Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - RESTAURANT FABRYKANT

beatrix84 - Czw Maj 20, 2010 5:17 pm
Temat postu: RESTAURANT FABRYKANT
Serdecznie polecam niedawno otwartą sale weselno bankietową ''RESTAURANT FABRYKANT'' mieszczącą się przy ulicy Siedleckiej 3. Organizacja dużych (i nie tylko) wesel ,komuni oraz innych tego typu uroczystości.Przy weselu z większą ilością gości auto do ślubu gratis Zapraszam na stronę restaurantfabrykant.pl
Audiolka - Czw Maj 20, 2010 5:26 pm

Czy ma ona coś wspólnego z "U Fabrykanta"? Czy tylko nazwę ?
beatrix84 - Czw Maj 20, 2010 5:29 pm

Tylko nazwa jest podobna to zupelnie inne sale
Audiolka - Czw Maj 20, 2010 5:31 pm

Wypadało by się najpierw przywitać, a dopiero potem reklamować :wink:
beatrix84 - Czw Maj 20, 2010 5:38 pm

Już to poczyniłam w odpowiednim dziale ;)

[ Dodano: Czw Maj 20, 2010 5:46 pm ]
Jest to sala na której kilka tygodni temu odbyło się nasze wesele, pragniemy ją tutaj umieścić ponieważ jesteśmy zadowoleni z organizacji, jedzonka i obsługi jakiej doświadczyliśmy własnie w tej sali.

ewelcia - Pią Sie 27, 2010 5:04 pm

Witam.
Wszystkim niezdecydowanym (tak jak ja do tej pory) polecam tą własnie sale :-) Sala jest nowa, ładnie przyozdobiona (nie potrzeba żadnych baloników i tym podobne). My robimy wesele na 70 osób, ale spokojnie zmieści się tam do 140 i wcale nie będzie ciasno. Sala do tańczenia jest na jednym poziomie z salą do jedzonka oddzielona kolumnami - co jest fajne bo kontakt jest ale zespół nikomu nie gra nad uchem. Dostepny też jest pokuj dla Młodych (może nie full wypas, ale mamy się tam przecież bawić a nie odpoczywać :razz: ). Parking na spokojnie 50 autek. Ogródek w trakcie dopieszczania, ale nawet oczko ze złotymi rybkami jest :) . Pomysłowy stół wiejski ze skórzanymi kanapami - podejrzewam, że jakiś wujo jak zasiądzie przy bimberku to nie wsatnie :smile: . Jedzonko jest w 100% od nich, ciasta w cenie, jedynie tort albo na własną rękę albo za dopłatą. Jedyny mały minusik to koedukacyjna toaleta (choć może być śmiesznie), duża, przestronna, nowiusieńka, ma chyba 8 kabin - ale koedukacyjna :-) . A cenowo baardzo konkurencyjnie z lokalami o tego typu standardzie. W najniższej cenie: 4 zupki, 3 mięska, bigos, zimne przystawki, ciata, deser lodowy, kawa, herbata i napoje bez ograniczeń. No i konkretna właścicielka, która widać że lubi to co robi!

Pozdrawiamy - W końcu szczęśliwi posiadacze sali :smile:

mikado - Pon Sie 30, 2010 12:15 am

a jak to cenowo wygląda?
sergiusz80 - Sob Wrz 04, 2010 3:05 pm

mikado napisał/a:
a jak to cenowo wygląda?


POWIEM TAK ZNAM OSOBISCIE WLASCICELA. CENOWO W MIARE JAK PAMIETAM OK 200 ZL.
ALE TERAZ JEST JESZCZE NOWA SALA KOLO MATKI POLKI NAZYWA SIE REZYDENCIA U FABRYKANTA

ania2011 - Pon Lut 21, 2011 5:51 pm

czy ktos ostatnio mial tam jakies przyjecie? trudno znalezc jest jakies informacje o tym miejscu.
i chodzi mi o restauracje na Siedleckiej 3

Hellen - Pon Lut 21, 2011 6:26 pm

Jest oficjalna stronka. Ja miałam tam robić swoje wesele ale odstąpiłam termin znajomym na czerwiec 2011.
ania2011 - Pon Lut 21, 2011 9:22 pm

Hellen, moglabys mi podac jakies szczegoly -po ile talerzyk, czy w cenie jest tort, czy jest miejsce na tanczenie, a jak tak to co z muzyka (czy trzeba miec kogos swojego?). i tak ogolne wrazenia.
a moge zapytac dlaczego zrezygnowalas?

Hellen - Pon Lut 21, 2011 9:41 pm

Zrezygnowałam ponieważ nie ma tam miejsc noclegowych dla gości, a mi na tym bardzo zależało. Nie ma również pokoju dla młodych. Zależało mi również na dużym terenie zielonym wokół i dlatego zmieniłam na Stary Folwark. Poza tym sala bardzo mi się podoba, zarówno stoły jak i dekoracje. Jedyny minus ewentualnie to podłoga - bo nie jest drewniana.
Uważam, że menu mają bardzo ciekawe i jest 3 opcje do wyboru. Moi dobrzy znajomi wzięli mój termin, więc świadczy to o tym, że bardzo im się sala spodobała.
Polecam tam pojechać i pooglądać.

Vanilia - Czw Lip 12, 2012 9:30 pm

Witam,

W poniedziałek byłam zobaczyć salę i po 2 godzinach się zdecydowaliśmy.
Za chwilkę będą(czy już nawet są) pokoje noclegowe, jest też spory ogród, ławeczki itd., cały teren zamknięty i pilnowany, parking na 50 aut.
W cenie wszystko oprócz ustrojenia sali żywymi kwiatami i tort (chociaż jest cukiernia przypisana do sali - po zjedzeniu ich tortu chodziłam uśmiechnięta cały wieczór - przepyszotka:). Dla nas świetna lokalizacja - to bardzo blisko Kościoła, w którym będziemy ślubować no i bardzo konkurencyjne ceny.

Już po naszej decyzji, że to będzie nasza sala weselna, dowiedziałam się od koleżanki, że miała tam wesele - jest z tego powodu przeszczęśliwa i gorąco poleca co dało mi jeszcze więcej spokoju i radości.

KAROandWIT - Wto Wrz 11, 2012 8:45 pm

Witam.
Należę do osób, które martwią się wszystkim trochę za bardzo, dlatego wybór sali był dla mnie nie lada wyzwaniem. 08.09.2012 odbyło się nasze wesele właśnie w sali Restaurant Fabrykant, którą mogę polecić wszystkim niezdecydowanym z czystym sumieniem. Właścicielka- pani Małgosia-przesympatyczna osoba we wszystkim pomaga i doradza. Sala przepiękna-dobra zarówno na małe, jak i te większe wesela. Jedzonko bardzo dobre, i mimo że mieliśmy zamówione tylko 4 obiady to i tak było bardzo dużo. Za tort trzeba dopłacić- ale warto bo naprawdę palce lizać-prawdziwa bita śmietana, pięknie przybrany, nie przesadzony w ozdobach i słodkości. Pani Małgosia jest otwarta na wszystkie propozycje narzeczonych i stara się spełnić ich wszystkie zachcianki!! Gdyby nie to miejsce nasze wesele na pewno nie byłoby tak udane!! Polecam wszystkim narzeczonym!!

Magda1312 - Sro Wrz 12, 2012 10:17 am

Witam:)
8.09.2012 to ja byłam oglądać salę przed Twoim weselem :)
Sala świetna, mam tylko wątpliwości co do 2 kolumn na środku parkietu... Trochę się boję, że któryś podpity wujek zrówna się przez nie z podłogą - no i ogólnie o filmowanie w tym miejscu i tańce trochę się niepokoję. Pani Małgosia to bardzo miła osoba i nawet do naszej trudnej prośby podeszła jak człowiek (zrozumiemy jak odmówi, ale obiecała porozmawiać na ten temat z mężem). Cena to 160zł/talerzyk, nie ma korkowego... I choć przedstawiłam Wam swoje wątpliwości to salę naprawdę polecam:)

kamadzik - Pią Wrz 21, 2012 4:47 pm

witam
15.09 mieliśmy wesele w Restaurant Fabrykant. Pani Małgosia - właścicielka - jest przesympatyczną osobą która potrafi zaradzić każdej stresowej sytuacji. Sala okazała się idealna (nie należy się martwić kolumnami na parkiecie). Jedzonko wszystkim gościom smakowała, a tort rewelacja - bita śmietana i truskawki, czego można chcieć więcej. Podsumowując gorąco polecam :)

edzia87lodz - Pon Wrz 24, 2012 6:53 pm
Temat postu: Restaurant Fabrykant
czy w Restaurant Fabrykant są 2 oddzielne sale do tańczenia i jedzenia?
kamadzik - Czw Wrz 27, 2012 8:52 pm

tak i to się sprawdza :)
Magda1312 - Czw Wrz 27, 2012 10:11 pm

No niezupełnie dwie sale, bo to jest jedna sala, ale jest ona podzielona kolumnami...
Hellen - Pią Wrz 28, 2012 1:06 am

A dokładnie wygląda to tak:

Fotki z października 2011, gdy odwiedziłam salę.

nataliap86 - Nie Wrz 30, 2012 8:49 pm

29.09.2012 odbyło się w tej sali nasze wesele. Jesteśmy zachwyceni nie tylko wyglądem sali, wielkością obiektu, pięknymi dekoracjami, bardzo dobrym jedzeniem, ale także atmosferą i życzliwością jaką stwarzają właściciele lokalu. Również pracownicy byli bardzo życzliwi i maksymalnie profesjonalni (wielkie wyrazy wdzięczności dla Pana Adama-kelnera). Polecamy to miejsce na każdą okazję, my z pewnością wrócimy tam jeszcze, choćby na sylwestra i chrzciny. Dziękujemy Pani Małgosi i jej mężowi za dopięcie wszystkiego na ostatni guzik (nawet ten który odpadł od sukni ślubnej i dzięki pomocy Pani Małgosi mogłam bez obaw bawić się do rana nie depcząc trenu).
Magda1312 - Sro Lis 14, 2012 9:09 pm

W RF byliśmy do tej pory 3 razy, przy czym ten trzeci zakończył się podpisaniem umowy. Po rozmowach z Panią Małgosią jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru.
Otóż cena od 4 lat się nie zmieniła i jest to wciąż 160zł za talerzyk. Do roku 2014 możliwa lekka podwyżka, ale właściciele mają nadzieję, że nie będzie takiej konieczności :]
W menu 4 dania ciepłe: 1 - rosół + ziemniaki, surówki i 3 rodzaje mięs (po 2 kawałki dla każdego gościa), 2 i 3 - dania mięsne, 4 - żur lub barszcz. Do tego zimne przekąski - w przykładowym menu podanych jest 10 pozycji, ale słyszeliśmy również o innych przekąskach (np sushi). Do tego desery, ciasta, owoce, a także napoje gaz.(żadne biedronkowe), soki, herbata i kawa - bez ograniczeń. Za dopłatą czekoladowa fontanna z owocami(350zł), prosię pieczone(1200zł), oraz stół wiejski (10zł od osoby).
Alkohole we własnym zakresie, tort zamawiany tylko u Skórki (42zł/1kg)
Inne sprawy o które pytaliśmy
-sala do 120 (do 150, ale wtedy już może być lekko ciasnawo)
-nie ma minimalnej liczby gości
-płatności - zaliczka 1000, reszta w ostatnich dniach
-dzieci do lat 3 bezpłatnie, do lat 6 -50%ceny
-osoby spoza wesela - tzn fotograf, zespół etc. są liczeni w zależności od umowy z nimi samymi. Jeśli zastrzegą sobie pełne wyżywienie, wtedy opłata całkowita. Jeśli tylko ciepłe dania - wtedy opłata tylko za ciepłe dania (ok 100zł)
-sala dysponuje pokojami, w których mogą przechowywać swój sprzęt wykonawcy (zespół/fotograf...), a w niedalekiej przyszłości również pokój sypialny dla nowożeńców - obecnie dla pary młodej jest tylko pokój na przechowanie alkoholu - z lodówkami na alkohol oraz sejfem. Do pokoju w trakcie wesela ma wstęp (po alkohol) osoba posiadająca klucz (ktoś z rodziny) i zawsze idzie tam z jednym z kelnerów.
-posiłki przygotowywane są na miejscu
-dania podawane na półmiskach, nie na talerzach
-nie ma dodatkowych opłat za klimatyzację, zużycie prądu, wody i innych
-sala jest zabezpieczona na wypadek braku prądu, para młoda nie ponosi w takim wypadku żadnych kosztów.
-dekoracja podstawowa w cenie - pokrowce na krzesła dla PM i świadków - jeśli chce się dla wszystkich - trzeba zorganizować we własnym zakresie. Dekoracja kwiatowa - 350zł lub we własnym zakresie. Balony do sali nie pasują, ale jak ktoś się uprze - również we własnym zakresie.
-w toaletach (koedukacyjne) jest stale utrzymywany porządek, oraz jest jedna kabina duża, w której śmiało pomieści się panna młoda w rozłożystej sukni :)
-przypada 1 kelner na ok 20 gości
-brak ograniczeń godzinowych sali
-sala nie zapewnia nagłośnienia
-ostateczna ilość gości podawana w środę przed weselem
-sala dysponuje szatnią, która jednak nie jest obsługiwana przez osobę z zewnątrz - samoobsługa.
-sala zapewnia chleb i sól na przywitanie PM
-w cenie jest powitalny szampan
-PM nie ponosi opłat za stłuczone naczynie - chyba że jest to oznaką typowego wandalizmu (ewentualne inne uszkodzenia wywołane wieszaniem się na żyrandolu etc)
-nie ma opłaty korkowej

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania, można do mnie pisać na PW, jeśli będę wiedziała - odpowiem :)

Haliśka Band - Sob Lis 17, 2012 6:31 pm

Graliśmy tam jakiś czas temu i tak nam się spodobało, że u córki w szkole udało nam się przekonać innych rodziców do zrobienia studniówki w przyszłym roku właśnie na tej sali :)
wolha_m - Pon Lip 08, 2013 10:36 pm

Byłam w tej sali na weselu tydzień temu i tak mi się podobało, że dzisiaj podpisałam umowę na własne :) Jedna z nielicznych sal, które oglądałam (a przejrzałam ich sporo...) bez tandetnych dekoracji, których organicznie nie znoszę. Co więcej, będę miała sporo gości z daleka, a od niedawna sala dysponuje pokojami dla 22 osób. Wszystkie śliczne i czyściutkie. Co więcej, ogród, zamykany duży parking, świetna obsługa i pełen zaangażowania profesjonalizm pani Małgosi. O kwestie związane z salą nie zamierzam się w ogóle stresować :)
Magda1312 - Wto Sty 07, 2014 9:26 pm

CUDOWNIE!
Zachwalam, zachwalam i będę zachwalać!
Nasze wesele odbyło się 4.01.2014 w Restaurant Fabrykant. Współpraca z Panią Małgosią od samego początku była samą przyjemnością. Wszyscy goście zachwalają posiłki (ja to niewiele zjadłam, więc wiem tyle, co zjadłam już po weselu ;) ) a także ich ilości. Nikt nie chodził głodny, a kelnerzy byli wyjątkowo uczynni i gotowi stanąć na głowie, żeby tylko goście dobrze się bawili. Wszystko dopięte na ostatni guzik. W razie pytań - piszcie do mnie najlepiej na maila - postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania!
Ah, jeszcze jedno - jeśli organizujecie wesele w RF - opróżnijcie wcześniej lodówkę i zamrażalnik - nam jedzenie się nie mieści! (a jak mówiłam, nikt nie chodził głodny!).
Poprawka jeszcze do wypowiedzi powyżej: miejsc dla gości jest 18 + pokój dla nowożeńców, ale nie ma większego problemu z organizacją większej ilości miejsc noclegowych.
Dziękujemy właścicielom i całej obsłudze za tak wspaniałą noc! Na pewno jeszcze tam wrócimy przy okazji prganizacji kolejnych uroczystości!
Magda i Jacek
magda1312@o2.pl

MissCool - Nie Sty 12, 2014 12:31 pm

My mamy wesele w Restaurant Fabrykant 2.08.2014 roku. Jak na razie Pani Małgosia wywarła na nas bardzo dobre wrażenie. Ciesze się, że jest tyle dobrych opinii na temat tej sali i mam nadzieje, że my również będziemy zadowoleni ;)
magdaw - Wto Sty 28, 2014 4:36 pm

Byłam na tej sali dwa razy na weselu i za każdym razem było super. Dobra organizacja, smaczne jedzenie, miła obsługa. Młodzi byli zadowoleni, chwalili sobie współpracę z właścicielką.
Kaczucha - Wto Maj 13, 2014 3:52 pm

Witajcie,

Ja rowniez planuje tam wesele w tym roku. Prosze Was o informacje i opinie ( np.Miss Cool) po weselu, bo ja mam w pozniejszym terminie. Pani Małgosia faktycznie jest bardzo miła i oby wszystko przebiegało tam w tym tonie :lol:

Ps. Mam nadzieje, ze nasze wesela beda udane! :)

wolha_m - Sob Wrz 13, 2014 6:20 pm

30 sierpnia odbyło się nasze wesele w Restaurant Fabrykant i było fantastyczne! Sala wyglądała przepięknie, jedzenie było smaczne i w takiej ilości, że nastepnego dnia mieliśmy jeszcze pół samochodu do zapakowania, a organizacja taka, że nie musiałam się absolutnie o nic martwić - p.Małgosia czuwała nad wszystkim do samego rana. Obsługa też była bardzo sprawna.

Zdecydowanie polecam tą salę :)

jewa13 - Czw Wrz 25, 2014 12:24 pm

Nasze wesele odbyło się 9.08 tego roku właśnie w Restaurąncie ;) . Było super!!! Dobra obsługa, niesamowite "ogarnianie każdego tematu" p. Małgosi, piękny wystrój i naprawdę smaczne jedzenie.Zarówno goście jak i my byliśmy bardzo zadowoleni. Żal, że to tylko raz w życiu ;) )). Muszę dodać, że zarówno kwiaty, tort, samochód załatwiane były w samej sali (tort śmietanowy od Skórki, samochody to pasja męża p. Małgosi, kwiaty przygotowane dokładnie tak jak chciałam). W natłoku przedślubnych obowiązków bardzo podobało mi się, że nie muszę (choć mogłam) myśleć o tych sprawach sama. Mogłabym długo pisać o wszystkich szczegółach, ale wszystko sprowadza się do znakomitej jakości i naprawdę dobrej, uczciwej ceny. Polecam! :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group