Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sprawy ślubno-weselne - Bardzo małe przyjęcie weselne

Elcia84 - Nie Sie 07, 2011 4:41 pm
Temat postu: Bardzo małe przyjęcie weselne
Witam,
Czy ktoś z Was miał, będzie miał lub był na bardzo małym przyjęciu weselnym - tak 20 - 25 osób? Chciałabym zrobić takie przyjęcie, ale niestety nie mam zielonego pojęcia w jakiej restauracji. Poza tym chciałabym się dowiedzieć jak to wyglądało u osób, które może uczestniczyły w takiej imprezie, co było do jedzenia, czy była jakaś muzyka. Na duże wesele mnie nie stać i przede wszystkim nie zależy mi na tym, aby zapraszać całą rodzinę, z którą nie utrzymuje szczególnych kontaktów. Bardzo bym chciała, aby w tym szczególnym dla mnie dniu były ze mną osoby które naprawdę dobrze znam i które są mi bardzo bliskie. Może macie pomysły, gdzie można byłoby zorganizować takie przyjęcie. Oczywiście ślub będzie kościelny koło 17, natomiast przyjęcie/obiad chciałabym aby potrwało około 3 - 4 godzin.

Bian - Nie Sie 07, 2011 5:18 pm

Elcia84, ja byłam na przyjęciu weselnym u mojego brata. Mniej więcej było 25-30 osób. Wprawdzie restauracji Ci nie polecę, bo to było koło Piotrkowa Tryb., ale wszystko wyglądało jak w przypadku każdego innego wesela. Menu było ustalane z salą, były bodajże 3 posiłki ciepłe (przyjęcie w godzinach 18-24 mniej więcej) plus zimne zakąski, napoje, alkohol we własnym zakresie. Młodzi byli powitani szampanem, tłuki kieliszki, był pierwszy taniec - tradycyjnie. W sali można było podłączyć wieżę do nagłośnienia, więc mieliśmy przygotowany zestaw utworów na kilka godzin i sobie to leciało.

Wiadomo, że to wszystko zależy od sali i indywidualnych ustaleń z właścicielami. Z pewnością najlepiej z góry szukać lokalu, który dysponuje małą salą, bo rzadko kto zgadza się na małe wesele na sali na 150/200 osób.

misia-misia - Nie Sie 07, 2011 5:27 pm

Bian napisał/a:
Mniej więcej było 25-30 osób. Wprawdzie restauracji Ci nie polecę, bo to było koło Piotrkowa Tryb., ale wszystko wyglądało jak w przypadku każdego innego wesela. Menu było ustalane z salą, były bodajże 3 posiłki ciepłe (przyjęcie w godzinach 18-24 mniej więcej) plus zimne zakąski, napoje, alkohol we własnym zakresie. Młodzi byli powitani szampanem, tłuki kieliszki, był pierwszy taniec - tradycyjnie. W sali można było podłączyć wieżę do nagłośnienia, więc mieliśmy przygotowany zestaw utworów na kilka godzin i sobie to leciało.


to tak jak u nas. Normalne wesele, był DJ, oczepiny, tort i wszystkie inne elementy wesela. I właśnie na 30-32 osoby 8)

annakow - Wto Sty 10, 2017 11:17 am

2 lata temu miałam przyjemność bawić się w Venge na weselu przyjaciółki i szczerze polecam, jedzenie znakomite, obsługa przemiła.
ajemstories - Pon Lut 08, 2021 4:49 pm

W poprzednim roku z przymusu wiele przyjęc było bardzo małych i te kameralne mają w sobie całkiem dobrą atmosferę i bliskość. Nie musi to być wcale zła opcja.
nietylko - Czw Kwi 07, 2022 9:03 am

U mnie było podobnie.. Istne dramum...
GdzieWesele - Czw Paź 06, 2022 3:01 pm

Obecnie mikrośluby to coś co Pary Młode chcą urządzać. :) Super sprawa - kameralne grono, mniejsze wydatki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group