Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - BIAŁY PAŁAC - Niesięcin

troszka88 - Sro Wrz 21, 2011 8:47 am
Temat postu: BIAŁY PAŁAC - Niesięcin
Kochani, czy jest wśród Was ktoś kto będzie miał wesele w nowo budowanej sali BIAŁY PAŁAC. Nasze wesele odbędzie się właśnie tam 8 września 2012 :)
katterinka - Nie Wrz 25, 2011 3:35 pm

My rozważamy wesele w Białym Pałacu. Co prawda mi się bardzo podoba sala Różana w Czarnym Stawie, ale mojemu narzeczonemu bardziej się podoba Biały Pałac:) A w zasadzie wyobrażenie o tym jak będzie wyglądał;) Jeszcze rozważamy, ponieważ wszystko zależy od tego czy znajdziemy dobrą orkiestrę na jakąś wiosenno-letnią sobotę.
troszka88 - Nie Wrz 25, 2011 4:44 pm

Bierzcie Biały Pałac :)byłam i widziałam jak idą prace nad ta salą i na razie wszystko wygląda tak jak na zdjęciach, Pani Beata mówi,że w efekcie końcowym będzie jeszcze piękniej i wierzę jej na słowo :) Podobno bardzo dobra orkiestrą jest "rockodyl",ale to już chyba do omówienia w innym wątku. Ja nie będę miała zespołu tylko DJ'a
cotumka - Czw Paź 20, 2011 11:21 am

Jakieś namiary?
troszka88 - Czw Paź 20, 2011 11:40 am

cotumka, strony www jeszcze nie ma, bo sala jest w budowie, właścicielem Białego Pałacu jest ta sama Pani co Czarnego Stawu w Aleksandrowie, więc z nimi możesz się kontaktować. Kontakt znajdziesz na stronie Czarnego Stawu, a adres Białego Pałacau to ul. Niesięcin w Konstantynowie Łódzkim. Pozdrawiam
cotumka - Nie Paź 23, 2011 4:20 pm

rozumiem :) a jak Wy trafiliscie na ślad tej sali?
troszka88 - Nie Paź 23, 2011 6:17 pm

cotumka, naszym pierwszym wyborem była Sala Pałacowa w czarnym Stawie i gdy podpisywaliśmy umowę właścicielka pokazała nam zdjęcia komputerowych projektów Białego Pałacu, zakochałam się, ale niestety musiałam obejść się smakiem gdyż był po prostu za duży na naszą ilość gości (max 70 os.) z czasem jednak lista gości zaczęła się rozrastać,aż sięgnęła 100 i niestety sala w Czarny Stawie okazała się za mała... I tak o to przypomniało mi się o Pałacu no i przenieśliśmy imprezę właśnie tam :) mimo,że nawet nie wiem jak będzie wyglądać w środku (projekty tylko z zewnątrz) wzięliśmy ją w ciemno, gdyż ufamy Pani Beacie (właścicielce) niemalże bezgranicznie :)
cotumka - Wto Paź 25, 2011 12:06 pm

I wszystko jasne :) nie wiem czy jestes upoważniona do tego ażeby udostępnic tu na forum zdjęcia tych projektów, ale jeśli tylko istniałaby taka możliwośc, to byłabym Ci bardzo wdzięczna :) a fakt, Sala Pałacowa w Czarnym Stawie jest prześliczna !! ! i jeśli Biały Pałac będzie utrzymany w tym samym lub podobnym stylu, to będzie spełnieniem moich marzeń :) my bedziemy miec wesele na około 85 osób- myslisz, ze bedzie ok? Pytam Ciebie- troszka, bo jestes jedna z niewielu osob, ktore widzialy projekty :)
aha, i jeszcze jedno- jaka cena od talerzyka? i co zawiera ta cena?

troszka88 - Wto Paź 25, 2011 2:07 pm

Niestety nie mam tych projektów,ale jak podjedziesz do CzS oni bez problemu Ci je pokażą, albo wyślij do nich maila z zapytaniem czy wyślą Ci te projekty.

Biały Pałac projektuje ten sam projektant co Czarny Staw,więc na pewno będzie ślicznie. Ja jak wspominałam wcześniej nie mam pojęcia jak będzie wyglądała sala wewnątrz, bo nie mają projektów (bynajmniej nie mieli,posiadali tylko z zewnątrz),ale jestem przekonana,że będzie przepięknie, także co do ilości gości nie jestem w stanie stwierdzić czy 85 osób będzie się tam "dobrze prezentować". Niby sala ma być przeznaczona od 90 do 130 gości, my na umowie mamy minimum 85 (a planujemy ok 100),więc powinno być ok. Zresztą lepiej żeby było za dużo miejsca niż za mało.

Cena za talerzyk to 200 zł, bynajmniej tyle był jak my podpisywaliśmy umowę,ale wiem,że mają podnieść ceny w Pałacu,ale o ile i kiedy nie pamiętam. W cenie 200 zł masz 5 posiłków ciepłych, zimne zakąski, ciasta-bez ograniczeń, napoje- bez ograniczeń, owoce również.

My za talerzyk płacimy 170 zł ponieważ mamy dość późno ślub i na sali będziemy ok 21 jak nie 22,więc zrezygnowaliśmy z jednego posiłku, w cenie mamy 4 ciepłe posiłki, zimne zakąski, ciasta-bez ograniczeń, napoje- bez ograniczeń, owoce również.

Oczywiście cena z juz podpisanej umowy nie ulegnie zmianie.

Chyba na wszystkie pytania odpowiedziałam, jak będę mogła jeszcze jakoś pomóc to pisz.

Pozdrawiam

cotumka - Czw Paź 27, 2011 8:06 am

troszka88 napisał/a:

Oczywiście cena z juz podpisanej umowy nie ulegnie zmianie.


Super, to ważne! Macie taki punkt w umowie?

Napisaliśmy maila, czekamy teraz na odpowiedź czy prześlą nam projekty :D
Jak tylko zobaczymy, to podzielimy się wrażeniami. Ale jestem pewna, że będziemy zachwyceni :)

troszka88 - Czw Paź 27, 2011 10:11 am

cotumka, tak mamy :)

[ Dodano: Pią Paź 28, 2011 7:11 pm ]
cotumka, i jak i jak...?? dostaliście odpowiedź ??

cotumka - Sro Lis 02, 2011 11:19 am

tak troszka :)
dostałam od pani Beaty zdjęcia projektów i muszę przyznac, ze jestem pod wrażeniem :D
na początku 2012 roku podwijamy rękawy i bierzemy się do pracy. Doszliśmy do wniosku, że na 90% bedziemy robic nasze wesele w Białym Pałacu :)
Cena na 2013 rok nie jest jeszcze ustalona, ale mam nadzieję, że nie wyniesie to więcej niż jakieś 220zł/os :/
no i ważne jest dla mnie to, że w umowie jest zapis o niezmienności ceny!

mietka - Pią Lis 25, 2011 7:43 pm

Dzisiaj wracałam do domu z przedszkola i miałam akurat aparat.
Zdjęcia kiepskie, bo nie chciało mi się nawet szyby opuszczać, ale na mnie tempo budowy robi wrażenie, już nie mówiąc o samym budynku, który podziwiam od fundamentów, że tak powiem, bo mieszkam całkiem blisko :)




szpilka86 - Pią Lis 25, 2011 9:42 pm

Potwierdzam :) robi wrażenie!
Ja miałam okazję widzieć go wieczorem... jest pięknie oświetlony (choć niedokończony)

troszka88 - Czw Gru 29, 2011 5:53 pm

Zdjęcia, które załączam były robione ponad 1,5 miesiąca temu. Teraz z zewnątrz budynek jest już wykończony, w ogrodach jest juz większy porządek, w środku kończą pierwsza salę.. jest po prostu przecudnie...



Karolina1984 - Czw Gru 29, 2011 6:55 pm

Miejsce jest niesamowite- przejżdżaliśmy parę razy, aż się zatrzymaliśmy. Wygląda jak odrestaurowana zabytkowa siedziba Radziwiłłów lub coś w ten deseń :lol:
Nie ma nic wspólnego z "domem weselnym"- z których 90% to kicz do kwadratu.....
Gdybym była dobrze sytuowana, chyba bym się nie wahała i wzięła to miejsce !!

troszka88 - Czw Gru 29, 2011 7:40 pm

Karolina1984 napisał/a:
Gdybym była dobrze sytuowana, chyba bym się nie wahała i wzięła to miejsce !!
ale ceny, póki co, mają takie jak na innych salach, lub, dla zaoszczędzenia kosztów, można uciąć manu o jeden posiłek (w standardzie jest pięć,więc cztery też jest dobrze, tym bardziej,że dają duuuuużo i dobrze) :)
Karolina1984 - Czw Gru 29, 2011 8:53 pm

Hi, ale ja nie robię w restauracji, tylko mam kucharkę- mówiłam w tym sensie.Że nie dla mnie płacenie 200zl za talerzyk, czy 180 :twisted:
marta_rasta - Czw Gru 29, 2011 8:54 pm

Dziewczyny ile tam ma byc sal?? i na ile osób??
Karolina1984 - Czw Gru 29, 2011 8:58 pm

No - sadząc po wielkości, na pewno duużo...... ale też się zastanawiam- czy to będzie miejsce tylko na wesela duże, powyżej 100osób, czy takie normalne mniejsze też mają tam szansę na miejsce.........
marta_rasta - Czw Gru 29, 2011 9:00 pm

jestem z konstantynowa...i na pewno mialabym blizej :) ale troche boje sie zmiany..na razie mamy czarny staw sale pałacowa :)
Karolina1984 - Czw Gru 29, 2011 9:04 pm

Ja bym zmieniła- bliżej z kościoła no i kurcze NIESAMOWICIE to wygląda !!
marta_rasta - Czw Gru 29, 2011 9:23 pm

juz sama nie wiem ;) a jak wyglada sprawa z pokojami...jest pokoj dla nowozencow?
All-me - Czw Gru 29, 2011 9:31 pm

marta_rasta, kiedy macie wesele?
troszka88 - Czw Gru 29, 2011 9:33 pm

marta_rasta napisał/a:
Dziewczyny ile tam ma byc sal?? i na ile osób??
dwie sale na 90-130 osób i jedna sala,głółwna do 200 osób... Ja osobiście na umowie mam minmum 85 osób
Karolina1984 napisał/a:
czy takie normalne mniejsze też mają tam szansę na miejsce.........
więc myślę,że jak najbardziej
marta_rasta napisał/a:
jestem z konstantynowa...i na pewno mialabym blizej ale troche boje sie zmiany..na razie mamy czarny staw sale pałacowa
ja też miałam Salę Pałacową.. Zmieniłam nie mając pojęcia jak sala będzie wyglądać w środku, widziałam tylko komuterowe projekty budynku z zewnątrz,ale sama wiesz jak jest w Czarnym Stawie pięknie, jaka jest Pani Beatka, ja im ufam bezgranicznie :)
marta_rasta napisał/a:
jest pokoj dla nowozencow?
pokoje dla nowożeńców będą już na otwarcie,ale do otwarcia nie zdążą skończyć pokoi gościnnych.
Karolina1984 napisał/a:
NIESAMOWICIE to wygląda
potwierdzam... a jak już skończą to się chyba posikam ze szczęścia jak to zobacze :)
All-me - Czw Gru 29, 2011 9:36 pm

My zostajemy w Czarnym Stawie... Palacowa.
szpilka86 - Sro Sty 04, 2012 9:14 pm

Chyba się wybiorę niedługo żeby obejrzeć jak idą pracę w "mojej" sali :)
troszka88, będziemy sikały razem! tylko ja o rok później

Izabella1989 - Sro Sty 04, 2012 11:42 pm

All-me, dlaczego zostajecie w czarnym stawie?

a zapomnialam zapytac, jakie ceny w palacu??

szpilka86 - Czw Sty 05, 2012 9:26 am

w grudniu, kiedy podpisywałam umowę były ceny takie same jak w czarnym stawie
ale Pani Beata coś wspominała, że mogą być wyższe

troszka88 - Czw Sty 05, 2012 5:59 pm

szpilka86 napisał/a:
będziemy sikały razem!
ołłłłł jeeeee :)
Izabella1989 - Czw Sty 05, 2012 9:40 pm

szkoda, ze bialy palac nie ma strony internetowej ze zdjęciami i bardziej szczegółową ofertą :(
All-me - Pią Sty 06, 2012 10:12 am

Izabella1989 napisał/a:
All-me, dlaczego zostajecie w czarnym stawie?
hihih a dlaczego nie :) ?
Podoba nam się Czarny Staw... karczmowaty styl :) podjeliśmy decyzje 1,5 roku i nie będziemy zmieniać....tym bardziej, że na początku myśleliśmy też nad Pensjonatem Agar i Vicotią w Aleksandrowie ale jednak wgral Czarny Staw.... w Agacie też jest nowocześnie...ale nam bardziej pdpowiada"klimat" Czarnego Stawu.
Kolejna sprawa to będziemy mieć do 80 osób na weselu...także tamta sala byłaby za duża :-)

szpilka86 - Pią Sty 06, 2012 1:30 pm

Izabella1989, nie ma strony www i oferty, bo jeszcze Pałacu nie ma

All-me, Czarny Staw jest świetny! też o nim myślałam; ale rzeczywiście na 80 osób idealna jest sala Pałacowa (trzeba też brać pod uwagę, że może ktoś nie przyjść)

troszka88 - Pią Sty 06, 2012 3:12 pm

All-me napisał/a:
karczmowaty styl
ale tylko z zewnątrz, bo sale nie mają nic wspólnego z wyżej wspomnianym stylem.
All-me - Pią Sty 06, 2012 9:41 pm

troszka88 napisał/a:
karczmowaty styl
ale tylko z zewnątrz, bo sale nie mają nic wspólnego z wyżej wspomnianym stylem.

Dokładnie tak :)

szpilka86 - Sob Sty 07, 2012 2:58 am

no cóż.... mogę tylko potwierdzić opinię troszka88, i All-me,

znajomy mieli ślub teraz w grudniu i hmm.... stylu karczmy, z którego słynie CzS nie widzieli, gdyż o 20:00 juz jest tak ciemno że nic nie widac; a sale rzeczywiście nie maja wiele wspólnego z wiejskim stylem
ale trzeba przyznać, że styl ten jest diametralnie inny niż Biały Pałac (który ubóstwiam juz teraz!! )

All-me - Sob Sty 07, 2012 9:54 am

My byliśmy na Sylwestra w Czarnym Stawie...i było super..obsługo wyśmienita....
Świetny pokaz fajerwerków...można byla wyjść na zwenątrz i ja widziałam wystój budynku :) ...
W Białym Pałacu pewnie będzie tak samo...jednak jeżeli chodzi o sam budynek to mnie bardziej podoba się Czarny Staw :) - to pewnie zrozumiałe( bo sami mamy tam sale) :P , na tyle , że nie znalałam drugiego konkurencyjnego miejsca do Czarnego Stawu :P .
Jeżeli chodzi o wystrój w środku...trudno mi ocenić bo nie wiadomo jak będą sale wyglądały...

juzia82 - Sob Sty 07, 2012 12:42 pm

Czarny Staw to jest ten pałacyk w Łagiewnikach? Bo juz sie pogubiłam....
szpilka86 - Sob Sty 07, 2012 1:05 pm

nie, Czarny Staw jest w Adamowie (za Aleksandrowem przy drodze na Poddębice)
Jojasia - Wto Sty 17, 2012 5:37 pm

Hej Dziewczyny!
Ja tez bede sie bawic na wlasnym weselu wlasnie w Bialym Palacu :) 30 czerwca :)

Sale widzialam na zywo pierwszy raz w ubieglym tygodniu ;) I na dodatek udalo mi sie zajrzec do srodka :) Mimo iz wszystko jeszcze w trakcie budowy, to juz robi wrazenie!

troszka88 - Wto Sty 17, 2012 5:44 pm

Jojasia, a na której sali będziesz miała weselicho...?? Mniemam, iż na Diamentowej ?
szpilka86 - Wto Sty 17, 2012 9:13 pm

oj coś czuję, że się wszystkie spotkamy tam w maju przed pierwszym weselem :)
Jojasia - Sro Sty 18, 2012 4:20 pm

Hej troszka88! Tak do konca nie wiem...

A Ty tez 30 czerwca i masz Perlowa? ;)

[ Dodano: Sro Sty 18, 2012 4:23 pm ]
Troszka doczytalam, ze masz 8 wrzesnia :)

troszka88 - Sro Sty 18, 2012 4:45 pm

Jojasia, jak to nie wiesz....?? No tak jak podpisywałaś umowę....??
szpilka86 - Sro Sty 18, 2012 6:55 pm

Jojasia, proponuję się dowiedzieć bo wylądujecie z innymi weselnikami w jednej sali :) czego ogólnie nie życzę
Jojasia - Czw Sty 19, 2012 5:14 pm

Troszka i Szpileczko :) Nie wiem z innego powodu ;) Mam miec w Perlowej, ale bedzie proba zamiany na Diamentowa.

Diamentowa ma lekko szersza czesc taneczna. Moje wesele bedzie na 130 osob, a druga Panna Mloda ma miec na 70 osob ;) Wlascicielka powiedziala, ze porozmawia, czy mozna by sie zamienic. Ale jak nie, to nic sie nie stanie :) Mysle, ze i tak wszyscy wszyscy pomiescimy sie na parkiecie ;)

Juz nie moge sie doczekac :D

A umowe to akurat Rodzice podpisali, ja niestety organizuje swoje wesele bedac jakies 2000 km od Lodzi ;)

troszka88 - Czw Sty 19, 2012 5:19 pm

No to już wszystko jasne... Trzymam kciuki aby się zgodziła,ale szczerze w to wątpię, z jakiegoś powodu zdecydowała się na Diamentową i pewnie będzie chciała w niej zostać
Jojasia - Czw Sty 19, 2012 5:25 pm

Troszka a mi sie wydaje, ze to my pierwsi sie zdecydowalismy ;) Bo byl wybor ;) Ale wtedy nie wiedzielismy, ze Diamentowa jest ciutke szersza ;) No i wtedy Diamentowa miala jeszcze nzawe robocza: Zlota ;)

Ale to naprawde nie ma wielkiego znaczenia ;) Ja to tylko sobie po porstu mysle, ze jak jest duzo sala, a mniej gosci, to wydaje sie, ze gosci bylo malo :D

To tak jak z kosciolem - duzy kosciol i duzo ludzi na slubie to i tak sie wydaje ze malo bylo, a taka sama liczba osob w malym kosciolku to juz sa tlumy ;)

A jak Twoje przygotowania? :)

Ja bylam w Lodzi w styczniu, bardzo pracowity tydzien ;) Ale sporo rzeczy zalatwilam - przede wszystkim kupilam kiecke ;)

No i wlasnie, udalo mi sie zobaczyc Bialy Palac :) Ale robi wrazenie, ogromne :) W srodku tez oczami wyobrazi widzialam siebie w sukni i mojego M. jak tanczymy :D heheheh ;)

Wczesniej to tylko Rodzice mi na maila podsylali fotki z 'placu budowy' ;)

troszka88 - Czw Sty 19, 2012 5:44 pm

[ Dodano: Czw Sty 19, 2012 5:48 pm ]
Jojasia napisał/a:
Troszka a mi sie wydaje, ze to my pierwsi sie zdecydowalismy ;)
i znowu czegoś nie rozumiem... Skoro ktoś już ma zaklepaną salę Diamentową na 30 czerwca i mimo,że zrobił to później niż Ty zaklepałaś salę Perłową to nie ma obowiązku zamieniania się z Tobą salami...
Jojasia - Czw Sty 19, 2012 6:48 pm

Oj Troszka, ale Ty czytasz :D A czy ja gdziekolwiek napisalam, ze ktos ma obowiazek zamiany? Mi to nawet do glowy nie wpadlo, to sama wlascicielka zasugerowala, ze taka zmiana wyjdzie obu parom na dobre i ona bedzie sie kontaktowac. I nic na sile. Jesli sie tamta Para nie zgodzi to zostaje tak jak w umowie :) I koniec kropka :)

Nie mam pojecia, czemu sie tak tego uczepilas i robisz problem, ktorego nie ma :D

troszka88 - Czw Sty 19, 2012 6:57 pm

Jojasia, łoł łoł łoł... chyba się zagalopowałaś. nie robię problemu, bo nie ma z czego.. Po prostu nie piszesz jasno co i jak...
Jojasia napisał/a:
Troszka a mi sie wydaje, ze to my pierwsi sie zdecydowalismy
to zdanie zasugerowało,że tamta Pani powinna się zamienic. No czy chcesz tego czy nie ja to w ten sposób zrozumiałam... Może miałaś co innego na myśli,ale ja w Twych myślach nie czytam. I nie uczepiłam się, bo napisałam tylko jednego posta na ten temat celem wyjaśnienia....
Jojasia - Czw Sty 19, 2012 7:12 pm

Troszka nie mialo niczego zasugerować :) Podczas wyboru sali dostalismy inforamcje, ze obie sa takiej samej wielkosci :) Wybralismy Perłowa, bo łądniej brzmiała, niż Zlota ;) Nikt nikomu nic nie nakazuje, padła propozycja zamiany, i to nawet nie z mojej strony ;) Dlatego do końca nie wiem w której dokładnie sali bedzie wesele.Na 99% Perlowa :) Mamy dostac telefon jesli beda jakies zmiany.

Do końca stycznia sala Diamentowa ma byc wykonczona, a potem Panowie biorą sie za Perłowa :) Nie mogę się doczekać fotek ;)

Z tego co wiem, beda miały podobna sztukaterie. W sali Diamentowej za Mloda Para na scianie jest przedstawiona para, a w sali Perlowej ma byc muszla, a w niej perły :)
Sufity wyglądaja podobnie :) Kolory: biale i ecru w obu salach :)

To tyle info o Bialym Palacu, bo wlasciwie o tym ma byc ten watek :)

Pozdrawiam i PEACE! :)

szpilka86 - Czw Sty 19, 2012 10:02 pm

ja również mam informację, że są równiej wielkości :) ja planuje mieć wesele na maks 100 osób - zakładam, że 10% nie przyjdzie z różnych powodów
jak myślicie? sala Diamentowa nie będzie za duża??

o matko... powtarzajmy razem: no stress no stress 8)

a sala Diamentowa jest zaje.....!! mimo, że Perłowej nie widziałam :wink:

Jojasia - Czw Sty 19, 2012 10:45 pm

Cos Ty Szpilka, nie bedzie :)

Sala Diamentowa tylko czesc taneczka jest troszke szersza. Czesci jadalne sa identyko :) I obie sale sa na maks 130 osob :) Trzecia sala bedzie na 200 :D Ja powinnam czekac na trzecia... bo tyle mam gosci, ale troche nam sie spieszy z weselem ;)

Na razie wszyscy goscie chetnie potwierdzaja przybycie, ale prawda jest, ze nie bylo jeszcze wesela, zeby ktos tak nie zrezygnowal ;)

A czym sie stresujesz? :D

A sala Perlowa obecnie to nic sie w niej nie dzieje. Puste sciany, tylko w suficie juz widac ksztalt.

Fotka - na lepszy humor ;) chyba tymczasowo, w sali Diamentowej :)

szpilka86 - Czw Sty 19, 2012 11:08 pm

Jojasia napisał/a:
A czym sie stresujesz? :D


ja się wszystkim stresuje :) na dodatek, chyba jeszcze sobie mieszkanko kupimy, a co! więc już w ogóle popadnę w totalny obłęd

Jojasia napisał/a:
Fotka - na lepszy humor ;)


no wiedziałam, że ta sala jest świetna! pierwszą godzinę wesela goście będą rzeźby oglądać :lol:

tylko muszę uważać, aby np. babci nie usadzić pod takim "ciekawym okazem", mogłaby się czuć lekko zakłopotana :P

Jojasia - Pią Sty 20, 2012 12:58 pm

Oj tam, oj tam, Babcia to by pewnie tylko udawala zaklopotanie ;) Sama przeciez tez byla w naszym wieku ;)

Powodzenia w kupnie mieszkania! :)

Cocktails-bar - Pon Sty 23, 2012 3:47 pm

Witam,

Polecamy Czarny Staw, wiele razy gościliśmy z naszymi barami na tych salach.
wystrój obsługa i przede wszystkim jedzenie o najwyższej klasie.

co do Białego Pałacu mamy nadzieje, że również bedzie taki jak Czarny Staw...


Pozdrawiamy.
edit:usunięty fragment reklamowy niezgodny z regulaminem

Kalanchoe - Sro Sty 25, 2012 2:58 pm

Cocktails-bar napisał/a:
...co do Białego Pałacu mamy nadzieje, że również bedzie taki jak Czarny Staw...

Rozmowy z właścicielką tylko na to wskazują. Już moi znajomi postanowili i podpisali umowę na 2013 rok.

malenstwo12 - Sro Lut 01, 2012 2:14 pm

A czy wiecie drogie Panie do której oni umozliwiają zabawę - jest to jakaś konkretna godzina a potem trzeba dopłacać? Jak jest z posiłkami, czy mozna wybrac sobie np. 4 zamiast 5?

Pałacyk wygląda pięknie, my wlaśnie rozważamy czy nie podpisać z nimi umowy.... Stopuje nas to, że na razie nic tam nie widać, to takie jakby "kupowanie kota w worku":)

troszka88 - Sro Lut 01, 2012 9:23 pm

malenstwo12 napisał/a:
czy można wybrac sobie np. 4 zamiast 5?
tak, ja chociażby tak zrobiłam, wszytsko jest do dogadania.
malenstwo12 napisał/a:
A czy wiecie drogie Panie do której oni umozliwiają zabawę - jest to jakaś konkretna godzina a potem trzeba dopłacać?
ja mam salę bodajże do 6 rano, myslę ,że jak goście posiedzą do 7 to nic się nie stanie...
Ale jesli ktos pospisuje do 5 a goście siedzą do 9 no to dopłata na pewno będzie, kelnerzy za darmo pracować nie będą
malenstwo12 napisał/a:
to takie jakby "kupowanie kota w worku":)
tu nie ma mowy o kocie w worku.. Umów się z Panią Beata na oglądanie wnętrza, sala Diamentowa powinna chylić sie już ku końcowi remontu...
szpilka86 - Sro Lut 01, 2012 10:15 pm

malenstwo12 napisał/a:
jest to jakaś konkretna godzina a potem trzeba dopłacać?


nic takiego nie ma
ja się spytała o to Pani Beaty i wprost jej powiedziałam, że chodzą plotki o dodatkowej - powiedziała, że nic takiego nie ma miejsca

w umowie, chyba mam wpisaną 7 rano, ale nie ma mowy o dodatkowych kosztach - w sumie ciężko widzę aby wesele trwało do 7 rano :)

troszka88 - Czw Lut 02, 2012 10:24 am

szpilka86 napisał/a:
w sumie ciężko widzę aby wesele trwało do 7 rano :)
Anetko nie takie rzeczy świat widział :)
cotumka - Czw Lut 02, 2012 2:01 pm

szpilka86 napisał/a:
w sumie ciężko widzę aby wesele trwało do 7 rano :)
Ja na takim byłam :D co prawda byliśmy jednymi z ostatnich gości, ale pojechaliśmy do domu jakos prze 8 :P
malenstwo12 - Pią Lut 03, 2012 10:48 am

Wracając do kwestii posiłków, czy to nie jest tak, że 4 posiłki mozna sobie wybrac tylko przy opcji, że ma sie późno ślub i w związku z czym w pałacyku jest się na ok 21:00? Czy przy wcześniejszym ślubie nie robią problemów, żeby wykupić 4? Zawsze byłoby nieco taniej a 5 dań rzadko kto zje na weselu, wiem to z własnego doświadczenia:)
szpilka86 - Pią Lut 03, 2012 3:55 pm

Ja się o to pytałam, czy mogę zrezygnować z tego ostatniego posiłku bo często się zdaża, że o 5 nad ranem raczej mało osób ma ochotę na jedzenie
Pani Beata powiedziała, że nie ma problemu, ale musze to przemyśleć czy się będzie to nam opłacało, gdyż cena zmaleje może o 5zł (więc są to groszowe sprawy)

Wracając do kwestii godziny zakonczenia wesela, napisane mam w umowie "do 7 rano" ale nie mam dodatkowych kosztów za jego dłuższe trwanie, a prądu też mi nie wyłączą :)

malenstwo12 - Nie Lut 05, 2012 4:30 pm

A czy któraś z Pań ma rezerwację na salę Perłową? Która z nich jest lepsza: Perłowa, czy Diamentowa?
szpilka86 - Nie Lut 05, 2012 9:00 pm

Żadna z nich nie jest ani lepsza ani gorsza :) One są swoimi lustrzanymi odbiciami, każda ma osobny parking, ogród i wjazd. Taki sam standard wykończenia. Co do wystroju nie ma co porównywać, ponieważ sala perłowa dopiero postanie.
Ja mam salę Diamentową, troszka88, ma Perłową. Na chwilę obecną Diamentowa ma mieć taras przed wejściem bocznym, a Perłowa ma nie mieć - ale kto wie.... może się wszystko zmienić przecież :)

troszka88 - Pon Lut 06, 2012 1:47 pm

szpilka86, byłaś już oglądać Diamentową po ukończeniu...??
szpilka86 napisał/a:
Ja mam salę Diamentową, troszka88, ma Perłową. Na chwilę obecną Diamentowa ma mieć taras przed wejściem bocznym, a Perłowa ma nie mieć - ale kto wie.... może się wszystko zmienić przecież :)
rzeczywiście sala Diamentowa ma przy bocznym wyjściu spory taras, na Perłowej nie będzie aż tak dużego,ale równiez powstanie przy wyjściu bocznym miejsce z ławeczkami :) a tak sale będą się różnić detalami takimi jak inny motyw płaskorzeźb.

rmalenstwo12 tak jak napisała szpilka, ja mam salę Perłową :)

Wiol25 - Pon Lut 06, 2012 4:50 pm

Ja też wczoraj oglądałam Biały Pałac i prezentuje się naprawdę imponująco. Sale nie są jeszcze wykończone, ale przy użyciu odrobiny wyobraźni można sobie je wyobrazić. W bardzo konkurencyjnej cenie w Pałacu ma być dość bogate (bo takie jak w Czarnym Stawie) menu i jeśli jakość też będzie ta sama to tą kwestią w ogóle nie trzeba się przejmować.
Boję się jednak trochę końcowego efektu, czy nie będzie zbyt wielu dekoracji i czy zamiast wyglądać elegancko i gustownie nie będzie odwrotnie. Poza tym martwi mnie też trochę wspólny ogród, niby każda sala ma wydzieloną część na zewnątrz, ale każdy może też przejść do innych części, bo nie są one w żaden sposób oddzielone.
Zaufać czy nie zaufać oto jest pytanie :roll:

All-me - Pon Lut 06, 2012 4:53 pm

Cytat:
Zaufać czy nie zaufać oto jest pytanie :roll:
Zaufać.... :)
tzn ja do wystroju sali bym nie zaufała...musiałabym wiedzieć co planują a o ogród bym się nie martwiła... :)

Wiol25 - Pon Lut 06, 2012 5:02 pm

All-me, tez mnie kusi, żeby zaufać, ale... mimo niewątpliwej jakości obsługi i jedzenia w Czarnym Stawie mnie tamtejsze sale nie powalają, jest kilka rzeczy, które mi się kompletnie nie podobają (sztuczne kwiaty na parapetach i ścianach, niektóre gipsowe figurki) i mimo, że znam wszystkie plany mniej-więcej to jednak boję się, żeby podobne historie się do Pałacu nie wkradły (w końcu to ci sami właściciele). Ale kusi oj kusi :roll:
Wczoraj widzieliśmy przepiękny żyrandol, który pojawił się w sali diamentowej, a takie same mają być też w pozostałych salach :)

All-me - Pon Lut 06, 2012 5:10 pm

Wiol25, no nie wiem...sama musisz podjąć decyzję :) ...
To może spytaj właścicielki co planuje?

troszka88 - Pon Lut 06, 2012 5:24 pm

Wiol25, faktem jest,że projektant jest ten sam co w Czarnym Stawie, faktem jest również,że salę będą dość "bogato" (w sensie dużo) zdobione. Ja zaufałam, mimo,że jestem typem minimalistki, wierzę,że będzie gustownie, nie kiczowato...
I pomimo,że,jak wspomnialam wcześniej, jestem minimalistką, to zawsze marzyło mi się wesele w stylizacji pałacowej i ta sala mi to umożliwia :) więc musisz sobie odpowiedzieć czy i Tobie się to marzy, bo jeśli tak, to nie ma się co zastanawiać!
Na pewno będzie tam panował przepych, no ale w końcu to Pałac :)
o ogród tez bym sie nie martwila, skoro tam byłaś to wiesz jak duża jest jego powierzchnia, a nawet jak ktoś się przejdzie na część ogrodu należącą do innej sali, to czy cos strasznego się stanie, myślę,że nie.. jestem wręcz przekonana,że nawet nie zauważysz :)
Wiol25 napisał/a:
jeśli jakość też będzie ta sama to tą kwestią w ogóle nie trzeba się przejmować.
będzie na pewno, ponieważ szef kuchni będzie z Czarnego Stawu :)

[ Dodano: Pon Lut 06, 2012 5:37 pm ]
wydaje mi się,że sale będą utrzymane w tym stylu :) http://www.veneciapalace....alowa_venecka_4 oczywiście w Białym pałacu sale będą wyższe,przestronniejsze, jaśniejsze.. Chciałam tylko nakreślić styl. Płaskorzeźby na ścianach, kryształowe żyrandole itp.


Jedyne czego bardzo pragnę w Białym Pałacu to gustowne krzesła, by nie potrzeba było pokrowców. Muszę się o te kwestię wypytać.
Wiem,że zastawa będzie utrzymana w stylu pałacowym...

malenstwo12 - Wto Lut 07, 2012 12:17 am

troszka88, ja też mam salę Perłową, zdecydowaliśmy się:) Wiesz już jak będzie wyglądał ogród przy naszej sali? Czy bedzie on jakos specjalnie wydzielony i co będzie się w nim znajdowało? Nie będziemy mieć duzo gości, więc ta w zupełności wystarczy. Martwi mnie tylko kwestia tego tarasu, którego my nie mamy a który jest na sali Diamentowej. Przekonała mnie jednak sztukateria i perła, która będzie widniała nad para młoda. Może to wyglądać bardzo efektownie:)

Jak będziecie wiedziały, Drogie Panie, jak wygląda sprawa krzeseł - ewentualnych pokrowców - dajcie znac, bo my też o to nie dopytaliśmy. Kolejne sprawa, to kwestia parkingu przed pałacem, przy 3 weselach, goście beda mieli problem. Nie mówiąc juz o tym, że zrobi sie "balagan", jesli ktoś będzie chciał obejść sobie cały pałacyk a tam natrafi na obce wesele, obce twarze. Boję się, że goście beda się czuć niekomfortowo... Coś, za coś, mimo wszystko pałac nas skusił:)

Ja już się cieszę na myśl, że będę tam mieć wesele:):)

troszka88 - Wto Lut 07, 2012 8:25 am

malenstwo12, mnie osobiście ten taras do niczego nie jest potzrebny, przecież jest spory kawał ogrodu, w którym również będą miejsca siedzące... Ogród nie będzie wydzielony, będzie w nim fontanna i roślinność, jak to w ogrodzie :) Każda sala będzie miała swój parking, a wcale tak dużo osób samochodami nie przejeżdza, bynajmniej swoimi, przewaznie są podwożeni. Nie ma się co martwić, dadzą radę, poza tym będzie ochrona, która będzie kierować gości do odpowiedniej sali :)
szpilka86 - Wto Lut 07, 2012 10:18 am

Tak sobie teraz myślę nad kwestią gości "zwiedzających" Pałac i jakoś ciezko mi sobie to wyobrazić :)
A nawet jakby już ktoś poszedł do ogrodu obok, to chyba nic wielkiego się nie stanie.... o ile nie zagości na parkiecie w sali obok :lol:

troszka88 - Wto Lut 07, 2012 10:26 am

a wracając jeszcze do kwestii rezygnacji z posiłków...
szpilka86 napisał/a:
cena zmaleje może o 5zł
to zależy, z którego posiłku się rezygnuje, bo ja się dobrze zakręcić to i o 30 zł cena może zmaleć, a jedzenia wciąż będzie w brut :)
malenstwo12 - Czw Lut 09, 2012 12:50 pm

Mam tylko nadzieję, że cena nie wzrośnie o 20 zł, ale jednak o 10 zł na rok 2013....
szpilka86 - Czw Lut 09, 2012 1:06 pm

no oby :) każdy grosz się liczy

ale w sumie jak widzę, mało forumowiczek zdecydowało się na Pałac

troszka88 - Czw Lut 09, 2012 1:14 pm

szpilka86 napisał/a:
ale w sumie jak widzę, mało forumowiczek zdecydowało się na Pałac
myślę,że wynika to z tego,że dziewczyny boją się brać w ciemno, poza tym to jest nowa sala.. ale za rok za dwa... podejrzewam,że w tym wątku nie będą dwie a dwadzieścia dwie strony postów :) jak nie więcej :)
Wiol25 - Czw Lut 09, 2012 1:35 pm

Ja już prawie jestem zdecydowana, żeby wybrać coś innego niż Biały Pałac.
Co prawda cena jest super, na zewnątrz wygląda to bosko, ale jakoś nie jestem przekonana czy wnętrze będzie w moim stylu i będzie pasowało do klimatu naszego wesela. Ostatecznie chyba wolę bardziej kameralną atmosferę.
Niemniej jednak będę śledzić ten wątek i czekać z niecierpliwością na kolejne zdjęcia, żeby upewnić się czy była to dobra decyzja. :niepewny:

troszka88 - Czw Lut 09, 2012 2:09 pm

Wiol25,a nad jaką salą się jeszcze zastanawiasz...??
Wiol25 - Czw Lut 09, 2012 2:14 pm

Waham się między Casa di Fiori (bo byłam tam na weselu i bardzo mi się podobało a muszę powiedzieć, że mają baaardzo konkurencyjne ceny) a dworkiem Amber (bardzo elegancko ale jednocześnie kameralnie).
Nie wiem tylko czy teściowa mi wybaczy ;) , bo zawiozłam ją do Białego Pałacu w zeszły weekend i była mega zachwycona, a nasz wybór, no cóż, podejrzewam, że będzie znacznie skromniejszy...

troszka88 - Czw Lut 09, 2012 2:19 pm

Dworek Amber ceny mają powalające! Casa di Fiori jak dla mnie niczym nie powala.. zwykła sala.
Oczywiście to Twój wybór, Twoje wesele... a Nostalgię widziałaś...?? Myślę,że może to być dla Ciebie kompromis pomiędzy wszystkimi salami, o których myślałaś..

Sorry za OT,ale chciałam co nie co doradzić Wiol25,

mimeczka - Czw Lut 09, 2012 4:48 pm

Ja będę się tam bawić w sierpniu jako gość także zdam relację jak się udało. Podziwiam młodych, że zdecydowali się w ciemno, ale na ślub zdecydowali się pod koniec zeszłego roku, więc pewnie wybór sal nie był już duży.
troszka88 - Czw Lut 09, 2012 4:54 pm

mimeczka napisał/a:
Podziwiam młodych, że zdecydowali się w ciemno
Jak to mówią... "KTO NIE RYZYKUJE TEN NIE ŻYJE" w ciemno jest tak naprawdę tylko albo aż wygląd sal, cała reszta to renoma z Czarnego Stawu, a ta jest niepodważalna :)
malenstwo12 - Pią Lut 10, 2012 4:31 pm

To nie jest tak do końca w ciemno, bo pierwszą sale juz widac, reszta ma być w tym samym stylu. Poza tym wygląd zewnętrzny jest niepodważalny, powalający swoim urokiem. Projekty również widzielismy a skoro wszystko inne ma być na poziomie Czarnego Stawu, nie powinno być źle:)
AgniechaD - Czw Lut 23, 2012 10:19 pm

Mogłabym poprosić o koszt od osoby? Może być na priv. Albo kontakt do właścicieli (nigdzie nie mogę znaleźć). Z góry dziękuję.
cacanus23 - Pią Lut 24, 2012 12:17 pm

Czesc dziewczyny. ja rowniez jak co po niektore z was mialm najpierw zarezerwowana sale w Czarnym Stawie jednak po zdjeciach bialego palacu padl na niego wybor:) z poczatku byla sala diamentowa jednka wlasciciele poprosili mnie ladnie o zmiane sali na sale perlowa ze wgzledu nailosc gosci innej pary..eh mam nadziej ze zle nie zrobilam:)

[ Dodano: Pią Lut 24, 2012 12:19 pm ]
[hej. ja tez mam sale perlowa..z poacztku mielismy diamentowa ale wlascicile poporsili mnie o zmanie ze wzgledu na ilosc gosci drugiej pary..a mam nadzije ze zle nie zrobilam..podobno w perlowej zamianst tarasu bedzie ogrod:)

Wiol25 - Pią Lut 24, 2012 3:41 pm

AgniechaD, cena od osoby to 210 zł, jeżeli zarezerwujesz termin przed majem tego roku.
Właściciel jest ten sam co w Czarnym Stawie, więc na pewno na stronie CS znajdziesz do niego kontakt :)

85Niebieskooka - Pią Lut 24, 2012 8:44 pm

Wiol25 napisał/a:
AgniechaD, cena od osoby to 210 zł, jeżeli zarezerwujesz termin przed majem tego roku.

A na który rok powiedziano Ci taką cenę? Ja pytałam się jakieś 2 tygodnie temu i na 2013 rok podali mi inną kwotę...

Wiol25 - Sob Lut 25, 2012 12:01 am

Mnie powiedziano 210 zł na 2013 właśnie.
85Niebieskooka - Sob Lut 25, 2012 12:07 am

Wiol25 napisał/a:
Mnie powiedziano 210 zł na 2013 właśnie.

Mnie zaproponowano kwotę o 10 zł wyższą?! :roll:
Pytałaś może o jakieś okrojone menu (np. 4 posiłki)? Czy o standardowe 5 dań (takie jak w Czarnym Stawie)?

Wiol25 - Sob Lut 25, 2012 3:37 pm

My pytaliśmy wstępnie o standardowe menu (5 dań), dokładnie to samo co w Czarnym Stawie.
Być może cena wzrosła, bo coraz więcej na sali jest skończone i po mału widać jaki będzie końcowy efekt. My byliśmy na sali jakiś miesiąc temu i powiedziano nam, że taka cena to efekt zaufania, którym obdarzyć musimy właściciela.
Tak czy siak 220 zł to cena jak najbardziej ok moim zdaniem, a po wykończeniu całego miejsca można będzie spodziewać się znacznie wyższych cen.

85Niebieskooka - Pon Mar 05, 2012 10:07 pm

I klamka zapadła... :) Dzisiaj podpisałam umowę na wesele 25.05.2013 w Sali Diamentowej :smile:
Dodatkowo mogę powiedzieć, ze zarówno właścicielka (pani Beata), jak i manager (pan Piotr) to bardzo sympatyczni i cierpliwi ludzie :) Na sali byłam 3 razy: za pierwszym razem sama, drugi raz z narzeczonym i moją mamą, a na końcu z moją przyszłą teściową... i za każdym razem spokojnie i z uśmiechem na twarzy odpowiadali na moje pytania (a było ich naprawdę sporo) :lol: Poza tym nie było problemu z dopisaniem do umowy szczegółowych punktów, które chciałabym, żeby były w niej zawarte.

Jestem straaasznie szczęśliwa :smile:

malenstwo12 - Wto Mar 06, 2012 9:44 pm

Gratuluje:) !

Jestem ciekawa, jaką cenę Wam zaproponowali.... Z perspektywy czasu, coraz częściej zastanawiam się, czy aby diamentowa nie byłaby lepsza niz perłowa, już sama nie wiem. Co Was skłoniło wlasnie do tej pierwszej? Jakie punkty macie dopisane do umowy, jeśli to nie tajemnica?

Ja też cieszę się juz na samą myśl o tym pięknym dniu w naszym pieknym Pałacyku:)

85Niebieskooka - Sro Mar 07, 2012 8:08 pm

malenstwo12 napisał/a:
Gratuluje:) !


Dzięki :) A Wy kiedy macie wesele?

malenstwo12 napisał/a:
Jestem ciekawa, jaką cenę Wam zaproponowali.... Z perspektywy czasu, coraz częściej zastanawiam się, czy aby diamentowa nie byłaby lepsza niz perłowa, już sama nie wiem. Co Was skłoniło wlasnie do tej pierwszej?


Obie sale są identyczne, jeśli chodzi o powierzchnię. Sala Perłowa ma tylko część taneczną węższą o 1m, ale za to część jadalna jest o 1m szersza. Co do dekoracji to na Sali Diamentowej za młodymi jest para (kobieta i mężczyzna obejmujący się), a w Perłowej perła. Pozostały wystrój ma być identyczny. Obie sale mają przejść chrzest bojowy 5.05.2012 (chociaż muszę przyznać, że na Sali Diamentowej jest trochę więcej zrobione).

malenstwo12 napisał/a:
Jakie punkty macie dopisane do umowy, jeśli to nie tajemnica?


Ta umowa, którą dostałam to umowa standardowa, ogólna i jest jak najbardziej ok, ale ja może po prostu należę do tych osób, które wolą mieć wszystko na piśmie i dodałam kilka swoich punktów, np. że "Wykonawca posiada agregat prądotwórczy, który w razie potrzeby zostanie wykorzystany podczas awarii prądu w dniu imprezy." albo, że "...pomieszczenia sanitarne będą sprawdzane pod kątem czystości co najmniej raz na godzinę" (bo taką informację dostałam ustnie od właścicielki i chciałam mieć potwierdzenie na papierze). Albo też sprecyzowałam co to znaczy "dekoracja stołów" czy tez dodałam informację, że "Ze strony Wykonawcy zostanie zapewniona należyta obsługa kelnerska, tzn. przynajmniej jeden kelner na 20 gości weselnych" itd.
Takie informacje dodatkowe, o których mi wcześniej mówili i uważali je za oczywiste, ale ja jednak wolałam mieć to zapisane w umowie. I nie było z tym najmniejszego problemu, od razu dopisywali moje sugestie do umowy :) Pewnie i bez tych zapisków zapewniają wszystko, o czym powiedzą wcześniej, ale ja czuję się z nimi pewniej :)

kisskiss - Czw Mar 08, 2012 1:46 pm

Przejeżdżam kilka razy w tygodniu obok Białego Pałacu, ponieważ mieszkam w okolicy i jak na moje oko to, co widać przed wygląda cały czas jak "plac budowy". Ciekawa jestem jak będzie to wyglądało w maju, bo jakby nie patrzeć zostały jeszcze tylko 2 miesiące. W ogóle zbiera się tam mnóstwo wody w trakcie deszczu, zawsze przed bramami robi się wtedy wielka kałuża. Ciekawa jestem jak tam z podłożem, bo ogólnie w tych okolicach jest ono raczej podmokłe.
martuska88 - Pią Mar 09, 2012 3:38 pm

hej
też mam wesele w Białym Pałacu :) Na początku również myślałam o Czarnym Stawie ale gdy zobaczyłam zdjęcia BP zakochałam się :D Kiedy byłam tam ostatnim razem w sali, w której będę mieć przyjęcie były "gołe ściany" ale sala obok była już prawie na wykończeniu i robiła dobre wrażenie:)
Wydaje mi się, że czasem warto zaryzykować i zaufać właścicielom, tym bardziej, że w tym przypadku trudno znaleźć sale tego pokroju co Biały Pałac.

malenstwo12 - Wto Mar 13, 2012 12:14 am

Do 85Niebieskooka: my mamy wesele w sierpniu 2013 r., także jeszcze kawalek czasu, ale już nie mogę się doczekać:D

Mam nadzieję, że nasi tegoroczni protoplaści opowiedzą swoje wrażenia....:)

troszka88 - Wto Mar 13, 2012 11:44 am

kisskiss, jestem przekonana,że wszystkie tego typu mankamenty zostały już wychwycone przez właścicielkę i będzie wszystko na picuś glancuś.. przecież nie zostawi wielkich dziur przy wjeździe..
kisskiss napisał/a:
co widać przed wygląda cały czas jak "plac budowy".
kochana pomyśl,że w kwietniu 2011 stała tam stary budynek, który został wyburzony.. dziś mamy nowy, piękny pałac... także tempo mają niezłe,więc za dwa miesiące na pewno będzie pięknie! Pani Beata jest profesjonalistką i nie pozwoli sobie na niedociągnięcia
AgniechaD - Wto Mar 13, 2012 3:11 pm

Mogłabym prosić o napisanie dokładnego adresu tego miejsca. Nigdzie niestety nie ma. Pozdrawiam.
troszka88 - Wto Mar 13, 2012 3:12 pm

Konstantynów łódzki, ul. Niesięcin 81b
85Niebieskooka - Wto Mar 13, 2012 4:10 pm

troszka88 napisał/a:
Pani Beata jest profesjonalistką i nie pozwoli sobie na niedociągnięcia

Zgadzam się w 100% :)

kisskiss - Sro Mar 14, 2012 12:41 pm

troszka88 , nie muszę sobie nawet wyobrażać, bo dokładnie pamiętam jak wyglądało to miejsce przed remontem. Nie miałam na myśli dziur przy wjeździe, tylko kałuże, które się tworzą, bo tak jest ukształtowany teren i jezdnia przed bramami.

Trzymam oczywiście kciuki za to żeby wszystko zostało wykończone na czas ;)

troszka88 - Sro Mar 14, 2012 1:25 pm

kisskiss napisał/a:
Trzymam oczywiście kciuki za to żeby wszystko zostało wykończone na czas ;)
nie ma co trzymać :) na pewno będzie ukończone! Pani Beata nawet przyspieszyła otwarcie o tydzień, bo jedna z par tak się zakochała w tym miejscu,że zrezygnowała ze wcześniejszej sali...
martuska88 - Sro Mar 14, 2012 9:02 pm

troszka88 napisał/a:
...., bo jedna z par tak się zakochała w tym miejscu,że zrezygnowała ze wcześniejszej sali...


wcale się nie dziwie :)

kisskiss - Czw Mar 15, 2012 10:05 am

Prace tam chyba też zostały przyśpieszone, bo ostatnio światła w Pałacu są zapalone nawet późnym wieczorem.
troszka88 - Czw Mar 15, 2012 2:08 pm

kisskiss napisał/a:
Prace tam chyba też zostały przyśpieszone,
no skoro termin otwarcia został przyspieszony to siłą rzeczy prace również :)
cacanus23 - Czw Mar 29, 2012 1:52 pm

Witam,Czy jest ktos moze z bialego palacu w dniu 21 lipca?
Zzzuzia - Sob Kwi 14, 2012 4:28 pm

Szukalismy sali na 2013 rok i zdecydowanie wygraly sale w Bialym Palacu. Sa poprostu sliczne. W jedej sekundzie wiedzielismy ze to wlasnie tu chcemy zrobic nasze wesele;-))))))))) mam nadzieje ze ogrod tez bedzie ladnie wygladal :) :D
szpilka86 - Czw Maj 03, 2012 8:30 pm

załączam świeże zdjęcia :) robione telefonem, więc jakość kiepska, i przez bramę więc kadr niezbyt profesjonalny :P
troszka88 - Czw Maj 03, 2012 8:36 pm

szpilka86, jadę w sobotę oglądać salę, jedziesz ze mną??
szpilka86 - Czw Maj 03, 2012 9:04 pm

kurcze.... ja w piątek po pracy wracam na działkę i będę w niedziele dopiero :/ ale myślałam, żeby się wybrać na sale jakoś w czerwcu
teraz będzie pierwsze wesele, wiec pewnie personel będzie zabiegany i z Panią Beata też się pewnie nie porozmawia :/

uwierz mi troszka88, pałac robi OGROMNE wrażenie! aż mój M. wysiadł z auta i przechadzał się wzdłuż płotu dumny jak paw 8)


jak będziesz na sali to wiesz.... CYKAJ FOTY :)

troszka88 - Czw Maj 03, 2012 9:16 pm

szpilka86, pisałam do nich maila, można spokojnie podjechać w piątek i sobotę między 10 a 19.. |
No wiem,że robi wrażenie, jak byłam ostatnio to tylko trawki takiej zielonej nie było :)

[ Dodano: Sob Maj 05, 2012 3:56 pm ]
uffff dziewczyny,ale emocje :)
Byłam dziś podejrzeć efekty no i.... no i stałam i płakałam.. ze szczęścia oczywiście!! Jak kretynka jakaś :)
Jest przepięknie :)

Póki co wstawiam zdjęcia sali diamentowej, gdyż perłowa jeszcze nie do końca ukończona
Zdjęcia wykonywane telefonem,więc nie oddają detali i kolorów :)

wejście


no i sala




[ Dodano: Sob Maj 05, 2012 3:57 pm ]

85Niebieskooka - Sob Maj 05, 2012 3:39 pm

Ja też nie mogłam się powstrzymać i pojechałam dzisiaj! Sala jest przepiękna!!!!! :smile:
Właściwie wszystko jest już wykończone, piękna zielona trawka na zewnątrz, a w środku... aż dech zapiera w piersiach!
Mój tata, który widział salę po raz pierwszy, powiedział, że będziemy mieć wesele jak prawdziwe księżniczki :P

Zrobiłam też sporo zdjęć, jeśli chcecie to piszcie na pw, z chęcią wyślę Wam fotki.

Kalanchoe - Sob Maj 05, 2012 6:23 pm

Również byłam na sali i jestem pod ogromnym wrażeniem! Te wykończenia! Zadbali o każdy szczególik.
Postaram się wrzucić kilka zdjęć.

Kwiatów na stołach nie ma za dużo, ponieważ wesele, które miało być dzisiaj się nie odbyło, ale właściciele liczyli się z tym, że dużo klientów przyjedzie w piątek, więc na szybko florystki coś wymyśliły. Parkiet jest super! Nie trzeba się martwić, że połamiemy sobie nogi podczas tańca ;)
Jest wersja ze stołami okrągłymi i prostokątnymi.
Na szybko zrobiony pokój dla nowożeńców! Wow!







Korina - Sob Maj 05, 2012 6:41 pm

Mam pytanie, może już pisałyście o tym, ale na ile osób są te sale przewidziane?
troszka88 - Sob Maj 05, 2012 7:00 pm

Korina, dwie mniejsze od 90 do 130 a największa do 200
ZoltyTulipan - Sob Maj 05, 2012 9:19 pm

Ja tez mam zarezerwowana sale diamentowa w Bialym Palacu i musze przyznac ze wyglada naprawde przepieknie :) ciekawi mnie tylko, czy ktoras z Was moze wie ile pokoi hotelowych bedzie ogolnie dostepnych? Mi pani Beata powiedziala, ze moze przyznac nam 7 + 1 dla nas i nie wiem czy tylko tyle jest czy jest jakis podzial ilosci pokoi do sal :)
troszka88 - Nie Maj 06, 2012 8:31 am

ZoltyTulipan, a kiedy masz ślub?
ZoltyTulipan - Nie Maj 06, 2012 8:58 am

17 sierpnia 2013 ;)
troszka88 - Nie Maj 06, 2012 9:36 am

no to nie pomogę, gdyż ja mam we wrzesniu 2012 i wtedy będą pokoje tylko dla młodych. Napisz do nich maila i wszystko będziesz wiedzieć :)
szpilka86 - Nie Maj 06, 2012 4:57 pm

cudnie !!
troszka88 - Nie Maj 06, 2012 5:01 pm

Anetaaaa spodziewałam się dłuższej wypowiedzi :)
cacanus23 - Nie Maj 06, 2012 10:28 pm

Ktora z sal wam sie bardziej podoba dziewczyny?
troszka88 - Pon Maj 07, 2012 8:45 am

cacanus23, na chwilę obecną duuuuużo ładniejsza jest wg mnie sala Diamentowa,ale ona jest już skończona w 100 %, a Perłową wciąż wykańczają.. Mnie na sali Perłowej potwornie nie podobają się te dwie postaci wiszące pod sufitem, mają jakieś nienaturalne pozy.. Ale tak jak mówię, poczekajmy jak ją ukończą. W końcu sama mam na Perłowej wesele we wrześniu i jestem ciekawa efektu końcowego :)
szpilka86 - Pon Maj 07, 2012 9:03 am

hehehehehehehe, troszka88, cudnie wykończona sala :)

co tu sie rozpisywać - nasze wesela będą jak z bajki! szczerze to w najśmielszych marzeniach nie myślałam o takiej sali!

widziałam że przy perłowej już jest fontanna, za to przy diamentowej na tarasie stoją już komplety wypoczynkowe - CZAD!

[ Dodano: Pon Maj 07, 2012 10:09 am ]
Kalanchoe napisał/a:
ponieważ wesele, które miało być dzisiaj się nie odbyło


a wiadomo dlaczego się nie odbyło?

troszka88 - Pon Maj 07, 2012 9:39 am

szpilka86 napisał/a:
hehehehehehehe, troszka88
czemu się ze mnie śmiejesz?? :)
a nie odbyło się, gdyż podobno się rozstali :/

dagii - Pon Maj 07, 2012 1:43 pm

Sala wygląda lepiej niż opowiadał menager ;)
Jak dla mnie stoły podłużne wyglądają lepiej ;)

Hellen - Pon Maj 07, 2012 10:03 pm

Oglądam sobie fotki z sali i muszę powiedzieć, że prezentuje się naprawdę super :)
paulinkaaMU - Pon Maj 07, 2012 10:28 pm

Hellen napisał/a:
Oglądam sobie fotki z sali i muszę powiedzieć, że prezentuje się naprawdę super :)


Zgadzam się, sala prezentuje się pięknie! Gratuluję Wam dziewczyny, że tak "w ciemno" (tzn. kiedy sala byla jeszcze w budowie - nie znając finalnego efektu), ufając włascicielom zarezerwowałyście tę salę, myślę, że to był strzał w dziesiątkę :)

malenstwo12 - Wto Maj 08, 2012 12:27 am

Co to znaczy nienaturalne pozy? Trochę się załamałam tymi opiniami, bo mamy wesele w sali Perłowej. Wydawała nam się całkiem atrakcyjna, choć widzieliśmy tylko wstep.
Czy posiadacie Drogie Panie jakieś zdjęcia stanu obecnego sali Perłowej?

Czy fontanna ma być tylko przy sali Perłowej, czy też przy Diamentowej? Co Was przekonało do tej pierwszej a nie do drugiej? Liczę na obiektywne opinie...

ZoltyTulipan - Wto Maj 08, 2012 5:59 am

na perlowej sa jakies anioly przy tych kolumnach, ale zdjecia ich nie mam niestety...

co do tych fontann to nie wiem, czy w diamentowej tez bedzie, na pewno jest w perlowej przy schodach :)

a mnie do wyboru diamentowej przekonal taras ktory nalezy do tej sali, przy perlowej sa tylko laweczki przy plocie ;)

Wiol25 - Wto Maj 08, 2012 7:55 am

Mnie też sala baaardzo sie podoba, jestem pozytywnie zaskoczona :) Sama miałam ochotę na wesele w Białym Pałacu, ale chyba nie miałam tyle odwagi co Wy i bałam się, że właściciele przesadzą z ilością rzeźb i dekoracji. Jednak z tego co widzę sala urzadzona jest naprawdę ze smakiem :)
troszka88 - Wto Maj 08, 2012 8:08 am

malenstwo12 napisał/a:
Co to znaczy nienaturalne pozy?
tzn nienaturalne pozy. Nie umiem Ci tego wyjaśnić
malenstwo12 napisał/a:
Trochę się załamałam tymi opiniami, bo mamy wesele w sali Perłowej.
prrrrrryyyyyy szalona!!!! uspokój się.. sala jest naprawdę śliczna, ale jeszcze nie skończona w 100 % ,więc nie ma co wydawać osądu.
malenstwo12 napisał/a:
Czy posiadacie Drogie Panie jakieś zdjęcia stanu obecnego sali Perłowej?
posiadam,ale nie wstawie, bo to bez sensu gdyz jak wspomniałam wcześniej nie jest jeszcze skończona bynajmniej ta częśc od filarów w stronę taneczną Kalanchoe, wstawiła zdjęcia sali Perłowej w części jadalnej (to tez z muszlą za młodymi i podłużnymi stolami)

Kochana naprawdę spokojnie, ja też mam wesele na Perłowej.. tak jak mówię na chwilę obecna wkurzają mnie tylko te "człowieki" pod sufitem.
ZoltyTulipan napisał/a:
a mnie do wyboru diamentowej przekonal taras ktory nalezy do tej sali
a mnie właśnie to zniechęcilo, gdyz z autopsji wiem,że jak jest taki taras a już zwłaszcza z miejscami do siedzenia, to goście się rozchodzą i siedzą na dworze.
Cytat:
przy perlowej sa tylko laweczki przy plocie ;)
_________________
Boże jak to zabrzmiało... ŁAWKI PRZY PŁOCIE jak w jakieś spelunie.. Jest miejsce żeby wyjść na papieroska i wrócić na salę, poza tym można jeszcze wyjść nie zboku a normalnie głównym wejściem, tam to dopiero są widoki :)

Ogólnie dziewczyny nie ma co się licytować, każdemu podoba się co innego. Ja mimo,że mam wesele na Perłowej otwarcie mówię,że na chwilę obecną podoba mi się ciut bardziej Diamentowa, może wynika to ttez z tego,że jest po słonecznej stronie sali i wydaje się jaśniejsza,a co za tym idzie bardziej przestronna,ale jak ktoś ma późno wesele (tak jak ja) to nie ma to żaaaadnego znaczenia.

Co by nie gadać, JEST PIĘKNIE ♥

szpilka86 - Wto Maj 08, 2012 9:47 am

troszka88 napisał/a:
malenstwo12 napisał/a:
Co to znaczy nienaturalne pozy?
tzn nienaturalne pozy.


:lol:

troszka88 napisał/a:
ŁAWKI PRZY PŁOCIE jak w jakieś spelunie

takie drewniane :P ogólnie w gratisie dostajemy jednego pana siedzącego z winkiem w ręku i zagrzewajacego do zabawy :P


ja mam w Diamentowej :) zdecydowałam się na tę salę, ponieważ ma taras :) tak jak napisała troszka88, każdemu podoba się co innego
ale jest też jej minus: za płotem jest pole i jakiś budynek szarobury, ale już widziałam że są na nim malowane jakieś drzewka
plusem Perłowej jest ta fontanna, i bardziej zaciszny ogród; minusem: obok jest dom mojej koleżanki :P

troszka88 - Wto Maj 08, 2012 10:26 am

szpilka86 napisał/a:
minusem: obok jest dom mojej koleżanki :P
to minus raczej dla koleżanki, My go nie widzimy :)
szpilka86 - Wto Maj 08, 2012 10:36 am

troszka88 napisał/a:
to minus raczej dla koleżanki

nooo raczej :) co sobota impreza za płotem

troszka88 - Wto Maj 08, 2012 10:41 am

szpilka86 napisał/a:
za płotem
nie mogę z tego płota... :) autentycznie hahahahahahahaha
Cytat:
laweczki przy plocie ;)
_________________
to już w ogóle mistrz :)
Korina - Wto Maj 08, 2012 12:09 pm

ZoltyTulipan napisał/a:
Ja tez mam zarezerwowana sale diamentowa w Bialym Palacu i musze przyznac ze wyglada naprawde przepieknie :) :)


A też dogadałaś się do mniejszej liczby gości niż 90? Czy nie ma minimum?

troszka88 - Wto Maj 08, 2012 12:15 pm

Korina, myślę,że najlepiej będzie jak napiszesz do Czarnego Stawu (to sama właścicielka co białego pałacu) i dowiesz się dokładnie.
Korina - Wto Maj 08, 2012 12:22 pm

No też myślę, że tak będzie najlepiej.
ZoltyTulipan - Wto Maj 08, 2012 12:43 pm

no moze faktycznie zle te lawki troche ujelam :) jak najbardziej bardzo ladne sa ;)
ale jednak wole wiecej miejsca ;)

a my mamy ustalone minimum 85, razem z goscmi, zespolem i fotografem ;)

szpilka86 - Wto Maj 08, 2012 12:58 pm

ZoltyTulipan napisał/a:
a my mamy ustalone minimum 85, razem z goscmi, zespolem i fotografem


u mnie tak samo... płacę za 85 osób, nawet jak przyjdzie mi 20

troszka88 - Wto Maj 08, 2012 12:59 pm

szpilka86 napisał/a:
u mnie tak samo... płacę za 85 osób, nawet jak przyjdzie mi 20
i u mnie...
melba_27 - Pią Maj 11, 2012 9:20 pm

Witam. Mam pytanie - wiecie może, kiedy odbędzie się w Białym Pałacu pierwsze wesele? Miało być w maju i wiem od właściecielki, że zostało odwołane. Chciałabym zobaczyć salę diamentową przygotowaną na przyjęcie - sama będę tam miała swoje wesele w październiku br.
szpilka86 - Pią Maj 11, 2012 9:28 pm

z tego co pamiętam, to pierwsze miało się odbyć w pierwszej wersji 12 V, ale jakaś dziewczyna wybłagała aby jej odbyło się 5 V, no ale nie wyszło :/ tak czy siak, powinno być teraz w sobotę
ale proponuję jednak zadzwonić do właścicielki i się upewnić

troszka88 - Sob Maj 12, 2012 1:47 pm

melba_27, sale i tak są tak udekorowane jak przed weselami także smialo można jechać, a z tego co wiem, teraz wesel nie ma tylko komunie
ZoltyTulipan - Sob Maj 12, 2012 4:03 pm

troszka88 napisał/a:
melba_27, sale i tak są tak udekorowane jak przed weselami także smialo można jechać, a z tego co wiem, teraz wesel nie ma tylko komunie


ja tez tak kojarze ze teraz to jakos komunie sa, a pierwsze wesele chyba w czerwcu ;)

cacanus23 - Pon Maj 14, 2012 10:06 pm

witam.no ja bede miala wesle w sali perlowej juz 21 lipca. poczatko maialm sale diamentowa jednak drugie wesle okazalo sie wieksze i z grzecznosci zamienilam sie salami..choc teraz niestety bardzio zaluje jak widze sale diamentowa..gdyby ktos chcial to mam sporo zdj sali perlowej:) miejmy nadzieje ze po wykonczeniach bedzie dorownywala sali diamentowej:)
ZoltyTulipan - Sro Maj 16, 2012 10:01 pm

na pewno będzie tak samo śliczna :)

ale czy obie sale nie są przewidziane na tą samą liczbę gości?

Kalanchoe - Czw Maj 17, 2012 12:51 pm

szpilka86 napisał/a:
Kalanchoe napisał/a:
ponieważ wesele, które miało być dzisiaj się nie odbyło


a wiadomo dlaczego się nie odbyło?

Nie z winy właścicieli - sprzeczka niedoszłych małżonków. Ale w niedzielę robili chrzciny w Czarnym Stawie ;)

Później wrzucę zdjęcia sali największej, jeszcze remontowanej :)

szpilka86 - Czw Maj 17, 2012 8:57 pm

ZoltyTulipan napisał/a:
czy obie sale nie są przewidziane na tą samą liczbę gości?

Sala Diamentowa i Perłowa są na tę samo liczbę gości - od 85 osób

jerry - Czw Maj 17, 2012 10:33 pm

13 maja mieliśmy komunię i chcę powiedzieć wszystkim tym, którzy maja wątpliwości czy robić przyjęcie w Białym Pałacu że wszystko jest super.
Jedzenie bardzo dobre i w bardzo dużych ilościach a obsługa pełen profesjonalizm. Wszyscy goście zachwyceni.

troszka88 - Pią Maj 18, 2012 7:54 am

jerry napisał/a:
Jedzenie bardzo dobre i w bardzo dużych ilościach a obsługa pełen profesjonalizm.
to akurat było oczywiste, forum raczej martwiło się o wystrój.
A na której sali mieliście?

jerry - Pią Maj 18, 2012 10:30 pm

troszka 88 - nie zadawaj głupich pytań tylko wsiądź w auto i sama zobacz i oceń. To chyba jest oczywiste!!!
troszka88 - Pią Maj 18, 2012 10:59 pm

jerry napisał/a:
troszka 88 - nie zadawaj głupich pytań tylko wsiądź w auto i sama zobacz i oceń. To chyba jest oczywiste!!!

jerry, zanim palniesz tak soczystą głupotę prześledź wątek, autorem tematu jestem ja, najświeższe zdjęcia sali również wrzucałam ja, W Białym Pałacu byłam niejednokrotnie, więc wystrój znam.Zadałam tylko pytanie, na której sali odbyła się komunia,więc nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????????

Kalanchoe - Sob Maj 19, 2012 6:42 pm

jerry, pytanie które zadała troszka88 nie było głupie... sama jestem ciekawa, na której sali odbyła się komunia...
Jak byłam na pierwszych oględzinach sali ;) ...to pierwsza komunia miała odbyć się na tej sali "po lewej stronie" - nazwy sal już mi się mylą.

[ Dodano: Pon Maj 21, 2012 7:01 pm ]
Obiecane zdjęcia sali środkowej, jeszcze remontowanej :)




"góra" z przejściem do pokoi hotelowych:

malenstwo12 - Nie Cze 10, 2012 1:48 pm

Jak tam się udało pierwsze wesele w "Naszym" Pałacu?
Wiecie coś, Drogie Panie:)?

Perfect Moments - Pon Cze 11, 2012 2:05 pm

Czy Pałac posiada już jakąś stronę internetową? A może ktoś posiada jakiś kontakt mailowy :)
troszka88 - Pon Cze 11, 2012 4:22 pm

wlasciciel ten sam co Czarnego stawu, wiec z nimi sie kontaktuj
cacanus23 - Wto Cze 12, 2012 11:56 am

nooo własnie co taka cisza??ja za meisac bede tam miec weslele i troche sie denrwuje a tu nikt nic nie pisze...;/
troszka88 - Wto Cze 12, 2012 12:20 pm

cacanus23, ale czym Ty się denerwujesz?? Przecież tam nie może być źle... Nie masz prawa mieć żadnych wątpliwości... Rozkoszuj się ostatnimi dniami panieństwa :)
Darek M - Pią Cze 15, 2012 11:11 pm

cacanus23, nie ma się czym denerwować. Ja tam wesele mam jutro a właściwie dzisiaj. Zobaczymy jak bedzie :roll:
troszka88 - Pią Cze 15, 2012 11:27 pm

Darek M, a na ktorej sali? strzelam w ciemno,ze Diamentowa.
Darek M - Pią Cze 15, 2012 11:36 pm

Możliwe że diamentowa ale szczerze mówiąc to nie mam pojęcia. Jeszcze tam nie byliśmy. Chyba moja narzeczona wie na jakiej, jeśli nie to mam nadzieje, że ktoś nas popchnie we właściwym kierunku. Ważne że dziś będzie nareszcie koniec tego szaleństwa i początek zupełnie nowego :smile:
troszka88 - Pią Cze 15, 2012 11:40 pm

Darek M, a wiesz chociaz po kt stronie budynku, patrzac na wprost znajduje sie sala? a skoro tam nie byluscie to jak dograliscie szczegoly czy zawiezliscie alkogil :o
Darek M - Pią Cze 15, 2012 11:52 pm

Niestety nie wiem. Wiem, że ta nasza ma ogród a ta druga chyba nie albo jest mniejszy. Alkohol podrzucił dzisiaj mój tata. Wszystkie szczegóły dogadaliśmy na początku tygodnia w czarnym stawie. Generalnie i dla mnie, i dla mojej lepszej połowy organizacja wesela nie jest czymś co nas by zbytnio ekscytowało. Ten lokal wynajęliśmy bo ma dobre opinie i liczymy, że właściciele wiedzą co robią na tyle, aby to wszystko było ze smakiem i nie na naszych głowach. Dziś szukałem w necie zdjęć wnętrza, żeby sprawdzić ile mamy miejsca na pierwszy taniec :roll:
troszka88 - Sob Cze 16, 2012 12:13 am

ja dysponuje owymi zdjeciami :)
Kasjopeja - Sob Cze 16, 2012 1:38 pm

Darek M, jeśli to sala perłowa to możesz być spokojny.
Graliśmy tam w zeszły weekend i miejsca do tańca (również pierwszego :) ) jest naprawdę sporo!

M4rcysi4 - Sob Cze 16, 2012 1:43 pm

troszka88 napisał/a:
alkogil :o

Huehue no musiałam :D Dobre :D

cacanus23 - Sob Cze 16, 2012 8:50 pm

Oo to powodzenia połamania nóg..daj znać po jak było, wszystkiego naj na nowej drodze życia
Darek M - Nie Cze 17, 2012 6:05 pm

OK, my jesteśmy już po. Generalnie super. Jedzenie bardzo dobre i w ogromnych ilościach. Dzisiaj zrobiliśmy poprawinowy obiad dla części gości z tego co po weselu zostało i ciągle wszystkiego nie przejedliśmy. Obsługa super, nie ma do czego się przyczepić. Były jakieś zgrzyty pomiędzy nimi a orkiestrą ale tego dowiedzieliśmy się już po. W trakcie nic nie dało się poznać. Panowie trzymali fason. Sala na gościach zrobiła ogromne wrażenie. No a parkiet okazał się nie być śliskim i dobrze się tańczyło.
Teraz czas na mankamenty :] , moze uznacie to za czepiactwo ale kilku rzeczy mi brakowało. Po pierwsze nie było papierowych serwetek. Były te duże płócienne na kolana ale kilka tych zwykłych też by się przydało.
Druga sprawa to pokój nowożeńców. Sam pokój super ale strasznie się tam niesie pogłos z sali. Kiedy próbowaliśmy już zasnąć ciągle słyszałem głosy krzątających się i sprzątających piętro niżej kelnerów. Można by go było bardziej wyciszyć.
No i na koniec łóżko. Bardzo wygodne i równie trzeszczące. Pytanie czy na sali słychać je równie dobrze jak kelnerów w pokoju?

Decyzja co do miejsca należy do Was ale moim zdaniem jeśli już ktoś koniecznie chce wydać 20 klocków na kotlety to myślę, że jest to dobre miejsce :mrgreen:

troszka88 - Nie Cze 17, 2012 7:01 pm

Darek M napisał/a:
Decyzja co do miejsca należy do Was ale moim zdaniem jeśli już ktoś koniecznie chce wydać 20 klocków na kotlety to myślę, że jest to dobre miejsce
i dla mnie to zdanie jest najważniejsze...
cacanus23 - Nie Cze 17, 2012 8:36 pm

super,dzieki za opinie.. mysle ze bedzie super..a o serwetki po prostu sie upomne:P... no to nastepni chyba my..oczywsice tez zdamy relacje:)
troszka88 - Nie Cze 17, 2012 8:37 pm

cacanus23, czyli z forumek to Ty "rozdziewiczasz" Perłową??
cacanus23 - Nie Cze 17, 2012 10:04 pm

Ooj chyba kolega Darek bawil ost nocy na perłwoej takze bede druga:)) o ile nikt wiecej sie tu do lipca nie pojawi:)
troszka88 - Pon Cze 18, 2012 9:39 am

cacanus23, mnie się wydaję,że Darek miał jednak Diamentową... A najlepiej by było gdyby nam to powiedział :)

[ Dodano: Pon Cze 18, 2012 4:14 pm ]
cacanus23, a powiedz mi będziesz miała okrągłe stoły?

martuska88 - Wto Cze 19, 2012 7:37 pm

podobno w Białym Pałacu zamiast typowego stołu wiejskiego ma być biały kredens, nie mam pojęcia jak to wygląda ale na pewno bardziej będzie pasował do wystroju sali, był może ktoś już na weselu gdzie takowy kredens pełnił rolę "wiejskiego stołu" ?? ?
Kalanchoe - Wto Cze 19, 2012 8:48 pm

Darek M napisał/a:
Decyzja co do miejsca należy do Was ale moim zdaniem jeśli już ktoś koniecznie chce wydać 20 klocków na kotlety to myślę, że jest to dobre miejsce


Bardzo podoba mi się to podsumowanie ;) :smile:

cacanus23 - Sro Cze 20, 2012 12:06 am

Troszka88 - no własnie sama nie wiem i sie zastanawiam jakie wybrac..okragle sa takie nowoczesne i w ogoe ale chyba nie praktyczne..Darek cos pisal o ogrodzie a ogrod tylko w perlowej..chyba:P
troszka88 - Sro Cze 20, 2012 7:14 am

cacanus23 napisał/a:
Darek cos pisal o ogrodzie a ogrod tylko w perlowej..chyba:P
myślę,że miał na myśli ten taras... :)

[ Dodano: Sro Cze 20, 2012 5:49 pm ]
http://bialypalac.pl/inde...le-i-ogrod.html nareszcie :)

[ Dodano: Sro Cze 20, 2012 5:52 pm ]
Dobijają mnie te dziwne postaci pod sufitem w perłowej :( są paskudne :(

Kasia13 - Czw Cze 21, 2012 11:04 am

troszka88 napisał/a:
Dobijają mnie te dziwne postaci pod sufitem w perłowej są paskudne

troszka88, co Ty mówisz . Te rzeźby są bardzo ładne. I bardzo podoba mi się muszla z perłami na tle której jak rozumiem jest miejsce dla Młodej Pary.

Będziesz miała wesele w najpiękniejszej sali weselnej jaką kiedykolwiek widziałam. :)

troszka88 - Czw Cze 21, 2012 11:10 am

Kasia13 napisał/a:
co Ty mówisz . Te rzeźby są bardzo ładne.
no ale w porównaniu do rzeźb w Diamentowej wypadają mocno mizernie :( wiem,że i tak jest przepięknie i sale w zasadzie różnią właśnie te filary i motyw za Młodymi, a tak są niemal bliźniacze.. ale wkurzają mnie te ludziki okrutnie i nie mogę przestać o nich myśleć.. :(
Iris - Czw Cze 21, 2012 11:30 am

Jak dla mnie muszla, która jest w sali perłowej jest świetna i bardzo ładnie uwydatnia miejsce dla Młodych i o wiele fajniejsze są tutaj te rzeźby, które oddzielają salę jedzeniową od tanecznej niż w sali diamentowej, takie delikatniejsze, jak dla mnie bardziej romantyczne ale pewnie to już rzecz gustu :) W każdym razie gdybym to ja miała mieć tam wesele to bez wahania wybrałabym jednak tą perłową :)
troszka88 - Czw Cze 21, 2012 11:43 am

Ale te postaci mają potwornie nienaturalne pozy i wyglądają jak niedokończone... No nic, nie ma co narzekać, bo i tak jest pięknie :)
Kalanchoe - Czw Cze 21, 2012 11:57 am

Osobiście, bardziej podoba mi się sala diamentowa. Nawet co do ubioru można tutaj zaszaleć, a na perłowej to tak jakby obowiązywały tylko i wyłącznie kiecki greckie, coś a'la boginie itp. :smile: To jest moje zdanie.

Jestem ciekawa co będzie na tej największej sali ;P

martuska88 - Czw Cze 21, 2012 12:06 pm

Kalanchoe napisał/a:
Jestem ciekawa co będzie na tej największej sali ;P


ja też bo tam będę mieć wesele :jupi:
a na stronę BP chyba będę wchodzić codziennie :dribble: wariatka jestem

troszka88 - Czw Cze 21, 2012 12:11 pm

Kalanchoe napisał/a:
Nawet co do ubioru można tutaj zaszaleć, a na perłowej to tak jakby obowiązywały tylko i wyłącznie kiecki greckie, coś a'la boginie itp
eeeeeeeeeee :szok:
Kalanchoe - Czw Cze 21, 2012 2:05 pm

troszka88, takie odniosłam wrażenie :surrender: ;P
szpilka86 - Czw Cze 21, 2012 2:26 pm

troszka88 napisał/a:
Kalanchoe napisał/a:
Nawet co do ubioru można tutaj zaszaleć, a na perłowej to tak jakby obowiązywały tylko i wyłącznie kiecki greckie, coś a'la boginie itp
eeeeeeeeeee



padłam :P Agata, to dodaj zapisek w zaproszeniach jakie stroje obowiązują 8)

a tak na serio, to obie sale są PIĘKNE! fakt - kształty na perłowej są mało naturalne, ale błagam .... kto normalny na weselu przygląda się czy np. posladki rzeźby są równe czy nie :wink:

troszka88 - Czw Cze 21, 2012 2:29 pm

szpilka, całe szczęście moja kreacja będzie pasować :)
Kalanchoe, przepraszam :* ,ale zabiłaś mnie tym stwierdzeniem po prostu :)

Debussy - Czw Cze 21, 2012 8:50 pm

Dla jednych piękne, dla innych kiczowate. Wszystko kwestia gustu :) Ważne, żeby podobało się parze młodej :razz:
cacanus23 - Pią Cze 22, 2012 11:20 am

Oj TROSZKA88 wiem co czujesz ja tez ciagle mysle o tych postaciach,sa naparwde nienaturalne!! a moje wesle juz za miesiac..przyjrze sie tym postaciom,pogadm z nimi moze zmienia poze:)) co do ubioru to nie widze zadnej roznicy miedzy diamentowa a perlowa w tej kwesti...!!!
troszka88 - Pią Cze 22, 2012 11:45 am

cacanus23, no zagadaj zagadaj.. Powiedz,że na forum piszą,że są paskudne.. co prawda w wątku nie ma za dużo opinii,ale z kim nie rozmawiam na ten temat, to wszyscy jednogłośnie stwierdzają,że to jest DRAMAT!!
dagii - Pią Cze 22, 2012 1:25 pm

Mnie osobiście bardziej podoba się perłowa ze zdjęć :)
troszka88 - Pią Cze 22, 2012 1:26 pm

dagii, no co Ty...?? zaskoczyłaś mnie :)
Dorotka_ - Pią Cze 22, 2012 7:25 pm

od razu mówię - ja nigdzie nie napisałam, że mi się BP nie podoba. Wręcz przeciwnie, uważam, że to piękne miejsce, niewątpliwie posiadające unikalny urok. I wysoce prawdopodobne jest, że dostrzegam wady tego miejsca, bo mnie na wesele tam po prostu nie stać - więc Dziewczyny, nie przejmujcie się krytyką głupich rzeźb :)
Karolina1984 - Pią Cze 22, 2012 7:29 pm

hmm, ja nie byłam w środku nigdy- ale przejeżdżamy tam co jakis czas- taka nasza trochę sala marzeń na zasadzie "gdybyśm,y mieli kasę......".
Nie wiem jak w środku, ale trochę się zmarszczyłam, jak ujrzałam te gipsowe tragiczne figurki w ogrodzie- nie są aż tak tandetne, mogłoby być gorzej.
Ale wcześniej spodziewałam się,że to będzie naprawdę coś innego, pięknego, w 100% z dobrym smakiem.......

Ale może taki też urok naszych polskich wesel- bez odrobiny kiczu nie ruszymy z miejsca :wink:

dagii - Pią Cze 22, 2012 7:41 pm

troszka88, bardziej podoba mi się to co jest za parą Młodą, tamta para mi się nie podoba z diamentowej ;(
anoola - Sob Cze 23, 2012 11:06 am

cacanus23, czyli z forumek to Ty "rozdziewiczasz" Perłową??

Salę Perłową "rozdziewiczyłam" ja (16.06.12) i powiem tak... Było cudownie!!
Pomijam wygląd sali, bo to już każda z Was może sama ocenić. Jednak jeśli chodzi o jedzenie i obsługę nie mogę złego słowa powiedzieć. Jedzenie przepyszne i w ilościach nie do przejedzenia.
Jedyne czego mi brakowało na stole to tak jak już wspomniał Darek – zwykłych serwetek. Ale to chyba jedyna rzecz, do której mogłabym się przyczepić.
Jeśli chodzi o rzeźby i te nienaturalne postaci, to powiem szczerze, że w trakcie wesele nawet nie miałam czasu na to zwrócić uwagi. Te wszystkie emocje i zabawy spowodowały, że wiele rzeczy, które wcześniej mi się powiedzmy „nie podobały” podczas wesela zupełnie zeszły na dalszy plan.
Poza tym goście byli salą i całym obiektem zachwyceni, jedzeniem również, tak więc z czystym sumieniem możemy tą salę polecić.
Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy Pani Beatce i całej obsłudze za naprawdę super wesele!!

cacanus23 - Nie Cze 24, 2012 8:42 am

uff nawet mi lepiej ze nie bede 1sza:) super,mam nadzieje ze moje wesele bedzie rownie udane:)tak naparwde przy uroku tego pikenego miejksca i tych sal,te male mankamnety nie maja duzego znaczenia:)
dagii - Nie Cze 24, 2012 10:37 am

Wczoraj przejeżdżałam koło Pałacu i jedno mi się nie podoba ... uważam , że jest za mały parking i goście mogą się pomieszać...... granice sal jak dla mnie są za mało rozdzielone.....
Karolina1984 - Nie Cze 24, 2012 10:39 am

eee tam. grałam kiedyś w zespole wesele w Grnad Hotelu w Łodzi- tam też sa 2 sale.
Nie było problemów. Co prawda jakis pijany Angol z wesela obok łaził za mną za każdym razem, jak miałam przerwę i nie mogłam spokojnie zapalić..... ale było sympatycznie 8)

Oli 83 - Czw Lip 05, 2012 1:06 pm

Witam,
ostatnio robiłam wizualizacje topowych sal jak dla mnie w Łodzi i okolicach .Odwiedziłam również Biały Pałac.Robi niesamowite wrażenie choć dla mnie jako budynek, ponieważ w środku jest za bardzo przesadzony.Nie podobają mi się te postacie, wszystko jak z mitologii greckiej.Trochę do pałacowego stylu mi nie pasują,dla mnie wystarczyłaby ta sztukateria i gzymsy.Ale to że mnie się o nie podoba to nie znaczy że innym też .Ja szukam czegoś bardziej kameralnego i wyważonego.
Natomiast jeśli chodzi o jedzenie wiem, że nie powiem w tym temacie nic nowego ale nie musicie się martwić- byłam parokrotnie na przyjęciach weselnych w Czarnym Stawie i wszystko było ok .Zarówno Młodzi jak i goście weselni byli zadowoleni.Życzę wam owocnych przygotowań,wymarzonego wesela i aby wszystko udało się tak jak sobie zaplanujecie.

Darek M - Wto Lip 10, 2012 9:39 am

Ja już wiem, że miałem wesele na sali diamentowej. Powiem tak, bez względu, którą sale wybierzecie na pewno ze strony właścicielki wszystko będzie dopięte na ostatni guzik a goście będą zachwyceni. Ja bym tam się nie przejmował, tym że gdzieś jest jakaś figurka albo jej nie ma. Moi znajomi spędzili dobrą godzinę, żeby w ogrodzie odłupać małemu Dawidowi pewną cześć ciała (powiedzmy ucho) i dać ją nam w prezencie ślubnym. Na waszym miejscu skupił bym się na wyborze i dopilnowaniu orkiestry. Reszta się uda sama ;)
Co do mieszania się gości to u nas nikt się z weselem obok nie pomieszał a parkingów starczyło bez problemu.

anoola napisał/a:
Salę Perłową "rozdziewiczyłam" ja (16.06.12)


Czyli to Was spotkaliśmy pod koniec wesela :roll:

troszka88 - Wto Lip 10, 2012 10:58 am

Darek M napisał/a:
Ja już wiem, że miałem wesele na sali diamentowej.
Wiedziałam :)
Darek M napisał/a:
Moi znajomi spędzili dobrą godzinę, żeby w ogrodzie odłupać małemu Dawidowi pewną cześć ciała
to słabo troszkę,że ktoś niszczył "rzeźby" :(
Darek M - Wto Lip 10, 2012 1:52 pm

No tak, zapomniałem dopisać, że skończyło się jedynie na chęciach. Dawid trzymał się dzielnie i jest nienaruszony. Cały czas uważam jednak, że to był by dobry prezent ślubny. :roll:
Debussy - Wto Lip 10, 2012 2:03 pm

Darek M napisał/a:
Cały czas uważam jednak, że to był by dobry prezent ślubny :roll:

W sytuacji, kiedy pan młody byłby kiepski w te klocki - zapewne tak... :smile:

szaraczarownica - Wto Lip 10, 2012 2:11 pm

Debussy napisał/a:
Darek M napisał/a:
Cały czas uważam jednak, że to był by dobry prezent ślubny :roll:

W sytuacji, kiedy pan młody byłby kiepski w te klocki - zapewne tak... :smile:

Jakkolwiek głupio by to nie zabrzmiało:
Debussy, z ust mi to wyjęłaś :smile:

Misiak87 - Wto Lip 10, 2012 3:15 pm

szaraczarownica napisał/a:
Jakkolwiek głupio by to nie zabrzmiało:
Debussy, z ust mi to wyjęłaś :smile:

Ahahahaha! :smile:

Nie wolno niszczyć rzeźb (tym bardziej cudzych), a zwłaszcza z tak ważnych części ciała! :nonono:

troszka88 - Wto Lip 10, 2012 3:43 pm

Misiak87 napisał/a:
a zwłaszcza z tak ważnych części ciała! :nonono:
jak ucho :)
Darek M - Wto Lip 10, 2012 3:51 pm

Cóż mogę dodać, chyba tylko tyle, że to czy niedoszły prezent by się przydał czy nie należało by zapytać moją żonę.
Widocznie głupi jestem, że chciało mi się tu zalogować i być może komuś pomóc w wyborze sali swoją opinią. Czasem jeszcze zapominam, że 3 lata temu przeprowadziłem się z powrotem do Polski, gdzie obrzucanie ludzi g... jest na porządku dziennym. Każdy kto mnie zna, wie że mam duże poczucie humoru. Nie mam jednak w zwyczaju karmienia swojego ego obrażając innych co tu jak widzę ma spory poklask.
To, że nie wolno niszczyć cudzej własności jest oczywiste, niestety moi znajomi (zapewne w przeciwieństwie do Waszych) po alkoholu mają głupie pomysły i nie poświęcają tego stanu umysłu na opracowanie szczepionki na raka.
Życzę Wam wszystkim pełnej kontroli nad gośćmi podczas nadchodzących wesel i przepraszam, że zakłóciłem spokój tego świętego miejsca swoją nędzną osobą.

Do widzenia.

cotumka - Wto Lip 10, 2012 3:58 pm

Darek M, :? :? :? nie widzę fragmentu,w którym którakolwiek z Forumek obraziłaby Ciebie, albo Twoich znajomych...
troszka88 - Wto Lip 10, 2012 4:06 pm

:szok:


Darek M
Darek M napisał/a:
Każdy kto mnie zna, wie że mam duże poczucie humoru.
no właśnie widać ;)


cotumka, ja nie wiem co się ostatnio dzieje na ty forum.. to samo w wątku o J. hahaha kino

cotumka - Wto Lip 10, 2012 5:05 pm

troszka88, daj spokój, członki opadają (pozostając w temacie o częściach ciała)... Ja zrobiłąm nawet u siebie w dzienniczku taki mały follow-up do Ciebie i do tego co się działo w wątku o J. :smile:

a tak a propos Białego Pałacu, to kurcze.... To była nasza pierwsza myśl, ale w ostatniej chwili zdecydowaliśmy się jednak na coś innego, a potem jak chciałam zmienić z powrotem to już nie było terminu :cry: jesteśmy genialni z moim G. :smile:

dagii - Wto Lip 10, 2012 8:54 pm

cotumka, co ma być to będzie widocznie tak miało być......
malenstwo12 - Sob Lip 14, 2012 3:36 pm

Dziewczyny, czy macie może zdjęcia pokoju, który jest przygotowany dla pary młodej nad Salą Perlowa?
Bylabym Wam bardzo wdzięczna o przeslanie:P

szpilka86 - Sob Lip 14, 2012 4:00 pm

może troszka88 ma :) ona ma wszystkie zdjęcia jako pierwsza :wink: Trosia pomożesz?

i ja mam pytanie: czy ktoś wie, na jakiej cenie się zatrzymała Pani Beata na rok 2013?

dagii - Sob Lip 14, 2012 8:35 pm

szpilka86, chyba 220 ;)
szpilka86 - Sob Lip 14, 2012 9:34 pm

nadzieja zawsze pozostawała na to 210 ;( trudna, trza będzie bulić ;/
troszka88 - Sob Lip 14, 2012 11:07 pm

szpilka86, za zdjęcia pokoju mi jeszcze nie zapłacili :)
cotumka - Nie Lip 15, 2012 12:26 pm

troszka88, aaaahahaha :smile:
malenstwo12 - Nie Lip 15, 2012 1:35 pm

Acha..... :D
No to dzięki za życzliwość:P:P

Dorotka_ - Nie Lip 15, 2012 3:22 pm

troszka88, po prostu nie stać ich na Ciebie :P
malenstwo12 - Nie Lip 15, 2012 3:46 pm

Buhaha:D:D
troszka88 - Nie Lip 15, 2012 6:55 pm

malenstwo12 napisał/a:
No to dzięki za życzliwość
Maleństwo ja Cie przepraszam, ale po prostu w innym wątku zarzucono mi,że jestem podstawiona i dostaję pieniądze za pisanie o Białym Pałacu, :) a tak poważnie to niestety nie mam zdjęć pokoju, wydaje mi się,że jest praktycznie taki sam jak na stronie internetowej :) ale czy to takie ważne jak on wygląda?
szpilka86 - Nie Lip 15, 2012 8:49 pm

troszka88 napisał/a:
ale czy to takie ważne jak on wygląda?
byleby łóżko dwuosobowe było i już :)
dagii - Nie Lip 15, 2012 8:57 pm

szpilka86, i jeszcze prysznic by się przydał ;P
malenstwo12 - Nie Lip 15, 2012 11:30 pm

No nic, trudno:) Może uda mi sie tam podjechać w któryś dzień, mam tylko nadzieje, że jest już wykończony ... tak na glanc:)
Z pewnych względów, nie pytajcie jakich, jest to dość ważny aspekt - i nie mówię oczywiście o nocy poślubnej:P

szpilka86 - Pon Lip 16, 2012 9:11 am

malenstwo12, jeśli jest to dla Ciebie ważne jak taki pokój będzie wyglądał, to nie pozostaje nic innego - jak tam pojechać i zobaczyć na własne oczy :)

póki co na stronie jest zdjęcie pokoju z sali Diamentowej (tzn. zdjęcie łóżka tylko), ale sądzę, że sala Perłowa będzie miała taki sam pokój


malenstwo12 - Pon Lip 16, 2012 10:45 am

Planujemy tam podjechac, ale to dopiero za jakieś 2-3 tyg, bo wcześniej nie wrócimy do Łodzi:) Dzięki za zdjęcie, nie spojrzłam na Salę Diamentową, więc jest to cenna dla mnie uwaga:)
Pokój całkiem, całkiem, choc bez szaleństw...

tibidibi - Sro Lip 18, 2012 9:04 am

Hej :) Witam wszystkich serdecznie, jestem tutaj nowa i nie bardzo wiem jak się tutaj poruszać, dlatego liczę, na Waszą wyrozumiałość i pomoc:) Jestem zauroczona Białym Pałacem, ale mam pewne obawy. Po pierwsze, wiecie może jak jest rozwiązywana kwestia wspólnej kuchni? Bo z tego co mówił manager, to jest jedna kuchnia dla 3 sal i nie wiem jak jest z jedzeniem, które zostaje po weselu... Druga sprawa, może dosyć błaha, ale obawiam się, że wystrój jest zbyt jasny i panna młoda może się zlewać z tłem. Jak myślicie? I po trzecie chciałam zapytać czy ktoś z Was może widział wizualizację tej największej sali, ponieważ z naszą liczbą gości dwie pozostał odpadają:( Mam nadzieję, że uda Wam się rozwiać moje wątpliwości i podobnie jak Wy będę się cieszyła weselem w Białym Pałacu:)
szpilka86 - Czw Lip 19, 2012 9:41 pm

tibidibi napisał/a:
ak jest rozwiązywana kwestia wspólnej kuchni? Bo z tego co mówił manager, to jest jedna kuchnia dla 3 sal i nie wiem jak jest z jedzeniem, które zostaje po weselu...

z tego co pamiętam, to przed weselem mamy przywieźć podpisane pojemniki do których pakowane jest jedzenie (jest ono pakowane każdorazowo po danym posiłku, a nie na sam koniec hurtowo) i odrazu zanoszone jest takie pudło do chłodni
powiem tak: pewnie ciężko im jest to wszystko ogarnąć - że np. z sali 1. zostało 15 sztuk mięsa, a z 2. 5 sztuk mięsa i to jakoś szacują... nie wiem, proponuję zadzwonić i się dopytać :) a jak już się dowiesz, to podziel się tutaj z nami

malenstwo12 - Nie Lip 22, 2012 11:22 am

Jak tam po sobotnich weselach w Białym Pałacu? Która sala wydawała się ładniejsza?
tibidibi - Pon Lip 23, 2012 11:25 am

Byłam po raz kolejny w Białym Pałacu, żeby rozwiać wątpliwości. Co do tego jedzenia to jest dokładnie tak jak mówiłaszpilka86, po każdym posiłku na danej sali jest wszystko pakowane, podpisywane i znoszone do chłodni, także z tym nie ma problemu:) Ja jednak mimo wszystko odpuściłam sobie biały pałac z nieco innych względów.
mala89 - Pon Lip 23, 2012 3:03 pm

Czy posiada ktoś może zdjęcia, wizualizacje największej z sal "Sali Królewskiej" ?
Pozdrawiam :)

tibidibi - Pon Lip 23, 2012 4:07 pm

Jak ostatnio rozmawiałam z Panią właścicielką to mówiła, że nie ma wizualizacji, bo sala tworzona jest przez artystę, który ją tworzy wg własnego uznania a nie wg projektu. Moim zdaniem warto pojechać i zobaczyć cały kompleks na żywo wtedy można wyrobić sobie już jakąś opinię:)
Perfect Moments - Czw Lip 26, 2012 9:52 pm

Przeczytaliśmy cały temat od początku i o ile sam Pałac w Niesięcinie naprawdę robi wrażenie tak zastanawia nas jedna sprawa - podejście właścicieli i managera do klientów czyli tak naprawdę do Was - możliwość 3 przyjęć jednocześnie? Pomijamy już fakt że zakładając, że wszystkie sale będą zapełnione na 100% (czyli niemalże 500 osób podzielonych na 3 grupy) to jest to ogromne wyzwanie logistyczne dla całego personelu i obawiamy się żeby nie odbiło się na jakości obsługi.
Po drugie - istnieje prawdopodobieństwo że o "późnej porze" goście po prostu się pogubią i wymieszają między sobą.
Po trzecie - zastanawia nas kwestia oczepin/czy głównej atrakcji wieczoru - załóżmy że każda z tych trzech par będzie chciała zorganizować pokaz fajerwerków o północy - jak to ma wyglądać??
Nie mieliśmy jeszcze okazji być w Pałacu, ani spotkać się z managerem, dlatego nie wiemy również jak wygląda kwestia jednoczesnej gry zespołów/DJ na przyjęciach - może miałyście okazję sprawdzić czy muzyka się na siebie nie nakłada.

Podsumowując - zorganizowaliśmy już kilkaset przyjęć na terenie całego kraju i z doświadczenia wiemy że lepiej sprawdzają się miejsca gdzie odbywa się tylko jedno przyjęcie - jest to po prostu większy komfort gości i Pary Młodej.
Pałac nie należy do najtańszych miejsc na wesele i wydaje nam się że w tej cenie Para powinna mieć zagwarantowaną wyłączność.

tibidibi - Czw Lip 26, 2012 10:57 pm

Perfect Moments, Postaram się ustosunkować do tego co napisaliście. Otóż sama byłam zachwycona Białym Pałacem, jednakże za każdym następnym razem kiedy byłam go oglądać i rozmawiać z właścicielami i managerami tym bardziej utwierdzałam się w przekonaniu, że nie chcę tam mieć wesela. Decydującym argumentem przeciw okazało się to na co Wy również zwróciliście uwagę czyli muzyka. Zmroziło mnie jak podczas oglądania sali królewskiej na sali obok zaczęła grać muzyka, którą doskonale było słychać, a ponieważ byliśmy zainteresowani salą środkową, bylibyśmy narażeni na dźwięki dobiegające z dwóch stron. Pozostałymi minusami jakie przemawiały na niekorzyść tej sali była naszym zdaniem mała ilość przystawek i ciast na stołach. Poza tym Pani właściciel negowała wszystkie nasze pomysły, które wybiegały poza sztywne ramy, w związku z czym wydała nam się mało elastyczna. O trzech weselach jednocześnie chyba nie muszę nawet wspominać, bo wiadomo, że każda Kobieta marzy o tym aby być jedyną i niepowtarzalną Panną Młodą w swoim dniu a nie jedną z trzech.
Zatem, pomimo cudownego wystroju, który niewątpliwie wyprzedza wszystkie sale w okolicy Łodzi dla mnie Biały Pałac ma zbyt wiele minusów... a szkoda bo naprawdę ma zadatki na coś wspaniałego.

malenstwo12 - Sob Lip 28, 2012 12:00 am

A może wypowiedziałyby się osoby, które miały już przyjemność być w Pałacu na swoim/czyimś ślubie? Podobna sytuacja(kilka wesele w jednym obiekcie) miała miejsce w Czarnym Stawie i jakos nic ze sobą nie kolidowalo. Mam jednak nadzieje, że tu będzie podobnie.

Sale są przecież wyciszone i żadne dźwięki muzyki mają nie dochodzic do innych - zapewnienia organizatora. Co do elastyczności właścicieli, szczerze mówią jakoś nie zauważyłam, żeby do tej pory był z tym problem, więc nie wiem skąd te negatywne opinie.

tibidibi - Sob Lip 28, 2012 12:22 pm

Nie chciałam nikogo urazić, po prostu napisałam o swoich odczuciach. Oczywiście mogę się mylić. Jednakże z tego co mi wiadomo to w czarnym stawie wejścia są z różnych stron. a co do wyciszenia sali to napisałam to co słyszałam na własne uszy. Mam jednak nadzieję, że moje obawy okażą się bezpodstawne i wszystkie wesela odbędą się tam tak jak byście sobie tego życzyli :)
Perfect Moments - Pon Lip 30, 2012 8:30 am

My również nikogo nie chcemy urazić, bo tak jak napisaliśmy nie mieliśmy okazji spotkać się z menedżerem jeszcze. Miejsce jest przepiękne i ma duży potencjał na organizowanie wyjątkowych, stylizowanych uroczystości.
Nie była to negatywna opinia a po prostu kilka pytań/wątpliwości które pojawiły się nam po zapoznaniu się z ofertą Białego Pałacu :) .
Mamy nadzieję, że wszystkie przyjęcia które odbędą się w tym miejscu udadzą się bez problemów :)

justys - Sro Sie 01, 2012 12:12 pm

Może ja się wypowiem, bo miałam tam wesele. Po pierwsze z tego co wiem Sala Królewska (największa) jest jeszcze w remoncie w związku z czym nie jest jeszcze odpowiednio wyciszona. Po drugie w trakcie naszego wesela odbywało się jeszcze jedno i nasi goście byli zdziwieni jak im mówiliśmy że trwają dwa wesela bo ani nie było nic słychać ani goście się nie mieszali. A co do ilości przystawek i ciast, to był tego taki ogrom że goście nie byli w stanie spróbować wszystkiego. Część nawet w ogóle nie jadła przystawek bo po ciepłych posiłkach się po prostu nie dało i jedzenia zostało naprawdę bardzo dużo (głównie ciast i przystawek). Co do pokoju małżeńskiego to owszem, wygląda tak jak na zdjęciu a nawet lepiej, w dodatku w pokoju jest też sejf co uważam że jest bardzo przydatne. Podsumowując, w trakcie naszego wesela nie musiałam się niczym martwić bo wszystko było dopięte na ostatni guzik, kelnerzy jak tylko czegoś zabrakło donosili (nie trzeba było ich prosić) i byli praktycznie niewidzialni. Zdecydowanie mogę polecić Biały Pałac, lepszej organizacji tego typu przyjęć nie widziałam.
szpilka86 - Sro Sie 01, 2012 2:19 pm

justys, :*
troszka88 - Sro Sie 01, 2012 2:25 pm

szpilka86, miałaś jakiekolwiek wątpliwości? ;p
Perfect Moments - Sro Sie 01, 2012 2:59 pm

justys - dziękujemy za opinię :) . Rozwiałaś nieco nasze wątpliwości, zaczynamy właśnie szukać sali dla jednej z Par i pewnie Biały Pałac wpadnie im w oko bo tak jak już to podkreślaliśmy - wnętrza są naprawdę ładne. Także proszę nie bierzcie naszych wątpliwości z postów powyżej do siebie, bo nie mieliśmy na celu zniechęcania kogokolwiek :)
malenstwo12 - Sro Sie 01, 2012 6:17 pm

No to mnie trochę uspokoiłaś Justys:) Dziękujemy za opinię!
Veela - Pon Sie 06, 2012 7:47 am

Ja miałam wesele w Czarnym Stawie i muzyki z innych wesel nie było słychać, obsługa też była perfekcyjna, więc chyba organizację 3 wesel naraz mają opanowaną.
Jedzenie rano czekało na nas zapakowane w pojemniki, które dostarczyliśmy:)

Please - Wto Sie 07, 2012 4:07 pm

Ja rowniez mialam swoje wesele w Bialym Palacu – w Sali Perlowej.

Nie ma rzeczy, do ktorej moglabym sie ‘przyczepic’. Muzyki z drugiej sali nie bylo slychac, goscie sie nie mieszali, niezaleznie od pory wesela. Jedynie jeden gosc u nas pobiegl na drugie wesele – rezolutna 4latka, ktora byla sama z dzieci na weselu i sobie znalazla kolezanke na weselu obok ;) Nikt nie zaginal, nikomu krzywda sie nie stala :)

Jedzenie – swietne, nie do przejedzenia. Nastepnego dnia mielismy poprawinowy obiad i czesc owocow, ciast, zimnego bufetu wykorzystalismy z wesela – wiec naprawde niczego na stolach nie brakowalo.

Wodka stala w coolerach, bez problemu tez mozna bylo dostac lod do napojow na stol jak ktos chcial. Napoje gazowane w malych butelkach – gaz nie znika tak szybko.

Wczesniej wszystko bylo ustalone z Managerem Sali, jak tylko chcielismy zeby bylo cos inaczej to nie bylo z tym problem (np. dodatkowo mieta i cytryna w wodzie mineralnej, brak petard w torcie, grenadyna w szampanie zamiast truskawek… etc).

Kelnerzy byli po prostu rewelacyjni, eleganccy i przede wszystkim bardzo pomocni. Kazda para z naszego wesela dostala od nas w prezencie butelke wodki, dla kelnerow nie bylo zadnego problemu powkladac te butelki do ozdobnych torebek i podawac je nam przy zegnaniu sie z goscmi.

Miejsc parkingowych jest wystaczajaco duzo – poza tym, malo osob przyjechalo wlasnym samochodem na wesele. Zazwyczaj jednak ktos podwozil gosci na sale, a powrot zapewniali wynajeci przez nas kierowcy.

Wielkoscia Apartamentu dla Nowozencow bym sie wcale nie przejmowala… w koncu to nie wakacje tam spedzacie, a jedna noc… na dodatek to tylko pare godzin (my poszlismy ‘spac’ po 6, a wstalismy po 9… trzeba bylo sie szykowac na poprawiny). Najwazniejsze, ze bylo wygodnie, ze sejf byl w szafie, woda mineralna na rano, reczniki, szampon i zel pod prysznic….

Uwagi typu ze figurki nie takie, czy perla nie taka… nie ma czasu na weselu sprawdzac miny figurek, sala jest tak piekna, otoczenie tak wspaniale, ze nikt nie patrzy, czy cos jest ‘krzywe’, czy ma dziwny grymas... tego po prostu nie widac. Papierowe serwetki to faux pas na weselnym stole w tak eleganckim miejscu… bar mleczny jest odpowiedni, ale na pewno nie jakakolwiek sala weselna. Odwoluje do zasad savoir-vivre.

Kelnerow na Sali bylo chyba 8, w tym ich szef. Tak szybko chodzili, wszystko przynosili, ze goscie mowili, ze bylo ich przynajmniej 20 ;) I nic nie daly tlumaczenia, ze bylo ich zdecydowanie mniej ;)

Parkiet na Sali jest profesjonalny, poniewaz Wlascicielka nie moze sobie pozwolic na to, ze ktos z gosci przewroci sie, uderzy w tyl glowy i sobie ja ‘rozwali’, dlatego nie sa to zadne kafle, tylko bezpieczny, porzadny parkiet.

Ja zadnych pudelek nie dostarczylam,ale moze to bylo przeoczenie… poza tym, proponuje albo oproznic swoja zamrazarke, albo kupic na allegro cos uzywanego za smieszne pieniadze. My po calej rodzinie jeszcze po porawinowym obiedzie rozwozilismy jedzenie. Nawet na polowe tego nie starczylo miejsca w zamrazarce.

Reasumujac: POLECAM :) Wszystko na najwyzszym poziomie.

P.S. Goscie po weselu dzwonili podziekowac za zaproszenie, za swietna zabawe i KAZDY przy okazji zachwycal sie nad miejscem wesela.

malinka1987 - Nie Wrz 02, 2012 2:34 pm

Wczoraj bawiłam się na weselu w Białym Pałacu. Sala piękna, choć trochę przesadzili z tą ilością ozdób i ornamentów w stylu greckim...Zresztą nie ma miejsc idealnych. Wszystko inne było na najwyższym poziomie. Wszędzie czysto, porządek w toaletach panował do późnych godzin porannych, kelnerzy eleganccy i bardzo uprzejmi. Naprawdę sprawna obsługa talerzyki i sztućce wymieniane ekspresowo,chwilka oczekiwania na herbatę, nawet w takich momentach gdy kelnerzy zajmowali się generalnie czymś innym. Jedzenie po prostu boskie, a ilość nie do zjedzenia... koło godziny 2 to już ledwo mogłam coś w siebie wcisnąć ... więc potem to już było dzielenie porcji na 3 talerze, no bo jak tu nie spróbować chociaż odrobinę takich specjałów. Ja osobiście szczerze polecam:)
dagii - Nie Wrz 02, 2012 9:11 pm

malinka1987, a w której sali się bawiłaś?
malinka1987 - Nie Wrz 02, 2012 10:10 pm

My byliśmy na Diamentowej. Wczoraj było tylko jedno wesele naszych znajomych, ale zastanawiam się jak to będzie jak będą 2 lub 3.
martuska88 - Pon Wrz 10, 2012 10:55 am

był ktoś może na weselu w dniu 2012-09-08 na sali Królewskiej i mógłby podzielić się wrażeniami??? :)
mala89 - Pon Wrz 10, 2012 2:29 pm

Ja dostałam zdjęcia sali....cudowna. Aczkolwiek chciałabym, by ktoś podzielił się swoimi wrażeniami z wesela, które się tam odbyło ! :) ) Panna Młoda proszona jest o wystawienie referencji ;) )
martuska88 - Pon Wrz 10, 2012 3:42 pm

mala89, jesli mozesz podziel sie zdjeciami sali:)
mala89 - Pon Wrz 10, 2012 7:54 pm

martuska88 napisał/a:
mala89, jesli mozesz podziel sie zdjeciami sali:)


Niestety nie mam uprawnień do ich rozpowszechniania. Wystarczy napisać maila i wyślą fotki :) pozdrawiam...

[ Dodano: Wto Wrz 11, 2012 1:34 pm ]
Czy ktoś znalazł w internecie może jakiś pierwszy taniec, bądź fragment wesela , ktróre odbywało się w Białym Palacu ? Sala nie istotna... :) ) Podajcie linki :)

pestka87 - Czw Wrz 13, 2012 9:56 pm

My jedziemy z narzeczonym do Białego Pałacu w najbliższych dniach, zobaczyc jak to wyglada. Ale ja juz w zdjęciach się zakochałam.
Tylko menu trochę mi nie odpowiada. Wolę kuchnię wykwintną a nie typowo polską kuchnie. a dostałam od właścicielki menu. Czy wiecie jak wygląda z jego modyfikacją i sugestiami co do własnych innych potraw?

mala89 - Sro Wrz 19, 2012 8:24 am

Czy ktoś znalazł w internecie może jakiś pierwszy taniec, bądź fragment wesela , ktróre odbywało się w Białym Palacu ? Sala nie istotna... :) ) Podajcie linki :)
cotumka - Sro Wrz 19, 2012 10:43 am

mala89, a może sama poszukaj? ;)
pestka87 - Sro Wrz 19, 2012 11:17 pm

Byłam oglądać. Miejsce bajeczne. Sala Krolewska- ktorej nie ma na stronie fantastyczna!!!! diamentowa i perlowa jak dla mnie przy niej się chowają.
Krolewska jest juz zrobiona i odbywaja sie tam wesela?
Czy ktores z Was mialo juz na tej sali?
A do osob ktore mialy na tych mniejszych salach: ile osob sie u Was bawilo? jak dla mnie to max 80-90 tam wchodzi....

_Alicja - Czw Wrz 20, 2012 9:34 pm

A ktos moglby napisac jak wyglada przykladowe menu?
Ciekawe czy mozna tam zorganizowac slub w ogrodzie ;)

malinka1987 - Czw Wrz 20, 2012 10:07 pm

pestka87 ja byłam w diamentowej jako gość i na weselu było 120 osób i to jest maks jaki bym tam umieściła. Przy większej liczbie osób będzie ciasno według mnie.
mala89 - Pią Wrz 21, 2012 6:25 pm

cotumka napisał/a:
mala89, a może sama poszukaj? ;)
Cotumka po pierwsze to szukałam, a po drugie po to jest forum żeby na nim rozmawiać a nie pouczać innych :) Przemądrzałych tutaj nie akceptują, a więc nie uaktywniaj się aż tak ;)
Pozdrawiam

pestka87 - Nie Wrz 23, 2012 5:13 pm

malinka1987 dzieki :-)
ale pewnie nie byly wtedy okragle stoly. a ja musze miec okragle. wiec zostaje mi krolewska :)

_Alicja mozna zorganizowac slub w ogrodzie, bo pytalam. ale ja nie bardzo widze tam miejsce... chociaz musze dokladnie to obgadac, bo bardzo mi sie ta opcja podoba. napisz mi na priva to Ci wysle przykladowe menu od nich.

cotumka - Nie Wrz 23, 2012 7:43 pm

mala89, bardzo mnie rozbawił Twój post i szczerze mówiąc absolutnie go nie rozumiem.
Nie napisałaś, że też szukałaś (chociaż fakt- mogłam się domyślić), więc chciałam Cię popchnąć również do samodzielnych poszukiwań, żebys popytała znajomych, rodziny, może znają kogoś, kto miał tam wesele lub był na weselu... W moim przypadku własnie tak było, że największym źródłem informacji o mojej sali była moja Ciocia... Ale chyba źle mnie zrozumiałaś, a szkoda. Okej, przepraszam, zwracam honor!
Chodzi o to, że tak jak sama wcześniej napisałaś- nie masz uprawnien do rozpowszechniania zdjęć. Ja mam zdjęcia z wesela w BP, ale równiez nie mam pozwolenia aby je udostępniać osobom trzecim... Wyluzuj trochę, nie wiem w którym momencie mojej wypowiedzi odniosłaś wrażenie, że jestem przemądrzała, a jesli tak było, to przepraszam... W ramach rekompensaty za Twoje poniesione strarty moralne, zapytam PM, która miała wesele w BP i jeśli wyrazi zgodę, to chętnie udostępnie Ci te zdjęcia. Tylko już się tak nie denerwuj! ;) o Pani, błagam o wybaczenie! [smilie=g035.gif]

pestka87 - Nie Wrz 23, 2012 8:26 pm

cotumka to ja tez bardzo poproszę o parę zdjec :) bardzo bym chciala zobaczyc jak sala wyglada podczas wesela z goscmi, oraz ogrod nocą. Oczywiscie jesli masz :)
Kalanchoe - Pon Wrz 24, 2012 12:30 pm

mala89, na priv wysyłam link do filmiku ;)
pestka87 - Pon Wrz 24, 2012 1:15 pm

Kalanchoe to ja tez poprosze:)
mala89 - Pon Wrz 24, 2012 1:35 pm

Kalanchoe napisał/a:
mala89, na priv wysyłam link do filmiku ;)


Bardzo pomocna osoba, jak już wspomniałam wcześniej - szukałam wszędzie filmików i oto mam ;) Cudnie... :) Pozdrawiam :)

[ Dodano: Pon Wrz 24, 2012 2:41 pm ]
znalazłam teraz kolejny filmik :) ) info na priv

[ Dodano: Wto Wrz 25, 2012 2:11 pm ]
UWAGA !! ! ZAMIESZCZONO NOWE ZDJĘCIA SALI KRÓLEWSKIEJ NA STRONIE !! !

Jest cudowna ;)

szpilka86 - Wto Wrz 25, 2012 6:14 pm

Kalanchoe, ja również będę wdzięczna za link do filmu :)
pestka87 - Wto Wrz 25, 2012 8:20 pm

nooo w koncu dodali zdjecia z krolewskiej :smile: :smile: :smile: :smile:
Ale i tak lepiej wyglada w rzeczywistosci. Zyrandol jest nieziemski!!!

ZoltyTulipan - Wto Wrz 25, 2012 8:28 pm

Kalanchoe, ja takze bede bardzo wdzieczna za filmik :)
mala89 - Wto Wrz 25, 2012 9:41 pm

Piękna jest Sala Królewska ! :) Prześliczna ! :) )
martuska88 - Sro Wrz 26, 2012 3:39 pm

Przepiękna! dobrze, że się na nią zdecydowaliśmy :jumpingmrgreen:
ZoltyTulipan - Sro Wrz 26, 2012 6:34 pm

dziękuje za filmiki, obejrzałam i zastanawiam się czy tam na sali przez całe wesele jest tak jasno w części tanecznej?
Kalanchoe - Sro Wrz 26, 2012 8:11 pm

ZoltyTulipan napisał/a:
dziękuje za filmiki, obejrzałam i zastanawiam się czy tam na sali przez całe wesele jest tak jasno w części tanecznej?


Na to wygląda ;) Pewnie ze względu na ten żyrandol ;)

mala89 - Sro Wrz 26, 2012 9:31 pm

martuska88 napisał/a:
Przepiękna! dobrze, że się na nią zdecydowaliśmy :jumpingmrgreen:
Czekamy na filmik z wesela ;) )
martuska88 - Sro Wrz 26, 2012 9:40 pm

mala89, na pewno ktoś wcześniej wrzuci:) ja dopiero za rok więc jeszcze długo, długo, długo:)
asior71 - Sro Wrz 26, 2012 10:34 pm

;)naprawde pięknie a ile liczą za talerzyk??? :?
DeeDee - Pon Paź 01, 2012 2:52 pm

Piękny pałac, ślicznie zdobione wnętrza, pełne elegancji i stylu mogłabym bez końca wymieniać jej atuty jeszcze po opisie Please, spełnia wszelkie moje wymagania. W celu rezerwacji sali zamierzam się wybrać w styczniu i byłaby to sala diamentowa . asior71, cena za talerzyk wydaje mnie się, że będzie około 220 zł tak gdzieś wyczytałam, aczkolwiek ręki sobie odciąć nie dam :) jak poczekasz do stycznia to zaserwuje świeży cennik :)
speedy333 - Pon Paź 01, 2012 7:01 pm

Witam! Czy ktoś z Was był na weselu w Sali Królewskiej podczas gdy w innej sali również odbywała się impreza? Sala Królewska znajduje się pomiędzy dwoma innymi, dlatego jestem bardzo ciekawy, czy słychać muzykę z tych sal. Będę wdzięczny za info :) .
tibidibi - Pią Paź 05, 2012 7:30 am

Ja oglądałam salę królewską podczas wesela na sali obok i było strasznie słychać, ale może jak ludzie wejdą na salę to się wyciszy :)
martusiek85 - Pon Paź 08, 2012 9:12 pm

Witam jestem tutaj nowa i moglabym prosic o wyslanie tez tych filmikow na priv?? interesuje mnie glownie sala krolewska ale z checia zobacze inne :) aa i dziewczyny czy to 220 zl to razem z poprawinami?? pozdrawiam
ZoltyTulipan - Pon Paź 08, 2012 9:31 pm

to jest cena za samo wesele :)
AnnEff - Wto Paź 09, 2012 3:30 pm

Hej!:) Mam pytanie do osób, które bawiły się na sali Diamentowej:) Jeżeli chodzi o parkiet, to czy jak będzie 120 osób na weselu to nie będzie za ciasno?? My mamy zaklepana ta salę na sierpień 2013:) wstępnie chcielibyśmy mieć 120 gości, ale tak patrząc na ta salę zastanawiam się, czy się ludzie nie będą o siebie obijać za mocno:)
martuska88 - Wto Paź 09, 2012 4:06 pm

AnnEff, a ktorego sierpnia wesele?moze 31?:) jak dla mnie ta sala jest na max 90osob. Przy takiej ilosci osob jak piszesz to wydaje mi sie ze bedzie za ciasno.
troszka88 - Wto Paź 09, 2012 5:13 pm

martuska88, no chyba troszkę przesadziłaś..
Ja miałam na Perłowej (teoretycznie mniejszej sali) 105 osób i miejsca było naprawdę wystarczająco, spokojnie jeszcze ze 20 osób bym mogła dołożyć...
Moi znajomi znowu byli na Diamentowej przy niemalże 130 osobach i też podobno nie było najmniejszego problemu :)

justys - Wto Paź 09, 2012 5:31 pm

Ja miałam na Diamentowej było 115 osób i spokojnie mogło być parę osób więcej, ale też się baliśmy
mimeczka - Wto Paź 09, 2012 5:33 pm

To chyba kwestia indywidualna, ja byłam na weselu na perłowej, było 80 osób i wg mnie na parkiecie było ciasno.
ZoltyTulipan - Wto Paź 09, 2012 6:17 pm

to pewnie zależy, ale zazwyczaj wszyscy na raz tańczą na początku, a potem część je część pije a część tańczy :)
dla mnie większy problem jest z usadzeniem takiej ilości gości bo ja liczyłam, że przy stołach okrągłych to maks 90 osób, pewnie przy normalnych więcej wejdzie :)

troszka88 - Wto Paź 09, 2012 8:13 pm

ZoltyTulipan, okrągłych stołów możesz możesz mieć max 9 po max 11 osób..
Sorry Maryśka nie to,że bronie Pałacu czy coś w ten deseń, bo moje wesele się udało i nie mam żadnych zastrzeżeń,ale Twoi znajomi musieli strasznie dziwnie usadzić gości skoro przy 80 os był ścisk.. no i chyba same grubasy były, bo przy takiej liczbie ścisk na parkiecie to jakaś abstrakcja..
chociaż może rzeczywiście to kwestia indywidualna, bo osoba, która była na tym samym weselu co Ty miała z goła inne odczucia i spostrzeżenia...


edit:
proszę zważać na słowa, a jeśli coś ma być ironią, to można użyć odpowiedniej ikonki
kryszka

mimeczka - Wto Paź 09, 2012 8:38 pm

Tak były same grubasy i na tym skończmy tą jakże produktywną dyskusję.
martuska88 - Wto Paź 09, 2012 8:44 pm

troszka88, nie rozumiem czemu negujesz wszystkie wypowiedzi,kazdy ma swoje zdanie i trzeba to uszanowac, po to jest forum zeby kazdy mogl sie wypowiedziec i nie byl odrazu atakowany. Twoj post do mimeczki na temat samych grubasow byl co najmniej obrazajacy...
troszka88 - Wto Paź 09, 2012 9:08 pm

Ja pierdziu czy ja coś neguje, tysięczny raz ta sama sytuacja, bla bla bla swoje zdanie.., ja też wypowiedziałam swoje zdanie, a grubasy to była delikatna ironia... Ale widać strasznie poważne człowieki się tu udzielają :)
AnnEff - Sro Paź 10, 2012 8:27 am

Martuska88 mamy 10 sierpnia weselicho:) więc troszkę wcześniej:) nie mogę się już doczekać bo sala pięęęękna:)) Jest w ogóle tutaj ktoś z 10 sierpnia 2013?:D

a z tego co widzę to czy będzie ciasno, będzie zależało ile osób będzie się bawiło na parkiecie:) u nas będzie trochę starszych osób więc mam nadzieję, że będzie luz:D no chyba, że się roztańczą:P

ZoltyTulipan - Sro Paź 10, 2012 9:34 am

AnnEff napisał/a:
Martuska88 mamy 10 sierpnia weselicho:) więc troszkę wcześniej:) nie mogę się już doczekać bo sala pięęęękna:)) Jest w ogóle tutaj ktoś z 10 sierpnia 2013?:D


ja z 17 sierpnia :smile: :smile: :smile:

szpilka86 - Sro Paź 10, 2012 8:58 pm

a ja z 24.08., więc tydzień po tygodniu jesteśmy :) )
malinka1987 - Sro Paź 10, 2012 10:55 pm

Czy będzie ciasno, będzie zależało ile osób będzie się bawiło na parkiecie:)- bardzo trafne spostrzeżenie. Jak my byliśmy w Diamentwej to przy 120 gościach na parkiecie było ciasno do godziny 1szej, a potem to już ogrom wolnej przestrzeni. AnnEff ja mam ślub 10.08.2013, bo dla nas to wyjątkowa data.
AnnEff - Czw Paź 11, 2012 4:14 pm

Malinka1987 my tą datę dopiero uczynimy wyjątkową:D

A tak a propos sali, to macie jakieś zastrzeżenia, o których warto wspomnieć przy ustalaniu szczegółów? Coś powinno być inaczej, własne wskazówki?:D Czy wszystko jest idealnie i nie ma się czym martwić?:)

Korzystał tam ktoś z tego kredensu "wiejskiego"?

mart1987 - Pią Paź 12, 2012 6:08 pm

My mamy 31 sierpnia w Sali Diamentowej:)
martuska88 - Sob Paź 13, 2012 1:45 pm

mart1987, ja mam wesele 31 sierpnia w sali krolewskiej:)
_stwicher - Pon Paź 22, 2012 10:09 pm

Podbijam temat kredensu:) ma ktoś może foto "gotowego"kredensu? Takiego z jedzonkiem i napitkiem?? Dziś widziałam sam kredens i jak dla mnie jest dość maleńki, nie wyobrażam sobie jak ma się tam wszystko zmieścić, byłam przygotowana na coś z lekka bardziej okazałego...
troszka88 - Czw Paź 25, 2012 4:50 pm

Kalanchoe napisał/a:

ZoltyTulipan napisał/a:
dziękuje za filmiki, obejrzałam i zastanawiam się czy tam na sali przez całe wesele jest tak jasno w części tanecznej?


Na to wygląda Pewnie ze względu na ten żyrandol


dementuję.. :) jak się poprosi, to wyłączają żyrandol w części tanecznej... Tak było u mnie,zaraz po pierwszym tańcu zgasło światło, a na oczepiny znowu je zapalono.

ZoltyTulipan - Czw Paź 25, 2012 7:22 pm

troszka88 napisał/a:
dementuję.. :) jak się poprosi, to wyłączają żyrandol w części tanecznej... Tak było u mnie,zaraz po pierwszym tańcu zgasło światło, a na oczepiny znowu je zapalono.


ooo super :) bardzo się ciesze, że jest taka możliwość :)

sylwik03 - Sro Paź 31, 2012 1:12 pm

Witam, czy jest na tym forum ktoś kto ma wesele w Białym Pałacu- dnia 6 lipca 2013??
odnośnie okrągłych stołów- trzeba za nie dodatkowo płacić?
ja mam wesele na sali królewskiej ( nie dawno byłam ja oglądać- jednak nie było wtedy rozstawionych stołów i wydawała mi się ona okropnie duża:( )
myślałam również, że będzie w niej wiecej tych figurek podobnie jak na dwoch salach obok i troszke sie rozczarowałam - mam umowę podpisaną na min 130 osob.. boję się ze ta sala bedzie za duża i mi ludzie zginą w przestrzeni..co o tym myslicie?
chyba bardziej podoba mi sie teraz sala diamentowa..hmm
prosze- niech sie ze mna skontaktuje osoba ktora ma wesele w tym samym dniu co ja:)pozrawiam

troszka88 - Sro Paź 31, 2012 1:42 pm

sylwik03, za okrągłe stoły nic się ie dopłaca... a ile planujesz osób...?? jak są okrągłe stoły sala bardziej się "wypełnia"
sylwik03 - Sro Paź 31, 2012 2:32 pm

my planujemy 140 osob.. ale ile dopisze- jest wielka zagadką.. różnie w zyciu bywa. 140 osób prosimy a może okazać się ze będzie 120.
jak rezerwowalismy sale - mielismy do wyboru sale diamentowa albo krolewska ktora wtedy nie byla wykonczona. Szefostwo powiedzialo ze na ok 130 osob ta diamentowa bedzie stanowczo za mala i lepeij wziasc ta wieksza wiec skusilismy sie na krolewska, a teraz mam dylemat nie wiedzialam ze ona bedzie az taka duza.
Może jak sie ustawi te okragłe stoły bedzie inaczej.. lecz tez mnie to martwi bo stoly moga byc chyba do wejscia tylko ustawione wiec i tak sie nie zabierze miejsca z parkietu:(

[ Dodano: Sro Paź 31, 2012 2:40 pm ]
troszka88, a ty tez planujesz tam swoj slub? ktora sala Ci się najbardziej podoba?:)

[ Dodano: Sro Paź 31, 2012 2:42 pm ]
martuska88, Hej MARTA:) NA ILE OSÓB PLANUJECIE WESELE W SALI KRÓLEWSKIEJ? zdasz mi relacje jak było:P

[ Dodano: Sro Paź 31, 2012 2:44 pm ]
troszka88, o przepraszam- wlasnie doczytalam, że ty już jesteś upieczoną szczesliwą mężatka:) napisz jak było na weselu- ktora mialas sale?jesli wolisz- napisz na mojego maila

troszka88 - Sro Paź 31, 2012 3:04 pm

sylwik03, ja miałam wesele na Perłowej na 109 osób i było akurat :) Jeśli chodzi o obsługę, jedzenie, dekoracje kwiatowe to wszystko było super, na niczym się nie zawiodłam
malenstwo12 - Sro Paź 31, 2012 7:48 pm

A jak było z oświetleniem na sali Perlowej? Wydaje mi się, że jest ono nieco gorsze od Diamentowej. Jak ostatnio tam bylismy, panował zupełnie inny nastrój niż na Diamentowej-powiedziałabym nawet, że ujmował jej uroku. Nie mówię tu rzecz jasna o róznicy w dekoracjach i wystroju obu sal... Troszkę mnie to martwi.
troszka88 - Czw Lis 01, 2012 3:54 pm

malenstwo12, mnie tam nie przeszkadzało, goście i tak zazyczycli sobie by w części tanecznej wyłączyć światło.
malenstwo12 - Czw Lis 01, 2012 6:41 pm

Jednym słowem, Ty byłaś zadowolona z tej sali pod względem wizualnym oraz funkcjonalnym?
troszka88 - Czw Lis 01, 2012 9:08 pm

malenstwo12, tak dokładnie.. w dniu wesela, naprawdę to wszytsko nie ma zupełnie żadnego znaczenia.
zuziaczek - Pon Lis 05, 2012 8:48 pm

Byłam na weselu w Białym Pałacu w czerwcu, generalnie nie jest najgorzej, fajne są dziedzińce z fontannami, okolica spokojna, wystrój jak ktoś lubi takie rzeczy to się może podobać. Niestety nie ze wszystkim jest tak kolorowo, toaleta na parterze jest jedna i to w dodatku wspólna. Menu i jego realizacja se takie, ale może takie miało być, dobił mnie jednak deser w postaci mrożonego kremu z ogromną ilością margaryny, najgorszy deser w moim dotychczasowym życiu. Generalnie całość tak na 3+ (w starej skali szkolnej)
malenstwo12 - Wto Lis 06, 2012 11:36 am

A w jakiej sali byłaś?
zuziaczek - Wto Lis 06, 2012 2:01 pm

W sali perłowej, ale problem toalet chyba dotyczy wszystkich trzech sal bo konstrukcja ich jest ta sama, jeden kibelek na dole i jeden na górze w części apartamentowej. Ja raczej u nich wesela nie zrobię, tragicznie może nie było ale za taką cenę jak u nich można już wybierać w wielu innych miejscach.
martuska88 - Wto Lis 06, 2012 7:44 pm

W sali krolewskiej sa 3 lazienki meska damska i wspolna, na sali diamentowej dwie podzielone na meska i damska, co do menu to wybieraja mlodzi jakie dania chca miec zaserwowane
malenstwo12 - Wto Lis 06, 2012 11:44 pm

Czy na sali diamentowej na dole są podzielone łazienki wg płci czy tylko na piętrze? Na perłowej na pewno jest taki podział na górze, czyli tam, gdzie są główne łazienki... Nie wiedziałam, że na dole jest jakieś dodatkowe miejsce na toaletę. Wydawało mi sie, że goście chodza wlasnie do tych na górze, ktore są bardzo ladnie urządzone i oczywiście z podziałem na męska i damska.
ZoltyTulipan - Sro Lis 07, 2012 8:03 am

na dole jest jedna łazienka bez podziału na płeć.
Jest ona przeznaczona raczej dla osób starszych tak, żeby nie musiały chodzić po schodach :)

malenstwo12 - Sro Lis 07, 2012 11:43 am

W takim razie nie bardzo rozumiem w czym jest problem. Są 2 ładne łazienki z podziałem na płeć na górze - nawet nie wyobrażam sobie żeby gdziekolwiek nie było takiego podziału, heroizm!
Desery wybierają państwo młodzi, także może dla nich był to wyśmienity zestaw smakowy:)

Please - Pon Lis 12, 2012 4:45 pm

Chyba powstalo jakies sztuczne zamieszane zwiazane z toaletami ;)
Sala Perlowa - jedna, wspolna toaleta na parterze, dwie toalety pietro wyzej - jedna damska, druga meska.

[ Dodano: Pon Lis 12, 2012 5:30 pm ]
A tu teledysk-skrot z wesela, pod koniec widac Sale Perlowa
Teledysk 30.06.2012

zuziaczek - Wto Lis 13, 2012 8:24 am

No tych dwóch na górze nie widziałam, wiem tylko o jednej, może błędem było to że młodzi nie powiedzieli nikomu o tych kibelkach na górze i u nas się solidna kolejka ukonstytuowała...
mala89 - Nie Gru 02, 2012 11:58 am

Powiedzcie mi proszę...czy na sali królewskiej pasuje zrobić stolik ze słodyczami w prowansalskim stylu, bądź w stylu retro ? jeśli nie ten styl to jaki ? czy kwiaty i dekoracje np. stół ze slodyczami mogą byc w kolorach turkusowych i białych ? co myślicie ? czy ktoś robił na tej sali oś takiego ?
Powiedzcie, czy wjazd do Białego Pałacu jest jeden dla trzech par mlodych ? a Jak to jest z fajerwerkami ?
Pomóżcie :)

Chrupka - Pon Gru 03, 2012 10:57 am

My bylismy wczoraj - pytalismy własnie o te dodatkowe atrakcje - nie było problemu - menadżer podchodził do naszych propozycji ze zrozumieniem - nie widział przeszkód w zorganizowaniu fajerwerków czy jakichs pokazów. Mysle, że możecie na spokojnie domówić w którym miejscu by wam odpowiadało zorganizowanie atrakcji dla gości.

Jesli chodzi o wprowadzenie dodatkowego koloru - to może byc już trudniej - my chcielismy inny kolor serwetek, ale "nie przeszło" - rozumiem, że trudno im kupowac wiele kompletów w różnych kolorach, dlatego obstają przy białych (pewnie nazwa miejsca zobowiązuje... Biały Pałac ;) , ale na jednym stoliku moze uda sie Wam przeforsować ten turkusowy kolor :)

Nie wiem co rozumiesz pod nazwą "dekoracja w stylu prowansalskim" ? Wystrój jest pałacowy i faktycznie nie wszysko do niego pasuje - stąd naprzykład robią kredens z jadłem wiejskim, a nie wiejski w wyglądzie stół...
Natomiast mają w ofercie fontannę z czekolada, więc i stół ze słodkościami tez pewnie można sobie zażyczyć, chociaż z tego co pytaliśmy słodkości generalnie sa rozstawiane na stołach.

martuska88 - Pon Gru 17, 2012 12:30 pm

czy orientujecie się jakie kolory są do wyboru jeśli chodzi o dekoracje?czy mogę wybrać dowolny kolor przewodni czy może mają tylko kilka do wyboru?
Chrupka - Pon Gru 17, 2012 3:01 pm

Przewodni kolor to u nich... biały :? Kolor wprowadzasz chyba tylko w kolorach kwiatów... i ewentulanie kolorach etykietek itp.
martuska88 - Pon Gru 17, 2012 3:32 pm

Chrupka, no właśnie chodzi mi o kwiaty i dekoracje stołów:) może źle sprecyzowałam wcześniejszy post:) czyli mogę wybrać dowolny kolor kwiatów i dodatków na stół? w sumie powinnam zadzwonić do właścicielki ale może któraś z Was miała już tam wesele i wie jak to wygląda
pestka87 - Czw Gru 20, 2012 11:02 am

Ja ostatnio dwa razy spotkałam się z włascicielką na dlugie spotkania i wypytałam o wszystko. Nie ma problemu ze zmiana, dostosowaniem, wyborem przez nas menu, jak niektorzy mowili. To ktore wlascicielka przesyla (typowo polskie) to jest przykladowe. Wlascicielka jest swietą osobą. Ja nie ogladalam zadnej innej sali i juz podpisalam umowe na sale krolewska.
Jesli chodzi o dekoracje na stolach to zrobią co bedziemy chcieli, ale mysle ze mozna tez zdac sie na ich doswiadczenie. ja np chcialam tulipany, ale powiedziala mi ze tulipany szybko oklapną.
Wg mnie nie ma co myslec nad zmiana koloru np serwetek. Sala jest mega gustownie urzadzona i wydaje mi sie ze jedyne co my powinnismy modyfikowac i wybierac kolory to tylko kwiaty. tam nic wiecej nie potrzeba.
Jesli chcemy ciasta na oddzielnych stolach- nie ma problemu. praktycznie wszystko co sobie wymyslelismy Wlascicielka mowila ze da sie zrobic :)
co do tych stolow wiejskich itp- nie ma co dodatkowo placic bo to i tak bedzie stalo i wiekszosci goscie nie przejedza. jedzenia z gownego menu bedzie naprawde sporo.
Ja bede miala w sali krolewskiej, okragle stoly. mysle ze od 100 osob wzwyz mozna tam przy takich stolach robic. dochodzi miejsce zajete przez orkestre, stoly dla nich i fotografow, boczne stoly z przystawkami itp, wiec jak patrzylam ostatnio, to wcale nie jest juz az tak duza sala.
Takze polecam zamiast snucia domyslow, umowic sie z wlascicielka i samemu wszystko obgadac :)
Jakby co pytajcie.
Wypytalam ją chyba o wszystko co tylko się da.
Nawet polecila nam zespol i barmana.

mwit24 - Sob Sty 05, 2013 6:31 pm

Serdecznie polecam wszystkim Biały Pałac w Niesięcinie. Sale piękne, jedzonko pyszne i pani Beatka to naprawdę wspaniała kobieta...doradzi, pomoże, nie "wydziwia" jeżeli ktoś ma jakieś własne sugestie, jest bardzo otwarta na wszelkie propozycje.

[ Dodano: Sob Sty 05, 2013 6:35 pm ]
Mój ślub niestety nie dojdzie do skutku, ale i tak serdecznie polecam Biały Pałac. Ceny nie są, aż tak wygórowane jak na taki standard i ilość jedzonka, która ma być podana.
Ja podpisując umowę w roku 2012 miałam ceną 200zł/os, cena dotyczyła piątku.

sylwik03 - Wto Sty 15, 2013 12:17 pm

witaj Pestka87:) mam pytanko do ciebie-kiedy masz wesele na sali krolewskiej?i na ile osob podpisaliscie umowe? u mnie bedzie 120 osob i wlasnie mysle jakby tu zrobic by zapelnic tak wielka sale -a ty w swoim poscie pisalas cos o pomysle by nie wydawala sie ona taka duza:) czy za stoly osobne na ciasto sie doplaca jakas kwote? ja rowniez bede miala okragle stoly. napisz mi jeszcze co masz za pomysl z tymi stolami odnosnie przystawek? ty mialas taki pomysl czy wlascicielka ci to zaproponowala?i napisz odrazu czy jest za to dodatkowy koszt:) czekam niecierpliwie na twoja odpowiedz

[ Dodano: Wto Sty 15, 2013 12:18 pm ]
pestka87, witaj Pestka87:) mam pytanko do ciebie-kiedy masz wesele na sali krolewskiej?i na ile osob podpisaliscie umowe? u mnie bedzie 120 osob i wlasnie mysle jakby tu zrobic by zapelnic tak wielka sale -a ty w swoim poscie pisalas cos o pomysle by nie wydawala sie ona taka duza:) czy za stoly osobne na ciasto sie doplaca jakas kwote? ja rowniez bede miala okragle stoly. napisz mi jeszcze co masz za pomysl z tymi stolami odnosnie przystawek? ty mialas taki pomysl czy wlascicielka ci to zaproponowala?i napisz odrazu czy jest za to dodatkowy koszt:) czekam niecierpliwie na twoja odpowiedz

ant0sia - Sro Sty 16, 2013 9:49 am

witajcie :)
my również będziemy mieć wesele na sali królewskiej, nasz termin 26.10.2013 :)
sylwik03 jeżeli chodzi o wielkość sali to my także będziemy mieć na 120 osób i pan Piotr powiedział że przy okrągłych stołach sala nie jest taka duża i będzie ok, stoły będą tak rozstawione by nie było ciasno- każdy będzie mógł swobodnie usiąść itp. Ale jednego faktycznie się nie dopytałam, jak to będzie z przystawkami, ponieważ wiadomo jak są tradycyjne stoły to nie ma problemu, natomiast przy okrągłych nie wiem jak to będzie, gdyż w menu jest bardzo dużo przekąsek a stół okrągły nie ma tak wiele miejsca wolnego :/ jeżeli któraś z was wie jak sobie radzą z tym problemem to również czekam na odpowiedź. pozdrawiam :)

sylwik03 - Czw Sty 17, 2013 12:36 pm

ant0sia, oh to kamien spadl mi z serca :) bo stresowalam sie ze 120 osob na tej sali bedzie o wiele za malo (mozna bylo by sie wprost ganiać po sali i miedzy stołami:) ale juz jestem spokojniejsza:) stresowal mnie fakt ze ktos mial np na sali perlowej 127 osob i pisal ze bylo ok- a jak wiemy sala krolewska jest duzo wieksza. ja mam wesele 6 lipca 2013-jesli jest na forum ktos kto ma ten sam termin przyjecia -prosze napisz do mnie:)

[ Dodano: Czw Sty 17, 2013 12:45 pm ]
zostawiam moj nr gg 9013319

sylaa - Pon Sty 21, 2013 3:24 pm

Witam :) Będę miała wesele w sali diamentowej 12.10.2013, czy jest ktoś kto ma w tym samym dniu?
Pozdrawiam ;)

[ Dodano: Pon Sty 21, 2013 3:27 pm ]
My planujemy wesele na około 130 osób i mamy zaklepaną sale diamentową, zastanawiam sie teraz czy to nie bedzie za mala sala.... czy któraś poprzedniczka ktora miala swoje wesele w sali diamentowej przy zblizonej ilosci gosci moglaby sie wypowiedziec na ten temat? proszee..

troszka88 - Pon Sty 21, 2013 8:45 pm

sylaa, moi znajomi mieli wesele na diamentowej na 130 osób i była akurat.
bez stresu

ppola - Pon Sty 21, 2013 10:53 pm

W sobotę była studniówka w Białym Pałacu - kilka zdjęć http://lodz.naszemiasto.p...aterial-artykul
pozmajk - Wto Sty 22, 2013 11:12 am
Temat postu: czy ktos mial w styczniu 2013 wesele Bialym Palacu?
Witam,

czy ktos mial wesele w listopadzie, grudniu 2012 lub w styczniu 2013 w Bialym Palacu? poszukuje (szczerej) opinii i prosze ewnet. maila w tej sprawie (lub chetnie porozmawiam przez tel.).

Interesuje mnie tez, czy slychac muzyke z innych sal? My planujemy wesele w sali krolewskiej.

z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam

pestka87 - Pon Sty 28, 2013 4:23 pm

odpisalam Ci na priv :)
sylwik03 napisał/a:
witaj Pestka87:) mam pytanko do ciebie-kiedy masz wesele na sali krolewskiej?i na ile osob podpisaliscie umowe? u mnie bedzie 120 osob i wlasnie mysle jakby tu zrobic by zapelnic tak wielka sale -a ty w swoim poscie pisalas cos o pomysle by nie wydawala sie ona taka duza:) czy za stoly osobne na ciasto sie doplaca jakas kwote? ja rowniez bede miala okragle stoly. napisz mi jeszcze co masz za pomysl z tymi stolami odnosnie przystawek? ty mialas taki pomysl czy wlascicielka ci to zaproponowala?i napisz odrazu czy jest za to dodatkowy koszt:) czekam niecierpliwie na twoja odpowiedz

[ Dodano: Wto Sty 15, 2013 12:18 pm ]
pestka87, witaj Pestka87:) mam pytanko do ciebie-kiedy masz wesele na sali krolewskiej?i na ile osob podpisaliscie umowe? u mnie bedzie 120 osob i wlasnie mysle jakby tu zrobic by zapelnic tak wielka sale -a ty w swoim poscie pisalas cos o pomysle by nie wydawala sie ona taka duza:) czy za stoly osobne na ciasto sie doplaca jakas kwote? ja rowniez bede miala okragle stoly. napisz mi jeszcze co masz za pomysl z tymi stolami odnosnie przystawek? ty mialas taki pomysl czy wlascicielka ci to zaproponowala?i napisz odrazu czy jest za to dodatkowy koszt:) czekam niecierpliwie na twoja odpowiedz

Aisak - Pon Lut 18, 2013 1:01 pm

Cześć, szukam osób, które mają wesele w Białym Pałacu w tym samym czasie co my - 11.05.2013 r. Zostało nam trochę ponad dwa miesiące do naszego dnia :) Na szczęście opinie, które słyszę odnośnie Białego Pałacu utwierdzają mnie w przekonaniu, że podjęliśmy dobrą decyzję :-)
mala89 - Sro Lut 20, 2013 12:19 pm

Czy macie jakieś nowe zdjęcia, bądź filmiki ? :) pozdrawiam
ZoltyTulipan - Sro Lut 20, 2013 2:21 pm

mala89 napisał/a:
Czy macie jakieś nowe zdjęcia, bądź filmiki ? :)

Z chęcią bym obejrzała jakieś zdjęcia z aranżacjami stołów :)

mala89 - Wto Lut 26, 2013 1:22 pm

Są nowe zdjęcia na stronie BP ! :)
ZoltyTulipan - Wto Lut 26, 2013 1:45 pm

Widziałam :) Mnóstwo jedzenia :)
Aisak - Pią Mar 01, 2013 11:58 am

Pięknie to wygląda! Pani Beata nie robi żadnego problemu z modyfikacjami menu (z naszej strony będą niewielkie, ale zawsze to jakaś niestandardowa prośba ;) ). Zastanawiam się, czy nie uprzedzić gości, żeby skończyli na lekkim śniadaniu w sobotę, bo naprawdę będzie co jeść ;)
mala89 - Czw Mar 07, 2013 12:36 pm

Czy macie jakieś nietypowe pomysły co do wystroju sali, robienia kredensu ze słodyczami itp ? :) Chętnie zainspiruję się Waszymi pomysłami...
:)

Pozdrawiam

Aisak - Czw Mar 14, 2013 9:46 am

Pomysłów mieliśmy dużo na początku, m.in. właśnie stolik ze słodyczami, wiejski stół itp. Ale po głębszym zastanowieniu się - zrezygnowaliśmy :razz: Jedzenia (i słodyczy, ciast) jest tyle, że stolik z cukierkami/babeczkami/muffinkami to tylko niepotrzebne zajęcie miejsca i koszta... Wiejski stół w zderzeniu z ogromem jedzenia znowu: moim zdaniem nie do przejedzenia :smile:
Z "niestandardowych" pomysłów - pozmienialiśmy tylko trochę rzeczy w menu :oops:

mala89 - Czw Mar 14, 2013 10:15 pm

Aisak napisał/a:
Pomysłów mieliśmy dużo na początku, m.in. właśnie stolik ze słodyczami, wiejski stół itp. Ale po głębszym zastanowieniu się - zrezygnowaliśmy :razz: Jedzenia (i słodyczy, ciast) jest tyle, że stolik z cukierkami/babeczkami/muffinkami to tylko niepotrzebne zajęcie miejsca i koszta... Wiejski stół w zderzeniu z ogromem jedzenia znowu: moim zdaniem nie do przejedzenia :smile:
Z "niestandardowych" pomysłów - pozmienialiśmy tylko trochę rzeczy w menu :oops:



Powiedz mi Kochana, a czy robicie jakieś "atrakcje" dla gości ? robicie coś "innego" ? Aha, i jakim samochodem będziecie jechać ? Nie martwisz się, że 3 auta "Młodych Par" spotkają się pod bramą ? ;) Pozdrawiam

Aisak - Wto Mar 19, 2013 1:47 pm

Nie, nie martwię się takimi rzeczami :) Z tego, co wiem - w naszym dniu mają być tylko dwa wesela, więc co najwyżej pod bramą spotkają się dwa auta :smile:
O atrakcjach jeszcze myślimy :)
Nie ma stresu - nie słyszałam, żeby w Białym Pałacu coś się nie udało :cool:

MaryAnn - Sob Mar 23, 2013 12:45 pm

Mam do Was takie pytanie, na czym polega rezerwacja terminu? Jeżeli robi się to dwa lata wcześniej więc nie wszystkie szczegóły są ustalone a po prostu martwie się o termin, bo na 2014 nie ma już wolnych miejsc.
Chrupka - Sob Mar 23, 2013 3:40 pm

Rezerwacja terminu polega na tym, że "zaklepujesz" sobie termin, który ci odpowiada, podpisując umowę otrzymujesz gwarancję, ze np. cena nie ulegnie zmianie, albo że wzrośnie o jakąs wartość, np. inflacji.
Oczywiście przy podpisywaniu umowy wpłacasz zaliczkę i jeśli coś nie wyjdzie, to zaliczka przepada (możesz wtedy próbować odstapić swój termin komus innemu i wtedy taka osoba daje zaliczkę Tobie - w ten sposób możesz ją odzyskać)
Niektóre Dziewczyny też zaklepywały sobie termin 2 lata wcześniej :)

MaryAnn - Sob Mar 23, 2013 9:05 pm

Dzieki wielkie ;)
Katarzynka1985 - Wto Mar 26, 2013 6:40 am

Hej dziewczynki po świętach zamierzam odwiedzić Biały Pałac na żywo, jak narazie jestem zachwycona salą Szmaragdowy Ogród, ale kto wie może pałac mnie przekona :) Powiedzcie mi w jakim Kościółku miałyście ślub? Zależy mi by był niedaleko sali, może być Łódź Bałuty np. widziałam kościół Miłosierdzia Bożego ( piękny z zewnątrz ale w środku mnie nie zachwycił)...

Któraś z dziewczyn napisała, że nie ma już wolnych terminów na 2014 w Biłym Pałacu :( Ja szczerze myślałam o weselu w piątek lub jakiś inny dzień tygodnia, głównie z tego względu , że napewno będę mieć mnie niż 80 osób, coś około 60-70 tylko :( Nie wiem czy właścicielka zgodzi się na taką liczbę osób stąd też wymyśliłam właśnie inny dzień niż sobotę. Jak myślicie uda się?

Aisak - Wto Mar 26, 2013 8:54 am

Katarzynka1985, zadzwoń po prostu do Pani Beaty i zapytaj o wszystko :) Na pewno Ci pomoże :)
Jeśli chodzi o kościół, to my wybraliśmy Parafię Najświętszego Zbawiciela, przy al. Włókniarzy 187 - prosta droga do Białego Pałacu, a kościółek piękny! :smile:

Katarzynka1985 - Sro Mar 27, 2013 8:02 am

W święta jadę obejrzeć ten Kościółek :) Ile płacicie za osobę w Białym Pałącu?

[ Dodano: Nie Mar 31, 2013 8:04 pm ]
Byliśmy dziś w Białym Pałacu obejrzeć wszystkie sale ( królewska była przygotowana już na wesele). Zdjęcia nie oddają w pełni wspaniałości tych sal i wogóle tego miejsca. Polecam zobaczyć wszystko na żywo, bo zapiera dech w piersiach :)

Oczywiście mrugnęliśmy do siebie bo wiedzieliśmy, że tu odbędzie się nasze wesele. Zachwyciła nas sala Perłowa (najmniejsza, ale właśnie takiej szukaliśmy).

Na wszystkich, którzy przekroczą progi Białego Pałacu zostaje rzucony czar :) Wszystkie sale kiedyś oglądane poszły w niepamięć :)

Jestem mega szczęśliwa, tym bardziej, że planujemy niestandardowy termin, więc będzie ciutkę taniej.

Orientuje się ktoś czy ulica Niesięcin należy do Parafii w Rąbieniu? Czy dyspensę na wesele w piątek mam załatwiać u proboszcza tej parafii?

Agnieszka 84 - Nie Mar 31, 2013 7:53 pm

Pomagamy z mężem wybrać kuzynowi salę i mam pytanie czy ten sterylny klimat jest ładny ?
Bo trochę chyba ginie Pani młoda na tle tych ścian białych,opiszcie swoje doznania,zespół już mamy,kamerzystę chyba też wszystko na 2015r,proszę o opinię.

mala89 - Sro Kwi 03, 2013 5:45 pm

cotumka, moglabyś pokazać Nam swoje zdjęcia z wesela ? :)
risonia - Sro Kwi 03, 2013 8:14 pm

Katarzynka1985 napisał/a:
Orientuje się ktoś czy ulica Niesięcin należy do Parafii w Rąbieniu
Niesięci należy do parafi w Rąbieniu co do dyspensy to chyba trzeba załatwiać w parafi w której będzie ślub .
Katarzynka1985 - Sro Kwi 03, 2013 11:01 pm

Podobno właśnie nie, trzeba załatwiać w Parafii na terenie której odbywa się wesele.

Myślimy jeszcze o tej dacie usilnie, w końcu musimy się zdecydować i zaklepać coś bo jeszcze nam ktoś sprzed nosa naszą perłową zabierze :)

Muszę się zorientować co do orkiestry najpierw jak u nich z terminami, żeby to wszystko dopasować jakoś.

Ślub planujemy w Parafii narzeczonego w Łodzi na Zgierskiej a do kancelarii wybieramy się dopiero 27 kwietnia (wcześniej nie damy radę ze względu na pracę). Jak zaklepiemy termin to dam znać i wypytam proboszcza o tą dyspensę.

Kto będzie miał wesele w 2014 roku w Białym Pałacu? Podajcie swoje daty :) Chętnie na bieżąco będę się wymieniać informacjami :)

[ Dodano: Czw Kwi 04, 2013 1:00 am ]
Może zdradzi ktoś jaką będzie miał orkiestrę w Białym Pałacu lub kogo Wam poleciła Pani Beatka?

Aisak - Czw Kwi 04, 2013 11:55 am

Cytat:
w końcu musimy się zdecydować i zaklepać coś bo jeszcze nam ktoś sprzed nosa naszą perłową zabierze :)


A my już za toszkę ponad miesiąc będziemy się w Perłowej na naszym weselu bawić :smile: Też nas urzekła ta sala :)

Cytat:
Może zdradzi ktoś jaką będzie miał orkiestrę w Białym Pałacu lub kogo Wam poleciła Pani Beatka?


Wybieraliśmy bardzo długo, ale zdecydowaliśmy się w końcu na zespół Four&Sax - z tego co mówili, mają już bardzo dużo umów podpisanych właśnie na granie w Białym Pałacu :)

Nie wiem o co chodzi z tą dyspensą... :roll:

Katarzynka1985 - Wto Kwi 09, 2013 12:37 pm

Dzwoniłam do tego zespółu, chcą 5 000 a tyle to szkoda mi dać. Napiszcie kto u was gra w Białym Pałacu, szukamy zespołu z klasą przede wszystkim, który będzie pasował do tak ekskluzywnej sali.
ZoltyTulipan - Wto Kwi 09, 2013 3:08 pm

U Nas będzie grał Ace Voice :)
ant0sia - Wto Kwi 09, 2013 5:45 pm

u nas four&sax :D
Katarzynka1985 - Wto Kwi 09, 2013 5:56 pm

Jeden i drugi u nas odpada , pierwszy to nie nasz klimat, drugi za drogi. Inne propozycje?
żurawina - Sob Kwi 13, 2013 12:32 pm

Katarzynka1985, Mogę polecić Ci zespół "Wodzirej 202", to ktoś pomiędzy D-Jem, orkiestrą i wpdzirejem. Naprawdę prowadzi zabawę na poziomie. Ceny nie znam. O ile wiem już tam grywał.
Katarzynka1985 - Sob Kwi 13, 2013 7:38 pm

Dzięki napewno sprawdzę, własnie szukam jego stronki :)
mala89 - Nie Kwi 14, 2013 1:02 pm

Znalazłam nowy filmik... ktoś się wymieni ? :D
pestka87 - Pon Kwi 22, 2013 8:33 pm

u mnie bedzie Wodzirej202 :)
mala89 - Pon Kwi 29, 2013 12:34 pm

Czy jakoś "udoskonalacie" wnętrze pałacu np. kredens ze słodyczami ? jakie atrakcje przewidujecie dla swoich gości ? :)
maloko1 - Pon Maj 13, 2013 12:13 pm

Witam wszystkie Panny Młode:) ;)
dziewczyny słuchajcie mam pytanka:
1. która z Was ma wesele 27.07.2013 roku i o której godzinie zaczynacie?
2. Te dziewczyny, które są już po, jakie macie sugestie dla przyszłych uczestników ?
3. Te które miały na drugi dzień poprawiny czy to prawda, że jest podawane zupełnie inne jedzenie i nic z wesela nie zostawiają?
4. Czy jest możliwość zamiany np. jednego posiłku na coś innego? bo rozumiem, że z ceny Pani Beata nie jest skłonna zejść- wydaje mi się, że jest trochę za dużo tego jedzenia, a nie ma opcji cenowych.
Będę wdzięczna za odpowiedzi na forum bo nie znam się na obsłudze tej stronki:)
:)

Chrupka - Wto Maj 28, 2013 10:38 am

z rozmów z p. Beata wiem, że na poprawinach nie wystawia sie tego co zostało z wesela (to chyba dobrze) tylko jest przygotowywane nowe jedzonko.

Zamienić napewno mozna, bo włascicielka sali jest bardzo zyczliwa i przychyla się do życzeń Młodej |Pary.

Jedzenie z wesela mozna zabrac do domu, trzeba tylko przygotowac podpisane pojemniki.

Ja równiez będe bardzo wdzięczna za sugestie i opinie PO weselach które odbyły sie w Białym Pałacu, bo dopiero po imprezie można stwierdzic, co się udało, a co mozna by zmienic czy poprawić. Piszcie więc świeże Mężatki jak było...

Czy możecie powiedzieć, gdzie zamawiacie torty ?

[ Dodano: Wto Maj 28, 2013 11:42 am ]
mala89 napisał/a:
Czy jakoś "udoskonalacie" wnętrze pałacu np. kredens ze słodyczami ? jakie atrakcje przewidujecie dla swoich gości ? :)


My zamówiliśmy stół z fontanną z czekoladą (+owoce, wafelki itp).
mamy miec też taki okrojony stół wiejski - czyli kredens z bimberkiem, grzybkami, ogórkami...
No i nasz DJ ma nam "zrobić" dzięki sprzętowi takie kolorowe ściany w części, gdzie będą tańce.

maloko1 - Pią Maj 31, 2013 10:55 am

Chrupka mój tort z pewnością będzie z Ptysia- polecam z doświadczenia. Każde urodziny imieniny czy moje czy znajomych, torty czy ciasta są zamawiane z Ptysia. Proponuję spróbować i się przekonać, tylko zorientuj się czy nie będą mieć wtedy urlopu bo wiem, że raz do roku zamykają się na wakacje. ;)

[ Dodano: Pią Maj 31, 2013 11:56 am ]
Dziewczyny to kiedy macie te śluby??? Piszcie pogadamy o tym:)

martuska88 - Pią Maj 31, 2013 1:36 pm

31.08.2013 sala królewska :) może ktoś ma w tym samym dniu?
zastanawiam się nad jedną kwestią. zwykle o północy czy po oczepinach młodzi wychodza na zewnątrz i wtedy są jakieś atrakcje, fajerwerki, lampiony itd, Jak to jest rozwiązane w przypadku, gdy odbywają się 3 wesela na raz. Czy te Pary, które mają wesele w bocznych salach wychodzą tylko i wyłącznie bocznymi tarasami i nie ma sytuacji, że nagle przed budynkiem pojawiają się 3 Pary Młode? a i jeszcze jedno pytanie czy jest ochrona w BP??
Ogólnie to musze odwiedzić P.Beatę ale może ktoś już się orientuje jak to wygląda i może napisać.

maloko1 - Pią Maj 31, 2013 1:50 pm

Martuska88 moje wesele jest 27.07.2013 także opowiem Ci co i jak, ale już po...
Jeśli chodzi o te fajerwerki to jeśli chcecie takie atrakcje, a będą inne wesela to dlaczego macie płacić za to sami skoro wiadomo, że młodzi czy goście z innych sal również wyjdą na pokaz jak będą wiedzieli o tym albo nawet jak usłyszą :-? Jeśli się już decydujecie to może dogadajcie się z innymi młodymi i podzielcie koszty na 3:)
O ochronie nic mi nie wiadomo niestety...

skandynawia89 - Czw Cze 20, 2013 2:02 pm

Ratunku!!! Czy ktoś wie może, czy bójka do której doszło w BP była miedzy gośćmi z jednego wesela czy z różnych wesel ? Doszły do mnie wieści o jakiejś strasznej awanturze i panika mnie ogarnęła. Jeśli ktoś wie jak było naprawdę niech się odezwie - proszę! :cry:

[ Dodano: Nie Cze 30, 2013 8:13 pm ]
...to może chociaż jedna tegoroczna opinia, bo jakaś cisza niezwykła zapadła jeśli chodzi o wypowiedzi po weselach

martuska88 - Pon Lip 01, 2013 4:49 pm

czy ktoś był ostatnio na weselu w BP lub organizował swoje wesele i mógłby się wypowiedzieć na temat sali,jedzenia, obsługi itd??
Michasia - Pon Lip 01, 2013 5:00 pm

Ja byłam w miniony weekend na weselu w Białym Pałacu.Sala nie w moim guście ale jest specyficzna i jednemu się będzie podobać a innemu nie.Ale okolica fajna,sprzyja spacerom z czego dużo osób korzystało.Obsługa sprawna,miła,ciągle zmieniali talerzyki,zmieniali przekąski na stołach-tzn.dokładali,przynosili świeże.Tyle pozytywów.
Ze złych rzeczy to po weselu i poprawinach chcieliśmy jechać na pizze :smile: Serio,jedzenia było mnóstwo,młodzi widać nie szczędzili pieniędzy bo nie zliczę ile było ciepłych posiłków ale jedzenie okropne.Niby jak podawali wydawało się super,ale jak się spróbowało to się okazało że jest niedobre.Nawet sałatki do obiady były okropne.Widziałam,że zakąski też stały i nikt tego nie ruszał. Także chyba nikomu nie smakowało.

lusia45 - Czw Lip 04, 2013 10:31 pm

Witam,bylam w tym roku na weselu w BP.Moim zdaniem jedzenie,obsluga i klimat tego miejsca sa naprawde na bardzo wysokim poziomie.Polecam
Karolina Zawadzka

malenstwo12 - Nie Lip 07, 2013 8:27 pm

A czy wiecie jak jest w kwestii puszczania lampionów/petard w Białym Pałacu? Umożliwiają takie widowiska?
Chrupka - Sro Lip 17, 2013 10:41 am

No, ta wypowiedź Michasi dot. jakości jedzenia - niefajna...
Niby zewsząd słyszałam, że jedzenia w bród, ale faktycznie czy ono smaczne jest ? co z tego że dużo, jak goście nie będa chceli jeść... bo niesmaczne.

Kochane Forumki, które będziecie miały swoje wesela w BP latem - podzielcie sie swoimi doświadczeniami - chciałabym uzyskać obiektywne opinie co do jakosci tego jedzenia sewowanego w BP. Może zmienili kucharza i stąd te niepochlebne opinie (na razie jedna, co prawda...)

No, zmartwiłam się... trochę kasy sie tam zostawia, a jakby jeszcze jedzenie miało byc kiepskie... Salę wybieraliśmy tez z powodu dobrych opinii o jedzeniu w Czarnym Stawie :roll:

martuska88 - Czw Sie 01, 2013 9:58 pm

maloko1, Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!! jak wrażenia po weselu??? Możesz podzielić się spostrzeżeniami?
pestka87 - Pią Sie 09, 2013 8:56 am

poprosimy opinie osob, ktore mialy ostatnio wesela w BP :)
Bo cos cicho sie tu zrobilo...

Czy macie moze zdjecia w sali krolewskiej jak wygladaj okragle stoly?

martuska88 - Pią Sie 09, 2013 12:52 pm

pestka87, znalazłam ostatnio filmik z sali królewskiej, gdzie przez chwilę widać okragle stoły ( http://vimeo.com/71483105 - link do filmiku). Przyłączam się do prośby o opinię osób, które miały wesela w BP.
Sisska - Pią Sie 09, 2013 3:21 pm

widzialam ta pare z okna, hihi :P
MajKama - Nie Sie 11, 2013 8:45 am

My byliśmy w lipcu tego roku na weselu w BP na sali królewskiej właśnie..
Były okrągłe stoły, ale zdjęć stołów samych jako takich nie posiadam. Prezentowały się one bardzo elegancko, miejsca dla nas-dla gości było wystarczająco. Jedyny mankament to ciasnota na stole, wśród napoi , zakąsek, sałatek etc. Ciężko było gdziekolwiek kieliszek czy szklankę wcisnąć.. Podczas ciepłych posiłków np. mój talerz wchodził pod "podest" na którym podawane było dane danie.. mało komfortowe, ale naprawdę nie było jak tego przesunąć.. co innego że obsługa się do tego nie bardzo garnęła :?
W kwestii smaku nie mogę powiedzieć, że było niedobre, było smaczne, aczkolwiek jak to się mówi: "dupy nie urywało"
Jak chcecie coś wiedzieć więcej, pytajcie :D

[ Dodano: Nie Sie 11, 2013 9:54 am ]
żeby nie było, że mnie tam nie było, załączam zdjęcie z opisywanego wesela :wink:

skandynawia89 - Nie Sie 11, 2013 5:13 pm

MajKama, A cz ja dobrze widzę, nie pierwszy raz zresztą, że jedzenie wjeżdża na stół na metalowych półmiskach? :?

...i jeszcze plastikowe butelki i napoje w kartonach?

MajKama - Pon Sie 12, 2013 9:23 am

skandynawia89 napisał/a:
MajKama, A cz ja dobrze widzę, nie pierwszy raz zresztą, że jedzenie wjeżdża na stół na metalowych półmiskach? :?

...i jeszcze plastikowe butelki i napoje w kartonach?

niestety.. :?

martuska88 - Pon Sie 12, 2013 9:03 pm

MajKama, czy parkiet do tańczenia nie był śliski? czy nie było słychać muzyki z sal obok?czy była ochrona? czy obsługa była pomocna?
ola_łódź - Wto Sie 13, 2013 6:08 pm

Ojej... Słabo z tymi napojami... :? Może to młodzi sami kupowali??? Myślałam, że na weselu to soki są a nie napoje... Przynajmniej w takim miejscu... Półmiski też średnio wyglądają... Żyrandole za to nadrabiają wyglądem. :wink: No cóż... Co kto lubi. :roll:
MajKama - Sro Sie 14, 2013 5:47 pm

martuska88 napisał/a:
MajKama, czy parkiet do tańczenia nie był śliski? czy nie było słychać muzyki z sal obok?czy była ochrona? czy obsługa była pomocna?

parkiet w porządku, muzyki z innych wesel absolutnie nie słychać na sali, co innego po wyjściu do ogrodu.. ale tam to i goście się mieszają..
ochrony nie widziałam..
a obsługa generalnie bez zastrzeżeń

[ Dodano: Sro Sie 14, 2013 6:49 pm ]
ola_łódź napisał/a:
Ojej... Słabo z tymi napojami... :? Może to młodzi sami kupowali??? Myślałam, że na weselu to soki są a nie napoje... Przynajmniej w takim miejscu... Półmiski też średnio wyglądają... Żyrandole za to nadrabiają wyglądem. :wink: No cóż... Co kto lubi. :roll:

szczerze mówiąc to te półmiski tak nie raziły jak te plastikowe butle i kartony... ale jak słusznie stwierdziłaś.. co kto lubi..

pestka87 - Sro Sie 21, 2013 7:36 am

Hmmmm.... z tymi sokami to mysle ze to bardzo dziwne. Bylam 2 tygodnie temu rozmawiac z managerem sali pare godz przed jakims weselem i stawiali na stolach soki w szklanych dzbankach... wiec byc moze para mloda tak sobie zazyczyla.
Mowisz ze bylo ciasno... to chyba tez wina pary mlodej ze wszysyko chciala miesc na stolach. Ja myslalam zeby zakaski lub ciasta zrobic na innym zupelnie stole. Jesli chodzi o plastikowe butelki to wyglądaja one fatalnie i caly czas poszukuje pomyslu jak im zaradzic. Moze ktoras z was cos podsunie? bylam na weselu gdzie napoje gazowane staly na odzielnym stole i byly w szklanych malych butelkach. Kto chcial to sobie podszedl i wzial. Wg mnie bardzo fajne rozwiazanie.

agacionek - Wto Sie 27, 2013 7:30 pm

pestka87 napisał/a:
bylam na weselu gdzie napoje gazowane staly na odzielnym stole i byly w szklanych malych butelkach.

Uważam że małe szklane buelki nawet na stołach wyglądają dużo lepiej, niż plastikowe.
Lepiej jakby staóly na stołach, bo czętos jest sytuacja "szybkiego kielicha" i wtedy nikt nie będzie leciał do innego stołu.

martuska88 - Pon Wrz 02, 2013 10:19 pm

POLECAM!!!!! POLECAM!!!!!!! bylo zajebiscie !! !!!!!!
Chrupka - Wto Wrz 03, 2013 8:25 am

Rany, Martusiu, ale CO było takie superowe - chcemy więcej informacji !! !! Plisss
ant0sia - Sro Wrz 04, 2013 9:00 pm

odstapie sale krolewska na 26 pazdziernika 2013, wiem ze to lada moment ale jezeli ktos bylby chetny to zapraszam na priv
ZuzM - Wto Wrz 17, 2013 9:58 am

My mamy już zarezerwowaną salę diamentową, na wrzesień 2015. Kiedy byliśmy tam 2 tygodnie temu dowiedzieliśmy się , że do połowy lipca 2015 nie ma już wolnych miejsc. Czemu zdecydowaliśmy się na tą sale? Po pierwsze zależało mi na super wytwornym weselu, a niestety takich naprawde wytwornych sal jest w lodzi jak na lekarstwo. Ta bardzo mi się podoba. Może te rzeźby faktycznie nie powalają, ale w przemyślanej kwiatowej dekoracji giną. Menu mnie powaliło. Taki wybór, dać i zakąsek i to nie byle jakich. Rodzice M. byli co dopiero tam na weselu (sala perłowa) i mówili, że jedzenie przepyszne. Już rozmawiałam z panem menadzerem o kwesti ciast na stołach - mianowicie ja ich tam nie chce;p Strasznie zawsze denerwują mnei ciasta kapiące z pater do śledzi dlatego zdecydowaliśmy się na oddzielny stół na ciasta i owoce. Dzięki temu będzie więcej miejsca na dodatkowe słodkości, chociaż sama nie wiem, czy są potrzebne, kiedy w standardowym menu mamy 7 rodzajów ciast i owoce. Przy okazji będzie nieco więcej miejsca na stołach.
Cena za osobe na przyszły rok to 230 zł i w 2015 może się nieco zwiększyć.
Ogólnie rzecz biorąc nie mogę się doczekać:D :smile:

[ Dodano: Sro Wrz 18, 2013 8:58 am ]
A jeśli chodzi o to jak wygląda biały Pałac od środka - wrzuciłam na mojego bloga kilka zdjęć, między innymi jest zdjęcie pokoju z hoteliku i łazienki:)
Adres na bloga w podpisie;)

Haliśka Band - Sro Wrz 18, 2013 12:27 pm

Co do ochrony to jak mówił nam menager podobno jest i pilnują żeby goście się nie przemieszali :) , pilnują wszystkiego przez monitoring.
Ja osobiście nie spotkałem nikogo z ochrony, ale może są tak super-dyskretni :)

Ogólnie polecam tę salę, wszystko odbywało się bez problemów, obsługa świetna, jedzenie może bez szału, ale nie można powiedzieć, że coś było wręcz niedobre. Każdy ma swój smak, ale w kwestii żywnościowej są gorsze sale i to dużo gorsze, a goście nie narzekają.

W tym sezonie jak dla mnie sala z górnej półki, oby się nie popsuło.
W październiku będę tam ponownie to będę miał porównanie :)

Chrupka - Sro Wrz 18, 2013 6:59 pm

Wszelkie informacje z "pierwszej ręki" będą dla nas cenne :-)
moniska - Pią Wrz 20, 2013 10:49 am

Też odwiedziłam jakiś czas temu to przepiękne miejsce. :-) Niestety terminy, które mnie interesują czyli sierpień dopiero są wolne na 2016 rok. Znaczy na 2015 r. też by się termin znalazł, ale w sali perłowej, która mi nie przypadła do gustu (za duży przepych).
Ceny z tego co wiem na 2014 rok to 230 zł plus poprawny 100 zł.

maloko1 - Czw Wrz 26, 2013 11:52 am

Witam wszystkie dziewczyny :) Jestem już po swoim weselu w Białym Pałacu- Sala Królewska... powiem jedno... Moje wesele było idealne i nie mogłam go sobie lepiej wyobrazić::) ;) Niestety nie mam zbytnio czasu non stop tutaj siedzieć więc jeśli któraś z Was ma jakiekolwiek pytania, potrzebuje dobrej rady- piszcie na e-maila maloko1@o2.pl, a chętnie odpowiem na Wasze pytania.
Dziewczyny nie ma co się spinać to jest Wasz dzień, a jeśli chodzi o salę i obsługę - najwyższy poziom, choć wiadomo, że zawsze znajdzie się jakiś krytyk:)
Życzę wszystkim wszystkiego dobrego i udanych wesel:) :lol:
Pozdrawiam,
maloko1

pestka87 - Pon Wrz 30, 2013 4:02 pm

ja rowniez jestem po swoim weselu, ktore odbylo sie 3 tygodnie temu w sali krolewskiej.
Po niektorych opiniach tutaj mialam obawy co do menu itp.
Ale nie wierzcie w to. Wg mnie sa to opinie konkurencji.
Wesele bylo niesamowite. Obsluga przemila. Spelniali kazda prosbe.
Wlascicielka, Pani Beata starala sie zrealizowac kazdy nasz pomysl. Doradzala szczerze.
Dosc mocno zmienilismy menu i z tym tez nie bylo problemu.
wszystko przepyszne, dobrze doprawione.
Goscie piali z zachwytu, mowili ze nigdy nie byli w takim miejscu i nie jedli takich dan.
Jesli ktos narzeka na ciasnote przy stolikach niech ciasta i owoce da na inne stoly (my tak zrobilismy i swietnie to sie sprawdzilo).
Nie mielismy plastikowych butelek, bo wg mnie wyglada to wiejsko tylko szklane.
Ja bylam tylko w tej sali i z miejsca sie zakochalam. wg mnie w calym wojewodztwie nie ma drugiej takiej sali.
Polecam wszystkim ktorzy chca miec eleganckie wesele z klasa, ze swietnym jedzeniem.
w razie pytan zapraszam na priva. moge tez poprzesylac zdjecia.

martuska88 - Sro Paź 02, 2013 7:47 pm

Miałam wesele w Białym Pałacu pod koniec sierpnia w Sali Królewskiej. Gdy pierwszy raz gdy zobaczyłam tą salę wiedziałam, że tam odbędzie się moje wesele. Klimat jaki ma w sobie ta sala jest nie do opisania. Goście nie mogli wyjść z podziwu, gdy zobaczyli budynek a wnętrze urzekło ich jeszcze bardziej. Śmiało mogę stwierdzić, że drugiej takiej sali nie ma w okolicy. Jedzenie było przepyszne i w takich ilościach, że nie dało się tego przejeść. My podpisywaliśmy umowę z Panem Piotrem- przesympatyczny człowiek, zero problemów, otwarty na propozycje i bardzo pomocny. Co do obsługi to również nie mam żadnych zastrzeżeń- byli na każde zawołanie, a sposób w jaki podawali dania można zaliczyć do najwyższej półki w jakości obsługi. Polecam wszystkim!!!
P.S. Chciałabym dodać, że po weselu podczas sprzątania znaleziono w naszym apartamencie małżeńskim kopertę z pieniędzmi i menadzer od razu do nas zadzwonił z informacją- myślę, że warto o tym wspomnieć, gdyż w naszym kraju chyba rzadko zdarza się taka uczciwość.

blanca19 - Pon Paź 21, 2013 9:14 pm

sala diamentowa wstepnie zarezerwowana na 01/08/15 i nareszcie moge sie na chwile odstresowac :D jesli ktoras kochana forumowiczka chcialaby mi wyslac zdjecia tej sali w trakcie wesela to bede bardzo wdzieczna :D buziakuje
Alara - Nie Lis 10, 2013 2:44 am

Chciałam zapytać o te terminy... trochę mnie to przeraziło. Pisząc, że nie ma już wolnych miejsc na 2014 miałyście na myśli jedynie soboty, czy również piątki?
Chrupka - Sro Lis 13, 2013 3:11 pm

Alara - najlepiej zadzwoń do BP - napewno udzielą ci wyczerpujących odpowiedzi :)

Ponieważ nie miałam swojego dzienniczka na Forum, to króciutką relację z mojego wesela w BP zamieszczam tutaj...
Moge sie podpisac pod kazdym słowem, jakie napisała wyżej Martuska88.
Chociaz poczatkowo nie chciałam słyszeć o weselu w jakims pałacu, to po zobaczeniu Białego Pałacu w Niesięcinie... wymiękłam. Wiem, że niektórzy okrzykneli go kiczem, ale jesli jest to kicz na takim poziomie i z taka obsługą, to niech sie chowają te lokale z tzw "klasą"... Nie żałujemy nawet ćwierci złotówki jaką wydalismy na przyjęcie tam zorganizowane. Było pysznie, sprawnie, niezwykle życzliwie. Goście zachwyceni zarówno tym, co podano im do jedzenia, jak i profesjonalną, szybką, miłą obsługą spełniającą każdą, nawet nietypową zachciankę (np. zielona herbate, albo dania wegetariańskie, piwo bezalkoholowe itp). Czułam się komfotowo wiedząc, że kelnerzy są na każde skinienie Gości. Jedzenia było tyle, że... nie daliśmy rady tego przejeść. Gorace posiłki w takiej ilości i róznorodności, że zadowoliły gusta wszystkich. Do tego w każdym momencie doświadczalismy ogromnej zyczliwości i wsparcia Menadżera i właścicieli BP.
Naprawdę to było super wesele.

Maj1234 - Pią Lis 22, 2013 12:19 pm

A ja już się cieszę ze moje wesele tez odbędzie się w BP. Nie było po prostu innej możliwości :)
Marcelo - Pią Lis 22, 2013 3:43 pm

Byliśmy na weselu w Białym Pałacu i było bardzo ładnie tylko trochę zimnawo było jak klimatyzacja chodziła. Ale reszta na najwyższym poziomie ;-)
HanyBany87 - Sob Sty 04, 2014 12:54 am

Hej dziewczyny! Właśnie rozpoczęłam planowanie wesela w sali królewskiej w ktorej sie absolutnie zakochalam na 20.06.2015, czy ktoras bedzie miala w tym czasie wesele, bo wiem ze pozostale dwie sale sa zajete tego dnia?
Do dziewczyn ktore mialy wesele na sali krolewskej, powiedzcie co sadzicie o drink barze, czy bedzie na niego miejsce? :) )) to moj debiut na forum, przeczytalam cale wiec nie bede pytac o to co juz bylo, mam tylko nadzieje ze trzy wesela jednoczesnie nie spowoduja chaosu:))

Kamusia - Wto Sty 07, 2014 10:53 pm
Temat postu: Bialy Palac
Ja chciałam zarezerwować tam salę perłową, ale zmartwiły mnie opinie o przeciętnym jedzeniu:( Już 3 osoba potwierdziła mi, że jest bardzo średnie, nic specjalnego. I widziałam stoły okrągłe na których tyle jest przystawek, ze nie ma miejsca na dania. Ktoś był ostatnio na weselu tam?
HanyBany87 - Sro Sty 08, 2014 10:12 am

Kamusia trzy moje znajome miały tam wesele i ja np. słyszałam bardzo pozytywne opinie o jedzeniu, z reszta menu jest bardzo elastyczne i jak będziesz chciała coś pozmieniać to jak najbardziej jest to możliwe, zawsze możesz poprosić o ustawienie części przystawek czy ciast na osobnym stole :)
blanca19 - Pon Sty 13, 2014 12:41 pm

Hejka dziewczyny czy ktos ma wesele 25 stycznia 2014 wybieram sie na oględziny sal i zastanawiam sie czy bedą przygotowane na wesele czy bedą "surowe"
monika b - Pon Sty 20, 2014 10:38 pm

Bylam w bialym palacu w ost weekend. Niestety ale w styczniu sa tylko studniowki. Ale sale sa piekne.. obsluga cudowna.
blanca19 - Pon Sty 20, 2014 10:41 pm

monika b, dziękuje bardzo :* jedziemy w sobote oglądać hihi
monika b - Pon Sty 20, 2014 10:49 pm

Podpisalismy umowe na 18 lipca 2015 na sale perlowa. Wiem ze dwie inne sale tez juz sa zarezerwowane na ten termin. Nasze wesele bedzie troszke inne, gdyz Polsko-Irlandzkie.. bardzo sie stresujemy jak to wyjdzie. Zaproponowano nam obsluge z jezykiem angielskim.. wiec troszke nas to uspokoilo, lecz obawy jeszcze mamy.. chcemy zrobic po polsku.. no a czy goscie beda sie dobrze bawic, zobaczymy.. dodam ze jest opcja zrobienia poprawin w czarnym stawie.. pojechalismy przelukac i jest super wiec zarezerwowalismy na poprawiny.. nawet jest opcja zrobienia grilla.. przetestowalismy jedzenie.. pychotki..
230 zl od osoby w bialym palacu.. dzieci i orkiestra 160.. w czarnym stawie poprawiny, opcja 75 zl albo 100 na bardziej rozbudowane menu.. :)

aniann - Wto Sty 21, 2014 9:04 am

Na 99% nasze wesele w czerwcu 2015 też odbędzie się w BP:) Dzielcie się wrażeniami i opiniami, każdej chetnie wysłucham:) :D
P.S. Czy ma ktoś może zdjęcia okrągłych stołów na sali królewskiej? jest kilka na stronie, ale chciałabym zobaczyć inne i w innych aranżacjach:) :smile:

Romus_Julcia - Wto Sty 21, 2014 9:31 pm

ile jest miejsca do tańczenia, jak wygląda parkiet, czy nie jest zbyt śliski i nie grozi upadkiem podczas żywiołowych tańców?
troszka88 - Sro Sty 22, 2014 8:50 am

Romus_Julcia, Podjedź i zobacz :)
Haliśka Band - Sro Sty 22, 2014 11:46 am

Romus_Julcia napisał/a:
nie grozi upadkiem podczas żywiołowych tańców?

Podczas żywiołowych tańców upadek zawsze jest możliwy :)
A tak serio to podczas tych wesel na których tam graliśmy nie widziałem żeby doszło do jakichś upadków. A na pewno nie usypiamy gości nieżywiołową muzyką :)

blanca19 - Sro Sty 22, 2014 8:22 pm

monika b, wszystko bedzie dobrze nic sie nie przejmuj :) nam
Dj zaproponował nam tłumaczenie wiec moze im wam sie kogoś dwujęzycznego uda znaleść.

My juz mamy termin na 01/08/15 na sale diamentowa ale jeszcze niestety sali na żywo nie widzieliśmy
A my tez z Irlandii przebywamy :*

monika b - Sro Sty 22, 2014 11:00 pm

blanca19 mamy juz zespol, Quest.. tez zaproponowali nam tlumaczenie. Mam pytanko, czy narzeczony jest z Polski? Heh szkoda ze nasze wesela sie nie zeszly w tym samym czasie ;P podobno irlandczykom bardzo sie podobaja Polskie wesela.. ale trudno bedzie z naszego wesela zrobic typowo polskie, gdyz wiekszosc gosci to irlandczycy;P sala diamentowa jest sliczna! Nie ma porownania do tego co jest na zdjeciach.. oswietlenie, sama sala jest tak zdobiona ze juz niec wiecej nie trzeba dokladac.. jest troszke wieksza od perlowej:) jedyne co nas troszke martwi to ogrod.. zeby sie goscie nie mieszali jak juz troche wypija ;P
ameka88 - Nie Lut 02, 2014 1:09 pm

monika b,
Hej :) jestem nowa na tym forum i dopiero ogarniam o co tu chodzi. jesteśmy z narzeczonym w trakcie wybierania sali i tez urzekł nas biały pałac w Niesięcinie, zaczęłam przeglądać komentarze i trafiłam na Twój wpis - naprawdę sale tam są tak drogie, w sensie 230zł od talerzyka? czy to zależy od ilości osób czy to cena standardowa? :)
będę wdzięczna za każdą poradę i podpowiedź :)

pozdrawiam, Marta :)

KaMika - Nie Lut 02, 2014 1:13 pm

ameka88, czyżby ta Marta o której myślę? ;D Biały Pałac jest śliczny, byłam i widziałam, niestety terminy szybko zajmowane, nasz już był zajęty ;)
ZuzM - Nie Lut 02, 2014 4:38 pm

ameka88, 230 złotych to standardowa cena za talerz w Białym Pałacu i na 2015 rok może się zwiększyć.
monika b - Nie Lut 02, 2014 11:57 pm

230 zl za doroslego i 160 od dzieci, a takze od czlonkow zespolu. menu jest bardzo rozbudowane. Bardzo podobnie jest w czarnym stawie i troszke taniej. Nie jestem pewna ale chyba 200 zl od osoby. Oba miejsca cudowne !
AmorAmor - Pon Maj 12, 2014 10:58 am

Czy ktoś orientuje się ile trzeba doliczyć do ceny jeśli chce się u nich zorganizować zabawę dwudniową (wesele + poprawiny) ? :)
monika b - Nie Maj 18, 2014 1:59 pm

Nie chce cie zmylic ale wydaje mi sie ze ceny jak w czarnym stawie.. napewno na tych samych zasadach, menu podstawowe i bardziej rozbudowane, ktore jest drozsze.. zabawa 6 godz.. za kazda extra godz doplata..bodajze 500 czy 700 zl..
kiciaeudezet - Wto Maj 27, 2014 1:55 pm

piekne miejsce na ślub :) moje klimaty... tylko niestety "większość" wybrała inna salę.

Jedyny plus, że miejsce w ktorym odbędzie sie nasze wesele nie musimy dzielić z innym weselem :)

badZuzzie - Wto Cze 03, 2014 8:49 am

Witam Wszystkich,
Jestem tu nowa i zazwyczaj w ogóle nie udzielam się na forum... Jednak również chciałam podzielić się uwagami na temat Białego Pałacu bo w ten weekend zarezerwowałam tam salę Perłową na swoje wesele w czerwcu 2015 r. w piątek :D jestem strasznie uradowana tym faktem, zwłaszcza, że marzyłam o weselu tam, od momentu jak zobaczyłam zdjęcia na ich stronie. Po prostu od razu wiedziałam, że chcę bawić się tam z moją rodziną i przyjaciółmi. Owszem oglądałam inne sale, które zwróciły moja uwagę (Zajazd u Przemka - Sala Brylantowa i Yuca - Sala Pałacowa) jednak Biały Pałac zostawiłam na koniec i... wiedziałam, że tak będzie :) piękna sala i ogród, z opinii znajomych wiem, że pyszne jedzenie, manager też OK. Mam nadzieję, że to samo powiem po swoim weselu! Jeśli macie pytania to śmiało! :jupi:

[ Dodano: Wto Cze 10, 2014 12:38 pm ]
czy ktoś z obecnych tutaj miał w Białym Pałacu ślub w piątek? Ksiądz z naszej parafii powiedział nam, że parafia na terenie, której jest wesele musi udzielić nam dyspensy na jedzenie mięsa w piątek (na zabawę podobno już się jej nie udziela). Czy ktoś w ostatnim czasie to załatwiał i wie jak to wygląda? :)

skrzat - Czw Lip 10, 2014 2:15 pm

monika b napisał/a:
Nie chce cie zmylic ale wydaje mi sie ze ceny jak w czarnym stawie.. napewno na tych samych zasadach, menu podstawowe i bardziej rozbudowane, ktore jest drozsze.. zabawa 6 godz.. za kazda extra godz doplata..bodajze 500 czy 700 zl..


Pierwsze słyszę... nie wiem jakimi cennikami posługuje się Czarny staw, ale w Białym Pałacu nie ma (a przynajmniej my tak mamy w umowie) żadnych ograniczeń odnośnie długości trwania imprezy ani podziału na skromniejsze i bardziej rozbudowane MENU... my dostaliśmy 3 Menu do wyboru ale różnią się one rodzajem, a nie ilością potraw i możemy śmiało miksować te menu między sobą :)

izus38 - Czw Lip 10, 2014 5:04 pm

Hmmm.......miałam wesele w czarnym Stawie we wrześniu 2013 ale absolutnie nie było żadnych ograniczeń czasowych ani menu do wyboru (podstawowe albo bardziej rozbudowane). Mają jedno menu dla wszystkich a cena wynosiła 205 zł od talerzyka (pewnie w tym roku nieco wzrosła) a w Białym Pałacu było trochę drożej, ale nie pamietam o ile więc nie chce wprowadzać w błąd. Menu było takie że na prawdę nie wahaliśmy sie ani przez chwile ze nasze wesele odbędzie sie w czarnym stawie i gdybyśmy mieli robić wesele jeszcze raz :wink: to ponownie wybralibyśmy Czarny Staw. Białego Pałacu nie wybraliśmy tylko ze względu na to, że mieliśmy wesele na 70 osób a w pałacu wesela były na więcej osób.
monika b - Pon Lip 21, 2014 4:00 pm

Tak,nie ma ograniczen co do pierwszego dnia, ale ja pisalam o poprawinach.. dwa menu jedno podstawowei drugie bardziej rozbudowane. 75 zl menu podstawowe i 100zl to drugie. 6 godzin zabawy i 700 zlotych doplaty za kazda extra godzine. Podkreslam, ze tu mowa o poprawinach. W bialym palacu te same zasady menu troszke drozsze. Pozdrawiam
HanyBany87 - Sro Lip 23, 2014 9:20 pm

Hej dziewczyny:) moze rozwieje watpliwoscie, ja na umowie dotyczacej poprawin w bialym palacu na 2015 mam 6 godzin zabawy, doplata 800zl za kazda godzine a cena za osobe to 100zl dla doroslych i 70 dzieci :) pozdrowienia
Konwalijka - Czw Sie 21, 2014 12:08 pm

witam.
Mam parę pytań odnośnie sal w białym. Otóż mam tam niebawem wesele, a niestety mieszkam za granicami naszego wspaniałego kraju i nie dane było mi się jeszcze spotkać z Panią właścicielką. Będę się z nią widzieć miesiąc przed ślubem, i boję się że mogę nie ogarnąć tematu zdobień sali na czas.. Organizuję wszystko internetowo i na oko że tak się wyrażę.

Moje pierwsze pytanie do pań, które miały już tam wesele, czy wiecie jakiej mniej więcej wysokości są te piękne wysokie wazony które zdobią stoły?? gdyż chciałabym nieco przełamać biel stołów kolorem i zawiesić na wazonach kryształowe girlandy (oprócz kwiatów oczywiście).
wiem że sala dostosuje wybór koloru bukietów itd ale marzy mi się taki właśnie wazon z kryształkami.
i czy np na dodatkowym stole z przekąskami tez taki wazon można postawić?

drugie pytanie zaś dotyczy samych stołów...jakiej długości są boczne stoły oczywiście mniej więcej.
będę je mieć ustawione w literę U

i trzecie to już ostatnie czy któraś z was miała pokaz fajerwerków organizowany przez biały??
można to fajnie zgrać z weselami sąsiadującymi i podzielić koszty..czy któraś z was ma z tym doświadczenia???

pozdrawiam was :)

troszka88 - Sob Sie 23, 2014 3:03 pm

Konwalijka, najprościej będzie jak napiszesz maila z tymi zapytaniami do Białego Pałacu, dostaniesz konkretne odpowiedzi
ZoltyTulipan - Sob Sie 23, 2014 4:16 pm

Co do długości stołów to nie ma stałej określonej. Jest to uzależnione od liczby gości jaką chcesz przy nich posadzić :) Są co prawda o ile dobrze pamiętam maksymalne długości, ale nie pamiętam jak to wyglądało :) My przy 90 osobach mieliśmy stoły w kształcie literki E, aby się wszyscy pomieścili.

Pokaz fajerwerków na pewno można zorganizować z podziałem na 3 wesela i myślę, że chętni powinni do tego się znaleźć. My nie mieliśmy, ale moja ciocia była ostatnio na weselu, na którym właśnie trzy pary się dogadały co do takiej atrakcji.

ewelinka20202 - Sro Wrz 17, 2014 2:59 pm

Jestem zalamana, planujemy slub na wrzesien 2017 i Bialy Palac byl naszym wymarzonym miejscem lecz liczba gosci nie przekracza minimum ustalonego przez wlascicielke (85 osob). Planujemy miec na swoim okolo 65-70 osob. Wiem, ze w Czarnym Stawie sa mniejsza sale i jest rowniec pieknie ale czy tylko mi wydaje sie, ze wyglad zewnetrzy nie pasuje do wygladu wewnetrznego? Fajna, wiejska chata a w srodku wnetrze podobne do tych w Bialym Palacu. Dziewczyny czy robilyscie wesela w Bialym Palacu na mniej niz 85 osob? Dzieki za odpowiedzi.
alekul89 - Sro Wrz 17, 2014 5:10 pm

ewelinka20202 napisał/a:
czy tylko mi wydaje sie, ze wyglad zewnetrzy nie pasuje do wygladu wewnetrznego? Fajna, wiejska chata a w srodku wnetrze podobne do tych w Bialym Palacu.

Też mam takie odczucia. Podobno przed remontem wygląd zewnętrzny i wewnętrzny były bardziej zgrane.

asimi - Pon Wrz 22, 2014 9:36 pm

Chciałbym serdecznie polecić Biały Pałac na przyjęcie weselne!
Jedzenie- pychaaaaaaaa i dużo.
Obsługa- sympatyczni, uśmiechnięci i sprawni
Wygląd- tego nie trzeba komentować :)
Właścicielka/manager- doświadczeni w tym co robią, pomocni, trzeba im zaufać, a wszystko będzie dobrze
Parkiet- w sam raz, nie jest śliski

Wszyscy goście byli zachwyceni salą i my również!! Cena jest adekwatna do jakości!! POLECAM

Pani Misiowa - Czw Paź 02, 2014 10:19 am

Byłam obejrzeć BP ponieważ jest bardzo dużo wpisów i zainteresowały mnie zdjęcia. Pałac robi wrażenie, a mój narzeczony porównał go do Białego Domu ;) Wnętrza - piękne! Wszystko zrobione ze smakiem. Ogród - bardzo zadbany i duży (jest co robić;) ).

BP jest moim faworytem, ale znalazłam dużo tańsze opcje zrobienia przyjęcia weselnego. Zobaczymy

anusia222 - Pon Lis 10, 2014 9:28 am
Temat postu: terminy
Hej dziewczyny;) wiecie może czy są jeszcze wolne terminy w 2016roku?;)
alekul89 - Pon Lis 10, 2014 10:39 am

O to chyba najlepiej pytać właściciela sali.
Edyta Masłoska - Pon Lis 24, 2014 11:59 am

Piękne sale, piękny ogród, bardzo miły Pan pokazał nam je wszystkie. Warto zobaczyć!
Gagatek - Nie Sty 04, 2015 9:17 pm

Hej!
Nam również bardzo podoba się BP i przymeirzamy się do rezerwacji ale najbardziej niepokoi nas liczba toalet, słyszałam że jest tylko 1 na dole i mogą być z tym problemy.
Dodam, że chodzi o Sale Królewska a wesele ma byc na około 150-160 osób.
Jakie macie z tym odczucia i doświadczenia z Waszego wesela?

anusia222 - Nie Sty 11, 2015 2:11 am

Owszem jedna jest na dole, ale są też toalety na górze, więc myślę, że goście spokojnie dadzą sobie radę:) też będę miała wesele na tej sali w październiku 2016:) my robimy na ok 140 os, ale przy 150-160 osobach sala będzie idealna:) i polecam jak najszybciej skontaktować się z BP, ponieważ nasz termin był pierwszym wolnym sobotnim terminem na 2016:) (słyszałam, że są wolne terminy w maju)
fotografialodz - Pon Sty 12, 2015 11:28 am

Raczej nie musicie sie martwic, bylem w bp wiele razy i nie zauwazylem zadnych kolejek do wc :)
asior71 - Pon Sty 12, 2015 12:17 pm

dużo zieleni jest w około jakby co :razz: 8) :razz: 8) :razz:
dorotka0603 - Pon Sty 12, 2015 7:14 pm

anusia222,
Ja zarezerwowałam salę w tamtym tygodniu- Królewską. Wzięłam najwcześniejszy możliwy termin i okazało się, że jest to 22 października 2016! Radzę się śpieszyć, Pani tam powiedziała, że wcześniej już nic nie ma, tylko listopad! Naprawdę jakbym wiedziała, że tyle się czeka to rezerwowałabym wcześniej, bo marzyłam o początku września. Ale, że zakochałam się w Białym Pałacu to ten październik załatwiłam, teraz tylko będę modlić się o pogodę, żeby nie lało :(

[ Dodano: Pon Sty 12, 2015 7:28 pm ]
Ja mam jeszcze takie pytanie. Czy w BP jest ochrona? W razie wyprowadzenia gościa?

Rusałka_Maja - Pon Sty 12, 2015 7:46 pm

fotografialodz napisał/a:
Raczej nie musicie sie martwic, bylem w bp wiele razy i nie zauwazylem zadnych kolejek do wc :)


Otóż to, fakt, że w tych moich szpilkach to mąż musiał mnie eskortować po schodach ale ani razu nie czekałam w kolejce :wink:

BP to naprawdę świetne miejsce; mogłabym się rozpisywać słodko pierdząco ale postaram się napisać krótko, zwięźle i na temat :wink:
Samo miejsce jest bardzo urokliwe - zarówno sala jak i przepiękny ogród :smile: wg mnie trochę przesadzili z rzeźbieniami - ale to akurat wiadomo - rzecz gustu :)
Jedzenie fenomenalne - przepyszne, duuużo i na pewno wszystko świeże, bo nawet mój wrażliwy żołądek przeżył to że po prostu musiałam.. no musiałam spróbować każdego bo oczy jadły same, a język uciekał na ich widok nie powiem gdzie :wink:
Kelnerzy co trochę zabierali puste półmiski lub jeżeli coś już jakiś czas stało i wystygło to zabierali i przynosili świeże i cieplutkie. Byli dyskretni, nie przeszkadzali/nie rzucali się w oczy, ale jeśli ktoś miał ochotę na herbatkę bez problemu po chwili filiżanka stała na stole.
Aaa i jeszcze.. Co ważne wg mnie :roll: - nie zabierali bez pytania talerzy z jedzeniem jeśli coś na nich nadal leżało :-)

anusia222 - Pon Sty 12, 2015 8:32 pm

dorotka0603
to masz wesele tydzień po nas;) my mamy 15.10.2016;)
o ochronie nic mi nie wiadomo;) nie mam pojęcia jak to wygląda, ale jakbyś się czegoś dowiedziała to czekam na inf;)

dorotka0603 - Wto Sty 13, 2015 10:18 am

anusia222,
o proszę, no dobra jak coś się dowiem to dam znać:)

M-Martusia - Sro Lut 25, 2015 12:24 pm

My również mamy zarezerwowany termin w Białym Pałacu. Ze względu na dużą liczbę gości wybraliśmy Salę Królewską. Sala sama w sobie jest prześliczna. Pan Piotr z którym rozmawialiśmy jest człowiekiem bardzo kontaktowym. Wiele rzeczy doradza. Sądzę, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. W cenie za osobę zawiera się praktycznie wszystko. Sami musimy załatwić tylko alkohol i tort. Wszystko inne: szampan, chlebek, pokrowce na krzesła, dekoracja stołu itp. jest w cenie. Dodawany jest również apartament dla Młodej Pary. Nie jest pobierana opłata za wniesienie alkoholu. Dużym plusem dla nas jest to, że dostępne są pokoje dla gości. Co do łazienek, jedna jest na dole, a na górze dostępne są dwie duże łazienki.
Co do terminów, to gdy byliśmy w styczniu 2015roku na sali na 2016r. zostały cztery terminy kwietniowe, jeden majowy i jakieś pod koniec października (nie interesowały nas one więc nie dopytaliśmy). Więc jak widać, terminy na wesele w sezonie dosyć odległe, ale szczerze powiem, nie dziwię się - miejsce na prawdę jest prześliczne.
Według zapewnień Pana Piotra sale są wygłuszone, więc nie dobiegają nas odgłosy wesela "zza ściany". Sale mają zupełnie osobne wejścia i osobne tarasy na które wychudzą goście.

laylamk - Wto Mar 03, 2015 6:26 pm

M-Martusia napisał/a:
My również mamy zarezerwowany termin w Białym Pałacu. Ze względu na dużą liczbę gości wybraliśmy Salę Królewską. Sala sama w sobie jest prześliczna. Pan Piotr z którym rozmawialiśmy jest człowiekiem bardzo kontaktowym. Wiele rzeczy doradza. Sądzę, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. W cenie za osobę zawiera się praktycznie wszystko. Sami musimy załatwić tylko alkohol i tort. Wszystko inne: szampan, chlebek, pokrowce na krzesła, dekoracja stołu itp. jest w cenie. Dodawany jest również apartament dla Młodej Pary. Nie jest pobierana opłata za wniesienie alkoholu. Dużym plusem dla nas jest to, że dostępne są pokoje dla gości. Co do łazienek, jedna jest na dole, a na górze dostępne są dwie duże łazienki.
Co do terminów, to gdy byliśmy w styczniu 2015roku na sali na 2016r. zostały cztery terminy kwietniowe, jeden majowy i jakieś pod koniec października (nie interesowały nas one więc nie dopytaliśmy). Więc jak widać, terminy na wesele w sezonie dosyć odległe, ale szczerze powiem, nie dziwię się - miejsce na prawdę jest prześliczne.
Według zapewnień Pana Piotra sale są wygłuszone, więc nie dobiegają nas odgłosy wesela "zza ściany". Sale mają zupełnie osobne wejścia i osobne tarasy na które wychudzą goście.


Cześć:)
Piszesz o cenie, że z tego co rozumiem jest adekwatna do oferowanych usług. Mogłabyś napisać jednak jaka ona jest "od talerzyka"? :)
Pozdrawiam

anusia222 - Wto Mar 03, 2015 7:18 pm

Cena za talerzyk w Białym Pałacu wynosi 230zł na rok 2016;)
M-Martusia - Sro Mar 04, 2015 9:07 am

laylamk napisał/a:

Cześć:)
Piszesz o cenie, że z tego co rozumiem jest adekwatna do oferowanych usług. Mogłabyś napisać jednak jaka ona jest "od talerzyka"? :)
Pozdrawiam


Tak jak napisała anusia222 cena za osobę dorosłą wynosi 230 zł, a za dziecko i członków zespołu/kamerzystę/fotografa jest to 160 zł.

saszka - Pon Cze 29, 2015 6:58 pm

Bawiłam się w Białym Pałacu w czerwcu tego roku. Bardzo podobała mi się sala z zewnątrz - podjazd i ogród jest super. Samo wnętrze także ok - rozumiem że może się podobać, ma taki pałacowy retro klimacik. Jednak bardzo duża liczba rzeźb, zdobień, kryształów, sztucznych kwiatów, żłobionych mebli powoduje że trudno ją utrzymać w czystości. Dla mnie wnętrze było takie szarawe i "zakurzone". Niemniej jednak nie powiem że było brudno - toalety, zastawa, obrusy wszystko w porządku. Tylko przez te wszystkie zdobienia takie miałam wrażenie.
Obsługa rewelacyjna - sami panowie, sprawnie i grzecznie. Posiłki gorące naprawdę smaczne i w ogromnych ilościach. Mały minusik za podawanie zimnej płyty na metalowych tackach. Wesele naprawdę udane :)

monikaknap - Pią Lip 03, 2015 11:22 am

Polecam, jestem w trakcie przygotowań i wybrałam właśnie to miejsce pomimo że jestem z Tomaszowa. Byłam tam na weselu i było rewelacyjnie.

[ Dodano: Pią Sie 28, 2015 8:41 am ]
Dla niezdecydowanych jeszcze coś dodam:

www.facebook.com/12497213...?type=2&theater

oleczqa002 - Sro Wrz 02, 2015 12:53 pm

A czy ktoś wie ile wynosi zaliczka przy rezerwacji sali w BP ? :)
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

dorotka0603 - Sro Wrz 02, 2015 1:46 pm

oleczqa002, 5000zł sala królewska, dwie mniejsze po 3000zł :)
M-Martusia - Pon Wrz 07, 2015 11:40 am

Zaliczka wynosi około 20% ceny talerzyka razy przewidywaną ilość osób.
dorotka0603 - Pon Wrz 07, 2015 2:17 pm

M-Martusia, o, a nam tak właścicielka nie liczyła tylko podała z góry ceny :)
M-Martusia - Pon Wrz 07, 2015 2:40 pm

Bo przy minimalnych wymaganych liczbach osób prawie tak wychodzi. W sumie to i tak trzeba zapłacić, więc czy te kilkaset złoty wpłaci się wcześniej, czy później, to już chyba takiej wielkiej różnicy nie robi.
oleczqa002 - Sob Paź 03, 2015 1:42 pm

Wczoraj zarezerwowałam salę Diamentową w Białym Pałacu :) Odkąd go zobaczyłam od razu skradł moje serce!!!! Dla wszystkich zainteresowanych radzę się śpieszyć ponieważ terminy znikają na 2-2,5 roku przed weselem :) Mimo, iż nasze wesele odbędzie się dopiero w 2018 r. kilka terminów już jest zaklepanych :) w sumie... nie ma się co dziwić :) Czuję, że lepiej wybrać nie mogłam!
rusa1ka - Wto Paź 06, 2015 6:36 pm

W przyszłym roku planujemy z narzeczonym ślub, Biały Pałac był na naszej liście sal do odwiedzenia. Przyznam, że bardzo miło wspominam spotkanie. Ze względu na ilość gości i termin oglądaliśmy salę Perłową. Ogromnym plusem jest parkiet, nieograniczona ilość jedzenia i napoi bezalkoholowych. Menu bardzo obfite i ciekawe. Nowością jest danie III - płonące szynki. Dla Pary Młodej zapewniony jest apartament. Istnieje możliwość ślubu cywilnego w plenerze. Jedzonko po weselu pakowane w pudełeczko. Byliśmy praktycznie zdecydowani, ostatecznie rzutem na taśmę wybraliśmy inną salę. Ogólnie polecam - są bardzo profesjonalni. Jako gość na weselu koleżanki również byłam zadowolona (sala królewska). Minusem Białego Pałacu są trzy wesela na raz. Mi osobiście nie pobadał się też zapach panujący na sali i w apartamencie.
Jagódka01 - Sob Lis 07, 2015 12:58 am

oleczqa002, teraz mnie przestraszyłaś. Chyba muszę tam jak najszybciej jechać i zaklepać termin bo sale jak i ogród baaardzo mi się podobają! Jest po prostu przepięknie.
oleczqa002 - Sob Lis 07, 2015 11:40 am

Jagódka01 Fakt, Biały Pałac jest przepiękny !! Zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz :) Ogród robi ogromne wrażenie!
Ostatnio miałam również okazje być tam na balu i testować jedzenie ... mogę powiedzieć jedno - REWELACJA :)
Z tego co się dowiadywałam to terminy na 2016 oraz 2017 w sezonie wszystkie zaklepane... także radzę się pośpieszyć :) A nuż coś jeszcze zostało :)
Pozdrawiam :)

Carinio - Nie Gru 06, 2015 12:18 pm

Również polecam tą salę! Wszystko na najwyższym poziomie, jedynie ciężko z wolnymi terminami.
annlena - Pon Gru 07, 2015 9:33 am

Carinio napisał/a:
Również polecam tą salę! Wszystko na najwyższym poziomie, jedynie ciężko z wolnymi terminami.


Orientujesz się może czy z terminami ciężko jedynie w 2016 czy rzeczywiście w 2017 też? ;)

[ Dodano: Pon Gru 07, 2015 9:39 am ]
Byłam jako gość na weselu przyjaciół w Białym Pałacu w 2013 roku i muszę powiedzieć, że było cudownie, piękna sala, jedzenie przepyszne i bardzo dużo, nie do przejedzenia, przesympatyczni kelnerzy do usług gości, piękny ogród, nie było się do czego przyczepić :) Para młoda też była zachwycona organizacją, nie musieli się o nic martwić, wszystko było w cenie. Oni troszczyli się tylko o alkohol i tort.

Teraz sama biorę pod uwagę tę salę na moje wesele, ale widzę, że pewnie będzie ciężko z terminem... i nie wiadomo jaką mają cenę obecnie.

oleczqa002 - Pon Gru 07, 2015 10:49 am

annlena napisał/a:
Teraz sama biorę pod uwagę tę salę na moje wesele, ale widzę, że pewnie będzie ciężko z terminem... i nie wiadomo jaką mają cenę obecnie.


Tak jak pisałam, podobno nawet na 2017 r. w sezonie jest ciężko z terminem... ale zawsze można próbować :) Najlepiej tam zadzwonić, umówić się z Panem Piotrem i porozmawiać :)
Cena wynosi 230 zł od osoby dorosłej i 160 od fotografa, kamerzysty, dzieci etc.
Ja robiłam rezerwacje na 2018 i już było kilka terminów zajętych :)
Nie mniej jednak, życzę powodzenia bo sala 10000000% godna polecenia! Ja osobiście nie wyobrażam sobie wesela w innym miejscu :) Już nie mogę się doczekać!

yeahman - Czw Lut 04, 2016 12:40 am

Znam jedynie największą sale

I trzeba przyznać że "robi robotę" jak to się potocznie mówi :)

Wystrój jest przecudny. Do tego balkony, schody, tarasy - raj dla fotografa :)



;)


usunięty podpis z reklamą własnej działalności. Dorotka_

M-Martusia - Pią Kwi 29, 2016 7:14 pm

16.04.16 wzięliśmy ślub i nasze wesele odbyło się właśnie w Białym Pałacu, w sali największej - Królewskiej

Jeżeli ktoś jeszcze się zastanawia, czy wybrać tą salę, to stanowczo POLECAMY.

Wiem, ze sporo przyszłych par młodych sugeruje się tym forum przy wyborze wielu elementów swojego wesela, tak samo jak i my szukaliśmy opinii o firmach które będą nam towarzyszyć w tym szczególnym dniu, dlatego postaram się dokładnie opisać to miejsce.

JEDZENIE
Dania serwowane są w wazach i na półmiskach. Co ważne, w umowie zagwarantowane jest, że niczego ma nie braknąć i tak rzeczywiście jest. Jeśli jakaś potrawa która stała na stole kończyła się, w niedługim czasie półmisek został zamieniony na pełen. Dania główne serwowane były na podgrzewaczach. Wszystko czego nie spróbowaliśmy (a wiele rzeczy próbowaliśmy dopiero w domu, bo nie dało się wszystkiego spróbować na weselu), było po prostu PRZEPYSZNE. Zupy wychodziły gorące, po prostu nie ma się do czego przyczepić. Oczywiście, całe jedzenie które zostało po weselu, dostaliśmy do domu. Dla sali nie stanowiło również problemu to, że dla jednego z naszych gości potrzebne było odrębne menu ze względu na specyficzną dietę. Od razu zaproponowali nam zamienniki.

OBSŁUGA
Wielkie wrażenie na gościach zrobiło serwowanie posiłków, przez kelnerów ubranych w muchy i kamizelki, którzy jeden po drugim wychodzili z zaplecza z daniami na półmiskach. Było ich na tylu, że każdy stół w ekspresowym tempie dostawał swój posiłek. Panowie byli bardzo pomocni i w żadna prośba nie stanowiła dla nich problemu. Myślec, że wartym dodania jest też to, że każda sala ma swój "zestaw" kelnerów.


MUZYKA
Wszyscy się obawiają i przestrzegają przed tym, że przy trzech salach znajdujących się obok siebie musi być słychać imprezę znajdującą się za ścianą. Też tego się obawialiśmy, ale nasze wesele rozwiało wszelkie nasze wątpliwości. Wewnątrz nie było NIC słychać, pomimo tego, ze zaraz za naszymi plecami było drugie wesele. Nawet gdy wyszło się do ogrodu, a drzwi od sali były zamknięte, to muzyka tylko delikatnie dawała o sobie znać. Nawet goście byli zdumieni tym, że obok odbywają się dwa niezależne wesela, a nic nie słychać. Także, przyszli nowożeńcy, nie martwcie się, nie będziecie bawić się na trzech weselach jednocześnie.

MENAGER
Pan Piotr jest świetnym człowiekiem, z którym idzie na prawdę wiele wynegocjować. Generalnie osoby które układają kwiaty, nie koniecznie chcą wykonywać bukiety do dekoracji, czy tez bukiety ślubne z tulipanów, ze względu na ich specyfikę, ale udało mi się przekonać pana Piotra i miałam moje wymarzone tulipany na stołach. Generalnie każda nasza prośba została spełniona, nawet wstążka którą dowiozłam została zawiązana na kieliszkach którymi rzucaliśmy, także pełen profesjonalizm! Gdy potrzebowałam czegoś do odpalania zimnych ogni, wystarczył sygnał, a już dostałam kilka świeczek, które uratowały mi tyłek, bo nie miałam od czego goście mogliby te zimne ognie odpalić.
Sala też zapakowała nam ciasta do pudełeczek w ramach podziękowania dla gości. na prawdę nie ma się do czego przyczepić!

WYSTRÓJ
Wystrój jaki jest, każdy widzi, jednemu takie wnętrza odpowiadają, innemu nie, ale jedno wiem, moi goście byli zachwyceni! Bardzo podobał im się zarówno sam Biały Pałac, jak i piękny ogród. Wiele osób mówiło, że jeszcze tak pięknej sali nie widzieli!

CENA
Co do ceny, to może nie należny ona do najniższych, ale jednak za jakość się płaci. Co ciekawe nie była to też cena najwyższa z cen które oferowali nam na innych salach, które również braliśmy pod uwagę. Zdarzała się nawet ta sama cena ale z mniejszą ilością posiłków. W cenę wliczone jest praktycznie wszystko oprócz tortu i alkoholu na stoły.
W cenie dostajemy oprócz posiłków ciepłych, zimne przekąski, ciasta, napoje na stoły, dekoracje kwiatowe, szampan na przywitanie gości, chlebek i wiele innych rzeczy o których już nie musimy myśleć w ferworze przygotowań do tego wielkiego dnia.

Podsumowywać, nie zamienilibyśmy tej sali na żadną inną i gdybyśmy jeszcze raz organizować wesele, na pewno odbyłoby się tam!

Angelika.Ka - Sob Wrz 10, 2016 5:13 pm

Witam :)
Odstąpie sale weselna "Diamentową" w Białym Pałacu w terminie 1.09.2017.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.
angelika.ka87@wp.pl

1dorota - Sob Lis 26, 2016 11:36 am

dla mnie Biały Pałac jest przereklamowany
Za tą ceną można mieć na prawdę full wypas jedzenie gdzie indziej

kfr89 - Pon Lut 06, 2017 5:40 pm

1dorota napisał/a:
dla mnie Biały Pałac jest przereklamowany
Za tą ceną można mieć na prawdę full wypas jedzenie gdzie indziej


Mam podobne odczucia :-) Biały Pałac jest tak popularny, że ojeju. Osobiście uważam, że jak kogoś stać to czemu nie. Za jakość potraw i profesjonalną obsługę się płaci. Słyszałam opinie, że wystrój sali albo się kocha albo nienawidzi. Jak dla mnie trochę przedobrzyli, za dużo rzeźb, figurek i kryształków. Zdecydowanie wolę sale mniej "pałacowe" :-)

Hachiko - Pon Lut 06, 2017 5:52 pm

kfr89, ja co prawda lubię takie dworkowe klimaty, ale też się zgodzę, że BP jest przereklamowany. Już bardziej podoba mi się Ksawerów i gdybym teraz nie stwierdziła, że szkoda mi wydawać tysięcy na jedną noc, to czemu by i nie tam - mojej mamie bardzo się podoba i mi też. Bardzo dużo rzeźb jest w BP, a gdzieś czytałam, że nie wszystkie skrupulatnie czyszczą z kurzu przed weselem, a o takie pierdółki trzeba niestety dbać. Średnio mi się też podoba to wyjeżdżanie dania trzeciego na środek (tak samo jest w Czarnym Stawie, bo to ten sam właściciel). Może to i efektowne, ale nie podoba mi się, że goście muszą stać w kolejce po jedzenie na weselu! Bardziej mi się to kojarzy z jakąś zbiórką żywności... Ale dla niektórych to efektywnie wygląda, taki pokaz kucharski - rzecz gustu :)
Swojego czasu też byłam pod urokiem tego Pałacyku, ale jak się jeździ po salach w Łodzi, to naprawdę bardzo wiele stylizuje się na takie wnętrza i BP wydaje się już naćkany. I 3 wesela jednego dnia mogą być, bo mają do dyspozycji tyle sal, więc to dla mnie też minus.

marwios - Pon Lut 06, 2017 9:19 pm
Temat postu: Odstąpienie sali
Witam,
Odstąpię salę weselną „Królewską” w Białym Pałacu w terminie 07.10.2017r.
Proszę o kontakt na e-mail: 1martusia@wp.pl

kfr89 - Pon Lut 06, 2017 10:14 pm

Hachiko jak rozmawiałam z kamerzystami to narzekali na światło w BP, za bardzo odbija się od białych ścian i aparat/kamera gorzej się dostraja. Mi też biel wydaje się taka "surowa", co innego Dworek Amber, gdzie wnętrze ma swój klimat ;-)
Hachiko - Wto Lut 07, 2017 8:32 am

kfr89, jak bylismy w Czarnym Stawie i spytalam czy maja tylko biale obrusy i pokrowce (bo myslelismy o innych kolorach niz taka smutna i surowa biel), to nam powiedziala manager, ze bialy kolor swietnie absorbuje swiatlo, a tutaj specjalisci twierdza cos innego...
Gojasinoasik - Sob Kwi 08, 2017 8:31 pm

Witam!
Odstąpię przepiękną salę weselną "Biały Pałac" (Sala Perłowa)
ul. Niesięcin 81B w Konstantynowie Łódzkim
Termin: 15 – 16 września 2018 roku
Sala na 85 - 120 osób
Zainteresowane osoby proszę o kontakt: gosia.janosik@onet.pl
Pozdrawiam, Gosia :)

amkbk - Pią Lip 07, 2017 9:36 pm

Witam, mamy do odstąpienia Salę Królewską (Biały Pałac) w terminie 6.10.2018.
Odstępne za wpłaconą zaliczkę. Osoby zainteresowane proszę o kontakt anetka.kubiak@interia.pl

Pozdrawiam!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group