Forum Weselne miasta £odzi
Forum weselne, wesele i ¶lub w £odzi i woj. ³ódzkim

Zdrowie i Uroda - Suszenie w³osów

gosia - Sro Maj 19, 2004 9:08 pm
Temat postu: Suszenie w³osów
Jak suszycie w³osy :?:


Ja susze i modeluje, mam tak obciete w³oski ¿e musze modelowac :)

Asiek - Sro Maj 19, 2004 9:23 pm

Niestety, przy tej d³ugo¶ci w³osów jak± mam teraz, suszarka jest niezbêdna :( , aczkolwiek w³±czam najch³odniejszy powiew. :)
gosia - Sro Maj 19, 2004 9:31 pm

Ja tez susze na pierwszym stopniu ciep³a, bo szkoda mi zniszczyæ w³osy :?
Magdzia - Sro Maj 19, 2004 10:00 pm

A ja pozwalam by wyschly same bo..............nie mam suszarki :lol:
gosia - Sro Maj 19, 2004 10:09 pm

Madziu to zrobimy zrzutke i bêdzie prezent slubny :lol:
Mi - Sro Maj 19, 2004 10:19 pm

Mimo, i¿ trwa to bardzo d³ugo - schn± same.
Kati - Sro Maj 19, 2004 10:37 pm

Asiek napisa³/a:
Niestety, przy tej d³ugo¶ci w³osów jak± mam teraz, suszarka jest niezbêdna :( , aczkolwiek w³±czam najch³odniejszy powiew. :)


Dok³adnie tak samo :mrgreen:

Akacja - Sro Maj 19, 2004 11:06 pm

Zaznaczy³am inny sposob ;) bo najpierw same schna, a potem podsuszam suszarka, modeluje tylko na wyjatkowe okazje :)
josephine - Sro Maj 19, 2004 11:22 pm

có¿ niestety suszê i modelujê, ale tylko palcami (tak mi poleci³ fryzjer, ¿e ponoæ zdrowiej niz szczot±) :)
aniaza - Czw Maj 20, 2004 10:14 am

Ja niestety z racji posiadania w³osów, które w ogóle siê mnie nie s³uchaja, musze je suszyc za ka¿dym razem. Ale jakos nie zauwazy³am, ¿eby by³y bardzo zniszczone, mimo ¿e myjê je co drugi dzieñ. Gdyby mia³y wyschna same, to mam na g³owie kupke uklepanego sianka..
Kati - Czw Maj 20, 2004 10:16 am

Hmm a ja pierze....
aniaza - Czw Maj 20, 2004 10:21 am

W zasadzie to najlepszym rozwi±zaniem by³oby obci±æ siê na ³uso i wtedy suszy³oby sie w³oski rêcznikiem, a na wiêksze wyj¶cia mo¿na zakupiæ perukê.. :lol: albo jeszcze lepiej - kilka do wyboru
Kati - Czw Maj 20, 2004 10:24 am

:jumpingmrgreen:
aniaza - Czw Maj 20, 2004 10:49 am

Zawsze mia³am gêste i grube w³oski, ale co z tego, jak one sobie a ja sobie. Zawsze zazdro¶ci³am dziewczynom tych cienkich i podatnych na uk³adanie w³osów. ?eby moje chocia¿ troche siê s³ucha³y musia³am troche uszczupliæ ich objêto¶æ poprzez cieniowanie. Nawet raz sobie strzeli³am trwa³±, ale dopiero wtedy mia³am problemy. To by³ mój pierwszy i ostatni raz...
pipi - Czw Maj 20, 2004 12:10 pm

Ja jestem leniwa i w³osy same schn±, trochê je pó¼niej suszê modeluj±c przy okazji i jak teraz bym spojrza³a w lustro to i tak wygl±dam na potargan± - wiêc nie wiem po co te zabiegi :roll:
Edyta - Pi± Maj 21, 2004 12:03 am

Lubiê jak w³osy schn± same, ale co¿ poradziæ jak zazwyczaj myjê w³osy rano (nawet w zimê) i muszê siê ze wszystkim ¶pieszyæ
...............
suchê suszark±

marchefka - Pi± Maj 21, 2004 1:25 pm

Susze suszarka, ale zeby sie nie niszczyly, kupilam sobie suszarke z systemem hydroprotect, czyli z takim czujnikiem, ktory w jakis magiczny sposob sprawdza wilgotnosc wlosow i sygnalizuje to. Czyli jest spora szansa, ze swoich wlosow nie przesuszam. No i oczywiscie najczesciej susze chlodnym strumieniem powietrza
marchefka

myszkapl - Pi± Maj 21, 2004 3:12 pm

Moje schn± same. Nawet jak by³y d³ugie i sch³y ca³± wieczno¶æ nie suszy³am ich suszark±. Mam do¶æ suche w³osy i po kilku takich zabiegach aczyna³y siê ³amaæ. Teraz s± krótkie wiêc nie ma problemu. Suszarki u¿ywam tylko jak idê gdzie¶ z wizyt± lub na jak±¶ uroczysto¶æ.
mmichalina - Pi± Maj 21, 2004 8:32 pm

Suszarka gór±! Od zawsze suszê "sztucznie" bo muszê uk³adaæ w³oski a poza tym zawsze myje rano bo jak wstaje to zazwyczaj mam fryzurke a'la wkurzony Chopin! pianka, wosk i suszara!
anna.b - Sob Maj 22, 2004 5:50 pm

Moje wlosy bardzo szybko schna, zanim zrobie makijaz, to koncowki mam juz suche. Suszarki uzywam czasami zima lub przed jakas imprezka, kiedy modeluje wlosy. :girl :
asiunia - Pi± Maj 28, 2004 4:25 pm

jak mialam dlugie wlosy, takie do lopatek, to suszylam zawsze suszarka i trwalo to ze 40minut. do tego mylam codziennie, a wlosy mam tak ciezkie i grube, ze mozna bylo kota dostac. czasem mi sie strasznie nie chcialo, ale pojscie spac z mokrymi nie wchodzilo w gre, bo zaraz cala poduszka byla na wylot mokra, mimo recznika, a rano i tak byly mokre, wiec trzeba bylo suszyc :twisted:
odkad scielam wloski na takie do ramion, wycieniowane do tego, czuje sie duzo lzej i czasem susza sie same :D

Kasia21 - Czw Wrz 02, 2004 11:05 pm

ja suszê naturalnie, ale jak juz musze u¿ywam suszarki......ale bardzo, badzo ¿adko
monicleo - Pi± Wrz 03, 2004 10:49 am

Suszê w³osy naturalnie - czyli nie suszê ;)
Ale schn± bardzo d³ugo.
Czasem jak wieczorem umyjê g³owê i rano wstajê to w³osy jeszcze mam mokre...
:)

Anion - Sob Wrz 04, 2004 3:25 pm

W³osy schn± mi jakie¶ 1,5 godziny. Trochê d³ugo, ale mimo tego nie uzywam suszarki. Nie mam serca poddawaæ je takim torturom :D Uk³adaja sie same w miare dobrze, od czasu do czasu poprawie tylko koncówki palcami zwilzonymi p³ynem do uk³adania w³osów. Fryzura trzyma sie ca³y dzieñ.
Ewela - Pon Wrz 06, 2004 1:53 pm

Niestety nie wezmê udzia³u w dyskusji poniewa¿ nie mogê zaznaczyæ dwóch odpowiedzi. Je¶li mam czas to jednocze¶nie suszê i modelujê w³osy.Je¶li jestem ju¿ bardzo zmêczona i idê lulu to w³osy schn± naturalnie.
Kot - Czw Maj 05, 2005 11:48 am

Ja z konieczno¶ci suszê suszark± a potem zak³adam termo- wa³eczki i fryzurka gotowa. Jak im pozwolê na samodzielne schniêcie to wygl±dam jakby we mnie piorun trafi³ :smut:
Kasiawka - Czw Maj 05, 2005 11:58 am

Ja nie musze zak³adaæ wa³eczków bo mi siê w³osy same krêc±, taki mam ogólny zakrêcony ba³agan :D

Ale od 10 lat je ka¿dego dnia suszark± suszê, wiêc "najzdrowsze" to one nie s±.

Oczywi¶cie "hodujê " je na wesele :D

gambi - Czw Maj 05, 2005 12:55 pm

Ja tez suszarka non stop je traktuje, ostatnio kupilam taka ze szczotka podkrecajaca, ale poniewaz zapuszczam wlosy na slub, juz nic sie nie daje z nimi zrobic. ale gdybym nie uzywala suszarki to mam podobnie jak Kot
Kot napisa³/a:
Jak im pozwolê na samodzielne schniêcie to wygl±dam jakby we mnie piorun trafi³ :smut:

niestety :? :cry:

Kot - Czw Maj 05, 2005 12:59 pm

gambi napisa³/a:
zapuszczam wlosy na slub


te¿ niby zapuszcza³am i posz³am 30 kwietnia do fryzjera i ¶cie³am :cry: có¶ mnie podkusi³o, mam teraz takie do ramion, ale siê pocieszam, ¿e do ¶lubu jeszcze d³ugo to zd±¿± mi odrosn±æ :roll:

Mika - Czw Maj 05, 2005 1:22 pm

ja codziennie suszê i modelujê w³osy i te¿ zapuszczam mam juz do ramion :D
bajeczka - Czw Maj 05, 2005 6:42 pm

Co drugi dzieñ katujê je suszark± i lokówk±. Ale nie zapuszczam. Mam tak cienkie w³osy (o ile mo¿na je tak nazwaæ :) ) ze jak s± d³ugie to wygl±dam jakbym z wody wla¶nie wysz³a :verysadgirl:
tusia_queen - Pon Maj 09, 2005 11:35 pm

niestety nie dajê odpocz±æ miom w³oskom,
a raczej ich resztkom.......

katujê je suszark± co drugi dzieñ,
czasami jeszcze prostewnicê dok³adam.....

Kasiawka - Wto Maj 10, 2005 7:54 am

Nie wiem jak z tymi w³osami wytrzymaæ, chyba nie wytrzymam do wesele, i je troche zetnê, niestety jak tylko sa trochê d³u¿sze nie chca sie tak krêciæ tylko robia sie jakie¶ fale i wygl±dam jak mokra w³oszka, albo raczej mokra kura :cry:
Rene - Wto Maj 10, 2005 11:08 am

suszê i modelujê, zim± tylko suszê
¯aneta - Pon Sie 01, 2005 11:17 am

szuszê i czasem modelujê!!!! latem schn± same
Edi - Sob Wrz 10, 2005 8:41 pm

?aneta napisa³/a:
szuszê i czasem modelujê!!!! latem schn± same

Robiê dok³adnie tak samo chocia¿ przy moich cienkich i s³abych w³osach nie jest to wskazane.

Pusiak - Sob Wrz 10, 2005 9:34 pm

Latem pozwalam wyschn±æ samym, zim± niestety muszê suszyæ suszark±, ale nie modelujê, nie u¿ywam lakierów, ¿eli, pianek...
Calinka - Pon Wrz 12, 2005 10:03 am

?eby jako¶ wygl±da³y te moje w³osiêta to niestety muszê je katowaæ co drugi dzieñ suszar±, szczotk±, piank± i lakierem celem wymodelowania :wink:
bajeczka - Pon Wrz 12, 2005 9:01 pm

Ostatnio to i codziennie. Co to bedzie jak zima przjdzie :cry:
ewig - Sro Pa¼ 26, 2005 12:11 pm

A ja niestety susze i pozniej uzywam prostownicy. Z nimi nie da sie inaczej!! I jestem zalamana,bo robie to co drugi dzien i juz mam dosyc! Nie mowiac o tym,ze wlosy sie niszcza... :( I mysle o trwalym wyprostowaniu wlosow. Co o tym myslicie? A i moze wiecie, jak to wyglada, na czym dokladnie polega i ile kosztuje??
Agatka_P - Sro Pa¼ 26, 2005 4:04 pm

Moja kole¿anka ma spiralki na g³owie i by³a u fryzjera na prostowaniu które starczy³o do pierwszego mycia. A ja susze co 2 dzieñ potem uk³adam na szczotke bez ¿adnych pianek i jak s± chaotyczne prostuje prostownic±
ewig - Sro Pa¼ 26, 2005 10:51 pm

Czyli tak naprawde nic to nie daje :( ?
Agatka_P - Czw Pa¼ 27, 2005 9:25 am

Nie wiem mo¿e s± jakie¶ inne techniki prostowania na d³u¿ej
Oli - Pon Pa¼ 31, 2005 10:41 am

OJojOJ Dziewczyny..jak ja bym chciala miec krecone wlosy..a tak proste straki jak druty za nic w swiecie nie chca sie skrecic..cala noc na glowie mialam papiloty,rankiem-fakt burza lokow,po pol godzinie loki zaczely znikac a na dworze po kilku podmuchach wiatru-znow proste jak druty!!!ach...nawet tony lakieru nie pomagaja... :cry:
Alma_ - Sro Lis 02, 2005 11:19 am

Nie u¿ywam suszrki (nie mam jeej nawet), nie modelujê, nie u¿ywam agresywnych kosmetyków... Z troski o w³osy i ... z lenistwa ;)
agga123 - Pi± Mar 24, 2006 5:53 pm

ja od pewnego czasu staram siê nie suszyc ale rzadko mi to wychodzi :roll: Wczesniej szala³am jak g³upia z suszarka i prostownic± a teraz widac efekty.Strasznie przyzwyczai³am sie do prostownicy chyba jestem od niej uzalezniona :roll:
sylwia - Pi± Mar 24, 2006 5:56 pm

uzywam suszarki i prostownicy ale do¶c czêsto te¿ uk³adam w³osy na pianke i wtedy mam loczki a nie proste,
fiona83 - Wto Maj 09, 2006 8:34 am

Moje schn± naturalnie - chyba ¿e jest zima, albo siêgdzie¶ spieszê - wtedy suszareczka idzie w ruch :D
Olusia - Wto Maj 09, 2006 9:22 pm

Moje równie¿ schn± naturalnie, a ¿e mam bardzo d³ugie, to jak zim± wymyjê wieczorem, to rano s± jeszcze wilgotne. Ale nie chcê suszyæ, bo i tak s± juz troszkê zniszczone (chyba przez t± d³ugo¶æ). Najgorsze, ¿e ostatnio kupi³am sobie maskê na w³osy i starczy³a mi tylko na dwa u¿ycia.
julia - Wto Maj 09, 2006 10:19 pm

Moje kêdziorki schna same, natomiast ka¿dego ranka mêcze je lokówk±
Magda2 - Sro Maj 10, 2006 10:13 am

U mnie kroluje suszarka :mrgreen:
dorota20w - Sro Maj 10, 2006 1:57 pm

ja szusze suszarka a na such w³osy zak³adam wa³ki na 5 min, zeby tylko wszyskie u³ozy³y sie w jedn± strone a nie naturalnie stercza³y we wszystkie :D
Zosiek - Sro Maj 10, 2006 8:56 pm

Szuszarko lokówka!! Suszenie i modelowanie w jednym :P
AiD - Nie Maj 14, 2006 10:11 pm

u mnie wlosy same wysychaj±... i tak mam je w kiepskim stanie :? wiec nie chce tego pogarszaæ :roll:
ja sporadycznie uzywam suszarki... tylko jak mi sie bardzo spieszy...

FifthAvenue - Pon Maj 15, 2006 4:29 pm

U mnie bez suszarki ani rusz... Mam strasznie dziwne wlosy, jesli schna naturalnie to wygladaja okropnie. Czasem czekam do ostatniej chwili i tylko takie leciutko wilgotne podsuszam na okragla szczotke.
Kiedys zakochalam sie w prostownicy..... i kosztowalo mnie to zniszczone wlosy i kilka intensywnych zabiegow regeneracyjnych...Nie bylo warto. teraz to wiem, wtedy nie wiedzialam ! :-)

misia-misia - Pon Maj 15, 2006 8:19 pm

dawniej suszy³am tylko suszark±. Potem gdy zrobi³am trwa³±, suszarka posz³a w odstawkê bo za bardzo wysusza³a ju¿ wysuszone w³osy. Suszy³±m wtedy "na powietrzu" :lol:
trwa³a zesz³a a suszenie na powietrzu zosta³o.
Dziêki takiemu "samodzielnemu schniêciu w³osy s± o niebo lepsze i bardziej b³yszcz±ce.
Czasem gdy siê spieszê to podsuszê suszark± i tyle.

[color=Gdyby która¶ z was chcia³a kupi¶ lokówkê, to mam takow± w zanadrzu do sprzedania....

Alma_ - Pon Maj 15, 2006 8:32 pm

misia-misia napisa³/a:
Dziêki takiemu "samodzielnemu schniêciu w³osy s± o niebo lepsze i bardziej b³yszcz±ce.

Zgadzam siê.
Ja suszarki nawet nie mam w domu, na palcach jednej rêki moge policzyæ, ile razy w ¿yciu jej u¿y³am. Bo a) bojê siê zniszczenia w³osów, b) nie mam czasu, c) nie lubiê tak staæ bez sensu przed lustrem - nuda ;)

hanusia - Pon Maj 15, 2006 9:56 pm

ja tam unikam suszenia suszarka bo mam krêcone w³osy a te z natury i tak s± ju¿ bardzo suche. A wyczyta³am gdzie¶ ¿e nie powinno siê i¶æ spaæ z mokrymi w³osami bo siê wtedy jeszcze bardziej ³ami±, wiêc pozostaje mi tylko mycie rano albo w ci±gu dnia. Latem jest ok, ale zim± czasmi kiepsko jest mi je wysuszyæ w sposób naturalny, ale próbuje
szczako - Wto Maj 16, 2006 9:03 am

Alma_ napisa³/a:
Zgadzam siê.
Ja suszarki nawet nie mam w domu, na palcach jednej rêki moge policzyæ, ile razy w ¿yciu jej u¿y³am. Bo a) bojê siê zniszczenia w³osów, b) nie mam czasu, c) nie lubiê tak staæ bez sensu przed lustrem - nuda ;)


juz sie nawet nie dziwie, ze moglabym napisac dokladnie to samo ...

Alma_ - Wto Maj 16, 2006 9:08 am

szczako napisa³/a:
Alma_ napisa³/a:
Zgadzam siê.
Ja suszarki nawet nie mam w domu, na palcach jednej rêki moge policzyæ, ile razy w ¿yciu jej u¿y³am. Bo a) bojê siê zniszczenia w³osów, b) nie mam czasu, c) nie lubiê tak staæ bez sensu przed lustrem - nuda ;)


juz sie nawet nie dziwie, ze moglabym napisac dokladnie to samo ...

Mog³aby¶ choæ raz byæ oryginalna... :roll:

:lol:

szczako - Wto Maj 16, 2006 9:12 am

Alma_ napisa³/a:
Mog³aby¶ choæ raz byæ oryginalna... :roll:

:lol:


sprobuje ... czasem uzywam prostownicy.

Alma_ - Wto Maj 16, 2006 9:41 am

szczako napisa³/a:
Alma_ napisa³/a:
Mog³aby¶ choæ raz byæ oryginalna... :roll:

:lol:


sprobuje ... czasem uzywam prostownicy.

Oooo, ja nie - ale bardzo bym chcia³a! ;)
Zawsze marz± mi siê takie g³adziutkie, b³yszcz±ce w³osy (patrz Jennifer Anniston w Friends) [smilie=lizak.gif]

A prostownica nie niszczy w³osów jeszcze bardziej ni¿ suszarka (blisko¶æ ¼ród³a ciep³a)? :?

szczako - Wto Maj 16, 2006 9:46 am

Alma_ napisa³/a:
Oooo, ja nie - ale bardzo bym chcia³a! ;)
Zawsze marz± mi siê takie g³adziutkie, b³yszcz±ce w³osy (patrz Jennifer Anniston w Friends) [smilie=lizak.gif]


ha, mnie tez sie marza, ale z taka domowa prostownica i moimi wlosami, to daleko mi do tego. czasem po prostu jak mam dosyc moich falujacych/kreconych wlosow to staram sie je wyprostowac.

Alma_ napisa³/a:
A prostownica nie niszczy w³osów jeszcze bardziej ni¿ suszarka (blisko¶æ ¼ród³a ciep³a)? :?


niszczy. niestety. ale ja uzywam jej jakies 5 razy do roku :D

FifthAvenue - Wto Maj 16, 2006 10:50 am

szczako napisa³/a:

Alma_ napisa³/a:
A prostownica nie niszczy w³osów jeszcze bardziej ni¿ suszarka (blisko¶æ ¼ród³a ciep³a)? :?


niszczy. niestety. ale ja uzywam jej jakies 5 razy do roku :D


Potwierdzam.. ja niestety uzywalam czesciej niz 5 razy do roku. Bardzo pieknie sie wloski prostowaly, bylam zachwycona. Ale zniszczylam okropnie i juz nie prostuje.

hanusia - Wto Maj 16, 2006 6:19 pm

moj tato (uwielbia moj krecone wlosy) jak se dowiedzial ze mi P. kupil prostownice to powiedzial ze w zadnym wypadku nie wolno mi przyjechac do domu w wyprostowanych wlosach a tylko w weekend mam czas zeby wyprostowac... wiec juz nie pamietam kiedy uzywalalm prostownicy ale to dobrze bo rzeczywiscie okropnie nszczy wlosy
katarzynka1 - Sro Maj 17, 2006 6:49 pm

Moje wredne w³osy co drugi dzieñ s± suszone suszark±, uk³±dam je palcami - jaki¶ lepszy efekt wychodzi ni¿ od szczotki. Fakt moje w³osy nie s± w najlepszej kondycji ale to tak¿e wina farbowania. No có¿ ciê¿kie jest ¿ycie kobiety
madzia8181 - Sro Lis 15, 2006 10:08 pm

hmm ja mam naturalnie proste wlosy. jak wysusze je suszarka bez modelowania tylko przeczesujac grzebieniem kolezanki pytaja jaka mam prostownice :)
jak chce wymodelowac i mam czas to robie to na okr±g³± szczote lub zakrecam papiloty lub walki na wielkie wyjscie :) ostatnio kupilam karbownice i jestem zachwycona iloscia wlosow jaka robi mi sie po jej uzyciu :)

¯aneta - Pi± Lis 17, 2006 10:55 am

madzia8181 napisa³/a:
hmm ja mam naturalnie proste wlosy. jak wysusze je suszarka bez modelowania tylko przeczesujac grzebieniem kolezanki pytaja jaka mam prostownice :)

u mnie jest tak samo :lol:

adriannaaa - Pi± Lis 17, 2006 11:15 am

suszarko lokówka, albo sama suszarka - susze w³osy z g³ow± do do³u - s± bardziej puszyste wtedy. Mam beznadziejne w³osy - nie wa¿ne ile czasu spêdzê na ich uk³adaniu, wystarczy, zê zawinê je szalikiem, za³o¿ê za uszy, od razu siê odkszta³caj± :evil: dlatego tak nardzo lubiê mieæ w³osy do brody...
kiedys, jak mia³am d³u¿sze, i wszystei jednej d³ugo¶ci - nie mia³am takiego problemu (chyba).
Czasami pozwalam w³osom schnaæ samym - ale tylko w wakacje, lub w weekend. nie ma szans, ¿eby wtedy dobrze wygl±da³y :?

agutka - Sro Gru 06, 2006 4:51 pm

moje schn± same. Co jaki¶ czas traktujê je prostownic± lub suszark±.
Agnieszka19 - Czw Gru 07, 2006 9:24 pm

u mnie niestety suszarka. Jak umyje w³osy i ich nie wysusze to sa oklapniete i wygl±dja okropnie. Dlatego w³osy zawsze myje rano i susze. :)
mischelle22 - Pon Gru 11, 2006 4:15 pm

Jak przedmówczyni :)
Jak nie u³o¿e po umyciu to nastêpnego dnia znów myjê ale ju¿ po¶wiêcam im wiêcej uwagi :)

Niebieska - Pon Gru 11, 2006 8:01 pm

dla mnie suszarka jest niezbedna nawet na wakacjach, zeby nie odstraszac wygladem. i troszke sie to na wlosach odbija...
Szpilka - Czw Lut 01, 2007 8:53 pm

susza sie same.. i tylko doszuszam je suszarke z glowa w dó³ bez modelowania
ancia19 - Czw Lut 01, 2007 10:02 pm

ja najczê¶ciej u¿ywam suszarki. Same nigdy nie schn±, bo wygl±daj± wtedy beznadziejnie. Czêsto u¿ywam te¿ suszarko - lokówki i czasami prostownicy. W³osy mi siê nie niszcz±, stosujê kosmetyki ochronne.
karolina - Pi± Lut 02, 2007 10:51 pm

Naturalnie schna moje kuldlaki bo szkoda mi ich niszczyc suszarka skoro kiedys szalalam z prostownica i na dobre nie wyszlo to moim wloskom
soseczka - Pi± Lut 02, 2007 11:28 pm

ja od dwoch lat wogole nie uzywam suszarki,czasem tylko jak gdzies sie baardzo spiesze to uzyje wtedy ale na prawde zadko.
Suelen - Sob Lut 03, 2007 6:09 pm

Suszê suszarka tylko od nasady i naci±gam je, aby tak mocno sie nie skrêca³y, a potem to ju¿ same schn± i skrêcaj± siê ka¿dy w inn± strone.
kiciucha - Wto Lut 06, 2007 11:00 am

Ja tez niestety susze suszark± i siê niszcz±. Zreszta samo farbowanie bardzo je os³abi³o wiêc zanim zaczynam suszyc wcieram w nie ró¿ne spacyfiki... :razz:
asia84 - Pon Mar 19, 2007 5:47 pm

kiedy¶ nie u¿ywa³am suszarki. teraz to robiê ze wzglêdu na d³ugie w³osy. bardzo d³ugo by sch³y
Dunia - Pon Mar 19, 2007 6:13 pm

Ja myjê w³osy co drugi dzieñ i suszê ca³kiem ciep³± suszark±. Codziennie troszkê je jeszcze modelujê suszark± i szczotk± i nie narzekam na ich stan. Nawet mój fryzjer ostatnio pochwali³, ¿e ju¿ dawno nie widzia³ tak zdrowych w³osów 8) Mo¿e kondycja w³osów, to nie tyle kwestia suszarki, co ró¿nych specyfików obci±¿aj±cych w³osy albo ca³o¶ci organizmu- minera³y itp :hmmm:
Ela_i_Adam - Pon Mar 19, 2007 9:05 pm

Kiedys sch³y same a teraz musze teraz suszyæ i modelowac w³osy suszark± (chocia¿ to niewiele daje) bo moje w³osy s± zniszczone i zyj± w³asnym zyciem i bardzo siê przet³uszczaja :(
gosc - Wto Mar 27, 2007 9:47 pm

jak mia£am krótkie w£osy to czêsto je my£am i suszy£am bez suszarki, my£am na noc i sch£y same a teraz, przy d£ugich muszê podsuszaæ suszark± (je¶li nie to rano s± jeszcze mokre) ale na szczê¶cie, odk±d u¿ywam szampon Fructiss Fresh, ograniczy£am do 2 myæ w tygodniu
=MiLi= - Sro Mar 28, 2007 11:50 am

Ja suszê w³oski tylko wtedy jak muszê, jak nie wyschn± same a ja muszê wyj¶æ... wtedy i tylko wtedy :)
Gabro - Pon Sie 20, 2007 10:15 am

Suszê suszark±, bo tylko tak mogê trochê "podnie¶æ" w³osy.
EwaM - Pi± Wrz 07, 2007 4:04 pm

Jak ma jak±¶ rozs±dn± fryzurkê, po ¶ciêciu w³osów, to staram siê modelowaæ. Ale to zdarza siê raz na 1,5 roku. Normalnie mam bardzo d³ugie w³osy.
Myjê na noc i idê spaæ z mokrymi. Jak siê ³adnie pokrêc± do rana to takie zostawiam, a jak siê brzydko pokrêc± to prostujê prostownic±. Ale mam tak± dobr± z porcelanowymi p³ytkami wiêc nie niszczy tak strasznie w³osów. No i ja szczê¶liwie w³osy myjê raz na 4-5 dni.

cosola - Wto Wrz 11, 2007 12:33 am

Nie lubiê suszyæ w³osów :evil: lubie mieæ mokre :D
zwykle zostawiam je i schn± same, chocia¿ jak je wysuszê to siê lepiej uk³adaj±, ale nie chce mi siê :dobani: no chyba ¿e na specjalne okazje :D

kaledonia - Wto Wrz 11, 2007 12:52 am

Bez suszarki to ja wygl±dam jak Chopin po koncercie :razz:
Martysia - Sro Wrz 12, 2007 3:43 pm

nigdy nie suszê bo ¼le to na nie dzia³a! no chyba, ¿e zosta³o mi 5 minut do wyj¶cia a ja mam dziwnym przypadkiem jeszcze mokr± g³owê to wtedy muszê (ale tylko jak jest zimno na zewn±trz)
Maverick - Czw Wrz 13, 2007 1:24 pm

Ja te¿ nie lubiê suszyæ w³osów. S± one wtedy du¿o bardziej sztywne, ni¿ po naturalnym schniêciu. W okresie letnim w ogóle nie u¿ywam suszarki, no chyba ¿e szykuje siê jakie¶ wyj¶cie, to do modelowania. Niestety czasem nie mam innego wyj¶cia i muszê je wysuszyæ :-?
Debussy - Nie Lip 27, 2008 10:30 pm

Moja ca³a robota przy w³osach to mycie (raz dziennie) i pozostawienie by same wysch³y.
Nie suszê, je¶li nie muszê. To ju¿ naprawdê w wyj±tkowych sytuacjach.
Jak wyschn±, to tylko czeszê i ¿adnych innych zabiegów nie robiê.

mrowcia - Pon Lip 28, 2008 11:43 am
Temat postu: hm...
Pare lat temu wlosy krecily mi sie dosyc mocno..teraz mam dlugie(za lopatki) i juz nie kreca sie tak..nawet jak podetne:(od gory w zasadzie sie prostuja potem lekko kreca. dla moich wlosow suszarka to zabojstwo.... mam wtedy po prostu na glowie mega siano, pusza sie jak nie wiem co.... do fryzjera nie chodze bo mam uraz...bo za kazdym razem jak podchodza do mnie z suszarka dostaje nerwicy:)a walki+suszarka to juz wogole katastrofa... tak zeby bardziej podkrecic je uzywam czasem elektrycznej lokowki i tylko ona nie daje efeku puszenia... a grzyweczke prostuje:)
szept - Pon Lip 28, 2008 2:55 pm

Suszarka + okr±g³a szczotka. Latem staram siê unikaæ suszarki,bo bardzo niszczy w³osy.
A poza tym moje w³osy bez suszarki i szczotki krêc± siê,a ja lubiê proste :P

doni_iza - Wto Lip 29, 2008 9:22 am

Ja zawsze u¿ywam suszarki i okr±g³ej szczotki. Inaczej moje w³osy ¿yj± w³asnym ¿yciem i wygl±dam jak by mi "piorun w ³eb strzeli³" :smile:
podrozniczka - Sob Sie 30, 2008 10:00 pm

Generalnie pozostawiam do wyschniecia. Suszarke uzywam tylko jak sie gdzies spiesze.
niesia2708 - Pon Wrz 15, 2008 9:19 pm

Suszê,ale nie modeluje-có¿ leniwiec ze mnie :smile: :smile:
Klaudynka - Pon Wrz 15, 2008 9:53 pm

Nie pamiêtam kiedy ostatni raz u¿y³am suszarki :razz:
Pauuula - Pon Wrz 15, 2008 11:47 pm

Staram siê u¿ywaæ tylko jak muszê!!Suszenie strasznie wp³ywa na moje w³osy:)
izunia_82 - Czw Lis 06, 2008 9:19 am

Suszark± suszê tylko grzywkê, ¿eby mi nie odstawa³a w ka¿d± stronê ¶wiata. A pozosta³e w³osy schn± same. Ogólnie nie przepadam za suszarkami bo strasznie w³osy mi siê wtedy przet³uszczaj±.
agunia84 - Czw Lis 13, 2008 6:21 pm

Suszê i modelujê, a na koniec prostujê w³osy. ;)
agulek2123 - Nie Lis 16, 2008 9:47 am

... ja suszê i modelujê w dodatki codziennie :razz: :razz: :razz: bo nie chc± siê uk³adaæ krêc± siê a ja chce je wyprostowaæ :D
ava - Nie Lis 16, 2008 12:45 pm

Ja suszê grzywkê, ¿eby jako tako siê uk³ada³a, a resztê w³osów tylko podsuszam :) NIGDY nie modelujê wlosów (ewentualnie u¿ywam prostownicy, ale baaaardzo rzadko), ale muszê przyznaæ, ¿e ostatnio fajnie siê uk³adaj±, podejrzewam, ¿e to "wina" szamponu :mrgreen:
Kociad³o - Nie Sty 04, 2009 2:34 pm

staram siê nie suszyæ w³osów suszark± tylko pozwoliæ im wyschn±æ samemu, je¶li ju¿ muszê suszyæ to tylko zimnym powietrzem, a modeluje je tylko na jakie¶ wiêksze wyj¶cie
marcia331 - Czw Lut 12, 2009 6:12 pm

Ja mialam rozne okresy w swoim zyciu w zaleznosci od dlugosci moich wlosow i ich stanu. Raz suszylam, raz nie. Ale ostatnio juz przez dlugi czas koniecznie musze uzywac suszarki a najlepiej jeszcze suszarko-lokowki zeby wlosy nie lataly we wszystkie strony i nie byly takie napuszone.
Dzesia - Czw Mar 05, 2009 10:23 am

Same mi schn±. Chyba ze nie zd±¿± wyschn±æ przed moim wyj¶ciem do pracy, to lekko podsuszam suszark±, ale staram siê tego nie robiæ.
Niebieskooka - Czw Mar 05, 2009 4:37 pm

ja równiez pozwalam im wyschn±æ...no ale wiadomo ekstremalne sytuacje siê zdarzaj± i wtedy siêgam po suszarkê.... :(
joannakarolina - Sro Lip 08, 2009 10:26 pm

Moje w³osy schn± same (mam cienkie wiêc schn± mi oko³o pó³ godziny), nigdy nie wychodzi³o mi modelowanie i suszenie suszark± i zawsze mia³am takie "ulizane" wiêc z niej zrezygnowa³am, wolê je trochê oszczêdzaæ :)
temidaaa - Nie Lip 12, 2009 7:23 pm

jak wiem, ¿e bêdê w domu i nigdzie nie wychodzê, to zostawiam, ¿eby same sch³y, ale jak wychodzê to suszarka idzie w ruch, bo inaczej mam takie siano, ¿e a¿ strach :?
ewex - Pon Sie 30, 2010 11:08 pm

Zawsze suszê w³osy suszark±, nawet jak siedzê w domu. Natomiast nigdy nie modelujê bo nie mam do tego po prostu cierpliwo¶ci :roll: za to jak mam wenê to wa³ki za³o¿ê i oczywi¶cie 500 razy siê przy tym w¶cieknê :kwasny: ale co tam raz na sto lat... :smile:
madzik_86 - Pon Sie 30, 2010 11:26 pm

moje schn± same :) mam grube w³osy i w dodatku loczki wiêc suszarka im nie s³u¿y bo siê pusz± za bardzo
martula_87 - Wto Sie 31, 2010 7:27 am

Ja zawsze susze w³osy suszark± :) Moje w³osy s± grube i gêste wiêc jak je zostawiam ¿eby same wysch³y trwa to bardzo d³ugo.
Magdzik - Wto Sie 31, 2010 11:02 am

Ja po na³o¿eniu od¿ywki zostawiam w³osy,¿eby same sch³y.
Czasami wysuszê suszark± jak mi siê spieszy albo jak nie chce mi siê czekaæ a¿ wyschn± :x

owca8712 - Wto Sie 31, 2010 11:46 am

W ciep³e dni pozostawiam moje w³osy,¿eby same wysch³y.

Suszarki u¿ywam tylko w zimniejsze dni i przed jakim¶ wyj¶ciem.

Malena - Wto Sie 31, 2010 3:22 pm

suszê i modelujê po kazdym myciu (czyli oko³o co 2 dni, na wyj¶cie d³u¿ej, na co dzieñ przynajmniej troche podnoszê na okr±g³ej szczotce - kilka machniêc i ju¿ inaczej siê uk³adaj±. Poza tym, jak wymodeluje, dlu¿ej s± ¶wie¿e i zachowuja kszta³t, wiêc nie musze myæ nazajutrz.
ewella - Sro Wrz 01, 2010 10:05 am

Ja myjê w³oski codziennie wieczorem. Kiedy¶ ich nie suszy³am tylko k³ad³am siê spac z mokr± g³ow±. A¿ w koñcu fryzjerka u¶wiadomi³a mi, ¿e to bardzo niszczy w³osy, duzo bardziej ni¿ suszenie suszark±, wiêc teraz suszê je codziennie. A na wiêksze wyj¶cia uk³adam na szczotce, albo prostujê.
M4rcysi4 - Sob Wrz 04, 2010 12:12 am

Ja te¿ myjê codziennie wieczorem i od niepamiêtnych czasów ich nie suszê. Mo¿na powiedzieæ ,ze od zawsze. Mam d³ugie w³osy , schn± ok 1,5 godz. Raz uk³adaj± siê lepiej raz gorzej (maj± swój w³asny ¶wiat :D ) i nie chodzê spaæ z mokr± g³ow±.
Michasia - Pon Wrz 06, 2010 9:42 am

a czemu w³osy siê niszcz± jak siê k³adzie spaæ z mokrymi???Dziwne to dla mnie bo ja zawsze uwa¿a³am ¿e jest odwrotnie i zawsze k³ad³am siê spaæ z mokrymi dla ich dobra:)))
Malena - Pon Wrz 06, 2010 12:59 pm

Michasia, mokry w³os jest wra¿liwy i tarcie o poduszkê podczas snu zadziera ³uski w³osowe.
angelikax - Pon Gru 20, 2021 7:09 am

Mo¿e nie ma w tym ¿adnej sensacji, ale macie opisan± metodê, jak dzia³aæ, aby by³y widoczne efekty bez niszczenia w³osów - https://www.sprzet-fryzje...e-ukladaly.html Trzymajcie siê tej metody, to na pewno bêdzie dobrze.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group