku. Cos sie stalo i plik sie nie zalaczyl. szkoda.
Kati - Sro Mar 23, 2005 1:47 pm

Bo pliku z dźwiękiem nie załączysz :wink:
gambi - Sro Mar 23, 2005 3:19 pm

Ja narazie wymyslilam ze przy prezentacji zdjec bedzie leciala piosenka:
"bo mnie ktos pokochał dziś..."

aggna - Sro Mar 23, 2005 11:13 pm

Ten plik jest na tej stronce www.orangecinema.pl (to jest strona firmy zajmujacej sie videofilmowaniem) trzeba tam kliknac na "filmy" i tam jest ten plik w pierwszym zedzie 2 od gory. Moze ktos sie pofatyguje??I mi pomoze??
kryszka - Sro Mar 23, 2005 11:21 pm

Aggna, jeśli ta piosenka ma słowa to wpisz w google "teksty piosenek" lub "słowa piosenek" - wyskoczą ci stronki na których po tekście można trafić do tytułu i autora. :D
Bo ja za bardzo nie wiem o który filmik ci konkretnie chodzi. :roll:

aggna - Czw Mar 24, 2005 12:16 am

Probowalam szukac w google i nic z tego nie wyszlo :smut:
Ten plik przedstawia mloda pare i zajmuje 6MB (podspodem pisze)

ewig - Wto Sie 30, 2005 6:52 am

My myslimy poki co o :
1.faith hill-there you will be
2.Curtis Stigers- I wonder why
3.Kukulska-Zakochani
Ale mamy jeszcze duzo czasu by podjac decyzje,wiec wszystko moze sie jeszcze zmienic :D

Kati - Wto Sie 30, 2005 4:08 pm

A u nas było


:arrow: Forever Tonight Christian Wunderlich http://www.rogepost.com/n/9803722953
:arrow: Have I told You lately, that I love you Rod Stewart
http://www.rogepost.com/n/1116440675

:arrow: When you say nothing at all Ronan Keating
http://www.rogepost.com/n/9338581831
:arrow: You sang to me Mark Anthony
http://www.rogepost.com/n/1419977776
:arrow: Stumblin' in Smokie & Suzi Quatro
http://www.rogepost.com/n/9605934447

aggna - Pią Paź 07, 2005 12:40 pm

Ja planuje dac kamerzyscie plytke z nagranymi utworami z posrod ktorych sam cos wybierze. Co do mnie to ja jestem nie zdecydowana wszystkie piosenki mi sie podobaja.
Tu jest lista podana utworkow:
- Steven Wonder - I Just Want To Say I Love You - ten prawdopodobnie utwor odpadnie chcemy go na pierwszy taniec.
- Chris Deburgh - Lady in Red
- Bajm - Ta sama chwila
- Aerosmith - Angel
-Wet Wet Wet - Love Is All Around
- Sumptuastic - Niebo bez Ciebie
- Kostek Joriadis - Tak bardzo kochac tylko ciebie
- UB40 - Baby I Love Your Way
- Lady Pank - Zawsze tam gdzie Ty - to bedzie na koniec kasety wraz z podziekowaniami dla gosci za przybycie na nasz slub.
Troche duzo utworkow ale napewno kamerzysta cos z tego wybierze :-)

Pusiak - Pon Paź 10, 2005 10:11 am

Zdecydowaliśmy sie jednak troche panu kamerzyście ułatwic zadanie i zaproponowaliśmy coś takiego:
Na początek, ubieranie i błogosławieństwo: It's a new day - Bryan Adams i "Angel" - Lionel Richie
Na ujecia z jazdy bryczką "I'm a beliver" - Eddie Murphy
W trakcie życzeń "Have You ever really loved a woman" - Bryan Adams i "2 become 1" - Spice Girls
Resztę zostawiliśmy jego decyzji i wyszło prześlicznie :)

Merider - Pią Lut 17, 2006 4:28 pm
Temat postu: Kilka ładnych utworów
Polecam kilka utworów, które można zastosować jako podkład do nagrania.
1. Tomasz żółtko- W letnia noc
2. Uniwerse - Bo to taka piękna miłość
3. Uniwerse - Wolanie przez cisze
4. Marek Grechuta - dni, których nie znamy - Wesele
5. Natasha Thomas - Let me show you (the way)
6. OMD - our house – electricity
7. Terms Of Endearment – Instrumental
8. Werner_Condor- Unchained_ Melody_(Ghost)
9. Celine Dion - I will Always Love You
10. Amy Diamond - Shooting Star
11. Farba - A ja będę twym aniołem
12. Farba - Mam tylko Ciebie
13. farba-spij śnij
14. Urszula Sipińska - To był świat w zupełnie starym stylu
15. Sławek Uniatowski - Kocham Cię
16. Mariah Carey – Hero
17. Zdrowa _Woda -Kocham_ Cię _tak
18. Ana Carolina – Catedral
19. Dream Theatre - Wait For Sleep

AiD - Pią Lut 17, 2006 6:07 pm

jejku ile u was angielskojezycznych ;)

to moze ja dorzuce kilka polskich propozycji...

Damian Holecki "Weselne dzwony"
Ryszard Rynkowski "?więto"
myslovitz "dla ciebie"
Golec u Orkiestra - Nie ma nic
Zbigniew Wodecki - " Jeden krótki dzień"


mozna
gdy pan mlody się ubiera - Cezary Pazura "Przystojny ejstem..." albo cos w tym stylu ;) ... mozna by tez Lady Pank - "Stacja Warszawa"(...Wszystko byłoby inne gdybyś tu była ja wiem Nie tak trudne i dziwne gdybyś tu była ja wiem )
gdy mloda sie ubiera - Ray Orbison "Pretty woman" :hm: lub Boys - "Jesteś szalona"

AgneS_nr1 - Sro Lis 08, 2006 10:14 pm

u mnie na namym poczatku kiedy jest prezentacja kto z kim sie zeni jest
kancelaria -zabiore cie
kiedy panna mloda sie ubiera i pn mlody po nia przyjezdza jest
sumptuastic - bo mam ciebie
w drodze do koscioła
Lech Stawski - a kiedy bedziesz moja zona
podczas składania zyczeń
jan borysewicz - jesli tylko chcesz
zono moja- nie wiem kto to spiewa
w drodze na sale
bedziesz moja dama
w trakcie wyswietlania zdjec
bartek wrona - jedna na milion
podsumowanie wesele
melodia z "benny hill"
podsumowanie wesela jest najlepsze bo w przyspieszonym tempie i jeszcze ta muzyczka
zawsze jak to ogladam to sikam ze smiechu



pomysl na piosenki naszego kamerzysty ale wszystko swietnie pasuje jestesmy bardzo zadowoleni

[ Dodano: Sro Lis 08, 2006 10:19 pm ]
sory nie lech stawski on ma beznadziejne wykonanie ..
na moim dvd ktos inny to wykonuje w zupelnie innej melodii

[ Dodano: Sro Lis 08, 2006 10:30 pm ]
to chyba wykonanie krzysztofa krawczyka bylo ale nie jestem pewna sprawdzam to

Kati - Czw Lis 09, 2006 7:41 am

Oglądałam film gdzie na początku było podłożone Love and Mariage (z rodziny Bundych) m- REWELKA :lol:
Linka - Czw Lis 09, 2006 8:36 am

Kati napisał/a:
Oglądałam film gdzie na początku było podłożone Love and Mariage (z rodziny Bundych) m- REWELKA :lol:


Ja też widziałam taki film.
Jakoś nie mogę się zgodzić na REWELK?. :? Mnie się od razu skojarzyło z tym serialem i ze znudzonym Alem siedzącym na kanapie z ręką w ..... no tam gdzie wszyscy wiemy... :lol:

AgneS_nr1 - Czw Lis 09, 2006 10:46 am

tak to bylo wykonanie krzysztofa krawczyka
milcza3j - Czw Mar 22, 2007 5:38 pm

:) Ja właśnie jestem na etapie poszukiwania muzyki pod film...ale cizko mi się zdecydowac...żadna muzyka nie pasuje mi pod czołówke... ale mam jeszcze sporo czasu :)
Szpilka - Sro Kwi 25, 2007 2:16 pm

a ja szukam i szukam i jak juz cos uloze to na drugi dzien juz mi nie pasuje :(
Ela_i_Adam - Sro Kwi 25, 2007 6:13 pm

My zdaliśmy się na naszego kamerzyste który pokazał nam kilka możliwości i wiem ze nam sie podobało i że coś wybraliśmy ale nie pamietam co :( pamietam tylko że pod zakończenie jest Niebieska piosenka :)
martynahehe - Nie Maj 06, 2007 11:15 pm

hehe moj facet to powiem Wam że strasznie się nudzi jak ogląda te wszystkie kasety ;) bo mówi że smęty chyba mało romantyczny jest ;) ale razem doszliśmy do wnosku że chcielbyśmy aby ten film był zabawny więc samych wolnych nie chcemy.
Moja koleżanka miała jak sie ubierałapiosenke jedna na milon a jej mąż nie wiem jaki to tytuł usp nigdzie nie znajdziesz drugiego takiego jak ja heheh i to było fajne ;) aż mi sie mordka śmiała ;)
a ztych romanycznych to mi się podoba kukulskiej i piaska-"jestes blisko mnie " w sam raz na śłub no i "wielka miłóść"
http://virusek.wrzuta.pl/...tes_blisko_mnie
http://korroner.wrzuta.pl...-_wielka_milosc
buziakiii
a ja się tak rozpisuje a jeszcze nie mam kamerzysty ;) ani fotografa heheh

elvid_videofilmowanie - Pon Maj 07, 2007 8:45 am

martynahehe napisał/a:
hehe moj facet to powiem Wam że strasznie się nudzi jak ogląda te wszystkie kasety ;) bo mówi że smęty chyba mało romantyczny jest ;) ale razem doszliśmy do wnosku że chcielbyśmy aby ten film był zabawny więc samych wolnych nie chcemy.


No właśnie jakoś się tak przyjęło, że pamiątka ślubna to musi być romantyczna. Więcej odwagi, to wkońcu najbardziej radosny dzień w życiu.

Pozdrawiam
Damiano

Agnieszka19 - Pon Maj 07, 2007 9:54 am

martynahehe napisał/a:
Moja koleżanka miała jak sie ubierałapiosenke jedna na milon a jej mąż nie wiem jaki to tytuł usp nigdzie nie znajdziesz drugiego takiego jak ja heheh i to było fajne ;) aż mi sie mordka śmiała ;)


Też widziała taka kasete i wyszło bardzo fajnie. :)
Chyba tez tak zrobimy :D

kochecka - Pon Maj 07, 2007 2:47 pm

my bedziemy mieć wersję romantyczno - zabawną.już nie pamiętam dokładnie jakie wszystkie utwory będą bo to mój J. postanowił wybrać coś odpowiedniego razem z kamerzystą ale wiem że napewno bedzie muzyka z mission impossible :)
Katarzyna. - Nie Cze 10, 2007 6:04 pm

My na filmie nie mieliśmy swoich ulubionych utworów. A to tylko dlatego, że moda przemija i nie zawsze to co nam się podoba obecnie będzie znośne za 20 lat ;) . Nasz wideofilmowiec użył kawałki które są ponadczasowe.
!gosia! - Pią Cze 22, 2007 1:16 pm

Oto moja wstepna lista piosenek:

Roy Orbison - "You got it"
Maanam - "Bez Ciebie umieram"
The Beloved - "Sweet Harmony"
P.Markowska & M.Urbas - "Musisz byc pierwszy"
A.M.Jopek & M.Zebrowski - "Wspomnienie"
The Rembrandts - "I'll be there for you"
B.Adams - "Heaven"
ABBA - "Waterloo"
ABBA - "I do, I do, Ido"
Boney M - "Gotta go home"
Celine Dion - "Pour que tu me aime encore"
Dire Straits - "Walk of life"

maratha - Wto Lip 03, 2007 8:49 am
Temat postu: My wykorzystaliśmy m.in.:
Celine Dion "Because you loved me" "I love you"
Gorou "Gitan"
Sade "By youre side" "Smooth operator"

Martysia - Pią Wrz 07, 2007 11:31 am

my będziemy mieć nasze ulubione włoskie i hiszpańskie piosenki:) plus autorskie utworki włoskiego bandu, w którym kiedyś grał na elektrycznej mój ukochany, przed przyjazdem do Polski :) czad
Agha - Pon Kwi 21, 2008 3:02 pm

My jak na razie mamy z filmik z pleneru, coś w rodzaju zaręczyn na łonie natury, mamy spokojną melodyjkę jako podkład. Natomiast nasz kamerzysta zrobił nam potem klip-teledysk z tego materiału do piosenki Skaldów "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał".
Wiem, że to stare, ale powiem Wam, że mimo lat, dalej jest rozpoznawane i lubiane. Prosty tekst, ładna linia melodyczna - idealne.
Będziemy jeszcze mieli nakręcony spacer np Piotrkowską i do tego mamy na razie jedną piosenkę, też starocia 2+1 "Iść w stronę słońca".

martynahehe - Pon Kwi 21, 2008 7:33 pm

A macie może jakiś fajny pomysły na podkład w momencie ubierania panny młodej????
Jakiś zabawny z przysłowiowym "jajem" :) bo skoro pan młody będzie miał "...nigdzie nie znajdziesz..." to ja też muszę mieć coś smiesznego, nie koniecznie skromnego hehehe

Agha - Pon Kwi 21, 2008 11:23 pm

My mamy zamysł, aby zrobić filmik z ubierania młodego i potem z jego drogi do ubierajacej się młodej. Na pewno znacie tą piosenkę: ze Shreka "I'm on my way"

Dla ułatwienia zamieszczę Wam tekst:

Shrek » I'm on my way
(The Proclaimers)

I'm on my way from misery to happiness today
I'm on my way from misery to happiness today
I'm on my way to what I want from this world
And years from now you'll make it to the next world
And everything that you receive up yonder
Is what you gave to me the day I wandered

I took a right, I took a right turning yesterday
I took a right, I took a right turning yesterday
I took the road that brought me to your home town
I took the bus to streets that I could walk down
I walked the streets to find the one I'd looked for
I climbed the stair that led me to your front door

And now that I don't want for anthing
I'd have Al Joison sing "I'm sitting on top of the world"

I'll do my best, I'll do my best to do the best I can
I'll do my best, I'll do my best to do the best I can
To keep my feet from jumping from the ground dear
To keep my heart from jumping through my mouth dear
To keep the past, the past and not the present
To try and learn when you teach me a lesson

And now that I don't want for anything
I'd have Al Joison sing "I'm sitting on top of the world"

justinaa - Wto Kwi 22, 2008 8:20 pm

a ja muszę zacząć intensywnie myśleć nad tym tematem - dzisiaj pan, który będzie nas filmował stwierdził, że chciałby tydzień przed weselem dostać od nas płytkę z piosenkami, które chcielibyśmy wykorzystać! :idea: na razie nie mam za wielu pomysłów, więc muszę baardzo uważnie obejrzeć pod tym kątem płytki z wesel znajomych, które mam w domu
Agha - Sro Kwi 23, 2008 7:55 am

Wierz mi justinaa, że to nie jest łatwy wybór. Nie wyobrażam sobie usiąść w fotelu ustawić płytę czy coś tam i stwierdzić, teraz wybieram piosenki do płyty z wesela. O nie!
U mnie jest tak, że w zaskakujących momentach przypominają mi się jakieś piosenki, staram je zapisać i jeżeli po kilku dniach nadal mi się szalenie podobają - zapisuje je na listę :-)
Staram się szukać w starociach, niby osłuchane, ale mimo wszystko piękne :-)

justinaa - Sro Kwi 23, 2008 10:11 am

masz rację, to jest chyba najlepszy sposób, więc ja od dzisiaj zaczynam słuchać radia i w ogóle muzyki pod tym kątem :) ale tak sobie myślę, że oprócz tego, że dana piosenka mi się podoba to musze jeszcz zwrócić uwage na słowo, żeby nie było np. jakiejś piosenki o rozstaniu etc
Agha - Sro Kwi 23, 2008 10:46 am

o prawda, jest sporo na prawdę pięknych piosenek, ale albo smutnych albo z tekstem o zerwaniu, zdradzie, eh! czy już nikt nie śpiewa o miłości.
Jest np przepiękna rumba Celine Dion - Falling into you, poszukaj tekstu jest piękny :-)

agunia84 - Czw Kwi 24, 2008 12:42 pm

Proszę Agha o to tekst :)

Celine Dion - Falling into you

For all those times you stood by me

For all the truth that you made me see

For all the joy you brought to my life

For all the wrong that you made right

For every dream you made come true

For all the love I found in you

I'll be forever thankful baby

You're the one who held me up

Never let me fall

You're the one who saw me through through it all



You were my strength when I was weak

You were my voice when I couldn't speak

You were my eyes when I couldn't see

You saw the best there was in me

Lifted me up when I couldn't reach

You gave me faith 'coz you believed

I'm everything I am

Because you loved me



You gave me wings and made me fly

You touched my hand I could touch the sky

I lost my faith, you gave it back to me

You said no star was out of reach

You stood by me and I stood tall

I had your love I had it all

I'm grateful for each day you gave me

Maybe I don't know that much

But I know this much is true

I was blessed because I was loved by you



You were my strength when I was weak

You were my voice when I couldn't speak

You were my eyes when I couldn't see

You saw the best there was in me

Lifted me up when I couldn't reach

You gave me faith 'coz you believed

I'm everything I am

Because you loved me



You were always there for me

The tender wind that carried me

A light in the dark shining your love into my life

You've been my inspiration

Through the lies you were the truth

My world is a better place because of you



You were my strength when I was weak

You were my voice when I couldn't speak

You were my eyes when I couldn't see

You saw the best there was in me

Lifted me up when I couldn't reach

You gave me faith 'coz you believed

I'm everything I am

Because you loved me

Agha - Czw Kwi 24, 2008 1:23 pm

Nie to nie ta piosenka, choć też piękna. Nie pamiętam niestety tytułu.
Natomiast ta której pisałam w poprzednim poście to:

Celine Dion - Falling Into You


And in your eyes I see ribbons of color
I see us inside of each other
I feel my unconscious merge with yours
And I hear a voice say "What's his
Is hers"

I"m falling into you
This dream could come true
And it feels so good falling into you

I was afraid to let you in here
Now I have learned love can't be
Made in fear
The walls begin to tumble down
And I can't even see the ground

I'm falling into you...

Falling like a leaf falling like a star
Finding a belief falling where you are

Catch me don't let me drop!
Love me don't ever stop!

So close your eyes and let me kiss you
And while you sleep I will miss you

I'm falling into you...

Falling into you...

Tajgete - Czw Kwi 24, 2008 1:51 pm

U nas jedną z piosenek będzie na pewno piosenka zespołu Akurat - "I dlatego lubię mówić z Toba"

Po pierwsze jest śliczna, po drugie to "nasza" piosenka... :cool:

agunia84 - Czw Kwi 24, 2008 4:38 pm

Tajgete to jest super piosenka :) U nas też będzie w podkładzie :D Mam jeszcze jednego pewniaka to Celine Dion - I love you
Audiolka - Pią Kwi 25, 2008 10:01 am

[quote="Agnieszka19"]
martynahehe napisał/a:
Moja koleżanka miała jak sie ubierałapiosenke jedna na milon a jej mąż nie wiem jaki to tytuł usp nigdzie nie znajdziesz drugiego takiego jak ja heheh i to było fajne ;) aż mi sie mordka śmiała ;)


:D :D :D :D :D :D :D oj tak te dwie piosenki są idealne,ja myślę jeszcze o
Ringside"Tired of being sorry"
albo jakiś utwór Feel

justinaa - Pią Kwi 25, 2008 2:00 pm

o jak miło :)
u nas też będzie Akurat, bo to totalnie "nasza" piosenka, wakacje, morze etc, ech rozmarzyłam się
a dzisiaj wpadłam na kolejne utwory do filmu
Seal "Love Divines"
Lionel Richie "I call it love"
Tina Turner "You're simply the best"

poszukiwanie muzyki trwają :D

Tajgete - Pią Kwi 25, 2008 2:20 pm

U nas wprawdzie wspomnienia mniej wakacyjne, bo szalona noc w pracy przed oddaniem projektu... ale właśnie wtedy, przy wspólnym ślęczeniu nad poprawianiem błędów, zdarzyła się nasza pierwsza naprawdę poważna rozmowa (o 3 nad ranem w firmowej kuchni nad odgrzewaną pizzą :lol: ) po której w pokoju leciała nieustannie właśnie ta piosenka. Dlatego już wtedy została "naszą piosenką" i nie może jej zabraknąć.

Z moich kolejnych typów - nieco oklepane:

Chris De Burgh - Lady In Red :dan

justinaa - Pią Kwi 25, 2008 4:28 pm

o tam, że oklepane, ale ładne :)
martynahehe - Sob Kwi 26, 2008 8:17 am

Utwory które muszą być na Naszej kasecie to

Takich już nie ma – A2 jak Pan Młody się ubiera :razz:

It Must Have Been Love – Roxette ( pisenka z pretty women)
W momencie jak jedziemy do kościoła ;) uwielbiam ten utwór :D

Cliff Richard - Congratulations podczas składania życzeń 8)

Nad innymi utworami cały czas się zastanawiam a cały czas mnie męczy to ubieranie Młodej hmmm co tam można fajnego wrzucić :roll:

[ Dodano: Sob Kwi 26, 2008 9:43 am ]
chyba jednak roxett odpada ;( wsłuchałam się w tekst i niestety nie pasuje nic a nic ;( buuu a taka śliczna piosenka
Za to w kościele napewno będzie ave maria w wynkonaniu celin dion
...szukam dalej ...

justinaa - Sob Kwi 26, 2008 8:47 am

sama Celine bedzie Wam śpiewała? :)
a swoją droga ja nie słyszałam tego wykonania, musze zaraz poszperać w necie :)

Kati - Sob Kwi 26, 2008 12:58 pm

Celine Dion "Ave Maria" podłożył nam kamerzysta w romantycznym skrócie na koniec filmu. I tym właśnie kawałkiem wszyscy są zachwyceni ;)
marta_s3 - Wto Maj 13, 2008 9:34 pm

A nam podoba się bardzo piosenka Dolly Parton & James Ingram "The day I fall in love" i sądzę, że znajdzie się ona na naszym filmie ale musimy to jeszcze dokładnie przemyśleć żeby później nie żałować.
Audiolka - Sro Cze 18, 2008 5:34 pm

''Walking in Memphis'' co myślicie????
tylko nie w wykonaniu Cher -Mar Cohn śpiewa-piosenka jest boska-chcemy ja na początek płytki(kamerzysta ma jechać z nami i nagrywać nas jak będziemy robić zdjęcia,może sie po Pietrynie przejdziemy)

niesia2708 - Wto Cze 24, 2008 8:26 pm

Jak na razie na podkład życzeń-"Niebieska piosenka"
Jako teledysk na koniec "Time of my life" z "Dirty Dancing"
Nad początkiem się zastanawiam-moja koleżanka miała świetny wstęp do podkładu
http://www.wrzuta.pl/audi...co_to_jest_slub
miała kilka urywków z przygotowań,ślubu i wejścia na salę-na prawdę świetnie wyszło :)
Nad resztą utworów będę się powoli zastanawiała- w końcu mam czas :)

szept - Pią Sie 08, 2008 11:04 pm

Dziewczyny,odświeżam wątek :lol:
Wrzucajcie propozycje utworów do filmów ślubnych.
Niedługo mamy spotkanie z kamerzystą i ciągle jesteśmy w polu :]

niesia2708 - Nie Sie 10, 2008 6:02 pm

szept nie wiem czy Ci coś pomogę,ale obejrzałam właśnie film z wesela na którym byłam-podkłady:
1."Niech mówią że to nie jest miłość"-wstęp i ubieranie się młodej
2."Takich już nie ma"-ubieranie się młody
3.życzenia-"Jak anioła głos" Feel
"Być z Tobą" Bajm
"Zabiorę Cię" Kancelaria
4.Zdjęcia "Wszystkie chwile" Magma
5.Teledysk "jeden krótki dzień" Wodecki
Oprócz tego poszperałam w starych płytach i znalazłam jeszcze kilka ładnych piosenek:
-"Najczulej" Agata Werner
- "Z kimś" Ricco
- "Ona jest ze snu" IRA
- "Magiczne słowa" Ziyo
I jeszcze "wybieram cię" Ania Szarmach i Piasek "Szczęście jest blisko"

justinaa - Pon Sie 18, 2008 8:21 pm

ja ostatnio wymyśliłam jedynie
Plese don't stop the music Rihanny na jakiś teledysk :P

artur_ase2000 - Wto Sie 19, 2008 1:27 am

pozwole sobie dodac cos od siebie... ostatnia noc spedzilem szukajac nowej muzy w necie... i powiem Wam tak ... przez 6h znalazlem ponad 150 utworow ktorych nie widzialem jeszcze na filmach ze slubow a pasuja idalenie...

tak wiec warto troche czasu poswiecic jesli Wasz kamerzysta jedzie standardem wszystkie tak samo... to znajdzcie cos za niego (mimo ze to on powinen zrobic)
i proponuje cos co nie jest oklepane standardowe :(

kilka propozycji odemnie:
youtube. com/watch?v=OuKb7DMx6f8 // Gavin Rossdale - Adrenaline
youtube. com/watch?v=2I5CRz70m_E // Anita Baker - You're My Everything
youtube. com/watch?v=gQcI4vKCBdE // Brendan James - All I Can See
youtube. com/watch?v=3rT6Iqb4JfM // Dwele - I Think I Love You
youtube. com/watch?v=WUIXMv0Dh-k // Myra - Wishing on the same star

to tak na szybko...
naprawde ... jest tyle pieknej muzy ktora mozna uzyc... i nie tylko wolnej romantycznej :) )


pozdr i polecam YouTube naprawde warto spedzic kilka godzin ... slub ma sie raz w zyciu :) ))

ilona_215 - Wto Sie 19, 2008 9:15 am
Temat postu: utwory na płycie
Chciałabym The moment Kenny G. Cudna piosenka, w dodatku oboje mamy do niej sentyment i miłe wspomnienia. Nie wiem tylkow ajkim monecie można by ją podłożyć :)
gosiaczek316 - Czw Sie 21, 2008 6:37 am
Temat postu: Jak podkład muzyczny pod zdjęcia z dzieciństwa i wspólnymi??
Szukam i szukam i nie mogę znależć wątku w którym wyminiałybyśmy się propozycjami piosenek które by pasowały do tego momentu na filmie?Z góry dziekuję za propozycje
artur_ase2000 - Czw Sie 21, 2008 11:27 am
Temat postu: Re: Jak podkład muzyczny pod zdjęcia z dzieciństwa i wspólny
gosiaczek316 napisał/a:
Szukam i szukam i nie mogę znależć wątku w którym wyminiałybyśmy się propozycjami piosenek które by pasowały do tego momentu na filmie?Z góry dziekuję za propozycje


wszystko zalezy od tego czy zdjecia beda statyczne czy beda animowane (powiekszanie zmniejszanie przesuwanie)
bo w zaleznosci od rodzaju obrazu dobiera sie odpowiednia muzyke :)

fiona83 - Wto Wrz 02, 2008 8:04 pm

Nasza lista wczoraj oddana kamerzyście :

Kasa "Piękniejsza"
Myslovitz & Jerzy Stuhr "Kraina miłości"
Bracia "Niczego więcej"
Raz Dwa Trzy "W wielkim mieście"
Lady Pank "Dobra konstelacja"
Tomasz Korpanty "Seattle"
Ania Dąbrowska "Charlie, Charlie"
U2 "Everlasting love"
U2 "Ground beneath her feet"
Elvis Costello "She"
Frankie Valli "Can't take my eyes off you"
Engelbert Humperdink "Quando quando"

anuleczkam - Czw Wrz 11, 2008 1:28 pm

Ja prosiłam kamerzystę, aby znalazł się jeden utwór w moim wykonaniu, a resztę niech sam już dobierze.
Tu możecie obejrzeć fragment filmu, gdzie akurat podłożony jest kawałek, który śpiewam ja i zrobiony mix z oryginałem.
http://pl.youtube.com/watch?v=TWMTpec2kNo

kinga2211 - Sro Wrz 24, 2008 2:43 pm

My chcemy jako podkład do zdjęć piosenkę Rubik&Skrzynecka&Janowski "Ten, którego kocham". Zakochaliśmy się w tej piosence, bardzo nam się podoba :-)
Debussy - Sro Wrz 24, 2008 2:47 pm

My pewnie podstawimy jakąś Comę, Normalsów i inne rockowe klimaty :razz:
ppola - Sro Wrz 24, 2008 2:50 pm

Debussy napisał/a:
My pewnie podstawimy jakąś Comę, Normalsów i inne rockowe klimaty :razz:
dobrze ze u nas nie bedzie kamery bo podejrzewam ze bez Slayera, Pantery albo innego Children of Boodom by sie nie obeszlo :D
Tajgete - Sro Wrz 24, 2008 2:58 pm

Jakąś Come.... :x_rot :x_rot :x_rot

U nas też będą miejscami klimaty rockowe. Zastanawiałam się nawet, czy nie wcisnąć gdzieś Wojtkowego "KSU", ale rodzina by się nas pewnie wyrzekła... :lol:

ppola - Sro Wrz 24, 2008 3:05 pm

No my sie zastanawialismy jak rodzina by zareagowala gdybysmy na pierwszy taniec wybrali " I hate You" Slayera

Tajgete - proponuje na koniec imprezy podłożyc Kto Cie obroni Polsko - jak juz wszysy beda zmeczeni :P

izunia_82 - Pon Gru 01, 2008 8:48 pm

My na początkowym filmiku, gdzie mamy nasze wspólne zdjęcia narzeczeńskie, ślubne i z podróży poślubnej mamy piosenkę "?ono Moja" zespołu Masters. Piosenka ta była na specjalne nasze życzenie, gdyż była motywem przewodnim całej uroczystości i chyba najbardziej kojarzy się nam z naszym ślubem i weselem.
justinaa - Nie Sty 18, 2009 8:18 pm

a my w piątek odebraliśmy film i zdążyliśmy już kilkakrotnie go obejrzeć :D więc muzyka jest taka (mogłam coś pominąć)
sam początek, czyli nasze zdjęcia z dzieciństwa i wspólne etc - Mariah Carey "We belong together"
intro moje aż do przyjścia D. Robbie Williams "She's the one"
życzenia pod kościołem w wersji przyspieszonej Piasek "Z głębi serca"
jazda na salę etc Seal "Love divines"
w którymś momencie jest też Voytek a w teledyskach "I'm so excited", "Please, don't stop the music" oraz w starym kinie Sting "Shape of my heart"

tak to mniej więcej wygląda :)

izunia_82 - Pon Sty 19, 2009 1:47 pm

My na prezentacji mieliśmy Masters-"Żono moja", na życzeniach w kościele Richard Marx-"Wherever you go", na życzeniach po oczepinach mamy Love System-"Hej wesele", na mixie, gdzie tańczą goście jest Gosia Andrzejewicz-"You can dance", a na zakończenie Sarah Brightman-"Deliver me".
justinaa - Czw Sty 22, 2009 9:33 am

u nas jest "We belong together" Mariah Carey
Agnieszka19 - Czw Sty 22, 2009 4:54 pm

My mamy "Jak anioła głos" -sami o ten utwór poprosiliśmy :)
Marta81 - Sro Lut 18, 2009 9:59 pm
Temat postu: .
a mnie urzekła ta piosenka troszkę długa ale ja na pewno wykorzystam :)
http://www.youtube.com/watch?v=-ErJ3HeAiDY

Renia82 - Czw Maj 21, 2009 10:08 am

Mnie zafascynowała piosenka: Paula - Od dziś
truskawka_ja - Wto Sie 18, 2009 9:24 am

Podbijam temat bo szukam inspiracji co podlozyc w filmie. Zupelnie nie mam pomyslu.
doni_iza - Wto Sie 18, 2009 11:23 am

Może muzykę z ulubionego filmu :)
misiao1983 - Czw Paź 22, 2009 12:41 pm

Podbijam temat bo mam nadzieję że panny młode 2010 wypowiedzą sie w temacie. Ja myślę o paru piosenkach Michała Bajora. Piszcie też w jakich momentach filmu jaka piosenka.
niesia2708 - Pią Paź 23, 2009 6:35 pm

misiao1983, na razie nie mam listy ale pewno wykorzystam te piosenki co wkleiłam kilka postów wyżej.Bajora bardzo podoba mi się "jestem bogaty" czy coś takiego. Bardzo ładnie pasuje na wyjście z kościoła :)
aggar - Pon Paź 26, 2009 11:12 am

My już po ślubie, teraz czekamy na płytę z filmem, niestety nie udało mi się nigdzie "dostać" piosenki, którą chciałabym wstawić na samym początku filmu, jak jest przedstawienie młodych, świadków, zdjęcia. Może któraś z Was dziewczyny ma w swojej kolekcji piosenkę Nat King Cola "L-O-V-E" ? :) )) Według mnie jest super, bo jest taka bardzo pozytywna, radosna, pasuje mi na początek płyty :)
mjmj2010 - Sro Lis 04, 2009 3:45 pm

kilka moich propozycji :

Nina Simone - Feeling good
Eric Clapton - Wonderful tonight
Blue Oyster Cult - Don't Fear The Reaper
Hallelujah

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 3:50 pm ]
.. i coś z Kill Billa :)

[ Dodano: Pon Lis 09, 2009 4:58 pm ]
eee hallelujah chyba jednak nie pasuje :/

ava - Sro Lis 25, 2009 3:44 pm

My wybór podkładu pozostawiliśmy naszemu kamerzyście, ogólnie jesteśmy dosyć zadowoleni z jego decyzji, a mamy m.in.:
:arrow: S. Krajewski - Wielka miłość (wstęp)
:arrow: Love and marriage, czyli czołówka ze "Świat wg Bundych" (w domu u S.)
:arrow: Czerwone Gitary - ne znam tytułu ale w refrenie jest "...wezmę Cię ze sobą tam, gdzie muzyka dla nas gra..." (wyjazd S. z domu i droga do mnie)
:arrow: "Wszystkiego najlepszego" (życzenia, są w przyspieszonym tempie)
:arrow: Eleni "Tylko w twoich dłoniach" (nasza droga z kościoła do samochodu, całowanie się w samochodzie :oops: )
Na pewno jest też podłożona muzyka pod skrót z sesji fotograficznej i teledysk na końcu całego nagrania, ale za chiny nie mogę sobie przypomnieć jaka :roll:

misiao1983 - Sro Lis 25, 2009 6:01 pm

Moja koleżanka miała taką piosenkę podłożoną w momencie kiedy kręcony był plener (swoją drogą super sprawa mieć na video też plener) - Mesajah Każdego dnia http://www.youtube.com/watch?v=SsF4K1Jysis
truskawka_ja - Pią Gru 04, 2009 12:24 am

Wreszcie, po 4 miesiacach od slubu dalismy naszemu kamerzyscie liste utworow do filmu. Mamy miec:
Menu - walc z filmu Amelia
http://www.youtube.com/watch?v=3QWaNV4EWb8

Pokaz zdjec z naszego slubu cywilnego - Jackie DeShannon - What the World Needs Now Is Love
http://www.youtube.com/watch?v=zXE5-WdLbaw

Teledysk romantyczny: Anita Baker - Sweet love
http://www.youtube.com/watch?v=oEpW59WwlHk

Teledysk szybki: I'm a believer (wersja ze Shreka)
http://www.youtube.com/watch?v=gUyu5prWjTE

Droga do kosciola: Chris Botti - When I Fall In Love
http://www.youtube.com/wa...feature=related

Zyczenia przed kosciolem: Congratulations - Cliff Richard
http://www.youtube.com/watch?v=us3dQ0nnlHY

Pieniadze :) - Money - Pink Floyd
http://www.youtube.com/watch?v=JkhX5W7JoWI

Droga na sale: chris botti - to love again - let there be love (feat. michael buble)
http://www.youtube.com/watch?v=ehfhcAvTM9c

Zdjecia z naszego weekendu miodowego - soundtrack z American Beauty
http://www.youtube.com/wa...feature=related

niesia2708 - Sob Sty 09, 2010 6:37 pm

Wczoraj ściągałam piosenki :)
Mam kilka propozycji dla mojego kamerzysty:
Na wstęp "Love is all around" lub "Nothing's gonna change my love for you"
Ubieranie- planuje "Wybieram Cię" A. Szarmach i pomieszanie ubierania mojego i męża jako,że i tak ubieramy się w jednym domu. Lub jak nie wyjdzie razem to "Takich już nie ma"
Nasz dojazd do kościoła "Niebieska piosenka"
Wyjście, życzenia i droga "Jestem bogaty" Bajor i Eleni "Tylko w Twoich dłoniach" (dzięki Ava za podpowiedź ;) )
Teledysk "Ten jeden dzień" Wodecki
I zdjęcia chyba Piasek "Szczęście jest blisko"

tulipan87 - Wto Sty 12, 2010 5:18 pm

W wielkicg bólach zrodziła się nasza lista utworów do filmu, oto ona:
* Paula- Od dziś
* For Teens- Jesteś częścią mnie
* A. Szarmach - Wybieram Cię
* G. Tomczak- Niebieska piosenka
* S. Krajewski- Każdy swoje 10 minut ma
* Z. Wodecki- Jeden krótki dzień
* K. Krawczyk- A kiedy będziesz moją żoną
Chcemy mieć w większości polskie utwory, przyporządkowanie ich do fragmentów filmu pozostawiamy kamerzyście( oraz wybór ewentualnie kilku melodii zagranicznych). Jedynie przy ubieraniu chcemy:
* ubieranie młodej- Jedna na milion lub Jesteś szalona
* ubieranie młodego- Takich już nie ma

Paulina24 - Wto Lut 23, 2010 12:34 pm

Pomocy pomocy nie wiem jakie wybrać utworki do naszego filmiku weselnego. Wczoraj byliśmy u kamerzysty i nic nie podsunął:(((((((
katrina - Wto Lut 23, 2010 2:05 pm

na razie mamy taki wybór:

Alphaville - Forever Young
Queen - Who Wants To Live Forever
Queen - The Show Must Go On
Yann Tiersen "La valse d'Amelie" - pierwszy taniec
Razem zestarzejmy się... Karolina Kozak
KANCELARYA - Zabiorę Cię właśnie tam...

no i mój S. jeszcze gdyby mógł to by Pink Floyd - Money dał :D

truskawka_ja - Wto Lut 23, 2010 2:12 pm

katrina napisał/a:
no i mój S. jeszcze gdyby mógł to by Pink Floyd - Money dał

My ten utwor wlasnie mamy - jak zbieramy drobniaki przed kosciolem. :lol:

katrina - Wto Lut 23, 2010 2:13 pm

truskawka no mój to fan Pink Floyd więc ... :)
Paulina24 - Sro Lut 24, 2010 8:52 am

a może jakieś zagraniczne macie/??????
truskawka_ja - Sro Lut 24, 2010 9:17 am

Paulina24, spojrz 7 postow w gore. My mielismy same zagraniczne.
Paulina24 - Sro Lut 24, 2010 1:18 pm

a no faktycznie nie zauważyłam :P :P :P :P :P
katrina - Sro Mar 10, 2010 2:48 pm

no to mam już wszystko :) zapisane i ściągnięte :)

Alphaville - Forever Young
Queen - Who Wants To Live Forever
Queen - The Show Must Go On
Yann Tiersen "La valse d'Amelie"
Razem zestarzejmy się... Karolina Kozak
KANCELARYA - Zabiorę Cię właśnie tam...
Beyonce Knowles "Halo"
Beyonce Knowles "Ave Maria"
Pink Floyd "Money"
Beyonce Knowles "Smash into You"
bryan adams - heaven
Agnieszka Chylińska - Nie mogę Cię zapomnieć
Cezary Pazura- Przystojny jestem
Kabaret OT.TO - Sprytna i wybitna
Renata Przemyk - Babę zeslal Bóg
Alicja Majewska - Odkryjemy miłość nieznaną
K. Prońko - Jestes Lekiem Na Cale Zlo
Bajm - Być z Tobą
Urszula & Seweryn Krajewski - Bądź zawsze blisko mnie
Emiliana Torrini "Jungle Drums"
Michał Bajor -"taka miłośc w sam raz"
"będziesz moja panią" grechuta


http://www.youtube.com/watch?v=Q_pkb-xMz24 dzieciaki - co to jest ślub?

truskawka_ja - Sro Mar 10, 2010 2:51 pm

katrina, wow! Jak dluugachna lista! Jak dlugi bedzie Wasz film?
katrina - Sro Mar 10, 2010 2:52 pm

4h :D :D :D

wiem że sporo, pewnie to jeszcze zweryfikujemy ale... co ja zrobię że tyle nam się podoba :D

truskawka_ja - Sro Mar 10, 2010 2:55 pm

katrina napisał/a:
co ja zrobię że tyle nam się podoba
to dobrze, bo my 4 miesiace myslelismy nad 9 utworami. :roll:
katrina - Sro Mar 10, 2010 2:56 pm

my też sporo ale jak zaczęliśmy to poszło :)
roxanna - Wto Maj 04, 2010 11:40 am

To jest bardzo trudne żeby z tysięcy utworów wybrać kilka pasujących do siebie i do klimatu wesela, ciężko sie zdecydować a od muzyki przecież w filmie bardzo dużo zależy.
kasia84kasia84 - Nie Maj 23, 2010 11:03 pm

ja dodam do szybkiego teledysku

Madagaskar - Wyginam Śmiało Ciało :D

czy waszym zdaniem odpowiednie sa te piosenki zeby je wstawić
Tanita Tikaram - Twist in my sobriety
Enigma - Gravity Of Love

Magdzik - Pią Wrz 03, 2010 6:05 pm

Mi się bardzo podoba jak do zdjęcć jest zrobiony podkład muzyczny.

Ja raczej bym postawiła na coś polskiego :-)

Rzenka_86 - Sro Wrz 08, 2010 12:00 am

O rety...ale wybór:) I jak tu z tysiąca tysięcy utworów wybrać te odpowiednie... Największy problem mam z wybraniem utworu na samiutki początek filmu... Może kabaret OT.TO- Jak ja kocham Cię? :wink:

[ Dodano: Nie Paź 03, 2010 11:09 pm ]
Fajną piosenkę Śpiewa Beata Kozidrak (być może nie jest to nówka ale dziś pierwszy raz to słyszałam) "Tak, wiem"
Myślę, że gdzieś w naszym filmiku mogłoby się to znaleźć...

[ Dodano: Pon Paź 04, 2010 12:17 am ]
Dokładam jeszcze:
In Grid & Stachursky - I love
Roxette - it must have been love

gocharoz - Wto Sty 18, 2011 7:56 pm

Ja ciągle zastanawiam się jaki utwór dać w momencie pokazywania naszych zdjęć z dziciństwa i potem jak byliśmy już razem. Chciałabym żeby było to coś spokojnego co później ma taki zdecydowany akcent gdzie można dać zdjęcia jak jesteśmy już razem. Mój brat miał The Corrs "Runaway" i wyszło pięknie, wzruszająco i romantycznie.
Hatifnatka - Wto Sty 18, 2011 10:07 pm

my pod nasze zdjęcia z dzieciństwa i późniejsze razem (od początku związku) mamy podłożoną piosenkę z Króla Lwa "Can you feel the love tonight" Eltona Johna - zawsze się na niej wzruszam :mrgreen:
justine81 - Nie Sty 23, 2011 9:18 pm

Hej, my od jakiegoś czasu zbieramy kawałki, do czerwca lista musi trochę urosnąć, bo na razie trochę jest marna :)

The Beatles - All you need is love
Delta Goodrem - Moment Like This
B. Streisan & B. Adams - I finally foud someone
Pulp Fiction - Pumpkin And Honey Bunny
The Cure -Love Song
Israel Kamakawiwo'ole - Somewhere Over The Rainbow & What A Wonderful World

Na pewno skorzystamy jeszcze z Waszych podpowiedzi :)

ptysia7 - Pią Wrz 14, 2012 11:48 am

Moja lista utworów na płytę weselną- nie było to takie proste, ten wątek mi bardzo pomógł, za co wielkie dzięki :-)

- Afromental Pray 4 love - to na czołówkę,
- Kindla Z kimś takim jak ty,
- Magma Wszystkie chwile,
- Kombi Myślę o Tobie,
- Ewa Farna Nie przegap,
- Far East Movement fat Cover Drive Turn up the love,
- Nicklblack When we stand together,
- Rafał Brzozowski Tak Blisko
- Don Omar fat Lucenco Danza Kuduro - na śmieszny teledysk na zakończenie :smile:

pozdrawiam :D

cotumka - Sro Wrz 19, 2012 12:35 pm

My właśnie sie zastanawiamy nad piosenkami ;)

na razie jest tyle:
Nat King Cole - L-O-V-E
Etta James - At Last
Michael Kiwanuka - Bones
NeoRetros - Billy & His Gun
Frank Sinatra - Strangers in the night
Amazing Grace (na 99% w wykonaniu Il Divo)

póki co mamy tyle :) nasz filmowy reportaż będzie trwal maksymalnie 1,5 godziny, więc wątpię, żeby zmiesciło się jakoś o wiele więcej tej muzyki... ;)

ana88 - Czw Wrz 20, 2012 1:42 pm

A my postawiliśmy na klasykę:

1. Elton John - Can you feel the love tonight
2. Bryan Adams - Everything I do
3. Three Doors Down - Here without you
4. U2 - With or without
5. Roxette - It must have been love
6. Savage Garden - Truly Madly Deeply
7. Nickelback - Far away
8. Natalie Imbruglia - Kiss me

Nie wiem które kawałki z naszej listy wybierze pan realizator, w każdym razie film mamy mieć 2 godzinny, a na koniec fotki z naszego pleneru :)

justine81 - Czw Wrz 20, 2012 7:02 pm

ana88, fajna lista ale ja bym usunęła Roxette, tekst jest raczej o nieszczęśliwej miłości :)
Karolain - Wto Sty 15, 2013 10:45 am

Witam, w końcu się doczekałam i w sobotę jedziemy ostatecznie dogadać montaż naszego filmu ze ślubu i wesela. I tu pojawia się mały problem :? Kamerzysta kazał nam ze sobą zabrać jakąś muzykę, którą chcemy umieścić w filmie no i nie mamy za bardzo pomysłu na te piosenki. Na pewno będzie - It is you - Dana Glover . Nie chcemy żeby było za dużo jakichś ckliwych piosenek o miłości, chcielibyśmy wstawić coś z "jajem", i na czasie. Może coś zaproponujecie :?:
nataliab - Wto Sty 15, 2013 2:15 pm

Jedne z moich ulubionych to piosenki zespołu Fray. Niestety mój brat juz miał je wykorzystane na płycie, więc odpadają. Poniżej przykładowe:

The Fray - You Found Me http://www.youtube.com/watch?v=jFg_8u87zT0
The Fray - Never Say Never http://www.youtube.com/watch?v=Aihu16RyYp8

Polecam też inne :)

Catylyn89 - Pon Sie 19, 2013 12:11 pm

U nas jakoś konkretnych piosenek nie ma... Chwilowo czekamy na nową płytę Coldplay, byśmy mogli coś wybrać, ale tak to teraz stanęło na Coldplay - Paradise lub Charlie Brown i
Kelly Clarkson - Tie it up (ale to już na przygotowania :D )

KADR - Wto Lut 18, 2014 11:47 am

Muzyka musi być wybrana ze smakiem no i czasami dobrze przetłumaczyć o czym śpiewają.
Ale na pewno musi być ponadczasowa, dobrze by też młodym niektóre kawałki z czymś się kojarzyły, chodzi mi np: pierwszy pocałunek, pierwszy taniec, randka etc...
Miło za parenaście lat powspominać

Catylyn89 - Nie Paź 12, 2014 2:57 pm

No to zacznę od początku... przy menu, mamy Coldplay - Magic i Paradise (zależy którą płytę się włączyło), na przygotowaniach mamy Lovelite - There You Are, później na wyjazd do kościoła American Authors - The best day of my life, na życzeniach U2 ft. Mary J. Blige - One, następnie Tie It Up Kelly Clarkson. Przy krojeniu tortu mamy Nic Chagall - This Moment, no i na teledysk Coldplay - Sky Full of stars :) Większość sama podesłałam kamerzyście, a film jest boski! :serce:
KADR - Pon Paź 27, 2014 9:06 pm

Jak szukacie jakichś ciekawych "songów" do swego wesela warto tu zajrzeć.
http://www.weddingwire.com/wedding-songs
Pozdrawiam

Dorotka_ - Sro Lip 01, 2015 2:48 pm

Zrobiłam listę naszego podkładu, część jest sugerowana przez Nas, a piękną oprawę ceremonii dodał od siebie kamerzysta. Wrzucam razem z linkami na yt, może komuś ułatwię wybór.

Przygotowania - Coldplay - Sky Full of Stars
https://www.youtube.com/watch?v=VPRjCeoBqrI

Wyjście z domu i wejście do kościoła - Theodore Shapiro - The Devils Wears Prada (Promo Score - 2006)
https://www.youtube.com/watch?v=fhNdRyTyuB8

Ceremonia (czytanie) - The Curious Case of Benjamin Button - Sunrise on Lake Pontchartrain
https://www.youtube.com/watch?v=CpdSYjF0r30

Życzenia - Extreme - More Than Words
https://www.youtube.com/watch?v=UrIiLvg58SY

Teledysk weselny 1 - Mat Kearney - Young and dumb and in love (osobiście uwielbiam :smile: )
https://www.youtube.com/watch?v=G0DEmNo1zGk

Teledysk plenerowy - Toploader - Dancing in the Moonlight
https://www.youtube.com/watch?v=0yBnIUX0QAE

Teledysk weselny 2 - Ingrid Michaelson
https://www.youtube.com/watch?v=_kvZpVMY89c

Teledysk weselny 3 - Capital Cities - Safe And Sound (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=47dtFZ8CFo8

Teledysk weselny 4 + fajerwerki - Parachute - Kiss Me Slowly
https://www.youtube.com/watch?v=Km75Pc0YzdQ

Teledysk całościowy + zakończenie filmu, tort
Christina Perri - A Thousand Years
https://www.youtube.com/watch?v=rtOvBOTyX00

alekul89 - Pon Lut 01, 2016 10:05 pm

A to nasza lista utworów do filmu. Większosć wybraliśmy sami, trzy dorzucił od siebie kamerzysta.

Czołówka
The Dandy Warhols - Bohemian Like You
https://www.youtube.com/watch?v=kHKuDKswdoo

Przygotowania Pana Młodego

Maroon 5 - Sugar
https://www.youtube.com/watch?v=09R8_2nJtjg

Przygotowania Panny Młodej

Ed Shreeran - Photograph
https://www.youtube.com/watch?v=nSDgHBxUbVQ

Przedstawienie kościoła przed ceremonią

John Legend - All of me
https://www.youtube.com/watch?v=hHJytDUxnq4

Życzenia i przyjazd na salę

John Mamann - Love Life ft. Kika
https://www.youtube.com/watch?v=EPHmUD0QfmM

Przedstawienie sali
Ellie Goulding - Love Me Like You Do
https://www.youtube.com/watch?v=AJtDXIazrMo

Pierwszy teledysk z zabawy

Bee Gees - Stayin' Alive
https://www.youtube.com/watch?v=I_izvAbhExY

Drugi teledysk z zabawy

John Newman - Love Me Again
https://www.youtube.com/watch?v=CfihYWRWRTQ

Tort i podziękowania dla rodziców

Ed Sheeran - Thinking Out Loud
https://www.youtube.com/watch?v=lp-EO5I60KA

Klip końcowy (skrót z całości)
One Republic - If I Lose Myself
https://www.youtube.com/watch?v=TGx0rApSk6w


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group